ПРОТОКОЛ

обласних спортивних змагань (чемпіонату) під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» з легкої атлетики серед учнів позашкільних навчальних закладів спортивного профілю ГО «ЧОО «ВФСТ «Колос»

13-14.05.2021 

м. Чернігів

 

Міс

це

Спортсмен Дата народження Команда, ДЮСШ Результат Розряд Очки Тренери
Біг 100м ЮНАКИ
1 Медвідь Сергій 06.01.2006 Коропська ДЮСШ 12.6

ф-12.7

ІІ юн. ос. Лучко В.Л.
2 Ломонос Роман 05.03.2006 Сновська ДЮСШ 13.1

ф-13.0

ІІІ юн. ос. Івлєв В.Ю.
3 Артеменко Данило 12.10.2006 Корюківська ДЮСШ 13.4

ф-13.5

ІІІ юн. 300 Лисік Р.Г.
4 Потапенко Артур 28.10.2007 Корюківська ДЮСШ 13.7

ф-13.7

ІІІ юн. 270 Лисік Р.Г.
5 Шумський Олександр 21.11.2006 Сновська ДЮСШ 13.7

ф-13.7

ІІІ юн. ос. Івлєв В.Ю., Кухаренко О.В.
6 Пінчук Артем 18.03.2006 Чернігів ДЮСШ «Україна» 13.8 ІІІ юн. ос. Філіпова В.І.
7 Кобець нікіта 21.04.2009 Козелецька ДЮСШ 13.9 ІІІ юн. ос. Шарак О.В.
8 Мазко Кирило 06.07.2007 Корюківська ДЮСШ 14.1 б/р 240 Лисік Р.Г.
9 Цимбаліст Максим 06.04.2007 Козелецька ДЮСШ 14.1 б/р ос. Потебня Л.І.
10 Треньов Єгор 01.01.2007 Чернігів, КДЮСШ-2 14.3 б/р ос. Романенко В.О.
11 Руденко Денис 24.06.2008 Носівська ДЮСШ 14.3 б/р ос. Шиша Н.О.
12 Воробей Олександр 08.10.2007 Козелецька ДЮСШ 14.4 б/р ос. Потебня Л.І.
13 Авраменко Дмитро 08.07.2008 Прилуцька ДЮСШ 14.5 б/р ос. Бобровська О.
14 Кизя Данило 04.09.2006 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 14.6 б/р ос. Філіпова В.І.
15 Неліп Євгеній 24.03.2007 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 14.7 б/р ос. Бабенко В.С., Кривоус Н.В.
16 Тіщенко Олександр 21.12.2007 Ладанська ОТГ 14.8 б/р 220 Чекалін С.П.
17 Швенько Руслан 16.09.2009 м.Н.-Сіверськ 15.1 б/р ос. Родсохач І.М.
18 Крапивний Борис 24.08.2007 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 15.1 б/р ос. Бабенко В.С., Кривоус Н.В.
19 Ніколаєнко Тимофій 14.08.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 15.2 б/р ос. Антонова В.Г.
20 Хижняк Артем 01.01.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 15.3 б/р ос. Романенко В.О.
21 Барловський Єгор 01.01.2007 Чернігів, КДЮСШ-2 15.3 б/р ос. Романенко В.О.
22 Семенов Костянтин 23.06.2007 Ладанська ОТГ 15.3 б/р 210 Чекалін С.П.
23 Радіч Іван 13.09.2008 Чернігів, ДЮСШ «Атлет» 15.4 б/р ос. Корецька С.М.
24 Нікольчук Артем 26.12.2008 м. Н.-Сіверський 15.5 б/р ос. Білявський І.М.
25 Алтусов Артем 01.01.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 15.6 б/р ос. Романенко В.О.
26 Самойленко Олексій 17.10.2008 м.Носівка ДЮСШ 15.7 б/р ос. Бочок В.А.
27 Заводенко Ярослав 01.01.2009 Чернігів, КДЮСШ-2 15.7 б/р ос. Шевчук О.Л.
28 Науменко Андрій 01.01.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 15.8 б/р ос. Шевчук О.Л.
29 Цвєт Микола 01.01.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 16.1 б/р ос. Романенко В.О.
30 Воробей Ілля 02.08.2008 м.Н.-Сіверський 16.4 б/р ос. Родсохач І.М.
31 Устимчик Єгор 01.12.2008 м. Носівка, ДЮСШ 16.5 б/р ос. Бочок В.А.
32 Наконечний Роман 01.01.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 16.8 б/р ос. Романенко В.О.
33 Биковець Юрій 01.01.2009 Чернігів, КДЮСШ-2 16.8 б/р ос. Шевчук О.А.
34 Чернюк Єгор 24.02.2009 Чернігів, КДЮСШ-2 17.1 б/р ос. Плиско Н.М.
35 Корявець Артем 25.04.2012 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 17.1 б/р ос. Кривоус Н.В., Рябов В.В.
36 Паньок Євген 09.07.2011 Чернігів, КДЮСШ-2 17.2 б/р ос. Плиско Н.М.
37 Науменко Ростислав 01.01.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 17.2 б/р ос. Романенко В.О.
38 Левченко Гліб 01.01.2011 Чернігів, КДЮСШ-2 17.2 б/р ос. Шевчук О.Л.
39 Ушак Святослав 01.01.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 17.2 б/р ос. Романенко В.О.
40 Лисиця Олександр 29.01.2011 Чернігів, КДЮСШ-2 17.5 б/р ос. Плиско Н.М.
41 Петров Валерій 14.04.2010 Чернігів, КДЮСШ-2 17.8 б/р ос. Плиско Н.О.
42 Ларіонов Сергій 01.01.2009 Чернігів, КДЮСШ-2 18.1 б/р ос. Шевчук О.А.
Шуковський Євгеній 23.04.2007 Ріпкинська ОТГ 13.2

ф-DNS

ІІІ юн. ос. Дубоносова Н.М.
Ікаєв Арсеній 27.07.2007 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 13.0

ф-DNS

ІІ юн. ос. Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
Біг 110м з бар’єрами ЮНАКИ
1 Потебня Олександр 14.10.2007 Козелецька ДЮСШ 19.0 б/р ос. Потебня Л.І.
2 Астапенко Євген 01.01.2006 Линовицька ОТГ 19.6 б/р 300 Кравченко Г.М.
3 Зленко Олексій 01.01.2006 Линовицька ОТГ 19.7 б/р 270 Кравченко Г.М.
Біг 200м ЮНАКИ
1 Артеменко Данило 12.10.2006 Корюківська ДЮСШ 27.1 І юн. ос. Лисік Р.Г.
2 Щуковський Євгеній 23.04.2007 Ріпкинська ОТГ 27.2 І юн. 300 Дубоносова Н.М.
3 Ломонос Роман 05.03.2006 Сновська ДЮСШ 27.3 І юн. ос. Івлєв В.Ю.
4 Потебня Олександр 14.10.2007 Козелецька ДЮСШ 27.5 ІІ юн. ос. Потебня Л.І.
5 Скорий Богдан 28.10.2006 Сновська ДЮСШ 27.9 ІІІ юн. ос. Лахалинов Є.О.
6 Лахадинов Нікіта 02.06.2007 Сновська ДЮСШ 28.2 ІІІ юн. ос. Лахадинов Є.О.
7 Кобець Нікіта 21.04.2009 Козелецька ДЮСШ 28.3 ІІІ юн. ос. Шарак О.В.
8 Деньгуб Павло 04.02.2006 Корюківська ДЮСШ 28.3 ІІІ юн. 270 Сахута А.О.
9 Потапенко Артур 28.10.2007 Корюківська ДЮСШ 28.5 ІІІ юн. 240 Лисік Р.Г.
10 Шумський Олександр 21.11.2006 Сновська ДЮСШ 28.7 б/р ос. Івлєв В.Ю., Кухаренко О.В.
11 Треньов Єгор 01.01.2007 Чернігів, КДЮСШ-2 29.3 б/р ос. Романенко В.О.
12 Воробей Олександр 08.10.2007 Козелецька ДЮСШ 29.3 б/р ос. Потебня Л.І.
13 Мазко Кирило 06.07.2007 Корюківська ДЮСШ 29.6 б/р ос. Лисік Р.Г.
14 Демченко Антон 02.05.2009 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 30.4 б/р ос. Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
15 Неліп Євгеній 24.03.2007 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 30.8 б/р ос. Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
16 Кожеров Даніїл 06.07.2006 Сновська ДЮСШ 31.5 б/р ос. Івлєв В.Ю.
17 Крапивний Борис 24.08.2007 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 31.8 б/р ос. Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
18 Науменко Андрій 23.01.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 31.8 б/р ос. Шевчук О.А.
19 Алтусов Артем 01.01.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 31.9 б/р ос. Романенко В.О.
20 Ананченко Олександр 01.01.2006 Корюківська ДЮСШ 32.5 б/р 220 Хропач О.Ф.
21 Цвет Микола 01.01.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 32.6 б/р ос. Романенко В.О.
22 Хижняк Артем 01.01.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 32.6 б/р ос. Романенко В.О.
23 Пантюшенко Борислав 28.11.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 33.4 б/р ос. Шевчук О.Л.
24 Дмитренко Дмитро 05.08.2009 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 34.1 б/р ос. Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
25 Науменко Ростислав 01.01.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 34.5 б/р ос. Романенко В.О.
26 Ікаєв Арсеній 27.07.2007 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 35.0 б/р ос. Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
27 Паньок Євген 01.01.2011 Чернігів, КДЮСШ-2 35.8 б/р ос. Плиско Н.М.
28 Ховдій Роман 05.05.2009 Корюківська ДЮСШ 35.8 б/р 210 Сахута А.О.
29 Наконечний Роман 01.01.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 35.9 б/р ос. Романенко В.О.
30 Лисиця Олександр 01.01.2011 Чернігів, КДЮСШ-2 36.1 б/р ос. Плиско Н.М.
31 Ушак Святослав 01.01.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 36.2 б/р ос. Романенко В.О.
32 Петров Валерій 01.01.2010 Чернігів, КДЮСШ-2 38.5 б/р ос. Плиско Н.М.
33 Барловський Єгор 01.01.2007 Чернігів, КДЮСШ-2 39.7 б/р ос. Романенко В.О.
34 Коковін Андрій 03.03.2006 Сухопов’янська ОТГ DNS Куц А.С.
35 Биковець Юрій 06.05.2009 Чернігів, КДЮСШ-2 DNS Шевчук О.Л.
36 Дейнеко Тимофій 27.10.2006 Чернігів, ДЮСШ «Атлет» DNS Середа С.С.
Біг 400м ЮНАКИ
1 Дяченко Мирослав 14.11.2006 Чернігів, КДЮСШ-2 56.6 І юн. ос. Беркут Н.П., Святенко В.І.
2 Казанін Матвій 10.05.2007 Чернігів, КДЮСШ-2 57.7 І юн. ос. Беркут Н.П., Святенко В.І.
3 Сич Максим 08.04.2007 Чернігів, КДЮСШ-2 1.03.1 ІІІ юн. ос. Беркут Н.П., Святенко В.І.
4 Деньгуб Павло 04.02.2006 Корюківська ДЮСШ 1.04.6 б/р 300 Сахута А.О.
5 Дробишев Артем 17.03.2008 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 1.05.6 б/р ос. Філіпова В.І.
6 Зленко Олексій 01.01.2006 Линовицька ОТГ 1.06.3 б/р 270 Кравченко Г.М.
7 Лахадинов Нікіта 02.06.2007 Сновська ДЮСШ 1.06.8 б/р ос. Лахадинов Є.О.
8 Демченко Антон 02.05.2009 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 1.08.5 б/р ос. Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
9 Кожеров Даніїл 06.07.2006 Сновська ДЮСШ 1.13.4 б/р ос. Івлєв В.Ю.
10 Дмитренко Дмитро 05.08.2009 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 1.21.3 б/р ос. Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
11 Коковін Андрій 03.03.2006 Сухополов’янська ОТГ DNS Куц А.С.
Біг 800м ЮНАКИ
1 Казанін Матвій 10.05.2007 Чернігів, КДЮСШ-2 2.14.6 ІІІ ос. Беркут Н.П., Святенко В.І.
2 Дяченко Мирослав 14.11.2006 Чернігів, КДЮСШ-2 2.22.2 І юн. ос. Беркут Н.П., Святенко В.І.
3 Сич Максим 08.04.2007 Чернігів, КДЮСШ-2 2.27.2 І юн. ос. Беркут Н.П., Святенко В.І.
4 Олійник Матвій 01.01.2006 Корюківська ДЮСШ 2.48.8 ІІІ юн. ос. Хропач О.Ф..
5 Собецький Павло 12.07.2008 Ріпкинська ОТГ 2.49.0 ІІІ юн. 300 Дубоносова Н.М.
6 Кульгейко Владислав 03.10.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 2.51.2 б/р ос. Антонова В.Г.
7 Мірошніченко Данило 09.10.2007 Корюківська ДЮСШ 3.03.1 б/р 270 Сахута А.О.
Деньгуб Павло 04.02.2006 Корюківська ДЮСШ DNS Сахута А.О.
Біг 1500м ЮНАКИ
1 Фіс Захар 06.03.2006 Козелецька ДЮСШ 4.44.8 ІІІ ос. Шарак О.В.
2 Пальоха Богдан 14.06.2007 Сухополов’янська ОТГ 5.44.1 ІІІ юн. ос. Куц А.С.
3 Олійник Матвій 01.01.2006 Корюківська ДЮСШ 5.44.4 ІІІ юн. 300 Хропач О.Ф.
4 Калініченко Михайло 01.01.2007 Линовицька ОТГ 5.46.1 ІІІ юн. 270 Чекалін С.П.
5 Воскобой Дмитро 30.10.2007 Корюківська ОТГ 5.47.0 ІІІ юн. 240 Лисік Р.Г.
6 Курач Дмитро 15.04.2007 Козелецька ДЮСШ 5.52.5 б/р ос. Потебня Л.І.
7 Кульгейко Владислав 03.10.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 5.54.9 б/р ос. Антонова В.Г.
8 Собецький Павло 12.07.2008 Ріпкинська ОТГ 5.58.5 б/р 220 Дубоносова Н.М.
9 Мірошніченко Данило 09.10.2007 Корюківська ОТГ 6.04.2 б/р 210 Сахута А.О.
10 Волк Владислав 25.05.2008 Корюківська ДЮСШ 6.14.4 б/р 200 Лисік Р.Г.
Біг 3000м ЮНАКИ
1 Фіс Захар 06.03.2006 Козелецька ДЮСШ 11.55.9 ІІІ юн. ос. Шарак О.В.
2 Воскобой Дмитро 30.10.2007 Корюківська ДЮСШ 12.25.4 ІІІ юн. 300 Лисік Р.Г.
3 Волк Владислав 25.05.2008 Корюківська ДЮСШ 12.42.0 ІІІ юн. 270 Лисік Р.Г.
4 Курач Дмитро 15.04.2007 Козелецька ДЮСШ DNS Потебня Л.І.
5 Мірошніченко Данило 09.10.2007 Корюківська ОТГ DNS Сахута А.О.
Стрибки у довжину з розбігу ЮНАКИ
1 Астапенко Євген 01.01.2006 Линовицька ОТГ 5.26 ІІ юн. 300 Кравченко Г.М.
2 Артеменко Данило 12.10.2006 Корюківська ДЮСШ 4.94 ІІ юн. 270 Лисік Р.Г.
3 Авраменко Дмитро 07.08.2008 Прилуцька ДЮСШ 4.52 ІІІ юн. ос. Бобровська О.
4 Мазко Кирило 06.07.2007 Корюківська ДЮСШ 4.47 ІІІ юн. 240 Лисік Р.Г.
5 Семенов Костянтин 23.06.2007 Ладанська ОТГ 4.42 ІІІ юн. 220 Чекалін С.П.
6 Руденко Денис 24.06.2008 Носівська ДЮСШ 4.07 ІІІ юн. ос. Шиша Н.О.
7 Тіщенко Олександр 21.12.2007 Ладанська ДЮСШ 3.81 б/р 210 Чекалін С.П.
8 Кудрявцев Максим 01.01.2008 Линовицька ОТГ 3.68 б/р 200 Чекалін С.П.
9 Майстренко Юрій 27.05.2010 Менська ОТГ 3.67 б/р ос. Таратухіна Н.П.
10 Устимчик Єгор 01.12.2008 Носівська ДЮСШ 3.56 б/р ос. Бочок В.А.
11 Самойленко Олексій 17.10.2008 Носівська ДЮСШ 3.52 б/р ос. Бочок В.А.
12 Скорий Богдан 28.10.2006 Сновська ДЮСШ ХХХ Лахадинов Є.О.
13 Воробей Олександр 08.10.2007 Козелецька ДЮСШ DNS Потебня Л.І.
14 Потебня Олександр 14.10.2007 Козелецька ДЮСШ DNS Потебня Л.І.
15 Калініченко Михайло 01.01.2007 Линовицька ДЮСШ DNS Чекалін С.П.
Штовхання ядра ЮНАКИ
1 Комов Станіслав 23.05.2006 Менська ОТГ 13.82 ІІІ ос. Терпицька І.
2 Ценцеря Богдан 17.05.2007 Менська ОТГ 11.94 І юн. ос. Таратухіна Н.П.
3 Майоров Артем 16.01.2006 Козелецька ДЮСШ 11.57 І юн. ос. Шарак О.В.
4 Карпенко Андрій 16.07.2007 Корюківська ДЮСШ 11.53 І юн. 300 Сахута А.О.
5 Лавський Андрій 03.06.2008 Менська ОТГ 10.80 ІІ юн. ос. Таратухіна Н.П.
6 Польохович Богдан 14.04.2006 Менська ОТГ 9.67 ІІ юн. ос. Терпицька І.
7 Потебня Олександр 14.10.2007 Козелецька ДЮСШ 9.15. ІІІ юн. ос. Потебня Л.І.
8 Дергозий Кирило 03.08.2008 Менська ОТГ 8.25 ІІІ юн. ос. Таратухіна Н.П.
9 Олійник Матвій 01.01.2006 Корюківська ДЮСШ 8.01. ІІІ юн. 270 Хропач О.Ф.
10 Ареф’єв Нікіта 31.01.2008 Чернігів,

ДЮСШ «Атлет»

7.75 б/р ос. Середа О.П.
11 Кудрявцев Максим 01.01.2008 Линовицька ОТГ 7.05 б/р 240 Чекалін С.П.
12-13 Ананченко Олександр 01.01.2006 Корюківська ДЮСШ ХХХ Хропач О.Ф.
12-13 Астапенко Євген 01.01.2006 Линовицька ОТГ ХХХ Кравченко Г.М.
Біг 100м ДІВЧАТА
1 Климкіна Василиса 01.08.2008 Прилуцька ДЮСШ 12.6

ф-12.7

ІІ ос. Мачульний Є.В.
2 Моторна Вероніка 26.10.2006 Корюківська ДЮСШ 13.8

ф-13.7

ІІІ 300 Сахута А.О.
3 Харченко Вероніка 20.04.2006 Коропська ДЮСШ 14.1

ф-14.1

І юн. ос. Лучко В.Л.
4 Павленко Діана 12.03.2008 Чернігів, ДЮСШ «Атлет» 14.1

ф-14.3

І юн. ос. Шульга Є.А.
5 Булим Вікторія 01.01.2009 Линовицька ОТГ 14.6

ф-14.7

І юн. 270 Кравченко Г.М.
6 Онацька Поліна 18.04.2007 Чернігів, ДЮСШ «Атлет» 14.6

ф-14.8

І юн. ос. Шульга О.П.
7 Чайка Катерина 11.05.2007 Носівська ДЮСШ 14.7 І юн. ос. Шиша Н.О.
8 Авраменко Анастасія 30.12.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 14.9 ІІ юн. ос. Беркут Н.П., Святенко В.І.
9 Атрощенко Анастасія 06.02.2007 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 15.0 ІІ юн. ос. Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
10 Кот Катерина 05.10.2006 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 15.0 ІІ юн. ос. Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
11 Пірог Світлана 01.01.2009 Ладанська ОТГ 15.0 ІІ юн. 240 Чекалін С.П.
12 Ларченко Анастасія 01.01.2006 Коропська ДЮСШ 15.1 ІІ юн. ос. Лучко В.Л.
13 Лавська Аліна 09.11.2009 Менська ОТГ 15.2 ІІ юн. ос. Терпицька І.
14 Вихор Поліна 24.04.2007 Козелецька ДЮСШ 15.2 ІІ юн. ос. Шарак О.В.
15 Сухобок Мілана 08.03.2007 Сновська ДЮСШ 15.3 ІІ юн. ос. Лахадінов Є.О.
16 Лабута Єлизавета 21.07.2007 Козелецька ДЮСШ 15.3 ІІ юн. ос. Шарак О.В.
17 Задорожня Віталіна 29.09.2008 Чернігів КДЮСШ-2 15.5 ІІ юн. ос. Плиско Н.М.
18 Заїка Софія 30.09.2008 Коропська ДЮСШ 15.6 ІІ юн. ос. Лучко В.Л.
19 Бандола Лілія 03.04.2009 Носівська ДЮСШ 15.7 ІІІ юн. ос. Бочок В.А.
20 Бородавко Поліна 04.12.2008 Носівська ДЮСШ 15.7 ІІІ юн. ос. Бородавко В.І.
21 Гармаш Марія 03.02.2007 Козелецька ДЮСШ 15.7 ІІІ юн. ос.
22 Скороход Кіра 23.03.2008 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 15.8 ІІІ юн. ос. Хорева О.А.
23 Гадуа Анастасія 05.01.2007 Чернігів, КДЮСШ-2 15.9 ІІІ юн. ос. Антонова В.Г.
24 Денисенко Катерина 24.09.2009 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 15.9 ІІІ юн. ос. Кривоус Н.В.,

Рябов В.В.

25 Кобзєв Євгенія 17.05.2008 Носівська ДЮСШ 16.0 ІІІ юн. ос. Бородавко В.І.
26 Бугай Анастасія 03.05.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 16.0 ІІІ юн. ос. Антонова В.Г.
27 Дедусь Марія 16.09.2006 Сновська ДЮСШ 16.0 ІІІ юн. ос. Лахадинов Є.О.
28 Кучерява Анастасія 01.01.2009 Чернігів, КДЮСШ-2 16.1 б/р ос. Шевчук О.А.
29 Худина Єлтзавета 25.09.2008 Ладанська ОТГ 16.2 б/р 220 Чекалін С.П.
30 Шмаглій Валерія 01.01.2009 Носівська ДЮСШ 16.3 б/р ос. Бородавко В.І.
31 Цибулька Катерина 16.12.2006 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 16.5 б/р ос. Хорева О.А.
32 Милейко Катерина 05.10.2009 Чернігів, КДЮСШ-2 16.7 б/р ос. Беркут Н.П., Святенко В.І.
33 Шкалаберда Віталіна 05.03.2007 Н.-Сіверська ДЮСШ 16.8 б/р ос. Білявський І.М.
34 Беляк Катерина 05.04.2007 Носівська ДЮСШ 16.8 б/р ос. Бородавко В.І.
35 Ільїна Діана 01.01.2011 Коропська ДЮСШ 17.0 б/р ос. Лучко В.Л.
36 Сахута Євгенія 03.12.2008 Менська ОТГ 17.2 б/р ос. Терпицька І.Л.
37 Бловадська Маргарита 24.03.2009 Коропська ДЮСШ 17.2 б/р ос. Лучко В.Л.
38 Левченко Софія 01.01.2009 Чернігів, КДЮСШ-2 17.2 б/р ос. Шевчук О.Л.
39 Шолупець Владислава 04.03.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 17.9 б/р ос. Плиско Н.М.
40 Позняк Марія 04.01.2008 Н.-Сіверська ДЮСШ 18.0 б/р ос. Родсохач І.М.
41 Качалова Велеслава 01.01.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 19.3 б/р ос. Романенко В.О.
Вертелецька Софія 21.02.2008 Ніжинська ДЮСШ DNS Кремез, Левчук, Кремез
Жембас Олександра 21.03.2008 Носівська ДЮСШ DNS Бочок В.А.
Радченко Вікторія 30.12.2007 Ніжинська ДЮСШ DNS Кремез, Левчук, Кремез
Шевченко Роксолана 09.10.2007 Носівська ДЮСШ DNS Бочок В.А.
Ілляш Аліна 19.09.2006 Носівська ДЮСШ DNS Бочок В.А.
Біг 100м з бар’єрами ДІВЧАТА
1 Лактюшина Надія 26.02.2006 Менська ОТГ 15.6 ІІ ос. Таратухіна Н.П.
2 Рогова Дар’я 11.01.2006 Менська ОТГ 18.0 ІІІ ос. Терпицька І.Л.
3 Лактюшина Яна 28.09.2007 Менська ОТГ 19.4 І юн. ос. Таратухіна Н.П.
Солдатенко Ілона 24.08.2007 Ніжинська ДЮСШ DNS Кремез, Левчук, Кремез
Меркулова Валерія 16.01.2007 Козелецька ДЮСШ DNS Шарак О.В.
Біг 200м ДІВЧАТА
1 Моторна Вероніка 26.10.2006 Корюківська ДЮСШ 28.7 ІІІ 300 Сахута О.А.
2 Кузьменко Вікторія 23.03.2006 Сновська ДЮСШ 29.4 І юн. ос. Лахадинов Є.О.
3 Нещерет Лілія 10.01.2006 Ніжинська ДЮСШ 30,0 І юн. ос. Кремез, Левчук, Кремез
3 Дитиненко Анна 20.12.2006 Прилуцька ДЮСШ 30.0 І юн. ос. Мачульний Є.
4 Лактюшинна Надія 26.02.2006 Менська ОТГ 30.7 ІІ юн. ос. Таратухіна Н.П.
5 Подольна Ясміна 31.03.2007 Сновська ДЮСШ 31.1 ІІ юн. ос. Лахадинов Є.О.
6 Тимошенко Софія 19.06.2008 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 31.4 ІІ юн. ос. Хорева О.А.
7 Скороход Кіра 23.03.2008 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 31.8 ІІ юн. ос. Хорева О.А.
8 Сухобок Мілана 08.03.2007 Сновська ДЮСШ 32.7 ІІІ юн. ос. Лахадинов Є.О.
9 Лабута Єлизавета 21.07.2007 Козелецька ДЮСШ 32.8 ІІІ юн. ос. Шарак О.В.
10 Пляшко Ілона 29.07.2009 Сухополов’янська ОТГ 32.9 ІІІ юн. ос. Куц А.С.
11 Задорожня Віталіна 01.01.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 33.1 ІІІ юн. ос. Плиско Н.О.
12 Дедусь Марія 16.09.2006 Сновська ДЮСШ 33.2 ІІІ юн. ос. Лахадинов Є.О.
13 Гармаш Марія 03.02.2007 Козелецька ДЮСШ 33.6 ІІІ юн. ос. Шарак О.В.
14 Кучерява Анастасія 07.08.2009 Чернігів, КДЮСШ-2 34.0 ІІІ юн. ос. Шевчук О.Л.
15 Москаленко Анастасія 24.03.2009 Менська ОТГ 34.6 ІІІ юн. ос. Терпицька І.Л.
16 Цибулька Катерина 16.12.2006 Хорева О.А. 34.7 ІІІ юн. ос. Хорева О.А.
17 Сахута Євгенія 03.12.2008 Менська ОТГ 35.7 б/р ос. Терпицька І.Л.
18 Левченко Софія 20.09.2009 Чернігів, КДЮСШ-2 37.3 б/р ос. Шевчук О.Л.
19 Качалова Велеслава 01.01.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 41.0 б/р ос. Романенко В.О.
Клімкіна Василіса 01.08.2008 Прилуки DQ Мачульний Є.
Атрощенко Анастасія 06.02.2007 Чернігів, ДЮСШ «Україна» DQ Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
Шолудько Владислава 01.01.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 DNS
Шолудько Владислава 01.01.208 Чернігів, КДЮСШ-2 DNS Плиско Н.М.
Онацька Поліна 18.04.2007 Чернігів, ДЮСШ «Атлет» DNS Шульга О.П.
Кот Катерина 05.10.2006 Чернігів, ДЮСШ «Україна» DNS Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
Авраменко Анастасія 30.12.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 DNS Беркут Н.П., Святенко В.І.
Розсудовська Вікторія 18.01.2006 Ріпкинська ОТГ DNS Дубоносова Н.М.
Милейко Анастасія 05.10.2009 Чернігів, КДЮСШ-2 DNS Беркут Н.П., Святенко В.І.
Біг 400м ДІВЧАТА
1 Дитиненко Анна 20.12.2006 Прилуцька ДЮСШ 1.09.8 І юн. ос. Мачульний Є.В.
2 Тимошенко Софія 19.06.2008 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 1.12.0 ІІ юн. ос. Хорева О.А.
3 Розсудовська Вікторія 18.01.2006 Ріпкинська ОТГ 1.15.5 ІІ юн. 300 Дубоносова Н.М.
4 Подольна Ясміна 31.03.2007 Сновська ДЮСШ 1.18.9 ІІ юн. ос. Лахадинов Є.О.
5 Іваницька Ілона 08.07.2007 Сновська ДЮСШ 1.25.3 б/р ос. Лахадинов Є.О.
Біг 400м з бар’єрами ДІВЧАТА
1 Ганущенко Сніжана 21.01.2006 Менська ОТГ 1.13.4 III ос. Таратухіна Н.П.
2 Радченко Вікторія 30.12.2007 Ніжинська КДЮСШ 1.17.2 I юн. ос. Кремез, Левчук, Кремез
3 Деменко Ольга 07.11.2006 Прилуцька ДЮСШ 1.17.2 I юн. ос. Салівон Р.
4 Лактюшина Яна 28.09.2007 Менська ОТГ 1.20.0 I юн. ос. Таратухіна Н.П.
Біг 800м   ДІВЧАТА
1 Рогова Дар’я 11.01.2006 Менська ОТГ 2.28.6 II ос. Терпицька І.Л.
2 Примакова Юлія 15.05.2006 Ріпкинська ОТГ 2.58.1 I юн. 300 Дубоносова Н.М.
3 Іваницька Ілона 08.07.2007 Сновська ДЮСШ 3.18.1 III юн. ос. Лахадинов Є.О.
Біг 1500м   ДІВЧАТА
1 Пляшко Вікторія 29.07.2006 Сухополов’янська ОТГ 5.51.7 I юн. ос. Куц А.С.
2 Туз Анастасія 20.01.2006 Корюківська ДЮСШ 5.54.2 I юн. 300 Лисік Р.Г.
3 Куц Тетяна 24.12.2007 Ніжинська ДЮСШ 5.55.1 I юн. ос. Сахно В.К.,

Левчук Г.Л.

4 Овсякова Василина 12.05.2006 Сухополов’янська ОТГ 5.59.7 I юн. ос. Куц А.С.
5 Бездушна Карина 01.01.2007 Корюківська ДЮСШ 6.35.6 III юн. 270 Хропач О.Ф.
6 Примакова Юлія 15.05.2006 Ріпкинська ОТГ 6.40.7 III юн. 240 Дубоносова Н.М.
Біг 3000м ДІВЧАТА
1 Туз Анастасія 20.01.2006 Корюківська ДЮСШ 12.51.8 I юн. 300 Лисік Р.Г.
2 Бездушна Карина 01.01.2008 Корюківська ДЮСШ 14.30.7 III юн. 270 Хропач О.Ф.
Стрибок у довжину з розбігу ДІВЧАТА
1 Кузьменко Вікторія 23.03.2006 Сновська ДЮСШ 4.75 III ос. Лахадинов Є.О.
2 Кабанець Євгенія 29.10.2006 Носівська ДЮСШ 4.67 I юн. ос. Шиша Н.О.
3 Рогова Дар’я 11.01.2006 Менська ОТГ 4.65 I юн. ос Терпицька І.Л.
4 Чайка Катерина 11.05.2007 Носівська ДЮСШ 4.29 I юн. ос. Шиша Н.О.
5 Лавська Аліна 09.11.2009 Менська ОТГ 4.02 II юн. ос. Терпицька І.Л.
6 Солдатенко Ілона 24.08.2007 Ніжинська КДЮСШ 3.96 II юн. ос. Кремез О.М.
7 Гармаш Марія 03.02.2007 Козелецька ДЮСШ 3.82 II юн. ос. Шарак О.В.
8 Булим Вікторія 01.01.2009 Линовицька ОТГ 3.82 II юн. 300 Кравченко Г.М.
9 Шевченко Роксолана 09.10.2007 Носівська ДЮСШ 3.79 III юн. ос. Бочок В.А.
10 Ілляш Аліна 19.09.2006 Носівська ДЮСШ 3.69 III юн. ос. Бочок В.А.
11 Калітник Мілана 10.11.2007 Чернігів, КДЮСШ-2 3.69 III юн. ос. Антонова В.Г.
12 Вихор Поліна 24.04.2007 Козелецька ДЮСШ 3.61 III юн. ос. Шарак О.В.
13 Денисенко Катерина 24.09.2009 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 3.45 б/р ос. Кривоус Н.В.,

Рябов В.В.

14 Жембас Олександра 21.03.2006 Носівська ДЮСШ 3.35 б/р ос. Бочок В.А.
15 Сахута Євгенія 03.12.2008 Менська ОТГ 3.20 б/р ос. Терпицька І.Л.
16 Бугай Анастасія 03.05.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 3.18 б/р ос. Антонова В.Г.
17 Гадуа Анастасія 05.01.2008 Чернігів, КДЮСШ-2 3.05 б/р ос. Антонова В.Г.
Потрійний стрибок у довжину з розбігу ДІВЧАТА
1 Лесенко Дмитро 16.06.2006 Прилуцька ДЮСШ 12.73 I ос. Мачульний Є.
2 Авраменко Дмитро 07.08.2008 Прилуцька ДЮСШ 9.40 II юн. ос. Бобровська О.
Штовхання ядра ДІВЧАТА
1 Остріченко Катерина 21.08.2006 Козелецька ДЮСШ 8.11 I юн. ос. Шарак О.В.
2 Солдатенко Ілона 24.08.2007 Ніжинська КДЮСШ 7.10 II юн. ос. Кремез, Левчук, Кремез
3 Сірок Даша 08.11.2009 Козелецька ДЮСШ 6.57 III юн. ос. Потебня Л.І.
Естафета шведська (змішана)
1 Козелецька ДЮСШ 2.31.4 II юн. ос.
2 Корюківська ДЮСШ 2.44.5 б/р 300
Ріпкинська ОТГ DNS
Ніжинська КДЮСШ DNS
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment