Відкритий Чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 р.н. і мол.
15травня 2014 рік м. Славутич, л/а стадіон.
Протоколы соревнований (скачать)
<<< Особисті результати >>>
Біг на 60 м, юнаки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 14 | Руднік Денис | 19.06.2001 | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 8.3Ф-8.0 | І-юн | 24 | Шульга О.П |
2 | 7 | Захаренко Олександр | 21.12.2001 | НіжинДЮСШ МОН | 8.6Ф-8.3 | ІІІ-юн | 21 | Кремез О.М.Кремез М.П. |
3 | 18 | Калітвінов Максим | 24.05.2001 | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 8.7Ф-8.6 | ІІІ-юн | 18 | Шульга О.П |
4 | 26 | Огняник Микита | 16.05.2002 | Чернігів, ОКДЮСШ «С» | 9.2Ф-8.7 | ІІІ-юн | Ос. | Луценко В.В. |
5 | 534 | Ющенко Максим | 15.01.2002 | ЧернігівКДЮСШ-1 МОН | 8.9Ф-9.4 | б/р | Ос. | Антонова В.Г. |
6 | 31 | Ахрименко Станіслав | 2001 | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 9.3Ф-9.5 | б/р | Ос. | Шульга О.П |
7 | 5 | Коноваленко Богдан | 14.02.2002 | НіжинДЮСШ МОН | 9.4 | б/р | 0 | Кремез О.М.Кремез М.П. |
8 | 1545 | Мельник Максим | 23.11.2002 | Носівський р-нДЮСШ | 9.4 | б/р | 0 | Бочок В.А.Поночевний Ю.В. |
9 | 83 | Павлюченко Сергій | 15.05.2003 | Носівський р-нДЮСШ | 9.5 | б/р | 0 | Папіна О.П. |
10 | 208 | Сластьон Максим | 26.08.2001 | Чернігів, ОКДЮСШ «С» | 9.8 | б/р | Ос. | Луценко В.В. |
11 | 22 | Шумар Іван | 04.07.2003 | Чернігів, ОКДЮСШ «С» | 9.9 | б/р | Ос. | Луценко В.В. |
Біг на 300м, юнаки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 14 | Руднік Денис | 19.06.2001 | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 46.6 | б/р | 0 | Шульга О.П |
2 | 7 | Захаренко Олександр | 21.12.2001 | НіжинДЮСШ МОН | 48.3 | б/р | 0 | Кремез О.М.Кремез М.П. |
3 | 18 | Калітвінов Максим | 24.05.2001 | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 53.3 | б/р | Ос. | Шульга О.П |
4 | 534 | Ющенко Максим | 15.01.2002 | ЧернігівКДЮСШ-1 МОН | 53.8 | б/р | Ос. | Антонова В.Г. |
5 | 1545 | Мельник Максим | 23.11.2002 | Носівський р-нДЮСШ | 55.2 | б/р | 0 | Бочок В.А.Поночевний Ю.В. |
6 | 31 | Ахрименко Станіслав | 2001 | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 59.4 | б/р | Ос. | Шульга О.П |
Біг на 600м, юнаки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 97 | Солонець Артур | 16.02.2001 | Носівський р-нДЮСШ | 1.53.1 | – – | 24 | Папіна О.П. |
2 | 100 | Захарченко Вадим | 03.11.2001 | НіжинДЮСШ МОН | 2.12.0 | – – | 21 | Івасенко Н.М. |
Стрибки у довжину, юнаки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 5 | Коноваленко Богдан | 14.02.2002 | НіжинДЮСШ МОН | 3.91 | б/р | 0 | Кремез О.М.Кремез М.П. |
Стрибки у висоту,юнаки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 4 | Мордашко Богдан | 08.02.2001 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 140 | ІІ-юн | 24 | Терпицька І.Л. |
2 | 11 | Легкий Петро | 12.07.2001 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 125 | б/р | 0 | Таратухіна Н.П. |
3 | 8 | Ємець Владислав | 18.05.2001 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 125 | б/р | 0 | Таратухіна Н.П. |
4 | 99 | Нагорний Вадим | 10.01.2001 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 120 | б/р | 0 | Таратухіна Н.П. |
5 | 14 | Рутта Олег | 02.02.2003 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 110 | б/р | Ос. | Таратухіна Н.П. |
Штовхання ядра,юнаки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 97 | Бойко Богдан | 19.10.2001 | Носівський р-нДЮСШ | 9.31 | ІІІ-юн | 24 | Шиша Н.О. |
2 | 17 | Харковник Артем | 09.03.2002 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 7.65 | б/р | 0 | Таратухіна Н.П. |
Метання спису,юнаки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 17 | Харковник Артем | 09.03.2002 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 22.50 | ІІІ-юн | 24 | Таратухіна Н.П. |
Біг на 60м, дівчата
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 1115 | Буряк Марія | 03.06.2001 | Носівський р-нДЮСШ | 8.2Ф-8.3 | ІІІ | 24 | Бочок В.А. |
2 | 1 | Капленко Надія | 05.10.2001 | НіжинДЮСШ МОН | 8.3Ф-8.5 | ІІІ | 21 | Кремез О.М.Кремез М.П. |
3 | 394 | Сіренко Каріна | 06.02.2001 | Носівський р-нДЮСШ | 8.3Ф-8.6 | ІІІ | 18 | Папіна О.П. |
4 | 392 | Семко Дарина | 27.09.2002 | Щорський р-нДЮСШ МОН | 8.3Ф-8.9 | ІІІ | 15 | Бережной В.Д. |
5 | 20 | Ілліна Анастасія | 2002 | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 8.8Ф-9.1 | І-юн | Ос. | Шульга О.П |
6 | 360 | Барабаш Аліна | 07.07.2002 | ПрилукиКДЮСШ «С» | 8.9Ф-9.1 | І-юн | 13 | Салівон Р.П.Демешко С.В. |
7 | 265 | Маркова Анна | 10.12.2002 | Чернігів,КДЮСШ-1 МОН | 9.1 | ІІ-юн | Ос. | Кривоус Н.В. |
8 | 580 | Городна Анна | 05.08.2001 | Чернігів,КДЮСШ-1 МОН | 9.2 | ІІ-юн | Ос. | Кривоус Н.В. |
9 | 303 | Лузан Альона | 21.11.2001 | ЧернігівКДЮСШ-1 МОН | 9.5 | ІІ-юн | Ос. | Антонова В.Г. |
10 | 25 | Недашковська Олександра | 19.08.2002 | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 9.5 | ІІ-юн | Ос. | Шульга О.П |
11 | 396 | Чумак Олександра | 02.06.2003 | Щорський р-нДЮСШ МОН | 9.6 | ІІІ-юн | 11 | Бережной В.Д. |
12 | 5 | Дусь Світлана | 15.04.2001 | НіжинДЮСШ МОН | 9.6 | ІІІ-юн | 9 | Івасенко Н.М. |
13 | 15 | Гавсієвич Єлізавета | 23.03.2002 | Чернігів,КДЮСШ-1 МОН | 9.6 | ІІІ-юн | Ос. | Кривоус Н.В. |
14 | 27 | Дворніченко Яна | 20.07.2003 | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 9.9 | ІІІ-юн | Ос. | Шульга О.П |
15 | 503 | Фурса Еліна | 22.11.2001 | ЧернігівКДЮСШ-1 МОН | 9.9 | ІІІ-юн | Ос. | Антонова В.Г. |
16 | 2 | Буряк Лілія | 11.03.2003 | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 10.0 | б/р | Ос. | Шульга О.П |
17 | 9 | Кіхтенко Дарина | 03.08.2002 | НіжинДЮСШ МОН | 10.3 | б/р | 0 | Кремез О.М.Кремез М.П. |
18 | 13 | Городна Катерина | 10.07.2003 | Чернігів,КДЮСШ-1 МОН | 10.3 | б/р | Ос. | Кривоус Н.В. |
19 | 385 | Солтинська Оксана | 21.04.2002 | Щорський р-нДЮСШ МОН | 10.7 | б/р | 0 | Бережной В.Д. |
20 | 399 | Матейкович Анастасія | 14.04.2001 | Щорський р-нДЮСШ МОН | 0 | Бережной В.Д. | ||
21 | 7 | Армашенська Анна | 27.03.2002 | НіжинДЮСШ МОН | DNS | 0 | Кремез О.М.Кремез М.П. | |
22 | 49 | Рибалко Софія | 24.06.2003 | Чернігів,КДЮСШ-1 МОН | DQ | Ос. | Кривоус Н.В. |
Біг на 300м, дівчата
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 1 | Капленко Надія | 05.10.2001 | НіжинДЮСШ МОН | 46.1 | ІІІ | 24 | Кремез О.М.Кремез М.П. |
2 | 394 | Сіренко Каріна | 06.02.2001 | Носівський р-нДЮСШ | 47.1 | ІІІ | 21 | Папіна О.П. |
3 | 20 | Ілліна Анастасія | 2002 | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 49.5 | І-юн | 18 | Шульга О.П |
4 | 360 | Барабаш Аліна | 07.07.2002 | ПрилукиКДЮСШ «С» | 50.3 | ІІ-юн | 15 | Салівон Р.П.Демешко С.В. |
5 | 49 | Рибалко Софія | 24.06.2003 | ЧернігівКДЮСШ-1 МОН | 53.7 | ІІІ-юн | 13 | Кривоус Н.В. |
6 | 580 | Городна Анна | 05.08.2001 | ЧернігівКДЮСШ-1 МОН | 56.8 | б/р | Ос. | Кривоус Н.В. |
7 | 265 | Маркова Анна | 10.12.2002 | Чернігів,КДЮСШ-1 МОН | 57.8 | б/р | Ос. | Кривоус Н.В. |
8 | 503 | Фурса Еліна | 22.11.2001 | ЧернігівКДЮСШ-1 МОН | 58.9 | б/р | Ос. | Антонова В.Г. |
9 | 303 | Лузан Альона | 21.11.2001 | ЧернігівКДЮСШ-1 МОН | 1.00.0 | б/р | Ос. | Антонова В.Г. |
Біг на 600м, дівчата
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 130 | Олійник Даяна | 14.07.2001 | Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» | 2.02.7 | – – | 24 | Дубоносова Н.М. |
2 | 501 | Вінниченко Анастасія | 06.01.2002 | ЧернігівКДЮСШ-1 МОН | 2.16.0 | – – | 21 | Антонова В.Г. |
3 | 27 | Дворніченко Яна | 20.07.2003 | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 2.16.5 | – – | 18 | Шульга О.П |
Стрибки у довжину, дівчата
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 1115 | Буряк Марія | 03.06.2001 | Носівський р-нДЮСШ | 4.47 | І-юн | 24 | Бочок В.А. |
2 | 5 | Дусь Світлана | 15.04.2001 | НіжинДЮСШ МОН | 4.44 | І-юн | 21 | Івасенко Н.М. |
3 | 49 | Рибалко Софія | 24.06.2003 | Чернігів,КДЮСШ-1 МОН | 4.20 | І-юн | 18 | Кривоус Н.В. |
4 | 392 | Семко Дарина | 27.09.2002 | Щорський р-нДЮСШ МОН | 3.96 | ІІ-юн | 15 | Бережной В.Д. |
5 | 396 | Чумак Олександра | 02.06.2003 | Щорський р-нДЮСШ МОН | 3.84 | ІІ-юн | 13 | Бережной В.Д. |
6 | 7 | Армашенська Анна | 27.03.2002 | НіжинДЮСШ МОН | 3.71 | ІІІ-юн | 11 | Кремез О.М.Кремез М.П. |
7 | 399 | Матейкович Анастасія | 14.04.2001 | Щорський р-нДЮСШ МОН | 3.69 | ІІІ-юн | 9 | Бережной В.Д. |
8 | 2 | Буряк Лілія | 11.03.2003 | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 3.62 | ІІІ-юн | 7 | Шульга О.П |
9 | 25 | Недашковська Олександра | 19.08.2002 | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 3.38 | б/р | Ос. | Шульга О.П |
10 | 9 | Кіхтенко Дарина | 03.08.2002 | НіжинДЮСШ МОН | 3.21 | б/р | 0 | Кремез О.М.Кремез М.П. |
11 | 385 | Солтинська Оксана | 21.04.2002 | Щорський р-нДЮСШ МОН | 2.80 | б/р | 0 | Бережной В.Д. |
Стрибки у висоту,дівчата
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 1 | Слобода Марія | 21.02.2001 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 140 | ІІІ | 24 | Таратухіна Н.П. |
2 | 9 | Котова Анастасія | 21.11.2002 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 135 | І-юн | 21 | Таратухіна Н.П. |
3 | 99 | Майстренко Вікторія | 23.10.2004 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 120 | ІІ-юн | 18 | Таратухіна Н.П. |
Штовхання ядра (3кг), дівчата
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 3 | Котова Анастасія | 21.11.2002 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 9.16 | І-юн | 24 | Таратухіна Н.П. |
2 | 1 | Слобода Марія | 21.02. 2001 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 8.45 | І-юн | 21 | Таратухіна Н.П. |
3 | 484 | Терещенко Наталія | 2001 | Щорський р-нДЮСШ МОН | 7.22 | ІІ-юн | 18 | Карпенко О.М. |
4 | 22 | Крупська Аліна | 04.06.2001 | НіжинДЮСШ МОН | 6.86 | ІІІ-юн | 15 | Кремез О.М.Кремез М.П. |
5 | 483 | Садова Катерина | 13.03.1999 | Щорський р-нДЮСШ МОН | 6.57 | ІІІ-юн | п/к | Івлєв В.Ю. |
Метання спису,дівчата
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 5 | Волкова Ірина | 10.01.2002 | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 14.33 | б/р | Ос. | Порядіна В.В. |
2 | 10 | Муцька Карина | 04.05.2002 | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 14.08 | б/р | Ос. | Порядіна В.В. |
І група | ||
Місце | Команда | Очки |
1 | м. Чернігів | 137 |
2 | м.Ніжин | 128 |
3 | м. Прилуки | 28 |
ІІ група | ||
1 | Менський р-н | 132 |
2 | Щорський р-н | 63 |
ІІІ група | ||
1 | Носівський р-н | 111 |
2 | Ріпкінський р-н | 24 |
Головний суддя змагань Рябов В.В.
Головний секретар змагань Антонова В.Г.
Соня-умница