Відкриті змагання з легкої атлетики (біг 1500 м) на призи МС СРСР, рекордсмена Чернігівської області  Легеди Анатолія.

13.10.2021

м. Чернігів, стадіон ДП ОНСЦ «Чернігів»

 

Результати (скачати)

Особисті  результати.

 Жінки

Біг  1500 м дівчата  2008 р.н. і мол. 

Місце Но

мер

Прізвище та імя спортсмена Дата народження Команда Результат Розряд  Тренери
1 803 Дудко Наталія 09.01.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 5.10.9 ІІ Беркут Н.П., Святенко В.І.
2 16 Горбач Катерина 25.02.2009 Ніжин, МОН. КДЮСШ 5.23.5 ІІІ Сахно В.К.
3 41 Єременко Андріана 04.10.2008 Бахмач 5.50.5 І-юн Михайлов Б.
4 44 Тимошенко Софія 19.06.2008 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 5.57.5 І-юн Хорева О.А.
5 47 Мірошниченко Софія 24.08.2009 Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ 6.04.3 І-юн Лисік Р.Г.
6 51 Бендяк Катерина 04.11.2008 Бахмач 6.04.9 І-юн Михайлов Б.
7 333 Маринченко Вікторія 30.09.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 6.23.4 ІІ-юн Беркут Н.П., Святенко В.І.
8 19 Євменова Тетяна 03.02.2009 Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ 6.39.1 ІІІ-юн Авраменко Т.О.
9 47 Мірошниченко Єлізавета 02.01.2009 Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ 6.57.1 ІІІ-юн Сахута А.О.
10 349 Сіра Дарина           2009 Козелецька ДЮСШ 7.03.3 ІІІ-юн Шарак О.В.
11 756 Вірченко Єва          2009 Козелецька ДЮСШ 7.04.9 ІІІ-юн Потебня Л. І.
12 755 Павлова Влада            2010 Козелецька ДЮСШ 7.10.6 б/р Потебня Л. І.
13 31 Денисенко Катерина 24.09.2009 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 7.27.7 б/р Рябов В.В.
14 28 Царенко Євеліна 14.08.2012 Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ 7.52.7 б/р Сахута А.О.
15 300 Неділя Яна 24.08.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 7.53.2 б/р Беркут Н.П., Святенко В.І.
16 44 Солодовніченко Надія 19.06.2009 Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ 8.38.9 б/р Лисік Р.Г.
2 Лозовська Юлія 06.05.2008 Ніжин, МОН. КДЮСШ DNS Сахно В.К.
30 Падалка Вероніка 22.09.2008 Чернігів, ДЮСШ «Україна» DNS Рябов В.В.

 

 

 

Біг  1500 м дівчата 2006-2007 р.н

Місце Но

мер

Прізвище та імя спортсмена Дата народження Команда Результат Розряд  Тренери
1 388 Овсякова Василина 12.05.2006 Прил. р-н, ДЮСШ Сухопол. с/р 5.49.2 І-юн Куц А.С.
2 46 Куц Тетяна 24.01.2007 Ніжин, МОН. КДЮСШ 5.53.4 І-юн Сахно В.К.
3 43 Туз Анастасія 20.01.2006 Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ 5.59.9 І-юн Лисік Р.Г.
4 133 Меркулова Валерія           2007 Козелецька ДЮСШ 6.12.6 ІІ-юн Шарак О.В.
5 8 Бездушна Каріна 16.05.2007 Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ 6.22.2 ІІ-юн Хропач О.Ф.
6 2 Зубко Анна 07.09.2007 Бахмач 6.25.1 ІІ-юн Михайлов Б.
7 129 Орел Марина 09.06.2006 Бахмач 6.31.0 ІІІ-юн Михайлов Б.
8 193 Лабута Ліза           2007 Козелецька ДЮСШ 6.31.6 ІІІ-юн Шарак О.В.
9 26 Калюжна Ангеліна 23.03.2006 Ніжин, МОН. КДЮСШ 6.41.2 ІІІ-юн Сахно В.К.
10 390 Дяченко Ольга 10.01.2006 Ніжин, МОН. КДЮСШ 8.05.9 б/р Сахно В.К.
158 Машаріпова Грета 18.07.2007 Бахмач DNS Михайлов Б.
10 Шевчун Дарья 07.03.2006 Ніжин, МОН. КДЮСШ DNS Сахно В.К.

 Біг  1500 м дівчата 2004-2005 р.н.

Місце Но

мер

Прізвище та імя спортсмена Дата народження Команда Результат Розряд  Тренери
1 10 Митрофанова Ірина 21.06.2005 Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ 6.20.1 ІІ-юн Сахута А.О.
2 13 Васько Поліна 28.04.2005 Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ 7.29.0 б/р Сахута А.О.

 

Біг  1500 м  Жінки  (абсолют)

Місце Но

мер

Прізвище та ім’я спортсмена Дата народження Команда Результат Розряд  Тренери
1 952 Жмурко Анна 24.10.1996 Чернігів. «Д», ОШВСМ 4.51.4 І Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.
2 18 Ткаченко Анна 09.10.2007 Чернігів,  ОШВСМ 4.52.9 ІІ Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.
3 71 Дмитренко Аліна 01.02.2006 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 4.53.3 ІІ Бабенко В.С., Кривоус Н.В.
4 227 Олійник Світлана 31.03.1985 Чернігів,ОШВСМ 5.03.4 ІІ Сердюк В.І.
5 410 Трояновська Діана 20.09.1995 Київ 5.11.7 ІІ Петлюк А.,Фадеев
6 100 Діденко Ольга 04.06.2000 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 5.21.5 ІІІ Рябов В.В.
7 61 Аллахвердієва Анна 28.11.2001 Чернігів,  ОШВСМ 5.24.9 ІІІ Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
8 94 Трикашна Тетяна 18.01.1993

Чернігів, Falcons Running Club

5.25.1 ІІІ Рябов В.В.
9 560 Коротких Карина 09.10.2001 Чернігів,ОШВСМ 5.35.1 ІІІ Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
10 8 Циганова Анастасія 07.01.1999 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 5.36.3 ІІІ Рябов В.В.
11 90 Сирбу Анастасія 01.05.2000 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 6.02.4 І-юн Рябов В.В., Кривоус Н.В.
12 49 Савостьянова Тетяна 25.01.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 6.35.8 ІІІ-юн Сахно В.К.
13 127 Потебня Марія           2001 Козелецька ДЮСШ 6.37.6 ІІІ-юн Потебня Л. І.
14 15 Кубрак Алла 14.04.1998 Ніжин, МОН. КДЮСШ 6.37.7 ІІІ-юн Сахно В.К.
35 Мартинчук Діана 29.01.2002 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Овчаренко І.М.
103 Хорева Олена 08.10.1992 Чернігів DNS Рябов В.В.

 

Жінки 35 +  Згідно калькулятору вікового коєфіцієнту WMA

Місце Но

мер

Прізвище та ім’я спортсмена Дата народження Команда Результат Розряд Повних

років

Віковий

коєфіц.

%

1 137 Іваровська Ніна 04.01.1961 Ніжин 6.18.9 ІІ-юн 60 р 83,65
2 1 Рябова Тетяна 01.06.1965 Чернігів, TriCheClub 6.41.1 ІІІ-юн 56 р 74,66
3 79 Зубок Марія 02.01.1951 Чернігів, КЛБ «Атлант V-2» 8.53.0 б/р 70 р 69,6
4 1251 Костенко Тетяна 22.09.1985 Чернігів 6.10.5 б/р 36 р. 64,25
5 208 Крупська Ія 24.07.1973 Бахмач 8.48.3 б/р 48 р 51,07
6 75 Легеда Світлана 18.08.1985 Чернігів 8.01.2 б/р 36 р. 49,47
3 Косенко Наталія 06.03.1985 Чернігів DNS 36 р

 

Особисті  результати.

 Чоловіки

Біг  1500 м юнаки 2008 р.н. і мол.

Місце Но

мер

Прізвище та імя спортсмена Дата народження Команда Результат Розряд  Тренери
1 500 Клопотун Владислав 20.11.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 5.18.1 ІІ-юн Беркут Н.П., Святенко В.І.
2 23 Жменьковський Роман 14.06.2008 Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ 5.26.2 ІІІ-юн Сахута А.О.
3 527 Пінчук Сергій 24.03.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 5.30.0 ІІІ-юн Беркут Н.П., Святенко В.І.
4 36 Ожогін Максим 2009 Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ 5.33.0 ІІІ-юн Сахута А.О.
5 45 Вовк Андрій 01.05.2009 Бахмач 5.41.1 ІІІ-юн Михайлов Б.
6 72 Демченко Антон 02.05.2009 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 5.41.3 ІІІ-юн Бабенко В.С., Кривоус Н.В.
7 757 Басак Микола 2009 Козелецька ДЮСШ 5.42.9 ІІІ-юн Потебня Л. І.
8 2 Дмитренко Дмитро 05.08.2009 Чернігів, ДЮСШ «Україна» 5.53.9 б/р Бабенко В.С., Кривоус Н.В.
9 133 Музика Дмитро 2008 Козелецька ДЮСШ 6.05.8 б/р Шарак О.В.
10 357 Кобець Микита 2009 Козелецька ДЮСШ 6.25.6 б/р Шарак О.В.
11 55 Дорошенко Ілля 2011 Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ 6.29.4 б/р Лисік Р.Г.
12 46 Мельник Андрій 22.10.2009 Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ 6.29.6 б/р Лисік Р.Г.
13 99 Стельмах Назар 2009 Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ 6.38.7 б/р Сахута А.О.
14 5 Пікула Антон 26.06.2008 Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ 6.40.9 б/р Авраменко Т.О.
15 42 Воскобой Артем 16.08.2010 Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ 6.42.1 б/р Лисік Р.Г.
16 758 Масол Артем 2009 Козелецька ДЮСШ 6.44.3 б/р Потебня Л. І.
17 228 Андрусенко Артем 26.02.2010 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 6.54.4 б/р Беркут Н.П., Святенко В.І.
18 2 Ковдик Сергій 20.11.2009 Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ 6.56.4 б/р Сахута А.О.
19 202 Квітко Дмитро 2011 Козелецька ДЮСШ 7.09.6 б/р Шарак О.В.
20 1 Магерамов Богдан 07.10.2008 Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ 8.11.6 б/р Авраменко Т.О.
21 61 Легеда Даніїл 08.11.2015 Чернігів 11.49.5 б/р Легеда А.М.
22 99 Сідляренко Федір 13.02.2017 Чернігів 11.50.5 б/р Легеда А.М.
77 Волк Владислав 25.05.2008 Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ DNS Лисік Р.Г.
99 Ховдій Роман 05.05.2009 Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ DNS Сахута А.О.
345 Галай Артем 2009 Козелецька ДЮСШ DNS Шарак О.В.
347 Спехін Денис 2009 Козелецька ДЮСШ DNS Шарак О.В.
355 Журавель Ілья 2009 Козелецька ДЮСШ DNS Шарак О.В.
193 Юрченко Назар 2009 Козелецька ДЮСШ DNS Шарак О.В.
45 Мельник Олександр 23.06.2012 Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ DNS Лисік Р.Г.

Біг  1500 м юнаки 2006-2007 р.н.

Місце Но

мер

Прізвище та імя спортсмена Дата народження Команда Результат Розряд  Тренери
1 29 Єременко Дмитро 06.06.2006 Бахмач 4.42.8 ІІІ Михайлов Б.
2 396 Коковін Андрій 03.03.2006 Прил. р-н, ДЮСШ Сухопол. с/р 4.59.9 І-юн Куц А.С.
3 10 Нечваль Артем 21.02.2006 Ніжин, МОН. КДЮСШ 5.00.1 І-юн Сахно В.К.
4 930 Кургак Андрій 10.04.2006 Ніжин, МОН. КДЮСШ 5.16.1 ІІ-юн Сахно В.К.
5 206 Фіс Захар          2006 Козелецька ДЮСШ 5.21.2 ІІ-юн Шарак О.В.
6 203 Пахмутов Євген          2006 Козелецька ДЮСШ 5.28.0 ІІІ-юн Шарак О.В.
7 1465 Чаленко Євген 2006 Носівка ДЮСШ 5.39.3 ІІІ-юн Яма М.П.
8 50 Потапенко Артур 28.10.2007 Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ 5.52.2 б/р Лисік Р.Г.
9 34 Деньгуб Павло 04.02.2006 Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ 5.52.4 б/р Сахута А.О.
10 38 Воскобой Дмитро 30.10.2007 Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ 6.11.1 б/р Лисік Р.Г.
11 44 Толкачев Олексій            2007 Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ 6.36.7 б/р Сахута А.О.
9 Іванов Сергій 20.04.2006 Гончарівська ТГ DNS Хоменко О.С.
333 Казанін Матвій 10.05.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Беркут Н.П., Святенко В.І.
128 Потебня Олександр          2007 Козелецька ДЮСШ DNS Потебня Л. І.
753 Курач Дмитро           2007 Козелецька ДЮСШ DNS Потебня Л. І.

 

Біг  1500 м юнаки 2004-2005 р.н.

Місце Но

мер

Прізвище та імя спортсмена Дата народження Команда Результат Розряд  Тренери
1 132 Шарак Антон 2005 Козелецька ДЮСШ 4.57.0 І-юн Шарак О.В.
2 990 Лаврінець Максим 2005 Носівка ДЮСШ 5.18.2 ІІ-юн Яма М.П.
3 785 Подтьоп Максим 17.11.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 5.23.4 ІІ-юн Сахно В.К.
4 756 Марченко Ярослав 2005 Козелецька ДЮСШ 6.46.9 б/р Потебня Л. І.
755 Неліп Данило 2005 Козелецька ДЮСШ DNS Потебня Л. І.
358 Клименко Олександр 2005 Козелецька ДЮСШ DNS Шарак О.В.
84 Скороход Іван 02.01.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Антонова В.Г., Овчаренко І.М.
40 Котляр Олександр 20.03.2004 Чернігів, ЧН «ЧК» DNS Самост.
77 Крапивний Стас 25.12.2005 Чернігів, ДЮСШ «Україна» DNS Бабенко В.С., Кривоус Н.В.

 

Біг  1500 м чоловіки (абсолют)

Місце Но

мер

Прізвище та ім’я спортсмена Дата народження Команда Результат Розряд  Тренери
1 53 Олійник Павло 09.05.1988 Чернігів, «У» ОШВСМ 4.02.6 І Сердюк В.І.
2 25 Мокляк Олександр 07.08.1995 Київ 4.05.5 І Фадєєв
3 77 Секера Дмитро 10.01.1994 Чернігів 4.23.6 ІІ Овчаренко І.М.
4 296 Сидоренко Олександр 03.04.2003 Чернігів. ДЮСШ«Україна»ЧМР 4.25.5 ІІІ Рябов В.В.
5 388 Мочоний Владислав 17.02.1995 Чернігів, Falcons Running Club 4.38.4 ІІІ Кровлайдіс С.
6 16 Науменко Дмитро 16.02.1987 Чернігів, Falcons Running Club 4.39.0 ІІІ Самост.
7 37 Доля Олексій 23.05.1993 Чернігів 4.42.4 ІІІ Самост.
8 18 Бочок Арсен 28.03.2001 Чернігів 4.44.5 ІІІ Філіпов В.В.
9 69 Заровний Максим 07.03.2001 Чернігів 4.55.7 І-юн Ворчак А.В.
10 33 Пантелієнко Данило 21.06.1995 Чернігів, Falcons Running Club 5.03.9 І-юн Самост.
11 29 Ус Максим 14.11.1988 Чернігів,Інваспорт 5.13.8 ІІ-юн Сердюк В.І.
12 10 Залізний Микола 24.12.2001 Ніжин, МОН. КДЮСШ 5.25.8 ІІ-юн Сахно В.К.
13 93 Барбарич Михайло 25.03.1991 Чернігів 6.08.3 ІІІ-юн Самост.
14 89 Кульгейко Максим  19.05.1996 Чернігів 6.52.2 б/р Кульгейко А.
30 Іванушкін Павло 09.07.1996 Чернігів, Біговий Чернігів DNF Рябов В.В.
952 Бренз Даніїл 04.09.2000 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Овчаренко І.М., Бренз А.М.
21 Полуда Сергій 21.05.2003 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Овчаренко І.М.

Біг  1500 м чоловіки 35+  Згідно калькулятору вікового коєфіцієнту WMA

Місце Но

мер

Прізвище та ім’я спортсмена Дата народження Команда Результат Розряд Повних

років

Віковий

коєфіц.

%

1 1342 Рябов Володимир 15.11.1962 Чернігів, TriCheClub 4.53.4 І-юн 58 р. 85,71
2 124 Сахно Володимир 29.07.1970 м.Ніжин 4.42.8 ІІІ 51 р 83,88
3 502 Кровлайдіс Сергій 14.01.1978 Чернігів 4.31.0 ІІІ 43 р 82,19
4 1217 Мироненко Дмитро 31.12.1974 Чернігів 4.41.8 ІІІ 46 р. 80,89
5 186 Позняк Ігор 05.01.1965 Чернігів 5.25.7 ІІІ-юн 56 р. 75,91
6 11 Ушак Валерій 24.07.1957 Чернігів ,КЛБ «Атлант V-2» 5.56.0 б/р 64 р. 74,49
7 66 Мірошниченко Олександр 03.12.1983 Чернігів, Falcons Running Club 4.48.7 ІІІ 38 р. 74,32
8 104 Бурлов Віталій 08.06.1970 Чернігів, Біговий Чернігів 5.20.9 ІІ-юн 51 р. 73,92
9 91 Почернін Вячеслав 17.05.1978 Чернігів 5.18.9 ІІ-юн 43 р. 69,84
10 141 Биченок Павло 20.04.1974 Чернігів, Біговий Чернігів 5.30.5 ІІІ-юн 47 р. 69,51
11 3 Пулінець Сергій 09.02.1960 Бахмач ДМК «Гармонія» 6.15.1 б/р 61 р. 68,82
12 92 Рудик Максим 19.03.1982 Чернігів 5.21.8 ІІ-юн 39 р. 67,17
13 305 Мясников Валерій 18.04.1983 Чернігів,Falcons Running Club 5.23.8 ІІ-юн 38 р. 66,26
14 37 Нікончук Олексій 26.06.1941 Чернігів, КЛБ «Баргузин» 8.38.5 б/р 80 р. 64,67
15 88 Лебідь Сергій 10.11.1961 Чернігів, КЛБ «Баргузин» 6.32.5 б/р 59 р. 64,63
16 90 Кульгейко Андрій 01.06.1965 Чернігів, КЛБ «Баргузин» 6.27.5 б/р 52 р 61,71
17 27 Головач Петро 01.05.1955 Чернігів ,КЛБ «Атлант V-2» 7.26.2 б/р 66 р. 60,53
18 85 Лисік Роман 21.10.1979 Корюківська ТГ 6.11.8 б/р 41 р. 59,01
19 39 Тосенко Сергій 24.12.1980 Київ 6.13.7 б/р 41 р. 58,71
69 Михайлов Борис 12.02.1961 Бахмач ДМК «Гармонія» DNF 60 р.
385 Левадський Микола 15.03.1942 Чернігів ,КЛБ «Атлант V-2» DNS 79 р.
412 Веремійченко Володимир 16.09.1958 Чернігів ,КЛБ «Атлант V-2» DNS 63 р.
7 Ющенко Руслан 25.08.1977 Чернігів DNS 44 р.

 

 

Головний суддя                                       В.В. Рябов

Секретар                                                  В.Г. Антонова

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment