Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації
Обласна федерація легкої атлетики
Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу.
16 жовтня 2014 рік м.Чернігів, ЦПКіВ
Командні результати
Місце | Команди І групи | Очки |
1 | м. Чернігів | 210 |
2 | Козелецький р-н | 165 |
3 | Ніжинський р-н | 131 |
4 | Ріпкінський р-н | 130 |
5 | Н-Сіверський р-н | 130 |
6 | Коропський р-н | 104 |
7 | Щорський р-н | 76 |
8 | Бахмацький р-н | 51 |
Особисті результати
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 584 | Хоменко Дмитро | Ніжинський р-нДЮСШ «К» | 06.11.1982 | 18.15.3 | І-юн | 24 | Сахно В.К. |
2 | 624 | Скок Андрій | Козелецький р-нМОН | 01.11.1993 | 18.32.4 | І-юн | 21 | Шарак О.В. |
3 | 210 | Сараб Євген | Чернігів «У» | 18.09.1988 | 18.45.0 | І-юн | Ос. | Рябов В.В. |
4 | 90 | Лубенський Олександр | ЧернігівКДЮСШ «У» | 12.06.1994 | 18.52.3 | І-юн | Ос. | Рябов В.В. |
5 | 970 | Закружний Денис | Щорський р-н | 13.02.1983 | 18.54.2 | І-юн | 18 | Самост. |
6 | 255 | Морачевський Василь | ЧернігівКДЮСШ «У» | 12.06.1994 | 19.07.2 | І-юн | 15 | Рябов В.В. |
7 | 7 | Корнієнко Тарас | Чернігів ЧНПУ | 23.11.1994 | 19.50.4 | ІІ-юн | 13 | Рябов В.В. |
8 | 8 | Гавриленко Петро | Чернігів | 16.09.1960 | 20.02.4 | ІІ-юн | Ос. | Легеда А.М. |
9 | 80 | Зайнагатдінов Максим | Чернігів ЧНПУ | 15.07.1994 | 20.27.3 | ІІ-юн | Ос. | Рябов В.В. |
10 | 15 | Яременко Володимир | Чернігів ЧНПУ | 08.08.1994 | 21.12.9 | ІІ-юн | Ос. | Філіпов В.В.Кондратенко П.Б. |
11 | 77 | Секера Дмитро | Ніжинський р-нДЮСШ «К» | 10.01.1994 | DNS | 0 | Сахно В.К.Хоменко Д.О. | |
12 | 17 | Ярмоленко Андрій | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 23.12.1993 | DNS | Ос. | Сердюк В.І | |
13 | 37 | Косенко Павло | ЧернігівКДЮСШ «У» | 28.11.1994 | DNS | Ос. | Лагункова Н.М.Клюєв А О. |
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 585 | Клочко Артем | Ніжинський р-нДЮСШ «К» | 12.12.1995 | 17.59.2 | ІІІ | 24 | Сахно В.К.Хоменко Д.О. |
2 | 384 | Корогод Дмитро | Чернігів «Спартак-2» | 30.07.1996 | 18.00.5 | І-юн | 21 | Філіпов В.В.Хорт Т.М. |
3 | 48 | Кривопуск Юрій | Чернігів-КоропОКДЮСШ «С» | 28.09.1995 | 18.03.9 | І-юн | 18 | Луценко В.В. |
4 | 31 | Бабинець Володимир | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 11.09.1996 | 19.10.8 | І-юн | Ос. | Овчаренко І.М. |
5 | 39 | Деркач Тарас | Чернігів ЧНПУ | 17.12.1995 | 19.11.5 | І-юн | Ос. | Філіпов В.В.Кондратенко П.Б. |
6 | 1086 | Музика Максим | ЧернігівКДЮСШ «У»Козелецький р-н | 12.06.1995 | 19.20.4 | ІІ-юн | 15 | Рябов В.В. |
7 | 46 | Андрейча Сергій | ЧернігівОКДЮСШ»С» | 12.09.1995 | 19.22.2 | ІІ-юн | Ос. | Луценко В.В. |
8 | 36 | Горбань Андрій | ЧернігівКДЮСШ «У» | 17.02.1995 | 19.23.9 | ІІ-юн | 13 | Лагункова Н.М.Клюєв А.О. |
9 | 208 | Сухорабський Сергій | ЧернігівОКДЮСШ»С» | 24.09.1995 | 19.33.9 | ІІ-юн | Ос. | Луценко В.В. |
10 | 306 | Гориський Віктор | Чернігів ЧНПУ | 10.08.1995 | 19.34.8 | ІІ-юн | Ос. | Філіпов В.В.Кондратенко П.Б. |
11 | 330 | Шарий Євгеній | Ніжинський р-нДЮСШ «К» | 05.08.1995 | 19.45.7 | ІІ-юн | 9 | Сахно В.К.Хоменко Д.О. |
12 | 494 | Антоненко Микола | ЧернігівКДЮСШ «У» | 16.12.1996 | 20.20.3 | ІІ-юн | Ос. | Лагункова Н.М.Клюєв А.О. |
13 | 700 | Вірченко Максим | Козелецький р-нМОН | 04..10.1996 | 21.28.2 | ІІ-юн | 7 | Шарак О.В. |
14 | 34 | Ходько Владислав | ЧернігівКДЮСШ «У» | 16.12.1996 | 20.20.3 | ІІ-юн | Ос. | Лагункова Н.М.Дятлова Ю.В. |
15 | 66 | Гурбик Андрій | Чернігів ЧНПУ | 07.05.1995 | 23.41.9 | ІІІ-юн | Ос. | Філіпов В.В |
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 209 | Мироненко Костянтин | ЧернігівКДЮСШ-1 МОН | 26.09.1998 | 10.22.6 | ІІІ | 24 | Красільник Т.С. |
2 | 48 | Зубок Владислав | ЧернігівОКДЮСШ»С» | 18.12.1998 | 10.23.7 | ІІІ | 21 | Луценко І.В.Луценко В.В. |
3 | 17 | Бражник Олександр | Козелецький р-нДЮСШ «К» | 11.09.1998 | 10.38.9 | І-юн | 18 | Шарак О.В. |
4 | 696 | Науменко Анатолій | Козелецький р-нДЮСШ «К» | 12.04.1998 | 11.05.9 | І-юн | 15 | Шарак О.В. |
5 | 48 | Хрущ Дмитро | ЧернігівКДЮСШ «У» | 26.08.1997 | 11.29.2 | ІІ-юн | Ос. | Рябов В.В. |
6 | 9 | Лиходід Дмитро | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 20.11.1998 | 11.39.5 | ІІ-юн | 13 | Сахно В.К.Хоменко Д.О. |
7 | 24 | Білоногов Олександр | Ріпкінський р-нДЮСШ «К» | 21.07.1997 | 12.05.0 | ІІ-юн | 11 | Дубоносова Н.М. |
8 | 495 | Аксьоненко Ярослав | ЧернігівКДЮСШ «У» | 05.06.1997 | 12.16.7 | ІІІ-юн | Ос. | Лагункова Н.М.Дятлова Ю.В. |
9 | 69 | Огнівенко Олександр | Чернігів ЧНПУ | 08.04.1997 | 12.43.0 | ІІІ-юн | Ос. | Філіпов В.В.Кондратенко П.Б. |
10 | 304 | Пономарчук Юрій | Чернігів ЧНПУ | 23.01.1997 | DNF | Ос. | Філіпов В.В.Кондратенко П.Б. |
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 479 | Доненко Дмитро | Бахмацький р-нДЮСШ «К» | 09.05.1999 | 6.49.1 | І-юн | 24 | Севастьянов В.Ю. |
2 | 213 | Галушко Максим | ЧернігівКДЮСШ-1 МОН | 26.06. 1999 | 6.50.0 | І-юн | 21 | Хорт Т.М. |
3 | 248 | Спащенко Євген | Бахмацький р-нДЮСШ «К» | 22.03.1999 | 6.52.2 | І-юн | 18 | Севастьянов В.Ю. |
4 | 989 | Слісаренко Максим | ЧернігівОКДЮСШ»С | 16.04.2000 | 6.58.0 | І-юн | 15 | Масюк А.М |
5 | 300 | Лагода Владислав | Ніжинський р-нДЮСШ «К» | 06.02.1999 | 6.07.5 | І-юн | 13 | Хоменко Д.О. |
6 | 61 | Лях Володимир | ЧернігівСДЮШОР л/с | 14.05.1999 | 6.13.5 | І-юн | Ос. | Даниленко М.М. |
7 | 667 | Большаков Олександр | Козелецький р-нДЮСШ МОН | 06.09.2000 | 6.23.0 | І-юн | 11 | Сергієнко В.А. |
8 | 24 | Протченко Владислав | Ріпкінський р-нДЮСШ «К» | 09.09.1999 | 7.49.9 | ІІІ-юн | 9 | Дубоносова Н.М. |
9 | 7 | Парфілов Владислав | НіжинДЮСШ МОН | 09.11.2000 | 8.09.9 | б/р | Ос. | Івасенко Н.М. |
10 | 35 | Гринь Микита | ЧернігівСДЮШОР л/с | 24.10.2000 | 8.16.0 | б/р | Ос. | Даниленко М.М. |
11 | 142 | Лисиця Дмитро | Н-Сіверський р-н | 25.10.2000 | 8.19.4 | б/р | Ос. | Клименко В.В. |
12 | 155 | Рева Євгеній | Н-Сіверський р-н | 23.04.2000 | DNF | 0 | Клименко В.В. | |
13 | 975 | Чернобай Микола | ЧернігівОКДЮСШ»С» | 07.03.2000 | DNF | Ос. | Масюк А.М. |
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 5 | Мазур Дмитро | НіжинДЮСШ МОН | 02.10.2001 ? | 3.29.0 | ІІ-юн | Ос. | Кремез О. М.Кремез М.П. |
2 | 93 | Бренз Данило | Н-Сіверський р-н | 04.09.2002 | 3.38.3 | ІІІ-юн | 24 | Бренз А.М. |
3 | 33 | Лях Микита | ЧернігівСДЮШОР л/с | 24.10.2003 | 3.40.3 | ІІІ-юн | Ос. | Даниленко М.М. |
4 | 2 | Самусь Дмитро | ЧернігівСДЮШОР л/с | 14.11.2001 | 3.44.5 | ІІІ-юн | Ос. | Даниленко М.М. |
5 | 195 | Сергієнко Михайло | Козелецький р-нДЮСШ МОН | 27.11.2002 | 3.56.5 | ІІІ-юн | Ос. | Сергієнко В.А. |
6 | 119 | Ковальов Руслан | Ріпкінський р-нДЮСШ «К» | 08.08.2001 | 4.00.4 | ІІІ-юн | 21 | Дубоносова Н.М. |
7 | 417 | Кордик Андрій | Ріпкінський р-нДЮСШ «К» | 25.06.2002 | 4.01.3 | ІІІ-юн | 18 | Дубоносова Н.М. |
8 | 23 | Мальцев Артем | Ріпкінський р-нДЮСШ «К» | 20.07.2001 | 4.07.7 | б/р | 15 | Дубоносова Н.М. |
9 | 9 | Булєев Максим | Н-Сіверський р-н | 14.08.2001 | 4.08.3 | б/р | 13 | Бренз А.М. |
10 | 159 | Котов Владислав | Н-Сіверський р-н | 18.10.2001 | 4.11.2 | б/р | Ос. | Бренз А.М. |
11 | 5 | Риховський Павло | Н-Сіверський р-н | 04.07.2002 | 4.36.1 | б/р | Ос. | Клименко В.В. |
12 | 6 | Савицький Микола | Н-Сіверський р-н | 19.12.2001 | 4.38.0 | б/р | 11 | Клименко В.В. |
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 490 | Чоботар Анастасія | ЧернігівКДЮСШ «У» | 11.05.1993 | КМС | ІІ | 24 | Лагункова Н.М.Клюєв А О.Рябов В.В. |
2 | 486 | Дятлова Юлія | ЧернігівОШВСМ «У» | 18.07.1990 | 12.00.0 | ІІІ | 21 | Лагункова Н.М.Клюєв А О.Рябов В.В. |
3 | 399 | Семеряка Людмила | Ніжинський р-нДЮСШ «К» | 21.09.1993 | 16.00.0 | ІІІ-юн | 18 | Сахно В.К.Хоменко Д.О. |
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 515 | Ващенко Марія | ЧернігівКДЮСШ «У» | 11.06.1996 | 11.42.0 | ІІІ | 24 | Лагункова Н.М.Клюєв А.О.Філіпов В.В. |
2 | 103 | Жмурко Анна | ЧернігівКДЮСШ «У» | 24.10.1996 | 12.00.0 | ІІІ | 21 | Лагункова Н.М.Клюєв А.О. |
3 | 720 | Демченко Вікторія | Козелецький р-н | 09.08.1996 | 13.35.0 | І-юн | 18 | Шамастирська Т.І. |
4 | 85 | Смілик Руслана | ЧернігівКДЮСШ «У» | 24.10.1996 | 13.48.0 | ІІ-юн | 15 | Лагункова Н.М.Клюєв А.О. |
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 37 | Левченко Анастасія | ЧернігівКДЮСШ «У»Козелецький р-н | 09.07.1998 | 8.29.5 | І-юн | 24 | Лагункова Н.М.Дятлова Ю.В. |
2 | 130 | Дима Зінаїда | Ріпкінський р-нДЮСШ «К» | 18.03.1998 | 8.31.0 | І-юн | 21 | Дубоносова Н.М. |
3 | 719 | Чайка Яна | Козелецький р-н | 11.03.1998 | 9.25.0 | ІІ-юн | 18 | Шарак О.В. |
4 | 167 | Шкурат Вікторія | Ніжинський р-нДЮСШ «К» | 1998 | DNF | Ос. | Хоменко Д.О. |
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 148 | Редько Іванна | Коропський р-нДЮСШ«К» | 21.05.1999 | 3.37.6 | ІІІ | 24 | Лучко В.Л. |
2 | 40 | Подлісецька Вікторія | Коропський р-нДЮСШ«К» | 20.05.1999 | 3.39.0 | ІІІ | 21 | Лучко В.Л. |
3 | 333 | Пилипенко Ангеліна | Ніжинський р-нДЮСШ «К» | 01.12.2000 | 3.39.2 | ІІІ | 18 | Хоменко Д.О. |
4 | 46 | Лиходій Тетяна | ЧернігівОКДЮСШ «С» | 23.05.1999 | 3.44.7 | І-юн | 15 | Луценко І.ВЛуценко В.В |
5 | 54 | Скудная Анна | Н-Сіверський р-н | 14.08.2001 | 3.44.9 | І-юн | 13 | Бренз А.М. |
6 | 3 | Пурига Валентина | Н-Сіверський р-н | 19.01.2000 | 3.45.5 | І-юн | 11 | Клименко В.В. |
7 | 510 | Прокопенко Каріна | Бахмацький р-нДЮСШ «К» | 23.06.2000 | 3.57.4 | І-юн | 9 | Севастьянов В.Ю. |
8 | 169 | Висовень Альона | Ніжинський р-нДЮСШ «К» | 31.03.1999 | 3.59.3 | І-юн | 7 | Сахно В.К.Хоменко Д.О. |
9 | 256 | Філімончук Анастасія | Ніжинський р-нДЮСШ «К» | 23.01.1999 | 4.30.0 | ІІ-юн | 5 | Сахно В.К.Хоменко Д.О. |
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 414 | Олійник Даяна | Ріпкінський р-нДЮСШ «К» | 14.01.2001 | 3.49.3 | ІІІ | 24 | Дубоносова Н.М. |
2 | 160 | Казіонова Ксенія | Н-Сіверський р-н | 23.05.2001 | 3.51.3 | І-юн | 21 | Клименко В.В. |
3 | 75 | Кожа Діана | Козелецький р-нДЮСШ МОН | 17.09.2001 | 3.51.5 | І-юн | 18 | Шарак О.В. |
4 | 99 | Калашник Сніжана | Н-Сіверський р-н | 17.04.2001 | 3.51.9 | І-юн | 15 | Клименко В.В. |
5 | 82 | Гавриленко Катерина | Козелецький р-нДЮСШ МОН | 12.06.2001 | 4.01.8 | І-юн | Ос. | Переш Ю.М. |
6 | 501 | Вінниченко Анастасія | ЧернігівКДЮСШ-1 МОН | 06.01.2002 | 4.02.9 | І-юн | Ос. | Антонова В.Г. |
7 | 399 | Семко Дарина | Щорський р-нДЮСШ МОН | 27.09.2002 | 4.05.1 | І-юн | 13 | Бережной В.Д. |
8 | 169 | Казіонова Вікторія | Н-Сіверський р-н | 23.05.2001 | 4.07.0 | І-юн | 11 | Клименко В.В. |
9 | 7 | Капленко Надія | НіжинДЮСШ МОН | 05.01.2000 | 4.07.6 | І-юн | Ос. | Кремез О. М.Кремез М.П. |
10 | 400 | Лебідь Валерія | Щорський р-нДЮСШ МОН | 30.10.2002 | 4.16.0 | ІІ-юн | 9 | Бережной В.Д. |
11 | 216 | Міщенко Вікторія | ЧернігівКДЮСШ-1 МОН | 22.11.2001 | 4.16.8 | ІІ-юн | Ос. | Антонова В.Г. |
12 | 29 | Дворніченко Яна | ЧернігівКДЮСШ “Атлет”-У | 20.07.2003 | 4.18.2 | ІІ-юн | Ос. | Шульга О.П. |
13 | 11 | Беревсная Валерія | Н-Сіверський р-н | 21.06.2001 | 4.19.5 | ІІ-юн | Ос. | Бренз А.М. |
14 | 40 | Немилостива Юлія | ЧернігівСДЮШОР л/с | 02.06.2001 | 4.30.5 | ІІІ-юн | Ос. | Даниленко М.М. |
15 | 158 | Полюшко Вікторія | Н-Сіверський р-н | 31.07.2001 | 4.50.0 | ІІІ-юн | Ос. | Клименко В.В. |
16 | 397 | Солтинская Оксана | Щорський р-нДЮСШ МОН | 21.04.2002 | 4.52.3 | б/р | 7 | Бережной В.Д. |
Головний суддя змагань (Рябов В.В.)
Головний секретар змагань (Антонова В.Г.)
А где мой результат? Я бежала под №29 1000м в группе 2001 и младше.Мой результат 4.18.
Добавили Ваш результат!
Настя Чоботар молодчинка!!
Ура! Я-рекордсменка мира среди детей в возрасте 1 год.
Скажите почему стоит ? возле Мазура Димы Нежин,
Капленко Надія 2001г.р. а не 2000