Командний Чемпіонат міста з легкої атлетики

серед чоловіків та жінок 2000 р.н.та старші,юнаків та дівчат 2001р.н. та молодших.

   

07-08.05. 2018 рік

м. Чернігів,

стадіон імені Ю.О.Гагаріна

    

Результати (скачати)

  

                                                  Командні результати

МісцеКомандаОчки
1 КПНЗ  ДЮСШ  «Україна»  ЧМР302
2 ОДЮСШ з олімпійських видів240
3 КПНЗ  ДЮСШ  «Атлет»  ЧМР232
4 КПНЗ  КДЮСШ № 1 МОН216
5 КПНЗ  КДЮСШ № 2 МОН111

 

 

Особисті результати

Біг на 100м, чоловіки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1445Кравець Максим08.04.1984ОДЮСШ з ол. видів11.3

Ф-11.0

ІОс.Луценко В.В.
2965Чернобай Микола00.00.2000ОДЮСШ з ол.

видів

11.5

Ф-11.2

ІІ24Масюк А.М.
331Маслюк Денис00.00.2000КДЮСШ №1

МОН

11.9

Ф-11.7

ІІІ21Овчаренко І.М.

 

42230Пісня Сергій16.12.1997ОДЮСШ з ол.      видів12.2

Ф-12.0

ІІІ18Луценко В.В.

 

5243Харитонов Сергій01.06.1998ДЮСШ  «У» ЧМР

 

12.4

Ф-12.0

ІІІ15Кузьомко Л.М.
6467Шафіров Дмитро07.09. 2000ОДЮСШ з ол.   видів12.4

Ф-12.3

І-юн13Луценко В.В.

 

719Бурмак Олександр26.05.1999ДЮСШ  «У»  ЧМР12.6ІІ-юнОс.Рябов В.В.
831Кирин Владислав00.00.1997КДЮСШ №1         МОН11.9        ф-DNSІІІОвчаренко І.М.
9968Коваль Артем05.05.1999ДЮСШ «У» ЧМР

 

12.0        ф-DNSІІІБр.Філіпових

 

Біг на 100м, юнаки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
112Довгий Денис12.06.2001 ДЮСШ   «Атлет»11.3

Ф-10.9

І24+ 25Шульга О.П.
2966Шульга Дмитро00.00.2002ОДЮСШ з ол.    видів11.7

Ф-11.5

ІІ21Масюк А. М.
339Гавриленко Максим12.06.2003КДЮСШ № 2 МОН11.9

Ф-11.7

ІІІ18Шевчук О.Л.
4968Бистревський Ігор17.01.2003ДЮСШ «Атлет»

 

11.9

Ф-11.9

ІІІ15Вятиорець С.Є.  Середа С.С.
5213Маруженко Богдан25.01.2001 ДЮСШ «Атлет»

 

12.1

Ф-12.0

ІІІ13Корецька С.М.
6205Кузін Ігор16.02.2001ДЮСШ «Атлет»12.2        Ф-12.4І-юн11Корецька С.М.
7277Джиба Владислав09.02.2001ДЮСШ «У» ЧМР12.3        Ф-12.5І-юн9Бр.Філіпових
8754Мишко Ярослав03.04.2002ДЮСШ «У» ЧМР12.3        Ф-12.7І-юн7Бр.Філіпових
93111Ступаченко Андрій01.03.2002КДЮСШ №1 МОН12.4І-юн5Овчаренко І.М.
10777Сидоренко Олексій16.05.2004КДЮСШ №1 МОН12.5І-юн3Беркут Н.П.
11967Ніколаєнко Кирило26.01.2002ДЮСШ «Атлет»12.6ІІ-юн2Вятіорець С.Є. Середа С.С.
12969Коломієць Микита19.11.2001ДЮСШ «Атлет»13.1ІІІ-юн1Вятіорець С.Є.   Середа С.С.
1331Чугуй Богдан20.07.2001ОДЮСШ з ол.    видів13.2ІІІ-юн0Луценко В.В.
14939Тунік Дмитро08.10.2003КДЮСШ №1     МОН13.3ІІІ-юн0Беркут Н.П.

 

15999Петренко Руслан11.08.2005КДЮСШ №1     МОН13.5ІІІ-юн0Беркут Н.П.
16333Козофат Богдан25.05.2003КДЮСШ №1       МОН14.4б/р0Беркут Н.П.
17527Міхеєнко Тимур14.12.2003КДЮСШ №1     МОН14.9б/р0Беркут Н.П.
18228Ващенко Олег25.06.2004КДЮСШ №1    МОН15.4

 

б/р0Беркут Н.П.

 

19 

 

Біг на 200м, чоловіки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1965Чернобай Микола00.00.2000ОДЮСШ з ол.    видів23.4

 

ІІОс.Масюк А.М.

 

2445Кравець Максим08.04.1984ОДЮСШ з ол.   видів23.7ІІІОс.Луценко В.В.
3273Батуренко Ігор03.11.1997ДЮСШ «У» ЧМР23.8ІІІ24Кузьомко Л.М.   Рябов В.В.
42240Паляниця Олександр00.00.1998ОДЮСШ з ол.   видів25.2ІІІОс.Масюк А.М.
563Крюков Денис00.00.1999ДЮСШ «У» ЧМР25.2ІІІОс.Лагункова Н.М.

Клюєв А.О.

631Маслюк Денис13.06.2000КДЮСШ №1    МОН25.4ІІІОс.Овчаренко І.М.
7467Шафіров Дмитро07.09.2000ОДЮСШ з ол.   видів26.3І-юОс.Луценко В.В.
8 

 

Біг на 200м, юнаки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
112Довгий Денис12.06.2001КПНЗ ДЮСШ «Атлет»23.1ІІОс.Шульга О.П.
2957Бован Олексій21.08.2001ОДЮСШ з ол.   видів23.3ІІОс.Луценко В.В.
3471Тарасенко Віталій04.12.2004ОДЮСШ з ол.   видів24.0ІІІ24ЛуценкоВ.В.
4968Бистревський Ігор17.01.2003ДЮСШ «Атлет»24.2ІІІ21Вятіорець С.Є.   Середа С.С.
5966Шульга Дмитро00.00.2002ОДЮСШ з ол.     видів24.4ІІІОс.Масюк А.М.
639Гавриленко Максим12.06.2003КДЮСШ №2        МОН24.5ІІІОс.Шевчук О.Л.
7213Маруженко Богдан25.01.2001ДЮСШ «Атлет»25.2ІІІ18Корецька С.М.

 

890Сироватко Максим01.02.2003КДЮСШ №2      МОН26.0І-юн15Шевчук О.Л.
9969Коломієць Микита19.11.2001 ДЮСШ «Атлет»

 

26.3І-юн13Вятіорець С.Є.    Середа С.С.
10205Кузін Ігор16.02.2001КПНЗ ДЮСШ «Атлет»27.0ІІ-юн11Корецька С.М.
1179Лобуренко Артем18.12.2003КДЮСШ №2       МОН29.6б/р 9Шевчук О.Л.
12228Михеєнко Тимур14.12.2003КДЮСШ №1     МОН31.4б/рОс.Беркут Н.П.

Біг на 400м, чоловіки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1598Корогод Дмитро30.07.1996ДЮСШ «У» ЧМР51.5

 

ІІ24Бр. Філіпових

 

2273Батуренко Ігор03.11.1997ДЮСШ «У» ЧМР52.2ІІІ21Кузьомко Л.М.  Рябов В.В.
32231Кравцов Сергій27.11.2000ОДЮСШ з ол.    видів54.0ІІІ18Луценко В.В.
419Гордійко Єгор30.04.1999ДЮСШ «У»ЧМР59.0б/р15Рябов В.В.

 

531Лобур Валентин03.05.1999ДЮСШ «У» ЧМР1.01.5б/р13Бр. Філіпових

Біг на 400м, юнаки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1957Бован Олексій21.08.2001ОДЮСШ з ол.   видів53.4ІІ24Луценко В.В.
2971Тарасенко Віталій04.12.2004ОДЮСШ з ол.  видів54.8ІІІ21Луценко В.В.
331Здор Дмитро06.09.2001КДЮСШ №1        МОН58.1І-юн18Овчаренко І.М.
4969Коломієць Микита19.11.2001ДЮСШ «Атлет»1.00.5ІІ-юн15Вятіорець С.Є.   Середа С.С.
5964Ходос Богдан06.04.2002ОДЮСШ з ол.   видів1.01.4ІІ-юн13Луценко В.В.

Біг на 800м, чоловіки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1598Корогод Дмитро30.07.1996КДЮСШ «У» ЧМР1.57.3ІОс.БР. фІЛІПОВИХ
22231Кравцов Сергій27.11.2000ОДЮСШ з ол.  видів2.02.2ІІ24Луценко В.В.
368Козачок Василь10.05.1996КДЮСШ «У»  ЧМР2.03.1ІІОс.Бр. Філіпових
4209Мироненко Костянтин26.09.1998КДЮСШ №1 МОН2.04.5ІІОс.Красільник Т.С.
577Секера Дмитро10.01.1994КДЮСШ №1 МОН2.05.0ІІОс.Овчаренко І.М.
619Гордійко Єгор30.04.1999КДЮСШ «У»  МОН2.26.9І-юнОс.Рябов В.В.
7501Ус Максим14.11.1988КДЮСШ «У» ЧМР2.49.7ІІІ-юнОс.Рябов В.В.

Біг на 800м,юнаки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1939Сидоренко Олексій16.05.2004КДЮСШ №1 МОН2.22.7І-юн24Беркут Н.П.
231Здор Дмитро06.09.2001КДЮСШ №1 МОН2.29.4І-юн21Овчаренко І.М.
33111Ступаченко Андрій01.03.2002КДЮСШ №1 МОН2.29.6І-юн18Овчаренко І.М.
490Скороход Іван02.01.2005КДЮСШ №1  МОН2.38.9ІІ-юн15Антонова В.Г.
5

 

777Петренко Руслан11.08.2005КДЮСШ №1 МОН2.50.7б/рОс.Беркут Н.П.

Біг на 1500м, чоловіки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1209Мироненко Костянтин26.09.1998КДЮСШ №1  МОН4.21.9ІІ24Красільник Т.С.
22210Дубоносов Віталій04.04.1985КДЮСШ №1  МОН4.23.5ІІОс.Сердюк В.І.
368Козачок Василь10.05.1996КДЮСШ «У» ЧМР4.29.8ІІІ21Бр. Філіпових
42034Сотник Євген09.01.1999КДЮСШ «У»  ЧМР4.33.3ІІІОс.Рябов В.В.
53110Піддубний Юрій00.00.1999КДЮСШ №1  МОН4.39.7ІІІ18Овчаренко І.М.

Біг на 1500м, юнаки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1333Музика Микола17.03.2003КДЮСШ №1  МОН5.13.5ІІ-юн24Беркут Н.П.
2965Чалюк Максим25.11.2003ДЮСШ  «Атлет» ЧМР5.21.4ІІ-юн21Вятіорець С.Є. Середа С.С.
3999Петренко Руслан11.08.2005КДЮСШ №1 МОН5.23.1ІІ-юн18Беркут Н.П.

Біг на 3000м, чоловіки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
12054Сотник Євген09.01.1999КДЮСШ «У» ЧМРІ-юн24Рябов В.В.

Біг на 3000м, юнаки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1527Музика Микола17.03.2003КДЮСШ №1 МОН12.36.0ІІІ-юн24Беркут Н.П.

Стрибки у довжину, чоловіки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
12240Паляниця Олександр00.00.1998ОДЮСШ з ол.  видів6.07ІІІ24Масюк А.М.
2968Коваль Артем05.05.1999КДЮСШ «У»  ЧМР5.18ІІ-юн21Бр.Філіпових
32228Пономарчук Юрій23.01.1997КДЮСШ «У»  ЧМР5.12ІІ-юн18Бр. Філіпових

Стрибки у довжину, юнаки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
122Кучеренко Богдан23.07.2001ОДЮСШ з ол.  видів5.99ІІІ24Луценко В.В.
2277Джиба Владислав09.02.2001КДЮСШ «У»  ЧМР5.55І-юн21бр. Філіпових
3213Маруженко Богдан25.01.2001ДЮСШ «Атлет» ЧМР5.50І-юн18Корецька С.М.
4205Кузін Ігор16.02.2001ДЮСШ «Атлет» ЧМР5.35І-юн15Корецька С.М.
5777Сидоренко Олексій16.05.2004КДЮСШ №1 МОН4.95ІІ-юн13Беркут Н.П.
6754Мишко Ярослав03.04.2002КДЮСШ «У» ЧМР4.66ІІІ-юн11Бр. Філіпових
7527Міхеєнко Тимур14.12.2003КДЮСШ №1  МОН4.55ІІІ-юн9Беркут Н.П.
8999Петренко Руслан11.08.2005КДЮСШ №1  МОН4.52ІІІ-юн7Беркут Н.П.
9333Козофат Богдан25.05.2003КДЮСШ №1  МОН4.35ІІІ-юн5Беркут Н.П.

Потрійний стрибок , юнаки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1967Ніколаєнко Кирило26.01.2002КДЮСШ «АТЛЕ ЧМР11.20ІІ-юн24Вятіорець С.Є.  Середа С С
2969Коломієць Микита19.11.2001КДЮСШ «Атлет» ЧМР10.53ІІІ-юнОс.Вятіорець С.Є. Середа С.С.
3777Петренко Руслан11.08.2005КДЮСШ №1 МОНх х хБеркут Н П.

Штовхання ядра (7.260 кг), чоловіки

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
11Кравченко Дмитро04.02.1999КДЮСШ «У» ЧМР13.50І24Кондратенко П.Б.
21779Варавва Антон02.04.199313.02ІОс.
31778Ракуненко Денис28.07.1997ДЮСШ «Атлет» ЧМР12.91ІІ21Середа О.А.
42222Вірич Юрій22.05.1997Інваспорт12.36ІІОс.Середа О.А.
522Нікітенко Вадим29.10.1999ДЮСШ «Атлет» ЧМР8.74б/р18Середа О.А.
6220Ребенок Віталій27.11.1998Інваспорт7.66б/рОс.Середа О.А.

Метання списа (800г), чоловіки

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
1Кошіль Дмитро19.06.1998ОДЮСШ з ол.  видів42.40ІІІ24Порядіна В.В.
24Васюк АндрійКДЮСШ «У»  ЧМР40.90ІІІ21Кондратенко П.Б.
36Склярук СергійКДЮСШ «У»  ЧМР40.10ІІІ18Кондратенко П.Б.

Метання списа (700г), юнаки

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
1Бойко Микита18.04.2003ОДЮСШ з ол.  видів37.70І-юн24Порядіна В.В.
2Ладоха Владислав12.09.2004ОДЮСШ з ол. видів26.53ІІІ-юн21Порядіна В.В.
3Олексієнко Олег20.10.2004ОДЮСШ з ол.  видів21.19ІІІ-юн18Порядіна В.В.

 

Біг на 100м, жінки

МісцеНомерСпортсменКомандаДата народженняРезультатРозрядочкиТренери
1595Максименко Катерина22.11.1998КДЮСШ «У»  ЧМР12.1

Ф-11.8

КМС24+ 65Кривоус Н.В.  Кузьомко Л.М.
235Стецькова Тетяна09.03.2000КДЮСШ №1  МОН13.0

Ф-12.5

І21Красільник Т.С. Кузьомко Л.М.
35Прокопенко Валерія26.05.2000КДЮСШ «У»  ЧМР12.9

Ф-13.6

ІІОс.Бр. Філіпових
4363Сирбу Анастасія01.05.2000КДЮСШ «У»  ЧМР14.5

Ф-13.9

ІІІ18Рябов В.В.
548Галаган Вікторія10.08.2000ОДЮСШ з ол. видів15.1

Ф-14.4

б/р15Луценко В.В.
6171Ковальова Валерія09.12.1999КДЮСШ «У»  ЧМР14.8

Ф-14.9

б/р13Бр. Філіпових
7873Афоніна Влада03.12.1999КДЮСШ «У»  ЧМР15.2

Ф-15.3

б/р11Бр. Фіпіпових

 

Біг на 100м, дівчата

МісцеНомерСпортсменДата народженняКомандаРезультатРозрядочкиТренери
171Сукач Дар’я15.06.2004КДЮСШ №2  МОН14.5

Ф-14.2

ІІІ24Шевчук О.Л.
292Коршек Анастасія11.04.2005КДЮСШ №2  МОН14.5

Ф-14.3

І-юн21Шевчук О.Л.
3668Жукотська Анастасія21.05.2003КДЮСШ «У»  ЧМР14.7

Ф-14.7

І-юнОс.Бр. Філіпових
4262Тимченко Дар’я06.02.2002ДЮСШ «Атлет» ЧМР14.9

Ф-14.9

ІІ-юн18Корецька С.М.
55Лебідь Дар’я12.02.2001КДЮСШ «У»  ЧМР15.6

Ф-15.8

ІІ-юнОс.Бр. Філіпових
611Руса Ірина11.01.2002ДЮСШ «Атлет» ЧМР15.7

Ф-DNS

ІІІ-юнШульга О.П.
7955Грязна Анастасія14.02.2003ДЮСШ «Атлет» ЧМР16.3

Ф-DNS

б/рШульга О.П.
821Марченко Анжела16.01.2002ДЮСШ «Атлет»

«ЧМР

DNS

 

Шульга О.П.

Біг на 200м, жінки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1595Максименко Катерина22.11.1998КДЮСШ «У» ЧМР26.2ІІОс.Кузьомко Л.М. Кривоус Н.В.
2Закатова Ярослава30.07.1994КДЮСШ «У»  ЧМР26.5ІІОс.Бр.Філіпових
395Сирбу Анастасія01.05.2000КДЮСШ «У» ЧМР30.3І-юн24Рябов В.В.
448Галаган Вікторія10.08. 2000ОДЮСШ з ол.  видів31.4ІІ-юн18Луценко В.В.

 

Біг на 200м, дівчата

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
171Сукач Дар’я15.06.2004КДЮСШ №2  МОН29.7І-юнОс.Шевчук О.Л.
277Каракостантиніва Вероніка25.07.2006КДЮСШ №2 МОН30.7ІІ-юн24Шевчук О.Л.
392Коршек Анастасія11.04.2005КДЮСШ.№2  МОН30.9ІІ-юн21Шевчук О.Л.
4341Тимченко Дар’я06.04.2002ДЮСШ «Атлет» ЧМР32.2

 

ІІІ-юн18Корецька С.М.
5999Кеда Сніжана08.03.2003 КДЮСШ №1  МОН32.7ІІІ-юн15Беркут Н.П.
621Марченко Анжела16.01.2002ДЮСШ «Атлет» ЧМР33.1ІІІ-юн13Шульга О.П.
711Руса Ірина11.01.2002ДЮСШ «Атлет» ЧМР34.3ІІІ-юн11Шульга О.П.
8 

 

Біг на 400м, жінки

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманлаРезультатРозрядочкиТренери
1100Діденко Ольга04.06.2000КДЮСШ «У» ЧМР1.09.5б/р24Рябов В.В.

Біг на 400м, дівчата

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1964Копитько Анастасія21.03.2004ДЮСШ «Атлет»  ЧМР1.03.8ІІІ24Вятіорець С.Є. СередаС.С.
2129Сергусь Марія17.12.2001КДЮСШ №1  МОН1.13.2ІІ-юн21Овчаренко І.М.
345Вінніченко Анастасія06.01.2002КДЮСШ №1  МОН1.15.5ІІ-юн18Антонова В.Г.
431Гаврик Інна12.02.2002КДЮСШ №1  МОН1.16.9ІІ-юн15Овчаренко І.М.
52077Мемех Анастасія05.08.2002КДЮСШ №1  МОН1.19.5б/р13Овчаренко І.М.

 

Біг на 800м, жінки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1100Діденко Ольга04.06.2000КДЮСШ «У»  ЧМР2.40.0

 

ІІІОс.Рябов В.В.

Біг на 800м, дівчата

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1372Копитько Анастасія21.03.2004ДЮСШ «Атлет»  ЧМР2.35.8ІІІОс.Вятіорець С.Є. Середа С.С.
22044Сергусь Марія17.12.2001КДЮСШ №1  МОН2.45.3ІІІОс.Овчаренко І.М.
3527Замашкіна Карина21.03.2003КДЮСШ №1  МОН2.56.2І-ю24Беркут Н.П.

Стрибки у довжину, жінки

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
15Прокопенко Валерія26.05.2000 КДЮСШ  «У»  ЧМР4.45б/р24Бр.Філіпових

Стрибки у довжину, дівчата

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
1668Жукотська Анастасія21.05.2003КДЮСШ «У»   ЧМР4.05ІІ-юн24Бр. Філіпових
25Лебідь Дар’я12.02.2001КДЮСШ «У»  ЧМР3.85ІІ-юн21Бр. Філіпових

Штовхання ядра(4кг), жінки

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
15Лупинос Катерина25.10.2000ОДЮСШ з ол.

видів

12.35І24Порядіна В.В.
21777Федоренко Сніжана20.08.2000ДЮСШ «Атлет» ЧМР9.00ІІІ21Середа О.А.
32Осадча Дарина27.07.2000ОДЮСШ з ол. видів8.76ІІІ18Порядіна В.В.
4Чубара Дарина12.10.1998ДЮСШ «Атлет» ЧМР7.80б/р15Середа О,А,
543Бруй Юлія19.02.2000КДЮСШ №1 МОН5.83б/р13Овчаренко І.М.

Метання списа( 600г), жінки

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
15Полоз Олена12.03.1999ОДЮСШ  з ол. видів24.10І- юн24Порядіна В.В.
256Плющ Юлія17.11.1998ОДЮСШ  з ол.  видів21.54І-юн21Порядіна В.В.

Метання списа( 500г), дівчата

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
143Бреус Марія30.03.2005ОДЮСШ  з ол.  видів23.18І-юн24Порядіна В.В.
244Бабинець Олена13.05.2006ОДЮСШ  з ол. видів14.20б/р21Порядіна В.В.
346Сорока Олександра15.11.2005ОДЮСШ  з ол. видів12.60б/р18Порядіна В.В.

 

 

Головний суддя змагань                                                    Антонова В.Г.

 

                   Головний секретар змагань                                               Філіпова В.І.

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment