Відкритий чемпіонаст області з легкої атлетики в приміщенні серед чоловіків і жінок,

юнаків та дівчат 2000-01 р.н, 2002 р.н. і молодші.

Результати (скачати)

19 січня 2017 р.                                              м.Бровари
           
                                                  Особисті результати.     
60м з/б юнаки 2000-01 р.н.        
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Савин МаксимКозелецький р-н МОН ДЮСШ13.05.20009.4І-юнШарак О.В.
2Мазур ДмитроНіжин МОН ДЮСШ02.10.20019.7І-юнКремез О.М.,Кремез М.П.
60м чоловік        
1Красільник ЯрославЧернігів, МОН, КДЮСШ- 109.10.19996.9 Ф-6.9ІКрасільник Т.С.
2Кравець МаксимЧернігів, “С” ОШВСМ08.04.19947.1 Ф-7.0ІЛуценко В.В.
3Кущ ВікторКозелецький р-н МОН ДЮСШ30.08.19987.2 Ф-7.1ІІШарак О.В.
4Дворніков АндрійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”06.01.19957.3 Ф- 7.2ІІВятіорець С.Є.,Середа С.С.
5Приліпко ОлександрПрилуки МОН ФЛАП20.07.19987.3 Ф- 7.4ІІСалівон Р.П.Демешко С.В.
6Сила ЯрославЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”19.05.19977.3ІІВятіорець С.Є.,Середа С.С.
7Подгорний ВолодимирБровари КОШВСМ15.07.19817.4ІІШкуропот Ю.Н.
8Дубовик ВікторЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР25.09.19957.4ІІФіліпови
9Пономарчук ЮрійЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР23.01.19977.6ІІІФіліпови
10Пушкаренко МиколаМенський р-н, МОН ДЮСШ21.05.19897.6ІІІПушкаренко М.Г.
11Іллюша ЄвгенійНіжинський р-н “К” ДЮСШ09.12.19987.7ІІІСахно В.К.
12Чатов ОлександрЧернігів “У” ЧНПУ00.00.19987.7ІІІКузьомко Л.М.
13Уніат ВолодимирКозелецький р-н, інваспорт24.07.19977.8ІІІШарак О.В.
14Коваль АртемЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР05.06.19997.8ІІІФіліпови
15Тосенко ДемидЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР00.00.19997.9І-юнЛюбенко А.А.
16Носелевець ВіталійКозелецький р-н, інваспорт18.03.19987.9І-юнШарак О.В.
17Кондратьєв АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР13.09.19997.9І-юнПлотіцини
Батуренко ІгорЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.11.1997DQРябов В.В., Кузьомко Л.М.
60м юнаки 2000-01 р.н.   
1Вовк ДанилоЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”16.05.20017.1 Ф- 7.0ІВарда А.Є.,Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2Прохоренко ВолодимирКозелецький р-н МОН ДЮСШ02.12.20007.1 Ф- 7.1ІІШарак О.В.,Сергієнко В.А.
3Савин МаксимКозелецький р-н МОН ДЮСШ13.05.20007.2 Ф- 7.2ІІШарак О.В.
4Чернобай МиколаЧернігів, ОДЮСШ олім. видів07.03.20007.3 Ф-7.3ІІМасюк А.М.
5Крючков АртемКоропський р-н, К, ДЮСШ30.05.19997.4 Ф-7.5ІІЛучко В.Л.
6Гончаров РостиславПрилуки МОН ДЮСШ28.04.20007.5ІІІМачульний Є.В.
7Осаревич ВячеславЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”18.05.20007.5ІІІВятіорець С.Є.,Середа С.С.
8Землинський БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”18.10.20007.5ІІІШульга О.П.
9Довгий ДенисЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”12.06.20017.5ІІІШульга О.П.
10Волощук АндрійПрилуцький р-н МОН ДЮСШ26.02.20017.6ІІІЧекалін С.П.
11Стричеков АнтонБахмацький р-н МОН ДЮСШ23.02.20007.6ІІІМартиненко Г.П.
12Джулай ДенисНосівський р-н, МОН, ДЮСШ25.12.20007.6ІІІСавченко А.В.
13Пугач РусланЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”26.03.20017.6ІІІВятіорець С.Є.,Середа С.С.
14Чередніченко ОлександрКоропський р-н, К, ДЮСШ26.05.20017.6ІІІЛучко В.Л.
15Бован ОлексійЧернігів, ОДЮСШ олім. Видів21.08.20017.7ІІІЛуценко В.В.
16Кравченко АнтонБахмацький р-н МОН ДЮСШ30.01.20007.7ІІІІванько Ю.Б.
17Погорілко ОлександрКоропський р-н, К, ДЮСШ16.04.20007.7ІІІЛучко В.Л.
18Слиш ОлександрЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”12.10.20007.8ІІІШульга О.П.
19Кучеренко БогданЧернігів, ОДЮСШ олім. видів23.07.20017.8ІІІЛуценко В.В.
20Ващенко АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 129.03.20007.9І-юнАнтонова В.Г.
21Маруженко БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”25.01.20017.9І-юнКорецька С.М.
22Шамрук ОлександрМенський р-н, МОН ДЮСШ07.09.20017.9І-юнПушкаренко М.Г.
23Колодій ДмитроСновський р-н, МОН ДЮСШ20.04.20018.0І-юнЛахадінов Є.О.
24Ходяков ЯрославЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”01.01.20018.1І-юнШульга О.П.
25Федоренко АртемБахмацький р-н МОН ДЮСШ15.12.20018.2І-юнІванько Ю.Б.
26Лісоннік ВладиславЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”30.05.20018.5ІІ-юнВятіорець С.Є.,Середа С.С.
27Гнивек ТарасЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР17.11.20018.7ІІІ-юнДятлова Ю.В.
28Смогаль БогданПрилуки МОН ФЛАП07.01.20018.9ІІІ-юнСалівон Р.П.Демешко С.В.
29Хілик ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР08.11.20019.0ІІІ-юнДятлова Ю.В.
60м юнаки 2002 р.н. і мол.        
1Каранда МикитаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 225.01.20027.4 Ф-7.3ІІХорт Т.М.
2Олешко ПавлоНосівський р-н, МОН, ДЮСШ12.07.20027.7 Ф-7.5ІІІШиша Н.О.
3Опанасюк МиколаБахмацький р-н МОН ДЮСШ30.06.20027.7 Ф-7.7ІІІМалашенко І.О.,Білич О.Л.
4Мишко ЯрославЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.04.20027.7 Ф-7.8ІІІФіліпови
5Музиченко ВладиславКозелецький р-н МОН ДЮСШ15.01.20027.8ІІІШарак О.В.
6Мирний ДанилоЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.12.20027.8ІІІФіліпови
7Сироватко МаксимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 201.02.20037.9І-юнШевчук О.Л.
8Огієнко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.05.20028.0І-юнГавриленко В.Г.
9Громов АндрійКозелецький р-н МОН ДЮСШ12.12.20028.1І-юнШарак О.В.
10Гапон АндрійПрилуки МОН ДЮСШ00.00.20028.1І-юнМачульний Є.В.
11Фень АндрійПрилуки МОН ДЮСШ08.05.20048.2І-юнБобровська О.А.
12Ященко МаксимНіжин МОН ДЮСШ18.04.20038.2І-юнКремез О.М.,Кремез М.П.
13Бакун ВолодимирПрилуцький р-н МОН ДЮСШ08.03.20038.3ІІ-юнГавриленко В.Г.
14Галицький ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ30.05.20038.4ІІ-юнМачульний Є.В.
15Німець ІванКозелецький р-н МОН ДЮСШ25.06.20038.4ІІ-юнШарак О.В.
16Назаренко ІгорКозелецький р-н МОН ДЮСШ29.04.20028.4ІІ-юнШарак О.В.
17Кобезький СергійБахмацький р-н МОН ДЮСШ14.05.20058.4ІІ-юнБілич О.Л.
18Лесик ДенисПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.10.20038.5ІІ-юнЧекалін С.П.
19Гутаревич АнтонКозелецький р-н МОН ДЮСШ17.04.20028.5ІІ-юнШарак О.В.
20Петренко АнатолійПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.10.20038.6ІІ-юнЧекалін С.П.
21Ніколаєв ВладиславЧернігів, МОН, КДЮСШ- 108.07.20038.7ІІІ-юнАнтонова В.Г.
22Куций СтепанКозелецький р-н МОН ДЮСШ17.06.20028.7ІІІ-юнШарак О.В.
23Мархай ЯківНосівський р-н, МОН, ДЮСШ20.07.20038.7ІІІ-юнБочок В.А.
24Петренко РусланЧернігів, МОН, КДЮСШ- 111.08.20058.9ІІІ-юнБеркут Н.П.
25Годунок ІванНосівський р-н, МОН, ДЮСШ06.01.20059.1б/рБорисенко О.В.
26Сядуро МиколаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 131.08.20059.2б/рЛисенко К.В.
27Попружний ТарасЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”31.08.20029.2б/рВятіорець С.Є.,Середа С.С.
28Приймак МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ31.10.20029.3б/рЧекалін С.П.
29Клімчук БогданНосівський р-н, МОН, ДЮСШ13.04.20059.6б/рШиша Н.О.
30Савонік ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР07.05.20039.6б/рМельник О.М.
31Токар ВолодимирЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР12.02.20039.8б/рДятлова Ю.В.
32 33Гончар МаксимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 103.06.20059.8б/рЛисенко К.В.
32 33Каптяєв АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР12.05.20059.8б/рДятлова Ю.В.
34Салівон ВладисладПрилуки МОН ФЛАП15.09.20059.9б/рСалівон Р.П.
300м чоловіки         
1Дзюбук РоманКиїв, училище ОР08.04.199936.9ІІДингун Т.Л.,Варда А.Є.
2Дворніков АндрійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”06.01.199538.0ІІВятіорець С.Є.,Середа С.С.
3Батуренко ІгорЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.11.199738.6ІІІРябов В.В., Кузьомко Л.М.
4Подгорний ВолодимирБровари КОШВСМ15.07.198138.8ІІІШкуропот Ю.Н.
5Мироненко КостянтинЧернігів, МОН, КДЮСШ- 126.09.199838.9ІІІКрасільник Т.С.
6Корогод ДмитроЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР30.07.199639.2ІІІФіліпови
7Кущ ВікторКиїв,”У” СДЮШОР30.08.199839.3ІІІШарак О.В.
8Пісня СергійЧернігів, ОДЮСШ олім. видів16.12.199740.1ІІІЛуценко В.В.
9Іллюша ЄвгенійНіжинський р-н “К” ДЮСШ09.12.199840.6ІІІСахно В.К.
10Музика МаксимЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР12.06.199540.7ІІІРябов В.В.
11Дубовик ВікторЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР25.09.199541.2І-юнФіліпови
12Приліпко ОлександрПрилуки МОН ФЛАП20.07.199841.6І-юнСалівон Р.П.Демешко С.В.
13Приходько БогданПрилуки МОН ФЛАП20.07.199942.5ІІ-юнСалівон Р.П.
14Пушкаренко МиколаМенський р-н, МОН ДЮСШ21.05.198942.6ІІ-юнПушкаренко М.Г.
300м юнаки 2000-01 р.н.        
1Вовк ДанилоЧернігів “У”КПНЗ ДЮСШ “Атлет”16.05.200137.2ІІВарда А.Є.,Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2Чернобай МиколаЧернігів, ОДЮСШ олім. видів07.03.200038.5ІІІМасюк А.М.
3Прохоренко ВолодимирКозелецький р-н МОН ДЮСШ02.12.200038.6ІІІШарак О.В.,Сергієнко В.А.
4Гончаров РостиславПрилуки МОН ДЮСШ28.04.200039.6ІІІМачульний Є.В.
5Крючков АртемКоропський р-н, К, ДЮСШ30.05.199940.1ІІІЛучко В.Л.
6Погорілко ОлександрКоропський р-н, К, ДЮСШ16.04.200040.4ІІІЛучко В.Л.
7Слісаренко МаксимЧернігів, ОДЮСШ олім. видів16.04.200040.6ІІІМасюк А.М.
8Кравцов СергійЧернігів, ОДЮСШ олім. видів27.11.200040.9ІІІЛуценко В.В.
9Осаревич ВячеславЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”18.05.200040.9ІІІВятіорець С.Є.,Середа С.С.
10Мазур ДмитроНіжин МОН ДЮСШ02.10.200141.1І-юнКремез О.М.,Кремез М.П.
11Бован ОлексійЧернігів, ОДЮСШ олім. видів21.08.200141.3І-юнЛуценко В.В.
12Джулай ДенисНосівський р-н МОН ДЮСШ25.12.200041.6І-юнСавченко А.В.
13Довгий ДенисЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”12.06.200142.1І-юнШульга О.П.
14Зелений ЄвгенійКорюківський р-н МОН ДЮСШ24.07.200042.1І-юнЛисік Р.Г.
15Ващенко АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 129.03.200042.7ІІ-юнАнтонова В.Г.
16Чередніченко ОлександрКоропський р-н, К, ДЮСШ26.05.200143.1ІІ-юнЛучко В.Л.
17Землинський БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”18.10.200043.1ІІ-юнШульга О.П.
18Шамрук ОлександрМенський р-н, МОН ДЮСШ07.09.200143.3ІІ-юнПушкаренко М.Г.
19Немерш АртемЧернігів, ОДЮСШ олім. видів00.00.200143.4ІІ-юнМасюк А.М.
20Чернев КостянтинЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”09.07.200044.5ІІІ-юнШульга О.П.
21Маруженко БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”25.01.200144.9ІІІ-юнКорецька С.М.
22Лісоннік ВладиславЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”30.05.200145.3ІІІ-юнВятіорець С.Є.,Середа С.С.
23Ніколайчук БогданКорюківський р-н МОН ДЮСШ03.01.200145.4ІІІ-юнЛисік Р.Г.
24Устинов ДмитроЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР02.12.200145.8ІІІ-юнМельник О.М.
25Гнивек ТарасЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР17.11.200147.5ІІІ-юнДятлова Ю.В.
26Шостка ВолодимирНіжинський р-н “К” ДЮСШ02.04.200148.7б/рСахно В.К.
27Ходяков ЯрославЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”01.01.200149.3б/рШульга О.П.
28Хімик ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР08.11.200152.0б/рДятлова Ю.В.
29Смогаль БогданПрилуки МОН ФЛАП07.01.200153.3б/рСалівон Р.П.Демешко С.В.
300м юнаки 2002 р.н. і мол.        
1Каранда МикитаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 225.01.200239.3ІІІХорт Т.М.
2Сироватко МаксимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 201.02.200342.7ІІ-юнШевчук О.Л.
3Добродій ДмитроЧернігів, ОДЮСШ олім. видів22.09.200243.3ІІ-юнЛуценко В.В.
4Гапон АндрійПрилуки МОН ДЮСШ00.00.200244.5ІІІ-юнМачульний Є.В.
5Громов АндрійКозелецький р-н МОН ДЮСШ12.12.200245.1ІІІ-юнШарак О.В.
6Гульок ДмитроН-Сіверськ  МОН ДЮСШ30.10.200245.1ІІІ-юнКлименко В.В.
7Огієнко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.05.200245.5ІІІ-юнГавриленко В.Г.
8Грищенко ВладиславЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР18.09.200245.8ІІІ-юнМельник О.М.
9Ніколаєв ВладиславЧернігів, МОН, КДЮСШ- 108.07.200346.0ІІІ-юнАнтонова В.Г.
10Мархай ЯківНосівський р-н, МОН, ДЮСШ20.07.200347.1ІІІ-юнБочок В.А.
11Мельник ТарасНосівський р-н, МОН, ДЮСШ30.01.200347.9б/рШиша Н.О.
12Касян БогданНосівський р-н, МОН, ДЮСШ01.01.200448.1б/рБочок В.А.
13Бакун ВолодимирПрилуцький р-н МОН ДЮСШ08.03.200348.2б/рГавриленко В.Г.
14Ященко МаксимНіжин МОН ДЮСШ18.04.200349.4б/рКремез О.М.,Кремез М.П.
15Куций СтепанКозелецький р-н МОН ДЮСШ17.06.200249.4б/рШарак О.В.
16Попружний ТарасЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”31.08.200250.9б/рВятіорець С.Є.,Середа С.С.
17Петренко РусланЧернігів, МОН, КДЮСШ- 111.08.200551.0б/рБеркут Н.П.
18Фень АндрійПрилуки МОН ДЮСШ08.05.200452.0б/рБобровська О.А.
19Гутаревич АнтонКозелецький р-н МОН ДЮСШ17.04.200252.2б/рШарак О.В.
20Куценко АнтонПрилуцький р-н МОН ДЮСШ09.04.200252.3б/рЖук Є.В.
21Дживаженко ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ23.11.200552.4б/рЧекалін С.П.
22Токар ВолодимирЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР12.02.200356.8б/рДятлова Ю.В.
23Сядуро МиколаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 131.08.200557.7б/рЛисенко К.В.
24Каптяєв АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР12.05.200558.1б/рДятлова Ю.В.
25Омельяненко ВладиславМенський р-н, МОН ДЮСШ21.01.200558.3б/рТерпицька І.Л.
26Бунак АндрійН-Сіверськ  МОН ДЮСШ24.05.200558.8б/рРозсокач І.М.
27Гончар ВадимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 131.08.20051,03.7б/рЛисенко К.В.
28Чоботарьов ВладН-Сіверськ  МОН ДЮСШ23.05.20061,05.3б/рРозсокач І.М.
600м чоловіки         
1Корогод ДмитроЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР30.07.19961,28.3Філіпови
2Морачевський ВасильЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР12.06.19941.31.0Рябов В.В.
3Пісня СергійЧернігів, ОДЮСШ олім. видів16.12.19971.31.8Луценко В.В.
4Черевач АнтонПрилуки МОН ФЛАП20.07.19981.33.0Салівон Р.П.Демешко С.В.
5Крюков ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР20.07.19991.36.0Лагункова Н.М.,Клюєв А.О
6Кондратьєв АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР13.09.19991.42.5Плотіцини
7Демидов АнатолійЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР00.00.19981,44.2Любенко А.А.
8Сачава ЯрославЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР00.00.19982,03.2Любенко А.А.
600м юнаки 2000-01 р.н.        
1Слісаренко МаксимЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів16.04.20001,32.0Масюк А.М.
2Нікітенко ВладиславКоропський р-н, К, ДЮСШ31.01.20001,33.3Лучко В.Л.
3Кравцов СергійЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів27.11.20001,36.1Луценко В.В.
4Ніколайчук БогданКорюківський р-н МОН ДЮСШ03.01.20011,46.1Лисік Р.Г.
5Качан ОлександрПрилуки МОН ФЛАП01.09.20011,53.0Салівон Р.П.Демешко С.В.
6Колодько ВалерійЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР00.00.2001DNFЛюбенко А.А.
600м юнаки 2002 р.н. і мол.        
1Бренз ДаніїлН-Сіверськ  МОН ДЮСШ04.09.20021,46.7Бренз А.М.
2Мельник МаксимНосівський р-н, МОН, ДЮСШ23.11.20021,49.0Бочок В.А.,Поночевний Ю.В.
3Гречанюк ВладиславЧернігів, МОН, КДЮСШ- 127.022.20031,54.3Антонова В.Г.
1000м чоловіки         
1Олійник ПавлоЧернігів “Д” ОШВСМ09.05.19882,39.5Сердюк В.І. Бережной В.Д.
2Давиденко МиколаНіжинський р-н “К” ДЮСШ03.07.19912,41.9Сахно В.К.
3Секера ДмитроЧернігів, МОН, КДЮСШ- 100.00.19942,43.5Клименко В.В.Овчаренко І.М.
4Бражник ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ11.09.19982,45.7Шарак О.В.,Скрипнік О.Т.
5Мироненко КостянтинЧернігів, МОН, КДЮСШ- 126.09.19982,46.5Красільник Т.С.
6Піддубний ЮрійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 100.00.19992,51.8Овчаренко І.М.
7Казачок ВасильЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР10.05.19962,52.3Філіпови
8Романенко ОлександрНіжинський р-н “К” ДЮСШ26.09.19842,52.7Сахно В.К.
9Резнік ІгорЧернігів, МОН, КДЮСШ- 100.00.19982,56.2Овчаренко І.М.
10Похмурко ВалерійПрилуки МОН ФЛАП25.10.19993,07.0Салівон Р.П.Демешко С.В.
11Селезень АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР00.00.19983,07.2Любенко А.А.
1000м юнаки 2000-01 р.н.        
1Карпенко ДмитроКорюківський р-н МОН ДЮСШ21.09.20013,09.6Лисік Р.Г.
2Слиш ОлександрЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”12.10.20003,10.3Шульга О.П.
3Федоренко АртемБахмацький р-н МОН ДЮСШ15.12.20013,25.3Іванько Ю.Б.
1000м юнаки 2002 р.н. і мол.      
1Гаркавий КирилН-Сіверськ  МОН ДЮСШ26.11.20023,09.8Клименко В.В.
2Назаренко ІгорКозелецький р-н МОН ДЮСШ29.04.20023,17.2Шарак О.В.
3Сергієнко МихайлоКозелецький р-н МОН ДЮСШ27.11.20023,20.8Сергієнко В.А.
4Музика МиколаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 117.03.20033,21.7Беркут Н.П.
5Клепов ВладиславН-Сіверськ  МОН ДЮСШ18.10.20023,32.2Бренз А.М.
6Куропаткін ВладиславН-Сіверськ  МОН ДЮСШ25.08.20023,50.6Бренз А.М.
3000м чоловіки         
1Олійник ПавлоЧернігів “Д” ОШВСМ09.05.19888.38.0ІСердюк В.І. Бережной В.Д.
2Бражник ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ11.09.19989.27.0ІІШарак О.В.,Скрипнік О.Т.
3Кривопуск ЮрійЧернігів, ОДЮСШ олім. видів28.09.19959.37.0ІІЛуценко В.В.
4Чудівський СергійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 121.06.19979.37.3ІІОвчаренко І.М.
5Лесь ВіталійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”27.07.19999.47.8ІІІВятіорець С.Є.,Середа С.С.
6Сотник ЄвгенійЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.01.19999.52.0ІІІРябов В.В.
7Шутенко ПавлоБориспіль РДЮСШ10.07.19699.58.5ІІІСавченко М.В.
8Пулинець СергійБахмацький р-н10.02.196012.16.0б/рМихайлов Б.В.
Сахно ВолодимирНіжинський р-н “К” ДЮСШ29.07.1970DNFТараско О.І.
3000м юнаки 2000-01 р.н.        
1Рева ЄвгенійН-Сіверськ  МОН ДЮСШ23.04.20009,46.9ІІІКлименко В.В.
2Гриценко ВалерійСновський р-н МОН ДЮСШ15.05.200111,05.0ІІ-юнЛахадінов Є.О.
3Брика БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”01.06.200111,54.0ІІ-юнВятіорець С.Є.,Середа С.С.
4Куріка МикитаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”18.11.200012,06.0б/рВятіорець С.Є.,Середа С.С.
2000м з/п чоловіки         
1Бражник ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ11.09.19986.37.7ІІІШарак О.В.,Скрипнік О.Т.
2Слісаренко СергійЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР30.12.19946.45.7ІІІФіліпови
3Клочко АртемНіжинський р-н “К” ДЮСШ12.12.19956.50.8ІІІСахно В.К.
4Шарій ЄвгенійНіжинський р-н “К” ДЮСШ05.08.19957.04.0ІІІСахно В.К.
5Шутенко ПавлоБориспіль РДЮСШ10.07.19697.06.4ІІІСавченко М.В.
6Суінов РустамКозелецький р-н МОН ДЮСШ21.10.19997.15.4І-юнШарак О.В.
7Лиходід ДмитроНіжинський р-н “К” ДЮСШ20.11.19987.34.5І-юнСахно В.К.
2000м з/п юнаки 2000-01 р.н.        
1Анищенко ДенисСновський р-н МОН ДЮСШ09.06.20017,25.3І-юнЛахадінов Є.О.
Стрибки у довжину чоловіки        
1Єгорченко ДенисЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР13.01.19916.16ІІІФіліпови
2Сила ЯрославЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”19.05.19976.13ІІІВятіорець С.Є.,Середа С.С.
3Мордашко ЯрославМенський р-н, МОН ДЮСШ19.08.19995.74І-юнТерпицька І.Л.
4Морачевський ВасильЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР12.06.19945.73І-юнРябов В.В.
5Паляниця ОлександрЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів06.01.19985.37І-юнМасюк А.М.
6Носелевець ВіталійКозелецький р-н, інваспорт18.03.19985.00ІІ-юнШарак О.В.
7Тосенко ДемидЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР00.00.19994.87ІІ-юнЛюбенко А.А.
8Уніат ВолодимирКозелецький р-н МОН ДЮСШ24.07.19974.78ІІ-юнШарак О.В.
Стрибки у довжину юнаки 2000-01 р.н.       
1Чепінога ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ04.05.20015.44І-юнМачульний Є.В.
2Усенко НазарКорюківський р-н МОН ДЮСШ00.00.20015.21ІІ-юнЛисік Р.Г.
3Данилко СергійНосівський р-н, МОН, ДЮСШ29.12.20025.16ІІ-юнШиша Н.О.
4Карпенко ДмитроКорюківський р-н МОН ДЮСШ21.09.20015.16ІІ-юнЛисік Р.Г.
5Кучеренко БогданЧернігів, ОДЮСШ олім. видів23.07.20015.13ІІ-юнЛуценко В.В.
6Колодій ДмитроСновський р-н МОН ДЮСШ20.04.20014.84ІІ-юнЛахадінов Є.О.
7Стрижков АнтонБахмацький р-н МОН ДЮСШ23.02.20004.66ІІІ-юнМартиненко Г.П.
8Квач МихайлоПрилуки МОН ФЛАП20.11.20004.54ІІІ-юнСалівон Р.П.Демешко С.В.
9Хоменко МаксимЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР00.00.20014.48ІІІ-юнЛюбенко А.А.
Кравченко АнтонБахмацький р-н МОН ДЮСШ30.01.2000хххІванько Ю.Б.
Кудлай ПавлоПрилуки МОН ДЮСШ05.05.2001хххМачульний Є.В.
Стрибки у довжину юнаки 2002 р.н. і мол.       
1Нога РоманПрилуки МОН ДЮСШ02.04.20025.06ІІ-юнМачульний Є.В.
2Опанасюк МиколаБахмацький р-н МОН ДЮСШ30.06.20025.02ІІ-юнМалашенко І.О.,Білич О.Л.
3Мишко ЯрославЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.04.20024.77ІІ-юнФіліпови
4Мирний ДанилоЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.12.20024.65ІІІ-юнФіліпови
5Добродій ДмитроЧернігів, ОДЮСШ олім. видів22.09.20024.56ІІІ-юнЛуценко В.В.
6Німець ІванКозелецький р-н МОН ДЮСШ25.06.20034.54ІІІ-юнШарак О.В.
7Грищенко ВладиславЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР18.09.20024.42ІІІ-юнМельник О.М.
8Касян БогданНосівський р-н, МОН, ДЮСШ01.01.20044.40ІІІ-юнБочок В.А.
9Галицький ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ30.05.20034.38ІІІ-юнМачульний Є.В.
10Кобезький СергійБахмацький р-н МОН ДЮСШ14.05.20024.36ІІІ-юнІванько Ю.Б.
11Рутта ОлегМенський р-н, “К” ДЮСШ02.02.20034.27ІІІ-юнТаратухіна Н.П.
12Волков КонстянтинПрилуки МОН ФЛАП10.07.20034.24ІІІ-юнСалівон Р.П.Марченко М.С.
13Бродський ЯнМенський р-н, “К” ДЮСШ18.03.20054.21ІІІ-юнТаратухіна Н.П.
14Криворучко МиколаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”25.05.20024.05ІІІ-юнСереда О.А.
15Годунок ІванНосівський р-н, МОН, ДЮСШ06.01.20053.96б/рБорисенко О.В.
16Гайовий ВладиславМенський р-н, МОН ДЮСШ10.12.20033.88б/рТерпицька І.Л.
17Чалий ВіталійПрилуки МОН ФЛАП22.04.20033.83б/рСалівон Р.П.
18Петренко РусланЧернігів, МОН, КДЮСШ- 111.08.20053.77б/рБеркут Н.П.
19Лапа НазарМенський р-н, МОН ДЮСШ09.12.20023.72б/рТерпицька І.Л.
Омельяненко ВладиславМенський р-н, МОН ДЮСШ21.01.2005хххТерпицька І.Л.
Яценко ДанилоПрилуки МОН ДЮСШ12.01.2004хххБобровська О.А.
Потрійний чоловіки        
1Єгорченко ДенисЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР13.01.199113.51ІІФіліпови
2Кравченко АнтонПрилуки МОН ФЛАП11.04.199811.88І-юнСалівон Р.П.
3Пономарчук ЮрійЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР23.01.199711.00ІІ-юнФіліпови
Потрійний юнаки 2000-01 р.н.        
1Чепінога ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ04.05.200111.53ІІ-юнМачульний Є.В.
Потрійний юнаки 2002 р.н. і мол.       
1Нога РоманПрилуки МОН ДЮСШ02.04.200210.58ІІІ-юнМачульний Є.В.
2Волков КонстянтинПрилуки МОН ФЛАП10.07.20039.38б/рСалівон Р.П.
Стрибки у висоту чоловіки        
1Кравченко АнтонПрилуки МОН ФЛАП11.04.1998175ІІСалівон Р.П.
2Нащенко СтаніславПрилуцький р-н МОН ДЮСШ10.04.1999170ІІІГавриленко В.Г.
3Приходько БогданПрилуки МОН ПГПК00.00.1999130ІІІ-юнСалівон Р.П.
Стрибки у висоту юнаки 2000-01 р.н.       
1Капленко БогданПрилуцький р-н МОН ДЮСШ01.08.2001170ІІІЖук Є.В.
2Волощук АндрійПрилуцький р-н МОН ДЮСШ26.02.2001160І-юнЧекалін С.П.
Стрибки у висоту юнаки 2002 р.н. і мол.       
1Рутта ОлегМенський р-н, “К” ДЮСШ02.02.2003155І-юнТаратухіна Н.П.
2Петренко АнатолійПрилуцький р-н МОН ДЮСШ24.07.2002150ІІ-юнЧекалін С.П.
3Лесик ДенисПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.10.2003150ІІ-юнЧекалін С.П.
4 5Приймак МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ31.10.2002145ІІ-юнЧекалін С.П.
4 5Тарасенко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ08.05.2003145ІІ-юнГавриленко В.Г.
6Огієнко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.05.2002145ІІ-юнГавриленко В.Г.
7Гайовий ВладиславМенський р-н МОН ДЮСШ10.12.2003140ІІ-юнТерпицька І.Л.
8Лапа НазарМенський р-н МОН ДЮСШ09.12.2003135ІІІ-юнТерпицька І.Л.
9Омельяненко ВладиславМенський р-н МОН ДЮСШ21.01.2005125б/рТерпицька І.Л.
10Бродський ЯнМенський р-н, “К” ДЮСШ18.03.2005125б/рТаратухіна Н.П.
Штовхання ядра чоловіки (7,260 кг)       
1Попов РоманЧернігів,У, ДЮСШ “Україна” ЧМР12.10.199315.48КМСКондратенко П.Б.
2Руденко АндрійМенський р-н, “К” ДЮСШ00.00.198714.27ІТаратухіна Н.П.
3Ракуненко ДенисЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”28.07.199712.87ІІСереда О.А.
4Кравченко ДмитроЧернігів,У, ДЮСШ “Україна” ЧМР04.02.199912.11ІІКондратенко П.Б.
5Журба ВадимЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.09.199911.73ІІСереда О.А.
6Вірич ЮрійЧернігів “У” ДЮСШ “Інваспорт”22.05.199711.26ІІСереда О.А.
7Шурхал ЮрійЧернігів ОДЮСШ олім.видів20.05.199710.74ІІІПорядіна В.В.
8Павленко АртемНосівський р-н, МОН, ДЮСШ02.11.19997.41б/рБорисенко О.В.
Штовхання ядра юнаки 2000-01 р.н. (5,0 кг)       
1Павленко АнатолійКозелецький р-н МОН ДЮСШ00.00.200013.08ІІІШарак О.В.,Ковцун Д.М.
2Прохоров СергійНіжин МОН ДЮСШ22.01.200112.50ІІІКремез О.М.,Кремез О.П.
3Супрун ОлегНосівський р-н, МОН, ДЮСШ25.01.200010.83ІІ-юнРимко В.О.,Тиртишник М.І.
4Бойко БогданНосівський р-н, МОН, ДЮСШ19.10.200110.82ІІ-юнШиша Н.О.
5Зелений ЄвгенКорюківський р-н МОН ДЮСШ00.00.200010.76ІІ-юнКукуюк М.Д.
6Бондаренко АндрійНіжин МОН ДЮСШ06.08.20019.65ІІ-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
7Никифоренко ВасильКорюківський р-н МОН ДЮСШ00.00.20019.57ІІ-юнКукуюк М.Д.
8Штупун ІванЧернігів, ОДЮСШ олім. видів26.04.20018.75ІІІ-юнЛуценко В.В.
9Анищенко ДенисСновський р-н МОН ДЮСШ09.06.20018.74ІІІ-юнЛахадінов Є.О.
10Пафенюк СергійСновський р-н МОН ДЮСШ21.09.20018.72ІІІ-юнКарпенко О. М.
11Марусенко ВладиславБахмацький р-н МОН ДЮСШ01.05.20008.17ІІІ-юнМартиненко Г.П.
Штовхання ядра юнаки 2002 р.н. і мол. (4,0 кг)       
1Харковник АртемМенський р-н, “К” ДЮСШ09.03.200212.74І-юнТаратухіна Н.П.
2Тищенко БогданМенський р-н, “К” ДЮСШ24.01.200311.74І-юнТаратухіна Н.П.
3Білецький ВладиславБахмацький р-н МОН ДЮСШ28.08.200210.54ІІ-юнМартиненко Г.П.
4Сухий ДмитроКорюківський р-н МОН ДЮСШ00.00.200210.52ІІ-юнКукуюк М.Д.
5Куценко АнтонПрилуцький р-н МОН ДЮСШ09.04.20029.86ІІ-юнЖук Є.В.
6Тарасенко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ08.05.20039.47ІІІ-юнГавриленко В.Г.
7Криворучко МиколаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”22.05.20029.33ІІІ-юнСереда О.А.
8Дживаженко ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ23.11.20029.23ІІІ-юнЧекалін С.П.
9Лисенко АнтонБахмацький р-н МОН ДЮСШ04.07.20039.22ІІІ-юнНебощицький Г.О.
10Биковец ОлександрЧернігів ОДЮСШ олім.видів12.11.20027.82б/рПорядіна В.В.
60м з/б жінки         
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядТренери
1Закатова ЯрославаЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР30.07.19948.8ІФіліпови
60м з/б дівчата 2000-01 р.н.       
1Лобан ЮліяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ07.09.20009.1ІІШарак О.В.,Ковцун Д.М.
2Постоногова АннаПрилуки МОН ДЮСШ07.08.200110.7І-юнМачульний Є.В.
60м з/б дівчата 2002 р.н. і мол.        
1Брухно ТетянаПрилуки МОН ДЮСШ16.02.200310.8І-юнРакетський А.І.
2Бурлука АлінаПрилуки МОН ДЮСШ20.01.200311.5ІІ-юнРакетський А.І.
3Галич МаринаНіжин МОН ДЮСШ05.07.200311.7ІІ-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
4Сидорко ДаринаПрилуки МОН ДЮСШ16.07.200311.8ІІ-юнРакетський А.І.
5Росохацька МаріяПрилуки МОН ДЮСШ22.10.200212.3ІІІ-юнРакетський А.І.
6Наумчик ЮліяМенський р-н, МОН, ДЮСШ11.12.200413.0б/рТерпицька І.Л.
60м жінки         
1Шульга ЄвгеніяЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”13.09.19947.4 Ф-7.4КМСВятіорець С Є.,Середа С.С.
2Максименко КатеринаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР22.11.19988.0 Ф-7.8ІІКривоус Н.В.Кузьомко Л.М.
3Шишигіна ДіанаПрилуки МОН ДЮСШ25.04.19988.3 Ф-8.2ІІБобровська О.А.
4Бакуринська ХристинаЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР30.07.19948.4 Ф-8.4ІІІФіліпови
5Кравцова АннаЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів19.09.19948.4 Ф-8.4ІІІЛуценко В.В.
6Самойленко МаріяПрилуки МОН ФЛАП09.01.19998.5ІІІСалівон Р.П.Демешко С.В.
7Розбіцька МаринаПрилуки МОН ДЮСШ01.12.19998.5ІІІБобровська О.А.
8Редько ІваннаЧернігів ЧНПУ21.05.19998.7ІІІКузьомко Л.М.
9Пиркова БогданаНіжинський р-н “К” ДЮСШ12.05.19999.1І-юнСахно В.К.
60м дівчата 2000-01 р.н.        
1Золотарь ОльгаКиїв, училище ОР10.01.20017.8 Ф-7.7ІОзірна І.В..,Варда А.Є.
2Драчун ЯнаПрилуки МОН ДЮСШ23.06.20017.9 Ф-7.8ІІМачульний Є.В.
3Стецкова ТетянаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 109.03.20008.2 Ф-8.3ІІКрасільник Т.С.
4Прядко КрістінаМенський р-н, МОН, ДЮСШ18.03.20018.5 Ф-8.4ІІІПушкаренко М.Г.
5Басанець ВеронікаПрилуки МОН ФЛАП03.02.20008.6 Ф-8.5ІІІСалівон Р.П.Демешко С.В.
6Шарило ТетянаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 119.02.20008.6ІІІАнтонова В.Г.
7Сіренко КаринаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ06.02.20018.6ІІІПапіна О.П.
8Хомко АнастасіяКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ16.05.20018.7ІІІЛисік Р.Г.
9Лесюта НаталіяМенський р-н, МОН, ДЮСШ02.04.20008.9І-юнПушкаренко М.Г.
10Жигалова МаринаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”12.03.20009.1І-юнКорецька С.М.
11Камко ІннаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 100.00.20009.1І-юнОвчаренко І.М.
12Оленченко НаталіяПрилуки МОН ДЮСШ20.11.20019.3ІІ-юнМачульний Є.В.
13Крушницька ОлександраПрилуки МОН ДЮСШ05.07.20019.5ІІ-юнМачульний Є.В.
14Новгородська ЄвгеніяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР00.00.20009.6ІІ-юнЛюбенкко А.А.
60м дівчата 2002 р.н. і мол.        
1Буряк ЛіліяЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.03.20008.3 Ф-8.3ІІІШульга О.П.
2Семко ДаринаСновський р-н МОН ДЮСШ27.09.20028.6 Ф-8.6ІІІЛахадінов Є.О.
3Причиненко АннаПрилуки МОН ДЮСШ13.01.20038.7 Ф-8.6ІІІБобровська О.А.
4Войтенко ОльгаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ04.02.20048.6 Ф-8.8ІІІБочок В.А.
5Арасланова ВікалінаМенський р-н, МОН, ДЮСШ25.09.20028.9 Ф-9.0І-юнПушкаренко М..Г.
6Олійник БогданаНіжин МОН ДЮСШ14.08.20038.9І-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
7 8Пархоменко СоломіяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР19.07.20039.0І-юнДятлова Ю.В.
7 8Рябчун АнастасіяКорюківський р-н МОН ДЮСШ15.08.20039.0І-юнЛисік Р.Г.
9Ващенко Дар”яЧернігів, МОН, КДЮСШ- 103.07.20039.0І-юнБеркут Н.П.
10Кривошей АльонаБахмацький р-н МОН ДЮСШ00.00.20029.0І-юнМартиненко І.П.
11Тонконог ДіанаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.10.20049.0І-юнБочок В.А.
12Купрієць РусланаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ03.09.20029.1І-юнШарак О.В.
13Красільник ВіолеттаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 102.05.20059.1І-юнКрасільник Т.С.
14 15Сагайдачная ОленаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.10.20029.2І-юнПлотіцини
14 15Нікіфоренко АльонаКорюківський р-н МОН ДЮСШ13.05.20049.2І-юнЛисік Р.Г.
16 17Грабовська АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ20.06.20029.2І-юнПапіна О.П.
16 17Копитько АнастасіяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”21.03.20049.2І-юнВятіорець С Є.,Середа С.С.
18Сом ВалеріяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР10.01.20029.2І-юнПлотіцини
19 20Бондар АнгелінаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 114.07.20039.3ІІ-юнБеркут Н.П.
19 20Лучіна ВікторіяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР14.02.20029.3ІІ-юнДятлова Ю.В.,Лагункова Н.М.
21 22Лемеш АнастасіяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР11.11.20029.3ІІ-юнПлотіцини
21 22Красножон СофіяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”21.03.20049.3ІІ-юнВятіорець С Є.,Середа С.С.
23Маслак АнастасіяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.12.20039.3ІІ-юнПлотіцини
24Каракостантинова ВеронікаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 125.07.20069.4ІІ-юнШевчук О.Л.
25Семенець АнастасіяПрилуки МОН ФЛАП06.08.20059.5ІІ-юнСалівон Р.П.Демешко С.В.
26 27Ковтун Дар”яЧернігів, МОН, КДЮСШ- 119.05.20039.5ІІ-юнАнтонова В.Г.
26 27Юркевич ДіанаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ21.03.20049.5ІІ-юнШиша Н.О.
28Білоус ОльгаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР18.04.20049.6ІІ-юнДятлова Ю.В.
29Коршек АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 111.04.20059.6ІІ-юнШевчук О.Л.
30Галич МаринаНіжин МОН ДЮСШ05.07.20039.6ІІ-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
31-32Кононець АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ14.01.20049.7ІІ-юнШиша Н.О.
31-32Ніжинець АннаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 114.07.20039.7ІІ-юнБеркут Н.П.
33-34Дубіль АлевтинаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.05.20059.7ІІ-юнЧекалін С.П.
33-34Мироненко КаринаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”07.07.20049.7ІІ-юнШульга О.П.
35Тополь ВалеріяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ25.06.20039.8ІІІ-юнШарак О.В.
36Бендик БогданаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 102.06.20049.8ІІІ-юнШевчук О.Л.
37Полтарацька ТетянаНіжин МОН ДЮСШ10.07.20039.9ІІІ-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
38Медведьова ДіанаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 111.04.200510.0ІІІ-юнШевчук О.Л.
39Замашкіна КарінаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 121.03.200310.1ІІІ-юнБеркут Н.П.
40 41Жембас ЛіліяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.10.200410.1ІІІ-юнБочок В.А.
40 41Наумчик ЮліяМенський р-н, МОН, ДЮСШ11.12.200410.1ІІІ-юнТерпицька І.Л.
42Мозгова ВалентинаНіжин МОН ДЮСШ16.02.200410.2ІІІ-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
43Сова НаталіяНіжин МОН ДЮСШ09.06.200410.3ІІІ-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
43Кривошей ЯнаПрилуки МОН ФЛАП03.06.200510.7б/рСалівон Р.П.
44Коваленко ЮліяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР02.07.200610.9б/рДятлова Ю.В.,Лагункова Н.М.
45Пліс АлінаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР08.11.200411.0б/рДятлова Ю.В.
300м жінки         
1Юхно ІринаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ12.07.199945.0ІІІПапіна О.П.
2Кравцова АннаЧернігів, ОДЮСШ олім. видів19.09.199446.0ІІІЛуценко В.В.
3Шишигіна ДіанаПрилуки МОН ДЮСШ25.04.199846.3І-юнБобровська О.А.
4Максименко КатеринаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР22.11.199847.0І-юнКривоус Н.В.Кузьомко Л.М.
5Солодка КатеринаНіжинський р-н “К” ДЮСШ16.06.199548.3І-юнСахно В.К.
6Розбіцька МаринаПрилуки МОН ДЮСШ01.12.199948.4І-юнБобровська О.А.
7Редько ІваннаЧернігів ЧНПУ21.05.199948.6І-юнКузьомко Л.М.
8Бакуринська ХристинаЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР30.07.199449.1І-юнФіліпови
9Пиркова БогданаНіжинський р-н “К” ДЮСШ12.05.199950.5ІІ-юнСахно В.К.
300м дівчата 2000-01 р.н.        
1Золотарь ОльгаКиїв, училище ОР10.01.200142.7ІІОзірна І.В..,Варда А.Є.
2Стецкова ТетянаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 109.03.200046.2І-юнКрасільник Т.С.
3Сіренко КаринаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ06.02.200148.2І-юнПапіна О.П.
4Шарило ТетянаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 119.02.200048.6І-юнАнтонова В.Г.
5Лесюта НаталіяМенський р-н, МОН, ДЮСШ02.04.200049.1І-юнПушкаренко М.Г.
6Камко ІннаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 100.00.200051.7ІІ-юнОвчаренко І.М.
7Жигалова МаринаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”12.03.200052.2ІІ-юнКорецька С.М.
8Оленченко НаталіяПрилуки МОН ДЮСШ20.11.200154.2ІІІ-юнМачульний Є.В.
9Одуло АннаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.11.200155.1ІІІ-юнМельник О.М.
Летошко ВалеріяЧернігів, ОДЮСШ олім. видів20.06.2000DNFМасюк А.М.
Драчук ЯнаПрилуки МОН ДЮСШ23.06.2001DNSМачульний Є.В.
300м дівчата 2002 р.н. і мол.        
1Мартинчук ДіанаКиїв уч. Олім.резерву29.01.200245.4ІІІЧерняк Т.О.,Варда А.Є.
2Брухно ТетянаПрилуки МОН ДЮСШ16.02.200346.3І-юнРакетський А.І.
3Савостьянова ТетянаНіжинський р-н “К” ДЮСШ25.01.200349.0І-юнСахно В.К.
5Войтенко ОльгаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ04.02.200449.8І-юнБочок В.А.
4Черевко АнастасіяНіжин МОН ДЮСШ06.02.200350.2ІІ-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
5Пархоменко СоломіяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР19.07.200350.9ІІ-юнДятлова Ю.В.
6Грабовська АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ20.06.200251.1ІІ-юнПапіна О.П.
7Тонконог ДіанаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.10.200451.2ІІ-юнБочок В.А.
8Причиненко АннаПрилуки МОН ДЮСШ13.01.200352.6ІІ-юнБобровська О.А.
9Ващенко Дар”яЧернігів, МОН, КДЮСШ- 103.07.200352.8ІІ-юнБеркут Н.П.
10Лучіна ВікторіяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР14.02.200253.1ІІ-юнДятлова Ю.В.,Лагункова Н.М.
11Ковтун Дар”яЧернігів, МОН, КДЮСШ- 119.05.200353.7ІІ-юнБеркут Н.П.
12Колосова КатеринаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ30.03.200453.8ІІ-юнПотебня Л.І.
13Купрієць РусланаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ03.09.200253.9ІІ-юнШарак О.В.
14Нікіфоренко АльонаКорюківський р-н МОН ДЮСШ13.05.200454.1ІІІ-юнСахута А.О.
15Кононець АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ14.01.200454.9ІІІ-юнШиша Н.О.
16Красножон СофіяЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”13.10.200456.1ІІІ-юнВятіорець С Є.,Середа С.С.
17Каракостантинова ВеронікаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 125.07.200656.3ІІІ-юнШевчук О.Л.
18Лемеш АнастасіяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР11.11.200256.5ІІІ-юнПлотіцини
19Ілляшенко ЮліяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ02.08.200256.5ІІІ-юнЧекалін С.П.
20Жембас ЛіліяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.10.200456.9ІІІ-юнБочок В.А.
21Маслак АнастасіяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.12.200358.0ІІІ-юнПлотіцини
22Коршек АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 111.04.200558.3б/рШевчук О.Л.
23Мироненко КаринаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”07.07.200458.3б/рШульга О.П.
24Ніжинець АннаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 114.07.200359.9б/рБеркут Н.П.
25Білоус ОльгаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР18.04.20041.00.1б/рДятлова Ю.В.
26Бендик БогданаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 102.06.20041.00.7б/рШевчук О.Л.
27Медведьова ДіанаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 111.04.20051.01.2б/рШевчук О.Л.
28Коровко ВладаН-Сіверськ  МОН ДЮСШ10.10.20031.01.2б/рБренз А.М.
29Замашкіна КарінаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 121.03.20031.02.1б/рБеркут Н.П.
30Коваленко ЮліяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР02.07.20061.03.3б/рДятлова Ю.В.,Лагункова Н.М.
31Куропаткіна АлінаН-Сіверськ  МОН ДЮСШ25.02.20051.04.0б/рБренз А.М.
32Пліс АлінаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР08.11.20041.04.2б/рДятлова Ю.В.
Тополь ВалеріяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ25.06.2003DNSШарак О.В.
Полтарацька ТетянаНіжин МОН ДЮСШ10.07.2003DNSКремез О.М.,Кремез О.П.
Олійник БогданаНіжин МОН ДЮСШ14.08.2003DNSКремез О.М.,Кремез О.П.
600м жінки         
1Жигун ЯнаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР25.02.19981,44.0Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
2Юхно ІринаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ12.07.19991,47.5Папіна О.П.
3Купрієць ЛіліяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ00.00.19981,51.8Шарак О.В.
600м дівчата 2000-01 р.н. 
1Казіонова ВікторіяН-Сіверськ  МОН ДЮСШ23.05.20011,58.4Клименко В.В.
2Казіонова КсеніяН-Сіверськ  МОН ДЮСШ23.05.20012,24.0Клименко В.В.
600м дівчата 2002 р.н. і мол.        
1Деркач РенатаКозелецький р-н МОН ДЮСШ12.08.20021,53.6Шарак О.В.,Горбач К.В.
2Севастьянова ТетянаНіжинський р-н “К” ДЮСШ25.01.20031,55.0Сахно В.К.
3Копитько АнастасіяЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”21.03.20041,55.8Вятіорець С Є.,Середа С.С.
4Шаветя КатеринаН-Сіверськ  МОН ДЮСШ07.11.20022,00.0Бренз А.М.
5Сирай КатеринаКозелецький р-н МОН ДЮСШ03.07.20032,06.0Потебня Л.І.
6Бурлука АлінаПрилуки МОН ДЮСШ00.00.20032,08.4Ракетський А.І.
7Вінніченко АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 106.01.20022,11.0Антонова В.Г.
8Коршек АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 211.04.20052,19.5Шевчук О.Л.
9Соловйова Дар”яЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”21.10.20042,27.0Шульга О.П.
Тімофеєва ВалеріяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ28.01.2003DNFЧекалін С.П.
1000м жінки         
1Ващенко МаріяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР11.06.19963,07.0Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
2Олійник СвітланаЧернігів”У” ОШВСМ31.03.19853,14.0Сердюк В.І.,Олійник П.В.
3Тиченко ОксанаНіжинський р-н “К” ДЮСШ18.06.20003,19.2Сахно В.К.
4Солдодка КатеринаНіжинський р-н “К” ДЮСШ16.06.19953,31.6Сахно В.К.
5Демченко ВікторіяКозелецький р-н МОН ДЮСШ27.03.19973,44.8Шарак О.В.
6Ясь ДаринаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР12.12.19983,50.4Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
7Кубрак АллаНіжинський р-н “К” ДЮСШ14.04.19984,04.0Сахно В.К.
8
1000м дівчата 2000-01 р.н.        
1Пилипенко АнгелінаБахмацький р-н ДМК “Гармонія”00.00.20003,39.8Михайлов Б.В.
2Казіонова КсеніяН-Сіверськ  МОН ДЮСШ23.05.20013,41.4Клименко В.В.
3Федосенко АнгелінаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ10.07.20013,56.5Потебня Л.І.
4Чигриненко АллаБахмацький р-н МОН ДЮСШ00.00.20014,16.5Малашенко І.О.
5Говорун АнастасіяПрилуки МОН ДЮСШ01.05.20004,26.3Ракетський А.І.
1000м дівчата 2002 р.н. і мол.        
1Деркач РенатаКозелецький р-н МОН ДЮСШ12.08.20023,29.8Шарак О.В.
2Дворніченко ЯнаЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”20.07.20033,36.7Шульга О.П.
3Сальна ВеронікаПрилуки МОН ФЛАП26.08.20043,40.0Марченко М.С., Салівон Р.П.
4Закапко ВалеріяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ31.07.20034,11.0Чекалін С.П.
5Швиденко ВікторіяБахмацький р-н МОН ДЮСШ00.00.20044,31.7Мартиненко Г.П.
3000м жінки         
1Ващенко МаріяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР11.06.199610,25.5ІЛагункова Н.М., Клюєв А.О.
2Олійник СвітланаЧернігів”У” ОШВСМ31.03.198510,36.3ІСердюк В.І.,Олійник П.В.
3Гетьман НаталіяН-Сіверськ  МОН ДЮСШ02.01.199912.21.0ІІІКлименко В.В.
4Хорева ОленаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР08.10.199213.12.0І-юнРябов.В.В.
3000м дівчата 2000-01 р.н.        
1Суспіна АнастасіяЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”17.07.200112.52.0І-юнВятіорець С Є.,Середа С.С.
2Гуленок НінаН-Сіверськ  МОН ДЮСШ07.09.200113.04.0ІІІБренз А.М.
3000м дівчата 2002 р.н. і мол.        
1Сальна ВеронікаПрилуки МОН ФЛАП26.08.200411,33.0ІІМарченко М.С., Салівон Р.П.
Стрибки у довжину жінки        
1Почек ЮліяПрилуки МОН ДЮСШ10.07.19994.84ІІІБобровська О.А.Марченко М.С.
2Самойленко МаріяПрилуки МОН ФЛАП09.01.19994.67І-юнСалівон Р.П.,Демешко С.В.
Стрибки у довжину дівчата 2000-01 р.н.       
1Лобан ЮліяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ07.09.20005,28ІІШарак О.В.,Ковцун Д.М.
2Чернікова АлінаПрилуки МОН ДЮСШ25.07.20015,25ІІБобровська О.А.
3Слобода МаріяМенський р-н, “К” ДЮСШ21.02.20015,04ІІІТаратухіна Н.П.
4Погоріла АлінаПрилуки МОН ДЮСШ00.00.20014,62І-юнБобровська О.А.
5Волницька ДаринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ31.07.20024,15ІІ-юнНебощицький Г.О.
6Хомко АнастасіяКорюківський р-н МОН ДЮСШ16.05.20013,82ІІ-юнКукуюк Р.Г.
Стрибки у довжину дівчата 2002 р.н. і мол.       
1Буряк ЛіліяЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.03.20034.73ІІІШульга О.П.
2Панюкова БаженаПрилуки МОН ДЮСШ24.03.20044.55І-юнБобровська О.А.
3Рогова ДаринаМенський р-н, МОН, ДЮСШ11.01.20064.36І-юнТерпицька І.Л.
4Дорошенко ПолінаМенський р-н, “К” ДЮСШ12.11.20034.33І-юнТаратухіна Н.П.
5Семко ДаринаСновський р-н, МОН, ДЮСШ27.09.20024.22І-юнЛахадінов Є.О.
6Брухно ТетянаПрилуки МОН ДЮСШ16.02.20034.22І-юнРакетський А.І.
7Сидорко ДаринаПрилуки МОН ДЮСШ16.07.20024.20І-юнРакетський А.І.
8Майстренко ВікторіяМенський р-н, “К” ДЮСШ23.10.20043.97ІІ-юнТаратухіна Н.П.
9Численко КатеринаНіжин МОН ДЮСШ06.05.20033.91ІІ-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
10Рябчун АнастасіяКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ00.00.20033.87ІІ-юнЛисік Р.Г.
11Росохацька МаринаПрилуки МОН ДЮСШ22.10.20023.86ІІ-юнРакетський А.І.
12Сом ВалеріяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР10.01.20023.83ІІ-юнПлотіцини
13Бондар АнгелінаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 114.07.20033.82ІІ-юнБеркут Н.П.
14Сагайдачна ОленаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.10.20023.69ІІІ-юнПлотіцини
15Молочко КатеринаМенський р-н, МОН, ДЮСШ07.12.20053.50ІІІ-юнТерпицька І.Л.
16Арасланова ВікалінаМенський р-н, МОН, ДЮСШ25.09.20023.41б/рПушкаренко М.Г.
17Сальна ВеронікаПрилуки МОН ФЛАП26.08.20043.27б/рМарченко М.С., Салівон Р.П.
Ткаченко КатеринаМенський р-н, МОН, ДЮСШ16.01.2005хххТерпицька І.Л.
Мигда АннаЧернігів, ОДЮСШ олім. видів05.01.2002хххМасюк А.М.
Причиненко АннаПрилуки МОН ДЮСШ13.01.2003DNSБобровська О.А.
Потрійний жінки
1Почек ЮліяПрилуки МОН ДЮСШ10.07.199910.82ІІІБобровська О.А.Марченко М.С.
Самойленко МаріяПрилуки МОН ФЛАП09.01.1999хххСалівон Р.П.,Демешко С.В.
Потрійний дівчата 2000-01 р.н.       
1Чернікова АлінаПрилуки МОН ДЮСШ25.07.200111.05ІІІБобровська О.А.
2Постоногова АннаПрилуки МОН ДЮСШ07.08.200110.88ІІІМачульний Є.В.
Погоріла АлінаПрилуки МОН ДЮСШ00.00.2001хххБобровська О.А.
Потрійний дівчата 2002 р.н. і мол.       
1Панюкова БаженаПрилуки МОН ДЮСШ24.03.200410.53ІІІБобровська О.А.
2Брухно ТетянаПрилуки МОН ДЮСШ16.02.20039.82І-юнРакетський А.І.
3Росохацька МаринаПрилуки МОН ДЮСШ22.10.20028.90ІІ-юнРакетський А.І.
4Причиненко АннаПрилуки МОН ДЮСШ13.01.20038.82ІІ-юнБобровська О.А.
Стрибки у висоту дівчата 2000-01 р.н.       
1Постоногова АннаПрилуки МОН ДЮСШ07.08.2001140ІІІМачульний Є.В.
2Тарасенко АльбінаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.01.2001125ІІ-юнЧекалін С.П.
3Чмир НадіяПрилуки МОН ДЮСШ21.04.2001120ІІ-юнРакетський А.І.
Стрибки у висоту дівчата 2002 р.н. і мол.       
1Дорошенко ПолінаМенський р-н, “К” ДЮСШ12.11.2003155ІІТаратухіна Н.П.
2Майстренко ВікторіяМенський р-н, “К” ДЮСШ23.10.2004155ІІТаратухіна Н.П.
3Ткаченко КатеринаМенський р-н, МОН, ДЮСШ16.01.2005140ІІІТерпицька І.Л.
4Рогова Дар”яМенський р-н, МОН, ДЮСШ11.01.2006140ІІІТерпицька І.Л.
5Дубіль АлевтинаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.05.2005135І-юнЧекалін С.П.
6Бурлука АлінаПрилуки МОН ДЮСШ20.01.2003125ІІ-юнРакетський А.І.
7Молочко КатеринаМенський р-н, МОН, ДЮСШ07.12.2005120ІІ-юнТерпицька І.Л.
Сидорко ДаринаПрилуки МОН ДЮСШ16.07.2002DNSРакетський А.І.
Росохацька МаринаПрилуки МОН ДЮСШ22.10.2002DNSРакетський А.І.
Штовхання ядра жінки (4кг)        
1Полоз ОленаЧернігів ОДЮСШ олім.видів12.03.199910.27ІІПорядіна В.В.
2Максименко КатеринаМенський р-н, “К” ДЮСШ18.04.19999.78ІІІТаратухіна Н.П.
Небощицька ВікторіяБахмацький р-н МОН ДЮСШ10.01.1996DNSНебощицький Г.О.
Штовхання ядра дівчата 2000-01 р.н. (3 кг)       
1Лобан ЮліяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ07.09.200013.43ІШарак О.В.,Ковцун Д.М.
2Лупинос КатеринаМенський р-н, “К” ДЮСШ01.02.200012.33ІІТаратухіна Н.П.
3Слобода МаріяМенський р-н, “К” ДЮСШ21.02.200111.63ІІТаратухіна Н.П.
4Бондаренко АнастасіяКиївська обл. МОН БВУФК28.09.200111.22ІІІРевенко М.Г.
5Новоградська ДаринаНіжин МОН ДЮСШ28.03.200010.35ІІІКремез О.М.,Кремез О.П.
6Осадча ДаринаМенський р-н, “К” ДЮСШ27.07.200110.02ІІІТаратухіна Н.П.
7Немідько ВікторіяБахмацький р-н МОН ДЮСШ10.10.20008.78І-юнНебощицький Г.О.
8Карацюба ЯнаБахмацький р-н МОН ДЮСШ24.10.20008.74І-юнНебощицький Г.О.
9Терещенко НаталіяСновський р-н, МОН, ДЮСШ06.09.20018.48І-юнКарпенко О.М.
10Титовська ЮліяМенський р-н, “К” ДЮСШ00.00.20018.22І-юнТаратухіна Н.П.
11Ансютіна КатеринаНіжин МОН ДЮСШ27.08.20017.89ІІ-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
12Федоренко СніжанаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”28.08.20007.52ІІ-юнСереда О.А.
13Калашнікова АльонаСновський р-н, МОН, ДЮСШ18.02.20017.00ІІ-юнКарпенко О.М.
14Шевченко КатеринаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”17.07.20016.52ІІІ-юнСереда О.А.
15Тарасенко АльбінаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.01.20026.33ІІІ-юнЧекалін С.П.
Штовхання ядра дівчата 2002 р.н. і мол. (3 кг)       
1Супрун ОльгаНіжин МОН ДЮСШ31.03.20039.22І-юнКремез О.М.,Кремез О.П.
2Хоминська ВалеріяСновський р-н, МОН, ДЮСШ16.06.20028.50І-юнКарпенко О.М.
3Соломенник ВікторіяМенський р-н, МОН, ДЮСШ09.04.20047.79ІІ-юнТерпицька І.Л.
4Ромашко ЛюбовНосівський р-н МОН ДЮСШ15.01.20037.67ІІ-юнШиша Н.О.
5Кравченко КатеринаЧернігів ОДЮСШ олім.видів29.11.20037.58ІІ-юнПорядіна В.В.
6Мосьпан ДаринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ31.07.20027.34ІІ-юнНебощицький Г.О.
7Степура АнастасіяКозелецький р-н МОН ДЮСШ04.02.20036.41ІІІ-юнПотебня Л.І.
 8 Ілляшенко Юлія ПриЛуцький р-н 6.37
  Головний суддя                         Рябов  В.В.    
  Головний секретар        Антонова В.Г.   
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment