м.Чернігів, стадіон ім. Ю.О.Гагаріна

14 квітня 2016 року

Усі результати (скачати)

 РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ .
МісцеКомандиОчки
І група
1ДЮСШ м.Прилуки МОН 394
2КПНЗ ДЮСШ Носівської райради МОН 390
3Новгород-Сіверська ДЮСШ МОН 367
4Бахмацька ДЮСШ МОН 362
5КПНЗ ДЮСШ «Атлет» ФСТ «Україна» 340
6Менська обл..ДЮСШ ФСТ «Колос» 339
7КДЮСШ м.Ніжин МОН 320
8Щорська ДЮСШ МОН 299
8КДЮСШ №2 м.Чернігова МОН 299
10Корюківська ДЮСШ МОН 286
11КДЮСШ №1 м.Чернігова МОН 279
12Менська ДЮСШ МОН 276
13Козелецька ДЮСШ МОН 267
13ОКДЮСШ «Спартак» 267
15КДЮСШ «Україна» 255
16ДЮСШ Прилуцького р-ну МОН 254
17Борзнянська ДЮСШ МОН 235
18Чернігівська ОДЮСШ «Колос» 162
19Коропська ДЮСШ ФСТ «Колос» 129
20ДЮСШ Ніжинського р-ну «Колос» 121
21Ріпкинська ДЮСШ «Колос» 87

 

   Особисті результати.  
100м юнаки 1999-00 р.н.
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
11055Красільник ЯрославЧернігів, МОН, КДЮСШ- 109.10.199911.0 Ф-11.1І36Красільник Т.С.
288Жидок ДенисКоропський р-н, К, ДЮСШ30.05.199911.2 Ф-11.3ІІ33Лучко В.Л.
314Барковський НікітаЧернігів, У, КДЮСШ13.01.199911.2 Ф-11.6ІІ30Плотіцини
412Стрижков АнтонБахмацький р-н МОН ДЮСШ23.02.200011.7 Ф-11.8ІІІ27Мартиненко Г.П.
5209Геращенко ПавлоЧернігів,МОН, КДЮСШ-211.02.199911.9Ф-11.9ІІІ25Хорт Т.М.
6133Прохоренко ВолодимирКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ12.02.200011.8 Ф- 12.0ІІІ23Сергіенко В.А.
71007Джулай ДенисНосівський р-н МОН ДЮСШ25.11.200011.8 Ф-12.1ІІІ21Савченко А.В.
8112Позняк РоманЧернігів “С” ОКДЮСШ01.10.199912.0 Ф-12.3ІІІ19Масюк А.М.
9383Чернев КостянтинЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”09.07.200012.0ІІІ16Шульга О.П.
10967Маслюк ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.200012.1І-юн15Овчаренко І.М.
117Халіман ЄвгенКорюківський р-н МОН ДЮСШ22.12.199912.1І-юн14Лисік Р.Г.
1237Дмитрик ЮрійЧернігів,МОН, КДЮСШ-205.12.199912.1І-юн13Шевчук О.Л.
13142Шеїн ОлександрНіжинський р-н, К, ДЮСШ27.09.199912.2І-юн12Булавенко Ю.К.
14128Соколенко АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 101.09.199912.2І-юн11Красільник Т.С.
15357Кісельов ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ22.07.199912.2І-юн10Чекалін С.П.
1615Муравка АнатолійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 110.09.199912.2І-юн9Романчук С.П.
17668Купрієнко АртемЧернігів “С” КДЮСШ – 230.07.199912.2І-юнОсФіліпови
1866Мажуга АртурЧернігів,МОН, КДЮСШ-201.05.200012.3І-юн8Шевчук О.Л.
19368Івахненко ЄвгенПрилуки МОН ДЮСШ18.06.199912.4І-юн7Ракетський А.І.
20303Шамрук МаксимМенський р-н МОН ДЮСШ10.08.199912.4І-юн6Пушкаренко М.Г.
2112Варанович АндрійКорюківський р-н МОН ДЮСШ20.05.199912.4І-юн5Лисік Р.Г.
2264Поповський КирилКорюківський р-н МОН ДЮСШ13.02.199912.5І-юн4Лисік Р.Г.
2317Кондратьєв АндрійЧернігів, У, КДЮСШ13.09.199912.5І-юн3Плотіцини
24380Землинський БогданЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”18.10.200012.6ІІ-юн2Шульга О.П.
2523Долгошей ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.06.200012.6ІІ-юн1Шульга О.П.
26362Рацин ВладиславПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.01.199912.7ІІ-юн0Кравченко Г.М
27372Буряк ЄвгенПрилуки МОН ДЮСШ09.06.200012.8ІІ-юн0Ракетський А.І.
2872Барбаш ВолодимирЧернігів,МОН, КДЮСШ-221.08.200012.8ІІ-юн0Шевчук О.Л.
2919Давидов ДенисКорюківський р-н МОН ДЮСШ13.12.199912.8ІІ-юн0Лисік Р.Г.
3020Щербань БогданЧернігів, МОН, КДЮСШ- 100.00.200013.0ІІ-юн0Романчук С.П.
315Олешко АндрійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 131.08.200013.5ІІІ-юн0Красільник Т.С.
32204Йилдирим ДенизЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”06.02.199913.6ІІІ-юн0Корецька С.М
33971Гнатюк КирилЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”11.06.200113.6ІІІ-юн0Корецька С.М
34197Швець ОлександрЧернігів, МОН, КДЮСШ- 105.04.199913.7ІІІ-юн0Романчук С.П.
35574Курика МикитаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”18.11.200013.8ІІІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
113Волков ОлександрЧернігів ОКДЮСШ, С20.05.2000DNFМасюк А.М.
445Кравець МаксимЧернігів, С,ОШВСМ08.04.198411.1Іп/кЛуценко В.В.
966Дворніков АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”06.05.199511.4ІІп/кВятіорець С.Є.,Середа С.С.
342Коптіль ВадимЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.199811.6ІІІп/кОвчаренко І.М.
964Рибецький ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.199711.9ІІІп/кОвчаренко І.М.
100м 2001 – 2002 р.н.  
1970Вовк ДанилоЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”16.05.200111.8 Ф-11.7ІІІ36Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
274Чередніченко ОлександрКоропський р-н, К, ДЮСШ26.05.200112.6 Ф-12.0ІІІ33Лучко В.Л.
32Ковальчук ВадимБорзнянський р-н, МОН., ДЮСШ02.06.200212.3 Ф-12.1І-юн30Даценко О.М.
42120Олешко ПавлоНосівський р-н МОН ДЮСШ12.07.200212.4 Ф-12.2І-юн27Шиша Н.О
5969Легкий ПетроМенський р-н “К” ДЮСШ12.07.200112.2 Ф-12.3І-юн25Таратухіна Н.П
622Мазур ДмитроНіжин МОН ДЮСШ02.10.200112.3 Ф-12.4І-юн23Кремез О.М., Кремез М.П
7128Кучеренко БогданЧернігів, “С” ОКДЮСШ23.07.200112.5 Ф-12.4І-юн21Луценко В.В
8724Музиченко ВладиславКозелецький р-н МОН ДЮСШ15.01.200212.5 Ф-12.6І-юн19Шарак О.В.
9369Волощук АндрійПрилуцький р-н МОН ДЮСШ26.02.200112.6ІІ-юн16Чекалін С.П.
10281Опанасюк МиколаБахмацький р-н МОН ДЮСШ30.06.200212.6ІІ-юн15Малашенко І.О., Білич О.Л
11381Калітвінов МаксимЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”24.05.200112.7ІІ-юн14Шульга О.П.
12331Шимрук ОлександрМенський р-н МОН ДЮСШ07.09.200112.8ІІ-юн13Пушкаренко М.Г.
1324Демянчук МаксимРіпкінський р-н “К” ДЮСШ27.05.200212.8ІІ-юн12Дубоносова Н.М
1413Ярмольченко ІгорЧернігів, У, КДЮСШ17.11.200212.9ІІ-юн11Плотіцини
15716Кудлай ПавлоПрилуки МОН ДЮСШ12.07.200112.9ІІ-юн10Мачульний Є.В
1639Гавриленко МаксимЧернігів МОН КДЮСШ – 212.06.200313.0ІІ-юн9Шевчук О.Л.
17247Машко ІгорРіпкінський р-н “К” ДЮСШ13.01.200213.1ІІІ-юн8Дубоносова Н.М
1877Прищепа ІгорЧернігів, У, КДЮСШ21.07.200113.1ІІІ-юн7Плотіцини
19248Ємець ВладиславМенський р-н “К” ДЮСШ19.05.200113.1ІІІ-юн6Таратухіна Н.П
20251Мишура ОлегЧернігів, МОН, КДЮСШ- 116.12.200113.1ІІІ-юн5Красільник Т.С.
211112Чекіна РусланНосівський р-н МОН ДЮСШ29.06.200213.3ІІІ-юн4Борисенко О.В
22662Джиба ВладиславЧернігів “С” КДЮСШ – 209.02.200113.3ІІІ-юнОсФіліпови
231Захарченко ВадимНіжин МОН ДЮСШ03.11.200113.4ІІІ-юн3Кремез О.М., Кремез М.П
24351Постован ЮрійПрилуки МОН ДЮСШ09.12.200113.4ІІІ-юн2Ракетський А.І.
25357Фень АндрійПрилуки МОН ДЮСШ08.05.200413.5ІІІ-юн1Бобровська О.А
2622Руденко НікітаЧернігів, МОН КДЮСШ -203.05.200113.6ІІІ-юн0Луценко І.В
27903Мілевський ОлександрЩорський р-н МОН ДЮСШ00.00.200513.6ІІІ-юн0Лахадінов Є.О.
2810Калюжний АртемМенський р-н “К” ДЮСШ00.00.200313.8ІІІ-юнОсКалюжна Т.
2976Грищенко ВладиславЧернігів, У, КДЮСШ00.00.200213.9ІІІ-юн0Мельник О.М
302238Чистий БогданМенський р-н “К” ДЮСШ07.09.200314.0ІІІ-юн0Терпицька І.Л.
3117Ходяков ЯрославЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”01.01.200114.2б/р0Шульга О.П.
3112Охрименко СтаніславЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.200114.3б/р0Шульга О.П.
3311Коврига СергійМенський р-н “К” ДЮСШ20.01.200414.4б/рОсТаратухіна Н.П
3414Рутта ОлегМенський р-н “К” ДЮСШ02.02.200314.5б/рОсТаратухіна Н.П
35579Бродський ЯнМенський р-н “К” ДЮСШ00.00.200514.6б/рОсТаратухіна Н.П
36905Коробко ПавлоЩорський р-н МОН ДЮСШ00.00.200314.8б/р0Лахадінов Є.О.
3715Хаценко ДмитроЧернігів, МОН, КДЮСШ- 107.12.200115.0б/р0Красільник Т.С.
383Калюжний ІлляМенський р-н “К” ДЮСШ00.00.200515.5б/рОсКалюжна Т.
39534Кумейко ВладиславЧернігів, МОН, КДЮСШ- 128.11.200216.9б/р0Григор”єва Н.М.
40473Зієров ПавлоЧернігів, МОН, КДЮСШ- 100.00.200317.3б/р0Григор”єва Н.М.
359Каленичеко АртурПрилуцький р-н МОН ДЮСШ22.04.2001DQКуц А.С.
45Огняник МикитаЧернігів, “С” ОКДЮСШ16.05.2002DNSЛуценко В.В
13Неділя ДмитроЧернігів, МОН, КДЮСШ- 100.00.2002DNSЛисенко К.В.
200м 1999 – 2000 р.н.
11055Красільник ЯрославЧернігів, МОН, КДЮСШ- 109.10.199923.5ІІ36Красільник Т.С.
214Барковський НікітаЧернігів, У, КДЮСШ13.01.199924.3ІІІ33Плотіцини
3967Маслюк ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.200024.8ІІІ30Овчаренко І.М.
4142Савин МаксимКозелецький р-н МОН ДЮСШ13.05.200025.0ІІІ27Шарак О.В.
51007Джулай ДенисНосівський р-н МОН ДЮСШ25.11.200025.5ІІІ25Савченко А.В.
6209Геращенко ПавлоЧернігів,МОН, КДЮСШ-211.02.199925.5ІІІ23Шевчук О.Л.
713Ващенко АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 129.03.200025.7І-юн21Антонова В.Г.
8128Соколенко АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 101.09.199926.0І-юн19Красільник Т.С.
917Кондратьєв АндрійЧернігів, У, КДЮСШ13.09.199926.1І-юн16Плотіцини
1072Барбаш ВолодимирЧернігів,МОН, КДЮСШ-221.08.200026.3І-юн15Шевчук О.Л.
1172Чеботар ДмитроЧернігів, МОН, КДЮСШ- 100.00.199926.3І-юн14Романчук С.П.
1237Дмитрик ЮрійЧернігів,МОН, КДЮСШ-205.12.199926.4І-юн13Шевчук О.Л.
13576Неділя НазарЧернігів, У, КДЮСШ00.00.200028.2ІІІ-юн12Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
145Олешко АндрійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 131.08.200028.4ІІІ-юн11Красільник Т.С.
15631Перепуст НікітаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 100.00.200028.9б/р10Романчук С.П.
16574Курика МикитаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”18.11.200030.1б/рОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
242Протченко ВладиславРіпкінський р-н “К” ДЮСШ27.05.2002DNSДубоносова Н.М
88Жидок ДенисКоропський р-н, К, ДЮСШ30.05.1999DNSЛучко В.Л.
965Чорнобай МиколаЧернігів “С” ОКДЮСШ07.03.2000DNSМасюк А.М.
472Іванов МикитаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 100.00.2000DNSРоманчук С.П.
113Улько АртурЧернігів “С” ОКДЮСШ26.05.2000DNSМасюк А.М.
366Гончаров РостиславПрилуки МОН ДЮСШ26.04.2000DNSМачульний Є.В
23Долгошей ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.06.2000DNSШульга О.П.
303Шамрук МаксимМенський р-н МОН ДЮСШ10.08.1999DNSПушкаренко М.Г.
200 м 2001 р.н. і мол.    
1962Чепінога ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ04.05.200125.9І-юн36Мачульний Є.В
222Мазур ДмитроНіжин МОН ДЮСШ02.10.200126.6ІІ-юн33Кремез О.М., Кремез М.П
3369Волощук АндрійПрилуцький р-н МОН ДЮСШ26.02.200127.3ІІ-юн30Чекалін С.П.
435Сироватко МаксимЧернігів МОН КДЮСШ – 201.02.200327.5ІІ-юн27Шевчук О.Л.
5351Постован ЮрійПрилуки МОН ДЮСШ09.12.200127.9ІІІ-юн25Ракетський А.І.
639Гавриленко МаксимЧернігів МОН КДЮСШ – 212.06.200328.5ІІІ-юн23Шевчук О.Л.
7357Нога РоманПрилуки МОН ДЮСШ01.04.200128.7б/р21Мачульний Є.В
8130Хоменко ЄвгенійРіпкінський р-н “К” ДЮСШ24.11.200229.0б/р19Дубоносова Н.М
922Руденко НікітаЧернігів, МОН КДЮСШ -203.05.200129.2б/р16Луценко І.В
101Захарченко ВадимНіжин МОН ДЮСШ03.11.200129.3б/р15Кремез О.М., Кремез М.П
112238Чистий БогданМенський р-н “К” ДЮСШ07.09.200329.8б/р14Терпицька І.Л.
1296Щур ВалентинЧернігів, МОН, КДЮСШ- 114.02.200129.8б/р13Романчук С.П.
1312Михайлов АртемНіжинський р-н, К, ДЮСШ28.06.200230.2б/р12Півторацький С.М.
1417Ходяков ЯрославЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”01.01.200130.6б/р11Шульга О.П.
15902Тимошенко МаксимЩорський р-н МОН ДЮСШ14.08.200330.7б/р10Лахадінов Є.О.
1612Охрименко СтаніславЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.200130.9б/р9Шульга О.П.
17534Кумейко ВладиславЧернігів, МОН, КДЮСШ- 128.11.200237.1б/р8Григор”єва Н.М.
18473Зієров ПавлоЧернігів, МОН, КДЮСШ- 100.00.200342.0б/р7Григор”єва Н.М.
208Бован ОлексійЧернігів “С” ОКДЮСШ21.08.2001DNSЛуценко І.В.
2Ковальчук АртемБорзнянський р-н, МОН., ДЮСШ02.06.2002DNSДаценко О.М.
15Хаценко ДмитроЧернігів, МОН, КДЮСШ- 107.12.2001DNSКрасільник Т.С.
381Калітвінов МаксимЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”24.05.2001DNSШульга О.П.
971Гнатюк КирилЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”11.06.2001DNSКорецька С.М
128Кучеренко БогданЧернігів “С” ОКДЮСШ23.07.2001DNSЛуценко І.В.
74Чередніченко ОлександрКоропський р-н, К, ДЮСШ26.05.2001DNSЛучко В.Л.
251Мишура ОлегЧернігів, МОН, КДЮСШ- 116.12.2001DNSКрасільник Т.С.
900Луценко ІванЧернігів, С,ОШВСМ07.03.198723.4ІІп/кЛуценко В.В.
342Коптіль ВадимЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.199823.9ІІІп/кОвчаренко І.М.
964Рибецький ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.199725.2ІІІп/кОвчаренко І.М.
1285Пісня СергійЧернігів “С” ОКДЮСШ16.12.199726.2І-юнп/кЛуценко В.В.
333Лиходід ДмитроНіжинський р-н, К, ДЮСШ20.11.199828.3ІІІ-юнп/кСахно В.К.
400м юнаки 1999 – 2000 р.н.
1965Чорнобай МиколаЧернігів, С, ОКДЮСШ07.03.200054.0ІІІ36Масюк А.М.
2366Гончаров РостиславПрилуки МОН ДЮСШ26.04.200054.8ІІІ33Мачульний Є.В
3246Крюков ДенисЧернігів,У, КДЮСШ00.00.199955.1ІІІ30Лагункова Н.М.Клюєв А.О.
4213Галушка МаксимЧернігів, МОН КДЮСШ -206.06.199956.0ІІІ27Хорт Т.М.
5342Халімон ЄвгенКорюківський р-н МОН ДЮСШ22.12.19991.00,6ІІ-юн25Лисік Р.Г.
6310Павленко МаксимМенський р-н, МОН, ДЮСШ10.02.20001.00,2ІІ-юн23Пушкаренко М.Г.
7204Йилдирим ДенизЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”06.02.19991.02,4ІІІ-юн21Корецька С.М
8329Гильдеєв ЯрославМенський р-н, МОН, ДЮСШ17.10.19991.02,5ІІІ-юн19Пушкаренко М.Г.
923Шакун ГенадійМенський р-н, МОН, ДЮСШ11.03.19991.04,4б/р16Трепач А.М.
10197Швець ОлександрЧернігів, МОН, КДЮСШ- 103.04.19991.06,8б/р15Романчук С.П.
1185Головань ОлександрБорзнянський р-н, МОН., ДЮСШ11.03.20001.02,4б/р14Яковенко О.В.
973Корогод ДмитроЧернігів “С” КДЮСШ – 230.07.199651.5ІІп/кФіліпови
966Дворніков АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”06.01.199551.8ІІп/кВятіорець С.Є.,Середа С.С.
1285Пісня СергійЧернігів “С” ОКДЮСШ16.12.199758.7І-юнп/кЛуценко В.В.
400м 2001 р.н. і мол.
1970Вовк ДанилоЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”16.05.200155.3ІІІ36Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2208Каранда МикитаЧернігів,МОН, КДЮСШ-209.01.200256.9І-юн33Хорт Т.М.
3208Бован ОлексійЧернігів “С” ОКДЮСШ21.08.200158.3І-юн30Луценко І.В.
463Ніколайчук БогданКорюківський р-н МОН ДЮСШ03.01.200158.6І-юн27Лисік Р.Г.
548Добродєй ДмитроЧернігів “С” ОКДЮСШ22.09.200259.6ІІ-юн25Луценко В.В.
635Сироватко МаксимЧернігів МОН КДЮСШ – 201.02.20031.01,4ІІ-юн23Шевчук О.Л.
7481Колодій ДмитроЩорський р-н МОН ДЮСШ15.10.20011.01,9ІІІ-юн21Лахадінов Є.О.
8241Опанасюк МиколаБахмацький р-н МОН ДЮСШ30.06.20021.02,4ІІІ-юн19Малашенко І.О., Білич О.Л
975Устинов ДмитроЧернігів, У, КДЮСШ00.00.20011.05.5б/р16Мельник О.М.
10716Кудлай ПавлоПрилуки МОН ДЮСШ12.07.20011.05.6б/р15Мачульний Є.В
1118Кошленко ОлексійБорзнянський р-н, МОН., ДЮСШ27.03.20021.07.6б/р14Романенко Р.О.
12627Єрмак ІгорЧернігів, МОН, КДЮСШ- 100.00.20011.10.7б/р13Григор”єва Н.М.
1399Гнивек ТарасЧернігів, У, КДЮСШ17.11.20011.13.1б/р12Дятлова Ю.В.
14248Токар ВолодимирЧернігів, У, КДЮСШ12.02.20021.20.1б/р11Дятлова Ю.В.
15102Коптяєв АндрійЧернігів, У, КДЮСШ05.05.20051.21,0б/р10Дятлова Ю.В.
16462Нестеренко ОлексійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 114.04.20021.23,2б/р9Григор”єва Н.М.
17129Костирко ЄгорЧернігів, У, КДЮСШ31.08.20031.28.6б/р8Дятлова Ю.В.
18503Макаренко МакарЧернігів, МОН, КДЮСШ- 114.05.20021.30,6б/р7Григор”єва Н.М.
964Осаревич ВячеславЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”18.05.2001DNSВятіорець С.Є.,Середа С.С.
472Гурський АнатолійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 100.00.2002DNSГригор”єва Н.М.
800м 1999 – 2000 р.н         
174Піддубний ЮрійКоропський р-н, К, ДЮСШ17.10.19992.12,3ІІІ36Лучко В.Л.
2142Лисиця ДмитроН-Сіверський МОН ДЮСШ25.10.20002.13,9ІІІ33Клименко В.В.
349Пустовіт АндрійБорзнянський р-н, МОН., ДЮСШ02.06.19992.20.7І-юн30Яковенко О.В.
497Сивак ОлексійБорзнянський р-н, МОН., ДЮСШ26.03.19992.25,7І-юн27Романенко Р.О.
534Шульга РоманМенський р-н, МОН, ДЮСШ12.10.19992.28.6І-юн25Трепач А.М.
680Дяченко ОлексійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 124.10.20002.36.6ІІ-юн23Романчук С.П.
464Салата ОлександрЩорський р-н МОН ДЮСШ00.00.2000DQКарпенко О.М.
2209Голуб ВладиславЧернігів, “С” ОШВСМ00.00.19912.03,0ІІп/кФіліпови
77Секера ДмитроЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.19942.03.4ІІп/кОвчаренко І.М.
48Кривопуск ЮрійЧернігів, “С” ОКДЮСШ28.04.19952.06,3ІІп/кЛуценко В.В.
292Прокоф”єв ПавлоБахмацький р-н МОН ДЮСШ30.06.19982.08.3ІІп/кМартиненко Г.П.
2055Романенко ОлександрНіжинський р-н, “К”, ДЮСШ26.09.19842.09.8ІІп/кСахно В.К.
20Хрущ ДмитроЧернігів, У, КДЮСШ26.08.19972.10.0ІІп/кРябов В.В.
142Фіілоненко ВячеславНіжинський р-н, “К”, ДЮСШ12.05.19972.16,4ІІІп/кСахно В.К.
333Бережной ОлександрНіжинський р-н, “К”, ДЮСШ20.09.19972.29.5І-юнп/кСахно В.К.
129Чудівський СергійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.19972.31.1ІІ-юнп/кОвчаренко І.М.
800м юнаки 2001 р.н. і мол. 
1188Хохленко НазарН-Сіверський МОН ДЮСШ04.02.20012.10,9ІІІ36Клименко В.В.
263Ніколайчук БогданКорюківський р-н МОН ДЮСШ03.01.20012.18.8ІІІ33Лисік Р.Г.
37550Солонець АртурНосівський р-н, МОН, ДЮСШ16.02.20012.23.6І-юн30Папіна О.П.
493Кутер СергійБорзнянський р-н, МОН., ДЮСШ28.05.20012.24.4І-юн27Романенко Р.О.
52344Гаркавий КирилН-Сіверський МОН ДЮСШ26.11.20022.29.2І-юн25Клименко В.В.
6361Капленко БогданПрилуцький р-н МОН ДЮСШ08.08.20012.30.3ІІ-юн23Жук Є.В.
7382Слиш ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.10.20002.32,4ІІ-юн21Шульга О.П.
8735Санченко ЄлісєйКозелецький р-н МОН ДЮСШ03.07.20012.32,9ІІ-юн19Шарак О.В.
9903Мілевський ОлександрЩорський р-н МОН ДЮСШ00.00.20032.38,4ІІ-юн16Лахадінов Є.О.
1020Гречанюк ВладиславЧернігів, МОН, КДЮСШ- 127.02.20032.44.0ІІІ-юн15Антонова В.Г.
11204Рябуха РоманН-Сіверський МОН ДЮСШ06.05.20022.45.4ІІІ-юн14Клименко В.В.
12469Анісовець БогданЧернігів, МОН, КДЮСШ- 124.01.20032.47.1ІІІ-юн13Григор”єва Н.М.
1312Михайлов АртемНіжинський р-н, “К”, ДЮСШ28.06.20022.52.0б/р12Півторацький С.М.
14905Коробко ПавлоЩорський р-н МОН ДЮСШ00.00.20032.52,6б/р11Лахадінов Є.О.
15255Гурін ЕдуардЩорський р-н МОН ДЮСШ00.00.20013.06.7б/р10Карпенко О.М.
1672Востриков НікітаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 124.09.20013.10,3б/р9Романчук С.П.
17510Ходикін МиколаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 104.03.20033.30,5б/р8Григор”єва Н.М.
18574Шпитальний БогданЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”05.03.2002DNSВятіорець С.Є.,Середа С.С.
19971Брика БогданЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”01.06.2001DNSВятіорець С.Є.,Середа С.С.
20902Тимошенко МаксимЩорський р-н МОН ДЮСШ14.08.2003DNSЛахадінов Є.О.
1500мюнаки 1998-99 р.н.1999 – 2000 р.н.
1479Доненко ДмитроБахмацький р-н “К” ДЮСШ09.05.19994.24,5ІІОсСевастьянов В.Ю.
2155Рева ЄвгенійН-Сіверський МОН ДЮСШ23.04.20004.25,5ІІІ36Клименко В.В.
39Слісаренко МаксимЧернігів “С” ОКДЮСШ16.04.20004.25,8ІІІ33Масюк А.М.
442Сотник ЄвгенКорюківський р-н МОН ДЮСШ09.01.19994.48,9ІІІ30Лисік Р.Г.
5720Суінов РустамКозелецький р-н МОН ДЮСШ21.10.19994.58,4І-юн27Шарак О.В.
68Копил ВікторБорзнянський р-н, МОН., ДЮСШ15.03.19994.58,6І-юн25Романенко Р.О.
7336Сердюченко ДмитроПрилуцький р-н МОН ДЮСШ21.05.19994.59,7І-юн23Чекалін С.П.
8152Вовк ІванН-Сіверський МОН ДЮСШ16.09.19995.07,7ІІ-юн21Клименко В.В.
9364Марченко ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ31.08.19995.14.0ІІ-юн19Васенко М.О.
1094Рябченко ДенисЧернігів, МОН, КДЮСШ- 116.06.19995.20,7ІІ-юн16Кармелюк А.І.
11357Бондаренко ЄвгенПрилуцький р-н МОН ДЮСШ15.07.19995.22,5ІІ-юн15Васенко М.О.
1211Дячок ВладиславНіжинський р-н, “К”, ДЮСШ18.09.20006.08,0б/р14Півторацький С.М.
15Корецький ВіталійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 109.07.1999DNSШевцова Л.В.
1500м 2001 р.н. і мол.          
110Карпенко ДмитроКорюківський р-н МОН ДЮСШ21.09.20014.47,1ІІІ36Лисік Р.Г.
2486Анищенко ДенисЩорський р-н МОН ДЮСШ09.06.20014.56,2І-юн33Лахадінов Є.О.
3100Шугалій ВолодимирБорзнянський р-н, МОН., ДЮСШ26.01.2002225.05,4ІІ-юн30Даценко О.М.
4362Христюк ВолодимирПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.01.20015.06,1ІІ-юн27Жук Є.В.
5484Грищенко ВалерійЩорський р-н МОН ДЮСШ12.06.20015.13,6ІІ-юн25Лахадінов Є.О.
693Бренз ДанилоН-Сіверський МОН ДЮСШ04.09.20025.16,7ІІ-юн23Бренз А.М.
715Лисенко ОлегЧернігів, МОН, КДЮСШ- 104.05.20025.35,4ІІІ-юн21Лисенко К.В.
8971Брика БогданЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”01.06.20015.37,5ІІІ-юн19Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
95Реховський ПавлоН-Сіверський МОН ДЮСШ04.07.20025.38,2ІІІ-юн16Клименко В.В.
109Котов ВладиславН-Сіверський МОН ДЮСШ18.11.20015.38,6ІІІ-юн15Бренз А.М.
116Колос ВладиславН-Сіверський МОН ДЮСШ03.07.20025.47.1ІІІ-юн14Бренз А.М.
12518Кравченко ПавлоЧернігів, МОН, КДЮСШ- 122.07.20015.55,0б/р13Григор”єва Н.М.
1372Куропаткін ВладиславН-Сіверський МОН ДЮСШ25.08.20025.59,0б/р12Бренз А.М.
14574Шпитальний БогданЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”05.03.20026.18,3б/р11Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
1560Скорина ВладиславЧернігів, МОН, КДЮСШ- 112.10.20026.20.0б/р10Лисенко К.В.
Стрибки у довжину юнаки 1999-2000 р.н.
18Мордашко ЯрославМенський р-н МОН ДЮСШ19.08.19996.30ІІ36Терпицька І.Л.
215Муравка АнатолійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 110.09.19995.64І-юн33Романчук С.П.
3157Кравченко АнтонБахмацький р-н МОН ДЮСШ00.00.20005.52І-юн30Іванько Ю.Б.
4383Чернєв КостянтинЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”09.07.20005.50І-юн27Шульга О.П.
5374Івахненко ЄвгенПрилуки МОН ДЮСШ18.06.19995.48І-юн25Ракетський А.І.
666Мажуга АртурЧернігів МОН КДЮСШ – 201.05.20005.17ІІ-юн23Шевчук О.Л.
712Варанович АндрійКорюківський р-н МОН ДЮСШ20.05.19995.05ІІ-юн21Лисік Р.Г.
88Поповський КирилКорюківський р-н МОН ДЮСШ13.02.19995.02ІІ-юн19Лисік Р.Г.
919Давидов ДенисКорюківський р-н МОН ДЮСШ30.12.19994.81ІІ-юн16Лисік Р.Г.
10327Заяц ЮрійМенський р-н МОН ДЮСШ17.03.19994.51ІІІ-юн14Пушкаренко М.Г.
11631Перепуст НікітаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 100.00.20004.13ІІІ-юн13Романчук С.П.
372Буряк ЄвгенПрилуки МОН ДЮСШ09.06.2000ХХХ0Ракетський А.І.
57Дейнеко ЮрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.19965.02ІІ-юнп/к Буланов О.М.
177Зозуля ОлександрБахмацький р-н МОН ДЮСШ00.00.19984.77ІІ-юнп/кМартиненко Г.П.
Стрибки у довжину юнаки 2001 р.н. і мол.        
114Легкий ПетроМенський р-н “К” ДЮСШ12.07.20015.60І-юн36Таратухіна Н.П.
25Чепінога ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ04.05.20015.56І-юн33Мачульний Є.В.
39Ємець ВладиславМенський р-н “К” ДЮСШ19.05.20015.50І-юн30Таратухіна Н.П.
410Карпенко ДмитроКорюківський р-н МОН ДЮСШ21.03.20015.34І-юн27Лисік Р.Г.
5668Джиба ВладиславЧернігів “С” КДЮСШ – 209.02.20015.21ІІ-юнОсФіліпови
6481Колодій ДмитроЩорський р-н МОН ДЮСШ15.10.20015.14ІІ-юн25Лахадінов Є.О.
756Фень ЮрійПрилуки МОН ДЮСШ00.00.20044.90ІІ-юн23Бобровська О.А.
8357Нога РоманПрилуки МОН ДЮСШ02.04.20024.84ІІ-юн21Мачульний Є.В.
940Кудлай ЯрославЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.20014.69ІІІ-юнОсБуланов О.М.
1021Сова ДмитроЧернігів МОН КДЮСШ – 222.01.20024.58ІІІ-юн19Хорт Т.М.
1148Добродєй ДмитроЧернігів “С” ОКДЮСШ22.04.20024.54ІІІ-юн16Луценко В.В.
121130Рутта ОлегМенський р-н “К” ДЮСШ02.02.20034.44ІІІ-юнОсТаратухіна Н.П.
1396Щур ВалентинЧернігів, МОН, КДЮСШ- 114.02.20014.14ІІІ-юн15Романчук С.П.
1445Коврига СергійМенський р-н “К” ДЮСШ20.01.20044.06ІІІ-юнОсТаратухіна Н.П.
1577Тарасенко ВіталійЧернігів “С” ОКДЮСШ04.12.20044.03ІІІ-юн14Луценко І..В.
16579Бродський ЯнМенський р-н “К” ДЮСШ00.00.20053.87б/рОсТаратухіна Н.П.
173Калюжний ІлляМенський р-н “К” ДЮСШ00.00.20053.59б/рОсКалюжная Т.
18331 Шамрук ОлександрМенський р-н, МОН, ДЮСШ07.09.2001ХХХ0Пушкаренко М.Г.
1910Калюжний АртемМенський р-н “К” ДЮСШ00.00.2003DNSОсТаратухіна Н.П.
202120Олешко ПавлоНосівський р-н, МОН, ДЮСШ12.07.2002DNS0Шиша Н.О.
Штовхання ядра юнаки 1999-2000 р.н.
11Кравченко ДмитроНіжин, МОН, ДЮСШ04.02.199917.20КМС36Кремез О.М. Кремез М.П.
256Юрченко ЮрійКозелецький р-н МОН ДЮСШ16.04.200012.66ІІІ30Сергієнко В.А.
373Павленко АртемНосівський р-н, МОН, ДЮСШ02.11.199912.37ІІІ33Борисенко О.В.
443Зелений ЄвгенКорюківський р-н МОН  ДЮСШ24.07.200012.32ІІІ27 Лисік Р.Г.
5355Пономаренко ВадимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ22.04.200011.86І-юн25Куц А.С.
679Мілейко КостянтинКорюківський р-н МОН  ДЮСШ15.06.200011.24І-юн23Кукуюк М.Д.
778Олійник ТимофійКорюківський р-н МОН  ДЮСШ01.03.199911.23І-юн21Кукуюк М.Д..
81107Грищенко ВадимБахмацький р-н , “К”, ДЮСШ31.05.200011.07І-юнОсСевастьянов В.Ю.
9364Марченко ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ31.08.199910.79ІІ-юн19Васенко М.О.
10113Бабіч РусланЧернігів “С” ОКДЮСШ06.04.200010.62ІІ-юн16Масюк А.М.
1112Максюта АнтонКорюківський р-н МОН  ДЮСШ19.05.200010.26ІІ-юн15Кукуюк М.Д..
12464Салата ОлександрЩорський р-н МОН  ДЮСШ00.00.20008.86ІІІ-юн14Карпнеко О.М.
233Чухрай ВячеславНосівський р-н, МОН, ДЮСШ02.01.2000ХХХ0Шиша Н.О.
200Ткаліч ВладиславНосівський р-н, МОН, ДЮСШ04.07.2000ХХХ0Шиша Н.О.
Штовхання ядра юнаки 2001 р.н. і мол.
11130Харковник АртемМенський р-н “К” ДЮСШ09.03.200212.33І-юн36Таратухіна Н.П.
2366Тищенко ВладиславПрилуцький р-н МОН ДЮСШ05.04.200111.72І-юн33Кравченко Г.М.
3455Нікіфоренко ВасильКорюківський р-н МОН  ДЮСШ02.03.200111.21І-юн30Кукуюк М.Д.
4359Каленіченко АртурПрилуцький р-н МОН ДЮСШ22.04.20019.80ІІ-юн27Куц А.С.
5566Сухий ДмитроКорюківський р-н МОН  ДЮСШ17.03.20039.54ІІ-юн25Кукуюк М.Д.
61115Джантаєв МаксимНосівський р-н, МОН, ДЮСШ27.09.20019.33ІІІ-юн23Савченко А.В.
7453Тищенко БогданМенський р-н “К” ДЮСШ24.01.20038.97ІІІ-юн21Таратухіна Н.П.
89Коряк ВалерійМенський р-н “К” ДЮСШ05.02.20048.00ІІІ-юнОсТаратухіна Н.П.
9255Гурін ЕдуардЩорський р-н МОН  ДЮСШ00.00.20017.80б/р19Карпнеко О.М.
1090Космач ДмитроКорюківський р-н МОН  ДЮСШ06.05.20027.27б/р15Кукуюк М.Д.
1177Биковець ОлександрЧернігів,К, ДЮСШ12.11.20027.18б/р14Порядіна В.В.
1219Штупун ІванЧернігів “С” ОКДЮСШ26.04.20017.12б/р13Луценко І..В.
Метання диску юнаки 1999-2000 р.н.
11Кравченко ДмитроНіжин, МОН, ДЮСШ04.02.199939.52ІІІ36Кремез О.М. Кремез М.П.
223Павленко АнатолійКозелецький р-н МОН ДЮСШ04.07.200029.42ІІ-юн33Шарак О.В.
373Павленко АртемНосівський р-н, МОН, ДЮСШ02.11.199928.01ІІІ-юн30Борисенко О.В.
4239Гриценко ВадимБахмацький р-н , “К”, ДЮСШ31.05.200023.51б/рОсСевастьянов В.Ю.
595Чухрай ВячеславНосівський р-н, МОН, ДЮСШ02.01.200023.33б/р27Шиша Н.О.
678Ткаліч ВладиславНосівський р-н, МОН, ДЮСШ04.07.200021.81б/р25Шиша Н.О.
79Коряк ВалерійМенський р-н “К” ДЮСШ05.02.200421.11б/рОсТаратухіна Н.П.
889Донець ІгорЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”23.08.200320.94б/р23Середа О.А.
978Олексієнко ОлегЧернігів,К, ОДЮСШ20.10.200417.20б/р21Порядіна В.В.
Метання диску юнаки 2001 р.н. і мол..
132Харковник АртемМенський р-н “К” ДЮСШ09.03.200237.09І-юн36Таратухіна Н.П.
21515Данилко СергійНосівський р-н, МОН, ДЮСШ29.12.200134.50І-юн33Шиша Н.О.
356Криворучко МиколаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”22.05.200232.71ІІ-юн30Середа О.А.
415Нікіфоренко ВасилійКорюківський р-н ДЮСШ02..03.200131.52ІІ-юн27Кукуюк М.Д.
5453Тищенко БогданМенський р-н “К” ДЮСШ24.01.200329.81ІІ-юн25Таратухіна Н.П.
689Космач ДмитроНосівський р-н, МОН, ДЮСШ06.05.200224.73б/р23Кукуюк М.Д.
777Биковець ОлександрЧернігів,К, ОДЮСШ12.11.200224.14б/р21Порядіна В.В.
867Хоменко БогданКозелецький р-н МОН ДЮСШ21.12.200123.00б/р19Шарак О.В.
923Сухий ДмитроНосівський р-н, МОН, ДЮСШ17.03.200320.85б/р16Кукуюк М.Д.
Метання спису юнаки 1999-2000 р.н.
193Супрун ОлегНосівський р-н, МОН, ДЮСШ25.01.200052.63ІІ36Тертишник М І
22197Городненко ОлегБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ24.10.199944.18ІІІ33Небощицький Г.О.
31111Гейко БогданНосівський р-н, МОН, ДЮСШ28.04.200043.25ІІІ30Тертишник М І
42198Лемешко ЄвгенБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ16.07.199938.65І-юн27Небощицький Г.О.
590Павленко АнатолійКозелецький р-н МОН ДЮСШ00.00.200036.84І-юн25Шарак О.В.
676Олійник ТимофійНосівський р-н, МОН, ДЮСШ00.00.1999ХХХ0Кукуюк М.Д.
765Зелений ЄвгенКорюківський р-н МОН ДЮСШ24.07.2000ХХХ0Лисік Р.Г.
Метання спису юнаки 2001 р.н. і мол.
11Остапчук ІлляБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ02.01.200142.08ІІІ36Небощицький Г.О.
21119Олексієнко ВладиславНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.12.200238.00І-юн33Тертишник М І
31515Данилко СергійНосівський р-н, МОН, ДЮСШ29.12.200135.15ІІ-юн30Шиша Н.О.
467Хоменко БогданКозелецький р-н МОН ДЮСШ21.12.200127.17ІІІ-юн27Шарак О.В.
51118Чуб ДмитроНосівський р-н, МОН, ДЮСШ30.04.200327.00ІІІ-юн25Тертишник М І
634Ладоха ВладиславвЧернігів,К, ОДЮСШ12.09.200418.86б/р23Порядіна В.В.
744Олексієнко ОлегЧернігів,К, ОДЮСШ20.10.200412.47б/р21Порядіна В.В.
Естафета 100+200+300+400м юнаки
137ДмитрикЧернігів МОН КДЮСШ – 22.14.6б/р72Шевчук О.Л.
ГеращенкоХорт Т.М.
Каранда
Галушка
2965Чернобай МиколаЧернігів “С” ОКДЮСШ2.14,7б/р60Масюк А.М.
Волков ОлександрЛуценко В.В.
Кучеренко Богдан
Бован Олексій
3970Маслюк ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”2.17,0б/р50Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
Чернев Костянтин
Землинський Богдан
Вовк Данило
4Красільник ЯрославЧернігів, МОН, КДЮСШ- 12.18,3б/р40Красільник Т.С.
Соколенко А.Антонова В.Г.
Ващенко А.
Олешко А.
5969Мордашко ЯрославМенський р-н МОН ДЮСШ2.18.9б/р34Терпицька І.Л.
Шамрук Максим
Гильдєев Ярослав
Павленко максим
6366Івахненко ЄвгенПрилуки МОН ДЮСШ2.19.3б/р28Мачульний Є.В
Буряк Євген
Чепінога Дмитро
Гончаров Ростислав
764Варонович АндрійКорюківський р-н МОН  ДЮСШ2.20.9б/р22 Лисік Р.Г.
Давидов Денис
Халімон Євген
Ніколайчук Богдан
8142Рева ЄвгенійН-Сіверський МОН ДЮСШ2.21,3б/р18Клименко В.В.
Хохленко Назар
Бренз Данило
Вовк Іван
9720Прохоренко ВолодимирКозелецький р-н МОН ДЮСШ2.22.7б/р16Шарак О.В.
Савин Максим
Музиченко Владислав
Суінов Рустам
10369Рацин В.Прилуцький р-н МОН ДЮСШ2.22.9б/р14Кравченко Г.М.
Волощук А.Жук Є.В.
Христюк В.Чекалін С.П.
Сердюченко Д.
Сердюченко Д.
11576Неділя НазарЧернігів, У, КДЮСШ2.23,4б/р12Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
Устинов Дмитро
Крюков Денис
Єрмольченко Єгор
1293Ковальчук ВадимБорзнянський р-н, МОН., ДЮСШ2.27.0б/р10Романенко Р.О.
Сивак Олексій
Пустовіт Андрій
Кутер Сергій
13969Легкий ПетроМенський р-н “К” ДЮСШ2.27.8б/р8Таратухіна Н.П.
Харковник Артем
Ємець Владислав
Тищенко Богдан
1424Хоменко ЄвгенРіпкінський р-н “К” ДЮСШ2.33,1б/р6Дубоносова Н.М
Машков Ігор
Демянчук Михайло
Протченко Володимир
15484Тимошенко М.Щорський р-н МОН ДЮСШ2.33.8б/р4Лахадінов Є.О.
Колодій Ю.
Онищенко Д.
Грищенко В.
100м дівчата 1998 – 99 р.н.1999-2000 р.н.
1362Розбіцька МаринаПрилуки, МОН, ДЮСШ00.00.199913.8 Ф-13.5ІІІ36Бобровська О.А
2364Хахно КатеринаПрилуки, МОН, ДЮСШ07.12.199913.6 Ф-13.9ІІІ33Мачульний Є.В
3485Ніколаенко КрістінаЩорський р-н МОН ДЮСШ19.01.199914.0 Ф-14.0ІІІ30Івлєв В.Ю
4209Гриценко МаріяБахмацький р-н МОН ДЮСШ08.01.200014.1 Ф-14.2І-юн27Білич О.Л
515Нагорна ДарьяЧернігів МОН КДЮСШ-100.00.199914.1 Ф-14.3І-юн25Антонова В.Г
6965Прокопенко ВалеріяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”26.05.200014.4 Ф-14.8І-юн23Вятіорець С.Є. Середа С.С
7214Байло ІринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ11.12.200014.5 Ф-15.0І-юн21Іванько Ю.Б
8969Жигалова МаринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”00.00.200014.6І-юн19Корецька С.М
9366Назарін ЮліяПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ10.01.199914.6І-юн16Чекалін С.П
10114Остапенко ВладиславаЧернігів “С” ОКДЮСШ26.09.199914.7І-юн15Масюк А.М.
11305Лесюта НаталіяМенський р-н, ДЮСШ, МОН02.04.200014.8І-юн14Пушкаренко М.Г
12970Дорошенко АннаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”00.00.200015.0ІІ-юн13Овчаренко І.М
1373Петренко ЯнаЧернігів,”У”, КДЮСШ00.00.200015.3ІІ-юн12Мельник О.М
14968Савченко ВалеріяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”27.08.200015.4ІІ-юн11Середа О.А
15356Михайленко НадіяПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ30.06.200015.6ІІ-юн10Чекалін С.П
1615Дяченко ОленаЧернігів МОН КДЮСШ-103.06.200015.8ІІІ-юн9Красільник Т.С
1793Іваненко КатеринаНіжинський р-н, “К”, ДЮСШ20.01.200016.0ІІІ-юн8Півторацький С.М
1Тюрник-Привалко АннаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ15.04.199914.3 Ф-DNS0 Лисік Р.Г.
990Шульга ЄвгеніяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”13.09.199412.2Іп/кВятіорець С.Є. Середа С.С
100м дівчата 1998 – 99 р.н.2001 р.н. і мол.
1360Рибалка СофіяЧернігів,”У”, КДЮСШ24.06.200313.4 Ф-12.9ІІ36Кривоус Н.В
2315Прядко КрістінаМенський р-н, МОН, ДЮСШ18.03.200013.6 Ф-13.2ІІІ33Пушкаренко М.Г
37Капленко НадіяНіжин, МОН, ДЮСШ05.10.200113.6 Ф-13.5ІІІ30Кремез О.М., Кремез О.П
449Маркова АннаЧернігів,”У”, КДЮСШ12.10.200213.6 Ф-13.6ІІІ27Кривоус Н.В
5380Буряк ЛіліяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”11.03.200313.8 Ф-13.8ІІІ25Шульга О.П
617Митькіна ВеронікаЧернігів,”У”, КДЮСШ00.00.200014.2 Ф-14.0ІІІ23Плотіцини
7456Дорошенко ПолінаМенський р-н “К” ДЮСШ12.11.200314.2 Ф-14.3І-юн21Таратухіна Н.П.
8468Чумак ОлександраЩорський р-н, МОН, ДЮСШ00.00.200314.2І-юн19Медведьов Н.М
10306Арасланова ВікалінаМенський р-н, МОН, ДЮСШ25.09.200214.3І-юн16Пушкаренко М.Г
11969Сила КсеніяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”30.12.200214.3І-юн15Вятіорець С.Є. Середа С.С
1273Коробко КатеринаЧернігів МОН КДЮСШ – 224.03.200214.4І-юн14Шевчук О.Л.
13904Лукьянець АлінаЩорський р-н, МОН, ДЮСШ18.07.200214.7І-юн13Лахадінов Є.О
14687Коновець АлінаЧернігів,”У”, КДЮСШ15.02.200114.7І-юн12Кривоус Н.В
15357Постоногова АннаПрилуки, МОН, ДЮСШ08.08.200114.8І-юн11Мачульний Є.В
1625Картак ВалеріяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”10.01.200114.9ІІ-юн10Шульга О.П
172Хомко АнастасіяКорюківський р-н МОН  ДЮСШ16.05.200115.0ІІ-юн9 Лисік Р.Г.
1815Кондратенко АнастасіяЧернігів МОН КДЮСШ-119.05.200315.0ІІ-юн8Антонова В.Г
19962Суспіна АнастасіяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”17.07.200115.0ІІ-юн7Вятіорець С.Є. Середа С.С
20964Фівон МаріяЧернігів, “К”, ДЮСШ21.09.200215.1ІІ-юн6Синявська Ю.М
21351Тарасенко АльбінаПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ04.11.200115.2ІІ-юн5Чекалін С.П
22212Деркач ВалеріяЧернігів МОН КДЮСШ-100.00.200215.3ІІ-юн4Красільник Т.С
23900Інатова ОленаЩорський р-н МОН ДЮСШ01.10.200115.4ІІ-юн3Лахадінов Є.О.
24972Шостак МаріяЧернігів МОН КДЮСШ-111.09.200115.4ІІ-юн2Красільник Т.С
25382Краснюк КрістінаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”10.04.200215.5ІІ-юн1Шульга О.П
26363Тарасенко ЯрославаПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ10.12.200115.5ІІ-юн0Гавриленко В.Г.
2799Майстренко ВікторіяМенський р-н “К” ДЮСШ23.10.200415.6ІІ-юнОсТаратухіна Н.П.
2813Сом АнастасіяЧернігів,”У”, КДЮСШ15.11.200315.6ІІ-юн0Дятлова Ю.В.
2939Тарасенко КаринаЧернігів МОН КДЮСШ-105.08.200315.6ІІ-юн0Антонова В.Г
30206Мартиненко ВладиславаЧернігів МОН КДЮСШ-124.10.200315.6ІІ-юн0Красільник Т.С
31383Рой МаріяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”00.00.200115.7ІІІ-юн0Шульга О.П
32521Арутюнян РузаннаЧернігів МОН КДЮСШ-124.03.200315.7ІІІ-юн0Григорьєва Н.М.
33368Ленець ЛіліяПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ24.04.200115.7ІІІ-юн0Гавриленко В.Г.
3490Краснова ОленаЧернігів МОН КДЮСШ-100.00.200115.8ІІІ-юн0Лисенко  .К.В
3541Хомчук АнастасіяЩорський р-н МОН ДЮСШ00.00.200215.8ІІІ-юнОсМедведьова.Н.М
361Примаченко АнастасіяЧернігів МОН КДЮСШ-104.02.200415.9ІІІ-юн0Красільник Т.С
3742Борсук КатеринаЩорський р-н МОН ДЮСШ00.00.200116.1б/рОсМедведьова.Н.М
3817Хряпко ДіанаЧернігів, “К”, ДЮСШ07.02.200516.9б/р0Синявська Ю.М
556Лукяниця РусланаБахмацький р-н МОН ДЮСШ02.04.200214.1 Ф-DQ0Іванько Ю.Б
363Гавсієвич ЄлизаветаЧернігів,”У”, КДЮСШ23.03.2002DNS0Кривоус Н.В
200м дівчата 1998 – 99 р.н.1999-2000 р.н.
1364Хахно КатеринаПрилуки, МОН, ДЮСШ07.12.199929.2І-юн36Мачульний Є.В
255Розбіцька МаринаПрилуки, МОН, ДЮСШ00.00.199929.4І-юн33Бобровська О.А
3485Ніколаєнко КрістінаЩорський р-н, МОН, ДЮСШ19.01.199930.8ІІ-юн30Івлєв.В.Ю
41292Кондратенко ВікторіяБахмацький р-н МОН ДЮСШ06.11.200031.3ІІ-юн27Білич.О.Л
5579Бикус КаринаЧернігів,”У”, КДЮСШ00.00.200031.7ІІ-юн25Лагункова Н.М,Клюєв.А.О
6970Дорошенко АннаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”00.00.200032.0ІІ-юн23Овчаренко І.М
7483Сергієнко АнастасіяЩорський р-н, МОН, ДЮСШ12.11.199933.9ІІІ-юн21Івлєв.В.Ю
815Дяченко ОленаЧернігів МОН КДЮСШ-103.06.200033.9ІІІ-юн19Красільник Т.С
916Нагорна ДарьяЧернігів МОН КДЮСШ-117.05.199933.9ІІІ-юн16Антонова В.Г
10216Лещенко ЄлизаветаЧернігів МОН КДЮСШ-129.04.199936.4б/р15Романчук.С.П
103Шкурко ЮліяЧернігів,”У”, КДЮСШ00.00.2000DNS0Лагункова Н.М,Клюєв.А.О
960Закатова ЯрославаЧернігів “С” КДЮСШ – 230.07.199426.0Іп/кФіліпови
200м дівчата 2000 – 01 р.н.2001 р.н. і мол.
1258Драчук ЯнаПрилуки, МОН, ДЮСШ28.06.200127.7ІІІ36Мачульний Є.В
2350Брухно ТетянаПрилуки, МОН, ДЮСШ16.02.200328.6ІІІ33Ракетський.А.І
37Капленко НадіяНіжин, МОН, ДЮСШ05.10.200129.0ІІІ30Кремез .О.М, Кремез.М.П
449Маркова АннаЧернігів,”У”, КДЮСШ12.10.200229.1І-юн27Кривоус Н.В
5207Прокопенко АлінаБахмацький р-н МОН ДЮСШ28.02.200130.1І-юн25Малашенко.І.О
6468Чумак ОлександраЩорський р-н МОН ДЮСШ00.00.200330.5І-юн23Медведьова.Н.М
773Коробка КатеринаЧернігів МОН КДЮСШ – 224.03.200230.9ІІ-юн21Шевчук О.Л.
8371Похиленко АнастасіяПрилуки, МОН, ДЮСШ01.05.200331.3ІІ-юн19Ракетський.А.І
9904Лук”янець АлінаЩорський р-н МОН ДЮСШ18.07.200231.4ІІ-юн16Лахадінов.Є.О
101454Грабовська АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ20.06.200231.6ІІ-юн15Папіна О.П
11688Коновець АлінаЧернігів,”У”, КДЮСШ15.02.200131.9ІІ-юн14Кривоус Н.В
1225Купрієць РусланаКозелецький р-н МОН ДЮСШ17.05.200232.0ІІ-юн13Шарак.О.В
13357Оленченко НаталіяПрилуки, МОН, ДЮСШ21.11.20132.4ІІІ-юн12Мачульний Є.В
14900Інатова ОленаЩорський р-н МОН ДЮСШ01.10.200132.4ІІІ-юн11Лахадінов.Є.О
15382Краснюк КрістінаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”10.04.200232.5ІІІ-юн10Шульга О.П
1677Ребенок КатеринаЧернігів,”У”, КДЮСШ00.00.200232.7ІІІ-юн9Мельник О.М
17972Шостак МаріяЧернігів МОН КДЮСШ-111.09.200132.9ІІІ-юн8Красільник Т.С
18709Грищенко Дар”яЧернігів МОН КДЮСШ-126.07.200132.9ІІІ-юн7Романчук.С.П
1941Хомчук АнастасіяЩорський р-н МОН ДЮСШ00.00.200233.0ІІІ-юнОсМедведьова.Н.М
20206Мартиненко ВладиславаЧернігів МОН КДЮСШ-124.10.200333.4ІІІ-юн6Красільник Т.С
211Примаченко АнастасіяЧернігів МОН КДЮСШ-104.02.200433.4ІІІ-юн5Красільник Т.С
22212Деркач ВалеріяЧернігів МОН КДЮСШ-100.00.200233.6ІІІ-юн4Красільник Т.С
2319Поташна МаргаритаКорюківський р-н,МОН ДЮСШ00.00.200333.7ІІІ-юн3Лисік.Р.Г
2490Краснова ОленаЧернігів МОН КДЮСШ-100.00.200133.7ІІІ-юн2Лисенко К.В
2542Борсук КатеринаЩорський р-н МОН ДЮСШ00.00.200134.7ІІІ-юнОсМедведьова.Н.М
26383Рой МаріяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”00.00.200136.5б/рОсШульга О.П
2715Огієнко МаріяКорюківський р-н,МОН ДЮСШ08.03.200336.5б/р1Лисік.Р.Г
2Бузіян АнастасіяКорюківський р-н,МОН ДЮСШ14.03.2003DNS0Лисік.Р.Г
266Грищенко КаринаЧернігів “К”, ДЮСШ29.03.2003DNSСинявська Ю.Г
363Гавсієвич ЄлизаветаЧернігів,”У”, КДЮСШ23.03.2002DNSКривоус Н.В
17Хряпко ДіанаЧернігів “К”, ДЮСШ07.02.2005DNSСинявська Ю.Г
380Буряк ЛіліяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”11.03.2003DNSШульга О.П
521Арутюнян РузаннаЧернігів МОН КДЮСШ-124.02.2003DNSГригорьєва Н.М
400м дівчата 1998 – 99 р.н.1999- 2000 р.н.
197Юхно ІринаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ12.07.19991.01.6ІІ36Папіна О.П
235Стецькова ТетянаЧернігів МОН КДЮСШ-109.03.20001.04.0ІІІ33Красільник Т.С
377Ручко ХристинаКоропський р-н, К, ДЮСШ21.05.19991.04.7ІІІ27Лучко В.Л.
454Скудная АннаН-Сіверський МОН ДЮСШ17.08.20001.05.9ІІІ25Бренз.А.М
583Пустовгар ВалеріяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.01.19991.06.0ІІІ23Папіна О.П
6965Прокопенко ВалеріяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”26.05.20001.10.2І-юн21Вятіорець С.Є. Середа С.С
7969Жигалова МаринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”00.00.20001.11.9І-юн19Корецька С.М
847Терещенко АльонаЧернігів,”С”, ОКДЮСШ12.06.19991.12.2І-юн16Луценко В.В
921Красногор НадіяБорзнянський р-н, МОН., ДЮСШ15.07.20001.12.9І-юн15Яковенко О.В
1015Пігуляк МаріяЧернігів МОН КДЮСШ-128.10.20001.13.9ІІ-юн14Романчук С.П
11312Чнапа НаталіяМенський МОН ДЮСШ27.10.20001.14.2ІІ-юн13Пушкаренко.Н.Г
12364Сирбу АнастасіяЧернігів,”У”, КДЮСШ01.05.20001.14.7ІІ-юн12Кривоус Н.В
1310Балох ВікторіяБорзнянський р-н, МОН., ДЮСШ29.09.20011.16.4ІІ-юн11Яковенко О.В
14585Іонанова АнастасіяНіжинський р-н, “К”, ДЮСШ07.04.20001.20.0б/р10Булавенко.Ю.Н
250Кундис СніжанаЧернігів, У, КДЮСШ31.03.19981.06.3ІІІп/кРябов В.В.
400м дівчата 2000 – 01 р.н.2001 р.н. і мол.
1350Брухно ТетянаПрилуки, МОН, ДЮСШ16.02.20031.03,8ІІІ36Ракетський.А.І
21301Сіренко КаринаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ06.02.20011.04,6ІІІ33Папіна О.П
376Купрієнко ДаринаН-Сіверський МОН ДЮСШ02.04.20041.09.6І-юн30Бренз.А.М
4226Грищенко КаринаЧернігів “К”, ДЮСШ29.03.20031.10,1І-юн27Синявська Ю.Г
5255Петренко АннаБахмацький р-н МОН ДЮСШ17.12.20021.10.9І-юн25Білич О.Л.
6969Сила КсеніяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”30.12.20021.11,6І-юн23Вятіорець С.Є. Середа С.С
824Примаченко АнастасіяРіпкінський р-н “К” ДЮСШ13.12.20021.14,4ІІ-юн21Дубоносова Н.М
9371Расохацька МаринаПрилуки, МОН, ДЮСШ22.10.20021.14,8ІІ-юн19Ракетський.А.І
1018Довгаль ЯринаБорзнянський р-н, МОН., ДЮСШ02.10.20021.15.3ІІ-юн16Кутер С.Г.
1110Самсонова ОксанаМенський р-н МОН ДЮСШ25.06.20011.15,9ІІ-юн15Трепач А.М.
12582Смоляр ВладиславаЧернігів МОН КДЮСШ-114.09.20011.16,6ІІ-юн14Романчук С.П.
87Грек АннаЧернігів,”У”, КДЮСШ00.00.2001DNFМельник О.М.
800м дівчата 1998 – 99 р.н.1999-2000 р.н.
1968Савченко ВалеріяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”27.08.20002.40,0ІІІ36Середа О.А.
25Щербина АнастасіяНіжин, МОН, ДЮСШ15.05.20002.41.8ІІІ33Кремез О.М. Кремез М.П.
3205Гетьман НаталіяН-Сіверський МОН ДЮСШ02.01.19992.43,8ІІІ30Клименко В.В
4462Білоконь АлінаЩорський р-н, МОН, ДЮСШ05.01.19992.51,9ІІІ27Івлєв.В.Ю
5333Самофал АльонаНіжинський р-н, “К”, ДЮСШ18.06.20003.07,3ІІ-юн25Булавенко.Ю.Н
6333Самофал АлінаНіжинський р-н, “К”, ДЮСШ18.06.20003.08,3ІІ-юн23Булавенко.Ю.Н
752Полонець КатеринаНіжинський р-н, “К”, ДЮСШ16.10.19993.09.0ІІ-юн21Булавенко.Ю.Н
360Мажуга ОлександраЧернігів,”У”, КДЮСШ19.12.1999DNSКривоус Н.В
321Черняк АннаЧернігів,”У”, КДЮСШ05.07.1999DNSКривоус Н.В
800м дівчата 2000 – 01 р.н.2001 р.н. і мол.
1153Шаветя КатеринаН-Сіверський МОН ДЮСШ07.11.20022.34,7ІІІ36Бренз.А.М
282Деркач РенатаКозелецький р-н МОН ДЮСШ14.06.20022.35,8ІІІ33Горбач К.В.
328Копитько АнастасіяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”21.03.20042.46.3ІІІ30Корецька с.М.
432Калюжна ДаринаНіжин, МОН, ДЮСШ133.08.20022.49.8ІІІ27Івасенко Н.М.
545Вінніченко АнастасіяЧернігів МОН КДЮСШ-106.01.20022.56.1І-юн25Антонова В.Г
6209Чигриненко АллаБахмацький р-н МОН ДЮСШ00.00.20012.56.2І-юн23Малашенко І.О.
7489Семко Дар”яЩорський р-н МОН ДЮСШ27.09.20022.56,8І-юн21Лахадінов Є.О.
8203Бобрович Дар”яН-Сіверський МОН ДЮСШ02.03.20043.05,1ІІ-юн19Клименко В.В
9141Цирулик АннаН-Сіверський МОН ДЮСШ22.12.20033.05,5ІІ-юн16Клименко В.В
109Коровко ВладаН-Сіверський МОН ДЮСШ10.10.20033.10,7ІІ-юн15Бренз.А.М
1113Рябчун АнастасіяКорюківський р-н,МОН ДЮСШ15.08.20033.33.0ІІІ-юн14Лисік.Р.Г
12367Бурлука АлінаПрилуки, МОН, ДЮСШ10.01.20032.37,1б/р13Ракетський.А.І
1500м дівчата 1999-2000 р.н.
1241Кольяк Дар”яН-Сіверський МОН ДЮСШ07.10.20005.39.5ІІІ36Клименко В.В
2482Науменко ЯнаЩорський р-н МОН ДЮСШ17.04.20045.49.9І-юн33Лахадінов Є.О.
93Зоценко НаталіяНіжинський р-н, “К”, ДЮСШ24.06.2000DNFПівторацький Р.М.
85Гаркава ОленаКорюківський р-н,МОН ДЮСШ05.04.1999DNSБілий А.С.
1500м дівчата 2001 р.н. і мол.
1212Сальна ВеронікаПрилуки, МОН, ДЮСШ26.08.20045.24,0ІІІ36Ракетський.А.І
2172Гуленок НінаН-Сіверський МОН ДЮСШ07.01.20015.41.0ІІІ33Бренз.А.М
3381Дворніченко ЯнаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”20.07.20035.46,5І-юн30Шульга О.П.
4247Олійник ДаянаРіпкінський р-н “К” ДЮСШ14.07.20015.54.0І-юн27Дубоносова Н.М
592Картавая АльонаН-Сіверський МОН ДЮСШ39.04.20036.03,9І-юн25Бренз.А.М
6368Хоренко КатеринаПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ26.11.20026.07.8ІІ-юн23Кравченко Г.М
7962Суспіна АнастасіяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”17.07.20016.20,0ІІ-юн21Вятіорець С.Є. Середа С.С
8964Авраменко АннаЧернігів “К”, ДЮСШ10.09.20036.53.6ІІІ-юн19Синявська Ю.М.
Стрибки у довжину дівчата 1999-2000 р.н.
112Почек ЮліяПрилуки МОН ДЮСШ00.00.19994.68І-юн36Бобровська О.А.
21Тюрник-Привалко АннаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ15.04.19994.38І-юн33 Лисік Р.Г.
3214Байло ІринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ11.12.20004.35І-юн30Іванько Ю.Б.
450Мсюта НаталіяМенський МОН ДЮСШ02.04.20004.05ІІ-юн27Пушкаренко.М.Г
556Камко ІннаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”00.00.20003.63ІІІ-юн25Буланов О.М.
6216Лещенко ЄлизаветаЧернігів МОН КДЮСШ-129.04.19993.51ІІІ-юн23Романчук С.П.
72Кочергіна МаріяНіжин, МОН, ДЮСШ06.12.2000DNSКремез О.М. Кремез М.П.
Стрибки у довжину дівчата 2000 р.н. і мол.
155Погоріла АлінаПрилуки МОН ДЮСШ00.00.20044.91ІІІ36Бобровська О.А.
258Чернікова АлінаПрилуки МОН ДЮСШ00.00.20014.79ІІІ33Бобровська О.А.
3306Арасланова ВікалінаМенський МОН ДЮСШ25.09.20024.74ІІІ30Пушкаренко.М.Г
410Котова АнастасіяМенський р-н “К” ДЮСШ21.11.20024.73ІІІ27Таратухіна Н.П.
5456Дорошенко ПолінаМенський р-н “К” ДЮСШ12.11.20034.56І-юнОсТаратухіна Н.П.
660Панюкова БаженаПрилуки МОН ДЮСШ00.00.20044.54І-юн25Бобровська О.А.
7489Семко Дар”яЩорський р-н МОН ДЮСШ27.09.20024.49І-юн23Лахадінов Є.О.
86Оніщенко ВікторіяПрилуки МОН ДЮСШ00.00.20014.17ІІ-юн21Бобровська О.А.
913Рябчун АнастасіяКорюківський р-н МОН  ДЮСШ15.08.20034.10ІІ-юн19 Лисік Р.Г.
1045Причиненко АннаПрилуки МОН ДЮСШ00.00.20034.02ІІ-юн16Бобровська О.А.
113Єрмоленко ЗарінаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ25.03.20023.84ІІ-юн15 Лисік Р.Г.
1246Россомаха ЗлатаМенський МОН ДЮСШ20.10.20043.83ІІ-юн14Терпицька І.Л
131130Рогова Дар’яМенський МОН ДЮСШ11.01.20063.82ІІ-юн13Терпицька І.Л
1432Калюжна ДаринаНіжин, МОН, ДЮСШ13.08.20023.79ІІІ-юн12Івасенко Н.М
15964Філон МаріяЧернігів “К”, ДЮСШ21.09.20023.78ІІІ-юн11Синявська Ю.М.
1630Численко КатеринаНіжин, МОН, ДЮСШ06.05.20033.77ІІІ-юн10Кремез О.М. Кремез М.П.
1799Майстренко ВікторіяМенський р-н “К” ДЮСШ23.10.20043.69ІІІ-юнОсТаратухіна Н.П.
182210Наумчик ЮліяМенський МОН ДЮСШ00.00.20043.33б/рОсТерпицька І.Л
19315Катуніна НаталіяМенський МОН ДЮСШ04.05.20033.12б/р9Пушкаренко.М.Г
202238Головащенко АннаМенський МОН ДЮСШ20.03.20032.78б/р8Терпицька І.Л
30Ткаченко КатеринаМенський МОН ДЮСШ16.01.2005ХХХТерпицька І.Л
1146Молочна КатеринаМенський МОН ДЮСШ07.12.2005ХХХТерпицька І.Л
964Авраменко АннаЧернігів “К”, ДЮСШ10.09.2003ХХХСинявська Ю.М.
Штовхання ядра дівчата 1999-2000 р.н.
1357Наумчик АльонаМенський р-н “К” ДЮСШ01.10.199912.87ІІ36Таратухіна Н.П.
211Полоз ОленаМенський р-н “К” ДЮСШ12.03.199912.73ІІ33Таратухіна Н.П.
33Лупинос КатеринаМенський р-н “К” ДЮСШ01.02.200012.21ІІ30Таратухіна Н.П.
4567Максименко НаталкаМенський р-н “К” ДЮСШ18.04.199911.38ІІІ27Таратухіна Н.П.
584Новоградська Дар’яНіжин, МОН, ДЮСШ28.03.200010.20ІІІ25Кремез О.М. Кремез М.П.
669Далте АнастасіяМенський р-н “К” ДЮСШ16.10.199910.06ІІІ23Таратухіна Н.П.
Штовхання ядра дівчата 2001 р.н. і мол.
110Котова АнастасіяМенський р-н “К” ДЮСШ21.11.200210.70ІІІ36Таратухіна Н.П.
2579Осадча КатеринаМенський р-н “К” ДЮСШ00.00.200110.31ІІІ33Таратухіна Н.П.
3265Терещенко НаталіяЩорський р-н МОН ДЮСШ00.00.20019.83ІІІ30Карпенко О.М
4482Хоминська ВалеріяЩорський р-н МОН ДЮСШ00.00.20029.30І-юн27Карпенко О.М
515Суміна ЮліяКозелецький р-н МОН ДЮСШ16.10.20018.07І-юн25Шарак.О.В
618Кравченко КатеринаЧернігів,К, ОДЮСШ29.11.20037.35ІІ-юн23Порядіна В.В.
739Соломенник ВікторіяМенський МОН ДЮСШ09.04.20046.99ІІІ-юн21Терпицька І.Л
846Калашнікова АльонаЩорський р-н МОН ДЮСШ00.00.20016.95ІІІ-юн19Карпенко О.М
923Гаврилюк АннаЧернігів МОН КДЮСШ – 220.02.20024.04б/р16Шевчук О.Л.
Метання диску дівчата 1999-2000 р.н.
133Полоз ОленаМенський р-н “К” ДЮСШ12.03.199937.53ІІ36Таратухіна Н.П.
22Наумчик АльонаМенський р-н “К” ДЮСШ01.10.199932.73ІІІ33Таратухіна Н.П.
33Лупинос КатеринаМенський р-н “К” ДЮСШ01.02.200031.61ІІІ30Таратухіна Н.П.
484Новоградська Дар’яНіжин, МОН, ДЮСШ28.03.200023.80ІІ-юн27Кремез О.М. Кремез М.П.
5567Максименко НаталкаМенський р-н “К” ДЮСШ18.04.199923.42ІІ-юн25Таратухіна Н.П.
669Далте АнастасіяМенський р-н “К” ДЮСШ16.10.199921.66ІІ-юнОсТаратухіна Н.П.
Метання диску дівчата 2001 р.н. і мол.
1485Терещенко НаталіяЩорський р-н, МОН, ДЮСШ06.09.200124.84ІІ-юн36Карпенко О.М.
230Супрун ОльгаНіжин, МОН, ДЮСШ31.01.200322.47ІІ-юн33Кремез О.М. Кремез М.П.
3482Хоминська ВалеріяЩорський р-н, МОН, ДЮСШ00.00.200222.00ІІ-юн30Карпенко О.М.
454Кравченко КатеринаЧернігів,К, ОДЮСШ29.11.200320.13ІІ-юн27Порядіна В.В.
539Соломенник ВікторіяМенський МОН ДЮСШ09.04.200418.59ІІІ-юн25Терпицька І.Л
6484Калашнікова АльонаЩорський р-н, МОН, ДЮСШ18.02.200118.37ІІІ-юн23Карпенко О.М.
739Толстова ВікторіяНіжин, МОН, ДЮСШ27.12.200218.27ІІІ-юн21Кремез О.М. Кремез М.П.
8967Шевченко КатеринаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”17.07.200117.89б/р19Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
9579Осадча ДаринаМенський р-н “К” ДЮСШ00.00.200116.11б/р16Таратухіна Н.П.
Метання спису дівчата 1999-2000 р.н.
1127Солдатова АнастасіяН-Сіверський МОН ДЮСШ01.11.200232.06ІІІ36Клименко В.В
22195Волницька ДаринаБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ19.02.200130.61ІІІ33Небощицький Г.О.
32192Мосьпан ДаринаБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ31.07.200228.22ІІІ30Небощицький Г.О.
410Муцька КаринаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”04.05.200225.15І-юнОсПорядіна В,В
5303Котова АнастасіяМенський р-н “К” ДЮСШ21.11.200224.12І-юнОсТаратухіна Н.П.
62150Чирва АлінаНосівський р-н МОН ДЮСШ20.10.200122.88І-юн27Шиша Н.О
72193Васюк Дар’яБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ09.03.200321.88І-юн25Небощицький Г.О.
855Суміна ЮліяКозелецький р-н МОН ДЮСШ16.10.200121.65І-юн23Шарак.О.В
958Волкова ІринаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”10.01.200217.30ІІІ-юнОсПорядіна В,В
1039Толстова ВікторіяНіжин, МОН, ДЮСШ27.12.200214.08б/р21Кремез О.М. Кремез М.П.
2191Винник ВікторіяБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ28.11.2001DNSНебощицький Г.О.
35Артеменко АннаНосівський р-н МОН ДЮСШ28.02.2001DNSСавченко А.В
Метання спису дівчата 2001 р.н. і мол.
1177Седая МаріяН-Сіверський МОН КДЮСШ22.07.200037.25ІІ36Клименко В.В
29Карацюба ЯнаБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ25.10.200030.47ІІІ33Небощицький Г.О.
372Кочергіна МаріяНіжин, МОН, ДЮСШ06.12.200023.95І-юн30Кремез О.М. Кремез М.П.
Естафета 100+200+300+400м дівчата
197Сіренко КаринаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ2.36.8ІІІ-юн72Папіна О.П.
Пустовгар Валерія
Артеменко Анна
Юхно Ірина
2556Гриценко МаріяБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ2.43,0б/р60Білич О.Л.
Прокопенко АлінаМалашенко І.О.
Петренко АннаІванько Ю.Б.
Лук”яниця Руслана
3448Стецькова ТетянаЧернігів МОН КДЮСШ-12.43,4б/р50Антонова В.Г
ШарилоКрасільник Т.С
Тарасенко Карина
Кондратенко Н.
41Розбіцька МаринаПрилуки, МОН, ДЮСШ2.44,1б/р40Ракетський.А.І
Хахно Катерина
Брухно Тетяна
Драчук Яна
5968Савченко ВалеріяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”2.45,2б/р34Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
Буряк Лілія
Примаченко Валерія
Сила Ксенія
6153Купрієнко ДаринаН-Сіверський МОН ДЮСШ2.45,8б/р28Клименко В.В
Гуленок Ніна
Скуднвя Анна
Гетьман Наталія
75Щербина АнастасіяНіжин, МОН, ДЮСШ2.45,9б/р22Кремез О.М. Кремез М.П.
Капленко Надія
Кочергіна Марія
Калюжна Дарина
877Маркова АннаЧернігів,”У”, КДЮСШ2.47,2б/р18Кривоус Н.В
Рибалка СофіяЛагункова.Н.М.
Шкурко Юлія
Ручко Христина
9489Ніколаєнко КрістінаЩорський р-н, МОН, ДЮСШ2.49,5б/р16Медвєдьова Н.М.
Білоконь АлінаІвлєв В.Ю.
Чумак Олександра
Семко Дар”я
10303Максименко НаталкаМенський р-н “К” ДЮСШ2.51,7б/р14Таратухіна Н.П.
Лупинос Катерина
Наумчик Альона
Котова Анастасія
11315Прядкко КрістінаМенський р-н ,МОН, ДЮСШ2.54,9б/р12Терпицька І.Л.
Арасланова Вікаліна
Чкана Наталія
Лесюта Наталія
12368Тарасенко АльбінаПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ2.59,1б/р10Чекалін С.П.
Михайленко НадіяКравченко Г.М.
Харченко К.
Тарасено Я.
13266Філон МаріяЧернігів, “К”, ОДЮСШ3.04,7б/р8Синявська Ю.Г.
Авраменко Анна
Хряпко Діана
Грищенко Каріна
1413Хомко АнастасіяКорюківський р-н,МОН ДЮСШ3.05,9б/р6Лисік.Р.Г
Тюрник-Привалко Анна
Рябчун Анастасія
Гаркава Олена
15585Іонанова АнастасіяНіжинський р-н, “К” ДЮСШ3.12,0б/р4Півторацький С.М.
Полонець Катерина
Заценко Наталія
Самофал Альона
367Панюкова БаженаПрилуки-2, МОН, ДЮСШDNSРакетський.А.І
Причиненко Анна
Расохацька Марина
Бурлука Аліна
Головний суддя змагань                                                                          (Рябов В.В.)
Головний секретар змагань                                                                    (Антонова В.Г.)
 

2 комментария

  1. Алекс :

    А можна побачити результати (ОЧКИ) командної першості ?

  2. Денис :

    Да завтра отправлю по очкам

Leave a Comment