Командний чемпіонат області з легкої атлетики серед
чоловіків і жінок, юнаків та дівчат 2002 р.н. і мол.

20-21 травня 2019 р.

м.Чернігів

Результати (скачати)

РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ

МісцеКомандиОчки
І група
1м.Чернігів465
2м.Прилуки411
3м.Ніжин351
ІІ група
1 Менський район388
2Бахмацький район313
3Корюківський район288
4Козелецький район208
5Прилуцький район156
ІІІ група
1Носівський район142
2Ріпкінський район174

 

Особисті результати

100м чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Дворников АндрійЧернігів “У” ОШВСМ06.01.199511.5 Ф-11.3ІІ24Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2Кравець МаксимЧернігів08.04.198411.9 Ф-11.4ІІ21Луценко В.В.
3Здор ДмитроЧернігів, МОН, КДЮСШ- 121.05.200112.0 Ф-11.9ІІІ18Овчаренко І.М.
4Рюттель ЄгорКорюківський р-н МОН  ДЮСШ00.00.199912.5 Ф-12.0ІІІ15Сахута А.О.
5Чуб НикитаЧернігів-НУ”ЧК”07.03.200112.2 Ф-12.0ІІІОсКузьомко Л.М.
6Дяченко РоманНіжинський р-н “К” ДЮСШ23.11.198912.1 Ф-12.1І-юнОсСахно В.К.
7Чередніченко ОлександрЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР26.05.200112.2 Ф-12.1І-юнОсФіліпови,Лучко В.Л.
8Мізінін МикитаПрилуки, МОН, ОДЮСШ з олім. вид.16.04.200112.3 Ф-12.3І-юн13Салівон Р.П.,Демешко С.В.
9Щипка ВіталійЧернігів-НУ”ЧК”24.06.200112.5І-юнОсКузьомко Л.М.
10Міненок СергійЧернігів-НУ”ЧК”09.08.200012.6ІІ-юнОсКузьомко Л.М.
11Котєнков ПавлоЧернігів-НУ”ЧК”11.01.200112.8ІІ-юнОсРябов В.В.
12Толкачьов РодіонЧернігів-НУ”ЧК”06.04.200113.1ІІІ-юнОсРябов В.В.
13Хоменко БогданЧернігів-НУ”ЧК”22.01.199113.5ІІІ-юнОсКузьомко Л.М.
14Носелевець ВіталійКозелецький р-н МОН ДЮСШ18.03.199813.7ІІІ-юн11Шарак О.В.
Слиш ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.10.2000DNSШульга О.П.
Корнієнко ОлександрКорюківський р-н МОН  ДЮСШ18.04.1996DNSСахута А.О.
Кущ ВікторКозелецький р-н МОН ДЮСШ30.08.1998DNSШарак О.В.
100м юнаки 2002 р.н. і мол.
1Осіпов ІлляПрилуки МОН ДЮСШ04.11.200311.7 Ф-11.3ІІ24Мачульний Є.В.
2Тарасенко ВіталійЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів04.12.200411.8 Ф-11.7ІІІ21Луценко В.В.
3Шульга ДмитроЧернігів ОДЮСШ з олімп. видів22.04.200211.7 Ф-11.8ІІІ18Масюк А.М.
4Гавриленко МаксимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 2 ЧМР12.06.200312.2 Ф-11.9ІІІ15Шевчук О.Л.
5Бут НікітаПрилуки МОН ДЮСШ04.06.200412.3 Ф-12.1І-юн13Мачульний Є.В.
6Близнюк ВладиславПрилуки МОН ДЮСШ00.00.200412.3 Ф-12.4І-юн11Мачульний Є.В.
7Гук ВіталійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”24.03.200512.5 Ф-12.7І-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
8Леута НазарПрилуцький р-н МОН ДЮСШ18.05.200412.4 Ф-13.0І-юн9Куц А.С.,Бойко В.С.
9Черніченко ЄвгенійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”06.01.200412.4І-юн7Шульга О.П.
10Прядка ІванЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”01.05.200312.6ІІ-юнОсКорецька С.М.Шульга Є.А.
11Петровський ВадимКозелецький р-н МОН ДЮСШ14.07.200312.9ІІ-юн5Шарак О.В.
12Ященко МаксимПрилуки, МОН, ОДЮСШ з олім. вид.18.04.200312.9ІІ-юн3Салівон Р.П.,Демешко С.В.
13Волков КостянтинПрилуки МОН ДЮСШ10.07.200313.0ІІ-юнОсРакетський А.І.
14Смецький Ілля Менська МР,ДЮСШ00.00.200513.2ІІІ-юн2Терпицька І.Л.
15Коваленко АртемЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”28.10.200413.2ІІІ-юнОсКорецька С.М.
16Михайленко РостиславЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”08.10.200313.5ІІІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
17Олійник ЮрійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 100.00.200413.6ІІІ-юнОсБеркут Н.П.
18Петренко РусланЧернігів, МОН, КДЮСШ- 111.08.200513.8ІІІ-юнОсБеркут Н.П.
19Куйбіда АртемНіжин МОН КДЮСШ22.02.200513.9ІІІ-юн1Кремез О.М., Кремез М.П.
20Талалай ДанилоЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”22.02.200414.2б/рОсКорецька С.М.Шульга Є.А.
Ільченко ЯрославЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”24.12.2003DNSКорецька С.М.Шульга Є.А.
200м чоловіки
1Дворников АндрійЧернігів “У” ОШВСМ06.01.199523.1ІІ24Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2Бован ОлексійЧернігів ОДЮСШ з олімп. видів21.08.200123.4ІІ21Луценко В.В.
3Кравець МаксимЧернігів08.04.198423.5ІІ18Луценко В.В.
4Батуренко ІгорЧернігів  ДЮСШ “Україна” ЧМР03.11.199723.7ІІІ15,Кузьомко Л.М.,Рябов В.В
5Крюков ДенисЧернігів  ДЮСШ “Україна” ЧМР29.10.199924.7ІІІОсЛагункова Н.М.
6Мізінін МикитаПрилуки, МОН, ОДЮСШ з олім. вид.16.04.200125.1І-юн13Салівон Р.П.,Демешко С.В.
7Щипка ВіталійЧернігів-НУ”ЧК”24.06.200125.2І-юнОсКузьомко Л.М.
8Чередніченко ОлександрЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР26.05.200125.2І-юнОсФіліпови,Лучко В.Л.
9Чуб НикитаЧернігів-НУ”ЧК”07.03.200125.4І-юнОсКузьомко Л.М.
10Міненок СергійЧернігів-НУ”ЧК”09.08.200026.4І-юнОсКузьомко Л.М.
Здор ДмитроЧернігів, МОН, КДЮСШ- 121.05.2001DNSОвчаренко І.М.
Рюттель ЄгорКорюківський р-н МОН  ДЮСШ00.00.1999DNSСахута А.О.
Корнієнко ОлександрКорюківський р-н МОН  ДЮСШ18.04.1996DNSСахута А.О.
Слиш ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.10.2000DNSШульга О.П.
200м юнаки 2002 р.н. і мол.
1Осіпов ІлляПрилуки МОН ДЮСШ04.11.200323.7ІІІ24Мачульний Є.В.
2Каранда МикитаЧернігів ОДЮСШ з олімп. видів25.01.200223.9ІІІ21Масюк А.М. Хорт Т.М.
3Тарасенко ВіталійЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів04.12.200423.9ІІІ18Луценко В.В.
4Гавриленко МаксимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 2 ЧМР12.06.200324.0ІІІ15Шевчук О.Л.
5Черніченко ЄвгенійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”06.01.200424.3ІІІ13Шульга О.П.
6Бут НікітаПрилуки МОН ДЮСШ04.06.200424.6ІІІ11Мачульний Є.В.
7Калюжний Артем Менська МР,ДЮСШ25.04.200324.9ІІІ9Калюжна Т.В.
8Близнюк ВладиславПрилуки МОН ДЮСШ00.00.200425.6І-юн7Мачульний Є.В.
9Гук ВіталійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”24.03.200525.9І-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
10Глушенок ІлляЧернігів, МОН, КДЮСШ-107.01.200426.1І-юнОсАнтонова В.Г.
11Чайка АндрійНіжин МОН КДЮСШ15.12.200226.4І-юн5Левчук Г.Л.
12Касян БогданНосівський р-н, МОН, ДЮСШ01.01.200426.6ІІ-юн3Бочок В.А.
13Бабушкін ОлександрЧернігів  ДЮСШ “У” ЧМР09.09.200526.6ІІ-юн2Кривоус Н.В.
14Ященко МаксимПрилуки, МОН, ОДЮСШ з олім. вид.18.04.200326.6ІІ-юн1Салівон Р.П.,Демешко С.В.
15Молотон МаксимКорюківський р-н МОН  ДЮСШ05.09.200426.9ІІ-юнОсЛисік Р.Г.
16Бабич ДмитроКорюківський р-н МОН  ДЮСШ29.06.200326.9ІІ-юн0Сахута А.О.
17Смецький Ілля Менська МР,ДЮСШ00.00.200527.2ІІ-юн0Терпицька І.Л.
18Михайленко РостиславЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”08.10.200327.4ІІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
19Куйбіда АртемНіжин МОН КДЮСШ22.02.200528.5ІІІ-юн0Кремез О.М., Кремез М.П.
Леута НазарПрилуцький р-н МОН ДЮСШ18.05.2004DNSКуц А.С.,Бойко В.С.
Мелашич АндрійКорюківський р-н МОН  ДЮСШ07.12.2002DNSСахута А.О.
Ільченко ЯрославЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”24.12.2003DNSКорецька С.М.Шульга Є.А.
Талалай ДанилоЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”22.02.2004DNSКорецька С.М.Шульга Є.А.
Прядка ІванЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”01.05.2003DNSКорецька С.М.Шульга Є.А.
400м чоловіки
1Батуренко ІгорЧернігів  ДЮСШ “У” ЧМР03.11.199751.7ІІ24,Кузьомко Л.М.,Рябов В.В
2Корогод ДмитроЧернігів  ДЮСШ “У” ЧМР30.07.199652.5ІІ21Філіпови
3Бован ОлексійЧернігів ОДЮСШ з олімп. видів21.08.200153.1ІІ18Луценко В.В.
4Гордійко ЄгорЧернігів  ДЮСШ “У” ЧМР30.04.199956.9І-юнОсРябов В.В
5Бутов КирилЧернігів-НУ”ЧК”21.07.20011.00.7ІІ-юнОсРябов В.В
400мюнаки 2002 і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Черніченко ЄвгенійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”06.01.200453.2ІІ24Шульга О.П.
2Каранда МикитаЧернігів ОДЮСШ з олімп. видів25.01.200253.3ІІ21Масюк А.М. Хорт Т.М.
3Калюжний Артем Менська МР,ДЮСШ25.04.200357.0І-юн18Калюжна Т.В.
4Яценко ДанилоПрилуки, МОН, ДЮСШ21.04.200458.0І-юн15Бобровська О.А
5Мельник МаксимНосівський р-н, МОН, ДЮСШ23.11.200258.1І-юн13Бочок В.А.
6Бабушкін ОлександрЧернігів  ДЮСШ “У” ЧМР09.09.200558.4І-юн11Кривоус Н.В.
7Чалюк МаксимЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”25.11.20031.00.1ІІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
8Мархай ЯківНосівський р-н, МОН, ДЮСШ20.07.20031.00.8ІІ-юн9Бочок В.А.
9Гаврилюк ПавлоПрилуцький р-н МОН ДЮСШ22.02.20021.03.4ІІІ-юн7Кравченко Г.М.
10Редька АртемПрилуцький р-н МОН ДЮСШ23.08.20051.04.5б/р5Куц А.С.,Бойко В.С.
11Туревський РоманКорюківський р-н МОН  ДЮСШ16.08.20021.18.5б/р3Сахута А.О.
Шульга ДмитроЧернігів ОДЮСШ з олімп. видів22.04.2002DNSМасюк А.М.
800мчоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Кравцов СергійЧернігів ОДЮСШ з олімп. видів27.12.20002.01.8ІІ24Луценко В.В.
2Мироненко КостянтинЧернігів, МОН, КДЮСШ- 126.09.19982.04.1ІІ21Красільник Т.С.
3Корогод ДмитроЧернігів  ДЮСШ “У” ЧМР30.07.19962.06.4ІІ18Філіпови.Лагункова Н.М.
4Рева ЄвгенЧернігів  ДЮСШ “У” ЧМР23.04.20002.09.7ІІ15Рябов В.В.
5Соловьйов ЄвгенПрилуки, МОН, ОДЮСШ з олім. вид.20.10.20012.14.5ІІІ13Салівон Р.П.,Демешко С.В.
6Гордійко ЄгорЧернігів  ДЮСШ “У” ЧМР30.04.19992.18.6ІІІОсРябов В.В.
800мюнаки 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Єрко ВладиславРіпкинський р-н “К” ДЮСШ03.03.20042.06.0ІІ24Дубоносова Н.М.
2Мельник МаксимНосівський р-н, МОН, ДЮСШ23.11.20022.16.5ІІІ21Бочок В.А.,Поночевний Ю.В.
3Козофат БогданЧернігів, МОН, КДЮСШ-125.05.20032.17.0ІІІОсБеркут Н.П.
4Ступаченко АндрійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 101.03.20022.18.4ІІІ18Овчаренко І.М.
5Мархай ЯківНосівський р-н, МОН, ДЮСШ20.07.20032.19.0ІІІ15Бочок В.А.
6Лобуренко АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 2 ЧМР18.12.20032.19.2ІІІОсШевчук О.Л.
7Олійник ЮрійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 100.00.20042.27.3І-юнОсБеркут Н.П.
8Чалюк МаксимЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”25.11.20032.27.6І-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
9Береговий АртурРіпкинський р-н “К” ДЮСШ07.04.20032.27.7І-юн13Дубоносова Н.М.
1500м чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Кравцов СергійЧернігів ОДЮСШ з олімп. видів27.12.20004.17.7ІІ24Луценко В.В.
2Мироненко КостянтинЧернігів, МОН, КДЮСШ- 126.09.19984.22.9ІІ21Красільник Т.С.
3Ничипоренко МиколаЧернігів-НУ”ЧК”19.12.19994.31.7ІІІ18Зоц М.М.
4Рева ЄвгенЧернігів  ДЮСШ “У” ЧМР23.04.20004.31.8ІІІ15Рябов В.В.
5Заровний МаксимЧернігів-НУ”ЧК”07.03.20014.40.7ІІІОсВорчак О.В.
6Соловьйов ЄвгенПрилуки, МОН, ОДЮСШ з олім. вид.20.10.20014.48.5ІІІ13Салівон Р.П.,Демешко С.В.
7Сотник ЄвгенійЧернігів  ДЮСШ “У” ЧМР, Корюківський р-н.09.01.19995.20.5ІІ-юнОсРябов В.В.
1500м юнаки 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Єрко ВладиславРіпкинський р-н “К” ДЮСШ03.03.20044.36.2ІІІ24Дубоносова Н.М.
2Чирва МаксимБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ07.05.20024.41.5ІІІ21Малашенко І.О.,Терещенко О.М.
3Назаренко ІгорКозелецький р-н МОН ДЮСШ29.04.20024.43.9ІІІ18Шарак О.В.
4Сидоренко ОлександрКорюківський р-н МОН  ДЮСШ03.04.20034.49.5ІІІ15Сахута А.О.
5Скороход ІванЧернігів, МОН, КДЮСШ-102.01.20054.49.8ІІІОсАнтонова В.Г.
6Лобуренко АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 2 ЧМР18.12.20035.05.5ІІ-юнОсШевчук О.Л.
7Береговий АртурРіпкинський р-н “К” ДЮСШ03.03.20045.08.6ІІ-юн13Дубоносова Н.М.
3000м чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Кровлайдіс СергійЧернігів14.01.19789.39.1ІІІОсСамостійно
2Лисік Роман Корюківський р-н.21.10.197313.36.7б/р24Лисік Р.Г.
3000м юнаки 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Чирва МаксимБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ07.05.200210.30.2І-юн24Малашенко І.О.,Терещенко О.М.
2Сидоренко ОлександрКорюківський р-н МОН  ДЮСШ03.04.200310.45.6І-юн21Сахута А.О.
3Музика МиколаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 117.03.200311.08.6ІІ-юнОсБеркут Н.П.
4Сімячко МихайлоПрилуцький р-н МОН ДЮСШ08.02.200212.21.3ІІІ-юн18Кравченко Г.М.
110м з/б чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
Савин МаксимКозелецький р-н МОН ДЮСШ12.12.2000DQШарак О.В.
110м з/б юнаки 2002 і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Сироватко МаксимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 2 ЧМР01.02.200316.8І-юн24Шевчук О.Л.
2Пархоменко ВладиславНіжин МОН КДЮСШ25.08.200317.6ІІ-юн21Левчук Г.Л.
3Парубець МаксимНіжин МОН КДЮСШ18.05.200518.5ІІІ-юн18Левчук Г.Л.
4Петренко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.200319.5ІІІ-юн15Куц А.С.,Бойко В.С.
5Ященко МаксимПрилуки, МОН, ОДЮСШ з олім. вид.20.10.200119.7ІІІ-юн13Салівон Р.П.,Демешко С.В.
6Громов АндрійКозелецький р-н МОН ДЮСШ12.12.200319.8ІІІ-юн11Шарак О.В.
7Волков КостянтинПрилуки МОН ДЮСШ10.07.200320.5б/р9Ракетський А.І.
8Гаврилюк ПавлоПрилуцький р-н МОН ДЮСШ22.02.200220.9б/р7Кравченко Г.М.
400м з/б юнаки 2002 і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Пархоменко ВладиславНіжин МОН КДЮСШ25.08.20031.09.4ІІІ-юн24Левчук Г.Л.
2Волков КостянтинПрилуки МОН ДЮСШ10.07.20031.10.2ІІІ-юн21Ракетський А.І.
3Петренко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.20031.10.5ІІІ-юн18Куц А.С.,Бойко В.С.
4Яценко ДанилоПрилуки МОН ДЮСШ27.04.20031.10.7ІІІ-юн15Мачульний Є.В.
5Гаврилюк ПавлоПрилуцький р-н МОН ДЮСШ22.02.20021.11.8ІІІ-юн13Кравченко Г.М.
6Редька АртемПрилуцький р-н МОН ДЮСШ23.08.20051.12.1б/р11Кравченко Г.М.
7Петренко РусланЧернігів, МОН, КДЮСШ-111.08.20051.12.3ОсБеркут Н.П.
Стрибки у довжину чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Єгорченко ДенисЧеорнігів13.01.19916.12ІІІ21Філіпови
2Легкий ПетроМена, ОТГ12.07.20015.66І-юн21Таратухіна Н.П.
3Шевченко МаксимБахмацький р-н13.11.19925.46І-юн18Небощицький Г.О.
4Носелевець ВіталійКозелецький р-н МОН ДЮСШ18.03.19985.43І-юн15Шарак О.В.
5Загорулько ЄгорБахмацький р-н10.11.19975.03ІІ-юн13Небощицький Г.О.
Землинський БогданЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”18.10.2000NMШульга О.П.
Стрибки у довжину юнаки 2002 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Сім’ячко МихайлоПрилуцький р-н МОН ДЮСШ08.02.20035.15ІІ-юн24Кравченко Г.М.
2Касян БогданНосівський р-н, МОН, ДЮСШ01.01.20045.15ІІ-юн21Бочок В.А.
3Садовніков ВладиславЧернігів, МОН, КДЮСШ-200.00.20035.14ІІ-юн18Любенко А.А.
4Моложон МаксимКорюківський р-н МОН  ДЮСШ05.09.20045.05ІІ-юн15Лисік Р.Г.
5Мироненко ЯрославМена, ОТГ18.08.20054.98ІІ-юн13Таратухіна Н.П.
6Зінченко АндрійНіжин, МОН. КДЮСШ08.09.20024.93ІІ-юн11Левчук Г.Л.
7Бродський ЯнМенська ОТГ18.03.20054.69ІІ-юн9Таратухіна Н.П.
Черенков НікітаБахмацький р-н, МОН, ДЮСШ08.10.20034.87 Ф-DNSІІ-юн0Іванько Ю.Б.
8Чайка АндрійНіжин, МОН. КДЮСШ15.12.20024.57ІІІ-юн7Кремез О.М., Кремез М.П.
9Куйбіда АртемНіжин, МОН. КДЮСШ22.02.20054.51ІІІ-юн5Левчук Г.Л.
10Петровський ВадимКозелецький р-н МОН ДЮСШ14.07.20034.29ІІІ-юн3Шарак О.В.
11Туревський РоманКорюківський р-н МОН  ДЮСШ16.08.20024.09ІІІ-юн2Сахута А.О.
Ільченко ЯрославЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”24.12.2003ххх NMКорецька С.М.Шульга Є.А.
Талалай ДанилоЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”22.02.2004ххх NMКорецька С.М.Шульга Є.А.
Прядка ІванЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”01.05.2003ххх NMКорецька С.М.Шульга Є.А.
Громов АндрійКозелецький р-н МОН ДЮСШ12.12.2003ххх NMШарак О.В.
Потрійний юнаки 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Мироненко ЯрославМена, ОТГ18.08.200410.91ІІ-юн24Таратухіна Н.П.
2Яценко ДанилоПрилуки МОН ДЮСШ27.04.200410.73ІІ-юнОсБобровська О.А.
3Петренко РусланЧернігів, МОН, КДЮСШ-111.08.200510.99ІІ-юнОсБеркут Н.П.
Стрибки у висоту чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Левчук ГенадійНіжин, МОН. КДЮСШ14.08.1973170ІІІОсКремез О.М., Кремез М.П.
2Кремез ОлександрНіжин, МОН. КДЮСШ10.03.1975140ІІ-юнОсКремез О.М., Кремез М.П.
3Ментій ВолодимирКорюківський р-н МОН  ДЮСШ20.03.1958130ІІІ-юн24Сахута А.О.
Стрибки у висоту юнаки 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Сім’ячко МихайлоПрилуцький р-н МОН ДЮСШ08.02.2003155І-юнОсКравченко Г.М.
2Бродський ЯнМенська ОТГ18.03.2005150ІІ-юн24Таратухіна Н.П.
3Парубець МаксимНіжин, МОН. КДЮСШ18.05.2005140ІІ-юнОсЛевчук Г.Л.
4Молотон МакешКорюківський р-н МОН  ДЮСШ05.09.2004140ІІ-юн21Лисік Р.Г.
Штовхання ядра (7,260 кг) чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Попов РоманНіжин12.10.199315.53КМС24ЛазоренкоВ.А.Кондратенко П.Б.
2Кравченко ДмитроЧернігів  ДЮСШ “У” ЧМР04.02.199913.35І21Кондратенко П. Б.
3Віріч ЮрійЧернігів ДЮСШ “Інваспорт”22.05.199712.04ІІ18Середа О.А.
4Шрамковський АндрійЧернігів ДЮСШ “Інваспорт”27.05.20008.78б/рОсСереда О.А.
5Левчук ГенадійНіжин, МОН. КДЮСШ14.08.19738.39б/р15Кремез О.М., Кремез М.П.
Штовхання ядра юнаки (5 кг).2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Білецький ВладиславБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ28.08.200212.09І-юн24Мартиненко Г.П.
2Щербина ЯрославЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”20.10.200211.72І-юн21Середа О.А.
3Кутик НікітаМена, ОТГ10.08.200511.30І-юн18Таратухіна Н.П.
4Лисенко АнтонБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ04.07.200311.10І-юн15Небощицький Г.О.
5Сухий ДмитроКорюківський р-н МОН  ДЮСШ17.03.200311.09І-юн13Хропач О.Ф.
6Кот БогданНосівський р-н, МОН, ДЮСШ27.01.200410.88ІІ-юн11Тертишник М.І.
7Яременко ІгорБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ18.07.20059.60ІІ-юн9Небощицький Г.О.
8Чирва СтаніславМена, ОТГ01.07.20059.43ІІІ-юн7Таратухіна Н.П.
9Биковець ОлександрЧернігів ОДЮСШ з олімп. видів12.11.20028.76ІІІ-юнОсПорядіна В.В.
10Кияшко ОлександрМена, ОДЮСШ з олімп. видів00.00.20047.40б/рОсТаратухіна Н.П.
11Малюга МаксимЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”06.05.20037.24б/рОсСереда О.А.
12Степанець МихайлоКорюківський р-н МОН  ДЮСШ21.11.20074.96б/р5Хропач О.Ф.
Метання диску (2 кг) чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Журба ВадимЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”11.09.199948.75КМС24Середа О.А.
2Ракуненко ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”28.07.199746.06ІОсСереда О.А.
3Віріч ЮрійЧернігів ДЮСШ “Інваспорт”22.05.199731.64ІІІ21Середа О.А.
4Шрамковський АндрійЧернігів ДЮСШ “Інваспорт”27.05.200020.68б/рОсСереда О.А.
Кравченко ДмитроЧернігів-Ніжин,  ДЮСШ “У” ЧМР04.02.1999DNSКондратенко П. Б.
Метання диску (1,5 кг)юнаки 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Щербина ЯрославЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”20.10.200234.71І-юн24Середа О.А.
2Чирва СтаніславМена, ОТГ01.07.200531.53І-юн21Таратухіна Н.П.
3Кутик НікітаМена, ОТГ10.08.200530.64ІІ-юн18Таратухіна Н.П.
4Криворучко МиколаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”22.05.200230.04ІІ-юнОсСереда О.А.
5Биковець ОлександрЧернігів ОДЮСШ з олімп. видів12.11.200227.35ІІІ-юнОсПорядіна В.В.
6Сухий ДмитроКорюківський р-н МОН  ДЮСШ17.03.200323.60б/р15Хропач О.Ф.
7Кияшко ОлександрМена, ОДЮСШ з олімп. видів00.00.200423.01б/рОсТаратухіна Н.П.
Метання спису (800 гр) чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Шевченко МаксимБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ13.11.199250.00ІІ24Небощицький Г.О.
2Кошіль ДмитроЧернігів ОДЮСШ з олімп. видів19.06.199842.77ІІІ21Порядіна В.В.
3Загорулько ЄгорБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ10.11.199741.61ІІІ18Небощицький Г.О.
Метання спису (700 гр) юнаки 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Лисенко АнтонБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ04.07.200350.25ІІ24Небощицький Г.О.
2Кучер МаксимНосівський р-н, МОН, ДЮСШ20.01.200342.18ІІІ21Тертишник М.І.
3Саєвський ІлляБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ01.08.200640.51ІІІ18Небощицький Г.О.
4Башук ВладиславБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ17.03.200339.23І-юн15Небощицький Г.О.
5Ладоха ВладиславЧернігів ОДЮСШ з олімп. видів12.04.200433.30ІІ-юн13Порядіна В.В.
6Рябенко ОлександрБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ05.12.200431.82ІІ-юн11Небощицький Г.О.
7Сюр ВолодимирБобровицький р-н14.06.200427.72ІІІ-юнОсШевченко М.Г.
8Степанець МихайлоКорюківський р-н МОН  ДЮСШ21.11.200716.20б/р9Хропач О.Ф.
Естафета 4х100м чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Бован ОлексійЧернігів-144.7ІІІ48Луценко В.В.
Каранда МикитаМасюк А.М.
Шульга Дмитро
Кравець Максим
2Бут НікітаПрилуки46.1ІІІ42Мачульний Є.В.
Близнюк Владислав
Мізінін Микита
Осіпов Ілля
3Щипка ВіталійЧернігів-246.4ІІІОсКузьомко Л.М.
Чуб НикитаФіліпов В.В.
Чередніченко Олександр
Батуренко Ігор
4Дворников АндрійЧернігів-346.5ІІІОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
Черніченко ЄвгенійШульга О.П.
Гук Віталій
Прядка Іван
5Громов АндрійКозелецький р-н48.1І-юн36Шарак О.В.
Кущ Віктор
Савин Максим
Петровський Вадим
6Загорулько ЄгорБахмацький р-н49.6І-юн30Небощицький Г.О.
Лисенко АнтонІванько Ю.Б.
Черенков Нікіта
Чирва Максим
7Мироненко ЯрославМенський р-н50.5І-юн26Таратухіна Н.П.
Бродський ЯнТерпицька І.Л.
Калюжний Артем
Легкий Петро
6Сидоренко ОлександрКорюківський р-н МОН  ДЮСШ58.8б/р22Лисік Р.Г.
Молоток МаксимСахута А.О.
Рюттель Єгор
Туревський Роман
Естафета 4х400м чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Каранда МикитаЧернігів3.37.7ІІІ48Філіпови
Корогод ДмитроМасюк А.М.
Батуренко ІгорКузьомко Л.М.Рябов В.В.
Бован ОлесійЛуценко В.В.
2Дворников АндрійЧернігів-23.50.2І-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
Чалюк Максим
Черніченко Євгеній
Гук Віталій
3Волков КостянтинПрилуки4.00.3ІІ-юн42Мачульний Є.В.
Соловьйов Євген
Мізінін Микита
Яценко Данило
4Сидоренко ОлександрКорюківський р-н МОН  ДЮСШ4.40.4б/р36Лисік Р.Г.
Бабич ДмитроСахута А.О.
Туревський Роман
Сотник Євгеній
100м жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Шульга ЕвгеніяЧернігів,”У”, ОШВСМ13.09.199413.1 Ф-12.1І24Вятіорець С.Є. Середа С.С
2Максименко КатеринаЧернігів  ДЮСШ “У” ЧМР22.11.199812.8 Ф-12.6ІІ21Кузьомко Л.М.Кривоус Н.В.
3Прядко КрістінаДЮСШ,Менська МР18.03.200112.6 Ф-13.0ІІ18Пушкаренко М.Г.
4Купрієць ОксанаКозелецький р-н МОН ДЮСШ17.08.200014.1 Ф-14.3І-юн15Шарак О.В.
5Протченко АльонаЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів12.12.200014.8 Ф-15.9І-юнОсЛуценко В.В.
Сивець АннаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”05.02.1999DNSВятіорець С.Є. Середа С.С
100м дівчата 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Біленька ІваннаНіжин МОН ДЮСШ29.09.200513.4 Ф-12.9ІІ24Кремез О.М.,Кремез О.П.
2Жук ОлександраКоропський р-н, К, ДЮСШ30.04.200513.6 Ф-13.3ІІІОсЛучко В.Л.
3Причиненко АннаПрилуки МОН ДЮСШ13.01.200313.3 Ф-13.4ІІІ21Бобровська О.А
4Буряк ЛіліяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”11.03.200313.5 Ф-13.5ІІІ18Шульга О.П.
5Красножон СофіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 213.10.200414.3 Ф-13.9ІІІ15Шевчук О.Л.
6Сукач Дар’яЧернігів, МОН, КДЮСШ- 215.06.200414.5 Ф-14.1І-юнОсШевчук О.Л.
7Коршек АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 211.04.200514.2 Ф-14.1І-юнОсШевчук О.Л.
8Васько ПолінаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ28.04.200514.6 Ф-14.4І-юн13Лисік Р.Г.
10Олійник АлінаДЮСШ,Менська МР20.07.200514.7І-юн11Терпицька І.Л.
11Культе АннаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”21.12.200414.8І-юнОсВятіорець С Є.,Середа С.С.
12Титаренко АннаДЮСШ,Менська МР21.10.200615.1ІІ-юн9Терпицька І.Л.
13Замашкіна КаринаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 121.03.200315.4ІІ-юнОсБкркут Н.П.
14Наумчик ЮліяДЮСШ,Менська МР11.12.200415.4ІІ-юн7Терпицька І.Л.
15Митрофанова ІринаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ21.06.200515.6ІІ-юн5Сахута А.О.
16Ворчило ЄлізаветаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 207.05.200315.6ІІ-юнОсШевчук О.Л.
17Марченко АнжелаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”16.11.200216.0ІІІ-юнОсШульга О.П.
Руса ІринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”11.01.2002DNSОсШульга О.П.
200м  жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Максименко КатеринаЧернігів  ДЮСШ “У” ЧМР22.11.199825.5І24Кривоус Н.В.,Кузьомко Л.М.
2Стецкова ТетянаЧернігів МОН КДЮСШ-109.03.200025.7І21Кузьомко Л.М.Красільник Т.С.
3Прядко КрістінаДЮСШ,Менська МР18.03.200126.2ІІ18Пушкаренко М.Г.
4Галаган ВікторіяЧернігів ОДЮСШ з олімп. видів10.08.200032.0ІІ-юнОсЛуценко В.В.
5Корнєєва АлінаЧернігів-НУ”ЧК”25.11.200034.5ІІІ-юнОсРябов В.В.
Шульга ЕвгеніяЧернігів,”У”, ОШВСМ13.09.1994DNSВятіорець С.Є. Середа С.С
Протченко АльонаЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів12.12.2000DNSЛуценко В.В.
Сивець АннаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”05.02.1999DNSВятіорець С.Є. Середа С.С
200м дівчата  2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Біленька ІваннаНіжин МОН ДЮСШ29.09.200527.2ІІ24Кремез О.М.,Кремез О.П.
2Буряк ЛіліяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”11.03.200327.5ІІІ21Шульга О.П.
3Причиненко АннаПрилуки МОН ДЮСШ13.01.200328.0ІІІ18Бобровська О.А
4Сукач Дар’яЧернігів, МОН, КДЮСШ- 215.06.200429.1І-юнОсШевчук О.Л.
5Лактюшина НадіяДЮСШ,Менська МР26.02.200629.3І-юнОсТаратухіна Н.П.
6Ткаченко КатеринаДЮСШ,Менська МР16.01.200530.2І-юнОсТерпицька І.Л.
7Хоренко КатеринаПрилуки МОН ОДЮСШ олім. видів26.11.200230.2І-юн15Салівон Р.П.Демешко С.В.
8Красножон СофіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 213.10.200430.4І-юн13Шевчук О.Л.
9Штанько АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ19.04.200430.4І-юн11Шиша Н.О.
10Ворчило ЄлізаветаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 207.05.200330.7ІІ-юнОсШевчук О.Л.
11Олійник АлінаДЮСШ,Менська МР20.07.200531.8ІІ-юнОсТерпицька І.Л.
12Наумчик ЮліяДЮСШ,Менська МР11.12.200432.2ІІІ-юнОсТерпицька І.Л.
13Марченко АнжелаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”16.11.200232.7ІІІ-юнОсШульга О.П.
14Тонконог ДіанаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.10.200433.3ІІІ-юн9Бочок В.А.
15Митрофанова ІринаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ21.06.200535.9б/р7Сахута А.О.
Лобанова АнастасіяКорюківський р-н МОН  ДЮСШ27.02.2007DNSЛисік Р.Г.
Нечипоренко Дар’яЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”08.03.2005DNSШульга О.П.
Культе АннаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”21.12.2004DNSВятіорець С Є.,Середа С.С.
400м  жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Стецкова ТетянаЧернігів МОН КДЮСШ-109.03.200059.8ІІ24Кузьомко Л.М.Красільник Т.С.
2Діденко ОльгаЧернігів  ДЮСШ “У” ЧМР04.06.20001.06.7ІІІ21Рябов В.В.
3Сирбу АнастасіяЧернігів  ДЮСШ “У” ЧМР01.05.20001.09.4І-юнОсРябов В.В.
4Галаган ВікторіяЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів10.08.20001.11.9І-юнОсЛуценко В.В.
400м дівчата 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Буряк ЛіліяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”11.03.20031.01.6ІІ24Шульга О.П.
2Копитько АнастасіяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”21.03.20041.01.8ІІ21Вятіорець С.Є. Середа С.С
3Олійник АнжелікаЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів10.08.20051.04.4ІІІ18Луценко В.В.
4Хоренко КатеринаПрилуки МОН ОДЮСШ олім. видів26.11.20021.07.6І-юн15Салівон Р.П.Демешко С.В.
5Овсякова Дар’яПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.10.20031.07.7І-юн13Куц А.С.,Бойко В.С.
6Дзюба МаріяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 103.07.20051.07.9І-юнОсАнтонова В.Г.
8Тарасенко КаринаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 105.08.20031.09.6І-юнОсОвчаренко І.М.
9Сукач Дар’яЧернігів МОН КДЮСШ-215.06.20041.10.3І-юн7Шевчук О.Л.
10Кузьменко АннаЧернігів  ДЮСШ “У” ЧМР29.03.20031.14.1ІІ-юн5Лагункова Н.М.
11Тонконог ДіанаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.10.20041.17.1ІІІ-юн3Бочок В.А.
12Ткаченко ВалеріяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.01.20051.18.1ІІІ-юн2Куц А.С.,Бойко В.С.
Шульга КаринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”24.08.2004DNSШульга О.П.
800м жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Михальченко НаталіяПрилуки,МОН,ОДЮСШ з олімп. вид.28.06.20002.40.5ІІІ24Салівон Р.П.,Демешко С. В.
2Сирбу АнастасіяЧернігів  ДЮСШ “У” ЧМР01.05.20002.47.8ІІІОсРябов В.В.
Діденко ОльгаЧернігів  ДЮСШ “У” ЧМР04.06.2000DNSРябов В.В.
800м дівчата 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Копитько АнастасіяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”21.03.20042.28.6ІІ24Вятіорець С.Є. Середа С.С
2Дмитренко АлінаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР01.02.20062.33.3ІІІ21Кривоус Н.В.
3Овсякова Дар’яПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.10.20032.36.8ІІІ18Куц А.С.,Бойко В.С.
4Коршек АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 211.04.20052.46.9ІІІОсШевчук О.Л.
5Тарасенко КаринаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 105.08.20032.47.7ІІІОсОвчаренко І.М.
6Амукшина АрінаНіжин МОН ДЮСШ08.08.20052.47.8ІІІ15Кремез О.М.,Кремез О.П.
7Левченко КсеніяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 205.04.20053.00.0І-юнОсШевчук О.Л.
8Замашкіна КаринаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 121.03.20033.04.2І-юнОсБеркут Н.П.
Науменко ДіанаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ21.07.2005DNSСахута А.О.
Шульга КаринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”24.08.2004DNSШульга О.П.
1500м жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Чалик ДаринаЧернігів-НУ”ЧК”19.08.20015.37.1ІІІ24Зоц М.М.
2Михальченко НаталіяПрилуки,МОН,ОДЮСШ з олімп. вид.28.06.20005.37.8ІІІ21Салівон Р.П.,Демешко С. В.
3Циганова АнастасіяЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР01.05.19995.44.8ІІІ18Рябов В.В.
4Долган КатеринаПрилуки,МОН,ОДЮСШ з олімп. вид.11.05.20006.28.3ІІ-юн15Салівон Р.П.,Демешко С. В.
5Швидак ОльгаЧернігів-НУ”ЧК”00.00.20016.47.8ІІІ-юнОсЗоц М.М.
1500м дівчата 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Дворніченко ЯнаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”20.07.20035.14.8ІІ24Шульга О.П.
2Сальна ВеронікаПрилуки МОН ДЮСШ20.04.20045.19.1ІІІ21Ракетський А.І.
3Дмитренко АлінаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР01.02.20065.25.6ІІІ18Кривоус Н.В.
4Амукшина АрінаНіжин МОН ДЮСШ08.08.20055.38.3ІІІ15Кремез О.М.,Кремез О.П.
5Ткаченко АннаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.10.20075.45.0ІІІОсКривоус Н.В.
6Коршек АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 211.04.20056.08.3ІІ-юнОсШевчук О.Л.
7Туз АнастасіяКорюківський р-н МОН  ДЮСШ20.01.20066.15.5ІІ-юн13Лисік Р.Г.
8Борисенко ВікторіяКорюківський р-н МОН  ДЮСШ01.01.20076.23.8ІІ-юн11Лисік Р.Г.
9Авраменко ВалеріяКорюківський р-н МОН  ДЮСШ11.03.20066.28.4ІІ-юн9Авраменко Т.О.
10Кононець АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ14.01.20046.55.4ІІІ-юн7Шиша Н.О.
3000м жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Циганова АнастасіяЧернігів  ДЮСШ “У” ЧМР01.05.199912.47.1І-юн24Рябов В.В.
1Долган КатеринаПрилуки,МОН,ОДЮСШ з олімп. вид.11.05.200014.24.0ІІ-юн21Салівон Р.П.,Демешко С. В.
3000м дівчата 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Дворніченко ЯнаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”20.07.200311.48.8ІІІ24Шульга О.П.
2Сальна ВеронікаПрилуки МОН ДЮСШ20.04.200411.55.4ІІІ21Ракетський А.І.
3Туз АнастасіяКорюківський р-н МОН  ДЮСШ20.01.200613.51.6ІІ-юн18Лисік Р.Г.
4Кононець АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ14.01.200415.03.7ІІІ-юн15Шиша Н.О.
Борисенко ВеронікаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ01.01.2007DQЛисік Р.Г.
100м з/б дівчата 2002 і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Лактюшина НадіяМена, ОДЮСШ олім. видів26.02.200617.0ІІІ24Таратухіна Н.П.
2Лимар ЯнаПрилуки МОН ДЮСШ24.04.200518.0ІІІ21Ракетський А.І.
3Сальна ВеронікаПрилуки МОН ДЮСШ20.04.200419.2І-юнОсРакетський А.І.
4Наумчик Юлія ДЮСШ.Менська МР11.12.200419.2І-юн18Терпицька І.Л.
5Андрущенко ОленаНіжин. МОН, КДЮСШ04.06.200319.4І-юн15Левчук Г.Л.
6Ковтун ВікторіяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ22.07.200519.6І-юн13Куц А.С.,Бойко В.С.
7Олійник Аліна ДЮСШ.Менська МР00.00.200520.2ІІ-юн11Терпицька І.Л.
8Саволій АнастасіяКорюківський р-н МОН  ДЮСШ03.09.200621.6ІІІ-юн9Авраменко Т.О.
9Єсипенко ОлександраКорюківський р-н МОН  ДЮСШ11.11.200523.6б/р7Авраменко Т.О.
400м з/б дівчата 2002 і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Лимар ЯнаПрилуки МОН ДЮСШ24.04.20051.15.2ІІІ24Ракетський А.І.
2Ганущенко СніжанаМена, ОТГ21.01.20061.17.4І-юн21Таратухіна Н.П.
3Шевченко АнастасіяМена, ОТГ17.07.20061.20.5б/р18Таратухіна Н.П.
4Андрущенко ОленаНіжин. МОН, КДЮСШ04.06.20031.24.9б/р15Левчук Г.Л.
5Ковтун ВікторіяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ22.07.20051.26.0б/р13Куц А.С.,Бойко В.С.
6Ткаченко ВікторіяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.01.20051.31.4б/р11Куц А.С.,Бойко В.С.
Стрибки у довжину жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Чернікова АлінаПрилуки МОН ДЮСШ00.00.20015.12ІІІ24Бобровська О.А
2Постоногова АннаПрилуки МОН ДЮСШ07.03.20015.03ІІІ21Мачульний Є.В.
3Ковальова ВалеріяЧернігів  ДЮСШ “У” ЧМР09.12.19994.10І-юн18Філіпови
Лобан ЮліяКозелецький р-н МОН ДЮСШ07.08.20005.22 Ф-DNSІІОсШарак О.В.
Купрієць ОксанаКозелецький р-н МОН ДЮСШ17.08.2000DNSШарак О.В.
Стрибки у довжину дівчата 2002 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Дорошенко ПолінаМена, ОТГ12.11.20035.08ІІІ24Таратухіна Н.П.
2Біленька ІваннаНіжин МОН ДЮСШ29.09.20054.89ІІІ21Кремез О.М.,Кремез О.П.
3Численко КатеринаНіжин. МОН, КДЮСШ06.05.20034.89ІІІ18Кремез О.М., Кремез М.П.
4Ткаченко КатеринаДЮСШ.Менська МР16.01.20054.44І-юн15Терпицька І.Л.
5Ільченко АнастасіяБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ08.12.20034.32І-юн13Іванько Ю.Б.
6Штанько АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ19.04.20044.13ІІ-юн11Шиша Н.О.
7Титаренко Анна ДЮСШ.Менська МР22.10.20064.09ІІ-юн9Терпицька І.Л.
Ковтун ВікторіяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ22.07.20054.40 Ф-DNSІ-юнКуц А.С.,Бойко В.С.
8Борисенко ВеронікаКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ01.01.20074.08ІІ-юнОсЛисік Р.Г.
9Саволій АнастасіяКорюківський р-н МОН  ДЮСШ03.09.20064.01ІІ-юн7Авраменко Т.О.
10Федоренко МаріяБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ08.19.20033.96ІІ-юн5Іванько Ю.Б.
11Митрофанова ІринаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ21.04.20053.77ІІІ-юн3Сахута А.О.
12Лобанова АнастасіяКорюківський р-н МОН  ДЮСШ21.02.20073.72ІІІ-юн2Лисік Р.Г.
13Кльова АнастасіяКорюківський р-н МОН  ДЮСШ14.11.20053.63ІІІ-юн1Авраменко Т.О.
14Єсипенко ОлександраКорюківський р-н МОН  ДЮСШ11.11.20053.18б/р0Авраменко Т.О.
Потрійний жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Постоногова АннаПрилуки МОН ДЮСШ07.08.200110.85ІІІ24Мачульний Є.В.
2Чернікова АлінаПрилуки МОН ДЮСШ25.07.20019.97І-юн21Бобровська О.А.
Потрійний дівчата 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Дорошенко ПолінаМена, ОТГ12.11.200310.74ІІІ24Таратухіна Н.П.
2Численко КатеринаНіжин. МОН, КДЮСШ06.05.200310.53ІІІ21Кремез О.М., Кремез М.П.
3Клюва АнастасіяКорюківський р-н МОН  ДЮСШ14.11.2005ххх NMАвраменко Т.О.
Стрибки у висоту жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Литвиненко Ольга ДЮСШ.Менська МР00.00.2000155ІІ24Терпицька І.Л.
Стрибки у висоту дівчата 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Ткаченко КатеринаДЮСШ.Менська МР16.01.2005165І24Терпицька І.Л.
2Лактюшина НадіяМена, ОТГ26.02.2006145ІІІ21Таратухіна Н.П.
3Ганущенко СніжанаМена, ОТГ21.01.2006145ІІІ18Таратухіна Н.П.
4Шевченко АнастасіяМена, ОТГ17.07.2006135І-юн15Таратухіна Н.П.
Штовхання ядра (4 кг) жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Лобан ЮліяКозелецький р-н МОН ДЮСШ07.08.200013.39І24Шарак О.В.
2Лупинос КатеринаЧернігів,ОДЮСШ з ОВС Менський р-н01.02.200012.60І21Порядіна В.В.
3Полоз ОленаЧернігів,ОДЮСШ з ОВС12.03.19999.53ІІІ18Порядіна В.В.
4Осадча ДаринаЧернігів,ОДЮСШ з ОВС27.07.20008.46ІІІОсПорядіна В.В.
5Федоренко СніжанаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”28.08.20008.44ІІІОсСереда О.А.
6Карацюба ЯнаБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ25.10.20007.98І-юн15Небощицький Г.О.
7Раудік ІринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”01.01.20007.30І-юнОсСереда О.А.
Штовхання ядра (3 кг) дівчата 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Петренко ОленаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ27.08.200413.35І24Шарак О.В.
2Соломенник ВікторіяДЮСШ, Менська МР09.04.200413.33І21Терпицька І.Л.
3Римар МаринаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ28.02.200411.50ІІ18Шарак О.В.
4Солошенко ВалеріяНосівський р-н МОН ДЮСШ11.11.20049.83ІІІ15Шиша Н.О.Ревенко М.Г.Павлиш
5Кравченко КатеринаЧернігів,ОДЮСШ з ОВС29.11.20038.92І-юн13Порядіна В.В.
6Шепель АнгелінаМена, ОТГ14.08.20068.52І-юн11Таратухіна Н.П.
7Крижанівська ПолінаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ19.09.20038.45І-юн9Шарак О.В.
8Дандель МаринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ16.03.20058.23І-юн7Небощицький Г.О.
9Брагінець Дар’яБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ15.12.20047.46ІІ-юн5Небощицький Г.О.
10Авраменко АнастасіяКорюківський р-н МОН  ДЮСШ03.04.20056.96ІІІ-юн3Сахута А.О.
11Гуляй ОльгаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”14.06.20036.43ІІІ-юнОсСереда О.А.
12Савченко АльонаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ05.08.20056.40ІІІ-юн2Сахута А.О.
13Коваль ЯрославаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ00.00.20046.31ІІІ-юн1Сахута А.О.
14Тарасенко КрістінаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ04.06.20045.03б/р0Лисік Р.Г.
15Кобець Дар’яКорюківський р-н МОН  ДЮСШ02.09.20074.81б/р0Хропач О.Ф.
Метання диску (1кг) жінки
СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Лупинос КатеринаЧернігів,ОДЮСШ з ОВС Менський р-н01.02.200035.54ІІІ24Порядіна В.В.
2Федоренко СніжанаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”28.08.200025.62І-юнОсСереда О.А.
Метання диску (1 кг)  дівчата  2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Соломенник ВікторіяДЮСШ.Менська МР09.04.200433.02ІІІ24Терпицька І.Л.
2Солошенко ВалеріяНосівський р-н МОН ДЮСШ11.11.200423.18ІІ-юн21Шиша Н.О.Ревенко М.Г.Павлиш
3Гуляй ОльгаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”14.06.200322.90ІІ-юнОсСереда О.А.
4Кравченко КатеринаЧернігів,ОДЮСШ з ОВС29.11.200321.60ІІ-юн18Порядіна В.В.
5Середа СофіяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”22.11.200718.40ІІІ-юнОсСереда О.А.
6Шепель АнгелінаМена, ОДЮСШ олім. видів14.08.200617.92б/р15Таратухіна Н.П.
7Васько ПолінаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ28.04.200516.12б/р13Лисік Р.Г.
8Коваль ЯрославаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ00.00.200416.02б/р11Сахута А.О.
9Тарасенко КрістінаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ04.06.200414.41б/р9Лисік Р.Г.
10Кобець Дар’яКорюківський р-н МОН  ДЮСШ02.09.200711.08б/р7Хропач О.Ф.
Метання спису (600 гр) жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Лобан ЮліяКозелецький р-н МОН ДЮСШ07.08.200032.80ІІ24Шарак О.В.
2Карацюба ЯнаБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ25.10.200030.05ІІІ21Небощицький Г.О.
3Полоз ОленаЧернігів,ОДЮСШ з ОВС12.03.199926.87ІІІ18Порядіна В.В.
Метання спису (500 гр.) дівчата  2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Городненко ДаринаБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ11.05.200529.00ІІІ24Небощицький Г.О.
2Крижанівська ПолінаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ19.09.200326.50ІІІ21Шарак О.В.
3Дандель МаринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ16.03.200526.28ІІІ18Небощицький Г.О.
4Бондаренко ЛіліяБахмацький р-н МОН ДЮСШ12.04.200522.85І-юн15Небощицький Г.О.
5Борисенко ЄлізаветаБахмацький р-н МОН ДЮСШ23.06.200522.28І-юн13Небощицький Г.О.
6Брагінець Дар’яБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ15.12.200421.57І-юн11Небощицький Г.О.
7Яременко ІринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ19.05.200716.70ІІІ-юн9Небощицький Г.О.
8Кобець Дар’яКорюківський р-н МОН  ДЮСШ02.09.2007DNS7Хропач О.Ф.
Естафета 4х100м жнки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Буряк ЛіліяЧернігів52.5ІІ48Шульга О.П.
Дворніченко ЯнаВятіорець С.Є.,Середа С.С.
Копитько Анастасія
Шульга Євгенія
2Лактюшина НадіяМена. ОТГ ДЮСШ53.3ІІІ42Таратухіна Н.П.
Дорошенко Поліна
Прядко Крістіна
Шевченко Анастасія
3Хоренко КатеринаПрилуки53.6ІІІ36Бобровська О.А.
Чернікова АлінаМачульний Є.В.
Причиненко Анна
Постоногова Анна
4Аьукшина АрінаНіжин57.5І-юн30Кремез О.М.
Андрущенко ОленаЛевчук Г.Л.
Численко Катерина
Біленька Іванна
5Васько ПолінаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ1.00.6ІІ-юн26Лисік Р.Г.
Митрофанова ІринаСахута А.О,
Саволій Анастасія
Лобанова Анастасія
6Дандель МаринаБахмацький р-н1.01.6ІІ-юн22Небощицький Г.О.
Бондаренко ЛіліяІванько Ю.Б.
Федоренко Марія
Ільченко Анастасія
Естафета 4х400м жнки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Буряк ЛіліяЧернігів4.29.9ІІІ48Шульга О.П.
Сукач Дар’яШевчук О.Л.
Коршек Анастасія
Дворніченко Яна
2Сальна ВеронікаПрилуки4.31.8І-юн42Ракетський А.І.
Хоренко КатеринаСалівон Р.П.
Михальченко Наталія
Лимар Яна
3Васько ПолінаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ5.20.9ІІІ-юн36Лисік Р.Г.
Митрофанова ІринаСахута А.О.
Саволій Анастасія
Лобанова Анастасія
Аьукшина АрінаНіжинDNSКремез О.М.
Андрущенко ОленаЛевчук Г.Л.
Численко Катерина
Біленька Іванна
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment