Відділ з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Обласна федерація легкої атлетики

 

Відкритий Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу

присвячений року спорту та здорового способу життя .    

 

14 жовтня 2012 рік                                                                    м.Чернігів, ЦПКіВ

Особисті результати

  Біг на 5000м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

153Олійник ПавлоЧернігів, ШВСМ «У»09.05.198815.09.518Сердюк В.І.
2177Голуб ВладиславЧернігів, ШВСМ «С»25.10.199115.59.016Бр.Філіпових
362Петренко ОлексійЧернігівський р-нДЮСШ «У»-«К»199216.08.415Зоц М.І.Паршуков В.С.
4371Сахно ВолодимирНіжинський р-н ДЮСШ «К»29.07.197016.42.213Тараско О.І.
598Свириденко ВіталійЧернігівський р-нДЮСШ «У»199216.52.4Ос.Зоц М.І.Зоц Ю.С.
6974Дубоносов ВіталійРіпкінський р-н«К»198516.55.312Дубоносова Н.М.
7210Сараб ЄвгенЧернігів18.09.198817.37.1Ос.Луценко В.В
817Щербатенко ЯрославЧернігів , ЧНПУ12.06.199317.49.9Ос.Рябов В.В
9785Романенко ОлександрНіжинський р-н «К»26.09.198418.29.511Сахно В.К
10150Леоненко СергійЧернігів , ЧНПУ07.01.1992DNSОс.Рябов В.В

 

Біг на 5000м, юніори

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

177Секера ДмитроН-Сіверський р-н199416.28.518Клименко В.В.
2391Бабак ЄвгенійЩорський р-н, ДЮСШ МОН04.05.199416.29.216Бережной В.Д.
3255Морачевський ВасильЧернігів , КДЮСШ «У»12.06.199316.49.8Ос.Рябов В.В
4369Кравченко СергійПрилуцький р-нДЮСШ МОН04.03.199416.51.015Салівон Р.Г.
53Вертійко ВладиславЧНПУ «У»15.03.199417.47.1Ос.Рябов В.В.
6123Шевченко РоманНіжинський р-н ДЮСШ «К»199317.51.813Сахно В.К
7112Краснай ДенисЧернігів, КДЮСШ -2 «С»05.02.199519.18.212Бр.Філіпових
885Харченко ОлександрЧернігів, КДЮСШ -2 «С»18.06.1994DNFОс.Бр.Філіпових
924Михальченко ДмитроЧернігів , КДЮСШ «У»21.06.1994DNSОс.Лагункова Н.М.
1090Лубенський ОлександрЧернігів , ЧНПУ05.09.1993DNSОс.Рябов В.В

 

Біг на 3000м, юнаки 1995-96 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

164Деркач ВладиславЧернігівський р-нДЮСШ «У»-«К»19959.25.318Зоц М.М.Гайовий А.І.
2981Ткаченко СергійЧернігів, КДЮСШ-1,МОН10.09.19959.31.416Білащенко О.М.
385Іваненко ДмитроЧернігівський р-нДЮСШ «У»-«К»19969.39.515Зоц М.М.Гайовий А.І.
415Кривопуск ЮрійКоропський р-н,ДЮСШ «К»19959.39.613Лучко В.Л.
567Пильник ОлегЧернігівський р-нДЮСШ «У»-«К»19969.39.712Хвостенко О.Ю.Паршуков В.С.
6359Дьогтяр ОлександрПрилуцький р-нДЮСШ МОН12.01.19969.44.111Демешко С.В.Чекалін С.П.
799Клименок ДмитроЧернігівський р-нДЮСШ «У»19959.46.1Ос.Лісогор М.О.
8158Бурда АнтонН-Сііверський р-н12.12.19969.47.910Клименко В.В.
9468Сахута ПавлоЩорський р-н, ДЮСШ МОН06.04.19969.50.09Медведьова Н.М.
10384Корогод ДмитроЧернігів, КДЮСШ-1, МОН30.07.19969.56.1Ос.Хорт Т.М.
11420Туренок ІванРіпкінський р-нДЮСШ «К»03.07.199510.07.88Дубоносова Н.М.
1239Шарий ЄвгенійНіжинський р-н ДЮСШ «К»05.08.199510.09.67Сахно В.К
13443Музика МаксимЧернігів , КДЮСШ «У»12.06.199510.11.36Рябов В.В.
14472Підлісецький МаксимЧернігів, КДЮСШ-1,МОН18.04.199510.15.8Ос.Білащенко О.М.
15100Короп КостянтинНіжинський р-н ДЮСШ «К»01.10.199510.21.55Хоменко Д.О.
1677Мілейко ОлексійЧернігівський р-нДЮСШ «У»199510.29.0Ос.Лісогор М.О.Лісогор В.М.
17568Гарига МаксимЧернігів, КДЮСШ -2 «С»30.07.199410.36.8Ос.Бр.Філіпових
18803Пацюк АндрійЧернігів, КДЮСШ -2 «С»15.04.199610.49.0Ос.Дудко Т.А.

 

 

Біг на 2000м, юнаки 1997-98 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1355Афанасьєв СергійПрилуцький р-нДЮСШ МОН30.05.19976.31.518Кравченко Г.М
278Тараско ПавлоЧернігів, ОКДЮСШ  «С»29.01.19976.31.716Луценко В.В
396Артюх ОлександрЧернігівський р-нДЮСШ «У»-«К»19976.31.915Хвостенко О.Ю.Паршуков В.С.
4362Шкуренко ОлександрПрилуцький р-нДЮСШ МОН01.11.19977.00.513Чекалін С.П.
549Білоногов ОлександрРіпкінський р-н,ДЮСШ «К»21.07.19977.02.212Дубоносова Н.М.
6488Чатов ОлександрЩорський р-н, ДЮСШ МОН06.01.19987.03.711Лахадінов Є.О.
7386Воробєй ВладиславЩорський р-н, ДЮСШ «К»25.04.19977.28.3Ос.Костеневич К.В.
8462Дергунов ВалентинЩорський р-н, ДЮСШ МОН29.04.19977.16.110Лахадінов Є.О.
9114Чепурний ОлександрМенський  р-н19977.28.89Трєпач А.М
1025Єфремов ЮрійМенський  р-н19977.29.28Трєпач А.М
114Ліпейко АндрійНіжинський р-н ДЮСШ «К»15.10.19977.32.37Хоменко Д.О.
12484Бічик ОлександрЩорський р-н, ДЮСШ МОН19987.43.9Ос.Лахадінов Є.О.
13486Федченко ЮрійЩорський р-н, ДЮСШ МОН22.09.19987.48.4Ос.Лахадінов Є.О.
14397Пахомов ЛеонідЩорський р-н, ДЮСШ МОН19.10.19988.17.8Ос.Бережной В.Д.
15487Малетич ІванЩорський р-н, ДЮСШ «К»21.05.19988.20.2Ос.Костеневич К.В.
16464Печериця ОлегЩорський р-н, ДЮСШ «К»19988.29.1Ос.Костеневич К.В.
1730Протченко ЮрійРіпкінський р-н,ДЮСШ «К»22.08.19978.29.56Дубоносова Н.М.
18420Йовенко МаксимРіпкінський р-н,ДЮСШ «К»19978.30.05Дубоносова Н.М.
19123Басанко АндрійМенський  р-н1997DNS0Трєпач А.М
20116Чудовський СергійМенський  р-н1997DNS0Трєпач А.М
2113Роговий ВладиславЧернігів, КДЮСШ-1,МОН1997DNSОс.Білащенко О.М.

 

 

Біг на 1000м, юнаки 1999 і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1213Галушка МаксимЧернігів, КДЮСШ-1, МОН19992.59.518Хорт Т.М.
290Макотра ДенисН-Сіверський р-н28.10.19993.02.516Клименко В.В.
355Савицький ВадимН-Сіверський р-н17.11.19993.11.015Клименко В.В.
4173Рамусь ОлексійН-Сіверський р-н30.10.19993.13.213Клименко В.В.
5357Рацин ВладиславПрилуцький р-нДЮСШ МОН02.01.19993.18.012Кравченко Г.М
6356Бондаренко ЄвгенійПрилуцький р-нДЮСШ МОН15.07.19993.19.511Васенко Мю.О.
7352Удовік ОлексійПрилуцький р-нДЮСШ МОН10.05.19993.21.310Жук Є В.
856Яхно ЄвгенійМенський  р-н19993.26.59Трєпач А.М
9362Бедзір БогданПрилуцький р-нДЮСШ МОН10.08.19993.30.4Ос.Чекалін С.П.
1071Заровний МаксимЧернігівський р-нДЮСШ «У»20013.31.9Ос.Зоц М.М.Гайовий А.І.
11121Науменко ОлександрН-Сіверський р-н20.10.20003.34.9Ос.Клименко В.В.
12369Сердюченко ДмитроПрилуцький р-нДЮСШ МОН21.05.19993.35.4Ос.Чекалін С.П.
13417Хіміч ПавлоРіпкінський р-н,ДЮСШ «К»16.03.19993.37.88Дубоносова Н.М.
14489Медведьов РусланЩорський р-н, ДЮСШ МОН17.09.20003.41.97Медведьова Н.М.
15478Каненко ДанилоЩорський р-н, ДЮСШ «К»05.10.20024.31.3Ос.Костеневич К.В.
16173Кузмінський ОлександрМенський  р-н1999DNS0Трєпач А.М
1746Грищенко ВалерійЩорський р-н, ДЮСШ МОН02.03.2001DNSОс.Лахадінов Є.О.
1841Акуленко БогданЩорський р-н, ДЮСШ МОН19.02.2001DNSОс.Лахадінов Є.О.
1942Колодій ДмитроЩорський р-н, ДЮСШ МОН20.04.2001DNSОс.Лахадінов Є.О.

 

 

Біг на 3000м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1842Олійник СвітланаЧернігів, ШВСМ «У»31.03.198510.05.018Сердюк В.І.
2486Дятлова ЮліяЧернігів,ШВСМ «У» Менський  р-н18.07.199010.35.016Лагункова Н.М.Рябов В.В.Клюєв А.Н.
3983Куздоб АлінаЧернігів, КДЮСШ -2 «С»01.08.199110.56.415Бр.Філіпових
4562Литвиненко ЮліяЧернігів, КДЮСШ «У» Щорський р-н,17.02.199111.26.613Рябов В.В.
5515Гомбалевська ДаринаЧернігів,КДЮСШ «У»04.01.1991DNFОс.Рябов В.В.

 

 

Біг на 3000м, юніорки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

169Литвиненко КрістінаЧернігівський р-нДЮСШ «У»-«К»199310.43.318Зоц М.М.

 

Біг на 2000м, дівчата 1995-96 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

152Нечипоренко АнастасіяЧернігівський р-нДЮСШ «У»-«К»19957.21.518Зоц М.М.
2256Хомич ДаринаНіжинський р-н ДЮСШ «К»19.08.199610.07.016Сахно В.К
3995Семеряка ЛюдмилаНіжинський р-н ДЮСШ «К»199610.55.7Ос.Сахно В.К
464Бичук АльонаНіжинський р-н ДЮСШ «К»1996DNSОс.Сахно В.К.

 

 

 

Біг на 1000м, дівчата 1997-98 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

152Коваленко ГаннаЧернігівський р-нДЮСШ «У»-«К»19973.15.218Зоц М.І.Паршуков В.С.
2247Дима ЗінаїдаРіпкінський р-н,ДЮСШ «К»18.03.19983.23.716Дубоносова Н.М
379Пікуза ОльгаКоропський р-н,ДЮСШ «К»19983.27.215Лучко В.Л.
474Грищенко МаріяЧернігів, КДЮСШ «У»21.02.19973.27.413Лагункова Н.М.
557Свиридовська МаріяЧернігівський р-нДЮСШ «У»-«К»19983.34.0Ос.Хвостенко О.Ю.Паршуков В.С.
6803Кедровська ЮліяЧернігів, КДЮСШ -2 «С»19983.38.0Ос.Дудко Т.А.
7172Гаврелюк ДіанаН-Сіверський р-н29.03.19973.39.412Клименко В.В.
8255Захарченко ТетянаЩорський р-н, ДЮСШ МОН23.019973.46.111Івлєв В.Ю.
995Роззівако КатеринаЧернігівський р-нДЮСШ «У»19983.53.0Ос.Гайовий А.І.
1015Мозгова ЮліяМенський  р-н1997DNS0Трєпач А.М

 

 

Біг на 1000м, дівчата 1999 р.н. і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

19Козуб КарінаКоропський р-н,ДЮСШ «К»19993.27.918Лучко В.Л.
271Підлісицька ВікторіяКоропський р-н,ДЮСШ «К»19993.28.416Лучко В.Л.
386Карпенко ВалентинаЧернігівський р-нДЮСШ «У»20003.28.715Гайовий А.І.
477Соловей ІринаЧернігівський р-нДЮСШ «У»19993.29.313Лісогор М.О.
517Козуб КрістінаКоропський р-н,ДЮСШ «К»19993.32.512Лучко В.Л.
6364Сутула ЮліяПрилуцький р-нДЮСШ МОН18.02.19993.37.311Кравченко Г.М
7363Архіпенко АнжелаПрилуцький р-нДЮСШ МОН15.04.19993.39.610Кравченко Г.М
841Карбовська ІлонаН-Сіверський р-н13.10.19993.44.49Бренз А.Н.
910Мозгова ЛіліяМенський  р-н19993.44.68Трєпач А.М
103Пурига ВалентинаН-Сіверський р-н19.01.20003.45.67Клименко В.В.
11395Погорелко АнастасіяЩорський р-н, ДЮСШ МОН30.06.20013.51.26Бережной В.Д.
12467Ковальковська АнастасіяЩорський р-н, ДЮСШ МОН24.02.19993.56.05Медведьова Н.М.
13417Олійник ДаянаРіпкінський р-н,ДЮСШ «К»14.07.20013.59.44Дубоносова Н.М
14366Вовк КатеринаПрилуцький р-нДЮСШ МОН07.08.19994.00.83Кравченко Г.М
15172Калашнік СніжанаН-Сіверський р-н17.04.20014.02.8Ос.Клименко В.В.
1623Гром ОленаМенський  р-н20014.02.92Трєпач А.М
1764Висовень АльонаНіжинський р-н ДЮСШ «К»31.03.19994.05.91Сахно В.К.
18368Назарін ЮліяПрилуцький р-нДЮСШ МОН10.01.19994.10.4Ос.Чекалін С.П.
19371Ювко ВладиславаНіжинський р-н ДЮСШ «К»09.02.19994.16.00Сахно В.К.
2097Парфієнко НадіяН-Сіверський р-н09.11.19994.17.5Ос.Бренз А.Н.

Головний суддя змагань                                                                                  (Рябов В.В.)
Головний секретар змагань                                                                             (Філіпова В.І.)

 

 

 

Відділ з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Обласна федерація легкої атлетики

Відкритий Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу

присвячений року спорту та здорового способу життя .   

 

 

14 жовтня 2012 рік                                                                    м.Чернігів, ЦПКіВ

  

                                                  Командні результати

 

Місце

Команди І групи

Очки

1

м. Чернігів

159

Команди ІІ групи

1

Чернігівський р-н

157

2

Новгород – Сіверський р-н

127

3

Прилуцький р-н

114

4

Щорський р-н

106

5

Ніжинський р-н

91

6

Менський р-н

52

Команди ІІІ групи

1

Коропський р-н

74

2

Ріпкінський р-н

71

 

 

Головний суддя змагань                                                                                     (Рябов В.В.)
Головний секретар змагань                                                                             (Філіпова В.І.)

 

Один комментарий

  1. Александрович :

    В первой группе даже соперников у Чернигова нет)

Leave a Comment