Чемпіонат області з легкоатлетичного 4-борства, 2005 р.н. і мол.

 
26-27.04.2018 р.
м. Чернігів

Результати (скачати)

Юнаки

Прізвище, ім’яДата
народження
Команда60 мДовжинаМяч600 мСума очок 

Розряд

 

Місце

РОРОРОРО
Бабушкін Олександр09.09.2005 Чернігів-1, ДЮСШ

«Україна» ЧМР

8.0704.496043.50531.43.569252І-юн1
Петренко Руслан11.08.2005Чернігів-1,

МОН, КДЮСШ-1

8.2644.445440.00481.47.662228І-юн2
Шарак Антон10.02.2005Козелецький-р-н,

МОН,ДЮСШ

8.4594.214845.00551.54.152214ІІ-юн3
Троценцо Віталій02.04.2005Ріпкінський р-н,

«К» ДЮСШ

8.5564.144737.00431.56.449205ІІ-юн4
Редька Артем23.08.2005Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

8.6534.204840.50481.52.954203ІІ-юн5
Бродський Ян18.03.2005Мена. ОТГ8.5564.475541.00492.10.234194ІІ-юн6
Марченко Артем14.05.2005Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

8.8494.204840.00482.03.441186ІІ-юн7
Чирва Станіслав01.07.2005Мена, ОТГ8.9474.134644.00532.14.929175ІІ-юн8
Гук Віталій24.03.2005Чернігів-2.»У», КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

8.7513.894031.00351.56.849175ІІ-юн8
Хомко Віталій26.01.2005Корюківський-р-н-1,

МОН,ДЮСШ

9.2413.974242.50512.03.441175ІІ-юн8

 

Лесенко Дмитро15.06.2006Прилуки.

МОН. ДЮСШ

8.4594.315123.50262.07.437173ІІ-юн11
Мироненко Ярослав18.08.2005Мена, ОТГ8.4594.365230.00332.16.128172ІІ-юн12
Григорук Нікита03.03.07Ріпкінський р-н,

«К» ДЮСШ

9.3393.743743.50522.01.344172ІІ-юн12
Стороженко Тихон05.05.2006Чернігів-2,

МОН, КДЮСШ-1

8.7513.833927.50301.56.050170ІІ-юн14
Казанін Матвій10.05.2007Чернігів-3,

МОН, КДЮСШ-1

8.9473.823927.50301.59.546162ІІІ-юн15
Олексіюк Олексій06.05.2005Козелецький-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.2414.154736.00422.15.528159ІІІ-юн16
Билюба Артем26.12.2005Чернігів-2, ДЮСШ

«Україна» ЧМР

8.7513.884026.00282.06.738157ІІІ-юн17
Карпенко Іван02.09.2006Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

9.0453.643341.50502.14.929157ІІІ-юн17
Зизенко Михайло20.09.2005Козелецький-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.2413.291943.50532.05.339152ІІІ-юн19
Степанюк Іван02.09.2005Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9.0454.084538.00452.30.416151ІІІ-юн20
Крупка Андрій2006Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

8.751ххх044.60541.59.146151ІІІ-юн20
Потебня Олександр14.10.2007Козелецький-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.2413.783831.00352.08.736150ІІІ-юн22
Швець Євгеній29.06.2005Корюківський-р-н-1,

МОН,ДЮСШ

9.2413.803837.50442.17.726149ІІІ-юн23
Бевзюк Владислав20.09.2005Козелецький-р-н,

МОН,ДЮСШ

8.9473.904123.50242.09.035148ІІІ-юн24
Скороход Іван02.01.2005Чернігів-3,

МОН, КДЮСШ-1

9.2413.432526.30291.54.052147ІІІ-юн25
Абакуменко Микита01.08.2006Чернігів-3.»У»,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

9.3393.743732.50372.09.934147ІІІ-юн25
Величко Максим08.04.2005Чернігів-1,

МОН, КДЮСШ-1

9.0453.793840.00482.32.015146ІІІ-юн27
Власенко Владислав09.09.2005Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9.6333.663425.50232.01.244134ІІІ-юн28
Малюга Дмитро02.02.2005Чернігів, ДЮСШ

«Україна» ЧМР

9.5353.964222.00222.09.734133ІІІ-юн29
Ярошенко Павло13.07.2005Корюківський-р-н-1,

МОН,ДЮСШ

9.6333.322044.00532.15.328133ІІІ-юн29
Кулик Богдан12.03.2007Корюківський-р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9.8303.452732.50372.10.234128ІІІ-юн31
Триголосов Денис26.11.2005Чернігів, ДЮСШ

«Україна» ЧМР

9.1433.773721.50212.17.327128ІІІ-юн31
Баглай Даніїл14.06.2008Корюківський-р-н-2,

МОН,ДЮСШ

10.0273.422535.00412.11.433126ІІІ-юн33
Чаленко Євгеній09.11.2006Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.5353.422635.20412.28.817122ІІІ-юн34
Гузенок Кирил20.08.2006Мена, ОТГ9.1433.703525.50272.32.415120ІІІ-юн35
Нощенко Артем04.11.2006Прилуки. МОН

ОДЮСШ з олім. вид.

9.3393.502927.00292.24.621118б/р36
Салівон Владислав15.09.2005Прилуки. МОН

ОДЮСШ з олім. вид

8.9473.833923.0023DNF0109б/р37
Малишенко Валентин2005Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

9.3393.301932.00362.36.911105б/р38
Одинець Микита29.08.2006Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

10.4213.02538.00452.17.42697б/р39
Коваль Богдан20.02.2007Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

10.1262.29440.00482.28.31896б/р40
Григоренко Святослав01.07.2008Корюківський-р-н-3,

МОН,ДЮСШ

10.6183.502925.40272.28.11892б/р41
Кучма Олександр18.06.2007Корюківський-р-н-3,

МОН,ДЮСШ

10.4213.432628.00312.37.81088б/р42
Шульга Іван27.02.2007Чернігів,

МОН, КДЮСШ-1

10.3233.10927.30302.23.22284б/р43
Васько Нікита18.04.2007Корюківський-р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9.7322.89031.00352.34.41380б/р44
Єган Володимир21.08.2008Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

10.2243.04623.00232.34.11366б/р45
Осіков Олег27.12.2007Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

10.6183.00424.00252.35.01360б/р46
Жменьковський Роман14.06.2008Корюківський-р-н-3,

МОН,ДЮСШ

10.1262.57016.00132.37.51150б/р47
Асаулко Олександр02.12.2003Чернігів,

МОН, КДЮСШ-1

9.8303.703639.50482.08.336150ІІІ-юнп/к

Дівчата

Прізвище, ім’яДата

народження

Команда60 мДовжинаМяч600 мСума очок 

Розряд

 

Місце

РОРОРОРО
Рогова Дар’я11.01.2006Мена,

МОН,ДЮСШ

8.4704.756124.00361.28.368235І-юн1
Ткаченко Катерина16.01.2005Мена,

МОН,ДЮСШ

9.0544.455138.00641.34.057226І-юн2
Мозгова Ангеліна10.02.2006Чернігів-1.»У»,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

8.6644.074134.00561.34.256217ІІ-юн3
Семенець Анастасія06.08.2005Прилуки. МОН

ОДЮСШ з олім. вид

8.2784.144327.00421.37.252215ІІ-юн4
Лугіна Вікторія14.02.2005Чернігів-1, ДЮСШ

«Україна» ЧМР

8.8583.833433.00541.31.263209ІІ-юн5
Середжимова Марія09.07.2005Козелецький-р-н,

МОН,ДЮСШ

8.7614.114224.00361.33.458197ІІ-юн6
Красільник Віолетта02.05.2005Чернігів-1,

МОН,КДЮСШ-1

8.5674.274622.50331.37.651197ІІ-юн6
Тарасенко Марина20.12.2005Прилуки.

МОН. ДЮСШ

8.5674.194420.00281.36.453192ІІ-юн8
Лимарь Яна24.04.2005Прилуки.

МОН. ДЮСШ

8.6644.234519.00261.37.951186ІІ-юн9
Євтушенко Тетяна19.04.2005Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.1524.023931.50511.43.842184ІІ-юн10

 

 

Дитяненко Анна20.12.2006Прилуки8.7614.234514.00161.36.353175ІІ-юн11
Ковтун Вікторія22.07.2005Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

8.9564.023926.50411.46.838174ІІ-юн12
Ткаченко Анна09.10.2007Чернігів-2, ДЮСШ

«Україна» ЧМР

9.3483.903621.00301.33.058172ІІ-юн13
Дзюба Марія03.07.2005Чернігів-3,

МОН,КДЮСШ-1

8.9563.442426.50411.41.046167ІІІ-юн14
Киндюшенко Мирослава01.09.2005Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.3484.023925.50391.47.537163ІІІ-юн15
Каракостантиніва Вероніка25.07.2006Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

8.8583.673017.00221.37.352162ІІІ-юн16
Науменко Діана21.07.2005Корюківський-р-н-1,

МОН,ДЮСШ

9.5443.783327.00421.45.540159ІІІ-юн17
Розсудовська Вікторія18.01.2006Ріпкінський р-н,

«К» ДЮСШ

9.0543.612822.00321.42.944158ІІІ-юн18
Мезенцева Анастасія04.02.2005Чернігів-2.»У»,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

9.2503.943726.00401.53.730157ІІІ-юн19
Крикун Яна26.11.2005Чернігів-3,

МОН,КДЮСШ-2

9.2503.502525.00381.45.041154ІІІ-юн20
Лактюшина Надія26.07.2006Мена, ОТГ8.9564.064017.00221.48.336154ІІІ-юн20
Самусь Анастасія11.05.2005Козелецький-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.1523.933726.50412.00.123153ІІІ-юн22
Дмитрієнко Аліна01.02.2006Чернігів, ДЮСШ

«Україна» ЧМР

9.2503.412315.00181.33.457148ІІІ-юн23
Ганущенко Сніжана21.01.2006Мена, ОТГ9.1523.602817.00221.42.944146ІІІ-юн24
Коршек Анастасія11.04.2005Чернігів-3,

МОН,КДЮСШ-2

8.9563.532614.50171.42.045144ІІІ-юн25
Чобану Єлізавета19.07.2005Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

9.2503.512616.50211.40.647144ІІІ-юн25

 

Засько Дар’я11.01.2006Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

9.4463.693014.00161.37.451143ІІІ-юн27
Браточкіна Анна20.02.2002Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

9.2503.362222.50331.47.338143ІІІ-юн27
Коваленко Юлія02.07.2006Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

9.6423.482522.00321.43.543141ІІІ-юн29
Туз Анастасія20.01.2006Корюківський-р-н-2,

МОН,ДЮСШ

10.2323.402327.00421.43.343140ІІІ-юн30
Авраменко Анастасія03.04.2006Корюківський-р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9.9363.592833.00542.05.218136ІІІ-юн31
Лень Софія11.08.2005Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9.8383.632920.00281.45.939134ІІІ-юн32
Борисенко Вероніка01.01.2007Корюківський-р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9.8383.562722.00321.47.837134ІІІ-юн32
Васько Поліна28.04.2005Корюківський-р-н-1,

МОН,ДЮСШ

8.9563.803321.00302.09.713132ІІІ-юн34
Жданова Валерія26.08.2005Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

9.8383.652922.50281.49.434127ІІІ-юн35
Баклан Крістіна23.01.2006Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

9.8383.191727.50432.00.223121ІІІ-юн36
Наливайчук Анастасія2005Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

10.0353.432317.00221.46.339119б/р37
Ткаченко Валерія11.01.2005Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

10.1333.312022.00321.51.433118б/р38
Кузьменко Марія28.07.2006Ріпкінський р-н,

«К» ДЮСШ

9.7403.412313.0041.44.842108б/р39
Кльова Анастасія14.11.2005Корюківський-р-н-1,

МОН,ДЮСШ

9.7403.472422.00322.21.3399б/р40
Шарамок Вероніка02.08.2008Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

9.8383.001317.00222.05.21891б/р41
Овсякова Василина12.05.2006Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

10.6262.76721.00301.56.02891б/р41
Єсипенко Олександра11.11.2005Корюківський-р-н-3,

МОН,ДЮСШ

9.9363.352116.00202.10.21390б/р43
Авраменко Валерія2005Корюківський-р-н-3,

МОН,ДЮСШ

9.8383.261922.0032DNF089б/р44
Чернявська Вероніка07.05.2005Козелецький-р-н,

МОН,ДЮСШ

16.103.282028.00442.09.21478б/р45
Бабич Анна29.04.2006Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

10.8232.77718.00242.20.7458б/р46
Хоменко Ангеліна21.07.2008Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

11.0202.57120.00282.35.5049б/р47
Мирошниченко Єлізавета02.01.2009Корюківський-р-н-3,

МОН,ДЮСШ

11.0202.77710.5092.14.5945б/р48
Носкова Олена16.05.2007Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

11.5132.47014.00162.13.11039б/р49
Єрошенко Ксенія22.12.2007Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

11.982.70516.00202.27.9033б/р50
Козлова Поліна12.09.2008Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

11.982.869DNSDNS0
Сердюк Марія08.02.2007Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

9.9363.2018DNSDNS0
Соломенник Катерина04.01.2008Мена,

МОН,ДЮСШ

9.6423.4323DNSDNS0
Кроха Анна20.02.2006Мена,

МОН,ДЮСШ

9.7403.5727DNSDNS0

 

 

Командні результати

Залік 6 результатів (3 юн. + 3 дівч.)
МісцеКомандаОчки
1Чернігів-11249
2Мена1156
3Прилуки993
4Чернігів-2993
5Прилуцький р-н -1982
6Козелецький р-н949
7  Чернігів-3921
8Корюківський р-н-1847
9Ріпкінський р-н751
10Корюківський р-н-2742
11Носівський р-н739
12Прилуцький р-н -2510
13Корюківський р-н-3454

                                                    

 

     Головний суддя змагань                                                      (Рябов В.В.)

 

Головний секретар змагань                                                       (Антонова В.Г.)

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment