Відкритий Чемпіонат області з легкої атлетики серед  юнаків та дівчат 2001 р.н. і мол.

    

15травня 2014 рік                                                             м. Славутич, л/а стадіон.

Протоколы соревнований (скачать)

 

<<< Особисті результати >>>

Біг на 60 м, юнаки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
114Руднік Денис19.06.2001Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У»8.3Ф-8.0І-юн24Шульга О.П
27Захаренко Олександр21.12.2001 НіжинДЮСШ МОН8.6Ф-8.3ІІІ-юн21Кремез О.М.Кремез М.П.
318Калітвінов Максим24.05.2001Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У»8.7Ф-8.6ІІІ-юн18Шульга О.П
426Огняник Микита16.05.2002Чернігів, ОКДЮСШ «С»9.2Ф-8.7ІІІ-юнОс.Луценко В.В.
5534Ющенко Максим15.01.2002ЧернігівКДЮСШ-1 МОН8.9Ф-9.4б/рОс.Антонова В.Г.
631Ахрименко Станіслав2001Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У»9.3Ф-9.5б/рОс.Шульга О.П
75Коноваленко Богдан14.02.2002 НіжинДЮСШ МОН9.4б/р0Кремез О.М.Кремез М.П.
81545Мельник Максим23.11.2002Носівський р-нДЮСШ9.4б/р0Бочок В.А.Поночевний Ю.В.
983Павлюченко Сергій15.05.2003Носівський р-нДЮСШ9.5б/р0Папіна О.П.
10208Сластьон Максим26.08.2001Чернігів, ОКДЮСШ «С»9.8б/рОс.Луценко В.В.
1122Шумар Іван04.07.2003Чернігів, ОКДЮСШ «С»9.9б/рОс.Луценко В.В.

 

Біг на 300м, юнаки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
114Руднік Денис19.06.2001Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У»46.6б/р0Шульга О.П
27Захаренко Олександр21.12.2001 НіжинДЮСШ МОН48.3б/р0Кремез О.М.Кремез М.П.
318Калітвінов Максим24.05.2001Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У»53.3б/рОс.Шульга О.П
4534Ющенко Максим15.01.2002ЧернігівКДЮСШ-1 МОН53.8б/рОс.Антонова В.Г.
51545Мельник Максим23.11.2002Носівський р-нДЮСШ55.2б/р0Бочок В.А.Поночевний Ю.В.
631Ахрименко Станіслав2001Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У»59.4б/рОс.Шульга О.П

 

Біг на 600м, юнаки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
197Солонець Артур16.02.2001Носівський р-нДЮСШ1.53.1– –24Папіна О.П.
2100Захарченко Вадим03.11.2001 НіжинДЮСШ МОН2.12.0– –21Івасенко Н.М.

 

Стрибки у довжину, юнаки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
15Коноваленко Богдан14.02.2002 НіжинДЮСШ МОН3.91б/р0Кремез О.М.Кремез М.П.

 

 Стрибки у висоту,юнаки

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
14Мордашко Богдан08.02.2001Менський р-н ДЮСШ «К»140ІІ-юн24Терпицька І.Л.
211Легкий Петро12.07.2001Менський р-н ДЮСШ «К»125б/р0Таратухіна Н.П.
38Ємець Владислав18.05.2001Менський р-н ДЮСШ «К»125б/р0Таратухіна Н.П.
499Нагорний Вадим10.01.2001Менський р-н ДЮСШ «К»120б/р0Таратухіна Н.П.
514Рутта Олег02.02.2003Менський р-н ДЮСШ «К»110б/рОс.Таратухіна Н.П.

 

Штовхання ядра,юнаки

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
197Бойко Богдан19.10.2001Носівський р-нДЮСШ9.31ІІІ-юн24Шиша Н.О.
217Харковник Артем09.03.2002Менський р-н ДЮСШ «К»7.65б/р0Таратухіна Н.П.

 

Метання спису,юнаки

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
117Харковник Артем09.03.2002Менський р-н ДЮСШ «К»22.50ІІІ-юн24Таратухіна Н.П.

 

Біг на 60м, дівчата

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
11115Буряк Марія03.06.2001Носівський р-нДЮСШ8.2Ф-8.3ІІІ24Бочок В.А.
21Капленко Надія05.10.2001 НіжинДЮСШ МОН8.3Ф-8.5ІІІ21Кремез О.М.Кремез М.П.
3394Сіренко Каріна06.02.2001Носівський р-нДЮСШ8.3Ф-8.6ІІІ18Папіна О.П.
4392Семко Дарина27.09.2002Щорський р-нДЮСШ МОН8.3Ф-8.9ІІІ15Бережной В.Д.
520Ілліна Анастасія2002Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У»8.8Ф-9.1І-юнОс.Шульга О.П
6360Барабаш Аліна07.07.2002ПрилукиКДЮСШ «С»8.9Ф-9.1І-юн13Салівон Р.П.Демешко С.В.
7265Маркова Анна10.12.2002Чернігів,КДЮСШ-1 МОН9.1ІІ-юнОс.Кривоус Н.В.
8580Городна Анна05.08.2001Чернігів,КДЮСШ-1 МОН9.2ІІ-юнОс.Кривоус Н.В.
9303Лузан Альона21.11.2001ЧернігівКДЮСШ-1 МОН9.5ІІ-юнОс.Антонова В.Г.
1025Недашковська Олександра19.08.2002Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У»9.5ІІ-юнОс.Шульга О.П
11396Чумак Олександра02.06.2003Щорський р-нДЮСШ МОН9.6ІІІ-юн11Бережной В.Д.
125Дусь Світлана15.04.2001 НіжинДЮСШ МОН9.6ІІІ-юн9Івасенко Н.М.
1315Гавсієвич Єлізавета23.03.2002Чернігів,КДЮСШ-1 МОН9.6ІІІ-юнОс.Кривоус Н.В.
1427Дворніченко Яна20.07.2003Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У»9.9ІІІ-юнОс.Шульга О.П
15503Фурса Еліна22.11.2001ЧернігівКДЮСШ-1 МОН9.9ІІІ-юнОс.Антонова В.Г.
162Буряк Лілія11.03.2003Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У»10.0б/рОс.Шульга О.П
179Кіхтенко Дарина03.08.2002 НіжинДЮСШ МОН10.3б/р0Кремез О.М.Кремез М.П.
1813Городна Катерина10.07.2003Чернігів,КДЮСШ-1 МОН10.3б/рОс.Кривоус Н.В.
19385Солтинська Оксана21.04.2002Щорський р-нДЮСШ МОН10.7б/р0Бережной В.Д.
20399Матейкович Анастасія14.04.2001Щорський р-нДЮСШ МОН0Бережной В.Д.
217Армашенська Анна27.03.2002 НіжинДЮСШ МОНDNS0Кремез О.М.Кремез М.П.
2249Рибалко Софія24.06.2003Чернігів,КДЮСШ-1 МОНDQОс.Кривоус Н.В.

 

Біг на 300м, дівчата

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
11Капленко Надія05.10.2001 НіжинДЮСШ МОН46.1ІІІ24Кремез О.М.Кремез М.П.
2394Сіренко Каріна06.02.2001Носівський р-нДЮСШ47.1ІІІ21Папіна О.П.
320Ілліна Анастасія2002Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У»49.5І-юн18Шульга О.П
4360Барабаш Аліна07.07.2002ПрилукиКДЮСШ «С»50.3ІІ-юн15Салівон Р.П.Демешко С.В.
549Рибалко Софія24.06.2003ЧернігівКДЮСШ-1 МОН53.7ІІІ-юн13Кривоус Н.В.
6580Городна Анна05.08.2001ЧернігівКДЮСШ-1 МОН56.8б/рОс.Кривоус Н.В.
7265Маркова Анна10.12.2002Чернігів,КДЮСШ-1 МОН57.8б/рОс.Кривоус Н.В.
8503Фурса Еліна22.11.2001ЧернігівКДЮСШ-1 МОН58.9б/рОс.Антонова В.Г.
9303Лузан Альона21.11.2001ЧернігівКДЮСШ-1 МОН1.00.0б/рОс.Антонова В.Г.

 

Біг на 600м, дівчата

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
1130Олійник Даяна14.07.2001Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос»2.02.7– –24Дубоносова Н.М.
2501Вінниченко Анастасія06.01.2002ЧернігівКДЮСШ-1 МОН2.16.0– –21Антонова В.Г.
327Дворніченко Яна20.07.2003Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У»2.16.5– –18Шульга О.П

 

Стрибки у довжину, дівчата

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
11115Буряк Марія03.06.2001Носівський р-нДЮСШ4.47І-юн24Бочок В.А.
25Дусь Світлана15.04.2001 НіжинДЮСШ МОН4.44І-юн21Івасенко Н.М.
349Рибалко Софія24.06.2003Чернігів,КДЮСШ-1 МОН4.20І-юн18Кривоус Н.В.
4392Семко Дарина27.09.2002Щорський р-нДЮСШ МОН3.96ІІ-юн15Бережной В.Д.
5396Чумак Олександра02.06.2003Щорський р-нДЮСШ МОН3.84ІІ-юн13Бережной В.Д.
67Армашенська Анна27.03.2002 НіжинДЮСШ МОН3.71ІІІ-юн11Кремез О.М.Кремез М.П.
7399Матейкович Анастасія14.04.2001Щорський р-нДЮСШ МОН3.69ІІІ-юн9Бережной В.Д.
82Буряк Лілія11.03.2003Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У»3.62ІІІ-юн7Шульга О.П
925Недашковська Олександра19.08.2002Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У»3.38б/рОс.Шульга О.П
109Кіхтенко Дарина03.08.2002 НіжинДЮСШ МОН3.21б/р0Кремез О.М.Кремез М.П.
11385Солтинська Оксана21.04.2002Щорський р-нДЮСШ МОН2.80б/р0Бережной В.Д.

 

Стрибки у висоту,дівчата

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
11Слобода Марія21.02.2001Менський р-н ДЮСШ «К»140ІІІ24Таратухіна Н.П.
29Котова Анастасія21.11.2002Менський р-н ДЮСШ «К»135І-юн21Таратухіна Н.П.
399Майстренко Вікторія23.10.2004Менський р-н ДЮСШ «К»120ІІ-юн18Таратухіна Н.П.

 

Штовхання ядра (3кг), дівчата

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
13Котова Анастасія21.11.2002Менський р-н ДЮСШ «К»9.16І-юн24Таратухіна Н.П.
21Слобода Марія21.02. 2001Менський р-н ДЮСШ «К»8.45І-юн21Таратухіна Н.П.
3484Терещенко Наталія2001Щорський р-нДЮСШ МОН7.22ІІ-юн18Карпенко О.М.
422Крупська Аліна04.06.2001 НіжинДЮСШ МОН6.86ІІІ-юн15Кремез О.М.Кремез М.П.
5483Садова Катерина13.03.1999Щорський р-нДЮСШ МОН6.57ІІІ-юнп/кІвлєв В.Ю.

 

Метання спису,дівчата

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
15Волкова Ірина10.01.2002Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У»14.33б/рОс.Порядіна В.В.
210Муцька Карина04.05.2002Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У»14.08б/рОс.Порядіна В.В.

 
 

Командні результати

 

І група
МісцеКомандаОчки
1м. Чернігів137
2м.Ніжин128
3м. Прилуки28
ІІ група
1Менський р-н132
2Щорський р-н63
ІІІ група
1Носівський р-н111
2Ріпкінський р-н24

 

Головний суддя змагань                                                    Рябов В.В.

Головний секретар змагань                                              Антонова В.Г.

 

 

Один комментарий

  1. Виталий :

    Соня-умница

Leave a Comment