18.10.2018 р 

м.Чернігів

 

 

500 м дівчата

2005 р.н. та молодше

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1Лугіна Вікторія14.02.2005ДЮСШ «Україна»1.29.7.І36Лагункова Н.М.
2Олійник Анжеліка10.08.2005Обл..ДЮСШ з ол.видів1.30.8.ІІос.Луценко В.В.
3Ткаченко Анна09.10.2007ДЮСШ

«Україна»

1.32.7.ІІ33Кривоус Н.В.
4Лисюк Анна08.02.2005Коропська ДЮСШ1.32.7.ІІ33Лучко В.Л.
5Бондаренко Наталія07.09.2005Коропська ДЮСШ1.32.8.ІІ27Лучко В.Л.
6Засько Дар’я11.01.2006ДЮСШ № 11.33.7.ІІ25Беркут Н.П.
7Лимар Яна24.04.2005ДЮСШ м. Прилуки1.33.8.ІІ23Ракетський  А.П.
8Чамара Марія2005Чернігів СДЮШОР1.33.9.ІІос.Лісогор В.М.,

Лісогор М.О.

9Жук Олександра30.04.2005Коропська ДЮСШ1.34.1.ІІ21Лучко В.Л.
10Удалова Олександра21.06.2005Коропська ДЮСШ1.34.3.ІІ19Лучко В.Л.
11Мозгова Ангеліна10.02.2006Коропська ДЮСШ1.34.6.ІІ16Корецька С.М.
12Авраменко Валерія11.03.2006Корюківська ДЮСШ1.36.2.ІІ10-15Авраменко Т.О.
13Коваленко Єлізавета20.03.2005Н-Сіверський1.36.5.ІІ11-14Содов Б.В.
14Дудко Наталія09.01.2008ЗОШ № 181.37.0.ІІос.Дудко Т.Л.
15Дмитренко Аліна01.02.2006ДЮСШ «Україна»1.37.0.ІІ12-13Кривоус Н.В.
16Тарасенко Марина2005ДЮСШ1.37.2.ІІ13-12Бобровська О.А.
17Светюха Ольга2005СДЮШОР з лижног.спорту  1.38.8ІІ14-11Сторожок В.П.
18Полюшко Валерія17.09.2005м.Сновськ ДЮСШ1.39.7.ІІ15-10Лахадинов Є.О.
19Кабиш Діана11.09.2005Новгород-Сіверська ДЮСШ1.40.2.ІІІ16-9Россохач Н.М.
20Ілляш Аліна19.09.2006м.Носівка КПНЗ»ДЮСШ1.40.5.ІІІ17-8Бочок В.А.
21Тарасенко Світлана16.03.2006м. Носівка КПНЗ»ДЮСШ1.41.0.ІІІ18-7Бочок В.А.
22Харченко Юля2005ДЮСШ1.41.3.ІІІ19-6Бобровська О.А.
23Ткаченко Валерія11.01.2005Прилуки ДЮСШ1.41.5.ІІІ20-5Куц А.С., Бойко В.С.
24Дзюба Марія2005Чернігів,

КДЮСШ № 1

1.41.7.ІІІ21-4Антонова В.Г.
25Чобану Єлізавета19.02.2005Прилуки ДЮСШ1.41.8.ІІІ22-3Куц А.С., Бойко В.С.
26Лень Софія11.08.2005Прилуки ДЮСШ1.41.9.ІІІ23-2Куц А.С., Бойко В.С.
27Тимошенко Софія24.11.2006Новгород-Сіверський1.43.4.ІІІ24-1
28Ковтун Вікторія22.07.2005Прилуки ДЮСШ1.43.4.ІІІКуц А.С., Бойко В.С.
29Ведмідь Анастасія07.04.2005Бахмач ДЮСШ1.43.7.ІІІІванько Ю.Б.
30Нестеренко Анна26.06.2009ДЮСШ «Україна»1.43.8.ІІІКривоус Н.В.
31Борисенко Вероніка01.01.2007Корюківка ДЮСШ1.43.9.ІІІЛисік Р.Г.
32Наливайчук Настя23.11.2005Носівка1.44.2.ІІІШиша Н.О.
33Науменко Діана21.07.2005Корюківка ДЮСШ1.44.3.ІІІСакута А.О.
34Лініченко Ліза2005Бахмач ДЮСШ1.44.6.ІІІМартиненко Г.П.
35Митрофанова Ірина21.06.2005Корюківка ДЮСШ1.45.0.ІІІСахута А.О.
36Майдан Тетяна04.03.2005Сновськ ДЮСШ1.45.2.ІІІМедведьова Н.М.
37Куропаткіна Аліна25.02.2005Новгород-Сіверська КДЮСШ1.45.7.ІІІБренз А.К., Білявський І.Н.
38Комоса Анна20.12.2007Новгород-Сіверська КДЮСШ1.45.9.ІІІРоссоха І.М.
39Васько Поліна28.05.2005Корюківка ДЮСШ1.46.0.ІІІЛисік Р.Г.
40Авраменко Анастасія03.04.2005Корюківка ДЮСШ1.46.1.ІІІСахута А.О.
41Кучук Карина14.11.2006Корюківка ДЮСШ1.46.2.ІІІАвраменко Т.О.
42Савалій Анастасія03.09.2006Корюківка ДЮСШ1.47.2.ІІІАвраменко Т.О.
43Коваленко Катерина23.02.2005Короп ДЮСШ1.47.8.ІІІЛучко В.Л.
44Шиша Марія13.06.2006Носівка ДЮСШ1.48.0.ІІІШиша Н.О.
45Білоус Юлія05.07.2005Прилуки ДЮСШ1.49.5.ІІІРакетський А.І.
46Музичук Діана14.08.2006Сновськ ДЮСШ1.49.7.ІІІЛахадинов Є.О.
47Острик Елла2007Халявинська ЗОШ1.49.7.ІІІГайовий А.І.
48Зуб Анастасія14.04.2005КДЮСШ № 1

м .Чернігів

1.49.8.ІІІос.Антонова В.Г.
49Козаченко Анастасія19.10.2005Новгород-Сіверський1.50.5.І юн.Содов Б.В.
50Жембас Олександра21.03.2006Носівка КПНЗ ДЮСШ1.50.5.І юн.Бочок В.А.
51Євтушенко Тетяна19.04.2005Носівка ДЮСШ1.50.8.І юн.Шиша Н.О.
52Сухобок Мілана08.03.2007Сновськ ДЮСШ1.51.2.І юн.Лахадинов Є.О.
53Дмитренко Анна15.12.2005Прилуки ДЮСШ1.51.5.І юн.Мапульний Є.В.
54Мазуренко Аделіна31.01.2005Прилуки ДЮСШ1.51.8.І юн.Ракетський А.І.
55Тутутченко Уляна26.02.2008ЗОШ № 31.51.9.І юн.ос.Дудко Т.А.
56Бондаренко Софія2006ДЮСШОР з лижн.спорту1.52.1.І юн.ос.Зоц Ж.Є.
57Дедусь Марія16.09.2006Сновськ ДЮСШ1.52.3.І юн.Лахадинов Є.О.
58Сергієнко Діана2007Халявин ЗОШ1.52.5.І юн.Гайовий А.І.
59Асєєва Аліна13.12.2006Новгород-Сіверська ДЮСШ1.53.2.І юн.Клименко В.В.
60Алефіренко Єлизавета2008Халявин ЗОШ1.53.4.І юн.Гайовий А.І.
61Мищенко Христина18.01.2007Сновськ ДЮСШ1.55.2.І юн.Івлєв В.Ю.
62Позняк Домініка2007СДЮШОР з лижн. спорту1.55.2.І юн.Сторожок В.П., Кирієнко М.П.
63Харченко Вероніка07.09.2005Короп ДЮСШ1.54.3.І юн.Лучко В.Л.
64Мірошниченко Софія24.08.2009Корюківка ДЮСШ1.55.4.І юн.Лисік Р.М.
65Мехеденко Анастасія20051.55.4.І юн.ос.Зоц М.М.
66Корінь Руслана2005Михайло-Коцюбинська гімназія1.55.9.І юн.Кирієнко М.П.
67Пономарьова Євгенія2006Халявин ЗОШ1.56.0.І юн.Гайовий А.І.
68Малиш Катерина2006Прилуки ДЮСШ1.56.1.І юн.Бобровська
69Бадерик Вікторія2007СДЮШОР з лижного спорту1.57.8.І юн.Сторожок В.П., Кирієнко М.П.
70Полуляк Анастасія2007СДЮШОР з лижного спорту2.00.0.І юн.Кирієнко М.П.
71Жила Марія29.09.2005Сновськ ДЮСШ2.00.5.ІІ юн.Медведьова Н.М.
72Богдановська Дарина07.09.2006Корюківка ДЮСШ2.00.9.ІІ юн.Авраменко Т.О.
73Губко Тетяна2005СДЮШОР м. Чернігів2.02.0.ІІ юн.Лісогор В.М., Лісогор М.О.
74Бадун Карина01.11.2005Сновськ ДЮСШ2.02.2.ІІ юн.Медведьова Н.М.
75Стась Анастасія2010СДЮШОР м. Чернігів2.02.6.ІІ юн.ос.Лісогор В.М., Лісогор М.О.
76Лісогор Марія2011СДЮШОР м. Чернігів2.02.9.ІІ юн.ос.Лісогор В.М., Лісогор М.О.
77Аліфіренко Анастасія29.04.2005Сновськ ДЮСШ2.03.0.ІІ юн.Медведьова Н.М.
78Калитник Мілана10.11.2007КДЮСШ № 1

м. Чернігів

2.08.1.ІІ юн.Антонова В.Г.
79Бережна Юлія07.07.2007КДЮСШ № 1

м. Чернігів

2.08.3.ІІ юн.Антонова В.Г.
80Єременчук Таїсія23.11.2009Сновськ ДЮСШ2.09.3.ІІ юн.Івлєв В.Ю.
81Осадча Марина01.11.2006Бахмач ДЮСШ2.21.1.б/рБілич О.П.
82Росік Юлія25.05.2006Сновськ ДЮСШ2.21.4.б/рМедведьова Н.М.
83Кужельна Марія2008КДЮСШ № 1

м. Чернігів

2.33.8.б/рАнтонова В.Г.
84Дорошенко Вероніка2008СДЮШОР

м. Чернігів

DNSос.Лісогор В.М,. Лісогор М.О.

500 м юнаки

2005 р.н. та молодше

>

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1Бабушкін Олександр09.09.2005ДЮСШ «Україна»1.20.0.36Кривоус Н.В.
2Петренко Руслан11.08.2005КДЮСШ № 11.23.5.33Беркут Н.П.
3Шарак Антон10.02.2005Козелець ДЮСШ1.23.6.30Шарак О.В.
4Олієвський Володимир29.07.2005Бахмач ДЮСШ1.25.0.27Журавель А.М., Журавель М.Д.
5Король Яшар2006Халявин ЗОШ1.27.3.Гайовий А.І.
6Ханін Сергій13.01.2005Новгород-Сіверська КДЮСШ1.28.2.23Бренз А.М.
7Городнянський Данило01.03.2005Новгород-Сіверська КДЮСШ1.30.2.21Россохан І.М.
8Помпа Ігор21.06.2005Короп ДЮСШ1.31.2.19Лучко В.Л.
9Ганжа Анатолій27.06.2005Короп ДЮСШ1.31.3.16Лкчко В.Л.
10Високоморний Олексій2005СДЮШОР з лижн.спорту1.31.5.ос.Зоц Ж.С.
11Сигуша Микита24.03.2006Новгород-Сіверський1.33.2.10-15Сєдов Б.В.
12Казанін Матвій10.05.2007КДЮСШ № 1

м. Чернігів

1.33.4.11-14Беркут Н.П.
13Марченко Артем14.05.2005Прилуки ДЮСШ1.33.6.12-13Васенко М.О.
14Стороженко Тихон05.05.2006КДЮСШ № 1

м. Чернігів

1.34.0.13-12Антонова В.Г.
15Коваленко Кирило30.07.2005Сновськ ДЮСШ1.34.2.14-11Івлєв В.Ю.
16Редька Артем23.08.2005Прилуки ДЮСШ1.34.6.15-10Куц А.С., Бойко В.С.
17Товстоліс Кирило2007СДЮШОР

м. Чернігів

1.35.0.ос.Лісогор В.М., Лісогор М.О.
18Хільченко Іван02.07.2005Бахмач ДЮСШ1.35.3.16-19Журавель А.М., Журавель М.Д.
19Гусол Олексій19.09.2005м. ЧернігівДЮСШ»У»ЧМР1.35.3.17-8Філіпови
20Дробишев Артем17.03.2008ЧернігівДЮСШ»У»ЧМР1.35.4.18-7Філіпови
21Зорко Олександр01.04.2005Сновськ ДЮСШ1.35.4.19-6Медведьова Н.М.
22Кравченко Сергій2005Прилуки ДЮСШ1.35.8.20-5Мачульний С.В.
23Швиденко Олександр2007Бахмач ДЮСШ1.36.7.21-4Мартиненко Г.П.
24Астапенко Євген23.06.2006Прилуки ДЮСШ1.36.8.22-3Кравченко Г.М.
25Ільченко ВладиславБахмач ДЮСШ1.38.3.23.2Іванько Ю.Б., Мартиненко Г.П.
26Демченко Антон02.05.2009ДЮСШ

«Україна»

м. Чернігів

1.38.6.24-1Кривоус Н.В.
27Карпенко Іван02.09.2006Прилуки ДЮСШ1.39.2.25-0Васенко М.О.
28Зленко Олексій04.07.2006Прилуки ДЮСШ1.40.2.Кравченко Г.М.
29Кулик Богдан12.03.2007Корюківка ДЮСШ1.41.2.Лисік Р.М.
30Мозольов Олександр27.12.2005КДЮСШ № 1 м. Чернігів1.42.0.Антонова В.Г.
31Рамусь Дмитро03.05.2007Новгород-Сіверський1.42.3.Сєдов Б.В.
32Подкур Артем24.12.2005КДЮСШ № 1

м. Чернігів, ЧМР

1.42.4.Антонова В.Г.
33Головач Микита21.09.2006Новогород-Сіверський1.42.5.Сєдов Б.В.
34Ільченко ДмитроБахмач ДЮСШ1.43.1.Білич О.Л.
35Камка Олексій21.12.2007Новгород-Сіверська КДЮСШ1.43.3.Россохан І.М.
36Васько Нікіта18.04.2007Корюківка ДЮСШ1.43.5.Лисік Р.М.
37Ванжура Назар22.01.2005Сновськ ДЮСШ1.43.6.Медведьова Н.М.
38Аскін Євген16.06.2007Сновськ ДЮСШ1.43.7.Лахадинов Є.О.
39Навозенко Андрій2005Халявин ЗОШ1.43.8.Гайовий А.І.
40Жменьковський Роман14.06.2008Корюківка ДЮСШ1.44.0.Сахута А.О.
41Коваленко Богдан09.02.2007Новогород-Сіверський1.44.6.Сєдов Б.В.
42Підлісний Андрій2006СДЮШОР з лижн.спорту1.45.5.Сторожок В.П., Кирієнко М.П.
43Приходько Кирило04.10.2007Новгород-Сіверська КДЮСШ1.46.0.Клименко В.В.
44Ніколаєнко Тимофій14.08.2008КДЮСШ № 1, ЧМР

м. Чернігів

1.46.7.Антонова В.Г.
45Сердюк Владислав2007СДЮШО з лижн.спорту1.47.9.Сторожок В.П., Кирієнко М.П.
46Камишний Марк27.05.3008Корюківка ДЮСШ1.48.6.Сахута А.О.
47Римарєв Данило2007СДЮШОР з лижн.спорту1.49.0.Сторожок В.П., Кирієнко М.П.
48Волк Владислав25.05.2008Корюківка ДЮСШ1.49.4.Лисік Р.М.
49Клименко Ілля20.03.2007Новгород-Сіверська КДЮСШ1.49.4.Клименко В.В.
50Олексик Денис16.06.2006Носівка КПНЗ «ДЮСШ»1.50.8.Бочок В.А.
51Філіпов Антон04.02.2007ДЮСШ»У» ЧМР

м. Чернігів

1.51.3.ос.Філіпови
52Сенченко Артем07.02.2007Новгород-Сіверська КДЮСШ1.51.7.Клименко В.В.
53Кордік Дмитро2006Халявин ЗОШ1.51.7.Гайовий А.І.
54Чаленко Євген09.11.2006Носівка КПНЗ

«ДЮСШ»

1.52.3.Яма М.П.
55Скоробогатов Владислав08.08.2008Новгород-Сіверська КДЮСШ1.52.6.Клименко В.В.
56Нечай Олександр2006СДЮШОР з лижн.спорту

м. Чернігів

1.53.4.Зоц Ж.С.
57Воскобой Дмитро30.10.2007Корюківка ДЮСШ1.56.8.Лисік Р.Г.
58Григоренко Святослав01.07.2008Корюківка ДЮСШ1.59.3.Сахута А.О.
59Клюй Дмитро20.06.2007Сновськ ДЮСШ2.01.4.Лахадинов Є.О.
60Мельник Андрій22.10.2009Корюківка ДЮСШ2.04.4.Лисік Р.Г.
61Репех Артем2006Халявин ЗОШ2.09.2.Гайовий А.І.
62Коновалов Єгор07.11.2007Обл..КДЮСШ

м. Чернігів

2.13.8.ос.
63Високоморний Сергій2008СДЮШОР

м. Чернігів

2.15.5.ос.Лісогор В.М., Лісогор М.О.
64Потапенко Артур30.05.2007Корюківка ДЮСШ2.17.9.Лисік Р.Г.
65Приходько Артем07.02.2007Сновськ ДЮСШDNSІвлєв В.Ю.

1000 м дівчата

2003-2004 р.н.

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1Дворниченко Яна20.07.2003ДЮСШ

«Атлет»

3.14.3.ІІ1-36Шульга О.П.
2Сальна Вероніка26.08.2004Прилуки ДЮСШ3.17.9.ІІ2-33Ракетський А.І.
3Овсякова Дарина12.10.2003Прилуки ДЮСШ3.25.8.ІІ3-30Куц А.С.,

Бойко В.С.

4Федорчук Марія2003Халявинська ЗОШ3.30.9.ІІІ4-27Гайовий А.І.
5Скрипко Ганна2003СДЮШОР з лижн.спорту3.31.5.ІІІос.Зоц М.М.
6Коток Катерина08.11.2004Короп ДЮСШ3.34.2.ІІІ5-25Лучко В.Л.
7Пилипенко Аліна01.01.2004Короп ДЮСШ3.34.3.ІІІ6-23Лучко В.Л.
8Бондар Ангеліна14.07.2003КДЮСШ № 1

м. Чернігів

3.35.2.ІІІ7-21Беркут Н.П.
9Душина Софія10.08.2004Новогород-Сіверський3.37.2.ІІІ8-19Сєдов Б.В.
10Моцар Лілія05.04.2003Сновськ ДЮСШ3.37.4.ІІІ9-16Медведьова Н.М.
11Шевченко Анастасія15.04.2004Сновськ ДЮСШ3.37.5.ІІІ10-15Медведьова Н.М.
12Полюшко Марина31.03.2004Новгород-Сіверський3.39.8.ІІІ11-14Сєдов Б.В.
13Рябчун Анастасія15.08.2003Корюківка ДЮСШ3.42.2.ІІІ12-13Лисік Р.Г.
14Коробко Владислава10.10.2003Новгород-Сіверська КДЮСШ3.45.4.ІІІ13-12Бренз А.Н., Белявський І.Н.
15Швиденко Вікторія18.10.2004Бахмач ДЮСШ3.47.9.ІІІ14-11Мартиненко Г.П.
16Ірха Вероніка17.03.2004Короп ДЮСШ3.48.2.ІІІ15-10Лучко В.Л.
17Карасьова Вікторія04.11.2003Бахамч ДЮСШ3.39.5.ІІІ16-9Білич О.Л.
18Давиденко Світлана14.03.2003КДЮСШ № 1 ЧМР

м. Чернігів

3.50.0.ІІІос.Антонова В.Г.
19Кононець Анастасія15.01.2004Носівка ДЮСШ3.50.1.І-юн17-8Шиша Н.О.
20Шумська Марина21.11.2003Носівка КПНЗ

«ДЮСШ»

3.53.4.І-юн18-7Бочок В.А.
21Москаленко Анастасія2004Халявин ЗОШ4.02.1.І-юн19-6Гайовий А.І.
22Геращенко Валерія2003Халявин ЗОШ4.02.8.І-юн20-5Гайовий А.І.
23Маштамір Яна10.04.2003Корюківка ДЮСШ4.08.5.І-юн21-4Лисік Р.Г.
24Богдановська Катерина09.07.2003Корюківка дюсш4.14.5.ІІ-юн22-3Лисік Р.Г.
25Доброское Аліна2003Халявин ЗОШ4.21.4.ІІ-юн22-2Гайовий А.І.
26Качура Катерина13.12.2004Сновськ ДЮСШ4.26.4.ІІ-юн24-1Івлєв В.Ю.
27Кошевська Яна20.06.2003Сновськ ДЮСШ4.27.8.ІІ-юн25-0Івлєв В.Ю.
28Тищенко Софія2004СДЮШОР з лижн.спорту

м. Чернігів

4.47.0.ІІІ-юнос.Зоц М.М.
29Духно Ольга2001Михайло-Коцюбинська гімназіяDNSКирієнко М.П.
30Чорна Інна2002Михайло-Коцюбинська гімназіяDNSКирієнко М.П.
31Росохацька Марина22.10.2003Прилуки ДЮСШDNSРакетський А.І.
32Грицай Євгенія23.03.2003КДЮСШ № 1

м. Чернігів

DNSБеркут Н.П.

1000 м юнаки

2003-2004 р.н.

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1Лісогор Олександр2004СДЮШОР

м. Чернігів

2.48.1.ІІос.Лісогор В.М., Лісогор М.О.
2Сидоренко Олексій16.05.2004КДЮСШ № 1

м. Чернігів

2.48.5.ІІ1-36Беркут Н.П.
3Тебенко Владислав2003Халявин ЗОШ2.58.2.ІІІ2-33Гайовий А.І.
4Ющенко Валерій2003Халявин ЗОШ3.01.4.ІІІ3-30Гайовий А.І.
5Тарасенко Віталій04.12.2004Обл..ДЮСШ з олімп. видів

м. Чернігів

3.03.2.ІІІос.Луценко В.В.
6Мархай Яків20.07.2003Носівка КПНЗ «ДЮСШ»3.04.4.ІІІ4-27Бочок В.А.
7Аксюта Володимир2003СДЮШОР

м. Чернігів

3.04.5.ІІІос.Лісогор В.М., Лісогор М.О.
8Огієвський Володимир29.07.2005.Бахмач ДЮСШ3.05.3.І-юнос.Журавель А.М., Журавель М.Д., Васік А.В.
9Касян Богдан01.01.2004Носівка КПНЗ «ДЮСШ»3.05.9.І-юн5-25Бочок В.А.
10Макаренко Єгор2004СДЮШОР з лижн.спорту м. Чернігів3.07.2.І-юнос.Зоц М.М.
11Озева ОлегНовгород-Сіверський3.09.4.І-юн6-23Сєдов Б.В.
12Наумчик Роман04.07.2003Корюківка ДЮСШ3.10.5.І-юн7-21Сахута А.О.
13Козофат Богдан25.05.2003КДЮСШ № 1 м. Чернігів3.11.4.І-юн8-19Беркут Н.П.
14Писарєв Михайло27.03.2003ДЮСШ»У» ЧМР

м. Чернігів

3.11.8.І-юн9-16Філіпови
15Петрик Єгор2004Михайло-Коцюбинська гімназія3.12.3.І-юн10-15Кирієнко М.П.
16Бреусенко Владислав16.08.2003Прилуки ДЮСШ3.12.9.І-юн11-14Куц А.С.,

Бойко В.С.

17Сімячко Михайло08.02.2003Прилуки ДЮСШ3.13.3.І-юн12-13Кравченко Г.М.
18Яценко Данило27.04.2004Прилуки ДЮСШ3.14.8.І-юн13-12Бобровськка О.Н.
19Ревун Антон2004СДЮШОР з лижн.спорту

м. Чернігів

3.16.8.І-юнос.Зоц М.М.
20Климач Олександр19.10.2004Прилуки ДЮСШ3.18.5.ІІ-юн14-11Куц А.С.,

Бойко В.С.

21Онокієнко Артем12.07.2004Прилуки ДЮСШ3.19.8.ІІ-юн15-10Бобровська О.Н.
22Ткач Олег2003Халявин ЗОШ3.19.8.ІІ-юн16-9Гайовий А.І.
23Ганжа Олександр25.01.2003Короп ДЮСШ3.20.3.ІІ-юн17-8Лучко В.Л.
24Мироненко Дмитро2004Халявин ЗОШ3.21.9.ІІ-юн18-7Гайовий А.І.
25Шпак Данило2003Михайло-Коцюбинська гімназія3.22.5.ІІ-юн19-6Кирієнко М.Г.
26Кісельов Дмитро12.08.2004Прилуки ДЮСШ3.23.9.ІІ-юн20-5Васенко М.О.
27Бутенко Олег27.02.2003КДЮСШ № 1

м. Чернігів

3.24.0.ІІ-юн21-4Антонова В.Г.
28Галужва Олег15.05.2003Новгород-Сіверський3.24.3.ІІ-юн22-3Сєдов Б.В.
29Дремлюга Назар27.09.2003Прилуки ДЮСШ3.24.9.ІІ-юн23-2Васенко М.О.
30Жабочка Олександр01.03.2004Новогород-Сіверський3.25.2.ІІ-юн24-1Сєдов Б.В.
31Рябенко Олександр06.12.2004Бахмач ДЮСШ3.26.6.ІІ-юнЖуравель М.Д., Журавель А.М., Васін А.В.
32Макаренко Лука2003Прилуки ДЮСШ3.26.8.ІІ-юнБобровська
33Веремієнко Дмитро06.12.2004Прилуки ДЮСШ3.28.1.ІІІ-юнКуц А.С.,
Бойко В.С.
34Черток Микола03.11.2004Новогород-Сіверська КДЮСШ3.29.2.ІІІ-юнКлименко В.В.
35Шкребень Денис30.09.2004Новгород-Сіверський3.30.2.ІІІ-юнСєдов Б.В.
36Черненко Олександр18.10.2003Новогород-Сіверський3.30.6.ІІІ-юнСєдов Б.В.
37Кравченко Владислав2004Михайло-Коцюбинська гімназія3.31.1.ІІІ-юнКирієнко М.П.
38Гречанюк Владислав27.02.2003КДЮСШ № 1

м. Чернігів

3.35.8.ІІІ-юнос.Антонова В.Г.
39Андрос Сергій29.08.2004Новгород-Сіверський3.37.7.ІІІ-юнСєдов Б.В.
40Бугай Павло2004СДЮШОР

м. Чернігів

3.39.7.ІІІ-юнос.Лісогор В.М., Лісогор М.О.
41Фень Андрій08.05.2004Прилуки ДЮСШ3.41.5.ІІІ-юнБобровська
42Наконечний Ілля2004Халявин ЗОШ3.42.2.ІІІ-юнГайовий А.І.
43Леута Назар18.05.2004Прилуки ДЮСШ3.42.8.ІІІ-юнКуц А.С.,

Бойко В.С.

44Барбаш Вадим2004ДЮСШОР

м. Чернігів

3.58.3.ІІІ-юнос.Лісогор В.М.,

Лісогор М.О.

45Дейкало Іван2003СДЮШОР

м. Чернігів

4.01.4.ІІІ-юнос.Лісогор В.М.,

Лісогор М.О.

46Трухан Вадим20.09.2001ДЮСШ»У» ЧМР

м. Чернігів

3.04.8ІІІп.к.Філіпови
47Бей Ігор22.07.2003КДЮСШ № 1

м. Чернігів

DNSБеркут Н.П.
48Степаненко Руслан2003Бахмач ДЮСШDNSМартиненко Г.П.
49Бабич Дмитро29.06.2003DNSСахута А.О.

1000 м дівчата

2000-2001 р.н.

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1Деркач Рената12.08.2002Козелець ДЮСШ3.31.7.ІІІ1-36Шарак О.В.
2Брухно Тетяна16.02.2003Прилуки ДЮСШ3.37.8.ІІІ2-33
3Швидак Ольга2001ЧДЮШОР з лижн.спорту

м. Чернігів

3.50.4.І-юнос.Зоц М.М.
4Яцьків Світлана2001Халявин ЗОШ4.02.4.І-юн3-30Гайовий А.І.
5Духно Ольга2001Михайло-Коцюбинська гімназія4.12.1.ІІ-юн4-27
6Лавріненко Дарина2001Халявин ЗОШ4.21.5.ІІ-юн5-25Гайовий А.І.
7Стовбуненко Ярина17.10.2002Сновськ ДЮСШ4.26.8.ІІ-юн6-26Лахадинов Є.О.
8Чорна Інна2002Михайло-Коцюбинська гімназія4.40.1.ІІІ-юн7-21

2000 м юнаки

2001-2002 р.н.

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1Ровний Іван09.10.2002Бахмач ДЮСШ6.08.5.ІІ1-36Журавель А.М,, Журавель М.Д., Васін А.В.
2Назаренко Іван29.04.2002Козелець ДЮСШ6.09.7.ІІ2-33Шарак О.В.
3Грищенко Валерій2001Сновськ ДЮСШ6.12.5.ІІ3-30Лахадинов Є.О.
4Воронченко Антон2002Михайло-Коцюбинська гімназія6.22.9.ІІІ4-27Кирієнко М.П.
5Анищенко Денис09.06.2001Сновськ ДЮСШ6.45.4.І-юн5-25Лахадинов Є.О.
6Нескуба Максим16.07.2002Бахмач ДЮСШ7.02.4.І-юн6-23Журавель М.Д., Журавель А.М.
7Козаченко Станіслав19.06.2002Новгород-Сіверський7.03.6.І-юн7-21Сєдов Б.В.
8Верчун Ігор2001Михайло-Коцюбинська гімназія7.06.5.ІІ-юн8-19Кирієнко М.П.
9Рябуха Роман06.05.2002Новгород-Сіверська КДЮСШ7.06.9.ІІ-юн9-16Клименко В.В.
10Котков Владислав06.02.2002Новгород-Сіверська КДЮСШ7.08.7.ІІ-юн10-15Клименко В.В.
11Косовський Денис20.11.2001КДЮСШ № 1

м. Чернігів

7.09.6.ІІ-юн11-14Беркут Н.П.
12Качура Артем26.09.2002Сновськ ДЮСШ7.20.7.ІІ-юн12-13Івлєв В.Ю.
13Лизогуб Денис01.03.2002Сновськ ДЮСШ7.22.2.ІІ-юн13-12 Івлєв В.Ю.
14Куропаткін Владислав25.08.2002Новгород-Сіверська КДЮСШ7.28.1.ІІ-юн14-11Бренз А.М.,

Белявський І.М.

15Курилов Олександр31.03.2002Новгород-Сіверська КДЮСШ7.28.8.ІІ-юн15-10Клименко В.В.
16Коваленко Данило05.02.2002Новгород-Сіверський7.35.4.ІІ-юн16-9Сєдов Б.В.
17Крес Ярослав2001Халявин ЗОШ7.35.8.ІІ-юн17-8Гайовий А.І.
18Лопата Владислав15.10.2002Бахмач ЗОШ7.43.7.ІІ-юн18-7Журавель М.Д., Журавель Н.М.
19Федотов Олександр2001Михайло-Коцюбинська гімназіяDNSКирієнко М.П.
20Чирва Максим2002Бахмач ДЮСШDNSТерещенко О.М.

 1000 м дівчата

ПТНЗ

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1Джола Юля1999ЧВПУ3.27.9.ІІ1-36Ворох С.М.
2Щербина КатеринаНіжинський проф.аграрний ліцей3.32.3.ІІI2-33Шевкун О.Б.
3Нагорна Катерина2001ЧВПУ п.о.3.38.7.ІІI18-7Ворох С.М.
4Сідей Анна2000ЧВПУ п.о.3.43.0.ІІI4-27Ворох С.М.
5Карпенко Валентина01.02.2000ЧЦПТО3.44.4.ІІI5-25Коваленко А.І.
6Шаврицька Ірина06.02.2001ЧЦПТО3.46.9.ІІI6-23Коваленко А.І.
7Туревська ІринаЧЦПТО3.48.6.ІІI7-21Коваленко А.І.
8Чумак АнгелінаНіжинський проф..аграрний ліцей3.50.5.І-юн8-19Шевкун О.Б.
9Полуян Настя2000ЧВПУ п.о.3.51.4.І-юн9-16Ворох С.М.
10Боженок Яна29.09.2000ЧЦПТО3.59.3.І-юн10-15Коваленко А.І.
11Шевченко Аліна2003ЧПЛЗТ3.59.5.І-юн11-14
12Гозбенко Олександра2001ЧПЛЗТ4.09.3.І-юн12-13
13Коробко Марія2003ЧПЛЗТ4.15.2.ІІ-юнос.
14Козаченко Надія2003ЧПЛЗТ4.16.5.ІІ-юн13-12
15Зубко Ірина2002Прилуцький проф.ліцей4.22.4.ІІ-юн14-11Гузенко О.І.
16Ляшиченко Анна2003ЧПЛЗТ4.26.6.ІІ-юнос.
17Тхір Марія2003Прилуцький проф.ліцей4.28.3.ІІ-юн15-10Гузенко О.І.
18Ярмоленко АнютаНіжинський проф.аграрний ліцей4.36.5.ІІІ-юн16-9Шевкун О.Б.
19Заковражна Анастасія2001ЧПЛЗТ4.56.8.б/р17-8
20Гірчук Алла2003Прилуцький проф.ліцей5.13.2.б/р3-30Гузенко О.І.
21Овсякова Ольга2001Прилуцький проф.ліцейDNSГузенко О.І.

2000 м юнаки

ПТНЗ

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1Романчич Владислав2000ДПТНЗ»ЧВПУ»6.05.6.ІІ1-36Лапко Ю.М.
2Ничипоренко Андрій2000ЧПЛЗТ6.10.1.ІІ2-33
3Колупайко Віталій2001ДПТНЗ»ЧВПУ»6.13.2.ІІ3-30Лапко Ю.М.
4Єрченко Володимир2003ДПТНЗ Куликівський ПАЛ6.29.4.ІІІ4-27Трутень А.М.
5Черних Максим28.04.2000СВПУЛГ

«Сновськ»

6.40.8.І-юн5-25
6Карпусь Вадим04.03.1998ЧЦПТО6.42.1.І-юн6-23Коваленко А.І.
7Рябець Богдан2000ЧПЛЗТ6.49.3.І-юн7-21
8Кучак Михайло2000ДПТНЗ»ЧВПУ»6.54.7.І-юн8-13Лапко Ю.М.
9Сидоренко Денис2001ДПТНЗ Куликівський ПАЛ6.56.8.І-юн9-16Трутень А.М.
10Базилевич Артем2003ДПТНЗ «ЧВПУ»6.57.5.І-юнос.Лапко Ю.М.
11Дюбенок Костянтин2002ЧПЛЗТ6.58.9.І-юн10-15
12Юхневич Микита2000ДПТНЗ «ЧВПУ»7.01.3.І-юн11-14Лапко Ю.М.
13Ковальчук Сергій2000ЧПЛЗТ7.07.2.ІІ-юн12-13
14Ющенко Олексій07.10.2001ЧЦПТО7.08.6.ІІ-юн13-12Коваленко А.І.
15Пацюк Олександр16.04.1999СВПУЛГ «Сновськ»7.09.1.ІІ-юн14-11
16Мохонь ВасильНіжинський проф.аграрний ліцей7.09.3.ІІ-юнос.Шевкун О.Б.
17Колодій Лмитро20.04.2001СВПУЛГ «Сновськ»7.10.6.ІІ-юн15-10
18Васеко Василь2003ДПТНЗ Куликівський ПАЛ7.11.2.ІІ-юн16-9Трутень А.М.
19Глухенький Родіон2003ЧПЛЗТ7.13.2.ІІ-юнос.
20Соломаха Михайло08.04.2001ЧЦПТО7.21.1.ІІ-юн17-8Коваленко А.І.
21Сухомлин ВіталійЧПБП7.25.4.ІІ-юн18-7
22Бардаков Віталій2000ДПТНЗ Куликівський ПАЛ7.28.7.ІІ-юн19-6Трутень А.М.
23Коробко Павло14.11.2002СВПУЛГ «Сновськ»7.30.6.ІІ-юн20-5
24Селезньов РоманЧПБЛ7.43.3.ІІ-юн21-4
25Петренко ЄвгенЧПБЛ8.15.4.б/р22-3
26Смаль Юрій05.05.2001ЧЦПТО8.18.2.б/р23-2Коваленко А.І.
27Білоус БогданЧПБЛ8.19.2.б/р24-1

1000 м жінки

ВНЗ (коледжі, технікуми)

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1Сігеті Оксана04.03.1997Чернігів.коопе-ративний к-ж3.15.9.ІІ1-36Овчаренко І.М.
2Вороная Валентина2002ЧПЕК КНУТД3.15.9.ІІ2-33Сторожок В.П.
3Хоренко Катерина26.11.2002Прилуцький гум.-пед-к-ж3.26.4.ІІ3-30
4Михальченко Наталія28.06.2000Прилуцький гум.-пед-к-ж3.26.5.ІІ4-27
5Васильченко Лілія06.09.2001Н-Сіверське мед.уч-ще3.26.7.ІІ5-25Соколов І.В.
6Велігорська Аліна2002ЧПЕК3.26.8.ІІ6-23Ворчак С.Л.
7Сергусь Маша17.12.2001Чернігів.коопер. т-м3.30.9.ІІІ7-21Овчаренко І.М.
8Шурига МаринаНіжин.мед.к-ж3.31.8.ІІІ8-19Добрановська Т.І.
9Басанець Вероніка03.02.2000Прилуки гум-пед.к-ж3.35.9.ІІІ9-16
10Брухно Тетяна16.02.2003Прилуки гум-пед.к-ж3.37.8.ІІІ10-15
11Савостьянова Тетяна2003Ніжин.агротехнічний коледж3.38.8.ІІІ11-14Сахно В.К.
12Долган Катерина11.05.2000Прилуки гум-пед.к-ж3.39.3.ІІІос.
13Кузьменко Анна29.03.2003К-ж економіки і технологій3.39.4.ІІІ12-13Лагункова Н.М.
14Шеверова Вікторія2001Чернігів.базовий медичний к-ж3.42.3.ІІІ13-12Шмай С.М.
15Петренко Анна2001Ніжин.медичний коледж3.44.6.ІІІ14-11Добрановська Т.І.
16Палаган Вікторія2000ЧПЕК3.45.2.ІІІ15-10Луценко В.П.
17Глибовець Аліна2002Чернігів.базовий медичний к-ж3.45.3.ІІІ16-9Шмай С.М.
18Кашперова Катерина10.04.2002Чернігів.базовий медичний к-ж3.46.8.ІІІ17-8Шмай С.М.
19Мемех Анастасія05.08.2002Чернігів.коопе-

ративний к-ж

3.47.2.ІІІ18-7Овчаренко І.М.
20Шарпата Леся2003КТКТ3.48.2.ІІІ19-6Любенко А.А.
21Вінніченко Анастасія06.01.2002Чернігів.коопе-

ративний к-ж

3.52.1.І-юн20-5Антонова В.Г.
22Деньгуб Вікторія24.01.2001Н-Сіверський медичний к-ж3.54.5.І-юн21-4Соколов І.В.
23Тарасенко Дарина19.06.2003К-ж економіки і технологій3.55.6.І-юн22-3Лагункова Н.М.
24Рябуха Юлія2000Ніжин.медичний коледж3.55.6.І-юн23-2Добрановська Т.І.
25Хохленко Валерія25.06.2002Н-Сіверське медичне уч-ще3.56.8.І-юн24-1Соколов І.В.
26Григор’єва Катерина2001КТКТ3.57.2.І-юнЛюбенко А.А.
27Редькіна Людмила04.0.2003К-ж економіки і технологій3.58.4.І-юнЛагункова Н.М.
28Захарченко Євгенія2000Сосницький т-м бухгалт.обліку3.58.5.І-юнМихайловський С.В.
29Шевченко Яна2002Прилуцький агротехн.к-ж3.59.6.І-юн
30Романенко Катерина17.11.2002Прилуки гуман-пед-к-ж3.59.8.І-юнос
31Нещерет Людмила2003Ніжин.агротехнічний к-ж4.01.3.І-юнСахно В.К.
32Загребельна Вікторія2000Ніжин.медич-ний к-ж4.02.4.І-юнДобрановська Т.І.
33Фролова Надія08.09.2002Н-Сіверське медичне уч-ще4.03.6.І-юнСоколов І.В.
34Максименко Юлія2002Чернігів.базовий медичн.к-ж4.16.2.ІІ-юнШмай С.М.
35Петрушко Анастасія02.11.1999К-ж економіки і технологій4.17.5.ІІ-юнЛагункова Н.М.
36Яловець АннаКТКТ4.20.8.ІІ-юнЛюбенко А.А.
37Коротких Карина09.10.2003К-ж економіки і технологій4.25.3.ІІ-юнЛагункова Н.М.
38Іценко Юля2003Прилуки агро-технічн.к-ж4.37.1.ІІІ-юн
39Король Владислава2003ЧПЕК КНУТД4.41.0.ІІІ-юн
40Малько Наталія2003Прилуки агро-технічн.к-ж5.35.5.б/р
41Воробей Уляна2002Сосницький т-м бухгалтерського облікуDNSМихайловський С.В.
42Кашперова Катерина2002Чернігів.базовий медичний к-жDNSШмай С.М.

2000 м чоловіки

ВНЗ (коледжі, технікуми)

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1Мироненко Костянтин24.09.1998Чернігів.коопера-тивний к-ж5.53.5.ІІ1-36Красильник Т.
2Секера Дмитро10.01.1994Чернігів.коопера-тивний к-ж6.08.2.ІІ2-33Овчаренко І.М.
3Ільченко Віталій2000ЧПЕК КНУТД6.10.8.ІІ3-30Сторожок В.П.
4Кравцов Сергій2000ЧПЕК КНУТД6.15.6.ІІІ4-27Луценко В.В.
5Піддубний Юрій17.10.1999Чернігів.коопера-тивний к-ж6.17.8.ІІІ5-25Овчаренко І.М.
6Шкурай Олександр29.01.2000К-ж економіки і технологій6.20.8.ІІІ6-23Лагункова Н.М.
7Рудя Євген2000Сосницький т-м бухгалтерського обліку6.26.6.ІІІ7-21Михайловський С.В.
8Сім’ячко Ілля2002Прилуки агро-технічн.к-ж6.28.5.ІІІ8-19
9Хрестюк Володимир2001Прилуки агро-технічн.к-ж6.28.7.ІІІ9-16
10Шкурат Олександр2000Прилуки агро-технічн.к-ж6.28.8.ІІІ10-15
11Федоренко Олександр2002Прилуки агро-технічн.к-ж6.29.4.ІІІ11-14
12Кулініч Ярослав26.09.2000Прилуки гума-нітарно-педагог.к-ж6.32.6.ІІІ12-13
13Ходос Богдан2002ЧПЕК КНУТД6.36.9.І-юн13-12Луценко В.В.
14Тюрин Євгеній2000КТКТ6.39.7.І-юн14-11Любенко А.А.
15Косташ Богдан07.03.2000Прилуки гума-нітарно-педагог.к-ж6.40.5.І-юн15-10
16Шостка Володимир2001Ніжин агротехнічний

коледж

 

6.43.3.І-юн16-9Сахно В.К.
17Герасименко Сергій2000Сосницький т-м бухгалтер.облік6.47.3.І-юн17-8Михайловський С.В.
18Андрієнко Олександр02.12.2002Прилуцький гуманітарно-пед.

коледж

6.49.3.І-юн18-7
19Ковалик Василь2000ЧПЕК КНУТД6.51.8.І-юн19-6
20Коношовець Олександр2000Сосницький т-м бухгалтерського обліку6.56.7.І-юн20-5Михайловський С.В.
21Кухаренко Руслан2001Сосницький т-м бухгалтерського обліку6.57.8.І-юн21-4Михайловський С.В.
22Пуховий Гліб2001КТКТ6.58.8.І-юн22-3Любенко А.А.
23Хавило Олександр2002Ніжинський агротехнічний кж7.03.3.І-юн23-2Сахно В.К.
24Здор Дмитро06.09.2001Чернігів.коо-

перативний

коледж

7.05.8.ІІ-юн24-1Овчаренко І.М.
25Герасимчук Павло13.06.2003К-ж економіки і технологій7.06.5.ІІ-юнЛагункова Н.М.
26Мізінін Микита16.04.2001Прилуцький гуманітарно-пед.

коледж

7.15.9.ІІ-юн
27Медведєв Владислав2003Ніжинський агротехнічний коледж7.26.5.ІІ-юнСахно В.К.
28Ткаченко Ігор20.02.2000К-ж економіки і технологій7.26.6.ІІ-юнЛагункова Н.М.
29Чучуй Богдан2001ЧПЕК КНУТД7.34.6.ІІ-юнос.Луценко В.В.
30Войстрик Євгеній2000КТКТ7.48.2.ІІІ-юнЛюбенко А.А.
31Садовніков Владислав2003КТКТ7.54.9.ІІІ-юнЛюбенко А.А.
32Фредун Ярослав10.10.2002Прилуцький гуманітарно-пед.

коледж

8.18.1.б/рос.
33Герасименко Тимофій2002Ніжинський агротехнічний коледжDNSСахно В.К.

1000 м жінки

ВНЗ (університети, інститути, особисті)

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1Жмурко Анна24.10.1996НУЧК ім.Т.Г.Шевченка2.59.7.І1-36Лагункова Н.М.,Клюєв А.О., Філіпов В.В.
2Ващенко Марія11.06.1996НУЧК ім.Т.Г.Шевченка3.12.4.ІІ2-33Лагункова Н.М.,Клюєв А.О., Філіпов В.В.
3Діденко Ольга04.06.2000НУЧК ім.Т.Г.Шевченка3.28.7.ІІ3-30Лагункова Н.М.,Клюєв А.О., Філіпов В.В.
4Валієва Каріна1998НАТІ3.29.5.ІІ4-27Сахно В.К.
5Циганова Анастасія01.05.1999НУЧК ім.Т.Г.Шевченка3.34.0.ІІІ5-25Рябов В.В.
6Власенко Анастасія21.04.2000ФСТ
«Динамо»
3.39.6.ІІІ6-23Ткаченко І.В.
7Марцева Крістіна29.07.1997НУЧК ім.Т.Г.Шевченка3.41.5.ІІІ7-21Рябов В.В.
8Беребенець Катерина1998НАТІ3.41.6ІІІ8-19Сахно В.К.
9Мельник Ярослава1996Ніжин.держ.ун-т3.42.9.ІІІ9-16
10Зоріна Марина27.10.1998ФСТ «Динамо»3.44.8.ІІІ10-15Ткаченко І.В.
11Немилостива Юлія02.06.2001ФСТ
«Динамо»
3.44.8.ІІІ11-14Ткаченко І.В.
12Сирбу Анастасія01.05.2000НУЧК ім.Т.Г.Шевченка3.48.0.ІІІ12-13Рябов В.В.
13Сіренко Карина2001Ніжин.держ.ун-т3.50.2.І-юн13-12
14Зубок Діана30.07.2000ЧНТУ3.52.7.І-юн14-11Колодяжна Т.П.
15Кубрак Алла1998НАТІ3.56.2.І-юн15-10Сахно В.К.
16Лобода Ксенія27.01.2001ФСТ
«Динамо»
3.57.5.І-юн16-9Ткаченко І.В.
17Самофал Альона2000НАТІ3.59.2.І-юн17-8Сахно В.К.
18Голубова Уляна1997НАТІ4.03.4.І-юн18-7Сахно В.К.
19Копленко Надія2001Ніжин.держ.ун-т4.06.7.І-юн19-6
20Михайленко Ольга15.03.2001ФСТ
«Динамо»
4.07.3.І-юн20-5Ткаченко І.В.
21Тишенко Анна25.05.2001ЧНТУ4.13.9.І-юн21-4Колодяжна Т.П.
22Нагорна Альона26.05.2000ЧНТУ4.15.3.І-юн22-3Колодяжна Т.П.
23Петренко Яна27.08.2001ЧНТУ4.22.8.І-юн23-2Колодяжна Т.П.
24Костюченко Ірина02.03.2000ЧНТУ4.29.7.І-юн24-1Колодяжна Т.П.
25Іванець Анна2001Ніжин.держ.ун-тDNS
26Добрянська Юлія01.07.1999ФСТ
«Динамо»
DNSТкаченко І.В.

3000 м чоловіки

ВНЗ (університети, інститути, особисті)

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1Казачок Василь10.05.1996НУЧК ім.Т.Г.Шевченка9.16.4.ІІ1-36Філіпов В.В.
2Трубенок Максим03.12.2000НУЧК ім.Т.Г.Шевченка9.18.5.ІІ2-33Філіпов В.В.
3Мочоний Владислав27.02.1997ЧНТУ9.36.0.ІІ3-30Колодяжна Т.П.
4Сотник Євген09.01.1999ЧНТУ9.45.1.ІІІ4-27Рябов В.В.
5Рева Євген23.04.2000НУЧК ім.Т.Г.Шевченка9.50.2.ІІІ5-25Рябов В.В.
6Крюков Денис29.07.1999ЧНТУ9.55.4.ІІІ6-23Лагункова Н.М.
7Голуб Владислав25.10.199110.01.2.ІІІос.Філіпови
8Корогод Дмитро30.07.1996НУЧК ім.Т.Г.Шевченка10.05.2.ІІІ7-21Філіпов В.В.
9Бурлака Денис11.07.2000ФСТ
«Динамо»
10.07.5.ІІІ8-19Ткаченко І.В.
10Личик Олександр06.09.1999ФСТ
«Динамо»
10.19.4.ІІІ9-16Ткаченко І.В.
11Клочко Артем12.12.1995НАТІ10.21.3.ІІІ10-15Сахно В.К.
12Майоренко Костянтин06.09.1999ФСТ
«Динамо»
10.33.8.І-юн11-14Ткаченко І.В.
13Савченко Максим2001НАТІ10.54.2.І-юн12-13Сахно В.К.
14Бутов Кирило21.07.2001НУЧК ім.Т.Г.Шевченка10.54.6.І-юн13-12Рябов В.В.
15Полонець Юрій1997НАТІ10.57.5.І-юн14-11Сахно В.К.
16Гидорич Євгеній2001НАТІ11.00.7.І-юн15-16Сахно В.К.
17Федосєєв Дмитро       ЧНТУ11.01.6.І-юн16-9Колодяжна Т.П.
18Пісоцький Ігор1994Ніжин.держ.ун-т11.03.2.І-юн17-8
19Магдаченко Андрій05.102001НУЧК ім.Т.Г.Шевченка11.08.2.І-юн18-7Рябов В.В.
20Мегей Микола08.12.1999ЧНТУ11.08.7.І-юн18-7Колодяжна Т.П.
21Шевчик Андрій2000СДЮШОР

м.Чернігів

11.10.3.ІІ-юнос.Лісогор В.М.,

Лісогор М.О.

22Карпенко Олександр2000ЧНТУ11.11.0.ІІ-юн20-5Колодяжна Т.П.
23Малець Вадим24.11.2000ФСТ «Динамо»11.27.7.ІІ-юн21-4Ткаченко І.В.
24Грицик Віктор11.08.2000ФСТ»Динамо»11.35.4.ІІ-юн22-3Ткаченко І.В.
25Андрейча Сергій1995Ніжин.держ.ун-т11.47.5.ІІ-юн23-2Колодяжна Т.П.
26Піщулін Дмитро1993Ніжин.держ.ун-т11.48.6.ІІ-юн24-1Колодяжна Т.П.
27Байдак Станіслав06.11.1996ФСТ»Динамо»11.54.2.ІІ-юнТкаченко І.В.
28Конончук Юрій06.09.2000ФСТ»Динамо»12.02.7.ІІ-юнТкаченко І.В.
29Райда Євгеній2000НАТІ12.07.7.ІІ-юнСахно В.К.
30Запорожець Олександр1999Ніжин.держ.ун-т12.21.3.ІІІ-юн
31Бурей Олесь30.12.1999ФСТ»Динамо»12.28.0.ІІІ-юнТкаченко І.В.
32Хованов Павло25.05.1999ЧНТУDNSКолодяжна Т.П.
33Сєдов Богдан16.04.1996Н-СіверськийDNSСєдов Б.В.

 

Головний суддя:                                        В.В. Філіпов

Головний секретар:                                   В.Г. Антонова

 

Один комментарий

  1. Аліна :

    Є помилки у результатах.

Leave a Comment