Клуб любителів бігу «Баргузин»
Відділ по фізичній культурі та спорту Чернігівської міської ради
Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»
ПРОТОКОЛ
“Маcсового легкоатлетичного пробігу, присв’яченого пам’яті почесного працівника
фізичної культури та спорту України Костянова Г.І.“
04 листопада 2017 рік
м.Чернігів ЦПКіВ
Загальний залік 3000 м | ||||||||
Місце абс. | Місце кат. | Категорія | Старт. номер | Прізвище,ім’я | Місто | Клуб | Результат | |
1 | 1 | Ч18 | 6488 | Давиденко Микола | Ніжин | Прометей | 9.32.8 | |
2 | 2 | Ч18 | 77 | Секера Дмитро | Чернігів | 9.41.4 | ||
3 | 3 | Ч18 | 2054 | Сотник Євген | Корюківка | Атлант V-2 | 9.48.8 | |
4 | 4 | Ч18 | 209 | Мироненко Костянтин | Чернігів | КДЮСШ-1 | 9.55.7 | |
5 | 5 | Ч18 | 1342 | Рева Євген | Н.- Сіверський | ДЮСШ ЧМР | 10.08.4 | |
6 | 6 | Ч18 | 132 | Кореба Андрій | Горностаївка | 10.11.7 | ||
7 | 7 | Ч18 | 128 | Фонов Вячеслав | Чернігів | Атлант V-2 | 10.17.7 | |
8 | 8 | Ч18 | 81 | Бурлака Денис | Чернігів | Академія ДПтС | 10.22.2 | |
9 | 9 | Ч18 | 3110 | Піддубний Юрій | Чернігів | КДЮСШ-1 | 10.25.1 | |
10 | 10 | Ч18 | 37 | Романенко Олександр | Ніжин | Прометей | 10.25.6 | |
11 | 11 | Ч18 | 93 | Титаренко Максим | Чернігів | Академія ДПтС | 10.33.7 | |
12 | 12 | Ч18 | 315 | Крюков Денис | Чернігів | ДЮСШ ЧМР | 10.42.0 | |
13 | 13 | Ч18 | 98 | Лук’янчик Влад | Чернігів | Академія ДПтС | 10.52.9 | |
14 | 1 | Ч40 | 124 | Сахно Володимир | Ніжин | Прометей | 10.56.9 | |
15 | 1 | Ж18 | 17 | Жмурко Анна | Чернігів | ДЮСШ ЧМР | 11.00.0 | |
16 | 15 | Ч18 | 130 | Деревянко Ярослав | Чернігів | Атлант V-2 | 11.02.1 | |
17 | 16 | Ч18 | 83 | Завялов Вячеслав | Чернігів | Академія ДПтС | 11.15.7 | |
18 | 2 | Ж18 | 1060 | Ващенко Марія | Чернігів | 11.21.0 | ||
19 | 17 | Ч18 | 90 | Кобус Станіслав | Чернігів | Академія ДПтС | 11.21.5 | |
20 | 1 | Ч50+ | 412 | Веремійченко Володимир | Чернігів | Атлант V-2 | 11.41.1 | |
21 | 18 | Ч18 | 121 | Салівончик Євген | Чернігів | Атлант V-2 | 11.58.7 | |
22 | 2 | Ч50+ | 7 | Легеда Анатолій | Чернігів | Атлант V-2 | 11.59.0 | |
23 | 19 | Ч18 | 71 | Шульга Влад | Чернігів | Академія ДПтС | 11.59.5 | |
24 | 20 | Ч18 | 61 | Голосок Назар | Чернігів | Академія ДПтС | 11.59.6 | |
25 | 21 | Ч18 | 118 | Бойко Влад | Чернігів | Академія ДПтС | 12.01.3 | |
26 | 22 | Ч18 | 69 | Дудар Олександр | Чернігів | Академія ДПтС | 12.12.1 | |
27 | 23 | Ч18 | 72 | Алінкін Роман | Чернігів | Академія ДПтС | 12.15.1 | |
28 | 24 | Ч18 | 65 | Пилипович Влад | Чернігів | Академія ДПтС | 12.23.9 | |
29 | 25 | Ч18 | 57 | Анікієнко Олександр | Чернігів | Академія ДПтС | 12.28.7 | |
30 | 26 | Ч18 | 60 | Гавриш Назар | Чернігів | Академія ДПтС | 12.32.5 | |
31 | 27 | Ч18 | 124 | Горба Роман | Чернігів | Академія ДПтС | 12.33.7 | |
32 | 28. | Ч18 | 67 | Смірнов Владислав | Чернігів | Академія ДПтС | 12.40.2 | |
33 | 29 | Ч18 | 113 | Юр’єв Гліб | Чернігів | Академія ДПтС | 12.44.9 | |
34 | 3 | Ч50+ | 5 | Ушак Валерій | Чернігів | Атлант-V2 | 12.45.8 | |
35 | 31 | Ч18 | 96 | Яременко Іван | Чернігів | Академія ДПтС | 12.49.1 | |
36 | 2 | Ч40 | 331 | Биченок Павло | Чернігів | Біговий Чернігів | 12.50.2 | |
37 | 32 | Ч18 | 123 | Кордунян Денис | Чернігів | Академія ДПтС | 12.50.4 | |
38 | 33 | Ч18 | 59 | Мадюдя Петро | Чернігів | Академія ДПтС | 13.01.9 | |
39 | 34 | Ч18 | 82 | Пархомчук Богдан | Чернігів | Академія ДПтС | 13.04.3 | |
40 | 35 | Ч18 | 58 | Лутченко М. | Чернігів | Академія ДПтС | 13.06.3 | |
41 | 3 | Ч40 | 1 | Ткаченко Іван | Чернігів | Академія ДПтС | 13.09.9 | |
42 | 36 | Ч18 | 80 | Цапко Руслан | Чернігів | Академія ДПтС | 13.15.8 | |
43 | 37 | Ч18 | 73 | Ганжа Євген | Чернігів | Академія ДПтС | 13.21.4 | |
44 | 38 | Ч18 | 87 | Ярош Сергій | Чернігів | Академія ДПтС | 13.24.6 | |
45 | 39 | Ч18 | 76 | Поляновський Влад | Чернігів | Академія ДПтС | 13.34.9 | |
46 | 40 | Ч18 | 119 | Єфіменко Олександр | Чернігів | Академія ДПтС | 13.34.7 | |
47 | 41 | Ч18 | 116 | Юрко Євген | Чернігів | Академія ДПтС | 13.39.9 | |
48 | 42 | Ч18 | 117 | Харченко Максим | Чернігів | Академія ДПтС | 13.41.4 | |
49 | 43 | Ч18 | 70 | Данельський Віталій | Чернігів | Академія ДПтС | 13.41.5 | |
50 | 44 | Ч18 | 74 | Ковальов Влад | Чернігів | Академія ДПтС | 13.44.8 | |
51 | 45 | Ч18 | 100 | Обраменко Вячеслав | Чернігів | Академія ДПтС | 13.47.4 | |
52 | 46 | Ч18 | 5 | Карась Сєргєй | Гусь-Хрустальний | Деснян. Правда | 13.53.7 | |
53 | 4 | Ч50+ | 56 | Пилипенко Віктор | Чернігів | Атлант V-2 | 13.54.2 | |
54 | 47 | Ч18 | 44 | Неділя Руслан | Чернігів | Академія ДПтС | 14.00.8 | |
55 | 48 | Ч18 | 99 | Романюк Михайло | Чернігів | Академія ДПтС | 14.27.8 | |
56 | 3 | Ж18 | 963 | Валієва Карина | Ніжин | Прометей | 14.30.0 | |
57 | 49 | Ч18 | 62 | Драпій Влад | Чернігів | Академія ДПтС | 14.32.6 | |
58 | 5 | Ж18 | 198 | Кубрак Алла | Ніжин | Прометей | 14.34.0 | |
59 | 50 | Ч18 | 111 | Лагутін Вадим | Чернігів | Академія ДПтС | 14.36.5 | |
60 | 51 | Ч18 | 78 | Туровець Олександр | Чернігів | Академія ДПтС | 14.39.4 | |
61 | 52 | Ч18 | 75 | Карпинський Костянтин | Чернігів | Академія ДПтС | 14.41.8 | |
62 | 53 | Ч18 | 68 | Тригуб Євген | Чернігів | Академія ДПтС | 14.42.2 | |
63 | 54 | Ч18 | 63 | Лінік Руслан | Чернігів | Академія ДПтС | 14.54.0 | |
64 | 1 | Ж40 | 193 | Поляк Ліідія | Ніжин | Прометей | 14.59.0 | |
65 | 55 | Ч18 | 64 | Михайленко Ілля | Чернігів | Академія ДПтС | 15.10.7 | |
66 | 56 | Ч18 | 120 | Сухоруков Микола | Чернігів | Академія ДПтС | 15.12.6 | |
67 | 6 | Ж18 | 37 | Добрянська Юлія | Чернігів | Академія ДПтС | 15.13.0 | |
68 | 7 | Ж18 | 38 | Паламарчук Аліна | Чернігів | Академія ДПтС | 15.22.8 | |
69 | 57 | Ч18 | 125 | Чугай Олексій | Чернігів | Академія ДПтС | 16.00.0 | |
70 | 5 | Ч50+ | 19 | Кислий Володимир | Чернігів | Атлант-V2 | 16.38.0 | |
71 | 8 | Ж18 | 39 | Габітова Діана | Чернігів | Академія ДПтС | 16.20.0 | |
72 | 58 | Ч18 | 35 | Павленко Сергій | Чернігів | Академія ДПтС | 16.40.1 | |
73 | 1 | Ж50+ | 90 | Зубок Марія | Чернігів | Атлант-V2 | 16.42.0 | |
74 | 9 | Ж18 | 36 | Кривобокова Юлія | Чернігів | Академія ДПтС | 17.09.0 | |
75 | 59 | Ч18 | 21 | Сергієнко Сергій | Чернігів | Академія ДПтС | 17.09.5 | |
76 | 60 | Ч18 | 95 | Строн Ігор | Чернігів | Академія ДПтС | 17.10.1 | |
77 | 4 | Ч40 | 17 | Авраменко Дмитро | Чернігів | 17.11.0 | ||
78 | 6 | Ч50+ | 385 | Левадський Микола | Чернігів | Атлант V-2 | 17.25.0 | |
79 | 61 | Ч18 | 94 | Остафійчук Григорій | Чернігів | Академія ДПтС | 17.27.4 | |
80 | 62 | Ч18 | 92 | Дородука Андрій | Чернігів | Академія ДПтС | 17.30.2 | |
81 | 63 | Ч18 | 79 | Скороход сергій | Чернігів | Академія ДПтС | 17.31.0 | |
82 | 64 | Ч18 | 91 | Мірошник Руслан | Чернігів | Академія ДПтС | 17.32.0 | |
83 | 2 | Ж40 | 12 | Ткаченко Галина | Чернігів | Академія ДПтС | 17.40.0 | |
84 | 2 | Ж50+ | 861 | Ющенко Євгенія | Чернігів | Атлант-V2 | 20.19.0 | |
85 | 10 | Ж18 | 41 | Дмитрів Мирослава | Чернігів | Академія ДПтС | 21.02.0 | |
86 | 11 | Ж18 | 43 | Дрига Юлія | Чернігів | Академія ДПтС | 21.03.0 | |
87 | 3 | Ж50+ | 28 | Рунцис Людмила | Чернігів | Атлант-V2 | 30.18.0 | |
88 | Ж18 | 40 | Уляненко Віталіна | Чернігів | Академія ДПтС | DNF | ||
89 | Ж18 | 42 | Аксенчук Олена | Чернігів | Академія ДПтС | DNF | ||
90 | Ч18 | 46 | Мозговой Роман | Чернігів | Біговий Чернігів | DNS | ||
91 | Ч18 | 56 | Слобода Дмитро | Чернігів | Біговий Чернігів | DNS | ||
Загальний залік 1000 м дівчата 2003 р.н. і мол. | ||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Дата народження | Місто | Клуб | Результат | |||
1 | Ткаченко Анна | 10.10.2007 | Чернігів | ДЮСШ | 3.46.7 | |||
2 | Рябчун Анастасія | 15.03.2003 | Корюківка | ДЮСШ | 3.56.4 | |||
3 | Андрющенко Олена | 00.00.2003 | Ніжин | ДЮСШ | 4.02.0 | |||
4 | Ващенко Дарина | 00.00.2003 | Чернігів | ДЮСШ | 4.11.0 | |||
5 | Машталір Яна | 10.04.2003 | Корюківка | ДЮСШ | 4.13.4 | |||
6 | Гузь Дар’я | 00.00.2005 | Чернігів | ДЮСШ | 5.17.0 | |||
7 | Литвиненко Анастасія | 00.00.2005 | Чернігів | ДЮСШ | 5.21.0 | |||
8 | Лученінова Євгенія | 00.00.2004 | Чернігів | ДЮСШ | 6.50.6 | |||
9 | Радзівіло Анжела | 00.00.2004 | Чернігів | ДЮСШ | 7.03.0 | |||
Загальний залік 1000 м юнаки 2003 р.н. і мол. | ||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Дата народження | Місто | Клуб | Результат | |||
1 | Петренко Руслан | 00.00.2005 | Чернігів | ДЮСШ | 3.36.4 | |||
2 | Бутенко Олег | 00.00.2003 | Чернігів | ДЮСШ | 3.54.7 | |||
3 | Бей Ігор | 00.00.2003 | Чернігів | ДЮСШ | 4.05.7 | |||
4 | Малюга Дмитро | 00.00.2005 | Чернігів | ДЮСШ | 4.16.3 | |||
5 | Крутько Артем | 00.00.2005 | Чернігів | ДЮСШ | 4.16.6 | |||
6 | Койдан Гліб | 00.00.2006 | Чернігів | ДЮСШ | 4.28.9 | |||
7 | Пилипенко Артем | 00.00.2004 | Чернігів | ДЮСШ | 4.43.5 | |||
8 | Рябовол Данило | 00.00.2005 | Чернігів | ДЮСШ | 5.06.8 | |||
9 | Черногор Іван | 00.00.2010 | Чернігів | 5.10.9 | ||||
10 | Немець Костянтин | 00.00.2007 | Чернігів | ДЮСШ | 5.56.7 | |||
11 | Багатюк Володимир | 00.00.2006 | Чернігів | ДЮСШ | 6.18.0 | |||
12 | Петренко А. | 00.00.2006 | Чернігів | 7.12.6 | ||||
13 | Євлах Дмитро | 00.00.2003 | Ніжин | DNS | ||||
Загальний залік 2000 м дівчата 2000-02 р.н. | ||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Дата народження | Місто | Клуб | Результат | |||
1 | Дворніченко Яна | 20.07.2003 | Чернігів | ДЮСШ “Атлет” | 7.42.0 | |||
2 | Сергусь Марина | 00.00.2001 | Чернігів | 7.45.0 | ||||
3 | Діденко Ольга | 04.06.2000 | Чернігів | 8.06.8 | ||||
4 | Власенко Анастасія | 00.00.2000 | Чернігів | Академія ДПтС | 8.47.0 | |||
5 | Іонанова Анастасія | 07.04.2000 | Ніжин | 9.38.0 | ||||
6 | Самовал Аліна | 00.00.2000 | Ніжин | DNS | ||||
Загальний залік 2000 м юнаки 2000-02 р.н. і мол. | ||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Дата народження | Місто | Клуб | Результат | |||
1 | Пивовар Дмитро | 00.00.2002 | Ніжин | Прометей | 6.50.0 | |||
2 | Грицик Віктор | 00.00.2000 | Чернігів | Академія ДПтС | 6.58.8 | |||
3 | Шостка Володимир | 00.00.2000 | Ніжин | Прометей | 6.59.2 | |||
4 | Личик Олександр | 00.00.2000 | Чернігів | Академія ДПтС | 7.12.5 | |||
5 | Носов Валентин | 00.00.2000 | Чернігів | Академія ДПтС | 7.38.2 | |||
6 | Главацький Сергій | 00.00.2000 | Чернігів | Академія ДПтС | 7.41.0 | |||
7 | Мишко Ярослав | 00.00.2002 | Чернігів | КДЮСШ | 7.54.5 | |||
8 | Холявко Антон | 00.00.2000 | Чернігів | Академія ДПтС | 8.01.5 | |||
9 | Денисенко Євгеній | 00.00.2000 | Чернігів | Академія ДПтС | 8.13.1 | |||
10 | Волівецький Костянтин | 00.00.2000 | Чернігів | Академія ДПтС | 8.26.3 | |||
11 | Печенюк Артем | 00.00.2000 | Чернігів | Академія ДПтС | 8.38.4 | |||
12 | Куницький Олександр | 00.00.2000 | Чернігів | Академія ДПтС | 8.56.6 | |||
13 | Бей Едуард | 00.00.2000 | Чернігів | Академія ДПтС | 9.05.3 | |||
14 | Андреєв Олексій | 00.00.2002 | Чернігів | КДЮСШ | 9.12.4 | |||
Головний суддя змагань (Рябов В.В.) | ||||||||
Головний секретар змагань (Антонова В.Г.) |