ПРОТОКОЛ

ХVІІІ відкритої першості м.Чернігова з одногодинного бігу, присвяченого відкриттю літнього легкоатлетичного сезону.

30 березня 2014 рік                                                             м. Чернігів, ур.Кордівка

                                                              Загальний залік

Місце

 абс.

Місце

 кат.

 

Старт.

номер

 

Прізвіще, імя

Місто/Клуб

 

Дата народження

Результат

Вік

Вікова

категорія

1144Харченко ДмитроКиїв

Тарас Бульба

199215895м22М-17
21585Сахно ВолодимирНіжин

СК Прометей

197015150м44М-40
32386Ліпейко АндрійНіжин

СК Прометей

199715725м17М-17
4341Гудемчук МаксимКиїв

Тарас Бульба

19871556527М-17
54456Романенко ОлександрНіжин

СК Прометей

198415455м29М-17
6122Кореба АндрійЧернігів

 

198215060м32М-30
71996Качан ВалерійЧернігів

Атлант-V2

196015010м54М-50
8116Дятлова ЮліяЧернігів

Атлант-V2

199014965м24Ж-17
99210Сараб ЄвгенійЧернігів

Атлант-V2

198814955м26М-17
10798Веремійченко ВолодимирЧернігів

Атлант-V2

195814890м56М-17
116384Корогод ДмитроЧернігів199614890м17М-17
12790Лубенський ОлександрЧернігів

Атлант-V2

199314295м21М-17
1338Красій ВолодимирЧернігів

Атлант-V2

196314010м51М-50
14457Пулинець СергійБатурин196013885м54М-50
15545Гавриленко ПетроЧернігів

Атлант-V2

196013810м54М-50
168330Шарий ЄвгенійНіжин

СК Прометей

199513760м18М-17
1795Кислуха АндрійЧернігів199513690м18М-17
18102Песоцький ДенисЧернігів199613478м17М-17
19619Пилипенко ВікторЧернігів

Атлант-V2

195913196м55М-50
20113Сергієнко СергійЧернігів199413195м19М-17
21236Шабаршна КатеринаКиїв

Тарас Бульба

198913165м25Ж-17
22246Головач ПетроКиїв КМRС196513045м49М-40
23713Лисенко МиколаЧернігів

Атлант-V2

195712985м57М-50
248479Бугровий МиколаЧернігів

Атлант-V2

195612905м56М-50
25110Гільчук ВолодимирНіжин

СК Прометей

195212840м62М-60
26318Шилін АльбертСлавутич196512790м49М-40
271228Сидоренко ОлександрЧернігів198512710м29М-17
28939Первеєв СергійСлавутич195812610м56М-50
291343Ващенко ВалерійКиїв

Тарас Бульба

199512457м18М-17
3021155Масюк АндрійЧернігів198112385м33М-30
31340Бабенко ДмитроКиїв

Тарас Бульба

198212265м32М-30
32414Биченок ПавлоЧернігів197412165м39М-30
33141Мельниченко АнтонЧернігів199112060м23М-17
3459Раскін ВасильЧернігів197511865м39М-30
35-363520Разумейко ОксанаЧернігів199511850м17Ж-17
35-361530Бердовський ВалерійЧернігів199011850м24М-17
 

37

426Коверзнєв ВадимСлавутич196911520м45М-40
381104Шаніна ЛідіяСлавутич196511334м49Ж-40
39-4051145Породько ОленаКиїв

Спорт-лайф

199111300м23Ж-17
39-4016147Дідусенко ЄвгенійСпорт. орієнт.199211300м22М-17
41493Пилипенко АлінаЧернігів199611145м17Ж-17
42274Говоров ВалерійСлавутич195112250м63М-60
4317175Кулик ДмитроЧернігів199510935м18М-17
441369Левадський МиколаЧернігів

Атлант-V2

194210670м72М-70
45151Рубановська АллаЧернігів197610410м38Ж-30
46617Хорева ОленаЧернігів

Атлант-V2

199210375м22Ж-17
477969Соломоченко ОксанаКиїв

Спорт-лайф

198710195м27Ж-17
4881Семеряка ЛюдмилаНіжин

СК Прометей

199310135м21Ж-17
49184Гурбик АндрійЧернігів19959857м17М-17
509265Гриб ОльгаНіжин

СК Прометей

19929655м22Ж-17
51115Ющенко ЄвгеніяЧернігів

Атлант-V

19639590м51Ж-50
52526Закружний ІгорЧернігів

Атлант-V

19669460м48М-40
53220Анікієнко СвітланаЧернігів19659170м51Ж-40
54197Хрущ ДмитроСпорт. орієнт19929140м22М-17
55211Нікончук ОлексійЧернігів

Атлант-V2

19419040м73М-70
56112Григорєва НінаЧернігів

Атлант-V2

19528310м62Ж-60
5736Красій АллаЧернігів

Атлант-V2

19668110м48Ж-40
58105Красногор АннаЧернігів19987795м16Ж-17
59276Бурлаков ВалерійСлавутич19537345м61М-60
601025Сулімов ВалерійСлавутич19606215м54М-50
612031Мартіашвілі ПетроКиїв

Тарас Бульба

19904520м24М-17
622161Мньовець АнтонЧернігів19991696м15М-17
632147Жерибор ДенисЧернігів19981695м16М-17

12-хв. біг, дівчата до 13 р.

Місце

Номер

Спортсмен

Дата

народження

Команда

Результат

1

7

Дворніченко Яна2003

Чернігів

2452м

2

9

Ткаченко Анна2007

Чернігів

2416м

3

392

Семко Дарина2002

Чернігів

2412м

4

1

Верещака Анна2002

Чернігів

2261м

5

2

Кеня Аліна2001

Чернігів

2260м

6

399

Лебідь Вікторія2002

Чернігів

2257м

7

21

Вінниченко Анастасія2002

Чернігів

2230м

8

6

Гавсієвич Лізавета2002

Чернігів

2155м

9

18

Очковська Вероніка2006

Чернігів

1955м

10

398

Солжинська Оксана2002

Чернігів

1868м

11

24

Давиденко Світлана2003

Чернігів

1870м

12-13

38

Потапенко Валентина2001

Чернігів

1795м

12-13

23

Півень Єлізавета2000

Чернігів

1795м

12-хв. біг, юнаки до 13 р.

Місце

Номер

Спортсмен

Дата

народження

Команда

Результат

1

73

Михайлов Артем2002

Ніжин

2740м
2

400

Салата Олександр2000

Чернігів

2680м
3

26

Фатахов Володимир2002

Чернігів

2460м
4

15

Косаковський Данило2003

Чернігів

2355м
5

3

Розенко Карим2002

Чернігів

2245м
6

25

Антонов Кирил2006

Чернігів

1630м

12-хв. біг, дівчата до 14-16 р.

Місце

Номер

Спортсмен

Дата

народження

Команда

Результат

1

627

Слісаренко Катерина

1997

Чернігів

2975м

2

135

Висовень Альона

1999

Ніжин

2640м

3

167

Пиркова Богдана

1999

Ніжин

2400м

4

112

Глушко Ярина

1998

Ніжин

2260м

5

10

Миханькова Марина

1998

Чернігів

1795м

12-хв. біг, юнаки до 14-16 р.

Місце

Номер

Спортсмен

Дата

народження

Команда

Результат

1

4

Мироненко Костянтин

1998

Чернігів

3395м
2

14

Трутень Владислав

1998

Чернігів

3125м
3

9

Лиходід Дмитро

1998

Ніжин

3095м
4

17

Галушко Максим

1999

Чернігів

3000м
5

397

Єрмоленко Артем

1999

Чернігів

2595м

 

 

Головний суддя змагань                                                                                          (Рябов В.В.)

 

 

Головний секретар змагань                                                                                     (Антонова В.Г.)

 

 

2 комментария

  1. Красий :

    Поздравляю Веремейченко Владимира с 17 летием (согласно протокола)

  2. Юля :

    Все хорошо, вот только мне 23 и Качана Валерия я обогнала

Leave a Reply to Красий