Командний чемпіонат області з легкоатлетичного кросу

серед дорослих, юніорів і юніорок, юнаків та дівчат.

11 квітня 2019 р.
м. Чернігів, ЦПКіВ

 

Результати (скачати)

 

РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ 
МісцеКомандиОчки
1м. Чернігів276
2Чернігівський р-н149
3м.Прилуки112
4Козелецький р-н94
5м.Новгород-Сіверський90
6Прилуцький р-н86
7Ніжинський р-н85
8Новгород-Сіверський р-н69
9Ріпкінський р-н60
10Сновська ОТГ36
11м. Ніжин33
12Носівський р-н15
13Корюківський р-н14

Особисті результати

Крос 1 км юнаки 2006 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Голован АндрійН-Сіверський р-н23.06.20063.30.5І-юн24Циганков А.Ф.
2Карпенко ІванПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ02.09.20063.31.5І-юн21Васенко М.О.
3Лаврик МаксимКоропський р-н.ДЮСШ00.00.20063.31.8І-юнОсЛучко В.Л.
4Король ЯшарЧернігівський р-н00.00.20063.32.2ІІ-юн18Гайовий А.І.
5Казанін МатвійЧернігів, МОН, КДЮСШ -111.05.20073.34.8ІІ-юн15Беркут Н.П.
6Смик ВладиславКозелецький р-н , МОН , ДЮСШ12.01.20063.38.7ІІ-юн13Перещ Ю.М.
7Астапенко ЄвгенПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ23.06.20063.44.9ІІ-юн11Кравченко Г.М.
8Григорук НікитаРіпкінський р-н,”К”,ДЮСШ03.03.20073.47.9ІІ-юн9Дубоносова Н.М.
9Головач МиколаН-Сіверський р-н23.09.20063.48.1ІІІ-юн7Циганков А.Ф.
10Руденко ДенисНосівський р-н24.06.20083.53.1ІІІ-юн5Шиша Н.О.
11Падун ДмитроНосівський р-н21.06.20063.54.7ІІІ-юн3Шиша Н.О.
12Камка ОлексійН-Сіверський, МОН, ДЮСШ21.12.20073.57.5ІІІ-юн2Розсохач О.М.
13Лахадинов НікітаСновський р-н,МОН.ДЮСШ02.06.20073.57.8б/р1Лахадинов Є.О.
14Нелін ЄвгенСновський р-н,МОН.ДЮСШ16.06.20064.00.0б/р0Лахадинов Є.О.
15Репех АртемЧернігівський р-н00.00.20064.05.6б/р0Гайовий А.І.
16Жменьковський РоманКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ14.06.20084.08.4б/р0Сахута А.О.
17Мірошніченко ДанилоКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ09.10.20074.10.7б/р0Сахута А.О.
18Конон ДенисКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ28.01.20074.10.9б/р0Сахута А.О.
19Волк ВладиславКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ25.05.20084.11.3б/р0Лисік Р.Г.
20Скоробогатов ВладиславН-Сіверський, МОН, ДЮСШ08.08.20084.13.8б/р0Клименко В.В.
21Клименко ІлляН-Сіверський, МОН, ДЮСШ20.03.20074.16.5б/р0Клименко В.В.
22Кордік ДмитроЧернігівський р-н00.00.20064.21.5б/р0Гайовий А.І.
23Біловод ДенисПрилуки.МОН,ОДЮСШ з олім. видів14.08.20064.24.5б/р0Тисенко С.Б.,
24Хоменко СтаніславЧернігівський р-н00.00.20064.27.3б/р0Гайовий А.І.
25Воскобой ДмитроКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ30.10.20074.29.7б/р0Лисік Р.Г.
26Воскобой АртемКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ16.08.20104.31.9б/р0Лисік Р.Г.
27Кучма ОлександрКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ18.06.20074.36.7б/р0Сахута А.О.
28Удовиченко ОлександрЧернігівський р-н00.00.20074.38.7б/р0Гайовий А.І.
29Григоренко СвятославКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ01.07.20084.48.9б/р0Сахута А.О.
Крюков ДмитроЧернігівський р-н00.00.2006DNSПаршуков В.С.
Крос 2 км юнаки 2004-2005 р.н.
1Єрко ВладиславРіпкінський р-н,”К”,ДЮСШ03.03.20047.02.2І-юн24Дубоносова Н.М.
2Скороход ІванЧернігів, МОН, КДЮСШ -102.01.20047.06.3І-юн21Антонова В.Г.
3Шарак АнтонКозелецький р-н , МОН , ДЮСШ10.02.20057.07.5І-юн18Шарак О.В.
4Василенко МиколаН-Сіверський р-н23.05.20047.23.3ІІ-юн15Циганков А.Ф.
5Коленіченко ВалерійРіпкінський р-н,”К”,ДЮСШ09.08.20047.29.4ІІ-юн13Дубоносова Н.М.
6Черток МиколаН-Сіверський, МОН, ДЮСШ03.11.20047.30.6ІІ-юн11Клименко В.В.
7Озява ОлегН-Сіверський р-н18.08.20047.31.8ІІ-юн9Циганков А.Ф.
8Редька АртемПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ23.08.20057.53.8ІІ-юн7Куц А.С.
9Кісельов ДмитроПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ12.08.20047.55.6ІІІ-юн5Васенко М.О.
10Любочка ОлександрН-Сіверський р-н01.03.20047.57.2ІІІ-юн3Циганков А.Ф.
11Мироненко ДмитроЧернігівський р-н00.00.20047.56.6ІІІ-юн2Гайовий А.І.
12Яценко ДанилоПрилуки, МОН, ДЮСШ27.04.20048.16.4ІІІ-юн1Бобровська О.А.
13Данилов НікітаСновський р-н,МОН.ДЮСШ09.10.20048.30.8б/р0Івлєв В.Ю.
14Наконечний ІлляЧернігівський р-н00.00.20048.39.9б/р0Гайовий А.І.
15Навозенко АндрійЧернігівський р-н00.00.20058.40.9б/р0Гайовий А.І.
Шестак МикитаЧернігівський р-н00.00.2005DNSЛісогор М.
Петренко РусланЧернігів, МОН, КДЮСШ -111.08.2005DNSБеркут Н.П.
Крос 3 км юнаки 2002-2003 р.н.
1Назаренко ІгорКозелецький р-н , МОН , ДЮСШ29.04.200210.50.4І-юн24Шарак О.В.
2Тебенко ВладиславЧернігівський р-н00.00.200310.58.4І-юн21Гайовий А.І.
3Рябуха РоманН-Сіверський, МОН, КДЮСШ06.05.200211.00.5І-юн18Клименко В.В.
4Козофат БогданЧернігів, МОН, КДЮСШ -125.05.200311.14.3ІІ-юн15Беркут Н.П.
5Музика МиколаЧернігів, МОН, КДЮСШ -117.03.200311.18.4ІІ-юн13Беркут Н.П.
6Даниш БогданНіжинський р-н, К, ДЮСШ22.08.200311.18.6ІІ-юн11Сахно В.К.
7Риховський ПавлоН-Сіверський, МОН, КДЮСШ04.07.200211.34.7ІІ-юн9Клименко В.В.
8Ющенко ВалерійЧернігівський р-н00.00.200311.44.4ІІ-юн7Паршуков В.С.
9Сім’ячко МихайлоПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ08.02.200311.48.4ІІІ-юн5Кравченко Г.М.
10Сидоренко ОлександрКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ03.04.200312.00.3ІІІ-юн3Сахута А.О.
11Куропаткін ВладиславН-Сіверський, МОН, КДЮСШ25.08.200212.01.3ІІІ-юн2Бренз А.Н.,Белявський І.М.
12Многоліт РоманКозелецький р-н , МОН , ДЮСШ14.06.200212.13.3ІІІ-юн1Потебня Л.І.
13Бабич ДмитроКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ29.06.200312.17.8б/р0Сахута А.О.
14Батрак МаксимКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ10.02.200212.17.9б/р0Сахута А.О.
15Волков КостянтинПрилуки.МОН,ОДЮСШ з олім. видів05.03.200312.46.7б/р0Ракетський А.І.
16Голутва ОлегН-Сіверський р-н15.05.200312.54.9б/р0Циганков А.Ф.
17Садовніков ВладиславЧернігів, КТКТ00.00.200313.04.4б/рОсЛюбенко А.А.
18Меланич АндрійКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ07.12.200213.06.9б/р0Сахута А.О.
19Михед ОлександрКозелецький р-н , МОН , ДЮСШ27.09.200213.14.5б/р0Шевченко В.П.
20Савченко ОлександрКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ10.12.200213.45.6б/р0Сахута А.О.
Полуда СергійСновський р-н,МОН.ДЮСШ21.05.2003DNSОвчаренко І.М.,Івлєв В.Ю.
п/кКрес ЯрославЧернігівський р-н00.00.200113.18.7Гайовий А.І.
Крос 5 км юніори 2000-2001 р.н.
1Заровний МаксимЧернігівський р-н00.00.200117.08.0І-юн24Ворчак В.В.
2Ільченко ВіталійЧернігівський р-н24.08.200018.10.0І-юн21Сторожок В.П.
3Сапон ДмитроЧернігів,”Д”28.04.200118.40.2І-юн18Зоц Н.Н.
4Шкурай ОлександрЧернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР29.01.200018.41.9ІІ-юн15Лагункова Н.М.
5Черних МаксимСновський р-н,МОН.ДЮСШ08.05.200019.15.2ІІ-юн13Медведьова Н.М.
6Личик ОлександрЧернігів,”Д”14.04.200019.25.4ІІ-юн11Ткаченко І.В.
7Шостка ВолодимирНіжинський р-н, К, ДЮСШ02.04.200120.10.7ІІ-юн9Сахно В.К.
8Савченко МаксимНіжинський р-н, К, ДЮСШ21.02.200122.06.1ІІ-юн7Сахно В.К.
9Соболь ВолодимирЧернігів,”Д”12.01.200023.48.4ІІІ-юнОсТкаченко І.В.
Крос 5 км чоловіки
1Мироненко КостянтинЧернігів, МОН, КДЮСШ -126.09.199817.15.0І-юн24Красільник Т.С.
2Козачок ВасильЧернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР10.05.199618.00.0І-юн21Філіпови
3Сотник ЄвгенійЧернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР-Корюк. р-н17.06.199918.17.9І-юн18Рябов В.В.
4Сахно ВолодимирНіжинський р-н, К, ДЮСШ29.07.197018.19.3ІІ-юн15Тараско О.І.
5Мочоний ВладЧернігів17.02.199518.30.6ІІ-юн13самостійно
6Корогод ДмитроЧернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР30.07.199618.55.1ІІ-юн11Філіпови
7Похмурко ВалерійПрилуки.МОН,ОДЮСШ з олім. видів25.11.199918.59.8ІІ-юн9Салівон Р.П.,Демешко С.В.
8Хоменко ДмитроНіжинський р-н, К, ДЮСШ06.11.198219.13.5ІІ-юн7Сахно В.К.
9Тюрін ЄвгенЧернігів, КТКТ00.00.199919.48.7ІІІ-юнОсЛюбенко А.А.
10Волошин ДенисЧернігів,”Д”10.11.199920.26.0ІІІ-юнОсТкаченко І.В.
11Голоскок НазарЧернігів,”Д”17.08.199821.16.8ІІІ-юнОсТкаченко І.В.
12Сахута АндрійКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ27.04.199721.16.9ІІІ-юн5Сахута А.О.
13Гордійко ЄгорЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР30.04.199921.18.8б/рОсРябов В.В.
14Полонець ЮрійНіжинський р-н, К, ДЮСШ10.09.199722.27.7б/р3Сахно В.К.
15Лисік РоманКорюківський р-н21.10.197924.17.8б/р2самостійно
Кравцов СергійЧернігів,ОДЮСШ з олім. видів27.11.2000DNFЛуценко В.В.
Секера ДмитроН-Сіверський,10.01.1994DNFКлименко В.В.
Шкурат ОлександрПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ06.10.2001DNSМачульний Є.В.
Грищенко ВалерійСновська ОТГ12.02.2001DNSЛахадинов Є.О.
Майоренко КостянтинЧернігів,”Д”10.11.1999DNSТкаченко І.В.
Романчич ВладиславЧернігівський р-н00.00.2000DNSВорчак В.В.
Грицик ВікторЧернігів,”Д”10.11.1999DNSТкаченко І.В.
Крос 1 км дівчата 2006 р.н. і мол.
1Ткаченко АннаЧернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР09.10.20073.36.5І-юн24Кривоус Н.В.
2Дмитренко АлінаЧернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР01.02.20063.37.0І-юн21Кривоус Н.В.
3Засько Дар’яЧернігів, МОН, КДЮСШ -111.01.20063.37.3І-юн18Беркут Н.П.
4Майстренко ЄлізаветаКозелецький р-н , МОН , ДЮСШ11.09.20063.58.8ІІ-юн15Трохимець М.М.
5Куниця КрістінаНіжин, МОН, КДЮСШ30.10.20073.56.6ІІ-юн13Кремез О.М.,Кремез М.П.
6Краслянська ЯнаПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ01.07.20073.59.3ІІ-юн11Куц А.С.,Бобко В.С.
7Сергіянська ВікторіяСновський р-н,МОН.ДЮСШ19.03.20064.03.2ІІ-юн9Івлєв В.Ю.
8Дитинінко АннаПрилуки. МОН, ДЮСШ20.12.20064.06.4ІІ-юн7Мачульний Є.В.
9Куц ТетянаНіжин, МОН, КДЮСШ24.02.20074.07.4ІІІ-юн5Левчук І.Л.
10Саприкіна АлісаЧернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР07.09.20074.08.0ІІІ-юнОсХорева О.А.
11Асєєва АльонаН-Сіверський, МОН, ДЮСШ13.12.20074.08.6ІІІ-юн3Клименко В.В.
12Ворушило ІринаН-Сіверський р-н23.08.20064.09.8ІІІ-юн2Циганков А.Ф.
13Розсудовська ВікторіяРіпкінський р-н,”К”,ДЮСШ18.01.20064.12.7б/р1Дубоносова Н.М.
14Авраменко ВалеріяКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ11.03.20064.19.2б/р0Авраменко Т.О.
15Борисенко ВероонікаКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ01.01.20074.20.6б/р0Лисік Р.Г.
16Сухобок МіланаСновський р-н,МОН.ДЮСШ08.03.20074.21.8б/р0Лахадинов Є.О.
17Геращенко ОлександраЧернігівський р-н00.00.20064.22.0б/р0Гайовий А.І.
18Алефіренко ЄлізаветаЧернігівський р-н00.00.20064.27.3б/р0Гайовий А.І..Паршуков В.С.
19Маринченко ВікторіяЧернігів, МОН, КДЮСШ -100.00.20084.27.5б/рОсБеркут Н.П.
20Сергієнко ДіанаЧернігівський р-н00.00.20064.29.5б/р0Гайовий А.І.
21Туз АнастасіяКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ20.01.20064.30.7б/р0Лисік Р.Г.
22Пономарьова ЄвгеніяЧернігівський р-н00.00.20064.32.6б/р0Гайовий А.І.
23Демиденко Дар’яСновський р-н,МОН.ДЮСШ28.01.20074.33.5б/р0Лахадинов Є.О.
24Кордік Дар’яЧернігівський р-н00.00.20084.40.6б/р0Гайовий А.І.
25Суярко БогданаСновський р-н,МОН.ДЮСШ20.01.20084.41.5б/р0Івлєв В.Ю.
26Єзута КристинаЧернігівський р-н00.00.20064.53.1б/р0Лісогор М.
Проценко ЮліяЧернігівський р-н00.00.2008DNSЛісогор М.
Чаленко МаргаритаЧернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР02.07.2007DNSХорева О.А.
Шестак ТетянаЧернігівський р-н00.00.2007DNSЛісогор М.
Лугова КіраН-Сіверський р-н16.11.2006DNSЦиганков А.Ф.
Крос 1 км дівчата 2004-2005 р.н.
1Копитько АнастасіяЧернігів,У,ДЮСШ “Атлет”21.03.20043.29.7І-юн24Вятіорець С.Є..Середа С.С.
2Сальна ВеронікаПрилуки. МОН, ДЮСШ26.08.20043.31.4І-юн21Ракетський А.І.
3Лугина ВікторіяЧернігів,ОШВСМ14.02.20053.38.6І-юн18Лагункова Н.М.
4Амукшина АринаНіжин, МОН, КДЮСШ08.08.20053.53.4ІІ-юн15Кремез О.М.,Кремез М.П.
5Купріянова АнгелінаРіпкінський р-н,”К”,ДЮСШ11.10.20043.57.1ІІ-юн13Дубоносова Н.М.
6Чобану ЄлізаветаПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ19.02.20053.58.3ІІ-юн11Куц А.С.
7Куропаткіна АлінаН-Сіверський, МОН, ДЮСШ25.02.20053.59.9ІІ-юн9Белявський І.М.
8Євтушенко ТетянаНосівський р-н19.01.20054.01.9ІІ-юн7Шиша Н.О.
9Середжимова МаріяКозелецький р-н , МОН , ДЮСШ09.07.20054.02.7ІІІ-юн3Шарак О.В.
10Ворушило ТетянаН-Сіверський р-н13.04.20054.02.8ІІІ-юн2Циганков А.Ф.
11Ковтун ВікторіяПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ22.07.20054.06.1ІІІ-юн0Куц А.С.
12Дохоян НінаРіпкінський р-н,”К”,ДЮСШ29.04.20054.07.9ІІІ-юн0Дубоносова Н.М.
13Лимар ЯнаПрилуки. МОН, ДЮСШ24.04.20054.08.4б/р0Ракетський А.І.
14Полюшко ВалеріяСновський р-н,МОН.ДЮСШ17.09.20054.10.6б/р0Лахадинов Є.О.
15Голоборода МаріяЧернігівський р-н00.00.20054.11.4б/р0Ворчак В.В.
16Пилипець КатеринаНіжин, МОН, КДЮСШ02.02.20054.13.2б/р0 Левчук І.Л.
17Мехед КрістінаНіжин, МОН, КДЮСШ15.02.20054.20.8б/р0Кремез О.М.,Кремез М.П.
18Кононець АнастасіяНосівський р-н14.01.20044.22.8б/р0Шиша Н.О.
19Симанчук ІринаКозелецький р-н , МОН , ДЮСШ16.05.20054.25.7б/р0Перещ Ю.М.
20Митрофанова ІринаКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ21.06.20054.26.8б/р0Сахута А.О.
21Науменко ДіанаКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ21.07.20054.30.7б/р0Сахута А.О.
22Авраменко АнастасіяКорюківський р-н,МОН,ДЮСШ03.04.20054.31.6б/р0Сахута А.О.
23Бондаренко НаталіяКоропський Р-н. ДЮСШ07.09.20054.47.4б/рОсЛучко В.Л.
24Майдан ТетянаСновський р-н,МОН.ДЮСШ04.03.20054.59.7б/р0Медведьова Н.М.
Крос 2 км дівчата 2002-2003 р.н.
1Дворніченко ЯнаЧернігів,У,ДЮСШ “Атлет”20.07.20037.44.5І-юн24Шульга О.П.
2Федорчук МаріяЧернігівський р-н00.00.20038.03.8І-юн21Паршуков В.С.,Лісогор М.А.
3Кузьменко АннаЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР29.03.20038.15.8І-юн18Лагункова Н.М.
4Медуниця НаталіяПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ29.06.20028.21.4ІІ-юн15Куц А.С.
5Бурковець АнастасіяЧернігівський р-н00.00.20028.27.6ІІ-юн13Ворчак В.В.
6Хоренко КатеринаПрилуки.МОН,ОДЮСШ з олім. видів26.11.20028.28.7ІІ-юн11Салівон Р.П.,Демешко С.В.
7Сущенко ВалеріяКозелецький р-н , МОН , ДЮСШ09.10.20038.34.9ІІ-юн9Шарак О.В.
8Брухно ТетянаПрилуки. МОН, ДЮСШ16.02.20038.44.4ІІ-юн7Мачульний Є.В.
9Коробко ВладаН-Сіверський, МОН, ДЮСШ10.10.20038.47.8ІІІ-юн5Бренз А.М.
10Шарпата ОлесяЧернігів, КТКТ00.00.20038.55.1ІІІ-юнОсЛюбенко А.А.
11Моцар ЛіліяСновський р-н,МОН.ДЮСШ05.04.20039.07.3ІІІ-юн3Медведьова Н.М.
12Ворушило ДіанаН-Сіверський р-н03.06.20039.21.2ІІІ-юн2Циганков А.Ф.
13Романенко КатеринаПрилуки.МОН,ОДЮСШ з олім. видів17.11.20029.43.4б/р1Тисенко С.Б.
14Стовбуненко ЯринаСновський р-н,МОН.ДЮСШ17.10.200210.35.7б/р0Лахадинов Є.О.
Мушенко ВікторіяПрилуцький р-н,МОН,ДЮСШ04.02.2002DNFКуц А.С.
Крос 3 км юніорки 2000-2001 р.н.
1Діденко ОльгаЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР04.06.200012.39.0І24Рябов В.В.
2Коротких КаринаЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР09.10.200112.50.3ІІ21Лагункова Н.М.
3Сапон МаріяЧернігів,”Д”28.04.200113.03.9ІІ18Зоц Н.Н.
4Деньгуб ВікторіяН-Сіверський, МОН, КДЮСШ24.01.200114.15.0ІІІ15Клименко В.В.
5Долган КатеринаПрилуки.МОН,ОДЮСШ з олім. видів11.05.200014.53.6ІІІ13Салівон Р.П..Демешко С.В.
6Лобода КсеніяЧернігів,”Д”27.01.200114.57.4ІІІ11Ткаченко І.В.
7Деркач СтаніславаКозелецький р-н , МОН , ДЮСШ14.03.200115.15.8б/р9Шарак О.В.
8Сирбу АнастасіяЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР01.05.200015.21.5б/р7Рябов В.В.
9Михайленко ОльгаЧернігів,”Д”15.03.200114.57.4б/р5Ткаченко І.В.
Губко НаталіяЧернігівський р-н00.00.2000DNSВорчак В.В.
Крос 3 км жінки.
1Дятлова ЮліяЧернігів,ОШВСМ18.08.199011.26.5І24Лагункова Н.М..Клюєв А.О.
2Циганова АнастасіяЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР01.05.199912.54.7ІІ21Рябов В.В.
3Зоріна МаріяЧернігів,”Д”27.10.199814.50.6ІІ18Ткаченко І.В.
4Голубова УлянаНіжинський р-н, К,  ДЮСШ03.04.199715.10.7ІІІ15Сахно В.К.
Естафета 4х500 м(юнак,дівчина,юніор.юніорка)
1Тарасенко ВіталіійЧернігів-15.21.948Луценко В.В.
Дворніченко ЯнаШульга О.П.
Бован ОлексійЛуценко В.В.
Стецкова ТетянаКузьомко Л.М.
2Соловьйов ЄвгенПрилуки-15.29.342Салівон Р.П.
Сальна ВеронікаРакетський А.І.
Ященко Максим
Михальченко Наталія
3Похмурко ВалерійПрилуки-25.57.636Салівон Р.П.
Долган КатеринаРакетський А.І.
Яценко Данило
Хоренко Катерина
4Садовніков ВладиславЧернігів-26.01.830Любенко А.А.
Дмитренко АлінаКривоус Н.В.
Кравцов СергійЛуценко В.В.
Діденко ОльгаРябов В.В.
5Герасимчук павлоЧернігів-36.04.526Лагункова Н.М.
Лугина Вікторія
Шкурай Олександр
Коротких Карина
6Тебенко ВладиславЧернігівський р-н6.07.722Гайовий А.І.
Федорчук Марія
Заровний Максим
Бурковець Анастасія
7Даниш БогданНіжинський р-н6.23.218Сахно В.К.
Куниця Кристина
Шостка Володимир
Амукшина Аріна
8Риховський ПавлоН-Сіверський6.26.914Клименко В.В.
Коровка ВладаБелявський І.М.
Рябуха Роман
Куропаткіна Аліна
9Данилов НікітаСновський р-н6.34.810Медведьова Н.М.
Полюшко ВалеріяІвлєв В.Ю.
Черних МаксимЛахадинов Є.О.
Моцар Лілія
10Козлеченко СтаніславН-Сіверський р-н6.36.46Циганков А.Ф.
Дзюгал Юлія
Голован Андрій
Коваленко Єлізавета
11Наумчик РоманКорюківський р-н6.42.44Лисік Р.Г.
Васько ПолінаСахута А.О.
Кремач Дмитро
Науменко Діана
12Федотов ОлегКозелецький р-н6.45.52Потебня Л.І.
Семистрок Христина
Многоліт Роман
Сирай Катерина
Головний суддя змагань                                                                          (Рябов В.В.)
Головний секретар змагань                                                                    (Антонова В.Г.)
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment