Усі результати (скачати)

МісцеП.І. спортсменаДата народж.Спорт. розрядДЮСШФСТРезультатОчкиТренер
Юнаки 2000-2001 р.н. біг 60 м
1Довгий Денис12.06.2001ІІІАтлетУ7,8     7,6304Шульга О.П.
2Вовк Данило16.05.2001АтлетУ7,7    7,7273Вятіорець С.Є. Середа С.С.
3Кириленко Іван28.02.2000б/рКДЮСШ-2С7,7   7,8273Філіпови
4Слиш Максим11.01.2000КДЮСШ 1МОН8,0   7,9220Красільник Т.С.
5Калітвінов Максим24.05.2001ІІ юнАтлетУ7,9    8,2220Шульга О.П.
6Землинський Богдан18.10.2000ІІІАтлетУ7,8    Dq245Шульга О.П.
7Самойленко Владислав02.01.2001КДЮСШ-2С8,4122Філіпови
8-9Сапон Сергій04.09.2000КДЮСШ-2С8,693Філіпови
8-9Гурський Ігор29.09.2001КДЮСШ-2С8,693Філіпови
10Ходяков Ярослав01.01.2001ІІІ юнАтлетУ8,780Шульга О.П.
11Руденко Микита03.05.2001ДЮСШ-2МОН9,048Луценко І.В.
12Куріка Микита28.11.2000АтлетУ9,140Вятіорець С.Є. Середа С.С.
13Марченко Станіслав14.10.2001ДЮСШ-2МОН9,81Луценко І.В.
14Хаценко Дмитро7.12.2001КДЮСШ 1МОН10,0Красільник Т.С.
15Свіриденко Олександр23.11.2001б/рКДЮСШ 1МОН10,5Ридзель Ю.М.
 Юнаки 2000-2001 р.н. біг 300 м
1Вовк Данило16.05.2001АтлетУ40,7271Вятіорець С.Є. Середа С.С.
2Довгий Денис12.06.2001ІІІАтлетУ41,4244Шульга О.П.
3Кириленко Іван28.02.2000б/рКДЮСШ-2С42,1220Філіпови
4Пугач Руслан26.03.2001АтлетУ45,228Вятіорець С.Є. Середа С.С.
5Волков Олександр         2000КДЮСШС49,851Масюк А.М.
6Улько Артур          2000КДЮСШС50,839Масюк А.М.
п/кКорогод Дмитро30.07.1996КДЮСШ-2С38,8Філіпови
п/кСидоров Олександр06.12.1999АтлетУ46,5Вятіорець С.Є. Середа С.С.
  Юнаки 2000-2001 р.н. біг 600 м
1Слісаренко Максим16.04.2000КДЮСШС1.39,5246Масюк А.М.
2Землинський Богдан18.10.2000ІІІАтлетУ1.41,1223Шульга О.П.
п/кКорогод Дмитро30.07.1996КДЮСШ-2С1.29,9Філіпови
п/кГалушко Максим          1999КДЮСШ – 2МОН1.37,8Хорт П.М.
п/кЯременко Володимир08.08.1994КДЮСШ-2С1.43,9Філіпови
 Юнаки 2000-2001 р.н. стрибок у довжину
1Кириленко Іван28.02.2000б/рКДЮСШ-2С5,53292Філіпови
2Мажура Артур          2000КДЮСШ-2МОН5,35253Шевчук
3Землинський Богдан18.10.2000ІІІАтлетУ5,26235Шульга О.П.
4Пугач Руслан26.03.2001АтлетУ4,93172Вятіорець С.Є. Середа С.С.
5Калітвінов Максим24.05.2001ІІ юнАтлетУ4,74138Шульга О.П.
6Свіриденко Олександр23.11.2001б/рКДЮСШ 1МОН3,20Ридзель Ю.М.
п/кПономарчук Юрій23.01.1997КДЮСШС5,25
п/кСидоров Олександр06.12.1999АтлетУ4,91Вятіорець С.Є. Середа С.С.
 Юнаки 2002 р.н. та молодші  біг 60 м
1Мишко Ярослав03.04.2002КДЮСШ-2С8,3     8,5138Філіпови
2Каранда Нікіта        2002КДЮСШ – 2МОН8,7    8,780Хорт П.М.
3Мирний Данило09.12.2002КДЮСШ-2С8,5     8,8107Філіпови
4Гусаров Кирило24.01.2002КДЮСШ-2С8,7     9,180Філіпови
5Чмир Віталій30.10.2002КДЮСШ-2С8,8    9,169Філіпови
6Волошин Антон26.12.2003КДЮСШУ8,9    9,258Плотіцини
7Буковський Данило08.04.2002КДЮСШ 1МОН9,048Красільник Т.С.
8-11Остапенко Кирило28.08.2002КДЮСШ-2С9,140Філіпови
8-11Сова Дмитро         2002КДЮСШ – 2МОН9,140Хорт П.М.
8-11Ольховік Єгор         2002КДЮСШ 1МОН9,140Красільник Т.С.
8-11Савалій Денис         2003КДЮСШ – 2МОН9,140Хорт П.М.
12Бурба Данило25.10.2002ДЮСШ-2МОН9,324Луценко І.В.
13Ніколаєнко Кирило26.01.2002АтлетУ9,418Вятіорець С.Є. Середа С.С.
14-15Данич Гліб          2003КДЮСШ-2МОН9,512Шевчук
14-15Шумар Іван04.07.2003КДЮСШС9,512Луценко В.В.
16-17Соляпик Денис10.05.2002б/рКДЮСШ 1МОН9,67Ридзель Ю.М.
16-17Троян Євген03.06.2003КДЮСШ-2С9,67Філіпови
18Суднев Дмитро04.03.2003КДЮСШ-2С9,73Філіпови
19-22Сизоненко Данило03.06.2003КДЮСШУ9,81Плотіцини
19-22Білоцерківець Влад10.05.2004АтлетУ9,81Корецька С.М.
19-22Писарев Михайло27.03.2003КДЮСШ-2С9,81Філіпови
19-22Макаров Владислав13.05.2003КДЮСШ-2С9,81Філіпови
23-27Козирод Олександр11.11.2004АтлетУ9,9Корецька С.М.
23-27Молько Максим25.06.2003КДЮСШ-2С9,9Філіпови
23-27Бабушкін Олександр         2005КДЮСШ-1МОН9,9Кривоус Н.В.
23-27Пинченко Денис29.05.2003КДЮСШ-2С9,9Філіпови
23-27Шуман Іван01.08.2003КДЮСШ-2С9,9Філіпови
28-29Барбаш Максим24.06.2003КДЮСШ-1МОН10,0Антонова В.Г.
28-29Корнієнко Влад03.09.2005АтлетУ10,0Корецька С.М.
30Фещенко Дмитро28.03.2002АтлетУ10,1Шульга О.П.
31-32Орішко Іван        2005АтлетУ10,3Корецька С.М.
31-32Скітер Дмитро20.04.2003КДЮСШС10,3Луценко В.В.
33Дмитрук Андрій16.12.2004АтлетУ10,4Корецька С.М.
34Давиденко Максим10.09.2004КДЮСШ-1МОН10,5Антонова В.Г.
35Іванов Євген15.07.2005АтлетУ10,6Корецька С.М.
36Гук Віталій24.03.2005АтлетУ10,7Корецька С.М.
37Чикало Владислав03.01.2003КДЮСШ-2С10,8Філіпови
38Бутенко Олег27.02.2003КДЮСШ-1МОН10,9Антонова В.Г.
39Родіонов Олег07.07.2007АтлетУ11,1Корецька С.М.
40Ткаченко Костянтин          2002б/рАтлетУ11,4Шульга О.П.
41Бреус Максим06.02.2005АтлетУ11,6Корецька С.М.
42Кожановський Сергій10.01.2005АтлетУ11,7Корецька С.М.
43Полевик Артем          2005КДЮСШ-1МОН13,6Кривоус Н.В.
п/кСидоров Олександр06.12.1999АтлетУ8,1Вятіорець С.Є. Середа С.С.
 Юнаки 2002 р.н. та молодші  біг 300 м
1Каранда Нікіта        2002КДЮСШ – 2МОН46,6103Хорт П.М.
2Мишко Ярослав03.04.2002КДЮСШ-2С46,997Філіпови
3Сова Дмитро         2002КДЮСШ – 2МОН51,135Хорт П.М.
4Волошин Антон26.12.2003КДЮСШУ51,432Плотіцини
5Савалій Денис         2003КДЮСШ – 2МОН52,422Хорт П.М.
6Троян Євген03.06.2003КДЮСШ-2С54,18Філіпови
7Ніколаєнко Кирило26.01.2002АтлетУ55,02Вятіорець С.Є. Середа С.С.
8Бабушкін Олександр         2005КДЮСШ-1МОН56,8Кривоус Н.В.
9Барбаш Максим24.06.2003КДЮСШ-1МОН57,6Антонова В.Г.
10Писарев Михайло27.03.2003КДЮСШ-2С58,2Філіпови
11Полевик Артем          2005КДЮСШ-1МОН1.00,1Кривоус Н.В.
12Бутенко Олег27.02.2003КДЮСШ-1МОН1.00,3Антонова В.Г.
13-14Давиденко Максим10.09.2004КДЮСШ-1МОН1.01,5Антонова В.Г.
13-14Дмитрук Андрій16.12.2004АтлетУ1.01,5Корецька С.М.
15Ткаченко Костянтин          2002б/рАтлетУ1.02,9Шульга О.П. Теремець О.В.
16Тищенко Олексій06.05.2003КДЮСШ-2С1.04,2Філіпови
17Орішко Іван        2005АтлетУ1.05,2Корецька С.М.
18Козирод Олександр11.11.2004АтлетУ1.05,9Корецька С.М.
19Кожановський Сергій10.01.2005АтлетУ1.19,8Корецька С.М.
 Юнаки 2002 р.н. та молодші  біг 600 м
1Білоцерківець Влад10.05.2004АтлетУ2.11,36Корецька С.М.
2Родіонов Олег07.07.2007АтлетУ2.23,2Корецька С.М.
3Корнієнко Влад03.09.2005АтлетУ2.23,9Корецька С.М.
4Іванов Євген15.07.2005АтлетУ2.30,6Корецька С.М.
5Гук Віталій24.03.2005АтлетУ2.32,1Корецька С.М.
 Юнаки 2002 р.н. та молодші  стрибок у довжину
1Мишко Ярослав03.04.2002КДЮСШ-2С4,4493Філіпови
2Сова Дмитро         2002КДЮСШ – 2МОН4,3276Хорт П.М.
3Мирний Данило09.12.2002КДЮСШ-2С4,3073Філіпови
4Каранда Нікіта        2002КДЮСШ – 2МОН4,2769Хорт П.М.
5Савалій Денис         2003КДЮСШ – 2МОН4,2060Хорт П.М.
6Чмир Віталій30.10.2002КДЮСШ-2С4,0138Філіпови
7Волошин Антон26.12.2003КДЮСШУ3,9834Плотіцини
8Остапенко Кирило28.08.2002КДЮСШ-2С3,9026Філіпови
9Шумар Іван04.07.2003КДЮСШС3,8622Луценко В.В.
10Буковський Данило08.04.2002КДЮСШ 1МОН3,8420Красільник Т.С.
11Пинченко Денис29.05.2003КДЮСШ-2С3,7916Філіпови
12Троян Євген03.06.2003КДЮСШ-2С3,687Філіпови
13-14Данич Гліб          2003КДЮСШ-2МОН3,601Шевчук
13-14Писарев Михайло27.03.2003КДЮСШ-2С3,601Філіпови
15Бурба Данило25.10.2002ДЮСШ-2МОН3,591Луценко І.В.
16Макаров Владислав13.05.2003КДЮСШ-2С3,56Філіпови
17-18Ольховік Єгор         2002КДЮСШ 1МОН3,54Красільник Т.С.
17-18Молько Максим25.06.2003КДЮСШ-2С3,54Філіпови
19Козирод Олександр11.11.2004АтлетУ3,53Корецька С.М.
20-21Скітер Дмитро20.04.2003КДЮСШС3,48Луценко В.В.
20-21Скорина Влад15.10.2002КДЮСШ -1МОН3,48Лисенко Є.В.
22-23Білоцерківець Влад10.05.2004АтлетУ3,46Корецька С.М.
22-23Соляпик Денис10.05.2002б/рКДЮСШ 1МОН3,46Ридзель Ю.М.
24Ніколаєнко Кирило26.01.2002АтлетУ3,45Вятіорець С.Є. Середа С.С.
25Суднев Дмитро04.03.2003КДЮСШ-2С3,40Філіпови
26Сизоненко Данило03.06.2003КДЮСШУ3,34Плотіцини
27Орішко Іван        2005АтлетУ3,14Корецька С.М.
28Фещенко Дмитро28.03.2002АтлетУ3,05Шульга О.П.
29Гук Віталій24.03.2005АтлетУ3,00Корецька С.М.
30Дмитрук Андрій16.12.2004АтлетУ2,96Корецька С.М.
31Кожановський Сергій10.01.2005АтлетУ2,70Корецька С.М.
32Родіонов Олег07.07.2007АтлетУ2,57Корецька С.М.
33Корнієнко Влад03.09.2005АтлетУ2,46Корецька С.М.
34Бреус Максим06.02.2005АтлетУ2,42Корецька С.М.
35Іванов Євген15.07.2005АтлетУ2,40Корецька С.М.
Дівчата  2000-2001 р.н. біг 60 м
1Стецкова Тетяна09.03.2000КДЮСШ 1МОН8,3    8,3412Красільник Т.С.
2Прокопенко Валерія26.05.2000АтлетУ8,8   8,7312Вятіорець С.Є. Середа С.С.
3Басалько Еля24.12.2001КДЮСШУ8,7   8,9312Плотіцини
4Лепеха Валерія28.09.2001АтлетУ9,0   9,5252Вятіорець С.Є. Середа С.С.
5Савченко Валерія27.08.2000АтлетУ9,2    9,6218 Середа С.С.
6Городна Анна05.08.2001КДЮСШ-1МОН9,2218Кривоус Н.В.
7Горбовець Марія03.10.2001КДЮСШ-2С9,3202Філіпови
8Шостак Марія11.09.2001КДЮСШ 1МОН9,4188Красільник Т.С.
9-11Шевченко Катерина17.07.2001АтлетУ9,5174Вятіорець С.Є. Середа С.С.
9-11Ковалевська Діана06.12.2000ІІІАтлетУ9,5174Шульга О.П.
9-11Суспіна Анастасія17.07.2001АтлетУ9,5174Вятіорець С.Є. Середа С.С.
12-14Картак Валерія10.01.2001І юнАтлетУ9,6161Шульга О.П.
12-14Шурига Діана          2000КДЮСШ – 2МОН9,6161Хорт П.М.
12-14Черняєва Валерія08.12.2000КДЮСШ-2С9,6161Філіпови
15-16Кулик Наталія17.11.2001ІІ юнАтлетУ9,7148Шульга О.П.
15-16Коновець Аліна          2001КДЮСШ-1МОН9,7148Кривоус Н.В.
17-18Вереща Ольга          2001КДЮСШУ9,8137Плотіцини
17-18Демиденко Анастасія          2001КДЮСШ-1МОН9,8137Кривоус Н.В.
19Ступницька Яна19.11.2001б/рАтлетУ10,479Шульга О.П.
20Кучма Владислава08.11.2001КДЮСШ 1МОН10,851Красільник Т.С.
Дівчата  2000-2001 р.н. біг 300 м
1Стецкова Тетяна09.03.2000КДЮСШ 1МОН45,7375Красільник Т.С.
2Шурига Діана          2000КДЮСШ – 2МОН50,2241Хорт П.М.
3Лепеха Валерія28.09.2001АтлетУ52,3195Вятіорець С.Є. Середа С.С.
4Городна Анна05.08.2001КДЮСШ-1МОН54,2159Кривоус Н.В.
5Коваль Олеся17.07.2001КДЮСШС54,5154Луценко В.В.
6Ковалевська Діана06.12.2000ІІІАтлетУ55,7134Шульга О.П.
7Коновець Аліна          2001КДЮСШ-1МОН56,2126Кривоус Н.В.
8Лисенко Марія17.03.2000КДЮСШУ56,4123Дятлова Ю.
9Шевченко Катерина17.07.2001АтлетУ56,9116Вятіорець С.Є. Середа С.С.
10Вереща Ольга          2001КДЮСШУ58,1100Плотіцини
11Демиденко Анастасія          2001КДЮСШ-1МОН1.01,760Кривоус Н.В.
п/кЗакатова Ярослава30.07.1994КДЮСШ-2С43,3Філіпови
Дівчата  2000-2001 р.н. біг 600 м
1Прокопенко Валерія26.05.2000АтлетУ1.55,1315Вятіорець С.Є. Середа С.С.
2Савченко Валерія27.08.2000АтлетУ1.58,1279 Середа С.С.
3Димент Ілана27.08.2000КДЮСШУ2.02,3236Дятлова Ю.
4Суспіна Анастасія17.07.2001АтлетУ2.03,7222Вятіорець С.Є. Середа С.С.
5Сирбу Анастасія01.05.2000КДЮСШ-1МОН2.05,6205Кривоус Н.В.
 Дівчата  2000-2001 р.н. стрибок у довжину
1Півень Ірина31.08.2000АтлетУ4,17178Вятіорець С.Є. Середа С.С.
2Басанько Еля24.12.2001КДЮСШУ4,07157Плотіцини
3Міщенко Вікторія22.11.2001КДЮСШ-1МОН3,96135Антонова В.Г.
4Шуміліна Вікторія17.09.2001КДЮСШ-2С3,7394Філіпови
5Суспіна Анастасія17.07.2001АтлетУ3,6479Вятіорець С.Є. Середа С.С.
6Шевченко Катерина17.07.2001АтлетУ3,4754Вятіорець С.Є. Середа С.С.
7Шостак Марія11.09.2001КДЮСШ 1МОН3,2525Красільник Т.С.
8Вереща Ольга          2001КДЮСШУ3,2222Плотіцини
Лепеха ВалеріяАтлетУNM54Вятіорець С.Є. Середа С.С.
п/кМельникова Наталія17.02.1983С5,01Філіпови
п/кБуленок Анастасія08.08.1999АтлетУ3,66Вятіорець С.Є. Середа С.С.
 Дівчата  2002 р.н. та молодші  біг 60 м
1Рибалко Софія24.06.2003КДЮСШ-1МОН8,8   8,7312Кривоус Н.В.
2Онісіле Катерина17.03.2002КДЮСШУ8,8   8,8291Плотіцини
3Буряк Лілія11.03.2003І юнАтлетУ8,7   8,9312Шульга О.П.
4Філон Марія21.09.2002ІІ юнКДЮСШК9,2   9,1235Синявська Ю.Г.
5Маркова Анна12.10.2002КДЮСШ-1МОН8,9   9,2271Кривоус Н.В.
6Кудіна Наталія04.07.2002КДЮСШС9,2   9,3218Луценко В.В.
7Авраменко Гана10.09.2003ІІ юнКДЮСШК9,2218Синявська Ю.Г.
8-9Краснюк Крістіна10.04.2002ІІ юнАтлетУ9,3202Шульга О.П.
8-9Руса Ірина11.01.2002ІІ юнАтлетУ9,3202Шульга О.П.
10-12Деркач Валерія08.11.2002КДЮСШ 1МОН9,4188Красільник Т.С.
10-12Сила Ксенія30.12.2002АтлетУ9,4188Вятіорець С.Є. Середа С.С.
10-12Гавсієвич Єлизавета23.03.2002КДЮСШ-1МОН9,4188Кривоус Н.В.
13-18Грищенко Катерина29.03.2003ІІІ юнКДЮСШК9,5174Синявська Ю.Г.
13-18Дворніченко Яна20.07.2003І юнАтлетУ9,5174Шульга О.П.
13-18Кравченко Анастасія17.01.2002КДЮСШ-2С9,5174Філіпови
13-18Нагаєва Марія08.02.2002ІІ юнАтлетУ9,5174Шульга О.П.
13-18Білоус Ніна14.07.2002ІІ юнАтлетУ9,5174Шульга О.П.
13-18Лагунець Тетяна25.01.2002ІІ юнАтлетУ9,5174Шульга О.П.
19-21Прочухан Юлія          2002КДЮСШУ9,6161Плотіцини
19-21Кулик Аліна19.08.2002КДЮСШ-1МОН9,6161Кривоус Н.В.
19-21Боровик Дарія04.02.2003КДЮСШ-2С9,6161Філіпови
22-24Сусленко Марія02.10.2002КДЮСШ-2С9,7148Філіпови
22-24Федоряк Вікторія16.07.2003ДЮСШ-2МОН9,7148Луценко І.В.
22-24Копитько Анастасія21.03.2004АтлетУ9,7148Корецька С.М.
25-27Дрозд Анастасія12.01.2003КДЮСШ-2С9,8137Філіпови
25-27Остапенко Дарія11.11.2002КДЮСШ-2С9,8137Філіпови
25-27Ковнер АннаКДЮСШ-1МОН9,8137Антонова В.Г.
28Кудиярова Анастасія         2004КДЮСШУ9,8137Плотіцини
29-32Островська Альона13.12.2002КДЮСШ-2С10,0115Філіпови
29-32Савельєва Вікторія24.09.2002КДЮСШ-1МОН10,0115Антонова В.Г.
29-32Василенко Ангеліна30.10.2003б/рКДЮСШ 1МОН10,0115Ридзель Ю.М.
29-32Полетун Катерина08.05.2005ІІ юнКДЮСШК10,0115Синявська Ю.Г.
33-37Маслак Анастасія03.12. 2003КДЮСШУ10,1106Плотіцини
33-37Давиденко Світлана14.03.2003КДЮСШ-1МОН10,1106Антонова В.Г.
33-37Носкова Дар’я25.10.2002КДЮСШ-1МОН10,1106Антонова В.Г.
26733-37Примаченко Настя02.04.2002ІІ юнАтлетУ10,1106Шульга О.П.
33-37Стось Валерія01.12.2003АтлетУ10,1106Корецька С.М.
38-40Тарасенко Альона02.09.2004КДЮСШ-1МОН10,296Антонова В.Г.
38-40Бурдело Єва21.06.2003КДЮСШ-1МОН10,296Антонова В.Г.
38-40Приходько Єлизавета11.02.2002КДЮСШС10,2      96Луценко В.В.
41Калита Ірина17.06.2003КДЮСШ-1МОН10,388Антонова В.Г.
42-43Савухіна Оксана02.09.2002КДЮСШ-2С10,479Філіпови
42-43Пожарська Наталія20.07.2003КДЮСШ-2С10,479Філіпови
44-46Примаченко Анастасія04.02.2004КДЮСШ 1МОН10,572Красільник Т.С.
44-46Радіонова Вікторія13.06.2005АтлетУ10,572Корецька С.М.
44-46Доценко Вікторія08.11.2004б/рКДЮСШК10,572Синявська Ю.Г.
47Лебедєва Анастасія27.11.2002б/рКДЮСШ 1МОН10,664Ридзель Ю.М.
48-49Мезенцева Анастасія        2005АтлетУ10,757Корецька С.М.
48-49Філон Аліна05.11.2002б/рКДЮСШ 1МОН10,757Ридзель Ю.М.
50-51Олейник Анжела          2005КДЮШ 1МОН10,851
50-51Пелекайс Анастасія27.03.2002ДЮСШ-2МОН10,851Луценко І.В.
52Сапачова Христина05.08.2002б/рКДЮСШ 1МОН10,945Ридзель Ю.М.
53-54Желдак Анна11.04.2002КДЮСШС11,324Луценко В.В.
53-54Сепик Катерина07.01.2003КДЮСШ-1МОН11,324Антонова В.Г.
55Жданова Валерія        2005КДЮШ 1МОН11,419
56Комаровська Валерія27.12.2004АтлетУ11,515Корецька С.М.
57Ковеза Дар’я03.02.2007АтлетУ11,92Корецька С.М.
58Куриленко Марина08.03.2005КДЮСШ 1МОН12,01Красільник Т.С.
59Бойко Олександра27.02.2007б/рКДЮСШК14,2Синявська Ю.Г.
 Дівчата  2002 р.н. та молодші  біг 300 м
1Рибалко Софія24.06.2003КДЮСШ-1МОН49,2267Кривоус Н.В.
2Руса Ірина11.01.2002ІІ юнАтлетУ52,2197Шульга О.П.
3Маркова Анна12.10.2002КДЮСШ-1МОН52,5191Кривоус Н.В.
4Сила Ксенія30.12.2002АтлетУ53,9164Вятіорець С.Є. Середа С.С.
5Грищенко Катерина29.03.2003ІІІ юнКДЮСШК54,2159Синявська Ю.Г.
6-7Авраменко Гана10.09.2003ІІ юнКДЮСШК54,5154Синявська Ю.Г.
6-7Краснюк Крістіна10.04.2002ІІ юнАтлетУ54,5154Шульга О.П.
8Філон Марія05.11.2002ІІ юнКДЮСШК55,1144Синявська Ю.Г.
9Гавсієвич Єлизавета23.03.2002КДЮСШ-1МОН55,4139Кривоус Н.В.
10Забрайло Катерина08.01.2003КДЮСШ-1МОН56,0129Кривоус Н.В.
11Кулик Аліна19.08.2002КДЮСШ-1МОН56,2126Кривоус Н.В.
12Кудін Наталія04.07.2002КДЮСШС56,3125Луценко В.В.
13Стось Валерія01.12.2003АтлетУ57,3111Корецька С.М.
14Остапенко Дарія11.11.2002КДЮСШ-2С57,8104Філіпови
15Носкова Дар’я25.10.2002КДЮСШ-1МОН58,1100Антонова В.Г.
16Полетун Катерина08.05.2005ІІ юнКДЮСШК58,595Синявська Ю.Г.
17Ткаченко Анна09.10.2007КДЮСШ-1МОН1.00,275Кривоус Н.В.
18Калита Ірина17.06.2003КДЮСШ-1МОН1.00,374Антонова В.Г.
19Островська Альона13.12.2002КДЮСШ-2С1.01,463Філіпови
20Савельєва Вікторія24.09.2002КДЮСШ-1МОН1.01,859Антонова В.Г.
21Давиденко Світлана14.03.2003КДЮСШ-1МОН1.02,156Антонова В.Г.
22Радіонова Вікторія13.06.2005АтлетУ1.03,841Корецька С.М.
23Сивухіна Оксана02.09.2002КДЮСШ-2С1.04,238Філіпови
24Ковнер Анна30.07.2003КДЮСШ-1МОН1.04,338Антонова В.Г.
25Мезенцева Анастасія        2005АтлетУ1.06,820Корецька С.М.
26Сепик Катерина07.01.2003КДЮСШ-1МОН1.15,2Антонова В.Г.
27Доценко Вікторія08.11.2004б/рКДЮСШК1.16,7Синявська Ю.Г.
28Комаровська Валерія27.12.2004АтлетУ1.17,6Корецька С.М.
29Ковеза Дар’я03.02.2007АтлетУ1.19,0Корецька С.М.
 Дівчата  2002 р.н. та молодші  біг 600 м
1Дворніченко Яна20.07.2003І юнАтлетУ2.03,5224Шульга О.П.
2Копитько Анастасія21.03.2004АтлетУ2.04,1219Корецька С.М.
3Вінниченко Анастасія06.01.2002КДЮСШ-1МОН2.14,6138Антонова В.Г.
 Дівчата  2002 р.н. та молодші  стрибок у довжину
1Філон Марія05.11.2002ІІ юнКДЮСШК4,11165Синявська Ю.Г.
2Сила Ксенія30.12.2002АтлетУ4,05153Вятіорець С.Є. Середа С.С.
3Оніле Катерина17.03.2002КДЮСШУ4,03149Плотіцини
4Буряк Ллія11.03.2003І юнАтлетУ4,02147Шульга О.П.
5Гавсієвич Єлизавета23.03.2002КДЮСШ-1МОН4,00143Кривоус Н.В.
6Іщенко Лілія13.01.2003КДЮСШУ3,97137
7Нагаєва Марія08.02.2002ІІ юнАтлетУ3,77101Шульга О.П.
8-9Білоус Інна14.07.2002ІІ юнАтлетУ3,7699Шульга О.П.
8-9Копитько Анастасія21.03.2004АтлетУ3,7699Корецька С.М.
10Лебедєва Анастасія27.11.2002б/рКДЮСШ 1МОН3,6683Ридзель Ю.М.
11-12Кулик Аліна19.08.2002КДЮСШ-1МОН3,6378Кривоус Н.В.
11-12Кудиярова Анастасія20.01.2004КДЮСШУ3,6378Плотіцини
13Лагунець Тетяна25.01.2002ІІ юнАтлетУ3,5870Шульга О.П.
14Маслак Анастасія03.12.2003КДЮСШУ3,5058Плотіцини
15Прочухан Юлія          2002КДЮСШУ3,4855Плотіцини
16Авраменко Гана10.09.2003ІІ юнКДЮСШК3,4348Синявська Ю.Г.
17Грищенко Катерина29.03.2003ІІІ юнКДЮСШК3,4044Синявська Ю.Г.
18Саченко Дарина13.11.02КДЮСШ-2С3,3740Філіпови
19Дрозд Анастасія12.01.2003КДЮСШ-2С3,3639Філіпови
21Калита Ірина17.06.2003КДЮСШ-1МОН3,3234Антонова В.Г.
22Полетун Катерина08.05.2005ІІ юнКДЮСШК3,3031Синявська Ю.Г.
23-24Островська Альона13.12.2002КДЮСШ-2С3,2829Філіпови
23-24Василенко Ангеліна30.10.2003б/рКДЮСШ 1МОН3,2829Ридзель Ю.М.
25Деркач Валерія08.11.2002КДЮСШ 1МОН3,2525Красільник Т.С.
26Стось Валерія01.12.2003АтлетУ3,2222Корецька С.М.
27-28Примаченко Анастасія02.04.2002АтлетУ3,2020Шульга О.П.
27-28Остапенко Дарія11.11.2002КДЮСШ-2С3,2020Філіпови
29Філон Аліна05.11.2002б/рКДЮСШ 1МОН3,1717Ридзель Ю.М.
30Примаченко Анастасія04.02.2004КДЮСШ 1МОН3,1616Красільник Т.С.
31Ковнер Анна30.07.2003КДЮСШ-1МОН3,1414Антонова В.Г.
32Циганок Інга06.03.2003КДЮСШУ3,1111Плотіцини
33Сивухіна Жанна02.09.2002КДЮСШ-2С3,099Філіпови
34Мезенцева Анастасія        2005АтлетУ3,066Корецька С.М.
35Федоряк Вікторія16.07.2003ДЮСШ-2МОН3,033Луценко І.В.
36-38Радіонова Вікторія13.06.2005АтлетУ2,97Корецька С.М.
36-38Носкова Дар’я25.10.2002КДЮСШ-1МОН2,97Антонова В.Г.
36-38Нестеренко Катерина02.01.2003КДЮСШ-2С2,97Філіпови
39Пожарська Наталія20.07.2003КДЮСШ-2С2,94Філіпови
40-41Бурдело Єва21.06.2003КДЮСШ-1МОН2,93Антонова В.Г.
40-41Доценко Вікторія08.11.2004б/рКДЮСШК2,93Синявська Ю.Г.
42Ткаченко Анна09.10.2007КДЮСШ-1МОН2,90Кривоус Н.В.
43Сапачова Христина05.08.2002б/рКДЮСШ 1МОН2,88Ридзель Ю.М.
44Комаровська Валерія27.12.2004АтлетУ2,67Корецька С.М.
45Ковеза Дар’я03.02.2007АтлетУ2,50Корецька С.М.
46Сепик Катерина07.01.2003КДЮСШ-1МОН2,17Антонова В.Г.
47Бойко Олександра27.02.2007б/рКДЮСШК1,85Синявська Ю.Г.
Жданова Валерія26.08.2005КДЮСШ 1МОНКрасільник Т.С.
 

Один комментарий

  1. Любитель лёгкой атлетики :

    Хорошая девочка Рыбалко София и результаты достойные для этого возроста. МОЛОДЕЦ.