Командний чемпіонат міста з легкої атлетики с

серед чоловіків та жінок 1999 р.н. і старших та

юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодших

18-19 травня 2017 року

ОНСЦ «Чернігів»

 

Результати зі змінами (скачати)

 

Командні результати:

  1. КПНЗ ДЮСШ «Україна» ЧМР 311 очок
  2. КДЮСШ №1 МОН 249 очок
  3. КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 243 очки
  4. КЗ ОДЮСШ з Олімпійських видів ЧОР 219 очок
  5. КДЮСШ №2 МОН 37 очок

 

Особисті результати:

№ з\пПрізвище, ім. я спортсменаДата народженняФСТДЮСШРезультатРозрядОчкиПрізвище, І.П. тренера
Біг 100м, жінки
1Максименко Катерина22.11.1998УДЮСШ12.2І24Кривоус Н.В.
Біг 100м, дівчата       
1Дворніченко Яна20.07.2003У«Атлет»Ф-13.7 (13.8)ІІІ24Шульга О.П.
2Онісіле Катерина17.03.2002УДЮСШФ-13.8 (13.6)ІІІ21Плотіцини
3Камко Інна23.09.2000МОНКДЮСШ №1Ф-14.0 (14.0)ІІІ18Овчаренко І.М.
4Лемеш Анастасія11.11.2002УДЮСШФ-14.1 (14.0)ІІІ15Плотіцини
5Мітькіна Вероніка26.09.2002УДЮСШФ-14.1 (13.8)І юн13Плотіцини
6Шкурко Юлія28.09.2000УДЮСШФ-14.5 (14.5)І юн11Лагункова Н.М.
7Басанько Елеонора24.12.2001УДЮСШ15.0ІІ юн9Плотіцини
8Крупка Анна20.09.2003У«Атлет»15.1ІІ юн7Шульга О.П.
9Сом Валерія2002УДЮСШ15.1ІІ юн5Плотіцини
10Лебідь Дар я12.02.2001УДЮСШ15.2ІІ юн3Філіпови
11Медведєва Діана11.04.2005МОНКДЮСШ №215.4ІІ юн2Шевчук О.Л.
12Грязна Анастасія14.02.2003У«Атлет»15.5ІІ юн1Шульга О.П.
13Бакеєва Катерина11.12.2002У«Атлет»16.6б/р0Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Біг 100м чоловіки       
1Красільник Ярослав09.10.1999МОНКДЮСШ №1Ф-11.0 (11.0)І24Красільник Т.С.
2Кравець Максим08.04.1984 ЧернігівФ-11.1 (11.0)І21Луценко В.В.
3Коптель Вадим16.06.1998МОНКДЮСШ №1Ф-11.2 (11.1)І18Овчаренко І.М.
4Муляр Дмитро1998УДЮСШФ-11.6 (11.7)ІІІ15 
5Чатов Олександр1998УДЮСШФ-11.7 (11.6)ІІІ13Кузьомко Л.М.
6Дубовик Віктор25.09.1995УДЮСШФ-11.9 (11.8)ІІІ11Філіпови
7Понамарчук Юрій23.01.1997УДЮСШ11.8ІІІ9Філіпови
8Грицай Владислав25.04.1997УЧНПУ11.8ІІІОс.Кузьомко Л.М.
9Голуб Владислав25.10.1991 ОШВСМ11.9ІІІОс.Філіпови
10Кирик Владислав04.11.1997МОНКДЮСШ №111.9ІІІ7Овчаренко І.М.
11Ширай Вадим16.07.1984 ДССТ12.3І юнОс.Голуб В.В.
12Харитонов Сергій1998УЧНПУ12.4І юнОс.Кузьомко Л.М.
13Коваль Артем05.06.1999УДЮСШ12.5І юн5Філіпови
14Гурбик Андрій07.05.1995УДЮСШ14.4б/р3Філіпови
100м, юнаки       
1Маслюк Денис13.06.2000МОНКДЮСШ №1Ф-11.6 (11.6)ІІІ24Овчаренко І.М.
2Бован Олексій21.08.2001 ОДЮСШ Ф-11.8 (11.9)ІІІ21Луценко В.В.
3Осаревич В ячеслав18.05.2001У«Атлет»Ф-11.9 (12.0)ІІІ18Вятіорець С.Є., Середа С.С.
4Шафіров Дмитро07.09.2000 ОДЮСШФ-12.0 (12.1)ІІІ15Луценко В.В.
5Мишко Ярослав03.04.2002УДЮСШФ-12.2 (12.4)І юн13Філіпови
6Гавриленко Максим12.06.2003МОНКДЮСШ-2Ф-12.3 (12.4)І юн11Шевчук О.Л.
7Мирний Данило09.12.2002УДЮСШ12.4І юн9Філіпови
8Кузін Ігор16.02.2001У«Атлет»12.5І юн7Корецька С.М.
9Мишура Олег16.12.2001МОНКДЮСШ №112.5І юн5Красільник Т.С.
10Маруженко Богдан25.01.2001У«Атлет»12.5І юн3Корецька С.М.
11Лукаш Максим2000УДЮСШ12.7ІІ юн2 
12Шамрук Олександр07.09.2001УДЮСШ12.7ІІ юн1Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
13Брика Богдан01.06.2001У«Атлет»13.1ІІІ юн0Вятіорець С.Є., Середа С.С.
14Неділя Назар08.07.2000УДЮСШ13.5ІІІ юн0Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
15Петренко Руслан11.08.2005МОНКДЮСШ №114.3б/р0Беркут Н.П.
400м, жінки       
1Жигун Яна25.02.1998УДЮСШ1.00.0ІІ24Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
2Редько Іванна21.05.1999УДЮСШ1.04.9ІІІ21Кузьомко Л.М.
3Сігеті Оксана04.03.1987 ЧКК1.11.1І юнОс.Лісогор В.М.
400м, дівчата       
1Стецкова Тетяна09.03.2000МОНКДЮСШ №11.03.5ІІІ24Красільник Т.С.
2Новгородська Євгенія2000УДЮСШ1.12.6І юн21 
3Семикоз Маргарита07.06.2000УДЮСШ1.12.8І юн18Лагункова Н.М.
4Корнієнко Анастасія2001УДЮСШ1.21.5б/р15 
5Козіна Інна2001УДЮСШ1.21.5б/р13 
6Крикуха Яна12.09.2000УДЮСШ1.23.0б/р11Лагункова Н.М.
400м, чоловіки       
1Батуренко Ігор03.11.1997УДЮСШ52.7ІІ24Рябов В.В., Кузьомко Л.М.
2Крюков Денис29.07.1999УДЮСШ54.2ІІІ21Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
3Піддубний Юрій17.10.1999МОНКДЮСШ №154.8ІІІ18Овчаренко І.М.
4Пісня Сергій16.12.1997 ОДЮСШ54.9ІІІ15Луценко В.В.
5Демидов Анатолій1998УДЮСШ58.1І юн13 
6Гордійко Єгор30.04.1999УДЮСШ58.6І юн11Рябов В.В.
7Ничипоренко Андрій  ПТНЗ №559.6ІІ юнОс.Овчаренко І.М.
8Хрущ Дмитро26.08.1997УДЮСШ1.01.6ІІІ юн9Рябов В.В.
9Яцика Юрій1999УДЮСШ1.07.7б/р7 
400м, юнаки       
1Каранда Нікіта25.01.2002 ОДЮСШ52.7ІІ24Масюк А.М., Хорт Т.М.
2Осаревич В ячеслав18.05.2001У«Атлет»53.4ІІ21Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3Слісаренко Максим16.04.2000 ОДЮСШ56.0ІІІ18Масюк А.М.
4Сироватко Максим01.02.2003МОНКДЮСШ №258.3І юн15Шевчук О.Л.
5Чучуй Богдан20.07.2001 ОДЮСШ1.02.6ІІІ юн13Луценко В.В.
 Чернобай Микола07.03.2000СОКДЮСШDNFМасюк А.М.
200м, жінки       
1Максименко Катерина22.11.1998УДЮСШ26.1ІІ24Кривоус Н.В.
2Закатова Ярослава30.07.1994УДЮСШ26.3ІІ21Філіпови
3Редько Іванна21.05.1999УДЮСШ28.8ІІІ18Кузьомко Л.М.
4Дрозд Світлана09.12.1996МОНКДЮСШ №133.4ІІІ юн15Овчаренко І.М.
200м, дівчата       
1Стецкова Тетяна09.03.2000МОНКДЮСШ №127.2ІІ24Красільник Т.С.
2Камко Інна23.09.2000МОНКДЮСШ №129.3І юн21Овчаренко І.М.
3Жигалова Марина12.03.2000У«Атлет»29.9І юн18Корецька С.М.
4Крупка Анна20.09.2000У «Атлет»31.0ІІ юн15Шульга О.П.
5Тимченко Дар я06.04.2002У«Атлет»31.7ІІ юн13Корецька С.М.
6Медведєва Діана11.04.2005МОНКДЮСШ №232.4ІІІ юн11Шевчук О.Л.
7Грязна Анастасія14.02.2003У«Атлет»32.6ІІІ юн9Шульга О.П.
8Семикоз Маргарита07.06.2000УДЮСШ32.7ІІІ юн7Лагункова Н.М.
9Коритько Анастасія03.05.2000У«Атлет»32.8ІІІ юн5Корецька С.М.
200м, чоловіки       
1Кравець Максим08.04.1984 Чернігів22.8ІОс.Луценко В.В.
2Батуренко Ігор03.11.1997УДЮСШ23.5ІІ24Рябов В.В., Кузьомко Л.М.
3Крюков Денис29.07.1999УДЮСШ24.0ІІІ21Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
4Пісня Сергій16.12.1997 ОДЮСШ24.3ІІІ18Луценко В.В.
5Грицай Владислав25.04.1997УЧНПУ24.3ІІІОс.Кузьомко Л.М.
6Харитонов Сергій1998УЧНПУ25.1ІІІОс.Кузьомко Л.М.
7Коваль Артем1999УДЮСШ25.4ІІІ15Філіпови
8Чатов Олександр1998УДЮСШ25.8І юн13Кузьомко Л.М.
Попруга Максим1986 ЧернігівDNFCамостійно
200м, юнаки       
1Каранда Нікіта25.01.2002 ОДЮСШ23.3ІІ24Масюк А.М., Хорт Т.М.
2Маслюк Денис13.06.2000МОНКДЮСШ №124.1ІІІ21Овчаренко І.М.
3Осаревия Вячеслав18.05.2001У«Атлет»24.2ІІІ18Вятіорець С.Є., Середа С.С.
4Бован Олексій21.08.2001 ОДЮСШ24.3ІІІ15Луценко В.В.
5Мишко Ярослав03.04.2002УДЮСШ25.0ІІІ13Філіпови
6Сироватко Максим01.02.2003МОНКДЮСШ-225.5ІІІ11Шевчук О.Л.
7Гавриленко Максим12.06.2003МОНКДЮСШ-225.5ІІІ9Шевчук О.Л.
8Маруженко Богдан25.01.2001У«Атлет»25.7І юн7Корецька С.М.
9Мишура Олег16.12.2001МОНКДЮСШ №126.0І юн5Красільник Т.С.
10Шамрук Олександр07.09.2001УДЮСШ26.4І юн3Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
11Грищенко Владислав18.09.2002УКДЮСШ26.5І юн2Мельник О.М.
12Кузін Ігор16.02.2001У«Атлет»26.8ІІ юн1Корецька С.М.
13Бойко Нікіта2003 ОДЮСШ26.9ІІ юн0Порядіна В.В.
800м, жінки       
1Сігеті Оксана04.03.1997 ЧКК2.42.8ІІІОс.Лісогор
800м, дівчата       
1Дворніченко Яна20.07.2003У«Атлет»2.46.7ІІІ24Шульга О.П.
2Лебідь Дар я12.01.2001УДЮСШ3.36.0б/р21Філіпови
800м, чоловіки       
1Казачок Василь10.05.1996УДЮСШ2.02.2ІІ24Філіпови
2Мироненко Костянтин26.09.1998МОНКДЮСШ №12.04.8ІІ21Красільник Т.С.
3Піддубний Юрій17.10.1999МОНКДЮСШ №12.07.8ІІ18Овчаренко І.М.
4Селезень Андрій16.04.1998УДЮСШ2.16.0ІІІ15Лагункова Н.М.
5Гордійко Єгор30.04.1999УДЮСШ2.16.9ІІІ13Рябов В.В.
6Хрущ Дмитро26.08.1997УДЮСШ2.29.3І юн11Рябов В.В.
Пирожков Єгор01.09.1999У«Атлет»DNFКорецька С.М.
800м, юнаки       
1Брика Богдан01.06.2001У«Атлет»2.18.2ІІІ24Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2Устинов Дмитро02.12.2001УДЮСШ2.31.1ІІ юн21Мельник О.М.
1500, жінки       
1Ващенко Марія11.06.1996 ШВСМ5.03.8ІІ24Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
1500м, дівчата       
1Дворніченко Яна20.07.2003У«Атлет»5.42.5І юн24Шульга О.П.
2Лугіна Вікторія2005УДЮСШ5.47.3І юн21Лагункова Н.М.
1500м, чоловіки       
1Секера Дмитро10.01.1994МОНКДЮСШ №14.20.6ІІ24Овчаренко І.М.
2Казачок Василь10.05.1996УДЮСШ4.22.5ІІ21Філіпови
3Мироненко Костянтин26.09.1998МОНКДЮСШ №14.26.0ІІІ18Красільник Т.С.
4Голуб Владислав25.10.1991 ШВСМ4.28.5ІІІ15Філіпови
5Слісаренко Сергій30.12.1994УДЮСШ4.40.1ІІІ13Філіпови
6Ширай Вадим16.07.1984 ДССТ4.47.9ІІІОс.Голуб В.В.
7Самусь Андрій1998УДЮСШ4.48.2ІІІ11 
8Сотник Євгеній09.01.1999УДЮСШ4.48.3ІІІ9Рябов В.В.
9Скрипка Дмитро УДЮСШ5.30.3ІІІ юн7Рябов В.В.
10Дем яненко Артем15.08.1999УДЮСШ5.52.5ІІІ юн5Рябов В.В.
1500м, юнаки       
1Ільченко Віталій24.08.2000 СДЮШОР з л/с4.48.9ІІІОс.Сторожок В.П.
2Гречанюк Владислав27.02.2003МОНКДЮСШ №15.31.9ІІІ юн24Антонова В.Г.
3000м, чоловіки       
1Сотник Євгеній09.01.1999УДЮСШ10.21.2І юн24Рябов В.В.
2Слісаренко Сергій30.12.1994УДЮСШ10.27.9І юн21Філіпови
3Ткач Сергій   12.31.8ІІІ юн18 
4Селезньов Андрій05.10.1999У«Атлет»DNFКорецька С.М.
3000м, юнаки       
1Гречанюк Владисав27.02.2003МОНКДЮСШ №112.05.2ІІІ юн24Антонова В.Г.
400м з/б (0,84м)        
Слісаренко Максим16.04.2000 ОДЮСШDNFМасюк А.М.
Естафета 100-200-300-400м, дівчата       
1Дворніченко Яна

Жигалова Марина

Крупка Анна

Корицька Анастасія

 У«Атлет»2.49.1б/р24 
Естафета 200-400-600-800м, чоловіки       
1Красільник Ярослав

Піддубний Юрій

Мироненко Костянтин

Секера Дмитро

 МОНКДЮСШ №14.55.524 
2Дубовик Віктор

Батуренко Ігор

Казачок Василь

Морачевський Василь

 УДЮСШ4.56.021 
Естафета 100-200-300-400м, юнаки       
1Каранда Нікіта

Мишко Ярослав

Гавриленко Максим

Сироватко Максим

   2.20.6Ос. 
Довжина, жінки       
1Сорока Анастасія14.06.1997УДЮСШ4,29мІ юн24Лагункова Н.М.
2Пацай Яна1999МОНКДЮСШ №13,91мІІ юн21Овчаренко І.М.
3Тимченко Вікторія199МОНКДЮСШ №13,75мІІІ юн18Овчаренко І.М.
Довжина, дівчата       
1Мойсейчик Ганна2001УДЮСШ4,26мІ юн24Кривоус Н.В.
2Камко Інна23.09.2000МОНКДЮСШ №14,11мІІ юн21Овчаренко І.М.
3Ніженець Анна02.01.2003МОНКДЮСШ №14,10мІІ юн18Беркут Н.П.
4Ващенко Дарина03.07.2003МОНКДЮСШ №14,00мІІ юн15Беркут Н.П.
5Бондар Ангеліна14.07.2003МОНКДЮСШ №13,96мІІ юн13Беркут Н.П.
6Якуш Оксана2000УДЮСШ3,93мІІ юн11Кривоус Н.В.
Довжина, чоловіки       
1Дейнеко Юрій09.12.1996МОНКДЮСШ №15,58мІ юн24Овчаренко І.М.
2Тосенко Демед1999УДЮСШ5,49мІ юн21Лагункова Н.М.
3Пономарчук Юрій23.01.1997 ДЮСШ5,34мІ юн18Філіпови
4Паляниця Олександр1998 ОДЮСШ5,30мІ юн15Масюк А.М.
5Коваль Артем1999УДЮСШ4,75мІІ юн13Філіпови
6Гурбик Андрій07.05.1995УДЮСШ4,41мІІІ юн11Філіпови
Дубовик Віктор25.09.1995УДЮСШNM Філіпови
Довжина, юнаки       
1Кузін Ігор16.02.2001У«Атлет»5,29мІІ юн24Корецька С.М.
2Лукаш Максим2000УДЮСШ5,24мІІ юн21 
3Джиба Владислав09.02.2001УДЮСШ5,14мІІ юн18Філіпови
4Маруженко Богдан25.01.2001У«Атлет»5,10мІІ юн15Корецька С.М.
5Грищенко Владислав18.09.2002УКДЮСШ5,09мІІ юн13Мельник О.М.
6Мирний Данило09.12.2002УДЮСШ4,97мІІ юн11Філіпови
7Мишко Ярослав03.04.2002УДЮСШ4,89мІІ юн9Філіпови
8Петренко Руслан11.08.2005МОНКДЮСШ №14,63мІІІ юн7Беркут Н.П.
9Казанін Матвій10.05.2007МОНКДЮСШ №13,90мб/р5Беркут Н.П.
Копистко Кирило2000МОНКДЮСШ №1NMОвчаренко І.М.
Потрійний, жінки       
1Ручко Христина15.05.1999УДЮСШ9,50мІІ юн24Кривоус Н.В.
Потрійний, чоловіки       
1Пономарчук Юрій23.01.1997УДЮСШ11,53мІІ юн24Філіпови
Потрійний, юнаки       
1Грищенко Владислав18.09.2002УДЮСШ10,65мІІІ юн24Мельник О.М.
2Мишко Ярослав03.04.2002УДЮСШ10,06мІІІ юн21Філіпови
Ядро 4кг, жінки       
1Полоз Олена1999 ОДЮСШ10,48мІІІ24Порядіна В.В.
2Плющ Юлія1998 ОДЮСШ8,90мІ юн21Порядіна В.В.
3Чубара Дарина1999 «Атлет»6,91мІІІ юн18Середа О.А.
4Ушенко Альона1998 «Атлет»6,50мІІІ юн15Середа О.А.
5Горбатко Ангеліна1999 ОДЮСШ5,49мб/р13Порядіна В.В.
Ядро 3кг, дівчата       
1Федоренко Сніжана2000У«Атлет»9,62мІІІ24Середа О.А.
2Бреус Марія2004  7,81мІІ юн21 
Ядро 7,257кг, чоловіки       
1Попов Роман12.10.1993УДЮСШ15,53мКМС50+24Кондратенко П.Б.
2Журба Вадим11.09.1999У«Атлет»14,21мІ21Середа О.А.
3Кравченко Дмитро1999УДЮСШ12,60мІІ18Кондратенко П.Б.
4Ракуненко Денис1997У«Атлет»12,60мІІ15Середа О.А.
5Вірич Юрій1997 Інваспорт11,96мІІ13Середа О.А.
6Мислик Микола1983 Чернігів10,83мІІІ11 
7Баранов Владислав1997У«Атлет»10,31мІІІ9Середа О.А.
8Шурхал Юрій20.05.1997КДЮСШ10,15мІІІ7Порядіна В.В.
Ядро 5кг, юнаки       
1Куріка Микита2000У«Атлет»8,63мІІІ юн24Середа О.А.
2Криворучко Микола2002У«Атлет»8,06мІІІ юн21Середа О.А.
3Биковець Олександр2002 ОДЮСШ7,92мб/р18Порядіна В.В.
Спис 600гр, жінки       
1Полоз Олена1999  22,00мІ юн24Порядіна В.В.
Спис 600гр, дівчата (п/к спис 500гр)       
1Малиш Аліна2002 ОДЮСШ16,60мІІІ юн24Порядіна В.В.
п/кБреус Марія2005 ОДЮСШ18,60мІІІ юнПорядіна В.В.
Спис 800гр, чоловіки       
1Кошіль  Дмитро19.06.1998 ОДЮСШ39,56мІІ юн24Порядіна В.В.
2Кравченко Дмитро1998УДЮСШ39,20мІІ юн21Кондратенко П.Б.
3Григоренко Олександр 04.01.1996КДЮСШ36,60мІІ юн18Порядіна В.В.
Спис 700гр,  юнаки (п/к спис 600гр)       
1Бойко Микита2003 ОДЮСШ28,14мІІ юн24Порядіна В.В.
2Биковець Олександр2002 ОДЮСШ20,20мб/р21Порядіна В.В.
3Кулініч Кирило2002 ОДЮСШ18,30мб/р18Порядіна В.В.
п/кЛадоха Владислав12.09.2004 ОДЮСШ18,96мб/рПорядіна В.В.

Головний суддя_______________________Масюк А.М.

 

Секретар _____________________________Філіпова В.І.

 

7 комментариев

  1. Ну Любитель бега :

    люди!! ЭТО ЖЕ УЖАС. А ГДЕ РЕЗУЛЬТАТИ? ПОЗОР ВСЕМ ТРЕНЕРАМ.

  2. track and field :

    З тренерів я б відзначив Андрія Масюка. Його учень Чернобай (2000 р.н.) біжить 400 м за 52,5. Ще один талант – Нікіта Каранда (2002 р.н.) – цю ж дистанцію долає за 52,7! Нема дорослих атлетів! Чомусь не працює такий сильний тренер як Сердюк В.І. І взагалі студентська легка атлетика дуже зміліла. Буде працювати на повну потужність стадіон з біговими доріжками, піднімуть з 1 вересня зарплату тренерам (зараз вона мінімальна) – і все наладиться…

    • Андрей :

      TRACK AND FIELD тебе сначала желательно проанализировать соревнования, посмотреть сколько и у какого тренера детей, а потом ВІДЗНАЧАТИ кого либо. (Масюк А. выставил 3 спортсменов, Нікіта Каранда – это спортсмен Хорт Т.)

  3. Ну Любитель бега :

    ну ну)

  4. ДЮСШ "Атлет" :

    Уважаемый TRACK AND FIELD, если ваша задача заключается в том чтобы пропиарить А.Масюка, то Вы поступаете абсолютно верно. А вот если нужно “відзначити” лучшего тренера, то наверное необходимо упомянуть Таратухину Н.П., именно она стала победителем в 2016 г. согласно условий конкурса. Вторым за ней был Середа А.А.. Если этот критерий оценки не подходит, то можно предложить другой. Вадим Журба воспитанник тренера Середы А.А., будучи учеником средней школы с. Ивановка является членом штатной сборной команды Украины, выполнил отборочный норматив ЕАА для участия в Чемпионате Европы среди юниоров. А. Масюк ,как видите пока не дотягивает,

  5. Ну Любитель бега :

    Некоректное сравнение. в ДЮСШ АТЛЕТ многие тренера не дотягивают до уровня Середы Саши и он это доказал. Результат только у его воспитанников в школе. А остальные практически ноль.

  6. Ну Любитель бега :

    А Таратухина тренер с области а не с города то что я имел ввиду. Но перед ней действительно нужно снять шляпу. Она великий тренер и педагог.

Leave a Comment