Відкритий чемпіонат області з легкоатлетичного кросу

серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат.

08.10.2020

м. Чернігів, ЦПКіВ

 

Усі результати (скачати)

 

Командні результати

І група
Місце Команда Очки
1 м. Чернігів 452
2 м. Ніжин 280
3 Корюківський район 261
4 Новгород-Сіверський р-н 166
5 Прилуцький район 132
6 Сновський район 123
7 Носівський район 76

Особисті результати

Чоловіки

Місце Прізвище та імя спортсмена Дата народження Команда Результат Роз

ряд

Очки  Тренери
 500м, юнаки 2009 р.н. та молодші
1 Демченко Антон 01.05.2009 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 1.34.6 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
2 Олійник Богдан 2009 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.40.4 б/р Беркут Н.П.
3 Вольховський Ярослав 14.11.2009 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 1.45.8 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
4 Олійник Кирило 20.05.2009 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 1.47.2 б/р Лисік Р.Г.
5 Головач Тимофій 14.02.2010 Н-Сіверський р-н 1.48.9 б/р Циганков А.Ф.
6 Воскобой Артем 16.08.2010 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 1.48.9 б/р Лисік Р.Г.
7 Коваленко Єгор 09.12.2009 Н-Сіверський р-н 1.49.3 б/р Циганков А.Ф.
8 Дмитренко Дмитро 05.08.2009 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 1.49.6 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
9 Кисіль Максим 19.07.2010 Носівський р-н. МОН. ДЮСШ 1.53.1 б/р Шиша Н.О
10 Андруапко Артем 2010 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.54.7 б/р Беркут Н.П.
11 Мельник Андрій 22.10.2009 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 1.54.9 б/р Лисік Р.Г.
12 Артеменко Олександр 2010 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.56.9 б/р Беркут Н.П.
13 Оксимець Олександр 05.05.2009 Носівський р-н. МОН. ДЮСШ 1.57.1 б/р Шиша Н.О
14 Корявець Артем 2012 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 1.59..6 б/р Рябов В.В.,Кривоус Н.В.
15 Тебенко Тимур 23.03.2009 Сновський р-н,МОН. ДЮСШ 2.01.9 б/р Івлєв В.Ю.
16 Неділько Сіверин 2010 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 2.02.9 б/р Беркут Н.П.
17 Соколенко Іван 2010 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 2.04.6 б/р Рябов В.В.,Кривоус Н.В.
Набока Ярослав 2009 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Беркут Н.П.
1000м, юнаки 2007 р.н. та молодші
1 Вовченко Володимир 24.10.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 3.27.3 І-юн 30 Дворников А.В.
2 Ковалевський Дмитро 12.11.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 3.28.5 І-юн 26 Дворников А.В.
3 Сич Максим 2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 3.30.9 І-юн Ос Беркут Н.П.
4 Кулик Богдан 12.03.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 3.34.5 ІІ-юн 22 Лисік Р.Г.
5 Воскобой Дмитро 30.10.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 3.35.9 ІІ-юн 21 Лисік Р.Г.
6 Лахадінов Нікіта 02.07.2007 Сновський р-н,МОН. ДЮСШ 3.44.4 ІІ-юн 20 Лахадінов Є.О.
7 Мірошниченко Данило 09.10.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 3.46.5 ІІ-юн 19 Сахута А.О.
8 Нелін Євгеній 04.08.2007 Сновський р-н,МОН. ДЮСШ 3.47.5 ІІ-юн 18 Лахадінов Є.О.
9 Клюй Дмитро 20.06.2007 Сновський р-н,МОН. ДЮСШ 3.55.6 ІІІ-юн 17 Лахадінов Є.О.
10 Руденко Денис 24.06.2008 Носівський р-н. МОН. ДЮСШ 3.57.5 ІІІ-юн 16 Шиша Н.О
11 Волк Владислав 25.05.2008 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 3.58.6 ІІІ-юн 15 Лисік Р.Г.
12 Коваленко Богдан 09.02.2007 Н-Сіверський р-н 3.59.3 ІІІ-юн 14 Циганков А.Ф.
13 Самойленко Дмитро 10.05.2008 Н-Сіверський р-н 3.59.5 б/р 13 Циганков А.Ф.
14 Олійник Матвій 23.02.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.10.8 б/р 12 Хропач О.Ф.
15 Пінчук Сергій 24.03.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 4.18.2 б/р Ос Беркут Н.П.
16 Куценко Тимур 27.11.2008 Сновський р-н,МОН. ДЮСШ 5.05.6 б/р 11 Івлєв В.Ю.
Григор’єв Степан 2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Беркут Н.П.
Тарасюк Дмитро 29.10.2007 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР DNS Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
2000м, юнаки 2005-06 р.н.
1 Салата Олег 06.04.2005 Сновський р-н,МОН. ДЮСШ 7.22.9 І-юн 30 Івлєв В.Ю.
2 Курчак Андрій 10.04.2006 Ніжин, МОН. КДЮСШ 7.26.8 І-юн 26 Кремез О.М.,Кремез М.П.
3 Дяченко Мирослав 2006 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 7.28.9 І-юн 22 Беркут Н.П.
4 Крупка Андрій 22.01.2006 Носівський р-н. МОН. ДЮСШ 7.31.2 ІІ-юн 21 Яма М.П.
5 Редька Артем 23.08.2005 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 7.34.8 ІІ-юн 20 Куц А.С.,Бойко В.С.
6 Головач Андрій 23.06.2006 Н-Сіверський р-н 7.39.3 ІІ-юн 19 Циганков А.Ф.
7 Нестеренко Микита 16.07.2006 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 8.02.6 ІІ-юн 18 Куц А.С.,Бойко В.С.
8 Крапивний Станіслав 25.12.2005 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 8.52.4 ІІ-юн 16 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
9 Артеменко Данило 10.12.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 9.40.7 ІІІ-юн 15 Лисік Р.Г.
3000м, юнаки 2003-04 р.н.
1 Даниш Богдан 22.08.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 10.33.9 І-юн 30 Сахно В.К,
2 Олійник Юрій 23.01.2004 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 10.44.4 І-юн 26 Беркут Н.П.
3 Запека Дмитро 11.03.2003 Чернігів, ЧН «ЧК» 10.57.7 І-юн 22 Рябов В.В.
4 Сидоренко Олександр 03.04.2003 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР Корюк. р-н 11.06.9 ІІ-юн 21 Рябов В.В,
5 Шульга Максим 04.06.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 12.00.5 ІІ-юн 20 Сахно В.К,
6 Медведєв Владислав 04.03.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 12.12.4 ІІ-юн 19 Сахно В.К,
Марійченко Артем 13.07.2004 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ DNF Куц А.С.,Бойко В.С.
Климач Олександр 09.10.2004 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ DNS Куц А.С.,Бойко В.С.
Козофат Богдан 25.05.2003 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Беркут Н.П.
Сусло Антон 19.09.2003 Чернігів, ЧН «ЧК» DNS Рябов В.В.
3000м, юніори 2001-02 р.н.
1 Бренз Даніїл 04.09.2000 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 10.22.9 І 30 Овчаренко І.М., Бренз А.М.
2 Чирва Максим 07.05.2002 Чернігів. ОШВСМ 10.30.6 ІІ Ос ФіліповВ.В,КлюєвА.О.

Лагункова Н.М

3 Ярошенко Ігор 16.10.2002 Чернігів,  ОДЮСШ з ол. видів 11.23.6 ІІ Ос Лагункова Н.М,
4 Богдан Руслан 30.08.2002 Ніжин, МОН. КДЮСШ 11.36.4 ІІІ 26 Сахно В.К,
5 Залізний Микола 21.12.2001 Ніжин, МОН. КДЮСШ 13.11.7 ІІІ Ос Сахно В.К,
3000м, чоловіки
1 Мочоний Владислав 17.02.1995 Чернігів 10.27.9 І 30 Кровлайдіс С.
2 Сахно Володимир 22.04.1970 Ніжин 11.02.1 ІІ 26 Тараско О.І.,Бабенко В.С.
3 Дерев’янко Ярослав 05.09.1988 Чернігів, в/ч 3082 11.35.6 ІІ Ос самостійно
4 Рева Євгеній 23.04.2000 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 11.36.9 ІІІ Ос Рябов В.В.
5 Сотник Євгеній 05.01.1999 Чернігів – Корюків. р-н 11.56,8 ІІІ 22 Рябов В.В
6 Романенко Олександр 26.09.1984 Ніжин, МОН. КДЮСШ 12.09.5 ІІІ Ос Сахно В.К,
7 Сахута Андрій 27.04.1997 Корюківський р-н 12.19.6 б/р 21 Сахута А.О.
8 Мясников Валерій 18.04.1983 Чернігів 12.30.2 б/р Ос самостійно
9 Лисік Роман 21.10.1979 Корюківський р-н 14.26.3 б/р Ос Лисік Р.Г.

 

Жінки

Місце Прізвище та імя спортсмена Дата народження Команда Результат Роз

ряд

Очки  Тренери
 500м, дівчата 2009 р.н. та молодші
1 Мірошниченко Єлізавета 02.18.2009 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 1.39.3 І-юн Сахута А.О.
2 Мірошниченко Софія 24.08.2009 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 1.39.5 І-юн Лисік Р.Г.
3 Євменова Тетяна 03.02.2009 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 1.47.4 І-юн Авраменко Т.О.
4 Комка Тетяна 25.01.2009 Н-Сіверський р-н 1.50.6 ІІ-юн Циганков А.Ф.
5 Гузенко Тетяна 25.01.2009 Носівський р-н. МОН. ДЮСШ 1.51.6 ІІ-юн Шиша Н.О
6 Єременчук Таісія 23.11.2009 Сновський р-н,МОН. ДЮСШ 1.51.7 ІІ-юн Івлєв В.Ю.
7 Милейко Анастасія 2009 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.52.6 ІІ-юн Беркут Н.П.
8 Шмаглій Валерія 14.01.2009 Носівський р-н. МОН. ДЮСШ 1.52.9 ІІ-юн Бородавко В.І.
9 Зверховська Аліна 2009 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.59.3 ІІІ-юн Беркут Н.П.
10 Ішак Каріна 2010 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 2.00.6 ІІІ-юн Беркут Н.П.
11 Борисенко Софія 21.03.2009 Сновський р-н,МОН. ДЮСШ 2.26.4 ІІІ-юн Івлєв В.Ю.
1000м, дівчата 2007 р.н. та молодші
1 Ткаченко Анна 09.10.2007 Чернігів,  ОДЮСШ з ол. видів 3.31.8 І-юн 30 Синявська Ю.Г.Лагункова Н.М.
2 Дудко Наталія 2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 3.32.3 І-юн 26 Беркут Н.П..Філіпова В.І.
3 Маринченко Вікторія 2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 3.54.8 І-юн 22 Беркут Н.П.
4 Терещенко Євгенія 07.10.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 3.56.6 ІІ-юн 21 Хропач О.Ф.
5 Муленок Анастасія 04.03.2007 Н-Сіверський р-н 4.08.9 ІІ-юн 20 Циганков А.Ф.
6 Бездушна Каріна 11.05.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.09.3 ІІ-юн 19 Хропач О.Ф.
7 Борисенко Вероніка 01.01.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.12.7 ІІ-юн 18 Лисік Р.Г.
8 Чаленко Маргарита 2007 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 4.15.5 ІІ-юн 17 Хорева О.А.
9 Бородавко Поліна 04.12.2008 Носівський р-н. МОН 4.19.1 ІІІ-юн 16 Бородавко В.І.
10 Тимошенко Анастасія 31.12.2007 Н-Сіверський р-н 4.23.8 ІІІ-юн 15 Циганков А.Ф.
11 Подольна Ясміна 31.03.2007 Сновський р-н,МОН. ДЮСШ 4.28.2 ІІІ-юн 14 Лахадинов Є.О.
12 Потапуко Анна 31.03.2007 Сновський р-н,МОН. ДЮСШ 4.29.5 ІІІ-юн 13 Лахадинов Є.О.
13 Гадуа Анастасія 05.01.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 4.36.3 б/р Ос Антонова В.Г.
14 Шведунова Євгенія 2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 4.38.2 б/р Ос Беркут Н.П.
15 Кобзєва Євгенія 07.05.2008 Носівський р-н. МОН 4.49.8 б/р 12 Бородавко В.І.
16 Беляк Карина 05.07.2007 Носівський р-н. МОН 4.52.2 б/р 11 Бородавко В.І.
17 Никифоренко Катерина 07.12.2008 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.55.3 б/р 10 Лисік Р.Г.
18 Никифоренко Наталія 07.12.2008 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.56.5 б/р 9 Лисік Р.Г.
Сухобок Мілана 08.03.2007 Сновський р-н,МОН. ДЮСШ DNS Лахадинов Є.О.
Авраменко Анастасія 2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Беркут Н.П.
Сивопляс Вероніка 2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Беркут Н.П.
1000м, дівчата 2005-06 р.н.
1 Дмитренко Аліна 01.02.2006 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 3.34.1 І-юн 30 Кривоус Н.В,Бабенко В.С.
2 Чобану Єлізавета 19.02.2005 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 3.43.7 І-юн 26 Куц А.С.,Бойко В.С.
3 Ворушило Тетяна 13.04.2005 Н-Сіверський р-н 3.47.2 І-юн 22 Циганков А.Ф.
4 Овсякова Василина 12.05.2006 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 3.49.6 ІІ-юн 21 Куц А.С.,Бойко В.С.
5 Моторна Вероніка 26.11.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 3.50.7 ІІ-юн 20 Сахута А.О.
6 Коваленко Єлізавета 02.03.2005 Н-Сіверський р-н 3.51.4 ІІ-юн 19 Циганков А.Ф.
7 Білобловська Вікторія 27.10.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 3.51.9 ІІ-юн 18 Кремез О.М.,Кремез М.П.
8 Лугина Вікторія 14.02.2005 Чернігів, ОШВСМ 3.56.2 ІІ-юн 17 Лагункова Н.М.Клюєв А.О. Філіпов В.В.
9 Пляшко Валерія 29.07.2006 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 4.02.6 ІІІ-юн 16 Куц А.С.,Бойко В.С.
10 Туз Анастасія 30.01.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.06.7 ІІІ-юн 15 Лисік Р.Г.
11 Ворушило Ірина 03.08.2006 Н-Сіверський р-н 4.18.1 ІІІ-юн 14 Циганков А.Ф.
12 Ковтун Вікторія 22.07.2005 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 4.20.4 ІІІ-юн 13 Куц А.С.,Бойко В.С.
13 Козаченко Анастасія 19.10.2006 Н-Сіверський р-н 4.23.8 б/р 12 Циганков А.Ф.
2000м, дівчата 2003-04 р.н.
1 Овсякова Дарина 11.10.2003 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 8.53.9 І-юн 30 Куц А.С.,Бойко В.С.
2 Весненко Катерина 17.09.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 10.36.4 І-юн 26 Сахно В.К.
3 Московка Анастасія 28.06.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 10.38.1 І-юн 22 Сахно В.К.
4 Щукіна Анастасія 17.10.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 10.44.5 ІІ-юн 21 Сахно В.К.
5 Буравська Надія 26.07.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 12.50.3 ІІ-юн 20 Сахно В.К.
Кононець Анастасія 14.01.2004 Носівський р-н. МОН. ДЮСШ DNS Шиша Н.О.
3000м, юніорки 2001-02 р.н.
1 Коротких Карина 09.10.2001 Чернігів,  ОДЮСШ з ол. видів 12.06.3 І 30 Лагункова Н.М.Філіпов В.В. Синявська Ю.Г.
Демидова Євгенія 20.06.2002 Ніжин, МОН. КДЮСШ DNF Сахно В.К.
3000м, жінки
1 Солодка Кватерина 16.06.1995 Ніжин, МОН. КДЮСШ 12.16.7 І 30 Сахно В.К.
2 Діденко Ольга 04.06.2000 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 12.35.6 ІІ 26 Рябов В.В,
3 Сирбу Анастасія 01.05.2000 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 13.55.6 ІІ Ос Рябов В.В,
4 Трикашна Тетяна 18.01.1993 Чернігів 14.41.9 ІІІ Ос. Рябов В.В.
Циганова Анастасія 01.05.1999 Чернігів DNS Рябов В.В
Естафета 4х1000 м, (юнак,дівчина.юніор,юніорка)
1 Скороход Іван Чернігів 13.27.8 30 Овчаренко І.М.
Дмитренко Аліна Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
Бренз Даніїл Овчаренко І.М.
Коротких Карина Лагункова Н.М.Філіпов В.В.
2 Демченко Валенктина Ніжин 15.16.6 26 Сахно В.К.
Хоренко Катерина Кремез О,М.
Сергієнко Олеся
Брухно Тетяна
3 Кулик Богдан Корюківський р-н 16.57.6 22 Сахута А.О.
Туз Анастасія Лисік Р.Г.
Сидоренко Олександр
Борисенко Вероніка
 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий