Відкритий чемпіонат міста з легкоатлетичного кросу

26.09.2019 

м. Чернігів, ЦПКіВ

Результати (скачати)

Командні результати:

  1. КПНЗ КДЮСШ-1 ЧМР    –                     201 очко
  2. КПНЗ «ДЮСШ «Україна» ЧМР –      195 очок
  3. КПНЗ ДЮСШ «Атлет» –                         183 очок
  4. КПНЗ КДЮСШ-2 ЧМР –                       31 очко
№ ппПрізвище та імя спортсменаДата народженняФСТДЮСШРезультатРозрядОчкиПрізвище, І.П. тренера
 300м, юнаки 2006 р.н. та молодші
1Абакуменко Микита01.08.2006У«Атлет»50,9б/р24Дворников А.В.
2Казанін Матвій10.05.2007КДЮСШ-151,7б/р21Беркут Н.П.
3Дробишев артем17.03.2008У«Україна»51,8б/р18Філіпова В.І.
4Демченко Антон02.05.2009У«Україна»54,4б/р15Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
5Шавеко Арсеній26.07.2007У«Атлет»54,9б/р13Дворников А.В.
6Ікаєв Арсеній27.07.2007У«Україна»55,6б/р11Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
7Новіченко Кирило20.10.2006У«Атлет»55,6б/р9Корецька С.М.
8Руденко Денис24.06.2008м.Носівка55,8б/рШиша Н.О.
9Дунай Богдан28.06.2006У«Атлет»55,8б/р7Корецька С.М.
10Олексик Денис16.06.2006Носівська ДЮСШ56,3б/рБочок В.А.
11Кизя Данило04.09.2006У«Україна»56,6б/р5Філіпова В.І.
12Григор’єв Степан16.12.2008КДЮСШ-156,8б/р3Беркут Н.П.
13Кириєнко Дмитро08.11.2007У«Атлет»58,1б/р2Дворников А.В
14Олійник Богдан10.03.2009КДЮСШ-158,4б/р1Беркут Н.П.
15Скоробогатов Владислав08.08.2008У«Атлет»58,5б/рДворников В.А.
16Лещенко Стас30.12.2006Носівська ДЮСШ58,5б/рБочок В.А.
17Кастрикін Андрій19.01.2007У«Атлет»1,00,0б/рКорецька С.М.
18Хижняк Артем2008КДЮСШ-21,00,1б/рРоманенко
19Лисиця Єгор10.12.2006У«Україна»1,00,2б/рКривоус Н.В., Бабенко В.С.
21Хропатий Максим2008КДЮСШ-21,007б/рРоманенко
22Савчин Олександр2009КДЮСШ-21,01,1б/рРоманенко
23Щупаков Данило24.08.2008КДЮСШ-11,01,6б/рБеркут Н.П.
24Чернушенко Артем07.03.2008КДЮСЩШ-11,01,6б/рАнтонова В.Г.
25Тарасюк Дмитро29.10.2007У«Україна»1,01,7б/рКривоус Н.В., Бабенко В.С.
26Семирозум Єгор21.03.2009У«Атлет»1,02,5б/рДворников А.В.
27Науменко Андрій23.01.2008КДЮСШ-21,02,6б/рШевчук О.Л.
28Шульга Іван27.02.2007КДЮСШ-11,02,6б/рАнтонова В.Г.
29Науменко Ростислав2008КДЮСШ-21,02,7б/рРоманенко
30Бабич Кирило2006КДЮСШ-21,03,2б/рРоманенко
31Неліп Євгеній24.02.2007У«Україна»1,03,3б/рКривоус Н.В., Бабенко В.С.
32Артеменко Олександр2010КДЮСШ-11,03,7б/рБеркут Н.П.
33Марченко Ілля11.12.2008У«Атлет»1,04,5б/рДвоников А.В.
34Одарич Назар20.05.2008КДЮСШ-11,05,5б/рАнтонова В.Г.
35Дмитренко Дмитро03.08.2009У«Україна»1,05,9б/рКривоус Н.В., Бабенко В.С.
36Меркудінов Іван09.10.2008КДЮСШ-11,06,1б/рБеркут Н.П.
37Пустовойт Богдан02.12.2006КДЮСШ-11,06,5б/рАнтонова В.Г.
38Крапивний Борис24.08.2007У«Україна»1,07,3б/рКривоус Н.В., Бабенко В.С.
39Алтусов Артем2008КДЮСШ-21,07,4б/рРоманенко
40Варвинець Олександр08.05.2006У«Україна»1,07,4б/рФіліпова В.І.
41Босенко Олександр09.09.2008У«Україна»1,10,0б/рФіліпова В.І.
42Стельмах Кирило2006КДЮСШ-21,10,5б/рПлиско Н.М.
43Ольховик Гліб12.04.2010КДЮСШ-21,10,7б/рБеркут Н.П.
44Борисов Вадим2009У«Україна»1,11,5б/рСереда Я.О.
45Шарандак Данило26.05.2011У«Атлет»1,13,8б/рДворников А.В.
46Неділько Сиверин10.11.2010КДЮСШ-11,14,1б/рБеркут Н.П.
47Вербило Владислав2009КДЮСШ-21,14,2б/рРоманенко
48Акуленко Єгор27.06.2010У«Атлет»1,14,9б/рДворников А.В.
49Лук’яненко Артем2012КДЮСШ-11,18,4б/рБеркут Н.П.
50Костюченко Михайло2008КДЮСШ-21,18,5б/рРоманенко
500м, юнаки 2004-2005 рр.н.
1Гук Віталій24.03.2005У«Атлет»1,18,2б/р24Вятиорець С.Є., Середа С.С.
2Скороход Іван02.01.2005КДЮСШ-11,18,7б/р21Антонова В.Г.
3Касян Богдан01.01.2004Носівська ДЮСШ1,19,0б/росБочок В.А.
4Олійник Юрій23.04.2004КДЮСШ-11,20,6б/р18Беркут Н.П.
5Давиденко Ярослав13.01.2004КДЮСШ «Колос»

Ніжинська ДЮСШ

1,26,2б/росСахно В.К.
6Петренко Руслан11.08.2005КДЮСШ-11,34,9б/р15Беркут Н.П.
7Мозольов Олександр27.12.2005КДЮСШ-11,39,2б/р13Антонова В.Г.
8Крапивний Стас25.12.2005У«Україна»1,41,2б/р11Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
9Бредюк Олександр27.04.2005У«Атлет»1,46,5б/р9Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

10Глученко Дмитро2005КДЮСШ-21,52,9б/р7Плиско Н.М.
11Самбур Максим2005КДЮСШ-22,06,8б/р5Плиско Н.М.
1000м, юнаки 2002-2003 рр.н.
1Бренз Даніїл04.09.2002КДЮСШ-12,47,0І юн24Овчаренко І.М.
2Назаренко Ігор29.04.2002У«Україна»2,55,0І юн21Лагункова Н.М.
3Ступаченко Андрій01,03.2002КДЮСШ-13,02,1І юн18Овчаренко І.М.
4Казофат Богдан25.05.2003КДЮСШ-13.03.9ІІ юн15Беркут Н.П.
5Джемесюк Сергій2002НУЧК3.11.4ІІ юн13Філіпов В.В.
6Реховський Павло04.07.2002КДЮСШ-13.11.6ІІ юн11Овчаренко І.М.
7Чалюк Максим25.11.2003У«Атлет»3,15.1ІІ юн9Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

8Лях Микита18.03.2003КДЮСШ-13.26.4ІІ юн5Овчаренко І.М.
9Кучмарга Роман29.01.2002КДЮСШ «Колос»

Ніжинського р-ну

3.26.6ІІІ юнСахно В.К.
10Линник Богдан08.08.2002КДЮСШ «Колос»

Ніжинського р-ну

3.41,4ІІІ юнСахно В.К.
3000м, чоловіки
1Олійник Павло09.05.1988ОШВСМ9.15.9І юносСердюк В.І.
2Мироненко Костянтин26.09.1998КДЮСШ-19.45.3І юн24Красільник Т.С.
3Батуренко Ігор03.11.1997У«Україна»9.48.4І юн21Рябов В.В.

Куземко Л.М.

4Мочоний Владислав17.02.1995Чернігів9.54.9ІІ юноссамостійно
5Піддубний Юрій17.10.1999КДЮСШ-110.19.4ІІ юн18Овчаренко І.М.
6Сахно Володимир29.07.1970м.Ніжин10.21.8ІІ юносТараско О.І.

Бабенко В.С.

7Рева Євген23.04.2000У«Україна»12.16.5ІІ юн15Рябов В.В.
8Лук’янчук Владислав27.08.1999Д«Динамо»10.26.3ІІ юносТкаченко І.В.
9Савченко Максим21.02.2001КДЮСШ «Колос»

Ніжинський р-н

11.13.5ІІ юносСахно В.К.
10Лапа Ігор1992«Динамо»11.19.6ІІІ юноссамостійно
11Сараб Євгеній18.09.1988Чернігів11.21.5ІІІ юноссамостійно
12Гордійко Єгор30.04.1999У«Україна»11.27.2ІІІ юн13Рябов В.В.
13Ус Максим14.11.1988«Інваспорт»12.16.3ІІІ юн.оссамостійно
14Залізний Микола21.12.2001КДЮСШ «Колос»

Ніжинського р-ну

12.38.0б/росСахно В.К.
15Коваленко Микола22.05.2001НУЧК13.51.8б/росРябов В.В.
300м, дівчата 2006 р.н. та молодші
1Ткаченко Анна09.10.2007У«Україна»53,3б/р24Кривоус Н.В.
2Дудко Наталія09.01.2008У«Україна»54.3б/р21Філіпова В.І.
3Беляк Карина05.04.2007Носівська ДЮСШ55,8б/росБородавко В.І.
4Ілляш Аліна19.09.2006Носівська ДЮСШ56,8б/росБочок В.А.
5Тарасенко Світлана16.03.2006Носівська ДЮСШ56,9б/росБочок В.А.
6Заруденська Варвара17.12.2006У«Атлет»17.12.2006б/р18Шульга О.П.
7Браточкина Анна20.02.2006У«Атлет»57,6б/р15Вятиорець С.Є

Середа С.С.

8Чайка Катерина11.02.2007м.Носівка58.5б/росШиша Н.О.
9Бородавко Поліна04.12.2008Носівська ДЮСШ58.7б/росБородавко В.І.
10Ющенко Діана01.06.2006КДЮСШ-158.8б/р13Антонова В.Г.
11Кот Катерина05.10.2006У«Україна»1,00,0б/р11Кривоус Н.В.

Бабенко В.С.

12Науменко Катерина12.12.2006КДЮСШ-21,00.3б/р6Шевчук О.Л.
13Кобзєва Євгенія17.05.2008Носівська ДЮСШ1.00.5б/росБородавко В.І
14Шмаглій Валерія14.01.2009Носівська ДЮСШ1.00.7б/росБородавко В.І.
15Легкобит Влада23.03.2007У«Атлет»1.00.8б/р7Шульга О.П.
16Скороход Кіра23.03.2008У«Україна»1.00.9б/р5Хорева О.А.
17Тимошенко Софія19.06.2008У«Україна»1.01.4б/р3Хорева О.А.
18Коваленко Юлія2006КДЮСШ-21.02.0б/р2Плиско Н.М.
19Борисенко Катерина02.12.2007У«Україна»1.02.4б/р1Кривоус Н.В.

Бабенко В.С.

20Калітник Мілана10.11.2007КДЮСШ-11.02.8б/рАнтонова В.Г.
21Краснюк Дар’я06.01.2009КДЮСШ-11.03.1б/рБеркут Н.П.
22Ващенок Таїсія19.10.2006КДЮСШ-11.03.1б/рАнтонова В.Г.
23Іваненко Тетяня2006КДЮСШ-21.03.7б/рПлиско Н.М.
23Костюченко Софія2007КДЮСШ-21.04.1б/рПлиско Н.М.
24Сердюк Марія2007КДЮСШ-21.04.4б/рПлиско Н.М.
25Медвідь Ілона28.10.2006Носівська ДЮСШ1.04.5б/рБородавко В.І.
26Ставша Поліна02.02.2008КДЮСШ-11.04.7б/рАнтонова В.Г.
27Авдієнко Олександра04.11.2006У«Атлет»1.05.1б/рДворников А.В.
28Макаренко Мілена03.04.2006У«Україна»1.05.4б/рКривоус Н.В.

Бабенко В.С.

29Боришовець Христина24.01.2007м.Носівка1.05.5б/рШиша Н.О.
30Неділя Яна24.06.2008КДЮСШ-11.05.6б/рБеркут Н.А.
31Лук’яненко Єлизавета01.07.2006У«Атлет»1.05.7б/рКорецька С.М.
32Чаленко Маргарита02.07.2007У«Україна»1.06.0б/рХорева О.А.
33Нечипоренко Марія14.04.2008У«Атлет»1.06.1б/рДворников А.В.
34Товстоліс Ольга09.08.2006У«Україна»1.06.4б/рКривоус Н.В.

Бабенко В.С.

35Германович Ірина16.06.2006КДЮСШ-11.06.8б/рАнтонова В.Г.
36Милейко Анастасія05.10.2009КДЮСШ-11.07.1б/рБеркут Н.П.
37Степанюк Олександра07.08.2009У«Україна»1.08.1б/рХорева О.А.
38Єрошенко Ксенія22.12.2007У«Атлет»1.08.3б/рДворников В.А.
39Глущенко Анастасія11.11.2009КДЮСШ-11.09.7б/рБеркут Н.П.
40Гадуа Анастасія05.01.2007КДЮСШ-11.10.9б/рАнтонова В.Г.
41Бондаренко Вікторія07.02.2009У«Україна»1.11.1б/рХорева О.А.
42Заболотна Даша04.03.2008У«Україна»1.12.1б/рХорева О.А.
43Дмитрук Вероніка16.09.2008КДЮСШ-11.12.4б/рБеркут Н.П.
44Мельникова Катерина30.12.2009У«Україна»1.16.1б/рХорева О.А.
45Кипаренко Анастасія11.04.2009У«Україна»1.17.3б/рХорева О.А.
46Савенко Анастасія26.04.2010У«Україна»1.17.6б/рХорева О.А.
47Березинець Вероніка01.06.2011КДЮСШ-11.19.1б/рБеркут Н.П.
48Милейко Єва10.03.2013КДЮСШ-11.19.5б/рБеркут Н.П.
49Твердохліб Софія24.11.2008КДЮСШ-11.20.8б/рБеркут Н.П.
50Радченко Ірина23.07.2007У«Україна»1.21.4б/рХорева О.А.
51Сміян Анна2010У«Україна»1.21.9б/рХорева О.А.
52Докторова Євгенія2010У«Україна»1.22.8б/рСереда Я.О.
53Пантелюх Валерія07.04.2010КДЮСШ-11.24.0б/рАнтонова В.Г.
54Коваленко Софія2010У«Україна»1.24.3б/рСереда Я.О.
55Скороход Олександра28.12.2011КДЮСШ-11.25.6б/рБеркут Н.П.
56Литвиненко Марія25.11.2009У«Україна»1.26.1б/рХорева О.А.
500м, дівчата 2004-2005 рр.н.
1Наталушко Варвара28.02.2005КДЮСШ-11.37.4І юн24Красільник Т.С.
2Наливайчук Анастасія23.11.2005м.Носівка1.41.7І юнШиша Н.О.
3Тищенко Карина22.09.2005У«Атлет»1.48.0І юн21
1000м, юнаки 2002-2003 рр.н.
1Дворніченко Яна20.07.2003У«Атлет»3.28.2І юн24Шульга О.П.
2Кузьменко Анна29.03.2003У«Україна»3.44.6І юн21Лагункова Н.М.
3Мемех Анастасія05.05.2002КДЮСШ-14.03.7І юн18Овчаренко І.М.
2000м, жінки
1Дворніченко Яна20.07.2003У«Атлет»7.58.7І юн24Шульга О.П.
2Циганова Анастасія01.05.1999У«Україна»8.15.4І юн21Рябов В.В.
3Власенко Анастасія21.04.2000Д«Динамо»8.34.2І юносТкаченко І.В.
4Сирбу Анастасія01.05.2000У«Україна»8.43.5ІІ юн18Рябов В.В.

Кривоус Н.В.

5Михайленко Ольга15.03.2001Д«Динамо»9.02.9ІІ юносТкаченко І.В.
6Зоріна Марія27.10.1998Д«Динамо»9.09.2ІІ юносТкаченко І.В.
7Лазоренко Марія15.03.1999Д«Динамо»9.41.1ІІ юносТкаченко І.В.
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment