Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу
серед дорослих, юніорів і юніорок, юнаків та дівчат.

11 жовтня 2018 р.
м. Чернігів, ЦПКіВ

РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ

МісцеКомандиОчки
1м. Чернігів234
2Козелецький р-н130
3Ніжинський р-н130
4Сновський р-н125
5м.Новгород-Сіверський124
6Прилуцький р-н-164
7Ріпкінський р-н63
8Новгород-Сіверський р-н52
9Прилуцький р-н-222
10Носівський р-н11

Особисті результати

Крос 1 км юнаки 2005 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Петренко РусланЧернігів, МОН, КДЮСШ -111.08.20053.22.7ІІ-юн24Беркут Н.П.
2Ханін СергійН-Сіверський, МОН, ДЮСШ13.01.20053.22.9ІІ-юн21Бренз А.М.Клименко В.В.
3Шарак АнтонКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ14.07.19993.23.6ІІ-юн18Шарак О.В.
4Городнянський ДанилоН-Сіверський, МОН, КДЮСШ01.03.20053.37.7ІІІ-юн15Розсохач І.М.
5Григорук НікитаРіпкінський р-н,”К”,ДЮСШ03.03.20073.39.3ІІІ-юн13Дубоносова Н.М.
6Карпенко ІванПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ02.09.20063.39.7ІІІ-юн11Васенко М.О.
7Казанін МатвійЧернігів, МОН, КДЮСШ -111.05.20073.39.9ІІІ-юнОсБеркут Н.П.
8Редька АртемПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ23.08.20053.45.9ІІІ-юн9Куц А.С.,Бойко В.С.
9Марченко АртемПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ14.05.20053.46.7ІІІ-юн7Васенко М.О.
10Овсяков МиколаПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ25.03.20053.51.7ІІІ-юн5Куц А.С.,Бойко В.С.
11Головея МикитаН-Сіверський р-н21.09.20063.57.1ІІІ-юнОсЦиганков А.Ф.
12Крупка АндрійНосівський р-н222.01.20063.57.5ІІІ-юн3Яма М.П.
13Нелін ЄвгенСновський р-н,МОН.ДЮСШ16.06.20074.00.6ІІІ-юн2Лахадинов Є.О.
14Коваленко БогданН-Сіверський р-н21.09.20064.02.8ІІІ-юнОсЦиганков А.Ф.
15Рамусь ДмитроН-Сіверський р-н08.05.20074.03.5ІІІ-юнОсЦиганков А.Ф.
16Зорко ОленксандрСновський р-н,МОН.ДЮСШ01.04.20054.14.5б/р1Медведьова Н.М.
17Коваленко КірілСновський р-н,МОН.ДЮСШ30.07.20054.14.7б/р0Івлєв В.Ю.
18Ванжура НазарСновський р-н,МОН.ДЮСШ22.01.20054.15.8б/р0Медведьова Н.М.
19Лахадінов НікітаСновський р-н,МОН.ДЮСШ02.06.20074.24.5б/р0Лахадинов Є.О.
20Клюй ДмитроСновський р-н,МОН.ДЮСШ20.06.20075.00.5б/р0Лахадинов Є.О.
Крос 2 км юнаки 2003-2004 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Сидоренко ОлексійЧернігів, МОН, КДЮСШ -116.05.20046.44.4І-юн24Беркут Н.П.
2Єрко ВладиславРіпкінський р-н,”К”,ДЮСШ03.03.20046.59.6І-юн21Дубоносова Н.М.
3Юрченко АнтонКозелецький р-н , МОН , ДЮСШ16.12.20037.10.2ІІ-юн18Шарак О.В.
4Полуда СергійСновський р-н,МОН.ДЮСШ21.03.20037.12.8ІІ-юн15Михальченко М.І.
5Каленіченко ВалерійРіпкінський р-н,”К”,ДЮСШ09.08.20047.15.7ІІ-юн13Дубоносова Н.М.
6Боришполець ОлександрКозелецький р-н , МОН , ДЮСШ12.04.20037.17.5ІІ-юн11Шевченко В.П.
7Козофат БогданЧернігів, МОН, КДЮСШ -125.05.20037.32.5ІІ-юнОсБеркут Н.П.
8Герасимчук ПавлоЧернігів,КЕіТ13.06.20037.42.5ІІ-юнОсЛагункова А.М.
9Кісільов АндрійПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ17.04.20037.52.9ІІІ-юн9Васенко М.О.
10Кісільов ДмитроПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ12.08.20047.55.2ІІІ-юн7Васенко М.О.
11Медведєв ВладиславНіжинський р-н, К, ДЮСШ04.03.20037.58.9ІІІ-юн5Сахно В.К.
12Резников ІванН-Сіверський р-н02.09.20048.00.0ІІІ-юн3Циганков А.Ф.
13Дремлюга НазарПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ27.09.20038.10.2б/р2Васенко М.О.
14Чалюк МаксимЧернігів,У,ДЮСШ “Атлет”25.11.20038.20.4б/рОсВятіорець С Є.,Середа С.С.
15Любочка ОлександрН-Сіверський р-н01.03.20048.25.4б/р1Циганков А.Ф.
16Петренко МаксимПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ22.05.20038.25.6б/р0Куц А.С.,Бойко В.С.
17Веремієнко ДмитроПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ06.12.20048.26.1б/р0Куц А.С.,Бойко В.С.
18Голутва ОлегН-Сіверський р-н09.02.20048.29.5б/р0Циганков А.Ф.
19Черненко ОлександрН-Сіверський р-н18.10.20038.39.0б/р0Циганков А.Ф.
20Климач ОлександрПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ09.10.20048.48.8б/р0Куц А.С.,Бойко В.С.
21Леута НазарПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ18.05.20048.48.9б/р0Куц А.С.,Бойко В.С.
22Карпухін ОлександрН-Сіверський р-н09.09.20049.25.4б/р0Циганков А.Ф.
Крос 3 км юнаки 2001-2002 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Грищенко ВалерійСновський р-н,МОН.ДЮСШ02.01.200111.19.9ІІ-юн24Лахадинов Є.О.
2Анищенко денисСновський р-н,МОН.ДЮСШ09.06.200111.21.3ІІ-юн21Лахадинов Є.О.
3Шостка ВолодимирНіжинський р-н, К, ДЮСШ02.04.200111.30.8ІІ-юн18Сахно В.К.
4Многоліт РоманКозелецький р-н , МОН , ДЮСШ09.04.200212.05.2ІІ-юн15Потебня Л.І.
5Куропаткін ВладиславН-Сіверський, МОН, КДЮСШ25.08.200212.21.0ІІІ-юн13Бренз А.М..Клименко В.В.
6Трухан ВадимЧернігів.НУЧК20.09.200112.33.4ІІІ-юнОсФіліпов В.В.
7Коваленко МиколаЧернігів.НУЧК22.05.200113.16.8ІІІ-юнОсРябов В.В.
8Лизогуб РоманСновський р-н,МОН.ДЮСШ11.03.200213.17.7ІІІ-юн11Івлєв В.Ю.
9Качуру АртемСновський р-н,МОН.ДЮСШ26.09.200213.17.7ІІІ-юн9Івлєв В.Ю.
Лобур ВалентинЧернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР13.05.199912.18.3ІІІ-юнп/кФіліпови
Крос 5 км юніори 1999-2000 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Трубенок МаксимЧернігів.НУЧК03.12.200017.27.7ІІІ24Філіпов В.В.
2Сотник ЄвгенійЧернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР-Корюк. р-н17.06.199918.08.5ІІІ21Рябов В.В.
3Рева ЄвгенійЧернігів,”У”ДЮСШ ЧМР-Н.-Сіверськ23.04.200018.22.6І-юн18Рябов В.В.,Клименко В.В.
4Шкурай ОлександрЧернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР29.01.200018.37.3І-юнОсЛагункова А.М.
5Піддубний ЮрійЧернігів, МОН, КДЮСШ -100.00.199918.57.0І-юнОсОвчаренко І.О.
6Крюков ДенисЧернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР29.09.199919.35.5ІІ-юнОсЛагункова А.М.
7Черних МаксимСновський р-н,МОН.ДЮСШ08.05.200020.26.7ІІ-юн15Медведьова Н.М.
8Педорич ЄвгенійНіжинський р-н, К, ДЮСШ26.03.200021.42.7ІІІ-юн13Сахно В.К.
9Райда ЄвгенійНіжинський р-н, К, ДЮСШ23.08.200024.53.0ІІІ-юн13Сахно В.К.
Крос 5 км чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Секера ДмитроЧернігів-Н-Сіверський,10.01.199417.28.5ІІІ24Клименко В.В.Овчаренко І.М.
2Мироненко КостянтинЧернігів, МОН, КДЮСШ -126.09.199817.44.2ІІІ21Красільник Т.С.
3Козачок ВасильЧернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР10.05.199618.03.7І-юн18Філіпови
4Сахно ВолодимирНіжинський р-н, К, ДЮСШ29.07.197018.26.6І-юн15Тараско О.І.
5Деревянко ЯрославЧернігів05.09.198820.50.5ІІІ-юнОссамостійно
6Сєдов БогданН-Сіверський р-н16.04.199622.43.2ІІІ-юн13Циганков А.Ф.
7Сєргєй КарасьГусь-Хрустальний24.07.199023.16.7ІІІ-юнОссамостійно
Крос 1 км дівчата 2005 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Лугіна ВікторіяЧернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР14.02.20053.40.0ІІІ24Лагункова А.М.
2Ткаченко АннаЧернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР09.10.20073.41.4ІІІ21Кривоус Н.В.
3Засько Дар’яЧернігів, МОН, КДЮСШ -111.01.20063.42.9ІІІ18Беркут Н.П.
4Дмитренко АлінаЧернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР01.02.20063.47.0ІІІОсКривоус Н.В.
5Чобану ЄлізаветаПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ19.02.20053.51.7І-юн15Куц А.С.
6Кабиш ДіанаН-Сіверський, МОН, ДЮСШ11.09.20054.05.4І-юн13Розсохач І.М.
7Коваленко ЄлізаветаН-Сіверський р-н02.03.20054.05.7І-юн11Циганков А.Ф.
8Дохоян АннаРіпкінський р-н,”К”,ДЮСШ29.04.20054.05.9І-юн9Дубоносова Н.М.
9Розсудовська ВікторіяРіпкінський р-н,”К”,ДЮСШ18.01.20064.07.1І-юн7Дубоносова Н.М.
10Куропаткіна АлінаН-Сіверський, МОН, ДЮСШ25.02.20054.08.6І-юн5Бренз А.М.,Клименко В.В.
11Ковтун ВікторіяПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ22.07.20054.08.9І-юн3Куц А.С.,Бойко В.С.
12Майстренко ЄлізаветаКозелецький р-н , МОН , ДЮСШ11.09.20064.09.2І-юн2Трохимець М.М.
13Наливайчук АнастасіяНосівський р-н23.11.20054.14.5ІІ-юн1Шиша Н.О.
14Тимошенко СофіяН-Сіверський р-н24.11.20064.17.4ІІ-юн0Циганков А.Ф.
15Кузьменко МаріяРіпкінський р-н,”К”,ДЮСШ28.08.20064.18.3ІІ-юн0Дубоносова Н.М.
16Ткаченко ВалеріяПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ11.01.20054.19.3ІІ-юн0Куц А.С.,Бойко В.С.
17Штанько АнастасіяНосівський р-н19.04.20054.19.9ІІ-юн0Шиша Н.О.
18Євтушенко ТетянаНосівський р-н19.04.20054.22.9ІІ-юн0Шиша Н.О.
19Лень СофіяПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ11.08.20054.26.9ІІ-юн0Куц А.С.,Бойко В.С.
20Козлеченко АнастасіяН-Сіверський р-н19.10.20054.31.3ІІІ-юн0Циганков А.Ф.
21Сухобок МіланаСновський р-н,МОН.ДЮСШ08.03.20074.32.1ІІІ-юн0Лахадинов Є.О.
22Дедусь МаріяСновський р-н,МОН.ДЮСШ11.04.20064.40.8ІІІ-юн0Лахадинов Є.О.
23Майдан ТетянаСновський р-н,МОН.ДЮСШ04.03.20054.46.9ІІІ-юн0Медведьова Н.М.
24Шиша МаріяНосівський р-н13.06.20065.17.0б/р0Шиша Н.О.
25Жила МаріяСновський р-н,МОН.ДЮСШ29.09.20055.22.4б/р0Медведьова Н.М.
26Кухарева ЄвгеніяСновський р-н,МОН.ДЮСШ10.05.20065.28.0б/р0Медведьова Н.М.
Росік ЮліяСновський р-н,МОН.ДЮСШ25.05.2006DNF0Медведьова Н.М.
Крос 1 км дівчата 2003-2004 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Дворніченко ЯнаЧернігів,У,ДЮСШ “Атлет”20.07.20033,29.2ІІ21Шульга О.П.
2Копитько АнастасіяЧернігів,У,ДЮСШ “Атлет”21.03.20043.33.0ІІІ21Вятіорець С Є.,Середа С.С.
3Овсякова ДаринаПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ11.10.20033.45.5ІІІ18Куц А.С.,Бойко В.С.
4Кузьменко АннаЧернігів,КЕіТ29.03.20033.55.0І-юнОсЛагункова А.М.
5Коробко ВладаН-Сіверський, МОН, ДЮСШ10.10.20033.58.0І-юн15Бренз А.М.
6Бондар АнгелінаЧернігів, МОН, КДЮСШ -114.07.20033.58.2І-юнОсБеркут Н.П.
7Душина СофіяН-Сіверський р-н10.08.20044.04.9І-юн13Циганков А.Ф.
8Полюшко МаріяН-Сіверський р-н31.03.200444.07.2І-юн11Циганков А.Ф.
9Пичік ЯнаСновський р-н,МОН.ДЮСШ01.01.20034.13.3ІІ-юн9Михальченко М.І.
10Кононець АнастасіяНосівський р-н15.01.20034.13.8ІІ-юн7Шиша Н.О.
11Замашкіна КарінаЧернігів, МОН, КДЮСШ -123.03.20034.14.6ІІ-юнОсБеркут Н.П.
12Невойт ДіанаКозелецький р-н , МОН , ДЮСШ04.06.20044.18.5ІІ-юн5Шарак О.В.
13Михед ВіталінаКозелецький р-н , МОН , ДЮСШ25.10.20044.19.9ІІ-юн3Шевченко В.П.
14Савостьянова ТетянаНіжинський р-н, К,  ДЮСШ25.01.20034.31.0ІІІ-юн2Сахно В.К.
15Капішонова КрістінаСновський р-н,МОН.ДЮСШ08.06.20044.48.8ІІІ-юн1Лахадинов Є.О.
16Близнюк ЯрославаНіжинський р-н, К,  ДЮСШ29.09.20034.58.0б/р0Сахно В.К.
Крос 2 км дівчата 2001-2002 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Деркач РенатаКозелецький р-н , МОН , ДЮСШ12.08.20028.19.5І-юн24Шарак О.В.
2Сергусь МаріяЧернігів, МОН, КДЮСШ -117.12.20018.50.0І-юн21Овчаренко І.М.
3Стовбуненко ЯринаСновський р-н,МОН.ДЮСШ17.10.200210.43.5б/р18Лахадинов Є.О.
Крос 3 км юніорки 1999-2000 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Діденко ОльгаЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР04.06.200013.23.0І-юн24Рябов В.В.
2Сущенко ВалеріяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ14.09.200013.35.4І-юн21Шарак О.В.
3Циганова АнастасіяЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР01.05.199913.39.2І-юнОсРябов В.В.
4Пиркова БогданаНіжинський р-н, К,  ДЮСШ19.05.199914.54.3ІІІ-юн18Сахно В.К.
5Самофал АльонаНіжинський р-н, К,  ДЮСШ18.06.200017.46.9б/р15Сахно В.К.
Крос 3 км жінки.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Жмурко АннаЧернігів,”У”,ОШВСМ24.10.199611.04.6КМС24Лагункова Н.М..Клюєв А.О..Філіпов В.В.
2Ващенко МаріяЧернігів,”У”,ОШВСМ11.06.199611.59.3ІІІ21Лагункова Н.М..Клюєв А.О..Філіпов В.В.
3Валієва КарінаНіжинський р-н, К,  ДЮСШ19.06.199813.55.5ІІ-юн18Сахно В.К.
4Кубрак АллаНіжинський р-н, К,  ДЮСШ14.04.199815.21.5ІІІ-юн15Сахно В.К.
5Деркач СтаніславаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ14.12.199816.14.1ІІІ-юн13Шарак О.В.
Головний суддя змагань                                                                          (Рябов В.В.)
Головний секретар змагань                                                                    (Антонова В.Г.)
 

4 комментария

  1. Сєргєй Карась :

    Така ситуація: подавав заявку у надрукованому вигляді, тобто не розібрати почерк не могли (був шрифт “Times New Roman” – стандартний). Писав у заявці, що я – Сєргєй Карась. Але у протоколі моє ім’я значиться як “Сергій”. Підкажіть, до кого звернутися, щоб виправили помилку в імені?

  2. Сєргєй Карась :

    Не знаю наскільки любителів і професіоналів бігу цікавить те, що пишуть про легку атлетику у обласній пресі, але вчора, 26 жовтня, у “Деснянській правді” № 42 (28657) вийшло відразу два матеріали: інтерв’ю з ультрамарафонцем Станіславом Іващенко і репортаж про чемпіонат області з кросу. Може бути хтось знайде, і, сподіваюся, буде цікаво.

Leave a Comment