Чемпіонат області з легкої атлетики серед дорослих,

юнаків та дівчат 2004-05 р.н., 2006-07 р.н.

10-11.06.2021 

м. Чернігів, стадіон ДП ОНСЦ»Чернігів»

 

Результати (скачати)

Особисті  результати.

Чоловіки.

МісцеПрізвище та імя спортсменаДата народженняКомандаРезультатРоз

ряд

 Тренери
 100м, чоловіки
1Сідина Владислав1990Корюківський р-н, Менська ТГ10.9 Ф-10.7КМСТаратухіна Н.П.
2Дворников Андрій06.01.1995Чернігів, «У» ОШВСМ10.8 Ф-10.8КМСВятіорець С.Є., Середа С.С.
3Кравец Максим08.04.1984Чернігів11.4 Ф-11.1ІЛуценко В.В.
4Гавриленко Максим12.06.2003Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР11.5 Ф-11.4ІІКузьомко Л.М. Шевчук О.Л.
5Пархоменко Владислав26.08.2003Ніжин, МОН. КДЮСШ11.8 Ф-11.7ІІІКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
6Івахненко Владислав27.11.2002Чернігівський р-н, с. Гончарівське11.7 Ф-11.8ІІІХоменко О.С.
7Кущ Віктор30.08.1998Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ11.7 Ф-12.1ІІІШарак О.В.
Бован Олексій21.08.2001Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів10.9 Ф-DNSІЛуценко В.В.
9Прохоренко Володимир02.12.2000Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ11.9ІІІШарак О.В.
10Гульок Дмитро30.10.2002Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»12.0ІІІВятіорець С.Є., Середа С.С.
11Заріцкий Владислав04.08.2000Чернігівський р-н, с. Гончарівське12.2І-юнХоменко О.С.
12Крищенко Сергій18.05.2003Чернігів, НУ«ЧК»12.3І-юнРябов В.В.
13Мірошниченко Влад01.12.2001Чернігів, НУ«ЧК»12.5І-юнРябов В.В.
Пугач Руслан26.03.2001Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSВятіорець С.Є., Середа С.С.
100м, юнаки 2004-05 р.н.
1Гук Віталій24.03.2005Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»11.2 Ф-11.2ІІВятіорець С.Є., Середа С.С.
2Парубець Максим18.05.2005Ніжин, МОН. КДЮСШ11.3 Ф-11.3ІІКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
3Петренко Віталій00.00.2004Н-Сіверський р-н,

Коропська ДЮСШ

11.3 Ф-11.3ІІЛучко В.Л.
4Редька Артем23.08.2005Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р11.3 Ф-11.4ІІКуц А.С.
5Черниченко Євгеній06.01.2004Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»11.7 Ф-11.6ІІІШульга О.П.
6Зенченко Назар27.06.2004Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГ11.6 Ф-11.8ІІІДубоносова Н.М.
7Гордієнко Максим16.04.2004Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ11.9 Ф-12.2ІІІБілич О.Л.
8Чекалін Андрій19.09.2005Прилуцький р-н.Линовицька ТГ11.8 Ф-12.2ІІІЧекалін С.П.
9Бабушкін Олександр09.09.2005Чернігів. ДЮСШ«Україна»ЧМР11.9ІІІКривоус Н.В., Бабенко В.С.
10Гусол Олексій19.09.2005Чернігів. ДЮСШ«Україна»ЧМР12.3І-юнФіліпова В.І.
10Карпухін Олександр09.09.2004Н-Сіверський, КДЮСШ12.3І-юнБілявський І.М.
10Спичак Ярослав23.10.2005Н-Сіверський р-н, Деснянська ЗОШ12.3І-юнСпичак В.І.
13Рибачок Марк21.08.2005Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»12.4І-юнВятіорець С.Є., Середа С.С.
13Куйбіда Артем22.02.2005Ніжин, МОН. КДЮСШ12.4І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
15Ільченко Владислав07.10.2005Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ12.8ІІ-юнІванько Ю.Б.
16Надточій Максим14.08.2005Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ13.1ІІІ-юнСахута А.О.
17Москаленко Владислав09.10.2005Чернігів,  ДЮСШ«Україна»ЧМР13.2ІІІ-юнФіліпова В.І.
18Корж Дмитро29.05.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР13.5ІІІ-юнРоманенко В.О.
19Комар Артур16.12.2005Прилуцький р-н, Линовицька ТГ13.7ІІІ-юнЧекалін С.П., Волков В.М.
20Рибак Данила28.08.2005Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»14.1б/рВятіорець С.Є., Середа С.С.
Мироненко Ярослав18.08.2004Корюківський р-н, Менська ТГDNSТаратухіна Н.П.
Троценко Віталій02.04.2005Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГDNSДубоносова Н.М.
100м, юнаки 2006-07 р.н.
1Жменьковський Роман14.06.2008Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ12.2 Ф-11.8ІІІСахута А.О.
2Коковін Андрій03.03.2006Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р12.0 Ф-11.9ІІІКуц А.С.
3Абакуменко Микита01.08.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»12.1 Ф-11.9ІІІВятіорець С.Є., Дворников А.В.
4Медвідь Сергій06.01.2006Н-Сіверський р-н,

Коропська ДЮСШ

12.4 Ф-12.4І-юнЛучко В.Л.
5Артеменко Данило12.10.2006Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ12.2 Ф-12.6І-юнЛисік Р.Г.
6Нестеренко Микита16.07.2006Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р12.3 Ф-12.7І-юнКуц А.С.
7Щуковський Євгеній23.04.2007Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГ12.4 Ф-12.9І-юнДубоносова Н.М.
8Потапенко Артур30.05.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ12.5 Ф-13.1І-юнЛисік Р.Г.
9Ломонос Роман05.03.2006Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ12.6ІІ-юнІвлєв В.Ю.
10Буднік Даніїл12.12.2008Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ12.7ІІ-юнМартиненко Г.П.
11Потебня Олександр14.10.2007Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ12.7ІІ-юнПотебня І.Л.
12Приходько Кирило04.10.2007Н-Сіверський, КДЮСШ12.8ІІ-юнКлименко В.В., Білявський І.М.
13Чубара Артем13.03.2008Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ12.8ІІ-юнСахута А.О.
14Семенов Костянтин23.06.2007Прилуцький р-н. Ладанська ТГ12.9ІІ-юнЧекалін С.П.
15Боровик Дмитро13.01.2006Чернігів,  ДЮСШ«Україна»ЧМР13.0ІІ-юнФіліпова В.І.
16Коваль Тарас19.04.2007Н-Сіверський р-н, Деснянська ЗОШ13.0ІІ-юнБерезуєв М.В.
17Лахадинов Нікіта02.06.2007Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ13.1ІІІ-юнЛахадинов Є.О.
18Жила Андрій19.09.2006Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ13.2ІІІ-юнІванько Ю.Б.
19Пінчук Артем18.03.2006Чернігів,  ДЮСШ«Україна»ЧМР13.2ІІІ-юнФіліпова В.І.
20Челей Микита26.12.2007Ніжин, МОН. КДЮСШ13.2ІІІ-юнКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
21Шумський Олександр21.11.2006Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ13.3ІІІ-юнІвлєв В.Ю.Кухаренко О.В.
22Кизя Данило04.09.2006Чернігів,  ДЮСШ«Україна»ЧМР13.4ІІІ-юнФіліпова В.І.
23Чинін Андрій14.02.2007Н-Сіверський, КДЮСШ13.5ІІІ-юнБілявський І.М.
24Ткаченко Олександр10.02.2007Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ13.6ІІІ-юнІванько Ю.Б.
25Руденко Денис24.06.2008Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

13.6ІІІ-юнШиша Н.О.
26Дробишев Артем17.03.2008Чернігів,  ДЮСШ«Україна»ЧМР13.9ІІІ-юнФіліпова В.І.
27Чупрін Ярослав21.06.2006Прилуцький р-н.Ладанська ТГ13.9ІІІ-юнЧекалін С.П.
28Ткаченко Максим28.08.2007Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ13.9ІІІ-юнБілич О.Л.
29Борода Станіслав27.03.2007Прилуцький р-н.Ладанська ТГ14.1б/рЧекалін С.П.
30Радіонов Олег07.07.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»14.3б/рШульга Є.А.
31Мерінов Денис01.04.2006Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ14.3б/рМартиненко Г.П.
32Анощенко Євгеній01.07.2008Н-Сіверський р-н,

Коропська ДЮСШ

14.4б/рЛучко В.Л.
33Басак Микола07.07.2008Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ14.5б/рПотебня І.Л.
34Тіщенко Олександр21.12.2007Прилуцький р-н.Ладанська ТГ14.7б/рЧекалін С.П.
35Брегида Кирило11.04.2008Н-Сіверський р-н,

Коропська ДЮСШ

14.7б/рЛучко В.Л.
36Заріцкий Вадим01.05.2008Н-Сіверський р-н,

Коропська ДЮСШ

15.1б/рЛучко В.Л.
37Ністор Максим22.09.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»16.7б/рКорецька С.М.
38Цимболіст Максим06.04.2007Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ17.2б/рПотебня І.Л.
Наконечний Роман01.04.2007Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМРDNSРоманенко В.О.
Ушак Святослав05.01.2007Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМРDNSРоманенко В.О.
Новіченко Кирил20.10.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSКорецька С.М.
Пугач Артем02.07.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSКорецька С.М.
Дунай Богдан28.06.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSКорецька С.М.
Ковалевський Дмитро12.11.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSВятіорець С.Є., Дворников А.В.
Неліп Євгеній24.03.2007Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМРDNSКривоус Н.В., Бабенко В.С.
Раєвський Костянтин20.05.2007Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМРDNSФіліпова В.І.
Ікаєв Арсеній27.07.2007Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМРDNSКривоус Н.В., Бабенко В.С.
п/кКобець Нікіта21.04.2009Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ13.3ІІІ-юнШарак О.В.
п/кЮрченко Назар30.07.2009Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ13.6ІІІ-юнШарак О.В.
п/кМасол Артем29.11.2009Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ14.5б/рПотебня І.Л.
п/кМайстренко Юрій27.06.2010Корюківський р-н, Менська ТГ15.2б/рТаратухіна Н.П.
200м, чоловіки
1Єрмоленко Андрій23.12.1991Чернігів, «У» ОШВСМ21.9КМССердюк В.І., Дубоносов В.
2Бован Олексій21.08.2001Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів22.5ІЛуценко В.В.
3Дворников Андрій06.01.1995Чернігів, «У» ОШВСМ22.6ІВятіорець С.Є., Середа С.С.
4Каранда Микита25.01.2002Чернігів, «С» ОШВСМ23.0ІІМасюк А.М..Філіпов В.В.
5Шульга Дмитро22.04.2002Чернігів «С» ОДЮСШ з ол. видів23.2ІІМасюк А.М.
6Гавриленко Максим12.08.2003Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР23.6ІІКузьомко Л.М. Шевчук О.Л.
7Тимошенко Влад26.06.2003Ніжин,  КДЮСШ25.9І-юнСахно В.К.
Пугач Руслан26.03.2001Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSВятіорець С.Є., Середа С.С.
200м, юнаки 2004-05 р.н.
1Гук Віталій24.03.2005Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»23.1ІІВятіорець С.Є., Середа С.С.
2Редька Артем23.08.2005Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р23.7ІІІКуц А.С.
3Парубець Максим18.05.2005Ніжин, МОН. КДЮСШ23.9ІІІКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
4Черниченко Євгеній06.01.2004Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»24.0ІІІШульга О.П.
5Глушенок Ілля07.01.2004Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР24.3ІІІАнтонова В.Г.
5Климач Олександр09.10.2004Прил. р-н,  КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р24.3ІІІКуц А.С.
7Лук’яненко Артем27.10.2005Ніжин, МОН. КДЮСШ24.6ІІІКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
8Бабушкін Олександр09.09.2005Чернігів. ДЮСШ«Україна»ЧМР24.8ІІІКривоус Н.В., Бабенко В.С.
9Куйбіда Артем22.02.2005Ніжин, МОН. КДЮСШ25.2ІІІКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
10Рибачок Марк21.08.2005Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»26.1І-юнВятіорець С.Є., Середа С.С.
11Карпухін Олександр09.09.2004Н-Сіверський, КДЮСШ26.4І-юн.Білявський І.М.
12Надточій Максим14.08.2005Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ27.5ІІ-юнСахута А.О.
13Рибак Данила28.08.2005Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»30.5б/рВятіорець С.Є., Середа С.С.
Троценко Віталій02.04.2005Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГDNSДубоносова Н.М.
Рибецький Тарас23.12.2004Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNS Середа С.С., Корецька С.М.
Зеннченко Назар27.06.2004Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГDNSДубоносова Н.М.
Корж Дмитро29.05.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМРDNSРоманенко В.О.
200м, юнаки 2006-07 р.н.
1Абакуменко Микита01.08.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»24.6ІІІВятіорець С.Є., Дворников А.В.
2Дяченко Мирослав14.11.2006Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР24.8ІІІБеркут Н.П., Святенко В.І.
3Жменьковський Роман14.06.2008Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ25.2ІІІСахута А.О.
4Артеменко Данило12.10.2006Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ25.7І-юнЛисік Р.Г.
5Щуковський Євгеній23.04.2007Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГ25.8І-юнДубоносова Н.М.
6Потапенко Артур30.05.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ26.0І-юнЛисік Р.Г.
7Вовченко Володимир24.10.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»26.3І-юн Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
8Шавеко Арсеній26.07.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»26.3І-юн Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
9Нестеренко Микита16.07.2006Прил. р-н,  КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р26.5І-юнКуц А.С.
10Потебня Олександр14.10.2007Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ26.6ІІ-юнПотебня І.Л.
11Скорий Богдан00.00.2006Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ26.9ІІ-юнЛахадинов Є.О.
12Чинін Андрій14.02.2007Н-Сіверський, КДЮСШ27.1ІІ-юнБілявський І.М.
13Ломонос Роман05.03.2006Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ27.1ІІ-юнІвлєв В.Ю.
14Шумський Олександр21.11.2006Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ27.3ІІ-юнІвлєв В.Ю.Кухаренко О.В.
15Приходько Кирило04.10.2007Н-Сіверський, КДЮСШ27.5ІІ-юнКлименко В.В., Білявський І.М.
16Дробишев Артем17.03.2008Чернігів,  ДЮСШ«Україна»ЧМР27.7ІІІ-юнФіліпова В.І.
17Мазко Кирило06.07.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ27.9ІІІ-юнЛисік Р.Г.
18Чубара Артем13.03.2008Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ28.1ІІІ-юнСахута А.О.
19Лещенко Станіслав30.12.2006Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

28.3ІІІ-юнБочок В.А.
20Воробей Олександр08.10.2007Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ28.5ІІІ-юнПотебня І.Л.
21Клименко Ілля20.03.2007Н-Сіверський, КДЮСШ28.6б/рКлименко В.В., Білявський І.М.
22Кожеров Данило06.07.2006Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ29.1б/рІвлєв В.Ю.
23Ністор Максим22.09.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»29.9б/рКорецька С.М.
24Самойленко Олексій17.10.2008Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

31.6б/рБочок В.А.
25Устимчик Єгор01.12.2008Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

33.1б/рБочок В.А.
Новіченко Кирил20.10.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSКорецька С.М.
Пугач Артем02.07.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSКорецька С.М.
Радіонов Олег07.07.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSШульга Є.А.
Дунай Богдан28.06.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSКорецька С.М.
Ковалевський Дмитро12.11.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSВятіорець С.Є., Дворников А.В.
п/кХовдій Роман05.05.2009Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ30.5б/рСахута А.О.
400м, чоловіки
1Єрмоленко Андрій23.12.1991Чернігів, «У» ОШВСМ49.5ІСердюк В.І., Дубоносов В.
2Бован Олексій21.08.2001Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів52.3ІІЛуценко В.В.
3Мироненко Костянтин26.09.1998Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР54.8ІІІКрасільник Т.С.
4Рева Євгеній23.04.2000Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР58.5І-юнРябов В.В.
5Ус Максим14.11.1988Чернігів, «Інваспорт»1.13.1б/рПозняк К.В.
400м, юнаки 2004-05 р.н.
1Олійник Юрій23.01.2004Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР55.4ІІІБеркут Н.П.Святенко В.І.
2Глушенок Ілля07.01.2004Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР56.5І-юнАнтонова В.Г.
3Яценко Данил27.04.2004Прилуки.МОН, ДЮСШ57.7І-юнБобровська О.А.
4Лук’яненко Артем27.10.2005Ніжин, МОН. КДЮСШ58.1І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
5Шанта Ярослав10.07.2004Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»59.2І-юнШульга О.П.
6Кравченко Сергій29.12.2005Прилуки.МОН, ДЮСШ59.4І-юнМачульний  Є.В
7Ганжа Анатолій2004Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ1.00.7ІІ-юнІгнатенко І.І.
8Лаврінець Максим31.08.2005Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

1.03.7ІІІ-юнЯма Н.П.
9Комар Артур16.12.2005Прилуцький р-н.Линовицька ТГ1.06.1б/рЧекалін С.П.Волков В.М.
10Шевченко Максим11.11.2005Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ1.07.5б/рЛучко В.Л
11Корж Дмитро29.05.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР1.09..8б/рРоманенко В.О.
Салата Олег06.04.2005Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ

м. Сновськ

DNSІвлєв В.Ю.
Гордієнко Максим16.04.2004Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГDNSБілич О.Л.
Черниченко Євгеній06.01.2004Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSШульга О.П.
400м, юнаки 2006-07 р.н.
1Дяченко Мирослав14.11.2006Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР56.0ІІІБеркут Н.П., Святенко В.І.
2Казанін Матвій10.05.2007Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР56.6І-юнБеркут Н.П., Святенко В.І.
3Коковін Андрій03.03.2006Прил. р-н,  КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р57.2І-юнКуц А.С.
4Вовченко Володимир24.10.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»57.7І-юн Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
5Акольмаз Даніїл07.07.2007Н-Сіверський, КДЮСШ1.00.5ІІ-юн Білявський І.М.
6Шавеко Арсеній26.07.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»1.00.9ІІ-юн Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
7Пінчук Сергій24.03.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР1.02.8ІІІ-юнБеркут Н.П., Святенко В.І.
8Сич Максим08.04.2007Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР1.03.4ІІІ-юнБеркут Н.П., Святенко В.І.
9Деньгуб  Павло04.02.2006Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ1.04.1б/рСахута А.О.
10Чаленко Євген09.11.2006Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

1.04.7б/рЯма Н.П.
11Будник Даніїл12.12.2008Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ1.05.4б/рМартиненко Г.П.
12Мазко КирилоКорюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ1.05.9б/рЛисік Р.Г.
13Клименко Ілля20.03.2007Н-Сіверський, КДЮСШ1.08.1б/рКлименко В.В., Білявський І.М.
14Кожеров Данило06.07.2006Корюківський р-н, МОН,

ДЮСШ м Сновськ

1.11.1б/рІвлєв В.Ю.
15Ткаченко Олександр10.02.2007Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ1.13.8б/рІванько Ю.Б.
16Самойленко Олексій17.10.2008Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

1.16.0б/рБочок В.А.
17Жила Андрій19.09.2006Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ1.16.3б/рІванько Ю.Б.
п/кХовдій Роман05.05.2009Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ1.10.3б/рСахута А.О.
800м, чоловіки
1Бренз Даніїл04.09.2000Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР1.58.3ІОвчаренко І.М., Бренз А.М.
2Чирва Максим07.05.2002Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів2.05.3ІІФіліпов В.В,, Синявська Ю.Г.

Клюєв О.А.

3Мироненко Костянтин26.09.1998Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР2.06.5ІІКрасільник Т.С.
4Сидоренко Олександр03.04.2003Чернігів. ДЮСШ «Україна»ЧМР2.10.0ІІРябов В.В.
5Романенко Олександр26.09.1984Ніжин, МОН. КДЮСШ2.18.0ІІІСахно В.К.
6Шуляк Сергій13.03.2003Чернігів, НУ«ЧК»2.19.8ІІІРябов В.В.
7Ус Максим14.11.1988Чернігів, «Інваспорт»2.42.7ІІІ-юнПозняк К.В.
Олійник Павло09.05.1988Чернігів, «У» ОШВСМDNFСердюк В.І.
Рева Євгеній23.04.2000Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМРDNSРябов В.В.
800м, юнаки 2004-05 р.н.
1Тарасенко Віталій04.12.2004Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів1.58.5ІЛуценко В.В.
2Олійник Юрій23.01.2004Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР2.06.8ІІБеркут Н.П., Святенко В.І.
3Шарак Антон10.02.2005Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ2.14.2ІІІШарак О.В,
4Шанта Ярослав10.07.2004Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»2.20.0ІІІШульга О.П.
5Кульгейко Євген18.07.2005Корюківський р-н, МОН,

ДЮСШ м Сновськ

2.39.4ІІ-юнІвлєв В.Ю.
Салата Олег06.04.2005Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м СновськDNSІвлєв В.Ю.
Іванець Дмитро19.07.2004Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSШульга О.П.
800м, юнаки 2006-07 р.н.
1Казанін Матвій10.05.2007Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР2.09.2ІІБеркут Н.П., Святенко В.І.
2Коковін Андрій03.03.2006Прил. р-н,  КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р2.19.3ІІІКуц А.С.
3Челей Микита26.12.2007Ніжин, МОН. КДЮСШ2.22.3І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
4Акольмаз Даніїл07.07.2007Н-Сіверський, КДЮСШ2.22.5І-юн Білявський І.М.
5Сич Максим08.04.2007Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР2.28.1І-юнБеркут Н.П., Святенко В.І.
6Пінчук Сергій24.03.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР2.30.2ІІ-юнБеркут Н.П., Святенко В.І.
7Чернушенко Артем07.03.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР2.32.2ІІ-юнАнтонова В.Г.
8Небрат Платон10.02.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»2.33.5ІІ-юнОвчаренко О.В.
9Клопотун Владислав20.11.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР2.33.8ІІ-юнБеркут Н.П., Святенко В.І.
10Кулик Богдан12.03.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ2.38.6ІІ-юнЛисік Р.Г.
11Кизя Данило04.09.2006Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР2.39.5ІІ-юнФіліпова В.І.
12Собецький Павло12.07.2008Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГ2.49.1ІІІ-юнДубоносова Н.М.
Деньгуб Павло04.02.2006Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШDNSСахута А.О.
1500м, чоловіки
1Даниш Богдан22.08.2003Ніжин, МОН. КДЮСШ4.33.4ІІІСахно В.К.
2Сидоренко Олександр03.04.2003Чернігів. ДЮСШ «Україна»ЧМР4.35.4ІІІРябов В.В.
3Заріцкий Владислав04.08.2000Чернігівський р-н, с. Гончарівське4.36.1ІІІХоменко О.С.
4Богдан Руслан30.08.2002Ніжин КДЮСШ4.37.8ІІІСахно В.К.
5Мирошниченко Олександр03.12.1983Чернігів4.51.6І-юнПопов С.Ю.
6Деревянко Ярослав05.09.1988Чернігів5.12.9ІІ-юнСамост.
7Івахненко Владислав27.11.2002Чернігівський р-н, с. Гончарівське5.14.1ІІ-юнХоменко О.С.
1500м, юнаки 2004-05 р.н.
1Тищенко Дмитро27.01.2004Н-Сіверський, КДЮСШ4.57.1І-юн Білявський І.М.
2Кульгейко Євген18.07.2005Корюківський р-н, МОН,

ДЮСШ м Сновськ

5.36.8ІІІ-юнІвлєв В.Ю.
1500м, юнаки 2006-07 р.н.
1Іванов Євгеній23.04.2006Чернігівський р-н, с. Гончарівське4.59.1І-юнХоменко О.С.
2Клопотун Владислав20.11.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР5.07.6ІІ-юнБеркут Н.П., Святенко В.І.
3Фіс Захар06..08.2006Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ5.18.6ІІ-юнШарак О.В,
4Курач Дмитро15.04.2007Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ5.21.6ІІ-юнПотебня Л.І.
5Бригинець Роман01.05.2006Чернігівський р-н, с. Гончарівське5.36.5ІІІ-юнХоменко О.С.
6Кулик Богдан12.03.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ5.39.2ІІІ-юнЛисік Р.Г.
7Собецький Павло12.07.2008Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГ5.39.9ІІІ-юнДубоносова Н.М.
8Швирков Євген12.09.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ5.44.4ІІІ-юнЛисік Р.Г.
9Кульгейко Владислав03.10.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР5.44.6ІІІ-юнАнтонова В.Г.,Овчаренко І.М.
10Воскобой Дмитро30.10.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ5.46.9ІІІ-юнЛисік Р.Г.
11Калініченко Михайло20.11.2007Прилуцький р-н.Линовицька ТГ5.49.3ІІІ-юнЧекалін С.П.
12Волк Владислав25.08.2008Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ5.50.9б/рЛисік Р.Г.
13Пальоха Богдан14.06.2007Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р6.01.2б/рКуц А.С.
14Мірошниченко Данило09.10.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ6.13.7б/рСахута А.О.
3000м, чоловіки
1Даниш Богдан22.08.2003Ніжин, МОН. КДЮСШ9.51.5ІІІСахно В.К.
2Сахно Володимир20.07.1970Ніжин10.03.9ІІІТараско О.І.Бабенко В.С.
3Мирошниченко Олександр03.12.1983Чернігів10.09.9ІІІПопов С.Ю.
4Богдан Руслан30.08.2002Ніжин КДЮСШ10.18.3ІІІСахно В.К.
5Клюзко Віктор03.10.1989Ніжин, МОН. КДЮСШ10.45.6І-юнСахно В.К.
6Залізний Микола21.12.2001Ніжин, МОН. КДЮСШ11.28.8ІІ-юнСахно В.К.
7Богукалець Сергій17.03.1989Чернігів12.44.2ІІІ-юнСамост.
3000м, юнаки 2004-05 р.н.
1Тищенко Дмитро27.01.2004Н-Сіверський, КДЮСШ12.03.8ІІІ-юн Білявський І.М.
3000м, юнаки 2006-07 р.н.
1Воскобой Дмитро30.10.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ12.07.1ІІІ-юнЛисік Р.Г.
2Курач Дмитро15.04.2007Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ12.08.7ІІІ-юнПотебня Л.І.
3Швирков Євген12.09.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ12.12.3ІІІ-юнЛисік Р.Г.
4Мірошниченко Данило09.10.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ12.27.4ІІІ-юнСахута А.О.
5Волк Владислав25.08.2008Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ12.28.1ІІІ-юнЛисік Р.Г.
6Пальоха Богдан14.06.2007Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р12.35.6ІІІ-юнКуц А.С.
7Деньгуб Павло04.02.2006Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ12.48.3ІІІ-юнСахута А.О.
110м з/б, чоловіки
1Пархоменко Владислав26.08.2003Ніжин, МОН. КДЮСШ16.0ІІКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
2Приймак Максим31.10.2002Прилуцький р-н, Линовицька ТГ18.5б/рЧекалін С.П.
3Джемесюк Сергій2002Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів21.1б/рПорядіна В.В.
4Лесик Денис04.10.2003Прилуцький р-н, Линовицька ТГ21.8б/рЧекалін С.П.
110м з/б, юнаки 2004-05 р.н.
1Климяч Олександр09.10.2004Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р17.8ІІ-юнКуц А.С.
110м з/б, юнаки 2006-07 р.н.
1Потебня Олександр14.10.2007Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ17.8ІІІ-юнПотебня І.Л.
2Астапенко Євгеній23.06.2006Прилуцький р-н18.6ІІІ-юнКравченко Г.М
3Булим Акім04.07.2007Прилуцький р-н21.3б/рКравченко Г.М
400м з/б, чоловіки
1Дементій Влад05.07.2003Прилуки.МОН,  ДЮСШ1.01.5ІІІСалівон Р,П.,Марченко М.С.
2Пархоменко Владислав26.08.2003Ніжин, МОН. КДЮСШ1.01.9ІІІКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
Естафета 4х100 м, чоловіки
1Гавриленко Максим12.08.2003Чернігів45.5ІІІКузьомко Л,М.
Бован Олексій21.08.2001Луценко В.В.
Шульга Дмитро22.04.2002Масюк А.М.
Каранда Микита25.01.2002
2Редька АртемПрил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р48.6І-юнКуц А.С.
Поляков
Пальоха
Климач
3Калініченко МихайлоПрилуцький р-н.Линовицька ТГ50.9І-юнЧекалін С.П.
Приймак Максим
Лесик Дмитро
Чекалін Андрій
4Ільченко ВладНіжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ51.7ІІ-юнБілич О.Л.
Мерінов денисІванько Ю.Б.
Жила Андрій
Гордієнко М.
Абакуменко МикитаЧернігів-2, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSВятіорець С.Є., Дворников А.В.
Гульок ДмитроВятіорець С.Є., Середа С.С.
Ковалевський ДмитроВятіорець С.Є., Дворников А.В.
Вовченко ВолодимирВятіорець С.Є., Дворников А.В.
Естафета 4х400 м, чоловіки
1Черниченко Євгеній06.01.2004Чернігів3.41.9ІІІШульга О.П.
Бован Олексій21.08.2001Луценко В.В.
Мироненко КостянтинМасюк А.М.
Шанта Ярослав
2Пархоменко ВладиславНіжин3.55.3ІІ-юнКремез О.М.
Тимошенко ВладЛевчук Г.Л.
Лук’яненко Артем
Даниш Богдан
3Шавеко АрсенійЧернігів-23.55.5ІІ-юнВятіорець С.Є., Дворников А.В.
Рибачок МаркВятіорець С.Є., Середа С.С.
Ковалевський ДмитроВятіорець С.Є., Дворников А.В.
Вовченко ВолодимирВятіорець С.Є., Дворников А.В.
4Артеменко ДанилоКорюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ4.26.7б/рЛисік Р.Г.
Кулик Богдан
Воскобой Дмитро
Потапенко Артур
Дементій ВладиславПрилукиDNSСалівон Р,П.
Кравченко СергійМачульний  Є.В
Салівон Влдадислав
Яценко Данило
Естафета 100+200+300+400м юнаки 2006-07 р.н.
1Абакуменко Микита01.08.2006Чернігів2.16.8б/рВятіорець С.Є., Дворников А.В.
Казанін Матвій10.05.2007
Вовченко Володимир24.10.2007Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
Дяченко Мирослав14.11.2006
2Редька АртемПрил. р-н , КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р2.23.3б/рКуц А.С.
Поляков
Пальоха
Климач
3Артеменко ДанилоКорюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ2.25.9б/рЛисік Р.Г.
Чубара АртемСахута А.О.
Жменьковський Роман
Потапенко Артур
4Юрченко НазарЧерн. р-н, Козелецька ДЮСШ2.26.1б/рШарак О.В.
Кобець Нікіта
Фіс Захар
Потебня Олександр
5Ільченко ВладНіжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ2.26.9б/рБілич О.Л.
Мерінов ДенисІванько Ю.Б.
Жила Андрій
Гордієнко М.
6Кизя ДанилоЧернігів 2, ДЮСШ «Україна»2.32.6б/рФіліпова В.І.
Боровик Дмитро
Дробишев Артем
Пінчук Артем
Стрибки у довжину, чоловіки
1Сім’ячко Михайло08.02.2003Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ5.86ІІІШарак О.В.
2Приймак Максим31.10.2002Прилуцький р-н.Линовицька ТГ5.70І-юнЧекалін С.П.
3Гульок Дмитро30.10.2002Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»5.68І-юнВятіорець С.Є., Середа С.С.
4Дементій Юрій21.02.2002Прилуки.МОН, ДЮСШ5.38І-юнСалівон Р.П.
5Лесик Денис04.10.2003Прилуцький р-н.Линовицька ТГ5.02ІІ-юнЧекалін С.П.
Нога Роман02.04.2002Прилуки.МОН,  ДЮСШNMМачульний Є.В.
Пугач Руслан26.03.2001Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSВятіорець С.Є., Середа С.С.
Стрибки у довжину, юнаки 2004-2005 р.н.
1Касян Богдан01.01.2004Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

6.38ІІБочок В.А.
2Мироненко Ярослав18.08.2004Корюківський р-н, Менська ТГ6.04ІІІТаратухіна Н.П.
3Климач Олександр09.10.2004Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р5.93ІІІКуц А.С.
4Надточій Максим14.08.2005Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ5.70І-юнСахута А.О.
5Куйбіда Артем22.02.2005Ніжин, МОН. КДЮСШ5.55І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
6Фрідрих Володимир12.06.2005Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ5.31І-юнШарак О.В.
7Чекалін Андрій19.09.2005Прилуцький р-н.Линовицька ТГ5.30І-юнЧекалін С.П.
8Лаврінець Максим31.08.2005Ніжинський р-н,

ДЮСШ Носівської МР

4.98ІІ-юнЯма М.П.
9Рибачок Марк21.08.2005Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»4.92ІІ-юнВятіорець С.Є., Середа С.С.
10Ільченко Володимир07.10.2005Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ4.42ІІІ-юнІванько Ю.Б.
Яценко Данил27.04.2004Прилуки.МОН, ДЮСШDNSБобровська О.А.
Рибецький Тарас23.12.2004Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSСереда С.С.,Корецька С.М.
Стрибки у довжину, юнаки 2006-07 р.н.
1Нощенко Артем04.11.2006Прилуки.МОН, ДЮСШ5.91ІІІСалівон Р.П.
2Жменьковський Роман14.06.2008Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ5.47І-юнСахута А.О.
3Абакуменко Микита01.08.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»5.41І-юн Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
4Астапенко Євгеній23.06.2006Прилуцький р-н5.37І-юнКравченко Г.М.
5Челей Микита26.12.2007Ніжин, МОН. КДЮСШ5.36І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
6Крупка АндрійНіжинський р-н,

ДЮСШ Носівської МР

5.18ІІ-юнЯма М.П.
7Скорий Богдан2006Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ5.13ІІ-юнЛахадинов Є.О.
8Артеменко Данило12.10.2006Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ5.10ІІ-юнЛисік Р.Г.
9Чаленко Євген09.11.2006Ніжинський р-н,

ДЮСШ Носівської МР

4.86ІІ-юнЯма М.П.
10Борода Станіслав27.03.2007Прилуцький р-н.Ладанська ТГ4.84ІІ-юнЧекалін С.П.
11Руденко Денис26.06.2008Ніжинський р-н,

ДЮСШ Носівської МР

4.76ІІ-юнШиша Н.О.
12Авраменко Дмитро2008Прилуки.МОН, ДЮСШ4.74ІІІ-юнБобровська О.А.
13Чубара Артем13.03.2008Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ4.72ІІІ-юнСахута А.О.
14Семенов Костянтин23.06.2007Прилуцький р-н.Ладанська ТГ4.67ІІІ-юнЧекалін С.П.
15Потапенко Артур30.05.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ4.66ІІІ-юнЛисік Р.Г.
16Чупрін Ярослав21.06.2006Прилуцький р-н.Ладанська ТГ4.62ІІІ-юнЧекалін С.П.
17Мазко Кирил06.07.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ4.60ІІІ-юнЛисік Р.Г.
18Воробей Олександр08.10.2007Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ4.53ІІІ-юнПотебня Л.І.
19Лахадинов Нікіта02.06.2007Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ4.45ІІІ-юнЛахадинов Є.О.
20Лещенко Станіслав30.12.2006Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

4.37ІІІ-юнБочок В.А.
21Ткаченко Максим28.08.2007Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ3.96б/рБілич О.Л.
22Устимчик Єгор01.12.2008Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

3.83б/рБочок В.А.
23Радіонов Олег07.07.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»3.80б/рШульга Є.А.
24Мотовиловець Степан24.12.2008Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ3.73Потебня Л.І.
25Кудрявцев Максим08.07.2008Прилуцький р-н.Линовицька ТГ3.72б/рЧекалін С.П.
26Тіщенко Олександр21.12.2007Прилуцький р-н.Ладанська ТГ3.67б/рЧекалін С.П.
27Ністор Максим22.09.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»3.40б/рКорецька С.М.
Жила Андрій19.09.2006Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГNMІванько Ю.Б.
Будник Даніїл12.12.2008Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГDNSМартиненко Г.П.
Мерінов Денис01.04.2006Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГDNSМартиненко Г.П.
п/кМайстренко Юрій27.06.2010Корюківський р-н, Менська ТГ4.13ІІІ-юнТаратухіна Н.П.
п/кСтариков Даніїл17.06.2009Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР3.69б/рПлиско Н.М.
Потрійний, чоловіки
1Дементій Юрій21.02.2002Прилуки.МОН, ДЮСШ11.14ІІ-юнСалівон Р.П.
Сімячко Михайло08.12.2003Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШNMШарак О.В.
Нога Роман02.04.2002Прилуки.МОН, ДЮСШDNSМачульний  Є.В
Потрійний, юнаки 2004-05 р.н.
1Касян Богдан01.01.2004Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

13.26ІІБочок В.А.
2Мироненко Ярослав18.08.2004Корюківський р-н, Менська ТГ12.32ІІІТаратухіна Н.П.
3Фрідрих Володимир12.06.2005Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ11.52ІІ-юнШарак О.В.
4Кравченко Сергій29.12.2005Прилуки.МОН, ДЮСШ11.06ІІ-юнМачульний  Є.В
Потрійний, юнаки 2006-07 р.н.
1Лесенко Дмитро15.06.2006Прилуки.МОН, ДЮСШ12.83ІІІМачульний  Є.В
2Нощенко Артем04.11.2006Прилуки.МОН, ДЮСШ12.37ІІІСалівон Р.П.
3Крупка Андрій22.01.2006Ніжинський р-н,

ДЮСШ Носівської МР

11.11ІІ-юнЯма М.П.
4Челей Микита26.12.2007Ніжин, МОН. КДЮСШ10.15ІІІ-юнКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
5Авраменко Дмитро2008Прилуки.МОН, ДЮСШ9.46б/рБобровська О.А.
Воскобой Дмитро30.10.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШDNSЛисік Р.Г.
Метання диску, чоловіки 2 кг
1Журба Вадим11.09.1999Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»49.50КМССереда О.А.
2Ракуненко Денис28.07.1997Чернігів, «У» ОШВСМ45.10ІСереда О.А.
3Вірич Юрій22.05.1997Чернігів, Інваспорт32.60ІІІСереда О.А.
Метання диску, юнаки 2004-05 р.н. 1.5 кг
1Чирва Станіслав01.07.2005Корюківський р-н, Менська ТГ41.40ІІТаратухіна Н.П.
2Кравченко Роман09.08.2005Ніжинський р-н,

ДЮСШ Носівської МР

31.50І-юнТертишник М.І.
Метання диску, юнаки 2006-07 р.н. 1 кг
2Комов Станіслав23.05.2006Корюківський р-н, Менська ТГ42.25ІІТерпицька І.Л.
3Степаненко Іван10.09.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»37.40І-юнСереда О.А.
4Ценцеря Богдан17.05.2007Корюківський р-н, Менська ТГ36.15І-юнТаратухіна Н.П.
5Карпенко Андрій16.07.2007Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ27.65ІІІ-юнСахута А.О.
6Ареф’єв Нікіта31.01.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»25.45ІІІ-юнСереда О.А.
7Лавський Андрій03.06.2008Корюківський р-н, Менська ТГ25.30ІІІ-юнТаратухіна Н.П.
8Ананченко Олександр10.03.2007Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ24.30б/рХропач О.Ф.
9Цимболіст Максим06.04.2007Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ22.40б/рПотебня Л.І.
10.Дергозій Кирил03.08.2008Корюківський р-н, Менська ТГ22.20б/рТаратухіна Н.П.
11Батюк Богдан05.06.2007Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ16.90б/рХропач О.Ф.
п/кПаценко Артем28.01.2010Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»14.80б/рСереда О.А.
п/кШкляров Іван12.06.2010Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів13.05б/рПорядіна В.В.
Метання спису, чоловіки 800 г
1Шевченко Максим13.11.1992Ніжинський р-н. Батуринська ТГ49.00ІІІНебощицький Г.О.
2Носелевець Віталій18.03.1998Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ34.60І-юнШарак О.В.
3Хропач Олег10.10.1980Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ33.00ІІ-юнЛисік Р.Г.
4Уніат Володимир24.07.1997Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ27.72б/рШарак О.В.
Метання спису, юнаки 2004-05 р.н.  700 г
1.Кравченко Роман09.08.2005Ніжинський р-н,

ДЮСШ Носівської МР

42.80ІІІТертишник М.І.
2Стогов Сергій12.10.2005Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

35.20ІІ-юнНебощицький Г.О.
3Яременко Єгор18.07.2005Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

30.77ІІ-юнНебощицький Г.О.
Метання спису, юнаки 2005-07 р.н.  600 г
1Саєвський Ілля01.08.2006Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

61.05ІНебощицький Г.О.
2Башук Володимир27.03.2007Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

38.77І-юнНебощицький Г.О.
3Карпенко Андрій16.07.2007Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ30.50ІІ-юнСахута А.О.
4Улесов Євгеній13.06.2007Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

23.00ІІІ-юнМартиненко Г.П.
Штовхання ядра, чоловіки 7,260 кг
1Журба Вадим11.09.1999Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»14.60ІСереда О.А.
2Вірич Юрій22.05.1997Чернігів, інваспорт13.45ІСереда О.А.
3Ракуненко Денис28.07.1997Чернігів, «У» ОШВСМ12.22ІІСереда О.А.
4Дяченко Вадим28.11.2002Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР9.92ІІІКондратенко П.Б.
5Голік Владислав26.03.2002Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»7.53б/рСереда О.А.
Штовхання ядра, юнаки 2004-05 р.н 5,0 кг
1Чирва Станіслав01.07.2005Корюківський р-н, Менська ТГ15.62ІТаратухіна Н.П.
2Яременко Єгор18.07.2005Ніжинський р-н. Батуринська ТГ10.48ІІ-юнНебощицький Г.О.
3Чекалін Андрій19.09.2005Прилуцький р-н.Линовицька ТГ8.89ІІІ-юнЧекалін С.П.
4Марченко Ярослав18.02.2005Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ7.95б/рПотебня Л.І.
Штовхання ядра, юнаки 2006-07 р.н 4,0 кг
1Комов Станіслав23.05.2006Корюківський р-н, Менська ТГ13.58ІІІТерпицька І.Л.
2Ценцеря Богдан17.05.2007Корюківський р-н, Менська ТГ12.20І-юнТаратухіна Н.П.
3Лавський Андрій03.06.2008Корюківський р-н, Менська ТГ11.12І-юнТаратухіна Н.П.
4Дергозій Кирил03.08.2008Корюківський р-н, Менська ТГ10.00ІІ-юнТаратухіна Н.П.
5Камадєй Денис2006Ніжинський р-н. Батуринська ТГ9.47ІІІ-юнНебощицький Г.О.
6Полюхович Богдан14.04.2006Корюківський р-н, Менська ТГ9.04ІІІ-юнТерпицька І.Л.
7Ткаченко Олександр10.02.2007Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

8.97ІІІ-юнІванько Ю.Б.
8Степаненко Іван10.09.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»8.93ІІІ-юнСереда О.А.
 9Ареф’єв Нікіта31.01.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»7.34б/рСереда О.А.
10Ананченко Олександр10.03.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ7.15б/рХропач О. Ф
11Кудрявцев Максим08.07.2008Прилуцький р-н.Линовицька ТГ7.08б/рЧекалін С.П.
12Батюк Богдан05.06.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ5.71б/рХропач О. Ф

Особисті  результати.

Жінки.

МісцеПрізвище та імя спортсменаДата народженняКомандаРезультатРоз

ряд

 Тренери
 100м, жінки
1Максименко Катерина22.11.1998Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР12.2 Ф-11.7КМСКузьомко Л.М..Кривоус Н.В.
2Шульга Євгенія13.09.1994Чернігів, «У» ОШВСМ12.0 Ф-11.9КМСВятіорець С.Є., Середа С.С.
3Стецкова Тетяна09.03.2000Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР11.9 Ф-12.1КМСКузьомко Л.М.КрасільникТ.С.
4Хомко Анастасія16.05.2001Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР13.8 Ф-13.8ІІІРябов В.В.
5Асеєва Аліна12.09.2003Н-Сіверськ. КДЮСШ14.3 Ф-14.1І-юнКузьомко Л.М..Клименко В.В.
 100м, дівчата 2004-05 р.н.
1Біленька Іванна29.09.2005Ніжин, МОН. КДЮСШ12.0 Ф-11.9КМСКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
2Жук Олександра30.04.2005Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ12.6 Ф-12.4ІЛучко В.Л
3Красножон Софія13.10.2004Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР13.0 Ф-13.1ІІШевчук О.Л.
4Васько Поліна28.04.2005Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ13.2 Ф-13.4ІІСахута А.О.
5Красільник Віолетта02.05.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР13.6 Ф-13.6ІІІКрасільник Т.С
6Ведмідь Анастасія26.12.2005Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ13.6 Ф-13.7ІІІІванько Ю.Б.
7Дубіль Алевтина11.05.2005Прилуцький р-н.Линовицька ТГ13.5 Ф-13.8ІІІЧекалін С.П.
8Удалова Олександра21.06.2005Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ13.4 Ф-14.0ІІІЛучко В.Л
9Штанько Анастасія19.04.2005Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

13.7ІІІШиша Н.О.
10Левченко Ксенія05.04.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР14.0ІІІШевчук О.Л.
11Зуб Анастасія14.04.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР14.0ІІІАнтонова В.Г.
12Цупко Ірина05.01.2005Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ14.5І-юнІванько Ю.Б.
13Волкова Вікторія27.05.2005Прилуцький р-н.Линовицька ТГ14.5І-юнЧекалін С.П.Волков В.М
14Шурда Владислава19.12.2004Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ14.5І-юнМартиненко Г.П.
15Петрієнко Марина04.12.2005Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ14.6І-юнМартиненко Г.П.
16Лисаченко Дарина29.10.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР15.3ІІ-юнБеркут Н.П.,Святенко В.І.
17Тищенко Карина22.09.2005Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»16.4б/рКорецька С.М., Середа С.С
Віноградова Ольга12.03.2004Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМРDNSОвчаренко І.М.
Ячна Єлізавета04.03.2004Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSШульга О.П.
Кравець Надія11.01.2005Ніжин, МОН. КДЮСШDNSКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
Митрофанова Ірина21.06.2005Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШDNSСахута А.О.
100м, дівчата 2006-07 р.н.
1Комоса Анна20.12.2007Н-Сіверський, КДЮСШ13.5 Ф-13.3ІІІРозсохач І.М
2Павленко Діана12.03.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»13.6 Ф-13.5ІІІШульга Є.А.
3Нещерет Лілія10.01.2006Ніжин, МОН. КДЮСШ13.7 Ф-13.6ІІІКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
4Харченко Вероніка20.04.2006Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ13.7 Ф-13.7ІІІЛучко В.Л
5Вертелецька Софія21.02.2008Ніжин, МОН. КДЮСШ13.6 Ф-13.8ІІІКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
6Шведунова Євгенія16.01.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР14.0 Ф-14.0ІІІБеркут Н.П.,Святенко В.І.
7Пірог Світлана18.03.2009Прилуцький р-н.Ладанська ТГ13.8 Ф-14.3ІІІЧекалін С.П.
8Радченко Вікторія30.12.2007Ніжин, МОН. КДЮСШ14.0 Ф-14.4ІІІКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
9Погиба Анастасія12.02.2007Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ14.1І-юнШарак О.В.
10Атрощенко Анастасія06.02.2007Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР14.2І-юнКривоус Н.В,Бабенко В.С.
11Мороз Анна12.07.2008Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ14.2І-юнЛучко В.Л.
12Бессонова Софія25.10.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»14.2І-юнДворников А.В.
13Василенко Анна15.04.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР14.3І-юнКрасільник Т.С.
14Карпусь Анна25.10.2007Прилуки.МОН, ДЮСШ14.7І-юнМачульний Є.В.
15Заїка Софія30.09.2008Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ14.7І-юнЛучко В.Л
16Лабута Єлізавета21.07.2007Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ14.7І-юнШарак О.В.
17Лебедь Владислава26.12.2008Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ14.8І-юнМартиненко Г.П.
15Германович Ірина16.06.2006Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР14.8І-юнАнтонова В.Г.
16Сахута Євгенія03.12.2008Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР15.0ІІ-юнТерпицька І.Л.
17Бугай Анастасія03.05.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР15.0ІІ-юнАнтонова В.Г.
18Задорожная Віталіна29.09.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР15.2ІІ-юнПлиско Н.М.
19Кеда Юлія2007Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ15.2ІІ-юнЛучко В.Л
20Лях Ірина08.09.2008Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ15.3ІІ-юнЛучко В.Л
21Кузьменко Валерія22.04.2008Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР15.3ІІ-юнКривоус Н.В.
22Цибулька Катерина16.12.2006Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР15.4ІІ-юнХорева О.А.
23Мирзак Анастасія11.11.2008Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ15.4ІІ-юнЛучко В.Л
24Жембас Олександра21.03.2006Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

15.5ІІ-юнБочок В.А.
25Горбатенко Вікторія25.08.2007Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР15.6ІІ-юнКривоус Н.В.
26Лященко Анастасія17.07.2007Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ15.6ІІ-юнБілич О.Л.
27Терещенко Яна23.08.2006Прилуцький р-н, Ладанська ТГ15.7ІІІ-юнЧекалін С.П.
28Єрошенко Ксенія22.12.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»15.7ІІІ-юнДворников А.В.
29Бловацька Маргарита24.03.2008Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ15.8ІІІ-юнЛучко В.Л
30Ільїна Діана2008Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ15.8ІІІ-юнЛучко В.Л
31Шолупець Владислава04.03.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР15.8ІІІ-юнПлиско Н.М.
32Наумова Кароліна13.08.2008Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ16.1б/рЛучко В.Л
33Нечипорук Марія14.04.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»16.2б/рДворников А.В.
34Сердюк Марія08.02.2007Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР17.0б/рПлиско Н.М.
Солдатенко Ілона24.08.2007Ніжин, МОН. КДЮСШDNSКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
Ситайло Яна09.05.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSДворников А.В.
Лук’яненко Ліза01.07.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSКорецька С.М.
Малецька Вікторія21.06.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSКорецька С.М.
п/кБулим Вікторія21.01.2009Прилуцький р-н14.2І-юнКравченко Г.М.
п/кЛавська Аліна09.11.2009Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР14.2І-юнТерпицька І.Л.
п/кМірошниченко Єлізавета02.01.2009Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ14.3І-юнСахута А.О.
п/кМоскаленко Анастасія24.03.2009Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР14.5І-юнТерпицька І.Л.
п/кКлюйко Ангеліна23.12.2009Ніжин, МОН. КДЮСШ14.5І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
п/кСамозвон Валерія11.12.2009Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ14.8І-юнІванько Ю.Б.
п/кМилейко Анастасія05.10.2009Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР15.0ІІ-юнБеркут Н.П.,Святенко В.І.
Кучерява Анастасія07.08.2009Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР15.4ІІ-юнШевчук О.Л.
200м, жінки
1Стецкова Тетяна09.03.2000Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР24.6КМСКузьомко Л.М.КрасільникТ.С.
2Прядко Крістіна18.03.2001Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР24.8КМСБеркут Н.П.Святенко В.І.

Філіпов В.В.

3Буряк Лілія11.03.2003Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»27.0ІІШульга О.П.
4Хоренко Катерина26.11.2002Прилуки.МОН, ДЮСШ29.3І-юнСалівон Р.П.
Максименко Катерина22.11.1998Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМРDNFКузьомко Л.М..Кривоус Н.В.
200м, дівчата 2004-05 р.н.
1Біленька Іванна29.09.2005Ніжин, МОН. КДЮСШ25.6ІКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
2Красножон Софія13.10.2004Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР28.0ІІІШевчук О.Л.
3Красільник Віолетта02.05.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР28.5ІІІКрасільник Т.С
4Сукач Дар’я15.06.2004Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР28.7ІІІШевчук О.Л.
5Кравець Надія12.01.2005Ніжин, МОН. КДЮСШ28.9ІІІКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
6Васько Поліна28.04.2005Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ29.7І-юнСахута А.О.
7Левченко Ксенія05.04.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР30.2І-юнШевчук О.Л.
8Митрофанова Ірина21.06.2005Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ30.8ІІ-юнСахута А.О.
9Лисаченко Дарина29.10.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР32.6ІІІ-юнБеркут Н.П.,Святенко В.І.
Ячна Єлізавета04.03.2004Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSШульга О.П.
Штанько Анастасія19.04.2005Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

DNSШиша Н.О.
Олійник Анжеліка10.08.2005Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видівDNSЛуценко В.В.
200м, дівчата 2006-07 р.н.
1Лактюшина Надія26.02.2006Корюківський р-н, Менська ТГ28.1ІІІТаратухіна Н.П.
2Моторна Вероніка26.10.2006Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ28.2ІІІСахута А.О.
3Рогова Дар’я11.01.2006Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР28.3ІІІТерпицька І.Л.
4Дудко Наталія09.01.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР28.5ІІІБеркут Н.П.,Святенко В.І.
5Комоса Анна20.12.2007Н-Сіверський, КДЮСШ28.6ІІІРозсохач І.М
6Дитиненко Анна20.12.2006Прилуки.МОН, ДЮСШ28.6ІІІМачульний Є.В.
7Павленко Діана12.03.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»29.0ІІІШульга Є.А,
8Засько Дар’я11.01.2006Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР29.4І-юнБеркут Н.П.,Святенко В.І.
9Авраменко Анастасія31.12.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР29.6І-юнБеркут Н.П.,Святенко В.І.
10Меркулова Валерія16.01.2007Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ29.7І-юнШарак О.В.
11Бессонова Софія25.10.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»30.1І-юнДворников А.В.
12Карпусь Анна25.10.2007Прилуки.МОН, ДЮСШ30.2І-юнМачульний Є.В.
13Атрощенко Анастасія06.02.2007Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР30.5І-юнКривоус Н.В,Бабенко В.С.
14Чайка Катерина11.05.2007Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

30.6ІІ-юнШиша Н.О.
15Лабута Єлізавета21.07.2007Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ31.4ІІ-юнШарак О.В.
16Гадуа Анастасія05.01.2007Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР32.0ІІ-юнАнтонова В.Г.
17Тимошенко Софія19.06.2008Чернігів,ДЮСШ «Україна»ЧМР32.1ІІІ-юнХорева О.А.
18Шевченко Роксолана09.10.2007Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

32.2ІІІ-юнБочок В.А.
19Сивопляс Вероніка07.02.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР32.5ІІІ-юнБеркут Н.П.,Святенко В.І.
20Пляшко Ілона29.07.2006Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р32.6ІІІ-юнКуц А.С.
21Сахута Євгенія03.12.2008Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР32.8ІІІ-юнТерпицька І.Л.
22Романчук Тетяна15.11.2007Н-Сіверський, КДЮСШ33.0ІІІ-юн Білявський І.М.
23Розсудовська Вікторія18.01.2006Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГ33.7ІІІ-юнДубоносова Н.М.
24Жембас Олександра21.03.2006Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

33.9ІІІ-юнБочок В.А.
25Цибулька Катерина16.12.2006Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР34.2ІІІ-юнХорева О.А.
Нещерет Лілія10.01.2006Ніжин, МОН, КДЮСШDNSКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
Гармаш Марія08.02.2007Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШDNSШарак О.В.
Погиба Анастасія12.02.2007Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШDNSШарак О.В.
Шведунова Євгенія16.01.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМРDNSБеркут Н.П.,Святенко В.І.
п/кМірошниченко Єлізавета02.01.2009Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ30.5І-юнСахута А.О.
п/кМилейко Анастасія05.10.2009Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР31.4ІІ-юнБеркут Н.П.,Святенко В.І.
п/кМоскаленко Анастасія24.03.2009Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР31.7ІІ-юнТерпицька І.Л.
п/кКучеріва Анавстасія07.06.2009Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР33.4ІІІ-юнШевчук О.Л.
п/кЛавська Аліна09.11.2009Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР1.00.0б/рТерпицька І.Л.
400м, жінки
1Прядко Крістіна18.03.2001Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР57.6ІБеркут Н.П.,Святенко В.І.Філіпов В.В.
2Савостьянова Тетяна25.01.2003Ніжин, МОН. КДЮСШ1.03.5ІІІСахно В.К.
3Буряк Лілія11.03.2003Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»1.03.7ІІІШульга О.П.
4Хоренко Катерина26.11.2002Прилуки.МОН,  ДЮСШ1.07.0ІІІСалівон Р.П.
5Коротких Карина09.10.2001Чернігів,ОШВСМ1.10.1І-юнЛагункова Н.М..Клюєв О.А., ФіліповВ.В.
6Бондаренко Богдана19.05.1999Ніжин, МОН. КДЮСШ1.12.2І-юнСахно В.К.
400м, дівчата 2004-05 р.н.
1Олійник Анжеліка10.08.2005Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів1.04.7ІІІЛуценко В.В.
2Чобану Єлізавета19.02.2005Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р1.06.0ІІІКуц А.С.
3Бабич Тетяна13.12.2004Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ1.07.1І-юнЛучко В.Л
4Бондаренко Наталія23.02.2005Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ1.08.7І-юнЛучко В.Л.
5Білобловська Валерія27.10.2005Ніжин, МОН, КДЮСШ1.09.4І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
6Євтушенко Тетяна19.04.2005Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

1.13.2ІІ-юнШиша Н.О.
Коток Катерина08.12.2004Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШDNSЛучко В.Л
Білоус Юлія05.07.2005Прилуки.МОН,  ДЮСШDNSРакетський А.І.
Ковтун Вікторія22.07.2005Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/рDNSКуц А.С.
400м, дівчата 2006-07 р.н.
1Ткаченко Анна09.10.2007Чернігів,  ОДЮСШ з ол. видів1.03.5ІІІСинявська Ю.Г.ЛагунковаН.М.
2Дудко Наталія09.01.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР1.03.9ІІІБеркут Н.П.,Святенко В.І.
3Засько Дар’я11.01.2006Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР1.05.5ІІІБеркут Н.П.,Святенко В.І.
4Дитиненко Анна20.12.2006Прилуки.МОН, ДЮСШ1.06.3ІІІМачульний Є.В.
5Деменко Ольга07.11.2006Прилуки.МОН,  ДЮСШ1.07.6І-юнСалівон Р,П.
6Примакова Юлія15.05.2006Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГ1.08.3І-юнДубоносова Н.М.
7Моторна Вероніка26.10.2006Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ1.12.9І-юнСахута А.О.
8Тимошенко Софія19.06.2008Чернігів,ДЮСШ «Україна»ЧМР1.14.1ІІ-юнХорева О.А.
9Радченко Вікторія30.12.2007Ніжин, МОН, КДЮСШ1.14.5ІІ-юнКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
10Самозвон Валерія11.12.2008Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ1.17.9ІІІ-юнІванько Ю.Б.
11Розсудовська Вікторія18.01.2006Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГ1.19.6б/рДубоносова Н.М.
12Лященко Анастасія17.07.2007Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ1.20.4б/рБілич О.Л.
13Асеєва Альона13.12.2006Н-Сіверськ. КДЮСШ1.20.7б/рБілявський І.М.,Клименко В.В.
14Романчук Тетяна15.11.2007Н-Сіверськ. КДЮСШ1.32.7б/рБілявський І.М.,Клименко В.В.
п/кГорбач Катерина25.02.2009Ніжин, МОН, КДЮСШ1.09.4І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
800м, жінки
1Овсякова Дарина12.10.2003Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р2.30.4ІІІКуц А.С.
2Савостьянова Тетяна25.01.2003Ніжин, МОН. КДЮСШ2.32.1ІІІСахно В.К.
3Михальченко Наталія28.06.2000Прилуки.МОН,  ДЮСШ2.33.8ІІІСалівон Р,П.
4Бондаренко Богдана19.05.1999Ніжин, МОН. КДЮСШ2.42.6ІІІСахно В.К.
5Сирбу Анастасія01.05.2000Чернігів,ДЮСШ «Україна»ЧМР2.46.7ІІІРябов В.В., Кривоус Н.В.
Коваленко Дарина27.12.2003Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSШульга О.П.
800м, дівчата 2004-05 р.н.
1Чобану Єлізавета19.02.2005Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р2.39.9ІІІКуц А.С.
2Євтушенко Тетяна19.04.2005Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

3.00.9І-юнШиша Н.О.
800м, дівчата 2006-07 р.н.
1Деменко Ольга07.11.2006Прилуки.МОН,  ДЮСШ2.41.3ІІІСалівон Р,П.
2Куц Тетяна24.12.2007Ніжин, МОН, КДЮСШ2.48.0ІІІСахно В.К.Левчук Г.Л.
3Примакова Юлія15.05.2006Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГ2.50.9ІІІДубоносова Н.М.
4Сивопляс Вероніка07.02.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР2.59.7І-юнБеркут Н.П.,Святенко В.І.
5Асеєва Альона13.12.2006Н-Сіверський,  КДЮСШ3.19.7ІІІ-юнБілявський І.М.,Клименко В.В.
Маринченко Вікторія30.09.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМРDNSБеркут Н.П.,Святенко В.І.
Малецька Вікторія21.06.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSКорецька С.М.
п/кМірошниченко Софія24.08.2009Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ2.48.7ІІІЛисік Р.Г.
п/кГорбач Катерина25.09.2009Ніжин, МОН, КДЮСШ2.40.7ІІІКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
1500м, жінки
1Михальченко Наталія28.06.2000Прилуки.МОН,  ДЮСШ5.20.6ІІІСалівон Р,П.
2Діденко Ольга04.06.2000Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР5.32.8ІІІРябов В.В.
3Циганова Анастасія01.05.1999Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР5.42.8ІІІРябов В.В.
1500м, дівчата 2004-05 р.
1Кабиш Діана11.09.2005Н-Сіверський,  КДЮСШ6.22.0ІІ-юнРозсохач І.М.
2Семенець Аліна16.12.2005Прилуцький р-н, Линовицька ТГ6.48.2ІІІ-юнЧекалін С.П.Волков В.М.
1500м, дівчата 2006-07 р.
1Овсякова Василиса12.05.2006Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р5.39.3ІІІКуц А.С.
2Пляшко Валерія29.07.2006Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р5.45.6І-юнКуц А.С.
3Куц Тетяна24.12.2007Ніжин, МОН, КДЮСШ5.47.7І-юнСахно В.К. Левчук Г.Л.
4Бездушна Карина16.05.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ5.58.8І-юнХропач О.Ф.
5Ковтун Євгенія07.07.2006Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. ТГ6.00.6ІІ-юнІванько Ю.Б.
Черніченко Катерина11.12.2006Прилуцький р-н, Линовицька ТГDNSЧекалін С.П.Волков В.М.
п/кМірошниченко Софія24.08.2009Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ5.54.2І-юнЛисік Р.Г.
3000м, жінки
1Коротких Карина09.10.2001Чернігів,ОШВСМ12.01.5ІІІЛагункова Н.М., Клюєв О.А., Філіпов В.В.
2Трикашна Тетяна18.01.1993Чернігів12.10.5ІІІРябов В.В.
3Іваровська Ніна02.01.1961Ніжин, МОН. КДЮСШ13.30.9ІІ-юнСахно В.К.
4Потебня Марія21.04.2001Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШDNSПотебня Л.І.
3000м, дівчата 2004-05 р.
1Кабиш Діана11.09.2005Н-Сіверський,  КДЮСШ14.42.0ІІІ-юнРозсохач І.М.
3000м, дівчата 2006-07 р.
1Овсякова Василиса12.05.2006Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р12.17.0ІІІКуц А.С.
2Пляшко Валерія29.07.2006Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р12.54.2І-юнКуц А.С.
3Бездушна Карина16.05.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ14.43.0ІІІ-юнХропач О.Ф.
100м з/б, дівчата 2004-05 р.
1Наумчик Юлія11.12.2004Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР19.1І-юнТерпицька І.Л.
2Білоус Юлія05.07.2005Прилуки.МОН,  ДЮСШ19.4І-юнРакетський А.І.
3Лоза Ольга11.03.2005Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ20.1ІІ-юнПотебня Л.І.
4Ковтун Вікторія22.07.2005Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р20.7ІІ-юнКуц А.С.
100м з/б, дівчата 2006-07 р.
1Лактюшина Надія26.02.2006Корюківський р-н, Менська ТГ15.2ІІТаратухіна Н.П.
2Ганущенко Сніжана21.01.2006Корюківський р-н, Менська ТГ16.6ІІІТаратухіна Н.П.
3Меркулова Валерія16.01.2007Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ17.2ІІІШарак О.В.
4Лактюшина Яна28.09.2007Корюківський р-н, Менська ТГ19.1ІІ-юнТаратухіна Н.П.
5Погиба Анастасія12.02.3007Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ19.5ІІ-юнШарак О.В.
Рогова Дар’я11.01.2006Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МРDNSТерпицька І.Л.
400м з/б, дівчата 2004-05 р.
1Білобловська Вікторія27.10.2005Ніжин, МОН. КДЮСШ1.16.7І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
2Білоус Юлія05.07.2005Прилуки.МОН,  ДЮСШ1.18.3І-юнРакетський А.І.
3Ковтун Вікторія22.07.2005Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р1.32.1б/рКуц А.С.
400м з/б, дівчата 2006-07 р.
1Ганущенко Сніжана21.01.2006Корюківський р-н, Менська ТГ1.13.4І-юнТаратухіна Н.П.
2Лактюшина Яна26.02.2006Корюківський р-н, Менська ТГ1.23.9б/рТаратухіна Н.П.
3Овсякова Василиса12.05.2006Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р1.24.4б/рКуц А.С.
4Пляшко Валерія29.07.2006Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р1.26.7б/рКуц А.С.
Естафета 4х100 м, жінки
1Олійник АнжелікаЧернігів49.0ІЛуценко В.В.
Буряк ЛіліяШульга ОП,
Максименко КатеринаКузьомко Л.М.,Кривоус Н.В.
Стецькова ТетянаКузьомко Л.М., Красільник Т.
2Кравець НадіяНіжин, МОН. КДЮСШ54.0ІІІКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
Вертелецька Софія
Біленька Іванна
Нещерет Лілія
3Уляновська Л..Прилуцький р-н, Линовицька ТГ58.5І-юнЧекалін С.П.
Черніченко.К..
Семенець А.
Дубіль А.
4Рогова Дар’яКорюківський р-н, Менська ТГ58.6І-юнТаратухіна Н.П.
Ткаченко КатеринаТерпицька І.Л
Лактюшина Надія
Москаленко Анастасія
5Ведьмідь АнастасіяНіжинський р-н. Бахмацька ТГ58.7І-юнІванько Ю.Б.
Цупко ІринаМартиненко Г.П.
Шурда Владислава
Ковтун Євгенія
Туз АнастасіяКорюківський р-н-2DNSСахута А.О.
Моторна ВеронікаЛисік Р.Г.
Васько Поліна
Митрофанова Ірина
Естафета 4х400 м, жінки
1Михальченко НаталіяПрилуки4.27.4ІІІСалівон Р,П.
Хоренко КатеринаМачульний Є.В,
Деменко Ольга
Дитиненко Анна
2Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р4.38.8І-юнКуц А.С.
3Савостьянова ТетянаНіжин, МОН. КДЮСШ4.39.8І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
Біленька Іванна
Білобловська Вікторія
Бондаренко Богдана
4Туз АнастасіяКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ5.10.9ІІІ-юнСахута А.О.
Моторна ВеронікаЛисік Р.Г.
Васько Поліна
Митрофанова Ірина
Естафета 100+200+300+400м юнаки 2006-07 р.н.
1Бессонова СофіяЧернігів2.39.7б/рДворников А.В.
Ткаченко Анна
Тимошенко Софія
Павленко ДіанаШульга Є.А.
2Білоус ЮліяПрилуки2.40.6б/рСалівон Р,П.
Карпусь АннаМачульний Є.В,
Деменко Ольга
Дитиненко Анна
3Нещерет ЛіліяНіжин, МОН. КДЮСШ2.42.9б/рКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
Вертелецька Софія
Радченко Вікторія
Горбач Катерина
4Гармаш МаріяКозелецька ДЮСШ2.44.4б/рШарак О.В.
Лабута Єлізавета
Меркулова Валерія
Погиба Анастасія
5Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р2.51.6б/рКуц А.С.
6Ведьмідь АнастасіяНіжинський р-н. Бахмацька ТГ3.00.0б/рІванько Ю.Б.
Цупко ІринаМартиненко Г.П.
Шурда Владислава
Ковтун Євгенія
Нечипорук МаріяЧернігів,  КПНЗ ДЮСШ «Атлет»DNSДворников А.В.
Павленко ДіанаШульга Є.А.
Бессонова Софія
Сітайло Яна
Стрибки у довжину, жінки
1Постоногова Анна07.08.2001Прилуки.МОН,  ДЮСШ5.23ІІМачульний Є.В.
2Хомко Анастасія16.05.2001Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР4.60І-юнРябов В.В.
Стрибки у довжину, дівчата 2004-05 р.н.
1Кравець Надія11.01.2005Ніжин, МОН. КДЮСШ4.81ІІІКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
2Штанько Анастасія19.04.2005Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

4.80ІІІШиша Н.О.
3Наумчик Юлія11.12.2004Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР4.43І-юнТерпицька І.Л
4Дубіль Алевтина11.05.2005Прилуцький р-н.Линовицька ТГ4.30І-юнЧекалін С.П.
5Митрофанова Ірина21.06.2005Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ4.28І-юнСахута А.О.
6Ткаченко Катерина16.01.2005Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР4.26І-юнТерпицька І.Л
7Криворучко Анна12.07.2005Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР3.97ІІ-юнХорева О.А.
8Волкова Вікторія27.05.2005Прилуцький р-н.Линовицька ТГ3.89ІІ-юнЧекалін С.П., Волков В.М.
9Тищенко Карина22.09.2005Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»3.84ІІ-юнКорецька С.М., Середа С.С.
10Шурда Владислава19.12.2004Ніжинський р-н. Бахмацька ТГ3.82ІІ-юнМартиненко Г.П.
Петрієнко Марина04.12.2005Ніжинський р-н. Бахмацька ТГNMМартиненко Г.П.
Стрибки у довжину, дівчата 2006-07 р.н.
1Рогова Дар’я11.01.2006Корюківський р-н, ДЮСШ Менська ТГ5.22ІІТерпицька І.Л.
2Меркулова Валерія16.01.2007Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ5.19ІІІШарак О.В.
3Кабанець Євгенія29.10.2006Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

5.15ІІІШиша Н.О.
4Лактюшина Надія26.02.2006Корюківський р-н, Менська ТГ5.08ІІІТаратухіна Н.П.
5Чайка Катерина11.05.2007Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

4.87ІІІШиша Н.О.
6Шведунова Євгенія16.01.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР4.59І-юнБеркут Н.П.,Святенко В.І.
7Никифоренко Катерина07.12.2008Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ4.21І-юнЛисік Р.Г.
8Терещенко Яна23.08.2006Прилуцький р-н, Ладанська ТГ4.13ІІ-юнЧекалін С.П.
9Туз Анастасія20.01.2006Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ4.08ІІ-юнЛисік Р.Г.
10Скороход Кіра23.03.2008Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР4.07ІІ-юнХорева О.А.
11Єрошенко Ксенія22.12.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»3.95ІІ-юнДворников А.В.
12Гармаш Марія03.02.2007Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ3.93ІІ-юнШарак О.В.
13Шевченко Роксолана09.10.2007Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

3.92ІІ-юнБочок В.А.
14Солдатенко Ілона24.08.2007Ніжин, МОН. КДЮСШ3.85ІІ-юнКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
15Сахута Євгенія03.12.2008Корюківський р-н, ДЮСШ Менська ТГ3.76ІІІ-юнТерпицька І.Л.
16Бугай Анастасія03.05.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР3.74ІІІ-юнАнтонова В.Г.
17Лебедь Владислава26.12.2008Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

3.72ІІІ-юнМартиненко Г.Л.
Нечипорук Марія14.04.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»NMДворников А.В.
Лук’яненко Єлизавета01.07.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSКорецька А.С.
Моторна Вероніка20.01.2006Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШDNSСахута А.О.
Вертелецька Софія21.02.2008Ніжин, МОН. КДЮСШDNSКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
п/кЛавська Аліна09.11.2009Корюківський р-н, ДЮСШ Менська ТГ4.27І-юнТерпицька І.Л.
п/кМоскаленко Анастасія24.03.2009Корюківський р-н, ДЮСШ Менська ТГ4.12ІІ-юнТерпицька І.Л.
п/кМірошниченко Софія24.08.2009Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ4.03ІІ-юнЛисік Р.Г.
п/кКлюйко Ангеліна23.12.2009Ніжин, МОН. КДЮСШ4.03ІІ-юнКремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
п/кМірошниченко Єлізавета02.01.2009Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ4.00ІІ-юнЛисік Р.Г.
п/кБулим Вікторія21.01.2009Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ3.98ІІ-юнКравченко Г.М.
Потрійний, жінки
1Постоногова Анна07.08.2001Прилуки.МОН,  ДЮСШ11.35ІІМачульний Є.В,
Потрійний, дівчата 2006-07 р.н.
1.Кабанець Євгенія29.10.2006Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

10.81ІІІШиша Н.О.
2Меркулова Валерія16.01.2007Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ10.74ІІІШарак О.В.
3Моторна Вероніка20.01.2006Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ10.15І-юнСахута А.О.
4Погиба Анастасія12.09.2007Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ9.95І-юнШарак О.В.
5Никифоренко Катерина07.12.2008Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ8.53ІІІ-юнЛисік Р.Г.
Туз Анастасія20.01.2006Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШNMЛисік Р.Г.
Метання диску, жінки 1 кг
1Лупинос Катерина01.02.2000Чернігів, ОШВСМ37.30ІІПорядіна В.В. Лагункова Н.М.

Філіпов В.В.

2Гуляй Ольга14.06.2003Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»22.00ІІ-юнСереда О.А.
Метання диску, дівчата 2004-05.р.н.
1Бреус Марія31.03.2005Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів32.80ІІІПорядіна В.В.
2Гладченко Ангеліна19.05.2005Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів23.45ІІ-юнПорядіна В.В.
3Авраменко Анастасія2005Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів20.50ІІ-юнПорядіна В.В.
4Лоза Ольга09.12.2005Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ17.40б/рПотебня Л.І.
5Кучма Анна16.05.2005Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів14.76б/рПорядіна В.В.
Метання диску, дівчата 2006-07.р.н.
1Шепель Ангеліна14.07.2008Корюківський р-н, Менська ТГ29.20ІІІТаратухіна Н.П.
2Середа Софія22.11.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»26.85І-юнСереда О.А.
3Лобан Марія20.02.2007Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ24.20ІІ-юнШарак О.В.
п/кСіра Дар’я08.11.2009Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ18.30ІІІ-юнПотебня Л.І.
Метання спису, дівчата 2004-05 р.н. 500гр.
1Дандель Марина16.03.2005Ніжинський р-н, Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

31.40ІІІНебощицький Г.О.
Метання спису, дівчата 2006-07 р.н. 500гр.
1Яременко Ірина19.05.2007Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

30.60ІІІНебощицький Г.О.
2Остріченко Катерина21.08.2006Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ26.90ІІІШарак О.В.
3Пляшко Ілона29.07.2006Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р19.80ІІ-юнКуц А.С.
4Петрук Анна21.12.2007Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

15.80б/рНебощицький Г.О.
п/кЛагойко Єлизавета10.08.2009Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

20.40ІІ-юнНебощицький Г.О.
п/кБадай Поліна26.06.2009Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

17.20ІІІ-юнНебощицький Г.О.
Штовхання ядра, жінки 4 кг
1Лупинос Катерина01.02.2000Чернігів, ОШВСМ11.37ІІПорядіна В.В. Лагункова Н.М.

Філіпов В.В.

2Салій Оксана01.02.2003Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів6.70ІІ-юнПорядіна В.В.
3Гуляй Ольга14.06.2003Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»6.23ІІ-юнСереда О.А.
Штовхання ядра, дівчата 2004-05 р.н. 3 кг
1Солошенко Валерія11.11.2004Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

14.39ІПавленко В.А., Ревенко М.Г.,

Шиша Н.О.

2Бреус Марія31.03.2005Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів12.86ІІПорядіна В.В.
3Гладченко Ангеліна19.05.2005Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів10.00ІІІПорядіна В.В.
4Дандель Марина16.03.2005Ніжинський р-н, Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

9.80ІІІНебощицький Г.О.
5Авраменко Анастасія2005Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів8.12І-юнПорядіна В.В.
6Кучма Анна16.05.2005Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів6.01ІІІ-юнПорядіна В.В.
7Дубіль Алевтина2005Прилуцький р-н.Линовицька ТГ5.81б/рЧекалін С.П.
Штовхання ядра, дівчата 2006-07 р.н. 3 кг
1Шепель Ангеліна14.07.2008Корюківський р-н, Менська ТГ11.70ІІТаратухіна Н.П.
2Меркулова Валерія16.01.2007Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ9.84ІІІШарак О.В.
3Остріченко Катерина21.08.2006Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ9.63ІІІШарак О.В.
4Яременко Ірина19.05.2007Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

8.83І-юнНебощицький Г.О.
5Рогова Дар’я11.01.2006Корюківський р-н, ДЮСШ Менська ТГ8.43І-юнТерпицька І.Л.
6Лобан Марина20.02.2007Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ7.97ІІ-юнШарак О.В.
7Корсун Ольга22.06.2007Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

7.53ІІ-юнМартиненко Г.Л.
8Середа Софія22.11.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»7.40ІІ-юнСереда О.А.
9Попок Надія27.09.2007Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

6.71ІІІ-юнНебощицький Г.О.
10Петрук Анна21.12.2007Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

5.17б/рНебощицький Г.О.
п/кСіра Дар’я08.11.2009Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ6.89ІІІ-юнШарак О.В.
п/кБадай Поліна26.06.2009Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

5.91б/рНебощицький Г.О.
п/кЛагойко Єлизавета10.08.2009Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

4.61б/рНебощицький Г.О.
 

3 комментария

  1. Fedorok :

    Кто все это опублековует?

  2. nike :

    только сейчас увидел, как Редька (2005 г.р.) из Прылуцкого района мог бежать шв. эстафету за 2006-07 г.р.
    даже за ошибку можно было их снять.

Leave a Reply to nike