ДЕПАРТАМЕНТ СІМ’Ї,МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ « ЧЕРНІГІВСЬКА ЛЕГКА АТЛЕТИКА»

Командний чемпіонат області з легкої атлетики серед дорослих,

юнаків та дівчат 2004-05 р.н., і молодших.

13-14.05.2021

м. Чернігів, стадіон ДП ОНСЦ»ЧЕРНІГІВ»

 

Командні результати

12 кращих результатів серед чоловіків та жінок + 1естафета
Місце Команда Очки
1 м. Чернігів 579
2 м. Прилуки 442
3 м. Ніжин 376
4 Корюківський район 358
5 Прилуцький район 290
6 Ніжинський район 268
7 Чернігівський район 220
8 м.Новгород-Сіверськ 104
9 Новгород-Сіверський р-н 82

Головний суддя    В.В. Рябов

Секретар      В.Г. Антонова

Особисті  результати.

Чоловіки

Місце Прізвище та імя спортсмена Дата народження Команда Результат Роз

ряд

Очки  Тренери
 100м, чоловіки
1 Дворников Андрій 06.01.1995 Чернігів, «У» ОШВСМ 11.4 Ф-11.1 І 24 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2 Кравец Максим 08.04.1984 Чернігів 11.6 Ф-11.3 ІІ 21 Луценко В.В.
3 Шульга Дмитро 22.04.2002 Чернігів «С» ОДЮСШ з ол. видів 11.8 Ф-11.5 ІІ 18 Масюк А.М.
4 Гавриленко Максим 12.08.2003 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 12.0 Ф-11.7 ІІІ 15 Кузьомко Л.М. Шевчук О.Л.,
5 Міненок Сергій 09.08.2000 Чернігів, НУ»ЧК» 13.1 Ф-13.1 ІІІ юн Ос Кузьомко Л.М.
  Гульок Дмитро 30.10.2002 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS     Вятіорець С.Є., Середа С.С.
100м, юнаки 2004-05 р.н. і мол.
1 Гук Віталій 24.03.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 11.7 Ф-11.7 ІІІ 24 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2 Бут Нікіта 06.06.2004 Прилуки.МОН, ДЮСШ 11.5 Ф-11.9 ІІ 21 Мачульний  Є.В
3 Фень Андрій 08.05.2004 Прилуки.МОН, ДЮСШ 11.9 Ф-12.1 ІІІ 18 Бобровська О.А.,Мачульний  Є.В.
4 Редька Артем 23.08.2005 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 11.9 Ф-12.2 ІІІ 15 Куц А.С.
5 Лук’яненко Артем 27.10.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 12.7 Ф-12.4 І-юн 13 Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
6 Мироненко Ярослав 18.08.2004 Корюківський р-н, Менська ТГ 12.1 Ф-12.6 І-юн 11 Таратухіна Н.П.
7 Бабушкін Олександр 09.09.2005 Чернігів. ДЮСШ«Україна»ЧМР 12.3 Ф-12.8 І-юн Ос Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
  Парубець Максим 18.05.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 12.0 Ф-DNS ІІІ 0 Кремез О.М. Левчук Г.Л.

Кремез М.

9 Чекалін Андрій 19.09.2005 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 12.3 І-юн 9 Чекалін С.П.
10 Куйбіда Артем 22.02.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 12.7 ІІ-юн 7 Кремез О.М. Левчук Г.Л.

Кремез М

11 Карпухін Олександр 09.09.2004 Н-Сіверський, КДЮСШ 12.8 ІІ-юн 5 Бренз А.М..Білявський І.М.
12 Приходько Кирило 04.10.2007 Н-Сіверський, КДЮСШ 13.0 ІІ-юн 3 Клименко В.В., Білявський І.М.
13 Однорог Денис 21.10.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 13.0 ІІ-юн Ос Шульга О.П.
14 Єфименко Дмитро 28.12.2004 Ніжин, МОН. КДЮСШ 13.0 ІІ-юн 2 Сахно В.К.
15 Поляков Олександр 18.11.2005 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 13.1 ІІІ юн 1 Жук Є.В.
16 Гусол Олексій 19.09.2005 Чернігів. ДЮСШ«Україна»ЧМР 13.3 ІІІ юн Ос Філіпова В.І.
17 Рибачок Марк 21.08.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 13.4 ІІІ юн Ос Вятіорець С.Є., Середа С.С.
18 Троценко Віталій 02.04.2005 Чернігівський р-н,Ріпкінська ТГ 13.4 ІІІ юн 0 Дубоносова Н.М.
19 Мотовиловець Олександр 19.05.2005 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 13.5 ІІІ юн 0 Шарак О.В.
20 Коваленко Кіріл 30.07.2005 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м Сновськ 13.5 ІІІ юн 0 Івлєв В.Ю.
21 Ковалевський Дмитро 12.11.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 13.6 ІІІ юн Ос Дворников А.В.
22 Чінін Андрій 14.02.2007 Н-Сіверський, КДЮСШ 14.0 ІІІ юн 0  Білявський І.М.
23 Клименко Ілля 20.03.2007 Н-Сіверський, КДЮСШ 14.0 ІІІ юн 0 Клименко В.В., Білявський І.М.
24 Раєвський Ігор 20.05.2007 Чернігів. ДЮСШ«Україна»ЧМР 14.0 ІІІ юн Ос Філіпова В.І.
25 Самбур Максим 14.10.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 14.1 б/р Ос Плиско Н.М.. Шевчук О.Л,
26 Булатов Юрій 00.00.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 14.1 б/р Ос Плиско Н.М.. Шевчук О.Л,
27 Комар Артур 00.00.2005 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 14.7 б/р 9 Чекалін С.П., Волков В.М.
28 Новіченко Кирило 20.10.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 14.9 б/р Ос Корецька А.С.
29 Атрощенко Максим 21.11.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 15.3 б/р Ос Корецька А.С.
30 Кострикін Андрій 19.01.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 15.5 б/р Ос Корецька А.С.
31 Дайнеко Тимофій 27.10.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 15.5 б/р Ос Середа С.С.
  Дунай Богдан 28.06.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS   Ос Корецька А.С.
  Абакуменко Микитка 01.08.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS   Ос  Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
  Черниченко Євгеній 06.01.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS   Ос Шульга О.П.
  Астапенко Євген 2006 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ DNS   Ос Кравченко Г.М
  Кабушка Олександр 2004 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ DNS   Ос Чекалін С.П., Волков В.М.
200м, чоловіки
1 Бован Олексій 21.08.2001 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 23.3 ІІ 24 Луценко В.В.
2 Каранда Микита 25.01.2002 Чернігів, «С» ОШВСМ 23.6 ІІ 21 Масюк А.М..Філіпов В.В. Хорт Т.М
3 Шульга Дмитро 22.04.2002 Чернігів «С» ОДЮСШ з ол. видів 23.8 ІІІ 18 Масюк А.М.
4 Гавриленко Максим 12.08.2003 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 24.2 ІІІ 15 Кузьомко Л.М. Шевчук О.Л.,
  Дворников Андрій 06.01.1995 Чернігів, «У» ОШВСМ DNS     Вятіорець С.Є., Середа С.С.
  Кравец Максим 08.04.1984 Чернігів DNS     Луценко В.В.
200м, юнаки 2004-05 р.н. і мол.
1 Редька Артем 23.08.2005 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 24.1 ІІІ 24 Куц А.С.
1 Фень Андрій 08.05.2004 Прилуки.МОН, ДЮСШ 24.1 ІІІ 24 Бобровська О.А.,Мачульний  Є.В.
3 Парубець Максим 18.05.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 24.3 ІІІ 18 Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
4 Зенченко Назар 27.06.2004 Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГ 24.4 ІІІ 15 Дубоносова Н.М.
5 Черниченко Євгеній 06.01.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 24.4 ІІІ 13 Шульга О.П.
6 Лук’яненко Артем 27.10.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 24.9 ІІІ 11 Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
7 Глушенок Ілля 07.01.2004 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 25.0 ІІІ 9 Антонова В.Г.
8 Яценко Данил 27.04.2004 Прилуки.МОН, ДЮСШ 25.1 ІІІ 7 Бобровська О.А.
9 Куйбіда Артем 22.02.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 26.1 І-юн 5 Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
10 Вовченко Володимир 24.10.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 26.3 І-юн Ос  Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
11 Троценко Віталій 02.04.2005 Чернігівський р-н,Ріпкінська ТГ 26.6 ІІ-юн 3 Дубоносова Н.М.
12 Однорог Денис 21.10.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 26.8 ІІ-юн Ос Шульга О.П.
13 Рибачок Марк 21.08.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 27.0 ІІ-юн Ос Вятіорець С.Є., Середа С.С.
14 Шавеко Арсеній 26.07.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 27.3 ІІ-юн Ос  Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
15 Коваленко Кіріл 30.07.2005 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м Сновськ 27.3 ІІ-юн 2 Івлєв В.Ю.
16 Дунай Богдан 28.06.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 27.6 ІІІ юн Ос Корецька А.С.
17 Ковалевський Дмитро 12.11.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 27.7 ІІІ юн Ос  Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
18 Самбур Максим 14.10.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 28.8 б/р Ос Плиско Н.М.. Шевчук О.Л,
19 Крапивний Станіслав 25.12.2005 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 29.1 б/р Ос Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
20 Новіченко Кирило 20.10.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 30.5 б/р Ос Корецька А.С.
21 Атрощенко Максим 21.11.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 31.7 б/р Ос Корецька А.С.
22 Булатов Юрій 00.00.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 32.1 б/р Ос Плиско Н.М.. Шевчук О.Л,
23 Кострикін Андрій 19.01.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 32.7 б/р Ос Корецька А.С.
  Крапивний Даніїл 02.03.2005 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м Сновськ DNS     Івлєв В.Ю.
  Бут Нікіта 06.06.2004 Прилуки.МОН, ДЮСШ DNS     Мачульний  Є.В
  Кравченко Сергій 2005 Прилуки.МОН, ДЮСШ DNS     Мачульний  Є.В
  Гук Віталій 24.03.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS     Вятіорець С.Є., Середа С.С.
400м, чоловіки
1 Єрмоленко Андрій 23.12.1991 Чернігів, «У» ОШВСМ 48.4 КМС 24 Сердюк В.І., Дубоносов В.
2 Бован Олексій 21.08.2001 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 50.7 ІІ 21 Луценко В.В.
3. Бренз Даніїл 04.09.2002 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 51.5 ІІ 18 Овчаренко І.М.,Бренз А.М.
4 Каранда Микита 25.01.2002 Чернігів, «С» ОШВСМ 51.9 ІІ 15 Масюк А.М..Філіпов В.В. Хорт Т.М
5 Мироненко Костянтин 26.09.1998 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 53.9 ІІІ Ос Красільник Т.С.
6 Дементій Влад 05.07.2003 Прилуки.МОН, ДЮСШ 54.6 ІІІ 13 Салівон Р.П., Марченко М.С.
400м, юнаки 2004-05 р.н. і мол.
1 Тарасенко Віталій 04.12.2004 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 51.3 ІІ 24 Луценко В.В.
2 Єрко Владислав 09.03.2004 Київська обл.. 52.5 ІІ Ос Дубоносова Н.М.
3 Черниченко Євгеній 06.01.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 54.4 ІІІ 21 Шульга О.П.
4 Олійник Юрій 23.01.2004 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 55.8 ІІІ 18 Беркут Н.П.
5 Глушенок Ілля 07.01.2004 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 56.4 І-юн 15 Антонова В.Г.
6 Коковін Андрій 03.03.2006 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 57.2 І-юн 13 Куц А.С.
7 Салата Олег 06.04.2005 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м Сновськ 57.5 І-юн 11 Івлєв В.Ю.
8 Яценко Данил 27.04.2004 Прилуки.МОН, ДЮСШ 57.5 І-юн 9 Бобровська О.А.
9 Вовченко Володимир 24.10.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 57.6 І-юн Ос  Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
10 Зенченко Назар 27.06.2004 Чернігівський р-н,Ріпкінська ТГ 58.3 І-юн 7 Дубоносова Н.М.
11 Кравченко Сергій 2005 Прилуки.МОН, ДЮСШ 1.00.0 ІІ-юн 5 Мачульний  Є.В
12 Салівон Влад 15.09.2005 Прилуки.МОН, ДЮСШ 1.00.8 ІІ-юн 3 Салівон Р.П., Марченко М.С.
13 Акальмаз Даніїл 08.07.2007 Н-Сіверський, КДЮСШ 1.02.6 ІІІ юн 2  Білявський І.М.
14 Єфименко Дмитро 28.12.2004 Ніжин, МОН. КДЮСШ 1.03.4 ІІІ юн 1 Сахно В.К.
15 Комар Артур 2005 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 1.06.0 б/р 0 Чекалін С.П., Волков В.М.
16 Кульгейко Євген 18.07.2005 Корюківський р-н, МОН,

ДЮСШ м Сновськ

1.06.3 б/р 0 Івлєв В.Ю.
17 Крапивний Станіслав 25.12.2005 Чернігів,ДЮСШ «Україна»ЧМР 1.07.0 б/р Ос Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
18 Шевченко Максим 11.11.2005 Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ 1.08.9 б/р 0 Лучко В.Л
19 Камка Олексій 21.12.2007 Н-Сіверський, КДЮСШ 1.11.0 б/р 0 Розсохач І.М.
  Крапивний Даніїл 02.03.2005 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м Сновськ DNS     Івлєв В.Ю.
  Абакуменко Микитка 01.08.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS      Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
800м, чоловіки
1 Бренз Даніїл 04.09.2000 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.58.6 І 24 Овчаренко І.М., Бренз А.М.
2 Мироненко Костянтин 26.09.1998 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 2.03.0 ІІ 21 Красільник Т.С.
3 Анощенко Дмитро 26.10.1998 Чернігів 2.03.4 ІІ Ос самост.
4 Чирва Максим 07.05.2002 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 2.05.0 ІІ 18 ФіліповВ.В,, Синявська Ю.Г.

Лагункова Н.М

5 Сидоренко Олександр 03.04.2003 Чернігів. ДЮСШ «Україна»ЧМР 2.12.4 ІІІ Ос Рябов В.В.
6 Ярошенко Ігор   Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 2.14.4 ІІІ Ос  Синявська Ю.Г.Лагункова Н.М
800м, юнаки 2004-05 р.н. і мол.
1 Єрко Владислав 09.03.2004 Київська обл.. 2.01.1 ІІ Ос Дубоносова Н.М.
2 Олійник Юрій 23.01.2004 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 2.08.0 ІІ 24 Беркут Н.П.
3 Скороход Іван 02.01.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 2.09.4 ІІ 21 Антонова В.Г.,Овчаренко І.М.
4 Іванець Дмитро 19.07.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 2.11.9 ІІІ Ос Шульга О,П,
5 Шанта Ярослав 10.07.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 2.19.0 ІІІ Ос Шульга О,П,
6 Коковін Андрій 03.03.2006 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 2.19.2 ІІІ 18 Куц А.С.
7 Кульгейко Євген 18.07.2005 Корюківський р-н, МОН,

ДЮСШ м Сновськ

2.46.9 ІІІ юн 15 Івлєв В.Ю.
2 Салата Олег 06.04.2005 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м Сновськ DNS   11 Івлєв В.Ю.
3 Тарасенко Віталій 04.12.2004 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів DNS   24 Луценко В.В.
1500м, чоловіки
1 Олійник Павло 09.05.1988 Чернігів. «Д» ОШВСМ, 4.05.5 І 24 Сердюк В.І., Бережной В.Д.
2 Секера Дмитро 10.01.1994 Чернігів 4.25.1 ІІІ 21 Овчаренко І.М.
3 Чирва Максим 07.05.2002 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 4.26.1 ІІІ 18 Філіпов В.В., Синявська Ю.Г.,

Лагункова Н.М

4 Сидоренко Олександр 03.04.2003 Чернігів. ДЮСШ «Україна»ЧМР 4.44.5 ІІІ Ос Рябов В.В.
5 Сахно Володимир 29.07.1970 Ніжин 4.48.5 ІІІ 15 Тараско О.І.,Бабенко В.С.
6 Романенко Олександр 26.09.1984 Ніжин 4.57.6 І-юн 13 Сахно В.К.
7 Залізний Микола 21.12.2001 Ніжин КДЮСШ 5.27.9 ІІІ юн 11 Сахно В.К.
1500м, юнаки 2004-05 р.н. і мол.
1 Скороход Іван 02.01.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 4.28.5 ІІІ 24 Антонова В.Г.,Овчаренко І.М.
2 Тищенко Дмитро 27.01.2004 Н-Сіверський, КДЮСШ 4.48.4 ІІІ 21  Білявський І.М.
3 Шарак Антон 10.02.2005 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 4.56.3 І-юн   Шарак О.В,
4 Шанта Ярослав 10.07.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 4.57.3 І-юн Ос Шульга О,П,
5 Чайковський Ярослав 29.10.2004 Н-Сіверський, КДЮСШ 5.04.9 І-юн 15  Білявський І.М.
6 Іванець Дмитро 19.07.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 5.28.9 ІІІ юн Ос Шульга О,П,
7 Пальоха Богдан 14.06.2007 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 5.44.1 ІІІ юн 13 Куц А.С.
3000м, чоловіки
1 Мочоний Владислав 17.02.1995 Чернігів 9.35.0 ІІ 24 Кровлайдіс С.А.
2 Даниш Богдан 22.08.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 10.01.4 ІІІ 21 Сахно В.К.
3 Мирошниченко Олександр 03.12.1983 Чернігів 10.18.0 ІІІ Ос самостійно
4 Лучко В’ячеслав 23.10.1997 Чернігів 10.44.1 І-юн Ос самостійно
  Макаренко Лука 31.10.2002 Прилуки.МОН, ДЮСШ DNF   0 Бобровська О.А.
  Секера Дмитро 10.01.1994 Чернігів DNS     Овчаренко І.М.
  Раховський Павло 2002 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS     Овчаренко І.М.
3000м, юнаки 2004-05 р.н. і мол.
1 Шарак Антон 10.02.2005 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 10.35.8 І-юн 24 Шарак О.В,
2 Пальоха Богдан 14.06.2007 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 13.36.7 б/р 21 Куц А.С.
110м з/б, чоловіки
1 Пархоменко Владислав 26.08.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 17.6 б/р 24 Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
2 Лесик Денис 04.10.2003 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 21.9 б/р 21 Чекалін С.П.
3 Уніат Володимир 24.07.1997 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 22.7 б/р 18 Шарак О.В,
110м з/б, юнаки 2004-05 р.н. і мол.
1 Парубець Максим 18.05.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 17.2 ІІ-юн 24 Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
2 Климяч Олександр 09.10.2004 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 18.1 ІІ-юн 21 Куц А.С.
3 Кулинко Євгеній 27.04.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 18.9 ІІІ юн 18 Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
400м з/б, чоловіки
1 Дементій Влад 05.07.2003 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 1.02.1 ІІІ 24 Салівон Р,П.,Марченко М.С.
2 Пархоменко Владислав 26.08.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 1.05.6 І-юн 21 Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
  Мазур Дмитро 05.10.2001 Ніжин, МОН. КДЮСШ DNS     Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
400м з/б, юнаки 2004-05 р.н. і мол.
1 Кулинко Євгеній 27.04.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 1.04.8 І-юн 24 Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
2 Салівон Влад 15.09.2005 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 1.14.5 б/р 21 Салівон Р,П.
Естафета 4х100 м, чоловіки
1 Гавриленко Максим 12.08.2003 Чернігів 44.3 ІІ 48 Кузьомко Л,М.
Бован Олексій 21.08.2001         Луценко В.В.
Шульга Дмитро 22.04.2002         Масюк А.М.
Каранда Микита 25.01.2002          
2 Дементій Владислав 18.05.2001 Прилуки 45.9 ІІІ 42 Салівон Р,П.
Нога Роман 06.01.1995         Мачульний  Є.В
Бут Нікіта 24.03.2005          
Фень Андрій 06.01.2004          
3 Мазур Дмитро   Ніжин 47.3 І-юн 36 Кремез О.М.
Лук’яненко Артем           Левчук Г.Л.
Пархоменко Владислав            
Парубець Максим            
4 Редька Артем   Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 48.7 І-юн 30 Куц А.С.
Поляков            
Пальоха            
Климач            
5 Абакуменко Микита   Чернігів-2, «У» ДЮСШ «Атлет» 51.1 І-юн Ос Дворников А.В.
Гульок Дмитро            
Ковалевський Дмитро            
Вовченко Володимир            
6 Комар А.   Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 51.6 ІІ-юн 26 Чекалін С.П.
Чекалін  А.            
Астапенко Є.            
Кабушко О.            
7 Скорий Богдан   Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м Сновськ 53.0 ІІ-юн 22 Івлєв В.Ю.
Шумський Олександр            
Ломонос Роман            
Коваленко Кирило            
8 Карпухін Олександр   Н-Сіверський, КДЮСШ 53.2 ІІ-юн 18  Білявський І.М.
Акальмаз Даніїл            
Клименко Ілля            
Приходько Кирило            
9 Ананченко Максим   Корюківський р-н 2 55.1 ІІІ юн Ос Лисік Р.Г.
Рюттель Єгор            
Бабич Дмитро            
Шемет Єгор            
Естафета 4х400 м, чоловіки
1 Дементій Владислав   Прилуки 3.53.5 І юн 48 Салівон Р,П.
Кравченко Сергій           Мачульний  Є.В
Салівон Влдадислав            
Яценко Данило            
2 Мазур Дмитро   Ніжин 3.57.7 ІІ-юн 42 Кремез О.М.
Кулинко Євгеній           Левчук Г.Л.
Лук’яненко Артем            
Даниш Богдан            
3 Шавеко Арсеній   Чернігів 4.10.2 ІІІ юн Ос Дворников А.В.
Рибачок Марк            
Ковалевський Дмитро            
Вовченко Володимир            
Стрибки у довжину, чоловіки
1 Нога Роман 02.04.2002 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 6.09 ІІІ 24 Мачульний Є.В.
2 Дементій Юрій 21.02.2002 Прилуки.МОН, ДЮСШ 5.56 І-юн 21 Салівон Р.П.
3 Поляков Олександр 18.11.2005 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 5.43 І-юн 18 Жук Є.В.
4 Гульок Дмитро 30.10.2002 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 5.25 ІІ-юн Ос Вятіорець С.Є., Середа С.С.
5 Уніат Володимир 24.07.1997 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 5.18 ІІ-юн 15 Шарак О.В.
6 Левчук Генадій 14.08.1973 Ніжин 4.98 ІІ-юн 13 Левчук Г.Л.
7 Лесик Денис 04.10.2003 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 4.88 ІІ-юн 11 Чекалін С.П.
  Загорулько Єгор 10.11.1997 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ DNS     Небощицький Г.О.
Стрибки у довжину, юнаки 2004-05 р.н. і мол.
1 Мироненко Ярослав 18.08.2004 Корюківський р-н, Менська ТГ 6.06 ІІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 Климач Олександр 09.10.2004 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 5.72 І-юн 21 Куц А.С.
3 Куйбіда Артем 22.02.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 5.66 І-юн 18 Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
4 Яценко Данил 27.04.2004 Прилуки.МОН, ДЮСШ 5.43 І-юн Ос Бобровська О.А.
5 Чекалін Андрій 19.09.2005 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 5.34 І-юн 15 Чекалін С.П.
6 Фрідрих Володимир 12.06.2005 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 5.20 ІІ-юн 13 Шарак О.В.
7 Бродський Ян 18.03.2005 Корюківський р-н, Менська ТГ 5.10 ІІ-юн 11 Таратухіна Н.П.
8 Крупка Андрій 22.01.2006 Ніжинський р-н,

ДЮСШ Носівської МР

5.06 ІІ-юн 9 Яма М.П.
9 Абакуменко Микита 01.08.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 4.95 ІІ-юн Ос  Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
10 Рибачок Марк 21.08.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 4.88 ІІ-юн Ос  Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
11 Лаврінець Максим 31.08.2005 Ніжинський р-н,

ДЮСШ Носівської МР

4.79 ІІ-юн 7 Яма М.П.
12 Чаленко Євген 09.11.2006 Ніжинський р-н,

ДЮСШ Носівської МР

4.76 ІІ-юн 5 Яма М.П.
13 Шавеко Арсеній 26.07.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 4.63 ІІІ-юн Ос  Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
  Кобушко Олександр 2004 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ DNS     Чекалін С.П.
  Атрощенко Максим 21.11.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS     Корецька С.М.
  Дайнеко Тимофій 27.10.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS     Середа С.С.
  Кострикін Андрій 19.01.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS     Корецька С.М.
Потрійний, чоловіки
1 Нога Роман 02.04.2002 Прилуки.МОН, ДЮСШ 12.92 ІІІ 24 Мачульний  Є.В
2 Дементій Юрій 21.02.2002 Прилуки.МОН, ДЮСШ 10.75 ІІІ-юн 21 Салівон Р.П.
3 Макаренко Лука 31.10.2002 Прилуки.МОН, ДЮСШ 10.57 ІІІ-юн 18 Бобровська О.А.
Потрійний, юнаки 2004-05 р.н. і мол.
1 Лесенко Дмитро 15.06.2006 Прилуки.МОН, ДЮСШ 12.73 ІІІ 24 Мачульний  Є.В
2 Мироненко Ярослав 18.08.2004 Корюківський р-н, Менська ТГ 11.94 І-юн Ос Таратухіна Н.П.
3 Яценко Данил 27.04.2004 Прилуки.МОН, ДЮСШ 11.23 ІІ-юн Ос Бобровська О.А.
4 Кравченко Сергій 2005 Прилуки.МОН, ДЮСШ 10.65 ІІІ-юн 21 Мачульний  Є.В
Метання диску, чоловіки 2 кг
1 Журба Вадим 11.09.1999 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 49.56 КМС 24 Середа О.А.
2 Ракуненко Денис 28.07.1997 Чернігів, «У» ОШВСМ 43.12 І 21 Середа О.А.
3 Вірич Юрій 22.05.1997 Чернігів, Інваспорт 32.82 ІІ-юн 18 Середа О.А.
Метання диску, юнаки 2004-05 р.н. і мол. 1.5 кг
1 Чирва Станіслав 01.07.2005 Корюківський р-н, Менська ТГ 37.07 ІІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 Комов Станіслав 23.05.2006 Корюківський р-н, Менська ТГ 31.72 І-юн 21 Терпицька І.Л.
3 Степаненко Іван 10.09.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 27.58 ІІІ-юн Ос Середа О.А.
4 Климач Олександр 09.10.2004 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 25.80 ІІІ-юн Ос Куц А.С.
5 Ценцеря Богдан 17.05.2007 Корюківський р-н, Менська ТГ 25.18 ІІІ-юн 18 Таратухіна Н.П.
6 Майоров Артем 16.01.2006 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 24.92 б/р 15 Шарак О.В.
7 Цимбаліст Максим 06.04.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 19.02 б/р Ос Потебня Л.І.
Метання спису, чоловіки 800 г
1 Загорулько Єгор 10.11.1997 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ 45.87 ІІІ 24 Небощицький Г.О.
Метання спису, юнаки 2004-05 р.н. і мол. 700 г
1. Саєвський Ілля 01.08.2006 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

59.78 І 24 Небощицький Г.О.
2 Кравченко Роман 09.08.2005 Ніжинський р-н,

ДЮСШ Носівської МР

44.72 ІІІ 21 Тертишник М.І.
3 Башук Володимир 27.03.2007 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

36.72 І-юн 18 Небощицький Г.О.
4 Стогов Сергій 12.10.2005 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

35.24 ІІ-юн 15 Небощицький Г.О.
5 Яременко Єгор 18.07.2005 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

34.00 ІІ-юн 13 Небощицький Г.О.
6 Лаврінець Максим 31.08.2005 Ніжинський р-н,

ДЮСШ Носівської МР

32.52 ІІ-юн 11 Яма М.П.
7 Чаленко Євген 09.11.2006 Ніжинський р-н,

ДЮСШ Носівської МР

31.80 ІІ-юн 9 Яма М.П.
8 Крупка Андрій 22.01.2006 Ніжинський р-н,

ДЮСШ Носівської МР

30.64 ІІ-юн 7 Яма М.П.
Штовхання ядра, чоловіки 7,260 кг
1 Журба Вадим 11.09.1999 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 15.94 КМС 24 Середа О.А.
2 Вірич Юрій 22.05.1997 Чернігів, інваспорт 12.82 ІІ 21 Середа О.А.
3 Ракуненко Денис 28.07.1997 Чернігів, «У» ОШВСМ 12.58 ІІ Ос Середа О.А.
4 Кравченко Дмитро 04.02.1999 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 12.07 ІІ 15 Кондратенко П.Б.
Штовхання ядра, юнаки 2004-05 р.н. і мол. 5,0 кг
1 Чирва Станіслав 01.07.2005 Корюківський р-н, Менська ТГ 15.02 ІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 Комов Станіслав 23.05.2006 Корюківський р-н, Менська ТГ 12.72 ІІІ 21 Терпицька І.Л.
3 Яременко Єгор 18.07.2005 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ 11.20 І-юн 18 Небощицький Г.О.
4 Кравченко Роман 09.08.2005 Ніжинський р-н,

ДЮСШ Носівської МР

10.75 ІІ-юн 15 Тертишник М.І.
5 Ценцеря Богдан 17.05.2007 Корюківський р-н, Менська ТГ 10.44 ІІ-юн 13 Таратухіна Н.П.
6 Славінський Дмитро 22.09.2005 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 8.62 ІІІ-юн 11 Шарак О.В.
7 Боровик Дмитро 13.01.2006 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 7.85 б/р Ос Філіпова В.І.
8 Степаненко Іван 10.09.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 7.47 б/р Ос Середа О.А.
  Чекалін Андрій 2005 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ NM     Чекалін С.П.
  Клименко Олександр 25.03.2004 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ NM     Шарак О.В.

Особисті  результати.

Жінки

Місце Прізвище та імя спортсмена Дата народження Команда Результат Роз

ряд

Очки  Тренери
 100м, жінки
1 Максименко Катерина 22.11.1998 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 12.2 Ф-12.0 КМС 24 Кузьомко Л.М..Кривоус Н.В.
2 Стецкова Тетяна 09.03.2000 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 12.3 Ф-12.1 І 21 Кузьомко Л.М.КрасільникТ.С.
3 Шульга Євгенія 13.09.1994 Чернігів, «У» ОШВСМ 12.6 Ф-12.3 І 18 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
4 Асеєва Аліна 12.09.2003 Н-Сіверськ. КДЮСШ 14.7 Ф-14.0 ІІІ 15 Кузьомко Л.М..Клименко В.В.
5 Хомко Анастасія 16.05.2001 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 14.4 Ф-14.7 І-юн Ос Рябов В.В,
6 Весненко Катерина 10.00.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 16.0 Ф-16.9 ІІІ-юн 13 Сахно В.К.
  Буряк Лілія 11.03.2003 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS     Шульга О.П.
 100м, дівчата 2004-05 р.н. . і мол.
1 Жук Олександра 30.04.2005 Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ 13.1 Ф-12.8 ІІ 24 Лучко В.Л
2 Тарасенко Марина 20.12.2005 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 13.2 Ф-13.3 ІІ 21 Бобровська О.
3 Красножон Софія 13.10.2004 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 13.5 Ф-13.4 ІІІ 18 Шевчук О.Л.
4 Красільник Віолетта 02.05.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 14.0 Ф-13.9 ІІІ 15 Красільник Т.С
5 Васько Поліна 28.04.2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 14.1 Ф-14.1 І-юн 13 Сахута А.О.
6 Нещерет Лілія 10.01.2006 Ніжин, МОН. КДЮСШ 13.9 Ф-14.4 ІІІ Ос Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
7 Дубіль Алевтина 11.05.2005 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 14.1 Ф-14.5 І-юн 11 Чекалін С.П.
8 Сукач Дар’я 15.06.2004 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 13.9 Ф-14.7 ІІІ Ос Шевчук О.Л.
9 Коршек Анастасія 11.04.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 14.1 І-юн Ос Шевчук О.Л.
10 Комоса Анна 20.12.2007 Н-Сіверськ. КДЮСШ 14.3 І-юн 9 Розсохач І.М.
11 Ячна Єлізавета 04.03.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 14.5 І-юн Ос Шульга О.П.
12 Безсонова Софія 25.10.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 14.9 ІІ-юн Ос Дворников А.В.
13 Радченко Вікторія 30.12.2007 Ніжин, МОН. КДЮСШ 14.9 ІІ-юн 7 Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
14 Кулік Анна 03.07.2005 Н-Сіверськ. КДЮСШ 14.9 ІІ-юн 5 .Білявський І.М.
15 Калітник Мілана 10.11.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 15.0 ІІ-юн Ос Антонова В.Г.
16 Митрофанова Ірина 21.06.2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 15.1 ІІ-юн 3 Сахута А.О.
17 Ілляш Аліна 19.09.2006 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

15.4 ІІ-юн 2 Бочок В.А.
18 Бондаренко Ангеліна 06.09.2007 Н-Сіверськ. КДЮСШ 15.4 ІІ-юн 1 .Білявський І.М.
19 Ковтун Вікторія 22.07.2005 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 15.4 ІІ-юн 0 Куц А.С.
20 Волкова Вікторія 2005 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 15.7 ІІІ-юн 0 Чекалін С.П.Волков В.М
21 Науменко Катерина 2006 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 15.8 ІІІ-юн Ос Шевчук О.Л.
22 Єрошенко Ксенія 22.12.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 15.9 ІІІ-юн Ос Дворников А.В.
23 Жембас Олександра 21.03.2006 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

16.1 б/р 0 Бочок В.А.
24 Тищенко Катерина 22.09.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 16.7 б/р Ос Середа С.С
25 Корнієвська Ксенія 01.07.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 17.3 б/р Ос Корецька А.С.
26 Малецька Вікторія 21.06.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 17.3 б/р Ос Корецька А.С.
27 Лук’яненко Єлізавета 01.07.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 17.6 б/р Ос Корецька А.С.
  Погиба Анастасія 12.02.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ DNS     Шарак О.В.
  Кабанець Євгенія 29.10.2006 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

DNS     Шиша Н.О.
  Семенець Аліна 2005 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ DNS     Чекалін С.П.Волков В.М
  Романчук Тетяна 15.11.2007 Н-Сіверськ. КДЮСШ DNS     .Білявський І.М.
п/к Величко Марія 20.03.2009 Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ 16.0 ІІІ-юн 24 Лучко В.Л
п/к Нечипорук Марія 14.04.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS   Ос Дворников А.В.
200м, жінки
1 Прядко Крістіна 18.03.2001 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 25.2 І 24 Беркут Н.П.,Святенко В.І.Філіпов В.В.
2 Стецкова Тетяна 09.03.2000 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 25.3 І 21 Кузьомко Л.М.КрасильнікТ.С.
3 Буряк Лілія 11.03.2003 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 27.3 ІІ 18 Шульга О.П.
4 Хоренко Катерина 26.11.2002 Прилуки.МОН, ДЮСШ 30.4 І-юн 15 Салівон Р.П., Демешко С.В.
  Максименко Катерина 22.11.1998 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР DNF     Кузьомко Л.М..Кривоус Н.В.
  Асеєва Аліна 12.09.2003 Н-Сіверськ. КДЮСШ DNS   15 Кузьомко Л.М..Клименко В.В.
200м, дівчата 2004-05 р.н. та молодші
1 Олійник Анжеліка 10.08.2005 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 27.4 ІІ 24 Луценко В.В.
2 Красножон Софія 13.10.2004 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 28.5 ІІІ 21 Шевчук О.Л.
3 Тарасенко Марина 20.12.2005 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 28.7 ІІІ 18 Бобровська О.
4 Красільник Віолетта 02.05.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 29.2 І-юн 15 Красільник Т.С
5 Кравець Надія 12.01.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 29.5 І-юн 13 Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
6 Сукач Дар’я 15.06.2004 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 29.7 І-юн Ос Шевчук О.Л.
7 Васько Поліна 28.04.2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 29.8 І-юн 11 Сахута А.О.
8 Ячна Єлізавета 04.03.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 29.9 І-юн Ос Шульга О.П.
9 Коршек Анастасія 11.04.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 29.9 І-юн Ос Шевчук О.Л.
10 Меркулова Валерія 16.01.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 30.1 І-юн Ос Шарак О.В.
11 Павленко Діана 12.03.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 30.6 ІІ-юн Ос Шульга Є.А.
12 Левченко Ксенія 05.04.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 30.7 ІІ-юн Ос Шевчук О.Л.
13 Безсонова Софія 25.10.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 31.0 ІІ-юн Ос Дворников А.В.
14 Митрофанова Ірина 21.06.2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 32.6 ІІІ-юн Ос Сахута А.О.
  Ковтун Вікторія 22.07.2005 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р DNS   0 Куц А.С.
  Малецька Вікторія 21.06.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS   Ос Корецька А.С.
  Пляшко Ілона 29.07.2006 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р DNS   0 Куц А.С.
400м, жінки
1 Прядко Крістіна 18.03.2001 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 58.8 ІІ 24 Беркут Н.П.,Святенко В.І.Філіпов В.В.
2 Буряк Лілія 11.03.2003 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 1.02.2 ІІ 21 Шульга О.П.
3 Діденко Ольга 04.06.2000 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 1.06.0 ІІІ 18 Рябов В.В,
4 Савостьянова Тетяна 25.01.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 1.06.3 ІІІ 15 Сахно В.К.
5 Хоренко Катерина 26.11.2002 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 1.08.2 І-юн 13 Салівон Р,П. Демешко С.В.
6 Сергієнко Олеся 25.08.2003 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 1.09.9 І-юн 11 Салівон Р,П. Демешко С.В.
7 Бондаренко Богдана 19.05.1999 Ніжин, МОН. КДЮСШ 1.15.0 ІІ-юн 9 Сахно В.К.
8 Весненко Катерина 10.09.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 1.22.3 б/р 7 Сахно В.К.
9 Щукіна Анастасія 17.10.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 1.33.1 б/р 5 Сахно В.К.
400м, дівчата 2004-05 р.н. та молодші
1 Олійник Анжеліка 10.08.2005 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 1.02.8 ІІІ 24 Луценко В.В.
2 Чобану Єлізавета 19.02.2005 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 1.05.8 ІІІ 21 Куц А.С.
3 Бабич Тетяна 13.12.2004 Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ 1.07.5 І-юн 18 Лучко В.Л
4 Бондаренко Наталія 23.02.2005 Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ 1.07.7 І-юн 15 Лучко В.Л.
5 Удалова Олександра 21.06.2005 Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ 1.07.8 І-юн 13 Лучко В.Л.
6 Деменко Ольга 07.11.2006 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 1.08.3 І-юн 11 Салівон Р,П.
7 Левченко Ксенія 05.04.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.12.9 І-юн Ос Шевчук О.Л.
8 Асеєва Альона 13.12.2006 Н-Сіверськ. КДЮСШ 1.21.9 б/р 15 Білявський І.М.,Клименко В.В.
9 Малецька Вікторія 21.06.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 1.29.6 б/р Ос Корецька А.С.
  Євтушенко Тетяна 19.04.2005 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

DNS     Шиша Н.О.
  Коток Катерина 08.12.2004 Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ DNS   13 Лучко В.Л.
800м, жінки
1 Михальченко Наталія 28.06.2000 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 2.30.2 ІІІ 24 Салівон Р,П.
2 Овсякова Дарина 12.10.2003 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 2.32.6 ІІІ 21 Куц А.С.
3 Діденко Ольга 04.06.2000 Чернігів,ДЮСШ «Україна»ЧМР 2.35.0 ІІІ 18 Рябов В.В,
4 Савостьянова Тетяна 25.01.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 2.38.4 ІІІ 15 Сахно В.К.
5 Коротких Карина 09.10.2001 Чернігів 2.47.1 ІІІ Ос ЛагунковаН.М..Клюєв О.А., ФіліповВ.В.
6 Циганова Анастасія 01.05.1999 Чернігів,ДЮСШ «Україна»ЧМР 2.47.5 ІІІ Ос Рябов В.В,
7 Коваленко Дарина 27.12.2003 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 2.53.2 ІІІ Ос Шульга О.П.
8 Сергієнко Олеся 25.08.2003 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 2.57.1 І-юн 13 Салівон Р,П.
9 Сирбу Анастасія 01.05.2000 Чернігів,ДЮСШ «Україна»ЧМР 3.00.5 І-юн Ос Рябов В.В,Кривоус Н.В,
10 Кухаренко Інна 06.02.2000 Чернігів, 3.19.7 ІІІ-юн Ос Мироненко Д.
  Бондаренко Богдана 19.05.1999 Ніжин, МОН. КДЮСШ DNS     Сахно В.К.
800м, дівчата 2004-05 р.н. та молодші
1 Дмитренко Аліна 01.02.2006 Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР 2.26.3 ІІ 24 Кривоус Н.В,Бабенко В.С.
2 Ткаченко Анна 09.10.2007 Чернігів,  ОДЮСШ з ол. видів 2.35.5 ІІІ 21 Синявська Ю.Г.ЛагунковаН.М.
3 Чобану Єлізавета 19.02.2005 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 2.41.6 ІІІ 18 Куц А.С.
1500м, жінки
1 Михальченко Наталія 28.06.2000 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 5.20.2 ІІІ 24 Салівон Р,П.
2 Овсякова Дарина 12.10.2003 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 5.22.1 ІІІ 21 Куц А.С.
3 Циганова Анастасія 01.05.1999 Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР 5.32.8 ІІІ Ос Рябов В.В,
4 Коваленко Дарина 27.12.2003 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 6.00.0 І-юн Ос Шульга О.П.
1500м, дівчата 2004-05 р.н.та мол.
1 Дмитренко Аліна 01.02.2006 Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР 5.10.0 ІІ 24 Кривоус Н.В,Бабенко В.С.
2 Ткаченко Анна 09.10.2007 Чернігів,  ОДЮСШ з ол. видів 5.18.1 ІІІ 21 Синявська Ю.Г.ЛагунковаН.М.
3 Овсякова Василиса 12.05.2006 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 5.49.7 І-юн 18 Куц А.С.
4 Пляшко Валерія 29.07.2006 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 5.51.6 І-юн 15 Куц А.С.
5 Куц Тетяна 24.12.2007 Ніжин, МОН, КДЮСШ 5.54.2 І-юн 13 Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
6 Семенець Аліна 2005 Прилуцький р-н, Линовицька ТГ 6.50.7 ІІІ-юн 11 Чекалін С.П.Волков В.М
3000м, жінки
1 Солодка Кватерина 16.06.1995 Ніжин, МОН. КДЮСШ 11.44.4 ІІІ 24 Сахно В.К.
2 Трикашна Тетяна 18.01.1993 Чернігів 12.37.0 І-юн Ос. Рябов В.В.
3000м, дівчата 2004-05 р. та молодші
1 Овсякова Василиса 12.05.2006 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 12.20.4 ІІІ 24 Куц А.С.
2 Пляшко Валерія 29.07.2006 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 12.41.9 І-юн 21 Куц А.С.
3 Куц Тетяна 24.12.2007 Ніжин, МОН. КДЮСШ 13.17.5 ІІ-юн 18 Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
100м з/б, дівчата 2004-05 р. та молодші
1 Лактюшина Надія 26.02.2006 Корюківський р-н, Менська ТГ 16.4 ІІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 Рогова Дар’я 11.01.2006 Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР 18.7 ІІ-юн 21 Терпицька І.Л.
3 Ганущенко Сніжана 21.01.2006 Корюківський р-н, Менська ТГ 18.8 ІІ-юн 18 Таратухіна Н.П.
4 Погиба Анастасія 12.02.3007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 18.9 ІІ-юн 15 Шарак О.В.
5 Наумчик Юлія 11.12.2004 Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР 19.5 ІІ-юн 13 Терпицька І.Л.
6 Білоус Юлія 05.07.2005 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 20.4 ІІІ-юн 11 Ракетський А.І,
7 Лоза Ольга 11.03.2005 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 20.7 ІІІ-юн 9 Потебня Л.І.
8 Солдатенко Ілона 24.08.2007 Ніжин, МОН. КДЮСШ 23.4 б/р 7 Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
400м з/б, дівчата 2004-05 р. та молодші
1 Ганущенко Сніжана 21.01.2006 Корюківський р-н, Менська ТГ 1.13.4 ІІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 Лактюшина Яна 26.02.2006 Корюківський р-н, Менська ТГ 1.17.2 І-юн 21 Таратухіна Н.П.
3 Білобловська Вікторія 27.10.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 1.18.2 І-юн 18 Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
4 Середжимова Марія 19.07.2005 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 1.21.5 б/р 15 Шарак О.В.
5 Білоус Юлія 05.07.2005 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 1.22.6 б/р 13 Ракетський А.І,
  Радченко Вікторія 30.12.2007 Ніжин, МОН. КДЮСШ DNF     Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
Естафета 4х100 м, жінки
1 Прядко Христина   Чернігів 49.0 І 48 Беркут Н.П.
Буряк Лілія           Шульга ОП,
Максименко Катерина           Кузьомко Л.М.,Кривоус Н.В.
Стецькова Тетяна           Кузьомко Л.М., Красільник Т.
2 Тарасенко Марина   Прилуки 53.9 ІІІ 42 Мачульний Є.В,
Клімкіна Василіса           Бобровська О.
Погоріла Аліна            
Почек Юлія            
3 Жук Олександра   Н-Сіверський р-н, Коропська ДЮСШ 54.9 ІІІ 36 Лучко В.Л.
Бабич Тетяна            
Удалова Олександра            
Харченко Вкероніка            
4 Кравець Надія   Ніжин, МОН. КДЮСШ 55.2 ІІІ 30 Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
Вертелецька Софія            
Радченко Вікторія            
Нещерет Лілія            
5 Рогова Дар’я   Корюківський р-н, Менська ТГ 56.3 І-юн 26 Таратухіна Н.П.
Ткаченко Катерина           Терпицька І.Л
Лактюшина Надія            
Ганущенко Сніжана            
6 Кулік Анна   Н-Сіверськ. КДЮСШ 57.5 І-юн 22 Білявський І.М.,Клименко В.В.
Бондаренко Ангеліна            
Асєєва Аліна            
Комоса Анна            
7 Туз Анастасія   Корюківський р-н-2 57.8 І-юн 18 Сахута А.О.
Моторна Вероніка           Лисік Р.Г.
Васько Поліна            
Митрофанова Ірина            
8 Овсякова В..   Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 58.4 І-юн 14 Куц А.С.
Пташко В.            
Ковтун В.            
Чобану Є.            
9 Подольна Яніна   Корюківський р-н-3, МОН, ДЮСШ м Сновськ 58.7 І-юн 10 Лахадинов Є.О.
Кузьменко Вікторія            
Дедусь Марія            
Сухобок Мілана            
10 Волкова В.   Прилуцький р-н-2, Линовицька ТГ 59.7 І-юн 6 Чекалін С.П.Волков В.М
  Кужма Л.            
  Семенець А.            
  Дубіль А.            
11 Нечипорук Марія   Чернігів-2, «У» ДЮСШ «Атлет» 1.02.5 ІІ-юн Ос Дворников А.В.
Єрошенко Ксенія            
Павленко Діана            
Бессонова Софія            
Естафета 4х400 м, жінки
1 Михальченко Наталія   Прилуки 4.28.7 ІІІ 48 Салівон Р,П.
Хоренко Катерина           Мачульний Є.В,
Деменко Ольга            
Дитиненко Анна            
2 Красножон Софія   Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 4.40.9 І-юн 42 Шевчук О.Л.
Сукачч Дар/я            
Левченко Ксенія            
Коршек Анастасія            
3 Савостьянова Тетяна   Ніжин, МОН. КДЮСШ 5.04.6 ІІ-юн 36 Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
Радченко Вікторія            
Білобловська Вікторія            
Бондаренко Богдана            
Стрибки у довжину, жінки
1 Почек Юлія 10.07.1999 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 5.07 ІІІ 24 Бобровська О.
2 Постоногова Анна 07.08.2001 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 4.94 ІІІ 21 Мачульний Є.В,
3 Погоріла Анна 10.02.2001 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 4.47 І-юн 18 Бобровська О.
Стрибки у довжину, дівчата 2004-05 р.н. та молодші
1 Меркулова Валерія 16.01.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 4.92 ІІІ 24 Шарак О.В.
2 Лактюшина Надія 26.02.2006 Корюківський р-н, Менська ТГ 4.78 ІІІ 21 Таратухіна Н.П.
3 Кабанець Євгенія 29.10.2006 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

4.67 І-юн 18 Шиша Н.О.
4 Моторна Вероніка 20.01.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.66 І-юн 15 Сахута А.О.
5 Рогова Дар’я 11.01.2005 Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР 4.65 І-юн 13 Терпицька І.Л
6 Середжимова Марія 19.07.2005 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 4.52 І-юн 11 Шарак О.В.
7 Ткаченко Катерина 16.01.2005 Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР 4.45 І-юн 9 Терпицька І.Л
8 Штанька Анастасія 19.04.2005 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

4.32 І-юн 7 Шиша Н.О.
10 Митрофанова Ірина 21.06.2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.30 І-юн 5 Сахута А.О.
11 Чайка Катерина 11.05.2007 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

4.29 І-юн 3 Шиша Н.О.
12 Євтушенко Тетяна 19.04.2005 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

4.25 І-юн 2 Шиша Н.О.
13 Дубіль Алевтина 2005 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 4.20 І-юн 1 Чекалін С.П.Волков В.М
14 Наумчик Юлія 11.12.2004 Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР 4.09 ІІ-юн 0 Терпицька І.Л
15 Єрошенко Ксенія 22.12.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 3.78 б/р Ос Дворников А.В.
16 Ілляш Аліна 19.09.2006 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

3.69 І-юн 0 Бочок В.А.
17 Безсонова Софія 25.10.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 3.66 І-юн Ос Дворников А.В.
18 Лук’яненко Єлизавета 01.07.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 3.41 б/р Ос Корецька А.С.
19 Жембас Олександра 21.03.2006 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

3.35 б/р 0 Бочок В.А.
  Кравець Надія 11.01.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ NM     Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
  Тищенко Карина 22.09.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS     Середа С.С.
п/к Нечипорук Марія 14.04.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 3.36 б/р   Дворников А.В.
п/к Бандола Лілія 03.04.2009 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

3.23 б/р   Бочок В.А.
п/к Павленко Діана 12.03.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» NM     Шульга О.П.
Потрійний, жінки
1 Постоногова Анна 07.08.2001 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 11.21 ІІ 24 Мачульний Є.В,
2 Погоріла Анна 10.02.2001 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 10.27 І-юн 21 Бобровська О.
Потрійний, дівчата 2004-05 р.н. та молодші
1. Меркулова Валерія 16.01.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 10.60 ІІІ Ос Шарак О.В.
2 Погиба Анастасія 12.09.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 9.86 І-юн 24 Шарак О.В.
3 Солдатенко Ілона 24.08.2007 Ніжин, МОН. КДЮСШ 9.47 ІІ-юн 21 Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
4 Середжимова Марія 19.07.2005 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 9.08 ІІ-юн 18 Шарак О.В.
Метання диску, жінки 1 кг
1 Лупинос Катерина 01.02.2000 Чернігів, ОШВСМ 37.11 ІІ 24 Порядіна В.В.
2 Гуляй Ольга 14.06.2003 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 21.62 ІІ-юн 21 Середа О.А.
Метання диску, дівчата 2004-05.р.н. та молодші
1 Бреус Марія 31.03.2005 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів 32.70 ІІІ 24 Порядіна В.В.
2 Римар марина 28.05.2004 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 29.00 ІІІ Ос Шарак О.В.
3 Середа Софія 22.11.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 27.21 І-юн Ос Середа О.А.
4 Шепель Ангеліна 14.07.2008 Корюківський р-н, Менська ТГ 24.52 ІІ-юн 21 Таратухіна Н.П.
5 Лобан Марія 20.02.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 23.50 ІІ-юн 18 Шарак О.В.
6 Гладченко Ангеліна 19.05.2005 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів 20.12 ІІ-юн Ос Порядіна В.В.
7 Лоза Ольга 11.03.2005 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 17.00 б/р 15 Потебня Л.І.
8 Кучма Анна 16.05.2005 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів 12.42 б/р Ос Порядіна В.В.
п/к Сіра Дар’я 08.11.2009 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 16.72 б/р   Потебня Л.І.
Метання спису, жінки 600 гр
1 Небощицька Вікторія 10.01.1996 Ніжинський р-н.Батуринська ТГ 39.85 І 24 Небощицький Г.О.
2 Станецька Лідія 30.06.2003 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 28.13 ІІІ 21 Салівон Р,П.
3 Сушковська Ангеліна 04.09.2002 Чернігів, «К» ОДЮСШ з ол. видів 27.77 ІІІ 18 Порядіна В.В.
Метання спису, дівчата 2004-05 р.н. та молодші 500гр.
1 Меркулова Валерія 16.01.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 35.14 ІІ 24 Шарак О.В.
2 Дандель Марина 16.03.2005 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

34.09 ІІ 21 Небощицький Г.О.
3 Яременко Ірина 19.05.2007 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

32.47 ІІІ 18 Небощицький Г.О.
4 Остріченко Катерина 21.08.2006 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 26.75 ІІІ 15 Шарак О.В.
5 Пляшко Ілона 2006 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 16.52 ІІІ-юн 13 Куц А.С.
6 Петрук Анна 21.12.2007 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

15.69 б/р 11 Небощицький Г.О.
п/к Лагойко Єлизавета 10.08.2009 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

19.27 ІІ-юн   Небощицький Г.О.
п/к Бадай Поліна 26.06.2009 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

18.55 ІІІ-юн   Небощицький Г.О.
Штовхання ядра, жінки 4 кг
1 Лупинос Катерина 01.02.2000 Чернігів, ОШВСМ 12.10 І 24 Порядіна В.В.
2 Гуляй Ольга 14.06.2003 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 7.62 І-юн 21 Середа О.А.
3 Суликовська Ангеліна 04.09.2002 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів 7.15 І-юн Ос Порядіна В.В.
4 Салій Оксана 01.02.2003 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів 7.07 І-юн Ос Порядіна В.В.
Штовхання ядра, дівчата 2003-04 р.н. 3 кг
1 Солошенко Валерія 11.11.2004 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

14.30 І Ос Павленко В.А.,Шиша Н.О.
2 Петренко Альона 27.08.2004 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 12.16 І Ос Шарак О.В.
3 Римар Марина 28.05.2004 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 11.84 ІІ Ос Шарак О.В.
4 Шепель Ангеліна 14.07.2008 Корюківський р-н, Менська ТГ 11.64 ІІ 24 Таратухіна Н.П.
5 Бреус Марія 31.03.2005 Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів 11.51 ІІ 21 Порядіна В.В.
6 Гладченко Ангеліна 19.05.2005 Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів 10.12 ІІІ Ос Порядіна В.В.
7 Авраменко Анастасія 2005 Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів 8.08 І-юн Ос Порядіна В.В.
8 Середа Софія 22.11.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 7.92 ІІ-юн Ос Середа О.А.
9 Лобан Марина 20.02.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 7.76 ІІ-юн 18 Шарак О.В.
10 Попок Надія 27.09.2007 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

6.82 ІІІ-юн Ос Небощицький Г.О.
  Савенок Марія 23.09.2004 Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів 6.20 ІІІ-юн Ос Порядіна В.В.
11 Кучма Анна 16.05.2005 Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів 5.38 б/р Ос Порядіна В.В.
12 Дубіль Алевтина 2005 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 5.30 б/р 15 Чекалін С.П.
  Меркулова Валерія 16.01.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ NM     Шарак О.В.
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment