Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу
серед дорослих, юніорів і юніорок, юнаків та дівчат.

17 жовтня 2019 р.
м. Чернігів, ЦПКіВ

Результати (скачати)

РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ

МісцеКомандиОчки
1м. Чернігів222
2Козелецький р-н151
3Ніжинський р-н146
4Чернігівський р-н136
5Чернігів-Академія ДПтС111
6Прилуцький р-н102
7м.Новгород-Сіверський98
8Бахмацький р-н89
9Новгород-Сіверський р-н62
10Корюківський р-н52
11Сновський р-н11

Особисті результати

Крос 1 км юнаки 2006 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Крюков ДмитроЧернігівський р-н “У”00.00.20063.25.7І-юн24Базілінський Є.Ю. Паршуков В.С.,
2Головач АндрійН-Сіверський р-н23.06.20063.26.7І-юн21Седов Б.
3Король ЯшарЧернігівський р-н “У”00.00.20063.28.4І-юн18Гайовий А.І.
4Смик ВладиславКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ22.03.20063.31.9ІІ-юн15Обінякіна О.В.
5Майоров АртемКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ24.07.20063.34.1ІІ-юн13Шарак О.В.
6Нестеренко МикітаПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ16.07.20063.34.3ІІ-юн11Куц А.С.
7Хархун ОлександрКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ08.04.20063.34.8ІІ-юн9Потебня Л.І.
8Григор’єв СтепанЧернігів, МОН, КДЮСШ -116.12.20083.38.4ІІ-юнОсБеркут Н.П.
9Демченко АнтонЧернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР02.05.20093.50.9ІІІ-юнОсКривоус Н.В.,Бабенко В.С.
10Дяченко МирославЧернігів, МОН, КДЮСШ -114.11.20063.52.5ІІІ-юнОсБеркут Н.П.
11Нелін ЄвгенСновський р-н, МОН. ДЮСШ04.08.20073.56.6ІІІ-юн7Лахадинов Є.О.
12Мазко КирилоКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ06.07.20073.56.8ІІІ-юн5Лисік Р.Г.
13Репех АртемЧернігівський р-н “У”00.00.20063.57.3б/р3Гайовий А.І.
14Камка ОлексійН-Сіверський, МОН, КДЮСШ21.12.20073.57.4б/р2Розсохач І.М.
15Мірошніченко ДанилоКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ09.10.20073.58.3б/р1Сахута А.О.
16Сібільов ДмитроКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ11.10.20073.58.5б/р0Сахута А.О.
17Тарасюк ДмитроЧернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР29.10.20074.01.3б/рОсКривоус Н.В.,Бабенко В.С.
18Артеменко ДанилоКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ12.10.20064.02.6б/р0Лисік Р.Г.
19Лахадінов НікітаСновський р-н, МОН. ДЮСШ02.07.20074.03.1б/р0Лахадинов Є.О.
20Волк ВладиславКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ25.05.20074.03.2б/р0Лисік Р.Г.
21Кулик БогданКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ12.03.20074.09.1б/р0Лисік Р.Г.
22Солойов СтаніславКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ21.01.20084.11.3б/р0Сахута А.О.
23Воскобой ДмитроКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ30.10.20074.11.5б/р0Лисік Р.Г.
24Сібільов СергійКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ11.07.20094.12.2б/р0Сахута А.О.
25Надділ МаксимКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ15.09.20074.12.8б/р0Сахута А.О.
26Григоренко СвятославКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ01.07.20084.12.9б/р0Сахута А.О.
27Зленко ОлексійПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ04.07.20064.14.8б/р0Кравченко Г.М.
28Жменьковський РоманКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ14.06.20084.22.5б/р0Сахута А.О.
29Скорий БогданСновський р-н, МОН. ДЮСШ20.11.20064.41.5б/р0Лахадинов Є.О.
Потапенко АртурКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ30.05.2007DNF0Лисік Р.Г.
Астапенко ЄвгенПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ23.06.2006DNF0Кравченко Г.М.
Крос 2 км юнаки 2004-2005 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Огієвський ВолодимирБахмацький р-н00.00.20056.47.3І-юн24Журавель А.М.
2Шарак АнтонКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ12.02.20056.47.8І-юн21Шарак О.В.
3Олійник ЮрійЧернігів, МОН, КДЮСШ -123.04.20046.48.9І-юн18Беркут Н.П.
4Лукін ВолодимирКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ14.07.20047.15.9ІІ-юн15Мотєв
5Климач ОлександрПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ09.10.20047.27.4ІІ-юн13Куц А.С.
6Давиденко ЯрославНіжинський р-н, К, ДЮСШ13.01.20047.31.4ІІ-юн11Сахно В.К.
7Овсяков МиколаПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ25.03.20057.39.1ІІ-юн9Куц А.С.
8Озява ОлегН-Сіверський р-н18.08.20047.40.8ІІ-юн7Седов Б.
9Галушко ПавлоН-Сіверський р-н18.05.20047.49.2ІІІ-юн5Седов Б.
10Навозенко АндрійЧернігівський р-н “У”00.00.20057.52.2ІІІ-юн3Гайовий А.І.
11Хільченко ІванБахмацький р-н00.00.20057.54.4ІІІ-юн2Журавель А.М.
12Роговий БогданН-Сіверський р-н17.11.20048.01.2ІІІ-юн1Седов Б.
13Петренко РусланЧернігів, МОН, КДЮСШ -111.08.20058.06.7б/рОсБеркут Н.П.
14Неліп ДаніїлКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ00.00.20058.08.8б/р0Потебня Л.І.
15Мося ВладиславСновський р-н,МОН.ДЮСШ21.01.20048.13.2б/р0Медведьова Н.М.
16Крапивний СтаніславЧернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР25.12.20059.21.2б/рОсКривоус Н.В.,Бабенко В.С.
Крос 3 км юнаки 2002-2003 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Бренз ДаніїлЧернігів, МОН, КДЮСШ -104.09.200210.36.9І-юн24Овчаренко І.М.,Бренз А.М.
2Назаренко ІгорЧернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР – Коз. р-н29.04.200210.39.3І-юн21Лагункова Н.М.,Шарак О.В.
3Даниш БогданНіжинський р-н, К, ДЮСШ22.08.200310.49.9І-юн18Сахно В.К.
4Богдан РусланНіжинський р-н, К, ДЮСШ30.08.200211.03.9ІІ-юн15Сахно В.К.
5Лях МикитаЧернігів, МОН, КДЮСШ -117.03.200311.09.7ІІ-юн13Овчаренко І.М.,Бренз А.М.
6Чирва МаксимЧернігів-Бахмацький р-н00.00.200211.10.1ІІ-юн11Філіпов В.В.
7Лопата ВладиславБахмацький р-н15.10.200211.10.4ІІ-юн9Журавель А.М.
8Ющенко ВалерійЧернігівський р-н “У”00.00.200311.13.3ІІ-юн7Паршуков В.С.,Гайовий А.І.
9Сидоренко ОлександрКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ03.04.200311.23.9ІІІ-юн5Сахута А.О.
10Михед ОлександрКозелецький р-н , МОН , ДЮСШ23.09.200211.26.7ІІІ-юн3Шевченко В.П.
11Шепець ІванКозелецький р-н , МОН , ДЮСШ19.10.200311.29.3ІІІ-юн2Шевченко В.П.
12Тебенко ВладиславЧернігівський р-н “У”00.00.200311.37.9ІІІ-юн1Гайовий А.І.
13Трифанов КірілСновський р-н,МОН.ДЮСШ22.12.200311.58.6б/р0Івлєв В.Ю.
1Сім’ячко МихайлоПрилуцький р-н , МОН , ДЮСШ08.02.200312.14.4б/р0Кравченко Г.М.
4Кучмагра РоманНіжинський р-н, К, ДЮСШ29.01.200212.24.9б/р0Сахно В.К.
15Реховський ПавлоЧернігів, МОН, КДЮСШ -104.07.200212.29.8б/рОсОвчаренко І.М.
Крес ЯрославЧернігівський р-н “У”00.00.200113.00.2б/рп/кГайовий А.І.
Трофименко ОлександрН-Сіверський р-н30.07.2002DNFСедов Б.
Полуда СергійСновський р-н,МОН.ДЮСШ21.05.2003DNSІвлєв В.Ю.
Крос 3 км юніори 2000-2001 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Трубенок МаксимЧернігів-Бахмацький р-н03.12.200010.03.7І24Журавель М.Д.Філіпов В.В.
2Личик ОлександрЧернігів “Д” Академія ДПтС14.04.200010.31.9ІІ21Ткаченко І.В.
3Рева ЄвгенійЧернігів,”У”ДЮСШ ЧМР-Н.-Сіверськ23.04.200010.51.9ІІ18Рябов В.В.
4Савченко МаксимНіжинський р-н, К, ДЮСШ21.02.200111.43.9ІІІ15Сахно В.К.
5Романчич ВладиславЧернігівський р-н “У”00.00.200011.54.9ІІІ13Ворчак О.В.
6Землинський БогданЧернігів “Д” Академія ДПтС18.10.200012.13.6ІІІ11Ткаченко І.В.
7Залізний МиколаНіжинський р-н, К, ДЮСШ21.12.200112.36.8б/р9Сахно В.К.
Крос 3 км чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.ОчкиТренери
1Мироненко КостянтинЧернігів, МОН, КДЮСШ -126.09.199810.02.6І24Красільник Т.С.
2Секера ДмитроЧернігів-Н-Сіверський,10.01.199410.05.7ІІ21Клименко В.В.Овчаренко І.М.
3Батуренко ІгорЧернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР03.11.199710.21.2ІІ18Кузьомко Л.М.,Рябов В.В.
4Сахно ВолодимирНіжинський р-н, К, ДЮСШ29.07.197010.37.9ІІІ15Тараско О.І.
5Корогод ДмитроЧернігів,”У”,ОШВСМ30.07.199611.01.8ІІІОсЛагункова Н.М.,Філіпов В.В.
6Лук’янчук ВладиславЧернігів “Д” Академія ДПтС27.08.199911.07.9ІІІ13Ткаченко І.В.
7Сотник ЄвгенійЧернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР-Корюк. р-н17.06.199911.24.2б/р11Рябов В.В.
8Сахута АндрійКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ27.04.199711.56.6б/р9самостійно
9Гордійко ЄгорЧернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР30.04.199912.02.8б/рОсРябов В.В.
10Васильченко ОлександрЧернігів “Д” Академія ДПтС18.10.199912.14.1б/р7Ткаченко І.В.
11Васін АндрійБахмацький р-н00.00.198212.25.5б/р5Журавель М.Д.
Крос 1 км дівчата 2006 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Дмитренко АлінаЧернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР01.02.20063.32.0І-юн24Кривоус Н.В..Бабенко В.С.
2Майстренко ЄлізаветаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ11.09.20063.39.8І-юн21Шарак О.В.
3Дудко НаталіяЧернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР09.01.20083.41.1І-юн18Філіпова В.І.
4Ткаченко АннаЧернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР09.10.20073.51.5ІІ-юн15Кривоус Н.В.,Ткаченко Н.В.
5Алефіренко ЄлізаветаЧернігівський р-н “У”00.00.20083.56.4ІІ-юн13Гайовий А.І..Паршуков В.С.
6Овсякова ВасилинаПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ12.05.20063.56.5ІІ-юн11Куц А.С.
7Туз АнастасіяКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ20.01.20063.58.3ІІ-юн9Лисік Р.Г.
8Ворушило ЯринаН-Сіверський р-н03.08.20064.03.5ІІ-юн7Седов Б.
9Борисенко ВеронікаКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ01.01.20074.05.6ІІІ-юн5Лисік Р.Г.
10Сергієнко ДіанаЧернігівський р-н “У”00.00.20074.09.7ІІІ-юн3Гайовий А.І.
11Авраменко ВалеріяКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ11.03.20064.13.8ІІІ-юн2Авраменко Т.О.
12Сухобок МіланаСновський р-н,МОН.ДЮСШ08.03.20074.16.8ІІІ-юн1Лахадинов Є.О.
13Демиденко Дар’яСновський р-н,МОН.ДЮСШ27.01.20074.17.2б/р0Лахадинов Є.О.
14Геращенко ОлександраЧернігівський р-н “У”00.00.20064.17.4б/р0Гайовий А.І.
15Мищенко КрістінаСновський р-н,МОН.ДЮСШ18.01.20074.18.0б/р0Івлєв В.Ю.
16Дедусь МаріяСновський р-н,МОН.ДЮСШ16.09.20064.18.4б/р0Лахадинов Є.О.
17Терещенко ЄвгеніяКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ02.10.20074.18.7б/р0Хропач О.Ф.
18Шкребень АнастасіяН-Сіверський р-н01.12.20074.19.0б/р0Седов Б.
19Каліна ВалеріяКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ02.11.20064.19.3б/р0Сахута А.О.
20Журавель МаринаБахмацький р-н00.00.20064.19.7б/р0Журавель М.Д.
21Кордік Дар’яЧернігівський р-н “У”00.00.20084.24.8б/р0Гайовий А.І.
Проценко ЮліяЧернігівський р-н “У”00.00.2008DNSБазілінський Є.Ю.
Бездушна КарінаКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ16.05.2009DNSХропач О.Ф.
Крос 1 км дівчата 2004-2005 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Чобану ЄлізаветаПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ19.02.20053.42.7І-юн24Куц А.С.
2Ворушило ТетянаН-Сіверський р-н13.04.20053.44.2І-юн21Седов Б.
3Середжімова МаріяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ09.07.20053.50.3І-юн18Шарак О.В.
4Кобиш ДіанаН-Сіверський, МОН, ДЮСШ11.09.20053.51.6ІІ-юн15Розсохач І.М.
5Ткаченко ВалеріяПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ11.01.20054.00.4ІІ-юн13Куц А.С.
6Швиденко ВікторіяБахмацький р-н00.00.20044.02.3ІІ-юн11Мартиненко Г.П.
7Москаленко АнастасіяЧернігівський р-н “У”00.00.20044.02.6ІІ-юн9Гайовий А.І.
8Куропаткіна АлінаН-Сіверський, МОН, ДЮСШ25.02.20054.03.4ІІ-юн7Белявський І.М.
9Полюшко ВалеріяСновський р-н,МОН.ДЮСШ17.09.20054.08.6ІІІ-юн5Лахадинов Є.О.
10Митрофанова ІринаКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ21.06.20054.43.6ІІІ-юн3Сахута А.О.
11Васько ПолінаКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ28.04.20055.12.3ІІІ-юн2Лисік Р.Г.
Копитько АнастасіяЧернігів,У,ДЮСШ “Атлет”21.03.2004DNSВятіорець С.Є.,Середа С.С.
Крос 2 км дівчата 2002-2003 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.ОчкиТренери
1Дворніченко ЯнаЧернігів,У,ДЮСШ “Атлет”20.07.20037.38.3І-юн24Шульга О.П.
2Овсякова Дар’яПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ12.10.20038.02.6І-юн21Куц А.С.
3Федорчук МаріяЧернігівський р-н “У”00.00.20038.09.9І-юн18Паршуков В.С.,Зоц М.М.
4Сущенко ВалеріяКозелецький р-н , МОН , ДЮСШ31.07.20038.18.2ІІ-юн15Шарак О.В.
5Кузьменко АннаЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР29.03.20038.37.4ІІ-юн13Лагункова Н.М.
6Коробко ВладаН-Сіверський, МОН, КДЮСШ10.10.20039.00.5ІІ-юн11Белявський І.М.
7Савостьянова ТетянаНіжинський р-н, К,  ДЮСШ25.01.20039.08.3ІІ-юн9Сахно В.К.
8Моцар ЛіліяСновський р-н,МОН.ДЮСШ05.04.20039.14.3ІІ-юн7Медведьова Н.М.
9Весненко КатеринаНіжинський р-н, К,  ДЮСШ17.09.20039.23.4ІІІ-юн5Сахно В.К.
10Стовбуненко ЯринаСновський р-н,МОН.ДЮСШ17.10.200210.12.6ІІІ-юн3Лахадинов Є.О.
11Щукіна АнастасіяНіжинський р-н, К,  ДЮСШ17.10.200310.15.1ІІІ-юн2Сахно В.К.
12Кошевська ЯнаСновський р-н,МОН.ДЮСШ20.06.200311.19.7ІІІ-юн1Івлєв В.Ю.
Крос 3 км юніорки 2000-2001 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Аллахвердієва АннаЧернігів28.11.200112.22.9І24Лагункова Н.М.
2Коротких КаринаЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР00.00.200113.03.7ІІ21Лагункова Н.М.
3Діденко ОльгаЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР04.06.200013.13.9ІІ18Рябов В.В.
4Власенко АнастасіяЧернігів “Д” Академія ДПтС21.04.200013.18.7ІІІ15Ткаченко І.В.
5Михайленко ОльгаЧернігів “Д” Академія ДПтС15.03.200113.29.6ІІІ13Ткаченко І.В.
6Тур ОлександраЧернігів “Д” Академія ДПтС17.09.200114.10.4ІІІ11Ткаченко І.В.
7Сирбу АнастасіяЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР01.05.200014.11.0б/р9Рябов В.В.
8Федорченко АннаЧернігів “Д” Академія ДПтС19.12.200117.01.7б/р7Ткаченко І.В.
Лазоренко МаринаЧернігів “Д” Академія ДПтС15.03.1999DNFТкаченко І.В.
Васильченко ЛіліяН-Сіверський р-н06.09.2001DNFСедов Б.
Крос 3 км жінки.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Коваленко ГаннаЧернігівський р-н “У”00.00.199712.09.7І24Паршуков В.С.,Зоц М.М.
2Тиченко ОксанаНіжинський р-н, К,  ДЮСШ26.02.199712.21.4ІІ21Сахно В.К.
3Циганова АнастасіяЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР01.05.199913.10.1ІІ18Рябов В.В.
4Пиркова БогданаНіжинський р-н, К,  ДЮСШ19.05.199914.40.2ІІІ15Сахно В.К.
5Зоріна МаріяЧернігів “Д” Академія ДПтС27.10.199814.40.6ІІІ13Ткаченко І.В.
6Кубрак АллаНіжинський р-н, К,  ДЮСШ14.04.199815.04.6ІІІ11Сахно В.К.
Головний суддя змагань                                                                          (Рябов В.В.)
Головний секретар змагань                                                                    (Антонова В.Г.)
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment