Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації

Обласна федерація легкої атлетики

Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу.

    

            16 жовтня 2014 рік                                                                    м.Чернігів, ЦПКіВ

Командні результати

 

МісцеКоманди І групиОчки
1м. Чернігів210
2Козелецький р-н165
3Ніжинський р-н131
4Ріпкінський р-н130
5Н-Сіверський р-н130
6

Коропський р-н

104
7Щорський р-н76
8Бахмацький р-н51

 

Особисті результати

Біг на 5000м, чоловіки
МісцеНомерСпортсменКомандаДата народженняРезультатРозрядочкиТренери
1584Хоменко ДмитроНіжинський р-нДЮСШ «К»06.11.198218.15.3І-юн24Сахно В.К.
2624Скок АндрійКозелецький р-нМОН01.11.199318.32.4І-юн21Шарак О.В.
3210Сараб ЄвгенЧернігів «У»18.09.198818.45.0І-юнОс.Рябов В.В.
490Лубенський ОлександрЧернігівКДЮСШ «У»12.06.199418.52.3І-юнОс.Рябов В.В.
5970Закружний ДенисЩорський р-н13.02.198318.54.2І-юн18Самост.
6255Морачевський ВасильЧернігівКДЮСШ «У»12.06.199419.07.2І-юн15Рябов В.В.
77Корнієнко ТарасЧернігів ЧНПУ23.11.199419.50.4ІІ-юн13Рябов В.В.
88Гавриленко ПетроЧернігів16.09.196020.02.4ІІ-юнОс.Легеда А.М.
980Зайнагатдінов МаксимЧернігів ЧНПУ15.07.199420.27.3ІІ-юнОс.Рябов В.В.
1015Яременко ВолодимирЧернігів ЧНПУ08.08.199421.12.9ІІ-юнОс.Філіпов В.В.Кондратенко П.Б.
1177Секера ДмитроНіжинський р-нДЮСШ «К»10.01.1994DNS0Сахно В.К.Хоменко Д.О.
1217Ярмоленко АндрійЧернігів ДЮСШ«Атлет» «У»23.12.1993DNSОс.Сердюк В.І
1337Косенко ПавлоЧернігівКДЮСШ «У»28.11.1994DNSОс.Лагункова Н.М.Клюєв А О.

 

Біг на 5000м, юніори
МісцеНомерСпортсменКомандаДата народженняРезультатРозрядочкиТренери
1585Клочко АртемНіжинський р-нДЮСШ «К»12.12.199517.59.2ІІІ24Сахно В.К.Хоменко Д.О.
2384Корогод ДмитроЧернігів «Спартак-2»30.07.199618.00.5І-юн21Філіпов В.В.Хорт Т.М.
348Кривопуск ЮрійЧернігів-КоропОКДЮСШ «С»28.09.199518.03.9І-юн18Луценко В.В.
431Бабинець ВолодимирЧернігів ДЮСШ«Атлет» «У»11.09.199619.10.8І-юнОс.Овчаренко І.М.
539Деркач ТарасЧернігів ЧНПУ17.12.199519.11.5І-юнОс.Філіпов В.В.Кондратенко П.Б.
61086Музика МаксимЧернігівКДЮСШ «У»Козелецький р-н12.06.199519.20.4ІІ-юн15Рябов В.В.
746Андрейча СергійЧернігівОКДЮСШ»С»12.09.199519.22.2ІІ-юнОс.Луценко В.В.
836Горбань АндрійЧернігівКДЮСШ «У»17.02.199519.23.9ІІ-юн13Лагункова Н.М.Клюєв А.О.
9208Сухорабський СергійЧернігівОКДЮСШ»С»24.09.199519.33.9ІІ-юнОс.Луценко В.В.
10306Гориський ВікторЧернігів ЧНПУ10.08.199519.34.8ІІ-юнОс.Філіпов В.В.Кондратенко П.Б.
11330Шарий ЄвгенійНіжинський р-нДЮСШ «К»05.08.199519.45.7ІІ-юн9Сахно В.К.Хоменко Д.О.
12494Антоненко МиколаЧернігівКДЮСШ «У»16.12.199620.20.3ІІ-юнОс.Лагункова Н.М.Клюєв А.О.
13700Вірченко МаксимКозелецький р-нМОН04..10.199621.28.2ІІ-юн7Шарак О.В.
1434Ходько ВладиславЧернігівКДЮСШ «У»16.12.199620.20.3ІІ-юнОс.Лагункова Н.М.Дятлова Ю.В.
1566Гурбик АндрійЧернігів ЧНПУ07.05.199523.41.9ІІІ-юнОс.Філіпов В.В

 

Біг на 3000м, юнаки 1997-98 р.н.
МісцеНомерСпортсменКомандаДата народженняРезультатРозрядочкиТренери
1209Мироненко КостянтинЧернігівКДЮСШ-1  МОН26.09.199810.22.6ІІІ24Красільник Т.С.
248Зубок ВладиславЧернігівОКДЮСШ»С» 18.12.199810.23.7ІІІ21Луценко І.В.Луценко В.В.
317Бражник ОлександрКозелецький р-нДЮСШ «К»11.09.199810.38.9І-юн18Шарак О.В.
4696Науменко АнатолійКозелецький р-нДЮСШ «К»12.04.199811.05.9І-юн15Шарак О.В.
548Хрущ ДмитроЧернігівКДЮСШ «У»26.08.199711.29.2ІІ-юнОс.Рябов В.В.
69Лиходід ДмитроНіжинський р-н ДЮСШ «К»20.11.199811.39.5ІІ-юн13Сахно В.К.Хоменко Д.О.
724Білоногов ОлександрРіпкінський р-нДЮСШ «К»21.07.199712.05.0ІІ-юн11Дубоносова Н.М.
8495Аксьоненко ЯрославЧернігівКДЮСШ «У»05.06.199712.16.7ІІІ-юнОс.Лагункова Н.М.Дятлова Ю.В.
969Огнівенко ОлександрЧернігів ЧНПУ08.04.199712.43.0ІІІ-юнОс.Філіпов В.В.Кондратенко П.Б.
10304Пономарчук ЮрійЧернігів ЧНПУ23.01.1997DNFОс.Філіпов В.В.Кондратенко П.Б.

 

Біг на 2000м, юнаки 1999-2000 р.н.
МісцеНомерСпортсменКомандаДата народженняРезультатРозрядочкиТренери
1479Доненко ДмитроБахмацький р-нДЮСШ «К»09.05.19996.49.1І-юн24Севастьянов В.Ю.
2213Галушко МаксимЧернігівКДЮСШ-1  МОН26.06. 19996.50.0І-юн21Хорт Т.М.
3248Спащенко ЄвгенБахмацький р-нДЮСШ «К»22.03.19996.52.2І-юн18Севастьянов В.Ю.
4989Слісаренко МаксимЧернігівОКДЮСШ»С16.04.20006.58.0І-юн15Масюк А.М
5300Лагода ВладиславНіжинський р-нДЮСШ «К»06.02.19996.07.5І-юн13Хоменко Д.О.
661Лях ВолодимирЧернігівСДЮШОР л/с14.05.19996.13.5І-юнОс.Даниленко М.М.
7667Большаков ОлександрКозелецький р-нДЮСШ МОН06.09.20006.23.0І-юн11Сергієнко В.А.
824Протченко ВладиславРіпкінський р-нДЮСШ «К»09.09.19997.49.9ІІІ-юн9Дубоносова Н.М.
97Парфілов ВладиславНіжинДЮСШ МОН09.11.20008.09.9б/рОс.Івасенко Н.М.
1035Гринь МикитаЧернігівСДЮШОР л/с24.10.20008.16.0б/рОс.Даниленко М.М.
11142Лисиця ДмитроН-Сіверський р-н25.10.20008.19.4б/рОс.Клименко В.В.
12155Рева ЄвгенійН-Сіверський р-н23.04.2000DNF0Клименко В.В.
13975Чернобай МиколаЧернігівОКДЮСШ»С»07.03.2000DNFОс.Масюк А.М.

 

Біг на 1000м, юнаки 2001 р.н. і молодше
МісцеНомерСпортсменКомандаДата народженняРезультатРозрядочкиТренери
15Мазур ДмитроНіжинДЮСШ МОН02.10.2001 ?3.29.0ІІ-юнОс.Кремез О. М.Кремез М.П.
293Бренз ДанилоН-Сіверський р-н04.09.20023.38.3ІІІ-юн24Бренз А.М.
333Лях МикитаЧернігівСДЮШОР л/с24.10.20033.40.3ІІІ-юнОс.Даниленко М.М.
42Самусь ДмитроЧернігівСДЮШОР л/с14.11.20013.44.5ІІІ-юнОс.Даниленко М.М.
5195Сергієнко МихайлоКозелецький р-нДЮСШ МОН27.11.20023.56.5ІІІ-юнОс.Сергієнко В.А.
6119Ковальов РусланРіпкінський р-нДЮСШ «К»08.08.20014.00.4ІІІ-юн21Дубоносова Н.М.
7417Кордик АндрійРіпкінський р-нДЮСШ «К»25.06.20024.01.3ІІІ-юн18Дубоносова Н.М.
823Мальцев АртемРіпкінський р-нДЮСШ «К»20.07.20014.07.7б/р15Дубоносова Н.М.
99Булєев МаксимН-Сіверський р-н14.08.20014.08.3б/р13Бренз А.М.
10159Котов ВладиславН-Сіверський р-н18.10.20014.11.2б/рОс.Бренз А.М.
115Риховський ПавлоН-Сіверський р-н04.07.20024.36.1б/рОс.Клименко В.В.
126Савицький МиколаН-Сіверський р-н19.12.20014.38.0б/р11Клименко В.В.

 

Біг на 3000м, жінки
МісцеНомерСпортсменКомандаДата народженняРезультатРозрядочкиТренери
1490Чоботар АнастасіяЧернігівКДЮСШ «У»11.05.1993КМСІІ24Лагункова Н.М.Клюєв А О.Рябов В.В.
2486Дятлова ЮліяЧернігівОШВСМ «У»18.07.199012.00.0ІІІ21Лагункова Н.М.Клюєв А О.Рябов В.В.
3399Семеряка ЛюдмилаНіжинський р-нДЮСШ «К»21.09.199316.00.0ІІІ-юн18Сахно В.К.Хоменко Д.О.

 

Біг на 3000м, юніорки
МісцеНомерСпортсменКомандаДата народженняРезультатРозрядочкиТренери
1515Ващенко МаріяЧернігівКДЮСШ «У»11.06.199611.42.0ІІІ24Лагункова Н.М.Клюєв А.О.Філіпов В.В.
2103Жмурко АннаЧернігівКДЮСШ «У»24.10.199612.00.0ІІІ21Лагункова Н.М.Клюєв А.О.
3720Демченко ВікторіяКозелецький р-н09.08.199613.35.0І-юн18Шамастирська Т.І.
485Смілик РусланаЧернігівКДЮСШ «У»24.10.199613.48.0ІІ-юн15Лагункова Н.М.Клюєв А.О.

 

Біг на 2000м, дівчата 1997-98 р.н.
МісцеНомерСпортсменКомандаДата народженняРезультатРозрядочкиТренери
137Левченко АнастасіяЧернігівКДЮСШ «У»Козелецький р-н09.07.19988.29.5І-юн24Лагункова Н.М.Дятлова Ю.В.
2130Дима ЗінаїдаРіпкінський р-нДЮСШ «К»18.03.19988.31.0І-юн21Дубоносова Н.М.
3719Чайка ЯнаКозелецький р-н11.03.19989.25.0ІІ-юн18Шарак О.В.
4167Шкурат ВікторіяНіжинський р-нДЮСШ «К»1998DNFОс.Хоменко Д.О.

 

Біг на 1000м, дівчата 1999-2000 р.н.
МісцеНомерСпортсменКомандаДата народженняРезультатРозрядочкиТренери
1148Редько ІваннаКоропський р-нДЮСШ«К»21.05.19993.37.6ІІІ24Лучко В.Л.
240Подлісецька ВікторіяКоропський р-нДЮСШ«К»20.05.19993.39.0ІІІ21Лучко В.Л.
3333Пилипенко АнгелінаНіжинський р-нДЮСШ «К»01.12.20003.39.2ІІІ18Хоменко Д.О.
446Лиходій ТетянаЧернігівОКДЮСШ «С»23.05.19993.44.7І-юн15Луценко І.ВЛуценко В.В
554Скудная АннаН-Сіверський р-н14.08.20013.44.9І-юн13Бренз А.М.
63Пурига ВалентинаН-Сіверський р-н19.01.20003.45.5І-юн11Клименко В.В.
7510Прокопенко КарінаБахмацький р-нДЮСШ «К»23.06.20003.57.4І-юн9Севастьянов В.Ю.
8169Висовень АльонаНіжинський р-нДЮСШ «К»31.03.19993.59.3І-юн7Сахно В.К.Хоменко Д.О.
9256Філімончук АнастасіяНіжинський р-нДЮСШ «К»23.01.19994.30.0ІІ-юн5Сахно В.К.Хоменко Д.О.

 

Біг на 1000м, дівчата 2001 р.н. і молодше
МісцеНомерСпортсменКомандаДата народженняРезультатРозрядочкиТренери
1414Олійник ДаянаРіпкінський р-нДЮСШ «К»14.01.20013.49.3ІІІ24Дубоносова Н.М.
2160Казіонова КсеніяН-Сіверський р-н23.05.20013.51.3І-юн21Клименко В.В.
375Кожа ДіанаКозелецький р-нДЮСШ МОН17.09.20013.51.5І-юн18Шарак О.В.
499Калашник СніжанаН-Сіверський р-н17.04.20013.51.9І-юн15Клименко В.В.
582Гавриленко КатеринаКозелецький р-нДЮСШ МОН12.06.20014.01.8І-юнОс.Переш Ю.М.
6501Вінниченко АнастасіяЧернігівКДЮСШ-1 МОН06.01.20024.02.9І-юнОс.Антонова В.Г.
7399Семко ДаринаЩорський р-нДЮСШ МОН27.09.20024.05.1І-юн13Бережной В.Д.
8169Казіонова ВікторіяН-Сіверський р-н23.05.20014.07.0І-юн11Клименко В.В.
97Капленко НадіяНіжинДЮСШ МОН05.01.20004.07.6І-юнОс.Кремез О. М.Кремез М.П.
10400Лебідь ВалеріяЩорський р-нДЮСШ МОН30.10.20024.16.0ІІ-юн9Бережной В.Д.
11216Міщенко ВікторіяЧернігівКДЮСШ-1 МОН22.11.20014.16.8ІІ-юнОс.Антонова В.Г.
1229Дворніченко ЯнаЧернігівКДЮСШ “Атлет”-У20.07.20034.18.2ІІ-юнОс.Шульга О.П.
1311Беревсная ВалеріяН-Сіверський р-н21.06.20014.19.5ІІ-юнОс.Бренз А.М.
1440Немилостива ЮліяЧернігівСДЮШОР л/с02.06.20014.30.5ІІІ-юнОс.Даниленко М.М.
15158Полюшко ВікторіяН-Сіверський р-н31.07.20014.50.0ІІІ-юнОс.Клименко В.В.
16397Солтинская ОксанаЩорський р-нДЮСШ МОН21.04.20024.52.3б/р7Бережной В.Д.

 

Головний суддя змагань                                          (Рябов В.В.)

Головний секретар змагань                                     (Антонова В.Г.)

 

 

5 комментариев

  1. яна :

    А где мой результат? Я бежала под №29 1000м в группе 2001 и младше.Мой результат 4.18.

  2. Саня :

    Настя Чоботар молодчинка!!

  3. яна :

    Ура! Я-рекордсменка мира среди детей в возрасте 1 год.

  4. кремез :

    Скажите почему стоит ? возле Мазура Димы Нежин,
    Капленко Надія 2001г.р. а не 2000

Leave a Comment