Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики в приміщенні серед

чоловіків і жінок, юнаків та дівчат 2001-02 р.н., 2003 р.н. і молодші.

22 лютого 2018 р.

м.Бровари

 

Результати (скачати)

 

Особисті результати

 

60м з/б чоловіки         
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Савин МаксимКозелецький р-н МОН ДЮСШ13.05.20008.9ІІШарак О.В.
60м з/б юнаки 2001-02 р.н.        
1Луговський ДмитроКозелецький р-н МОН ДЮСШ13.08.200211.9б/рШарак О.В.
60м з/б юнаки 2001-02 р.н.        
1Ященко МаксимНіжин МОН ДЮСШ18.04.200310.3ІІ-юнКремез О.М.,Кремез М.П.
2Тимошенко МаксимСновський р-н, МОН ДЮСШ14.08.200310.7ІІІ-юнЛахадінов Є.О.
3Клименко ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ25.03.200411.2б/рШарак О.В.
60м чоловіки         
1Красільник ЯрославЧернігів, МОН, КДЮСШ- 109.10.19996.9 Ф-6.9ІКрасільник Т.С.
2Прохоренко ВолодимирКозелецький р-н МОН ДЮСШ02.12.20006.9 Ф- 6.9ІШарак О.В.
3Дворников АндрійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”06.01.19957.0 Ф- 7.0ІВятіорець С.Є.,Середа С.С.
4Савин МаксимКозелецький р-н МОН ДЮСШ13.05.20007.2 Ф- 7.3ІІШарак О.В.
5Чернобай МиколаЧернігів, ОДЮСШ олім. видів07.03.20007.2 Ф-7.6ІІМасюк А.М.
6Землинський БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”18.10.20007.2ІІШульга О.П.
7Батуренко ІгорЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.11.19977.3ІІ Кузьомко Л.М.Рябов В.В.
8Маслюк ДенисЧернігів, МОН, КДЮСШ- 113.06.20007.5ІІІОвчаренко І.М.
9Уніат ВолодимирКозелецький р-н, інваспорт24.07.19977.5ІІІШарак О.В.
10Паляниця ОлександрЧернігів, ОДЮСШ олім. видів07.03.20007.6ІІІМасюк А.М.
11Пономарчук ЮрійЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР23.01.19977.6ІІІФіліпови
12Тимошенко ОлексійПрилуки МОН ОДЮСШ олім. Видів17.10.19997.6ІІІСалівон Р.П.Демешко С.В.
13Слиш ОлександрЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”12.10.20007.7ІІІШульга О.П.
14Коваль АртемЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР05.06.19997.7ІІІФіліпови
15Харитонов СерггійЧернігів ЧНПУ01.06.19987.7ІІІ Кузьомко Л.М.
16Шкурат ОлександрПрилуки МОН ДЮСШ06.10.20008.0І-юнМачульний Є.В.
17Лобур ВалентинЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР13.05.19998.1І-юнФіліпови
Носелевець ВіталійКозелецький р-н, інваспорт18.03.1998DQШарак О.В.
60м юнаки 2001-02 р.н.        
1Довгий ДенисЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”12.06.20017.2 Ф-6.9ІШульга О.П.
2Бован ОлексійЧернігів, ОДЮСШ олім. Видів21.08.20017.1 Ф-7.1ІІЛуценко В.В.
3Осаревич ВячеславЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”18.05.20007.4 Ф-7.4ІІВятіорець С.Є.,Середа С.С.
4Олешко ПавлоНосівський р-н, МОН, ДЮСШ12.07.20027.4 Ф-7.5ІІШиша Н.О.
5Чередніченко ОлександрКоропський р-н, К, ДЮСШ26.05.20017.4 Ф-7.6ІІЛучко В.Л.
6Чайка АндрійНіжин МОН ДЮСШ18.04.20037.5ІІІКремез О.М.,Кремез М.П.
7Шульга ДмитроЧернігів, ОДЮСШ олім. видів22.04.20027.6ІІІМасюк А.М.
8Забіжко ВіталійВасильків19.02.20017.6ІІІДенисенко А.М.
9Мишко ЯрославЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.04.20027.7ІІІФіліпови
10Джиба ВладиславЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.02.20017.7ІІІФіліпови
11Ступаченко АндрійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 101.03.20027.8ІІІОвчаренко І.М.
12Пасіка ВладиславНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.10.20027.8ІІІШиша Н.О.
13Опанасюк МиколаБахмацький р-н МОН ДЮСШ30.06.20027.8ІІІМалашенко І.О.,Білич О.Л.
14Федоренко АртемБахмацький р-н МОН ДЮСШ15.12.20017.9І-юнІванько Ю.Б.
15Ніколаєнко КирилоЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”26.01.20028.0І-юнВятіорець С.Є.,Середа С.С.
16Бориско ДенисКоропський р-н, К, ДЮСШ11.12.20028.0І-юнЛучко В.Л.
17Петренко АнатолійПрилуцький р-н МОН ДЮСШ24.07.20028.1І-юнЧекалін С.П.
18Здор ДмитроЧернігів, МОН, КДЮСШ- 106.01.20028.4ІІ-юнОвчаренко І.М.
19Попружний ТарасЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”31.08.20028.5ІІ-юнВятіорець С.Є.,Середа С.С.
Брика БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”31.08.2002DNSВятіорець С.Є.,Середа С.С.
60м юнаки 2003 р.н. і мол.       
1Гавриленко МаксимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 212.06.20037.5 Ф-7.4ІІШевчук О.Л.
2Калюжний АртемМенський р-н, “К” ДЮСШ25.04.20037.7 Ф-7.5ІІІКалюжна Т.В.
3Джеваженко ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ24.07.20027.7 Ф-7.8ІІІЧекалін С.П.
4Хантіль ВолодимирПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.11.20047.7 Ф-8.0ІІІГавриленко В.Г.
5 – 6Черенков МикитаБахмацький р-н МОН ДЮСШ08.10.20037.8ІІІІванько Ю.Б.
5 – 6Бистревський ІгорЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”17.01.20037.8ІІІВятіорець С.Є.,Середа С.С.
7Лупашко ВладиславКозелецький р-н МОН ДЮСШ01.01.20037.9І-юнШарак О.В.
8Ященко МаксимНіжин МОН ДЮСШ18.04.20038.0І-юнКремез О.М.,Кремез М.П.
9Бакун ВолодимирПрилуцький р-н МОН ДЮСШ08.02.20038.1І-юнГавриленко В.Г.
10Черніченко ЄвгенійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”06.01.20048.2І-юнШульга О.П.
11Лесик ДенисПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.10.20038.2І-юнЧекалін С.П.
12Леута НазарПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.20048.2І-юнКуц А.С.Бойко В.С.
13Глушенок ІлляЧернігів, МОН, КДЮСШ- 107.01.20048.2І-юнАнтонова В.Г.
14Стовбур ДенисНіжин МОН ДЮСШ01.04.20038.4ІІ-юнКремез О.М.,Кремез М.П.
15Кимач ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.20048.6ІІ-юнКуц А.С.Бойко В.С.
16Сидоренко ОлексійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 116.05.20048.6ІІ-юнБеркут Н.П.
17Кирей БогданКоропський р-н, К, ДЮСШ07.05.20058.7ІІІ-юнЛучко В.Л.
18Савоста МаксимСновський р-н, МОН ДЮСШ18.09.20038.7ІІІ-юнІвлєв.В.Ю.
19Шарак АнтонКозелецький р-н МОН ДЮСШ01.01.20038.8ІІІ-юнШарак О.В.
20Гливчак МиколаМенський р-н, “К” ДЮСШ00.00.20058.8ІІІ-юнФедоренко О.О.
21Лобуренко АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 218.12.20038.9ІІІ-юнШевчук О.Л.
22Петренко РусланЧернігів, МОН, КДЮСШ- 111.08.20058.9ІІІ-юнБеркут Н.П.
23Барковський АртемЧернігів, “Україна”25.02.20058.9ІІІ-юн
24Веремієнко ДмитроПрилуцький р-н МОН ДЮСШ06.12.20048.9ІІІ-юнКуц А.С.Бойко В.С.
25Редька АртемПрилуцький р-н МОН ДЮСШ06.12.20049.0ІІІ-юнКуц А.С.Бойко В.С.
26Триголосов ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР26.11.20059.0ІІІ-юнЛагункова Н.М.
27Скороход ІванЧернігів, МОН, КДЮСШ- 102.01.20059.0ІІІ-юнАнтонова В.Г.
28Сядуро МиколаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 131.08.20059.1б/рЛисенко К.В.
29Гончар ВадимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 103.06.20059.2б/рЛисенко К.В.
30Ващенко ОлегЧернігів, МОН, КДЮСШ- 125.06.20049.3б/рБеркут Н.П.
31Калюжний ІлляМенський р-н, “К” ДЮСШ02.08.20059.3б/рКалюжна Т.В.
32Сердюк ОлександрЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.20049.4б/рПлиско Н.М.
33Крупка АндрійНосівський р-н, МОН, ДЮСШ22.01.20069.4б/рЯма М.П.
34Чаленко ЄвгенНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.11.20069.6б/рЯма М.П.
35Олксик ДенисНосівський р-н, МОН, ДЮСШ00.00.20059.7б/рБочок В.А.
36Безименний денисЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.200610.4б/рПлиско Н.М.
37Ярмак ВладиславЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.200510.4б/рРоманенко В.О.
38Високос ДмитроЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.200610.5б/рПлиско Н.М.
39Самбур МаксимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.200510.6б/рПлиско Н.М.
40.Попов ВладиславЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.200510.8б/рПлиско Н.М.
41Атаманчук ДмитроЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.200610.8б/рРоманенко В.О.
Гордієнко МаксимБахмацький р-н МОН ДЮСШ16.04.2004DNFБілич О.Л
300м чоловіки         
1Дворников АндрійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”06.01.199536.8ІІВятіорець С.Є.,Середа С.С.
2Батуренко ІгорЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.11.199737.9ІІ Кузьомко Л.М.Рябов В.В.
3Чернобай МиколаЧернігів, ОДЮСШ олім. видів07.03.200038.4ІІІМасюк А.М.
4Дяченко РоманНіжинський р-н “К” ДЮСШ23.11.198938.5ІІІСахно В.К.
5Казачок ВасильЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР10.05.199639.4ІІІФіліпови
6Секера ДмитроЧернігів10.01.199440.1ІІІОвчаренко І.М.Клименко В.В.
7Іллюша ЄвгенійНіжинський р-н “К” ДЮСШ09.12.199840.3ІІІСахно В.К.
8Піддубний ЮрійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 117.10.199940.5ІІІОвчаренко І.М.
9Рева ЕвгенійЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР23.04.200040.7ІІІ.Рябов В.В.Клименко В.В.
10Подгорний ВолодимирЖовті Води15.07.198141.1І-юнПопов В.В..Лисенюк В.І.
11Харитонов СерггійЧернігів ЧНПУ01.06.199841.2І-юн Кузьомко Л.М.
12Семенченко ВолодимирПрилуки МОН ОДЮСШ олім. видів17.10.199941.5І-юнСалівон Р.П.Демешко С.В.
13Гордійко ЄгорЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР30.04.199941.8І-юн.Рябов В.В.
14Коваль АртемЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР05.05.199942.2ІІ-юнФіліпови
15Лесь ВіталійПрилуки МОН ОДЮСШ олім. видів17.10.199942.5ІІ-юнСалівон Р.П.Демешко С.В.
16Шурам ОлександрПрилуки МОН ДЮСШ10.06.200044.0ІІ-юнМачульний Є.В.
300м юнаки 2001-02 р.н.        
1Вовк ДанилоЧернігів “У”КПНЗ ДЮСШ “Атлет”16.05.200138.1ІІВарда А.Є.,Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2Бован ОлексійЧернігів, ОДЮСШ олім. Видів21.08.200138.3ІІЛуценко В.В.
3Осаревич ВячеславЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”18.05.200039.1ІІІВятіорець С.Є.,Середа С.С.
4Шульга ДмитроЧернігів, ОДЮСШ олім. видів22.04.200241.7І-юнМасюк А.М.
5Здор ДмитроЧернігів, МОН, КДЮСШ- 106.01.200242.5ІІ-юнОвчаренко І.М.
6Ступаченко АндрійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 101.03.200242.9ІІ-юнОвчаренко І.М.
7Бориско ДенисКоропський р-н, К, ДЮСШ11.12.200242.9ІІ-юнЛучко В.Л.
8Ніколайчук БогданКорюківський р-н МОН ДЮСШ03.01.200143.6ІІ-юнЛисік Р.Г.
9Баклан ВячеславЧернігів, МОН, КДЮСШ- 122.11.200253.8б/рБеркут Н.П.
300м юнаки 2003 р.н. і мол.        
1Калюжний АртемМенський р-н, “К” ДЮСШ25.04.200341.3І-юнКалюжна Т.В.
2Гавриленко МаксимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 212.06.200341.7І-юнШевчук О.Л.
3Бистревський ІгорЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”17.01.200342.5ІІ-юнВятіорець С.Є.,Середа С.С.
4Єременок ОлександрБобровицький р-н “К” ДЮСШ00.00.200343.4ІІ-юнЖадько А.О.
5Черенков МикитаБахмацький р-н МОН ДЮСШ08.10.200343.6ІІ-юнІванько Ю.Б.
6Черніченко ЄвгенійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”06.01.200443.8ІІ-юнШульга О.П.
7Сидоренко ОлексійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 116.05.200444.9ІІІ-юнБеркут Н.П.
8Тимошенко МаксимСновський р-н, МОН ДЮСШ14.08.200345.3ІІІ-юнЛахадінов Є.О.
9Бабушкін ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.09.200545.6ІІІ-юнКривоус Н.В.
10Касян БогданНосівський р-н, МОН, ДЮСШ01.01.200445.9ІІІ-юнБочок В.А.
11Бакун ВолодимирПрилуцький р-н МОН ДЮСШ08.02.200346.4ІІІ-юнГавриленко В.Г.
12Гордієнко МаксимБахмацький р-н МОН ДЮСШ16.04.200447.3ІІІ-юнБілич О.Л
13Бей ІгорЧернігів, МОН, КДЮСШ- 122.07.200348.6б/рБеркут Н.П.
14Кирей БогданКоропський р-н, К, ДЮСШ07.05.200548.9б/рЛучко В.Л.
15Скороход ІванЧернігів, МОН, КДЮСШ- 102.01.200549.2б/рАнтонова В.Г.
16Лобуренко АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 218.12.200349.5б/рШевчук О.Л.
17Савоста МаксимСновський р-н, МОН ДЮСШ18.09.200349.7б/рІвлєв.В.Ю.
18Калюжний ІлляМенський р-н, “К” ДЮСШ02.08.200550.1б/рКалюжна Т.В.
19Годунок ІванНіжинський р-н “К” ДЮСШ06.01.200550.4б/рСахно В.К.Савченко А.М.
20Леута НазарПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.200450.6б/рКуц А.С.Бойко В.С.
21Крупка АндрійНосівський р-н, МОН, ДЮСШ22.01.200651.6б/рЯма М.П.
22Сядуро МиколаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 131.08.200551.8б/рЛисенко К.В.
23Веремієнко ДмитроПрилуцький р-н МОН ДЮСШ06.12.200452.1б/рКуц А.С.Бойко В.С.
24Сердюк ОлександрЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.200452.9б/рПлиско Н.М.
25Ващенко ОлегЧернігів, МОН, КДЮСШ- 125.06.200454.5б/рБеркут Н.П.
26Гончар ВадимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 103.06.200557.8б/рЛисенко К.В.
27Триголосов ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР26.11.200559.9б/рЛагункова Н.М.
28Крутько СтаніславМенський р-н ДЮСШ00.00.20031.00.3б/рФедоренко О.О.
29Попов ВладиславЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.20051.04.8б/рПлиско Н.М.
30Буйменний ДенисЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.20051.05.3б/рПлиско Н.М.
31Високос ДмитроЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.20061.05.5б/рПлиско Н.М.
32Атаманчук ДмитроЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.20061.06.3б/рРоманенко В.О.
33Ярмак ВладиславЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.20051.07.1б/рРоманенко В.О.
Гливчак МиколаМенський р-н ДЮСШ00.00.2003DNFФедоренко О.О.
600м чоловіки         
1Корогод ДмитроЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР30.07.19961,29.0Філіпови
2Кравцов СергійЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів27.11.20001,31.0Луценко В.В.
3Іллюша ЄвгенійНіжинський р-н “К” ДЮСШ26.09.19841.33.7Сахно В.К.
4Рева ЄвгенійЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР23.04.20001.34.4Рябов В.В.Клименко В.В.
5Семенченко ВолодимирПрилуки МОН ОДЮСШ олім. видів02.12.20001.42.7Салівон Р.П.Демешко С.В.
600м юнаки 2001-02 р.н.        
1Анищенко ДенисСновський р-н, МОН ДЮСШ09.06.20011.33.9Лахадінов Є.О.
2Крючков АртемКоропський р-н, К, ДЮСШ05.10.20011.35.5Лучко В.Л.
3Кутер СергійБорзна МОН ДЮСШ28.05.20011.36.6Романенко Р.О.
4Брика БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”01.06.20011.36.8Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
5Ходос БогданЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів06.04.20021,31.0Луценко В.В.
600м юнаки 2003 р.н. і мол.        
1Мархай ЯківНосівський р-н, МОН, ДЮСШ20.07.20031.40.0Бочок В.А.
2Ніколаєв ВладиславЧернігів, МОН, КДЮСШ- 108.07.20031.44.6Антонова В.Г.
3Левченко АртемНіжин МОН ДЮСШ05.07.20041.51.7Кремез О.М.,Кремез М.П.
4Редька АртемПрилуцький р-н МОН ДЮСШ23.08.20051.51.8Куц А.С.Бойко В.С.
5Скороход ІванЧернігів, МОН, КДЮСШ- 102.01.20051.54.2Антонова В.Г.
6Петренко РусланЧернігів, МОН, КДЮСШ- 111.08.20051.55.2Беркут Н.П.
7Годунок ІванНіжинський р-н “К” ДЮСШ06.01.20051.56.2Сахно В.К.Савченко Л.М.
8Стороженко ТихонЧернігів, МОН, КДЮСШ- 105.05.20061.59.3Антонова В.Г.
9Бутенко ОлегЧернігів, МОН, КДЮСШ- 127.02.20031.59.7Антонова В.Г.
1000м чоловіки         
1Секера ДмитроЧернігів10.01.19942.46.7.Овчаренко І.М.Клименко В.В.
2Казачок ВасильЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР10.05.19962,53.8Філіпови
3Філоненко ВячеславНіжинський р-н “К” ДЮСШ12.05.19973.00.8Сахно В.К.
4Придатко ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ01.01.19973.06.5Мачульний Є.В.
5Полонець ЮрійНіжинський р-н “К” ДЮСШ10.09.19973.13.3Сахно В.К.
6Черних МаксимСновський р-н МОН ДЮСШ08.05.20003.29.0Медведьова Н.М.
7Ус МаксимЧернігів ДЮСШ “Інваспорт”14.11.19983.29.3Ладисев А.В.
8Лобур ВалентинЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР13.05.19993.38.0Філіпови
9Тишко ВолодимирНіжинський р-н “К” ДЮСШ03.11.19993.39.7Сахно В.К.
10Голуб ВладиславЧернігів25.10.1991DNFФіліпови
1000м юнаки 2001-02 р.н.        
1Назаренко ІгорКозелецький р-н МОН ДЮСШ29.04.20023,04.5Шарак О.В.
2Федоренко АртемБахмацький р-н МОН ДЮСШ15.12.20013,15.5Іванько Ю.Б.
3Грищенко ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ25.11.20023.16.3Куц А.С.Бойко В.С.
4Шостка ВолодимирНіжинський р-н “К” ДЮСШ02.04.20013.31.7Сахно В.К.
1000м юнаки 2003 р.н. і мол.        
1Єрко ВладиславРіпкінський р-н “К” ДЮСШ03.04.20043,08.0Дубоносова Н.М.
2Долгов РоманБобровицький р-н “К” ДЮСШ00.00.20033.28.9Жадько А.А.
3Падгайко АртемБобровицький р-н “К” ДЮСШ00.00.20033.29.4Жадько А.А.
4Бабич ДмитроКорюківський р-н МОН ДЮСШ29.06.20033.31.9Сахута А.О.
5Чалюк МаксимЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”25.11.20033.41.0Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
6Крутько СтаніславМенський р-н ДЮСШ03.07.20033.55.5Федоренко О.О.
Задніпровський ДмитроБахмацький р-н МОН ДЮСШ28.10.2004DNFМалашенко І.О.
3000м чоловіки         
1Ліпейко АндрійНіжинський р-н “К” ДЮСШ15.10.19979.50.0ІІІСахно В.К.
2Сотник ЄвгенійЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.01.19999.57.0ІІІРябов В.В.
3Піддубний ЮрійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 117.10.199910.01.2ІІІОвчаренко І.М.
4Сахно ВолодимирНіжинський р-н “К” ДЮСШ29.07.197010.02.3ІІІТараско О.І.
5Романенко ОлександрНіжинський р-н “К” ДЮСШ26.09.198410.12.4ІІІСахно В.К.
6Голуб ВладиславЧернігів25.10.199110.18.0ІІІФіліпови
7Савчук ВадимНіжинський р-н “К” ДЮСШ18.11.197110.42.5І-юнСахно В.К.
8Михайлов БорисБахмацький р-н00.00.196111.24.0ІІ-юнМихайлов Б.В.
9Ус МаксимЧернігів ДЮСШ “Інваспорт”14.11.199812.14.0б/рЛадисев А.В.
10Пулинець СергійБахмацький р-н10.02.196012.14.3б/рМихайлов Б.В.
Лесь ВіталійПрилуки МОН ОДЮСШ олім. видів27.07.1999DNFСалівон Р.П.Демешко С.В.
3000м юнаки 2003 р.н.        
1Ярина АндрійМенський р-н ДЮСШ00.00.200312.34.6б/рФедоренко О.О.
2000м з/п чоловіки         
1Хоменко ДмитроНіжинський р-н “К” ДЮСШ00.00.19826.57.0ІІІСахно В.К.
2Романенко ОлександрНіжинський р-н “К” ДЮСШ26.09.19847.16.0І-юнСахно В.К.
3Михайлов БорисБахмацький р-н00.00.19618.21.0б/рМихайлов Б.В.
4Пулинець СергійБахмацький р-н10.02.19608.55.6б/рМихайлов Б.В.
2000м з/п юнаки 2001-02 р.н.        
1Шостка ВолодимирНіжинський р-н “К” ДЮСШ02.04.20018.03.0б/рСахно В.К.
Стрибки у довжину чоловіки        
1Ковалевський КирилоНіжин МОН ДЮСШ04.09.19996.46ІІКремез О.М.,Кремез О.П.
2Уніат ВолодимирКозелецький р-н МОН ДЮСШ24.07.19975.76І-юнШарак О.В.
3Паляниця ОлександрЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів06.01.19985.69І-юнМасюк А.М.
4Кравченко АнтонПрилуки МОН ОДЮСШ олім. видів11.04.19985.59І-юнСалівон Р.П.Демешко С.В.
5Пономарчук ЮрійЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР23.01.19974.98ІІ-юнФіліпови
Стрибки у довжину юнаки 2001-02 р.н.       
1Забіжко ВіталійВасильків ДЮСШ19.02.20016.04ІІІДенисенко А.М.
2Землинський БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”18.10.20015.66І-юнШульга О.П.
3Усенко НазарКорюківський р-н МОН ДЮСШ21.09.20015.60І-юнЛисік Р.Г.
4Данилко СергійНосівський р-н, МОН, ДЮСШ29.12.20025.23ІІ-юнШиша Н.О.
5Шульга ДмитроЧернігів, ОДЮСШ олім. видів22.04.20025.17ІІ-юнМасюк А.М.
6Ніколайчук БогданКорюківський р-н МОН ДЮСШ03.01.20014.64ІІІ-юнЛисік Р.Г.
7Мишко ЯрославЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.04.20024.62ІІІ-юнФіліпови
8Косовський ДенисЧернігів, МОН, КДЮСШ- 120.11.20014.51ІІІ-юнБеркут Н.П.
Джиба ВладиславЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.02.2001ХХХФіліпови
Стрибки у довжину юнаки 2003 р.н. і мол.       
1Рутта ОлегМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів02.02.20034.92ІІ-юнТаратухіна Н.П.
2Джеваженко ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ24.07.20024.85ІІ-юнЧекалін С.П.
3Бабич ДмитроКорюківський р-н МОН ДЮСШ10.04.20034.63ІІІ-юнСахута А.О.
4Бабушкін ОлександрЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.09.20054.57ІІІ-юнКривоус Н.В.
5Касян БогданНосівський р-н, МОН, ДЮСШ01.01.20044.41ІІІ-юнБочок В.А.
6Клименко ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ25.03.20044.41ІІІ-юнШарак О.В.
7Шарак АнтонКозелецький р-н МОН ДЮСШ01.01.20034.16ІІІ-юнШарак О.В.
8Петренко РусланЧернігів, МОН, КДЮСШ- 111.08.20054.14ІІІ-юнБеркут Н.П.
9Сидоренко ОлексійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 116.05.20044.00ІІІ-юнБеркут Н.П.
10Бей ІгорЧернігів, МОН, КДЮСШ- 122.07.20033.98б/рБеркут Н.П.
11Шкурський АндрійЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР00.00.20043.74б/рКривоус Н.В.
12Барковський АртемЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР25.02.20063.48б/рПлотіцин С.А.
Гузенок КирилМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів20.08.2006ХХХТаратухіна Н.П.
Потрійний чоловіки        
1Кравченко АнтонПрилуки МОН ОДЮСШ олім. видів11.04.199811.93І-юнСалівон Р.П.Демешко С.В.
2Тимошенко ОлексійПрилуки МОН ОДЮСШ олім. видів17.10.199910.90ІІІ-юнСалівон Р.П.Демешко С.В.
Потрійний юнаки 2001-02 р.н.        
1Анищенко ДенисСновський р-н, МОН ДЮСШ09.06.200111.44ІІ-юнЛахадінов Є.О.
2Ніколаєнко КирилоЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”26.01.200210.82ІІІ-юнВятіорець С.Є.,Середа С.С.
3Попружний ТарасЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”31.08.200210.53ІІІ-юнВятіорець С.Є.,Середа С.С.
4Мишко ЯрославЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.04.20029.42б/рФіліпови
Потрійний юнаки 2003 р.н. і мол.       
1Рутта ОлегМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів02.02.200310.50ІІІ-юнТаратухіна Н.П.
2Петренко РусланЧернігів, МОН, КДЮСШ- 111.08.20059.24б/рБеркут Н.П.
Стрибки у висоту чоловіки        
1Кравченко АнтонПрилуки МОН ОДЮСШ олім. видів11.04.1998165ІІІСалівон Р.П.Демешко С.В.
2Населевець ВіталійКозелецький р-н МОН ДЮСШ18.03.1998160І-юнШарак О.В.
Стрибки у висоту юнаки 2001-02 р.н.       
1Капленко БогданПрилуцький р-н МОН ДЮСШ01.08.2001165ІІІЖук Є.В.
2Петренко АнатолійПрилуцький р-н МОН ДЮСШ14.07.2002155І-юнЧекалін С.П.
Стрибки у висоту юнаки 2003 р.н. і мол.       
1Устенко БогданВасильків МОН ДЮСШ00.00.2003165ІІІГулевич С.А.Денисенко Р.М.
2Лисик ДенисПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.10.2003160І-юнЧекалін С.П.
3Костина ВіталійВасильків МОН ДЮСШ00.00.2003160І-юнГулевич С.А.
4Рутта ОлегМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів02.02.2003145ІІ-юнТаратухіна Н.П.
5Хантіль ВолодимирПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.10.2004140ІІ-юнГавриленко В.Г.
6Клима ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ09.10.2004135ІІІ-юнКуц А.С.
7 8Гузенок КирилМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів20.08.2006115б/рТаратухіна Н.П.
7 8Тарасенко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ08.05.2003115б/рГавриленко В.Г.
Штовхання ядра чоловіки (7,260 кг)       
1Журба ВадимЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.09.199915.99КМССереда О.А.
2Руденко АндрійМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів00.00.198714.42ІТаратухіна Н.П.
3Кравченко ДмитроЧернігів,У, ДЮСШ “Україна” ЧМР04.02.199912.64ІІКондратенко П.Б.
4Ракуненко ДенисЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”28.07.199712.58ІІСереда О.А.
5Вірич ЮрійЧернігів “У” ДЮСШ “Інваспорт”22.05.199711.71ІІСереда О.А.
6Васюк АндрійЧернігів,У, ДЮСШ “Україна” ЧМР05.09.19979.15ІІІКондратенко П.Б.
7Ребенок ВіталійЧернігів “У” ДЮСШ “Інваспорт”27.11.19987.18б/рСереда О.А.
8Склярук СергійЧернігів,У, ДЮСШ “Україна” ЧМР19.06.19986.13б/рКондратенко П.Б.
Штовхання ядра юнаки 2001-02 р.н. (5,0 кг)       
1Паун ДмитроБровари МОН БВУФК11.02.200212.91ІІІРевенко М.Г.Павлиш В.А.
2Прохоров СергійНіжин МОН ДЮСШ22.01.200112.89ІІІКремез О.М.,Кремез О.П.
3Білецький ВладиславБахмацький р-н МОН ДЮСШ28.08.200210.84ІІ-юнМартиненко Г.П.
4Бондаренко АндрійНіжин МОН ДЮСШ06.06200110.21ІІ-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
5Щербина ЯрославЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”20.10.20029.45ІІІ-юнСереда О.А.
6Никифоренко ВасильКорюківський р-н МОН ДЮСШ02.03.20018.68ІІІ-юнКукуюк М.Д.
7Биковец ОлександрЧернігів ОДЮСШ олім.видів12.11.20028.42ІІІ-юнПорядіна В.В.
Штовхання ядра юнаки 2003 р.н. і мол. (4,0 кг)       
1Тищенко БогданМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів24.01.200314.75ІІТаратухіна Н.П.
2Сухий ДмитроКорюківський р-н МОН ДЮСШ17.03.200312.66І-юнКукуюк М.Д.
3Удалой ІлляБровари МОН БВУФК11.02.200311.59І-юнПавлиш В.А.Ревенко М.Г.
4Дживаженко ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.11.200411.27І-юнЧекалін С.П.
5Капустін МаксимМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів17.08.200310.79ІІ-юнТаратухіна Н.П.
6Калініченко ОлександрНіжин МОН ДЮСШ22.01.20019.98ІІ-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
7Сластьон БогданНіжин МОН ДЮСШ17.04.20039.95ІІ-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
8Дорош МаксимНіжин МОН ДЮСШ12.01.20059.42ІІІ-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
9Кутик НікитаМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів10.08.20058.92ІІІ-юнТаратухіна Н.П.
10Чирва СтаніславМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів01.07.20058.85ІІІ-юнТаратухіна Н.П.
11Комов СтаніславМенський р-н, МОН, ДЮСШ00.00.20066.04б/рТерпицька І.Л.
Єременок ОлександрБобровицький р-н “К” ДЮСШ00.00.2003DNSЖадько А.А.
60м з/б дівчата 2003 р.н. і мол.        
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Наумчик ЮліяМенський р-н, МОН, ДЮСШ11.12.200411.7ІІ-юнТерпицька І.Л.
60м жінки         
1Максименко КатеринаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР22.11.19987.7 Ф-7.6ІКузьомко Л.М. Кривоус Н.В.
2Стецкова ТетянаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 109.03.20008.1 Ф-8.2ІІКузьомко Л.М.Красільник Т.С.
3Прокопенко ВалеріяЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР25.05.20008.6 Ф-8.6ІІІФіліпови
4Самойленко МаріяПрилуки МОН ОДЮСШ олім. видів09.01.19998.7 Ф-8.7ІІІСалівон Р.П.Демешко С.В.
5Сирбу АнастасіяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР01.05.20009.0 Ф-9.2І-юнРябов В.В.Кривоус Н.В.
6Шкурко ЛіліяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР28.09.19999.1І-юнЛагункова Н.М. Клюєв А.О.
7Ковальова ВалеріяЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.12.19999.2І-юнФіліпови
60м дівчата 2001-02 р.н.        
1Капленко НадіяНіжин МОН ДЮСШ05.10.20018.3 Ф-8.2ІІКремез О.М.,Кремез О.П.
2Сіренко КарінаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ06.02.20018.5 Ф-8.4ІІІПапіна О.П.
3Барабаш АлінаПрилуки МОН ОДЮСШ олім. видів07.07.20028.7 Ф-8.5ІІІСалівон Р.П.Демешко С.В.
4Лемеш АнастасіяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР11.11.20028.6 Ф-8.8ІІІПлотіцини
5Купрієць РусланаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ03.09.20028.7ІІІШарак О.В.
6Оніселе КатеринаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР17.03.20028.9І-юнПлотіцини
7Лебідь Дар’яЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР12.02.20019.3ІІ-юнФіліпови
8Сагайдачна ОленаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР17.03.20029.4ІІ-юнПлотіцини
9Семко Дар’яСновський р-н МОН ДЮСШ27.09.20028.4 Ф-DQІІІЛахадінов Є.О.
60м дівчата 2003 р.н. і мол.        
1Буряк ЛіліяЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.03.20038.0 Ф-7.9ІІШульга О.П.
2Біленька ІваннаНіжин МОН ДЮСШ29.09.20058.4 Ф-8.4ІІІКремез О.М.,Кремез О.П.
3Дорошенко ПолінаМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів12.11.20038.7 Ф-8.6ІІІТаратухіна Н.П.
4Красільник ВіолеттаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 102.05.20058.6 Ф-8.7ІІІКрасільник Т.С.
5Середжимова МаріяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ09.07.20058.6 Ф-8.7ІІІШарак О.В.
6 7Копитько АнастасіяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”21.03.20048.7ІІІВятіорець С Є.,Середа С.С.
6 7Рябчун АнастасіяКорюківський р-н МОН ДЮСШ13.05.20048.7ІІІЛисік Р.Г.
8Ільченко АнастасіяБахмацький р-н МОН ДЮСШ08.12.20048.8І-юнІванько Ю.Б.
9Жук ОлександраКоропський р-н, К, ДЮСШ30.04.20058.8І-юнЛучко В.Л.
10Тонконог ДіанаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.10.20048.8І-юнБочок В.А.
11 12Сухач Дар’яЧернігів, МОН, КДЮСШ- 215.06.20048.9І-юнШевчук О.Л.
11 12Якименко ЮліяКоропський р-н, К, ДЮСШ09.04.20048.9І-юнЛучко В.Л.
11 12Юркевич ДіанаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ21.03.20048.9І-юнШиша Н.О.
11 12Примаченко АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 104.02.20048.9І-юнКрасільник Т.С.
13 14Удалова ОлександраКоропський р-н, К, ДЮСШ21.06.20058.9І-юнЛучко В.Л.
13 14Численко КатеринаНіжин МОН ДЮСШ06.05.20038.9І-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
15 16Хоршек АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 211.04.20059.0І-юнШевчук О.Л.
15 16Лактюшина НадіяМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів26.02.20069.0І-юнТаратухіна Н.П.
17 19Лебедь ОленаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР27.12.20059.0І-юнКривоус Н.В.
17 19Харченко ВеронікаКоропський р-н, К, ДЮСШ20.04.20069.0І-юнЛучко В.Л.
17 19Мозгова АнгелінаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”10.02.20069.0І-юнКорецька С.М.
20Тарасенко МаріяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ11.04.20049.0І-юнБочок В.А.
21Черевко АнастасіяНіжин МОН ДЮСШ06.02.20039.0І-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
22 24Каракостатиніва ВеронікаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 211.04.20059.1І-юнШевчук О.Л.
22 24Виноградова ОленаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 112.03.20049.1І-юнКрасільник Т.С.
22 24Бондар АнгелінаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 114.07.20039.1І-юнБеркут Н.П.
25Лисюк АннаКоропський р-н, К, ДЮСШ08.02.20059.2І-юнЛучко В.Л.
26Шевченко АнастасіяСновський р-н МОН ДЮСШ15.04.20049.2І-юнМедведьова Н.М.
27 29Моцар ЛіліяСновський р-н МОН ДЮСШ05.04.20039.2І-юнМедведьова Н.М.
27 29Кабанець ЄвгеніяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ29.10.20069.2І-юнШиша Н.О.
27 29Давиденко СвітланаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 114.03.20039.2І-юнАнтонова В.Г.
30Ілляш АлінаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ19.09.20069.3ІІ-юнБочок В.А.
31Наталушко ВарвараЧернігів, МОН, КДЮСШ- 128.02.20059.3ІІ-юнКрасільник Т.С.
32 33Жукотська НаталіяЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР21.05.20039.3ІІ-юнФіліпови
32 33Ковтун Дар’яЧернігів, МОН, КДЮСШ- 100.00.20039.3ІІ-юнАнтонова В.Г.
34 35Наумчик ЮліяМенський р-н, МОН, ДЮСШ11.12.20049.4ІІ-юнТерпицька І.Л.
34 35Дрозд АнастасіяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ10.11.20049.4ІІ-юнШарак О.В.
36 37Мельник ІринаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 119.06.20049.4ІІ-юнАнтонова В.Г.
36 37Жембас ЛіліяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ28.06.20049.4ІІ-юнБочок В.А.
38Кіндюшенко МирославаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ01.09.20059.5ІІ-юнШиша Н.О.
39Дзюба МаріяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 103.07.20059.5ІІ-юнАнтонова В.Г.
40Ганущенко СніжанаМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів00.00.20069.6ІІ-юнТаратухіна Н.П.
41 42Шевченко АнастасіяМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів17.07.20069.6ІІ-юнТаратухіна Н.П.
41 42Андрющенко АлінаКоропський р-н, К, ДЮСШ20.04.20059.6ІІ-юнЛучко В.Л.
43Штанько АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ19.04.20059.6ІІ-юнШиша Н.О.
44Баклан КрістінаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.20069.7ІІ-юнПлиско Н.М.
45Жембас ОлександраНосівський р-н, МОН, ДЮСШ21.03.20069.7ІІ-юнБочок В.А.
46Дідковська ТетянаБобровицький р-н “К” ДЮСШ00.00.20039.9ІІІ-юнЖадько А.А.
47Коваленко ЮліяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.20069.9ІІІ-юнПлиско Н.М.
48Тарасенко СвітланаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ16.03.20069.9ІІІ-юнБочок В.А.
49Спутай ОльгаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.200510.0ІІІ-юнРоманенко В.О.
50Шиша МаріяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ13.06.200610.0ІІІ-юнШиша Н.О.
51Наливайчук АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ23.11.200510.1ІІІ-юнШиша Н.О.
52Дмитренко ВікторіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.200610.6б/рРоманенко В.О.
53Клименко АннаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.200610.6б/рПлиско Н.М.
54Іваненко ТетянаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.200610.8б/рПлиско Н.М.
55Ісулова КрістінаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.200610.9б/рРоманенко В.О.
56Сердюк МаріяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.200611.0б/рПлиско Н.М.
57Бабич АннаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.200611.0б/рРоманенко В.О.
58Балабаш ОксанаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.200411.8б/рПлиско Н.М.
300м жінки         
1Стецкова ТетянаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 109.03.200046.0ІІІКузьомко Л.М.Красільник Т.С.
2Солодка КатеринаНіжинський р-н “К” ДЮСШ25.01.200347.9І-юнСахно В.К.
3Михальченко НаталіяПрилуки МОН ОДЮСШ олім. видів28.06.200049.7І-юнСалівон Р.П.Демешко С.В.
4Самойленко МаріяПрилуки МОН ОДЮСШ олім. видів09.01.199951.2ІІ-юнСалівон Р.П.Демешко С.В.
5Діденко ОльгаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР04.06.200051.8ІІ-юнРябов В.В.
6Галаган ВікторіяЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів10.08.200052.9ІІ-юнЛуценко В.В.
7Баран ДаринаПрилуки МОН ОДЮСШ олім. видів09.08.200053.4ІІ-юнСалівон Р.П.Демешко С.В.
8Сирбу АнастасіяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР01.05.200053.7ІІ-юнРябов В.В.Кривоус Н.В.
9Шурига МаринаНіжинський р-н “К” ДЮСШ26.10.199855.1ІІІ-юнСахно В.К.
10Валієва КарінаНіжинський р-н “К” ДЮСШ12.06.199856.5ІІІ-юнСахно В.К.
300м дівчата 2001-02 р.н.        
1Сіренко КарінаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ06.02.200145.8ІІІПапіна О.П.
2Капленко НадіяНіжин МОН ДЮСШ05.10.200147.7І-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
3Лемеш АнастасіяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР11.11.200250.0І-юнПлотіцини
4Оніселе КатеринаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР17.03.200250.1ІІ-юнПлотіцини
5Сагайдачна ОленаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР17.03.200252.4ІІ-юнПлотіцини
300м дівчата 2003 р.н. і мол.        
1Буряк ЛіліяЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.03.200343.7ІІШульга О.П.
2Тонконог ДіанаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.10.200448.2І-юнБочок В.А.
3Лугіна ВікторіяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР14.02.200549.9І-юнЛагункова Н.М.
4Удалова ОлександраКоропський р-н, К, ДЮСШ21.06.200550.6ІІ-юнЛучко В.Л.
5Лебедь ОленаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР27.12.200550.8ІІ-юнКривоус Н.В.
6Тарасенко МаріяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ11.04.200450.9ІІ-юнБочок В.А.
7Сухач Дар’яЧернігів, МОН, КДЮСШ- 215.06.200451.3ІІ-юнШевчук О.Л.
8Лисюк АннаКоропський р-н, К, ДЮСШ08.02.200551.9ІІ-юнЛучко В.Л.
9Мозгова АнгелінаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”10.02.200651.9ІІ-юнКорецька С.М.
10Дзюба МаріяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 103.07.200552.0ІІ-юнАнтонова В.Г.
11Шевченко АнастасіяСновський р-н МОН ДЮСШ15.04.200452.5ІІ-юнМедведьова Н.М.
12Немченко ЯнаМенський р-н, МОН, ДЮСШ00.00.200552.5ІІ-юнФедоренко О.О.
13Ковтун ВікторіяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ20.07.200552.7ІІ-юнКуц А.С., Бойко В.С.
14Каракостатиніва ВеронікаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 211.04.200552.7ІІ-юнШевчук О.Л.
15Жембас ЛіліяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ28.06.200453.0ІІ-юнБочок В.А.
16Жук ОлександраКоропський р-н, К, ДЮСШ30.04.200553.5ІІ-юнЛучко В.Л.
17Ілляш АлінаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ19.09.200653.7ІІ-юнБочок В.А.
18Хоршек АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 211.04.200554.0ІІ-юнШевчук О.Л.
19Купрій ВалеріяБобровицький р-н “К” ДЮСШ00.00.200354.2ІІІ-юнЖадько А.А.
20Тарасенко СвітланаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ16.03.200655.4ІІІ-юнБочок В.А.
21Андрющенко АлінаКоропський р-н, К, ДЮСШ20.04.200556.6ІІІ-юнЛучко В.Л.
22Якименко ЮліяКоропський р-н, К, ДЮСШ09.04.200457.6ІІІ-юнЛучко В.Л.
23Коваленко ЮліяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.200657.9ІІІ-юнПлиско Н.М.
24Харченко ВеронікаКоропський р-н, К, ДЮСШ20.04.200658.4б/рЛучко В.Л.
25Жембас ОлександраНосівський р-н, МОН, ДЮСШ21.03.200659.5б/рБочок В.А.
26Шиша МаріяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ13.06.200659.7б/рШиша Н.О.
27Замашкіна КаринаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 121.03.20031.00.7б/рБеркут Н.П.
28Мельник ІринаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 119.06.20041.01.0б/рАнтонова В.Г.
29Баклан КрістінаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.20061.01.1б/рПлиско Н.М.
30Наливайчук АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ23.11.20051.01.5б/рШиша Н.О.
31Сердюк МаріяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.20061.02.1б/рПлиско Н.М.
32Дмитренко ВікторіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.20061.03.0б/рРоманенко В.О.
33Спутай ОльгаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.20051.04.4б/рРоманенко В.О.
34Клименко АннаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.20061.05.2б/рПлиско Н.М.
35Ісулова КрістінаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.20061.06.7б/рРоманенко В.О.
36Бабич АннаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 200.00.20061.15.2б/рРоманенко В.О.
Амушкіна АрінаНіжин МОН ДЮСШ08.08.2005DNFКремез О.М.,Кремез О.П.
600м жінки         
1Діденко ОльгаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР04.06.20001.59.0Рябов В.В.
2Баран ДаринаПрилуки МОН ОДЮСШ олім. видів28.06.20002.00.0Салівон Р.П.Демешко С.В.
3Шурига МаринаНіжинський р-н “К” ДЮСШ26.10.19982.01.3Сахно В.К.
600м дівчата 2001-02 р.н.        
1Деркач РенатаКозелецький р-н МОН ДЮСШ12.08.20021,54.0Шарак О.В.
2Колесник ДаринаБорзнянський р-н МОН ДЮСШ23.11.20021.59.6Романенко Р.О.
3Вінніченко АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 106.01.20022.05.0Антонова В.Г.
4Чигриненко АллаБахмацький р-н МОН ДЮСШ21.11.20012.10.2Малашенко І.О.
600м дівчата 2003 р.н. і мол.        
1Копитько АнастасіяЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”21.03.20041.55.3Вятіорець С Є.,Середа С.С.
2Чугай ЄлізаветаЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”31.10.20032.03.8Шульга О.П.
3Амукшина АрінаНіжин МОН ДЮСШ08.08.20052.07.0Кремез О.М.,Кремез О.П.
4Чобану ЄлізаветаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ19.02.20052.09.0Куц А.С., Бойко В.С.
5Лень СофіяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.08.20052.13.4Куц А.С., Бойко В.С.
6Ткаченко ВалеріяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.01.20052.16.3Куц А.С., Бойко В.С.
7Лисенко ЛіліяБобровицький р-н “К” ДЮСШ00.00.20032.25.8Жадько А.А.
1000м жінки         
1Жмурко АннаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР24.10.19963,05.0Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
2Ващенко МаріяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР11.06.19963.16.5Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
3Солдодка КатеринаНіжинський р-н “К” ДЮСШ16.06.19953.26.6Сахно В.К.
4Пилипенко АнгелінаБахмацький р-н ДМК “Гармонія”00.00.20003,37.4Михайлов Б.В.
5Михальченко НаталіяПрилуки МОН ОДЮСШ олім. видів28.06.20003.39.4Салівон Р.П.Демешко С.В.
6Семироз МаргаритаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР07.06.20004.09.1Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
7Валієва КарінаНіжинський р-н “К” ДЮСШ12.06.19984.10.0Сахно В.К.
8Голубова УльянаНіжинський р-н “К” ДЮСШ03.04.19974.19.7Сахно В.К.
9Беребенець КатеринаНіжинський р-н “К” ДЮСШ13.12.19984.41.0Сахно В.К.
1000м дівчата 2001-02 р.н.        
1Деркач РенатаКозелецький р-н МОН ДЮСШ12.08.20023,30.1Шарак О.В.
2Сергусь МаріяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 117.12.20013.55.6Овчаренко І.М.
Деркач СтаніславаКозелецький р-н МОН ДЮСШ00.00.2001DNFШарак О.В.
Лисенко МайяБобровицький р-н “К” ДЮСШ00.00.2001DNFЖадько А.А.
Фадєева АльбінаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ07.12.2001DNFЖук Є.В.
1000м дівчата 2003 р.н. і мол.        
1Сальна ВеронікаПрилуки МОН ДЮСШ26.08.20043,20.5Ракетський А.І.
2Дворніченко ЯнаЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”20.07.20033,34.7Шульга О.П.
3Овсякова ДаринаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ23.10.20033.35.0Куц А.С., Бойко В.С.
4Лугіна ВікторіяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР14.02.20053.38.8Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
5Моцар ЛіліяСновський р-н МОН ДЮСШ05.04.20033.47.0Медведьова Н.М.
6Швиденко ВікторіяБахмацький р-н МОН ДЮСШ18.11.20033.52.5Мартиненко Г.П.
7Волкова ЛіліяСновський р-н МОН ДЮСШ21.11.20043.55.4Івлєв В.Ю.
8Сушенко ВалеріяКозелецький р-н МОН ДЮСШ31.07.20034.02.1Шарак О.В.
9Кононець АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ14.01.20044.04.6Шиша Н.О.
10Білановська КатеринаБобровицький р-н “К” ДЮСШ00.00.20034.56.1Жадько А.А.
3000м жінки         
1Ващенко МаріяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР11.06.199610,54.0ІІЛагункова Н.М., Клюєв А.О.
2Долган КатеринаПрилуки МОН ОДЮСШ олім. видів11.05.200012.06.0ІІІСалівон Р.П.Демешко С.В.
3000м дівчата 2001-02 р.н.        
1Суспіна АнастасіяЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”17.07.200115.12.1ІІІ-юнВятіорець С Є.,Середа С.С.
3000м дівчата 2003 р.н. і мол.        
1Машталір ЯнаКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ10.04.200315.19.7ІІІ-юнЛисік Р.Г.
Стрибки у довжину жінки        
1Самойленко МаріяПрилуки МОН ОДЮСШ олім. видів09.01.19994.41І-юнСалівон Р.П.,Демешко С.В.
2Прокопенко ВалеріяЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР25.05.20003.76ІІІ-юнФіліпови
Стрибки у довжину дівчата 2001-02 р.н.       
1Семко Дар’яСновський р-н, МОН, ДЮСШ27.09.20024.31І-юнЛахадинов Є.О.
2Купрієць РусланаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ00.00.20024.10ІІ-юнШарак О.В.
Стрибки у довжину дівчата 2003 р.н. і мол.       
1Рогова Дар’яМенський р-н, МОН, ДЮСШ11.01.20064.59І-юнТерпицька І.Л.
2Буряк ЛіліяЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.03.20034.47І-юнШульга О.П.
3Росомаха ЗлатаМенський р-н, МОН, ДЮСШ20.10.20044.38І-юнТерпицька І.Л.
4Дорошенко ПолінаМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів12.11.20034.34І-юнТаратухіна Н.П.
5Красільник ВіолеттаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 102.05.20054.27І-юнКрасільник Т.С.
6Ільченко АнастасіяБахмацький р-н МОН ДЮСШ00.00.20044.25І-юнІванько Ю.Б.
7Рябчун АнастасіяКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ15.08.20034.21І-юнЛисік Р.Г.
8Примаченко АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 104.02.20043.97ІІ-юнКрасільник Т.С.
9Купрій ВалеріяБобровицький р-н “К” ДЮСШ00.00.20033.92ІІ-юнЖадько А.А.
10Лактюшина НадіяМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів26.02.20063.87ІІ-юнТаратухіна Н.П.
11Бондар АнгелінаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 114.07.20033.82ІІ-юнБеркут Н.П.
12Літковська ТетянаБобровицький р-н “К” ДЮСШ00.00.20033.75ІІІ-юнЖадько А.А.
13Наталушко ВарвараЧернігів, МОН, КДЮСШ- 128.02.20053.58ІІІ-юнКрасільник Т.С.
14Соломенник ВікторіяМенський р-н, МОН, ДЮСШ09.04.20043.50ІІІ-юнТерпицька І.Л.
15Панющенко СніжанаМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів00.00.20063.30б/рТаратухіна Н.П.
16Шевченко АнастасіяМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів17.07.20063.13б/рТаратухіна Н.П.
Ткаченко КатеринаМенський р-н, МОН, ДЮСШ16.01.2005ХХХТерпицька І.Л.
Середжимова МаріяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ09.07.2005DNSШарак О.В.
Потрійний жінки         
1Самойленко МаріяПрилуки МОН ОДЮСШ олім. видів09.01.19999.93І-юнСалівон Р.П.,Демешко С.В.
Потрійний дівчата 2001-02 р.н.       
1Семко Дар’яСновський р-н, МОН, ДЮСШ27.09.20029.55І-юнЛахадинов Є.О.
Потрійний дівчата 2003 р.н. і мол.       
1Дорошенко ПолінаМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів12.11.20039.97І-юнТаратухіна Н.П.
2Численко КатеринаНіжин МОН ДЮСШ06.05.20039.86І-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
3Росомаха ЗлатаМенський р-н, МОН, ДЮСШ20.10.20049.49ІІ-юнТерпицька І.Л.
Стрибки у висоту жінки        
1Чмир НадіяПрилуки МОН ДЮСШ24.11.2000120ІІ-юнРакетський А.І.
Стрибки у висоту дівчата 2001-02 р.н.       
1Тарасенко АльбінаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.01.2001135І-юнЧекалін С.П.
Стрибки у висоту дівчата 2003 р.н. і мол.       
1Ткаченко КатеринаМенський р-н, МОН, ДЮСШ16.01.2005160ІІТерпицька І.Л.
2Дорошенко ПолінаМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів12.11.2003155ІІТаратухіна Н.П.
3Рогова Дар”яМенський р-н, МОН, ДЮСШ11.01.2006145ІІІТерпицька І.Л.
4Волкова АнастасіяВасильків МОН ДЮСШ00.00.2005145ІІІГулевая С.А.
5Ганущенко СніжанаМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів00.00.2006125ІІ-юнТаратухіна Н.П.
6 7Шевченко АнастасіяМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів17.07.2006120ІІ-юнТаратухіна Н.П.
6 7Лактюшина НадіяМенськ. р-н, “К” ОДЮСШ олім. видів26.02.2006120ІІ-юнТаратухіна Н.П.
Штовхання ядра жінки (4кг)        
1Лобан ЮліяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ07.09.200013.41ІШарак О.В.
2Лупинос КатеринаЧернігів ОДЮСШ олім.видів01.02.200011.80ІІПорядіна В.В.Таратухіна Н.П.
3Новоградська ДаринаНіжин МОН ДЮСШ28.03.20008.86ІІІКремез О.М.,Кремез О.П.
4Федоренко СніжанаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”28.08.20008.72ІІІСереда О.А.
5Немідько ВікторіяБахмацький р-н МОН ДЮСШ10.10.20007.57І-юнНебощицький Г.О.
6Карацюба ЯнаБахмацький р-н МОН ДЮСШ24.10.20006.20ІІ-юнНебощицький Г.О.
Штовхання ядра дівчата 2001-02 р.н. (3 кг)       
1Папік МаринаБровари МОН БВУФК27.07.200111.00ІІІРевенко М.Г.Павлиш В.А.
2Осадча ДаринаЧернігів ОДЮСШ олім.видів27.07.200110.04ІІІПорядіна В.В.Таратухіна Н.П.
3Ансютіна КатеринаНіжин МОН ДЮСШ27.08.200110.00ІІІКремез О.М.,Кремез О.П.
4Толстова ВікторіяНіжин МОН ДЮСШ27.12.20028.60І-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
5Тарасенко АльбінаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.01.20027.17ІІ-юнЧекалін С.П.
Штовхання ядра дівчата 2003 р.н. і мол. (3 кг)       
1Соловйова ЛіліяБровари МОН БВУФК11.07.200310.66ІІІРевенко М.Г.Павлиш В.А.
2Соломенник ВікторіяМенський р-н, МОН, ДЮСШ09.04.200410.57ІІІТерпицька І.Л.
3Петренко ОленаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ17.08.200410.33ІІІШарак О.В.
4Ример МаринаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ28.02.20049.62ІІІШарак О.В.
5Ромашко ЛюбовНосівський р-н МОН ДЮСШ15.01.20039.25І-юнШиша Н.О.
6Супрун ОльгаНіжин МОН ДЮСШ31.03.20039.21І-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
7Люткевич АннаБахмацький р-н МОН ДЮСШ00.00.20049.13І-юнМалашенко І.О.
8Васюк Дар’яБахмацький р-н МОН ДЮСШ09.03.20038.10І-юнНебощицький Г.О.
9Холод ЮліяБобровицький р-н “К” ДЮСШ00.00.20037.89ІІ-юнЖадько А.А.
10Наваліхіна ЮліяБахмацький р-н МОН ДЮСШ00.00.20047.16ІІ-юнМалашенко І.О.
11Коваль ЯрославаКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ12.11.20047.05ІІ-юнЛисік Р.Г.
12Бригинець Дар’яБахмацький р-н МОН ДЮСШ00.00.20046.86ІІІ-юнНебощицький Г.О.
13Солошенко ВалеріяНосівський р-н МОН ДЮСШ11.11.20046.21ІІІ-юнШиша Н.О.
14Никифоренко АльонаКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ13.05.20046.09ІІІ-юнСахута А.О.
15Городненко ДаринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ01.05.20055.77б/рНебощицький Г.О.
16Бреус МаріяЧернігів ОДЮСШ олім.видів31.03.20055.30б/рПорядіна В.В.
17Бондаренко ЛіліяБахмацький р-н МОН ДЮСШ12.04.20055.13б/рНебощицький Г.О.
  Головний суддя        Рябов В.В.    
  Головний секретар       Антонова В.Г.   

 

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment