18 червня 2015 року

м.Чернігів, м.Славутич

Усі результати (скачати)

 РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ .
      
МісцеКомандиОчки
 І група
1Чернігів444
2Прилуки141
 ІІ група
1Бахмацький р-н63
2Козелецький р-н58
3Щорський р-н0
 ІІІ група
1Коропський р-н90
2Носівський р-н66

Особисті результати

100м чоловіки          
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1445Кравець МаксимЧернігів, “С” ОШВСМ08.04.199411.2 Ф-11.0І24Луценко В.В.
288Жидок ДенисКоропський р-н, К, ДЮСШ00.00.199911.4 Ф-11.4ІІ21Лучко В.Л.
3961Дубовик ВікторЧернігів “С” КДЮСШ – 225.09.199511.3 Ф-11.5ІІ18Філіпови
4964Дворніков АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”06.01.199511.8 Ф- 11.7ІІІ15Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
520Рудик МаксимЧернігів “У”19.03.198212.0 Ф-11.9ІІІ13Шульга О.П.Нікітенко Д.М.
6966Сидоров ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”09.12.199912.7ІІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
73Горбатюк ВячеславЧернігів “У”02.09.199213.3ІІІ-юнОсШульга О.П.
962Вовк ДанилоЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”16.05.200112.3 Ф-DNSІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
200м чоловіки 
1445Кравець МаксимЧернігів, “С” ОШВСМ08.04.199422.5І24Луценко В.В.
288Жидок ДенисКоропський р-н, К, ДЮСШ00.00.199923.0ІІ21Лучко В.Л.
32244Якименко ВіталійПрилуки “С”08.10.198523.0ІІ18Марченко М.С.,Завгородня О.Л.
431Василенко СергійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.199723.3ІІОсОвчаренко І. М.
520Рудик МаксимЧернігів “У”19.03.198223.5ІІ15Шульга О.П.Нікітенко Д.М.
6964Дворніков АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”06.01.199523.6ІІОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
7961Дубовик ВікторЧернігів “С” КДЮСШ – 225.09.199523.7ІІІ13Філіпови
82205Музика МаксимЧернігів,У, КДЮСШ-Козелецький р-н12.06.199524.0ІІІОсРябов В.В.
9255Морачевський ВасильЧернігів,У, КДЮСШ12.06.199424.3ІІІОсРябов В.В.
10456Лузан ДмитроЧернігів “С” КДЮСШ – 216.10.199625.5ІІІОсФіліпови
11965Сидоров ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”09.12.199925.9І-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
123Горбатюк ВячеславЧернігів “У”02.09.199226.5І-юнОсШульга О.П.
400м чоловіки
12244Якименко ВіталійПрилуки “С”08.10.198552.2ІІ24Марченко М.С.,Завгородня О.Л.
2962Вовк ДанилоЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”16.05.200153.3ІІОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
3662Городиський ВікторЧернігів “С” КДЮСШ – 210.08.199558.8І-юнОсФіліпови
497Доненко РоманНіжинський р-н “К” ДЮСШDQОсПиткова А.Ю.
800м чоловіки          
1598Корогод ДмитроЧернігів “С” КДЮСШ – 230.07.19962.00.0І24Філіпови
22205Музика МаксимЧернігів,У, КДЮСШ-Козелецький р-н12.06.19952.02.0ІІ21Рябов В.В.
32243Черевач АнтонПрилуки “С”21.06.19982.05.5ІІ18Салівон Р.П.,Демешко С.В.
448Зубок ВладиславЧернігів, “С” ОКДЮСШ18.12.19972.11.3ІІІ15Луценко В.В.
5700Вірченко МаксимКозелецький р-н МОН ДЮСШ05.10.19902.12.4ІІІ13Шарак О.В.
6443Хрущ ДмитроЧернігів,У, КДЮСШ26.08.19972.16.5ІІІОсРябов В.В.
7213Галушка МаксимЧернігів МОН КДЮСШ – 226.06.19992.20.0ІІІОсХорт Т.М.
1500м чоловіки          
1624Скок АндрійКозелецький р-н МОН ДЮСШ01.11.19934.17.7ІІ24Шарак О.В.
2132Кривопуск ЮрійЧернігів, “С” ОКДЮСШ-Коропський р-н28.09.19954.20.2ІІ24Луценко І.В.
340Яременко ВолодимиррЧернігів “С” КДЮСШ – 208.08.19944.43.8ІІІ21Філіпови
4118Придатко ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ01.11.19974.49.0ІІІ18Мачульний Є.В.
5100Рибецький ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.19974.57.4І-юнОсОвчаренко І.М.
3000м чоловіки
196Сараб ЄвгенійЧернігів “У”18.08.198810.03.0ІІІ24Рябов В.В.
2129Чудівський СергійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.199710.31.2І-юн24Овчаренко І.М.
340Гурбик АндрійЧернігів “С” КДЮСШ – 207.05.199512.17.3ІІІ-юнОсФіліпови
Стрибки у довжину чоловіки
12228Єгорченко ДенисЧернігів “С” КДЮСШ – 213.01.19916.31ІІ24Філіпови
22033Паляниця ОлександрПрилуки МОН ДЮСШ06.01.19986.06ІІІ21Мачульний Є.В.
3255Морачевський ВасильЧернігів,У, КДЮСШ12.06.19945.44І-юнОсРябов В.В.
4386Пономарчук ЮрійЧернігів “С” КДЮСШ – 223.01.19975.31І-юнОсФіліпови
521Кравченко АнтонПрилуки “С”11.04.19985.28ІІ-юн0Салівон Р.П.,Демешко С.В.
Потрійний чоловіки
113Шаріко ДмитроЧернігів МОН КДЮСШ – 129.06.199913.57ІІ24Кривоус Н.В,
22228Єгорченко ДенисЧернігів “С” КДЮСШ – 213.01.199112.79ІІІ21Філіпови
3386Пономарчук ЮрійЧернігів “С” КДЮСШ – 223.01.199710.22ІІІ-юнОсФіліпови
21Кравченко АнтонПрилуки “С”11.04.1998ХХХ0Салівон Р.П.,Демешко С.В.
Штовхання ядра чоловіки
15Попов РоманЧернігів,У, КДЮСШ12.10.199315.90КМС24Кондратенко П.Б.
22203Сивенко ЄвгенійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”04.04.1994314.38І21Середа О.А.
32204Зеленський СергійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.04.199312.92ІІ18Середа О.А.
42220Дячок ІванЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”11.09.199712.04ІІОсСереда О.А.
52203Алєксєєв ВладиславЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”02.12.199510.46ІІІОсСереда О.А.
62214Бородуха ЮрійЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”10.04.199710.32ІІІОсСереда О.А.
723Шурхал ЮрійЧернігів,К, ОДЮСШ20.05.19979.78ІІІОсПорядіна В.В.
81Остапенко ОлександрЧернігів,У, КДЮСШ23..09.19949.77ІІІОсКондратенко П.Б.
92Кузьменко РоманЧернігів,У, КДЮСШ19.02.19959.50ІІІОсКондратенко П.Б.
103Сизоненко ОлександрЧернігів,У, КДЮСШ07.01.19979.05ІІІОсКондратенко П.Б.
114Шевелило ЮрійЧернігів,У, КДЮСШ00.00.19979.01ІІІОсКондратенко П.Б.
Метання диску чоловіки
12222Сивенко ЄвгенійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”04.04.199351.56КМС24Середа О.А.
25Попов РоманЧернігів,У, КДЮСШ12.10.199344.39І21Кондратенко П.Б.
32203Ракуненко ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”28.07.199741.80ІІ18Середа О.А.
42203Алєксєєв ВладиславЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”02.12.199533.87ІІІ15Середа О.А.
52214Дячок ІванЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”11.09.199733.33ІІІОсСереда О.А.
623Шурхал ЮрійЧернігів,К, ОДЮСШ20.05.199732.32ІІІОсПорядіна В.В.
72214Бородуха ЮрійЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”10.04.199731.85ІІІОсСереда О.А.
Метання спису чоловіки         
19Ситник ДмитроБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ05.07.199158.25І24Небощицький Г.О.
26Шевченко МаксимЧернігів,У, КДЮСШ13.11.199252.00ІІОсКондратенко П.Б.
32197Прокопенко АндрійБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ00.00.199450.32ІІ21Небощицький Г.О.
47Кисіль ІванБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ19.01.199850.25ІІ18Небощицький Г.О.
53Гринько ОлексійЧернігів,К, ОДЮСШ16.10.199241.15ІІІОсПорядіна В.В.
611Григоренко ОлександрЧернігів,К, ОДЮСШ04.01.199640.76ІІІОсПорядіна В.В.
735Васюк АндрійЧернігів,У, КДЮСШ00.00.199740.10ІІІОсКондратенко П.Б.
Естафета 4х100м чоловіки         
1445Дубовик ВікторЧернігів-147.4І-юнОсФіліпови
Кравець МаксимЛуценко В.В
Зубок ВладиславЛуценко В.В
Єгорченко ДенисФіліпови
2968Дворніков АндрійЧернігів-248.1І-юнОсВятіорець С Є..Середа С.С.
Вовк ДанилоОвчаренко І.М.
Коптель Вадим
Василенко Сергій
Естафета 4х400м чоловіки
1598Скок АнндрійЧернігів-Козелецький р-н3.44.0ІІІ48Шарак О.В.
Вірченко Максим
Музика МаксимРябов В.В.
Корогод ДмитроФіліпови
2Якименко ВіталійПрилуки3.45.0ІІІ42Салівон Р.П.,Демешко С.В.
Черевач Антон
Придатко Дмитро
Паляниця Олександр
968Дворніков АндрійЧернігів-24.03.4І-юнОсВятіорець С Є.,Середа С.С.
Коптель ВадимОвчаренко І.М.
Василенко Сергій
Чудівський Сергій
100м жінки  
1990Шульга ЄвгеніяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”13.09.199412.1І24Вятіорець С Є.,Середа С.С.
267Гресь СвітланаНосівський р.-н. МОН ДЮСШ17.07.199913.3ІІІ21Шиша Н.О.
3265Маркова АннаЧернігів МОН КДЮСШ – 112.10.200213.5ІІІОсКривоус Н.В
4972Савченко ВалеріяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”27.08.200014.5І-юнОсСереда О.А.
546Дерій ОльгаЧернігів “С” ОКДЮСШ29.04.199415.5І-юнОсЛуценко В.В.
200м жінки   
1990Шульга ЄвгеніяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”13.09.199424.8КМС24Вятіорець С Є.,Середа С.С.
248Дерій ОльгаЧернігів “С” ОКДЮСШ29..09.199427.3ІІОсЛуценко В.В.
346Кравцова АннаЧернігів “С” ОКДЮСШ19.09.199427.4ІІОсЛуценко В.В.
497Юхно ІринаНосівський р.-н. МОН ДЮСШ12.07.199927.9ІІІ21Папіна О.П.
51454Пустовгар ВалеріяНосівський р.-н. МОН ДЮСШ09.01.199929.5І-юн0Папіна О.П.
6265Маркова АннаЧернігів МОН КДЮСШ – 112.10.200230.5І-юнОсКривоус Н.В
400м жінки
197Юхно ІринаНосівський р.-н. МОН ДЮСШ12.07.19991.05.6ІІІ24Папіна О.П.
800м жінки
1148Редько ІваннаКоропський р-н “К” ДЮСШ00.00.19992.30.0ІІ24Лучко В.Л.
2972Савченко ВалеріяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”27.08.20002.46.7ІІІОсСереда О.А.
3687Мажуга ОлександраЧернігів МОН КДЮСШ – 119.12.19992.55.6І-юнОсКривоус Н.В
1500м жінки
12221Дятлова ЮліяЧернігів,У,ОШВСМ18.08.19904.44.0І24Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
2230Ващенко МаріяЧернігів,У,ОШВСМ11.06.1996DNF0Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
3000м жінки
12221Дятлова ЮліяЧернігів,У,ОШВСМ18.08.199011.29.7І24Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
22230Ващенко МаріяЧернігів,У,ОШВСМ11.06.199611.29.8І21Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
Стрибки у довжину жінки         
167Гресь СвітланаНосівський р.-н. МОН ДЮСШ17.07.19994.55І-юн0Шиша Н.О
2161Іващенко АннаЧернігів, С, КДЮСШ -222.12.19964..49І-юн0Філіпови
3541Демиденко АнастасіяЧернігів МОН КДЮСШ – 113.05.20013.86ІІ-юнОсКривоус Н.В
4539Коновець АлінаЧернігів МОН КДЮСШ – 117.06.20013.80ІІ-юнОсКривоус Н.В
Потрійний жінки
1161Іващенко АннаЧернігів, С, КДЮСШ -222.12.19969.56І-юнОсФіліпови
Штовхання ядра жінки         
1488Білоконь АлінаЩорський р-н, МОН, ДЮСШ05.01.19998.62ІІІОсІвлєв В.Ю.
2485Терещенко НаталіяЩорський р-н, МОН, ДЮСШ06.09.20017.92І-юн0Карпенко О.М.
32222Ярмоленко ІринаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”11.02.19977.50І-юнОсСереда О.А
4489Хоминська ВалеріяЩорський р-н, МОН, ДЮСШ16.06.20007.46І-юн0Карпенко О.М.
5464Калашнікова АльонаЩорський р-н, МОН, ДЮСШ00.00.20016.26ІІ-юн0Карпенко О.М.
1080Соколенко ВікторіяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”05.04.1995DNSОсСереда О.А,Таратухіна Н.П.
Метання диску жінки          
1488Білоконь АлінаЩорський р-н, МОН, ДЮСШ05.01.199924.94ІІ-юнОсІвлєв В.Ю.
2485Терещенко НаталіяЩорський р-н, МОН, ДЮСШ06.09.200122.62ІІ-юн0Карпенко О.М.
3489Хоминська ВалеріяЩорський р-н, МОН, ДЮСШ16.06.200022.20ІІ-юн0Карпенко О.М.
456Кравченко КатеринаЧернігів,К, ОДЮСШ29.11.200318.52ІІІ-юнОсПорядіна В.В.
5484Калашнікова АльонаЩорський р-н, МОН, ДЮСШ18.02.200014.90б/р0Карпенко О.М.
Метання спису жінки          
156Пилипенко КатеринаЧернігів,К, ОДЮСШ30.12.199528.44ІІІОсПорядіна В.В.
234Скрипка ЄвгеніяЧернігів,К, ОДЮСШ00.00.199724.48І-юнОсПорядіна В.В.
37Карацюба ЯнаБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ25.10.200022.46І-юн0Небощицький Г.О.
43Муцька КаринаЧернігів,К, ОДЮСШ04.055.200221.20І-юнОсПорядіна В.В.
54Кравченко КаринаЧернігів,К, ОДЮСШ29.11.200316.30ІІІ-юнОсПорядіна В.В.
Естафета 4х400м жінки
146Ващенко МаріяЧернігів4.09.0ІІ48Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
Дятлова ЮліяЛагункова Н.М., Клюєв А.О.
Кравцова АннаЛуценко В.В.
Дерій ОльгаЛуценко В.В.
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment