Відкритий чемпіонат міста з легкоатлетичного двоборства
серед юнаків та дівчат 2006-2007 рр.н., 2008 р.н. та молодші

24 жовтня 2019 року
ОНСЦ «Чернігів»

Результати (скачати)

 

 

Місце

 

Прізвище, ім я

Дата народження 

ФСТ

 

ДЮСШ

 

Біг 60мБіг 200м 

Сума очок

 

Прізвище, І.П. тренера

Рез-т, секОчкиРез-т, секОчки
Дівчата 2006-2007 рр.н.  біг 60 м + 200 м 
1Браточкина Анна19.09.2006У«Атлет»8,76130.2150211Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2Ющенко Діана01.06.2006МОНКДЮСШ №18,85831.3150208Антонова В.Г.
3Тимошенко Софія24.11.2006У«Атлет»9.15232.2150202Шульга О.П.
4Ілляш Аліна19.09.2006МОНДЮСШ Носівка9.15232.5150202Бочок В.А.
5Гадуа Анастасія05.01.2007УКДЮСШ №19,54433.0150194Антонова В.Г.
6Беляк Карина05.04.2007МОНДЮСШ Носівка9,54433.6150194Бородавко В.І.
7Науменко Катерина2006МОНКДЮСШ №29,64233.3150192Шевчук О.Л.
8Коваленко Юлія2006МОНКДЮСШ №29.74033.5150190Плиско Н.М.
9Заруденська Варвара17.01.2006У«Атлет»9,83833.9150188Шульга О.П.
10Іващенко Тетяна2006МОНКДЮСШ №29,73835.5140178Плиско Н.М.
11Чаленко Маргарита02.07.2007У«Україна»10.33035.7134164Хорева О.А.
12Шило Дар’я16.01.2007У«Атлет»10.23236.3125157Шульга О.П.
13Легкобит Влада23.03.2007У«Атлет»10.33036.8118148Шульга О.П.
14Демиденко Діана2007У«Атлет»10.42937.0115144Шульга О.П.
15Костюченко Софія2007МОНКДЮСШ №210.82336.7119142Плиско Н.М.
16Корнієвська Ксенія08.12.2006У«Атлет»10.03538.496131Корецька С.М.
17Коваль Анастасія2007У«Атлет»10.52739.088115Шульга О.П.
18Сердюк Карина08.11.2007МОНКДЮСШ №111.71041.06777Антонова В.Г.
19Кот Катерина05.10.2006У«Україна»8.957DNF057Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
 
Дівчата 2008 р.н. та мол.  біг 60 м + 200 м 
1Бородавко Поліна04.12.2008МОНДЮСШ Носівка9.54432.6150194Бородавко В.І.
2Тимошенко Софія08.05.2008У«Україна»9.74034.3150190Хорева О.А.
3Кобзева Євгенія15.05.2008МОНДЮСШ Носівка9.93635.1144180Бородавко В.І.
4Бурлова Марина23.04.2008У«Атлет»10.33035.3140170Шульга О.П.
5Краснюк Дар’я2008МОНКДЮСШ №110.13336.0129162Беркут Н.П.
6Кордик Крістіна30.09.2008У«Атлет»9.74036.5122162Корецька С.М.
7Милейко Анастасія05.10.2009МОНКДЮСШ №110.42935.8132161Беркут Н.П.
8Мащенко Софія2008У«Атлет»9.93636.3125161Шульга О.П.
9Соколова Кіра27.09.2008МОНКДЮСШ №110.62636.1128154Антонова В.Г.
10Мащенко Анастасія2008У«Атлет»10.42937.4109138Шульга О.П.
11Ананко Поліна18.08.2008У«Атлет»10.42937.7105134Шульга О.П.
12Кучерява Анастасія2009МОНКДЮСШ №210.82338.793126Шевчук О.Л.
13Ященко Марія2008У«Атлет»10.62638.299125Шульга О.П.
14Петрачова Карина2008У«Атлет»10.72438.0101125Шульга О.П.
15Мироненко Аліна28.05.2008У«Атлет»10.72438.398122Шульга О.П.
16Ромащенко Карина2008У«Атлет»9.83839.781119Шульга О.П.
17Розлач Єлизавета07.08.2009У«Україна»10.42938.990119Хорева О.А.
18Авраменко Анастасія2008МОНКДЮСШ №110.03539.484119Беркут Н.П.
19Бухенко Дар’я16.02.2010МОНКДЮСШ №111.02038.891111Беркут Н.П.
20Мельник Єлизавета02.02.2009У«Атлет»10.82339.188111Шульга О.П.
21Баран Світлана08.12.2008У«Атлет»10.82340.572105Шульга О.П.
22Дмитрук Вероніка16.09.2008МОНКДЮСШ №111.21739.97996Беркут Н.П.
23Шаповал Юлія20.08.2008У«Атлет»10.92140.27596Шульга О.П.
24Зверховська Аліна25.12.2009МОНКДЮСШ №110.82340.47396Беркут Н.П.
25Березинець Вероніка01.06.2011МОНКДЮСШ №110.52740.96895Беркут Н.П.
26Пантелюх Валерія07.04.2010МОНКДЮСШ №110.92140.86990Антонова В.Г.
27Гриценко Анастасія11.11.2009МОНКДЮСШ №111.21740.86986Беркут Н.П.
28Стельмах Марія2008МОНКДЮСШ №211.31641.26581Плиско Н.М.
29Петренко Віталіна25.03.2008У«Атлет»12.0740.47380Шульга О.П.
30Шкарупа Юлія23.08.2009МОНКДЮСШ №110.92142.75172Беркут Н.П.
31Демидова Марія29.08.2010МОНКДЮСШ №110.72443.34670Антонова В.Г.
32Скороход Олександра28.12.2011МОНКДЮСШ №111.21744.43754Беркут Н.П.
33Бабенко Вікторія20.09.2008У«Атлет»11.8943.64352Шульга О.П.
34Богоносюк Вікторія13.06.2008У«Атлет»11.9843.74250Корецька С.М.
35Твердохліб Софія24.11.2008МОНКДЮСШ №111.8944.63544Беркут Н.П.
36Литвиненко Марія25.11.2009У«Україна»12.5146.42324Хорева О.А.
37Прядко Вероніка22.01.2008У«Атлет»10.724DNS024Шульга О.П.
Дівчата 2006-2007 рр.н.  біг 60 м + 600 м 
1Дмитренко Аліна01.02.2006У«Україна»8.8581.53.565123Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
п/кНаталушко Варвара28.02.2005МОНКДЮСШ №18.81.59.3 Красільник Т.С.
Дівчата 2008 р.н. та мол.  біг 60 м + 600 м 
1Маринченко Вікторія30.09.2008МОНКДЮСШ №19.5442.06.14791Беркут Н.П.

 

Дівчата 2006-2007 рр.н.  біг 60 м + стрибок у довжину 
1Кабанець Євгенія29.10.2006МОНДЮСШ Носівка9.0544.104195Шиша Н.О.
2Калітник Мілана10.11.2007МОНКДЮСШ №19.2503.372272Антонова В.Г.
3Шиша Марія13.06.2006МОНДЮСШ Носівка9.9363.402359Шиша Н.О.
4Криворучко Анна12.07.2006У«Україна»10.7243.001337Хорева О.А.
5Єрошенко Ксенія22.12.2007У«Атлет»11.2163.171733Дворников А.В.
6Радченко Ірина23.07.2007У«Україна»11.2172.75623Хорева О.А.
Дівчата 2008 р.н. та мол.  біг 60 м + стрибок у довжину 
1Дудко Наталія09.01.2008У«Україна»9.3484.013987Філіпова В.І., Дудко Т.А.
2Скороход Кіра23.03.2008У«Україна»9.5443.484469Хорева О.А.
3Шведунова Євгенія16.01.2008МОНКДЮСШ №19.9363.753268Беркут Н.П.
4Ставна Поліна02.02.2008МОНКДЮСШ №19.9363.663066Антонова В.Г.
5Нечипорук Марія14.04.2008У«Атлет»10.1333.131649Дворников А.В.
6Супруненко Анастасія18.03.2009МОНКДЮСШ №110.7243.121640Красільник Т.С.
7Степанюк Олександра07.08.2009У«Україна»10.9213.181738Хорева О.А.
8Ткаченко Марина19.09.2009МОНКДЮСШ №110.0352.58237Красільник Т.С.
9Желдак Софія08.10.2009МОНКДЮСШ №110.8232.87932Красільник Т.С.
10Ларченко Марія18.02.2008У«Україна»10.3301.98030Філіпова В.І
11Левченко Софія2009МОНКДЮСШ №211.1182.951129Шевчук О.Л.
12Савенко Анастасія26.04.2010У«Україна»11.4142.55115Хорева О.А.
13Денисенко Ліза11.06.2010МОНКДЮСШ №111.513NM013Красільник Т.С.
14Мельникова Катерина30.12.2009У«Україна»12.152.4205Хорева О.А.
15Кастрікова Валерія2011МОНКДЮСШ №212.152.3405Шевчук О.Л.
16Раєвська Олена2012У«Україна»12.241.6504Філіпова В.І
17Кожем’яко Лідія11.08.2010У«Україна»12.602.4100Рябов В.

 

Юнаки 2006-2007 рр.н.  біг 60 м + 200 м 
1Протченко Богдан2007МОНКДЮСШ №29.24131.63071Плиско Н.М.
2Пінчук Артем18.03.2006У«Україна»9.24131.82869Філіпова В.І
3Лещенко Станіслав30.12.2006МОНДЮСШ Носівка9.43732.91754Бочок В.А.
4Савенчук Віталій04.11.2007У«Атлет»9.73234.7436Шульга О.П.
5Грищенко Максим23.01.2007У«Атлет»10.12636.0026Дворников А.В.
6Стельмах Кирило2006МОНКДЮСШ №210.32337.8023Плиско Н.М.
7Юношев Сергій2007МОНКДЮСШ №210.52037.5020Плиско Н.М.
8Гамануха Євгеній01.11.2007У«Атлет»11.01238.3012Шульга О.П.
9Швиммер Кирило2007МОНКДЮСШ №211.01238.6012Плиско Н.М.
10Реутський Кирило2007У«Атлет»11.11140.2011Шульга О.П.
Юнаки 2008 р.н. та мол.  біг 60 м + 200 м 
1Руденко Денис24.06.2008МОНДЮСШ Носівка8.94731.33380Шиша Н.О.
2Малишенко Сергій2008У«Атлет»9.04532.12570Шульга О.П.
3Олійник Богдан10.03.2009МОНКДЮСШ №19.53534.1843Беркут Н.П.
4Раєвський Костянтин02.03.2010У«Україна»9.53535.3136Філіпова В.І
5Науменко Андрій2008МОНКДЮСШ №29.73235.0234Шевчук О.Л.
6Радіч Іван13.09.2008У«Атлет»9.92934.8433Корецька С.М.
7Махлай Тимур10.02.2009МОНКДЮСШ №110.02734.7431Красільник Т.С.
8Волевач Давид04.01.2010МОНКДЮСШ №19.83036.0030Красільник Т.С.
9Стариков Даніїл2009МОНКДЮСШ №29.92935.8029Плиско Н.М.
10Артеменко Олександр07.08.2010МОНКДЮСШ №110.22436.2024Беркут Н.П.
11Сивун Данило2008МОНКДЮСШ №210.22436.5024Плиско Н.М.
12Биховець Юрій2009МОНКДЮСШ №210.22437.1024Шевчук О.Л.
13Бабашев Єгор07.05.2008У«Атлет»10.32340.6023Середа О.А.
14Стеценко Дмитро13.02.2008У«Атлет»10.32340.8023Шульга О.П.
15Меркудінов Іван09.10.2008МОНКДЮСШ №110.42138.7021Беркут Н.П.
16Сенуков Микола14.10.2008МОНКДЮСШ №110.42137.0021Беркут Н.П.
17Кравченко Дмитро04.06.2009МОНКДЮСШ №110.52037.2020Антонова В.Г.
18Ольховник Гліб12.04.2010МОНКДЮСШ №110.81539.5015Беркут Н.П.
19Петров Валерій2010МОНКДЮСШ №210.91439.9014Плиско Н.М.
20Тимошенко Максим03.04.2008У«Атлет»11.11142.3011Середа О.А.
21Заводенко Ярослав2009МОНКДЮСШ №211.2938.309Шевчук О.Л.
22Левченко Гліб2011МОНКДЮСШ №211.3841.308Шевчук О.Л.
23Коваленко Максим05.05.2010МОНКДЮСШ №111.4741.607Беркут Н.П.
24Носенок Дмитро2010МОНКДЮСШ №211.5643.406Шевчук О.Л.
25Неділько Сиверин10.11.2010МОНКДЮСШ №111.5641.406Беркут Н.П.
26Заєць Остап19.08.2009МОНКДЮСШ №111.8340.103Красільник Т.С.
27Крошка Ярослав01.01.2008У«Атлет»11.9244.502Середа О.А.
28Святенко Метвєй09.11.2011МОНКДЮСШ №112.0144.201Беркут Н.П.
29Суржік Андрій2011МОНКДЮСШ №112.0144.901Беркут Н.П.
30Ткаченко Микита14.11.2009У«Україна»12.3041.900Хорева О.А.
31Полевиченко Роман22.01.2009У«Україна»12.5048.400Хорева О.А.

 

Юнаки 2006-2007 рр.н.  біг 60 м + 600 м 
1Казанін Матвій10.05.2007МОНКДЮСШ №18.7511.46.863114Беркут Н.П.
2Д’яченко Мирослав14.11.2006МОНКДЮСШ №19.2411.53.55394Беркут Н.П.
3Ковалевський Дмитро12.11.2007У«Атлет»9.0451.58.74792Дворников А.В.
4Тарасюк Дмитро29.10.2007У«Україна»9.8302.04.74070Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
5Кириєнко Дмитро08.11.2007У«Атлет»9.9292.10.63362Дворников А.В.
6Кизя Данило04.03.2006У«Україна»10.3232.10.93356Філіпова В.І
7Берднік Артем01.12.2007МОНКДЮСШ №110.3232.27.71841Антонова В.Г.
Юнаки 2008 р.н. та мол.  біг 60 м + 600 м 
1Дробишев Артем17.03.2008У«Україна»9.2411.55.05192Філіпова В.І
2Демченко Антон02.05.2009У«Україна»9.3391.56.05089Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
3Григорьєв Степан16.12.2008МОНКДЮСШ №19.6331.58.54780Беркут Н.П.
4Чернушенко Артем07.03.2008МОНКДЮСШ №110.3232.06.03962Антонова В.Г.
5Науменко Ростислав2008МОНКДЮСШ №210.1262.21.22349Романенко
6Алтусов Артем2008МОНКДЮСШ №210.5202.15.62848Романенко
7Дмитренко Дмитро03.08.2009У«Україна»10.4212.19.22546Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
8Хропатий Максим2008МОНКДЮСШ №210.2242.24.22145Романенко
9Вербило Владислав2009МОНКДЮСШ №210.4212.31.61536Романенко
10Савчин Олександр2009МОНКДЮСШ №29.535DNF035Романенко
11Назарян Богдан2008У«Атлет»9.732DNF032Шульга О.П.

 

 

Місце

 

Прізвище, ім я

Дата народження 

ФСТ

 

ДЮСШ

 

Біг 60мДовжина 

Сума очок

 

Прізвище, І.П. тренера

Рез-т, секОчкиРез-т, мОчки
Юнаки 2006-2007 рр.н.  біг 60 м + стрибок у довжину 
1Боровик Дмитро13.01.2006У«Україна»8.0704.6359129Філіпова В.І
2Абакуменко Микита01.08.2006У«Атлет»8.4594.5256115Вятіорець С.Є., Дворніков А.В.
3Ікаєв Арсеній27.07.2007У«Україна»8.8493.833988Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
4Олексик Денис16.06.2006МОНДЮСШ Носівка9.0453.773782Бочок В.А.
5Новіченко Кирило20.10.2006У«Атлет»9.5353.723570Корецька С.М.
6Богдан Владислав20.09.2007У«Україна»9.2413.462768Філіпова В.І
7Варвинець Олександр08.05.2007У«Україна»9.9293.502958Філіпова В.І
8Раєвський Ігор20.05.2007У«Україна»9.7323.412557Філіпова В.І
9Дайнеко Тимофій27.10.2006У«Атлет»10.3233.543053Корецька С.М.
10Остапенко Кирил07.05.2007У«Атлет»10.5203.08828Дворников А.В.
11Крапивний Борис24.08.2007У«Україна»10.3232.90023Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
Юнаки 2008 р.н. та мол.  біг 60 м + стрибок у довжину 
1Кулик Роман07.05.2008У«Атлет»9.1434.104689Корецька С.М.
2Марченко Ілля11.12.2008У«Атлет»9.7323.301951Дворников А.В.
3Щупаков Даня24.08.2008МОНКДЮСШ №110.1263.402450Беркут Н.П.
4Скоробогатов Владислав08.08.2008У«Атлет»10.4213.312041Дворников А.В.
5Семирозум Єгор21.03.2009У«Атлет»9.8303.04636Дворников А.В.
6Пантюшенко Борислав2008МОНКДЮСШ №210.1263.121036Шевчук О.Л.
7Кострикін Андрій19.01.2007У«Атлет»9.8302.98333Корецька С.М.
8Потребенко Артем27.02.2009МОНКДЮСШ №110.2243.07832Красільник Т.С.
9Соколенко Іван24.06.2010У«Україна»10.6183.161230Рябов В.В.
10Галушко Віктор25.07.2009МОНКДЮСШ №110.6182.96220Красільник Т.С.
11Анісімов Кирило2011У«Україна»10.8152.59015Рябов В.В.
12Сластіон Владислав21.12.2010У«Україна»11.0122.58012Рябов В.В.
13Шарандак Данило26.05.2011У«Атлет»11.292.95211Дворников А.В.
14Акуленко Єгор27.06.2010У«Атлет»11.292.7009Дворников А.В.
15Корявець Артем25.04.2012У«Україна»11.472.6507Рябов В.В.
16Сапон Влад28.03.2011У«Україна»11.562.4906Рябов В.В.
17Нестерелей Матвій18.06.2011У«Україна»12.102.4400Рябов В.В.
18Коплаков Даніїл2011У«Україна»12.702.3200Рябов В.В.
19Фесенко Артем21.02.2010У«Атлет»12.702.2800Середа О.А.

 

Головний суддя _________________________ Н.В. Кривоус

 Головний секретар ______________________ О.П. Шульга

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment