Кубок міста з легкої атлетики

серед чоловіків та жінок 1999 р.н. і старших та

юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодших

27-28 вересня 2017 року

ОНСЦ «Чернігів»

 

Результати (скачати)

Особисті результати:

№ з\пПрізвище, ім. я спортсменаДата народженняФСТДЮСШРезультатРозрядПрізвище, І.П. тренера
Біг 100м, жінки
1Максименко Катерина22.11.1998УДЮСШФ-12.9 (12.5)ІКузьомко Л.М.
2Ковальова Валерія02.12.1999УДЮСШФ-16.0 (15.6)ІІ юнФіліпови
Біг 100м, дівчата      
1Стецкова Тетяна09.03.2000УДЮСШФ-13.6 (13.2)ІІКузьомко Л.М., Красільник Т.С.
2Красножон Софія13.10.2004У«АтлетФ-14.0 (14.5)ІІІВятіорець С.Є., Середа С.С.
3Копитько Анастасія21.03.2004У«АтлетФ-14.2 (14.2)І юнВятіорець С.Є., Середа С.С.
4Прокопенко Валерія2000УДЮСШФ-14.6 (14.2)І юнФіліпови
5Довбах Аліна04.02.2002МОНКДЮСШ №1Ф-14.9 (15.0)ІІ юнОвчаренко І.М.
6Сирбу Анастасія01.05.2000УДЮСШФ-15.0 (14.6)І юнРябов В.В.
7Тимченко Даша06.04.2002У«Атлет»Ф-15.2 (14.6)І юнКорецькаС.М.
8Картак Валерія10.01.2001У«Атлет»15.0ІІ юнШульга О.П.
9Грязна Анастасія14.02.2003У«Атлет»15.7ІІІ юнШульга О.П.
10Рой Марія23.06.2001У«Атлет»15.7ІІІ юнШульга О.П.
11Лебідь Дар я12.02.2001УДЮСШ15.8ІІІ юнФіліпови
12-13Крупка Анна20.09.2003У«Атлет»15.8ІІІ юнШульга О.П.
13-14Соловйова Дар я21.11.2004У«Атлет»15.8ІІІ юнШульга О.П.
15Новгородська  Євгенія2000УДЮСШ16.0ІІІ юнЛюбенко А.А.
16Дзюба Марія03.07.2005МОНКДЮСШ №116.3б\рАнтонова В.Г.
17Бакєєва Катерина11.12.2002У«Атлет»16.3б\рВятіорець С.Є., Середа С.С.
18Марченко Анжела16.11.2002У«Атлет»16.3б\рШульга О.П.
19Купрієнко Тетяна20.01.2004МОНКДЮСШ №116.4б\рАнтонова В.Г.
20Дорофєєва Вікторія24.08.2003МОНКДЮШ №117.5б\рАнтонова В.Г.
Жигалова Марина12.03.2000У«Атлет»Ф-DQ (14.6)І юнКорецька С.М.
Біг 100м, чоловіки    
1Кравець Максим08.04.1984ЧернігівФ-11.2 (11.7)ІІЛуценко В.В.
2Дворников Андрій06.01.1995У«Атлет»Ф-11.7 (12.0)ІІІВятіорець С.Є., Середа С.С.
3Батуренко Ігор03.11.1997УДЮСШФ-12.0 (12.1)ІІІКузьомко Л.М., Рябов В.В.
4Муляр Дмитро1998УДЮСШФ-12.2 (12.4)І юнЛюбенко А.А.
5Пономарчук Юрій23.01.1997УДЮСШФ-12.2 (12.3)І юнФіліпови
6Харитонов Сергій1998УЧНПУФ-12.4 (12.8)І юнКузьомко Л.М.
7Йовенко Сергій1997УДЮСШФ-12.6 (12.3)ІІ юнЛюбенко А.А.
8Демидов Анатолій1998УДЮСШФ-12.8 (12.8)ІІ юнЛюбенко А.А.
9Коваль Артем05.06.1999УДЮСШ12.9ІІ юнФіліпови
10Лобур Валентин13.05.1999УДЮСШ13.0ІІ юнФіліпови
Біг 100м, юнаки      
1Довгий Денис12.06.2001У«Атлет»Ф-11.3 (12.0)ІІШульга О.П.
2Чернобай Микола07.03.2000ОДЮСШ з олімп. ВидівФ-11.4 (12.1)ІІМасюк А.М.
3Землинський Богдан18.10.2000У«Атлет»Ф-11.9 (12.1)ІІІШульга О.П.
4Маслюк Денис13.06.2000МОНКДЮСШ №1Ф-12.0 (12.2)ІІІОвчаренко І.М.
5Осаревич В ячеслав18.05.2001У«Атлет»Ф-12.2 (12.2)І юнВятіорець С.Є., Середа С.С.
6Маруженко Богдан25.01.2001У«Атлет»Ф-12.4 (12.3)І юнКорецька С.М.
7Мишко Ярослав03.04.2002УДЮСШФ-12.5 (12.3)І юнФіліпови
8Слиш Олександр12.10.2000У«Атлет»Ф-12.7 (12.4)І юнШульга О.П.
9-10Кузін Ігор16.02.2001У«Атлет»12.8ІІ юнКорецька С.М.
9-10Бистревський Ігор17.01.2003У«Атлет»12.8ІІ юнВятіорець С.Є., Середа С.С.
11Мишура Олег16.12.2001МОНКДЮСШ №113.0ІІ юнКрасільник Т.С.
12Шабанов Анатолій13.10.2001УДЮСШ13.0ІІ юнЛагункова Н.М.
13Зайченко Данило26.11.2003МОНКДЮСШ №113.1ІІІ юнАнтонова В.Г.
14Ступаченко Андрій01.03.2002МОНКДЮСШ №113.2ІІІ юнОвчаренко І.М.
15Коломієць Микита19.11.2001У«Атлет»13.3ІІІ юнВятіорець С.Є., Середа С.С.
16Брика Богдан01.06.2001У«Атлет»13.5ІІІ юнВятіорець С.Є., Середа С.С.
17Черніченко Євгеній06.01.2004У«Атлет»13.6ІІІ юнШульга О.П.
18Войтенко Владилен11.08.2001ОДЮСШ з олімп.видів13.6ІІІ юнЛуценко І.В.
19-20Василенко Дмитро29.09.2001У«Атлет»13.8ІІІ юнКорецька С.М.
19-20Попружний Тарас31.08.2002У«Атлет»13.8ІІІ юнВятіорець С.Є., Середа С.С.
21Ніколаенко Кирило26.01.2002У«Атлет»13.9ІІІ юнВятіорець С.Є., Середа С.С.
22Барбаш Нікіта07.06.2004МОНКДЮСШ №115.3б\рАнтонова В.Г.
23Міхеєнко Тимур14.12.2003МОНКДЮСШ №115.8б\рБеркут Н.П.
24Гук Віталій24.03.2005У«Атлет»15.8б\рВятіорець С.Є., Середа С.С.
25Ващенко Олег25.06.2004МОНКДЮСШ №116.5б\рБеркут Н.П.
Біг 300м, жінки   
1Максименко Катерина22.11.1998УДЮСШ47.6ІІІКузьомко Л.М.
2Баєва Катерина10.06.1999ЧНПУ49.5І юнРябов В.В.
Біг 300м, дівчата      
1Стецкова Тетяна09.03.2000МОНКДЮСШ №145.1ІІІКузьомко Л.М., Красільник Т.С.
2Копитько Анастасія21.03.2004У«Атлет»46.1ІІІВятіорець С.Є., Середа С.С.
3Лемеш Анастасія11.11.2002УДЮСШ49.1І юнПлотіцини
4Примаченко Анастасія2004МОНКДЮСШ №149.3І юнКрасільник Т.С.
5Олійник Анжеліка10.08.2005ОДЮСШ з олімп. видів49.6І юнЛуценко В.В.
6Сирбу Анастасія01.05.2000УДЮСШ50.0І юнРябов В.В.
7Медвідь Мирослава24.08.2004УДЮСШ51.3ІІ юнЛагункова Н.М.
8Суярко Ксенія2004МОНКДЮСШ №151.7  ІІ юнКрасільник Т.С.
9Бакеєва Катерина11.12.2002У«Атлет»53.3ІІІ юнВятіорець С.Є., Середа С.С.
10Новгородська Євгенія2000УДЮСШ53.6ІІІ юнЛюбенко А.А.
11Довбах Аліна04.02.2002МОНКДЮСШ №158.7    б\рОвчаренко І.М.
12Лебідь Дар я12.02.2001УДЮСШ59.9б\рФіліпови
Біг 300м, чоловіки 
1Батуренко Ігор03.11.1997УДЮСШ37.6ІІІРябов В.В., Кузьомко Л.М.
2Кравець Максим08.04.1984Чернігів37.6ІІІЛуценко В.В.
3Дворников Андрій06.01.1995У«Атлет»38.3ІІІВятіорець С.Є., Середа С.С.
4Крюков Денис29.07.1999УДЮСШ38.7ІІІКлюєв А.О., Лагункова Н.М.
5Пісня Сергій16.12.1997ОДЮСШ38.8ІІІЛуценко В.В.
6Муляр Дмитро1998УДЮСШ39.7ІІІЛюбенко А.А.
7Гордійко Єгор30.04.1999УДЮСШ41.1І юнРябов В.В.
8Харитонов Сергій1998УЧНПУ42.5ІІ юнКузьомко Л.М.
9Резнік Ігор1998МОНКДЮСШ №143.0ІІ юнОвчаренко І.М.
10Щербак Олександр28.06.199044.7ІІІ юнСамостійно
Біг 300м, юнаки      
1Бован Олексій21.08.2001ОДЮСШ з олімп. видів38.1ІІІЛуценко В.В.
2Осаревич В ячеслав18.05.2001У«Атлет»38.9ІІІВятіорець С.Є., Середа С.С.
3Бистревський Ігор17.01.2003У«Атлет»41.4І юнВятіорець С.Є., Середа С.С.
4Шабанов Анатолій13.10.2001УДЮСШ42.8ІІ юнЛагункова Н.М.
5Коломієць Микита19.11.2001У«Атлет»42.9ІІ юнВятіорець С.Є., Середа С.С.
6Лавський Олег05.04.2000УДЮСШ43.0ІІ юнЛагункова Н.М.
7Устинов Дмитро02.12.2001УДЮСШ43.3ІІ юнЛагункова Н.М.
8Ступаченко Андрій01.03.2002МОНКДЮСШ №143.3ІІ юнОвчаренко І.М.
9Грищенко Владислав18.09.2002УДЮСШ45.6ІІІ юнЛагункова Н.М.
10Чалюк Маским25.11.2003У«Атлет»48.6б\рВятіорець С.Є., Середа С.С.
11Гук Віталій24.03.2005У«Атлет»50.9б\рВятіорець С.Є., Середа С.С.
Чернобай Микола07.03.2000ОДЮСШ з олімп. видівDNFМасюк А.М.
Біг 600м, жінки    
1Циганова Анастасія07.01.1999УДЮСШ2.01.2б\рРябов В.В.
2Шкурко Юлія28.09.1999УДЮСШ2.13.0б\рЛагункова Н.М., Клюєв А.О.
Біг 600м, дівчата      
1Копитько Анастасія21.03.2004У«Атлет»1.49.5б\рВятіорець С.Є., Середа С.С.
2Сергусь Марія17.12.2001МОНКДЮСШ №11.54.3б\рОвчаренко І.М.
3Медвідь Мирослава24.08.2001УДЮСШ2.03.4б\рЛагункова Н.М.
4Вінніченко Анастасія06.01.2002МОНКДЮСШ №12.04.3б\рАнтонова В.Г.
5Семикоз Маргарита07.06.2000УДЮСШ2.05.3б\рЛагункова Н.М., Клюєв А.О.
6Замашкіна Карина21.03.2003МОНКДЮСШ №12.22.0б\рБеркут Н.П.
Біг 600м, чоловіки    
1Корогод Дмитро30.07.1996УДЮСШ1.27.6б\рФіліпови
2Казачок Василь10.05.1996УДЮСШ1.28.2б\рФіліпови
3Мироненко Костянтин26.09.1998МОНКДЮСШ №11.30.1б\рКрасільник Т.С.
4Гордійко Єгор30.04.1999УДЮСШ1.32.0б\рРябов В.В.
5Пісня Сергій16.12.1997ОДЮСШ з олімп.видів1.32.3б\рЛуценко В.В.
6Галушка Максим26.06.1999МОНКДЮСШ №11.36.4б\рАнтонова В.Г.
7Селезень АндрійУДЮСШ1.37.0б\рЛюбенко А.А.
Біг 600м, юнаки 
1Рева Євгеній23.04.2000УДЮСШ1.28.8б\рРябов В.В.
2Осаревич В ячеслав18.05.2001У«Атлет»1.30.4б\рВятіорець С.Є., Середа С.С.
3Кравцов Сергій27.11.2000ОДЮСШ з олімп.видів1.33.0б\рЛуценко В.В.
4Брика Богдан01.06.2001У«Атлет»1.40.2б\рВятіорець С.Є., Середа С.С.
5Лавський Олег05.04.2000УДЮСШ1.44.3б\рЛагункова Н.М.
6Коробко Богдан05.05.2002ОДЮСШ з олімп.видів1.44.4б\рЛуценко В.В.
7Шкурай Олександр29.01.2000УДЮСШ1.48.3б\рЛагункова Н.М.
8Шабанов Анатолій13.10.2001УДЮСШ1.50.4б\рЛагункова Н.М.
9Петренко Руслан11.08.2005МОНКДЮСШ №11.50.5б\рБеркут Н.П.
10Писарев Михайло27.03.2003УДЮСШ1.50.9б\рФіліпови
11Бутенко Олег27.02.2003МОНКДЮСШ №11.59.0б\рАнтонова В.Г.
12Чалюк Максим25.11.2003У«Атлет»2.02.0б\рВятіорець С.Є., Середа С.С.
13Міхеєнко Тимур14.12.2003МОНКДЮСШ №12.10.1б\рБеркут Н.П.
14Барбаш Нікіта07.06.2004МОНКДЮСШ №12.40.5б\рАнтонова В.Г.
Біг 1000м, дівчата  
1Сергусь Марія17.12.2001МОНКДЮСШ №13.37.4ІІІОваренко І.М.
2Діденко Ольга04.06.2000УДЮСШ3.50.8І юнРябов В.В.
3Вінніченко Анастасія06.01.2002МОНКДЮСШ №14.03.2ІІ юнАнтонова В.Г.
Біг 1000м, чоловіки 
1Казачок Василь10.05.1996УДЮСШ2.41.7ІІФіліпови
2Корогод Дмитро30.07.1996УДЮСШ2.41.8ІІФіліпови
3Секера Дмитро19942.42.8ІІОвчаренко І.М.
4Мироненко Костянтин26.09.1998МОНКДЮСШ №12.42.9ІІКрасільник Т.С.
5Піддубний Юрій1999МОНКДЮСШ №12.47.5ІІІОвчаренко І.М.
6Селезень Андрій1998УДЮСШ2.58.8ІІІЛюбенко А.А.
Біг 1000м, юнаки     
1Рева Євгеній23.04.2000УДЮСШ2.42.3ІІРябов В.В.
2Кравцов Сергій27.11.2000ОДЮСШ з олімп.видів3.00.0ІІІЛуценко В.В.
3Шкурай Олександр29.01.2000УДЮСШ3.10.3І юнЛагункова Н.М.
4Музика Микола17.03.2003МОНКДЮСШ №13.19.6ІІ юнБеркут Н.П.
5Петренко Руслан11.08.2005МОНКДЮСШ №13.36.5б\рБеркут Н.П.
Естафета 4*100м, чоловіки    
1Довгий Денис

Землинський Богдан

Осаревич В яеслав

Дворников Андрій

У«Атлет»46.6І юнШульга О.П.

Шульга О.П.

Вятіорець С.Є., Середа С.С.

Вятіорець С.Є., Середа С.С.

2Ніколаєнко Кирило

Попружний Тарас

Коломієць Микита

Чалюк Максим

У«Атлет»56.1ІІІ юнВятіорець С.Є., Середа С.С.

Вятіорець С.Є., Середа С.С.

Вятіорець С.Є., Середа С.С.

Вятіорець С.Є., Середа С.С.

Естафета 4*400м, чоловіки  
1Корогод Дмитро

Козааок Василь

Крюков Денис

Рева Євгеній

УДЮСШ3.45.5ІІІФіліпови

Філіпови

Лагункова Н.М.

Рябов В.В.

2Бован Олексій

Кравцов Сергій

Пісня Сергій

Коробко Богдан

ОДЮСШ з олімпійських видів спорту3.56.0ІІ юнЛуценко В.В.

Луценко В.В.

Луценко В.В.

Луценко В.В.

Довжина, дівчата      
1Ніженець Анна02.01.2003МОНКДЮСШ №14,10мІІ юнБеркут Н.П.
2Ващенко Дарина03.07.2003МОНКДЮСШ №13,96мІІ юнБеркут Н.П.
3Бондар Ангеліна14.07.2003МОНКДЮСШ №13,59мІІІ юнБеркут Н.П.
4Купрієнко Тетяна20.01.2004МОНКДЮСШ №13,42мб\рАнтонова В.Г.
5Дзюба Марія03.07.2005МОНКДЮСШ №13,34мб\рАнтонова В.Г.
6Дорофєєва Вікторія24.08.2003МОНКДЮСШ №13,03мб\рАнтонова В.Г.
Замашкіна Карина21.03.2003УДЮСШNMКривоус Н.В.
Довжина, чоловіки 
1Тосенко Данило1999УДЮСШ5,77мІ юнЛюбенко А.А.
2Пономарчук Юрій23.01.1997ДЮСШ5,32мІ юнФіліпови
3Коваль Артем1999УДЮСШ4,99мІІ юнФіліпови
4Лобур Валентин13.05.1999УДЮСШ4,55мІІІ юнФіліпови
Довжина, юнаки     
1Степанов Олексій29.03.2001ОДЮСШ з олімп видів5,09мІІ юнЛуценко В.В.
2Кузін Ігор16.02.2001У«Атлет»5,05мІІ юнКорецька С.М.
3Маруженко Богдан25.01.2001У«Атлет»4,92мІІ юнКорецька С.М.
4Грищенко Владислав18.09.2002УКДЮСШ4,76мІІ юнЛагункова Н.М.
5Петренко Руслан11.08.2005МОНКДЮСШ №14,30мІІІ юнБеркут Н.П.
6Міхеєнко Тимур14.12.2003МОНКДЮСШ №13,82мб\рБеркут Н.П.
7Казанін Матвій10.05.2007МОНКДЮСШ №13,58мб\рБеркут Н.П.
Потрійний, чоловіки  
1Пономарчук Юрій23.01.1997УДЮСШ11,30мІІ юнФіліпови
2Тосенко Данило1999УДЮСШ11,05мІІ юнЛюбенко А.А.
3Коваль Артем05.06.1999УДЮСШ9,63мб\рФіліпови
Потрійний, юнаки      
1Землинський Богдан18.10.2000У«Атлет»11,22мІІ юнШульга О.П.
2Попружний Тарас31.08.2002У«Атлет»10,71мІІІ юнВятіорець С.Є., Середа С.С.
3Ніколаєнко Кирило26.01.2002У«Атлет»10,13мІІІ юнВятіорець С.Є., Середа С.С.
4Мишко Ярослав03.04.2002УДЮСШ9,90мб\рФіліпови
5Петренко Руслан11.08.2005МОНКДЮСШ №18,54мб\рБеркут Н.П.
Ядро 4кг, жінки      
1Полоз Олена12.03.1999ОДЮСШ з олімп видів10,19мІІПорядіна В.В.
2Плющ Юлія1998ОДЮСШ з олімп видів9,20мІІІПорядіна В.В.
Ядро 3кг, дівчата      
1Лупинос Катерина01.02.2000ОДЮСШ з олімп.видів13,12мІІПорядіна В.В.
2Осадча Дарина27.07.2000ОДЮСШ з олімп.видів10,73мІІІПорядіна В.В.
3Федоренко Сніжана28.08.2000У«Атлет»10,67мІІІСереда О.А.
2Бреус Марія31.03.2005ОДЮСШ з олімп.видів8,16мІ юнПорядіна В.В.
Ядро 7,257кг, чоловіки     
1Журба Вадим11.09.1999У«Атлет»14,20мІСереда О.А.
2Кравченко Дмитро1999УДЮСШ12,80мІІКондратенко П.Б.
3Ракуненко Денис1997У«Атлет»11,86мІІСереда О.А.
4Вірич Юрій1997ДЮСШ інвалідів «Інваспорт»10,63мІІІСереда О.А.
5Шурхал Юрій20.05.1997ОДЮСШ з олімп.видів9,80мІІІПорядіна В.В.
6Смешенко Олександр24.08.1998ОДЮСШ з олімп.видів7,56мб\рПорядіна В.В.
Ядро 5кг, юнаки      
1Куріка Микита18.11.2000У«Атлет»9,45мІІІ юнСереда О.А.
2Бутенко Тимофій01.04.2000ДЮСШ інвалідів «Інваспорт»9,00мІІІ юнСереда О.А.
3Биковець Олександр2002ОДЮСШ7,96мб\рПорядіна В.В.
4Криворучко Микола2002У«Атлет»7,85мб\рСереда О.А.
Спис 600гр, жінки   
1Полоз Олена12.03.1999ОДЮСШ з олімп.видів25,80мІІІПорядіна В.В.
Спис 600гр, дівчата       
1Бреус Марія31.03.2005ОДЮСШ з олімп.видів21,80мІ юнПорядіна В.В.
2Кашпур Анна23.11.2006ОДЮСШ з олімп.видів14,50мб\рПорядіна В.В.
Спис 800гр, чоловіки
1Кошіль  Дмитро19.06.1998ОДЮСШ з олімп.видів46,06мІІІПорядіна В.В.
2Григоренко Олександр04.01.1996ОДЮСШ з олімп.видів43,10мІІІПорядіна В.В.
3Кравченко Дмитро04.02.1999УДЮСШ41,92мІІІКондратенко П.Б.
4Васюк Андрій05.09.1997УДЮСШ41,13мІІІКондратенко П.Б.
5Звонарев Дмитро13.05.1999УДЮСШ40,80мІІІКондратенко П.Б.
6Склярук Сергій09.06.1998УДЮСШ40,10мІІІКондратенко П.Б.
Спис 600гр, юнаки     
1Ладоха Владислав12.09.2004ОДЮСШ з олімп.видів25,80мІІІ юнПорядіна В.В.
2Олексеєнко Олег20.10.2004ОДЮСШ з олімп.видів19,30мб\рПорядіна В.В.
3Коваленко Данило25.06.2006ОДЮСШ з олімп.видів16,73мб\рПорядіна В.В.

 

Головний суддя_______________________Рябов В.В.

 

Секретар _____________________________Антонова В.Г.

 

3 комментария

  1. Ну Любитель бега :

    Не результаты, а ужас тихий.

    • Сейчас не за результат нужно беспокоиться, а за количество участников…
      Будет так и далее, то со временем некому будет хоть какой-то результат показать.

  2. Виталий :

    Надо больше о спортсменах думать!!!!

Leave a Reply to Виталий