Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики в приміщенні серед
чоловіків і жінок, юнаків та дівчат 2002-03 р.н., 2004-05 р.н.

м. Бровари
17 січня 2019 року

                                                Особисті результати.
60м чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Сидина ВладиславМенська ОТГ04.01.19907.0 Ф-6.9ІТаратухіна Н.П.
2Кравець МаксимЧернігів08.04.19847.1 Ф- 7.0ІЛуценко В.В.
3Прохоренко ВолодимирКозелецький р-н МОН ДЮСШ02.12.20007.0 Ф- 7.1ІШарак О.В.
4Дворников АндрійЧернігів “У” ОШВСМ06.01.19957.1 Ф- 7.2ІІВятіорець С.Є.,Середа С.С.
5Батуренко ІгорЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.11.19977.1 Ф- 7.4ІІКузьомко Л.М.Рябов В.В.
6Уніат ВолодимирКозелецький р-н, інваспорт24.07.19977.2 Ф- 7.7ІІШарак О.В.
7Сила ЯрославЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”19.05.19977.3ІІВятіорець С.Є.,Середа С.С.
8Чередніченко ОлександрЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР26.05.20017.4ІІФіліпови,Лучко В.Л.
9Крюков ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР29.07.19997.7ІІІЛагункова Н.М.
10Коваль АртемЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР05.06.19997.8ІІІФіліпови
60м юнаки 2002-03 р.н.
1Каранда МикитаЧернігів, ОДЮСШ олім. видів25.01.20027.0 Ф-6.9ІМасюк А.М.,Хорт Т.М.
2Осіпов ІлляПрилуки,МОН,ДЮСШ04.11.20037.1 Ф-7.0ІМачульний Є.В.
3Шульга ДмитроЧернігів, ОДЮСШ олім. видів22.04.20027.1 Ф-7.1ІІМасюк А.М.
4Гавриленко МаксимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 212.06.20037.3 Ф-7.4ІІШевчук О.Л.
5Курилов ОлександрН-Сіверськ,МОН,ДЮСШ31.03.20027.4 Ф-7.7ІІКлименко В.В.
6Калюжний АртемМенська ОТГ25.04.20037.5ІІІКалюжна Т.В.Таратухіна Н.П.
7Гульок ДмитроН-Сіверськ,МОН,ДЮСШ30.10.20027.6ІІІКлименко В.В.
8Олешко ПавлоНосівський р-н, МОН, ДЮСШ12.07.20027.6ІІІШиша Н.О.
9Петровський ВадимКозелецький р-н МОН ДЮСШ25.09.20027.7ІІІШарак О.В.
10Крищенко СергійКозелецький р-н МОН ДЮСШ18.05.20037.7ІІІШарак О.В.
11Сироватко МаксимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 201.02.20037.8ІІІШевчук О.Л.
12Бреусенко ВладиславПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.20037.8ІІІКуц А.С.
13Ященко МаксимПрилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів10.10.20027.8ІІІСалівон Р.П.Демешко С.В.
14Волков КостянтинПрилуки,МОН,ДЮСШ00.00.20038.0І-юнРакетський А.І.
15Лесик ДенисПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.10.20038.1І-юнЧекалін С.П.
16Пархоменко ВладиславНіжин МОН ДЮСШ26.08.20038.1І-юнЛевчук Г.Л.
17Лисенко СергійМенський р-н, МОН, ДЮСШ14.06.20028.2І-юнТрепач А.М.
18Петренко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.20038.2І-юнКуц А.С.
19Бакун ВолодимирПрилуцький р-н МОН ДЮСШ08.02.20038.2І-юнГавриленко В.Г.
20Бабич ДмитроКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ29.06.20038.2І-юнСахута А.О.
21Лобуренко АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 218.12.20038.3ІІ-юнШевчук О.Л.
22Чалюк МаксимЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”25.11.20038.4ІІ-юнВятіорець С.Є.,Середа С.С.
23Дредун ЯрославПрилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів10.10.20028.4ІІ-юнСалівон Р.П.
24Руденко РоманЧернігів, МОН, КДЮСШ- 118.06.20038.5ІІ-юнАнтонова В.Г.
25Чернявський РоманМенський р-н, МОН, ДЮСШ14.06.20028.8ІІІ-юнТрепач А.М.
60м юнаки 2004-05 р.н.
1Фень АндрійПрилуки,МОН,ДЮСШ08.05.20047.5 Ф-7.5ІІІБобровська О.А.
2Бут НікітаПрилуки,МОН,ДЮСШ00.00.20047.6 Ф-7.5ІІІМачульний Є.В.
3Джеваженко ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.11.20047.7 Ф-7.7ІІІЧекалін С.П.
4Бабушкін ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.09.20057.9 Ф-7.9І-юнКривоус Н.В.
5Касян БогданНосівський р-н, МОН, ДЮСШ01.01.20047.8 Ф-8.2ІІІБочок В.А.
6Гук ВіталійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”24.03.20058.0І-юнВятіорець С.Є.,Середа С.С.
7Леута НазарПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.20048.0І-юнКуц А.С.
8Глушенок ІппяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 107.01.20048.1І-юнАнтонова В.Г.
9Коваленко КірілСновський р-н, МОН ДЮСШ30.07.20058.1І-юнІвлєв.В.Ю.
10Парубець МаксимНіжин МОН ДЮСШ18.05.20058.2І-юнЛевчук Г.Л.
11Яценко ДанилоПрилуки,МОН,ДЮСШ27.04.20048.2І-юнБобровська О.А.
12Поляков ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.20058.3ІІ-юнЖук Є.В.
13Редька АртемПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.20058.3ІІ-юнКуц А.С.
14Гусол ОлексійЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР19.09.20058.4ІІ-юнФіліпови
15Карпухін ОлександрН-Сіверськ,МОН,ДЮСШ09.09.20048.4ІІ-юнБренз А.Н..Білявський І.М.
16Данилов НікітаСновський р-н, МОН ДЮСШ09.10.20048.4ІІ-юнІвлєв.В.Ю.
17Веремієнко ДмитроПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.20048.5ІІ-юнКуц А.С.
18Степанюк ІванПрилуцький р-н МОН ДЮСШ08.09.20058.6ІІ-юнЧекалін С.П.
19Лаврик МаксимКоропський р-н, К, ДЮСШ00.00.20068.7ІІІ-юнЛучко В.Л.
20Олексіюк ОлексійКозелецький р-н МОН ДЮСШ06.05.20058.7ІІІ-юнПотебня Л.І.
21Ложечка ОлегКоропський р-н, К, ДЮСШ00.00.20058.8ІІІ-юнЛучко В.Л.
22Ільченко ВладиславБахмацький р-н МОН ДЮСШ07.10.20058.8ІІІ-юнІванько Ю.Б.
23Хантіль ВолодимирПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.16.20048.9ІІІ-юнГавриленко В.Г.
24Олексик ДенисНосівський р-н, МОН, ДЮСШ26.06.20069.0ІІІ-юнБочок В.А.
25Руденко ДенисНосівський р-н, МОН, ДЮСШ24.06.20089.0ІІІ-юнШиша Н.О.
26Філіпов АртемЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР26.04.20059.0ІІІ-юнФіліпови
27Демченко АнтонЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР05.02.20099.2б/рКривоус Н.В.
28Потебня ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ14.10.20069.3б/рПотебня Л.І.
29Кравченко СергійПрилуки,МОН,ДЮСШ00.00.20059.3б/рМачульний Є.В.
30Салівон ВладиславПрилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів15.09.20059.3б/рСалівон Р.П.
31Богдан ВладиславЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР20.09.20079.4б/рФіліпови
32Нощенко АртемПрилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів04.11.20069.5б/рСалівон Р.П.
33Пінчук АртемЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР18.03.20069.8б/рФіліпови
34Чаленко ЄвгенНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.11.20069.8б/рЯма М.П.
35Глущенко ДмитроЧернігів, МОН, КДЮСШ- 215.11.200510.1б/рПлиско Н.М.
36Мазко РоманМенський р-н, МОН, ДЮСШ00.00.200610.3б/рТерпицька І.Л.
37Булатов ЮрійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.200510.3б/рПлиско Н.М.
38Самбур МаксимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 214.10.200510.5б/рПлиско Н.М.
Лещенко СтаніславНосівський р-н, МОН, ДЮСШ30.12.2006DNSБочок В.А.
300м чоловіки
1Батуренко ІгорЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.11.199737.3ІІ Кузьомко Л.М.Рябов В.В.
2Прохоренко ВолодимирКозелецький р-н МОН ДЮСШ02.12.200037.4ІІШарак О.В.
3Дворников АндрійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”06.01.199537.5ІІВятіорець С.Є.,Середа С.С.
4Кравцов СергійЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів27.11.200038.3ІІЛуценко В.В.
5Дяченко РоманНіжинський р-н “К” ДЮСШ23.11.198938.3ІІІСахно В.К.
6Казачок ВасильЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР10.05.199639.3ІІІФіліпови
7Рева ЕвгенійЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР23.04.200039.6ІІІ.Рябов В.В.Клименко В.В.
8Піддубний ЮрійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 117.10.199940.0ІІІОвчаренко І.М.
9Крюков ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР29.07.199940.2ІІІЛагункова Н.М.
10Секера ДмитроЧернігів10.01.199440.7ІІІОвчаренко І.М.Клименко В.В.
11Лобур ВалентинЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР13.05.199941.8І-юнФіліпови
12Гордійко ЄгорЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР30.04.199942.0І-юн.Рябов В.В.
13Шкурай ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР00.00.200042.1І-юнЛагункова Н.М.
14Чередніченко ОлександрЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР26.05.200142.8ІІ-юнФіліпови,Лучко В.Л.
15Краст ЮрійНіжинський р-н “К” ДЮСШ27.10.198643.6ІІ-юнСахно В.К.
16Педорич ЄвгенНіжинський р-н “К” ДЮСШ26.03.200049.7б/рСахно В.К.
300м юнаки 2002-03 р.н.
1Калюжний АртемМенська ОТГ25.04.200340.7ІІІКалюжна Т.В.Таратухіна Н.П.
2Олешко ПавлоНосівський р-н, МОН, ДЮСШ12.07.200240.9ІІІШиша Н.О.
3Гульок ДмитроН-Сіверськ,МОН,ДЮСШ30.10.200242.0І-юнКлименко В.В.
4Бицький СергійНіжин МОН ДЮСШ21.05.200342.7ІІ-юнЛевчук Г.Л.
5Курилов ОлександрН-Сіверськ,МОН,ДЮСШ31.03.200243.0ІІ-юнКлименко В.В.
6Федоренко АртемБахмацький р-н МОН ДЮСШ15.12.200243.4ІІ-юнІванько Ю.Б.
7Ященко МаксимПрилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів10.10.200243.5ІІ-юнСалівон Р.П.Демешко С.В.
8Бреусенко ВладиславПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.200343.9ІІ-юнКуц А.С.
9Мархай ЯківНосівський р-н, МОН, ДЮСШ20.07.200344.2ІІІ-юнБочок В.А.
10.Лобуренко АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 218.12.200344.9ІІІ-юнШевчук О.Л.
11Бакун ВолодимирПрилуцький р-н МОН ДЮСШ08.02.200345.2ІІІ-юнГавриленко В.Г.
12Петренко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.200345.4ІІІ-юнКуц А.С.
13Дредун ЯрославПрилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів10.10.200245.8ІІІ-юнСалівон Р.П.Демешко С.В.
14Макаренко ЛукаПрилуки,МОН,ДЮСШ31.10.200245.9ІІІ-юнБобровська О.А.
15Руденко РоманЧернігів, МОН, КДЮСШ- 118.06.200346.1ІІІ-юнАнтонова В.Г.
300м юнаки 2004-05 р.н.
1Бабушкін ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.09.200542.5ІІ-юнКривоус Н.В.
2Яценко ДанилоПрилуки,МОН,ДЮСШ27.04.200442.8ІІ-юнБобровська О.А.
3Гук ВіталійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”24.03.200543.7ІІ-юнВятіорець С.Є.,Середа С.С.
4Глушенок ІппяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 107.01.200445.2ІІІ-юнАнтонова В.Г.
5Веремієнко ДмитроПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.200445.9ІІІ-юнКуц А.С.
6Данилов НікітаСновський р-н, МОН ДЮСШ09.10.200446.2ІІІ-юнІвлєв.В.Ю.
7Скороход ІванЧернігів, МОН, КДЮСШ- 102.01.200547.5ІІІ-юнАнтонова В.Г.
8Леута НазарПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.200447.6б/рКуц А.С.
9Карпухін ОлександрН-Сіверськ,МОН,ДЮСШ09.09.200447.7б/рБренз А.Н..Білявський І.М.
10Лаврик МаксимКоропський р-н, К, ДЮСШ00.00.200648.0б/рЛучко В.Л.
11Ільченко ВладиславБахмацький р-н МОН ДЮСШ07.10.200548.4б/рІванько Ю.Б.
12Бевзюк ВладиславКозелецький р-н МОН ДЮСШ20.09.200549.1б/рПотебня Л.І.
13Редька АртемПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.200549.3б/рКуц А.С.
14Коваленко КірілСновський р-н, МОН ДЮСШ30.07.200549.5б/рІвлєв.В.Ю.
15Ложечка ОлегКоропський р-н, К, ДЮСШ00.00.200549.8б/рЛучко В.Л.
16Демченко АнтонЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР05.02.200952.7б/рКривоус Н.В.
17Мішура АртемНіжин МОН ДЮСШ31.12.200553.4б/рЛевчук Г.Л.
18Олексик ДенисНосівський р-н, МОН, ДЮСШ26.06.200653.5б/рБочок В.А.
19Мазко РоманМенський р-н, МОН, ДЮСШ00.00.20061.00.0б/рТерпицька І.Л.
600м чоловіки
1Батуренко ІгорЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.11.19971.28.6 Кузьомко Л.М.Рябов В.В.
2Кравцов СергійЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів27.11.20001.30.2Луценко В.В.
3Піддубний ЮрійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 117.10.19991.32.7Овчаренко І.М.
4Гордійко ЄгорЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР30.04.19991.41.5Рябов В.В.
5Лобур ВалентинЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР13.05.19991.44.3Філіпови
600м юнаки 2002-03 р.н.
1Мархай ЯківНосівський р-н, МОН, ДЮСШ20.07.20031.43.0Бочок В.А.
2Грузд АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 111.09.20021.46.0Овчаренко І.М.
3Федоренко АртемБахмацький р-н МОН ДЮСШ15.12.20021.47.5Іванько Ю.Б.
4Куропаткін ВладиславН-Сіверськ,МОН,ДЮСШ25.08.20021.50.6Бренз А.Н..Білявський І.М.
5Герасимчук ПавлоЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР13.06.20031.54.3Лагункова Н.М.
600м юнаки 2004-05 р.н.
1Єрко ВладиславРіпкінський р-н “К” ДЮСШ03.03.20041.33.7Дубоносова Н.М.
2Тарасенко ВіталійЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів04.12.20041.34.6Луценко В.В.
3Шарак АнтонКозелецький р-н МОН ДЮСШ10.02.20051.44.4Шарак О.В.
4Скороход ІванЧернігів, МОН, КДЮСШ- 102.01.20051.45.0Антонова В.Г.
5Ханін СергійН-Сіверськ,МОН,ДЮСШ13.01.20051.49.5Бренз А.Н..Білявський І.М.
6Крупка АндрійНосівський р-н, МОН, ДЮСШ22.01.20062.05.3Яма М.П.
1000м чоловіки
1Казачок ВасильЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР10.05.19962.46.3Філіпови
2Мироненеко КостянтинЧернігів, МОН, КДЮСШ- 126.09.19982.48.3Красільник Т.С.
3Секера ДмитроЧернігів10.01.19942.49.3Овчаренко І.М.Клименко В.В.
4Рева ЕвгенійЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР23.04.20002.50.0Рябов В.В.Клименко В.В.
5Краст ЮрійНіжинський р-н “К” ДЮСШ27.10.19862.50.9Сахно В.К.
6Карпенко ДмитроКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ21.09.20012.58.8Лисік Р.Г.
7Романенко ОлександрНіжинський р-н “К” ДЮСШ26.09.19842.50.4Сахно В.К.
8Слиш ОлександрЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”12.10.20003.15.0Шульга О.П.
9Савчук ВадимНіжинський р-н “К” ДЮСШ18.11.19713.15.2Сахно В.К.
10Педорич ЄвгенНіжинський р-н “К” ДЮСШ26.03.20003.31.4Сахно В.К.
1000м юнаки 2002-03 р.н.
1Чирва МаксимБахмацький р-н МОН ДЮСШ00.00.20023.04.5Малашенко І.О.Терещенко О.М.
2Назаренко ІгорКозелецький р-н МОН ДЮСШ29.04.20023.05.8Шарак О.В.
3Лисенко СергійМенський р-н, МОН, ДЮСШ14.06.20023.07.6Трепач А.М.
4Данши БогданНіжинський р-н “К” ДЮСШ22.08.20033.12.2Сахно В.К.
5Гаврилюк ПавлоПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.20023.13.0Кравченко Т.М.
6Чалюк МаксимЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”25.11.20033.15.8Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
7Медведєв ВладНіжинський р-н “К” ДЮСШ04.03.20033.25.9Сахно В.К.
8Чернявський РоманМенський р-н, МОН, ДЮСШ10.02.20033.34.6Трепач А.М.
9Наумчик РоманКорюківський р-н МОН ДЮСШ04.07.20033.39.0Сахута А.О.
1000м юнаки 2004-05 р.н.
1Стороженко ТихонЧернігів, МОН, КДЮСШ- 105.05.20063.59.7Антонова В.Г.
2Самбур МаксимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 214.10.20054.33.3Плиско Н..М.
3Глущенко ДмитроЧернігів, МОН, КДЮСШ- 215.11.20054.34.4Плиско Н..М.
3000м чоловіки
1Олійник ПавлоЧернігів,”Д”,ОШВСМ09.05.19888.47.9ІСердюк В.І.,Бережний В.Д.
2Ліпейко АндрійНіжинський р-н “К” ДЮСШ15.10.199710.02.8ІІІСахно В.К.
3Сахно ВолодимирНіжинський р-н “К” ДЮСШ29.07.197010.17.0.ІІІТараско О.І.
4Сотник ЄвгенійЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.01.199910.38.2І-юнРябов В.В.
5Шостка ВолодимирНіжинський р-н “К” ДЮСШ02.04.200111.05.4ІІ-юнСахно В.К.
6Савчук ВадимНіжинський р-н “К” ДЮСШ18.11.197111.31.8ІІ-юнСахно В.К.
3000м юнаки 2002-03 р.н.
1Назаренко ІгорКозелецький р-н МОН ДЮСШ29.04.200210.39.0І-юнШарак О.В.
2Сім’ячко ІлляПрилуки,МОН,ДЮСШ01.04.200210.50.2І-юнМачульний Є.В.
60м з/б чоловіки
1Савин МаксимКозелецький р-н МОН ДЮСШ13.05.20009.8І-юнШарак О.В.
2Шкурат ОлександрПрилуки,МОН,ДЮСШ00.00.200012.8б/рМачульний Є.В.
60м з/б юнаки 2002-03 р.н.
1Сироватко МаксимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 201.02.20039.2ІІІШевчук О.Л.
2Громов АндрійКозелецький р-н МОН ДЮСШ12.12.200310.5ІІ-юнШарак О.В.
3 4Пархоменко ВладиславНіжин МОН ДЮСШ26.08.200310.8ІІІ-юнЛевчук Г.Л.
3 4Огієнко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.05.200210.8ІІІ-юнГавриленко В.Г.
5Петренко АнатолійПрилуцький р-н МОН ДЮСШ24.07.200211.0ІІІ-юнЧекалін С.П,
6Приймак МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ31.10.200211.1б/рЧекалін С.П,
7Волков КостянтинПрилуки,МОН,ДЮСШ10.07.200311.1б/рРакетський А.І.
60м з/б юнаки 2004-05 р.н.
1Клименко ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ25.03.200410.2ІІ-юнШарак О.В.
2Парубець МаксимНіжин МОН ДЮСШ18.05.200510.4ІІ-юнЛевчук Г.Л.
3Бевзюк ВладиславКозелецький р-н МОН ДЮСШ20.09.200511.6б/рПотебня Л.І.
2000м з/п юнаки чоловіки
1Сотник ЄвгенійЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.01.19997.25.8І-юнРябов В.В.
2Карпенко ДмитроКорюківський р-н МОН ДЮСШ21.09.20017.27.3І-юнЛисік Р.Г.
3Шкурат ОлександрПрилуки,МОН,ДЮСШ00.00.20007.27.9І-юнМачульний Є.В.
Стрибки у довжину чоловіки
1Уніат ВолодимирКозелецький р-н “Інваспорт”24.07.19975.84ІІІШарак О.В.
2Сила ЯрославЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”19.05.19975.51І-юнВятіорець С.Є.,Середа С.С.
3Кучеренко БогданЧернігів, ОДЮСШ олім. видів23.07.20015.23ІІ-юнЛуценко В.В.
4Носелевець ВіталійКозелецький р-н “Інваспорт”18.03.19985.17ІІ-юнШарак О.В.
Стрибки у довжину юнаки 2002-03 р.н.
1Нога РоманПрилуки,МОН,ДЮСШ02.04.20025.50І-юнМачульний Є.В.
2Бицький СергійНіжин МОН ДЮСШ21.05.20034.82ІІ-юнЛевчук Г.Л.
3Бабич ДмитроКорюківський р-н МОН ДЮСШ29.06.20034.59ІІІ-юнСахута А.О.
4Наумчик РоманКорюківський р-н МОН ДЮСШ04.07.20034.31ІІІ-юнСахута А.О.
Черенков НікітаБахмацький р-н МОН ДЮСШ08.10.2003DNSІванько Ю.Б.
Стрибки у довжину юнаки 2004-2005 р.н.
1Касян БогданНосівський р-н, МОН, ДЮСШ01.01.20044.98ІІ-юнБочок В.А.
2Мироненко ЯрославМенська ОТГ18.08.20044.76ІІ-юнТаратухіна Н.П.
3Шарак АнтонКозелецький р-н МОН ДЮСШ01.01.20034.64ІІІ-юнШарак О.В.
4Бут НікітаПрилуки,МОН,ДЮСШ00.00.20044.56ІІІ-юнМачульний Є.В.
5Бродський ЯнМенська ОТГ18.03.20054.54ІІІ-юнТаратухіна Н.П.
6Поляков ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.20054.42ІІІ-юнЖук Є.В.
7Клименко ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ25.03.20044.40ІІІ-юнШарак О.В.
8Гуцол ОлексійЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР19.09.20054.29ІІІ-юнФіліпови
9Філіпов АртемЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР26.04.20053.98б/рФіліпови
10Олексіюк ОлексійКозелецький р-н МОН ДЮСШ06.05.20053.89б/рПотебня Л.І.
11Потебня ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ14.10.20063.88б/рПотебня Л.І.
12Гузенок КирилоМенська ОТГ17.01.20063.85б/рТаратухіна Н.П.
13Мішура АртемНіжин МОН ДЮСШ31.12.20053.66б/рЛевчук Г.Л.
14Лесенко ДмитроПрилуки,МОН,ДЮСШ00.00.20063.31б/рМачульний Є.В.
Потрійний чоловіки
1Сила ЯрославЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”19.05.199712.34ІІІВятіорець С.Є.,Середа С.С.
2Уніат ВолодимирКозелецький р-н “Інваспорт”24.07.199711.97І-юнШарак О.В.
3Савин МаксимКозелецький р-н МОН ДЮСШ13.05.200011.75ІІ-юнШарак О.В.
Потрійний юнаки 2001-02 р.н.
1Нога РоманПрилуки,МОН,ДЮСШ02.04.200212.90ІІІМачульний Є.В.
2Войков КостянтинПрилуки,МОН,ДЮСШ10.07.200310.74ІІІ-юнРакетський А.І.
3Громов АндрійКозелецький р-н МОН ДЮСШ12.12.200310.73ІІІ-юнШарак О.В.
Потрійний юнаки 2003 р.н. і мол.
1Мироненко ЯорославМенська ОТГ18.08.200410.07ІІІ-юнТаратухіна Н.П.
2Бродський ЯнМенська ОТГ18.03.200510.06ІІІ-юнТаратухіна Н.П.
Стрибки у висоту чоловіки
1Рябенко СтаніславБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ12.12.2001165ІІІМалашенко І.О.,Рябенко С.М.
2Населевець ВіталійКозелецький р-н “Інваспорт№18.03.1998150ІІ-юнШарак О.В.
Стрибки у висоту юнаки 2002-03 р.н.
1Кобезький СергійБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ00.00.2002165ІІІ-юнБілич О.Л.
2Петренко АнатолійПрилуцький р-н МОН ДЮСШ24.07.2002165ІІІ-юнЧекалін С.П.
3Приймак МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ31.10.2002165ІІІ-юнЧекалін С.П.
4Лесик ДенисПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.10.2003160І-юнЧекалін С.П.
5Терницький АртемПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.04.2003160І-юнЧекалін С.П.
6Сім/ячко МихайлоПрилуцький р-н МОН ДЮСШ08.02.2003155І-юнКравченко Г.М.
7Огієнко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.05.2002150ІІ-юнГавриленко В.Г.
Стрибки у висоту юнаки 2004-05 р.н.
1Хантіль ВолодимирПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.10.2004150ІІ-юнГавриленко В.Г.
2Бродський ЯнМенська ОТГ18.03.2005145ІІ-юнТаратухіна Н.П.
3Степанюк ІванПрилуцький р-н МОН ДЮСШ02.09.2005135ІІІ-юнЧекалін С.П.
4Гузенок КирилМенська ОТГ17.01.2006125б/рТаратухіна Н.П.
5Багмут АнтонНіжин МОН ДЮСШ25.06.2005120б/рЛевчук Г.Л.
Джеваженко ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.2004ХХХЧекалін С.П.
Штовхання ядра чоловіки (7,260 кг)
1Журба ВадимЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.09.199914.62ІСереда О.А.
2Руденко АндрійМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів00.00.198714.60ІТаратухіна Н.П.
3Кравченко ДмитроЧернігів,У, ДЮСШ “Україна” ЧМР04.02.199913.09ІКондратенко П.Б.
4Вірич ЮрійЧернігів “У” “Інваспорт”22.05.199712.71ІІСереда О.А.
5Майстренко ВладиславКиївська обл..”Інваспорт”00.00.199412.47ІІБагач О.М.
6Кливцур МаксимКиївська обл..31.05.199612.09ІІСтупаченко О.В., А.І.
7Черниш ЯрославКиївська обл..”Інваспорт”00.00.19949.29ІІІБагач О.М.
8Вовк ВалерійЧернігів ОДЮСШ олім.видів03.08.20019.08ІІІПорядіна В.В.
Штовхання ядра юніори (6,0 кг) – виставкові
1Андрущук ВолодимирКиївська обл..10.01.200113.71ІІІСтупаченко О.В., А.І.
2Жирний ВладиславКиївська обл..09.06.200012.02І-юнСтупаченко О.В., А.І.
3Вовк ВалерійЧернігів ОДЮСШ олім.видів03.08.200110.50ІІ-юнПорядіна В.В.
Штовхання ядра юнаки 2002-03 р.н. (5,0 кг)
1Паун ДмитроБровари МОН БВУФК11.02.200213.52ІІІРевенко М.Г.Павлиш В.А.
2Білецький ВладиславБахмацький р-н МОН ДЮСШ28.08.200211.85І-юнМартиненко Г.П.
3Проценко МаксимБахмацький р-н МОН ДЮСШ07.05.200211.80І-юнМартиненко Г.П.
4Рябенко СтаніславБахмацький р-н МОН ДЮСШ00.00.200211.49І-юнМалашенко І.О.Рябенко С.М.
5Сухий ДмитроКорюківський р-н МОН ДЮСШ17.03.200311.25І-юнХропач О.Ф.
6Щербина ЯрославЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”20.10.200210.32ІІ-юнСереда О.А.
7Злобінцев ДмитроНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.07.20029.80ІІ-юнТертишник М.І.
8Солодько ЯрославБахмацький р-н МОН ДЮСШ07.01.20039.17ІІІ-юнМартиненко Г.П,
9Куценко АнтонПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.20028.28ІІІ-юнЖук Є.В.
Штовхання ядра юнаки 2004-05 р.н.(4,0 кг)
1Джеваженко ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.11.200413.04І-юнЧекалін С.П.
2Кутик НікитаМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів10.08.200511.82І-юнТаратухіна Н.П.
3Чирва СтаніславМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів01.07.200511.06І-юнТаратухіна Н.П.
4Яременко ЄгорБахмацький р-н МОН ДЮСШ18.07.200510.12ІІ-юнНебощицький Г.О.
5Комов СтаніславМенський р-н, МОН, ДЮСШ00.00.20069.44ІІІ-юнТерпицька І.Л.
6Дорош МаксимНіжин МОН ДЮСШ12.01.20058.96ІІІ-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
7Саєвський ІлляБахмацький р-н МОН ДЮСШ01.08.20068.60ІІІ-юнНебощицький Г.О.
8Самойлов ВладиславБахмацький р-н МОН ДЮСШ29.05.20058.12ІІІ-юнМалашенко І.О.
9Любий ДмитроКозелецький р-н МОН ДЮСШ02.12.20058.02ІІІ-юнПотебня Л.І.
60м жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Шульга ЄвгеніяЧернігів,У, ОШВСМ13.09.19947.5 Ф-7.6КМСВятіорець С Є.,Середа С.С.
2Драчук ЯнаПрилуки,МОН,ДЮСШ23.06.20018.3 Ф-8.0ІІМачульний Є.В.
3Стецкова ТетянаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 109.03.20007.9 Ф-8.1ІІКузьомко Л.М.Красільник Т.С.
4Білик МаринаКиївська обл. БВУФК00.00.20018.4 Ф-8.3ІІІРевенко М.Г.
5Прокопенко ВалеріяЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР25.05.20009.0 Ф-9.0І-юнФіліпови
6Галаган ВікторіяЧернігів, ОДЮСШ олім. видів10.08.20009.2 Ф-9.3І-юнЛуценко В.В.
Сивець АннаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”05.09.1999DQВятіорець С Є.,Середа С.С.
60м дівчата 2002-03 р.н.
1Буряк ЛіліяЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.03.20038.0 Ф-7.9ІІШульга О.П.
2Семко Дар’яСновський р-н, МОН, ДЮСШ26.09.20028.2 Ф-8.1ІІЛахадинов Є.О.
3Причиненко АннаПрилуки,МОН,ДЮСШ13.01.20038.2 Ф-8.3ІІБобровська О.А.
4Купрієць РусланаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ03.09.20028.5 Ф-8.7ІІІШарак О.В.
5Асеєва АлінаН-Сіверськ,МОН,ДЮСШ12.09.20039.0 Ф-9.0І-юнКлименко В.В.
6Кочин ЮліяМенський р-н, МОН, ДЮСШ13.01.20039.1І-юнТерпицька І.Л.
60м дівчата 2004-05 р.н.
1Біленька ІваннаНіжин МОН ДЮСШ29.09.20058.0 Ф-7.9ІІКремез О.М.,Кремез О.П.
2Тарасенко МаринаПрилуки,МОН,ДЮСШ20.12.20058.2 Ф-8.2ІІБобровська О.А.
3Красільник ВіолеттаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 102.05.20058.4 Ф-8.3ІІІКрасільник Т.С.
4Жук ОлександраКоропський р-н, К, ДЮСШ30.04.20058.4 Ф-8.5ІІІЛучко В.Л.
5Коршек АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 211.04.20058.5 Ф-8.5ІІІШевчук О.Л.
6Удалова ОлександраКоропський р-н, К, ДЮСШ21.06.20058.6ІІІЛучко В.Л.
7Красножон СофіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 213.10.20048.6ІІІШевчук О.Л.
8 – 9Сукач Дар’яЧернігів, МОН, КДЮСШ- 215.06.20048.7ІІІШевчук О.Л.
8 – 9Тонконог ДіанаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.10.20048.7ІІІБочок В.А.
10Середжимова МаріяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ03.09.20028.8І-юнШарак О.В.
11Семенець АнастасіяПрилуки МОН ОДЮСШ олім. видів06.08.20058.8І-юнСалівон Р.П.Демешко С.В.
12Клімкіна ВасілісаПрилуки,МОН,ДЮСШ01.08.20088.8І-юнМачульний Є.В.
13Наталушко ВарвараЧернігів, МОН, КДЮСШ- 128.02.20058.9І-юнКрасільник Т.С.
14 15Ковтун ВікторіяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.20059.0І-юнКуц А.С.
14 15Ілляш АлінаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ19.09.20069.0І-юнБочок В.А.
16 19Тарасенко МаріяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ11.04.20049.0І-юнБочок В.А.
16 19Шумар СофіяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ06.03.20069.0І-юнШарак О.В.
16 19Штанько АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ00.00.20059.0І-юнШиша Н.О.
16 19Браточкина АннаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”20.02.20069.0І-юнДворников А.В.
20Васько ПолінаКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ28.04.20059.1І-юнЛисік Р.Г.
21Ющенко ДіанаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 101.06.20069.1І-юнАнтонова В.Г.
22 23Бондаренко НаталіяКоропський р-н, К, ДЮСШ07.09.20059.2І-юнЛучко В.Л.
22 23Дзюба МаріяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 103.07.20059.2І-юнАнтонова В.Г.
24Каракостантиніва ВеронікаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 225.07.20069.2І-юнШевчук О.Л.
25Коваленко ЮліяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 202.07.20069.3ІІ-юнПлиско Н.М.
26 27Білоус ЮліяПрилуки,МОН,ДЮСШ05.07.20059.3ІІ-юнРакетський А.І.
26 27Никифоренко АльонаКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ13.05.20049.3ІІ-юнСахута А.О.
28 29Савенко ЛіліяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.20059.4ІІ-юнПлиско Н.М.
28 29Культе АннаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”21.12.20049.4ІІ-юнВятіорець С Є.,Середа С.С.
30 33Наумчик ЮліяМенський р-н, МОН, ДЮСШ11.12.20049.4ІІ-юнТерпицька І.Л.
30 33Муха ВікторіяМенський р-н, МОН, ДЮСШ06.11.20069.4ІІ-юнТрепач А.М.
34 35Тарасенко СвітланаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ16.03.20069.5ІІ-юнБочок В.А.
34 35Жембас ЛіліяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ28.06.20049.5ІІ-юнБочок В.А.
36Лужкова ЯнаКоропський р-н, К, ДЮСШ00.00.20059.6ІІ-юнЛучко В.Л.
37Левченко КсеніяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 205.04.20059.6ІІ-юнШевчук О.Л.
38Харченко ВеронікаКоропський р-н, К, ДЮСШ07.09.20059.7ІІ-юнЛучко В.Л.
 39 40Сухорада ЄвгеніяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ04.03.20089.8ІІІ-юнШиша Н.О.
39 40Омелечко СніжанаКоропський р-н, К, ДЮСШ00.00.20059.8ІІІ-юнЛучко В.Л.
41Титаренко АннаМенський р-н, МОН, ДЮСШ22.10.20069.8ІІІ-юнТерпицька І.Л.
42Германович ІринаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 116.06.20069.9ІІІ-юнАнтонова В.Г.
43Нестеренко АннаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР26.06.200910.0ІІІ-юнКривоус Н.В.
44Дмитренко ВікторіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.200610.2ІІІ-юнРоманенко В.О.
45Клименко АннаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 222.04.200610.2ІІІ-юнПлиско Н.М.
46Щербакова ЮліяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.200410.3ІІІ-юнРоманенко В.О.
Кабанець ЄвгеніяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ00.00.2006DNSШиша Н.О.
300м жінки
1Стецкова ТетянаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 109.03.200043.8ІІКузьомко Л.М.Красільник Т.С.
2Михальченко НаталіяПрилуки МОН ОДЮСШ олім. видів28.06.200050.4ІІ-юнСалівон Р.П.Демешко С.В.
3Діденко ОльгаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР04.06.200050.6ІІ-юнРябов В.В.
4Галаган ВікторіяЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів10.08.200051.2ІІ-юнЛуценко В.В.
5Валієва КарінаНіжинський р-н “К” ДЮСШ12.06.199853.0ІІ-юнСахно В.К.
6Сирбу АнастасіяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР01.05.200053.5ІІ-юнРябов В.В.Кривоус Н.В.
7Кубрак АллаНіжинський р-н “К” ДЮСШ14.04.199858.2б/рСахно В.К.
300м дівчата 2002-03 р.н.
1Буряк ЛіліяЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.03.200345.2ІІІШульга О.П.
2Брухно ТетянаПрилуки,МОН,ДЮСШ16.02.200348.2І-юнРакетський А.І.
3Асеєва АлінаН-Сіверськ,МОН,ДЮСШ12.09.200351.6ІІ-юнКлименко В.В.
300м дівчата 2004-05 р.н.
1Тарасенко МаринаПрилуки,МОН,ДЮСШ20.12.200547.4І-юнБобровська О.А.
2Сукач Дар’яЧернігів, МОН, КДЮСШ- 215.06.200448.0І-юнШевчук О.Л.
3Жук ОлександраКоропський р-н, К, ДЮСШ30.04.200548.4І-юнЛучко В.Л.
4Тонконог ДіанаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.10.200448.9І-юнБочок В.А.
5Удалова ОлександраКоропський р-н, К, ДЮСШ21.06.200549.1І-юнЛучко В.Л.
6Лимар ЯнаПрилуки,МОН,ДЮСШ24.04.200549.5І-юнРакетський А.І.
7Бондаренко НаталіяКоропський р-н, К, ДЮСШ07.09.200549.6І-юнЛучко В.Л.
8Ткаченко АннаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.10.200750.7ІІ-юнКривоус Н.В.
9Ганущенко СніжанаМенська ОТГ21.01.200650.8ІІ-юнТаратухіна Н.П.
10Коршек АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 211.04.200550.8ІІ-юнШевчук О.Л.
11Тарасенко МаріяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ11.04.200451.2ІІ-юнБочок В.А.
12Ілляш АлінаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ19.09.200651.6ІІ-юнБочок В.А.
13Красножон СофіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 213.10.200451.6ІІ-юнШевчук О.Л.
14Штанько АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ00.00.200552.5ІІ-юнШиша Н.О.
15Дзюба МаріяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 103.07.200552.8ІІ-юнАнтонова В.Г.
16Ющенко ДіанаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 101.06.200653.0ІІ-юнАнтонова В.Г.
17Шевченко АнастасіяМенська ОТГ17.07.200653.3ІІ-юнТаратухіна Н.П.
18Ковтун ВікторіяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.200553.5ІІ-юнКуц А.С.
19Олійник АлінаМенський р-н, МОН, ДЮСШ20.07.200553.6ІІ-юнТерпицька І.Л.
20Ведмідь АнастасіяБахмацький р-н МОН ДЮСШ26.12.200553.8ІІ-юнІванько Ю.Б.
21Тарасенко СвітланаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ16.03.200654.4ІІІ-юнБочок В.А.
22Браточкина АннаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”20.02.200654.6ІІІ-юнДворников А.В.
23Левченко КсеніяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 205.04.200554.9ІІІ-юнШевчук О.Л.
24Цупко ІринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ05.01.200555.3ІІІ-юнІванько Ю.Б.
25Коваленко ЮліяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 207.07.200655.7ІІІ-юнПлиско Н.М.
26Жембас ОлександраНосівський р-н, МОН, ДЮСШ21.03.200656.5ІІІ-юнБочок В.А.
27Германович ІринаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 116.06.200657.6ІІІ-юнАнтонова В.Г.
28Нестеренко АннаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР26.06.200958.0ІІІ-юнКривоус Н.В.
29Титаренко АннаМенський р-н, МОН, ДЮСШ22.10.200658.2б/рТерпицька І.Л.
30Дандель МаринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ16.03.200558.3б/рНебощицький Г.О.
31Машко ОксанаНіжин МОН ДЮСШ21.09.200558.4б/рЛевчук Г.Л.
32Культе АннаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”21.12.200458.5б/рВятіорець С Є.,Середа С.С.
33Клименко АннаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 222.04.20061.00.2б/рПлиско Н.М.
34Щербакова ЮліяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.20041.07.2б/рРоманенко В.О.
600м жінки
1Сергусь МаріяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 117.12.20011.59.1Овчаренко І.М.
2Пиркова БогданаНіжинський р-н “К” ДЮСШ19.05.19992.00.0Сахно В.К.
3Сивець АннаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”05.02.19992.05.0Вятіорець С Є.,Середа С.С.
4Сирбу АнастасіяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР01.05.20002.06.1Рябов В.В.Кривоус Н.В.
5Медвідь ЯрославаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР00.00.20002.06.3Лагункова Н.М.
600м дівчата 2002-03 р.н.
1Дворніченко ЯнаЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”20.07.20031.53.6Шульга О.П.
2Лемеш АнастасіяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР11.11.20021.59.6Лагункова Н.М.
3Вінніченко АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 106.01.20022.06.5Антонова В.Г.
4Сирай КатеринаКозелецький р-н МОН ДЮСШ30.07.20032.24.0Потебня Л.І.
600м дівчата 2004-05 р.н.
1Сальна ВеронікаПрилуки МОН ДЮСШ26.08.20041.56.3Ракетський А.І.
2Кононець АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ14.01.20042.05.1Шиша Н.О.
3Лень СофіяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.20052.07.9Куц А.С.
4Куніца КрістінаНіжин МОН ДЮСШ30.10.20072.08.4Кремез О.М.,Кремез О.П.
5Коршек АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 211.04.20052.09.7Шевчук О.Л.
6Біленька ЄваНіжин МОН ДЮСШ10.08.20072.12.3Кремез О.М.,Кремез О.П.
7Шиша МаріяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ13.06.20062.15.7Шиша Н.О.
8Ткаченко ВалеріяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.20052.17.4Куц А.С.
9Сукач Дар’яЧернігів, МОН, КДЮСШ- 215.06.20042.19.2Шевчук О.Л.
1000м жінки
1Жмурко АннаЧернігів “У” ОШВСМ24.10.19963,08.4Лагункова Н.М., Клюєв А.О.Філіпов В.В.
2Тиченко ОксанаНіжинський р-н “К” ДЮСШ26.07.19973.27.4Сахно В.К.
3Діденко ОльгаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР04.06.20003.36.5Рябов В.В.
4Валієва КарінаНіжинський р-н “К” ДЮСШ12.06.19983.52.2Сахно В.К.
5Деркач СтаніславаКозелецький р-н МОН ДЮСШ17.10.20014.10.2Шарак О.В.
6Кубрак АллаНіжинський р-н “К” ДЮСШ14.04.19984.04.4Сахно В.К.
7Федосенко АнгелінаКозелецький р-н МОН ДЮСШ10.07.20014.37.7Потебня Л.І.
1000м дівчата 2002-03 р.н.
1Овсякова Дар’яПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.20033.33.7Куц А.С.
2Андрущенко ОленаНіжин МОН ДЮСШ04.06.20033.47.3Левчук Г.Л.
3Кочин ЮліяМенський р-н, МОН, ДЮСШ13.01.20034.24.0Трепач А.М.
4Стовбуненко ЯринаСновський р-н МОН ДЮСШ17.10.20024.30.8Лахадинов Є.О,
1000м дівчата 2004-05 р.н.
1Сальна ВеронікаПрилуки МОН ДЮСШ26.08.20043.31.5Ракетський А.І.
2Дмитренко АлінаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР01.02.20063.32.9Кривоус Н.В.
3Ткаченко АннаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.10.20073.40.3Кривоус Н.В.
4Амукшина АрінаНіжин МОН ДЮСШ08.08.20053.42.9Кремез О.М.,Кремез О.П.
5Чобану ЄлізаветаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.20053.53.7Куц А.С.
6Овсякова ВасилинаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.20083.55.4Куц А.С.
7Авраменко ВалеріяКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ11.03.20063.55.8Авраменко Т.О
8Швиденко ВікторіяБахмацький р-н МОН ДЮСШ00.00.20044.00.8Мартиненко Г.П.
9Муха ВікторіяМенський р-н, МОН, ДЮСШ06.11.20064.14.8Трепач А.М.
3000м жінки
1Жмурко АннаЧернігів “У” ОШВСМ24.10.199610.40.6ІІЛагункова Н.М., Клюєв А.О.Філіпов В.В.
2Михальченко НаталіяПрилуки МОН ОДЮСШ олім. видів28.06.200012.50.1ІІІСалівон Р.П.Демешко С.В.
3Іваровська НінаНіжинський р-н “К” ДЮСШ04.01.196113.37.5ІІ-юнСахно В.К.
3000м дівчата 2002-03 р.н.
1Коробко ВладаН-Сіверськ,МОН,ДЮСШ10.10.200313.31.0ІІ-юнБренз А.Н..Білявський І.М.
2Сущенко ВалеріяКозелецький р-н МОН ДЮСШ31.07.200313.49.3ІІ-юнШарак О.В.
3Рябчун АнастасіяКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ15.08.200314.25.0ІІ-юнЛисік Р.Г.
4Машталір ЯнаКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ10.04.200315.16.6ІІІ-юнЛисік Р.Г.
3000м дівчата 2004-05 р.н.
1Сальна ВеронікаПрилуки МОН ДЮСШ26.08.200412.09.0ІІІРакетський А.І.
2Куропаткіна АлінаН-Сіверськ,МОН,ДЮСШ12.09.200513.51.5ІІ-юнБренз А.Н..Білявський І.М.
60м з/б жінки
1Гільденскіольд НадіяПрилуки МОН ДЮСШ24.11.200111.8ІІ-юнРакетський А.І.
2Тарасенко АльбінаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.11.200114.4б/рЧекалін С.П.
60м з/б дівчата 2002-03 р.н.
1Дорошенко ПорлінаМенська ОТГ12.11.20039.8ІІІТаратухіна Н.П.
2Сидорко Дар”яПрилуки МОН ДЮСШ16.07.200210.0ІІІРакетський А.І.
60м з/б дівчата 2004-05 р.н.
1Лимар ЯнаПрилуки МОН ДЮСШ24.04.200510.4І-юнРакетський А.І.
2Ткаченко КатеринаМенська ОТГ16.11.200511.1ІІ-юнТерпицька І.Л.
3Наумчик ЮліяМенська ОТГ11.12.200411.4ІІ-юнТерпицька І.Л.
4Ганущенко СніжанаМенська ОТГ21.01.200611.7ІІ-юнТаратухіна Н.П.
5 6Олійник АлінаМенська ОТГ20.07.200512.0ІІІ-юнТаратухіна Н.П.
5 6Білоус ЮліяПрилуки МОН ДЮСШ05.07.200512.0ІІІ-юнРакетський А.І.
Стрибки у довжину жінки
1Чернікова АлінаПрилуки,МОН,ДЮСШ24.07.20014.92ІІІБобровська О.А.
2Постоногова АннаПрилуки,МОН,ДЮСШ07.08.20014.29І-юнМачульний Є.В.
3Ковальова ВалеріяЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.12.19993.84ІІ-юнФіліпови
4Прокопенко ВалеріяЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР25.05.20003.48б/рФіліпови
Стрибки у довжину дівчата 2002-03 р.н.
1Численко КатеринаНіжин МОН ДЮСШ06.06.20035.03ІІІКремез О.М.,Кремез О.П.
2Дорошенко ПолінаМенська ОТГ12.11.20034.80ІІІТаратухіна Н.П.
3Сидорко Дар’яПрилуки МОН ДЮСШ16.07.20024.67І-юнРакетський А.І.
4Ільченко АнастасіяБахмацький р-н МОН ДЮСШ08.12.20034.08ІІ-юнІванько Ю.Б.
Рябчун АнастасіяКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ15.08.2003DNSЛисік Р.Г.
Стрибки у довжину дівчата 2004-05 р.н.
1Біленька ІваннаНіжин МОН ДЮСШ29.09.20055.13ІІІКремез О.М.,Кремез О.П.
2Панюкова БаженаПрилуки,МОН,ДЮСШ00.00.20044.65І-юнБобровська О.А.
3Рогова Дар”яМенська ОТГ11.01.20064.49І-юнТерпицька І.Л.
4Росомаха ЗлатаМенська ОТГ20.10.20044.43І-юнТерпицька І.Л.
5Наталушко ВарвараЧернігів, МОН, КДЮСШ- 128.02.20054.29І-юнКрасільник Т.С.
6Климкіна ВасилісаПрилуки,МОН,ДЮСШ01.08.20084.06ІІ-юнМачульний Є.В.
7Васько ПолінаКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ28.04.20053.65ІІІ-юнЛисік Р.Г.
8Кабанець ЄвгеніяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ19.10.20063.60ІІІ-юнШиша Н.О.
9Білоус ЮліяПрилуки МОН ДЮСШ05.07.20053.54ІІІ-юнРакетський А.І.
10Браточкіна АннаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”20.02.20063.42б/рДворников А.В.
11Соломенник ВікторіяМенський р-н, МОН, ДЮСШ09.04.20042.74б/рТерпицька І.Л.
Потрійний жінки
1Постоногова АннаПрилуки,МОН,ДЮСШ07.08.200111.40ІІМачульний Є.В.
2Чернікова АлінаПрилуки,МОН,ДЮСШ24.07.200110.71ІІІБобровська О.А.
3Ковальова ВалеріяЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.12.19998.09ІІІ-юнФіліпови
Гільденскіольд НадіяПрилуки МОН ДЮСШ24.11.2001ХХХРакетський А.І.
Потрійний дівчата 2002-03 р.н.
1Численко КатеринаНіжин МОН ДЮСШ06.06.200310.92ІІІКремез О.М.,Кремез О.П.
2Дорошенко ПолінаМенська ОТГ12.11.200310.29І-юнТаратухіна Н.П.
3Семко Дар’яСновський р-н, МОН, ДЮСШ26.09.20029.54ІІ-юнЛахадинов Є.О.
Потрійний дівчата 2004-05 р.н.
1Панюкова БаженаПрилуки,МОН,ДЮСШ00.00.200410.15І-юнБобровська О.А.
2Росомаха ЗлатаМенський р-н, МОН, ДЮСШ20.10.20049.58І-юнТерпицька І.Л.
Стрибки у висоту жінки
1Тарасенко АльбінаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.11.2001135І-юнЧекалін С.П.
2Гільденскіольд НадіяПрилуки МОН ДЮСШ24.11.2001130І-юнРакетський А.І.
Стрибки у висоту дівчата 2002-03 р.н.
1Дорошенко ПолінаМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів12.11.2003155ІІТаратухіна Н.П.
2Засік КатеринаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ21.05.2002140ІІІГавриленко В.Г.
Стрибки у висоту дівчата 2004-05 р.н.
1Рогова Дар”яМенська ОТГ11.01.2006160ІІТерпицька І.Л.
2Ткаченко КатеринаМенська ОТГ16.01.2005155ІІТерпицька І.Л.
3Дубіль АлевтинаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.05.2005150ІІЧекалін С.П.
4Ганущенко СніжанаМенська ОТГ21.01.2006145ІІІТаратухіна Н.П.
5Шевченко АнастасіяМенська ОТГ17.07.2006130І-юнТаратухіна Н.П.
6Соломенник ВікторіяМенська ОТГ09.04.2004125ІІ-юнТерпицька І.Л.
Штовхання ядра жінки (4кг)
1Лупинос КатеринаЧернігів ОДЮСШ олім.видів01.02.200012.10ІПорядіна В.В.Таратухіна Н.П.
2Бондаренко АнастасіяКиївська обл. БВУФК28.09.200111.08ІІЗенін І.В.,Ревенко М.Г.,Павлиш В.А.
3Полоз ОленаЧернігів ОДЮСШ олім.видів12.03.19999.80ІІІПорядіна В.В.
4Белік МаринаКиївська обл. БВУФК20.12.20019.60ІІІРжаніцин П.І.,Ревенко М.Г.,Павлиш В.А.
5Ансютіна КатеринаНіжин МОН ДЮСШ27.08.20018.55ІІІКремез О.М.,Кремез О.П.
Штовхання ядра дівчата 2002–03 р.н. (3 кг)
1Соловйова ЛіліяБровари МОН БВУФК11.07.200311.15ІІІРевенко М.Г.Павлиш В.А.
2Супрун ОльгаНіжин МОН ДЮСШ31.03.20039.57ІІІКремез О.М.,Кремез О.П.
3Степура АнастасіяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ04.02.20037.65ІІ-юнПотебня Л.І
4Гуляй ОльгаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”14.06.20036.56ІІІ-юнСереда О.А.
Штовхання ядра дівчата 2004-05 р.н. і мол. (3 кг)
1Соломенник ВікторіяМенська ОТГ09.04.200411.68ІІТерпицька І.Л.
2Петренко ОленаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ27.08.200411.62ІІШарак О.В.
3Ример МаринаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ28.02.200410.85ІІІШарак О.В.
4Солошенко ВалеріяНосівський р-н МОН ДЮСШ11.11.20049.87ІІІШиша Н.О.
5Дандель МаринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ00.00.20048.90І-юнНебощицький Г.О.
6Люткевич АннаБахмацький р-н МОН ДЮСШ11.09.20048.70І-юнМалашенко І.О.
7Наваліхіна ЮліяБахмацький р-н МОН ДЮСШ11.12.20048.59І-юнМалашенко І.О.
8Майстренко ВікторіяМенська ОТГ29.10.20047.63ІІ-юнТаратухіна Н.П.
9Резвін АнастасіяНіжин МОН ДЮСШ18.04.20057.36ІІ-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
10Никифоренко АльонаКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ13.05.20046.87ІІІ-юнСахута А.О.
11Шепель АнгелінаМенська ОТГ14.07.20066.56ІІІ-юнТаратухіна Н.П.
12Авраменко АнастасіяКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ03.04.20056.52ІІІ-юнСахута А.О.
Горошко НадіяНіжин МОН ДЮСШ05.10.2005ХХХЛевчук Г.Л.
Дандель МаринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ19.03.2005ХХХНебощицький Г.О.
Головний суддя          Рябов В.В.
Головний секретар     Антонова В.Г.
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment