Відкритий Кубок області з легкої атлетики

серед чоловіків і жінок, юнаків та дівчат 2004-2007 р.н.

30.09-01.10.2021 

 м. Чернігів, стадіон ДП ОНСЦ»Чернігів»

Результати (скачати)

Особисті  результати.

Чоловіки.

Місце Прізвище та імя спортсмена Дата народження Команда Результат Роз

ряд

 Тренери
 100м, чоловіки
1 Сідина Владислав         1990 Корюківський р-н, Менська ТГ 11.2 Ф-11.1 І Таратухіна Н.П.
2 Дворников Андрій 06.01.1995 Чернігів, «У» ОШВСМ 11.3 Ф-11.2 ІІ Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3 Бован Олексій 21.08.2001 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 11.3 Ф-11.4 ІІ Луценко В.В.
4 Гавриленко Максим 12.06.2003 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 11.8 Ф-11.7 ІІІ Кузьомко Л.М. Шевчук О.Л.
5 Гульок Дмитро 30.10.2002 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 12.5 Ф-12.5 І-юн Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Пархоменко Владислав 26.08.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 12.2 Ф-DNS І-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
Слиш Максим 11.01.2000 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 13.2 Ф-DNS ІІ-юн Красільник Т.С
Лобуренко Артем 18.12.2003 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNF Шевчук О.Л.
100м, юнаки 2004-2007 р.н.
1 Петренко Віталій 18.02.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 11.1 Ф-11.1 І Шульга О.П.
2 Гук Віталій 24.03.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 11.3 Ф-11.3 ІІ Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3 Парубець Максим 18.05.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 11.7 Ф-11.8 ІІІ Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
4 Спичак Ярослав 23.10.2005 Н-Сіверський р-н, смт.Понорниця 11.7 Ф-12.0 ІІІ Спичак В.І.
5 Чекалін Андрій 19.09.2005 Прилуки, МОН, ДЮСШ 12.1 Ф-12.2 І-юн Чекалін С.П.
6 Коковін Андрій 03.03.2006 Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 12.0 Ф-12.3 ІІІ Куц А.С.
7 Редька Артем 23.08.2005 Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 12.0 Ф-12.5 ІІІ Куц А.С.
Фрідрих Володимир 12.06.2005 Чернігівський р-н, МОН,  Козелецька ДЮСШ 12.1 Ф-DNS І-юн Шарак О.В.
9 Абакуменко Микита 01.08.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 12.3 І-юн Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
10 Куйбіда Артем 22.02.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 12.4 І-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
11 Коваленко Кіріл 30.07.2005 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ 12.4 І-юн Івлєв В.Ю.
12 Гусол Олексій 19.09.2005 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 12.5 І-юн Філіпова В.І.
13 Медвідь Сергій 06.01.2006 Н-Сіверський р-н, Коропс. ДЮСШ 12.5 І-юн Лучко В.Л.
14 Рибачок Марк 21.08.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 12.7 ІІ-юн Вятіорець С.Є., Середа С.С.
14 Ломонос Роман 05.03.2006 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ 12.7 ІІ-юн Івлєв В.Ю.
14 Щуковський Євгеній 23.04.2007 Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГ 12.7 ІІ-юн Дубоносова Н.М.
15 Нестеренко Микита 17.07.2006 Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 12.7 ІІ-юн Куц А.С.
16 Потапенко Артур 30.05.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 12.9 ІІ-юн Лисік Р.Г.
16 Рибак Данило 28.08.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 12.9 ІІ-юн Вятіорець С.Є.,  Середа С.С.
17 Челей Микита 26.12.2007 Ніжин, МОН. КДЮСШ 12.9 ІІ-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
18 Дунай Богдан 28.06.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 12.9 ІІ-юн Корецька С.М.
19 Скорий Богдан 28.10.2006 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ

м. Сновськ

13.0 ІІ-юн Лахадинов Є.О.
20 Надточій Максим 14.08.2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 13.1 ІІІ-юн Сахута А.О.
21 Подтьоп Максим 17.11.2005 Ніжин, МОН.КДЮСШ 13.2 ІІІ-юн Сахно В.К.
22 Мазко Кирило 06.07.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 13.3 ІІІ-юн Лисік Р.Г.
23 Толкачов Олексій 30.03.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 13.4 ІІІ-юн Сахута А.О.
24 Негрій Андрій 00.00.2005 Прилуки, МОН, ДЮСШ 13.4 ІІІ-юн Чекалін С.П.
25 Шумський Олександр 21.11.2006 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ

м.Сновськ

13.4 ІІІ-юн Івлєв В.Ю.
26 Капиця Даниїл 11.06.2007 Н-Сіверський р-н, Коропс. ДЮСШ 13.4 ІІІ-юн Лучко В.Л.
27 Ікаєв Арсеній 27.07.2007 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 13.6 ІІІ-юн Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
28 Кизя Данило 04.09.2006 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 13.8 ІІІ-юн Філіпова В.І.
29 Неліп Євгеній 24.03.2007 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 13.8 ІІІ-юн Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
30 Білецький Євген          2007 Прилуки, МОН, ДЮСШ 14.0 ІІІ-юн Мачульний Е.В.
31 Радіонов Олег 07.07.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 14.5 б/р Шульга Є.А.
32 Гуляй Володимир 00.00.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 14.6 б/р Корецька С.М.
33 Лавренцов Влад 11.10.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 14.7 б/р Корецька С.М.
34 Погорілко Богдан 12.08.2007 Н-Сіверський р-н, Коропс. ДЮСШ 14.8 б/р Лучко В.Л.
Мажара Вадим 13.06.2005 Ніжин, МОН.КДЮСШ DNS Сахно В.К.
Артеменко Данило 12.10.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ DNS Лисік Р.Г.
Бабушкін Олександр 09.09.2005 Чернігів. ДЮСШ«Україна»ЧМР DNS Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
Новіченко Кирило 20.10.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Корецька С.М.
Ковалевський Дмитро 12.11.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
п/к Жменьковський Роман 14.06.2008 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 12.1 І-юн Сахута А.О.
п/к Радич Іван 13.09.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 14.3 б/р Корецька С.М.
п/к Ховдій Роман 05.05.2009 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 15.4 б/р Сахута А.О.
п/к Майстренко Юрій 27.06.2010 Корюківський р-н, Менська ТГ 15.4 б/р Таратухіна Н.П.
300м, чоловіки
1 Єрмоленко Андрій 23.12.1991 Чернігів, «У» ОШВСМ 34.5 ІІІ Сердюк В.І.
2 Дворников Андрій 06.01.1995 Чернігів, «У» ОШВСМ 36.1 ІІІ Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3 Сідина Владислав 1990 Корюківський р-н, Менська ТГ 36.2 ІІІ Таратухіна Н.П.
4 Бован Олексій 21.08.2001 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 37.0 ІІІ Луценко В.В.
5 Мироненко Костянтин 26.09.1998 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 38.8 ІІІ Масюк А.М., Красільник Т.С.
6 Ус Максим 14.11.1988 Чернігів, «Інваспорт» 46.4 б/р Сердюк В.І.
300м, юнаки 2004-2007 р.н.
1 Петренко Віталій 18.02.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 37.0 ІІІ Шульга О.П.
2 Климач Олександр 09.10.2004 Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 38.2 ІІІ Куц А.С.
3 Дяченко Мирослав 14.11.2006 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 38.4 ІІІ Беркут Н.П., Святенко В.І.
4 Редька Артем 23.08.2005 Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 39.1 ІІІ Куц А.С.
5 Потапенко Артур 30.05.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 40.8 І-юн Лисік Р.Г.
5 Куйбіда Артем 22.02.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 41.2 І-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
7 Щуковський Євгеній 23.04.2007 Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГ 41.5 І-юн Дубоносова Н.М.
8 Рибачок Марк 21.08.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 41.5 І-юн Вятіорець С.Є., Середа С.С.
9 Крупка Андрій 22.01.2006 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

41.6 ІІ-юн Яма М.П.
10 Коваленко Кіріл 30.07.2005 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ 43.1 ІІ-юн Івлєв В.Ю.
11 Чаленко Євген 09.11.2006 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

43.2 ІІ-юн Яма М.П.
12 Нестеренко Микита 17.07.2006 Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 43.2 ІІ-юн Куц А.С.
13 Рибак Данило 28.08.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 43.3 ІІ-юн Вятіорець С.Є.,  Середа С.С.
14 Ломонос Роман 05.03.2006 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ 43.5 ІІ-юн Івлєв В.Ю.
15 Мазко Кирило 06.07.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 44.1 ІІІ-юн Лисік Р.Г.
16 Надточій Максим 14.08.2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 45.0 ІІІ-юн Сахута А.О.
17 Лахадинов Нікита 02.06.2007 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ 45.8 ІІІ-юн Лахадинов Є.О.
18 Скорий Богдан 28.10.2006 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ 45.8 ІІІ-юн Лахадинов Є.О.
19 Толкачов Олексій 30.03.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 46.3 б/р Сахута А.О.
20 Крапивний Станіслав 25.12.2005 Чернігів. ДЮСШ«Україна»ЧМР 47.0 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
21 Неліп Євгеній 24.03.2007 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 48.6 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
22 Ікаєв Арсеній 27.07.2007 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 48.7 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
23 Радіонов Олег 07.07.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 52.0 б/р Шульга Є.А.
24 Гуляй Володимир 00.00.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 53.0 б/р Корецька С.М.
Вовченко Володимир 24.10.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS  Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
Ковалевський Дмитро 12.11.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS  Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
Гук Віталій 24.03.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Лавренцов Влад 11.10.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Корецька С.М.
Дунай Богдан 28.06.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Корецька С.М.
Абакуменко Микита 01.08.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
Новіченко Кирило 20.10.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Корецька С.М.
Шумський Олександр 21.11.2006 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ

м.Сновськ

DNS Івлєв В.Ю.
Артеменко Данило 12.10.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ DNS Лисік Р.Г.
Сич Максим 08.04.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Беркут Н.П.Святенко В.І.
п/к Жменьковський Роман 14.06.2008 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 40.4 І-юн Сахута А.О.
п/к Пінчук Сергій 24.03.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 44.4 ІІІ-юн Беркут Н.П., Святенко В.І.
п/к Ховдій Роман 05.05.2009 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ DNS Сахута А.О.
600м, чоловіки
1 Єрмоленко Андрій 23.12.1991 Чернігів, «У» ОШВСМ 1.23.8 Сердюк В.І., Дубоносов В.
2 Бренз Даніїл 04.09.2000 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.24.4 Овчаренко І.М., Бренз А.М.
3 Каранда Микита 25.01.2002 Чернігів, «С» ОШВСМ 1.32.5 Масюк А.М..Філіпов В.В.
600м, юнаки 2004-2007 р.н.
1 Дяченко Мирослав 14.11.2006 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.27.8 Беркут Н.П., Святенко В.І.
2 Скороход Іван 02.01.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.28.7 Антонова В.Г., Овчаренко І.М.
3 Казанін Матвій 10.05.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.30.9 Беркут Н.П., Святенко В.І.
4 Шанта Ярослав 10.07.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 1.36.3 Шульга О.П.
5 Крупка Андрій 22.01.2006 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

1.41.3 Яма Н.П.
6 Лахадинов Нікіта 02.06.2007 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ 1.45.0 Лахадинов Є.О.
7 Лаврінець Максим 31.08.2005 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

1.45.1 Яма Н.П.
8 Кургак Андрій 00.00.2006 Ніжин, МОН.КДЮСШ 1.54.0 Сахно В.К.
9 Подтьоп Максим           2005 Ніжин, МОН.КДЮСШ 1.54.7 Сахно В.К.
Вовченко Володимир 24.10.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS  Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
Сич Максим 08.04.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Беркут Н.П., Святенко В.І.
Кульгейко Євген 18.07.2005 Корюківський р-н, МОН,  ДЮСШ м Сновськ DNS Івлєв В.Ю.
п/к Пінчук Сергій 24.03.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.43.0 Беркут Н.П., Святенко В.І.
п/к Клопотун Влад 20.11.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.43.9 Беркут Н.П., Святенко В.І.
п/к Чернушенко Артем 07.03.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.45.5 Антонова В.Г.
1000м, чоловіки
1 Сидоренко Олександр 03.04.2003 Чернігів. ДЮСШ «Україна»ЧМР 2.56.7 ІІІ Рябов В.В.
2 Даниш Богдан 22.08.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 2.58.5 ІІІ Сахно В.К.
3 Полуда Сергій 00.00.2003 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 2.58.8 ІІІ Овчаренко І.М.
4 Макаренко 00.00.2002 Прилуки, МОН, ДЮСШ 3.03.3 І-юн Мачульний Є.В.
5 Красій Роман 07.09.2000 Прилуки, МОН, ДЮСШ 3.22.1 ІІ-юн Салівон Р.П.
1000м, юнаки 2004-2007 р.н.
1 Казанін Матвій 10.05.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 2.50.0 ІІІ Беркут Н.П., Святенко В.І.
2 Шанта Ярослав 10.07.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 3.01.2 І-юн Шульга О.П.
3 Челей Микита 26.12.2007 Ніжин, МОН. КДЮСШ 3.15.8 ІІ-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
4 Воскобой Дмитро 30.10.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 3.26.9 ІІІ-юн Лисік Р.Г.
5 Швирков Євген 12.09.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 3.27.9 ІІІ-юн Лисік Р.Г.
6 Мозольов Олександр 27.12.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 3.28.7 ІІІ-юн Антонова В.Г.
7 Карпенко Андрій 16.07.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 3.30.9 ІІІ-юн Лисік Р.Г.
8 Пальоха Богдан 14.06.2007 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 3.34.0 ІІІ-юн Куц А.С.
9 Мірошниченко Данило 09.10.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 3.55.3 ІІІ-юн Сахута А.О.
Кульгейко Євген 18.07.2005 Корюківський р-н, МОН,

ДЮСШ м Сновськ

DNS Івлєв В.Ю.
Салата Олег 06.04.2005 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ DNS Івлєв В.Ю.
п/к Клопотун Влад 20.11.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 3.07.9 І-юн Беркут Н.П., Святенко В.І.
п/к Волк Владислав 25.08.2008 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 3.53.7 б/р Лисік Р.Г.
3000м, чоловіки
1 Олійник Павло 09.05.1988 Чернігів, «У» ОШВСМ 8.33.1 І Сердюк В.І.
2 Даниш Богдан 22.08.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 9.59.3 ІІІ Сахно В.К.
3 Сидоренко Олександр 03.04.2003 Чернігів. ДЮСШ «Україна»ЧМР 10.04.5 ІІІ Рябов В.В.
4 Сахно Володимир 20.07.1970 Ніжин 10.12.9 ІІІ Тараско О.І.Бабенко В.С.
5 Залізний Микола 21.12.2001 Ніжин, МОН. КДЮСШ 10.32.7 І-юн Сахно В.К.
6 Красій Роман 07.09.2000 Прилуки, МОН, ДЮСШ 11.41.4 ІІІ-юн Салівон Р.П.
7 Полуда Сергій 00.00.2003 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 12.36.2 ІІІ-юн Овчаренко І.М.
3000м, юнаки 2004-2007 р.н.
1 Салата Олег 06.04.2005 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ 10.19.3 ІІІ Івлєв В.Ю.
2 Воскобой Дмитро 30.10.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 11.00.4 ІІ-юн Лисік Р.Г.
3 Швирков Євген 12.09.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 11.48.2 ІІІ-юн Лисік Р.Г.
4 Пальоха Богдан 14.06.2007 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 11.58.3 ІІІ-юн Куц А.С.
5 Мірошниченко Данило 09.10.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 13.53.2 б/р Сахута А.О.
п/к Волк Владислав 25.08.2008 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ DNS Лисік Р.Г.
110м з/б, чоловіки
1 Пархоменко Владислав 26.08.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 16.2 ІІ Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
2 Савин Максим 13.05.2000 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 16.8 ІІІ Шарак О.В.
3 Дементій Владислав 05.07.2003 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 18.5 б/р Салівон Р.П.
4 Джемесюк Сергій 2002 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів 21.6 б/р Порядіна В.В.
5 Лесик Денис 04.10.2003 Прилуцький р-н, Линовицька ТГ 22.4 б/р Чекалін С.П.
110м з/б, юнаки 2004-2007 р.н.
1 Климяч Олександр 09.10.2004 Прил. р-н., КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 16.0 ІІІ Куц А.С.
2 Кулинко Євгеній 27.04.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 18.3 ІІІ-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
300м з/б, чоловіки
1 Пархоменко Владислав 26.08.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 43.5 Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
2 Дементій Влад 05.07.2003 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 44.7 Салівон Р.П.
3 Дяченко Роман 23.11.1989 Ніжин 45.6 самостійно
300м з/б, юнаки 2004-2007 р.н.
1 Кулинко Євгеній 27.04.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 45.3 Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
2 Парубець Максим 18.05.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 46.0 Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
Коковін Андрій 03.03.2006 Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р DNS Куц А.С.
Стрибки у довжину, чоловіки
1 Нога Роман 02.04.2002 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 6.14 ІІІ Мачульний Є.В.
2 Дементій Юрій 21.02.2002 Прилуки.МОН, ДЮСШ 5.38 І-юн Салівон Р.П.
3 Гульок Дмитро 30.10.2002 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 5.34 І-юн Вятіорець С.Є., Середа С.С.
4 Лесик Денис 04.10.2003 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 5.02 ІІ-юн Чекалін С.П.
Стрибки у довжину, юнаки 2004-2005 р.н.
1 Мироненко Ярослав 18.08.2004 Корюківський р-н, Менська ТГ 5.92 ІІІ Таратухіна Н.П.
2 Лесенко Дмитро 15.06.2006 Прилуки.МОН, ДЮСШ 5.60 І-юн Мачульний  Є.В
3 Куйбіда Артем 22.02.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 5.60 І-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
4 Фрідрих Володимир 12.06.2005 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 5.50 І-юн Шарак О.В.
5 Челей Микита 26.12.2007 Ніжин, МОН. КДЮСШ 5.26 ІІ-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М
6 Бродський Ян 18.03.2005 Корюківський р-н, Менська ТГ 5.24 ІІ-юн Таратухіна Н.П.
7 Абакуменко Микита 01.08.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 5.23 ІІ-юн  Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
8 Артеменко Данило 12.10.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 5.00 ІІ-юн Лисік Р.Г.
9 Салівон Владислав 15.09.2005 Прилуки.МОН, ДЮСШ 4.95 ІІ-юн Салівон Р.П.
10 Скорий Богдан 28.10.2006 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ 4.93 ІІ-юн Лахадинов Є.О.
11 Надточій Максим 14.08.2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.92 ІІ-юн Сахута А.О.
12 Рибачок Марк 21.08.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 4.91 ІІ-юн  Вятіорець С.Є., Середа С.С.
13 Лаврінець Максим 31.08.2005 Ніжинський р-н,

ДЮСШ Носівської МР

4.87 ІІ-юн Яма М.П.
14 Чаленко Євген 09.11.2006 Ніжинський р-н,

ДЮСШ Носівської МР

4.84 ІІ-юн Яма М.П.
15 Чекалін Андрій 19.09.2005 Прилуцький р-н.Линовицька ТГ 4.82 ІІ-юн Чекалін С.П.
16 Мазко Кирил 06.07.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.73 ІІІ-юн Лисік Р.Г.
17 Рибак Данило 28.08.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 4.63 ІІІ-юн Вятіорець С.Є.,  Середа С.С.
18 Толкачов Олексій 30.03.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.60 ІІІ-юн Сахута А.О.
19 Потапенко Артур 30.05.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.49 ІІІ-юн Лисік Р.Г.
20 Сальний Назар 2007 Прилуки, МОН,  ДЮСШ 4.24 ІІІ-юн Мачульний Є.В.
21 Гуляй Володимир 2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 4.10 ІІІ-юн Корецька С.М.
22 Радіонов Олег 07.07.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 3.99 б/р Шульга Є.А.
23 Негрій Андрій 2005 Прилуки, МОН,  ДЮСШ 3.90 б/р Чекалін С.П.
Карпенко Андрій 16.07.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ NM Сахута А.О.
Ковалевський Дмитро 12.11.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» NM Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
Новіченко Кирило 20.10.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» NM Корецька С.М.
Дунай Богдан 28.06.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» NM Корецька С.М.
п/к Жменьковський Роман 14.06.2008 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 5.21 ІІ-юн Сахута А.О.
п/к Голуб Дмитро 05.06.2008 Прилуки.МОН, ДЮСШ 4.46 ІІІ-юн Салівон Р.П.
п/к Радич Іван 13.09.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 4.43 ІІІ-юн Корецька С.М.
п/к Майстренко Юрій 27.06.2010 Корюківський р-н, Менська ТГ 4.04 ІІІ-юн Таратухіна Н.П.
Потрійний, чоловіки
1 Нога Роман 02.04.2002 Прилуки.МОН, ДЮСШ 13.26 ІІІ Мачульний  Є.В
2 Дементій Юрій 21.02.2002 Прилуки.МОН, ДЮСШ 10.73 ІІІ-юн Салівон Р.П.
Потрійний, юнаки 2004-2007 р.н.
1 Лесенко Дмитро 15.06.2006 Прилуки.МОН, ДЮСШ 13.08 ІІІ Мачульний  Є.В
2 Салівон Владислав 15.09.2005 Прилуки.МОН, ДЮСШ 11.13 ІІ-юн Салівон Р.П.
3 Бродський Ян 18.03.2005 Корюківський р-н, Менська ТГ 11.07 ІІ-юн Таратухіна Н.П.
4 Білецький Євген 2007 Прилуки.МОН, ДЮСШ 10.20 ІІІ-юн Мачульний  Є.В
5 Сальний Назар 2007 Прилуки.МОН, ДЮСШ 9.33 б/р Мачульний  Є.В
6 Воскобой Дмитро 30.10.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 9.10 б/р Лисік Р.Г.
п/к Авраменко Дмитро 2008 Прилуки.МОН, ДЮСШ 10.41 ІІІ-юн Бобровська О.А.
п/к Голуб Дмитро 05.06.2008 Прилуки.МОН, ДЮСШ 10.00 ІІІ-юн Салівон Р.П.
п/к Мироненко Ярослав 18.08.2009 Корюківський р-н, Менська ТГ NM Таратухіна Н.П.
Метання диску, чоловіки 2 кг
1 Вірич Юрій 22.05.1997 Чернігів, Інваспорт 26.90 ІІ-юн Середа О.А.
Журба Вадим 11.09.1999 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Середа О.А.
Метання диску, юнаки 2004-2007 р.н. 1.5 кг
1 Чирва Станіслав 01.07.2005 Корюківський р-н, Менська ТГ 39.47 ІІІ Таратухіна Н.П.
2 Комов Станіслав 23.05.2006 Корюківський р-н, Менська ТГ 37.00 ІІІ Терпицька І.Л.
3 Степаненко Іван 10.09.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 29.95 ІІ-юн Середа О.А.
4 Ценцеря Богдан 17.05.2007 Корюківський р-н, Менська ТГ 25.40 ІІІ-юн Таратухіна Н.П.
5 Олексєєнко Олег 2004 Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів 24.57 б/р Порядіна В.В.
6 Ананченко Олександр 10.03.2007 Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ 22.42 б/р Хропач О.Ф.
7 Лойченко Дмитро 01.10.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 19.10 б/р Середа О.А.
8 Батюк Богдан 05.06.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 13.66 б/р Хропач О.Ф.
п/к Дергозій Кирил 03.08.2008 Корюківський р-н, Менська ТГ 23.42 б/р Таратухіна Н.П.
п/к Лавський Андрій 03.06.2008 Корюківський р-н, Менська ТГ 22.60 б/р Таратухіна Н.П.
п/к Ареф’єв Нікіта 31.01.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 20.95 б/р Середа О.А.
п/к Меркудинов Іван 2008 Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів 12.85 б/р Порядіна В.В.
Метання спису, чоловіки 800 г
1 Кисіль Іван 19.01.1998 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ 56.00 І Небощицький Г.О.
2 Шевченко Максим 13.11.1992 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ 51.50 ІІ Небощицький Г.О.
3 Савин Максим 13.05.2000 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 35.15 ІІ-юн Шарак О.В.
4 Уніат Володимир 24.07.1997 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 32.05 ІІ-юн Шарак О.В.
Метання спису, юнаки 2004-2007 р.н.  700 г
1. Саєвський Ілля 01.08.2006 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

55.77 ІІ Небощицький Г.О.
2 Кравченко Роман 09.08.2005 Ніжинський р-н,

ДЮСШ Носівської МР

46.40 ІІІ Тертишник М.І.
3 Башук Володимир 27.03.2007 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

38.83 І-юн Небощицький Г.О.
4 Яременко Єгор 18.07.2005 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

32.22 ІІ-юн Небощицький Г.О.
5 Комадєй Денис 17.08.2006 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

22.11 ІІІ-юн Небощицький Г.О.
п/к Меркудинов Іван 09.10.2008 Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів 20.80 ІІІ-юн Порядіна В.В.
п/к Нагорний Олександр 12.04.2010 Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів 12.70 б/р Порядіна В.В.
Штовхання ядра, чоловіки 7,260 кг
1 Вірич Юрій 22.05.1997 Чернігів, інваспорт 13.80 І Середа О.А.
2 Ракуненко Денис 28.07.1997 Чернігів, «У» ОШВСМ 11.35 ІІ Середа О.А.
3 Джемесюк Сергій 2002 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів 8.10 б/р Порядіна В.В.
4 Голік Владислав 26.03.2002 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 7.50 б/р Середа О.А.
Штовхання ядра, юнаки 2004-2007 р.н 5,0 кг
1 Чирва Станіслав 01.07.2005 Корюківський р-н, Менська ТГ 14.43 ІІ Таратухіна Н.П.
2 Комов Станіслав 23.05.2006 Корюківський р-н, Менська ТГ 12.40 ІІІ Терпицька І.Л.
3 Яременко Єгор 18.07.2005 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ 10.76 ІІ-юн Небощицький Г.О.
4 Ценцеря Богдан 17.05.2007 Корюківський р-н, Менська ТГ 10.70 ІІ-юн Таратухіна Н.П.
5 Карпенко Андрій 16.07.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 10.27 ІІ-юн Сахута А.О.
6 Степаненко Іван 10.09.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 8.50 ІІІ-юн Середа О.А.
7 Камадєй Денис 17.08.2006 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ 8.43 ІІІ-юн Небощицький Г.О.
8 Олексєєнко Олег 2004 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів 8.40 ІІІ-юн Порядіна В.В.
 9 Ананченко Олександр 10.03.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 7.30 б/р Хропач О. Ф
10 Науменко Денис 2006 Прилуки, МОН, ДЮСШ 7.20 б/р Чекалін С.П.
11 Лойченко Дмитро 01.10.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 7.05 б/р Середа О.А.
12 Батюк Богдан 05.06.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 5.47 б/р Хропач О. Ф
п/к Лавський Андрій 03.06.2008 Корюківський р-н, Менська ТГ 10.75 ІІ-юн Таратухіна Н.П.
п/к Дергозій Кирил 03.08.2008 Корюківський р-н, Менська ТГ 8.34 ІІІ-юн Таратухіна Н.П.
п/к Ареф’єв Нікіта 31.01.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 6.77 б/р Середа О.А.

 

Особисті  результати.

Жінки.

Місце Прізвище та імя спортсмена Дата народження Команда Результат Роз

ряд

 Тренери
 100м, жінки
1 Шульга Євгенія 13.09.1994 Чернігів, «У» ОШВСМ 12.7 Ф-12.3 І Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2 Стецкова Тетяна 09.03.2000 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 12.6 Ф-12.5 І Кузьомко Л.М.КрасільникТ.С.
Хомко Анастасія 16.05.2001 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР DNS Рябов В.В.
 100м, дівчата 2004-2007 р.н.
1 Жук Олександра 30.04.2005 Н-Сіверський р-н, Короп. ДЮСШ 13.1 Ф-12.9 ІІ Лучко В.Л
2 Тарасенко Марина 2005 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 13.0 Ф-13.1 ІІ Мачульний Є.П. Бобровська О.А.
3 Красножон Софія 13.10.2004 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 13.2 Ф-13.2 ІІ Шевчук О.Л.
4 Васько Поліна 28.04.2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 13.4 Ф-13.4 ІІІ Сахута А.О.
5 Дитиненко Анна 20.12.2006 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 13.7 Ф-13.7 ІІІ Мачульний Є.П.
6 Лашенко Катерина 15.09.2004 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 13.8 Ф-13.9 ІІІ Салівон Р.П.,Линовицька В.І.
7 Удалова Олександра 21.06.2005 Н-Сіверський р-н, Короп.ДЮСШ 14.1 Ф-14.0 ІІІ Лучко В.Л
8 Кресан Ангеліна 23.12.2007 Ніжин, МОН. КДЮСШ 14.1 Ф-14.1 І-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
9 Харченко Вероніка 20.04.2006 Н-Сіверський р-н, Коропс.ДЮСШ 14.3 І-юн Лучко В.Л
10 Радченко Вікторія 30.12.2007 Ніжин, МОН. КДЮСШ 14.4 І-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
11 Коршек Анастасія 11.04.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 14.4 І-юн Шевчук О.Л.
12 Левченко Ксенія 05.04.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 14.5 І-юн Шевчук О.Л.
13 Семеняко Віталіна 28.11.2005 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 14.6 І-юн Ракетський А.І.
14 Штанько Анастасія 19.04.2005 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

14.7 І-юн Шиша Н.О.
15 Карпусь Анна 25.10.2007 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 14.7 І-юн Мачульний Є.П.
16 Чайка Катерина 11.05.2007 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

14.8 І-юн Шиша Н.О.
17 Ткаченко Катерина 16.01.2005 Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР 14.8 І-юн Терпицька І.Л.
18 Ларченко Анастасія 21.09.2006 Н-Сіверський р-н, Короп.ДЮСШ 14.9 ІІ-юн Лучко В.Л.
19 Бессонова Софія 25.10.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 15.0 ІІ-юн Дворников А.В.,Вятіорець С.Є.
20 Литньова Ярослава 17.05.2006 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 15.0 ІІ-юн Красільник Т.С
20 Калюжна Ангеліна 23.03.2006 Ніжин, МОН. КДЮСШ 15.2 ІІ-юн Сахно В.К.
21 Германова Ірина 16.06.2006 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 15.2 ІІ-юн Антонова В.Г.
22 Троян Марія 00.00.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 15.4 ІІ-юн Корецька С.М.
23 Коваль Валерія 14.06.2006 Ніжин, МОН. КДЮСШ 15.4 ІІ-юн Сахно В.К.
24 Калітник Мілана 10.11.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 15.5 ІІ-юн Антонова В.Г.
25 Беляк Карина 05.04.2007 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

15.6 ІІ-юн Бородавко В.І.
26 Пилипенко Катерина 04.08.2007 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 15.6 ІІ-юн Філіпова В.І.
27 Лисаченко Дарина 29.10.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 15.8 ІІІ-юн Беркут Н.П.,Святенко В.І.
28 Єрошенко Ксенія 22.12.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 15.9 ІІІ-юн Дворников А.В.,Вятіорець С.Є.
29 Сердюк Ольга 04.02.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 15.9 ІІІ-юн Красільник Т.С
30 Шевчук Дар’я 07.03.2006 Ніжин, МОН. КДЮСШ 15.9 ІІІ-юн Сахно В.К.
31 Дедусь Марія 05.06.2006 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ 16.3 б/р Лахадинов Є.О.
32 Цибулька Катерина 16.12.2006 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 16.4 б/р Хорева О.А.
33 Жембас Олександра 21.03.2006 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

16.5 б/р Бочок В.А.
34 Бабак Дарина 00.00.2006 Прилуки, МОН, ДЮСШ 17.7 б/р Чекалін С.П.
35 Воблая Євеліна 06.06.2006 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 17.7 б/р Красільник Т.С.
Кравець Надія 11.01.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ DNS Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
Тищенко Карина 22.09.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Середа С.С.
Солдатенко Ілона 24.08.2007 Ніжин, МОН. КДЮСШ DNS Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
п/к Павленко Діана 12.03.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 14.0 ІІІ Шульга Є.А.
п/к Лавська Аліна 09.11.2009 Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР 14.3 І-юн Терпицька І.Л.
п/к Мороз Анна 12.07.2008 Н-Сіверський р-н, Короп. ДЮСШ 14.5 І-юн Лучко В.Л.
п/к Авраменко Анастасія 30.12.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 14.6 І-юн Беркут Н.П.,Святенко В.І.
п/к Москаленко Анастасія 24.03.2009 Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР 14.9 ІІ-юн Терпицька І.Л.
п/к Заїка Софія 30.09.2008 Н-Сіверський р-н, Короп.ДЮСШ 15.0 ІІ-юн Лучко В.Л
п/к Маринченко Вікторія 30.09.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 15.2 ІІ-юн Беркут Н.П.,Святенко В.І.
п/к Лях Ірина 08.09.2008 Н-Сіверський р-н, Короп. ДЮСШ 15.4 ІІ-юн Лучко В.Л
п/к Мирзак Анастасія 28.07.2008 Н-Сіверський р-н,  Короп. ДЮСШ 15.5 ІІ-юн Лучко В.Л.
п/к Величко Марія 14.06.2008 Н-Сіверський р-н, Короп.ДЮСШ 15.5 ІІ-юн Лучко В.Л.
п/к Наумова Кароліна 13.08.2008 Н-Сіверський р-н, Короп. ДЮСШ 15.5 ІІ-юн Лучко В.Л.
п/к Бугай Анастасія 03.05.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 15.5 ІІ-юн Антонова В.Г.
п/к Милейко Анастасія 05.10.2009 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 15.6 ІІ-юн Беркут Н.П.,Святенко В.І.
п/к Міненок Анастасія 15.02.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 15.8 ІІІ-юн Сердюк В.І.
п/к Сахута Євгенія 03.12.2008 Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР 16.0 ІІІ-юн Терпицька І.Л.
п/к Бловацька Маргарита 24.03.2008 Н-Сіверський р-н, Короп. ДЮСШ 16.2 б/р Лучко В.Л.
п/к Свириденко Людмила 17.07.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 16.3 б/р Шульга Є.А.
300м, жінки
1 Прядко Крістіна 18.03.2001 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 41.1 ІІІ Беркут Н.П.Святенко В.І.

Філіпов В.В.

2 Овсякова Дарина 12.10.2003 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 50.9 ІІ-юн Куц А.С.
Мартинчук Діана 29.01.2002 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Овчаренко І.М.
300м, дівчата 2004-2007 р.н.
1 Засько Дар’я 11.01.2006 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 45.4 ІІІ Беркут Н.П.,Святенко В.І.
2 Чобану Єлізавета 19.02.2005 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 46.0 ІІІ Куц А.С.
3 Дитиненко Анна 20.12.2006 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 46.1 ІІІ Мачульний Є.П.
4 Лашенко Катерина 15.09.2004 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 46.8 ІІІ Салівон Р.П.,Линовицька В.І.
5 Васько Поліна 28.04.2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 48.1 І-юн Сахута А.О.
6 Лактюшина Надія 26.02.2006 Корюківський р-н, Менська ТГ 49.3 І-юн Таратухіна Н.П.
7 Примакова Юлія 15.05.2006 Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГ 50.3 ІІ-юн Дубоносова Н.М.
8 Бессонова Софія 25.10.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 50.4 ІІ-юн Дворников А.В., Вятіорець С.Є.
9 Карпусь Анна 25.10.2007 Прилуки.МОН, ДЮСШ 52.0 ІІ-юн Мачульний Є.В.
10 Євтушенко Тетяна 19.04.2005 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

52.3 ІІ-юн Шиша Н.О.
11 Почерніна Альона 24.07.2005 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 53.4 ІІІ-юн Рябов В.В.
12 Потапуко Анна 31.03.2007 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ 53.8 ІІІ-юн Лахадинов Є.О.
13 Ілляш Аліна 19.09.2006 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

54.1 ІІІ-юн Бочок В.А.
14 Беляк Карина 05.04.2007 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

55.9 ІІІ-юн Бородавко В.І.
15 Жембас Олександра 21.03.2006 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

58.8 б/р Бочок В.А.
16 Титаренко Анна 23.10.2006 Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР 1.00.0 б/р Терпицька І.Л.
Єрошенко Ксенія 22.12.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Дворников А.В.,Вятіорець С.Є.
Радченко Вікторія 30.12.2007 Ніжин, МОН, КДЮСШ DNS Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
Дедусь Марія 05.06.2006 Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ м. Сновськ DNS Лахадинов Є.О.
Пляшко Ілона 29.07.2006 Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол.с/р DNS Куц А.С.
Лисаченко Дарина 29.10.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Беркут Н.П.,Святенко В.І.
п/к Маринченко Вікторія 30.09.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 49.6 І-юн Беркут Н.П.,Святенко В.І.
п/к Милейко Анастасія 05.10.2009 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 50.4 ІІ-юн Беркут Н.П.,Святенко В.І.
п/к Євменова Тетяна 03.02.2009 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 50.7 ІІ-юн Авраменко Т.О.
п/к Мірошниченко Софія 24.08.2009 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 50.7 ІІ-юн Сахута А.О.
п/к Дзиндра Вікторія 15.01.2008 Корюківський р-н, Менська ТГ 57.1 б/р Таратухіна Н.П.
п/к Сахута Євгенія 03.12.2008 Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР 57.6 б/р Терпицька І.Л.
п/к Москаленко Анастасія 24.03.2009 Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР DQ Терпицька І.Л.
п/к Павленко Діана 12.03.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Шульга Є.А.
п/к Дудко Наталія 09.01.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Беркут Н.П.,Святенко В.І.
600м, жінки
1 Прядко Крістіна 18.03.2001 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.40.6 Беркут Н.П.,Святенко В.І.

Філіпов В.В.

2 Мартинчук Діана 29.01.2002 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.45.3 Овчаренко І.М.
3 Діденко Ольга 04.06.2000 Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР 1.46.0 Рябов В.В.
4 Овсякова Дарина 12.10.2003 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 1.54.3 Куц А.С.
5 Сирбу Анастасія 01.05.2000 Чернігів,ДЮСШ «Україна»ЧМР 1.56.5 Рябов В.В., Кривоус Н.В.
6 Весненко Катерина 17.09.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 2.12.8 Сахно В.К.
600м, дівчата 2004-2007 р.н.
1 Ткаченко Анна 09.10.2007 Чернігів,  ОШВСМ 1.38.7 Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.
2 Дмитренко Аліна 01.02.2006 Чернігів,ДЮСШ «Україна»ЧМР 1.41.8  Кривоус Н.В.,Бабенко В.С.
3 Засько Дар’я 11.01.2006 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.41.9 Беркут Н.П.,Святенко В.І.
4 Чобану Єлізавета 19.02.2005 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 1.48.1 Куц А.С.
5 Бабич Тетяна 13.12.2004 Н-Сіверський р-н, Короп. ДЮСШ 1.51.1 Лучко В.Л
6 Деменко Ольга 07.11.2006 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 1.52.6 Салівон Р,П.
7 Андрущенко Альона 10.06.2005 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 1.54.4 Салівон Р.П.,Линовицька В.І.
8 Коток Катерина 08.12.2004 Н-Сіверський р-н, Короп.ДЮСШ 1.57.3 Лучко В.Л
9 Примакова Юлія 15.05.2006 Чернігівський р-н, Ріпкінська ТГ 2.05.9 Дубоносова Н.М.
10 Калюжна Ангеліна 23.03.2006 Ніжин, МОН. КДЮСШ 2.13.4 Сахно В.К.
11 Шевчук Дар’я 07.03.2006 Ніжин, МОН. КДЮСШ 2.20.0 Сахно В.К.
12 Коваль Валерія 14.06.2006 Ніжин, МОН. КДЮСШ 2.21.1 Сахно В.К.
Абрамова Катерина 25.02.2007 Ніжин, МОН, КДЮСШ DNS Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
п/к Дудко Наталія 09.01.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.49.4 Беркут Н.П.,Святенко В.І.
п/к Мірошниченко Софія 24.08.2009 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 2.00.0 Лисік Р.Г.
п/к Дзиндра Вікторія 15.01.2008 Корюківський р-н, Менська ТГ 2.19.2 Таратухіна Н.П.
1000м, жінки
1 Жмурко Анна 24.10.1996 Чернігів. «Д», ОШВСМ 3.05.5 І Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.
2 Дмитренко Аліна 01.02.2006 Чернігів,ДЮСШ «Україна»ЧМР 3.10.3 ІІ  Кривоус Н.В.,Бабенко В.С.
3 Михальченко Наталія 28.06.2000 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 3.23.3 ІІІ Салівон Р.П.
4 Циганова Анастасія 01.05.1999 Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР 3.28.3 ІІІ Рябов В.В.
5 Сирбу Анастасія 01.05.2000 Чернігів,ДЮСШ «Україна»ЧМР 3.40.0 ІІІ Рябов В.В., Кривоус Н.В.
6 Весненко Катерина 17.09.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 4.20.0 ІІ-юн Сахно В.К.
1000м, дівчата 2004-2007 р.н.
1 Абрамова Катерина 25.02.2007 Ніжин, МОН, КДЮСШ 3.22.0 ІІІ Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
2 Андрущенко Альона 10.06.2005 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 3.24.6 ІІІ Салівон Р.П., Линовицька В.І.
3 Деменко Ольга 07.11.2006 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 3.25.5 ІІІ Салівон Р.П.
4 Куц Тетяна 24.12.2007 Ніжин, МОН, КДЮСШ 3.38.9 ІІІ Сахно В.К., Левчук Г.Л.
5 Митрофанова Ірина 21.06.2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 3.59.0 І-юн Сахута А.О.
6 Бездушна Карина 16.05.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.12.0 ІІ-юн Хропач О.Ф.
3000м, жінки
1 Олійник Світлана 31.03.1985 Чернігів,ОШВСМ 10.54.7 ІІ Сердюк В.І.
2 Михальченко Наталія 28.06.2000 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 11.52.2 ІІІ Салівон Р.П.
3 Аллахвердієва Анна 28.11.2001 Чернігів,  ОШВСМ 12.04.0 ІІІ Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
3000м, дівчата 2004-2007 р.н.
1 Овсякова Василина 12.05.2006 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 11.49.3 ІІІ Куц А.С.
2 Куц Тетяна 24.12.2007 Ніжин, МОН, КДЮСШ 12.55.3 І-юн Сахно В.К., Левчук Г.Л.
3 Бездушна Карина 16.05.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 13.47.0 ІІ-юн Хропач О.Ф.
Митрофанова Ірина 21.06.2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ DNS Сахута А.О.
100м з/б, дівчата 2004-2007 р.н.
1 Лактюшина Надія 26.02.2006 Корюківський р-н, Менська ТГ 15.8 ІІ Таратухіна Н.П.
2 Лактюшина Яна 28.09.2007 Корюківський р-н, Менська ТГ 18.7 І-юн Таратухіна Н.П.
3 Ганущенко Сніжана 21.01.2006 Корюківський р-н, Менська ТГ 18.7 І-юн Таратухіна Н.П.
4 Наумчик Юлія 11.12.2004 Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР 19.3 І-юн Терпицька І.Л.
п/к Євменова Тетяна 03.02.2009 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 20.7 ІІ-юн Авраменко Т.О.
300м з/б, дівчата 2004-2007 р.н.
1 Ганущенко Сніжана 21.01.2006 Корюківський р-н, Менська ТГ 51.0 ІІ Таратухіна Н.П.
2 Лактюшина Яна 28.09.2007 Корюківський р-н, Менська ТГ 54.2 ІІІ Таратухіна Н.П.
3 Семеняко Віталіна 28.11.2005 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 56.5 І-юн Ракетський А.І.
4 Радченко Вікторія 30.12.2007 Ніжин, МОН. КДЮСШ 57.7 І-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
5 Овсякова Василина 12.05.2006 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 58.5 І-юн Куц А.С.
Стрибки у довжину, дівчата 2004-2007 р.н.
1 Лактюшина Надія 26.02.2006 Корюківський р-н, Менська ТГ 4.86 ІІІ Таратухіна Н.П.
2 Кабанець Євгенія 29.10.2006 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

4.76 ІІІ Шиша Н.О.
3 Чайка Катерина 11.05.2007 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

4.62 І-юн Шиша Н.О.
4 Штанько Анастасія 19.04.2005 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

4.59 І-юн Шиша Н.О.
5 Ткаченко Катерина 16.01.2005 Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР 4.27 І-юн Терпицька І.Л
6 Митрофанова Ірина 21.06.2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.23 І-юн Сахута А.О.
7 Солдатенко Ілона 24.08.2007 Ніжин, МОН. КДЮСШ 4.15 ІІ-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
8 Ілляш Аліна 19.09.2009 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

4.08 ІІ-юн Бочок В.А.
9 Наумчик Юлія 11.12.2004 Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР 3.98 ІІ-юн Терпицька І.Л
10 Криворучко Анна 12.07.2005 Чернігів,ДЮСШ«Україна»ЧМР 3.88 ІІ-юн Хорева О.А.
11 Єрошенко Ксенія 22.12.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 3.72 ІІІ-юн Дворников А.В.,Вятіорець С.Є.
12 Титаренко Анна 23.10.2006 Корюківський р-н, ДЮСШ Менська ТГ 3.39 б/р Терпицька І.Л.
13 Бабак Дарина 2006 Прилуки, МОН, ДЮСШ 3.30 б/р Чекалін С.П.
Кравець Надія 11.01.2006 Ніжин, МОН. КДЮСШ DNS Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
Тищенко Карина 22.09.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Середа С.С.
Бессонова Софія 22.10.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Дворников А.В.,Вятіорець С.Є.
Троян Марія 2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Корецька С.М.
Кіндюшенко Мирослава 01.09.2005 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

DNS Шиша Н.О.
п/к Москаленко Анастасія 24.03.2009 Корюківський р-н, ДЮСШ Менська ТГ 4.08 ІІ-юн Терпицька І.Л.
п/к Лавська Аліна 09.11.2009 Корюківський р-н, ДЮСШ Менська ТГ 3.99 ІІ-юн Терпицька І.Л.
п/к Милейко Анастасія 05.10.2009 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 3.84 ІІ-юн Беркут Н.П.,Святенко В.І.
п/к Бугай Анастасія 03.05.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 3.73 ІІІ-юн Антонова В.Г.
п/к Свириденко Людмила 17.07.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 3.60 ІІІ-юн Шульга Є.А.
п/к Авраменко Анастасія 30.12.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 3.54 ІІІ-юн Беркут Н.П.,Святенко В.І.
п/к Сахута Євгенія 03.12.2008 Корюківський р-н, ДЮСШ Менська ТГ 3.53 ІІІ-юн Терпицька І.Л.
п/к Павленко Діана 12.03.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Шульга Є.А.
п/к Мірошниченко Софія 24.08.2009 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ DNS Лисік Р.Г.
Потрійний, дівчата 2004-2007 р.н.
1. Кабанець Євгенія 29.10.2006 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

10.44 ІІІ Шиша Н.О.
2 Кресан Ангеліна 23.12.2007 Ніжин, МОН. КДЮСШ 9.47 ІІ-юн Кремез О.М. Левчук Г.Л. Кремез М.
3 Кіндюшенко Мирослава 01.09.2005 Ніжинський р-н, МОН. ДЮСШ

Носівської МР

9.31 ІІ-юн Шиша Н.О.
Метання диску, жінки 1 кг
1 Лупинос Катерина 01.02.2000 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів 37.05 ІІ Порядіна В.В., Таратухіна Н.П.
2 Гуляй Ольга 14.06.2003 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 21.80 ІІ-юн Середа О.А.
Метання диску, дівчата 2004-2007 р.н. 1 кг
1 Соломенник Вікторія 09.04.2004 Київська обл.. 38.27 ІІ Терпицька І.Л.
2 Бреус Марія 31.03.2005 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів 29.91 ІІІ Порядіна В.В.
3 Середа Софія 22.11.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 28.15 І-юн Середа О.А.
4 Кобець Дар’я 02.09.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 21.43 ІІ-юн Хропач О. Ф
5 Савченко Катенрина 12.12.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 18.82 ІІІ-юн Фвраменко Т.О.
6 Бут Ірина 23.07.2006 Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів 16.10 б/р Порядіна В.В.
п/к Шепель Ангеліна 14.07.2008 Корюківський р-н, Менська ТГ 28.86 І-юн Таратухіна Н.П.
Метання спису, жінки 600гр.
1 Небощицька Вікторія 10.01.1996 Батуринська ТГ 36.40 ІІ Небощицький Г.О.
2 Станецька Лідія 30.06.2003 Прилуки, МОН, ДЮСШ 26.80 ІІІ Салівон Р.П.
3 Суліковська Ангеліна 04.09.2002 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів 25.00 ІІІ Порядіна В.В.
Метання спису, дівчата 2006-2007 р.н. 500гр.
1 Дандель Марина 16.03.2005 Ніжинський р-н, Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

34.70 ІІ Небощицький Г.О.
2 Меркулова Валерія 16.01.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 33.43 ІІ Шарак О.В.
3 Яременко Ірина 19.05.2007 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

31.63 ІІІ Небощицький Г.О.
4 Пляшко Ілона 29.07.2006 Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р 19.74 ІІ-юн Куц А.С.
5 Попок Надія 27.09.2007 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

17.33 ІІІ-юн Небощицький Г.О.
п/к Лагойко Єлизавета 10.08.2009 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

25.50 І-юн Небощицький Г.О.
п/к Бадай Поліна 26.06.2009 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

17.13 ІІІ-юн Небощицький Г.О.
Штовхання ядра, жінки 4 кг
1 Суліковська Ангеліна 04.09.2002 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів 6.94 ІІ-юн Порядіна В.В.
2 Салій Оксана 01.02.2003 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів 6.84 ІІ-юн Порядіна В.В.
3 Гуляй Ольга 14.06.2003 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 6.60 ІІ-юн Середа О.А.
4 Кравченко Катеринка 29.11.2003 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів 6.40 ІІ-юн Порядіна В.В.
5 Биндю Дар’я 28.08.2003 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 5.62 б/р Середа О.А.
Штовхання ядра, дівчата 2004-2007 р.н. 3 кг
1 Соломенник Вікторія 09.04.2004 Київська обл.. 14.10 І Терпицька І.Л.
2 Бреус Марія 31.03.2005 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів 12.75 ІІ Порядіна В.В.
3 Римар Марина 28.05.2004 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 11.00 ІІ Шарак О.В.
4 Дандель Марина 16.03.2005 Ніжинський р-н, Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

9.45 І-юн Небощицький Г.О.
5 Меркулова Валерія 16.01.2007 Чернігівський р-н, МОН, Козелецька ДЮСШ 8.85 І-юн Шарак О.В.
6 Гладченко Ангеліна 19.05.2005 Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів 8.75 І-юн Порядіна В.В.
7 Савченко Катерина 12.12.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 8.40 І-юн Авраменко Т.О.
8 Середа Софія 22.11.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 8.10 І-юн Середа О.А.
9 Бут Ірина 27.07.2006 Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів 8.00 І-юн Порядіна В.В.
10 Савенок Марія 23.09.2004 Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів 7.62 ІІ-юн Порядіна В.В.
11 Авраменко Анастасія 03.04.2005 Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів 7.48 ІІ-юн Порядіна В.В.
12 Попок Надія 27.09.2007 Ніжинський р-н. Батуринська ТГ,

МОН, Бахмацька ДЮСШ

6.75 ІІІ-юн Небощицький Г.О.
13 Титаренко Анна 23.10.2006 Корюківський р-н, ДЮСШ Менська ТГ 6.40 ІІІ-юн Терпицька І.Л.
14 Шрамко Дар’я 27.01.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 6.35 ІІІ-юн Середа О.А.
15 Кобець Дар’я 02.09.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 5.15 б/р Хропач О. Ф
п/к Шепель Ангеліна 14.07.2008 Корюківський р-н, Менська ТГ 12.20 ІІ Таратухіна Н.П.
п/к Слобоцька Діана 06.10.2009 Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів 4.48 б/р Порядіна В.В.

 

Головний суддя                                       В.В. Рябов

Секретар                                                  В.Г. Антонова

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment