Чемпіонат області з легкої атлетики серед чоловіків і жінок,

 юніорів і юніорок, юнаків та дівчат 1999 р.н і молодше

23-24 червня 2016 р.

м.Чернігів, стадіон ім. Ю.О.Гагаріна

РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ 

Місце Команди Очки
І група
1 Чернігів 422
2 Прилуки 291
3 Новгород-Сіверський 184
4 Ніжин 50
ІІ група
1 Менський р-н 258
2 Ніжинський  р-н 226
3 Козелецький р-н 48
ІІІ група
1 Носівський р-н 132

Особисті результати

100м чоловіки
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Очки Тренери
1 Кравець Максим Чернігів, С,ОШВСМ 08.04.1984 11,6 Ф-10,9 І 24 Луценко В.В.
2 Ніколайчик Константин Менський р-н «К» ДЮСШ 20.09.1991 12,4 Ф-12,0 ІІІ 21 Терпицька І.Л.
Василенко Сергій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 18.06.1996 DNS Овчаренко І.М.
Рибецький Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 00.00.1984 DNS Луценко В.В.
Дворніков Андрій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 06.01.1995 DNS Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
100м юніори
1 Кущ Віктор Козелецький р-н МОН ДЮСШ 30.08.1998 11,4 Ф-11,4 ІІ 24 Шарак О.В.
2 Приліпко Олександр Прилуки МОН ДЮСШ 20.07.1998 11,9 Ф-11,6 ІІІ 21 Салівон Р.П. Демешко С.В.
3 Сартанія Дмитро Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 10.11.1998 11,8 Ф-12,2 ІІІ Ос Корецька С.М
Коптель Вадим Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 16.06.1998 DNS Овчаренко І.М.
100м юнаки
1 Прохоренко Володимир Козелецький р-н МОН ДЮСШ 02.12.2000 11,3 Ф-11,3 ІІ 24 Сергієнко В.А.
2 Чернобай Микола Чернігів «С» ОКДЮСШ 07.03.2000 11,6 Ф-11,6 ІІІ 21 Масюк А.М.
3 Маслюк Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 13.06.2000 11,6 Ф-11,7 ІІІ 18 Овчаренко І.М.
4 Барковський Нікіта Чернігів, У, КДЮСШ 13.01.1999 11,7 Ф-12,0 ІІІ 15 Плотіцини
5 Андрієць Олександр Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 07.10.1999 11,8 Ф-12,0 ІІІ 13 Сахно В.К.
6 Чернєв Констянтин Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 09.07.2000 11,7Ф-12,1 ІІІ Ос Шульга О.П.
7 Бован Олексій Чернігів «С» ОКДЮСШ 21.08.2001 12,1 Ф-12,1 І-Юн 11 Луценко І.В.
8 Землинський Богдан Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 18.10.2000 12,1 Ф-12,2 І-Юн Ос Шульга О.П.
9 Неділя Назар Чернігів, У, КДЮСШ 00.00.2000 12,2 І-Юн Ос Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
10 Кучеренко Богдан Чернігів «С» ОКДЮСШ 23.07.2001 12,2 І-Юн 9 Луценко В.В.
11 Шамрук Максим Менський р-н МОН ДЮСШ 10.08.1999 12,2 І-Юн 7 Пушкаренко М.Г.
12 Картавцев Сергій Носівський р-н МОН ДЮСШ 20.02.1999 12,2 І-Юн 5 Бочок В.А.
13 Маруженко Богдан Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 25.01.2001 12,4 І-Юн Ос Корецька С.М
14 Шамрук Олександр Менський р-н МОН ДЮСШ 07.09.2001 12,4 І-Юн 4 Пушкаренко М.Г.
15 Кондратьєв Андрій Чернігів, У, КДЮСШ 00.00.1999 12,6 ІІ-Юн Ос Плотіцини
16 Слиш Олександр Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 12.10.2000 12,9 ІІ-Юн Ос Шульга О.П.
17 Гавриленко Максим Чернігів,МОН, КДЮСШ-2 12.08.2003 12,9 ІІ-Юн Ос Шевчук О.Л.
18 Сироватко Максим Чернігів,МОН, КДЮСШ-2 01.02.2003 13,0 ІІ-Юн Ос Шевчук О.Л.
19 Тарасенко Віталій Чернігів «С» ОКДЮСШ 04.12.2004 13,2 ІІІ-Юн Ос Луценко І.В.
20 Добродій Дмитро Чернігів «С» ОКДЮСШ 22.09.2002 13,3 ІІІ-Юн Ос Луценко В.В.
21 Устинов Дмитро Чернігів, «У», КДЮСШ 02.12.2001 13,8 ІІІ-Юн Ос Мельник О.М
22 Коврига Сергій Менський р-н «К» ДЮСШ 20.01.2004 14,0 ІІІ-Юн Ос Таратухіна Н.П
23 Малюга Дмитро Чернігів, «У», КДЮСШ 02.12.2005 15,4 б/р Ос Мельник О.М
24 Триголосов Денис Чернігів, «У», КДЮСШ 26.11.2005 15,5 б/р Ос Мельник О.М
25 Мироненко Денис Чернігів, «У», КДЮСШ 16.04.2006 16,0 б/р Ос Мельник О.М
Вовк Данило Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 16.05.2001 DNS 0 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
Куріка Микита Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 18.11.2000 DNS Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
Пугач Руслан Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 26.03.2001 DNS Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
200м чоловіки
1 Єрмоленко Андрій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 23.12.1991 22,5 І 24 Сердюк В.І. Дубоносов В.І.
2 Кравець Максим Чернігів, «С»,ОШВСМ 08.04.1984 22,7 І 21 Луценко В.В.
3 Дяченко Роман Ніжинський р-н, «К», ДЮСШ 23.11.1989 23,7 ІІІ 18 Сахно В.К.
4 Рудик Максим Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 19.03.1982 23,9 ІІІ Ос Шульга О.П. Нікитенко Д.М.
5 Ніколайчик Константин Менський р-н «К» ДЮСШ 20.09.1991 26,5 І-Юн 0 Терпицька І.Л.
Рибецький Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 24.10.1996 DNS Овчаренко І.М.
Дворніков Андрій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 06.01.1995 DNS Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
200м юніори
1 Батуренко Ігор Чернігів, «У», КДЮСШ 03.11.1997 22,4 І 24 Кузьомко Л. М. Рябов В.В
2 Приліпко Олександр Прилуки МОН ДЮСШ 20.07.1998 25,1 ІІІ 21 Салівон Р.П. Демешко С.В.
3 Сартанія Дмитро Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 10.11.1998 DNS Ос Корецька С.М
200м юнаки
1 Барковський Нікіта Чернігів, У, КДЮСШ 13.01.1999 25,0 ІІІ 24 Плотіцини
2 Землинський Богдан Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 18.10.2000 25,3 ІІІ Ос Шульга О.П.
3 Ващенко Артем Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 29.03.2000 25,4 ІІІ 21 Антонова В. Г.
4 Шамрук Максим Менський р-н МОН ДЮСШ 10.08.1999 25,6 І-Юн 18 Пушкаренко М.Г.
5 Андрієць Олександр Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 07.10.1999 25,7 І-Юн 15 Сахно В.К.
6 Бован Олексій Чернігів «С» ОКДЮСШ 21.08.2001 25,9 І-Юн 13 Луценко І.В.
7 Шамрук Олександр Менський р-н МОН ДЮСШ 07.09.2001 26,0 І-Юн 11 Пушкаренко М.Г.
8 Чернєв Констянтин Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 09.07.2000 26,1 І-Юн Ос Шульга О.П.
9 Маруженко Богдан Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 25.01.2001 26,1 І-Юн Ос Корецька С.М
10 Слиш Олександр Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 12.10.2000 26,8 ІІ-Юн Ос Шульга О.П.
11 Сироватко Максим Чернігів,МОН, КДЮСШ-2 01.02.2003 27,0 ІІ-Юн Ос Шевчук О.Л.
Пугач Руслан Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 26.03.2001 DNS Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
Вовк Данило Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 16.05.2001 DNS Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
Маслюк Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 13.06.2000 DNS Ос Овчаренко І.М.
Крюков Денис Чернігів, У, КДЮСШ 23.03.1999 DNS Ос Лагункова Н.Н. Клюєв А. О.
400 м чоловіки
1 Єрмоленко Андрій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 23.12.1991 49,6 І 24 Сердюк В.І. Дубоносов В.І.
2 Дворніков Андрій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 06.01.1995 51,0 ІІ 21 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
3 Корогод Дмитро Чернігів «С» КДЮСШ — 2 30.07.1996 51,9 ІІ 18 Філіпови
4 Дяченко Роман Ніжинський р-н, «К», ДЮСШ 23.11.1989 53,5 ІІ 15 Сахно В.К.
5 Рудик Максим Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 19.03.1982 54,4 ІІІ Ос Шульга О.П. Нікитенко Д.М.
400м юніори
1 Батуренко Ігор Чернігів, «У», КДЮСШ 03.11.1997 54,0 ІІІ 24 Кузьомко Л. М. Рябов В.В
2 Черевач Антон Прилуки МОН ДЮСШ 21.06.1998 54,8 ІІІ 21 Салівон Р.П. Демешко С.В.
3 Пісня Сергій Чернігів «С» ОКДЮСШ 16.12.1997 56,5 І-Юн 18 Луценко В.В.
400м юнаки
1 Крюков Денис Чернігів, «У», КДЮСШ 29.03.1999 54,4 ІІІ 24 Лагункова Н.М.Клюєв А.О.
2 Кулініч Ярослав Прилуки МОН ДЮСШ 26.02.2000 57,0 І-Юн 21 Салівон Р.П. Демешко С.В.
3 Хохленко Назар Н-Сіверський МОН ДЮСШ 04.02.2001 57,1 І-Юн 18 Клименко В.В.
4 Ващенко Артем Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 29.03.2000 59,1 І-Юн 15 Антонова В. Г.
5 Лисиця Дмитро Н-Сіверський МОН ДЮСШ 25.10.2000 59,1 І-Юн 13 Клименко В.В.
6 Мазур Дмитро Ніжин, МОН, ДЮСШ 03.10.2001 59,5 І-Юн 11 Кремез О.М. Кремез М.П.
7 Слиш Олександр Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 12.10.2000 1,01,2 ІІ-Юн Ос Шульга О.П.
8 Маруженко Богдан Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 25.01.2001 1,04,2 б/р Ос Корецька С.М
Пугач Руслан Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 26.03.2001 DNS Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
Вовк Данило Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 16.05.2001 DNS Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
800м чоловіки
1 Корогод Дмитро Чернігів «С» КДЮСШ — 2 30.07.1996 2.00,9 ІІ 24 Філіпови
2 Козачок Василь Чернігів «С» КДЮСШ — 2 10.05.1996 2.01,6 ІІ 21 Філіпови
3 Романенко Олександр Чернігів «С» ОКДЮСШ 26.09.1984 2.09,9 ІІ 18 Луценко І.В.
4 Судак Дмитро Корюківський р-н МОН ДЮСШ 11.08.1995 2.14,9 ІІІ Ос самостійно
800м юніори
1 Черевач Антон Прилуки МОН ДЮСШ 21.06.1998 2.06,1 ІІ 24 Салівон Р.П. Демешко С.В.
2 Пісня Сергій Чернігів «С» ОКДЮСШ 16.12.1997 2.12,3 ІІІ 21 Луценко В.В.
3 Хрущ Дмитро Чернігів «У» КДЮСШ 26.08.1997 2.18.7 ІІІ Ос Рябов В.В.
800м юнаки
1 Рева Євгеній Н-Сіверський МОН ДЮСШ 23.04.2000 2.08,8 ІІ 24 Клименко В.В.
2 Хохленко Назар Н-Сіверський МОН ДЮСШ 04.02.2001 2.11,7 ІІІ 21 Клименко В.В.
3 Кулініч Ярослав Прилуки МОН ДЮСШ 26.02.2000 2.14,7 ІІІ 18 Салівон Р.П. Демешко С.В.
4 Лисиця Дмитро Н-Сіверський МОН ДЮСШ 25.10.2000 2.16,8 ІІІ 15 Клименко В.В.
5 Галушка Максим  Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 26.06.1999 2.23,0 І-Юн 13 Хорт. Т. М.
6 Устинов Дмитро Чернігів, «У», КДЮСШ 02.12.2001 2.32,0 ІІ-Юн Ос Мельник О. М.
1500м чоловіки
1 Казачок Василь Чернігів, «С», КДЮСШ- 2 10.05.1996 4.19,9 ІІ 24 Філіпови
2 Секера Дмитро  Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 10.01.1994 4.25,0 ІІ 21 Овчаренко І.М.
3 Романенко Олександр Ніжинський р-н, «К», ДЮСШ 26.09.1984 4.31,8 ІІІ 18 Сахно В.К.
1500м юніори
1 Рева Євгеній Н-Сіверський МОН ДЮСШ 23.04.2000 4.26,8 ІІІ 24 Клименко В.В.
2 Слісаренко Максим Чернігів «С» ОКДЮСШ 16.04.2000 4.30,2 ІІІ 21 Масюк А.М.
3 Лесь Віталій Ніжинський р-н, «К», ДЮСШ 27.07.1999 4.55,2 І-Юн 18 Сахно В.К.
3000 м чоловіки
1 Секера Дмитро Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 10.01.1994 9.48,1 ІІІ 24 Овчаренко І.М.
2 Сахно Володимир Ніжинський р-н, «К», ДЮСШ 23.07.1970 9.59,2 ІІІ 21 Тараско О. І.
Сараб Євген Чернігів Атлант-V2 18.09.1998 DNF Ос самостійно
3000 м юніори
1 Чудівський Сергій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 21.06.1997 10.32,1 І-Юн Ос Овчаренко І.М.
3000 м юнаки
1 Лесь Віталій Ніжинський р-н, «К», ДЮСШ 27.07.1999 10.27,4 І-Юн 24 Сахно В.К.
3000 м з/п чоловіки
1 Городиський Віктор Чернігів, «С», КДЮСШ- 2 10.08.1995 11.30,6 І-Юн Ос Філіпови
2 Яременко Володимир Чернігів, «С», КДЮСШ- 2 08.08.1994 12.03,6 І-Юн Ос Філіпови
Стрибки у довжину чоловіки
1 Городиський Віктор Чернігів, «С», КДЮСШ- 2 10.08.1995 5,16 ІІ-Юн Ос Філіпови
Дейнеко Юрій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 00.00.1996 DNS Ос Буланов О.М
Стрибки у довжину юніори
1 Пономарчук Юрій Чернігів, «С», КДЮСШ- 2 23.01.1997 5,54 І-Юн Ос Філіпови
2 Кравченко Антон Прилуки МОН ДЮСШ 11.04.1998 5,37 І-Юн 24 Салівон Р.П. Демешко С.В.
Стрибки у довжину юнаки
1 Мордашко Ярослав Менський р-н МОН ДЮСШ 19.08.1999 6,21 ІІІ 24 Терпицька І. Л
2 Кучеренко Богдан Чернігів «С» ОКДЮСШ 23.07.2001 5,23 ІІ-Юн 21 Луценко В.В.
3 Джиба Владислав Чернігів, «С», КДЮСШ- 2 09.02.2001 5,10 ІІ-Юн Ос Філіпови
4 Маруженко Богдан Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 25.01.2001 4,75 ІІ-Юн Ос Корецька С.М
5 Добродєй Дмитро Чернігів «С» ОКДЮСШ 22.09.2002 4,59 ІІІ-Юн Ос Луценко В.В.
6 Коврига Сергій Менський р-н «К» ДЮСШ 20.01.2004 4,21 ІІІ-Юн Ос Таратухіна Н.П
7 Малюга Дмитро Чернігів, «У», КДЮСШ 02.12.2001 3,84 б/р Ос Мельник О. М.
8 Мироненко Денис Чернігів, «У», КДЮСШ 16.04.2006 3,42 б/р Ос Мельник О. М.
9 Триголосов Дмитро Чернігів, «У», КДЮСШ 26.11.2005 3,40 б/р Ос Мельник О. М.
Землинський Богдан Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 18.10.2000 DNS Ос Шульга О.П.
Чернев Костянтин Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 18.10.2000 DNS Ос Шульга О.П.
Потрійний стрибок юніори
1 Кравченко Антон Прилуки МОН ДЮСШ 11.04.1998 12,05 І-Юн 24 Салівон Р.П. Демешко С.В.
2 Пономарчук Юрій Чернігів, «С», КДЮСШ- 2 23.01.1997 11,58 ІІ-Юн Ос Філіпови
Потрійний стрибок юнаки
Мордашко Ярослав Менський р-н МОН ДЮСШ 19.08.1999 ХХХ 0 Терпицька І. Л
Коврига Сергій Менський р-н «К» ДЮСШ 20.01.2004 DNS Ос Таратухіна Н.П
Штовхання ядра чоловіки       
1 Попов Роман Чернігів, «У», КДЮСШ 00.00.1993 16,17 КМС 24 Кондратенко П.Б
2 Сивенко Євгеній Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 04.04.1993 14,07 І 21 Середа О.А
3 Дячок Іван Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 11.09.1997 11,41 ІІ Ос Середа О.А
4 Григоренко Олександр Чернігів,К, ДЮСШ 04.01.1996 9,10 ІІІ Ос Порядіна В.В
Штовхання ядра юніори
1 Ракуненко Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 28.07.1997 14,15 ІІ 24 Середа О.А
2 Вірич Юрій Чернігів Інваспорт ДЮСШ 22.05.1997 12,51 ІІІ 21 Середа О.А
Шурхал Юрій Чернігів,К, ДЮСШ 20.05.1997 DNS Ос Порядіна В.В
Бородуха Юрій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 10.04.1997 DNS Ос Середа О.А
Штовхання ядра юнаки
1 Журба Вадим Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 11.09.1999 15,22 ІІ 24 Середа О.А
2 Кравченко Дмитро Ніжин МОН КДЮСШ 04.02.1999 14,49 ІІ 21 Кремез О.М. Кремез М.П.
3 Харковник Артем Менський р-н МОН ДЮСШ 09.03.2002 10,57 ІІ-Юн 18 Таратухіна Н.П
4 Тищенко Богдан Менський р-н МОН ДЮСШ 24.01.2003 8,53 ІІІ-Юн 15 Таратухіна Н.П
5 Коряк Валерій Менський р-н МОН ДЮСШ 05.02.2004 7,64 б/р Ос Таратухіна Н.П
6 Донець Ігор Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 23.08.2003 7,10 б/р Ос Середа О.А
Естафета 100+200+300+400м юнаки
1 Тарасенко Віталій Чернігів — 1 2.17,7 б/р Ос Луценко В.В. Луценко І.В
Добродій Дмитро
Кучеренко Богдан
Бован Олексій
2 Харковник Артем Менський р-н 2.18,5 б/р 0 Пушкаренко М. Г
Мордашко Ярослав Таратухіна Н.П
Шамрук Максим Терпицька І.Л
Шамрук Олександр
3 Маруженко Богдан Чернігів — 2 2.22,0 б/р Ос Корецька С.М
Чернев Костянтин Шульга О.П
Маслюк Денис Овчаренко І.М
Землинський Богдан
Естафета 4х100 м чоловіки
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Очки Тренери
1 Кучеренко Богдан Чернігів — 1 47,4 І-Юн 0 Луценко В.В. Луценко І.В
Бован Олексій
Попруга Максим
Кравець Максим
2 Секера Дмитро Чернігів — 2 47,8 І-Юн Ос Шульга О.П
Чернев Костянтин Овчаренко І.М
Землинський Богдан
Рудик Максим
3 Черевач Антон Прилуки 48,8 І-Юн 0 Салівон Р.П
Кравченко Антон Демешко
Приліпко Олександр
Кулініч Ярослав
Ніколайчук Констянтик Менський р-н DNS 0 Терпицька І.Л
Мордашко Ярослав
Шамрук Олександр
Шамрук Максим
Андрієць Олександр Ніжинський р-н DNS 0 Сахно В.К
Романенко Олександр
Сахно Володимир
Дяченко Роман
Естафета 4х400 м чоловіки
1 Галушка Максим Чернігів 3.42,9 ІІІ Ос  Хорт Т.М.
Рудик Максим Філіпови
Городиський Віктор
Корогод Дмитро
2 Андрієць Олександр Ніжинський р-н 3.56,7 ІІ-Юн 0 Сахно В.К
Романенко Олександр
Дяченко Роман
Лесь Віталій
100м з/б жінки
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Очки Тренери
1 Закатова Ярослава Чернігів «С» КДЮСШ — 2 30.07.1994 14,1 КМС 24 Філіпови
100м жінки
Шульга Євгенія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 13.09.1994 DNS 0 Вятіорець С.Є Середа
100м юніорки
1 Максименко Катерина Чернігів «У» КДЮСШ 22.11.1998 12,5 І 24 Кривоус Н.В
100м дівчата
1 Рибалко Софія Чернігів «У» КДЮСШ 24.06.2003 12,9 Ф-12,8 ІІ 24 Кривоус Н.В
2 Прядко Крістіна Менський р-н МОН ДЮСШ 18.03.2001 12.9 Ф-13.1 ІІ 21 Пушкаренко М.Г.
3 Капленко Надія Ніжин МОН ДЮСШ 05.10.2001 13.5 Ф-13.4 ІІІ 18 Кремез О.М. Кремез М.П.
4 Камко Інна Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 19.05.2000 13.5 Ф-13.8 ІІІ Ос Буланов О.М Овчаренко І.М
5 Маркова Анна Чернігів «У» КДЮСШ 12.10.2002 13.6 Ф-13.9 ІІІ Ос Кривоус Н.В
6 Пустовгар Валерія Носівський н-р МОН ДЮСШ 09.01.1999 14.0 Ф-13.9 ІІІ 15 Папіна О.П
7 Лесюта Наталія Менський р-н МОН ДЮСШ 02.04.2000 13.0 Ф-14.3 ІІ 13 Пушкаренко М.Г.
8 Жигалова Марина Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 12.03.2000 13.0 Ф-14.4 ІІ Ос Корецька С.М
9 Суспіна Анастасія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 17.07.2001 14.4 І-Юн Ос Вятіорець С.Є Середа
10 Грабовська Анастасія Носівський н-р МОН ДЮСШ 20.06.2002 14.5 І-Юн 11 Папіна О.П
11 Коробко Катерина Чернігів МОН КДЮСШ-2 24.03.2002 14,6 І-Юн Ос Шевчук О.Л.
12 Майстренко Вікторія Менський р-н «К» ДЮСШ 23.10.2004 14.6 І-Юн 9 Таратухіна Н.П
13 Грек Анна Чернігів, «У», КДЮСШ 12.06.2001 14.7 І-Юн Ос Мельник О. М.
14 Савченко Валерія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 27.08.2000 14,8 І-Юн 7 Середа О.А
15 Тарасенко Карина Чернігів МОН КДЮСШ-1 05.08.2003 14,8 І-Юн Ос Антонова В. Г.
16 Рогова Дар’я Менський р-н МОН ДЮСШ 11.01.2006 15.0 ІІ-Юн 5 Терпицька І.Л
17 Крохмаль Дарина Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 00.00.2000 15,1 ІІ-Юн Ос Корецька С.М
18 Чугай Єлізавета Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 31.10.2003 15,2 ІІ-Юн Ос Шульга О.П
19 Руса Ірина Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 11.01.2002 15.2 ІІ-Юн Ос Шульга О.П
20 Краснюк Крістіна Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 10.04.2002 15.2 ІІ-Юн Ос Шульга О.П
21 Рой Марія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 10.04.2001 15.4 ІІ-Юн Ос Шульга О.П
22 Росомаха Злата Менський р-н МОН ДЮСШ 20.10.2004 15.5 ІІ-Юн 4 Терпицька І.Л
23 Лебідь Дар’я Чернігів «С» КДЮСШ — 2 00.00.2001 15.7 ІІІ-Юн Ос Філіпови
24 Ковбаса Катерина Чернігів МОН КДЮСШ-2 09.05.2002 15.8 ІІІ-Юн Ос Шевчук О.Л.
25 Молочко Катерина Менський р-н МОН ДЮСШ 07.12.2005 16.7 б/р Ос Терпицька І.Л
26 Соловйова Дар’я Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 21.11.2004 17.1 б/р Ос Шульга О.П
Корицька Анастасія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 03.05.2000 DNS Ос Корецька С.М
Ткаченко Яна Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 06.04.2002 DNS Ос Корецька С.М
Буряк Лілія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 11.03.2003 DNS Ос Шульга О.П
Дорошенко Поліна Менський р-н «К» ДЮСШ 12.11.2003 DNS Ос Таратухіна Н.П
200м юніорки
1 Максименко Катерина Чернігів «У» КДЮСШ 22.11.1998 26,8 ІІ 24 Кривоус Н.В
200м дівчата
1 Рибалко Софія Чернігів «У» КДЮСШ 24.06.2003 26,6 ІІ 24 Кривоус Н.В
2 Прядко Крістіна Менський р-н МОН ДЮСШ 18.03.2001 27,4 ІІ 21 Пушкаренко М.Г.
3 Маркова Анна Чернігів «У» КДЮСШ 12.10.2002 29,5 І-Юн Ос Кривоус Н.В
4 Лесюта Наталія Менський р-н МОН ДЮСШ 02.04.2000 29,7 І-Юн 18 Пушкаренко М.Г.
5 Грек Анна Чернігів, «У», КДЮСШ 12.06.2001 31,3 ІІ-Юн Ос Мельник О. М.
6 Жигалова Марина Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 12.03.2000 31,4 ІІ-Юн Ос Корецька С.М
7 Коробко Катерина Чернігів МОН КДЮСШ-2 24.03.2002 31,8 ІІ-Юн Ос Шевчук О.Л.
8 Чугай Єлізавета Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 31.10.2003 32,2 ІІІ-Юн Ос Шульга О.П
9 Руса Ірина Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 11.01.2002 32,4 ІІІ-Юн Ос Шульга О.П
10 Ковбаса Катерина Чернігів МОН КДЮСШ-2 09.05.2002 34,5 ІІІ-Юн Ос Шевчук О.Л.
11 Соловйова Дар’я Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 21.11.2004 36,5 б/р Ос Шульга О.П
Басанець Вероніка Прилуки МОН ДЮСШ 03.02.2000 DNS Ос Салівон Р.П Демешко С.В
Буряк Лілія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 11.03.2003 DNS Ос Шульга О.П
Корицька Анастасія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 03.05.2000 DNS Ос Корецька С.М
400м з/б жінки
1 Закатова Ярослава Чернігів «С» КДЮСШ — 2 30.07.1994 1.03,7 І Ос Філіпови
400м жінки
1 Дятлова Юлія Чернігів «У» ШВСМ 18.08.1990 56,0 І 24 Лагункова Н.М.Клюєв А.О.
2 Закатова Ярослава Чернігів «С» КДЮСШ — 2 30.07.1994 57,3 І 21 Філіпови
3 Жмурко Анна Чернігів «У» КДЮСШ 24.10.1996 59,7 ІІ 18 Лагункова Н. М. Клюєв А.О. Філіпов В.В
400м юніорки
1 Жигун Яна Чернігів «У» КДЮСШ 25.02.1998 1.00,5 ІІ 24 Лагункова Н.М.Клюєв А.О.
2 Кундис Сніжана Чернігів «У» КДЮСШ 31.03.1998 1.07,3 ІІІ Ос Рябов В.В.
400м дівчата
1 Юхно Ірина Носівський н-р МОН ДЮСШ 12.07.1999 1.00,7 ІІ 24 Папіна О.П
2 Басанець Вероніка Прилуки МОН ДЮСШ 03.02.2000 1.03,2 ІІІ 21 Салівон Р.П Демешко С.В
3 Сіренко Карина Носівський н-р МОН ДЮСШ 06.02.2001 1.04,5 ІІІ 18 Папіна О.П
4 Жигалова Марина Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 12.03.2000 1.11,5 І-Юн 15 Корецька С.М
5 Крохмаль Дарина Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 00.00.2000 1.19,6 б/р Ос Корецька С.М
Корицька Анастасія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 03.05.2000 DNS Ос Корецька С.М
Ткаченко Яна Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 06.04.2002 DNS Ос Корецька С.М
800м юніорки
1 Жигун Яна Чернігів «У» КДЮСШ 25.02.1998 2.20,5 І 24 Лагункова Н.М Клюєв А.О
2 Валієва Карина Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 16.06.1998 3.00,1 І-Юн 0 Сахно В.К
3 Кубрак Алла Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 14.04.1998 3.10,7 ІІ-Юн 0 Сахно В.К
800м дівчата
1 Сальна Вероніка Прилуки МОН ДЮСШ 26.08.2004 2.37,0 ІІІ 24 Салівон Р.П Демешко С.В
2 Савченко Валерія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 27.08.2000 2.39,3 ІІІ 21 Середа О.А
3 Іонанова Анастасія Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 07.04.2000 3.04,6 І-Юн 18 Сахно В.К
Суспіна Анастасія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 17.07.2001 DNS Вятіорець С.Є Середа
1500м жінки
1 Солодка Катерина Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 16.06.1995 5.39,0 ІІІ 24 Сахно В.К
1500м дівчата
1 Сальна Вероніка Прилуки МОН ДЮСШ 26.08.2004 5.20,4 ІІІ 24 Салівон Р.П Демешко С.В
2 Дворніченко Яна Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 20.07.2003 5.39,5 ІІІ 21 Шульга О.П
3 Суспіна Анастасія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 17.07.2001 6.13,9 ІІ-Юн 18 Вятіорець С.Є Середа
3000м жінки
1 Солодка Катерина Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 16.06.1995 12.27,8 ІІІ-Юн 24 Сахно В.К
3000м дівчата
1 Гетьман Наталія Н-Сіверський МОН ДЮСШ 02.01.1999 12.11,5 ІІІ-Юн 24 Клименко В.В.
2 Дворніченко Яна Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 20.07.2003 13.11,1 б/р 0 Шульга О.П
2000м з/п юніорки
1 Кубрак Алла Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 14.04.1998 9.36,4 б/р 0 Сахно В.К
2000м з/п дівчата
1 Іонанова Анастасія Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 07.04.2000 10.11,7 б/р 0 Сахно В.К
Стрибки у довжину дівчата
1 Самойленко Марія Прилуки МОН ДЮСШ 09.01.1999 4,89 ІІІ 24 Салівон Р.П Демешко С.В
2 Дорошенко Поліна Менський р-н «К» ДЮСШ 12.11.2003 4,74 ІІІ 21 Таратухіна Н.П
3 Майстренко Вікторія
Менський р-н «К» ДЮСШ      23.10.2004
4,35 І-Юн 18 Таратухіна Н.П
4 Рогова Дар’я Менський р-н МОН ДЮСШ 11.01.2006 4,24 І-Юн 15 Терпицька І.Л
5 Росомаха Злата Менський р-н МОН ДЮСШ 20.10.2004 4,19 ІІ-Юн 13 Терпицька І.Л
6 Грек Анна Чернігів «У» КДЮСШ 12.06.2001 3,82 ІІ-Юн Ос Мельник О. М.
7 Камко Інна Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 19.05.2000 3,66 ІІІ-Юн Ос Буланов О.М Овчаренко І.М
8 Молочко Катерина Менський р-н МОН ДЮСШ 07.12.2005 3,55 ІІІ-Юн Ос Терпицька І.Л
9 Мельник Анастасія Чернігів «У» КДЮСШ 18.10.2006 3,44 б/р Ос Мельник О. М.
Лебідь Дар’я Чернігів «С» КДЮСШ — 2 00.00.2001 ХХХ Ос Філіпови
Котова Анастасія Менський р-н «К» ДЮСШ 21.11.2002 DNS Ос Таратухіна Н.П
Потрійний стрибок дівчата
1 Самойленко Марія Прилуки МОН ДЮСШ 09.01.1999 11,13 ІІІ 24 Салівон Р.П Демешко С.В
Штовхання ядра жінки
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Очки Тренери
1 Максименко Ольга Менський р-н «К» ДЮСШ 11.07.1990 9,46 ІІІ 24 Таратухіна Н.П
Штовхання ядра юніорки
1 Плющ Юлія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 17.11.1998 8,86 ІІІ 24 Порядіна В.В
2 Ярмоленко Ірина Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 11.02.1997 7,55 І-Юн Ос Середа О.А
Штовхання ядра дівчата
1 Наумчик Альона Менський р-н «К» ДЮСШ 01.10.1999 13,74 І 24 Таратухіна Н.П
2 Лупинос Катерина Менський р-н «К» ДЮСШ 01.02.2000 12,78 ІІ 21 Таратухіна Н.П
3 Полоз Олена Менський р-н «К» ДЮСШ 12.03.1999 12,70 ІІ 18 Таратухіна Н.П
4 Котова Анастасія Менський р-н «К» ДЮСШ 21.11.2002 12,64 ІІ 15 Таратухіна Н.П
5 Осадча Дарина Менський р-н «К» ДЮСШ 00.00.2001 10,00 ІІІ 13 Таратухіна Н.П
6 Тітовська Юлія Менський р-н «К» ДЮСШ 00.00.2001 7,11 ІІ-Юн Ос Таратухіна Н.П
7 Ромашко Любов Носівський р-н МОН ДЮСШ 15.01.2003 7,02 ІІ-Юн 11 Шиша Н.О
Шевченко Катерина Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 17.07.2001 DNS Ос Вятіорець С.Є Середа
Естафета 100+200+300+400 м дівчата
1 Грабовська Анастасія Носівський р-н 2.33,4 б/р 0 Папіна О.П
Сіренко Карина
Пустовгар Валерія
Юхно Ірина
2 Майстренко Вікторія Менський р-н 2.41,1 б/р 0 Пушкаренко М.Г
Дорошенко Поліна Таратухіна
Лесюта Наталія
Прядко Крістіна
3 Суспіна Анастасія Чернігів 2.43,8 б/р Ос Вятіорець С.Є Середа
Чугай Єлізавета
Жигун Марина
Савченко Валерія
Естафета 4х100 м жінки
1 Маркова Анна Чернігів 51,9 ІІ-Юн 0 Кривоус Н.В
Рибалко Софія Філіпови
Маскименко Катерина
Закатова Ярослава
2 Валієва Карина Ніжинський р-н 1.01,3 б/р 0 Сахно В.К
Солодка Катерина
Кубрак Алла
Іонанова Анастасія
Естафета 4х400 м жінки
1 Валієва Карина Ніжинський р-н 5.29,0 б/р 0 Сахно В.К
Солодка Катерина
Кубрак Алла
Іонанова Анастасія
Головний суддя змагань                                                                          (Рябов В.В.)
         
Головний секретар змагань                                                                    (Антонова В.Г.)
 

4 комментария

  1. Ну Любитель бега:

    СЛАБЕЕ ОБЛАСТИ НАШЕЙ ПО РЕЗУЛЬТАТАМ Я ЕЩЕ НЕ ВИДЕЛ. ЭТО ЖЕСТЬ1!!!

    • Не поспоришь!!! Всего два результата уровня Кандидата в мастера спорта!
      С такого количества участников (особенно среди взрослых) трудно получить результат. Взять 100 метров — у мужчин 2 человек, у женщин не одного….. В других видах не лучше. Добегались…

      Но есть и позитивные моменты, Закатова Ярослава установила рекорд области среди взрослых на 100 м с/б — единственный участник в этом виде.

      На 400 метров, давно на областных соревнованиях не выбегали с 50 секунд. Да, результат не уровня Мастера спорта, но все же, есть небольшой, но позитивный момент.

      Рыбалко София достойные результаты показала.

  2. Виталий:

    Не будет финансирования,будет ещё плачевней

  3. track and field:

    В кінці червня проводити змагання важко. Більшість дітей влітку вже не тренуються, а відпочивають. Я думаю, питання не в грошах. Просто ситуація така: хочеш їдеш, а хочеш — ні. Колись були вища і нижча групи. Всі хотіли посісти високе місце в командному заліку. Тепер тренерів з районів навіть не збирають поспілкуватися. Нема зараз харизматичних керівників
    в обласній легкій атлетиці, які б усіх запалювали. А чи нормальною є ситуація, що Чернігівщина виступає такими малими за складом командами у Всеукраїнських стартах? Звичайно ж, приємніше фінансувати біатлон, стрільбу, жіночий футбол, жіночий бокс. В цих видах дуже слабка конкуренція у Всеукраїнських змаганнях. І є перемоги. А в легкій атлетиці потрапити в десятку «на Україні» — це подвиг…

Оставить комментарий