Відкритий командний Кубок області з легкої атлетики серед
чоловіків і жінок, юнаків та дівчат 2002 р.н. і молодші.

03-04 жовтня 2019 р.

 м.Чернігів

Результати (скачати) 

РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ

МісцеКомандиОчки
І група
1м.Чернігів546
2м.Прилуки471
3м.Ніжин393
ІІ група
1 Менська МР-1493
2Бахмацький район385
3Козелецький район327
4Корюківський район-1266
5Прилуцький р-н-1215
6Менська МР-2168
7Прилуцький р-н-2138
8Ніжинський район128
9Корюківський район-2116
10Сновська ОТГ73
11Корюківський район-366
ІІІ група
1Носівський район183
2Коропський район72
3Носівський район-265

Особисті результати

100м чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Бован ОлексійЧернігів, ОДЮСШ олім. видів21.08.200111.7 Ф-11.6ІІІ24Луценко В.В.
2Дворников АндрійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”06.01.199511.6 Ф- 11.6ІІІОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
3Савин МаксимКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ13.05.200011.9 Ф- 11.8ІІІОсШарак О.В.
4Здор ДмитроЧернігів, МОН, КДЮСШ- 114.05.200112.0 Ф-12.2ІІІОсОвчаренко І.М.
5Петровський ВадимКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ25.09.200312.1 Ф-12.3І-юн21Шарак О.В.
6Щипка ВіталійЧернігів “У” ЧНЧК24.06.200112.3 Ф-12.7І-юнОсКузьомко Л.М.
7Чуб НікітаЧернігів “У” ЧНЧК-Ніжин27.03.200112.4 Ф-12.9І-юнОсКузьомко Л.М.
8Чатов ОлександрЧернігів “У” ЧНЧК06.01.199812.1 Ф-13.0І-юнОсКузьомко Л.М.
9Мізінін МикитаПрилуки МОН ДЮСШ16.04.200112.5І-юн15Салівон Р.П.
10Хоменко БогданЧернігів “У” ЧНЧК22.01.199112.7ІІ-юнОсКузьомко Л.М.
11Чередніченко ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР26.05.200112.7ІІ-юнОсФіліпови.,Лагункова Н.П.
12Ященко МаксимПрилуки МОН ДЮСШ18.04.200312.7ІІ-юн13Салівон Р.П.
13Рюттель ЄгорКорюківський р-н МОН  ДЮСШ20.06.199912.8ІІ-юн11Сахута А.О.
14Гульок ДмитроЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”30.10.200212.9ІІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
15Сташенко ОлександрЧернігів “У” ЧНЧК19.11.199912.9ІІ-юнОсКузьомко Л.М.
16Хижняк БогданЧернігів, ОДЮСШ олім. видів14.03.200112.9ІІ-юнОсЛуценко В.В.
17Міненок СергійЧернігів “У” ЧНЧК09.08.200013.0ІІ-юнОсКузьомко Л.М.
18Федік ДанилоЧернігів12.10.200113.1ІІІ-юнОсФіліпов В.В.
100м юнаки 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Осіпов ІлляПрилуки МОН ДЮСШ05.05.200312.0 Ф-11.6ІІІ24Мачульний Є.В.
2Шульга ДмитроЧернігів, ОДЮСШ олім. видів22.04.200212.2 Ф-11.7ІІІ21Масюк А.М.
3Каранда МикитаЧернігів, ОДЮСШ олім. видів25.01.200211.9 Ф-11.8ІІІ18Масюк А.М.,Філіпов В.В.,Хорт Т.М.
4Бут НікітаПрилуки МОН ДЮСШ04.06.200411.8 Ф-11.8ІІІОсМачульний Є.В.
5Фень АндрійПрилуки МОН ДЮСШ08.05.200412.2 Ф-12.2І-юнОсБобровська О.А.
6Калюжний АртемМенська МР25.04.200312.2 Ф-12.3І-юн15Калюжна Т.В.
7Гавриленко МаксимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 212.06.200312.2 Ф-12.5І-юнОсШевчук О.Л.
8Гук ВіталійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”24.03.200512.5 Ф-12.8І-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
9Яценко ДанилоПрилуки МОН ДЮСШ27.04.200412.6ІІ-юнОсБобровська О.А.
10Климач ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ09.10.200412.6ІІ-юн13Куц А.С.,Бойко В.С.
11Леута НазарПрилуцький р-н МОН ДЮСШ18.05.200412.6ІІ-юн11Куц А.С.,Бойко В.С.
12Джеваженко ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.11.200412.8ІІ-юн9Чекалін С.П.
13Редька АртемПрилуцький р-н МОН ДЮСШ23.08.200512.9ІІ-юн7Куц А.С.,Бойко В.С.
14Кугмарга РоманНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ20.01.200212.9ІІ-юн5Сахно В.К.
15Мелашич АндрійКорюківський р-н МОН  ДЮСШ07.12.200212.9ІІ-юн3Сахута А.О.
16Глушенок ІлляЧернігів, МОН, КДЮСШ- 107.01.200413.0ІІ-юнОсАнтонова В.Г.
17Тарасов РоманНіжин, МОН, КДЮСШ31.01.200313.0ІІ-юн2Левчук Г.Л.
18Бібік ВалерійСновський р-н, МОН, ДЮСШ07.04.200513.0ІІ-юн1Медведьова Н.М.
19Черніченко ЄвгенійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”06.01.200413.0ІІ-юнОсШульга О.П.
20Ніколаєв ВладиславЧернігів, МОН, КДЮСШ- 108.07.200313.1ІІІ-юнОсАнтонова В.Г.
21Медведь СергійКоропський р-н “К” ДЮСШ06.01.200613.1ІІІ-юн0Лучко В.Л.
22Даниш БогданНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ22.08.200313.1ІІІ-юн0Сахно В.К.
23Крищенко БогданКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ18.05.200313.1ІІІ-юн0Шарак О.В.
24Трифанов КирілСновський р-н, МОН, ДЮСШ22.12.200313.2ІІІ-юн0Івлєв В.Ю.
25Мося ВладиславСновський р-н, МОН, ДЮСШ21.01.200413.5ІІІ-юн0Медведьова Н.М.
26Коваленко КирілСновський р-н, МОН, ДЮСШ30.07.200513.6ІІІ-юнОсІвлєв В.Ю.
27Асаулко ОлександрЧернігів, МОН, КДЮСШ- 102.12.200314.0ІІІ-юнОсАнтонова В.Г.
28Абакуменко МикитаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”01.08.200614.1б/рОсДворников А.В.
29Давиденко ЯрославНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ13.01.200414.2б/р0Сахно В.К.
30Степанюк ІванПрилуцький р-н МОН ДЮСШ02.09.200514.3б/р0Чекалін С.П.
31Дунай БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”28.06.200615.0б/рОсКорецька С.М.
32Артеменко ДанилоКорюківський р-н МОН  ДЮСШ12.10.200615.0б/рОсЛисік Р.Г.
33Капиця ДаниїлКоропський р-н “К” ДЮСШ08.03.200715.1б/рОсЛучко В.Л.
34Глущенко ДмитроЧернігів, МОН, КДЮСШ- 215.11.200515.9б/рОсПлиско Н.М.
35Новіченко КирілЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”20.10.200616.0б/рОсКорецька С.М.
Петренко РусланЧернігів, МОН, КДЮСШ- 111.08.2005DNSБеркут Н.П.
Білоножко ДенисЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.05.2006DNSКорецька С.М.
Чалюк МаксимЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”25.11.2003DNSВятіорець С.Є.,Середа С.С.
300м чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Єрмоленко АндрійЧернігів,ОШВСМ23.12.199135.3ІІІ24Сердюк В.І.
2Дворников АндрійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”06.01.199537.1ІІІОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
3Батуренко ІгорЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.11.199737.3ІІІ21 Кузьомко Л.М., Рябов В.В.
4Бован ОлексійЧернігів, ОДЮСШ олім. видів21.08.200137.5ІІІ18Луценко В.В.
5Щипка ВіталійЧернігів “У” ЧНЧК24.06.200140.2І-юнОсКузьомко Л.М.
6Мізінін МикитаПрилуки МОН ДЮСШ16.04.200140.8І-юн15Салівон Р.П.
7Гульок ДмитроЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”30.10.200241.5І-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
8Чуб НікітаЧернігів “У” ЧНЧК-Ніжин27.03.200141.9ІІ-юн13Кузьомко Л.М.
9Ященко МаксимПрилуки МОН ДЮСШ18.04.200342.4ІІ-юн11Салівон Р.П.
10Сташенко ОлександрЧернігів “У” ЧНЧК19.11.199942.9ІІ-юнОсКузьомко Л.М.
11Міненок СергійЧернігів “У” ЧНЧК09.08.200044.6ІІІ-юнОсКузьомко Л.М.
Рюттель ЄгорКорюківський р-н МОН  ДЮСШ20.06.1999DNS11Сахута А.О.
300м юнаки 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Тарасенко ВіталійЧернігів, ОДЮСШ  з олім. видів04.12.200437.1ІІІ24Луценко В.В.
2Каранда МикитаЧернігів, ОДЮСШ олім. видів25.01.200237.7ІІІ21Масюк А.М.,Філіпов В.В.,Хорт Т.М.
3Осіпов ІлляПрилуки МОН ДЮСШ05.05.200338.0ІІІ18Мачульний Є.В.
4Черніченко ЄвгенійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”06.01.200439.4ІІІОсШульга О.П.
5Фень АндрійПрилуки МОН ДЮСШ08.05.200439.7ІІІОсБобровська О.А.
6Гук ВіталійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”24.03.200539.8ІІІОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
7Тарасов РоманНіжин, МОН, КДЮСШ31.01.200340.2І-юн15Левчук Г.Л.
8Калюжний Артем Менська МР,ДЮСШ25.04.200340.8І-юн13Калюжна Т.В.
9Бабушкін ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.09.200541.5І-юнОсКривоус Н.В.,Бабенко В.С.
10Леута НазарПрилуцький р-н МОН ДЮСШ18.05.200442.0ІІ-юн11Куц А.С.,Бойко В.С.
11Мелашич АндрійКорюківський р-н МОН  ДЮСШ07.12.200242.6ІІ-юн9Сахута А.О.
12Шульга ДмитроЧернігів, ОДЮСШ з олім. видів22.04.200243.4ІІ-юн7Масюк А.М.
13Пасіка ВладиславНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.10.200243.7ІІІ-юн5Шиша Н.О.
14Артеменко ДанилоКорюківський р-н МОН  ДЮСШ12.10.200649.4б/р3Лисік Р.Г.
15Новіченко КирілЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”20.10.200651.0б/рОсКорецька С.М.
16Дунай БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”28.06.200652.0б/рОсКорецька С.М.
Абакуменко МикитаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”01.08.2006DNSДворников А.В.
Білоножко ДенисЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.05.2006DNSКорецька С.М.
Бут НікітаПрилуки МОН ДЮСШ04.06.2004DNSМачульний Є.В.
600м чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Єрмоленко АндрійЧернігів,ОШВСМ23.12.19911.23.524Сердюк В.І.
2Корогод ДмитроЧернігів,ОШВСМ30.07.19961.26.021Філіпови.Лагункова Н.М.
3Батуренко ІгорЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.11.19971.30.218 Кузьомко Л.М., Рябов В.В.
4Рева ЄвгенійЧернігів,”У”ДЮСШ ЧМР23.04.20001.33.4ОсРябов В.В.
5Юрченко АнтонКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ25.09.20031.38.815Шарак О.В.
6Соловйов ЄвгенПрилуки МОН ДЮСШ20.10.20011.39.913Салівон Р.П.
7Гордійко ЕгорЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР30.04.19991.41.5ОсРябов В.В.
8Музиченко ДмитроЧернігів, ОДЮСШ олім. видів14.02.20011.47.3ОсЛуценко В.В.
9Залізний МиколаНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ20.01.20021.54.311Сахно В.К.
600м юнаки 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Тарасенко ВіталійЧернігів, ОДЮСШ  з олім. видів04.12.20041.26.324Луценко В.В.
2Бренз ДаниїлЧернігів, МОН, КДЮСШ- 104.09.20021.26.621Бренз А.М.,Овчаренко І.М.
3Мельник МаксимНосівський р-н, МОН, ДЮСШ23.11.20021.32.418Бочок В.А..
4Олійник ЮрійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 123.04.20041.36.7ОсБеркут Н.П.
5Ступаченко АндрійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 101.03.20021.37.1ОсОвчаренко І.М.
6Мархай ЯківНосівський р-н, МОН, ДЮСШ20.07.20031.37.615Бочок В.А.
7Кугмара РоманНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ29.01.20021.39.013Сахно В.К.
8Козофат БогданЧернігів, МОН, КДЮСШ- 125.05.20031.40.2ОсБеркут Н.П.
9Мося ВладиславСновський р-н, МОН, ДЮСШ21.01.20041.46.611Медведьова Н.М.
10Казанін МатвійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 110.05.20071.46.7ОсБеркут Н.П.
11Джемисюк СергійЧернігігів18.08.20021.50.9ОсФіліпов В.В.
12Трифанов КирілСновський р-н, МОН, ДЮСШ22.12.20031.51.89Івлєв В.Ю.
13Давиденко ЯрославНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ13.01.20041.54.27Сахно В.К.
14Овсяков МиколаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ15.03.20051.59.8ОсКуц А.С.,Бойко В.С.
15Жменьковський РоманКорюківський р-н МОН  ДЮСШ14.06.20082.05.75Сахута А.О.
16Коваленко КирілСновський р-н, МОН, ДЮСШ30.07.20052.07.9ОсІвлєв В.Ю.
17Олійник МатвійКорюківський р-н МОН  ДЮСШ23.02.20062.09.33Хропач О.Ф.
Чалюк МаксимЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”25.11.2003DNSВятіорець С.Є.,Середа С.С.
1000м чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Корогод ДмитроЧернігів,ОШВСМ30.07.19962.42.0ІІ24Філіпови.Лагункова Н.М.
2Мироненко КостянтинЧернігів, МОН, КДЮСШ- 126.09.19982.45.2ІІІОсКрасільник Т.С.
3Секера ДмитроЧернігів10.01.19942.45.8ІІІОсОвчаренко І.М.
4Мироненко ДмитроЧернігів “Д”31.12.19742.46.7ІІІОсСамост.
5Рева ЄвгенійЧернігів,”У”ДЮСШ ЧМР23.04.20002.50.1ІІІОсРябов В.В.
6Соловйов ЄвгенПрилуки МОН ДЮСШ20.10.20013.05.7І-юн21Салівон Р.П.
7Гордійко ЕгорЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР30.04.19993.11.7І-юнОсРябов В.В.
8Сахута АндрійКорюківський р-н МОН  ДЮСШ27.04.19973.16.2ІІ-юн18Сахута А.О.
1000м юнаки 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Бренз ДаниїлЧернігів, МОН, КДЮСШ- 104.09.20022.43.7ІІ24Бренз А.М.,Овчаренко І.М.
2Назаренко ІгорЧернігів ДЮСШм “У” ЧМР-Козел. р-н29.04.20022.52.7ІІІ21Лагункоіва Н.М.,Шарак О.В.
3Чирва МаксимБахмацький р-н МОН ДЮСШ07.05.20022.53.6ІІІ18Малашенко І.О.,Філіпов В.В.
4Скороход ІванЧернігів, МОН, КДЮСШ- 102.01.20052.56.4ІІІОсАнтонова В.Г.
5Олійник ЮрійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 123.04.20042.58.3ІІІОсБеркут Н.П.
6Козофат БогданЧернігів, МОН, КДЮСШ- 125.05.20033.00.6І-юнОсБеркут Н.П.
7Мархай ЯківНосівський р-н, МОН, ДЮСШ20.07.20033.02.0І-юн15Бочок В.А.
8Ступаченко АндрійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 101.03.20023.04.7І-юнОсОвчаренко І.М.
9Мельник МаксимНосівський р-н, МОН, ДЮСШ23.11.20023.06.1І-юн13Бочок В.А..
10Сидоренко ОлександрКорюківський р-н МОН  ДЮСШ03.04.20033.09.9І-юн11Сахута А.О.
11Казанін МатвійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 110.05.20073.10.9І-юнОсБеркут Н.П.
12Овсяков МиколаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ15.03.20053.32.1ІІІ-юнОсКуц А.С.,Бойко В.С.
13Савенко ОлександрКорюківський р-н МОН  ДЮСШ10.12.20023.51.2б/р9Сахута А.О.
14Жменьковський РоманКорюківський р-н МОН  ДЮСШ14.06.20083.53.0б/р7Сахута А.О.
15Волк ВладиславКорюківський р-н МОН  ДЮСШ19.01.20083.54.6б/р5Лисік Р.Г.
16Кулик БогданКорюківський р-н МОН  ДЮСШ12.03.20073.55.0б/р3Лисік Р.Г.
17Глущенко ДмитроЧернігів, МОН, КДЮСШ- 215.11.20053.59.1б/рОсПлиско Н.М.
18Воскобой ДмитроКорюківський р-н МОН  ДЮСШ30.10.20074.04.6б/р2Лисік Р.Г.
Лях МикитаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 118.03.2002DNSОвчаренко І.М.
3000м чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Олійник ПавлоЧернігів, “Д” ОШВСМ09.05.19888.46.7ІОсСердюк В.І.
2Личик ОлександрЧернігів, “Д”14.04.200010.08.9ІІІОсТкаченко І.В.
3Сахно ВолодимирНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ29.07.197010.53.2ІІ-юн24Тараско О.І.
4Сотник ЄвгенійЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР09.01.199911.01.2ІІ-юн21Рябов В.В.
5Сахута АндрійКорюківський р-н МОН  ДЮСШ27.04.199711.31.0ІІІ-юн18Сахута А.О.
6Савченко МаксимНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ21.02.200111.44.0ІІІ-юн15Сахно В.К.
7Райда ЄвгенійНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ23.08.200013.31.2б/р13Сахно В.К.
3000м юнаки 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Назаренко ІгорЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР-Козел. р-н29.04.200210.02.9ІІІ24Лагункова Н.М.,Шарак О.В.
2Чирва МаксимБахмацький р-н МОН ДЮСШ07.05.200210.10.9ІІІ21Малашенко І.О.,Філіпов В.В.
3Шарак АнтонКозелецький р-н МОН ДЮСШ10.02.200510.52.9ІІ-юн18Шарак О.В.
4Даниш БогданНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ22.08.200311.09.0ІІ-юн15Сахно В.К.
5Сидоренко ОлександрКорюківський р-н МОН  ДЮСШ03.04.200311.20.5ІІ-юн13Сахута А.О.
6Лях МикитаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 118.03.200311.30.2ІІІ-юнОсОвчаренко І.М.
7Реховський ПавлоЧернігів, МОН, КДЮСШ- 118.03.200312.34.6ІІІ-юнОсОвчаренко І.М.
8Мірошниченко ДанилоКорюківський р-н МОН  ДЮСШ09.10.200712.51.4ІІІ-юн11Сахута А.О.
9Савенко ОлександрКорюківський р-н МОН  ДЮСШ10.12.200212.58.4ІІІ-юн9Сахута А.О.
10Антіпов ДенисНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ22.06.200213.08.7б/р7Сахно В.К.
11Волк ВладиславКорюківський р-н МОН  ДЮСШ19.01.200813.58.0б/р5Лисік Р.Г.
12Воскобой ДмитроКорюківський р-н МОН  ДЮСШ30.10.200714.08.7б/р3Лисік Р.Г.
110м з/б чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Савин МаксимКозелецький р-н МОН ДЮСШ13.05.200018.8б/р24Шарак О.В.
110м з/б юнаки 2002 і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Парубець МаксимНіжин МОН КДЮСШ18.05.200515.8ІІІ24Кремез О.М.,Кремез М.П.
2Петренко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ22.05.200318.5ІІІ-юн21Куц А.С.,Бойко В.С.
3Ященко МаксимПрилуки МОН ДЮСШ18.04.200319.3ІІІ-юнОсСалівон Р.П.
4Пархоменко ВладиславНіжин МОН КДЮСШ26.08.200319.5ІІІ-юн18Кремез О.М.,Кремез М.П.
5Крищенко СергійКозелецький р-н МОН ДЮСШ18.05.200320.3б/р15Шарак О.В.
6Приймак МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ31.10.200220.5б/р13Чекалін С.П.
7Веремієнко ДмитроПрилуцький р-н МОН ДЮСШ06.12.200420.6б/р11Куц А.С.,Бойко В.С.
8Клименко ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ25.03.200421.8б/р9Шарак О.В.
9Волков КостянтинПрилуки МОН ДЮСШ10.07.200321.9б/р7Ракетський А.І.
300м з/б чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Яценко ДанилоПрилуки МОН ДЮСШ27.04.200447.4ІІІОсБобровська О.А.
2Коваль ДмитроНіжин МОН КДЮСШ30.03.200151.5І-юн24Левчук Г.Л.
300м з/б юнаки 2001 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Климач ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ09.10.200444.4ІІ24Куц А.С.,Бойко В.С.
2Пархоменко ВладиславНіжин МОН КДЮСШ26.08.200346.4ІІ21Кремез О.М.,Кремез М.П.
3Парубець МаксимНіжин МОН КДЮСШ18.05.200546.7ІІ18Кремез О.М.,Кремез М.П.
4Волков КостянтинПрилуки МОН ДЮСШ10.07.200347.7ІІІ15Ракетський А.І.
5Петренко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ22.05.200349.7ІІІ13Куц А.С.,Бойко В.С.
6Веремієнко ДмитроПрилуцький р-н МОН ДЮСШ06.12.200451.3І-юн11Куц А.С.,Бойко В.С.
7Редька АртемПрилуцький р-н МОН ДЮСШ23.08.200552.3І-юн9Куц А.С.,Бойко В.С.
Стрибки у довжину чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Дворников АндрійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”06.01.19956.06ІІІОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
2Шевченко МаксимБахмацький р-н13.11.19925.62І-юн24Небощицький Г.О.
3Гульок ДмитроЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”30.10.20025.48І-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
4Носелевець ВіталійКозелецький р-н, інваспорт18.03.19985.23ІІ-юн21Шарак О.В.
5Петровський ВадимКозелецький р-н, інваспорт18.03.19985.13ІІ-юн18Шарак О.В.
Савин МаксимКозелецький р-н МОН ДЮСШ13.05.2000DNSШарак О.В.
Стрибки у довжину юнаки 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Нога РоманПрилуки МОН ДЮСШ02.04.20026.32ІІ24Мачульний Є.В.
2Бібік ВалерійСновський р-н, МОН, ДЮСШ07.04.20055.68І-юн21Медведьова Н.М.
3Касян БогданНосівський р-н, МОН, ДЮСШ01.01.20045.66І-юн18Бочок В.А.
4Мироненко ЯрославМенська ОТГ18.08.20045.60І-юн15Таратухіна Н.П.
5Лесенко ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ15.06.20065.48І-юнОсМачульний Є.В.
6Годунок ІванНосівський р-н, МОН, ДЮСШ00.00.20055.43І-юн13Савченко А.В.,Борисенко А.В.
7Яценко ДанилоПрилуки МОН ДЮСШ27.04.20045.33І-юнОсБобровська О.А.
8Бродський ЯнМенська ОТГ18.03.20055.19ІІ-юн11Таратухіна Н.П.
9Литвиненко МаксимНіжин МОН КДЮСШ19.11.20055.16ІІ-юн9Левчук Г.Л.
10Пасіка ВладиславНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.10.20024.96ІІ-юн7Шиша Н.О.
11Клименко ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ25.03.20044.76ІІ-юн5Шарак О.В.
12Моложон МаксимКорюківський р-н МОН  ДЮСШ06.09.20044.67ІІІ-юн3Лисік Р.Г.
13Степанюк ІванПрилуцький р-н МОН ДЮСШ02.09.20054.62ІІІ-юн2Чекалін С.П.
14Абакуменко МикитаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”01.08.20064.44ІІІ-юнОсДворников А.В.
15Гузенок КирилоМенська ОТГ17.01.20064.43ІІІ-юн1Таратухіна Н.П.
16Петренко РусланЧернігів, МОН, КДЮСШ- 111.08.20054.42ІІІ-юнОсБеркут Н.П.
17Солодовніков ВладЧернігів, КТКТ00.00.20034.25ІІІ-юнОсЛюбенко А.А.
18Гончаров ВіталійМенська ОТГ00.00.20054.24ІІІ-юнОсТаратухіна Н.П.
18Дунай БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”28.06.20064.21ІІІ-юнОсКорецька С.М.
20Пастушок ЮрійМенська ОТГ28.02.20054.13ІІІ-юн0Таратухіна Н.П.
21Новіченко КирилЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”28.06.20064.12ІІІ-юнОсКорецька С.М.
22Кулик БогданКорюківський р-н МОН  ДЮСШ12.03.20073.89б/р0Лисік Р.Г.
23Глущенко ДмитроЧернігів, МОН, КДЮСШ- 215.11.20053.55б/рОсПлиско М.І.
Білоножко ДенисЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.05.2006DNSКорецька С.М.
Мелашич АндрійКорюківський р-н МОН  ДЮСШ07.12.2002DNSСахута А.О.
Артеменко ДанилоКорюківський р-н МОН  ДЮСШ12.10.2006DNSЛисік Р.Г.
Потрійний чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Фень АндрійПрилуки МОН ДЮСШ00.00.200411.10ІІ-юнОсБобровська О.А.
2Яценко ДанилоПрилуки МОН ДЮСШ18.04.200311.03ІІ-юнОсБобровська О.А.
3Левчук ГенадійНіжин МОН КДЮСШ14.08.197310.86ІІІ-юн24Левчук Г.Л.,Кремез О.М.
Потрійний юнаки 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Нога РоманПрилуки МОН ДЮСШ02.04.200213.79ІІ24Мачульний Є.В.
2Лесенко ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ00.00.200612.51ІІІ21Мачульний Є.В.
3Касян БогданНосівський р-н, МОН, ДЮСШ01.01.200411.77ІІ-юн18Бочок В.А.
4Мироненко ЯрославМенська ОТГ00.00.200411.09ІІ-юн15Таратухіна Н.П.
5Бродський ЯнМенська ОТГ18.03.200510.59ІІІ-юнОсТаратухіна Н.П.
6Пастушок ЮрійМенська ОТГ28.02.20059.09б/рОсТаратухіна Н.П.
7Гончаров ВіталійМенська ОТГ06.01.20058.90б/рОсТаратухіна Н.П.
Волков КостянтинПрилуки МОН ДЮСШ10.07.2003DNSРакетський А.І.
Дементій ВладПрилуки МОН ДЮСШ05.07.2003DNSСалівон Р.П.
Стрибки у висоту чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Левчук ГенадійНіжин МОН КДЮСШ14.08.1973165ІІІ24Левчук Г.Л.,Кремез О.М.
2Дементій ВладПрилуки МОН ДЮСШ21.02.2002165ІІІ21Салівон Р.П.
3Носелевець ВіталійКозелецький р-н, інваспорт18.03.1998150ІІ-юн18Шарак О.В.
Стрибки у висоту юнаки 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Дементій ВладПрилуки МОН ДЮСШ05.07.2003170ІІІ24Салівон Р.П.
2Петренко АнатолійПрилуцький р-н МОН ДЮСШ24.07.2002165ІІІ21Чекалін С.П.
3Приймак МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ31.10.2002160І-юн18Чекалін С.П.
4Терницький АртемПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.04.2003160І-юн15Чекалін С.П.
5Хантіль ВолодимирПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.10.2004155І-юн13Чекалін С.П.
6Лесик ДенисПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.10.2003150ІІ-юн11Чекалін С.П.
7Бродський ЯнМенська ОТГ18.03.2005150ІІ-юн9Таратухіна Н.П.
8Моложон МаксимКорюківський р-н МОН  ДЮСШ05.09.2004145ІІ-юн7Лисік Р.Г.
9Гузенок КирилоМенська ОТГ17.01.2006135ІІІ-юн5Таратухіна Н.П.
10Гончаров ВіталійМенська ОТГ06.01.2005135ІІІ-юнОсТаратухіна Н.П.
11Пастушок ЮрійМенська ОТГ28.02.2005135ІІІ-юнОсТаратухіна Н.П.
Штовхання ядра чоловіки (7,260 кг)
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Руденко АндрійМенська ОТГ00.00.198716.21КМС24Таратухіна Н.П.Микитенко Ю.
2Попов РоманНіжин12.10.199314.78І21.Кремез О.М.
3Вірич ЮрійЧернігів “У” ДЮСШ “Інваспорт”22.05.199713.75ІОсСереда О.А.
4Кравченко ДмитроЧернігів,У, ДЮСШ “Україна” ЧМР04.02.199913.01І18Кондратенко П.Б.
5Журба ВадимЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.09.199912.82ІІОсСереда О.А.
6Ракуненко ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”28.07.199711.87ІІОсСереда О.А.
7Науменко АртемКорюківський р-н МОН  ДЮСШ00.00.199210.78ІІІ15Хропач О.Ф.
8Вовк ВалерійЧернігів ОДЮСШ олім.видів03.08.200110.10ІІІОсПорядіна В.В.
9Шрамковський АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Інваспорт”27.05.20009.47ІІІОсСереда О.А.
10Хропач ОлегКорюківський р-н МОН  ДЮСШ10.10.19808.94б/р13Лисік Р.Г.
11Ребенок ВіталійЧернігів “У” ДЮСШ “Інваспорт”27.11.19987.96б/рОсСереда О.А.
Штовхання ядра юнаки 2002 р.н. і мол. (5,0 кг)
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Сухий ДмитроКорюківський р-н МОН  ДЮСШ17.03.200312.93ІІІ24Хропач О.Ф.
2Щербина ЯрославЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”20.10.200212.08І-юнОсСереда О.А.
3Білецький ВладиславБахмацький р-н МОН ДЮСШ28.08.200211.95І-юн21Мартиненко Г.П.
4Джеваженко ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.11.200411.75І-юн18Чекалін С.П.
5Дубель ЯрославНосівський р-н, МОН, ДЮСШ17.04.200411.72І-юн15Савченко А.В.,Борисенко О.В.
6Чирва СтаніславМенська ОТГ01.07.200511.23І-юн13Таратухіна Н.П.
7Лисенко АнтонБахмацький р-н МОН ДЮСШ04.07.200310.42ІІ-юн11Небощицький Г.О.
8Комов СтаніславМенська МР ДЮСШ23.05.20069.97ІІ-юн9Терпицька І.Л.
9Коваль ДмитроНіжин МОН КДЮСШ28.02.20059.93ІІ-юн7.Кремез О.М.
10Яременко ІгорБахмацький р-н МОН ДЮСШ18.07.20059.52ІІ-юнОсНебощицький Г.О.
11Журавльов ДмитроЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”09.04.20029.11ІІІ-юнОсСереда О.А.
12Биковець ОлександрЧернігів ОДЮСШ олім.видів12.11.20028.73ІІІ-юнОсПорядіна В.В.
13Дергозій КирилМенська ОТГ03.08.20085.88б/рОсТаратухіна Н.П.
Метання диску чоловіки (2 кг)
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Журба ВадимЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.09.199946.05ІОсСереда О.А.
2Руденко АндрійМена ОТГ00.00.198743.03І24Таратухіна Н.П.Микитенко Ю.
3Ракуненко ДенисЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”28.07.199741.77ІІОсСереда О.А.
4Микитенко ЮрійМена ОТГ00.00.198739.30ІІ21Микитенко Ю.
5Вірич ЮрійЧернігів “У” ДЮСШ “Інваспорт”22.05.199728.75І-юнОсСереда О.А.
6Хропач ОлегКорюківський р-н МОН  ДЮСШ10.10.198022.40б/р18Сахута А.О.
7Шрамковський АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Інваспорт”27.05.200022.17б/рОсСереда О.А.
Метання диску юнаки 2002 р.н. і мол. (1,5 кг)
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Чирва СтаніславМена ОТГ01.07.200532.48І-юн24Таратухіна Н.П.
2Щербина ЯрославЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”20.10.200230.28ІІ-юнОсСереда О.А.
3Космач ДмитроКорюківський р-н МОН  ДЮСШ05.06.200228.00ІІІ-юн21Хропач О.Ф.
4Биковець ОлександрЧернігів ОДЮСШ з олім.видів12.11.200226.90ІІІ-юнОсПорядіна В.В.
5Комов СтаніславМенська МР ДЮСШ23.05.200624.60б/р18Терпицька І.Л.
6Сухий ДмитроКорюківський р-н МОН  ДЮСШ17.03.200321.35б/р15Хропач О.Ф.
7Радченко МиколаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ17.07.200316.92б/рОсХропач О.Ф.
Метання спису чоловіки (800 гр)
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Кисіль ІванБахмацький р-н19.01.199856.68І24Небощицький Г.О.
2Шевченко МаксимБахмацький р-н13.11.199252.50ІІ21Небощицький Г.О.
3Кошіль ДмитроЧернігів ОДЮСШ з олім.видів19.06.199841.70ІІІОсПорядіна В.В.
4Хропач ОлегКорюківський р-н МОН  ДЮСШ10.10.198031.10ІІ-юн18Лисік Р.Г.
5Єфімчук ДмитроБахмацький р-н23.07.200326.56б/р15Небощицький Г.О.
6Кремез ОлександрНіжин МОН КДЮСШ10.03.197523.13б/р13Левчук Г.Л.
7Кисіль РоманБахмацький р-н12.05.199421.01б/р11Небощицький Г.О.
8Загорулько ЄгорБахмацький р-н10.11.199720.98б/р9Небощицький Г.О.
Метання спису юнаки 2002 р.н. і мол. (700 гр)
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Лисенко АнтонБахмацький р-н МОН ДЮСШ04.07.200349.27ІІ24Небощицький Г.О.
2Саєвський ІлляБахмацький р-н МОН ДЮСШ01.08.200643.43ІІІ21Небощицький Г.О.
3Башук ВладиславБахмацький р-н МОН ДЮСШ17.03.200339.24І-юнОсНебощицький Г.О.
4Кушнір ІванНосівський р-н, МОН, ДЮСШ02.01.200339.00І-юн18Борисенко А.В.
5Годунок ІванНосівський р-н, МОН, ДЮСШ00.00.200536.28І-юн15Савченко А.В.,Борисенко А.В.
6Мельник ТарасНосівський р-н, МОН, ДЮСШ30.01.200332.31ІІ-юн13Шиша Н.О.
8Рябенко ОлександрБахмацький р-н МОН ДЮСШ05.12.200432.12ІІ-юнОсНебощицький Г.О.
9Яременко ЄгорБахмацький р-н МОН ДЮСШ18.07.200526.42ІІІ-юнОсНебощицький Г.О.
10Олійник МатвійКорюківський р-н МОН  ДЮСШ23.02.200621.58ІІІ-юн11Хропач О.Ф.
11Радченко МиколаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ17.07.200321.23ІІІ-юн9Хропач О.Ф.
100м жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Стецкова ТетянаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 109.03.200013.1 Ф-13.0ІІ24Кузьомко Л.М.Красільник Т.С.
2Сивець АннаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”05.02.199914.5 Ф-14.1І-юнОсВятіорець С Є.,Середа С.С.
3Копитько АнастасіяЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”21.03.200414.4 Ф-14.5І-юн21Вятіорець С Є.,Середа С.С.
4Галаган ВікторіяЧернігів, ОДЮСШ з олім. видів10.08.200015.7 Ф-15.6ІІ-юнОсЛуценко В.В.
100м дівчата 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Тарасенко МаринаПрилуки МОН ДЮСШ20.12.200513.2 Ф-13.1ІІ24Бобровська О.А.
2Жук ОлександраКоропський р-н “К” ДЮСШ30.04.200513.6 Ф-13.3ІІІ21Лучко В.Л.
3Біленька ІваннаНіжин, МОН, КДЮСШ29.09.200513.1 Ф-13.4ІІІ18Кремез О.М.,Кремез М.П.
4Буряк ЛіліяЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.03.200313.7 Ф-13.6ІІІ15Шульга О.П.
5Красільник ВіолеттаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 102.05.200214.1 Ф-13.7ІІІОсКрасільник Т.С.
6Красножон СофіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 213.10.200414.2 Ф-13.9ІІІОсШевчук О.Л.
7Причиненко АннаПрилуки МОН ДЮСШ13.01.200313.8 Ф-14.2ІІІ13Бобровська О.А.
8Удалова ОлександраКоропський р-н “К” ДЮСШ21.06.200513.8 Ф-14.4ІІІ11Лучко В.Л.
9Олійник АнжелікаЧернігів, ОДЮСШ з олім. видів10.08.200514.2І-юнОсЛуценко В.В.
10Шумар СофіяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ06.03.200614.3І-юн9Шарак О.В.
11Харченко ВеронікаКоропський р-н “К” ДЮСШ20.04.200614.4І-юн7Лучко В.Л.
12Дубіль АлевтинаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.05.200514.6І-юн5Чекалін С.П.
13Сукач Дар’яЧернігів, МОН, КДЮСШ- 215.08.200414.6І-юнОсШевчук О.Л.
14Васько ПолінаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ28.04.200514.8І-юн3Лисік Р.Г.
15Биховець ВалеріяЧернігів16.06.200214.8І-юнОсФіліпови
16Браточкина АннаЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”20.02.200614.8І-юнОсВятіорець С Є.,Середа С.С.
17Ткаченко ВалеріяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.01.200515.0ІІ-юнОсКуц А.С.,Бойко В.С.
18Ларченко АнастасіяКоропський р-н “К” ДЮСШ20.12.200615.0ІІ-юн2Лучко В.Л.
19Титаренко АннаМенська МР22.10.200615.1ІІ-юн1Терпицька І.Л.
20Моторна ВеронікаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ26.10.200615.2ІІ-юн0Сахута А.О.
21Кіндюшенко МирославаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ01.09.200515.3ІІ-юн0Шиша Н.О.
22Коршек АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 211.04.200515.4ІІ-юнОсШевчук О.Л.
23Наталушко ВарвараЧернігів, МОН, КДЮСШ- 123.02.200515.3ІІ-юнОс.Красільник Т.С.
24Левченко КсеніяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 205.04.200515.4ІІ-юнОсШевчук О.Л.
25Зуб АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 114.04.200515.5ІІ-юнОсАнтонова В.Г.
26Чугай ЄлізаветаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”31.10.200315.7ІІІ-юнОсШульга О.П.
27Мороз АльбінаКоропський р-н “К” ДЮСШ28.04.200715.8ІІІ-юнОсЛучко В.Л.
28Полюшко ВалеріяСновський р-н, МОН, ДЮСШ17.09.200515.9ІІІ-юн0Лахадинов Є.О.
29Сухобок МіланаСновський р-н, МОН, ДЮСШ08.03.200716.1б/р0Лахадинов Є.О.
30Демиденко Дар’яСновський р-н, МОН, ДЮСШ27.01.200716.1б/р0Лахадинов Є.О.
31Тищенко КаринаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”22.09.200516.2б/рОсКорецька С.М.
32Марченко АнжелаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”16.11.200216.3б/рОсШульга О.П.
33Мороз АннаКоропський р-н “К” ДЮСШ07.12.200816.5б/рОсЛучко В.Л.
34Кожевата ЖаннаКоропський р-н “К” ДЮСШ15.01.200716.6б/рОсЛучко В.Л.
35Сергіянська ВікторіяСновський р-н, МОН, ДЮСШ19.03.200616.7б/р0Івлєв В.Ю.
36Литньова ЯрославаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 117.05.200616.8б/рОсКрасільник Т.С.
37Савенко АнгелінаЧернігів, ОДЮСШ з олім. видів21.11.200317.2б/рОсЛуценко В.В.
38Лук’яненко ЄлізаветаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”01.07.200617.2б/рОсКорецька С.М.
39Мазуренко АделінаПрилуки МОН, ДЮСШ31.01.200517.3б/рОсРакетський А.І.
40Литвиненко ВікторіяКоропський р-н “К” ДЮСШ09.08 200617.4б/рОсЛучко В.Л.
41Лях ІринаКоропський р-н “К” ДЮСШ08.10.200819.1б/рОсЛучко В.Л.
Савостянова ТетянаНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ25.01.2003DQСахно В.К.
Ісмайлова РушанаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”28.05.2005DNSКорецька С.М.
Громова ВікторіяКоропський р-н “К” ДЮСШ22.07.2007DNSЛучко В.Л.
Дедусь МаріяСновський р-н, МОН, ДЮСШ16.09.2006DNSЛахадинов Є.О.
300м жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Стецкова ТетянаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 109.03.200042.4ІІІ24Кузьомко Л.М.Красільник Т.С.
2Копитько АнастасіяЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”21.03.200446.2ІІІОсВятіорець С Є.,Середа С.С.
3Сивець АннаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”05.02.199948.0ІІІОсВятіорець С Є.,Середа С.С.
4Брухно ТетянаПрилуки МОН ДЮСШ16.02.200349.9І-юн21.Мачульний Є.В.
5Галаган ВікторіяЧернігів, ОДЮСШ з олім. видів10.08.200051.2ІІ-юнОсЛуценко В.В.
6Тищенко КаринаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”17.07.200156.6б/рОсКорецька С.М.
300м дівчата 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Біленька ІваннаНіжин, МОН, КДЮСШ29.09.200543.7ІІІОсКремез О.М.,Кремез М.П.
2Буряк ЛіліяЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.03.200344.9ІІІ24Шульга О.П.
3Олійник АнжелікаЧернігів, ОДЮСШ з олім. видів10.08.200545.6ІІІОсЛуценко В.В.
4Сукач Дар’яЧернігів, МОН, КДЮСШ- 215.08.200447.3ІІІОсШевчук О.Л.
5Красножон СофіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 213.10.200447.6ІІІОсШевчук О.Л.
6Лактюшина НадіяМенська ОТГ26.02.200648.6І-юнОсТаратухіна Н.П.
7Штанько АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ19.04.200549.9І-юн21Шиша Н.О.
8Браточкина АннаЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”20.02.200650.1ІІ-юнОсВятіорець С Є.,Середа С.С.
9Моторна ВеронікаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ26.10.200650.3ІІ-юн18Сахута А.О.
10Левченко КсеніяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 205.04.200550.4ІІ-юнОсШевчук О.Л.
11Чобану ЄлізаветаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ19.02.200551.0ІІ-юнОсКуц А.С.,Бойко В.С.
12Наумчик ЮліяМенська МР11.12.200451.8ІІ-юнОсТерпицька І.Л.
13Митрофанова ІринаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ21.06.200552.8ІІ-юн15Сахута А.О.
14Ткаченко ВалеріяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.05.200553.1ІІІ-юнОсКуц А.С.,Бойко В.С.
15Овсякова ВасилинаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ12.05.200654.2ІІІ-юнОсКуц А.С.,Бойко В.С.
16Крот КатеринаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 120.09.200357.3б/рОсОвчаренко І.М.
Наталушко ВарвараЧернігів, МОН, КДЮСШ- 128.02.2005DNSКрасільник Т.С.
Причиненко АннаПрилуки, МОН. ДЮСШ13.01.2003DNSБобровська О.А.
600м жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Жмурко АннаЧернігів “У” ОШВСМ24.10.19961.39.024Лагункова Н.М., Клюєв А.О.Філіпов В.В.
2Дятлова ЮліяЧернігів “У” ОШВСМ18.08.19901.39.921Лагункова Н.М., Клюєв А.О.Філіпов В.В.
3Копитько АнастасіяЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”21.03.20041.47.418Вятіорець С Є.,Середа С.С.
4Діденко ОльгаЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР04.06.20001.50.7ОсРябов В.В.
5Сирбу АнастасіяЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР01.05.20002.00.3ОсРябов В.В.
600м дівчата 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Овсякова ДаринаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.10.20031.49.424Куц А.С.,Бойко В.С.
2Дмитренко АлінаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР01.02.20061.51.721Кривоус Н.В.
3Бондаренко НаталіяКоропський р-н “К” ДЮСШ07.09.20051.52.418Лучко В.Л.
4Савостянова ТетянаНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ25.01.20031.55.315Сахно В.К.
5Кеда ЮліяКоропський р-н “К” ДЮСШ01.01.20071.55.413Лучко В.Л.
6Білобловська ВікторіяНіжин, МОН, КДЮСШ27.10.20051.57.711Кремез О.М.,Кремез М.П.
7Чобану ЄлізаветаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ19.02.20052.00.6ОсКуц А.С.,Бойко В.С.
8Моцар ЛіліяСновський р-н, МОН, ДЮСШ05.04.20032.02.19Медведьова Н.М.
9Коршек АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 211.04.20052.02.2ОсШевчук О.Л.
10Левченко КсеніяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 205.04.20052.03.1ОсШевчук О.Л.
11Мемех АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 105.08.20022.03.7ОсОвчаренко І.М.
12Сергіянська ВікторіяСновський р-н, МОН, ДЮСШ19.03.20062.04.57Івлєв В.Ю.
13Митрофанова ІринаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ21.06.20052.04.65Сахута А.О.
14Овсякова ВасилинаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ12.05.20062.04.7ОсКуц А.С.,Бойко В.С.
15Демиденко Дар’яСновський р-н, МОН, ДЮСШ27.01.20072.11.2ОсЛахадинов Є.О.
16Весненко КатеринаНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ17.09.20032.11.83Сахно В.К.
17Сухобок МіланаСновський р-н, МОН, ДЮСШ08.03.20072.13.12Лахадинов Є.О.
18Авраменко ВалеріяКорюківський р-н МОН  ДЮСШ11.03.20062.13.71Авраменко Т.О.
19Щукіна АнастасіяНіжинський р-н, “К”,ДЮСШ17.10.20032.15.40Сахно В.К.
Дедусь МаріяСновський р-н, МОН, ДЮСШ16.09.2006DNSЛахадинов Є.О.
Романенко КатеринаПрилуки МОН, ДЮСШ17.11.2002DNSТисенко С.Б.
Євтушенко ТетянаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ19.04.2005DNSШиша Н.О.
1000м жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Жмурко АннаЧернігів “У” ОШВСМ24.10.19963.03.9ІОсЛагункова Н.М., Клюєв А.О.Філіпов В.В.
2Дятлова ЮліяЧернігів “У” ОШВСМ-Менський р-н18.08.19903.09.3ІІ24Лагункова Н.М., Клюєв А.О.Філіпов В.В.
3Аллахвердієва АннаЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР28.11.20013.24.4ІІІОсЛагункова Н.М.
4Діденко ОльгаЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР04.06.20003.25.5ІІІОсРябов В.В.
Циганова АнастасіяЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР01.05.19993.28.8ІІІОсРябов В.В.
Михальченко НаталіяПрилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів28.06.19993.35.5ІІІ21Салівон Р.П.
Власенко АнастасіяЧернігів “Д”21.04.20003.48.0І-юнОсТкаченко І.В.
Сирбу АнастасіяЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР01.05.20003.52.0І-юнОсРябов В.В.
Сергусь МаріяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 117.12.20013.59.6І-юнОсОвчаренко І.М.
Січеті ОксанаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 105.09.1997DNSОвчаренко І.М.
1000м дівчата 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Дворніченко ЯнаЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”20.07.20033.12.5ІІ24Шульга О.П.
2Дмитренко АлінаЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР09.10.20073.20.0ІІІ21Кривоус Н.В.
3Овсякова ДаринаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.10.20033.27.7ІІІ18Куц А.С.,Бойко В.С.
4Білобловська ВікторіяНіжин, МОН, КДЮСШ27.10.20053.50.7І-юн15Левчук Г.Л.
5Борисенко ВеронікаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ01.01.20073.55.0І-юн13Лисік Р.Г.
6Романенко КатеринаПрилуки МОН, ДЮСШ17.11.20024.04.0ІІ-юнОсТисенко С.Б.
7Авраменко ВалеріяКорюківський р-н МОН  ДЮСШ03.11.20064.04.7ІІ-юн11Авраменко Т.О.
8Євтушенко ТетянаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ19.04.20054.04.8ІІ-юн9Шиша Н.О.
9Вінниченко АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 106.01.20024.17.5ІІ-юнОсАнтонова В.Г.
10Каліна ВалеріяКорюківський р-н МОН  ДЮСШ02.11.20064.19.7ІІ-юнОсСахута А.О.
11Савенко АнастасіяКорюківський р-н МОН  ДЮСШ22.12.20064.44.9ІІІ-юнОсСахута А.О.
3000м жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Жмурко АннаЧернігів “У” ОШВСМ24.10.199610.20.8І24Лагункова Н.М., Клюєв А.О.Філіпов В.В.
2Михальченко НаталіяПрилуки МОН, ДЮСШ28.06.199912.17.2ІІІ21Салівон Р.П.
3Циганова АнастасіяЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР01.05.199912.47.6І-юнОсРябов В.В.
4Сущенко ВалеріяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ31.07.200312.59.9І-юн18Шарак О.В.
3000м дівчата 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Дворніченко ЯнаЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”20.07.200311.53.2ІІІ24Шульга О.П.
2Туз АнастасіяКорюківський р-н МОН  ДЮСШ20.01.200613.16.6ІІ-юн21Лисік Р.Г.
3Швиденко ВікторіяБахмацький р-н, МОН, ДЮСШ18.11.200413.20.7ІІ-юн18Мартиненко Г.П.
4Кононець АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ14.01.200415.31.9ІІІ-юн15Шиша Н.О.
5Стовбуненко ЯринаСновський р-н, МОН, ДЮСШ17.10.200216.02.5б/р13Лахадинов Є.О.
100м з/б жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Лобан ЮліяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ07.08.200015.8ІІ24Шарак О.В.
100м з/б дівчата 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Лактюшина НадіяМенська ОТГ26.02.200616.7ІІІ24Таратухіна Н.П.
2Наумчик ЮліяМенська МР11.12.200419.0І-юн21Терпицька І.Л.
3Лень СофіяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.08.200519.7І-юн18Куц А.С.,Бойко В.С.
4Росохацька МаринаПрилуки МОН ДЮСШ22.10.200220.0ІІ-юнОсРакетський А.І.
5Олійник АлінаМена, ОДЮСШ олім. видів20.07.200520.1ІІ-юн15Таратухіна Н.П.
6Ковтун ВікторіяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ22.07.200520.1ІІ-юн13Куц А.С.Бойко В.С.
7Чугай ЄлізаветаЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”31.10.200320.2ІІ-юнОсШульга О.П.
8Білоус ЮліяПрилуки МОН ДЮСШ05.07.200521.4ІІ-юнОсРакетський А.І.
9Дрозд КіраПрилуки МОН ДЮСШ24.09.200621.9ІІІ-юнОсРакетський А.І.
10Марченко АнжелаЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”16.11.200223.2б/рОсШульга О.П.
11Лактюшина ЯнаМенська ОТГ28.09.200723.6б/р11Таратухіна Н.П.
300м з/б жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Брухно ТетянаПрилуки МОН ДЮСШ16.02.200352.9ІІІ24Мачульний Є.В.
2Михальченко НаталіяПрилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів28.06.199956.3І-юнОсСалівон Р.П.
300м з/б дівчата 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Росохацька МаринаПрилуки МОН ДЮСШ22.10.200257.1І-юнОсРакетський А.І.
2Лень СофіяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.08.200558.5І-юн24Куц А.С.,Бойко В.С.
3Дрозд КіраПрилуки МОН ДЮСШ24.09.20061.01.4ІІ-юнОсРакетський А.І.
4Ганущенко СніжанаМенська ОТГ21.01.20061.02.3ІІІ-юн21Таратухіна Н.П.
5Олійник АлінаМенська МР20.07.20051.03.4ІІІ-юн18Терпицька І.Л.
6Білоус ЮліяПрилуки МОН ДЮСШ05.07.20051.03.5ІІІ-юнОсРакетський А.І.
7Ковтун ВікторіяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ22.07.20051.03.9ІІІ-юн13Куц А.С.Бойко В.С.
Стрибки у довжину жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Лобан ЮліяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ07.08.20005.51ІІ24Шарак О.В.
2Чернікова АлінаПрилуки МОН ДЮСШ25.07.20015.16ІІІ21Бобровська О.А.
3Постоногова АннаПрилуки МОН ДЮСШ07.08.20015.15ІІІ18Мачульний Є.В.
4Дорошенко ПолінаМенська ОТГ12.11.20035.03ІІІ15Таратухіна Н.П.
Волницька Дар’яБахмацький р-н МОН ДЮСШ19.02.2001DNSНебощицький Г.О.
Стрибки у довжину дівчата 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Численко КатеринаНіжин, МОН, КДЮСШ16.05.20035.10ІІІ24Кремез О.М.,Кремез М.П.
2Біленька ІваннаНіжин, МОН, КДЮСШ29.09.20055.07ІІІ21Кремез О.М.,Кремез М.П.
3Панюкова БаженаПрилуки МОН ДЮСШ24.03.20044.95ІІІ18Бобровська О.А.
4Лактюшина НадіяМенська ОТГ26.02.20064.95ІІІ15Таратухіна Н.П.
5Майстренко ВікторіяМенська ОТГ21.08.20184.63І-юн13Таратухіна Н.П.
6Рогова Дар’яМенська МР11.01.20064.61І-юн11Терпицька І.Л.
7Штанько АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ19.04.20054.49І-юн9Шиша Н.О.
8Ткаченко КатеринаМенська МР16.01.20054.42І-юн7Терпицька І.Л.
9Наумчик ЮліяМенська МР11.12.20044.41І-юнОсТерпицька І.Л.
10Моторна ВеронікаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ26.10.20064.28І-юн5Сахута А.О.
11Титаренко АннаМенська МР22.10.20064.21І-юн3Терпицька І.Л.
12Митрофанова ІринаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ21.06.20054.10ІІ-юнОсСахута А.О.
13Полюшко ВалеріяСновський р-н, МОН, ДЮСШ17.09.20053.94ІІ-юн2Лахадинов Є.О.
14Соломенник КатеринаМенська МР04.01.20083.81ІІ-юнОсТерпицька І.Л.
15Шумар СофіяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ06.03.20063.67ІІІ-юн1Шарак О.В.
16Туз АнастасіяКорюківський р-н МОН  ДЮСШ20.01.20063.56ІІІ-юн0Лисік Р.Г.
17Мазуренко АделінаПрилуки МОН ДЮСШ31.01.20053.49б/рОсРакетський А.І.
Буряк ЛіліяЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.03.2003DNSШульга О.П.
Красільник ВіолеттаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 102.05.2002DNSКрасільник Т.С.
Потрійний жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Чернікова АлінаПрилуки МОН ДЮСШ25.05.200110.69ІІІ24Бобровська О.А.
Потрійний дівчата 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Панюкова БаженаПрилуки МОН ДЮСШ24.03.200410.91ІІІ24Бобровська О.А.
2Дорошенко ПолінаМенська ОТГ12.11.200310.82ІІІОсТаратухіна Н.П.
3Численко КатеринаНіжин, МОН, КДЮСШ16.05.200310.80ІІІ21Кремез О.М.,Кремез М.П.
Росохацька МаринаПрилуки МОН ДЮСШ22.10.2002DNSОсРакетський А.І.
Стрибки у висоту жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Дорошенко ПолінаМенська ОТГ12.11.2003160ІІ24Таратухіна Н.П.
2Ганущенко СніжанаМенська ОТГ21.01.2006150ІІ21Таратухіна Н.П.
Стрибки у висоту дівчата 2002 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Майстренко ВікторіяМенська ОТГ23.10.2004155ІІ24Таратухіна Н.П.
2Ткаченко КатеринаМенська МР16.01.2005155ІІ21Терпицька І.Л.
3Дубіль АлевтинаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.05.2005155ІІ18Чекалін С.П.
4Лактюшина ЯнаМенська ОТГ28.09.2006125ІІ-юн15Таратухіна Н.П.
5Мірошніченко ЄвгеніяКорюківський р-н МОН  ДЮСШ13.08.2004125ІІ-юн13Сахута А.О.
Штовхання ядра жінки (4 кг)
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Лупинос КатеринаЧернігів ОДЮСШ олім.видів-Мена01.02.200012.16І24Порядіна В.В.
2Полоз ОленаЧернігів ОДЮСШ олім.видів-Мена12.03.19999.53ІІІ21Порядіна В.В.
3Карацюба ЯнаЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР25.10.20008.00ІІІ18Кондратенко П.Б.,Небощицький Г.О.
4Раудік ІринаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”01.01.20007.86І-юнОсСереда О.А.
5Ансютіна КатеринаНіжин, МОН, КДЮСШ27.08.20017.70І-юн15Левчук Г.Л.
Лобан ЮліяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ07.08.2000DNSШарак О.В.
Штовхання ядра дівчата 2002 р.н. і мол. (3 кг)
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Петренко АльонаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ27.08.200412.45ІІ24Шарак О.В.
2Соломенник ВікторіяМенська МР09.04.200412.13ІІ21Терпицька І.Л.
3Римар МаринаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ28.05.200411.05ІІІ18Шарак О.В.
4Дандель МаринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ16.03.20059.45І-юн15Небощицький Г.О.
5Шепель АнгелінаМенська ОТГ14.07.20088.92І-юн13Таратухіна Н.П.
6Бреус МаріяЧернігів ОДЮСШ з олім.видів31.03.20058.66І-юнОсПорядіна В.В.
7Полюшко АнастасіяЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”28.05.20048.52І-юнОсСереда О.А.
8Брагінець Дар’яБахмацький р-н МОН ДЮСШ15.12.20047.97ІІ-юн9Небощицький Г.О.
9Кравченко КатеринаЧернігів ОДЮСШ з олім.видів29.11.20037.96ІІ-юнОсПорядіна В.В.
10Авраменко АнастасіяКорюківський р-н МОН  ДЮСШ03.04.20057.01ІІ-юн7Сахута А.О.
11Федоренко ІванкаЧернігів ОДЮСШ з олім.видів05.04.20047.03ІІ-юнОсПорядіна В.В.
12Гуляй ОльгаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”14.06.20036.61ІІІ-юнОсСереда О.А.
Шестак АннаСновський р-н, МОН, ДЮСШ17.04.2004NMМедведьова Н.М.
Метання диску жінки (1 кг.)
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Лупинос КатеринаЧернігів ОДЮСШ олім.видів-Мена01.02.200037.03ІІ24Порядіна В.В.
2Полоз ОленаЧернігів ОДЮСШ з олім.видів12.03.199932.50ІІІОсПорядіна В.В.
3Карацюба ЯнаЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР25.10.200023.20ІІ-юнОсКондратенко П.Б.,Небощицький Г.О.
Метання диску дівчата 2002 р.н. і мол. (1 кг.)
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Соломенник ВікторіяМенська МР09.04.200428.30І-юн24Терпицька І.Л.
2Кравченко КатеринаЧернігів ОДЮСШ з олім.видів29.11.200322.05ІІ-юнОсПорядіна В.В.
3Середа СофіяЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”22.11.200721.05ІІ-юнОсСереда О.А.
4Полюшко АнастасіяЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”28.05.200420.48ІІ-юнОсСереда О.А.
5Гуляй ОльгаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”14.06.200320.40ІІ-юнОсСереда О.А.
6Авраменко АнастасіяКорюківський р-н МОН  ДЮСШ03.04.200518.78ІІІ-юн21Сахута А.О.
7Никифоренко АльонаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ11.05.200417.75б/р18Сахута А.О.
8Бреус МаріяЧернігів ОДЮСШ з олім.видів31.03.200517.34б/рОсПорядіна В.В.
9Туз АнастасіяКорюківський р-н МОН  ДЮСШ20.01.200617.12б/рОсЛисік Р.Г.
Шепель АнгелінаМенська ОТГ14.07.2008NMТаратухіна Н.П.
Васько ПолінаКорюківський р-н МОН  ДЮСШ28.04.2005NMЛисік Р.Г.
Метання спису жінки (600 гр.)
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Карацюба ЯнаЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР25.10.200027.85ІІІ24Кондратенко П.Б.,Небощицький Г.О.
2Волницька Дар’яБахмацький р-н МОН ДЮСШ19.02.200127.32ІІІ21Небощицький Г.О.
3Полоз ОленаЧернігів ОДЮСШ з олім.видів12.03.199922.10І-юн18Порядіна В.В.
Метання спису дівчата 2002 р.н. і мол. (500 гр.)
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Дандель МаринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ16.03.200531.71ІІІ24Небощицький Г.О.
2Городненко ДаринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ05.01.200528.10ІІІ21Небощицький Г.О.
3Брагінець Дар’яБахмацький р-н МОН ДЮСШ15.12.200422.56І-юн18Небощицький Г.О.
4Яременко ІринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ19.05.200720.12ІІ-юнОсНебощицький Г.О.
5Бреус МаріяЧернігів ОДЮСШ з олім.видів31.03.200518.82ІІІ-юнОсПорядіна В.В.
6Кіндюшенко МирославаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ01.09.200517.60ІІІ-юн15Шиша Н.О.
7Авраменко АнастасіяКорюківський р-н МОН  ДЮСШ03.04.200512.81б/рОсСахута А.О.
Головний суддяРябов В.В.
Головний секретарАнтонова В.Г.
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment