Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу
серед дорослих,юніорів,юніорок,юнаків та дівчат
м. Чернігів, ЦПКіВ
13 жовтня 2016 р
РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ
Місце | Команди | Очки | |||
1 | м. Чернігів | 204 | |||
2 | м.Новгород-Сіверський | 155 | |||
3 | Козелецький р-н | 153 | |||
4 | Ніжинський р-н | 139 | |||
5 | Чернігівський р-н | 136 | |||
6 | Новгород-Сіверський р-н | 59 | |||
7 | Сновський р-н | 54 | |||
8 | м. Прилуки | 46 | |||
9 | Борзнянський р-н | 33 | |||
10 | Носівський р-н | 24 | |||
Особисті результати
Крос 1 км юнаки 2003 р.н. і мол. | |||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Очки | Тренери | ||||
1 | Лісогор Олександр | Чернігів,У,СДЮШОР “л/с | 00.00.2004 | 3.20.3 | ІІ-юн | 24 | Лісогор В.М.. | ||||
2 | Лях Микита | Чернігів,У,СДЮШОР “л/с | 18.03.2003 | 3.29.0 | ІІ-юн | 21 | Даниленко М.М. | ||||
3 | Мішустін Денис | Чернігів,У,СДЮШОР “л/с | 25.05.2003 | 3.29.9 | ІІ-юн | 18 | Даниленко М.М. | ||||
4 | Волков Констянтин | Прилуки “С” | 10.07.2003 | 3.35.6 | ІІ-юн | 15 | Марченко М.С. | ||||
5 | Любочка Олександр | Н-Сіверський р-н | 00.00.2004 | 3.39.3 | ІІІ-юн | 13 | Циганков А.Ф. | ||||
6 | Ющенко Валерій | Чернігівський р-н,У,СДЮШОР “л/с | 00.00.2003 | 3.39.6 | ІІІ-юн | 11 | Гайовий А.І. | ||||
7 | Писарев Михайло | Чернігів, С, КДЮСШ -2 | 27.03.2003 | 3.39.9 | ІІІ-юн | Ос | Філіпови | ||||
8 | Тимошенко Максим | Сновський р-н, МОН, ДЮСШ | 14.08.2003 | 3.43.6 | ІІІ-юн | 9 | Лахадінов Є.О. | ||||
9 | Коробко Павло | Сновський р-н, МОН, ДЮСШ | 15.02.2003 | 3.44.3 | ІІІ-юн | 7 | Лахадінов Є.О. | ||||
10 | Аксюта Володимир | Чернігів,У,СДЮШОР “л/с | 11.09.2003 | 3.47.5 | ІІІ-юн | Ос | Лісогор В.М.. Лісогор М.А. | ||||
11 | Тарасенко Віталій | Чернігів, С, ОКДЮСШ | 04.12.2004 | 3.47.9 | ІІІ-юн | 5 | Луценко В.В. | ||||
12 | Гречанюк Владислав | Чернігів, МОН, КДЮСШ-1 | 27.02.2003 | 3.50.2 | ІІІ-юн | Ос | Антонова В.Г. | ||||
13 | Базилевич Артем | Чернігів,У,СДЮШОР “л/с | 08.10.2003 | 3.52.3 | ІІІ-юн | Ос | Даниленко М.М. | ||||
14 | Мегеня Владислав | Н-Сіверський р-н | 00.00.2003 | 4.00.5 | ІІІ-юн | 4 | Циганков А.Ф. | ||||
15 | Ткач Олег | Чернігівський р-н,У,СДЮШОР “л/с | 00.00.2003 | 4.02.3 | ІІІ-юн | 3 | Гайовий А.І. | ||||
16 | Розенко Кирил | Чернігів,У,СДЮШОР “л/с | 14.09.2004 | 4.05.0 | ІІІ-юн | Ос | Даниленко М.М. | ||||
17 | Мироненко Дмитро | Чернігівський р-н,У,СДЮШОР “л/с | 00.00.2004 | 4.06.8 | б/р | Ос | Гайовий А.І. | ||||
18 | Павлюк Дмитро | Чернігів, У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 24.03.2003 | 4.07.0 | б/р | Ос | Корецька С.М. | ||||
19 | Ющенко Кирило | Чернігівський р-н,У,СДЮШОР “л/с | 00.00.2004 | 4.07.4 | б/р | Ос | Гайовий А.І. | ||||
20 | Бутенко Олег | Чернігів, МОН, КДЮСШ-1 | 27.02.2003 | 4.09.4 | б/р | Ос | Антонова В.Г. | ||||
21 | Каун Павло | Чернігів,У,СДЮШОР “л/с | 13.06.2005 | 4.21.0 | б/р | Ос | Даниленко М.М. | ||||
22 | Мітус Денис | Чернігів, С, КДЮСШ -2 | 30.11.2003 | 4.28.8 | б/р | Ос | Філіпови | ||||
23 | Черняк Євгеній | Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ | 01.09.2003 | 4.32.8 | б/р | 2 | Клименко В.В. | ||||
24 | Дмитренко Андрій | Чернігів,У,СДЮШОР “л/с | 15.08.2006 | 4.39.4 | б/р | Ос | Даниленко М.М. | ||||
25 | Ядов Антон | Сновський р-н, МОН, ДЮСШ | 24.06.2004 | 4.41.1 | б/р | 0 | Івлєв В.Ю. | ||||
26 | Коломієць Єгор | Чернігів, МОН, КДЮСШ-1 | 24.03.2003 | 5.20.0 | б/р | Ос | Антонова В.Г. | ||||
27 | Чернецький Максим | Чернігів,У,СДЮШОР “л/с | 12.07.2006 | 5.22.6 | б/р | Ос | Даниленко М.М. | ||||
Тупик Дмитро | Чернігів,У,СДЮШОР “л/с | 31.07.2004 | DNS | б/р | Ос | Даниленко М.М. | |||||
Бондар Віктор | Чернігів, МОН, КДЮСШ-1 | 20.12.2002 | 4.02.4 | ІІІ-юн | п/к | Антонова В.Г. | |||||
Крос 2 км юнаки 2001-2002 р.н. | |||||||||||
1 | Гаркавий Кирил | Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ | 26.11.2002 | 7.11.8 | ІІ-юн | 24 | Клименко В.В. | ||||
2 | Пущай Владислав | Н-Сіверський р-н | 00.00.2001 | 7.14.0 | ІІ-юн | 21 | Циганков А.Ф. | ||||
3 | Грищенко Валерій | Щорський р-н, МОН, ДЮСШ | 17.09.2001 | 7.19.6 | ІІ-юн | 18 | Лахадінов Є.О. | ||||
4 | Колупайко Віталій | Чернігів,У,СДЮШОР “л/с | 16.10.2001 | 7.22.5 | ІІ-юн | Ос | Лісогор В.М., Лісогор М.А. | ||||
5 | Шугалій Володимир | Борзнянський р-н, МОН, ДЮСШ | 00.00.2000 | 7.23.5 | ІІ-юн | 15 | Даценко О.М. | ||||
6 | Добродій Дмитро | Чернігів, С, ОКДЮСШ | 22.09.2002 | 7.35.0 | ІІ-юн | 13 | Луценко В.В. | ||||
7 | Кутер Сергій | Борзнянський р-н, МОН, ДЮСШ | 28.05.2001 | 7.39.3 | ІІ-юн | 11 | Романенко Р.О. | ||||
8 | Маруженко Богдан | Чернігів, У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 25.01.2001 | 7.41.4 | ІІ-юн | Ос | Корецька С.М. | ||||
9 | Сергієнко Михайло | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 27.11.2002 | 7.43.4 | ІІ-юн | 9 | Сергієнко В.А. | ||||
10 | Козліченко Стас | Н-Сіверський р-н | 00.00.2000 | 7.43.6 | ІІ-юн | 7 | Циганков А.Ф. | ||||
11 | Назаренко Ігор | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 29.04.2002 | 7.44.0 | ІІ-юн | 5 | Сергієнко В.А. | ||||
12 | Самусь Дмитро | Чернігів,У,СДЮШОР “л/с | 14.11.2001 | 7.53.2 | ІІ-юн | Ос | Даниленко М.М. | ||||
13 | Котов Владислав | Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ | 18.10.2001 | 7.54.6 | ІІ-юн | 4 | Бренз А.М. | ||||
14 | Колодій Дмитро | Сновський р-н, МОН, ДЮСШ | 20.04.2001 | 8.03.6 | ІІ-юн | 3 | Лахадінов Є.О. | ||||
15 | Левицький Юрій | Н-Сіверський р-н | 00.00.2002 | 8.04.8 | ІІ-юн | 2 | Циганков А.Ф. | ||||
16 | Коваленко Данило | Н-Сіверський р-н | 00.00.2002 | 8.05.0 | ІІ-юн | 0 | Циганков А.Ф. | ||||
17 | Колос Владислав | Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ | 03.07.2002 | 8.25.6 | б/р | 0 | Бренз А.М. | ||||
18 | Михайлов Артем | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 28.06.2002 | 8.34.0 | б/р | 0 | Півторацький С.М. | ||||
19 | Дмитриченко Володимир | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 30.08.2001 | 8.46.0 | б/р | 0 | Сахно В.К. | ||||
20 | Куропаткін Владислав | Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ | 25.08.2002 | 9.16.0 | б/р | 0 | Бренз А.М. | ||||
Анищенко Денис | Сновський р-н, МОН, ДЮСШ | 09.06.2001 | DNF | Лахадінов Є.О. | |||||||
Крос 3 км юнаки 1999-2000 р.н. | |||||||||||
1 | Рева Євгеній | Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ | 23.04.2000 | 10.28.0 | ІІІ | 24 | Клименко В.В. | ||||
2 | Приходько Євген | Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ | 14.10.2000 | 10.30.3 | І-юн | 21 | Клінчук А.Б. | ||||
3 | Піддубний Юрій | Чернігів, МОН, КДЮСШ-1 | 17.10.1999 | 10.35.8 | І-юн | 18 | Овчаренко І.М. | ||||
4 | Слісаренко Максим | Чернігів, С, ОКДЮСШ | 16.04.2000 | 10.38.0 | І-юн | 15 | Масюк А.М. | ||||
5 | Крюков Денис | Чернігів, У, КДЮСШ | 00.00.1999 | 10.40.0 | І-юн | 13 | Лагункова Н.М.,Клюєв А.О. | ||||
6 | Лях Володимир | Чернігів, У, ШВСМ | 14.05.1999 | 10.44.8 | І-юн | Ос | Даниленко М.М. | ||||
7 | Суінов Рустам | Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ | 21.10.1999 | 10.56.5 | І-юн | 11 | Шарак О.В. | ||||
8 | Ільченко Віталій | Чернігів,У,СДЮШОР “л/с | 00.00.2000 | 10.58.6 | І-юн | 9 | Сторожок В.П. | ||||
9 | Кравцов Сергій | Чернігів, С, ОКДЮСШ | 27.11.2000 | 10.58.8 | І-юн | Ос | Луценко І.В. | ||||
10 | Слиш Олександр | Чернігів,У,ДЮСШ “Атлет” | 12.10.2000 | 11.25.6 | ІІ-юн | Ос | Шульга О.П. | ||||
11 | Копил Олександр | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 18.08.1999 | 11.32.4 | ІІ-юн | 7 | Сахно В.К. | ||||
12 | Сотник Євген | Чернігів, У, КДЮСШ | 09.01.1999 | 12.02.3 | ІІ-юн | Ос | Рябов В.В | ||||
13 | Завахин Ростислав | Н-Сіверський р-н | 00.00.1999 | 12.24.3 | ІІІ-юн | Ос | Циганков А.Ф. | ||||
14 | Костючок Вадим | Чернігів, ЧНПУ | 17.03.1999 | 12.26.8 | ІІІ-юн | Ос | Рябов В.В | ||||
15 | Сивак Олексій | Борзнянський р-н, МОН, ДЮСШ | 26.03.1999 | 12.58.6 | ІІІ-юн | 5 | Романенко Р.О. | ||||
16 | Медведьов Руслан | Сновський р-н, МОН, ДЮСШ | 17.09.2000 | 13.34.8 | б/р | 4 | Медведьова Н.М. | ||||
17 | Андрієць Олександр | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 07.10.1999 | 13.57.5 | б/р | 3 | Півторацький С.М. | ||||
Крос 5 км юніори 1997-1998 р.н. | |||||||||||
1 | Прокофьєв Павло | Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ | 17.06.1998 | 17.40.2 | ІІІ | 24 | Шарак О.В. | ||||
2 | Мироненко Костянтин | Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 | 26.09.1998 | 18.08.8 | І-юн | 21 | Красільник Т.С. | ||||
3 | Батуренко Ігор | Чернігів,У, КДЮСШ | 03.11.1997 | 18.23.3 | І-юн | 18 | Рябов В.В.Кузьомко Л.М. | ||||
4 | Пісня Сергій | Чернігів, С, ОКДЮСШ | 16.12.1997 | 19.16.5 | ІІ-юн | 15 | Луценко В.В. | ||||
5 | Бражник Олександр | Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ | 11.09.1998 | 20.13.8 | ІІ-юн | 13 | Шарак О.В. | ||||
Крос 5 км чоловіки | |||||||||||
1 | Кровлайдіс Сергій | Чернігів, “У” | 14.01.1978 | 16.50.0 | ІІІ | 24 | Сердюк В.І. | ||||
2 | Давиденко Микола | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 03.07.1991 | 17.03.8 | ІІІ | 21 | Сахно В.К. | ||||
3 | Клочко Артем | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 12.12.1995 | 17.19.8 | ІІІ | 18 | Сахно В.К. | ||||
4 | Слесаренко Сергій | Чернігів, С, КДЮСШ -2 | 30.12.1994 | 18.14.2 | І-юн | 15 | Філіпови | ||||
5 | Якименко Віталій | Прилуки “С” | 08.10.1985 | 18.28.2 | І-юн | 13 | Марченко М.С. | ||||
6 | Романенко Олександр | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 26.09.1984 | 18.37.0 | І-юн | 11 | Сахно В.К. | ||||
7 | Сахно Володимир | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 29.07.1970 | 18.40.4 | І-юн | 9 | Тараско О.І. | ||||
8 | Корогод Дмитро | Чернігів, С, КДЮСШ -2 | 30.07.1996 | 19.30.7 | ІІ-юн | 7 | Філіпови | ||||
9 | Музика Максим | Чернігів, У, КДЮСШ | 12.06.1995 | 20.20.0 | ІІ-юн | Ос | Рябов В.В. | ||||
Крос 1 км дівчата 2003 р.н. і мол. | |||||||||||
1 | Купрієнко Дарина | Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ | 02.04.2004 | 3.45.4 | ІІІ | 24 | Бренз А.М. | ||||
2 | Савостьянова Тетяна | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 25.01.2003 | 3.46.2 | ІІІ | 21 | Сахно В.К. | ||||
3 | Дворніченко Яна | Чернігів,У,ДЮСШ “Атлет” | 20.07.2003 | 3.47.9 | ІІІ | 18 | Шульга О.П. | ||||
4 | Копитько Анастасія | Чернігів,У,ДЮСШ “Атлет” | 21.03.2004 | 3.51.8 | І-юн | 15 | Корецька С.М. | ||||
5 | Федорчук Марія | Чернігівський р-н,У,СДЮШОР “л/с | 00.00.2003 | 3.58.9 | І-юн | 13 | Гайовий А.І. | ||||
6 | Сирай Катерина | Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ | 30.07.2003 | 4.07.7 | І-юн | 11 | Потебня Л.І. | ||||
7 | Полюшко Марина | Н-Сіверський р-н | 00.00.2004 | 4.08.5 | І-юн | 9 | Циганков А.Ф. | ||||
8 | Душина Софія | Н-Сіверський р-н | 00.00.2004 | 4.13.4 | ІІ-юн | 7 | Циганков А.Ф. | ||||
9 | Коваленко Єлізавета | Н-Сіверський р-н | 00.00.2004 | 4.14.0 | ІІ-юн | Ос | Циганков А.Ф. | ||||
10 | Светюха Ольга | Чернігівський р-н,У,СДЮШОР “л/с | 00.00.2005 | 4.17.2 | ІІ-юн | 5 | Сторожок В.П. | ||||
11 | Геращенко Валерія | Чернігівський р-н,У,СДЮШОР “л/с | 00.00.2003 | 4.18.0 | ІІ-юн | 4 | Гайовий А.І. | ||||
12 | Артеменко Вікторія | Сновський р-н, МОН, ДЮСШ | 19.11.2003 | 4.18.6 | ІІ-юн | Ос | Карпенко О.М. | ||||
13 | Дорошенко Яна | Чернігів, У, СДЮШОР з л/с | 00.00.2005 | 4.22.8 | ІІ-юн | Ос | Лісогор М.О. | ||||
14 | Коробко Влада | Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ | 10.10.2003 | 4.23.8 | ІІ-юн | 3 | Бренз А.М. | ||||
15 | Гренфельд Дарина | Сновський р-н, МОН, ДЮСШ | 15.02.2004 | 4.26.6 | ІІ-юн | 2 | Карпенко О.М. | ||||
16 | Куропаткіна Аліна | Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ | 02.04.2005 | 4.28.6 | ІІ-юн | 0 | Бренз А.М. | ||||
17 | Кошевська Яна | Сновський р-н, МОН, ДЮСШ | 20.06.2003 | 4.32.0 | ІІІ-юн | 0 | Івлєв В.Ю. | ||||
18 | Москаленко Анастасія | Чернігівський р-н,У,СДЮШОР “л/с | 00.00.2004 | 4.32.7 | ІІІ-юн | Ос | Гайовий А.І. | ||||
19 | Ушакова Марина | Чернігів, У, СДЮШОР з л/с | 31.05.2003 | 4.48.6 | ІІІ-юн | Ос | Даниленко М.М. | ||||
Кононець Анастасія | Носівський р-н, ДЮСШ | 14.01.2004 | DNF | Шиша Н.О | |||||||
Крос 1 км дівчата 2001-2002 р.н. | |||||||||||
1 | Гуленок Ніна | Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ | 07.09.2001 | 3.34.4 | ІІІ | 24 | Бренз А.М. | ||||
2 | Деркач Ріната | Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ | 12.08.2002 | 3.35.3 | ІІІ | 21 | Горбач К.В | ||||
3 | Сальна Вероніка | Прилуки “С” | 26.08.2004 | 3.36.9 | ІІІ | 18 | Марченко М.С. | ||||
4 | Вороная Валентина | Чернігівський р-н,У,СДЮШОР “л/с | 00.00.2002 | 3.46.0 | ІІІ | 15 | Сторожок В.П. | ||||
5 | Немилостива Юлія | Чернігів, У, СДЮШОР з л/с | 02.06.2001 | 3.51.2 | І-юн | Ос | Даниленко М.М. | ||||
6 | Шабетя Катерина | Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ | 07.11.2002 | 3.51.6 | І-юн | 13 | Бренз А.М. | ||||
7 | Шеверова Вікторія | Сновський р-н, МОН, ДЮСШ | 29.07.2001 | 3.52.0 | І-юн | 11 | Середа С.С.,Карпенко О.М. | ||||
8 | Грек Анна | Чернігів,У, КДЮСШ | 13.06.2001 | 3.56.0 | І-юн | 9 | Мельник О.М. | ||||
9 | Федосенко Ангеліна | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 10.07.2001 | 4.01.5 | І-юн | 7 | Потебня Л.І | ||||
10 | Казіонова Ксенія | Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ | 23.05.2001 | 4.05.8 | І-юн | 5 | Клименко В.В. | ||||
11 | Суспіна Анастасія | Чернігів,У,ДЮСШ “Атлет” | 17.07.2001 | 4.11.0 | ІІ-юн | Ос | Вятіорець С.Є., Середа С.С | ||||
12 | Дячук Анастасія | Чернігівський р-н,У,СДЮШОР “л/с | 00.00.2001 | 4.12.6 | ІІ-юн | 4 | Гайовий А.І. | ||||
13 | Воробей Ульянна | Н-Сіверський р-н | 00.00.2002 | 4.12.7 | ІІ-юн | Ос | Циганков А.Ф. | ||||
14 | Щербак Крістіна | Н-Сіверський р-н | 00.00.2002 | 4.14.3 | ІІ-юн | Ос | Циганков А.Ф. | ||||
15 | Науменко Яна | Н-Сіверський р-н | 00.00.2001 | 4.19.5 | ІІ-юн | 3 | Циганков А.Ф. | ||||
16 | Мірошниченко Діана | Чернігів, КДЮСШ-1 | 12.03.2001 | 4.21.2 | ІІ-юн | Ос | Овчаренко І.М. | ||||
17 | Довгаль Ярина | Борзнянський р-н, МОН, ДЮСШ | 03.10.2002 | 4.27.7 | ІІ-юн | 2 | Кутер С.Г. | ||||
18 | Калюжна Анна | Чернігів, У, СДЮШОР з л/с | 00.00.2002 | 4.28.8 | ІІ-юн | 0 | Паршуков В.С. | ||||
19 | Комар Дарина | Н-Сіверський р-н | 00.00.2002 | 4.33.0 | ІІІ-юн | 0 | Циганков А.Ф. | ||||
20 | Карпенко Олеся | Н-Сіверський р-н | 00.00.2001 | 5.14.8 | б/р | 0 | Циганков А.Ф. | ||||
Коверзієва Юлія | Чернігів, У, СДЮШОР з л/с | 16.06.2001 | DNS | Лісогор В.М., Лісогор М.А. | |||||||
Крос 2 км дівчата 1999-2000 р.н. | |||||||||||
1 | Юхно Ірина | Носівський р-н, ДЮСШ | 12.07.1999 | 7.47.6 | ІІІ | 24 | Папіна О.П. | ||||
2 | Карпенко Валентина | Чернігівський район, СДЮШОР з л/с | 00.00.2000 | 7.53.6 | ІІІ | 21 | Гайовий А.І. | ||||
3 | Гетьман Наталія | Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ | 02.01.1999 | 8.13.3 | І-юн | 18 | Клименко В.В. | ||||
4 | Соловей Ірина | Чернігів, У, СДЮШОР з л/с | 00.00.1999 | 8.16.0 | І-юн | 15 | Лісогор В.М. | ||||
5 | Савченко Валерія | Чернігів, У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 27.08.2000 | 8.51.2 | ІІ-юн | 13 | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | ||||
6 | Скудная Анна | Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ | 17.08.2000 | 8.55.8 | ІІ-юн | 11 | Бренз А.М. | ||||
7 | Іонанова Анастасія | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 07.04.2000 | 9.29.6 | ІІ-юн | 9 | Сахно В.К. | ||||
Пиркова Богдана | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 19.05.1999 | DNF | Сахно В.К. | |||||||
Крос 3 км юніорки 1997-1998 р.н. | |||||||||||
1 | Коваленко Ганна | Чернігів, У-К, СДЮШОР з л/с | 00.00.1997 | 11.17.0 | ІІ | 24 | Зоц Н.М.,Паршуков В.С. | ||||
2 | Жигун Яна | Чернігів,У, КДЮСШ | 00.00.1998 | 11.21.0 | ІІ | 21 | Лагункова Н.М., Клюєв А.О. | ||||
3 | Демченко Вікторія | Козелецький р-н, К, ДЮСШ | 27.03.1998 | 13.39.3 | І-юн | 18 | Монастирська Т.І. | ||||
4 | Кубрак Алла | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 14.04.1998 | 14.24.6 | ІІ-юн | 15 | Сахно В.К. | ||||
5 | Валієва Каріна | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 19.06.1998 | 14.47.3 | ІІІ-юн | 13 | Сахно В.К. | ||||
6 | Неруш Юлія | Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ | 24.10.1998 | 15.09.5 | ІІІ-юн | 11 | Клименко В.В. | ||||
7 | Ярош Анастасія | Чернігів, ЧНПУ | 26.05.1998 | 15.32.5 | ІІІ-юн | Ос | Рябов В.В. | ||||
Крос 3 км жінки. | |||||||||||
1 | Рябова Оксана | Чернігів, “У” | 01.06.1988 | 11.39.3 | ІІ | 24 | Рябов В.В. | ||||
2 | Хорева Олена | Чернігів,У, КДЮСШ | 10.08.1992 | 14.32.3 | ІІ-юн | 21 | Рябов В.В. | ||||
3 | Демченко Анастасія | Козелецький р-н, К, ДЮСШ | 06.09.1996 | 15.43.6 | ІІІ-юн | 18 | Монастирська Т.І | ||||
4 | Солодка Катерина | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 16.06.1995 | 15.49.9 | ІІІ-юн | 15 | Сахно В.К. | ||||
Головний суддя змагань (Рябов В.В.) | |||||||||||
Головний секретар змагань (Антонова В.Г.) |