Відкриті змагання з легкої атлетики (біг 1500 м) на призи МС СРСР, рекордсмена Чернігівської області  Легеди Анатолія.

13.10.2021

м. Чернігів, стадіон ДП ОНСЦ «Чернігів»

 

Результати (скачати)

Особисті  результати.

 Жінки

Біг  1500 м дівчата  2008 р.н. і мол. 

МісцеНо

мер

Прізвище та імя спортсменаДата народженняКомандаРезультатРозряд Тренери
1803Дудко Наталія09.01.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР5.10.9ІІБеркут Н.П., Святенко В.І.
216Горбач Катерина25.02.2009Ніжин, МОН. КДЮСШ5.23.5ІІІСахно В.К.
341Єременко Андріана04.10.2008Бахмач5.50.5І-юнМихайлов Б.
444Тимошенко Софія19.06.2008Чернігів, ДЮСШ «Україна»5.57.5І-юнХорева О.А.
547Мірошниченко Софія24.08.2009Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ6.04.3І-юнЛисік Р.Г.
651Бендяк Катерина04.11.2008Бахмач6.04.9І-юнМихайлов Б.
7333Маринченко Вікторія30.09.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР6.23.4ІІ-юнБеркут Н.П., Святенко В.І.
819Євменова Тетяна03.02.2009Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ6.39.1ІІІ-юнАвраменко Т.О.
947Мірошниченко Єлізавета02.01.2009Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ6.57.1ІІІ-юнСахута А.О.
10349Сіра Дарина          2009Козелецька ДЮСШ7.03.3ІІІ-юнШарак О.В.
11756Вірченко Єва         2009Козелецька ДЮСШ7.04.9ІІІ-юнПотебня Л. І.
12755Павлова Влада           2010Козелецька ДЮСШ7.10.6б/рПотебня Л. І.
1331Денисенко Катерина24.09.2009Чернігів, ДЮСШ «Україна»7.27.7б/рРябов В.В.
1428Царенко Євеліна14.08.2012Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ7.52.7б/рСахута А.О.
15300Неділя Яна24.08.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР7.53.2б/рБеркут Н.П., Святенко В.І.
1644Солодовніченко Надія19.06.2009Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ8.38.9б/рЛисік Р.Г.
2Лозовська Юлія06.05.2008Ніжин, МОН. КДЮСШDNSСахно В.К.
30Падалка Вероніка22.09.2008Чернігів, ДЮСШ «Україна»DNSРябов В.В.

 

 

 

Біг  1500 м дівчата 2006-2007 р.н

МісцеНо

мер

Прізвище та імя спортсменаДата народженняКомандаРезультатРозряд Тренери
1388Овсякова Василина12.05.2006Прил. р-н, ДЮСШ Сухопол. с/р5.49.2І-юнКуц А.С.
246Куц Тетяна24.01.2007Ніжин, МОН. КДЮСШ5.53.4І-юнСахно В.К.
343Туз Анастасія20.01.2006Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ5.59.9І-юнЛисік Р.Г.
4133Меркулова Валерія          2007Козелецька ДЮСШ6.12.6ІІ-юнШарак О.В.
58Бездушна Каріна16.05.2007Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ6.22.2ІІ-юнХропач О.Ф.
62Зубко Анна07.09.2007Бахмач6.25.1ІІ-юнМихайлов Б.
7129Орел Марина09.06.2006Бахмач6.31.0ІІІ-юнМихайлов Б.
8193Лабута Ліза          2007Козелецька ДЮСШ6.31.6ІІІ-юнШарак О.В.
926Калюжна Ангеліна23.03.2006Ніжин, МОН. КДЮСШ6.41.2ІІІ-юнСахно В.К.
10390Дяченко Ольга10.01.2006Ніжин, МОН. КДЮСШ8.05.9б/рСахно В.К.
158Машаріпова Грета18.07.2007БахмачDNSМихайлов Б.
10Шевчун Дарья07.03.2006Ніжин, МОН. КДЮСШDNSСахно В.К.

 Біг  1500 м дівчата 2004-2005 р.н.

МісцеНо

мер

Прізвище та імя спортсменаДата народженняКомандаРезультатРозряд Тренери
110Митрофанова Ірина21.06.2005Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ6.20.1ІІ-юнСахута А.О.
213Васько Поліна28.04.2005Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ7.29.0б/рСахута А.О.

 

Біг  1500 м  Жінки  (абсолют)

МісцеНо

мер

Прізвище та ім’я спортсменаДата народженняКомандаРезультатРозряд Тренери
1952Жмурко Анна24.10.1996Чернігів. «Д», ОШВСМ4.51.4ІЛагункова Н.М.,Клюєв А.О.
218Ткаченко Анна09.10.2007Чернігів,  ОШВСМ4.52.9ІІЛагункова Н.М.,Клюєв А.О.
371Дмитренко Аліна01.02.2006Чернігів, ДЮСШ «Україна»4.53.3ІІБабенко В.С., Кривоус Н.В.
4227Олійник Світлана31.03.1985Чернігів,ОШВСМ5.03.4ІІСердюк В.І.
5410Трояновська Діана20.09.1995Київ5.11.7ІІПетлюк А.,Фадеев
6100Діденко Ольга04.06.2000Чернігів, ДЮСШ «Україна»5.21.5ІІІРябов В.В.
761Аллахвердієва Анна28.11.2001Чернігів,  ОШВСМ5.24.9ІІІЛагункова Н.М., Клюєв А.О.
894Трикашна Тетяна18.01.1993

Чернігів, Falcons Running Club

5.25.1ІІІРябов В.В.
9560Коротких Карина09.10.2001Чернігів,ОШВСМ5.35.1ІІІЛагункова Н.М., Клюєв А.О.
108Циганова Анастасія07.01.1999Чернігів, ДЮСШ «Україна»5.36.3ІІІРябов В.В.
1190Сирбу Анастасія01.05.2000Чернігів, ДЮСШ «Україна»6.02.4І-юнРябов В.В., Кривоус Н.В.
1249Савостьянова Тетяна25.01.2003Ніжин, МОН. КДЮСШ6.35.8ІІІ-юнСахно В.К.
13127Потебня Марія          2001Козелецька ДЮСШ6.37.6ІІІ-юнПотебня Л. І.
1415Кубрак Алла14.04.1998Ніжин, МОН. КДЮСШ6.37.7ІІІ-юнСахно В.К.
35Мартинчук Діана29.01.2002Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМРDNSОвчаренко І.М.
103Хорева Олена08.10.1992ЧернігівDNSРябов В.В.

 

Жінки 35 +  Згідно калькулятору вікового коєфіцієнту WMA

МісцеНо

мер

Прізвище та ім’я спортсменаДата народженняКомандаРезультатРозрядПовних

років

Віковий

коєфіц.

%

1137Іваровська Ніна04.01.1961Ніжин6.18.9ІІ-юн60 р83,65
21Рябова Тетяна01.06.1965Чернігів, TriCheClub6.41.1ІІІ-юн56 р74,66
379Зубок Марія02.01.1951Чернігів, КЛБ «Атлант V-2»8.53.0б/р70 р69,6
41251Костенко Тетяна22.09.1985Чернігів6.10.5б/р36 р.64,25
5208Крупська Ія24.07.1973Бахмач8.48.3б/р48 р51,07
675Легеда Світлана18.08.1985Чернігів8.01.2б/р36 р.49,47
3Косенко Наталія06.03.1985ЧернігівDNS36 р

 

Особисті  результати.

 Чоловіки

Біг  1500 м юнаки 2008 р.н. і мол.

МісцеНо

мер

Прізвище та імя спортсменаДата народженняКомандаРезультатРозряд Тренери
1500Клопотун Владислав20.11.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР5.18.1ІІ-юнБеркут Н.П., Святенко В.І.
223Жменьковський Роман14.06.2008Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ5.26.2ІІІ-юнСахута А.О.
3527Пінчук Сергій24.03.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР5.30.0ІІІ-юнБеркут Н.П., Святенко В.І.
436Ожогін Максим2009Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ5.33.0ІІІ-юнСахута А.О.
545Вовк Андрій01.05.2009Бахмач5.41.1ІІІ-юнМихайлов Б.
672Демченко Антон02.05.2009Чернігів, ДЮСШ «Україна»5.41.3ІІІ-юнБабенко В.С., Кривоус Н.В.
7757Басак Микола2009Козелецька ДЮСШ5.42.9ІІІ-юнПотебня Л. І.
82Дмитренко Дмитро05.08.2009Чернігів, ДЮСШ «Україна»5.53.9б/рБабенко В.С., Кривоус Н.В.
9133Музика Дмитро2008Козелецька ДЮСШ6.05.8б/рШарак О.В.
10357Кобець Микита2009Козелецька ДЮСШ6.25.6б/рШарак О.В.
1155Дорошенко Ілля2011Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ6.29.4б/рЛисік Р.Г.
1246Мельник Андрій22.10.2009Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ6.29.6б/рЛисік Р.Г.
1399Стельмах Назар2009Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ6.38.7б/рСахута А.О.
145Пікула Антон26.06.2008Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ6.40.9б/рАвраменко Т.О.
1542Воскобой Артем16.08.2010Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ6.42.1б/рЛисік Р.Г.
16758Масол Артем2009Козелецька ДЮСШ6.44.3б/рПотебня Л. І.
17228Андрусенко Артем26.02.2010Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР6.54.4б/рБеркут Н.П., Святенко В.І.
182Ковдик Сергій20.11.2009Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ6.56.4б/рСахута А.О.
19202Квітко Дмитро2011Козелецька ДЮСШ7.09.6б/рШарак О.В.
201Магерамов Богдан07.10.2008Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ8.11.6б/рАвраменко Т.О.
2161Легеда Даніїл08.11.2015Чернігів11.49.5б/рЛегеда А.М.
2299Сідляренко Федір13.02.2017Чернігів11.50.5б/рЛегеда А.М.
77Волк Владислав25.05.2008Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШDNSЛисік Р.Г.
99Ховдій Роман05.05.2009Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШDNSСахута А.О.
345Галай Артем2009Козелецька ДЮСШDNSШарак О.В.
347Спехін Денис2009Козелецька ДЮСШDNSШарак О.В.
355Журавель Ілья2009Козелецька ДЮСШDNSШарак О.В.
193Юрченко Назар2009Козелецька ДЮСШDNSШарак О.В.
45Мельник Олександр23.06.2012Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШDNSЛисік Р.Г.

Біг  1500 м юнаки 2006-2007 р.н.

МісцеНо

мер

Прізвище та імя спортсменаДата народженняКомандаРезультатРозряд Тренери
129Єременко Дмитро06.06.2006Бахмач4.42.8ІІІМихайлов Б.
2396Коковін Андрій03.03.2006Прил. р-н, ДЮСШ Сухопол. с/р4.59.9І-юнКуц А.С.
310Нечваль Артем21.02.2006Ніжин, МОН. КДЮСШ5.00.1І-юнСахно В.К.
4930Кургак Андрій10.04.2006Ніжин, МОН. КДЮСШ5.16.1ІІ-юнСахно В.К.
5206Фіс Захар         2006Козелецька ДЮСШ5.21.2ІІ-юнШарак О.В.
6203Пахмутов Євген         2006Козелецька ДЮСШ5.28.0ІІІ-юнШарак О.В.
71465Чаленко Євген2006Носівка ДЮСШ5.39.3ІІІ-юнЯма М.П.
850Потапенко Артур28.10.2007Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ5.52.2б/рЛисік Р.Г.
934Деньгуб Павло04.02.2006Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ5.52.4б/рСахута А.О.
1038Воскобой Дмитро30.10.2007Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ6.11.1б/рЛисік Р.Г.
1144Толкачев Олексій           2007Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ6.36.7б/рСахута А.О.
9Іванов Сергій20.04.2006Гончарівська ТГDNSХоменко О.С.
333Казанін Матвій10.05.2007Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМРDNSБеркут Н.П., Святенко В.І.
128Потебня Олександр         2007Козелецька ДЮСШDNSПотебня Л. І.
753Курач Дмитро          2007Козелецька ДЮСШDNSПотебня Л. І.

 

Біг  1500 м юнаки 2004-2005 р.н.

МісцеНо

мер

Прізвище та імя спортсменаДата народженняКомандаРезультатРозряд Тренери
1132Шарак Антон2005Козелецька ДЮСШ4.57.0І-юнШарак О.В.
2990Лаврінець Максим2005Носівка ДЮСШ5.18.2ІІ-юнЯма М.П.
3785Подтьоп Максим17.11.2005Ніжин, МОН. КДЮСШ5.23.4ІІ-юнСахно В.К.
4756Марченко Ярослав2005Козелецька ДЮСШ6.46.9б/рПотебня Л. І.
755Неліп Данило2005Козелецька ДЮСШDNSПотебня Л. І.
358Клименко Олександр2005Козелецька ДЮСШDNSШарак О.В.
84Скороход Іван02.01.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМРDNSАнтонова В.Г., Овчаренко І.М.
40Котляр Олександр20.03.2004Чернігів, ЧН «ЧК»DNSСамост.
77Крапивний Стас25.12.2005Чернігів, ДЮСШ «Україна»DNSБабенко В.С., Кривоус Н.В.

 

Біг  1500 м чоловіки (абсолют)

МісцеНо

мер

Прізвище та ім’я спортсменаДата народженняКомандаРезультатРозряд Тренери
153Олійник Павло09.05.1988Чернігів, «У» ОШВСМ4.02.6ІСердюк В.І.
225Мокляк Олександр07.08.1995Київ4.05.5ІФадєєв
377Секера Дмитро10.01.1994Чернігів4.23.6ІІОвчаренко І.М.
4296Сидоренко Олександр03.04.2003Чернігів. ДЮСШ«Україна»ЧМР4.25.5ІІІРябов В.В.
5388Мочоний Владислав17.02.1995Чернігів, Falcons Running Club4.38.4ІІІКровлайдіс С.
616Науменко Дмитро16.02.1987Чернігів, Falcons Running Club4.39.0ІІІСамост.
737Доля Олексій23.05.1993Чернігів4.42.4ІІІСамост.
818Бочок Арсен28.03.2001Чернігів4.44.5ІІІФіліпов В.В.
969Заровний Максим07.03.2001Чернігів4.55.7І-юнВорчак А.В.
1033Пантелієнко Данило21.06.1995Чернігів, Falcons Running Club5.03.9І-юнСамост.
1129Ус Максим14.11.1988Чернігів,Інваспорт5.13.8ІІ-юнСердюк В.І.
1210Залізний Микола24.12.2001Ніжин, МОН. КДЮСШ5.25.8ІІ-юнСахно В.К.
1393Барбарич Михайло25.03.1991Чернігів6.08.3ІІІ-юнСамост.
1489Кульгейко Максим 19.05.1996Чернігів6.52.2б/рКульгейко А.
30Іванушкін Павло09.07.1996Чернігів, Біговий ЧернігівDNFРябов В.В.
952Бренз Даніїл04.09.2000Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМРDNSОвчаренко І.М., Бренз А.М.
21Полуда Сергій21.05.2003Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМРDNSОвчаренко І.М.

Біг  1500 м чоловіки 35+  Згідно калькулятору вікового коєфіцієнту WMA

МісцеНо

мер

Прізвище та ім’я спортсменаДата народженняКомандаРезультатРозрядПовних

років

Віковий

коєфіц.

%

11342Рябов Володимир15.11.1962Чернігів, TriCheClub4.53.4І-юн58 р.85,71
2124Сахно Володимир29.07.1970м.Ніжин4.42.8ІІІ51 р83,88
3502Кровлайдіс Сергій14.01.1978Чернігів4.31.0ІІІ43 р82,19
41217Мироненко Дмитро31.12.1974Чернігів4.41.8ІІІ46 р.80,89
5186Позняк Ігор05.01.1965Чернігів5.25.7ІІІ-юн56 р.75,91
611Ушак Валерій24.07.1957Чернігів ,КЛБ «Атлант V-2»5.56.0б/р64 р.74,49
766Мірошниченко Олександр03.12.1983Чернігів, Falcons Running Club4.48.7ІІІ38 р.74,32
8104Бурлов Віталій08.06.1970Чернігів, Біговий Чернігів5.20.9ІІ-юн51 р.73,92
991Почернін Вячеслав17.05.1978Чернігів5.18.9ІІ-юн43 р.69,84
10141Биченок Павло20.04.1974Чернігів, Біговий Чернігів5.30.5ІІІ-юн47 р.69,51
113Пулінець Сергій09.02.1960Бахмач ДМК «Гармонія»6.15.1б/р61 р.68,82
1292Рудик Максим19.03.1982Чернігів5.21.8ІІ-юн39 р.67,17
13305Мясников Валерій18.04.1983Чернігів,Falcons Running Club5.23.8ІІ-юн38 р.66,26
1437Нікончук Олексій26.06.1941Чернігів, КЛБ «Баргузин»8.38.5б/р80 р.64,67
1588Лебідь Сергій10.11.1961Чернігів, КЛБ «Баргузин»6.32.5б/р59 р.64,63
1690Кульгейко Андрій01.06.1965Чернігів, КЛБ «Баргузин»6.27.5б/р52 р61,71
1727Головач Петро01.05.1955Чернігів ,КЛБ «Атлант V-2»7.26.2б/р66 р.60,53
1885Лисік Роман21.10.1979Корюківська ТГ6.11.8б/р41 р.59,01
1939Тосенко Сергій24.12.1980Київ6.13.7б/р41 р.58,71
69Михайлов Борис12.02.1961Бахмач ДМК «Гармонія»DNF60 р.
385Левадський Микола15.03.1942Чернігів ,КЛБ «Атлант V-2»DNS79 р.
412Веремійченко Володимир16.09.1958Чернігів ,КЛБ «Атлант V-2»DNS63 р.
7Ющенко Руслан25.08.1977ЧернігівDNS44 р.

 

 

Головний суддя                                       В.В. Рябов

Секретар                                                  В.Г. Антонова

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment