Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики в приміщенні серед
чоловіків і жінок, юнаків та дівчат 2002-03 р.н., 2004-05 р.н.

16 січня 2020 р
м.Бровари

Результати (скачати) 

Особисті результати.

60м чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Дворников АндрійЧернігів “У” ОШВСМ06.01.19957.0 Ф-6.8ІВятіорець С.Є.,Середа С.С.
2Бован ОлексійЧернігів ОДЮСШ з олімп. видів21.08.20017.0 Ф-6.9ІЛуценко В.В.
3Кравець МаксимЧернігів08.04.19846.9 Ф-6.9ІЛуценко В.В.
4Вовк ДанилоЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”16.05.20017.0 Ф-7.0ІВятіорець С.Є.,Середа С.С.
5Каранда МикитаЧернігів “У” ОШВСМ25.01.20027.0 Ф-7.1ІМасюк А.М.,Філіпов В.В..
6Шульга ДмитроЧернігів, ОДЮСШ олім. видів22.04.20027.1ІІМасюк А.М.
7Нога РоманПрилуки,МОН,ДЮСШ02.04.20027.3ІІМачульний Є.В.
8Батуренко ІгорЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.11.19977.3ІІКузьомко Л.М.Рябов В.В.
9Чуб НикитаЧернігів-НУ”ЧК”27.03.20017.3ІІКузьомко Л.М.
10 11Здор ДмитроЧернігів, МОН, КДЮСШ- 121.05.20017.3ІІОвчаренко І.М.
10 11Сила ЯрославЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”19.05.19977.3ІІВятіорець С.Є.,Середа С.С.
12 13Гульок ДмитроЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”30.10.20027.5ІІІВятіорець С.Є.,Середа С.С.Клименко В.В.
12 13Мізінін НікітаПрилуки МОН, ДЮСШ16.04.20017.5ІІІСалівон Р.П.Демешко С.В.
14Чередніченко ОлександрЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР26.05.20017.5ІІІФіліповов В.В.Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
15Щипка ВіталійЧернігів-НУ”ЧК”24.06.20017.5ІІІКузьомко Л.М.
16Надоліна ДмитроПрилуки МОН, ОДЮСШ з о.в.09.08.20027.6ІІІСалівон Р.П.Демешко С.В.
17Черенков НікітаБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ08.10.20027.7ІІІІванько Ю.Б.
18 19Сташенко ОлександрЧернігів-НУ”ЧК”13.11.19997.7ІІІКузьомко Л.М.
18 19Медведьов РусланСновський р-н, МОН, ДЮСШ17.09.20007.7ІІІМедведьова Н.М.
20Шевченко МаксимБобровицький р-н, “К”, ДЮСШ00.00.19927.7ІІІЖадько А.А.
21Дементій ЮрійПрилуки МОН, ДЮСШ21.01.20027.7ІІІСалівон Р.П.Демешко С.В.
22Пасіка ВладиславНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.10.20027.9І-юнШиша Н.О.
23Хижняк БогданЧернігів ОДЮСШ з олімп. видів14.03.20018.0І-юнЛуценко В.В.
Чернев КостянтинЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”09.07.2000DNSШульга О.П.
60м юнаки 2003-2004 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Фень АндрійПрилуки,МОН,ДЮСШ08.05.20047.2 Ф-7.1ІІБобровська О.А.
2Гавриленко МаксимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 212.06.20037.3 Ф-7.3ІІШевчук О.Л.
3Бут НікітаПрилуки,МОН,ДЮСШ15.06.20047.2 Ф-7.4ІІМачульний Є.В.
4Черниченко ЄвгенійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”06.01.20047.5 Ф-7.6ІІІШульга О.П.
5Климач ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ09.10.20047.4 Ф-7.7ІІКуц А.С.,Бойко В.С.
6Калюжний АртемМенська ОТГ25.04.20037.5ІІІ.Таратухіна Н.П.
7Голуб РоманМринська ОТГ00.00.20047.6ІІІСпичак В.Г.
8Михайленко РостиславЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”08.10.20037.6ІІІВятіорець С.Є.,Середа С.С.
9 10Петровський ВадимКозелецький р-н МОН ДЮСШ25.09.20027.6ІІІШарак О.В.
9 10Пархоменко ВладиславНіжин, МОН. КДЮСШ26.08.20037.7ІІІКремез О.М.
11Яценко ДанилоПрилуки,МОН,ДЮСШ27.04.20047.8ІІІБобровська О.А.
12Тонконог ЯрославМринська ОТГ00.00.20047.9І-юнСпичак В.Г.
13Бабич ДмитроКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ29.06.20037.9І-юнСахута А.О.
14Лобуренко АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 218.12.20038.0І-юнШевчук О.Л.
15Глушенок ІлляЧернігів, МОН, КДЮСШ- 107.01.20048.0І-юнАнтонова В.Г
16Штурмах ПавлоПрилуки МОН, ОДЮСШ з о.в.14.07.20038.1І-юнСалівон Р.П.Демешко С.В.
17Гордієнко МаксимБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ00.00.20048.1І-юнБілич О.Л.
18Кучер ІванНіжин МОН КДЮСШ10.02.20048.1І-юнЛевчук Г.Л
19 20Карпухін ОлександрН-Сіверськ, МОН, КДЮСШ09.09.20048.1І-юнБренз А.М.,Білявський І.М.
19 20Трифанов КірілСновський р-н, МОН, ДЮСШ22.12.20038.1І-юнІвлєв В.Ю
21Леута НазарПрилуцький р-н МОН ДЮСШ18.05.20048.7ІІІ-юнКуц А.С.,Бойко В.С.
Лесик ДенисПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.10.2003DNSЧекалін с.П.
Джеваженко ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.04.2004DNSЧекалін с.П.
60м юнаки 2005-2006 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Парубець МаксимНіжин МОН ДЮСШ18.05.20057.4 Ф-7.4ІІЛевчук Г.Л..Кремез О.М.
2Редька АртемПрилуцький р-н МОН ДЮСШ23.08.20057.9 Ф-7.7ІІІКуц А.С.,Бойко В.С.
3Поляков ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.20057.9 Ф-7.9І-юнЖук Є.В.
4Медведь СергійКоропський р-н,МОН,ДЮСШ06.01.20067.9 Ф-8.0І-юнЛучко В.Л.
5 6Гусол ОлексійЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР19.09.20058.0І-юнФіліпова В.І.
5 6Крапивний ДаніїлСновський р-н, МОН, ДЮСШ02.03.20058.0І-юнІвлєв В.Ю
7 8Байда ОлександрНосівський р-н, МОН, ДЮСШ24.10.20058.0І-юнБорисенко О.В.
7 8Олексіюк ОлексійКозелецький р-н МОН ДЮСШ06.05.20058.0І-юнПотебня Л.І.
9Шпак МихайлоНіжин МОН КДЮСШ21.11.20068.2І-юн.Кремез О.М..Кремез М.П.
10Боровик ДмитроЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР13.01.20068.2І-юнФіліпова В.І.
11Коваленко КірілСновський р-н, МОН, ДЮСШ30.07.20058.2І-юнІвлєв В.Ю
12 13Кобець НікітаКозелецький р-н МОН ДЮСШ21.04.20088.3ІІ-юнШарак О.В.
12 13Мотовиловець ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ10.09.20058.3ІІ-юнШарак О.В.
14Ліскевич ВладиславКозелецький р-н МОН ДЮСШ15.10.20058.3ІІ-юнПотебня Л.І.
15Хіліміч МаксимБровари. БВУФК14.12.20058.3ІІ-юнКасьянов С.О.
16Приходько КирилН-Сіверськ, МОН, КДЮСШ04.10.20078.4ІІ-юнКлименко В.В..Білявський І.М.
17Булов ДаніїлБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ31.01.20068.4ІІ-юнІванько Ю.Б.
18Жменьковський РоманКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ14.06.20088.5ІІ-юнСахута А.О.
19Лахадинов НікітаСновський р-н, МОН, ДЮСШ02.07.20078.5ІІ-юнЛахадинов Є.О.
20Рибачок МаркЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”21.08.20058.5ІІ-юнВятіорець С.Є.,Середа С.С.
21Юрченко НазарКозелецький р-н МОН ДЮСШ30.07.20088.6ІІ-юнШарак О.В.
22Скорий БогданСновський р-н, МОН, ДЮСШ20.11.20068.7ІІІ-юнЛахадинов Є.О.
23Руденко ДенисНосівський р-н, МОН, ДЮСШ24.06.20088.8ІІІ-юнШиша Н.О.
24 25Ткаченко Владислав00.00.20078.8ІІІ-юнБородавко В.І.
24 25Пінчук АртемЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР18.03.20068.8ІІІ-юнФіліпова В.І.
26Капиця ДаніїлКоропський р-н,МОН,ДЮСШ08.03.20078.8ІІІ-юнЛучко В.Л.
27 28Леус ІванНосівський р-н, МОН, ДЮСШ04.07.20078.9ІІІ-юнБорисенко О.В.
27 28Босач АртемНіжин МОН ДЮСШ10.09.20078.9ІІІ-юнЛевчук Г.Л.
29 30Крапивний СтаніславЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР25.12.20058.9ІІІ-юнКривоус Н.В..Бабенко В.С.
29 30Клименко ІлляН-Сіверськ, МОН, КДЮСШ20.03.20078.9ІІІ-юнКлименко В.В..Білявський І.М.
31 32Кизя ДанилоЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР04.09.20068.9ІІІ-юнФіліпова В.І.
31 32Салівон ВладПрилуки МОН, ДЮСШ15.09.20058.9ІІІ-юнСалівон Р.П.
33Раєвський ІгорЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР20.05.20079.0ІІІ-юнФіліпова В.І.
34Варвинець ОлександрЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР08.05.20079.0ІІІ-юнФіліпова В.І.
35Демченко АнтонЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР02.05.20099.0ІІІ-юнКривоус Н.В..Бабенко В.С.
36 37Воробей ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ08.10.20079.1б/рПотебня Л.І.
36 37Мещанинець МиколаН-Сіверськ, МОН, КДЮСШ20.03.20079.1б/рКлименко В.В..Білявський І.М.
38Самбур МаксимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР14.10.20059.1б/рПлиско Н.М.
39Протченко БогданЧернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР08.06.20079.2б/рПлиско Н.М.
40 41Швиденко ОлександрБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ00.00.20079.2б/рМартиненко Г.П.
40 41Чинін АндрійН-Сіверськ, МОН, КДЮСШ20.03.20079.2б/рКлименко В.В..Білявський І.М.
42Чаленко ЄвгенНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.11.20069.2б/рЯма М.П.
43Ніколаєнко ТимофійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 114.08.20089.3б/рАнтонова В.Г
44 45Кротенко МаксимНосівський р-н, МОН, ДЮСШ00.00.20089.3б/рБорисенко О.В.
44 45Кулик РоманЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”24.08.20089.3б/рКорецька С.М.
46 47Ковалевський ДмитроЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”12.11.20079.3б/рДворников А.В.
46 47Шавеко АрсенійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”26.07.20079.3б/рДворников А.В.
48Мотовиловець СтепанКозелецький р-н МОН ДЮСШ24.12.20089.4б/рПотебня Л.І.
49Неліп ЄвгенЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР24.03.20079.5б/рКривоус Н.В..Бабенко В.С.
50Стукач ДмитроКозелецький р-н МОН ДЮСШ20.10.20069.5б/рПотебня Л.І.
51Тарасюк ДмитроЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР24.03.20079.6б/рКривоус Н.В..Бабенко В.С.
52 53Новіченко КирилЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”20.10.20069.6б/рКорецька С.М.
52 53Сила ОлексійКозелецький р-н МОН ДЮСШ20.10.20069.6б/рПотебня Л.І.
54Шевченко МаксимКоропський р-н,МОН,ДЮСШ11.11.20059.7б/рЛучко В.Л.
55Хижняк АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР21.06.20089.8б/рРоманенко В.О.
56Шиша МихайлоНосівський р-н, МОН, ДЮСШ16.09.20089.8б/рШиша Н.О.
57Янін СамуілМенська ОТГ22.04.20109.9б/рТаратухіна Н.П.
58Стельмах КирилоЧернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР17.07.20079.9б/рПлиско Н.М.
59Хропатий МаксимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР00.00.200810.1б/рРоманенко В.О.
60 61Сенченко АртемН-Сіверськ, МОН, КДЮСШ07.02.200710.1б/рКлименко В.В..Білявський І.М.
60 61Юношев СергійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР12.03.200710.1б/рПлиско Н.М.
62Майстренко ЮрійМенська ОТГ27.05.201010.1б/рТаратухіна Н.П.
63Алтусов АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР00.00.200810.2б/рРоманенко В.О.
64Дергозин КирилМенська ОТГ03.08.200810.4б/рТаратухіна Н.П.
300м чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Дворников АндрійЧернігів “У” ОШВСМ06.01.199537.4ІІВятіорець С.Є.,Середа С.С.
2Батуренко ІгорЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.11.199737.8ІІ Кузьомко Л.М.Рябов В.В.
3Бован ОлексійЧернігів ОДЮСШ з олімп. видів21.08.200137.9ІІЛуценко В.В.
4Корогод ДмитроЧернігів “У” ОШВСМ30.07.199638.8ІІІКлюєв А.О.Філіпов В.В.Лагункова Н.М.
5Мироненеко КостянтинЧернігів, МОН, КДЮСШ- 126.09.199839.3ІІІКрасільник Т.С.
6Щипка ВіталійЧернігів-НУ”ЧК”24.06.200139.4ІІІКузьомко Л.М.
7Шульга ДмитроЧернігів, ОДЮСШ олім. видів22.04.200239.5ІІІМасюк А.М.
8Рева ЕвгенійЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР23.04.200040.3ІІІРябов В.В.Клименко В.В.
9Гордійко ЄгорЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР30.04.199941.2І-юн.Рябов В.В.
10Хижняк БогданЧернігів ОДЮСШ з олімп. видів14.03.200141.8І-юнЛуценко В.В.
11Здор ДмитроЧернігів, МОН, КДЮСШ- 117.10.199942.0І-юнОвчаренко І.М.
12Чуб НикитаЧернігів-НУ”ЧК”27.03.200142.2ІІ-юнКузьомко Л.М.
13Кучмагра РоманНіжинський р-н “К” ДЮСШ27.10.198642.2ІІ-юнСахно В.К.
14Мізінін НікітаПрилуки МОН, ДЮСШ16.04.200142.3ІІ-юнСалівон Р.П.Демешко С.В.
15Соловйов ЄвгенПрилуки МОН, ДЮСШ16.04.200142.5ІІ-юнСалівон Р.П.Демешко С.В.
16Надоліна ДмитроПрилуки МОН, ОДЮСШ з о.в.09.08.200242.7ІІ-юнСалівон Р.П.Демешко С.В.
17Сташенко ОлександрЧернігів-НУ”ЧК”13.11.199943.0ІІ-юнКузьомко Л.М.
18Чередніченко ОлександрЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР26.05.200143.6ІІ-юнФіліповов В.В.Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
19Гульок ДмитроЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”30.10.200243.9ІІ-юнВятіорець С.Є.,Середа С.С.Клименко В.В.
300м юнаки 2003-2004 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Тарасенко ВіталійЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів04.12.200438.3ІІЛуценко В.В.
2Гавриленко МаксимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 2 ЧМР12.06.200338.5ІІІШевчук О.Л.
3Черниченко ЄвгенійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”06.01.200438.9ІІІШульга О.П.
4Калюжний АртемМенська ОТГ25.04.200341.4І-юнТаратухіна Н.П.
5Яценко ДанилоПрилуки,МОН,ДЮСШ27.04.200441.7І-юнБобровська О.А.
6Дементій ВладПрилуки,МОН,ДЮСШ05.07.200342.0І-юнСалівон Р.П.Демешко С.В.
7Михайленко РостиславЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”08.10.200342.4ІІ-юнВятіорець С.Є.,Середа С.С.
8Глушенок ІлляЧернігів, МОН, КДЮСШ- 107.01.200443.5ІІ-юнАнтонова В.Г
9Гордієнко МаксимБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ00.00.200443.8ІІ-юнБілич О.Л.
10.Штурмах ПавлоПрилуки МОН, ОДЮСШ з о.в.14.07.200344.3ІІІ-юнСалівон Р.П.Демешко С.В.
11Білобловенін ВладиславПрилуки,МОН,ДЮСШ00.00.200444.5ІІІ-юнМачульний Є.В.
12Петренко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ22.05.200345.1ІІІ-юнКуц А.С.,Бойко В.С.
13Веремієнко ДмитроПрилуцький р-н МОН ДЮСШ06.12.200445.2ІІІ-юнКуц А.С.,Бойко В.С.
14Трифанов КірілСновський р-н, МОН, ДЮСШ22.12.200345.6ІІІ-юнІвлєв В.Ю
15Карпухін ОлександрН-Сіверськ, МОН, КДЮСШ09.09.200446.8ІІІ-юнБренз А.М.,Білявський І.М.
300м юнаки 2005-2006 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Редька АртемПрилуцький р-н МОН ДЮСШ23.08.200543.0ІІ-юнКуц А.С.,Бойко В.С.
2Кулинко ЄвгенійНіжин МОН КДЮСШ27.04.200543.1ІІ-юнКремез О.М..Кремез М.П.
3Гусол ОлексійЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР19.09.200544.9ІІІ-юнФіліпова В.І.
4Крупко АндрійНосівський р-н, МОН, ДЮСШ22.01.200645.1ІІІ-юнЯма М.П.
5Ільченко ВладиславБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ07.10.200646.1ІІІ-юнІванько Ю.Б.
6Байда ОлександрНосівський р-н, МОН, ДЮСШ24.10.200546.2ІІІ-юнБорисенко О.В.
7Олексіюк ОлексійКозелецький р-н МОН ДЮСШ06.05.200546.4ІІІ-юнПотебня Л.І.
8Крапивний ДаніїлСновський р-н, МОН, ДЮСШ02.03.200546.5ІІІ-юнІвлєв В.Ю
9Шпак МихайлоНіжин МОН ДЮСШ21.11.200646.6ІІІ-юнКремез О.М..Кремез М.П.
10Медведь СергійКоропський р-н,МОН,ДЮСШ06.01.200646.8ІІІ-юнЛучко В.Л.
11Ліскевич ВладиславКозелецький р-н МОН ДЮСШ15.10.200547.6б/рПотебня Л.І.
12Рибачок МаркЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”21.08.200548.0б/рВятіорець С.Є.,Середа С.С.
13Лавринець МаксимНосівський р-н, МОН, ДЮСШ31.08.200548.5б/рЯма М.П.
14Коваленко КірілСновський р-н, МОН, ДЮСШ30.07.200548.8б/рІвлєв В.Ю
15Дробишев АртемЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР17.03.200849.0б/рФіліпова В.І.
16Жменьковський РоманКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ14.06.200849.2б/рСахута А.О.
17Капиця ДаніїлКоропський р-н,МОН,ДЮСШ08.03.200749.6б/рЛучко В.Л.
18Потебня ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ14.10.200749.6б/рПотебня Л.І.
19Пінчук АртемЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР18.03.200650.1б/рФіліпова В.І.
20Ніколаєнко ТимофійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 114.08.200850.3б/рАнтонова В.Г
21Лахадинов НікітаСновський р-н, МОН, ДЮСШ02.07.200750.5б/рЛахадинов Є.О.
22Воробей ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ14.10.200751.0б/рПотебня Л.І.
23Швиденко ОлександрБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ00.00.200751.1б/рМартиненко Г.П.
24Булов ДаніїлБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ31.01.200651.3б/рІванько Ю.Б.
25Демченко АнтонЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР02.05.200951.5б/рКривоус Н.В..Бабенко В.С.
26Скорий БогданСновський р-н, МОН, ДЮСШ20.11.200651.8б/рЛахадинов Є.О.
27Протченко БогданЧернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР08.06.200752.5б/рПлиско Н.М.
28Кизя ДанилоЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР04.09.200652.6б/рФіліпова В.І.
29Крапивний СтаніславЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР25.12.200552.8б/рКривоус Н.В..Бабенко В.С.
30Шевченко МаксимКоропський р-н,МОН,ДЮСШ11.11.200553.8б/рЛучко В.Л.
31Тарасюк ДмитроЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР24.03.200754.5б/рКривоус Н.В..Бабенко В.С.
32Клименко ІлляН-Сіверськ, МОН, КДЮСШ20.03.200754.8б/рКлименко В.В..Білявський І.М.
33 34Чинін АндрійН-Сіверськ, МОН, КДЮСШ14.02.200754.9б/р.Білявський І.М.
33 34Олексик ДенисНосівський р-н, МОН, ДЮСШ26.06.200654.9б/рБочок В.А.
35Самбур МаксимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР14.10.200555.0б/рПлиско Н.М.
36Ікаєв АрсенійЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР27.07.200755.8б/рКривоус Н.В..Бабенко В.С.
37Юношев СергійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР12.03.200756.3б/рПлиско Н.М.
39Ткаченко Владислав00.00.200756.6б/рБородавко В.І.
40Приходько КирилН-Сіверськ, МОН, КДЮСШ04.10.200757.3б/рКлименко В.В..Білявський І.М.
41Неліп ЄвгенЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР24.03.200757.8б/рКривоус Н.В..Бабенко В.С.
42Стельмах КирилоЧернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР17.07.200758.4б/рПлиско Н.М.
43Хижняк АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР21.06.200859.9б/рРоманенко В.О.
44Сила ОлексійКозелецький р-н МОН ДЮСШ30.03.20081.00.4б/рПотебня Л.І.
45Сенченко АртемН-Сіверськ, МОН, КДЮСШ07.02.20071.00.9б/рКлименко В.В..Білявський І.М.
46Алтусов АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР00.00.20081.02.2б/рРоманенко В.О.
47Хропатий МаксимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР00.00.20081.04.4б/рРоманенко В.О.
600м чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Батуренко ІгорЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.11.19971.27.7 Кузьомко Л.М.Рябов В.В.
2Корогод ДмитроЧернігів “У” ОШВСМ30.07.19961.28.4Клюєв А.О.Філіпов В.В.Лагункова Н.М.
3Мироненеко КостянтинЧернігів, МОН, КДЮСШ- 126.09.19981.29.3Красільник Т.С.
4Гордійко ЄгорЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР30.04.19991.38.3.Рябов В.В.
5Мельник МаксимНосівський р-н, МОН, ДЮСШ23.11.20021.38.5Бочок В.А.
6Соловйов ЄвгенПрилуки МОН, ДЮСШ16.04.20011.42.8Салівон Р.П.Демешко С.В.
600м юнаки 2003-2004 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Єрко ВладиславРіпкінський р-н “К” ДЮСШ03.03.20041.26.9Дубоносова Н.М.Лобанов О.С.
2Тарасенко ВіталійЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів04.12.20041.27.5Луценко В.В.
3Мархай ЯківНосівський р-н, МОН, ДЮСШ20.07.20031.31.3Бочок В.А.
600м юнаки 2005-2006 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Скороход ІванЧернігів, МОН, КДЮСШ- 102.01.20051.37.9Антонова В.Г.
2Шарак АнтонКозелецький р-н МОН ДЮСШ10.02.20051.39.4Шарак О.В.
3Казанін МатвійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 110.05.20071.45.6Беркут Н.П.
4Мотовиловець ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ10.09.20051.53.3Шарак О.В.
5Нелін ДанилоКозелецький р-н МОН ДЮСШ06.09.20051.58.5Потебня Л.І.
6Камка ОлексійН-Сіверськ, МОН, КДЮСШ21.12.20072.07.4Розсохач І.М.
7Музика ДмитроКозелецький р-н МОН ДЮСШ09.10.20072.10.2Шарак О.В.
8Ханін СергійН-Сіверськ, МОН, КДЮСШ13.01.2005DNFБілявський І.М.
1000м чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Бренз ДаніїлЧернігів, МОН, КДЮСШ- 104.09.20022.40.6Овчаренко І.М.Бренз А.М.
2Краст ЮрійНіжинський р-н “К” ДЮСШ27.10.19862.51.6Сахно В.К.
3Рева ЕвгенійЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР23.04.20002.54.0Рябов В.В.Клименко В.В.
4Чирва МаксимЧернігів07.05.20023.00.0Філіпов В.В.,Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.
5Карпенко ДмитроКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ21.09.20013.02.6Лисік Р.Г.
6Назаренко ІгорЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР29.04.20023.11.5Лагункова Н.М.,Шарак О.В.
7Сотник ЄвгенійЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.01.19993.16.2Рябов В.В.
8Савчук ВадимНіжинський р-н “К” ДЮСШ18.11.19703.21.1Сахно В.К.
1000м юнаки 2003-2004 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Даниш БогданНіжинський р-н “К” ДЮСШ22.08.20033.02.7Сахно В.К.
2Олійник ЮрійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 110.05.20073.03.1Беркут Н.П.
3Волков КостянтинПрилуки МОН, ДЮСШ10.07.20033.08.8Ракетський А.І.
4Іванець ДмитроЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”19.07.20043.09.7Шульга О.П.
5Лобуренко АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 2 ЧМР18.12.20033.15.9Шевчук О.Л.
6Сидоренко ОлександрКорюківський р-н МОН ДЮСШ03.04.2003DNSСахута А.О.
1000м юнаки 2005-2006 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Шарак АнтонКозелецький р-н МОН ДЮСШ09.10.20073.04.4Шарак О.В.
2Гук ВіталійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”24.03.20053.19.7Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
3Бурдій ВадимБобровицький р-н, “К”, ДЮСШ00.00.20063.49.9Жадько А.А.
4Литвин ОлександрКорюківський р-н МОН ДЮСШ17.12.20053.51.4Авраменко Т.О.
3000м чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Олійник ПавлоЧернігів,”Д”,ОШВСМ09.05.19888.37.0ІСердюк В.І.,Бережний В.Д.
2Назаренко ІгорЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР29.04.200210.11.0ІІІЛагункова Н.М.,Шарак О.В.
3Сахно ВолодимирНіжинський р-н “К” ДЮСШ29.07.197010.16.5ІІІТараско О.І.
4Савчук ВадимНіжинський р-н “К” ДЮСШ18.11.197111.00.0ІІ-юнСахно В.К.
5Залізний МиколаНіжинський р-н “К” ДЮСШ21.12.200111.30.0ІІ-юнСахно В.К.
3000м юнаки 2003-2004 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Даниш БогданНіжинський р-н “К” ДЮСШ22.08.200310.10.0ІІІСахно В.К.
2Лях МикитаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 2 ЧМР18.03.200311.05.0ІІІОвчаренко І.М.
3Сидоренко ОлександрКорюківський р-н МОН ДЮСШ03.04.200311.12.0І-юнСахута А.О.
4Чалюк МаксимЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”25.11.200311.14.0ІІ-юнВятіорець С.Є.,Середа С.С.
5Сухий ДмитроКорюківський р-н МОН ДЮСШ17.03.200311.52.0б/рХропач О.Ф.
3000м юнаки 2005-2006 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Глущенко ДмитроЧернігів, МОН, КДЮСШ- 2 ЧМР15.11.200512.28.0б/рПлиско Н.М.
2Волк ВладиславКорюківський р-н МОН ДЮСШ19.01.200812.48.0б/рЛисік Р.Г.
60м з/б чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Медведьов РусланСновський р-н, МОН, ДЮСШ17.09.200012.2б/рМедведьова Н.М.
60м з/б юнаки 2003-2004 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Пархоменко ВладиславНіжин МОН КДЮСШ26.08.20039.1ІІІЛевчук Г.Л.
2Дементій ВладПрилуки,МОН,ДЮСШ05.07.20039.6І-юнСалівон Р.П.Демешко С.В.
3Яценко ДанилоПрилуки,МОН,ДЮСШ27.04.200410.3ІІ-юнБобровська О.А.
4Петренко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ22.05.200310.6ІІІ-юнКуц А.С.,Бойко В.С.
5Веремієнко ДмитроПрилуцький р-н МОН ДЮСШ06.12.200411.0ІІІ-юнКуц А.С.,Бойко В.С.
6Волков КостянтинПрилуки МОН, ДЮСШ10.07.200311.2б/рРакетський А.І.
60м з/б юнаки 2005-2006 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Парубець МаксимНіжин МОН КДЮСШ18.05.20059.0ІІІЛевчук Г.Л.
2Кулинко ЄвгенійНіжин МОН КДЮСШ27.04.20059.9І-юнКремез О.М..Кремез М.П.
3Олексіюк ОлексійКозелецький р-н МОН ДЮСШ06.05.200510.8ІІІ-юнПотебня Л.І.
4Потебня ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ14.10.200711.4б/рПотебня Л.І.
5Салівон ВладПрилуки,МОН,ДЮСШ15.09.200511.6б/рСалівон Р.П.
2000м з/п юнаки чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Карпенко ДмитроКорюківський р-н МОН ДЮСШ21.09.20017.32.2І-юнЛисік Р.Г.
2Сотник ЄвгенійЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.01.19997.41.2б/рРябов В.В.
3Залізний МиколаНіжинський р-н “К” ДЮСШ21.12.20018.58.1б/рСахно В.К.
Стрибки у довжину чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Нога РоманПрилуки,МОН,ДЮСШ02.04.20026.02ІІІМачульний Є.В.
2Сила ЯрославЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”19.05.19975.73І-юнВятіорець С.Є.,Середа С.С.
3Шевченко МаксимБобровицький р-н, “К”, ДЮСШ00.00.19925.63І-юнЖадько А.А.
4Кучмара РоманНіжинський р-н “К” ДЮСШ29.12.20015.50І-юнСахно В.К.
5Уніат ВолодимирКозелецький р-н “Інваспорт”24.07.19975.46І-юнШарак О.В.
6Гульок ДмитроЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”30.10.20025.40І-юнВятіорець С.Є.,Середа С.С.Клименко В.В.
7Землинський БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”18.10.20005.15ІІ-юнШульга О.П.
8Носелевець ВіталійКозелецький р-н “Інваспорт”18.03.19984.97ІІ-юнШарак О.В.
9Черенков НікітаБахмацький р-н МОН ДЮСШ08.10.20024.71ІІІ-юнІванько Ю.Б.
Стрибки у довжину юнаки 2003-2004 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Петровський ВадимКозелецький р-н МОН ДЮСШ00.00.20035.73І-юнШарак О.В.
2Касян БогданНосівський р-н, МОН, ДЮСШ01.01.20045.40І-юнБочок В.А.
3Мироненко ЯрославМенська ОТГ18.08.20045.28ІІ-юнТаратухіна Н.П.
4Бабич ДмитроКорюківський р-н МОН ДЮСШ29.06.20034.56ІІІ-юнСахута А.О.
5Лупан МихайлоБровари, БВУФК00.00.20044.42ІІІ-юнЧерняєв О.Б.
Стрибки у довжину юнаки 2005-2006 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Хілініч МаксимБровари, БВУФК14.12.20065.09ІІ-юнКасьянов С.О.
2Лесенко ДмитроПрилуки, МОН,ДЮСШ15.06.20065.07ІІ-юнМачульний Є.В.
3Гусол ОлексійЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР19.09.20055.04ІІ-юнФіліпова В.І.
4Бібік ВалерійСновський р-н, МОН, ДЮСШ07.04.20055.04ІІ-юнМедведьова Н.М.
5Бродський ЯнМенська ОТГ18.03.20054.84ІІ-юнТаратухіна Н.П.
6Поляков ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.20054.75ІІ-юнЖук Є.В.
7Даниленко ВіталійПрилуцький р-н МОН ДЮСШ18.09.20054.69ІІІ-юнГавриленко В.Г.
8Боровик ДмитроЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР13.01.20064.63ІІІ-юнФіліпова В.І.
9Астапенко ЄвгенПрилуцький р-н МОН ДЮСШ23.06.20064.58ІІІ-юнКравченко Г.М.
10Назаренко АртемПрилуки, МОН,ДЮСШ04.11.20064.53ІІІ-юнСалівон Р.П.
11Ільченко ВладиславБахмацький р-н МОН ДЮСШ07.10.20064.37ІІІ-юнІванько Ю.Б.
12Юрченко НазарКозелецький р-н МОН ДЮСШ30.07.20084.24ІІІ-юнШарак О.В.
13Гузенок КирилоМенська ОТГ20.08.20064.19ІІІ-юнТаратухіна Н.П.
14Потебня ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ14.10.20064.10ІІІ-юнПотебня Л.І.
15Кравченко СергійПрилуки,МОН,ДЮСШ20.05.20053.98б/рМачульний Є.В.
16Кобець НікітаКозелецький р-н МОН ДЮСШ21.04.20083.95б/рШарак О.В.
17Новіченко КирилЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”20.10.20063.93б/рКорецька С.М.
18Кулик РоманЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”24.08.20083.85б/рКорецька С.М.
19Метовиловець СтепанКозелецький р-н МОН ДЮСШ24.12.20083.80б/рПотебня Л.І.
20Музика ДмитроКозелецький р-н МОН ДЮСШ09.10.20083.75б/рШарак О.В.
21Шавеко АрсенійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”26.07.20073.70б/рДворников А.В.
22Олексик ДенисНосівський р-н, МОН, ДЮСШ26.06.20063.69б/рБочок В.А.
23Воробей ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ08.10.20073.63б/рПотебня Л.І.
24Ковалевський ДмитроЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”12.11.20073.60б/рДворников А.В.
25Жменьковський РоманКорюківський р-н МОН ДЮСШ14.06.20083.54б/рСахута А.О.
26Стукач ДмитроКозелецький р-н МОН ДЮСШ20.10.20063.39б/рПотебня Л.І.
27Ікаєв АрсенійЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР27.07.20073.30б/рКривоус Н.В..Бабенко В.С.
28Босач АртемНіжин МОН ДЮСШ10.09.20073.26б/рЛевчук Г.Л.
29Янін СамуілМенська ОТГ00.00.20083.21б/рТаратухіна Н.П.
30Майстренко ЮрійМенська ОТГ27.05.20082.77б/рТаратухіна Н.П.
Лахадинов НікітаСновський р-н, МОН, ДЮСШ02.07.2007NMЛахадинов Є.О.
Водоп’ян ВладБровари, БВУФК00.00.2006NMКасьянов С.О.
Потрійний чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Нога РоманПрилуки,МОН,ДЮСШ02.04.200213.25ІІІМачульний Є.В.
2Уніат ВолодимирКозелецький р-н “Інваспорт”24.07.199711.92І-юнШарак О.В.
3Землинський БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”18.10.200011.40ІІ-юнШульга О.П.
4Дементій ЮрійПрилуки,МОН,ДЮСШ21.02.200210.42ІІІ-юнСалівон Р.П.,Демешко С.В.
Потрійний юнаки 2003-2004 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Касян БогданНосівський р-н, МОН, ДЮСШ01.01.200411.70ІІ-юнБочок В.А.
2Мироненко ЯрославМенська ОТГ18.08.200411.51ІІ-юнТаратухіна Н.П.
3Войков КостянтинПрилуки,МОН,ДЮСШ10.07.200310.50ІІІ-юнРакетський А.І.
Потрійний юнаки 2005-2006 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Лесенко ДмитроПрилуки, МОН,ДЮСШ15.06.200611.49ІІ-юнМачульний Є.В.
2Бродський ЯнМенська ОТГ18.03.200510.71ІІІ-юнТаратухіна Н.П.
4Нощенко АртемПрилуки,МОН,ДЮСШ04.11.200610.00ІІІ-юнСалівон Р.П.
5Кобець НікітаКозелецький р-н МОН ДЮСШ21.04.20088.97б/рШарак О.В.
6Кравченко СергійПрилуки,МОН,ДЮСШ20.05.20058.95б/рМачульний Є.В.
Стрибки у висоту чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Дементій ЮрійПрилуки,МОН,ДЮСШ21.02.2002160І-юнСалівон Р.П.,Демешко С.В.
2Населевець ВіталійКозелецький р-н “Інваспорт№18.03.1998150ІІ-юнШарак О.В.
Стрибки у висоту юнаки 2003-2004 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Дементій ВладПрилуки,МОН,ДЮСШ05.07.2003175ІІСалівон Р.П.,Демешко С.В.
2Лесик ДенисПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.10.2003170ІІІЧекалін С.П.
3Сім/ячко МихайлоПрилуцький р-н МОН ДЮСШ08.02.2003165ІІІКравченко Г.М.
4Терницький АртемПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.04.2003155І-юнЧекалін С.П.
5Джеваженко ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.2003150ІІ-юнЧекалін С.П.
Стрибки у висоту юнаки 2005-2006 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Бродський ЯнМенська ОТГ18.03.2005165ІІІТаратухіна Н.П.
2Чекалін АндрійПрилуцький р-н МОН ДЮСШ19.09.2005160І-юнЧекалін С.П.
3Астапенко ЄвгенПрилуцький р-н МОН ДЮСШ23.06.2006150ІІ-юнКравченко Г.М.
4Гузенок КирилМенська ОТГ20.08.2006140ІІ-юнТаратухіна Н.П.
5Багмут АнтонНіжин МОН КДЮСШ25.06.2005130ІІІ-юнЛевчук Г.Л.
6Майстренко ЮрійМенська ОТГ27.05.2008125б/рТаратухіна Н.П.
7Янін СамуілМенська ОТГ00.00.2008115б/рТаратухіна Н.П.
Штовхання ядра чоловіки (7,260 кг)
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Руденко АндрійМенська ОТГ13.02.198715.76КМСМикитенко Ю.Таратухін С.В
2Журба ВадимЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.09.199914.70ІСереда О.А.
3Вірич ЮрійЧернігів “У” “Інваспорт”22.05.199714.35ІСереда О.А.
4Кравченко ДмитроЧернігів,У, ДЮСШ “Україна” ЧМР04.02.199913.10ІКондратенко П.Б.
5Ракуненко ДенисЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”28.07.199711.80ІІСереда О.А.
6Щербина ЯрославЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”20.10.200210.01ІІІСереда О.А.
7Биковець ОлександрЧернігів ОДЮСШ олім.видів12.11.20007.63б/рПорядіна В.В.
Штовхання ядра юнаки 2003-2004 р.н. (5,0 кг)
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Джеваженко ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.11.200411.44І-юнЧекалін С.П.
2Сухий ДмитроКорюківський р-н МОН ДЮСШ17.03.200311.42І-юнХропач О.Ф.
3Дубель ЯрославНосівський р-н, МОН, ДЮСШ17.04.200411.22І-юнБорисенко О.В.
4Коваль ДмитроНіжин МОН КДЮСШ28.02.200411.13І-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
5Федько МаксимБобровицький р-н, “К”, ДЮСШ24.03.20039.57І-юнШевченко М.Г.
6Рябенко ОлександрБахмацький р-н МОН ДЮСШ05.12.20049.36І-юнНебощицький Г.О.
7Олексієнко РоманБобровицький р-н, “К”, ДЮСШ24.12.20049.35І-юнШевченко М.Г.
Штовхання ядра юнаки 2005-2006 р.н.(4,0 кг)
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Чирва СтаніславМенська ОТГ01.07.200514.10ІІТаратухіна Н.П.
2Яременко ЄгорБахмацький р-н МОН ДЮСШ18.07.200511.57І-юнНебощицький Г.О.
3Комов СтаніславМенський р-н, МОН, ДЮСШ23.05.200611.41І-юнТерпицька І.Л.
4Лісовець МаксимНіжин МОН КДЮСШ04.07.200511.30І-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
5Годунок ІванНосівський р-н, МОН, ДЮСШ06.12.200510.95ІІ-юнБорисенко О.В.
6Дорош МаксимНіжин МОН ДЮСШ12.01.200510.72ІІ-юнКремез О.М.,Кремез О.П..Павлиш В.А.
7Самойлов ВладиславБахмацький р-н МОН ДЮСШ29.09.200510.54ІІ-юнМалашенко І.О.
8Куц ВладиславНіжин МОН КДЮСШ28.11.20069.80ІІ-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
9Кравченко РоманНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.08.20058.86ІІІ-юнТертишний М.І.
10Рябенко МиколаБахмацький р-н МОН ДЮСШ00.00.20078.08ІІІ-юнНебощицький Г.О.
11Дергозин КирилМенська ОТГ03.08.20088.06ІІІ-юнТаратухіна Н.П.
12Кот ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ29.12.20084.27б/рПотебня Л.І.

 

60м жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Шульга ЕвгеніяЧернігів,”У”, ОШВСМ13.09.19947.5 Ф-7.4КМСВятіорець С.Є. Середа С.С
2Стецкова ТетянаЧернігів МОН КДЮСШ-109.03.20007.7 Ф-7.7ІКузьомко Л.М.Красільник Т.С.
3Максименко КатеринаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР22.11.19987.9 Ф-7.7ІКузьомко Л.М.Кривоус Н.В.
4Барабаш АлінаПрилуки,МОН,ДЮСШ07.07.20028.6 Ф-8.5ІІІСалівон Р.П.Демешко С.В.
5Сивець АннаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”05.02.19998.4 Ф-8.8ІІІВятіорець С.Є. Середа С.С
6Хомко АнастасіяЧернігів “У”.НУ”ЧК”16.05.20018.7ІІІРябов В.В.
7Купрієць РусланаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ03.09.20028.9І-юнШарак О.В.
8Росохацька МаринаПрилуки,МОН,ДЮСШ22.10.20029.0І-юнРакетський А.І.
9Марченко АнжелаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”16.11.20029.2І-юнШульга О.П.
10Чабей АнастасіяПрилуки,МОН,ДЮСШ16.02.20029.8ІІІ-юнРакетський А.І.
60м дівчата 2003-2004 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Буряк ЛіліяЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.03.20037.8 Ф-7.7ІШульга О.П.
2Красножон СофіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 213.10.20048.3 Ф-8.3ІІІШевчук О.Л.
3Причиненко АннаПрилуки,МОН,ДЮСШ13.01.20038.3 Ф-8.4ІІІБобровська О.А.
4Сукач Дар’яЧернігів, МОН, КДЮСШ- 215.06.20048.4 Ф-8.8ІІІШевчук О.Л.
5Чугай ЄлізаветаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”31.10.20038.7 Ф-9.0ІІІШульга О.П.
6 7Ячна ЄлізаветаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.03.20039.0І-юнШульга О.П.
6 7Шипинська ДаринаБобровицький р-н, “К”, ДЮСШ27.07.20039.0І-юнШевченко М.Г.
8Наумчик ЮліяМенський р-н, МОН, ДЮСШ11.12.20049.1І-юнТерпицька І.Л.
9Артеменко КрістінаБобровицький р-н, “К”, ДЮСШ23.11.20039.4ІІ-юнШевченко М.Г.
10Плохотюк ЄвгеніяБахмацький р-н МОН ДЮСШ00.00.20039.6ІІ-юнБілич О.Л.
11Бридковська КатеринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ00.00.20039.8ІІІ-юнБілич О.Л.
Савенко АнгелінаЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів10.08.2000DNFЛуценко В.В.
60м дівчата 2005-2006 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Жук ОлександраКоропський р-н, К, ДЮСШ30.04.20058.0 Ф-8.0ІІЛучко В.Л.
2Тарасенко МаринаПрилуки,МОН,ДЮСШ20.12.20058.2 Ф-8.1ІІБобровська О.А.
3Браточкина АннаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”20.02.20068.3 Ф-8.4ІІІВятіорець С.Є. Середа С.С
4Середжимова МаріяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ03.09.20058.5 Ф-8.6ІІІШарак О.В.
5Удалова ОлександраКоропський р-н, К, ДЮСШ21.06.20058.5 Ф-8.8ІІІЛучко В.Л.
6 7Красільник ВіолеттаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 102.05.20058.5ІІІКрасільник Т.С.
6 7Нещерет ЛіліяНіжин МОН КДЮСШ27.04.20058.5ІІІКремез О.М..Кремез М.П.
8 10Вертелецька СофіяНіжин МОН КДЮСШ21.02.20088.6ІІІКремез О.М..Кремез М.П.
8 10Радченко ВікторіяНіжин МОН КДЮСШ30.12.20078.6ІІІКремез О.М..Кремез М.П.
8 10Харченко ВеронікаКоропський р-н, К, ДЮСШ30.04.20058.6ІІІЛучко В.Л.
11 12Цупко ІринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ05.01.20058.6ІІІІванько Ю.Б.
11 12Кабанець ЕвгеніяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ29.10.20068.6ІІІШиша Н.О.
13Дзюба МаріяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 103.07.20058.6ІІІАнтонова В.Г.
14Штанько АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ19.04.20058.7ІІІШиша Н.О.
 15 16Шумар СофіяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ06.03.20068.7ІІІШарак О.В.
15 16Коршек АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 211.04.20058.7ІІІШевчук О.Л.
17Моторна ВеронікаКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ26.10.20068.7ІІІСахута А.О.
18 19Громова ВікторіяКоропський р-н, К, ДЮСШ22.07.20078.8І-юнЛучко В.Л.
18 19Левченко КсеніяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 205.04.20058.8І-юнШевчук О.Л.
20 22Тарабара КатеринаПрилуки,МОН,ДЮСШ13.05.20058.8І-юнБобровська О.А.
20 22Васько ПолінаКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ28.04.20058.8І-юнЛисік Р.Г.
22 22Подольна ЯсмінаСновський р-н. МОН. ДЮСШ31.03.20078.8І-юнЛахадинов ЄО.
23Сухобок МіланаСновський р-н. МОН. ДЮСШ08.03.20078.8І-юнЛахадинов ЄО.
24Погиба анастасіяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ03.09.20058.9І-юнШарак О.В.
25Ковтун ВікторіяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ22.07.20058.9І-юнКуц А.С.Бойко В.С.
26 27Гмиря ВікторіяНіжин МОН КДЮСШ26.12.20069.0І-юнКремез О.М..Кремез М.П.
26 27Ющенко ДіанаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 101.06.20069.0І-юнАнтонова В.Г.
28 29Кіндюшко МирославаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ01.09.20059.0І-юнШиша Н.О.
28 29Самусь АнастасіяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ15.12.20059.0І-юнПотебня Л.І.
30 33Ярмак АннаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ11.01.20079.1І-юнШарак О.В.
30 33Комоса АннаН-Сіверськ, МОН, КДЮСШ20.12.20079.1І-юнРозсохач І.М.
30 33Калітник МіланаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 101.06.20069.1І-юнАнтонова В.Г.
30 33Дудко НаталіяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.01.20089.1І-юнФіліпова В.І..Дудко Т.А.
34 35Набок СофіяНіжин МОН КДЮСШ02.02.20089.1І-юнЛевчук Г.Л.
34 35Германович ІринаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 116.06.20069.1І-юнАнтонова В.Г.
36Клімкіна ВасілісаПрилуки,МОН,ДЮСШ01.08.20089.2І-юнМачульний Є.В.
37Осадча МаринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ00.00.20069.2І-юнБілич О.Л.
38Ілляш АлінаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ19.09.20069.2І-юнБочок В.А.
39 41Ларченко АнастасіяКоропський р-н, К, ДЮСШ30.04.20059.2І-юнЛучко В.Л.
39 41Кравець НадіяНіжин МОН КДЮСШ11.01.20059.2І-юнЛевчук Г.Л.
39 41Зуб АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 116.06.20069.2І-юнАнтонова В.Г.
42 44Гладка ВеронікаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ31.08.20079.3ІІ-юнШарак О.В.
42 44Бородавко Поліна04.12.20089.3ІІ-юнБородавко В.І.
42 44Чайка КатеринаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ11.05.20079.3ІІ-юнШиша Н.О.
45Жембас ОлександраНосівський р-н, МОН, ДЮСШ21.03.20069.3ІІ-юнБочок В.А.
46 47Дрозд КіраПрилуки,МОН,ДЮСШ24.09.20069.3ІІ-юнРакетський А.І.
46 47Тарасенко СвітланаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ16.03.20069.3ІІ-юнБочок В.А.
48 49Лозовська ЮліяНіжин МОН КДЮСШ06.05.20089.4ІІ-юнЛевчук Г.Л.
48 49Іваненко ТетянаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 226.12.20069.4ІІ-юнПлиско Н.М.
50 51Мороз АннаКоропський р-н, К, ДЮСШ12.07.20089.4ІІ-юнЛучко В.Л.
50 51Білоус ЮліяПрилуки,МОН,ДЮСШ05.07.20059.4ІІ-юнРакетський А.І.
52 53Романенко Аріана00.00.20079.5ІІ-юнБородавко В.І.
52 53Морська ВікторіяБобровицький р-н, “К”, ДЮСШ00.00.20079.5ІІ-юнЖадько А.А.
54 56Дедусь МаріяСновський р-н. МОН. ДЮСШ16.09.20069.5ІІ-юнЛахадинов ЄО.
54 56Скрипка Дар’яНіжин МОН КДЮСШ30.10.20089.5ІІ-юнКремез О.М..Кремез М.П.
54 56Машко ОксанаНіжин МОН КДЮСШ21.09.20089.5ІІ-юнЛевчук Г.Л.
57Літньова ЯрославаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 117.05.20069.5ІІ-юнКрасільник Т.С.
58 59Скороход КіраЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР23.03.20089.6ІІ-юнХорева О.А.
58 59Беляк Карина05.04.20079.6ІІ-юнБородавко В.І.
61Кобзєва Євгенія17.05.20089.7ІІ-юнБородавко В.І.
62Пасічник СофіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.20089.7ІІ-юнРоманенко В.О.
63Кожевата ЖаннаКоропський р-н, К, ДЮСШ15.01.20079.7ІІ-юнЛучко В.Л.
64 67Тимошенко СофіяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР19.06.20089.8ІІІ-юнХорева О.А.
64 67Бірина АннаНіжин МОН КДЮСШ24.12.20079.8ІІІ-юнКремез О.М..Кремез М.П.
64 67Саприкіна АлісаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР07.09.20079.8ІІІ-юнХорева О.А.
64 67Коваленко ЮліяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 202.07.20069.8ІІІ-юнПлиско Н.М.
68Пляшко ВалеріяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ29.07.20069.8ІІІ-юнКуц А.С.Бойко В.С.
69-70Чумак ДаріяКоропський р-н, К, ДЮСШ29.09.20099.8ІІІ-юнЛучко В.Л.
69-70Гадуа АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 105.07.20079.8ІІІ-юнАнтонова В.Г.
71 73Шепель АнгелінаМенська ОТГ14.08.20089.9ІІІ-юнТаратухіна Н.П.
71 73Ставша ПолінаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 102.02.20089.9ІІІ-юнАнтонова В.Г.
71 73Сердюк МаріяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 208.02.20079.9ІІІ-юнПлиско Н.М.
74 76Литвиненко ВалеріяКоропський р-н, К, ДЮСШ09.08.200610.0ІІІ-юнЛучко В.Л.
74 76Костюченко СофіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 213.02.200710.0ІІІ-юнПлиско Н.М.
74 76Лісовська АнастасіяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ12.12.200710.0ІІІ-юнШарак О.В.
77Кучерява АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 207.06.200810.1ІІІ-юнШевчук О.Л.
78Дітковська ІринаБобровицький р-н, “К”, ДЮСШ00.00.200510.1ІІІ-юнЖадько А.А.
79Амешко ІлонаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ29.07.200610.3ІІІ-юнКуц А.С.Бойко В.С.
80Лях ІринаКоропський р-н, К, ДЮСШ08.09.200910.4б/рЛучко В.Л.
81Медвідь Ілона28.10.200610.5б/рБородавко В.І.
82Філіпенко СофіяБобровицький р-н, “К”, ДЮСШ00.00.200710.6б/рЖадько А.А.
300м жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Стецкова ТетянаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 109.03.200042.3ІІКузьомко Л.М.Красільник Т.С.
2Сивець АннаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”05.02.199947.5І-юнВятіорець С.Є. Середа С.С
3Михальченко НаталіяПрилуки МОН ДЮСШ28.06.200047.9І-юнСалівон Р.П.Демешко С.В.
4Діденко ОльгаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР04.06.200048.5І-юнРябов В.В.
5Пиркова БогданаНіжинський р-н “К” ДЮСШ19.09.199951.1ІІ-юнСахно В.К.
6Хомко АнастасіяЧернігів “У”.НУ”ЧК”16.05.200151.6ІІ-юнРябов В.В.
Максименко КатеринаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР22.11.1998DNFКузьомко Л.М.Кривоус Н.В.
300м дівчата 2003-2004 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Буряк ЛіліяЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.03.200344.5ІІІШульга О.П.
2Сукач Дар’яЧернігів, МОН, КДЮСШ- 215.06.200447.0І-юнШевчук О.Л.
3Савостьянова ТетянаНіжинський р-н “К” ДЮСШ25.01.200347.3І-юнСахно В.К.
4Брухно ТетянаПрилуки,МОН,ДЮСШ16.02.200347.8І-юнМачульний Є.В.
5Красножон СофіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 213.10.200448.1І-юнШевчук О.Л.
6Овсякова ДаринаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ12.10.200349.4І-юнКуц А.С.Бойко В.С.
7Тонконог ДіанаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.10.200450.8ІІ-юнБочок В.А.
8Бондар АнгелінаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 114.07.200351.1ІІ-юнБеркут Н.П.
9Коваленко ДаринаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”27.12.200353.3ІІ-юнШульга О.П.
10Моцар ЛіліяСновський р-н. МОН. ДЮСШ05.04.200353.3ІІ-юнМедведьова Н.М.
11Весненко КатеринаНіжинський р-н “К” ДЮСШ17.09.200353.7ІІ-юнСахно В.К.
12Шипинська ДаринаБобровицький р-н, “К”, ДЮСШ27.07.200354.8ІІІ-юнШевченко М.Г.
13Щукіна АнастасіяНіжинський р-н “К” ДЮСШ17.10.200356.5ІІІ-юнСахно В.К.
14Бридковська КатеринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ00.00.200358.7б/рБілич О.Л.
300м дівчата 2005-2006 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Жук ОлександраКоропський р-н, К, ДЮСШ30.04.200547.1І-юнЛучко В.Л.
2Олійник АнжелікаЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів10.08.200547.7І-юнЛуценко В.В.
3Ганущенко СніжанаМенська ОТГ21.01.200648.6І-юнТаратухіна Н.П.
4Нещерет ЛіліяНіжин МОН КДЮСШ27.04.200548.7І-юнКремез О.М..Кремез М.П.
5Удалова ОлександраКоропський р-н, К, ДЮСШ21.06.200549.1І-юнЛучко В.Л.
6Лугина ВікторіяЧернігів,”Д”, ОШВСМ14.02.200549.5І-юнЛагункова Н.М.
7Тарабара КатеринаПрилуки,МОН,ДЮСШ13.05.200549.9І-юнБобровська О.А.
8Моторна ВеронікаКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ26.10.200650.0І-юнСахута А.О.
9Дудко НаталіяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.01.200850.4ІІ-юнФіліпова В.І..Дудко Т.А.
10Дзюба МаріяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 103.07.200550.4ІІ-юнАнтонова В.Г.
11Коршек АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 211.04.200550.6ІІ-юнШевчук О.Л.
12Олійник АлінаМенський р-н, МОН, ДЮСШ20.07.200550.8ІІ-юнТерпицька І.Л.
13Ткаченко АннаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.10.200750.9ІІ-юнКривоус Н.В.Ткаченко І.В.
13Харченко ВеронікаКоропський р-н, К, ДЮСШ20.04.200651.0ІІ-юнЛучко В.Л.
14Левченко КсеніяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 205.04.200551.4ІІ-юнШевчук О.Л.
15Середжимова МаріяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ03.09.200551.4ІІ-юнШарак О.В.
16Ярмак АннаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ11.01.200751.8ІІ-юнШарак О.В.
17Сухобок МіланаСновський р-н. МОН. ДЮСШ08.03.200752.1ІІ-юнЛахадинов ЄО.
18Ілляш АлінаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ19.09.200652.1ІІ-юнБочок В.А.
19Радченко ВікторіяНіжин МОН КДЮСШ30.12.200752.4ІІ-юнКремез О.М..Кремез М.П.
20Ларченко АнастасіяКоропський р-н, К, ДЮСШ20.12.200652.7ІІ-юнЛучко В.Л.
21Подольна ЯсмінаСновський р-н. МОН. ДЮСШ31.03.200752.8ІІ-юнЛахадинов ЄО.
22Цупко ІринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ05.01.200552.9ІІ-юнІванько Ю.Б.
23Громова ВікторіяКоропський р-н, К, ДЮСШ22.07.200753.0ІІ-юнЛучко В.Л.
24Тарасенко СвітланаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ16.03.200653.1ІІ-юнБочок В.А.
25Вертелецька СофіяНіжин МОН КДЮСШ21.02.200853.2ІІ-юнКремез О.М..Кремез М.П.
26Ющенко ДіанаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 101.06.200653.7ІІ-юнАнтонова В.Г.
27Бородавко Поліна04.12.200853.9ІІ-юнБородавко В.І.
28Ковтун ВікторіяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ22.07.200553.9ІІ-юнКуц А.С.Бойко В.С.
29Гмиря ВікторіяНіжин МОН КДЮСШ26.12.200654.2ІІІ-юнКремез О.М..Кремез М.П.
30Скрипка Дар’яНіжин МОН КДЮСШ30.10.200854.5ІІІ-юнКремез О.М..Кремез М.П.
31Комоса АннаН-Сіверськ, МОН, КДЮСШ20.12.200754.6ІІІ-юнРозсохач І.М.
32Пляшко ВалеріяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ29.07.200654.7ІІІ-юнКуц А.С.Бойко В.С.
33Дедусь МаріяСновський р-н. МОН. ДЮСШ16.09.200655.2ІІІ-юнЛахадинов ЄО.
34Мороз АннаКоропський р-н, К, ДЮСШ12.07.200855.3ІІІ-юнЛучко В.Л.
35Погиба АнастасіяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ12.02.200755.4ІІІ-юнШарак О.В.
36Васько ПолінаКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ28.04.200555.4ІІІ-юнЛисік Р.Г.
37Романченко Аріана00.00.200755.5ІІІ-юнБородавко В.І.
38Набок СофіяНіжин МОН ДЮСШ02.02.200855.5ІІІ-юнЛевчук Г.Л.
39Чайка КатеринаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ11.05.200755.7ІІІ-юнШиша Н.О.
40Коваленко ЮліяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 202.07.200655.8ІІІ-юнПлиско Н.М.
41Калітник МіланаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 101.06.200656.6ІІІ-юнАнтонова В.Г.
42Сердюк МаріяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 208.02.200756.7ІІІ-юнПлиско Н.М.
43Саприкіна АлісаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР07.09.200757.1ІІІ-юнХорева О.А.
44Лісовська АнастасіяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ12.12.200757.5ІІІ-юнШарак О.В.
45Бірина АннаНіжин МОН КДЮСШ24.12.200757.7ІІІ-юнКремез О.М..Кремез М.П.
46Жембас ОлександраНосівський р-н, МОН, ДЮСШ21.03.200657.7ІІІ-юнБочок В.А.
47Гадуа АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 105.07.200758.0ІІІ-юнАнтонова В.Г.
48Іваненко ТетянаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 226.12.200658.2б/рПлиско Н.М.
49Кобзєва Євгенія17.05.200858.6б/рБородавко В.І.
50Костюченко СофіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 213.02.200758.6б/рПлиско Н.М.
51Лагус АннаБобровицький р-н, “К”, ДЮСШ00.00.200758.9б/рЖадько А.А.
52Тимошенко СофіяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР19.06.200859.5б/рХорева О.А.
53Чумак ДаріяКоропський р-н, К, ДЮСШ26.09.20081.00.3б/рЛучко В.Л.
54Гончарова АрінаНіжин МОН КДЮСШ09.02.20061.00.7б/рЛевчук Г.Л.
55Медвідь Ілона28.10.20061.01.4б/рБородавко В.І.
56Лях ІринаКоропський р-н, К, ДЮСШ08.09.20081.03.2б/рЛучко В.Л.
57Кучерява АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 207.06.20081.04.5б/рШевчук О.Л.
Філіпенко СофіяБобровицький р-н, “К”, ДЮСШ00.00.2007DNFЖадько А.А.
600м жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Дятлова ЮліяЧернігів,”Д”, ОШВСМ18.07.19901.39.3Лагункова Н.М., Клюєв А.О.Філіпов В.В.
2Пиркова БогданаНіжинський р-н “К” ДЮСШ19.05.19992.02.2Сахно В.К.
3Сирбу АнастасіяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР01.05.20002.03.7Рябов В.В.Кривоус Н.В.
4Сергусь МаріяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 117.12.20012.22.6Овчаренко І.М.
600м дівчата 2003-2004 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Овсякова ДаринаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ12.10.20031.51.0Куц А.С.Бойко В.С.
2Савостьянова ТетянаНіжинський р-н “К” ДЮСШ25.01.20031.51.6Сахно В.К.
3Моцар ЛіліяСновський р-н. МОН. ДЮСШ05.04.20031.58.6Медведьова Н.М.
4Кузьменко АннаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР29.03.20031.59.6Лагункова Н.М.
5Плохотюк ЄвгеніяБахмацький р-н МОН ДЮСШ00.00.20032.19.0Білич О.Л.
6Кононець АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ14.01.20042.25.1Шиша Н.О.
600м дівчата 2005-2006 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Олійник АнжелікаЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів10.08.20051.55.1Луценко В.В.
2Лугина ВікторіяЧернігів,”Д”, ОШВСМ14.02.20051.56.3Лагункова Н.М.
3Ткаченко АннаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.10.20071.57.3Кривоус Н.В.Ткаченко І.В.
4Бондааренко НаталіяКоропський р-н, К, ДЮСШ07.09.20051.58.6Лучко В.Л.
5Чобану ЄлізаветаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ29.07.20062.02.3Куц А.С.Бойко В.С.
6Сергіянська ВікторіяСновський р-н. МОН. ДЮСШ19.03.20062.02.6Івлєв В.Ю.
7Маринченко ВікторіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 130.09.20082.06.2Беркут Н.П.
8Полюшко ВалеріяСновський р-н. МОН. ДЮСШ17.09.20052.07.6Лахадинов Є.О.
9Краслянська ЯнаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ01.07.20072.10.3Куц А.С.Бойко В.С.
10Асєєва АльонаН-Сіверськ, МОН, КДЮСШ13.12.20062.11.0Клименко В.В..Білявський І.М.
11Наливайчук АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ11.05.20072.13.2Шиша Н.О.
12Шиша МаріяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ13.06.20062.22.6Шиша Н.О.
13Химченко КаринаБобровицький р-н, “К”, ДЮСШ00.00.20062.23.6Жадько А.А.
1000м жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Дятлова ЮліяЧернігів,”Д”, ОШВСМ18.07.19903.06.1Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
2Діденко ОльгаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР04.06.20003.33.2Рябов В.В.
3Циганова АнастасіяЧернігів  ДЮСШ “У” ЧМР01.05.19993.35.0Рябов В.В.
4Аллахвердієва АннаЧернігів,”Д”, ОШВСМ28.11.20013.37.1Лагункова Н.М., Клюєв А.О.Філіпов В.В.
5Долган КатеринаПрилуки МОН, ДЮСШ11.05.20003.41.4Салівон Р.П.,Демешко С.В.
6Коротких КаринаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.10.20013.47.8Лагункова Н.М.
7Стовбуненко ЯринаСновський р-н. МОН. ДЮСШ17.10.20023.50.0Лахадинов Є.О.
1000м дівчата 2003-2004 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Дворніченко ЯнаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”20.07.20033.17.0Шульга О.П.
2Весненко КатеринаНіжинський р-н “К” ДЮСШ17.09.20033.59.2Сахно В.К.
3Щукіна АнастасіяНіжинський р-н “К” ДЮСШ17.10.20034.06.3Сахно В.К.
1000м дівчата 2005-2006 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Дмитренко АлінаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР01.02.20063.21.2Кривоус Н.В.,Бабенко В.С.
2Ковтун ЄвгеніяБахмацький р-н МОН ДЮСШ07.07.20063.48.7Іванько Ю.Б.
3Кабиш ДіанаН-Сіверськ, МОН, КДЮСШ11.09.20053.49.7Розсохач І.М.
4Лагус АннаБобровицький р-н, “К”, ДЮСШ00.00.20073.50.6Жадько А.А.
5Ткаченко ВалеріяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.01.20053.54.7Куц А.С.Бойко В.С.
6Моргун ВікторіяБобровицький р-н, “К”, ДЮСШ08.08.20064.18.5Шевченко М.Г.
3000м жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Аллахвердієва АннаЧернігів,”Д”, ОШВСМ28.11.200111.32.7ІІЛагункова Н.М., Клюєв А.О.Філіпов В.В.
2Долган КатеринаПрилуки МОН, ДЮСШ11.05.200011.55.3ІІІСалівон Р.П.Демешко С.В.
3Михальченко НаталіяПрилуки МОН ОДЮСШ олім. видів28.06.200012.14.2ІІІСалівон Р.П.Демешко С.В.
4Циганова АнастасіяЧернігів  ДЮСШ “У” ЧМР01.05.199912.38.0ІІІРябов В.В.
5Іваровська НінаНіжинський р-н “К” ДЮСШ04.01.196113.43.5ІІ-юнСахно В.К.
3000м дівчата 2003-2004 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Дворніченко ЯнаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”20.07.200311.06.9ІІШульга О.П.
2Москвичова АллаБобровицький р-н, “К”, ДЮСШ00.00.200312.53.6І-юнЖадько А.А.
3Коробко ВладаН-Сіверськ,МОН,ДЮСШ10.10.200313.14.4І-юнБренз А.Н..Білявський І.М.
4Сущенко ВалеріяКозелецький р-н МОН ДЮСШ31.07.200313.20.0І-юнШарак О.В.
5Швиденко ВікторіяКозелецький р-н МОН ДЮСШ18.10.200413.57.3ІІ-юнМартиненко Г.П.
6Рябчун АнастасіяКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ15.08.200314.58.4ІІІ-юнЛисік Р.Г.
3000м дівчата 2005-2006 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Туз АнастасіяКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ20.01.200613.05.0І-юнЛисік Р.Г.
2Куц ТетянаНіжин МОН КДЮСШ24.12.200713.09.1І-юнЛевчук Г.Л.
3Цурган ЛюбовьКозелецький р-н МОН ДЮСШ24.02.200513.49.1ІІ-юнШарак О.В.
4Куропаткіна АлінаН-Сіверськ, МОН, КДЮСШ12.09.200513.56.5ІІ-юнБренз А.Н..Білявський І.М.
2000м з/п дівчата 2005-2006 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Лень СофіяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.08.20059.43.0б/рКуц А.С.Бойко В.С.
60м з/б жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Росохацька МаринаПрилуки,МОН,ДЮСШ22.10.200211.3ІІ-юнРакетський А.І.
2Марченко АнжелаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”16.11.200212.0ІІ-юнШульга О.П.
3Чабей АнастасіяПрилуки МОН ДЮСШ16.02.200213.2ІІІ-юнРакетський А.І.
60м з/б дівчата 2003-2004 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Наумчик ЮліяМенська ОТГ11.12.200410.9І-юнТерпицька І.Л.
2Чугай ЄлізаветаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”31.10.200311.3ІІ-юнШульга О.П.
3Заболотна ЛіліяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.12.200412.3ІІІ-юнГавриленко В.Г.
60м з/б дівчата 2005-2006 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Лактюшина НадіяМенська ОТГ26.02.20069.5ІІТаратухіна Н.П.
2Ганущенко СніжанаМенська ОТГ21.01.200610.8І-юнТаратухіна Н.П.
3Олійник АлінаМенський р-н, МОН, ДЮСШ.20.07.200511.0І-юнТерпицька І.Л.
4Меркулова ВалеріяКозелецький р-н МОН ДЮСШ16.01.200711.3ІІ-юнШарак О.В.
5Титаренко АннаМенський р-н, МОН, ДЮСШ.20.07.200511.4ІІ-юнТерпицька І.Л.
6Лень СофіяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.08.200511.4ІІ-юнКуц А.С.Бойко В.С.
7Кравець НадіяНіжин МОН КДЮСШ11.01.200511.5ІІ-юнЛевчук Г.Л.
8Лозовська ЮліяНіжин МОН КДЮСШ06.05.200812.1ІІІ-юнЛевчук Г.Л.
9Полюшко ВалеріяСновський р-н. МОН. ДЮСШ17.09.200512.4ІІІ-юнЛахадинов Є.О.
10Лактюшина ЯнаМенська ОТГ28.09.200712.4ІІІ-юнТаратухіна Н.П.
11Дрозд КіраПрилуки МОН ДЮСШ24.09.200612.9б/рРакетський А.І.
12Білоус ЮліяПрилуки МОН ДЮСШ05.07.200517.3б/рРакетський А.І.
Стрибки у довжину жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Бубенюк АнастасіяХмельницький04.10.20005.00ІІІГолубцов А.В.
2Постоногова АннаПрилуки,МОН,ДЮСШ07.08.20014.98ІІІМачульний Є.В.
3Чернікова АлінаПрилуки,МОН,ДЮСШ24.07.20014.73ІІІБобровська О.А.
Стрибки у довжину дівчата 2003-2004 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Панюкова БаженаПрилуки,МОН,ДЮСШ24.04.20044.71ІІІБобровська О.А.
2Численко КатеринаНіжин МОН ДЮСШ06.05.20034.63І-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
3Тонконог ДіанаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.10.20044.24І-юнБочок В.А.
4Купрій ВалеріяБобровицький р-н, “К”, ДЮСШ05.08.20033.90ІІ-юнШевченко М.Г.
5Долгова ЮліяБобровицький р-н, “К”, ДЮСШ01.12.20043.90ІІ-юнШевченко М.Г.
6Рябчун АнастасіяКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ15.08.20033.82ІІ-юнЛисік Р.Г.
7Ячна ЄлізаветаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”04.03.20043.77ІІІ-юнШульга О.П.
8Коваленко ДаринаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”27.12.20033.37б/рШульга О.П.
Стрибки у довжину дівчата 2005-2006 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Рогова Дар”яМенський р-н, МОН, ДЮСШ.11.01.20064.97ІІІТерпицька І.Л.
2Лактюшина НадіяМенська ОТГ26.02.20064.96ІІІТаратухіна Н.П.
3Ткаченко КатеринаМенський р-н, МОН, ДЮСШ.16.01.20054.52І-юнТерпицька І.Л.
4Кабанець ЄвгеніяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ29.10.20064.24І-юнШиша Н.О.
5Штанько АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ19.04.20054.18ІІ-юнШиша Н.О.
6Титаренко АннаМенський р-н, МОН, ДЮСШ.22.10.20064.12ІІ-юнТерпицька І.Л.
7Моторна ВеронікаКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ26.10.20064.11ІІ-юнСахута А.О.
8Меркулова ВалеріяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ16.01.20074.05ІІ-юнШарак О.В.
9Дудко НаталіяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.01.20083.96ІІ-юнФіліпова В.І..Дудко Т.А.
10Кравець НадіяНіжин МОН КДЮСШ11.01.20053.92ІІ-юнЛевчук Г.Л.
11Соломенник КатеринаМенський р-н, МОН, ДЮСШ.04.01.20083.87ІІ-юнТерпицька І.Л.
12Терещенко ЯнаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ23.08.20063.85ІІ-юнГавриленко В.Г.
13Самусь АнастасіяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ15.12.20053.83ІІ-юнПотебня Л.І.
14Чепінога КатеринаПрилуки,МОН,ДЮСШ28.11.20063.77ІІІ-юнМачульний Є.В.
15Борисенко ВеронікаКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ01.01.20073.76ІІІ-юнЛисік Р.Г.
16Осадча МаринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ00.00.20063.63ІІІ-юнБілич О.Л.
17Шумар СофіяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ00.00.20063.49б/рШарак О.В.
18Лактюшина ЯнаМенська ОТГ28.09.20073.45б/рТаратухіна Н.П.
19Гладка ВеронікаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ31.08.20073.38б/рШарак О.В.
20Ставша ПолінаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 102.02.20083.29б/рАнтонова В.Г.
21Пасічник СофіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.20083.28б/рРоманенко В.О.
22Гончарова АрінаНіжин МОН КДЮСШ09.02.20063.14б/рЛевчук Г.Л.
23Літковська ІринаБобровицький р-н, “К”, ДЮСШ00.00.20073.05б/рЖадько А.А.
24Морська ВікторіяБобровицький р-н, “К”, ДЮСШ00.00.20072.92б/рЖадько А.А.
25Філіпенко СофіяБобровицький р-н, “К”, ДЮСШ00.00.20072.42б/рЖадько А.А.
Скороход ІринаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР23.03.2008NMХорева О.А.
Потрійний жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Постоногова АннаПрилуки,МОН,ДЮСШ07.08.200110.88ІІІМачульний Є.В.Голубцов А.В.
Чернікова АлінаПрилуки,МОН,ДЮСШ24.07.2001NMБобровська О.А.
Потрійний дівчата 2003-2004 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Численко КатеринаНіжин МОН ДЮСШ06.06.200310.47ІІІКремез О.М.,Кремез О.П.
2Панюкова БаженаПрилуки,МОН,ДЮСШ24.04.200410.22І-юнБобровська О.А.
3Брухно ТетянаПрилуки,МОН,ДЮСШ15.02.20039.28ІІ-юнМачульний Є.В.Голубцов А.В.
Потрійний дівчата 2005-2006 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Борисенко ВеронікаКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ01.01.20078.72ІІІ-юнЛисік Р.Г.
2Туз АнастасіяКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ20.01.20068.26ІІІ-юнЛисік Р.Г.
Стрибки у висоту жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Тарасенко АльбінаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.11.2001130І-юнЧекалін С.П.
2Росохацька МаринаПрилуки МОН ДЮСШ22.10.2002130І-юнРакетський А.І.
3Чабей АнастасіяПрилуки МОН ДЮСШ16.02.2002120ІІ-юнРакетський А.І.
Стрибки у висоту дівчата 2003-2004 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Майстренко ВікторіяМенська ОТГ23.10.2004160ІІТаратухіна Н.П.
2Григоренко СофіяКиїв, “У”, СДЮШОР00.00.2003155ІІГолубцов А.В.,Ахкозова Л.В.
Стрибки у висоту дівчата 2005-2006 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Ткаченко КатеринаМенська ОТГ16.01.2005165ІТерпицька І.Л.
2Дубіль АлевтинаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.05.2005155ІІЧекалін С.П.
3Ганущенко СніжанаМенська ОТГ21.01.2006140ІІТаратухіна Н.П.
4Терещенко ЯнаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ23.08.2006130І-юнГавриленко В.Г.
5Лактюшина ЯнаМенська ОТГ28.09.2007130І-юнТаратухіна Н.П.
6Ущановська ВалеріяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ28.12.2007125ІІ-юнЧекалін С.П.
7Меркулова ВалеріяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ16.01.2007120ІІ-юнШарак О.В.
Штовхання ядра жінки (4кг)
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Лупинос КатеринаЧернігів ОДЮСШ олім.видів01.02.200012.53ІПорядіна В.В..
2Полоз ОленаЧернігів ОДЮСШ олім.видів12.03.19999.10ІІІПорядіна В.В.
Штовхання ядра дівчата 2003–2004 р.н. (3 кг)
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Солошенко ВалеріяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ11.11.200413.52ІПавлиш В.А.,Ревенко М.Г., Шиша Н.О.
2Петренко ОленаБровари МОН БВУФК27.08.200413.42ІРевенко М.Г.,Шарак О.В.
3Соломенник ВікторіяМенська ОТГ09.04.200412.75ІІТерпицька І.Л.
4Соловйова ЛіліяБровари МОН БВУФК11.07.200311.75ІІРевенко М.Г.Павлиш В.А.
5Ромашко ЛюбовьНосівський р-н МОН ДЮСШ15.01.200310.08ІІІШиша Н.О.
6Полюшко АнастасіяЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”28.05.20049.27І-юнСереда О.А.
7Люткевич АннаБахмацький р-н МОН ДЮСШ11.09.20048.38І-юнМалашенко І.О.
8Гуляй ОльгаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”14.06.20037.30ІІ-юнСереда О.А.
Штовхання ядра дівчата 2005-2006 р.н. і мол. (3 кг)
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Бреус МаріяЧернігів, ОДЮСШ з олім. видів31.03.20059.90ІІІПорядіна В.В.
2Шепель АнгелінаМенська ОТГ14.08.20089.80ІІІТаратухіна Н.П.
3Ситник ДаніелаБровари МОН БВУФК15.05.20069.55ІІІКлимук К.В.,Ревенко М.Г.Павлиш В.А.
4Авраменко АнастасіяКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ03.04.20058.70І-юнСахута А.О.
5Дандель МаринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ19.03.20058.43І-юнНебощицький Г.О.
6Яременко ІринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ19.05.20077.66ІІ-юнНебощицький Г.О.
7Солтан ВікторіяМенська ОТГ23.04.20076.54ІІІ-юнТерпицька І.Л.
8Середа СофіяЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”22.11.20076.20ІІІ-юнСереда О.А.
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment