25 квітня 2019 р.
м.Чернігів

Усі результати (скачати) 

        РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ .
МісцеКомандиОчки
1Менський р-н192
2м.Чернігів165
3Прилуцький р-н159
4Бахмацький р-н156
5Козелецький р-н156
6м Прилуки151
7Носівський р-н126
8м.Ніжин121
9Корюківський р-н96
10м.Н-Сіверський53
11Сновський р-н53
12Ріпкінський р-н37

Особисті результати

60м юнаки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Баришовець МаксимНосівський  р-н, МОН ДЮСШ04.03.20068.3 Ф-7.9І-юн24Шиша Н.О.
2Лесенко ДмитроПрилуки, МОН ДЮСШ15.06.20068.1 Ф-8.0ІІ-юн21Мачульний Є.В.
3Нестеренко ІгорПрилуцький р-н, МОН ДЮСШ00.00.20068.4 Ф-8.4ІІІ-юн18Жук Є.В.
4Приходько КирилН-Сіверський, МОН, КДЮСШ04.10.20078.7 Ф-8.5ІІІ-юн15Клименко В.В.
5Лахадінов НікітаСновський р-н, МОН ДЮСШ08.06.20078.6 Ф-8.7ІІІ-юн13Лахадинов Є.О.
6Абакуменко МикитаЧернігів, “У” ДЮСШ “Атлет”01.08.20068.8 Ф-8.8ІІІ-юн11Дворников А.В.
7Власков ОлександрБахмацький р-н, МОН ДЮСШ22.12.20068.3 Ф-9.1ІІІ-юн9Іванько Ю.Б.
8Олексик ДенисНосівський  р-н, МОН ДЮСШ28.06.20069.0б/р7Бочок В.А.
9Жменьковський РоманКорюківський р-н, МОН ДЮСШ14.06.20089.0б/рОсСахута А.О.
10Дробишев АртемЧернігів, ДЮСШ “Україна” ЧМР17.03.20089.0б/р5Філіпова В.І.
11Воробей ОлександрКозелецький р-н, МОН ДЮСШ08.10.20079.0б/р3Потебня Л.І.
12Іващенко ЯрославПрилуки, МОН, ДЮСШ01.03.20079.1б/р2Мачульний Є.В.
13Руденко ДенисНосівський  р-н, МОН ДЮСШ24.06.20089.1б/р1Шиша Н.О.
14Стукач ДмитроКозелецький р-н, МОН ДЮСШ20.10.20069.1б/р0Потебня Л.І.
15Кулик РоманЧернігів, “У” ДЮСШ “Атлет”24.08.20089.2б/рОсКорецька С.М.
16Петренко ІванПрилуки, МОН, ДЮСШ26.05.20089.3б/р0Мачульний Є.В.
17Дунай БогданЧернігів, “У” ДЮСШ “Атлет”28.06.20089.3б/рОсКорецька С.М.
18Васько НікітаКорюківський р-н, МОН ДЮСШ18.04.20079.4б/р0Лисік Р.Г.
19Клюй ДмитроСновський р-н, МОН ДЮСШ20.06.20079.4б/р0Лахадинов Є.О.
20 21Клименко ІлляН-Сіверський, МОН, КДЮСШ04.10.20079.5б/р0Клименко В.В.
20 21Лещенко СтаніславНосівський  р-н, МОН ДЮСШ30.12.20069.5б/р0Бочок В.А.
22 23Швенько РусланН-Сіверський, МОН, КДЮСШ16.09.20099.5б/р0Розсохач І.М.
22 23Протченко БогданЧернігв, МОН КДЮСШ – 2 ЧМР08.06.20079.5б/рОсПлиско Н.М.
24Мензанінець МиколаН-Сіверський, МОН, КДЮСШ10.12.20069.6б/р0Клименко В.В.
25 26Розум НазарНосівський  р-н, МОН ДЮСШ10.04.20089.7б/р0Шиша Н.О.
25 26Мірошниченко ДанилоКорюківський р-н, МОН ДЮСШ09.10.20079.7б/рОсСахута А.О.
27Акольмаз ДанилоН-Сіверський, МОН, КДЮСШ08.07.20079.7б/рОсБелявский І.М.
28Харкун ОлександрКозелецький р-н, МОН ДЮСШ08.04.20079.8б/р0Потебня Л.І.
29 31Нелін ЄвгенСновський р-н, МОН ДЮСШ16.06.20079.8б/р0Лахадинов Є.О.
29 31Новіченко КирилЧернігів, “У” ДЮСШ “Атлет”24.08.20089.8б/рОсКорецька С.М.
29 31Чаленко ЄвгенНосівський  р-н, МОН ДЮСШ09.11.20069.8б/р0Яма М.Т.
32Конон ДенисКорюківський р-н, МОН ДЮСШ09.10.20079.8б/рОсСахута А.О.
33Сергієнко ДавидБахмацький р-н, МОН ДЮСШ13.09.20069.9б/р0Іванько Ю.Б.
34Григоренко СвятославКорюківський р-н, МОН ДЮСШ01.07.20089.9б/рОсСахута А.О.
35Кузнецов ЯрославН-Сіверський, МОН, КДЮСШ24.01.20079.9б/рОсБелявский І.М.
36 37Юношев СергійЧернігв, МОН КДЮСШ – 2 ЧМР00.00.200710.0б/рОсПлиско Н.М.
36 37Кияшко НикитаМенський р-н, ОТГ00.00.200810.0б/рОсТаратухіна Н.П.
38Авраменко ДмитроПрилуки, МОН, ДЮСШ08.08.200710.0б/р0Бобровська О.А.
39Гоголь РостиславПрилуки, МОН, ДЮСШ01.08.200710.0б/р0Бобровська О.А.
40 41Мазко РоманДЮСШ Менської МР18.12.200610.0б/рОсТерпицька І.Л.
40 41Майстренко ЮрійМенський р-н, ОТГ00.00.201010.0б/рОсТаратухіна Н.П.
42Стариков ДаніїлЧернігв, МОН КДЮСШ – 2 ЧМР17.06.200910.1б/рОсПлиско Н.М.
43 44Кросовицький РоманПрилуки, МОН, ДЮСШ25.02.200710.2б/р0Бобровська О.А.
43 44Полоз ЄвгенійМенський р-н, ОТГ17.04.200810.2б/рОсТаратухіна Н.П.
45Чинін АндрійН-Сіверський, МОН, КДЮСШ24.01.200710.2б/рОсБелявский І.М.
46Сенченко АртемН-Сіверський, МОН, КДЮСШ07.02.200710.3б/р0Клименко В.В.
47Стельмах КирилоЧернігв, МОН КДЮСШ – 2 ЧМР17.06.200910.6б/рОсПлиско Н.М.
48Рубей АндрійКорюківський р-н, МОН ДЮСШ05.10.200811.4б/р0Сахута А.О.
49Булов ДаніїлБахмацький р-н, МОН ДЮСШ31.01.20068.9 Ф-DNSб/р0Іванько Ю.Б.
Андреєв НікітаН-Сіверський, МОН, КДЮСШ17.03.2007DNSБелявский І.М.
300 м юнаки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Дробишев АртемЧернігів, ДЮСШ “Україна” ЧМР17.03.200849.4б/р24Філіпова В.І.
2Воробей ОлександрКозелецький р-н, МОН ДЮСШ08.10.200749.7б/р21Потебня Л.І.
3Григорук НікітаРіпкінський р-н. “К”, ДЮСШ03.03.200750.6б/р18Дубоносова Н.М.
4Булов ДаніїлБахмацький р-н, МОН ДЮСШ31.01.200650.9б/р15Іванько Ю.Б.
5Швиденко ОлександрБахмацький р-н, МОН ДЮСШ21.01.200751.2б/р13Мартиненко Г.П.
6Нестеренко ІгорПрилуцький р-н, МОН ДЮСШ00.00.200651.5б/р11Жук Є.В.
7Демченко АнтонЧернігів, ДЮСШ “Україна” ЧМР02.05.200951.6б/р9Кривоус Н.В.
8Харкун ОлександрКозелецький р-н, МОН ДЮСШ08.04.200653.0б/р7Потебня Л.І.
9Мірошниченко ДанилоКорюківський р-н, МОН ДЮСШ09.10.200753.2б/р5Сахута А.О.
10Олексик ДенисНосівський  р-н, МОН ДЮСШ28.06.200653.3б/р3Бочок В.А.
11Протченко БогданЧернігв, МОН КДЮСШ – 2 ЧМР08.06.200753.6б/р2Плиско Н.М.
12Акольмаз ДанилоН-Сіверський, МОН, КДЮСШ08.07.200753.7б/рОсБелявский І.М.
13Гоголь РостиславПрилуки, МОН, ДЮСШ01.08.200753.8б/р1Бобровська О.А.
14Мензанінець МиколаН-Сіверський, МОН, КДЮСШ10.12.200654.6б/р0Клименко В.В.
15Юношев СергійЧернігв, МОН КДЮСШ – 2 ЧМР00.00.200755.2б/рОсПлиско Н.М.
16Клюй ДмитроСновський р-н, МОН ДЮСШ20.06.200755.5б/р0Лахадинов Є.О.
17Лещенко СтаніславНосівський  р-н, МОН ДЮСШ30.12.200655.9б/р0Бочок В.А.
18Конон ДенисКорюківський р-н, МОН ДЮСШ09.10.200757.1б/р0Сахута А.О.
19Сенченко АртемН-Сіверський, МОН, КДЮСШ07.02.200758.9б/р0Клименко В.В.
20Швенько РусланН-Сіверський, МОН, КДЮСШ16.09.200959.1б/р0Розсохач І.М.
21Волк ВладиславКорюківський р-н, МОН ДЮСШ25.05.200859.3б/р0Лисік Р.Г.
22Стариков ДаніїлЧернігв, МОН КДЮСШ – 2 ЧМР17.06.20091.00.9б/рОсПлиско Н.М.
23 24Воскобой ДмитроКорюківський р-н, МОН ДЮСШ30.10.20071.01.9б/р0Лисік Р.Г.
23 24Григоренко СвятославКорюківський р-н, МОН ДЮСШ01.07.20081.01.9б/рОсСахута А.О.
25Чинін АндрійН-Сіверський, МОН, КДЮСШ24.01.20071.02.1б/рОсБелявский І.М.
26Кузнецов ЯрославН-Сіверський, МОН, КДЮСШ24.01.20071.03.8б/рОсБелявский І.М.
27Стельмах КирилоЧернігв, МОН КДЮСШ – 2 ЧМР17.06.20091.04.6б/рОсПлиско Н.М.
600м юнаки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Голован АндрійН-Сіверський р-н23.06.20061.46.024Циганков А.Ф
2Казанін МатвійЧернігв, МОН КДЮСШ – 1 ЧМР10.05.20071.47.421Беркут Н.П
3Григорук НікітаРіпкінський р-н. “К”, ДЮСШ03.03.20071.52.818Дубоносова Н.М.
4Карпенко ІванПрилуцький р-н, МОН ДЮСШ00.00.20061.58.915Васенко М.О.
5Нелін ЄвгенСновський р-н, МОН ДЮСШ16.06.20071.59.913Лахадинов Є.О.
6Кулик БогданКорюківський р-н, МОН ДЮСШ12.03.20072.01.811Лисік Р.Г.
7Камка ОлексійН-Сіверський, МОН, КДЮСШ21.12.20072.02.99Розсохач І.М.
8Зленко ОлексійПрилуцький р-н, МОН ДЮСШ04.07.20062.04.37Кравченко Г.М.
9Мірошниченко ДанилоКорюківський р-н, МОН ДЮСШ09.10.20072.05.35Сахута А.О.
10Руденко ДенисНосівський  р-н, МОН ДЮСШ24.06.20082.07.13Шиша Н.О.
11Іванько ПавлоПрилуцький р-н, МОН ДЮСШ00.00.20082.07.22Кравченко Г.М.
12Жменьковський РоманКорюківський р-н, МОН ДЮСШ14.06.20082.07.31Сахута А.О.
13Скоробагатов ВладиславН-Сіверський, МОН, КДЮСШ08.08.20082.08.90Клименко В.В.
14Рубей АндрійКорюківський р-н, МОН ДЮСШ05.10.20082.12.30Сахута А.О.
15Волк ВладиславКорюківський р-н, МОН ДЮСШ25.05.20082.12.40Лисік Р.Г.
16Воскобой ДмитроКорюківський р-н, МОН ДЮСШ30.10.20072.21.20Лисік Р.Г.
60м з/б юнаки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Зленко ОлексійПрилуцький р-н, МОН ДЮСШ04.07.200612.1б/р24Кравченко Г.М.
2Астапенко ЄвгенПрилуцький р-н, МОН ДЮСШ23.06.200612.3б/р21Кравченко Г.М.
3Булим АкімПрилуцький р-н, МОН ДЮСШ04.04.200712.7б/р18Кравченко Г.М.
4Музиченко ДаніїлНіжин, МОН КДЮСШ27.10.200612.8б/р15Левчук Г.Л,
300м з/б юнаки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Борода СтаніславПрилуцький р-н, МОН ДЮСШ00.00.200756.9ІІ-юн24Гавриленко В.Г.
2Потебня ОлександрКозелецький р-н, МОН ДЮСШ14.11.200757.0ІІ-юн21Потебня Л.І.
3Чупрін ЯрославПрилуцький р-н, МОН ДЮСШ00.00.200659.1ІІІ-юн18Гавриленко В.Г.
4Музиченко ДаніїлНіжин, МОН КДЮСШ27.10.20061.02.3б/р15Левчук Г.Л,
5Майоров АртемКозелецький р-н, МОН ДЮСШ16.01.20061.10.7б/рОсШарак О.В.
Стрибки у довжину юнаки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Лесенко ДмитроПрилуки, МОН ДЮСШ15.06.20064.85ІІ-юн24Мачульний Є.В.
2Крупка АндрійНосівський  р-н, МОН ДЮСШ20.06.20064.54ІІІ-юн21Яма А.С.
3Карпенко ІванПрилуцький р-н, МОН ДЮСШ00.00.20064.53ІІІ-юн18Васенко М.О.
4Астапенко ЄвгенПрилуцький р-н, МОН ДЮСШ23.03.20064.53ІІІ-юнОсКравченко Г.М.
5Борода СтаніславПрилуцький р-н, МОН ДЮСШ00.00.20074.32ІІІ-юн15Гавриленко В.Г.
7Гузенок КирилМенський р-н, ОТГ17.01.20064.19ІІІ-юн13Таратухіна Н.П.
8Пастушок ВладиславМенський р-н, ОТГ13.10.20064.18ІІІ-юн11Таратухіна Н.П.
9Абакуменко МикитаЧернігів, “У” ДЮСШ “Атлет”01.08.20064.13ІІІ-юн9Дворников А.В.
10Кулик РоманЧернігів, “У” ДЮСШ “Атлет”24.08.20084.11ІІІ-юнОсКорецька С.М.
11Кулик БогданКорюківський р-н, МОН ДЮСШ12.03.20074.02ІІІ-юн7Лисік Р.Г.
12Власков ОлександрБахмацький р-н, МОН ДЮСШ22.12.20063.98б/р5Іванько Ю.Б.
13Кияшко НикитаМенський р-н, ОТГ00.00.20083.93б/рОсТаратухіна Н.П.
14Лахадинов НікітаСновський р-н, МОН ДЮСШ02.06.20073.92б/р3Лахадинов Є.О.
15Потебня ОлександрКозелецький р-н, МОН ДЮСШ14.11.20073.88б/рОсПотебня Л.І.
16Сальний НазарПрилуки, МОН, ДЮСШ27.12.20073.84б/р2Ракетський А.І.
17Новіченко КирилЧернігів, “У” ДЮСШ “Атлет”20.10.20063.82б/рОсКорецька С.М.
18Жменьковський РоманКорюківський р-н, МОН ДЮСШ14.06.20083.79б/р1Сахута А.О.
19Петренко ІванПрилуки, МОН ДЮСШ26.05.20083.78б/р0Мачульний Є.В.
20Дунай БогданЧернігів, “У” ДЮСШ “Атлет”28.06.20063.75б/рОсКорецька С.М.
21Авраменко ДмитроПрилуки, МОН, ДЮСШ08.08.20073.73б/р0Бобровська О.А.
22Босач АртемНіжин, МОН КДЮСШ10.09.20073.72б/р0Левчук Г.Л,
23Сергієнко ДавидБахмацький р-н, МОН ДЮСШ13.09.20063.66б/р0Іванько Ю.Б.
24Мазко РоманМенський р-н, ДЮСШ ММР18.12.20063.65б/рОсТерпицька І.Л.
25Стукач ДмитроКозелецький р-н, МОН ДЮСШ20.10.20063.62б/р0Потебня Л.І.
26Іващенко ЯрославПрилуки, МОН ДЮСШ01.03.20073.60б/р0Мачульний Є.В.
27Григоренко СвятославКорюківський р-н, МОН ДЮСШ01.07.20083.56б/р0Сахута А.О.
28Чаленко ЄвгенНосівський  р-н, МОН ДЮСШ09.11.20063.54б/р0Яма А.С.
29Конон ДенисКорюківський р-н, МОН ДЮСШ28.01.20073.42б/р0Сахута А.О.
30Майстренко ЮрійМенський р-н, ОТГ00.00.20103.34б/рОсТаратухіна Н.П.
31Васько НікітаКорюківський р-н, МОН ДЮСШ18.04.20073.24б/р0Лисік Р.Г.
32Швиденко ОлександрБахмацький р-н, МОН ДЮСШ21.07.20073.06б/р0Мартиненко Г.П.
33Полоз ЄвгенійМенський р-н, ОТГ17.04.20082.89б/рОсТаратухіна Н.П.
34Красовицький РостиславПрилуки, МОН, ДЮСШ01.08.20072.61б/р0Бобровська О.А.
Баришовець МаксимНосівський  р-н, МОН ДЮСШ04.03.2006ххх NMШиша Н.О.
Воробей ОлександрКозелецький р-н, МОН ДЮСШ08.10.2007ххх NMПотебня Л.І.
Стрибки у висоту юнаки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Гузенок КирилМенський р-н,ОТГ17.01.2006140ІІ-юн24Таратухіна Н.П.
2Пастушок ВладиславМенський р-н,ОТГ13.10.2006140ІІ-юн21Таратухіна Н.П.
3Астапенко ЄвгенійПрилуцький р-н, МОН ДЮСШ23.06.2006135ІІІ-юн18Кравченко Г.М.
4Чупрін ЯрославПрилуцький р-н, МОН ДЮСШ00.00.2006135ІІІ-юн15Гавриленко В.Г.
5Булим АкімПрилуцький р-н, МОН ДЮСШ04.04.2007120б/р13Кравченко Г.М.
6Майстренко ЮрійМенський р-н,ОТГ00.00.2010110б/рОсТаратухіна Н.П.
7Босач АртемНіжин, МОН КДЮСШ10.09.2007110б/р11Левчук Г.Л,
Штовхання ядра (4,0 кг) юнаки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Комов СтаніславМенський р-н, ДЮСШ ММР23.05.200610.64ІІ-юн24Терпицька І.Л.
2Саєвський ІлляБахмацький р-н МОН ДЮСШ01.08.20069.30ІІІ-юн21Небощицький Г.О
3Майоров АртемКозелецький р-н, МОН ДЮСШ16.01.20068.50ІІІ-юн18Шарак О.В.
4Рябенко МиколаБахмацький р-н МОН ДЮСШ18.05.20076.75б/р15Небощицький Г.О
5Дергозий КирилМенський р-н, ОТГ03.08.20086.46б/р13Таратухіна Н.П.
6Степанець МихайлоКорюківський р-н, МОН ДЮСШ21.11.20075.89б/р11Хропач О.Ф.
7Федосенко АртемКозелецький р-н, МОН ДЮСШ16.12.20075.30б/р9Потебня Л.І.
8Бабашев ЄгорЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”01.05.20085.00б/р7Середа О.А.
9Крошка ЯрославЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”01.01.20084.32б/р5Середа О.А.
10Тимошенко МаксимЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”03.04.20084.22б/рОсСереда О.А.
Метання спису (600 гр) юнаки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Саєвський ІлляБахмацький р-н МОН ДЮСШ01.08.200641.83ІІІ24Небощицький Г.О
2Башук ВолодимирБахмацький р-н МОН ДЮСШ27.03.200725.57ІІІ-юн21Небощицький Г.О
3Кушніров ЄвгенНосівський  р-н МОН ДЮСШ10.04.200623.34ІІІ-юн18Тертишник М.І.
4Лиман БогданНосівський  р-н МОН ДЮСШ15.03.200622.47б/р15Тертишник М.І.
5Рябенко МиколаБахмацький р-н МОН ДЮСШ18.05.200720.86б/р13Небощицький Г.О
6Тарасенко АндрійКозелецький р-н МОН ДЮСШ19.04.200620.80б/р11Шарак О.В.
7Степанець МихайлоКорюківський р-н, МОН ДЮСШ21.11.200718.89б/р9Хропач О.Ф.
8Потебня ОлександрКозелецький р-н, МОН ДЮСШ14.10.200718.82б/р7Потебня Л.І.
Метання диску (1 кг) юнаки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Комов СтаніславМенський р-н, ДЮСШ ММР23.05.200624.76б/р24Терпицька І.Л.
2Майоров АртемКозелецький р-н, МОН ДЮСШ16.01.200624.45б/р21Шарак О.В.
3Дергозий КирилМенський р-н, ОТГ03.08.200816.76б/р18Таратухіна Н.П.
4Ареф’єв НікітаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”31.01.200815.62б/р15Середа О.А.
5Фесенко АртемЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”21.01.201011.92б/р13Середа О.А.
60м дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Клімкіна ВасилісаПрилуки МОН ДЮСШ01.08.20088.4 Ф-8.5І-юн24Мачульний Є.В.
2Нещерет ЛіліяНіжин, МОН КДЮСШ10.01.20068.6 Ф-8.6І-юн21Кремез О.М, Кремез М.П
3Браточкина АннаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”20.02.20068.7 Ф-8.7І-юн18Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
4Шумар СофіяКозелецький р-н МОН ДЮСШ06.03.20068.7 Ф-8.8І-юн15Шарак О.В.
5Ющенко ДіанаЧернігів, МОН КДЮСШ-1 ЧМР01.06.20068.9 Ф-8.9І-юн13Антонова В.Г.
6Титаренко АннаМенський р-н, ДЮСШ ММР21.10.20069.1 Ф-9.3ІІ-юн11Терпицька І.Л.
7Ілляш АлінаНосівський  р-н, МОН, ДЮСШ19.09.20069.1 Ф-9.4ІІ-юн9Бочок В.А.
8Сухобок МіланаСновський р-н, МОН ДЮСШ08.03.20079.1ІІ-юн7Лахадинов Є.О.
9Авраменко ВалеріяКорюківський р-н, МОН ДЮСШ11.03.20069.2ІІ-юн5Авраменко Т.О.
10Суярко БогданаСновський р-н, МОН ДЮСШ20.01.20089.3ІІ-юн3Івлєв В.Ю.
11Комоса АннаН-Сіверський, МОН, КДЮСШ20.12.20079.3ІІ-юн2Розсохач І.М.
12Германович ІринаЧернігів, МОН КДЮСШ-1 ЧМР16.06.20069.3ІІ-юн1Антонова В.Г.
13 14Красник ТетянаКозелецький р-н, МОН ДЮСШ22.01.20069.4ІІ-юн0Потебня Л.І.
13 14Погиба АнастасіяКозелецький р-н МОН ДЮСШ13.02.20079.4ІІ-юн0Шарак О.В.
15Лобанова АнастасіяКорюківський р-н, МОН ДЮСШ27.02.20079.4ІІ-юн0Лисік Р.Г.
16Терещенко ЯнаПрилуцький р-н, МОН ДЮСШ00.00.20079.5ІІ-юн0Гавриленко В.Г.
17 18Ковтун ЄвгеніяБахмацький р-н, МОН ДЮСШ07.07.20069.5ІІ-юн0Іванько Ю.Б.
17 18Соломенник КатеринаМенський р-н, ДЮСШ ММР21.10.20069.5ІІ-юн0Терпицька І.Л.
19 20Чайка КатеринаНосівський  р-н, МОН, ДЮСШ11.05.20079.5ІІ-юн0Шиша Н.О..Прядко О.Ю.
19 20Тарасенко СвітланаНосівський  р-н, МОН, ДЮСШ16.03.20069.5ІІ-юн0Бочок В.А.
21Музичок ДіанаСновський р-н, МОН ДЮСШ12.06.20069.6ІІІ-юн0Лахадинов Є.О.
22Коваленко ЮліяЧернігв, МОН КДЮСШ – 2 ЧМР02.07.20069.6ІІІ-юнОсПлиско Н.М.
23Булим ВікторіяПрилуцький р-н, МОН ДЮСШ21.01.20099.6ІІІ-юн0Кравченко Г.М.
24Кривошей АнастасіяБахмацький р-н, МОН ДЮСШ25.01.20069.7ІІІ-юн0Іванько Ю.Б.
25Мотуз ЖаннаН-Сіверський, МОН, КДЮСШ01.10.20079.7ІІІ-юн0Белявський І.М.
26Сергіянська ВікторіяСновський р-н, МОН ДЮСШ19.03.20069.7ІІІ-юн0Івлєв В.Ю.
27Барановська АнастасіяПрилуки, МОН, ДЮСШ27.07.20079.8ІІІ-юн0Бобровська О.А.
28 30Жевага ВалеріяПрилуки, МОН, ДЮСШ05.03.20079.8ІІІ-юн0Бобровська О.А.
28 30Мірошниченко ЄлізаветаКорюківський р-н, МОН ДЮСШ02.01.20099.8ІІІ-юн0Сахута А.О.
28 30Потануло АннаСновський р-н, МОН ДЮСШ31.03.20079.8ІІІ-юн0Лахадинов Є.О.
31Федоренко ВалеріяПрилуки, МОН, ДЮСШ23.05.20089.8ІІІ-юн0Бобровська О.А.
32Сердюк МаріяЧернігв, МОН КДЮСШ – 2 ЧМР08.02.20079.9ІІІ-юнОсПлиско Н.М.
34Ставша ПолінаЧернігів, МОН КДЮСШ -1 ЧМР02.02.20089.9ІІІ-юнОсАнтонова В.Г.
35Горлова ВеронікаПрилуки, МОН, ДЮСШ09.05.20089.9ІІІ-юн0Бобровська О.А.
36Демиденко Дар’яСновський р-н, МОН ДЮСШ27.01.200710.0б/р0Лахадинов Є.О.
37Пиріг СвітланаПрилуцький р-н, МОН ДЮСШ00.00.200910.0б/р0Гавриленко В.Г.
38Тертична ЮліяБахмацький р-н, МОН ДЮСШ14.07.200710.1б/р0Мартиненко Г.П.
39 40Іваненко ТетянаЧернігв, МОН КДЮСШ – 2 ЧМР26.12.200610.1б/рОсПлиско Н.М.
39 40Савенко АнастасіяКорюківський р-н, МОН ДЮСШ28.12.200610.1б/р0Сахута А.О.
41Рожанська ВалеріяПрилуки, МОН, ДЮСШ02.09.200810.2б/р0Бобровська О.А.
42Мищенко КрістінаСновський р-н, МОН ДЮСШ18.01.200710.2б/р0Івлєв В.Ю.
43 44Калюжна АнгелінаНіжин, МОН, КДЮСШ23.03.200610.3б/р0Кремез О.М, Кремез М.П
43 44Лимар ЛюбовПрилуки, МОН, ДЮСШ05.06.200810.3б/р0Ракетський А.І.
45Череп ЛіліяПрилуцький р-н, МОН ДЮСШ00.00.200710.4б/р0Гавриленко В.Г.
46Левчанська ВалеріяБахмацький р-н, МОН ДЮСШ02.04.20069.1 Ф-DNSІІ-юн0Іванько Ю.Б.
Колесник КатеринаНіжин, МОН, КДЮСШ03.04.2007DNSЛевчук Г.О.
300м дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Дитиненко АннаПрилуки МОН ДЮСШ20.12.200646.3ІІІ24Мачульний Є.В.
2Браточкина АннаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”20.02.200648.9І-юн21Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
3Дудко НаталіяЧернігів, ДЮСШ “Україна” ЧМР09.01.200849.5І-юн18Дудко Т.А.,Філіпова В.І.
4Ющенко ДіанаЧернігів, МОН КДЮСШ-1 ЧМР01.06.200650.5ІІ-юн15Антонова В.Г.
5Ілляш АлінаНосівський  р-н, МОН, ДЮСШ19.09.200651.0ІІ-юн11Бочок В.А.
6Клімкіна ВасилісаПрилуки МОН ДЮСШ01.08.200851.0ІІ-юн9Мачульний Є.В.
7Германович ІринаЧернігів, МОН КДЮСШ-1 ЧМР16.06.200651.0ІІ-юн7Антонова В.Г.
8Сухобок МіланаСновський р-н, МОН ДЮСШ08.03.200751.1ІІ-юн5Лахадинов Є.О.
9Комоса АннаН-Сіверський, МОН, КДЮСШ20.12.200751.6ІІ-юн3Розсохач І.М.
10Нещерет ЛіліяНіжин, МОН КДЮСШ10.01.200652.3ІІ-юн2Кремез О.М, Кремез М.П
11Коваленко ЮліяЧернігв, МОН КДЮСШ – 2 ЧМР02.07.200653.0ІІ-юн1Плиско Н.М.
12Ковтун ЄвгеніяБахмацький р-н, МОН ДЮСШ07.07.200653.5ІІІ-юн0Іванько Ю.Б.
13Тарасенко СвітланаНосівський  р-н, МОН, ДЮСШ16.03.200653.6ІІІ-юн0Бочок В.А.
14Авраменко ВалеріяКорюківський р-н, МОН ДЮСШ11.03.200654.9ІІІ-юн0Авраменко Т.О.
15Ворушило ІринаН-Сіверський р-н03.08.200655.5ІІІ-юн0Циганков А.Ф.
16Красник ТетянаКозелецький р-н, МОН ДЮСШ22.01.200656.1б/р0Потебня Л.І.
17Колесник КатеринаНіжин, МОН, КДЮСШ03.04.200756.4б/р0Левчук Г.О.
18Падалка МаріяНіжин, МОН КДЮСШ29.04.200656.8б/р0Кремез О.М, Кремез М.П
19Куц ТетянаНіжин, МОН, КДЮСШ27.02.200756.9б/рОсЛевчук Г.О.
20Кириченко СоломіяКорюківський р-н, МОН ДЮСШ09.11.200757.4б/р0Сахута А.О.
21Мищенко КрістінаСновський р-н, МОН ДЮСШ18.01.200757.5б/р0Івлєв В.Ю.
22Примакова ЮліяРіпкінський р-н. “К”, ДЮСШ15.05.200658.4б/р0Дубоносова Н.М.
23Іваненко ТетянаЧернігв, МОН КДЮСШ – 2 ЧМР26.12.200658.9б/рОсПлиско Н.М.
24Демиденко Дар’яСновський р-н, МОН ДЮСШ27.01.20071.00.1б/р0Лахадинов Є.О.
25Федоренко ВалеріяПрилуки, МОН, ДЮСШ23.05.20081.02.4б/р0Бобровська О.А.
26Мотуз ЖаннаН-Сіверський, МОН, КДЮСШ01.10.20071.02.9б/р0Белявський І.М.
27Савенко АнастасіяКорюківський р-н, МОН ДЮСШ28.12.20061.03.1б/р0Сахута А.О.
28Горлова ВеронікаПрилуки, МОН, ДЮСШ09.05.20081.04.0б/р0Бобровська О.А.
29Молдавчук ДіанаКорюківський р-н, МОН ДЮСШ18.07.20071.04.9б/р0Лисік Р.Г.
30Бездушна КаринаКорюківський р-н, МОН ДЮСШ16.05.20071.05.3б/р0Хропач О.Ф.
Шиша МаріяНосівський  р-н, МОН, ДЮСШ13.06.2006DNSШиша Н.О..
Рогова Дар’яМенський р-н, ДЮСШ ММР11.01.2006DNSТерпицька І.Л.
Геймал АннаНіжин, МОН КДЮСШ21.12.2006DNSКремез О.М, Кремез М.П
Кабанець ЄвгеніяНосівський  р-н, МОН, ДЮСШ29.10.2006DNSШиша Н.О..
Сергіянська ВікторіяСновський р-н, МОН ДЮСШ19.03.2006DNSІвлєв В.Ю.
600м дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Ткаченко АннаЧернігів, ДЮСШ “Україна” ЧМР09.10.20071.48.424Кривоус Н.В.
2Рогова Дар’яМенський р-н, ДЮСШ ММР11.01.20061.48.821Терпицька І.Л.
3Засько Дар’яЧернігів, МОН КДЮСШ-1 ЧМР11.01.20061.50.318Беркут Н.П.
4Дмитренко АлінаЧернігів, ДЮСШ “Україна” ЧМР01.02.20061.51.315Кривоус Н.В.
5Борисенко веронікаКорюківський р-н, МОН ДЮСШ01.01.20071.59.013Лисік Р.Г.
6Куниця КрістінаНіжин, МОН КДЮСШ30.10.20072.03.711Кремез О.М, Кремез М.П
7Музичук ДіанаСновський р-н, МОН ДЮСШ12.06.20062.07.99Лахадинов Є.О.
8Туз АнастасіяКорюківський р-н, МОН ДЮСШ20.01.20062.09.77Лисік Р.Г.
9Краслянська ЯнаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.20062.09.85Куц А.С.,Бойко В.С.
10Свиридова АннаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.20062.11.93Кравченко Г.М.
11Куц ТетянаНіжин, МОН, КДЮСШ27.02.20072.16.62Левчук Г.О.
12Маринченко ВікторіяЧернігів, МОН КДЮСШ-1 ЧМР30.09.20082.19.9ОсБеркут Н.П.
13Примакова ЮліяРіпкінський р-н. “К”, ДЮСШ15.05.20062.22.81Дубоносова Н.М.
14Потануло АннаСновський р-н, МОН ДЮСШ31.03.20072.24.80Лахадинов Є.О.
15Бездушна КаринаКорюківський р-н, МОН ДЮСШ16.05.20072.24.80Хропач О.Ф.
60м з/б дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Лактюшина НадіяМенський р-н, ОТГ26.02.200610.1ІІІ24Таратухіна Н.П.
2Ганущенко СніжанаМенський р-н, ОТГ21.01.200611.2ІІ-юнОсТаратухіна Н.П.
3Бондар СвітланаНіжин, МОН КДЮСШ03.09.200611.8ІІ-юн21Кремез О.М, Кремез М.П
4Меркулова ВалеріяКозелецький р-н МОН ДЮСШ13.01.200712.6ІІІ-юн18Шарак О.В.
5Саволій АнастасіяКорюківський р-н, МОН ДЮСШ03.09.200612.9б/р15Авраменко Т.О.
6Дрозд КіраПрилуки МОН ДЮСШ24.09.200612.9б/р13Ракетський А. І.
7Геймал АннаНіжин, МОН КДЮСШ21.12.200613.6б/р11Кремез О.М, Кремез М.П
8Погиба АнастасіяКозелецький р-н МОН ДЮСШ13.02.200613.7б/р9Шарак О.В.
300м з/б дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Ганущенко СніжанаМенський р-н, ОТГ21.01.200653.5ІІІ24Таратухіна Н.П.
2Шевченко АнастасіяМенський р-н, ОТГ17.07.200654.2ІІІ21Таратухіна Н.П.
3Дрозд КіраПрилуки МОН ДЮСШ24.09.200659.2І-юн18Ракетський А. І.
4Меркулова ВалеріяКозелецький р-н МОН ДЮСШ13.01.200759.4І-юн15Шарак О.В.
5Бондар СвітланаНіжин, МОН КДЮСШ03.09.200659.8І-юн13Кремез О.М, Кремез М.П
6Геймал АннаНіжин, МОН КДЮСШ21.12.20061.03.5ІІ-юн11Кремез О.М, Кремез М.П
Стрибки у довжину дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Лактюшина НадіяМенський р-н, ОТГ26.02.20064.73ІІІ24Таратухіна Н.П.
2Кабанець ЄвгеніяНосівський  р-н, МОН, ДЮСШ29.10.20064.26І-юн21Шиша Н.О..
3Дитиненко АннаПрилуки МОН ДЮСШ20.12.20064.14ІІ-юн18Мачульний Є.В.
4Падалка МаріяНіжин, МОН КДЮСШ29.04.20064.08ІІ-юн15Кремез О.М, Кремез М.П
5Лобанова АнастасіяКорюківський р-н, МОН ДЮСШ27.02.20074.05ІІ-юн13Лисік Р.Г.
6Браточкина АннаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”20.02.20063.94ІІ-юн11Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
7Шарак СофіяКозелецький р-н МОН ДЮСШ06.03.20063.93ІІ-юн9Шарак О.В.
8Чепінога КатеринаПрилуки МОН ДЮСШ12.06.20063.87ІІ-юн7Мачульний Є.В.
9Дудко НаталіяЧернігів, ДЮСШ “Україна” ЧМР09.01.20083.86ІІ-юн5Дудко Т.А.,Філіпова В.І.
10Борисенко ВеронікаКорюківський р-н, МОН ДЮСШ01.01.20073.83ІІ-юн3Лисік Р.Г.
11Титаренко АннаМенський р-н, ДЮСШ ММР21.10.20063.83ІІ-юн2Терпицька І.Л.
12Соломенник КатеринаМенський р-н, ДЮСШ ММР04.01.20083.83ІІ-юн1Терпицька І.Л.
13Шиша МаріяНосівський  р-н, МОН, ДЮСШ13.06.20063.78ІІІ-юн0Шиша Н.О..
14Сергіянська ВікторіяСновський р-н, МОН ДЮСШ19.03.20063.66ІІІ-юн0Івлєв В.Ю.
15Левчановська ВалеріяБахмацький р-н, МОН ДЮСШ02.04.20063.59ІІІ-юн0Іванько Ю.Б.
16Туз АнастасіяКорюківський р-н, МОН ДЮСШ20.01.20063.51ІІІ-юн0Лисік Р.Г.
17Чайка КатеринаНосівський  р-н, МОН, ДЮСШ11.05.20073.51ІІІ-юн0Шиша Н.О..Прядко О.Ю.
18Джевага ВалеріяПрилуки, МОН, ДЮСШ05.03.20073.49б/р0Бобровська О.А.
19Суярко БогданаСновський р-н, МОН ДЮСШ20.01.20083.46б/р0Івлєв В.Ю.
20Булим ВікторіяПрилуцький р-н, МОН ДЮСШ21.01.20093.46б/р0Кравченко Г.М.
21Сердюк МаріяЧернігв, МОН КДЮСШ – 2 ЧМР08.02.20073.36б/рОсПлиско Н.М.
22Молдавчук ДіанаКорюківський р-н, МОН ДЮСШ18.07.20073.31б/р0Лисік Р.Г.
23Вертелецька СофіяНіжин, МОН КДЮСШ21.02.20083.22б/р0Кремез О.М, Кремез М.П
24Кривошей АнастасіяБахмацький р-н, МОН ДЮСШ25.01.20063.21б/р0Іванько Ю.Б.
25Калюжна АнгелінаНіжин, МОН КДЮСШ23.03.20063.19б/р0Кремез О.М, Кремез М.П
26Меркулова ВалеріяКозелецький р-н МОН ДЮСШ13.01.20073.19б/рОсШарак О.В.
27Барановська АнастасіяПрилуки, МОН, ДЮСШ27.07.20073.04б/р0Бобровська О.А.
28Рожанська ВалеріяПрилуки, МОН, ДЮСШ02.09.20083.03б/р0Бобровська О.А.
29Мірошніченко ЄлізаветаКорюківський р-н, МОН ДЮСШ02.01.20093.00б/р0Сахута А.О.
30Кириченко СоломіяКорюківський р-н, МОН ДЮСШ09.11.20072.95б/р0Сахута А.О.
Тертична ЮліяБахмацький р-н, МОН ДЮСШ14.07.2007ххх NMМартиненко Г.П.
Саволій АнастасіяКорюківський р-н, МОН ДЮСШ03.09.2006ххх NMАвраменко Т.О.
Стрибки у висоту дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Ганущенко СніжанаМенський р-н, ОТГ21.01.2006150ІІ24Таратухіна Н.П.
2Лактюшина ЯнаМенський р-н, ОТГ29.08.2007145ІІІ21Таратухіна Н.П.
3Шевченко АнастасіяМенський р-н, ОТГ17.07.2006130І-юн18Таратухіна Н.П.
4Череп ЛіліяПрилуцький р-н, МОН ДЮСШ00.00.2007120ІІ-юн15Гавриленко В.Г.
5Терещенко ЯнаПрилуцький р-н, МОН ДЮСШ00.00.2006120ІІ-юн13Гавриленко В.Г.
6Вертелецька СофіяНіжин, МОН КДЮСШ21.02.2008110ІІІ-юн11Кремез О.М, Кремез М.П
7Пиріг СвітланаПрилуцький р-н, МОН ДЮСШ00.00.2009110ІІІ-юн9Гавриленко В.Г.
8 9Куц ТетянаНіжин, МОН КДЮСШ24.12.2007105б/р7Левчук Г.О.
8 9Колесник КатеринаНіжин, МОН КДЮСШ03.04.2007105б/р7Левчук Г.О.
Штовхання ядра (3 кг) дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Шепель АнгелінаМенський р-н, ОТГ14.08.20088.50І-юн24Таратухіна Н.П.
2Остріченко КатеринаКозелецький р-н МОН ДЮСШ21.08.20067.26ІІ-юн21Шарак О.В.
3Яременко ІринаБахмацький р-н, МОН, ДЮСШ19.05.20076.45ІІІ-юн18Небощицький Г.О.
4Середа СофіяЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”22.11.20075.54б/р15Середа О.А.
5Бондаренко ЄлізаветаБахмацький р-н, МОН, ДЮСШ30.03.20085.49б/р13Небощицький Г.О.
6Савченко КатеринаКорюківський р-н, МОН ДЮСШ12.12.20065.25б/р11Авраменко Т.О.
7Попок НадіяБахмацький р-н, МОН, ДЮСШ27.09.20074.92б/р9Небощицький Г.О.
8Винник АннаБахмацький р-н, МОН, ДЮСШ29.05.20074.31б/р7Небощицький Г.О.
Метання спису (500 гр.) дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Яременко ІринаБахмацький р-н, МОН, ДЮСШ19.05.200721.82І-юн24Небощицький Г.О.
2Остріченко КатеринаКозелецький р-н МОН ДЮСШ21.08.200619.45ІІ-юн21Шарак О.В.
3Бондаренко ЄлізаветаБахмацький р-н, МОН, ДЮСШ30.03.200817.16ІІІ-юн18Небощицький Г.О.
4Глазкова ВікторіяЧернігів.ОДЮСШ з олім. видів27.10.200713.06б/р15Порядіна В.В.
5Савченко КатеринаКорюківський р-н, МОН ДЮСШ12.12.200612.93б/р13Авраменко Т.О.
6Вінник АннаБахмацький р-н, МОН, ДЮСШ29.05.200712.18б/р11Небощицький Г.О.
7.Попок НадіяБахмацький р-н, МОН, ДЮСШ27.09.200710.54б/р9Небощицький Г.О.
8бадай ПолінаБахмацький р-н, МОН, ДЮСШ26.06.20099.60б/р7Небощицький Г.О.
Метання диску (1 кг) дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Шепель АнгелінаМенський р-н, ОТГ14.08.200818.10ІІІ-юн24Таратухіна Н.П.
2Середа СофіяЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”22.11.200716.91б/р21Середа О.А.
Головний суддя змагань                                                                          (Рябов В.В.)
Головний секретар змагань                                                                    (Антонова В.Г.)
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment