Командний Кубок області з легкої атлетики серед
чоловіків і жінок, юнаків та дівчат 2001 р.н. і мол.

04-05 жовтня 2018 р.

м.Чернігів

РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ 

МісцеКомандиОчки
І група
1м.Чернігів567
2м.Прилуки420
3м.Ніжин204
4м.Н-Сіверський55
ІІ група
1 Менська ОТГ412
2Бахмацький район406
3Козелецький район298
4Прилуцький р-н208
5Ніжинський район127
ІІІ група
1Носівський район169
Коропський район101
2Ріпкінський район98

ОСОБИСТІ РЕЗУЛЬТАТИ

100м чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Вовк ДанилоЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”16.05.200111.0 Ф- 10.8КМС24Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2Кравець МаксимЧернігів, “С”08.04.198411.6 Ф- 11.3ІІ21Луценко В.В.
3Дворников АндрійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”06.01.199511.5 Ф- 11.5ІІ18Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
4Кущ ВікторКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ30.08.199811.3 Ф- 11.6ІІ15Шарак О.В.
5Савин МаксимКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ13.05.200011.3 Ф- 11.6ІІ13Шарак О.В.
6Уніат ВолодимирКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ24.07.199711.9 Ф- 12.3ІІІ11Шарак О.В.
7Подгорний ВолодимирЖовті Води00.00.198111.8 Ф-DNSІІІОсЛисенюк В.І., Попов В.В.
8Паляниця ОлександрЧернігів, ОДЮСШ з олім. видів06.01.199812.2 Ф-DNSІ-юнОсМасюк А.М.
9Землинський БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”18.10.200012.2І-юнОсШульга О.П.
10Слиш ОлександрЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”12.10.200012.6ІІ-юнОсШульга О.П.
11Міненок СергійЧернігів “У” ЧНЧК09.08.200012.7ІІ-юнОсКузьомко Л.М.
12Мажара СергійБровари00.00.198013.2ІІІ-юнОсПідгорний В.
100м юнаки 2001 р.н. і мол.
1Каранда МикитаЧернігів, ОДЮСШ олім. видів25.01.200211.6 Ф-11.3ІІ24Масюк А.М.,Хорт Т.М.
2Бован ОлексійЧернігів, ОДЮСШ олім. видів21.08.200111.3 Ф-11.4ІІ21Луценко В.В.
3Довгий ДенисЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”12.06.200111.5 Ф-11.6ІІ18Шульга О.П.
4Щурхал НікітаЧернігів, КТКТ21.10.200111.6 Ф-11.8ІІІ15Любенко А.А.
5Шульга ДмитроЧернігів, ОДЮСШ олім. видів22.04.200211.7 Ф-11.9ІІІ13Масюк А.М.
6Гавриленко МаксимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 212.06.200311.8 Ф-12.2ІІІОсШевчук О.Л.
7Гулік ДмитроН-Сіверськ  МОН ДЮСШ30.10.200211.9 Ф-12.5ІІІ11Клименко В.В.
8Осіпов ІлляПрилуки МОН ДЮСШ05.05.200311.6 Ф-DNFІІІ9Мачульний Є.В.
9Тарасенко ВіталійЧернігів, ОДЮСШ з олім. видів04.12.200411.9ІІІОсЛуценко В.В.
10Олешко ПавлоНосівський р-н, МОН, ДЮСШ12.07.200211.9ІІІ7Шиша Н.О.
11Черниченко ЄвгенійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”06.01.200412.1І-юнОсШульга О.П.
12Чередніченко ОлександрКоропський р-н, К, ДЮСШ-НУЧК26.05.200112.1І-юн5Лучко В.Л.,Філіпов В.В.
13Бут НікітаПрилуки МОН ДЮСШ04.06.200412.3І-юн3Мачульний Є.В.
14Курилов ОлександрН-Сіверськ  МОН ДЮСШ31.03.200212.3І-юн2Клименко В.В.
15Крищенко СергійКозелецький р-н МОН ДЮСШ18.05.200312.4І-юн1Шарак О.В.
16Фень АндрійПрилуки МОН ДЮСШ08.05.200412.7ІІ-юн0Бобровська О.А.
17Пасіка ВладиславНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.10.200212.7ІІ-юн0Шиша Н.О.
18Громов АндрійКозелецький р-н МОН ДЮСШ12.12.200212.8ІІ-юн0Шарак О.В.
19Бакун ВолодимирПрилуцький р-н МОН ДЮСШ08.02.200312.9ІІ-юн0Гавриленко В.Г.
20Леута НазарПрилуцький р-н МОН ДЮСШ18.05.200413.0ІІ-юн0Куц А.С.,Бойко В.С.
21Грузд АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 111.09.200213.0ІІ-юнОсОвчаренко І.М.
22Климач ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ09.10.200413.1ІІІ-юнОсКуц А.С.,Бойко В.С.
23Щипка ВіталійЧернігів “У” ЧНЧК24.06.200113.1ІІІ-юнОсКузьомко Л.М.
24Садовніков ВладиславЧернігів, КТКТ01.02.200313.1ІІІ-юнОсЛюбенко А.А.
25Петренко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ21.05.200313.1ІІІ-юн0Куц А.С.,Бойко В.С.
26Чуб НікітаЧернігів “У” ЧНЧК27.03.200113.2ІІІ-юнОсКузьомко Л.М.
27Мізінін МикитаПрилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів16.04.200113.2ІІІ-юн0Салівон Р.П.Демешко С.В.
28Гук ВіталійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”24.03.200513.5ІІІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
29Царегородцев ЯрославЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”01.04.200413.5ІІІ-юнОсКорецька С.М.
30Лобуренко АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 218.12.200313.5ІІІ-юнОсШевчук О.Л.
31Ядченко ІлляЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”14.12.200413.5ІІІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
32Петренко РусланЧернігів, МОН, КДЮСШ- 111.08.200513.6ІІІ-юнОсБеркут Н.П.
33Ільченко ЯрославЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”24.12.200313.8ІІІ-юнОсКорецька С.М.
34Мироненко ЯрославМенський р-н,ДЮСШ з олім. видів18.08.200413.9ІІІ-юн0Таратухіна Н.П.
35Ковтун ВолодимирЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”29.11.200114.0ІІІ-юнОсКорецька С.М.
36Веремієнко ДмитроПрилуцький р-н МОН ДЮСШ06.12.200414.5б/рОсКуц А.С.,Бойко В.С.
37Ролік ДмитроЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”02.07.200415.3б/рОсКорецька С.М.
Бистревський ІгорЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”17.01.2003DNSВятіорець С.Є.,Середа С.С.
300м чоловіки
1Вовк ДанилоЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”16.05.200135.9ІІІ24Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2Батуренко ІгорЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.11.199736.8ІІІ21 Кузьомко Л.М., Рябов В.В.
