Командний чемпіонат міста з легкоатлетичного кросу

ЦПКіВ, м.Чернігів

06 квітня 2017року

 

Командні результати:

  1. КПНЗ ДЮСШ «Україна» ЧМР – 204 очки
  2. КДЮСШ №1 МОН – 180 очок
  3. КПНЗ ДЮСШ «Атлет» – 156 очок
  4. КЗ ОДЮСШ з Олімпійських видів – 93 очки
  5. СДЮШОР з лижного спорту – 72 очки
  6. ДЮСШ МОН м.Корюківка 46 очок
  7. КДЮСШ №2 МОН – 15 очок

 

Особисті результати:

Чоловіки, 3000м
1Секера Дмитро10.01.1994МОНКДЮСШ №19.40.2ІІІ24Овчаренко І.М.
2Мироненко Костянтин26.09.1998МОНКДЮСШ №19.43.0ІІІ21Красільник Т.С.
3Батуренко Ігор03.11.1997УДЮСШ ЧМР9.44.7ІІІ18Рябов В.В.
4Піддубний Юрій17.10.1999МОНКДЮСШ №19.46.2ІІІ15Овчаренко І.М.
5Сотник ЄвгенУДЮСШ ЧМР9.49.7ІІІ13Рябов В.В.
6Голуб Владислав25.10.1991ШВСМ9.49.9ІІІОс.Філіпови
7Слісаренко Сергій30.12.1994УДЮСШ ЧМР10.02.4ІІІ11Філіпови
8Казачок Василь10.05.1996УДЮСШ ЧМР10.21.0ІІІ9Філіпови
9Романенко Олескандр26.09.1984КДЮСШ Ніжинський р-н10.21.8ІІІОс.Сахно В.К.
10Сахно Володимир29.07.1970КДЮСШ Ніжинський р-н10.25.5ІІІОс.Тараско О.І.
11Корогод Дмитро30.07.1996УДЮСШ ЧМР10.28.1ІІІ7Філіпови
12Лях Володимир14.05.1999СДЮШОР з л\с10.29.1ІІІ5Даниленко М.М.
13Потапенко Антон10.05.1997СДЮШОР з л\с10.35.3Іюн3Даниленко М.М.
14Філоненко Вячеслав12.05.1997КДЮСШ Ніжинський р-н10.37.2ІюнОс.Сахно В.К.
15Пісня Сергій16.12.1997ОДЮСШ з Олімп.видів10.42.4Іюн2Луценко В.В.
16Резнік Ігор16.09.1998МОНКДЮСШ №110.46.2Іюн1Овчаренко І.М.
17Чудівський Сергій21.06.1997МОНКДЮСШ №110.55.0Іюн0Овчаренко І.М.
18Лиходід Дмитро20.11.1998КДЮСШ Ніжинський р-н10.59.0ІюнОс.Сахно В.К.
19Морачевський Василь12.06.1999УДЮСШ ЧМР11.14.0ІІюн0Рябов В.В.
20Дем яненко Артем15.08.1999УДЮСШ ЧМР11.24.8ІІюн0Рябов В.В.
21Демидов Анатолій1998УДЮСШ ЧМР11.31.6ІІюн0Любенко А.А.
22Гордійко Єгор30.04.1999УДЮСШ ЧМР11.54.0ІІюн0Рябов В.В.
23Тишковець Богдан1998УДЮСШ ЧМР11.56.5ІІюн0Любенко А.А.
24Бурмак  Олександр26.08.1999УДЮСШ ЧМР12.00.0ІІюн0Рябов В.В.
25Хрущ ДмитроУДЮСШ ЧМР12.01.2ІІюн0Рябов В.В.
26Селезень Андрій1998УДЮСШ ЧМР12.12.4ІІІюн0Любенко А.А.
27Музика Максим12.06.1995УДЮСШ ЧМР12.12.9ІІІюн0Рябов В.В.
28Скрипка Дмитро23.08.1999УДЮСШ ЧМР12.20.8ІІІюн0Рябов В.В.
29Коваль Артем05.05.1999УДЮСШ ЧМР12.23.6ІІІюн0Філіпови
30Бурковский Ярослав13.03.1998УДЮСШ ЧМР12.28.8ІІІюн0Рябов В.В.
31Кардаш Євген15.08.1999УДЮСШ ЧМР12.30.8ІІІюн0Рябов В.В.
Юнаки 2000-2001 рр.н., 1000м
1Кравцов Сергій27.11.2000ОДЮСШ з Олімп.видів2.56.8ІІІ24Луценко І.В.
2Карпенко Дмитро21.09.2001МОНДЮСШ, Корюківка2.59.4ІІІ21Лисік Р.Г.
3Шамрук Олександр2001УДЮСШ ЧМР2.59.9ІІІ18Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
4Слиш Олександр12.10.2000У«Атлет»3.03.2ІІІ15Шульга О.П.
5Слісаренко Маским16.04.2000ОДЮСШ з Олімп.видів3.04.0ІІІ13Масюк А.М.
6Соловйов Євгеній15.11.2001У«Атлет»3.04.3ІІІ11Вятіорець С.Є., Середа С.С.
7Ільченко Віталій24.08.2000СДЮШОР з л\с3.04.7ІІІ9Сторожок В.П.
8Осаревич В ячеслав18.05.2001У«Атлет»3.05.4Іюн7Вятіорець С.Є., Середа С.С.
9Ніколайчук Богдан03.01.2001МОНДЮСШ, Корюківка3.08.7Іюн5Лисік Р.Г.
10Брика Богдан01.06.2001У«Атлет»3.09.3Іюн3Вятіорець С.Є., Середа С.С.
11Бован Олексій21.08.2001ОДЮСШ з Олімп.видів3.09.5Іюн2Луценко В.В.
12Ващенко Артем29.03.2000МОНКДЮСШ №13.12.0Іюн1Антонова В.Г.
13Маруженко Богдан25.01.2001У«Атлет»3.12.2Іюн0Корецька С.М.
14Колупайко Віталій16.10.2001СДЮШОР з л\с3.18.0ІІюн0Лісогор В.І., Лісогор М.А.
15Самусь Дмитро14.11.2001СДЮШОР з л\с3.23.4ІІюн0Даниленко М.М.
16Мишура Олег16.12.2001МОНКДЮСШ №13.24.6ІІюн0Красільник Т.С.
17Куріка Микита18.11.2000У«Атлет»3.24.6ІІюн0Вятіорець С.Є., Середа С.С.
18Неділя Назар08.07.2000УКДЮСШ3.24.7ІІюн0Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
19Устинов Дмитро2001УДЮСШ ЧМР3.25.2ІІюн0Мельник О.М.
20Шостка Володимир02.04.2001КДЮСШ Ніжинський р-н3.25.4ІІюнОс.Сахно В.К.
21Юхневич Микита2000СДЮШОР з л\с3.38.2ІІІюн0Даниленко М.М.
22Хоменко Максим2001УДЮСШ ЧМР3.39.9ІІІюн0Любенко А.А.
23Хаценко Дмитро07.12.2001МОНКДЮСШ №14.04.6ІІІюн0Красільник Т.С.
Юнаки 2002-2003 рр.н., 500м
1Мишко Ярослав03.04.2002УДЮСШ ЧМР1.21.0б/р24Філіпови
2Мирний Данило09.12.2002УДЮСШ ЧМР1.22.8б/р21Філіпови
3Ніколаєв Владислав06.07.2003МОНКДЮСШ №11.23.3б/р18Антонова В.Г.
4Сова Дмитро22.09.2002МОНКДЮСШ №21.24.8б/р15Хорт Т.М.
5Бистревський Ігор17.01.2003У«Атлет»1.27.8б/р13Вятіорець С.Є., Середа С.С.
6Ніколаенко Кирило26.01.2002У«Атлет»1.28.4б/р11Вятіорець С.Є., Середа С.С.
7Мішустін Денис23.05.2003СДЮШОР з л\с1.28.5б/р9Даниленко М.М.
8Музика Микола17.03.2003МОНКДЮСШ №11.29.0б/р7Беркут Н.П.
9Попружний Тарас31.08.2002У«Атлет»1.29.1б/р5Вятіорець С.Є., Середа С.С.
10Лях Микита18.03.2003СДЮШОР з л\с1.31.1б/р3Даниленко М.М.
11Ковальов Михайло15.10.2003У«Атлет»1.32.8б/р2Шульга О.П.
12Бутенко Олег27.02.2003МОНКДЮСШ №11.36.2б/р1Антонова В.Г.
13Базилевич Артем08.10.2003СДЮШОР з л\с1.41.0б/р0Даниленко М.М.
14Мулач Іван2003УДЮСШ ЧМР1.42.7б/р0Мельник О.М.
15Бобок Микола2003УДЮСШ ЧМР1.43.0б/р0Мельник О.М.
16Баклан Вячеслав22.11.2002МОНКДЮСШ №11.45.3б/р0Беркут Н.П.
17Куценко Владислав04.02.2003МОНКДЮСШ №11.47.7б/р0Єремейчук Л.П.
18Чалюк Максим25.11.2003У«Атлет»1.51.3б/р0Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Юнаки 2004 р.н. та мол., 500м
1Тарасенко Віталій04.12.2004ОДЮСШ з Олімп.видів1.23.6б/р24Луценко В.В.
2Сидоренко Олексій16.05.2004МОНКДЮСШ №11.32.5б/р21Беркут Н.П.
3Бабушкін Олександр2005УКДЮСШ1.33.0б/р18Кривоус Н.В.
4Коваленко Артем28.10.2004У«Атлет»1.34.5б/р15Корецька С.М.
5Петренко Руслан11.08.2005МОНКДЮСШ №11.35.9б/р13Беркут Н.П.
6Казанін Матвій10.05.2007МОНКДЮСШ №11.37.9б/р11Беркут Н.П.
7Силенко Сергій02.07.2004У«Атлет»1.41.3б/р9Вятіорець С.Є., Середа С.С.
8Гук Віталій24.03.2004У«Атлет»1.42.2б/р7Корецька С.М.
9Тупик Дмитро31.07.2004СДЮШОР з л\с1.42.2б/р5Даниленко М.М.
10Стороженко Тихон05.05.2006МОНКДЮСШ №11.42.5б/р3Антонова В.Г.
11Слісаренко Нікіта2006ОДЮСШ з Олімп.видів1.43.0б/р2Масюк А.М.
12Галушка Богдан06.03.2006МОНКДЮСШ №11.43.5б/р1Антонова В.Г.
13Комаров Микола19.05.2004МОНКДЮСШ №11.45.6б\р0Беркут Н.П.
14Розенко Кирил14.09.2004СДЮШОР з л\с1.45.8б/р0Даниленко М.М.
15Долішний Максим31.07.2005МОНКДЮСШ №11.42.5б/р0Антонова В.Г.
16Каун Павло13.07.2005СДЮШОР з л\с1.46.0б/р0Даниленко М.М.
17Полевик Артем2005УКДЮСШ1.46.9б/р0Кривоус Н.В.
18Торія Єгор2004ОДЮСШ з Олімп.видів1.48.0б/р0Масюк А.М.
19Товстолес Кирил09.12.2007СДЮШОР з л\с1.48.2б/р0Лісогор В.І., Лісогор М.А.
20Орішко Іван08.02.2005У«Атлет»1.48.3б/р0Корецька С.М.
21Коливан Микита22.07.2007МОНКДЮСШ №11.49.8б/р0Красільник Т.С.
22Корнієнко Владислав03.09.2005У«Атлет»1.50.9б/р0Корецька С.М.
23Гудков Кирило04.04.2004МОНКДЮСШ №11.52.5б/р0Єремейчук Л.П.
24Буровець Кіріл26.11.2006УДЮСШ ЧМР1.53.7б/р0Філіпови
25Лашко Назар19.02.2007МОНКДЮСШ №11.54.4б/р0Красільник Т.С.
26Абакуменко Микита01.08.2006У«Атлет»1.54.5б\р0Вятіорець С.Є., Середа С.С.
27Дмитренко Андрій15.08.2007СДЮШОР з л\с1.55.7б\р0Даниленко М.М.
28Дорошенко Богдан15.02.2006СДЮШОР з л\с1.55.9б/р0Лісогор В.І., Лісогор М.А.
29Дробишев Артем17.03.2008УДЮСШ ЧМР1.56.5б/р0Філіпови
30Малюга Дмитро2005УКДЮСШ1.57.5б/р0Мельник О.М.
31Слиш Дмитро2005У«Атлет»1.57.7б/р0Шульга О.П.
32Пономаренко Гліб2005ОДЮСШ з Олімп.видів1.58.2б/р0Масюк А.М.
33Прейс Олександр2007УДЮСШ ЧМР1.59.0б/рМельник О.М.
34Манойленко Дмитро18.03.2004МОНКДЮСШ №12.01.0б/р0Антонова В.Г.
35Дерюга Нікіта2004УДЮСШ ЧМР2.02.0б/р0Мельник О.М.
36Чернецький Максим07.12.2006СДЮШОР з л\с2.02.6б/р0Даниленко М.М.
37Дубатовк Дмитро08.11.2006МОНКДЮСШ №12.03.3б/р0Красільник Т.С.
38Слиш Нікіта2007У«Атлет»2.03.6б/р0Шульга О.П.
39Барбаш Вадим16.08.2004СДЮШОР з л\с2.03.8б/р0Лісогор В.І., Лісогор М.А.
40Дорошенко Денис14.08.2007СДЮШОР з л\с2.04.0б/р0Лісогор В.І., Лісогор М.А.
41Рак Денис15.11.2005МОНКДЮСШ №12.04.3б/р0Красільник Т.С.
42Билюба Артем2005УДЮСШ ЧМР2.04.5б/р0Мельник О.М.
43Власенко Микита2007УДЮСШ ЧМР2.07.0б/р0Мельник О.М.
44Барбаш Нікіта07.06.2004МОНКДЮСШ №12.07.5б/р0Антонова В.Г.
45Каменецький Демьян16.02.2009СДЮШОР з л\с2.09.6б/р0Даниленко М.М.
46Бреус Максим06.02.2005У«Атлет»2.13.60Корецька С.М.
47Пасечник Максим15.08.2007СДЮШОР з л\с2.21.8б\р0Даниленко М.М.
Жінки, 1000м
1Жигун Яна1998УДЮСШ ЧМР3.08.0І24Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
2Тиченко Оксана26.02.1997КДЮСШ Ніжинський р-н3.18.8ІІОс.Сахно В.К.
3Редько ІваннаЧНПУ3.43.2ІІІОс.Кузьомко Л.М.
4Тиркова Богдана19.05.1999КДЮСШ Ніжинський р-н3.44.8ІІІОс.Сахно В.К.
5Ясь Дарина1999УДЮСШ ЧМР3.45.0ІІІ21Лагункова Н.М.
6Кубрак Алла14.04.1998КДЮСШ Ніжинський р-н3.48.8ІІІОс.Сахно В.К.
7Левченко Анастасія09.07.1998УДЮСШ ЧМР3.56.0Іюн18Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
8Краслянська Анна16.10.1998МОНКДЮСШ №14.04.5Іюн15Овчаренко І.М.
Дівчата, 2000-2001 рр.н., 500м
1Стецкова Тетяна09.09.2000МОНКДЮСШ №11.27.8І24Красільник Т.С.
2Грек Анна2001УДЮСШ ЧМР1.30.0І21Мельник О.М.
3Самофал Альона18.06.2000КДЮСШ Ніжинський р-н1.37.0ІІОс.Сахно В.К.
4Немилостива Юлія02.06.2001СДЮШОР з л\с1.37.7ІІ18Даниленко М.М.
5Новгородська ЄвгеніяУДЮСШ ЧМР1.38.9ІІ15Любенко А.А.
6Суспіна Анастасія17.07.2001У«Атлет»1.39.8ІІ13Вятіорець С.Є., Середа С.С.
7Шкурко Юлія28.09.1999УКДЮСШ1.40.0ІІ 11Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
8Іонанова Анастасія07.04.2000КДЮСШ Ніжинський р-н1.41.8ІІІОс.Сахно В.К.
9Савченко Валерія27.08.2000У«Атлет»1.42.4ІІІ9Вятіорець С.Є., Середа С.С.
10Семикоз Маргарита2000УДЮСШ ЧМР1.44.5ІІІ7Лагункова Н.М.
11Картак Валерія10.01.2001У«Атлет»1.45.8ІІІ5Шульга О.П.
12Крикуха Яна2000УДЮСШ ЧМР1.46.5ІІІ3Лагункова Н.М.
13Лебідь Дар я12.02.2001УДЮСШ ЧМР1.48.5ІІІ2Філіпови
14Ніколаєнко Лілія2000УДЮСШ ЧМР2.04.0ІІюн1Лагункова Н.М.
15Жигалова Марина12.03.2000У«Атлет»2.08.7ІІюн0Корецька С.М.
Дівчата, 2002-2003 рр.н., 500м
1Дворніченко Яна20.07.2003У«Атлет»1.30.0І24Шульга О.П.
2Авраменко Анна10.09.2003ОДЮСШ з Олімп.видів1.36.0ІІ21Синявська Ю.Г.
3Ващенко Дарина03.07.2003МОНКДЮСШ №11.37.1ІІ18Беркут Н.П.
4Чугай  Єлізавета31.10.2003У«Атлет»1.39.0ІІ15Шульга О.П.
5Крупка Анастасія20.09.2003У«Атлет»1.40.0ІІ13Шульга О.П.
6Вінніченко Анастасія06.01.2002МОНКДЮСШ №11.40.5ІІІ11Антонова В.Г.
7Рябчун Анастасія15.08.2003МОНДЮСШ Корюківка1.40.7ІІІ9Лисік Р.Г.
8Лемеш Анастасія11.11.2002УДЮСШ ЧМР1.41.0ІІІ7Плотіцини
9Ларченко Аліна24.11.2002У«Атлет»1.41.4ІІІ5Вятіорець С.Є., Середа С.С.
10Остапенко Дар я11.11.2002УДЮСШ ЧМР1.43.5ІІІ3Філіпови
11Жукотська Анастасія21.05.2002УДЮСШ ЧМР1.45.5ІІІ2Філіпови
12Бондар Ангеліна14.07.2003МОНКДЮСШ №11.47.6ІІІ1Беркут Н.П.
13Грязна Анастасія14.02.2003У«Атлет»1.48.0ІІІ0Шульга О.П.
14Паламарчук Вероніка13.08.2003МОНДЮСШ Корюківка1.49.2ІІІ0Лисік Р.Г.
15Машталір Яна10.04.2003МОНДЮСШ Корюківка1.53.7Іюн0Лисік Р.Г.
16 Ушакова Марина31.05.2003СДЮШОР з л\с1.54.7Іюн0Даниленко М.М.
17Брезгун Ольга14.06.2003У«Атлет»1.55.2Іюн0Корецька С.М.
18Давиденко Світлана14.03.2003МОНКДЮСШ №11.56.0Іюн0Антонова В.Г.
Дівчата, 2004 р.н. та мол, 300м
1Копитько Анастасія21.03.2004У«Атлет»51.7б\р24Корецька С.М.
2Лебедь Олена2004УДЮСШ ЧМР53.9б\р21Кривоус Н.В.
3Лугіна Вікторія2005УДЮСШ ЧМР54.0б\р18Лагункова Н.М.
4Чамара Марія13.03.2005СДЮШОР з л\с54.8б\р15Лісогор В.І., Лісогор М.А.
5Красножон Софія13.10.2004У«Атлет»55.2б\р13Вятіорець С.Є., Середа С.С.
6Никифоренко Альона03.05.2004МОНДЮСШ Корюківка56.3б\р11Лисік Р.Г.
7Дмитренко Аліна2006УКДЮСШ57.7б\р9Кривоус Н.В.
8Олійник Анжеліка10.08.2005ОДЮСШ з Олімп.видів58.6б\р7Луценко В.В.
9Дудко Наталія09.01.200858.6б\рОс.Дудко Т.А.
10Дорошенко Яна18.02.2005СДЮШОР з л\с59.4б\р5Лісогор В.І., Лісогор М.А.
11Мироненко Карина07.07.2004У«Атлет»1.00.0б\р3Шульга О.П.
12Ющенко Діана01.06.2006МОНКДЮСШ №11.01.0б\р2Антонова В.Г.
13Соловйова Дар я21.11.2004У«Атлет»1.02.0б\р1Шульга О.П.
14Ткаченко Анна2007УДЮСШ ЧМР1.02.1б\р0Кривоус Н.В.
15Коваленко Юлія2006УДЮСШ ЧМР1.03.7б\р0Лагункова Н.М.
16Жданова Валерія26.08.2005МОНКДЮСШ №11.04.1б\р0Красільник Т.С.
17Литвинова ДаринаМОНКДЮСШ №11.04.2б\р0Антонова В.Г.
18Осипець Валерія14.01.2005СДЮШОР з л\с1.04.9б\р0Лісогор В.І., Лісогор М.А.
19Кожем яко Світлана2004УДЮСШ ЧМР1.05.1б\р0Кривоус Н.В.
20Обабко Людмила18.02.2006У«Атлет»1.05.6б\р0Вятіорець С.Є., Середа С.С.
21Тищенко Карина22.09.2005У«Атлет»1.05.7б\р0Корецька С.М.
22Фесюн Ліля13.11.2005У«Атлет»1.05.8б\р0Вятіорець С.Є., Середа С.С.
23Дорошенко Вероніка28.07.2008СДЮШОР з л\с1.07.0б\р0Лісогор В.І., Лісогор М.А.
24Седневець Вікторія21.12.2004У«Атлет»1.09.2б\р0Корецька С.М.
25Середа Софія22.11.2007У«Атлет»1.09.6б\р0Вятіорець С.Є., Середа С.С.
26Лапа Юлія04.05.2005МОНКДЮСШ №11.10.2б\р0Антонова В.Г.
27Лисенко Тетяна26.02.2004МОНКДЮСШ №11.10.8б\р0Єремчук Л.П.
28Нестеренко Анна2009УДЮСШ ЧМР1.11.1б\р0Кривоус Н.В.
29Крищенко Ольга24.07.2004МОНКДЮСШ №11.11.2б\р0Єремчук Л.П.
30Мельник Ірина19.06.2004МОНКДЮСШ №11.11.8б\р0Єремчук Л.П.
31Кузьменко Ірина26.08.2004МОНКДЮСШ №11.11.8б\р0Єремчук Л.П.
32Кравченко Марія23.07.2005МОНКДЮСШ №11.12.0б\р0Антонова В.Г.
33Поклад Вероніка09.07.2006У«Атлет»1.12.2б\р0Корецька С.М.
34Губко Тетяна11.04.2005СДЮШОР з л\с1.14.0б\р0Лісогор В.І., Лісогор М.А.
35Сєрая Марія10.09.2005СДЮШОР з л\с1.35.0б\р0Лісогор В.І., Лісогор М.А.
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment