РЕЗУЛЬТАТИ ВІДКРИТИХ ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЬ

З ЛЕГКОАТЛЕТЧНОГО КРОСУ ПАМЯТІ В.Ф. ФІЛІПОВА

18.10.2017 р

м.Чернігів

 

Результати (скачати) 

 

500 м дівчата

2004 р.н. та молодше

 

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1Копитько Анастасія21.03.2004ДЮСШ «Атлет»

Чернігів

1.29.4 сI36Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2Чамара Марія13.03.2005СДЮСШОР Чернігів1.32.4 сII33Лісогор В.І., Лісогор М.А.
3Тонконог Діана09.10.2004ДЮСШ

Носівка

1.32.5 сII30Бочок В.А.
4Семенець Анастасія06.08.2005ОДЮСШ

Прилуки

1.34.0 сII27Салівон Р.П.
5Антоненко Інна2005СДЮСШОР Чернігів1.36.3 сII25Зоц Ж.С., Зоц М.М.
6Ткаченко Анна09.10.2007ДЮСШ «У»

Чернігів

1.36.5 сII23Крвоус Н.В.
7Черніченко Крістіна30.08.04ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.37.0 сII21Куц А.С.
8Мозгова Ангеліна10.02.2006ДЮСШ «Атлет»

Чернігів

1.37.8 сII19Корецька С.М.
9Светюха Ольга2005М.Коцюбинська гімназія1.38.9 сII16Сторожок В.П.
10Бобровіч Діана02.03.2004КДЮСШ

Н-Сіверський

1.39.3 сII15Клименко В.В.
11Мельник Анастасія18.10.2006КДЮСШ «У»

Чернігів

1.40.0 сII14Лагункова Н.М.
12Тарасенко Марія11.04.2004ДЮСШ

Носівка

1.40.0 сII13Бочок В.А.
13Кондратенко Марія05.07.2004ДЮСШ

Борзна

1.40.3 сIII12Кутер С.Г.
14Раструва Марія18.02.2004КДЮСШ

Н-Сіверський

1.40.6 сIII11Клименко В.В.
15Дмитренко Аліна02.02.2006ДЮСШ «У»

Чернігів

1.40.6 сIII10Крвоус Н.В.
16Ільченко Анастасія2004ДЮСШ МОН

Бахмач

1.40.8 сIII9Іванько Ю.Б.
17Душина Софія2004КДЮСШ

Н-Сіверський

1.41.5 сIII8Циганков А.В.
18Дорошенко Яна18.02.2005СДЮСШОР Чернігів1.41.6 сIII7Лісогор В.І., Лісогор М.А.
19Нікіфоренко Олена13.05.2004ДЮСШ МОН

Корюківка

1.42.0 сIII6Сахута А.О.
20Волкова Лілія21.11.2004ДЮСШ МОН

Сновськ

1.42.5 сIII5Івлєв В.Ю.
21Туз Анастасія20.01.2006ДЮСШ МОН

Корюківка

1.42.6 сIII4Лисік Р.Г.
22Коваленко Єлизавета2005КДЮСШ

Н-Сіверський

1.42.8 сIII3Циганков А.В.
23Чубану Єлизавета19.02.2005ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.42.9 сIII2Куц А.С.
24Салун Марія03.05.2006КДЮСШ

Н-Сіверський

1.43.0 сIII1Клименко В.В.
25Василяченко Марія2004СДЮСШОР Чернігів1.43.5 сIIIЗоц Ж.С., Зоц М.М.
26Цвєткова Валерія14.09.2004смт Десна1.43.7 сIIIМотєв С.П.
27Науменко Діана21.07.2005ДЮСШ МОН

Корюківка

1.43.7 сIIIСахута А.О.
28Тимошенко Софія2006КДЮСШ

Н-Сіверський

1.44.8 сIIIЦиганков А.В.
29Іренфельд Даша15.02.2004ДЮСШ МОН Сновськ1.44.8 сIIIМедведьова Н.М.
30Швиденко Вікторія2004ДЮСШ МОН

Бахмач

1.45.2 сIIIМартиненко Г.П.
31Политенкова Ганна2005Інвоспорт

Чернігів

1.45.3 сIIIСторожок В.П.
32Ковтун Вікторія11.01.2005ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.45.5 сIIIКуц А.С.
33Черниченко Катерина11.12.2006ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.45.8 сIIIКуц А.С., Чекалін С.П.
34Борисенко Вероніка01.01.2007ДЮСШ МОН

Корюківка

1.45.9 сIIIЛисік Р.Г.
35Лень Софія11.08.2005ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.47.3 сIIIКуц А.С.
36Дорошенко Вероніка28.07.2007СДЮСШОР Чернігів1.48.0 сIIIЛісогор В.І., Лісогор М.А.
37Москаленко Настя2004Халявинська ЗОШ1.49.8 сIIIГайовий А.І.
38Обловацька Анжела05.06.2006ДЮСШ МОН

Сновськ

1.50.0 сIIIІвлєв В.Ю.
39Литвин Дар’я17.11.2004ДЮСШ МОН

Сновськ

1.50.5 сI юнМедведьова Н.М.
40Тимошенко Єлизавета12.02.2004ЧОДЮСШ «Олімп» Сновськ1.50.7 сI юнЛахадинов Є.О.
41Маштанєр Катерина2006ДЮСШ «Олімп»1.50.8 сI юнЛазаренко М.Г., Семенов О.В.
42Куропаткіна Аліна25.02.2005КДЮСШ

Н-Сіверський

1.51.3 сI юнБренз А.М.
43Шевцова Катерина29.09.2005КДЮСШ

Н-Сіверський

1.51.5 сI юнБренз А.М.
44Бойко Аліна14.03.2004ДЮСШ МОН

Сновськ

1.52.2 сI юнМедведьова Н.М.
45Радіонова Вікторія1.53.5 сДЮСШ «Атлет»

Чернігів

1.53.5 сI юнКорецька С.М.
46Нестеренко Анна26.06.2009ДЮСШ «У»

Чернігів

1.53.8 сI юнКрвоус Н.В.
47Митрофанова Ірина21.06.2005ДЮСШ МОН

Корюківка

1.57.8 сI юнСахута А.О.
48Сердюк Аліна2007М.Коцюбинська гімназія1.58.0 сI юнКирієнко М.Г.
49Геращенко Олександра2006Халявинська ЗОШ1.58.5 сI юнГайовий А.І.
50Бишек Ксенія4.02.2005КДЮСШ 1 МОН Чернігів2.00.0 сI юнАнтонова В.Г.
51Воробей Ольга02.01.2004ДЮСШ МОН

Сновськ

2.00.4 сII юнІвлєв В.Ю.
52Качура Катерина13.12.2004ДЮСШ МОН

Сновськ

2.02.6 сII юнІвлєв В.Ю.
53Тищенко Катерина22.09.2005ДЮСШ «Атлет»

Чернігів

2.03.7 сII юнКорецька С.М.
54Губенко Юлія21.04.2006ДЮСШ МОН

Сновськ

2.04.5 сII юнІвлєв В.Ю.
55Тищенко Софія2004СДЮСШОР Чернігів2.05.3 сII юнЗоц Ж.С., Зоц М.М.
56Мірошніченко Софія24.08.2009ДЮСШ МОН

Корюківка

2.06.7 сII юнЛисік Р.Г.
57Лазько Ірина2006М.Коцюбинська гімназія2.08.7 сII юнКирієнко М.Г.
58Губко Тетяна11.04.2005СДЮСШОР Чернігів2.10.4 сIII юнЛісогор В.І., Лісогор М.А.
59Куліш Олександра2006СДЮСШОР Чернігів2.11.7 сIII юнЗоц Ж.С.
60Петрачова Катерина28.09.2008КДЮСШ 1 МОН Чернігів2.13.9 сIII юнЛисенко Ю.В.
61Мірошніченко ЄлизаветаДЮСШ МОН

Корюківка

2.13.9 сIII юнЛисік Р.Г.
62Ющенко Віталіна2006Халявинська ЗОШ2.16.7 сIII юнГайовий А.І.
63Черноус Анастасія2007СДЮСШОР Чернігів2.27.0 сб/рЛісогор В.І., Лісогор М.А.
64Соловйова Дар’я21.11.2004ДЮСШ «Атлет»

Чернігів

DNSШульга О.П.

 

500 м юнаки

2004 р.н. та молодше

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1Сидоренко Олексій16.05.2004КДЮСШ 1 МОН Чернігів1.18.0 с36Беркут Н.П.
2Лісогор Олександр12.01.2004СДЮСШОР Чернігів1.19.0 с33Лісогор В.І., Лісогор М.А.
3Задніпрений Дмитро2004ДЮСШ МОН

Бахмач

1.22.2 с30Малашенко І.О.
4Касян Богдан01.01.2004ДЮСШ

Носівка

1.23.7 с27Бочок В.А.
5Чебанчук Серафім2004КДЮСШ

Н-Сіверський

1.25.1 с25Циганков А.В.
6Петренко Руслан11.08.2005КДЮСШ 1 МОН Чернігів1.26.2 с23Беркут Н.П.
7Бабушкін Олександр09.09.2005ДЮСШ «У»

Чернігів

1.26.3 с21Крвоус Н.В.
8Леута Назар18.05.2004ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.26.7 с19Куц А.С.
9Огієвський Володимир2005ДЮСШ МОН

Батурин

1.27.3 с16Журавель А.М.
10Мося Владислав21.01.2004ДЮСШ МОН

Сновськ

1.27.6 с15Медведьова Н.М.
11Климач Олександр09.10.2004ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.29.3 с14Куц А.С.
12Кисельов Дмитро12.08.2004ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.29.9 с13Васенко М.О.
13Ревун Антон2004СДЮСШОР Чернігів1.30.0 с12Зоц М.М., Зоц Ж.С.
14Крапивний Данило02.03.2005ДЮСШ МОН Сновськ1.30.5 с11Івлєв В.Ю.
15Петрик Єгор2004М.Коцюбинська гімназія1.30.5 с10Кирієнко М.Г.
16Пирогов Євгеній2004ДЮСШ МОН

Бахмач

1.31.3 с9Іванько Ю.Б.
17Васильєв Олександр14.05.2005ДЮСШ «Атлет»

Чернігів

1.33.5 с8Дворников А.В.
18Редько Артем23.08.2005ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.33.6 с7Куц А.С.
19Андрєєв Андрій26.04.2007ДЮСШ МОН

Корюківка

1.33.7 с6Лисік Р.Г.

 

20Галушка Богдан06.03.2006КДЮСШ 1 МОН Чернігів1.34.0 с5Антонова В.Г.
21Жакін Сергій13.01.2005КДЮСШ

Н-Сіверський

1.34.0 с4Бренз А.Н.
22Карпухін Олександр09.09.2004КДЮСШ

Н-Сіверський

1.34.8 с3Бренз А.Н.
23Ющенко Кирило2005Халявинська ЗОШ1.35.3 с2Гайовий А.І.
24Чигир Олександр22.05.2005ДЮСШ

Носівка

1.35.3 с1Бочок В.А.
25Бондаренко Віталій04.03.2005ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.35.8 сВасенко М.О.
26Марченко Артем14.05.2005ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.36.3 сВасенко М.О.
27Архангельський Денис27.06.2005ДЮСШ «Олімп» Городня1.36.6 сЗайнагатдінов Д.М.
28Прищеп Ярослав2006М.Коцюбинська гімназія1.37.0 сКирієнко М.Г.
29Вязовік Віктор2005КДЮСШ

Н-Сіверський

1.37.5 сЦиганков А.В.
30Король Яшар2006Халявинська ЗОШ1.37.9 сГайовий А.І.
31Філонов Ерік2004ДЮСШ «Олімп»1.37.9 сЛазаренко М.Г.
32Хамко Віталій26.01.2005ДЮСШ МОН

Корюківка

1.38.1 сСахута А.О.
33Дмитренко Андрій15.08.2007СДЮСШОР Чернігів1.38.5 сосДаниленко М.М.
34Юрчок Матфей2004СДЮСШОР Чернігів1.38.8 сЗоц М.М., Зоц Ж.С.
35Глібко Михайло2005ДЮСШ «Олімп»1.39.2 сЛазаренко М.Г.
36Богдан Олександр2005ДЮСШ «Олімп»1.39.7 сЛазаренко М.Г., Семенов О.В.
37Кравченко Владислав2004М.Коцюбинська гімназія1.39.7 сКирієнко М.Г.
38Лахадинов Нікіта07.06.2007ЧОДЮСШ «Олімп» Сновськ1.39.9 сЛахадинов Є.О.
39Мироненко Дмитро2004Халявинська ЗОШ1.40.5 сГайовий А.І.
40Данилов Микита09.10.2004ДЮСШ МОН Сновськ1.40.8 сІвлєв В.Ю.
41Толстолєс Кирилл09.01.2007СДЮСШОР Чернігів1.41.1 сЛісогор В.І., Лісогор М.А.
42Буровець Кіріл26.11.2006ДЮСШ «У»

Чернігів

1.41.3 сосБр. Філіпових
43Глібко Андрій2006ДЮСШ «Олімп»1.41.4 сЛазаренко М.Г.
44Ващенко Олег2004КДЮСШ 1 МОН Чернігів1.41.4 сБеркут Н.П.
45Рябенко Олександр2004ДЮСШ МОН

Батурин

1.41.4 сЖуравель А.М.
46Каун Павло13.07.2005СДЮСШОР Чернігів1.42.5 сосДаниленко М.М.
47Паламарчук Олексій11.04.2004СДЮСШОР Чернігів1.43..0 сЛісогор В.І., Лісогор М.А.
48Веремієнко Дмитро06.12.2004ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.43.7 сКуц А.С.
49Хільченко Іван2005ДЮСШ МОН

Батурин

1.44.5 сЖуравель А.М.
50Дегтяр Богдан21.02.2006ДЮСШ «Олімп» Городня1.44.6 сЗайнагатдінов Д.М.
51Дробишев Артем2008ДЮСШ «У»

Чернігів

1.44.8 сБр. Філіпових
52Демченко Антон22.05.2009ДЮСШ «У»

Чернігів

1.45.0 сКривоус Н.В.
53Наконечний Ілля2004Халявинська ЗОШ1.47.1 сГайовий А.І.
54Камаров Микола19.05.2004КДЮСШ 1 МОН Чернігів1.47.3 сБеркут Н.П.
55Сядуро Микола31.08.2007КДЮСШ 1 МОН Чернігів1.48.6 сЛисенко Ю.В.
56Високоморний Олексій2005СДЮСШОР Чернігів1.50.3 сЗоц Ж.С.
57Швець Євгеній29.06.2005ДЮСШ МОН

Корюківка

1.50.8 сСахута А.О.
58Тимошенко Іван2006ЧОДЮСШ «Олімп» Сновськ1.51.4 сЛахадинов Є.О.
59Шевченко Олександр27.08.2005ДЮСШ МОН Борзна1.51.6 сРоманенко Р.О.
60Триголосов Денис26.11.2005ДЮСШ «У»

Чернігів

1.51.6 сЛагункова Н.М.
61Раєвський Ігор2007ДЮСШ «У»

Чернігів

1.52.0 сосБр. Філіпових
62Навозенко Андрій2005Халявинська ЗОШ1.53.0 сГайовий А.І.
63Жменьковський Роман14.06.2008ДЮСШ МОН

Корюківка

1.53.3 сСахута А.О.
64Летошко Олександр10.03.2008КДЮСШ 1 МОН Чернігів1.53.7 сЛисенко Ю.В.
65Репех Артем2006Халявинська ЗОШ1.54.1 сГайовий А.І.
66Билюба Артем2005ДЮСШ «У»

Чернігів

1.54.5 сЛагункова Н.М.
67Колешня Станіслав2007М.Коцюбинська гімназія1.56.3 сКирієнко М.Г.
68Кучма Олександр18.06.2007ДЮСШ МОН

Корюківка

1.56.5 сСахута А.О.
69Нікітенко Андрій2004СДЮСШОР Чернігів1.56.6 сЛазаренко М.Г., Семенов О.В.
70Захаров Владислав2005ДЮСШ «Олімп»1.58.5 сЛазаренко М.Г.
71Нечай Олександр2006СДЮСШОР Чернігів1.59.3 сЗоц М.М., Зоц Ж.С.
72Авраменко Нікіта25.10.2006КДЮСШ 1 МОН Чернігів2.01.5 сАнтонова В.Г.
73Васкобай Дмитро30.10.2007ДЮСШ МОН

Корюківка

2.01.7 сЛисік Р.Г.
74Бобер Євгеній2007М.Коцюбинська гімназія2.02.4 сКирієнко М.Г.
75Жибер Дмитро2005ДЮСШ «Олімп»2.02.9 сЛазаренко М.Г.
76Чернецький Максим12.07.2006СДЮСШОР Чернігів2.03.3 сосДаниленко М.М.
77Ілляшенко Іван2005ДЮСШ «Олімп»2.05.8 сЛазаренко М.Г.
78Барбаш Вадим16.08.2004СДЮСШОР Чернігів2.06.4 сЛісогор В.І., Лісогор М.А.
79Вовк Владислав25.05.2008ДЮСШ МОН

Корюківка

2.08.7 сЛисік Р.Г.
80Боровик Богдан23.05.2008КДЮСШ 1 МОН Чернігів2.08.9 сЛисенко Ю.В.
81Кордік Дмитро2006Халявинська ЗОШ2.11.3 сГайовий А.І.

 

1000 м дівчата

2002-2003 р.н.

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1Деркач Рената12.08.2002ДЮСШ МОН

Козелець

3.22.4 сII36Шарак О.В.
2Норенко Катерина26.11.2002ОДЮСШ Прилуки3.26.8 сII33Салівон Р.П.
3Колеснік Дарина23.11.2002ДЮСШ МОН Борзна3.30.5 сIII30Романенко Р.О.
4Дворніченко Яна20.07.2003ДЮСШ «Атлет»

Чернігів

3.32.0 сIII27Шульга О.П.
5Моцар Лілія05.04.2003ДЮСШ МОН Сновськ3.31.7 сIII25Медведьова Н.М.
6Овсякова Дарина11.10.2003ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

3.35.9 сIII23Куц А.С.
7Андрющенко Олена4.06.2003ДЮСШ «К» Ніжинський р-н3.36.2 сIIIосСахно В.Н.
8Скрипко Ганна2003СДЮСШОР Чернігів3.36.4 сIII21Зоц М.М., Зоц Ж.С.
9Федорчук Марія2003Халявинська ЗОШ3.42.7 сIII19Гайовий А.І.
10Рябчун Анастасія15.08.2003ДЮСШ МОН

Корюківка

3.50.8 сI юн16Лисік Р.Г.
11Кровко Влада10.10.2003КДЮСШ

Н-Сіверський

3.57.3 сI юн15Бренз А.Н.
12Геращенко Валерія2003Халявинська ЗОШ3.59.5 сI юн14Гайовий А.І.
13Пухова Ірина2002Халявинська ЗОШ4.02.5 сI юн13Гайовий А.І.
14Кошевська Яна20.06.2003ДЮСШ МОН Сновськ4.09.2 сI юн12Івлєв В.Ю.
15Маштамір Яна10.04.2003ДЮСШ МОН

Корюківка

4.14.2 сII юн11Лисік Р.Г.
16Богдановська Катерина09.07.2003ДЮСШ МОН

Корюківка

4.18.5 сII юн10Лисік Р.Г.
17Ушакова Марина31.05.2003СДЮСШОР Чернігів4.19.3 сII юносДаниленко М.М.
18Демченко Марія2003М.Коцюбинська гімназія4.26.4 сII юн9Кирієнко М.Г.
19Бабич Катерина25.09.2003ДЮСШ МОН

Корюківка

4.40.9 сIII юн8Сахута А.О.
20Чорна Інна2002М.Коцюбинська гімназія4.45.5 сIII юн7Кирієнко М.Г.

 

1000 м юнаки

2002-2003 р.н.

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1Назаренко Ігор29.04.2002ДЮСШ МОН

Козелець

2.52.7 сIII36Шарак О.В.
2Ровний Іван2002ДЮСШ МОН

Батурин

2.54.4 сIII33Журавель А.М.
3Каранда Микита25.01.2002ОДЮСШ Чернігів2.54.7 сIIIосМасюк А.М.,

Хорт Т.М.

4Мішустін Денис23.05.2003СДЮСШОР Чернігів2.56.7 сIIIосДаниленко М.М.
5Шугалій Володимир26.01.2002ДЮСШ МОН Борзна2.56.8 сIII30Стоцький І.А.
6Федоренко Артем2002ДЮСШ МОН

Бахмач

2.58.3 сIII27Іванько Ю.Б.
7Мельник Максим23.11.2002ДЮСШ

Носівка

3.00.1 сIII25Бочок В.А., Поночевний Ю.В.
8Мархай Яків20.07.2003ДЮСШ

Носівка

3.00.5 сIII23Бочок В.А.
9Болдан Дмитро2003ДЮСШ «Олімп»3.03.8 сIII21Лазаренко М.Г., Семенов О.В.
10Бабич Дмитро29.06.2003ДЮСШ МОН

Корюківка

3.04.6 сIII19Сахута А.О.
11Юрчак Марк2003СДЮСШОР Чернігів3.04.9 сIII16Зоц М.М., Зоц Ж.С.
12Музика Микола17.03.2003КДЮСШ 1 МОН Чернігів3.05.9 сI юн15Беркут Н.П.
13Козлеченко Станіслав2002КДЮСШ

Н-Сіверський

3.06.1 сI юн14Циганков А.В.
14Тебенко Владислав2003Халявинська ЗОШ3.08.1 сI юн13Гайовий А.І.
15Аксюта Володимир11.09.2003СДЮСШОР Чернігів3.09.5 сI юн12Лісогор В.І., Лісогор М.А.
16Мишко Ярослав03.04.02ДЮСШ «У»

Чернігів

3.11.8 сI юн11Бр. Філіпових
17Любочка Олександр2003КДЮСШ

Н-Сіверський

3.12.4 сI юн10Циганков А.В.
18Котков Владислав06.02.2002КДЮСШ

Н-Сіверський

3.13.3 сI юн9Бренз А.Н.
19Коваленко Данил2002КДЮСШ

Н-Сіверський

3.17.3 сII юн8Циганков А.В.
20Полоз Георгій2003СДЮСШОР Чернігів3.18.4 сII юн7Лазаренко М.Г., Семенов О.В.
21Дремлюга Назар27.09.2003ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

3.18.7 сII юн6Васенко М.О.
22Коробко Павло14.11.2003ЧОДЮСШ «Олімп» Сновськ3.19.6 сII юн5Лахадинов Є.О.
23Ніколаєв Владислав08.07.2003КДЮСШ 1 МОН Чернігів3.24.4 сII юн4Антонова В.Г.
24Ткач Олег2003Халявинська ЗОШ3.26.0 сII юн3Гайовий А.І.
25Лопата Владислав2002ДЮСШ МОН

Батурин

3.26.5 сII юн2Журавель А.М.
26Чалюк Максим25.11.2003ДЮСШ «Атлет»

Чернігів

3.27.9 сII юн1Вятіорець С.Є., Середа С.С.
27Бутенко Олег27.02.2003КДЮСШ 1 МОН Чернігів3.28.3 сII юнАнтонова В.Г.
28Базилевич Артем08.10.2003СДЮСШОР Чернігів3.28.0 сII юносДаниленко М.М.
29Курилець Вячеслав2002М.Коцюбинська гімназія3.29.0 сII юнКирієнко М.Г.
30Щпак Данило2003М.Коцюбинська гімназія3.29.2 сII юнКирієнко М.Г.
31Замерлов Михайло2003ДЮСШ МОН

Бахмач

3.30.3 сII юнМартиненко Т.П.
32Галутва ОлегКДЮСШ

Н-Сіверський

3.30.5 сII юнЦиганков А.В.
33Коношевич Володимир2003СДЮСШОР Чернігів3.30.6 сII юнЗоц М.М., Зоц Ж.С.
34Зімоздра Владислав2002ДЮСШ МОН

Бахмач

3.30.8 сII юнМартиненко Т.П.
35Куропаткін Владислав25.08.2002КДЮСШ

Н-Сіверський

3.31.5 сII юнБренз А.Н.
36Мотуз Владислав2002КДЮСШ

Н-Сіверський

3.32.9 сII юнЦиганков А.В.
37Цуприк Ярослав2002КДЮСШ

Н-Сіверський

3.34.4 сII юнЦиганков А.В.
38Шкалаберда Владислав2002КДЮСШ

Н-Сіверський

3.34.5 сII юнЦиганков А.В.
39Качура Артем26.09.2002ДЮСШ МОН Сновськ3.35.6 сII юнІвлєв В.Ю.
40Поляков Володимир06.11.2002ДЮСШ «Олімп» Городня3.35.8 сII юнЗайнагатдінов Д.М.
41Мушкетик Олексій2002СДЮСШОР Чернігів3.39.5 сIII юнЛазаренко М.Г., Семенов О.В.
42Василенко Владислав2003СДЮСШОР Чернігів3.43.5 сIII юнЛазаренко М.Г., Семенов О.В.
43Чалий Віталій22.04.2003ОДЮСШ Прилуки3.44.1 сIII юнСалівон Р.П.
44Яковець Богдан2003ДЮСШ МОН

Бахмач

3.53.0 сIII юнМартиненко Т.П.
45Козак Марк2003СДЮСШОР ЧернігівDNSЗоц М.М., Зоц Ж.С.
46Сердюк Дмитро2002СДЮСШОР ЧернігівDNSЗоц М.М., Зоц Ж.С.

 

1000 м дівчата

2000-2001 р.н.

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1Пилипенко Ангеліна2000ДЮСШ МОН

Бахмач

3.22.4 сII36Михайлов Б.В.
2Казіонова Вікторія23.05.2001КДЮСШ

Н-Сіверський

3.25.5 сII33Клименко В.В.
3Сапон Марія2001СДЮСШОР Чернігів3.26.3 сII30Зоц М.М., Зоц Ж.С.
4Казіонова Ксенія23.05.2001КДЮСШ

Н-Сіверський

3.34.4 сIII27Клименко В.В.
5Немилостева Юлія02.06.2001СДЮСШОР Чернігів3.34.9 сIIIосДаниленко М.М.
6Швидок Ольга2001СДЮСШОР Чернігів3.36.6 сIII25Зоц М.М., Зоц Ж.С.
7Полюшко Вікторія31.07.2001КДЮСШ

Н-Сіверський

3.43.2 сIII23Клименко В.В.
8Яцьків Світлана2001Халявинська ЗОШ3.49.0 сIII21Гайовий А.І.
9Селюк Лілія2000Інвоспорт Чернігів3.50.1 сI юн19Сторожок В.П.
10Отлів Ольга2001Халявинська ЗОШ4.08.9 сI юн16Гайовий А.І.
11Духно Ольга2001М.Коцюбинська гімназія4.12.9 сII юн15Кирієнко М.Г.
12Ротозій Анна21.12.2001ДЮСШ МОН Сновськ4.18.4 сII юн14Івлєв В.Ю.

 

2000 м юнаки

2000-2001 р.н.

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1Заровний Максим2001Халявинська ЗОШ5.40.8 сI36Гайовий А.І.
2Бочок Арсен2000СДЮСШОР Чернігів5.48.4 сI33Зоц М.М., Зоц Ж.С., Лісогор М.А.
3Карпенко Дмитро21.09.2001ДЮСШ МОН

Корюківка

5.50.3 сII30Лисік Р.Г.
4Трубенок Максим2000ДЮСШ МОН

Батурин

5.55.3 сII27Журавель А.М.
5Лисиця Дмитро2000КДЮСШ

Н-Сіверський

6.02.6 сII25Клименко В.В.
6Санач Дмитро2001СДЮСШОР Чернігів6.28.4 сIII23
7Ніколайчук Богдан03.01.2001ДЮСШ МОН

Корюківка

6.33.2 сIII21Лисік Р.Г.
8Бердник Євген2002Ліцей ПВФП

Чернігів

6.34.2 сIII19
9Черних Максим08.05.2000ДЮСШ МОН Сновськ6.35.8 сI юн16Медведьова Н.М.
10Гречаний Никита2001Ліцей ПВФП

Чернігів

6.39.2 сI юн15
11Чирва Максим2001ДЮСШ МОН

Бахмач

6.40.9 сI юн14Малащенко І.О.
12Кузьменко Андрій25.11.2000смт «Десна»6.42.4 сI юн13Мотєв С.П.
13Тарасевич Ігор2000Халявинська ЗОШ6.44.4 сI юн12Гайовий А.І.
14Борщак Євген2002Ліцей ПВФП

Чернігів

6.45.2 сI юн11
15Шевчик Андрій2000СДЮСШОР Чернігів6.47.5 сI юн10Лісогор В.І., Погуляй А.А., Симончук С.А.
16Цап Дмитро2001ДЮСШ МОН

Бахмач

6.50.0 сI юн9Іванько Ю.Б.
17Ціленко Максим2001ДЮСШ МОН

Батурин

6.53.5 сI юн8Журавель А.М.
18Савич Максим2001Ліцей ПВФП

Чернігів

7.03.7 сI юн7
19Кутер Сергій28.05.2001ДЮСШ МОН Борзна7.03.8 сI юн6Романенко Р.О.
20Очередько Роман2002Ліцей ПВФП

Чернігів

7.07.2 сII юн5
21Мазур Дмитро2001Ліцей ПВФП

Чернігів

7.17.0 сII юн4
22Вовк Ігор2002Ліцей ПВФП

Чернігів

7.22.5 сII юн3
23Самусь Дмитро14.11.2001СДЮСШОР Чернігів7.25.8 сII юносДаниленко М.М.
24Крес Ярослав2001Халявинська ЗОШ7.34.9 сII юн2Гайовий А.І.
25Дейкало Олег28.03.2001СДЮСШОР Чернігів7.38.9 сII юн1Лісогор В.І., Лісогор М.А.
26Селезньов Роман15.01.2001ДЮСШ «Олімп» Городня7.48.0 сIII юнЗайнагатдінов Д.М.

 

1000 м дівчата

ПТНЗ

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1Карпенко Валентина01.02.2000ЧЦ ПТО3.25.2 сII36Насон А.Д.
2Джола Юлія1999ЧВПУ ПО 93.29.3 сII33Ворох С.М.
3Нагорна Христина2000ЧВПУ ПО 93.38.8 сIII30Ворох С.М.
4Шпеко Валентина1999ЧВПУ ПО 93.44.5 сIII27Ворох С.М.
5Левченко АнастасіяЧПЛП3.46.4 сIII25
6Степаненко Катерина2001Профліцей

Прилуки

3.51.5 сI юн23Аржемюк О.А.
7Овсякова Ольга2001Профліцей

Прилуки

3.51.7 сI юн21Аржемюк О.А.
8Бортник Валентина13.04.2000ЧЦ ПТО3.56.6 сI юн19Насон А.Д.
9Цирш ТетянаЧПЛП3.57.0 сI юн16
10Обушна МаринаЧПЛЗТ4.00.1 сI юн15
11Гозбенко ОлександраЧПЛЗТ4.03.1 сI юн14
12Дячук ВалеріяЧПЛП4.04.9 сI юн13
13Пацюк Яна02.04.2000ЧЦ ПТО4.18.4 сII юн12Насон А.Д.
14Конох Оксана29.04.2000ЧЦ ПТО4.18.7 сII юн11Насон А.Д.
15Карпенко ІринаЧПЛП4.19.6 сII юн10
16Буленок Настя1999ЧВПУ ПО 94.22.4 сII юн9Ворох С.М.
17Стукун МаріяЧПЛЗТ4.23.8 сII юн8
18Глоба МаріяЧПЛЗТ4.25.5 сII юн7
19Думаєва Олена2001СВПУЛГ

Сновськ

4.27.2 сII юн6Шмен Є.О.
20Ткаченко Анна2002Профліцей

Прилуки

4.36.5 сIII юн5Аржемюк О.А.
21Гончаренко Олена2002СВПУЛГ

Сновськ

4.37.0 сIII юн4Шмен Є.О.
22Сатнік Діана2002СВПУЛГ

Сновськ

4.42.4 сIII юн3Шмен Є.О.
23Курач Анастасія1999СВПУЛГ

Сновськ

4.52.2 сб/р2Шмен Є.О.

 

2000 м юнаки

ПТНЗ

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1Романчич Влад2000ДПТНЗ «ЧВПУ»5.44.2 сI36Лапко Ю.М.
2Ничипоренко МиколаДПТНЗ «ЧВПУ»5.46.1 сI33Лапко Ю.М.
3Волошин НазарЧПЛЗТ5.56.0 сII30
4Ничипоренко АндрійЧПЛЗТ6.05.5 сII27
5Лях Володимир1999ДПТНЗ «ЧВПУ»6.11.5 сII25Лапко Ю.М.
6Колупайко Володимир2001ДПТНЗ «ЧВПУ»6.15.4 сIIIосЛапко Ю.М.
7Слісаренко МаксимЧПЛЗТ6.19.6 сIII23
8Карпусь Вадим04.03.1998ЧЦ ПТО6.20.8 сIII21Насон А.Д.
9Кучок Михайло2000ДПТНЗ «ЧВПУ»6.21.4 сIII19Лапко Ю.М.
10Шарай Артем06.12.1998ЧЦ ПТО6.32.3 сIII16Насон А.Д.
11Тума Віталій03.04.2000Ніжин6.32.8 сIII15Драч С.В.
12Ільченко Олександр2000Ніжин6.34.8 сIII14Драч С.В.
13Коробець ДмитроЧПЛЗТ6.35.6 сI юнос
14Тимошенко Генадій1999ЧПБЛ6.35.8 сI юн13
15Шейда БогданЧПЛЗТ6.37.4 сI юн12
16Крутящий ВладиславЧПЛЗТ6.44.9 сI юнос
17Човпило ВладиславАграрний ліцей Сосниця6.56.7 сI юн11
18Ковальський Ігор2001Ніжин6.57.2 сI юн10Драч С.В.
19Бугай АнтонАграрний ліцей Сосниця7.01.8 сI юн9
20Сєргєєв ВладиславАграрний ліцей Сосниця7.03.7 сI юн8
21Юхневич Микита2000ДПТНЗ «ЧВПУ»7.04.8 сI юносЛапко Ю.М.
22Вопков Олександр19.05.2000ЧЦ ПТО7.14.6 сII юн7Насон А.Д.
23Бурий Павло2000ЧПБЛ7.36.0 сII юн6
24Щепець Денис2000ЧПБЛ7.56.6 сIII юн5
25Куцаренко ОлександрАграрний ліцей СосницяDNS
26Горейчук Олександр19.01.1997ЧЦ ПТОDNSНасон А.Д.

 

1000 м жінки

ВНЗ (коледжі, технікуми)

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1Велігорська Аліна2002ЧПЕК КНУТД3.14.9 сII36Ворчак О.В.
2Куніна Людмила18.07.2002КЕіТ

Чернігів

3.15.2 сII33Лагункова Н.М.
3Костенко Руслана18.10.2000КЕіТ

Чернігів

3.21.2 сII30Лагункова Н.М.
4Сігеті Оксана1999Коопер. коледж Чернігів3.22.3 сII27Луценко В.В., Лісогор
5Вороная Валентина2001ЧПЕК КНУТД3.22.5 сII25Сторожок В.П.
6Сергусь Марія17.12.2001Коопер. коледж Чернігів3.25.8 сII23Овчаренко І.М.
7Петренко АннаМед. коледж

Ніжин

3.28.6 сII21
8Кашперова Катерина2002Базовий мед. коледж Чернігів3.29.6 сII19Шмай С.М.
9Левченко Анастасія1998КЕіТ

Чернігів

3.30.9 сIII16Лагункова Н.М.
10Сухар Валентина11.02.2002Гум.-пед. коледж

Прилуки

3.30.6 сIII15Салівон Р.П., Демешко С.В.
11Барабаш Аліна07.07.2002Гум.-пед. коледж

Прилуки

3.31.3 сIII14Салівон Р.П., Демешко С.В.
12Долчан Катерина11.05.2000Гум.-пед. коледж

Прилуки

3.31.9 сIII13Салівон Р.П., Демешко С.В.
13Михальченко Наталія28.06.2000Гум.-пед. коледж

Прилуки

3.32.1 сIII12Салівон Р.П., Демешко С.В.
14Шеверова Вікторія2001Базовий мед. коледж Чернігів3.33.8 сIII11Шмай С.М.
15Примак КатеринаМед. коледж

Ніжин

3.35.3 сIII10
16Скудна Анна17.08.2000Медичне учил.

Н-Сіверський

3.36.8 сIII9Сорокін В.В.
17Глібовець Аліна2002Базовий мед. коледж Чернігів3.38.5 сIII8Шмай С.М.
18Григор’єва Катерина2001КТКТ3.39.3 сIII7Любенко А.А.
19Семикоз Маргарита07.06.2000КЕіТ

Чернігів

3.39.8 сIIIосЛагункова Н.М.
20Самойленко Марія09.01.1999Гум.-пед. коледж

Прилуки

3.41.3 сIIIосСалівон Р.П., Демешко С.В.
21Вінніченко Пластасія06.01.2002Коопер. коледж Чернігів3.42.3 сIII6Антонова В.Г.
22Шурига МаринаМед. коледж

Ніжин

3.42.9 сIII5
23Батюк Анна1998Базовий мед. коледж Чернігів3.43.2 сIII4Шмай С.М.
24Камко Інна23.09.2000Коопер. коледж Чернігів3.44.9 сIII3Овчаренко І.М.
25Гетьман Наталія02.01.1999Медичне учил.

Н-Сіверський

3.45.6 сIII2Сорокін В.В.
26Петрушко Анастасія1999КЕіТ

Чернігів

3.45.8 сIII1Лагункова Н.М.
27Колеснік Карина2001КТКТ3.47.3 сIIIЛюбенко А.А.
28Варава Ярина12.01.2000с-госп. технікум Сосниця3.47.6 сIIIМихайловський С.В.
29Медвідь Мирослава24.08.2001КЕіТ

Чернігів

3.49.3 сIIIЛагункова Н.М.
30Захарченко Євгенія15.03.2001с-госп. технікум Сосниця3.52.6 сI юнМихайловський С.В.
31Іонанова Анастасія07.04.2000НАК3.53.9 сI юнСахно В.Н.
32Навгородська Євгенія2000КТКТ3.58.2 сI юнМіненок О.І.
33Галаган Вікторія2000ЧПЕК КНУТД3.58.6 сI юнЛуценко В.В.
34Купрієнко Вікторія11.07.2000с-госп. технікум Сосниця3.59.0 сI юнМихайловський С.В.
35Нікітенко АннаМед. коледж

Ніжин

4.01.0 сI юн
36Звонок Анастасія17.02.2000КЕіТ

Чернігів

4.01.1 сI юносЛагункова Н.М.
37Козіна Інна2001КТКТ4.04.8 сI юнЛюбенко А.А.
38Самофал Аліна18.06.2000НАК4.06.7 сI юнСахно В.Н.
39Гуленок Ніна07.09.2001Медичне учил.

Н-Сіверський

4.11.3 сII юнСорокін В.В.
40Василенко Анастасія2002НАК4.14.0 сII юнСахно В.Н.
41Олещенко Олеся16.01.2002Медичне учил.

Н-Сіверський

4.14.6 сII юнСорокін В.В.
42Матюха Алла22.08.2001с-госп. технікум Сосниця4.19.5 сII юнМихайловський С.В.
43Шкурко Юлія28.09.1999КЕіТ

Чернігів

4.24.0 сII юносЛагункова Н.М.
44Бобровицька Аліна1998ККіМ

Ніжин

4.28.0 сII юн
45Колпакова Аліна1999ККіМ

Ніжин

4.32.9 сIII юн
46Чеверда Аліна2002НАК4.33.5 сIII юнСахно В.Н.
47Чумак Анна2001ККіМ

Ніжин

4.40.0 сIII юн
48Рашкевич Юлія2001ККіМ

Ніжин

4.49.2 сIII юн

 

2000 м чоловіки

ВНЗ (коледжі, технікуми)

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1Секера Дмитро10.01.1994Коопер. коледж Чернігів5.40.4 сI36Овчаренко І.М., Клименко В.В.
2Похмурко Валерій25.10.1999Гум.-пед. коледж

Прилуки

5.44.3 сI33Салівон Р.П., Демешко С.В.
3Кравцов Сергій2000ЧПЕК КНУТД5.45.5 сI30Луценко В.В.
4Ільченко Віталій2000ЧПЕК КНУТД5.52.5 с27Сторожок В.П.
5Лесь Віталій27.07.1999Гум.-пед. коледж

Прилуки

5.56.7 сII25Салівон Р.П., Демешко С.В.
6Пісня Сергій1998ЧПЕК КНУТД6.00.4 сII23Луценко В.В.
7Рудя Євген16.11.2000с-госп. технікум Сосниця6.07.4 сII21Михайловський С.В.
8Піддубний Сергій17.10.1999Коопер. коледж Чернігів6.08.5 сII19Овчаренко І.М.
9Філоненко Вячеслав12.05.1997НАК6.12.2 сII16Сахно В.Н.
10Резнік ІгорКоопер. коледж Чернігів6.16.4 сIII15Овчаренко І.М.
11Христюк Володимир2001Прилуки6.16.8 сIII14Попов В.М.
12Іллюша Євгеній09.12.1998НАК6.17.5 сIII13Сахно В.Н.
13Кулік ДмитроПрилуки6.18.0 сIII12Попов В.М.
14Селезень Андрій1998КТКТ6.18.9 сIII11Любенко А.А.
15Семенченко Володимир02.12.2000Гум.-пед. коледж

Прилуки

6.19.6 сIII10Салівон Р.П., Демешко С.В.
16Федоренко Олександр2001Прилуки6.20.3 сIII9Попов В.М.
17Шкурой Олександр27.08.2000КЕіТ

Чернігів

6.22.3 сIII8Лагункова Н.М.
18Шкурат Олександр2000Прилуки6.26.4 сIII7Попов В.М.
19Колодницький Євген24.07.2002с-госп. технікум Сосниця6.31.5 сIII6Шевченко О.А.
20Шостка Володимир02.04.2001НАК6.35.0 сIII5Сахно В.Н.
21Ходос Богдан2002ЧПЕК КНУТД6.40.1 сI юносСторожок В.П.
22Пеперик Владислав2000ЧПЕК КНУТД6.42.5 сI юн4Луценко В.В.
23Герасеменко Сергій16.10.2000с-госп. технікум Сосниця6.45.4 сI юн3Шевченко О.А.
24Шабанов Анатолій13.10.2001КЕіТ

Чернігів

6.45.9 сI юносЛагункова Н.М.
25Колотонець Олександр16.07.2001с-госп. технікум Сосниця6.48.7 сI юн2Шевченко О.А.
26Демидов Анатолій1999КТКТ6.51.7 сI юн1Любенко А.А.
27Кузуб Євгеній24.08.2002КЕіТ

Чернігів

7.09.5 сII юнЛагункова Н.М.
28Звонок Євгеній1999КТКТ7.26.9 сII юнМіненок О.І.
29Лавський Олег2000КЕіТ

Чернігів

7.37.5 сII юнЛагункова Н.М.
30Койдан Єгор18.08.2001КЕіТ

Чернігів

7.38.4 сII юнЛагункова Н.М.
31Ільченко Олександр03.04.2000НіжинDNSДрач С.В.
32Ковальський Ігор30.08.2001НіжинDNSДрач С.В.

 

1000 м жінки

ВНЗ (університети, інститути, особисті)

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1Дятлова Юлія18.08.1990ОШВСМ Чернігів2.49.2 сIосКлюєв А.О., Лагункова Н.М.
2Жмурко Анна24.10.1996ЧНПУ3.01.0 сI36Лагункова Н.М., Філіпов В.В., Клюєв А.О.
3Кротенко Валентина13.05.1999НАК3.19.8 сII33Сахно В.Н.
4Діденко Ольга06.02.2000ЧНПУ3.26.5 сII30Рябов В.В.
5Попик Валентина19.03.2000ФСТ «Динамо»3.28.3 сII27Ткаченко І.В.
6Валієва Карина19.06.1998НАК3.28.5 сII25Сахно В.Н.
7Афоніна Владислава03.12.1999КДЮСШ «Україна»3.29.7 сIIосБр. Філіпових
8Сидоренко Анастасія06.09.1999ЧНТУ3.37.9 сIII23Колодяжна Т.П.
9Ганжа Яна20.11.1997ФСТ «Динамо»3.38.4 сIII21Ткаченко І.В.
10Цеголова Анастасія1998ЧНПУ3.40.5 сIII19Рябов В.В.
11Савченко Валерія06.09.1999ФСТ «Динамо»3.43.7 сIII16Ткаченко І.В.
12Кубрак Алла14.04.1998НАК3.44.5 сIII15Сахно В.Н.
13Ясь Дарина12.12.1998ЧНТУ3.46.2 сIII14Лагункова Н.М.
14Барабаш Ірина13.08.2000ФСТ «Динамо»3.49.8 сIII13Ткаченко І.В.
15Яворська Соломія04.10.1998ФСТ «Динамо»3.53.2 сI юн12Ткаченко І.В.
16Зубок Діана30.07.2000ЧНТУ4.00.0 сI юн11Колодяжна Т.П.
17Сирбу Анастасія01.05.2000ЧНПУ4.06.5 сI юн10Рябов В.В.
18Корицька Анастасія03.05.2000ЧНТУ4.09.7 сI юн9Колодяжна Т.П.
19Бракало АлінаНАК4.13.2 сII юн8Сахно В.Н.
20Петренко Яна27.08.2000ЧНТУ4.17.3 сII юн7Колодяжна Т.П.
21Беребенець Катерина23.12.1997НАК4.18.0 сII юн6Сахно В.Н.

 

3000 м чоловіки

ВНЗ (університети, інститути, особисті)

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1Мусіяко Іван27.04.1985Чернігів8.35.0 сIосСердюк В.І.
2Мироненко Костянтин26.09.1998КДЮСШ №1 МОН9.13.0 сII36Красільник Т.С.
3Рева Євгеній2000ЧНПУ9.18.6 сII33Рябов В.В.
4Сотник Євген1999ЧНТУ9.38.0 сII30Рябов В.В.
5Казачок Василь10.05.1996ЧНПУ9.45.6 сIII27Бр. Філіпових
6Романенко Олександр26.09.1984Ніжинський р-н9.46.7 сIIIосСахно В.Н.
7Клочко Артем12.12.1995НАК9.48.1 сIII25Сахно В.Н.
8Корогод Дмитро30.07.1996ЧНПУ9.48.5 сIII23Бр. Філіпових
9Чапик Олександр04.10.1998ЧНПУ9.59.5 сIII21Власенко С.О.
10Сахно Володимир29.07.1970Ніжинський р-н10.00.1 сIIIосТараско І.О.
11Будник Назар08.05.1997ЧНТУ10.09.9 сIII19Колодяжна Т.П.
12Овчарик Євген21.08.1998ЧНТУ10.10.9 сIII16Колодяжна Т.П.
13Суярко Дмитро1996ЧНПУ10.15.8 сIII15Власенко С.О.
14Титаренко Максим10.12.1996ФСТ «Динамо»10.20.5 сIII14Ткаченко І.В.
15Кобус Станіслав06.09.1999ФСТ «Динамо»10.24.4 сIII13Ткаченко І.В.
16Волошин Дмитро20.11.1998НАК10.27.9 сIII12Сахно В.Н.
17Полонець Юрій10.09.1997НАК10.39.8 с11Сахно В.Н.
18Тимошенко Тарас1998НАК10.45.0 с10Сахно В.Н.
19Устименко Іван2000НАК11.04.7 с9Сахно В.Н.
20Грицик Віктор11.08.2000ФСТ «Динамо»11.12.6 с8Ткаченко І.В.
21Галушка Максим26.06.1999ЧНТУ11.15.2 с7Антонова В.Г.,

Колодяжна Т.П.

22Бурей Олесь30.12.1999ФСТ «Динамо»11.59.7 с6Ткаченко І.В.
23Ткаченко Іван11.07.1974ФСТ «Динамо»12.13.0 с5Ткаченко І.В.
24Мороз Іван05.02.2000ЧНТУ12.26.0 с4Колодяжна Т.П.

 

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment