Командний чемпіонат міста з легкоатлетичного кросу

ЦПКіВ, м.Чернігів

01 квітня 2016року

Командні результати:

  1. КДЮСШ «Україна» – 294 очки
  2. КПНЗ ДЮСШ «Атлет» – 264 очки
  3. КДЮСШ ЧОО ФСТ «Спартак» – 199 очок
  4. СДЮШОР з лижного спорту – 147 очок
  5. КДЮСШ-2 «Спартак» – 127 очок
  6. КДЮСШ №1 МОН – 88 очок
  7. КДЮСШ №2 МОН – 77 очок
  8. ОДЮСШ «Колос» – 22 очки

 

Результати змагань

№ з\пПрізвище, ім. я спортсменаДата народженняФСТДЮСШРезультатРозрядОчкиПрізвище, І.П. тренера
Естафета 2*500м+2*1000м
1Жмурко Анна

Жигун Яна

Батуренко Ігор

Марачевський Василь

УКДЮСШ8.50.096
2Дерій Ольга

Кравцова Анна

Слісаренко Максим

Кривопуск Юрій

СОКДЮСШ9.10.784
3Савченко Валерія

Дрозд Світлана

Рибецький Денис

Секера Дмитро

У«Атлет»9.22.472
4Закатова

Лебідь

Козачок

Корогод

СКДЮСШ-29.56.060
5Соловей І.

Коверзнева Ю.

Бочок А.

Лисогор А.

СДЮШОР з л\с10.16.452
Чоловіки, 3000м
1Мироненко Костянтин26.09.1998МОНКДЮСШ №19.56.5ІІІ24Красільник Т.С.
2Голуб Владислав25.10.1991СКДЮСШ-210.00.6ІІІФіліпови
3Кривопуск Юрій28.09.1995СОКДЮСШ10.06.0ІІІ21Луценко В.В.
4Казачок Василь10.05.1996СКДЮСШ-210.10.0ІІІ18Філіпови
5Чудивський Сергій21.06.1997У«Атлет»10.23.7ІІІ15Овчаренко І.М.
6Пісня Сергій16.12.1997СОКДЮСШ10.41.0І юн13Луценко В.В.
7Городиський Віктор10.08.1995СКДЮСШ-210.51.9І юн11Філіпови
8Корогод Дмитро30.07.1996СКДЮСШ-211.01.9І юн9Філіпови
9Сараб Євгеній18.09.198811.09.0І юнOc.Самостійно
10Кабрель Артем17.02.1997СКДЮСШ-211.51.5ІІ юн7Філіпови
11Пресний Максим1998СДЮШОР з л\с12.25.0ІІІ юн5Даниленко М.М.
Секера Дмитро10.01.1994У«Атлет»DNSОвчаренко І.М.
Батуренко Ігор1997УКДЮСШDNSРябов В.В.
Юнаки 1999-2000 рр.н., 1000м
1Слісаренко Маским16.04.2000СОКДЮСШ2.56.2ІІІ24Масюк А.М.
2Барковський Нікіта13.01.1999УКДЮСШ3.03.6ІІІ21Плотіцини
3Крюков Денис1999УКДЮСШ3.06.0І юн18Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
4Лях Володимир1999СДЮШОР з л\с3.10.0І юн15Даниленко М.М.
5Галушка Максим1999МОНКДЮСШ№23.10.5І юн13Хорт Т.М.
6Купрієнко Артем30.07.1999СКДЮСШ-23.15.0І юн11Філіпови
7Слиш Олександр12.10.2000У«Атлет»3.15.6І юн9Шульга О.П.
8Неділя Назар08.07.2000УКДЮСШ3.31.67Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
9Куріка Нікіта18.11.2000У«Атлет»3.36.0ІІ юн5Вятіорець С.Є., Середа С.С.
10Юхневич Микита2000СДЮШОР з л\с3.40.0ІІІ юн3Даниленко М.М.
Дорошко Дмитро01.11.1999У«Атлет»DNSКорецька С.М.
Чернев Констянтин09.07.2000У«Атлет»DNSШульга О.П.
Землинський Богдан18.10.2000У«Атлет»DNSШульга О.П.
Бакун Артем2000У«Атлет»DNSБуланов О.М.
Юнаки 2001-2002 рр.н., 500м
1Вовк Данило16.05.2001У«Атлет»1.15.3б\р24Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2Каранда Нікіта2002МОНКДЮСШ№21.20.2б\р21Хорт Т.М.
3Бован Олексій21.08.2001СОКДЮСШ1.21.6б\р18Луценко В.В.
4Добродей Дмитро22.09.2002СОКДЮСШ1.23.0б\р15Луценко В.В.
5Бочок Арсен28.03.2001СДЮШОР з л\с1.23.8б\р13Лісогор, Лісогор
6Мишко Ярослав03.04.2002СКДЮСШ-21.25.3б\р11Філіпови
7Маруженко Богдан25.01.2001У«Атлет»1.26.2б\р9Корецька С.М.
8Брика Богдан01.06.2001У«Атлет»1.26.7б\р7Вятіорець С.Є., Середа С.С.
9Осаревич В ячеслав18.05.2001У«Атлет»1.27.0б\р5Вятіорець С.Є., Середа С.С.
10Устинов Дмитро2001УКДЮСШ1.28.0б\р3Мельник О.М.
11Самусь Дмитро2001СДЮШОР з л\с1.30.2б\р2Даниленко М.М.
12Єрмольчнко Єгор2002УКДЮСШ1.31.2б\р1Плотіцини
13Лисенко Олег04.05.2002МОНКДЮСШ№11.33.0б\р0Лисенко К.В.
14Бойко Микита2002МОНКДЮСШ №11.34.6б\р0Ридзель Ю.М.
15Манец Дмитро2001У«Атлет»1.35.0б\р0Буланов О.М.
16Ніколаенко Кирило26.01.2002У«Атлет»1.35.6б\р0Вятіорець С.Є., Середа С.С.
17Шпитольний Богдан05.03.2002У«Атлет»1.36.8б\р0Вятіорець С.Є., Середа С.С.
18Ахременко Стас2001У«Атлет»1.37.3б\р0Шульга О.П.
19Соляник Денис10.05.2002МОНКДЮСШ№11.37.8б\р0Ридзель Ю.М.
20Соловьев Дмитро2002МОНКДЮСШ№11.38.0б\р0Ридзель Ю.М.
21Скорина Владислав15.10.2002МОНКДЮСШ№11.39.6б\р0Лисенко К.В.
22Андрієнко Денис2002МОНКДЮСШ№11.41.0б\р0Беркут Н.П.
23Євтушенко Олександр2001У«Атлет»1.42.2б\р0Буланов О.М.
24Мневець Олександр01.11.2002МОНКДЮСШ№21.42.6б\р0Луценко І.В.
25Неділя Дмитро21.10.2002МОНКДЮСШ №11.43.3б\р0Лисенко К.В.
26Гавриленко Володимир2001МОНКДЮСШ №11.45.5б\р0Ридзель Ю.М.
27Писанка Кирил12.05.2002У«Атлет»1.52.0б\р0Корецька С.М.
28Полянський Богдан2001МОНКДЮСШ №11.54.3б\р0Ридзель Ю.М.
29Москалець Павло07.11.2002У«Атлет»1.55.0б\р0Корецька С.М.
30Пащук Володимир28.07.2002МОНКДЮСШ №11.55.2б\р0Беркут Н.П.
31Садовський Костянтин28.10.2002МОНКДЮСШ №11.56.0б\р0Беркут Н.П.
32Фещенко Дмитро2002У«Атлет»2.00.0б\р0Шульга О.П.
33Свириденко Олександр2001МОНКДЮСШ №12.01.9б\р0Ридзель Ю.М.
34Андреєв Олексій09.08.2002МОНКДЮСШ №12.05.2б\р0Беркут Н.П.
Юнаки 2003 р.н. та мол., 500м
1Сироватко Максим2003МОНКДЮСШ №21.26.8б\р24Хорт Т.М.
2Сторожок Максим06.02.2003У«Атлет»1.31.7б\р21Корецька С.М.
3Гречанюк Владислав27.02.2003МОНКДЮСШ №11.32.4б\р18Антонова В.Г.
4Тарасенко Віталій04.12.2004СОКДЮСШ1.32.7б\р15Луценко І.В.
5Лях Микита2003СДЮШОР з л\с1.34.5б\р13Даниленко М.М.
6Лісогор Олександр12.01.2004СДЮШОР з л\с1.35.0б\р11Лісогор, Лісогор
7Саволій Денис2003МОНКДЮСШ №21.36.0б\р9Хорт Т.М.
8-9Семеренко Павло13.07.2003У«Атлет»1.36.0б\р6Корецька С.М.
8-9Мішустін Денис2003СДЮШОР з л\с1.36.0б\р6Даниленко М.М.
10Козак Марк11.04.2003У«Атлет»1.36.3б\р3Корецька С.М.
11Аксюта Володимир11.09.2003СДЮШОР з л\с1.37.8б\р2Лісогор, Лісогор
12Музика Микола17.03.2003МОНКДЮСШ №11.38.5б\р1Беркут Н.П.
13Колодін Нікіта2003МОНКДЮСШ №21.39.0б\р0Хорт Т.М.
14Саволій Максим04.06.2003МОНКДЮСШ №11.39.5б\р0Беркут Н.П.
15Романько Ілля05.02.2003У«Атлет»1.42.7б\р0Корецька С.М.
16Тимошин Нікіта17.01.2003У«Атлет»1.44.9б\р0Корецька С.М.
17Тупик Дмитро2004СДЮШОР з л\с1.45.0б\р0Даниленко М.М.
18Бабушкін Олександр2005УКДЮСШ1.45.5б\р0Кривоус Н.В.
19Ніколаєв Владислав08.07.2003МОНКДЮСШ №11.45.9б\р0Антонова В.Г.
20Селівон Артем21.08.2003МОНКДЮСШ№21.46.0б\р0Луценко І.В.
21Станкевич Олександр2005МОНКДЮСШ №21.46.5б\р0Хорт Т.М.
22Кривушко Данило2003МОНКДЮСШ №21.47.0б\р0Хорт Т.М.
23Жолобецький Іван2006МОНКДЮСШ №21.47.0б\р0Хорт Т.М.
24Соболь Микита2006УКДЮСШ1.47.5б\р0Мельник О.М.
25Сядуро Микола31.08.2005МОНКДЮСШ №11.48.0б\р0Лисенко К.В.
26Колот Олег04.02.2003У«Атлет»1.48.4б\р0Корецька С.М.
27Шолох Микита11.04.2003МОНКДЮСШ №11.49.5б\р0Беркут Н.П.
28Комаров Микола19.05.2004МОНКДЮСШ №11.49.8б\р0Беркут Н.П.
29Полевик Артем2005УКДЮСШ1.50.0б\р0Кривоус Н.В.
30Каун Павло2005СДЮШОР з л\с1.51.6б\р0Даниленко М.М.
31Громовий Іван28.09.2004МОНКДЮСШ№21.52.4б\р0Луценко І.В.
32Ольховик Єгор2.07.2004МОНКДЮСШ №11.53.0б\р0Беркут Н.П.
33Малюга Дмитро2005УКДЮСШ1.53.1б\р0Мельник О.М.
34Паламарчук Олексій11.04.2004СДЮШОР з л\с1.54.0б\р0Лісогор, Лісогор
35Абакуменко Микита01.08.2006У«Атлет»1.54.8б\р0Вятіорець С.Є., Середа С.С.
36Триголосов Денис2005УКДЮСШ1.55.5б\р0Мельник О.М.
37Брикін  Вадим11.02.2004МОНКДЮСШ №11.56.4б\р0Беркут Н.П.
38Кірин Єгор07.12.2004МОНКДЮСШ №11.56.6б\р0Лисенко К.В.
39Галушка Богдан2006МОНКДЮСШ №21.59.9б\р0Хорт Т.М.
40Іванов Євген2005У«Атлет»2.00.6б\р0Корецька С.М.
41Луценко Данііл20062.01.0б\рДудко Т.А.
42Гончар Вадим03.06.05МОНКДЮСШ №12.03.3б\р0Лисенко К.В.
43Чалюк Вадим25.11.2003У«Атлет»2.05.6б\р0Корецька С.М.
44Клименко Павло2007МОНКДЮСШ №12.05.7б\рOc.Антонова В.Г.
45Филипович Євген30.12.2003У«Атлет»2.06.3б\р0Корецька С.М.
46Барбаш Вадим21.08.2004СДЮШОР з л\с2.06.8б\р0Лісогор, Лісогор
47Дмитренко Андрій2006СДЮШОР з л\с2.07.0б\р0Даниленко М.М.
48Величко Максим08.04.2005МОНКДЮСШ№22.14.3б\р0Луценко І.В.
49Дорошенко Денис15.04.2007СДЮШОР з л\с2.14.6б\р0Лісогор, Лісогор
50Чернецький Максим2006СДЮШОР з л\с2.17.0б\р0Даниленко М.М.
51Логвин Артем12.05.2004МОНКДЮСШ №12.19.8б\р0Антонова В.Г.
52Шемендюк Богдан27.08.2007СДЮШОР з л\с2.28.6б\р0Лісогор, Лісогор
Пильгуй Ярослав02.02.05МОНКДЮСШ№2DNSЛуценко І.В.
Слісаренко Нікіта2006СОКДЮСШDNSМасюк А.М.
Жінки, 1000м
1Жмурко Анна24.10.1996УКДЮСШ3.11.0ІІ24Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
2Левченко Анастасія09.07.1998УКДЮСШ3.44.0ІІІ21Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
3Максименко Катерина22.11.1998УКДЮСШ4.01.0І юн18Кривоус Н.В.
4Маруевая КрістінаУКДЮСШ4.10.2ІІ юн15Рябов В.В.
Ващенко Марія11.06.1996УКДЮСШDNS –Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
Дрозд Світлана09.12.1996У«Атлет»DNSОвчаренко І.М.
Дівчата, 1999-2000 рр.н., 500м
1Ручко Христина15.05.1999УКДЮСШ1.31.0ІІ24Кривоус Н.В.
2Савченко Валерія27.08.2000У«Атлет»1.35.2ІІ21Середа О.А.
3Прокопенко Валерія26.05.2000У«Атлет»1.37.0ІІ18Вятіорець С.Є., Середа С.С.
4Жигалова Марина2000У«Атлет»1.37.3ІІ15Корецька С.М.
5Соловей Ірина20.01.1999СДЮШОР з л\с1.37.4ІІ13Лісогор, Лісогор
6Шарило Тетяна19.02.2000МОНКДЮСШ №11.37.6ІІ11Антонова В.Г.
7Терещенко Альона12.06.1999СОКДЮСШ1.39.9ІІ 9Луценко В.В.
8Шкурко Юлія28.09.1999УКДЮСШ1.41.0ІІІ 7Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
9Бикус Карина29.09.2000УКДЮСШ1.41.5ІІІ 5Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
10Звонок Анастасія17.02.2000УКДЮСШ1.43.1ІІІ 3Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
11Солодка Ірина27.10.2000МОНКДЮСШ №11.44.9ІІІ2Антонова В.Г.
12Сирбу Анастасія01.05.2000УКДЮСШ1.46.0ІІІ1Кривоус Н.В.
13Шляхетко Катерина07.12.1999УКДЮСШ1.54.7І юн 0Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
14Крикуха Яна12.09.2000УКДЮСШ2.01.0ІІ юн 0Лагункова Н.М.
15Мандровська Світлана1999УКДЮСШ2.17.3ІІІ юн 0Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
Тімошко Віталіна2000У«Атлет»DNSШульга О.П.
Черняк Анна05.07.1999УКДЮСШDNSКривоус Н.В.
Гнип Анна27.11.1999У«Атлет»DNSВятіорець С.Є., Середа С.С.
Росомаха Яна01.12.1999МОНКДЮСШ №1DNSАнтонова В.Г.
Стецкова Тетяна09.09.2000МОНКДЮСШ №1DNSКрасільник Т.С.
Мажуга Олександра19.12.1999УКДЮСШDNSКривоус Н.В.
Клименко Тетяна25.01.2000У«Атлет»DNSОвчаренко І.М.
Шурига діана2000МОНКДЮСШ №2DNSХорт Т.М.
Дівчата, 2001-2002 рр.н., 500м
1Суспіна Анастасія17.07.2001У«Атлет»1.38.0ІІ24Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2Маркова Анна12.10.2002УКДЮСШ1.40.0ІІ21Кривоус Н.В.
3Грек Анна2001УКДЮСШ1.42.0ІІІ18Мельник О.М.
4Коверзнева Юлія16.06.2001СДЮШОР з л\с1.44.0ІІІ15Лісогор, Лісогор
5Вінніченко Анастасія06.01.2002МОНКДЮСШ №11.44.5ІІІ13Антонова В.Г.
6Коновець Аліна15.02.2001УКДЮСШ1.45.8ІІІ11Кривоус Н.В.
7Мгитькіна Вероніка2002УКДЮСШ1.46.0ІІІ9Плотіцини
8Рибенок Катерина2002УКДЮСШ1.49.0ІІІ7Ткаченко О.М.
9Філон Марія21.09.2002КОДЮСШ2.10.0ІІ юн5Синявська Ю.Г.
10Щербакова Марина28.08.2002У«Атлет»2.21.0б\р3Шульга О.П.
11Рой Марія2002У«Атлет»2.39.6б\р2Шульга О.П.
12Бакєєва Катерина11.12.2002У«Атлет»3.01.7б\р1Корецька С.М.
13Півень Марія14.12.2002У«Атлет»3.31.7б\р0Корецька С.М.
14Картак Валерія10.01.2001У«Атлет»DNSШульга О.П.
Дівчата, 2003 р.н. та мол, 300м
1Дворніченко Яна20.07.2003У«Атлет»57.0б\р24Шульга О.П.
2Копитько Анастасія21.03.2004У«Атлет»58.0б\р21Корецька С.М.
3Маслак Анастасія03.12.2003УКДЮСШ58.9б\р18Плотіцини
4Грищенко Карина29.03.2003КОДЮСШ59.0б\р15Синявська Ю.Г.
5Кондратенко Анастасія19.05.2003МОНКДЮСШ №159.8б\р13Антонова В.Г.
6Кудіярова Анастасія20.01.2004УКДЮСШ1.00.1б\р11Плотіцини
7Ткаченко Анна09.10.2007УКДЮСШ1.01.6б\р9Кривоус Н.В.
8Оситнянко Валерія04.03.2003МОНКДЮСШ№21.02.3б\р7Луценко І.В.
9Тарасенко Карина05.08.2003МОНКДЮСШ №11.02.7б\р5Антонова В.Г.
10Каракостантинова Вероніка2005МОНКДЮСШ№21.04.0б\р3Шевчук О.Л.
11Авраменко Анна10.09.2003КОДЮСШ1.04.6б\р2Синявська Ю.Г.
12Бишек Ксенія2005МОНКДЮСШ №11.04.9б\р1Антонова В.Г.
13Сталинін Аріна2003МОНКДЮСШ№21.05.0б\р0Хорт Т.М.
14Ніженець Анна02.01.2003МОНКДЮСШ №11.05.0б\р0Антонова В.Г.
15Лебедь Олена2005УКДЮСШ1.05.1б\р0Кривоус Н.В.
16Протченко Дар я25.11.2004МОНКДЮСШ №11.05.7б\р0Лисенко К.В.
17Олійніченко Вікторія2005УКДЮСШ1.05.7б\р0Мельник О.М.
18Зуб Анастасія14.04.2005МОНКДЮСШ №11.05.8б\р0Антонова В.Г.
19Мельник Анастасія2006УКДЮСШ1.06.0б\р0Мельник О.М.
20Чугай  Єлізавета31.10.2003У«Атлет»1.06.5б\р0Шульга О.П.
21Бондар Ангеліна14.07.2003МОНКДЮСШ №11.06.6б\р0Беркут Н.П.
22Дзюба Марія03.07.2005МОНКДЮСШ №11.06.8б\р0Антонова В.Г.
23Ушакова Марина2003СДЮШОР з л\с1.07.4б\р0Даниленко М.М.
24Остапенко Анна2004МОНКДЮСШ№21.08.0б\р0Хорт Т.М.
25Глея Анна2004МОНКДЮСШ№21.09.3б\р0Хорт Т.М.
26Лугіна Вікторія2005УКДЮСШ1.09.5б\р0Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
27Дудко Наталія09.01.20081.10.0б\р0Дудко Т.А.
28Дмитренко Аліна2006УКДЮСШ1.10.1б\р0Кривоус Н.В.
29Федоренко Катерина15.10.2003МОНКДЮСШ №11.10.8б\р0Антонова В.Г.
30Дорошенко Яна18.02.2005СДЮШОР з л\с1.11.4б\р0Лісогор, Лісогор
31Радіонова Вікторія13.06.2005б\р
32Коршен Анастасія2005МОНКДЮСШ№21.11.7б\р0Шевчук О.Л.
33Буряк Дар я2003УКДЮСШ1.11.8б\р0Кривоус Н.В.
34Количева Анастасія2006МОНКДЮСШ№21.13.0б\р0Хорт Т.М.
35Католик Совія07.10.2004СОКДЮСШ1.13.9б\р0Луценко І.В.
36Приходько Дар я31.08.2003У«Атлет»1.14.0б\р0Корецька С.М.
37Дяченко Олександра12.07.2007МОНКДЮСШ №11.16.0б\р0Антонова В.Г.
38Максименко Вероніка10.12.2006МОНКДЮСШ №11.16.8б\р0Антонова В.Г.
39Соловйова Дар я21.11.2004У«Атлет»1.17.5б\р0Шульга О.П.
40Середа Софія22.11.2007У«Атлет»1.17.6б\р0Вятіорець С.Є., Середа С.С.
41Дороніна Діана16.01.2007МОНКДЮСШ №11.18.8б\р0Антонова В.Г.
42Косова Аліна2004МОНКДЮСШ №11.18.9б\р0Ридзель Ю.М.
43Охрименко Юлія23.09.2006СДЮШОР з л\с1.22.4б\р0Лісогор, Лісогор
44Кисіль Христина15.06.2006СДЮШОР з л\с1.23.0б\р0Лісогор, Лісогор
45Ниш Анна03.08.06МОНКДЮСШ №11.26.8б\р0Антонова В.Г.
46Обабко Людмила18.02.2006У«Атлет»1.26.4б\р0Вятіорець С.Є., Середа С.С.
47Рой Софія16.05.2007МОНКДЮСШ №11.27.0б\р0Антонова В.Г.
48Юсько Марина13.05.2006СДЮШОР з л\с1.27.2б\р0Лісогор, Лісогор
49Костюченко Софія13.02.2007МОНКДЮСШ №11.27.5б\р0Антонова В.Г.
50Дорошенко Вероніка28.06.2008СДЮШОР з л\с1.29.3б\р0Лісогор, Лісогор
51Кожунова Марія07.02.2006СДЮШОР з л\с1.31.9б\р0Лісогор, Лісогор

 

Секретар            ___________________Філіпова В.І.

Головний суддя ___________________Масюк А.М

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment