Чемпіонат області з легкої атлетики серед дорослих,

юнаків та дівчат 2004-05 р.н., 2006-07 р.н.

10-11.06.2021 

м. Чернігів, стадіон ДП ОНСЦ»Чернігів»

 

Результати (скачати)

Особисті  результати.

Чоловіки.

Місце Прізвище та імя спортсмена Дата народження Команда Результат Роз

ряд

 Тренери
 100м, чоловіки
1 Сідина Владислав 1990 Корюківський р-н, Менська ТГ 10.9 Ф-10.7 КМС Таратухіна Н.П.
2 Дворников Андрій 06.01.1995 Чернігів, «У» ОШВСМ 10.8 Ф-10.8 КМС Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3 Кравец Максим 08.04.1984 Чернігів 11.4 Ф-11.1 І Луценко В.В.
4 Гавриленко Максим 12.06.2003 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 11.5 Ф-11.4 ІІ Кузьомко Л.М. Шевчук О.Л.
5 Пархоменко Владислав 26.08.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 11.8 Ф-11.7 ІІІ Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
6 Івахненко Владислав 27.11.2002 Чернігівський р-н, с. Гончарівське 11.7 Ф-11.8 ІІІ Хоменко О.С.
7 Кущ Віктор 30.08.1998 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 11.7 Ф-12.1 ІІІ Шарак О.В.
Бован Олексій 21.08.2001 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 10.9 Ф-DNS І Луценко В.В.
9 Прохоренко Володимир 02.12.2000 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 11.9 ІІІ Шарак О.В.
10 Гульок Дмитро 30.10.2002 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 12.0 ІІІ Вятіорець С.Є., Середа С.С.
11 Заріцкий Владислав 04.08.2000 Чернігівський р-н, с. Гончарівське 12.2 І-юн Хоменко О.С.
12 Крищенко Сергій 18.05.2003 Чернігів, НУ«ЧК» 12.3 І-юн Рябов В.В.
13 Мірошниченко Влад 01.12.2001 Чернігів, НУ«ЧК» 12.5 І-юн Рябов В.В.
Пугач Руслан 26.03.2001 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Вятіорець С.Є., Середа С.С.
100м, юнаки 2004-05 р.н.
1 Гук Віталій 24.03.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 11.2 Ф-11.2 ІІ Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2 Парубець Максим 18.05.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 11.3 Ф-11.3 ІІ Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
3 Петренко Віталій 00.00.2004 Н-Сіверський р-н,

Коропська ДЮСШ

11.3 Ф-11.3 ІІ Лучко В.Л.
4 Редька Артем 23.08.2005 Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 11.3 Ф-11.4 ІІ Куц А.С.
5 Черниченко Євгеній 06.01.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 11.7 Ф-11.6 ІІІ Шульга О.П.
6 Зенченко Назар 27.06.2004 Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГ 11.6 Ф-11.8 ІІІ Дубоносова Н.М.
7 Гордієнко Максим 16.04.2004 Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ 11.9 Ф-12.2 ІІІ Білич О.Л.
8 Чекалін Андрій 19.09.2005 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 11.8 Ф-12.2 ІІІ Чекалін С.П.
9 Бабушкін Олександр 09.09.2005 Чернігів. ДЮСШ«Україна»ЧМР 11.9 ІІІ Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
10 Гусол Олексій 19.09.2005 Чернігів. ДЮСШ«Україна»ЧМР 12.3 І-юн Філіпова В.І.
10 Карпухін Олександр 09.09.2004 Н-Сіверський, КДЮСШ 12.3 І-юн Білявський І.М.
10 Спичак Ярослав 23.10.2005 Н-Сіверський р-н, Деснянська ЗОШ 12.3 І-юн Спичак В.І.
13 Рибачок Марк 21.08.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 12.4 І-юн Вятіорець С.Є., Середа С.С.
13 Куйбіда Артем 22.02.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 12.4 І-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
15 Ільченко Владислав 07.10.2005 Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ 12.8 ІІ-юн Іванько Ю.Б.
16 Надточій Максим 14.08.2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 13.1 ІІІ-юн Сахута А.О.
17 Москаленко Владислав 09.10.2005 Чернігів,  ДЮСШ«Україна»ЧМР 13.2 ІІІ-юн Філіпова В.І.
18 Корж Дмитро 29.05.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 13.5 ІІІ-юн Романенко В.О.
19 Комар Артур 16.12.2005 Прилуцький р-н, Линовицька ТГ 13.7 ІІІ-юн Чекалін С.П., Волков В.М.
20 Рибак Данила 28.08.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 14.1 б/р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Мироненко Ярослав 18.08.2004 Корюківський р-н, Менська ТГ DNS Таратухіна Н.П.
Троценко Віталій 02.04.2005 Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГ DNS Дубоносова Н.М.
100м, юнаки 2006-07 р.н.
1 Жменьковський Роман 14.06.2008 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 12.2 Ф-11.8 ІІІ Сахута А.О.
2 Коковін Андрій 03.03.2006 Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 12.0 Ф-11.9 ІІІ Куц А.С.
3 Абакуменко Микита 01.08.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 12.1 Ф-11.9 ІІІ Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
4 Медвідь Сергій 06.01.2006 Н-Сіверський р-н,

Коропська ДЮСШ

12.4 Ф-12.4 І-юн Лучко В.Л.
5 Артеменко Данило 12.10.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 12.2 Ф-12.6 І-юн Лисік Р.Г.
6 Нестеренко Микита 16.07.2006 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 12.3 Ф-12.7 І-юн Куц А.С.
7 Щуковський Євгеній 23.04.2007 Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГ 12.4 Ф-12.9 І-юн Дубоносова Н.М.
8 Потапенко Артур 30.05.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 12.5 Ф-13.1 І-юн Лисік Р.Г.
9 Ломонос Роман 05.03.2006 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ 12.6 ІІ-юн Івлєв В.Ю.
10 Буднік Даніїл 12.12.2008 Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ 12.7 ІІ-юн Мартиненко Г.П.
11 Потебня Олександр 14.10.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 12.7 ІІ-юн Потебня І.Л.
12 Приходько Кирило 04.10.2007 Н-Сіверський, КДЮСШ 12.8 ІІ-юн Клименко В.В., Білявський І.М.
13 Чубара Артем 13.03.2008 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 12.8 ІІ-юн Сахута А.О.
14 Семенов Костянтин 23.06.2007 Прилуцький р-н. Ладанська ТГ 12.9 ІІ-юн Чекалін С.П.
15 Боровик Дмитро 13.01.2006 Чернігів,  ДЮСШ«Україна»ЧМР 13.0 ІІ-юн Філіпова В.І.
16 Коваль Тарас 19.04.2007 Н-Сіверський р-н, Деснянська ЗОШ 13.0 ІІ-юн Березуєв М.В.
17 Лахадинов Нікіта 02.06.2007 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ 13.1 ІІІ-юн Лахадинов Є.О.
18 Жила Андрій 19.09.2006 Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ 13.2 ІІІ-юн Іванько Ю.Б.
19 Пінчук Артем 18.03.2006 Чернігів,  ДЮСШ«Україна»ЧМР 13.2 ІІІ-юн Філіпова В.І.
20 Челей Микита 26.12.2007 Ніжин, МОН. КДЮСШ 13.2 ІІІ-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
21 Шумський Олександр 21.11.2006 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ 13.3 ІІІ-юн Івлєв В.Ю.Кухаренко О.В.
22 Кизя Данило 04.09.2006 Чернігів,  ДЮСШ«Україна»ЧМР 13.4 ІІІ-юн Філіпова В.І.
23 Чинін Андрій 14.02.2007 Н-Сіверський, КДЮСШ 13.5 ІІІ-юн Білявський І.М.
24 Ткаченко Олександр 10.02.2007 Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ 13.6 ІІІ-юн Іванько Ю.Б.
25 Руденко Денис 24.06.2008 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

13.6 ІІІ-юн Шиша Н.О.
26 Дробишев Артем 17.03.2008 Чернігів,  ДЮСШ«Україна»ЧМР 13.9 ІІІ-юн Філіпова В.І.
27 Чупрін Ярослав 21.06.2006 Прилуцький р-н.Ладанська ТГ 13.9 ІІІ-юн Чекалін С.П.
28 Ткаченко Максим 28.08.2007 Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ 13.9 ІІІ-юн Білич О.Л.
29 Борода Станіслав 27.03.2007 Прилуцький р-н.Ладанська ТГ 14.1 б/р Чекалін С.П.
30 Радіонов Олег 07.07.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 14.3 б/р Шульга Є.А.
31 Мерінов Денис 01.04.2006 Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ 14.3 б/р Мартиненко Г.П.
32 Анощенко Євгеній 01.07.2008 Н-Сіверський р-н,

Коропська ДЮСШ

14.4 б/р Лучко В.Л.
33 Басак Микола 07.07.2008 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 14.5 б/р Потебня І.Л.
34 Тіщенко Олександр 21.12.2007 Прилуцький р-н.Ладанська ТГ 14.7 б/р Чекалін С.П.
35 Брегида Кирило 11.04.2008 Н-Сіверський р-н,

Коропська ДЮСШ

14.7 б/р Лучко В.Л.
36 Заріцкий Вадим 01.05.2008 Н-Сіверський р-н,

Коропська ДЮСШ

15.1 б/р Лучко В.Л.
37 Ністор Максим 22.09.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 16.7 б/р Корецька С.М.
38 Цимболіст Максим 06.04.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 17.2 б/р Потебня І.Л.
Наконечний Роман 01.04.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Романенко В.О.
Ушак Святослав 05.01.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Романенко В.О.
Новіченко Кирил 20.10.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Корецька С.М.
Пугач Артем 02.07.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Корецька С.М.
Дунай Богдан 28.06.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Корецька С.М.
Ковалевський Дмитро 12.11.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
Неліп Євгеній 24.03.2007 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР DNS Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
Раєвський Костянтин 20.05.2007 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР DNS Філіпова В.І.
Ікаєв Арсеній 27.07.2007 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР DNS Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
п/к Кобець Нікіта 21.04.2009 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 13.3 ІІІ-юн Шарак О.В.
п/к Юрченко Назар 30.07.2009 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 13.6 ІІІ-юн Шарак О.В.
п/к Масол Артем 29.11.2009 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 14.5 б/р Потебня І.Л.
п/к Майстренко Юрій 27.06.2010 Корюківський р-н, Менська ТГ 15.2 б/р Таратухіна Н.П.
200м, чоловіки
1 Єрмоленко Андрій 23.12.1991 Чернігів, «У» ОШВСМ 21.9 КМС Сердюк В.І., Дубоносов В.
2 Бован Олексій 21.08.2001 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 22.5 І Луценко В.В.
3 Дворников Андрій 06.01.1995 Чернігів, «У» ОШВСМ 22.6 І Вятіорець С.Є., Середа С.С.
4 Каранда Микита 25.01.2002 Чернігів, «С» ОШВСМ 23.0 ІІ Масюк А.М..Філіпов В.В.
5 Шульга Дмитро 22.04.2002 Чернігів «С» ОДЮСШ з ол. видів 23.2 ІІ Масюк А.М.
6 Гавриленко Максим 12.08.2003 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 23.6 ІІ Кузьомко Л.М. Шевчук О.Л.
7 Тимошенко Влад 26.06.2003 Ніжин,  КДЮСШ 25.9 І-юн Сахно В.К.
Пугач Руслан 26.03.2001 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Вятіорець С.Є., Середа С.С.
200м, юнаки 2004-05 р.н.
1 Гук Віталій 24.03.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 23.1 ІІ Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2 Редька Артем 23.08.2005 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 23.7 ІІІ Куц А.С.
3 Парубець Максим 18.05.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 23.9 ІІІ Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
4 Черниченко Євгеній 06.01.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 24.0 ІІІ Шульга О.П.
5 Глушенок Ілля 07.01.2004 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 24.3 ІІІ Антонова В.Г.
5 Климач Олександр 09.10.2004 Прил. р-н,  КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 24.3 ІІІ Куц А.С.
7 Лук’яненко Артем 27.10.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 24.6 ІІІ Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
8 Бабушкін Олександр 09.09.2005 Чернігів. ДЮСШ«Україна»ЧМР 24.8 ІІІ Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
9 Куйбіда Артем 22.02.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 25.2 ІІІ Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
10 Рибачок Марк 21.08.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 26.1 І-юн Вятіорець С.Є., Середа С.С.
11 Карпухін Олександр 09.09.2004 Н-Сіверський, КДЮСШ 26.4 І-юн .Білявський І.М.
12 Надточій Максим 14.08.2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 27.5 ІІ-юн Сахута А.О.
13 Рибак Данила 28.08.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 30.5 б/р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Троценко Віталій 02.04.2005 Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГ DNS Дубоносова Н.М.
Рибецький Тарас 23.12.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS  Середа С.С., Корецька С.М.
Зеннченко Назар 27.06.2004 Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГ DNS Дубоносова Н.М.
Корж Дмитро 29.05.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Романенко В.О.
200м, юнаки 2006-07 р.н.
1 Абакуменко Микита 01.08.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 24.6 ІІІ Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
2 Дяченко Мирослав 14.11.2006 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 24.8 ІІІ Беркут Н.П., Святенко В.І.
3 Жменьковський Роман 14.06.2008 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 25.2 ІІІ Сахута А.О.
4 Артеменко Данило 12.10.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 25.7 І-юн Лисік Р.Г.
5 Щуковський Євгеній 23.04.2007 Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГ 25.8 І-юн Дубоносова Н.М.
6 Потапенко Артур 30.05.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 26.0 І-юн Лисік Р.Г.
7 Вовченко Володимир 24.10.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 26.3 І-юн  Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
8 Шавеко Арсеній 26.07.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 26.3 І-юн  Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
9 Нестеренко Микита 16.07.2006 Прил. р-н,  КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 26.5 І-юн Куц А.С.
10 Потебня Олександр 14.10.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 26.6 ІІ-юн Потебня І.Л.
11 Скорий Богдан 00.00.2006 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ 26.9 ІІ-юн Лахадинов Є.О.
12 Чинін Андрій 14.02.2007 Н-Сіверський, КДЮСШ 27.1 ІІ-юн Білявський І.М.
13 Ломонос Роман 05.03.2006 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ 27.1 ІІ-юн Івлєв В.Ю.
14 Шумський Олександр 21.11.2006 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ 27.3 ІІ-юн Івлєв В.Ю.Кухаренко О.В.
15 Приходько Кирило 04.10.2007 Н-Сіверський, КДЮСШ 27.5 ІІ-юн Клименко В.В., Білявський І.М.
16 Дробишев Артем 17.03.2008 Чернігів,  ДЮСШ«Україна»ЧМР 27.7 ІІІ-юн Філіпова В.І.
17 Мазко Кирило 06.07.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 27.9 ІІІ-юн Лисік Р.Г.
18 Чубара Артем 13.03.2008 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 28.1 ІІІ-юн Сахута А.О.
19 Лещенко Станіслав 30.12.2006 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

28.3 ІІІ-юн Бочок В.А.
20 Воробей Олександр 08.10.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 28.5 ІІІ-юн Потебня І.Л.
21 Клименко Ілля 20.03.2007 Н-Сіверський, КДЮСШ 28.6 б/р Клименко В.В., Білявський І.М.
22 Кожеров Данило 06.07.2006 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ 29.1 б/р Івлєв В.Ю.
23 Ністор Максим 22.09.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 29.9 б/р Корецька С.М.
24 Самойленко Олексій 17.10.2008 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

31.6 б/р Бочок В.А.
25 Устимчик Єгор 01.12.2008 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

33.1 б/р Бочок В.А.
Новіченко Кирил 20.10.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Корецька С.М.
Пугач Артем 02.07.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Корецька С.М.
Радіонов Олег 07.07.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Шульга Є.А.
Дунай Богдан 28.06.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Корецька С.М.
Ковалевський Дмитро 12.11.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
п/к Ховдій Роман 05.05.2009 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 30.5 б/р Сахута А.О.
400м, чоловіки
1 Єрмоленко Андрій 23.12.1991 Чернігів, «У» ОШВСМ 49.5 І Сердюк В.І., Дубоносов В.
2 Бован Олексій 21.08.2001 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 52.3 ІІ Луценко В.В.
3 Мироненко Костянтин 26.09.1998 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 54.8 ІІІ Красільник Т.С.
4 Рева Євгеній 23.04.2000 Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР 58.5 І-юн Рябов В.В.
5 Ус Максим 14.11.1988 Чернігів, «Інваспорт» 1.13.1 б/р Позняк К.В.
400м, юнаки 2004-05 р.н.
1 Олійник Юрій 23.01.2004 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 55.4 ІІІ Беркут Н.П.Святенко В.І.
2 Глушенок Ілля 07.01.2004 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 56.5 І-юн Антонова В.Г.
3 Яценко Данил 27.04.2004 Прилуки.МОН, ДЮСШ 57.7 І-юн Бобровська О.А.
4 Лук’яненко Артем 27.10.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 58.1 І-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
5 Шанта Ярослав 10.07.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 59.2 І-юн Шульга О.П.
6 Кравченко Сергій 29.12.2005 Прилуки.МОН, ДЮСШ 59.4 І-юн Мачульний  Є.В
7 Ганжа Анатолій 2004 Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ 1.00.7 ІІ-юн Ігнатенко І.І.
8 Лаврінець Максим 31.08.2005 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

1.03.7 ІІІ-юн Яма Н.П.
9 Комар Артур 16.12.2005 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 1.06.1 б/р Чекалін С.П.Волков В.М.
10 Шевченко Максим 11.11.2005 Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ 1.07.5 б/р Лучко В.Л
11 Корж Дмитро 29.05.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.09..8 б/р Романенко В.О.
Салата Олег 06.04.2005 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ

м. Сновськ

DNS Івлєв В.Ю.
Гордієнко Максим 16.04.2004 Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ DNS Білич О.Л.
Черниченко Євгеній 06.01.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Шульга О.П.
400м, юнаки 2006-07 р.н.
1 Дяченко Мирослав 14.11.2006 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 56.0 ІІІ Беркут Н.П., Святенко В.І.
2 Казанін Матвій 10.05.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 56.6 І-юн Беркут Н.П., Святенко В.І.
3 Коковін Андрій 03.03.2006 Прил. р-н,  КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 57.2 І-юн Куц А.С.
4 Вовченко Володимир 24.10.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 57.7 І-юн  Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
5 Акольмаз Даніїл 07.07.2007 Н-Сіверський, КДЮСШ 1.00.5 ІІ-юн  Білявський І.М.
6 Шавеко Арсеній 26.07.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 1.00.9 ІІ-юн  Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
7 Пінчук Сергій 24.03.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.02.8 ІІІ-юн Беркут Н.П., Святенко В.І.
8 Сич Максим 08.04.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.03.4 ІІІ-юн Беркут Н.П., Святенко В.І.
9 Деньгуб  Павло 04.02.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 1.04.1 б/р Сахута А.О.
10 Чаленко Євген 09.11.2006 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

1.04.7 б/р Яма Н.П.
11 Будник Даніїл 12.12.2008 Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ 1.05.4 б/р Мартиненко Г.П.
12 Мазко Кирило Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 1.05.9 б/р Лисік Р.Г.
13 Клименко Ілля 20.03.2007 Н-Сіверський, КДЮСШ 1.08.1 б/р Клименко В.В., Білявський І.М.
14 Кожеров Данило 06.07.2006 Корюківський р-н, МОН,

ДЮСШ м Сновськ

1.11.1 б/р Івлєв В.Ю.
15 Ткаченко Олександр 10.02.2007 Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ 1.13.8 б/р Іванько Ю.Б.
16 Самойленко Олексій 17.10.2008 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

1.16.0 б/р Бочок В.А.
17 Жила Андрій 19.09.2006 Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ 1.16.3 б/р Іванько Ю.Б.
п/к Ховдій Роман 05.05.2009 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 1.10.3 б/р Сахута А.О.
800м, чоловіки
1 Бренз Даніїл 04.09.2000 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.58.3 І Овчаренко І.М., Бренз А.М.
2 Чирва Максим 07.05.2002 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 2.05.3 ІІ Філіпов В.В,, Синявська Ю.Г.

Клюєв О.А.

3 Мироненко Костянтин 26.09.1998 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 2.06.5 ІІ Красільник Т.С.
4 Сидоренко Олександр 03.04.2003 Чернігів. ДЮСШ «Україна»ЧМР 2.10.0 ІІ Рябов В.В.
5 Романенко Олександр 26.09.1984 Ніжин, МОН. КДЮСШ 2.18.0 ІІІ Сахно В.К.
6 Шуляк Сергій 13.03.2003 Чернігів, НУ«ЧК» 2.19.8 ІІІ Рябов В.В.
7 Ус Максим 14.11.1988 Чернігів, «Інваспорт» 2.42.7 ІІІ-юн Позняк К.В.
Олійник Павло 09.05.1988 Чернігів, «У» ОШВСМ DNF Сердюк В.І.
Рева Євгеній 23.04.2000 Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР DNS Рябов В.В.
800м, юнаки 2004-05 р.н.
1 Тарасенко Віталій 04.12.2004 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 1.58.5 І Луценко В.В.
2 Олійник Юрій 23.01.2004 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 2.06.8 ІІ Беркут Н.П., Святенко В.І.
3 Шарак Антон 10.02.2005 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 2.14.2 ІІІ Шарак О.В,
4 Шанта Ярослав 10.07.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 2.20.0 ІІІ Шульга О.П.
5 Кульгейко Євген 18.07.2005 Корюківський р-н, МОН,

ДЮСШ м Сновськ

2.39.4 ІІ-юн Івлєв В.Ю.
Салата Олег 06.04.2005 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м Сновськ DNS Івлєв В.Ю.
Іванець Дмитро 19.07.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Шульга О.П.
800м, юнаки 2006-07 р.н.
1 Казанін Матвій 10.05.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 2.09.2 ІІ Беркут Н.П., Святенко В.І.
2 Коковін Андрій 03.03.2006 Прил. р-н,  КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 2.19.3 ІІІ Куц А.С.
3 Челей Микита 26.12.2007 Ніжин, МОН. КДЮСШ 2.22.3 І-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
4 Акольмаз Даніїл 07.07.2007 Н-Сіверський, КДЮСШ 2.22.5 І-юн  Білявський І.М.
5 Сич Максим 08.04.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 2.28.1 І-юн Беркут Н.П., Святенко В.І.
6 Пінчук Сергій 24.03.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 2.30.2 ІІ-юн Беркут Н.П., Святенко В.І.
7 Чернушенко Артем 07.03.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 2.32.2 ІІ-юн Антонова В.Г.
8 Небрат Платон 10.02.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 2.33.5 ІІ-юн Овчаренко О.В.
9 Клопотун Владислав 20.11.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 2.33.8 ІІ-юн Беркут Н.П., Святенко В.І.
10 Кулик Богдан 12.03.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 2.38.6 ІІ-юн Лисік Р.Г.
11 Кизя Данило 04.09.2006 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 2.39.5 ІІ-юн Філіпова В.І.
12 Собецький Павло 12.07.2008 Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГ 2.49.1 ІІІ-юн Дубоносова Н.М.
Деньгуб Павло 04.02.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ DNS Сахута А.О.
1500м, чоловіки
1 Даниш Богдан 22.08.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 4.33.4 ІІІ Сахно В.К.
2 Сидоренко Олександр 03.04.2003 Чернігів. ДЮСШ «Україна»ЧМР 4.35.4 ІІІ Рябов В.В.
3 Заріцкий Владислав 04.08.2000 Чернігівський р-н, с. Гончарівське 4.36.1 ІІІ Хоменко О.С.
4 Богдан Руслан 30.08.2002 Ніжин КДЮСШ 4.37.8 ІІІ Сахно В.К.
5 Мирошниченко Олександр 03.12.1983 Чернігів 4.51.6 І-юн Попов С.Ю.
6 Деревянко Ярослав 05.09.1988 Чернігів 5.12.9 ІІ-юн Самост.
7 Івахненко Владислав 27.11.2002 Чернігівський р-н, с. Гончарівське 5.14.1 ІІ-юн Хоменко О.С.
1500м, юнаки 2004-05 р.н.
1 Тищенко Дмитро 27.01.2004 Н-Сіверський, КДЮСШ 4.57.1 І-юн  Білявський І.М.
2 Кульгейко Євген 18.07.2005 Корюківський р-н, МОН,

ДЮСШ м Сновськ

5.36.8 ІІІ-юн Івлєв В.Ю.
1500м, юнаки 2006-07 р.н.
1 Іванов Євгеній 23.04.2006 Чернігівський р-н, с. Гончарівське 4.59.1 І-юн Хоменко О.С.
2 Клопотун Владислав 20.11.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 5.07.6 ІІ-юн Беркут Н.П., Святенко В.І.
3 Фіс Захар 06..08.2006 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 5.18.6 ІІ-юн Шарак О.В,
4 Курач Дмитро 15.04.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 5.21.6 ІІ-юн Потебня Л.І.
5 Бригинець Роман 01.05.2006 Чернігівський р-н, с. Гончарівське 5.36.5 ІІІ-юн Хоменко О.С.
6 Кулик Богдан 12.03.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 5.39.2 ІІІ-юн Лисік Р.Г.
7 Собецький Павло 12.07.2008 Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГ 5.39.9 ІІІ-юн Дубоносова Н.М.
8 Швирков Євген 12.09.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 5.44.4 ІІІ-юн Лисік Р.Г.
9 Кульгейко Владислав 03.10.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 5.44.6 ІІІ-юн Антонова В.Г.,Овчаренко І.М.
10 Воскобой Дмитро 30.10.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 5.46.9 ІІІ-юн Лисік Р.Г.
11 Калініченко Михайло 20.11.2007 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 5.49.3 ІІІ-юн Чекалін С.П.
12 Волк Владислав 25.08.2008 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 5.50.9 б/р Лисік Р.Г.
13 Пальоха Богдан 14.06.2007 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 6.01.2 б/р Куц А.С.
14 Мірошниченко Данило 09.10.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 6.13.7 б/р Сахута А.О.
3000м, чоловіки
1 Даниш Богдан 22.08.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 9.51.5 ІІІ Сахно В.К.
2 Сахно Володимир 20.07.1970 Ніжин 10.03.9 ІІІ Тараско О.І.Бабенко В.С.
3 Мирошниченко Олександр 03.12.1983 Чернігів 10.09.9 ІІІ Попов С.Ю.
4 Богдан Руслан 30.08.2002 Ніжин КДЮСШ 10.18.3 ІІІ Сахно В.К.
5 Клюзко Віктор 03.10.1989 Ніжин, МОН. КДЮСШ 10.45.6 І-юн Сахно В.К.
6 Залізний Микола 21.12.2001 Ніжин, МОН. КДЮСШ 11.28.8 ІІ-юн Сахно В.К.
7 Богукалець Сергій 17.03.1989 Чернігів 12.44.2 ІІІ-юн Самост.
3000м, юнаки 2004-05 р.н.
1 Тищенко Дмитро 27.01.2004 Н-Сіверський, КДЮСШ 12.03.8 ІІІ-юн  Білявський І.М.
3000м, юнаки 2006-07 р.н.
1 Воскобой Дмитро 30.10.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 12.07.1 ІІІ-юн Лисік Р.Г.
2 Курач Дмитро 15.04.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 12.08.7 ІІІ-юн Потебня Л.І.
3 Швирков Євген 12.09.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 12.12.3 ІІІ-юн Лисік Р.Г.
4 Мірошниченко Данило 09.10.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 12.27.4 ІІІ-юн Сахута А.О.
5 Волк Владислав 25.08.2008 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 12.28.1 ІІІ-юн Лисік Р.Г.
6 Пальоха Богдан 14.06.2007 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 12.35.6 ІІІ-юн Куц А.С.
7 Деньгуб Павло 04.02.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 12.48.3 ІІІ-юн Сахута А.О.
110м з/б, чоловіки
1 Пархоменко Владислав 26.08.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 16.0 ІІ Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
2 Приймак Максим 31.10.2002 Прилуцький р-н, Линовицька ТГ 18.5 б/р Чекалін С.П.
3 Джемесюк Сергій 2002 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів 21.1 б/р Порядіна В.В.
4 Лесик Денис 04.10.2003 Прилуцький р-н, Линовицька ТГ 21.8 б/р Чекалін С.П.
110м з/б, юнаки 2004-05 р.н.
1 Климяч Олександр 09.10.2004 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 17.8 ІІ-юн Куц А.С.
110м з/б, юнаки 2006-07 р.н.
1 Потебня Олександр 14.10.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 17.8 ІІІ-юн Потебня І.Л.
2 Астапенко Євгеній 23.06.2006 Прилуцький р-н 18.6 ІІІ-юн Кравченко Г.М
3 Булим Акім 04.07.2007 Прилуцький р-н 21.3 б/р Кравченко Г.М
400м з/б, чоловіки
1 Дементій Влад 05.07.2003 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 1.01.5 ІІІ Салівон Р,П.,Марченко М.С.
2 Пархоменко Владислав 26.08.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 1.01.9 ІІІ Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
Естафета 4х100 м, чоловіки
1 Гавриленко Максим 12.08.2003 Чернігів 45.5 ІІІ Кузьомко Л,М.
Бован Олексій 21.08.2001 Луценко В.В.
Шульга Дмитро 22.04.2002 Масюк А.М.
Каранда Микита 25.01.2002
2 Редька Артем Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 48.6 І-юн Куц А.С.
Поляков
Пальоха
Климач
3 Калініченко Михайло Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 50.9 І-юн Чекалін С.П.
Приймак Максим
Лесик Дмитро
Чекалін Андрій
4 Ільченко Влад Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ 51.7 ІІ-юн Білич О.Л.
Мерінов денис Іванько Ю.Б.
Жила Андрій
Гордієнко М.
Абакуменко Микита Чернігів-2, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
Гульок Дмитро Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Ковалевський Дмитро Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
Вовченко Володимир Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
Естафета 4х400 м, чоловіки
1 Черниченко Євгеній 06.01.2004 Чернігів 3.41.9 ІІІ Шульга О.П.
Бован Олексій 21.08.2001 Луценко В.В.
Мироненко Костянтин Масюк А.М.
Шанта Ярослав
2 Пархоменко Владислав Ніжин 3.55.3 ІІ-юн Кремез О.М.
Тимошенко Влад Левчук Г.Л.
Лук’яненко Артем
Даниш Богдан
3 Шавеко Арсеній Чернігів-2 3.55.5 ІІ-юн Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
Рибачок Марк Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Ковалевський Дмитро Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
Вовченко Володимир Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
4 Артеменко Данило Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.26.7 б/р Лисік Р.Г.
Кулик Богдан
Воскобой Дмитро
Потапенко Артур
Дементій Владислав Прилуки DNS Салівон Р,П.
Кравченко Сергій Мачульний  Є.В
Салівон Влдадислав
Яценко Данило
Естафета 100+200+300+400м юнаки 2006-07 р.н.
1 Абакуменко Микита 01.08.2006 Чернігів 2.16.8 б/р Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
Казанін Матвій 10.05.2007
Вовченко Володимир 24.10.2007 Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
Дяченко Мирослав 14.11.2006
2 Редька Артем Прил. р-н , КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 2.23.3 б/р Куц А.С.
Поляков
Пальоха
Климач
3 Артеменко Данило Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ 2.25.9 б/р Лисік Р.Г.
Чубара Артем Сахута А.О.
Жменьковський Роман
Потапенко Артур
4 Юрченко Назар Черн. р-н, Козелецька ДЮСШ 2.26.1 б/р Шарак О.В.
Кобець Нікіта
Фіс Захар
Потебня Олександр
5 Ільченко Влад Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ 2.26.9 б/р Білич О.Л.
Мерінов Денис Іванько Ю.Б.
Жила Андрій
Гордієнко М.
6 Кизя Данило Чернігів 2, ДЮСШ «Україна» 2.32.6 б/р Філіпова В.І.
Боровик Дмитро
Дробишев Артем
Пінчук Артем
Стрибки у довжину, чоловіки
1 Сім’ячко Михайло 08.02.2003 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 5.86 ІІІ Шарак О.В.
2 Приймак Максим 31.10.2002 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 5.70 І-юн Чекалін С.П.
3 Гульок Дмитро 30.10.2002 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 5.68 І-юн Вятіорець С.Є., Середа С.С.
4 Дементій Юрій 21.02.2002 Прилуки.МОН, ДЮСШ 5.38 І-юн Салівон Р.П.
5 Лесик Денис 04.10.2003 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 5.02 ІІ-юн Чекалін С.П.
Нога Роман 02.04.2002 Прилуки.МОН,  ДЮСШ NM Мачульний Є.В.
Пугач Руслан 26.03.2001 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Стрибки у довжину, юнаки 2004-2005 р.н.
1 Касян Богдан 01.01.2004 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

6.38 ІІ Бочок В.А.
2 Мироненко Ярослав 18.08.2004 Корюківський р-н, Менська ТГ 6.04 ІІІ Таратухіна Н.П.
3 Климач Олександр 09.10.2004 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 5.93 ІІІ Куц А.С.
4 Надточій Максим 14.08.2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 5.70 І-юн Сахута А.О.
5 Куйбіда Артем 22.02.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 5.55 І-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
6 Фрідрих Володимир 12.06.2005 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 5.31 І-юн Шарак О.В.
7 Чекалін Андрій 19.09.2005 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 5.30 І-юн Чекалін С.П.
8 Лаврінець Максим 31.08.2005 Ніжинський р-н,

ДЮСШ Носівської МР

4.98 ІІ-юн Яма М.П.
9 Рибачок Марк 21.08.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 4.92 ІІ-юн Вятіорець С.Є., Середа С.С.
10 Ільченко Володимир 07.10.2005 Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ 4.42 ІІІ-юн Іванько Ю.Б.
Яценко Данил 27.04.2004 Прилуки.МОН, ДЮСШ DNS Бобровська О.А.
Рибецький Тарас 23.12.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Середа С.С.,Корецька С.М.
Стрибки у довжину, юнаки 2006-07 р.н.
1 Нощенко Артем 04.11.2006 Прилуки.МОН, ДЮСШ 5.91 ІІІ Салівон Р.П.
2 Жменьковський Роман 14.06.2008 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 5.47 І-юн Сахута А.О.
3 Абакуменко Микита 01.08.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 5.41 І-юн  Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
4 Астапенко Євгеній 23.06.2006 Прилуцький р-н 5.37 І-юн Кравченко Г.М.
5 Челей Микита 26.12.2007 Ніжин, МОН. КДЮСШ 5.36 І-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
6 Крупка Андрій Ніжинський р-н,

ДЮСШ Носівської МР

5.18 ІІ-юн Яма М.П.
7 Скорий Богдан 2006 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ 5.13 ІІ-юн Лахадинов Є.О.
8 Артеменко Данило 12.10.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 5.10 ІІ-юн Лисік Р.Г.
9 Чаленко Євген 09.11.2006 Ніжинський р-н,

ДЮСШ Носівської МР

4.86 ІІ-юн Яма М.П.
10 Борода Станіслав 27.03.2007 Прилуцький р-н.Ладанська ТГ 4.84 ІІ-юн Чекалін С.П.
11 Руденко Денис 26.06.2008 Ніжинський р-н,

ДЮСШ Носівської МР

4.76 ІІ-юн Шиша Н.О.
12 Авраменко Дмитро 2008 Прилуки.МОН, ДЮСШ 4.74 ІІІ-юн Бобровська О.А.
13 Чубара Артем 13.03.2008 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.72 ІІІ-юн Сахута А.О.
14 Семенов Костянтин 23.06.2007 Прилуцький р-н.Ладанська ТГ 4.67 ІІІ-юн Чекалін С.П.
15 Потапенко Артур 30.05.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.66 ІІІ-юн Лисік Р.Г.
16 Чупрін Ярослав 21.06.2006 Прилуцький р-н.Ладанська ТГ 4.62 ІІІ-юн Чекалін С.П.
17 Мазко Кирил 06.07.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.60 ІІІ-юн Лисік Р.Г.
18 Воробей Олександр 08.10.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 4.53 ІІІ-юн Потебня Л.І.
19 Лахадинов Нікіта 02.06.2007 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ 4.45 ІІІ-юн Лахадинов Є.О.
20 Лещенко Станіслав 30.12.2006 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

4.37 ІІІ-юн Бочок В.А.
21 Ткаченко Максим 28.08.2007 Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ 3.96 б/р Білич О.Л.
22 Устимчик Єгор 01.12.2008 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

3.83 б/р Бочок В.А.
23 Радіонов Олег 07.07.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 3.80 б/р Шульга Є.А.
24 Мотовиловець Степан 24.12.2008 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 3.73 Потебня Л.І.
25 Кудрявцев Максим 08.07.2008 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 3.72 б/р Чекалін С.П.
26 Тіщенко Олександр 21.12.2007 Прилуцький р-н.Ладанська ТГ 3.67 б/р Чекалін С.П.
27 Ністор Максим 22.09.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 3.40 б/р Корецька С.М.
Жила Андрій 19.09.2006 Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ NM Іванько Ю.Б.
Будник Даніїл 12.12.2008 Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ DNS Мартиненко Г.П.
Мерінов Денис 01.04.2006 Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ DNS Мартиненко Г.П.
п/к Майстренко Юрій 27.06.2010 Корюківський р-н, Менська ТГ 4.13 ІІІ-юн Таратухіна Н.П.
п/к Стариков Даніїл 17.06.2009 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 3.69 б/р Плиско Н.М.
Потрійний, чоловіки
1 Дементій Юрій 21.02.2002 Прилуки.МОН, ДЮСШ 11.14 ІІ-юн Салівон Р.П.
Сімячко Михайло 08.12.2003 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ NM Шарак О.В.
Нога Роман 02.04.2002 Прилуки.МОН, ДЮСШ DNS Мачульний  Є.В
Потрійний, юнаки 2004-05 р.н.
1 Касян Богдан 01.01.2004 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

13.26 ІІ Бочок В.А.
2 Мироненко Ярослав 18.08.2004 Корюківський р-н, Менська ТГ 12.32 ІІІ Таратухіна Н.П.
3 Фрідрих Володимир 12.06.2005 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 11.52 ІІ-юн Шарак О.В.
4 Кравченко Сергій 29.12.2005 Прилуки.МОН, ДЮСШ 11.06 ІІ-юн Мачульний  Є.В
Потрійний, юнаки 2006-07 р.н.
1 Лесенко Дмитро 15.06.2006 Прилуки.МОН, ДЮСШ 12.83 ІІІ Мачульний  Є.В
2 Нощенко Артем 04.11.2006 Прилуки.МОН, ДЮСШ 12.37 ІІІ Салівон Р.П.
3 Крупка Андрій 22.01.2006 Ніжинський р-н,

ДЮСШ Носівської МР

11.11 ІІ-юн Яма М.П.
4 Челей Микита 26.12.2007 Ніжин, МОН. КДЮСШ 10.15 ІІІ-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
5 Авраменко Дмитро 2008 Прилуки.МОН, ДЮСШ 9.46 б/р Бобровська О.А.
Воскобой Дмитро 30.10.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ DNS Лисік Р.Г.
Метання диску, чоловіки 2 кг
1 Журба Вадим 11.09.1999 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 49.50 КМС Середа О.А.
2 Ракуненко Денис 28.07.1997 Чернігів, «У» ОШВСМ 45.10 І Середа О.А.
3 Вірич Юрій 22.05.1997 Чернігів, Інваспорт 32.60 ІІІ Середа О.А.
Метання диску, юнаки 2004-05 р.н. 1.5 кг
1 Чирва Станіслав 01.07.2005 Корюківський р-н, Менська ТГ 41.40 ІІ Таратухіна Н.П.
2 Кравченко Роман 09.08.2005 Ніжинський р-н,

ДЮСШ Носівської МР

31.50 І-юн Тертишник М.І.
Метання диску, юнаки 2006-07 р.н. 1 кг
2 Комов Станіслав 23.05.2006 Корюківський р-н, Менська ТГ 42.25 ІІ Терпицька І.Л.
3 Степаненко Іван 10.09.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 37.40 І-юн Середа О.А.
4 Ценцеря Богдан 17.05.2007 Корюківський р-н, Менська ТГ 36.15 І-юн Таратухіна Н.П.
5 Карпенко Андрій 16.07.2007 Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ 27.65 ІІІ-юн Сахута А.О.
6 Ареф’єв Нікіта 31.01.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 25.45 ІІІ-юн Середа О.А.
7 Лавський Андрій 03.06.2008 Корюківський р-н, Менська ТГ 25.30 ІІІ-юн Таратухіна Н.П.
8 Ананченко Олександр 10.03.2007 Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ 24.30 б/р Хропач О.Ф.
9 Цимболіст Максим 06.04.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 22.40 б/р Потебня Л.І.
10. Дергозій Кирил 03.08.2008 Корюківський р-н, Менська ТГ 22.20 б/р Таратухіна Н.П.
11 Батюк Богдан 05.06.2007 Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ 16.90 б/р Хропач О.Ф.
п/к Паценко Артем 28.01.2010 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 14.80 б/р Середа О.А.
п/к Шкляров Іван 12.06.2010 Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів 13.05 б/р Порядіна В.В.
Метання спису, чоловіки 800 г
1 Шевченко Максим 13.11.1992 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ 49.00 ІІІ Небощицький Г.О.
2 Носелевець Віталій 18.03.1998 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 34.60 І-юн Шарак О.В.
3 Хропач Олег 10.10.1980 Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ 33.00 ІІ-юн Лисік Р.Г.
4 Уніат Володимир 24.07.1997 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 27.72 б/р Шарак О.В.
Метання спису, юнаки 2004-05 р.н.  700 г
1. Кравченко Роман 09.08.2005 Ніжинський р-н,

ДЮСШ Носівської МР

42.80 ІІІ Тертишник М.І.
2 Стогов Сергій 12.10.2005 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

35.20 ІІ-юн Небощицький Г.О.
3 Яременко Єгор 18.07.2005 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

30.77 ІІ-юн Небощицький Г.О.
Метання спису, юнаки 2005-07 р.н.  600 г
1 Саєвський Ілля 01.08.2006 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

61.05 І Небощицький Г.О.
2 Башук Володимир 27.03.2007 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

38.77 І-юн Небощицький Г.О.
3 Карпенко Андрій 16.07.2007 Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ 30.50 ІІ-юн Сахута А.О.
4 Улесов Євгеній 13.06.2007 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

23.00 ІІІ-юн Мартиненко Г.П.
Штовхання ядра, чоловіки 7,260 кг
1 Журба Вадим 11.09.1999 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 14.60 І Середа О.А.
2 Вірич Юрій 22.05.1997 Чернігів, інваспорт 13.45 І Середа О.А.
3 Ракуненко Денис 28.07.1997 Чернігів, «У» ОШВСМ 12.22 ІІ Середа О.А.
4 Дяченко Вадим 28.11.2002 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 9.92 ІІІ Кондратенко П.Б.
5 Голік Владислав 26.03.2002 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 7.53 б/р Середа О.А.
Штовхання ядра, юнаки 2004-05 р.н 5,0 кг
1 Чирва Станіслав 01.07.2005 Корюківський р-н, Менська ТГ 15.62 І Таратухіна Н.П.
2 Яременко Єгор 18.07.2005 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ 10.48 ІІ-юн Небощицький Г.О.
3 Чекалін Андрій 19.09.2005 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 8.89 ІІІ-юн Чекалін С.П.
4 Марченко Ярослав 18.02.2005 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 7.95 б/р Потебня Л.І.
Штовхання ядра, юнаки 2006-07 р.н 4,0 кг
1 Комов Станіслав 23.05.2006 Корюківський р-н, Менська ТГ 13.58 ІІІ Терпицька І.Л.
2 Ценцеря Богдан 17.05.2007 Корюківський р-н, Менська ТГ 12.20 І-юн Таратухіна Н.П.
3 Лавський Андрій 03.06.2008 Корюківський р-н, Менська ТГ 11.12 І-юн Таратухіна Н.П.
4 Дергозій Кирил 03.08.2008 Корюківський р-н, Менська ТГ 10.00 ІІ-юн Таратухіна Н.П.
5 Камадєй Денис 2006 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ 9.47 ІІІ-юн Небощицький Г.О.
6 Полюхович Богдан 14.04.2006 Корюківський р-н, Менська ТГ 9.04 ІІІ-юн Терпицька І.Л.
7 Ткаченко Олександр 10.02.2007 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

8.97 ІІІ-юн Іванько Ю.Б.
8 Степаненко Іван 10.09.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 8.93 ІІІ-юн Середа О.А.
 9 Ареф’єв Нікіта 31.01.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 7.34 б/р Середа О.А.
10 Ананченко Олександр 10.03.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 7.15 б/р Хропач О. Ф
11 Кудрявцев Максим 08.07.2008 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 7.08 б/р Чекалін С.П.
12 Батюк Богдан 05.06.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 5.71 б/р Хропач О. Ф

Особисті  результати.

Жінки.

Місце Прізвище та імя спортсмена Дата народження Команда Результат Роз

ряд

 Тренери
 100м, жінки
1 Максименко Катерина 22.11.1998 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 12.2 Ф-11.7 КМС Кузьомко Л.М..Кривоус Н.В.
2 Шульга Євгенія 13.09.1994 Чернігів, «У» ОШВСМ 12.0 Ф-11.9 КМС Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3 Стецкова Тетяна 09.03.2000 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 11.9 Ф-12.1 КМС Кузьомко Л.М.КрасільникТ.С.
4 Хомко Анастасія 16.05.2001 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 13.8 Ф-13.8 ІІІ Рябов В.В.
5 Асеєва Аліна 12.09.2003 Н-Сіверськ. КДЮСШ 14.3 Ф-14.1 І-юн Кузьомко Л.М..Клименко В.В.
 100м, дівчата 2004-05 р.н.
1 Біленька Іванна 29.09.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 12.0 Ф-11.9 КМС Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
2 Жук Олександра 30.04.2005 Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ 12.6 Ф-12.4 І Лучко В.Л
3 Красножон Софія 13.10.2004 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 13.0 Ф-13.1 ІІ Шевчук О.Л.
4 Васько Поліна 28.04.2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 13.2 Ф-13.4 ІІ Сахута А.О.
5 Красільник Віолетта 02.05.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 13.6 Ф-13.6 ІІІ Красільник Т.С
6 Ведмідь Анастасія 26.12.2005 Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ 13.6 Ф-13.7 ІІІ Іванько Ю.Б.
7 Дубіль Алевтина 11.05.2005 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 13.5 Ф-13.8 ІІІ Чекалін С.П.
8 Удалова Олександра 21.06.2005 Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ 13.4 Ф-14.0 ІІІ Лучко В.Л
9 Штанько Анастасія 19.04.2005 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

13.7 ІІІ Шиша Н.О.
10 Левченко Ксенія 05.04.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 14.0 ІІІ Шевчук О.Л.
11 Зуб Анастасія 14.04.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 14.0 ІІІ Антонова В.Г.
12 Цупко Ірина 05.01.2005 Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ 14.5 І-юн Іванько Ю.Б.
13 Волкова Вікторія 27.05.2005 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 14.5 І-юн Чекалін С.П.Волков В.М
14 Шурда Владислава 19.12.2004 Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ 14.5 І-юн Мартиненко Г.П.
15 Петрієнко Марина 04.12.2005 Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ 14.6 І-юн Мартиненко Г.П.
16 Лисаченко Дарина 29.10.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 15.3 ІІ-юн Беркут Н.П.,Святенко В.І.
17 Тищенко Карина 22.09.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 16.4 б/р Корецька С.М., Середа С.С
Віноградова Ольга 12.03.2004 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Овчаренко І.М.
Ячна Єлізавета 04.03.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Шульга О.П.
Кравець Надія 11.01.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ DNS Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
Митрофанова Ірина 21.06.2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ DNS Сахута А.О.
100м, дівчата 2006-07 р.н.
1 Комоса Анна 20.12.2007 Н-Сіверський, КДЮСШ 13.5 Ф-13.3 ІІІ Розсохач І.М
2 Павленко Діана 12.03.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 13.6 Ф-13.5 ІІІ Шульга Є.А.
3 Нещерет Лілія 10.01.2006 Ніжин, МОН. КДЮСШ 13.7 Ф-13.6 ІІІ Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
4 Харченко Вероніка 20.04.2006 Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ 13.7 Ф-13.7 ІІІ Лучко В.Л
5 Вертелецька Софія 21.02.2008 Ніжин, МОН. КДЮСШ 13.6 Ф-13.8 ІІІ Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
6 Шведунова Євгенія 16.01.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 14.0 Ф-14.0 ІІІ Беркут Н.П.,Святенко В.І.
7 Пірог Світлана 18.03.2009 Прилуцький р-н.Ладанська ТГ 13.8 Ф-14.3 ІІІ Чекалін С.П.
8 Радченко Вікторія 30.12.2007 Ніжин, МОН. КДЮСШ 14.0 Ф-14.4 ІІІ Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
9 Погиба Анастасія 12.02.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 14.1 І-юн Шарак О.В.
10 Атрощенко Анастасія 06.02.2007 Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР 14.2 І-юн Кривоус Н.В,Бабенко В.С.
11 Мороз Анна 12.07.2008 Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ 14.2 І-юн Лучко В.Л.
12 Бессонова Софія 25.10.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 14.2 І-юн Дворников А.В.
13 Василенко Анна 15.04.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 14.3 І-юн Красільник Т.С.
14 Карпусь Анна 25.10.2007 Прилуки.МОН, ДЮСШ 14.7 І-юн Мачульний Є.В.
15 Заїка Софія 30.09.2008 Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ 14.7 І-юн Лучко В.Л
16 Лабута Єлізавета 21.07.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 14.7 І-юн Шарак О.В.
17 Лебедь Владислава 26.12.2008 Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ 14.8 І-юн Мартиненко Г.П.
15 Германович Ірина 16.06.2006 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 14.8 І-юн Антонова В.Г.
16 Сахута Євгенія 03.12.2008 Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР 15.0 ІІ-юн Терпицька І.Л.
17 Бугай Анастасія 03.05.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 15.0 ІІ-юн Антонова В.Г.
18 Задорожная Віталіна 29.09.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 15.2 ІІ-юн Плиско Н.М.
19 Кеда Юлія 2007 Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ 15.2 ІІ-юн Лучко В.Л
20 Лях Ірина 08.09.2008 Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ 15.3 ІІ-юн Лучко В.Л
21 Кузьменко Валерія 22.04.2008 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 15.3 ІІ-юн Кривоус Н.В.
22 Цибулька Катерина 16.12.2006 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 15.4 ІІ-юн Хорева О.А.
23 Мирзак Анастасія 11.11.2008 Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ 15.4 ІІ-юн Лучко В.Л
24 Жембас Олександра 21.03.2006 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

15.5 ІІ-юн Бочок В.А.
25 Горбатенко Вікторія 25.08.2007 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 15.6 ІІ-юн Кривоус Н.В.
26 Лященко Анастасія 17.07.2007 Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ 15.6 ІІ-юн Білич О.Л.
27 Терещенко Яна 23.08.2006 Прилуцький р-н, Ладанська ТГ 15.7 ІІІ-юн Чекалін С.П.
28 Єрошенко Ксенія 22.12.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 15.7 ІІІ-юн Дворников А.В.
29 Бловацька Маргарита 24.03.2008 Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ 15.8 ІІІ-юн Лучко В.Л
30 Ільїна Діана 2008 Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ 15.8 ІІІ-юн Лучко В.Л
31 Шолупець Владислава 04.03.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 15.8 ІІІ-юн Плиско Н.М.
32 Наумова Кароліна 13.08.2008 Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ 16.1 б/р Лучко В.Л
33 Нечипорук Марія 14.04.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 16.2 б/р Дворников А.В.
34 Сердюк Марія 08.02.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 17.0 б/р Плиско Н.М.
Солдатенко Ілона 24.08.2007 Ніжин, МОН. КДЮСШ DNS Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
Ситайло Яна 09.05.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Дворников А.В.
Лук’яненко Ліза 01.07.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Корецька С.М.
Малецька Вікторія 21.06.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Корецька С.М.
п/к Булим Вікторія 21.01.2009 Прилуцький р-н 14.2 І-юн Кравченко Г.М.
п/к Лавська Аліна 09.11.2009 Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР 14.2 І-юн Терпицька І.Л.
п/к Мірошниченко Єлізавета 02.01.2009 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 14.3 І-юн Сахута А.О.
п/к Москаленко Анастасія 24.03.2009 Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР 14.5 І-юн Терпицька І.Л.
п/к Клюйко Ангеліна 23.12.2009 Ніжин, МОН. КДЮСШ 14.5 І-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
п/к Самозвон Валерія 11.12.2009 Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ 14.8 І-юн Іванько Ю.Б.
п/к Милейко Анастасія 05.10.2009 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 15.0 ІІ-юн Беркут Н.П.,Святенко В.І.
Кучерява Анастасія 07.08.2009 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 15.4 ІІ-юн Шевчук О.Л.
200м, жінки
1 Стецкова Тетяна 09.03.2000 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 24.6 КМС Кузьомко Л.М.КрасільникТ.С.
2 Прядко Крістіна 18.03.2001 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 24.8 КМС Беркут Н.П.Святенко В.І.

Філіпов В.В.

3 Буряк Лілія 11.03.2003 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 27.0 ІІ Шульга О.П.
4 Хоренко Катерина 26.11.2002 Прилуки.МОН, ДЮСШ 29.3 І-юн Салівон Р.П.
Максименко Катерина 22.11.1998 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР DNF Кузьомко Л.М..Кривоус Н.В.
200м, дівчата 2004-05 р.н.
1 Біленька Іванна 29.09.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 25.6 І Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
2 Красножон Софія 13.10.2004 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 28.0 ІІІ Шевчук О.Л.
3 Красільник Віолетта 02.05.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 28.5 ІІІ Красільник Т.С
4 Сукач Дар’я 15.06.2004 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 28.7 ІІІ Шевчук О.Л.
5 Кравець Надія 12.01.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 28.9 ІІІ Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
6 Васько Поліна 28.04.2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 29.7 І-юн Сахута А.О.
7 Левченко Ксенія 05.04.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 30.2 І-юн Шевчук О.Л.
8 Митрофанова Ірина 21.06.2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 30.8 ІІ-юн Сахута А.О.
9 Лисаченко Дарина 29.10.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 32.6 ІІІ-юн Беркут Н.П.,Святенко В.І.
Ячна Єлізавета 04.03.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Шульга О.П.
Штанько Анастасія 19.04.2005 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

DNS Шиша Н.О.
Олійник Анжеліка 10.08.2005 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів DNS Луценко В.В.
200м, дівчата 2006-07 р.н.
1 Лактюшина Надія 26.02.2006 Корюківський р-н, Менська ТГ 28.1 ІІІ Таратухіна Н.П.
2 Моторна Вероніка 26.10.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 28.2 ІІІ Сахута А.О.
3 Рогова Дар’я 11.01.2006 Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР 28.3 ІІІ Терпицька І.Л.
4 Дудко Наталія 09.01.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 28.5 ІІІ Беркут Н.П.,Святенко В.І.
5 Комоса Анна 20.12.2007 Н-Сіверський, КДЮСШ 28.6 ІІІ Розсохач І.М
6 Дитиненко Анна 20.12.2006 Прилуки.МОН, ДЮСШ 28.6 ІІІ Мачульний Є.В.
7 Павленко Діана 12.03.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 29.0 ІІІ Шульга Є.А,
8 Засько Дар’я 11.01.2006 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 29.4 І-юн Беркут Н.П.,Святенко В.І.
9 Авраменко Анастасія 31.12.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 29.6 І-юн Беркут Н.П.,Святенко В.І.
10 Меркулова Валерія 16.01.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 29.7 І-юн Шарак О.В.
11 Бессонова Софія 25.10.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 30.1 І-юн Дворников А.В.
12 Карпусь Анна 25.10.2007 Прилуки.МОН, ДЮСШ 30.2 І-юн Мачульний Є.В.
13 Атрощенко Анастасія 06.02.2007 Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР 30.5 І-юн Кривоус Н.В,Бабенко В.С.
14 Чайка Катерина 11.05.2007 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

30.6 ІІ-юн Шиша Н.О.
15 Лабута Єлізавета 21.07.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 31.4 ІІ-юн Шарак О.В.
16 Гадуа Анастасія 05.01.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 32.0 ІІ-юн Антонова В.Г.
17 Тимошенко Софія 19.06.2008 Чернігів,ДЮСШ «Україна»ЧМР 32.1 ІІІ-юн Хорева О.А.
18 Шевченко Роксолана 09.10.2007 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

32.2 ІІІ-юн Бочок В.А.
19 Сивопляс Вероніка 07.02.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 32.5 ІІІ-юн Беркут Н.П.,Святенко В.І.
20 Пляшко Ілона 29.07.2006 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 32.6 ІІІ-юн Куц А.С.
21 Сахута Євгенія 03.12.2008 Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР 32.8 ІІІ-юн Терпицька І.Л.
22 Романчук Тетяна 15.11.2007 Н-Сіверський, КДЮСШ 33.0 ІІІ-юн  Білявський І.М.
23 Розсудовська Вікторія 18.01.2006 Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГ 33.7 ІІІ-юн Дубоносова Н.М.
24 Жембас Олександра 21.03.2006 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

33.9 ІІІ-юн Бочок В.А.
25 Цибулька Катерина 16.12.2006 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 34.2 ІІІ-юн Хорева О.А.
Нещерет Лілія 10.01.2006 Ніжин, МОН, КДЮСШ DNS Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
Гармаш Марія 08.02.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ DNS Шарак О.В.
Погиба Анастасія 12.02.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ DNS Шарак О.В.
Шведунова Євгенія 16.01.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Беркут Н.П.,Святенко В.І.
п/к Мірошниченко Єлізавета 02.01.2009 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 30.5 І-юн Сахута А.О.
п/к Милейко Анастасія 05.10.2009 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 31.4 ІІ-юн Беркут Н.П.,Святенко В.І.
п/к Москаленко Анастасія 24.03.2009 Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР 31.7 ІІ-юн Терпицька І.Л.
п/к Кучеріва Анавстасія 07.06.2009 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 33.4 ІІІ-юн Шевчук О.Л.
п/к Лавська Аліна 09.11.2009 Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР 1.00.0 б/р Терпицька І.Л.
400м, жінки
1 Прядко Крістіна 18.03.2001 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 57.6 І Беркут Н.П.,Святенко В.І.Філіпов В.В.
2 Савостьянова Тетяна 25.01.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 1.03.5 ІІІ Сахно В.К.
3 Буряк Лілія 11.03.2003 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 1.03.7 ІІІ Шульга О.П.
4 Хоренко Катерина 26.11.2002 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 1.07.0 ІІІ Салівон Р.П.
5 Коротких Карина 09.10.2001 Чернігів,ОШВСМ 1.10.1 І-юн Лагункова Н.М..Клюєв О.А., ФіліповВ.В.
6 Бондаренко Богдана 19.05.1999 Ніжин, МОН. КДЮСШ 1.12.2 І-юн Сахно В.К.
400м, дівчата 2004-05 р.н.
1 Олійник Анжеліка 10.08.2005 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 1.04.7 ІІІ Луценко В.В.
2 Чобану Єлізавета 19.02.2005 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 1.06.0 ІІІ Куц А.С.
3 Бабич Тетяна 13.12.2004 Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ 1.07.1 І-юн Лучко В.Л
4 Бондаренко Наталія 23.02.2005 Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ 1.08.7 І-юн Лучко В.Л.
5 Білобловська Валерія 27.10.2005 Ніжин, МОН, КДЮСШ 1.09.4 І-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
6 Євтушенко Тетяна 19.04.2005 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

1.13.2 ІІ-юн Шиша Н.О.
Коток Катерина 08.12.2004 Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ DNS Лучко В.Л
Білоус Юлія 05.07.2005 Прилуки.МОН,  ДЮСШ DNS Ракетський А.І.
Ковтун Вікторія 22.07.2005 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р DNS Куц А.С.
400м, дівчата 2006-07 р.н.
1 Ткаченко Анна 09.10.2007 Чернігів,  ОДЮСШ з ол. видів 1.03.5 ІІІ Синявська Ю.Г.ЛагунковаН.М.
2 Дудко Наталія 09.01.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.03.9 ІІІ Беркут Н.П.,Святенко В.І.
3 Засько Дар’я 11.01.2006 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.05.5 ІІІ Беркут Н.П.,Святенко В.І.
4 Дитиненко Анна 20.12.2006 Прилуки.МОН, ДЮСШ 1.06.3 ІІІ Мачульний Є.В.
5 Деменко Ольга 07.11.2006 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 1.07.6 І-юн Салівон Р,П.
6 Примакова Юлія 15.05.2006 Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГ 1.08.3 І-юн Дубоносова Н.М.
7 Моторна Вероніка 26.10.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 1.12.9 І-юн Сахута А.О.
8 Тимошенко Софія 19.06.2008 Чернігів,ДЮСШ «Україна»ЧМР 1.14.1 ІІ-юн Хорева О.А.
9 Радченко Вікторія 30.12.2007 Ніжин, МОН, КДЮСШ 1.14.5 ІІ-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
10 Самозвон Валерія 11.12.2008 Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ 1.17.9 ІІІ-юн Іванько Ю.Б.
11 Розсудовська Вікторія 18.01.2006 Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГ 1.19.6 б/р Дубоносова Н.М.
12 Лященко Анастасія 17.07.2007 Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ 1.20.4 б/р Білич О.Л.
13 Асеєва Альона 13.12.2006 Н-Сіверськ. КДЮСШ 1.20.7 б/р Білявський І.М.,Клименко В.В.
14 Романчук Тетяна 15.11.2007 Н-Сіверськ. КДЮСШ 1.32.7 б/р Білявський І.М.,Клименко В.В.
п/к Горбач Катерина 25.02.2009 Ніжин, МОН, КДЮСШ 1.09.4 І-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
800м, жінки
1 Овсякова Дарина 12.10.2003 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 2.30.4 ІІІ Куц А.С.
2 Савостьянова Тетяна 25.01.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 2.32.1 ІІІ Сахно В.К.
3 Михальченко Наталія 28.06.2000 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 2.33.8 ІІІ Салівон Р,П.
4 Бондаренко Богдана 19.05.1999 Ніжин, МОН. КДЮСШ 2.42.6 ІІІ Сахно В.К.
5 Сирбу Анастасія 01.05.2000 Чернігів,ДЮСШ «Україна»ЧМР 2.46.7 ІІІ Рябов В.В., Кривоус Н.В.
Коваленко Дарина 27.12.2003 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Шульга О.П.
800м, дівчата 2004-05 р.н.
1 Чобану Єлізавета 19.02.2005 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 2.39.9 ІІІ Куц А.С.
2 Євтушенко Тетяна 19.04.2005 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

3.00.9 І-юн Шиша Н.О.
800м, дівчата 2006-07 р.н.
1 Деменко Ольга 07.11.2006 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 2.41.3 ІІІ Салівон Р,П.
2 Куц Тетяна 24.12.2007 Ніжин, МОН, КДЮСШ 2.48.0 ІІІ Сахно В.К.Левчук Г.Л.
3 Примакова Юлія 15.05.2006 Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГ 2.50.9 ІІІ Дубоносова Н.М.
4 Сивопляс Вероніка 07.02.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 2.59.7 І-юн Беркут Н.П.,Святенко В.І.
5 Асеєва Альона 13.12.2006 Н-Сіверський,  КДЮСШ 3.19.7 ІІІ-юн Білявський І.М.,Клименко В.В.
Маринченко Вікторія 30.09.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Беркут Н.П.,Святенко В.І.
Малецька Вікторія 21.06.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Корецька С.М.
п/к Мірошниченко Софія 24.08.2009 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 2.48.7 ІІІ Лисік Р.Г.
п/к Горбач Катерина 25.09.2009 Ніжин, МОН, КДЮСШ 2.40.7 ІІІ Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
1500м, жінки
1 Михальченко Наталія 28.06.2000 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 5.20.6 ІІІ Салівон Р,П.
2 Діденко Ольга 04.06.2000 Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР 5.32.8 ІІІ Рябов В.В.
3 Циганова Анастасія 01.05.1999 Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР 5.42.8 ІІІ Рябов В.В.
1500м, дівчата 2004-05 р.
1 Кабиш Діана 11.09.2005 Н-Сіверський,  КДЮСШ 6.22.0 ІІ-юн Розсохач І.М.
2 Семенець Аліна 16.12.2005 Прилуцький р-н, Линовицька ТГ 6.48.2 ІІІ-юн Чекалін С.П.Волков В.М.
1500м, дівчата 2006-07 р.
1 Овсякова Василиса 12.05.2006 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 5.39.3 ІІІ Куц А.С.
2 Пляшко Валерія 29.07.2006 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 5.45.6 І-юн Куц А.С.
3 Куц Тетяна 24.12.2007 Ніжин, МОН, КДЮСШ 5.47.7 І-юн Сахно В.К. Левчук Г.Л.
4 Бездушна Карина 16.05.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 5.58.8 І-юн Хропач О.Ф.
5 Ковтун Євгенія 07.07.2006 Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ 6.00.6 ІІ-юн Іванько Ю.Б.
Черніченко Катерина 11.12.2006 Прилуцький р-н, Линовицька ТГ DNS Чекалін С.П.Волков В.М.
п/к Мірошниченко Софія 24.08.2009 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 5.54.2 І-юн Лисік Р.Г.
3000м, жінки
1 Коротких Карина 09.10.2001 Чернігів,ОШВСМ 12.01.5 ІІІ Лагункова Н.М., Клюєв О.А., Філіпов В.В.
2 Трикашна Тетяна 18.01.1993 Чернігів 12.10.5 ІІІ Рябов В.В.
3 Іваровська Ніна 02.01.1961 Ніжин, МОН. КДЮСШ 13.30.9 ІІ-юн Сахно В.К.
4 Потебня Марія 21.04.2001 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ DNS Потебня Л.І.
3000м, дівчата 2004-05 р.
1 Кабиш Діана 11.09.2005 Н-Сіверський,  КДЮСШ 14.42.0 ІІІ-юн Розсохач І.М.
3000м, дівчата 2006-07 р.
1 Овсякова Василиса 12.05.2006 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 12.17.0 ІІІ Куц А.С.
2 Пляшко Валерія 29.07.2006 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 12.54.2 І-юн Куц А.С.
3 Бездушна Карина 16.05.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 14.43.0 ІІІ-юн Хропач О.Ф.
100м з/б, дівчата 2004-05 р.
1 Наумчик Юлія 11.12.2004 Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР 19.1 І-юн Терпицька І.Л.
2 Білоус Юлія 05.07.2005 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 19.4 І-юн Ракетський А.І.
3 Лоза Ольга 11.03.2005 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 20.1 ІІ-юн Потебня Л.І.
4 Ковтун Вікторія 22.07.2005 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 20.7 ІІ-юн Куц А.С.
100м з/б, дівчата 2006-07 р.
1 Лактюшина Надія 26.02.2006 Корюківський р-н, Менська ТГ 15.2 ІІ Таратухіна Н.П.
2 Ганущенко Сніжана 21.01.2006 Корюківський р-н, Менська ТГ 16.6 ІІІ Таратухіна Н.П.
3 Меркулова Валерія 16.01.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 17.2 ІІІ Шарак О.В.
4 Лактюшина Яна 28.09.2007 Корюківський р-н, Менська ТГ 19.1 ІІ-юн Таратухіна Н.П.
5 Погиба Анастасія 12.02.3007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 19.5 ІІ-юн Шарак О.В.
Рогова Дар’я 11.01.2006 Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР DNS Терпицька І.Л.
400м з/б, дівчата 2004-05 р.
1 Білобловська Вікторія 27.10.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 1.16.7 І-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
2 Білоус Юлія 05.07.2005 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 1.18.3 І-юн Ракетський А.І.
3 Ковтун Вікторія 22.07.2005 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 1.32.1 б/р Куц А.С.
400м з/б, дівчата 2006-07 р.
1 Ганущенко Сніжана 21.01.2006 Корюківський р-н, Менська ТГ 1.13.4 І-юн Таратухіна Н.П.
2 Лактюшина Яна 26.02.2006 Корюківський р-н, Менська ТГ 1.23.9 б/р Таратухіна Н.П.
3 Овсякова Василиса 12.05.2006 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 1.24.4 б/р Куц А.С.
4 Пляшко Валерія 29.07.2006 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 1.26.7 б/р Куц А.С.
Естафета 4х100 м, жінки
1 Олійник Анжеліка Чернігів 49.0 І Луценко В.В.
Буряк Лілія Шульга ОП,
Максименко Катерина Кузьомко Л.М.,Кривоус Н.В.
Стецькова Тетяна Кузьомко Л.М., Красільник Т.
2 Кравець Надія Ніжин, МОН. КДЮСШ 54.0 ІІІ Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
Вертелецька Софія
Біленька Іванна
Нещерет Лілія
3 Уляновська Л.. Прилуцький р-н, Линовицька ТГ 58.5 І-юн Чекалін С.П.
Черніченко.К..
Семенець А.
Дубіль А.
4 Рогова Дар’я Корюківський р-н, Менська ТГ 58.6 І-юн Таратухіна Н.П.
Ткаченко Катерина Терпицька І.Л
Лактюшина Надія
Москаленко Анастасія
5 Ведьмідь Анастасія Ніжинський р-н. Бахмацька ТГ 58.7 І-юн Іванько Ю.Б.
Цупко Ірина Мартиненко Г.П.
Шурда Владислава
Ковтун Євгенія
Туз Анастасія Корюківський р-н-2 DNS Сахута А.О.
Моторна Вероніка Лисік Р.Г.
Васько Поліна
Митрофанова Ірина
Естафета 4х400 м, жінки
1 Михальченко Наталія Прилуки 4.27.4 ІІІ Салівон Р,П.
Хоренко Катерина Мачульний Є.В,
Деменко Ольга
Дитиненко Анна
2 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 4.38.8 І-юн Куц А.С.
3 Савостьянова Тетяна Ніжин, МОН. КДЮСШ 4.39.8 І-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
Біленька Іванна
Білобловська Вікторія
Бондаренко Богдана
4 Туз Анастасія Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ 5.10.9 ІІІ-юн Сахута А.О.
Моторна Вероніка Лисік Р.Г.
Васько Поліна
Митрофанова Ірина
Естафета 100+200+300+400м юнаки 2006-07 р.н.
1 Бессонова Софія Чернігів 2.39.7 б/р Дворников А.В.
Ткаченко Анна
Тимошенко Софія
Павленко Діана Шульга Є.А.
2 Білоус Юлія Прилуки 2.40.6 б/р Салівон Р,П.
Карпусь Анна Мачульний Є.В,
Деменко Ольга
Дитиненко Анна
3 Нещерет Лілія Ніжин, МОН. КДЮСШ 2.42.9 б/р Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
Вертелецька Софія
Радченко Вікторія
Горбач Катерина
4 Гармаш Марія Козелецька ДЮСШ 2.44.4 б/р Шарак О.В.
Лабута Єлізавета
Меркулова Валерія
Погиба Анастасія
5 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 2.51.6 б/р Куц А.С.
6 Ведьмідь Анастасія Ніжинський р-н. Бахмацька ТГ 3.00.0 б/р Іванько Ю.Б.
Цупко Ірина Мартиненко Г.П.
Шурда Владислава
Ковтун Євгенія
Нечипорук Марія Чернігів,  КПНЗ ДЮСШ «Атлет» DNS Дворников А.В.
Павленко Діана Шульга Є.А.
Бессонова Софія
Сітайло Яна
Стрибки у довжину, жінки
1 Постоногова Анна 07.08.2001 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 5.23 ІІ Мачульний Є.В.
2 Хомко Анастасія 16.05.2001 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 4.60 І-юн Рябов В.В.
Стрибки у довжину, дівчата 2004-05 р.н.
1 Кравець Надія 11.01.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 4.81 ІІІ Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
2 Штанько Анастасія 19.04.2005 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

4.80 ІІІ Шиша Н.О.
3 Наумчик Юлія 11.12.2004 Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР 4.43 І-юн Терпицька І.Л
4 Дубіль Алевтина 11.05.2005 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 4.30 І-юн Чекалін С.П.
5 Митрофанова Ірина 21.06.2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.28 І-юн Сахута А.О.
6 Ткаченко Катерина 16.01.2005 Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР 4.26 І-юн Терпицька І.Л
7 Криворучко Анна 12.07.2005 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 3.97 ІІ-юн Хорева О.А.
8 Волкова Вікторія 27.05.2005 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 3.89 ІІ-юн Чекалін С.П., Волков В.М.
9 Тищенко Карина 22.09.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 3.84 ІІ-юн Корецька С.М., Середа С.С.
10 Шурда Владислава 19.12.2004 Ніжинський р-н. Бахмацька ТГ 3.82 ІІ-юн Мартиненко Г.П.
Петрієнко Марина 04.12.2005 Ніжинський р-н. Бахмацька ТГ NM Мартиненко Г.П.
Стрибки у довжину, дівчата 2006-07 р.н.
1 Рогова Дар’я 11.01.2006 Корюківський р-н, ДЮСШ Менська ТГ 5.22 ІІ Терпицька І.Л.
2 Меркулова Валерія 16.01.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 5.19 ІІІ Шарак О.В.
3 Кабанець Євгенія 29.10.2006 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

5.15 ІІІ Шиша Н.О.
4 Лактюшина Надія 26.02.2006 Корюківський р-н, Менська ТГ 5.08 ІІІ Таратухіна Н.П.
5 Чайка Катерина 11.05.2007 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

4.87 ІІІ Шиша Н.О.
6 Шведунова Євгенія 16.01.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 4.59 І-юн Беркут Н.П.,Святенко В.І.
7 Никифоренко Катерина 07.12.2008 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.21 І-юн Лисік Р.Г.
8 Терещенко Яна 23.08.2006 Прилуцький р-н, Ладанська ТГ 4.13 ІІ-юн Чекалін С.П.
9 Туз Анастасія 20.01.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.08 ІІ-юн Лисік Р.Г.
10 Скороход Кіра 23.03.2008 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 4.07 ІІ-юн Хорева О.А.
11 Єрошенко Ксенія 22.12.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 3.95 ІІ-юн Дворников А.В.
12 Гармаш Марія 03.02.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 3.93 ІІ-юн Шарак О.В.
13 Шевченко Роксолана 09.10.2007 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

3.92 ІІ-юн Бочок В.А.
14 Солдатенко Ілона 24.08.2007 Ніжин, МОН. КДЮСШ 3.85 ІІ-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
15 Сахута Євгенія 03.12.2008 Корюківський р-н, ДЮСШ Менська ТГ 3.76 ІІІ-юн Терпицька І.Л.
16 Бугай Анастасія 03.05.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 3.74 ІІІ-юн Антонова В.Г.
17 Лебедь Владислава 26.12.2008 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

3.72 ІІІ-юн Мартиненко Г.Л.
Нечипорук Марія 14.04.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» NM Дворников А.В.
Лук’яненко Єлизавета 01.07.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Корецька А.С.
Моторна Вероніка 20.01.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ DNS Сахута А.О.
Вертелецька Софія 21.02.2008 Ніжин, МОН. КДЮСШ DNS Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
п/к Лавська Аліна 09.11.2009 Корюківський р-н, ДЮСШ Менська ТГ 4.27 І-юн Терпицька І.Л.
п/к Москаленко Анастасія 24.03.2009 Корюківський р-н, ДЮСШ Менська ТГ 4.12 ІІ-юн Терпицька І.Л.
п/к Мірошниченко Софія 24.08.2009 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.03 ІІ-юн Лисік Р.Г.
п/к Клюйко Ангеліна 23.12.2009 Ніжин, МОН. КДЮСШ 4.03 ІІ-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
п/к Мірошниченко Єлізавета 02.01.2009 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.00 ІІ-юн Лисік Р.Г.
п/к Булим Вікторія 21.01.2009 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 3.98 ІІ-юн Кравченко Г.М.
Потрійний, жінки
1 Постоногова Анна 07.08.2001 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 11.35 ІІ Мачульний Є.В,
Потрійний, дівчата 2006-07 р.н.
1. Кабанець Євгенія 29.10.2006 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

10.81 ІІІ Шиша Н.О.
2 Меркулова Валерія 16.01.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 10.74 ІІІ Шарак О.В.
3 Моторна Вероніка 20.01.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 10.15 І-юн Сахута А.О.
4 Погиба Анастасія 12.09.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 9.95 І-юн Шарак О.В.
5 Никифоренко Катерина 07.12.2008 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 8.53 ІІІ-юн Лисік Р.Г.
Туз Анастасія 20.01.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ NM Лисік Р.Г.
Метання диску, жінки 1 кг
1 Лупинос Катерина 01.02.2000 Чернігів, ОШВСМ 37.30 ІІ Порядіна В.В. Лагункова Н.М.

Філіпов В.В.

2 Гуляй Ольга 14.06.2003 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 22.00 ІІ-юн Середа О.А.
Метання диску, дівчата 2004-05.р.н.
1 Бреус Марія 31.03.2005 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів 32.80 ІІІ Порядіна В.В.
2 Гладченко Ангеліна 19.05.2005 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів 23.45 ІІ-юн Порядіна В.В.
3 Авраменко Анастасія 2005 Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів 20.50 ІІ-юн Порядіна В.В.
4 Лоза Ольга 09.12.2005 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 17.40 б/р Потебня Л.І.
5 Кучма Анна 16.05.2005 Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів 14.76 б/р Порядіна В.В.
Метання диску, дівчата 2006-07.р.н.
1 Шепель Ангеліна 14.07.2008 Корюківський р-н, Менська ТГ 29.20 ІІІ Таратухіна Н.П.
2 Середа Софія 22.11.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 26.85 І-юн Середа О.А.
3 Лобан Марія 20.02.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 24.20 ІІ-юн Шарак О.В.
п/к Сіра Дар’я 08.11.2009 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 18.30 ІІІ-юн Потебня Л.І.
Метання спису, дівчата 2004-05 р.н. 500гр.
1 Дандель Марина 16.03.2005 Ніжинський р-н, Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

31.40 ІІІ Небощицький Г.О.
Метання спису, дівчата 2006-07 р.н. 500гр.
1 Яременко Ірина 19.05.2007 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

30.60 ІІІ Небощицький Г.О.
2 Остріченко Катерина 21.08.2006 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 26.90 ІІІ Шарак О.В.
3 Пляшко Ілона 29.07.2006 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 19.80 ІІ-юн Куц А.С.
4 Петрук Анна 21.12.2007 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

15.80 б/р Небощицький Г.О.
п/к Лагойко Єлизавета 10.08.2009 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

20.40 ІІ-юн Небощицький Г.О.
п/к Бадай Поліна 26.06.2009 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

17.20 ІІІ-юн Небощицький Г.О.
Штовхання ядра, жінки 4 кг
1 Лупинос Катерина 01.02.2000 Чернігів, ОШВСМ 11.37 ІІ Порядіна В.В. Лагункова Н.М.

Філіпов В.В.

2 Салій Оксана 01.02.2003 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів 6.70 ІІ-юн Порядіна В.В.
3 Гуляй Ольга 14.06.2003 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 6.23 ІІ-юн Середа О.А.
Штовхання ядра, дівчата 2004-05 р.н. 3 кг
1 Солошенко Валерія 11.11.2004 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

14.39 І Павленко В.А., Ревенко М.Г.,

Шиша Н.О.

2 Бреус Марія 31.03.2005 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів 12.86 ІІ Порядіна В.В.
3 Гладченко Ангеліна 19.05.2005 Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів 10.00 ІІІ Порядіна В.В.
4 Дандель Марина 16.03.2005 Ніжинський р-н, Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

9.80 ІІІ Небощицький Г.О.
5 Авраменко Анастасія 2005 Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів 8.12 І-юн Порядіна В.В.
6 Кучма Анна 16.05.2005 Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів 6.01 ІІІ-юн Порядіна В.В.
7 Дубіль Алевтина 2005 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 5.81 б/р Чекалін С.П.
Штовхання ядра, дівчата 2006-07 р.н. 3 кг
1 Шепель Ангеліна 14.07.2008 Корюківський р-н, Менська ТГ 11.70 ІІ Таратухіна Н.П.
2 Меркулова Валерія 16.01.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 9.84 ІІІ Шарак О.В.
3 Остріченко Катерина 21.08.2006 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 9.63 ІІІ Шарак О.В.
4 Яременко Ірина 19.05.2007 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

8.83 І-юн Небощицький Г.О.
5 Рогова Дар’я 11.01.2006 Корюківський р-н, ДЮСШ Менська ТГ 8.43 І-юн Терпицька І.Л.
6 Лобан Марина 20.02.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 7.97 ІІ-юн Шарак О.В.
7 Корсун Ольга 22.06.2007 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

7.53 ІІ-юн Мартиненко Г.Л.
8 Середа Софія 22.11.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 7.40 ІІ-юн Середа О.А.
9 Попок Надія 27.09.2007 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

6.71 ІІІ-юн Небощицький Г.О.
10 Петрук Анна 21.12.2007 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

5.17 б/р Небощицький Г.О.
п/к Сіра Дар’я 08.11.2009 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 6.89 ІІІ-юн Шарак О.В.
п/к Бадай Поліна 26.06.2009 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

5.91 б/р Небощицький Г.О.
п/к Лагойко Єлизавета 10.08.2009 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

4.61 б/р Небощицький Г.О.
 

2 комментария

  1. Fedorok :

    Кто все это опублековует?

Leave a Comment