3Дворников АндрійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”06.01.199537.5ІІІ18Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
4Тюрін ЄвгенійЧернігів, КТКТ00.00.200040.7І-юнОсЛюбенко А.А.
5Міненок СергійЧернігів “У” ЧНЧК09.08.200044.2ІІІ-юнОсКузьомко Л.М.
Дяченко РоманНіжинський р-н “К” ДЮСШ23.11.1989DNSДяченко А.В.
300м юнаки 2001 р.н. і мол.
1Каранда МикитаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 225.01.200237.4ІІІ24Масюк А.М.,Хорт Т.М.
2Тарасенко ВіталійЧернігів, ОДЮСШ  з олім. видів04.12.200438.5ІІІОсЛуценко В.В.
3Бован ОлексійЧернігів, ОДЮСШ з олім. видів21.08.200138.8ІІІ21Луценко В.В.
4Шульга ДмитроЧернігів, ОДЮСШ з олім. видів22.04.200239.0ІІІОсМасюк А.М.
5Черниченко ЄвгенійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”06.01.200439.5ІІІОсШульга О.П.
6Олешко ПавлоНосівський р-н, МОН, ДЮСШ12.07.200239.8ІІІ18Шиша Н.О.
7Здор ДмитроЧернігів, МОН, КДЮСШ- 100.00.200141.1І-юнОсОвчаренко І.М.
8Чередніченко ОлександрКоропський р-н, К, ДЮСШ-НУЧК26.05.200142.1ІІ-юн15Лучко В.Л.,Філіпов В.В.
9Пасіка ВладиславНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.10.200243.1ІІ-юн13Шиша Н.О.
10Ященко ДанилоНосівський р-н, МОН, ДЮСШ27.04.200443.4ІІ-юнОсШиша Н.О.
11Гук ВіталійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”24.03.200543.4ІІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
12Щипка ВіталійЧернігів “У” ЧНЧК24.06.200143.5ІІ-юнОсКузьомко Л.М.
13Леута НазарПрилуцький р-н МОН ДЮСШ18.05.200443.8ІІІ-юн11Куц А.С.,Бойко В.С.
14Касян БогданНосівський р-н, МОН, ДЮСШ01.01.200443.8ІІІ-юн9Бочок В.А.
15Мархай ЯківНосівський р-н, МОН, ДЮСШ20.07.200343.8ІІІ-юн7Бочок В.А.
16Чуб НікітаЧернігів “У” ЧНЧК27.03.200144.5ІІІ-юнОсКузьомко Л.М.
17Петренко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ12.05.200345.1ІІІ-юн5Куц А.С.,Бойко В.С.
18Лобуренко АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 218.12.200345.4ІІІ-юнОсШевчук О.Л.
19Грузд АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 111.09.200245.6ІІІ-юнОсОвчаренко І.М.
20Садовніков ВладиславЧернігів, КТКТ01.02.200346.2б/рОсЛюбенко А.А.
21Ядченко ІлляЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”14.12.200447.6б/рОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
22Ільченко ЯрославЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”24.12.200348.8б/рОсКорецька С.М.
23Царегородцев ЯрославЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”01.04.200448.9б/рОсКорецька С.М.
24Редька АртемПрилуцький р-н МОН ДЮСШ23.07.200549.1б/р3Куц А.С.,Бойко В.С.
Бистревський ІгорЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”17.01.2003DNSВятіорець С.Є.,Середа С.С.
Довгий ДенисЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”12.06.2001DNSШульга О.П.
Фень АндрійПрилуки МОН ДЮСШ08.05.2004DNSБобровська О.А.
Щурхал НікітаЧернігів, КТКТ21.10.2001DNSЛюбенко А.А.
Яценко ДанилоПрилуки МОН ДЮСШ27.04.2004DNSБобровська О.А.
Мельник МаксимНосівський р-н, МОН, ДЮСШ23.11.2002DNSБочок В.А.
Ковтун ВолодимирЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”29.11.2001DNSКорецька С.М.
600м чоловіки
1Батуренко ІгорЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.11.19971.27.524 Кузьомко Л.М., Рябов В.В.
2Казачок ВасильЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР10.05.19961.28.121Філіпови
3Кравцов СергійЧернігів, ОДЮСШ олім. видів27.11.20001.28.318Луценко В.В.
4Корогод ДмитроЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР30.07.19961.28.615Філіпови
5Рева ЄвгенійЧернігів,”У”ДЮСШ ЧМР Н-Сіверськ23.04.20001.29.013Рябов В.В.Клименко В.В.
6Подгорний ВолодимирЖовті Води00.00.19811.29.9ОсЛисенюк В.І., Попов В.В.
7Тюрин ЄвгенійЧернігів, КТКТ00.00.20001.30.0ОсЛюбенко А.А.
8Лобур ВалентинЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР13.05.19991.40.6ОсФіліпови
9Войстрик ЄвгенЧернігів, КТКТ05.07.20001.42.6ОсЛюбенко А.А.
10Секера ДмитроЧернігів – Н.Сіверськ10.01.19941.49.9ОсОвчаренко І.М.,Клименко В.В.
600м юнаки 2001 р.н. і мол.
1Єрко ВладиславРіпкінський р-н “К” ДЮСШ03.03.20041.31.624Дубоносова Н.М.
2Сидоренко ОлексійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 116.05.20041.31.821Беркут Н.П.
3Федоренко ОлександрПрилуки МОН ДЮСШ18.03.20031.33.418Мачульний Є.В.
4Андрієнко ОлександрПрилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів02.02.20021.37.415Салівон Р.П.Демешко С.В.
5Мархай ЯківНосівський р-н, МОН, ДЮСШ20.07.20031.39.013Бочок В.А.
6Мельник МаксимНосівський р-н, МОН, ДЮСШ23.11.20021.39.211Бочок В.А..Поночекний Ю.В.
7Магдаченко АндрійЧернігів “У” ЧНЧК05.10.20011.40.6ОсРябов В.В.
8Блага ВладиславНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ23.06.20011.41.99Сахно В.К.
9Береговий АртурРіпкінський р-н “К” ДЮСШ07.04.20031.42.47Дубоносова Н.М.
10Яценко ДанилоПрилуки МОН ДЮСШ27.04.20041.43.75Бобровська О.А.
11Герасимчук ПавлоЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР13.06.20031.47.0ОсЛагункова Н.М.
12Редька АртемПрилуцький р-н МОН ДЮСШ23.08.20051.52.63Куц А.С.,Бойко В.С.
13Дредун ЯрославПрилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів10.10.20021.57.22Салівон Р.П.Демешко С.В.
14Мозольов ОлександрЧернігів, МОН, КДЮСШ-1.ЧМР27.12.20052.11.0ОсАнтонова В.Г.
Брика БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”01.06.2001DNSВятіорець С.Є.,Середа С.С.
Чалюк МаксимЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”25.11.2003DNSВятіорець С.Є.,Середа С.С.
Волощук АндрійПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.2001DNSЧекалін С.П.
1000м чоловіки
1Кравцов СергійЧернігів, ОДЮСШ олім. видів27.11.20002.42.5ІІ24Луценко В.В.
2Секера ДмитроЧернігів – Н.Сіверськ10.01.19942.42.6ІІОсОвчаренко І.М.,Клименко В.В.
3Казачок ВасильЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР10.05.19962.44.4ІІІ21Філіпови
4Рева ЄвгенійЧернігів,”У”ДЮСШ ЧМР Н-Сіверськ23.04.20002.48.0ІІІ18Рябов В.В.Клименко В.В.
5Крюков ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР29.07.19992.49.8ІІІОсЛагункова Н.М.
6Сотник ЄвгенійЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР09.01.19992.51.3ІІІ15Рябов В.В.
7Шкурай ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР29.01.20003.01.2І-юнОсЛагункова Н.М.
8Лобур ВалентинЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР13.05.19993.15.5ІІ-юнОсФіліпови
9Войстрик ЄвгенЧернігів, КТКТ05.07.20003.22.6ІІ-юнОсЛюбенко А.А.
Зеленський МаксимЧернігів, ОДЮСШ з олім. видів02.09.2000DNSСинявська Ю.Г.,Марченко І.В.
1000м юнаки 2001 р.н. і мол.
1Сидоренко ОлексійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 116.05.20042.48.5ІІІ24Беркут Н.П.
2Федоренко ОлександрПрилуки МОН ДЮСШ18.07.20022.52.3ІІІ21Мачульний Є.В.
3Єрко ВладиславРіпкінський р-н “К” ДЮСШ03.03.20042.54.2ІІІ18Дубоносова Н.М.
4Ходос БогданЧернігів, ОДЮСШ з олім. видів06.04.20023.01.3І-юнОсЛуценко В.В.
5Терещенко ДмитроЧернігів, ОДЮСШ з олім. видів05.04.20033.05.3І-юнОсСинявська Ю.Г.,Марченко І.В.
6Коленіченко ВалерійРіпкінський р-н “К” ДЮСШ09.08.20043.11.0І-юн15Дубоносова Н.М.
7Береговой АртурРіпкінський р-н “К” ДЮСШ01.04.20033.11.2І-юн13Дубоносова Н.М.
8Фень АндрійПрилуки МОН ДЮСШ08.05.20043.17.7ІІ-юнОсБобровська О.А.
9Полуда СергійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 121.05.20033.22.0ІІ-юнОсОвчаренко І.М.
10Кравченко ПавлоЧернігів, ОДЮСШ з олім. видів06.02.20013.23.1ІІ-юнОсЛуценко В.В.
11Хоцас КирилоРіпкінський р-н “К” ДЮСШ26.05.20043.25.6ІІІ-юн11Дубоносова Н.М.
Брика БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”01.06.2001DNSВятіорець С.Є.,Середа С.С.
Чалюк МаксимЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”25.11.2003DNSВятіорець С.Є.,Середа С.С.
Калюжний БогданЧернігів, ОДЮСШ з олім. видів10.08.2003DNSСинявська Ю.Г.,Марченко І.В.
3000м чоловіки
1Трубенок МаксимЧернігів, НУЧК00.00.20009.54.9ІІІ24Філіпов В.В.
2Мироненко КостянтинЧернігів26.09.19989.56.0ІІІ21Красільник Т.С.
3Сотник ЄвгенійЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР09.01.199910.04.0ІІІ18Рябов В.В.
4Сахно ВолодимирНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ29.07.197010.14.5ІІІ15Тараско О.І.
5Сафонов КостянтинБахмацький р-н03.06.199211.56.0ІІІ-юн13
6Педорич ЄвгенійНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ26.03.200011.57.1ІІІ-юн11Сахно В.К.
7Полонець ЮрійНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ16.05.199712.10.0ІІІ-юн9Сахно В.К.
8Зеленський МаксимЧернігів, ОДЮСШ з олім. видів02.09.200012.28.7ІІІ-юнОсСинявська Ю.Г.,Марченко І.В.
9Райда ЄвгенійНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ23.08.200012.29.2ІІІ-юн7Сахно В.К.
Піддубний ЮрійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 117.10.1999DNSОвчаренко І.М.
3000м юнаки 2001 р.н. і мол.
1Назаренко ІгорКозелецький р-н МОН ДЮСШ29.04.200210.35.2І-юн24Шарак О.В.
2Онацький ЄгорЧернігів, ОДЮСШ з олім. видів25.05.200211.08.0ІІ-юн21Синявська Ю.Г.,Марченко І.В.
3Терещенко ДмитроЧернігів, ОДЮСШ з олім. видів05.04.200311.10.1ІІ-юн18Синявська Ю.Г.,Марченко І.В.
4Шостка ВолодимирНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ02.04.200111.26.0ІІ-юн15Сахно В.К.
5Трухан ВадимЧернігів, НУЧК20.09.200112.18.0ІІІ-юнОсФіліпов В.В.
6Захарченко МихайлоНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ19.09.200112.26.8ІІІ-юн13Сахно В.К.
7Котков ВладиславН.Сіверськ, МОН.ДЮСШ06.02.200212.29.9ІІІ-юн11Бренз А.Н.,Клименко В.В.
8Калюжний БогданЧернігів, ОДЮСШ олім. видів10.08.200312.37.9ІІІ-юнОсСинявська Ю.Г.,Марченко І.В.
9Герасименко СергійНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ25.06.200113.23.4б/р9Сахно В.К.
110м з/б чоловіки
1Савин МаксимКозелецький р-н МОН ДЮСШ13.05.200016.8ІІІ24Шарак О.В.
2Шкурат ОлександрПрилуки МОН ДЮСШ06.10.200020.8ІІІ-юн21Мачульний Є.В.
110м з/б юнаки 2001 і мол.
1Сироватко МаксимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 201.02.200317.7ІІ-юн24Шевчук О.Л.
2Громов АндрійКозелецький р-н МОН ДЮСШ12.12.200318.8ІІІ-юн21Шарак О.В.
3Огієнко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.05.200219.1ІІІ-юн18Гавриленко В.Г.
4Приймак МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ31.10.200220.3б/р15Чекалін С.П.
5Крищенко СергійКозелецький р-н МОН ДЮСШ18.05.200320.9б/р13Шарак О.В.
6Петренко АнатолійПрилуцький р-н МОН ДЮСШ24.07.200221.3б/р11Чекалін С.П.
Клименко ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ25.03.2004DNSШарак О.В.
300м з/б чоловіки
1Шкурат ОлександрПрилуки МОН ДЮСШ06.10.200049.5ІІІ24Мачульний Є.В.
300м з/б юнаки 2001 р.н.
1Сироватко МаксимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 201.02.200345.4ІІ24Шевчук О.Л.
2Яценко ДанилоПрилуки МОН ДЮСШ27.04.200447.7ІІІ21Бобровська О.А.
3Климач ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ09.10.200450.9І-юн18Куц А.С.,Бойко В.С.
4Петренко РусланЧернігів, МОН, КДЮСШ- 111.08.200551.0І-юнОсБеркут Н.П.
5Веремієнко ДмитроПрилуцький р-н МОН ДЮСШ06.12.200453.9ІІ-юн15Куц А.С.,Бойко В.С.
Огієнко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.05.2002DNSГавриленко В.Г.
Стрибки у довжину чоловіки
1Паляниця ОлександрЧернігів, “С” ОДЮСШ з олім. видів06.01.19985.89ІІІ24Масюк А.М.
2Уніат ВолодимирКозелецький р-н МОН ДЮСШ24.07.19975.64І-юн21Шарак О.В.
3Носелевець ВіталійКозелецький р-н, інваспорт18.03.19985.21ІІ-юн18Шарак О.В.
4Загорулько ЄгорБахмацький р-н10.11.19975.18ІІ-юн15Небощицький Г.О.
Стрибки у довжину юнаки 2001 р.н. і мол.
1Нога РоманПрилуки МОН ДЮСШ02.04.20025.62І-юн24Мачульний Є.В.
2Кучеренко БогданЧернігів, “С” ОДЮСШ з олім. видів23.07.20015.51І-юн21Луценко В.В.
3Мархай ЯківНосівський р-н, МОН, ДЮСШ01.01.20045.07ІІ-юн18Бочок В.А.
4Косовський ДенисЧернігів, МОН, КДЮСШ- 120.11.20014.93ІІ-юн15Беркут Н.П.
5Мироненко ЯрославМенський р-н,ДЮСШ з олім. видів18.08.20044.79ІІ-юн13Таратухіна Н.П.
6Клименко ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ25.03.20044.77ІІ-юн11Шарак О.В.
7Лесенко ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ00.00.20064.71ІІІ-юн9Мачульний Є.В.
8Ященко ДанилоПрилуки МОН ДЮСШ21.04.20014.62ІІІ-юнОсБобровська О.А.
9Петренко РусланЧернігів, МОН, КДЮСШ- 111.08.20054.60ІІІ-юнОсБеркут Н.П.
10Бродський ЯнМенський р-н,ДЮСШ з олім. видів18.03.20054.47ІІІ-юн7Таратухіна Н.П.
11Пастушок ВладиславМенський р-н,ДЮСШ з олім. видів13.10.20063.81б/р5Таратухіна Н.П.
12Гузенок КирилоМенський р-н,ДЮСШ з олім. видів17.01.20063.34б/р3Таратухіна Н.П.
Мізінін МикитаПрилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів16.04.2001DNSСалівон Р.П.Демешко С.В.
Волощук АндрійПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00.00.2001DNSЧекалін С.П.
Ільченко ЯрославЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”24.12.2003DNSКорецька С.М.
Царегородцев ЯрославЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”01.04.2004DNSКорецька С.М.
Черенков НікітаБахмацький р-н08.10.2003DNSІванько Ю.Б.
Потрійний чоловіки
1Нога РоманПрилуки МОН ДЮСШ02.04.200213.14ІІІ24Мачульний Є.В.
Землинський БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”18.10.2000DNSШульга О.П.
Потрійний юнаки 2001 р.н. і мол.
1Косовський ДенисЧернігів, МОН, КДЮСШ- 120.11.200110.94ІІІ-юн24Беркут Н.П.
2Лесенко ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ00.00.200610.78ІІІ-юн21Мачульний Є.В.
3Бут НікітаПрилуки МОН ДЮСШ04.06.200410.63ІІІ-юн18Мачульний Є.В.
4Петренко РусланЧернігів, МОН, КДЮСШ- 111.08.20059.51б/рОсБеркут Н.П.
Стрибки у висоту юнаки 2001 р.н. і мол.
1Приймак МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ31.10.2002155І-юн24Чекалін С.П.
2Петренко АнатолійПрилуцький р-н МОН ДЮСШ24.07.2002155І-юн24Чекалін С.П.
3Бродський ЯнМенський р-н,ДЮСШ з олім. видів18.03.2005150ІІ-юн18Таратухіна Н.П.
4Огієнко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.05.2002140ІІ-юнОсГавриленко В.Г.
5Климач ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ09.10.2004135ІІІ-юн15Куц А.С.,Бойко В.С.
6Пастушок ВладиславМенський р-н,ДЮСШ з олім. видів13.10.2006130ІІІ-юн13Таратухіна Н.П.
7Гузенок КирилоМенський р-н,ДЮСШ з олім. видів17.01.2006125б/р11Таратухіна Н.П.
8Веремієнко ДмитроПрилуцький р-н МОН ДЮСШ06.12.2004125б/р9Куц А.С.,Бойко В.С.
Штовхання ядра чоловіки (7,260 кг)
1Руденко АндрійМенський р-н, ОДЮСШ з олім. видів.00.00.198715.10КМС24Таратухіна Н.П.Микитенко Ю.
2Журба ВадимЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.09.199913.28І21Середа О.А.
3Кравченко ДмитроЧернігів,У, ДЮСШ “Україна” ЧМР04.02.199912.63ІІОсКондратенко П.Б.
4Вірич ЮрійЧернігів “У” ДЮСШ “Інваспорт”22.05.199712.45ІІОсСереда О.А.
5Ситник ДмитроБахмацький р-н05.07.199110.90ІІІ18Небощицький Г.О.
6Кучеренко РоманБахмацький р-н24.01.19969.90ІІІ15Небощицький Г.О.
7Ребенок ВіталійЧернігів “У” ДЮСШ “Інваспорт”27.11.19987.82б/рОсСереда О.А.
Штовхання ядра юнаки 2001 р.н. і мол. (5,0 кг)
1Білецький ВладиславБахмацький р-н МОН ДЮСШ28.08.200210.44ІІ-юн24Небощицький Г.О.
2Вовк ВалерійЧернігів ОДЮСШ олім.видів03.08.200110.22ІІ-юн21Порядіна В.В.
3Лисенко АнтонБахмацький р-н МОН ДЮСШ04.07.20039.60ІІ-юн18Небощицький Г.О.
4Тарасенко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ08.05.20039.38ІІІ-юн15Гавриленко В.Г.
5Кутик МикитаМенський р-н,ДЮСШ олім. видів10.07.20059.10ІІІ-юн13Таратухіна Н.П.
6Капустін МаксимМенський р-н,ДЮСШ олім. видів17.08.20039.00ІІІ-юн11Таратухіна Н.П.
7Биковець ОлександрЧернігів ОДЮСШ олім.видів12.11.20028.88ІІІ-юнОсПорядіна В.В.
8Щербина ЯрославЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”20.10.20028.46ІІІ-юнОсСереда О.А.
9Чирва СтаніславМенський р-н,ДЮСШ олім. видів01.07.20058.05ІІІ-юн9Таратухіна Н.П.
Метання диску чоловіки (2 кг)
1Ракуненко ДенисЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”28.07.199745.86ІОсСереда О.А.
2Журба ВадимЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.09.199945.40І24Середа О.А.
3Микитенко ЮрійМена ОТГ00.00.198743.07І21Микитенко Ю.
4Руденко АндрійМенський р-н, ОДЮСШ з олім. вид.00.00.198739.98ІІ18Таратухіна Н.П.Микитенко Ю.
5Вірич ЮрійЧернігів “У” ДЮСШ “Інваспорт”22.05.199735.50ІІІОсСереда О.А.
Метання диску юнаки 2001 р.н. і мол. (1,5 кг)
1Щербина ЯрославЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”20.10.200229.80ІІ-юнОсСереда О.А.
2Криворучко МиколаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”22.05.200227.82ІІІ-юнОсСереда О.А.
3Вовк ВалерійЧернігів ОДЮСШ з олім.видів03.08.200127.76ІІІ-юн24Порядіна В.В.
4Биковець ОлександрЧернігів ОДЮСШ з олім.видів12.11.200223.30б/рОсПорядіна В.В.
Метання спису чоловіки (800 гр)
1Ситник ДмитроБахмацький р-н05.07.199155.10ІІ24Небощицький Г.О.
2Кошіль ДмитроЧернігів ОДЮСШ з олім.видів19.06.199845.40ІІІ21Порядіна В.В.
3Загорулько ЄгорБахмацький р-н10.11.199742.93ІІІ18Небощицький Г.О.
4Сафонов КостянтинБахмацький р-н03.06.199240.82ІІІ15Небощицький Г.О.
5Склярук СергійЧернігів,У, ДЮСШ “Україна” ЧМР09.06.199840.51ІІІ13Кондратенко П.Б.
6Васюк АндрійЧернігів,У, ДЮСШ “Україна” ЧМР05.09.199740.24ІІІ11Кондратенко П.Б.
7Кучеренко РоманБахмацький р-н24.01.199639.68І-юн9Небощицький Г.О.
8Населевець ВіталійКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ18.03.199836.50І-юн7Шарак О.В.
9Кисіль ІванБахмацький р-н19.02.199836.20І-юн5Небощицький Г.О.
10Шевченко МаксимБахмацький р-н13.11.199236.18І-юн3Небощицький Г.О.
Метання спису юнаки 2001 р.н. і мол. (700 гр)
1Лисенко АнтонБахмацький р-н МОН ДЮСШ04.07.200341.00ІІІ24Небощицький Г.О.
2Башук ВладиславБахмацький р-н МОН ДЮСШ17.03.200333.45ІІ-юн21Небощицький Г.О.
3Саєвський ІлляБахмацький р-н МОН ДЮСШ01.08.200633.40ІІ-юн18Небощицький Г.О.
4Ладоха ВладиславЧернігів ОДЮСШ олім.видів12.09.200430.12ІІ-юн15Порядіна В.В.
5Білецький ВладиславБахмацький р-н МОН ДЮСШ28.08.200224.20ІІІ-юн13Мартиненко Г.П.
6Стогов СергійБахмацький р-н МОН ДЮСШ12.10.200523.20ІІІ-юнОсНебощицький Г.О.
100м жінки
1Шульга ЄвгеніяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”13.09.199412.8 Ф-12.0КМС24Вятіорець С Є.,Середа С.С.
2Максименко КатеринаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР22.11.199812.6 Ф-12.5І21Кузьомко Л.М.Кривоус Н.В.
3Стецкова ТетянаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 109.03.200013.2 Ф-13.2ІІ18Кузьомко Л.М.Красільник Т.С.
4Басанець ВеронікаПрилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів03.08.200014.2 Ф-14.1І-юн15Салівон Р.П.Демешко С.В.
5Прокопенко ВалеріяЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР26.05.200014.0 Ф-15.0ІІІ13Філіпови
6Галаган ВікторіяЧернігів, ОДЮСШ з олім. видів10.08.200015.2 Ф-15.2ІІ-юнОсЛуценко В.В.
7Сирбу АнастасіяЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР01.05.200014.9 Ф-15.3ІІ-юнОсРябов В.В.
8Сивець АннаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”05.02.199915.4 Ф-15.7ІІ-юнОсВятіорець С Є.,Середа С.С.
100м дівчата 2001 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Буряк ЛіліяЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.03.200312.9 Ф-13.1ІІ24Шульга О.П.
2Жук ОлександраКоропський р-н “К” ДЮСШ30.04.200513.4 Ф-13.5ІІІ21Лучко В.Л.
3Біленька ІваннаНіжин, МОН, КДЮСШ29.09.200513.6 Ф-13.8ІІІ18Кремез О.М.,Кремез М.П.
4Сукач Дар’яЧернігів, МОН, КДЮСШ- 215.08.200413.8 Ф-14.1ІІІ15Шевчук О.Л.
5Барабаш АлінаПрилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів07.07.200213.8 Ф-14.2ІІІ13Салівон Р.П.Демешко С.В.
6Удалова ОлександраКоропський р-н “К” ДЮСШ21.06.200513.9 Ф-14.3ІІІ11Лучко В.Л.
7Красільник ВіолеттаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 102.05.200213.9 Ф-14.5ІІІОс.Красільник Т.С.
8Тонконог ДіанаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.10.200413.9 Ф-14.6ІІІ9Бочок В.А.
9Коршек АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 211.04.200514.0ІІІОсШевчук О.Л.
10Дубіль АлевтинаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.05.200514.1І-юн7Чекалін С.П.
11Олійник ДаянаЧернігів .НУЧК-Ріпкінський р-н14.07.200114.1І-юн5Рябов В.В.
12Лисюк АннаКоропський р-н “К” ДЮСШ08.02.200514.4І-юн3Лучко В.Л.
13Ковтун ВікторіяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ22.07.200514.5І-юн2Куц А.С.,Бойко В.С.
14Чугай ЄлізаветаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”31.10.200314.5І-юнОсШульга О.П.
15Давиденко СвітланаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 114.03.200314.6І-юнОсАнтонова В.Г.
16Нощенко ТетянаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ17.06.200314.6І-юн1Гавриленко В.Г.
17Тарасенко МаріяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ11.04.200414.6І-юн0Бочок В.А.
18Наталушко ВарвараЧернігів, МОН, КДЮСШ- 123.02.200514.7І-юнОс.Красільник Т.С.
19Каракостантинова ВеронікаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 225.07.200614.8І-юнОсШевчук О.Л.
20Бондар АнгелінаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 114.07.200315.0ІІ-юнОсБеркут Н.П.
21Тимченко ДаринаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”06.04.200215.2ІІ-юнОсКорецька С.М.
22Ткаченко ВалеріяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.01.200515.5ІІ-юн0Куц А.С.,Бойко В.С.
23Тарасенко КаринаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 105.08.200215.6ІІ-юнОсОвчаренко І.М.
24Городненко ДаринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ01.05.200515.6ІІ-юн0Небощицький Г.О.
25Олійник АнжелікаЧернігів, ОДЮСШ з олім. видів10.08.200516.3б/рОсЛуценко В.В.
Капленко НадіяНіжин, МОН, КДЮСШ05.10.2001DNSКремез О.М.,Кремез М.П.
Причиненко АннаПрилуки МОН ДЮСШ13.01.2003DNSБобровська О.А.
Павленко ЮліяЧернігів, ОДЮСШ з олім. видів23.05.2001DNSЛуценко В.В.
Нощенко ТамілаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ27.06.2003DNSГавриленко В.Г.
Грязна АнастасіяЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”14.02.2003DNSШульга О.П.
Суспіна АнастасіяЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”17.07.2001DNSВятіорець С Є.,Середа С.С.
Марченко АнжелаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”16.11.2002DNSШульга О.П.
300м жінки
1Стецкова ТетянаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 109.03.200043.9ІІІ24Кузьомко Л.М.Красільник Т.С.
2Максименко КатеринаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР22.11.199845.5ІІІ21Кузьомко Л.М.Кривоус Н.В.
3Галаган ВікторіяЧернігів, ОДЮСШ олім. видів10.08.200048.9І-юнОсЛуценко В.В.
4Сирбу АнастасіяЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР01.05.200049.2І-юнОсРябов В.В.
Шульга ЄвгеніяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”13.09.1994DNSВятіорець С Є.,Середа С.С.
300м дівчата 2001 р.н. і мол.
1Буряк ЛіліяЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.03.200345.2ІІІ24Шульга О.П.
2Копитько АнастасіяЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”21.03.200445.9ІІІ21Вятіорець С Є.,Середа С.С.
3Жук ОлександраКоропський р-н “К” ДЮСШ30.04.200546.1ІІІОсЛучко В.Л.
4Тонконог ДіанаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.10.200447.6ІІІ18Бочок В.А.
5Сукач Дар’яЧернігів, МОН, КДЮСШ- 215.08.200447.6ІІІ15Шевчук О.Л.
6Олійник АнжелікаЧернігів, ОДЮСШ з олім. видів10.08.200547.7ІІІОсЛуценко В.В.
7Лисюк АннаКоропський р-н “К” ДЮСШ08.02.200548.3І-юн13Лучко В.Л.
8Удалова ОлександраКоропський р-н “К” ДЮСШ21.06.200548.4І-юн11Лучко В.Л.
9Бондаренко НаталіяКоропський р-н “К” ДЮСШ07.09.200548.5І-юн9Лучко В.Л.
10Мозгова АнгелінаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”10.12.200649.0І-юнОсКорецька С.М.
11Біленька ІваннаНіжин, МОН, КДЮСШ29.09.200549.6І-юн7Кремез О.М.,Кремез М.П.
12Бондар АнгелінаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 114.07.200350.8ІІ-юнОсБеркут Н.П.
13Тарасенко МаріяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ11.04.200451.1ІІ-юн5Бочок В.А.
15Шарпата ЛесяЧернігів, КТКТ24.01.200352.8ІІ-юнОсЛюбенко А.А.
16Ткаченко ВалеріяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.01.200556.4б/р3Куц А.С.,Бойко В.С.
17Левченко КсеніяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 205.04.20051.00.7б/рОсШевчук О.Л.
Сидорко ДаринаПрилуки, МОН. ДЮСШ03.09.2002DNSРакетський А.І.
Причиненко АннаПрилуки, МОН. ДЮСШ13.05.2003DNSБобровська О.А.
Тарасенко КаринаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 105.08.2003DNSОвчаренко І.М.
Чугай ЄлізаветаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”16.11.2002DNSШульга О.П.
Тимченко ДаринаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”06.04.2002DNSКорецька С.М.
600м жінки
1Діденко ОльгаЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР04.06.20001.52.024Рябов В.В.
2Циганова АнастасіяЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР01.05.19991.57.021Рябов В.В.
3Долган КатеринаПрилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів11.05.20002.11.018Салівон Р.П.Демешко С.В.
600м дівчата 2001 р.н. і мол.
1Копитько АнастасіяЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”21.03.20041.49.424Вятіорець С Є.,Середа С.С.
2Хоренко КатенринаПрилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів26.11.20021.50.321Салівон Р.П.Демешко С.В.
3Брухно ТетянаПрилуки МОН ДЮСШ16.02.20031.54.318Ракетський А.І.Мачульний Є.В.
4Ткаченко АннаЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР09.10.20071.55.915Кривоус Н.В.
5Бондаренко НаталіяКоропський р-н “К” ДЮСШ07.09.20051.57.613Лучко В.Л.
6Овсякова ДаринаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.10.20031.59.211Куц А.С.,Бойко В.С.
7Авраменко АннаЧернігів, ОДЮСШ з олім. видів10.09.20032.02.49Синявська Ю.Г.
8Мозгова АнгелінаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”10.12.20062.05.6ОсКорецька С.М.
9Шарпата ЛесяЧернігів, КТКТ24.01.20032.07.1ОсЛюбенко А.А.
10Безручко ТаїсіяНіжин, МОН, КДЮСШ22.09.20042.08.57Кремез О.М.,Кремез М.П.
11Мемех АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 105.08.20022.08.9ОсОвчаренко І.М.
12Олійник ДаянаЧернігів .НУЧК-Ріпкінський р-н14.07.20012.09.65Рябов В.В.
13Чобану ЄлізаветаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ19.02.20052.10.63Куц А.С.,Бойко В.С.
14Вінниченко АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 106.01.20022.12.4ОсАнтонова В.Г.
15Гаврик ІннаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 112.02.20022.20.5ОсОвчаренко І.М.
1000м жінки
1Жмурко АннаЧернігів “У” ОШВСМ24.10.19963.07.8ІІ24Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
2Діденко ОльгаЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР04.06.20003.26.4ІІІ21Рябов В.В.
1000м дівчата 2001 р.н. і мол.
1Дворніченко ЯнаЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”20.07.20033.19.3ІІІ24Шульга О.П.
2Ткаченко АннаЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР09.10.20073.26.9ІІІОсКривоус Н.В.
3Овсякова ДаринаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.10.20033.31.5ІІІ21Куц А.С.,Бойко В.С.
4Лугіна ВікторіяЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР14.02.20053.35.6ІІІОсЛагункова Н.М..
5Дмитренко АлінаЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР09.10.20073.42.0І-юнОсКривоус Н.В.
6Лемеш АнастасіяЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР00.00.20033.47.9І-юнОсЛагункова Н.М..
7Чобану ЄлізаветаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ19.02.20053.56.9І-юн18Куц А.С.,Бойко В.С.
8Кузьменко АннаЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР29.03.20034.01.6ІІ-юнОсЛагункова Н.М..
9Безручко ТаїсіяНіжин, МОН, КДЮСШ22.09.20044.03.7ІІ-юн15Кремез О.М.,Кремез М.П.
10Авраменко АннаЧернігів, ОДЮСШ з олім. видів10.09.20034.06.0ІІ-юнОсСинявська Ю.Г.
11Кононець АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ14.01.20044.07.0ІІ-юн13Шиша Н.О.
Сергусь МаріяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 117.12.2001DNSОвчаренко І.М.
Тарасенко ДаринаЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР19.06.2003DNSЛагункова Н.М..
3000м жінки
1Жмурко АннаЧернігів “У” ОШВСМ24.10.199610.15.6І24Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
2Михальченко НаталіяПрилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів28.06.199912.17.0ІІІ21Салівон Р.П.Демешко С.В.
3Долган КатеринаПрилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів11.05.200013.08.5І-юн18Салівон Р.П.Демешко С.В.
4Валієва КаринаНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ19.06.199813.29.5ІІ-юн15Сахно В.К.
5Пиркова БогданаНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ20.08.199914.15.3ІІ-юн13Сахно В.К.
6Кубрак АллаНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ14.04.199814.22.3ІІ-юн11Сахно В.К.
Беребенець КатеринаНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ13.12.1999DNSСахно В.К.
3000м дівчата 2001 р.н. і мол.
1Дворніченко ЯнаЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”20.07.200311.44.3ІІІ24Шульга О.П.
2Давиденко ВікторіяБахмацький р-н, МОН, ДЮСШ18.11.200413.23.1ІІ-юн21Мартиненко Г.П.
3Кононець АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ14.01.200414.19.7ІІ-юн18Шиша Н.О.
100м з/б жінки
1Лобан ЮліяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ07.08.200014.6КМС24Шарак О.В.
100м з/б дівчата 2001 р.н. і мол.
1Сидорко ДаринаПрилуки МОН ДЮСШ03.09.200217.6ІІІ24Ракетський А.І.
2Лактюшина НадіяМенський р-н,ДЮСШ олім. видів26.02.200617.7ІІІ21Таратухіна Н.П.
3Лимар ЯнаПрилуки МОН ДЮСШ24.04.200419.0І-юн18Ракетський А.І.
4Ганущенко СніжанаМенський р-н,ДЮСШ олім. видів21.01.200620.3ІІ-юн15Таратухіна Н.П.
5Майстренко ВікторіяМенський р-н,ДЮСШ олім. видів21.08.201821.8ІІІ-юн13Таратухіна Н.П.
6Черевко АнастасіяНіжин, МОН, КДЮСШ06.02.200322.0ІІІ-юн11Кремез О.М.,Кремез М.П.
7Тарасенко АльбінаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.11.200124.0б/р9Чекалін С.П.
300м з/б дівчата 2001 р.н. і мол.
1Брухно ТетянаПрилуки МОН ДЮСШ16.02.200354.6ІІІ24Ракетський А.І.
2Ганущенко СніжанаМенський р-н,ДЮСШ з олім. видів21.01.200656.1І-юнОсТаратухіна Н.П.
3Лимар ЯнаПрилуки МОН ДЮСШ24.04.200456.9І-юн21Ракетський А.І.
4Шевченко АнастасіяМенський р-н,ДЮСШ з олім. видів17.07.200658.7І-юн18Таратухіна Н.П.
5Черевко АнастасіяНіжин, МОН, КДЮСШ06.02.200359.1І-юн15Кремез О.М.,Кремез М.П.
6Ковтун ВікторіяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ12.07.200559.6І-юн13Куц А.С.,Бойко В.С.
Стрибки у довжину жінки
1Лобан ЮліяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ07.08.20005.15ІІІ24Шарак О.В.
2Чернікова АлінаПрилуки МОН ДЮСШ25.07.20015.08ІІІ21Бобровська О.А.
3Прокопенко ВалеріяЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР26.05.20003.82ІІ-юн18Філіпови
4Ковальова ВалеріяЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.12.19993.76ІІІ-юн15Філіпови
Стрибки у довжину дівчата 2001 р.н. і мол.
1Дорошенко ПолінаМенський р-н,ДЮСШ олім. видів12.11.20035.05ІІІ24Таратухіна Н.П.
2Рогова Дар’яМенський р-н, ОТГ, ДЮСШ11.01.20064.94ІІІ21Терпицька І.Л.
3Численко КатеринаНіжин, МОН, КДЮСШ16.05.20034.74ІІІ18Кремез О.М.,Кремез М.П.
4Панюкова БаженаПрилуки МОН ДЮСШ24.03.20044.73ІІІ15Бобровська О.А.
5Погоріла АлінаПрилуки МОН ДЮСШ10.02.20014.73ІІІ13Бобровська О.А.
6Постоногова АннаПрилуки МОН ДЮСШ07.08.20014.64І-юн11Мачульний Є.В.
7Лактюшина НадіяМенський р-н,ДЮСШ з олім. видів26.02.20064.18І-юн9Таратухіна Н.П.
8Сидорко ДаринаПрилуки МОН ДЮСШ03.09.20024.34 Ф-DNSІ-юн7Ракетський А.І.
9Бондар АнгелінаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 114.07.20034.19ІІ-юнОсБеркут Н.П.
10Лимар ЯнаПрилуки МОН ДЮСШ24.04.20043.91ІІ-юн5Ракетський А.І.
11Ганущенко СніжанаМенський р-н,ДЮСШ з олім. видів21.01.20063.87ІІ-юнОсТаратухіна Н.П.
12Шевченко АнастасіяМенський р-н,ДЮСШ з олім. видів17.07.20063.47б/рОсТаратухіна Н.П.
Тимченко КатеринаМенський р-н, ОТГ, ДЮСШ11.01.2006DNSТерпицька І.Л.
Суспіна АнастасіяЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”17.07.2001DNSВятіорець С Є.,Середа С.С.
Тимченко ДаринаЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”06.04.2002DNSВятіорець С Є.,Середа С.С.
Потрійний жінки
1Чернікова АлінаПрилуки МОН ДЮСШ25.07.200110.82ІІІ24Бобровська О.А.
Ковальова ВалеріяЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.12.1999DNSФіліпови
Потрійний дівчата 2001 р.н. і мол.
1Постоногова АннаПрилуки МОН ДЮСШ07.08.200111.11ІІІ24Мачульний Є.В.
2Численко КатеринаНіжин, МОН, КДЮСШ16.05.200310.94ІІІ21Кремез О.М.,Кремез М.П.
3Дорошенко ПолінаМенський р-н,ДЮСШ з олім. видів12.11.200310.84ІІІ18Таратухіна Н.П.
4Погоріла АлінаПрилуки МОН ДЮСШ10.02.200110.77ІІІ15Бобровська О.А.
5Панюкова БаженаПрилуки МОН ДЮСШ24.03.200410.63ІІІ13Бобровська О.А.
Стрибки у висоту жінки
1Литвиненко ОльгаМена. ОТГ10.02.1999150ІІ24Таратухіна Н.П.
Стрибки у висоту дівчата 2001 р.н. і мол.
1Майстренко ВікторіяМенський р-н,ДЮСШ олім. видів21.08.2018150ІІ24Таратухіна Н.П.
2Ткаченко КатеринаМенський р-н, ОТГ, ДЮСШ16.01.2005150ІІ21Терпицька І.Л.
3Рогова Дар’яМенський р-н, ОТГ, ДЮСШ11.01.2006150ІІ18Терпицька І.Л.
4Дубіль АлевтинаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.05.2005145ІІІ15Чекалін С.П.
5Тарасенко АльбінаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.11.2001135І-юн13Чекалін С.П.
6Ганущенко СніжанаМенський р-н,ДЮСШ олім. видів21.01.2006125ІІ-юн11Таратухіна Н.П.
7Шевченко АнастасіяМенський р-н,ДЮСШ олім. видів17.07.2006120ІІ-юн9Таратухіна Н.П.
Штовхання ядра жінки (4 кг)
1Лобан ЮліяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ07.08.200011.72ІІОсШарак О.В.
2Лупинос КатеринаЧернігів ОДЮСШ олім.видів-Мена01.02.200010.52ІІ24Порядіна В.В.
3Полоз ОленаЧернігів ОДЮСШ з олім.видів12.03.19998.82ІІІ21Порядіна В.В.
4Федоренко СніжанаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”28.08.20007.96І-юн18Середа О.А.
5Карацюба ЯнаЧернігів ОДЮСШ з олім.видів25.10.20007.16І-юн15Порядіна В.В.
Штовхання ядра дівчата 2001 р.н. і мол. (3 кг)
1Соломенник ВікторіяМенський р-н, ОТГ, ДЮСШ09.04.200410.65ІІ24Терпицька І.Л.
2Римар МаринаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ28.05.20049.65ІІІ21Шарак О.В.
3Ансютіна КатеринаНіжин, МОН, КДЮСШ27.08.20019.05ІІІ18Кремез О.М.,Кремез М.П.
4Толстова ВікторіяНіжин, МОН, КДЮСШ27.01.20018.64ІІІ15Кремез О.М.,Кремез М.П.
5Супрун ОльгаНіжин, МОН, КДЮСШ31.01.20038.33ІІІ13Кремез О.М.,Кремез М.П.
6Солошенко ВалеріяНосівський р-н МОН ДЮСШ11.11.20048.06ІІІ11Шиша Н.О.
7Наваліхіна ЮліяБахмацький р-н, МОН, ДЮСШ11.12.20047.98І-юн9Малашенко І.О.
8Дандель МаринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ16.03.20057.85І-юн7Небощицький Г.О.
9Крижанівська ПолінаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ19.09.20037.34І-юн5Шарак О.В.
10Брагінець Дар’яБахмацький р-н МОН ДЮСШ15.12.20046.77ІІ-юн3Небощицький Г.О.
11Пронько АлінаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”27.02.20036.66ІІ-юнОсСереда О.А.
Метання диску жінки (1 кг.)
1Лупинос КатеринаЧернігів ОДЮСШ олім.видів-Мена01.02.200034.34ІІІ24Порядіна В.В.
2Полоз ОленаЧернігів ОДЮСШ з олім.видів12.03.199927.07І-юн21Порядіна В.В.
3Федоренко СніжанаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”28.08.200026.82І-юн18Середа О.А.
Метання диску дівчата 2001 р.н. і мол. (1 кг.)
1Супрун ОльгаНіжин, МОН, КДЮСШ31.01.200325.15І-юн24Кремез О.М.,Кремез М.П.
2Толстова ВікторіяНіжин, МОН, КДЮСШ27.01.200122.77ІІ-юн21Кремез О.М.,Кремез М.П.
3Солошенко ВалеріяНосівський р-н МОН ДЮСШ11.11.200422.54ІІ-юн11Шиша Н.О.
4Ансютіна КатеринаНіжин, МОН, КДЮСШ27.08.200120.32ІІ-юн15Кремез О.М.,Кремез М.П.
5Брезгун ОльгаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”14.06.200320.20ІІ-юнОсСереда О.А.
Метання спису жінки (600 гр.)
1Карацюба ЯнаБахмацький р-н25.10.200026.64ІІІ24Порядіна В.В.
2Полоз ОленаЧернігів ОДЮСШ з олім.видів12.03.199921.75І-юн21Порядіна В.В.
3Москалець ОленаБахмацький р-н05.05.199521.70І-юн18Небощицький Г.О.
Метання спису дівчата 2001 р.н. і мол. (500 гр.)
1Городненко ДаринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ05.01.200525.23І-юн24Небощицький Г.О.
2Бондаренко ЛіліяБахмацький р-н МОН ДЮСШ04.12.200522.67І-юн21Небощицький Г.О.
3Бреус МаріяЧернігів ОДЮСШ з олім.видів31.03.200521.72І-юн18Порядіна В.В.
4Крижанівська ПолінаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ19.09.200321.45І-юн15Шарак О.В.
5Брагінець Дар’яБахмацький р-н МОН ДЮСШ15.12.200420.27ІІ-юн13Небощицький Г.О.
6Дандель МаринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ16.03.200518.61ІІІ-юн11Небощицький Г.О.
7Глазкова ВікторіяЧернігів ОДЮСШ з олім.видів27.10.200710.92б/рОсПорядіна В.В.
Римар МаринаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ28.05.2004DNSШарак О.В.
Головний суддяРябов В.В.
Головний секретарАнтонова В.Г.
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment