19 травня 2016 року

м.Чернігів

Усі результати (скачати)

        РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ 
МісцеКомандиОчки
1Менський р-н200
2Чернігів180
3Прилуки165
4Носівський р-н165
5Козелецький р-н129
6Корюківський р-н118
7Бахмацький р-н79
8Борзнянський р-н76
9Сновський р-н47

 

ОСОБИСТІ РЕЗУЛЬТАТИ

60м юнаки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Семеряко МаксимБорзнянський р-н МОН ДЮСШ13.02.20037,9 Ф-7,7 І – юн24Романенко Р.О.
2Сироватко МаксимЧернігів МОН КДЮСШ – 201.02.20038,1 Ф-7,8І – юн21Шевчук О.Л.
3Фень АндрейПрилуки МОН ДЮСШ07.05.20048,2 Ф-8,0ІІ – юн18Бобровська О.А.
4Тарасенко ВіталійЧернігів “С” ОКДЮСШ04.12.20048,2 Ф-8,0ІІ – юн15Луценко В.В.
5Калюжний АртемМенський р-н,”К” ДЮСШ25.05.20038,0 Ф-8,1ІІ – юн13Таратухіна Н.П.
6Сторожок МаксимЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”06.02.20038,4 Ф-8,3ІІІ – юн11Корецька С.М.
7Колот ОлегЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”04.02.20038,6 Ф-8,5ІІІ – юн9Корецька С.М.
8Романько ІлляЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”05.02.20038,5 Ф -8,6ІІІ – юн7Корецька С.М.
9Петренко РусланЧернігв МОН КДЮСШ – 111.08.20058,8ІІІ – юнОсБеркут Н.П
10Тимошенко МаксимСновський р-н ДЮСШ “Олімп”14.08.20038,9б/рОсЛахадінов Є.О
11Кулік ЮрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”02.07.20039,0б/рОсКорецька С.М.
12Захарченко ВладиславБорзнянський р-н МОН ДЮСШ12.02.20049,0б/р5Романенко Р.О.
13Козак МаркЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.04.20039,0б/рОсКорецька С.М.
14Триголосов ДинисЧернігів,У, КДЮСШ26.11.20059,3б/рОсМельник О.М
15Музика МиколаЧернігв МОН КДЮСШ – 117.03.20039,4б/рОсБеркут Н.П
16Коробко ПавлоСновський р-н ДЮСШ “Олімп”20.01.20039,4б/р4Лахадінов Є.О
17Зеленін АндрійПрилуки МОН ДЮСШ28.04.20049,4б/р3Ракетський А. І.
18Чалюк МаксимЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”25.11.20039,5б/рОсКорецька С.М.
19Бевзюк ВладиславКозелецький р-н МОН ДЮСШ20.09.20059,5б/р2Потебня Л.І
20Байда ОлександрНосівський  р-н МОН ДЮСШ24.10.20049,5б/р0Борисенко О.В
21Гончар ВадимЧернігв МОН КДЮСШ – 106.03.20059,5б/рОсЛисенко К.В
22Сядуро МиколаЧернігв МОН КДЮСШ – 131.08.20059,5б/рОсЛисенко К.В
23Шевченко ТарасБорзнянський р-н МОН ДЮСШ27.04.20049,6б/р0Романенко Р.О.
24Малюга ДмитроЧернігів,У, КДЮСШ02.12.20059,7б/рОсМельник О.М
25Гук ВіталійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”24.03.20059,8б/рОсКорецька С.М.
26Грицик СтаніславБорзнянський р-н МОН ДЮСШ01.09.20049,9б/р0Романенко Р.О.
27Зизенко МихайлоКозелецький р-н МОН ДЮСШ20.09.20059,9б/р0Потебня Л.І
28Кубишкін ДенисЧернігв МОН КДЮСШ – 107.07.200310.0б/рОсБеркут Н.П
29Стрижак РоманБорзнянський р-н МОН ДЮСШ14.09.200510,0б/р0Сіменюк М. М.
30Мазур СергійБорзнянський р-н МОН ДЮСШ02.03.200410,2б/р0Романенко Р.О.
31Новик МикитаЧернігв МОН КДЮСШ – 102.03.200510,3б/рОсБеркут Н.П
32Іванов ЄвгенійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”15.07.200510,4б/рОсКорецька С.М.
33Булах ОлексійЧернігв МОН КДЮСШ – 100.00.200510,8б/рОсБеркут Н.П
Адаменко ЮрійБорзнянський р-н МОН ДЮСШ08.12.2003DNSРоманенко Р.О.
Німець ІванКозелецький р-н МОН ДЮСШ25.06.2003DNSШарак О.В
Тимошин МикитаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”17.01.2003DNSКорецька С.М.
Мельник МаксимНосівський  р-н МОН ДЮСШ23.11.20038,4ІІІ – юнп/кБочок В.А.
Писанка КирилоЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.05.20029,6б/рп/кКорецька С.М.
300 мз/б юнаки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Німець ІванКозелецький р-н МОН ДЮСШ25.06.200357,4ІІІ – юн21Шарак О.В
2Бевзюк ВладиславКозелецький р-н МОН ДЮСШ20.09.20051.06,6б/р21Потебня Л.І
Добродій ДмитроЧернігів “С” ОКДЮСШ22.09.200247,3IIIп/кЛуценко В.В.
300 м юнаки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Тарасенко ВіталійЧернігів “С” ОКДЮСШ04.12.200444,6III – юн24Луценко В.В.
2Калюжний АртемМенський р-н  “К” ДЮСШ25.05.200345,7III – юн21Таратухіна Н.П.
3Романько ІлляЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”05.02.200348,5б/р18Корецька С.М.
4Касян БогданНосівський  р-н МОН ДЮСШ01.01.200448,9б/р18Бочок В.А.
5Мельник ТарасНосівський  р-н МОН ДЮСШ30.01.200349,3б/р15Шиша Н.О
6Петренко РусланЧернігв МОН КДЮСШ – 111.08.200550,1б/рОсБеркут Н.П
7Коробко ПавлоСновський р-н ДЮСШ “Олімп”20.01.200350,2б/р13Лахадінов Є.О
8Колот ОлегЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”04.02.200351,6б/р11Корецька С.М.
9Козак МаркЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.04.200351,9б/рОсКорецька С.М.
10Музика МиколаЧернігв МОН КДЮСШ – 117.03.200352,7б/рОсБеркут Н.П
11Адаменко ЮрійБорзнянський р-н МОН ДЮСШ08.12.200353,1б/р9Романенко Р.О.
12Годунок ІванНосівський  р-н МОН ДЮСШ06.01.200554,1б/р7Борисенко О.В.
13Наумчик СергійКорюківський р-н МОН ДЮСШ30.09.200354,7б/р5Кравченко С. О
14Захарченко ВладиславБорзнянський р-н МОН ДЮСШ12.02.200454,8б/р3Романенко Р.О.
15Грицик СтаніславБорзнянський р-н МОН ДЮСШ01.09.200454,9б/р2Романенко Р.О.
16Півньов ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ25.07.200355.7б/р0Гриченко Н.В.
17Сядуро МиколаЧернігв МОН КДЮСШ – 131.08.200556,0б/рОсЛисенко К.В
18Зизенко МихайлоКозелецький р-н МОН ДЮСШ20.09.200557,3б/р0Потебня Л.І
19Гончар ВадимЧернігв МОН КДЮСШ – 106.03.200558,1б/рОсЛисенко К.В
20Гук ВіталійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”24.03.200559б/рОсКорецька С.М.
21Байда ОлександрНосівський  р-н МОН ДЮСШ24.10.20041.00,2б/рОсБорисенко О.В
22Мазур СергійБорзнянський р-н МОН ДЮСШ02.03.20041.01.9б/р0Романенко Р.О.
23Іванов ЄвгенійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”15.07.20051.02,1б/рОсКорецька С.М.
24Сторожок МаксимЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”06.02.2003DNSКорецька С.М.
Кулік ЮрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”02.07.2003DNSКорецька С.М.
Тимошенко МикитаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”17.01.2003DNSКорецька С.М.
Шевченко ТарасБорзнянський р-н МОН ДЮСШ27.04.2004DNSРоманенко Р.О.
Байда ОлександрНосівський  р-н МОН ДЮСШ24.10.2004DNSБорисенко О.В
Фень АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”17.05.2004DNSБобровська О.А.
Писанка КирилоЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.05.200257,3б/рп/кКорецька С.М.
600м юнаки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Гречанюк ВладиславЧернігів МОН КДЮСШ – 127.02.20031.51,224Антонова В.Г.
2Музика МиколаЧернігв МОН КДЮСШ – 117.03.20031.53,821Беркут Н.П
3Півньов ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ25.07.20031.54,418Гриченко Н.В.
4Тимошенко МаксимСновський р-н ДЮСШ “Олімп”14.08.20031.56.115Лахадінов Є.О
5Калюжний ІлляМенський р-н  “К” ДЮСШ02.08.20051.59,613Таратухіна Н.П.
6Писарев МихайлоЧернігів “С” КДЮСШ – 200.00.20032.02,811Філіпови
7Дахно АртемКозелецький р-н МОН ДЮСШ18.08.20042.13,99Горбач К.В.
8Хомко ВіталійКорюківський р-н МОН ДЮСШ26.01.20052.16,57Кравченко С,О,
9Чалюк МаксимЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”25.11.20032.23,4ОсКорецька С.М.
Мельник МаксимНосівський  р-н МОН ДЮСШ23.11.20021.48,6п/кБочок В.А.
Стрибки у довжину юнаки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Сироватко МаксимЧернігів МОН КДЮСШ – 201.02.20034,82ІІ – юн24Шевчук О.Л.
2Рутта ОлегМенський р-н  “К” ДЮСШ02.02.20034,46ІІІ – юн21Таратухіна Н.П.
3Фень АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”17.05.20044,68ІІІ – юн18Бобровська О.А.
4Касян БогданНосівський  р-н МОН ДЮСШ01.01.20044,60ІІІ – юн15Бочок В.А.
5Романько ІлляЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”05.02.20034,46ІІІ – юн13Корецька С.М.
7Годунок ІванНосівський  р-н МОН ДЮСШ06.01.20054,43ІІІ – юн11Борисенко О.В.
8Писарев МихайлоЧернігів “С” КДЮСШ – 200.00.20034,34ІІІ – юн9Філіпови
9Коврига СергійМенський р-н  “К” ДЮСШ20.01.20044,31ІІІ – юн7Таратухіна Н.П.
10Колот ОлегЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”04.02.20034,10ІІІ – юнОсКорецька С.М.
11Бродський ЯнМенський р-н  “К” ДЮСШ18.03.20054,02ІІІ – юн5Таратухіна Н.П.
12Німець ІванКозелецький р-н МОН ДЮСШ25.06.20033,95б/р3Шарак О.В
13Кулік ЮрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”02.07.20033,91б/рОсКорецька С.М.
14Калюжний ІлляМенський р-н  “К” ДЮСШ02.08.20053,80б/р2Таратухіна Н.П.
15Гика ЮрійКозелецький р-н МОН ДЮСШ21.01.20043,79б/р0Горбач К.В.
16Шевченко ТарасБорзнянський р-н МОН ДЮСШ27.04.20043,87б/р0Романенко Р.О.
17Гончар ВадимЧернігв МОН КДЮСШ – 106.03.20053,78б/рОсЛисенко К.В
18Музика МиколаЧернігв МОН КДЮСШ – 117.03.20033,78б/рОсБеркут Н.П
19Петренко РусланЧернігв МОН КДЮСШ – 111.08.20053,75б/рОсБеркут Н.П
20Зеленін АндрійПрилуки МОН ДЮСШ28.04.20043,74б/р0Ракетський А. І.
21Сторожок МаксимЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”06.02.20033,69б/рОсКорецька С.М.
22Козак МаркЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.04.20033,55б/рОсКорецька С.М.
23Чалюк МаксимЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”25.11.20033,53б/рОсКорецька С.М.
24Сядуро МиколаЧернігв МОН КДЮСШ – 131.08.20053,52б/рОсЛисенко К.В
25Дахно АртемКозелецький р-н МОН ДЮСШ18.08.20043,36б/р0Горбач К.В.
26Хомко ВіталійКорюківський р-н МОН ДЮСШ26.01.20053.26б/р0Кравченко С,О,
27Стрижак РоманБорзнянський р-н МОН ДЮСШ14.09.20053,26б/р0Романенко Р.О.
28Гук ВіталійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”24.03.20053,18б/рОсКорецька С.М.
29Кубишкін ДенисЧернігв МОН КДЮСШ – 107.07.20033,17б/рОсБеркут Н.П
30Іванов ЄвгенійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”15.07.20053,16б/рОсКорецька С.М.
31Булах ОлексійЧернігв МОН КДЮСШ – 129.07.20033,00б/рОсБеркут Н.П
32Новик МикитаЧернігв МОН КДЮСШ – 100.00.20052.90б/рОсБеркут Н.П
Тимошин МикитаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”17.01.2003DNSКорецька С.М.
Писанка КирилоЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.05.20023,41б/рп/кКорецька С.М.
Стрибки у висоту юнаки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Рутта ОлегМенський р-н,”К” ДЮСШ02.02.2003140ІІ – юн24Таратухіна Н.П.
2Коврига СергійМенський р-н,”К” ДЮСШ20.01.2004135ІІІ – юн21Таратухіна Н.П.
Бродський ЯнМенський р-н  “К” ДЮСШ18.03.2005ХХХ0Таратухіна Н.П.
Штовхання ядра юнаки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Сухий ДмитроКорюківський р-н МОН ДЮСШ17.03.200310,30ІІ – юн24Кукуюк М,Д.
2Тищенко БогданМенський р-н,”К” ДЮСШ24.01.20039,70ІІ – юн21Таратухіна Н.П.
3Коряк ВалерійМенський р-н,”К” ДЮСШ05.02.20048,80ІІІ – юн18Таратухіна Н.П.
4Киричок ВладиславКорюківський р-н МОН ДЮСШ23.09.20038,60ІІІ – юн15Кукуюк М,Д.
5Донець ІгорЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”23.08.20037,80б/р13Середа О.А.
6Лисенко АнтонБахмацький р-н МОН ДЮСШ04.07.20036,60б/рОсНебощицький Г.О
7Олійник МихайлоКорюківський р-н МОН ДЮСШ13.01.20036.20б/р11Кукуюк М,Д.
8Радченко МиколаКорюківський р-н МОН ДЮСШ22.04.20035,90б/р9Кукуюк М,Д.
Метання диску юнаки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Тищенко БогданМенський р-н,”К” ДЮСШ24.01.200330,30ІІ – юн24Таратухіна Н.П.
2Чуд ДмитроНосівський  р-н МОН ДЮСШ30.04.200324,90б/р21Тертишник М.І,
3Сухий ДмитроКорюківський р-н МОН ДЮСШ17.03.200323,40б/р18Кукуюк М,Д.
4Коряк ВалерійМенський р-н,”К” ДЮСШ05.02.200421,50б/р15Таратухіна Н.П.
5Лисенко АнтонБахмацький р-н МОН ДЮСШ04.07.200321,20б/р13Небощицький Г.О
6Донець ІгорЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”23.08.200319,50б/р11Середа О.А.
7Дуброва ЯрославНосівський  р-н МОН ДЮСШ26.01.200319,10б/р9Тертишник М.І,
8Киричок ВладиславКорюківський р-н МОН ДЮСШ23.09.200316,70б/р7Кукуюк М,Д.
Метання спису юнаки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Лисенко АнтонБахмацький р-н МОН ДЮСШ04.07.200327,20ІІІ – юн24Небощицький Г.О
2Кушнір ІванНосівський  р-н МОН ДЮСШ01.01.200327,20ІІІ – юн21Борисенко О.В.
3Чуд ДмитроНосівський  р-н МОН ДЮСШ30.04.200327,10ІІІ – юн18Тертишник М.І,
4Семеряко МаксимБорзнянський р-н МОН ДЮСШ13.03.200326.80ІІІ – юн15Романенко Р.О.
5Ладоха ВладиславЧернігів “К” ДЮСШ00.00.200421,70б/р13Порядіна В.В.
6Олійник МихайлоКорюківський р-н МОН ДЮСШ13.01.200320,10б/р11Кукуюк М,Д.
7Супрун МаксимНосівський  р-н МОН ДЮСШ05.02.200319,70б/р9Тертишник М.І,
8Гика ЮрійКозелецький р-н МОН ДЮСШ21.01.200418,70б/р7Горбач К.В.
9Радченко МиколаКорюківський р-н МОН ДЮСШ22.04.200316,50б/р5Кукуюк М,Д.
60м дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Войтенко ОльгаНосівський  р-н МОН ДЮСШ04.02.20048.6 Ф-8.1ІІІ24Бочок В.А.
2Буряк ЛіліяЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”11.03.20038.5 Ф-8.2ІІІ21Шульга О.П.
3Панюкова БаженаПрилуки МОН ДЮСШ27.04.20048.6 Ф-8.5І – юн18Бобровська О.А.
4Рябчун АнастасіяКорюківський р-н МОН ДЮСШ15.08.20038,6 Ф-8,5І – юн15Лисік Р.Г.
5Причиненко АннаПрилуки МОН ДЮСШ13.01.20038.7 Ф-8.6І – юн13Бобровська О.А.
6Маслак АнастасіяЧернігів,У, КДЮСШ03.12.20038,9 Ф-8,7І – юн11 Плотіцини
7Іщенко ЛіліяЧернігів,У, КДЮСШ11.01.20038.9 ф-8.7І – юн9 Плотіцини
8Тонконог ДіанаНосівський  р-н МОН ДЮСШ09.10.20048,9 Ф-8,8І – юн7Бочок В.А.
9Копитько АнастасіяЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”21.03.20049,0ІІ – юн5Корецька С.М.
10Кудіярова АнастасіяЧернігів,У, КДЮСШ20.01.20049.0ІІ – юнОс Плотіцини
11Болотненко КатеринаКозелецький р-н, МОН ДЮСШ25.04.20039.0ІІ – юн3Горбач К.В.
12Ткаченко КатеринаМенський р-н,МОН ДЮСШ16.01.20059,0ІІ – юнОсТерпицька І.Л.
13Нікифоренко АльонаКорюківський р-н МОН ДЮСШ11.05.20049,2ІІ – юн2Кравченко С. О
14Чугай ЄлізаветаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”31.10.20039,2ІІ – юнОсШульга О.П.
15Кириленко АлінаНосівський  р-н МОН ДЮСШ24.02.20049,2ІІ – юн0Шиша Н.О
16Пташник АнастасіяПрилуки МОН ДЮСШ30.01.20039,3ІІ – юн0Ракетський А. І.
17Мельник АнастасіяЧернігів,У, ДЮСШ18.10.20069,4ІІ – юнОсМельник О.М
18Жулай АнгелінаПрилуки МОН ДЮСШ04.03.20059,4ІІ – юн0Ракетський А. І.
19Поташна МаргаритаКорюківський р-н МОН ДЮСШ21.06.20039,4ІІ – юн0Лисік Р.Г.
20Похиленко АнастасіяПрилуки МОН ДЮСШ01.05.20039,5ІІ – юн0Ракетський А. І.
21Степанець АннаБорзнянський р-н МОН ДЮСШ31.05.20039,6ІІІ – юн0Кутер С.Г.
22Бойко АнастасіяЧернігів,У, ДЮСШ13.01.20039,6ІІІ – юнОсПлотіцини
23Лисенко МаріяПрилуки МОН ДЮСШ16.08.20049,6ІІІ – юн0Мачульний Є.В.
24Лимар ЯнаПрилуки МОН ДЮСШ24.04.20059,7ІІІ – юн0Ракетський А. І.
25Каленкова ТетянаСновський р-н ДЮСШ “Олімп”21.12.20049,7ІІІ – юн0Лахадінов Є. О.
26Кабанець ЄвгеніяНосівський  р-н МОН ДЮСШ29.10.20069,7ІІІ – юн0Шиша Н.О
27Левошко КсеніяЧернігів МОН КДЮСШ-204.01.20039,8ІІІ – юнОсШевчук О.Л.
28Тимошенко ЄлізаветаСновський р-н ДЮСШ “Олімп”12.12.20049,8ІІІ – юн0Лахадінов Є. О.
29Каракостантінова ВеронікаЧернігів МОН КДЮСШ-225.07.20069,8ІІІ – юнОсШевчук О.Л.
30Федоренко КаринаЧернігів МОН КДЮСШ-115.10.20039,9ІІІ – юнОсАнтонова В.Г.
31Козаченко СофіяЧернігів,У, ДЮСШ00.00.20039,9ІІІ – юнОсПлотіцини
32Рогова Дар”яМенський р-н,МОН ДЮСШ11.01.20069,9ІІІ – юнОсТерпицька І.Л.
33Дзюба МаріяЧернігів МОН КДЮСШ-103.07.20059,9ІІІ – юнОсАнтонова В.Г.
34Коршек АнастасіяЧернігів МОН КДЮСШ-211.04.200510,0б/рОсШевчук О.Л.
35Дорофеєва ВікторіяЧернігів МОН КДЮСШ-124.08.200310,0б/рОсРидзель Ю.М.
36Василенко АнгелінаЧернігів МОН КДЮСШ-130.10.200310,0б/рОсРидзель Ю.М.
37Молочко КатеринаМенський р-н,МОН ДЮСШ07.12.200510,0б/рОсТерпицька І.Л.
38Сачок АннаБорзнянський р-н МОН ДЮСШ22.02.200310,1б/р0Романенко Р.О.
39Ломако Дар”яПрилуки МОН ДЮСШ26.06.200310,2б/р0Ракетський А. І.
40Соловйова Дар”яЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”21.11.200410,2б/рОсШульга О.П.
41Сергійко ВікторіяСновський р-н ДЮСШ “Олімп”14.11.200410,2б/р0Лахадінов Є. О.
42Огієнко МаринаКорюківський р-н МОН ДЮСШ08.09.200310,3б/р0Лисік Р.Г.
43Сидора КатеринаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”14.04.200510,3б/рОсШульга О.П.
44Радіонова ВікторіяЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”13.06.200510,3б/рОсКорецька С.М.
45Малиш АлінаЧернігів МОН КДЮСШ-101.01.200310,4б/рОсРидзель Ю.М.
46Харченко ЮліяПрилуки МОН ДЮСШ03.08.200510,4б/р0Бобровська О.А.
47Ткаченко ЮліяПрилуки МОН ДЮСШ17.03.200510,6б/р0Бобровська О.А.
48Майстат АнастасіяБорзнянський р-н МОН ДЮСШ17.06.200415,7б/р0Кутер С.Г.
Зайківська МаріяПрилуки МОН ДЮСШ00.00.2004DNSМачульний Є.В.
Безіменна ЄлізаветаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.2006DNSШульга О.П.
Дворніченко ЯнаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”20.07.2003DNSШульга О.П.
Марченко АнастасіяЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.2005DNSШульга О.П.
Дорошенко ПолінаМенський р-н,”К” ДЮСШ12.11.2003DNSТаратухіна Н.П.
300м з/б дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Брухно ТетянаПрилуки МОН ДЮСШ16.02.200355,2ІІІ24Ракетський А. І.
2Бурлука АлінаПрилуки МОН ДЮСШ20.01.200358,3І – юн21Ракетський А. І.
3Колосова КатеринаКозелецький р-н, МОН ДЮСШ30.03.20041.04,9б/р18Потебня Л.І.
4Сирай КатеринаКозелецький р-н, МОН ДЮСШ30.07.20031.05,1б/р15Потебня Л.І.
5Головащенко АннаМенський р-н,МОН ДЮСШ00.00.20031.08,1б/р13Терпицька І.Л.
300м дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Брухно ТетянаПрилуки МОН ДЮСШ16.02.200347.0ІІІ24Ракетський А. І.
2Буряк ЛіліяЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”11.03.200347.6ІІІ21Шульга О.П.
3Войтенко ОльгаНосівський  р-н МОН ДЮСШ04.02.200448,8І – юн18Бочок В.А.
4Тонконог ДіанаНосівський  р-н МОН ДЮСШ09.10.200451,6ІІ – юн15Бочок В.А.
5Майстат АнастасіяБорзнянський р-н МОН ДЮСШ17.06.200453,3ІІІ – юн13Кутер С.Г.
6Колосова КатеринаКозелецький р-н, МОН ДЮСШ30.03.200454,2ІІІ – юн11Потебня Л.І.
7Похиленко АнастасіяПрилуки МОН ДЮСШ01.05.200354,8ІІІ – юн9Ракетський А. І.
8Степанець АннаБорзнянський р-н МОН ДЮСШ31.05.200355,6ІІІ – юн7Кутер С.Г.
9Каракостантінова ВеронікаЧернігів МОН КДЮСШ-225.07.200655,8ІІІ – юнОсШевчук О.Л.
10Поташна МаргаритаКорюківський р-н МОН ДЮСШ21.06.200355,9ІІІ – юн5Лисік Р.Г.
11Тимошенко ЄлізаветаСновський р-н ДЮСШ “Олімп”12.12.200456,7б/р3Лахадінов Є. О.
12Левошко КсеніяЧернігів МОН КДЮСШ-204.01.200356,9б/рОсШевчук О.Л.
13Зуб АнастасіяЧернігів МОН КДЮСШ-114.04.200557,7б/рОсАнтонова В.Г.
14Каленкова ТетянаСновський р-н ДЮСШ “Олімп”21.12.200458,0б/р2Лахадінов Є. О.
15Сачок АннаБорзнянський р-н МОН ДЮСШ22.02.200358,2б/р0Романенко Р.О.
16Коршек АнастасіяЧернігів МОН КДЮСШ-211.04.200559,9б/рОсШевчук О.Л.
17Сергійко ВікторіяСновський р-н ДЮСШ “Олімп”14.11.200459,9б/р0Лахадінов Є. О.
18Огієнко МаринаКорюківський р-н МОН ДЮСШ08.09.20031.00,2б/р0Лисік Р.Г.
Причиненко АннаПрилуки МОН ДЮСШ13.01.2003DNSБобровська О.А.
Марченко АнастасіяЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.2005DNSШульга О.П.
Безіменна ЄлізаветаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.2006DNSШульга О.П.
Вінніченко АнастасіяЧернігів МОН КДЮСШ-106.01.200253,1 ІІІ – юнп/кАнтонова В.Г.
Чугай ЄлізаветаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”10.01.200153,4ІІІ – юнп/кШульга О.П.
600м дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Дворниченко ЯнаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”20.07.20031.54,524Шульга О.П
2Копитько АнастасіяЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”21.03.20041.55,821Корецька С.М.
3Бурлука АлінаПрилуки МОН ДЮСШ20.01.20032.03,318Ракетський А.І.
4Кононець АнастасіяНосівський  р-н МОН ДЮСШ14.01.20042.07,815Шиша Н.О.
5Сирай КатеринаКозелецький р-н МОН ДЮСШ30.07.20032.09,913Потебня Л.І.
6Радіонова ВікторіяЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”13.06.20052.16,311Корецька С.М.
7Соловйова Дар”яЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”21.11.20042.18,4ОсШульга О.П
8Римар МаринаКозелецький р-н МОН ДЮСШ28.05.20042.19,39Горбач К.В.
Стрибки у довжину дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Панюкова БаженаПрилуки МОН ДЮСШ27.04.20044,69І – юн24Бобровська О.А.
2Іщенко ЛіліяЧернігів,У, ДЮСШ11.01.20034,63І – юн21Плотіцини
3Дорошенко ПолінаМенський р-н,”К” ДЮСШ12.11.20034,60І – юн18Таратухіна Н.П.
4Рябчун АнастасіяКорюківський р-н МОН ДЮСШ15.08.20034,59І – юн15Лисік Р.Г.
5Причиненко АннаПрилуки МОН ДЮСШ13.01.20034,42І – юн13Бобровська О.А.
6Росомаха ЗлатаМенський р-н,МОН ДЮСШ20.10.20044,36І – юн11Терпицька І.Л.
7Кудіярова АнастасіяЧернігів,У, ДЮСШ20.01.20044,15ІІ – юнОсПлотіцини
8Рогова Дар”яМенський р-н,МОН ДЮСШ11.01.20064,10ІІ – юн9Терпицька І.Л.
9Маслак АнастасіяЧернігів,У, ДЮСШ03.12.20034,09ІІ – юн7Плотіцини
10Лисенко МаріяПрилуки МОН ДЮСШ16.08.20043,97ІІ – юн5Мачульний Є.В.
11Болотненко КатеринаКозелецький р-н МОН ДЮСШ25.04.20033,96ІІ – юн3Горбач К.В.
12Нікифоренко АльонаКорюківський р-н МОН ДЮСШ11.05.20043,77ІІІ – юн2Кравченко С. О
13Пташник АнастасіяПрилуки МОН ДЮСШ30.08.20053,75ІІІ – юн0Ракетський А.І.
14Козаченко СофіяЧернігів,У, ДЮСШ00.00.20033,69ІІІ – юнОсПлотіцини
15Римар МаринаКозелецький р-н МОН ДЮСШ28.05.20043,65ІІІ – юн0Горбач К.В.
16Бойко АнастасіяЧернігів,У, ДЮСШ13.01.20033,63ІІІ – юнОсПлотіцини
17Молочко КатеринаМенський р-н,МОН ДЮСШ07.12.20053,60ІІІ – юн0Терпицька І.Л.
18Жулай АнгелінаПрилуки МОН ДЮСШ04.03.20053,58ІІІ – юн0Ракетський А.І.
19Ломако Дар”яПрилуки МОН ДЮСШ26.06.20033,56ІІІ – юн0Ракетський А.І.
20Лимар ЯнаПрилуки МОН ДЮСШ24.04.20053,56ІІІ – юн0Ракетський А.І.
21Кириленко АлінаНосівський  р-н МОН ДЮСШ24.02.20043,33б/р0Шиша Н.О.
22Зуб АнастасіяЧернігів МОН КДЮСШ-114.04.20053,16б/рОсАнтонова В.Г.
23Ткаченко ЮліяПрилуки МОН ДЮСШ17.03.20052,97б/р0Бобровська О.А.
24Харченко ЮліяПрилуки МОН ДЮСШ03.08.20052,93б/р0Бобровська О.А.
25Дорофеєва ВікторіяЧернігів МОН КДЮСШ-124.08.20032,74б/рОсРидзель Ю.М.
Мельник АнастасіяЧернігів,У, ДЮСШ18.10.2006ХХХОсМельник О.М
Сидора КатеринаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”14.04.2005ХХХОсШульга О.П
Василенко АнгелінаЧернігів МОН КДЮСШ-130.10.2003ХХХОсРидзель Ю.М.
Майстренко ВікторіяМенський р-н,”К” ДЮСШ23.10.2004ХХХ0Таратухіна Н.П.
Малиш АлінаЧернігів МОН КДЮСШ-101.01.2003ХХХОсРидзель Ю.М.
Стрибки у висоту дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Дорошенко ПолінаМенський р-н,”К” ДЮСШ12.11.2003150ІІ24Таратухіна Н.П.
2Майстренко ВікторіяМенський р-н,”К” ДЮСШ23.10.2004150ІІ21Таратухіна Н.П.
3Ткаченко КатеринаМенський р-н,”МОН” ДЮСШ16.01.2005125ІІ – юн18Терпицька І.Л.
4Бурлука АлінаПрилуки МОН ДЮСШ20.01.2003125ІІ – юнОсРакетський А.І.
5Рогова Дар”яПрилуки МОН ДЮСШ11.06.2006125ІІ – юн15Терпицька І.Л.
6Зайковська АнастасіяПрилуки МОН ДЮСШ03.07.2004110ІІІ – юн13Мачульний Є.В.
7Молочко КатеринаПрилуки МОН ДЮСШ07.12.2005110ІІІ – юн11Терпицька І.Л.
Штовхання ядра дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Ромашко ЛюбовНосівский р-н, МОН ДЮСШ15.01.20037,70ІІ – юн21Шиша Н.О
2Кравченко КатеринаЧернігів,К, ОДЮСШ26.11.20037,50ІІ – юнОсПорядіна В.В.
3Соломенник ВікторіяМенський р-н,”МОН” ДЮСШ09.04.20047,10ІІ – юн24Терпицька І.Л.
4Васюк ДаринаБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ09.03.20037,00ІІ – юнОсНебощицький Г.О.
Метання спису дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Васюк ДаринаБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ09.03.200324,70І – юн24Небощицький Г.О.
2Ромашко ЛюбовНосівский р-н, МОН ДЮСШ15.01.200320,20ІІ – юн21Шиша Н.О
3Кравченко КатеринаЧернігів,К, ОДЮСШ26.11.200317,00ІІІ – юн18Порядіна В.В.
Метання диску дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Соломенник ВікторіяМенський р-н,”МОН” ДЮСШ09.04.200420,50ІІ – юн24Терпицька І.Л.
2Кравченко КатеринаЧернігів,К, ОДЮСШ26.11.200317,80б/р21Порядіна В.В.
3Васюк ДаринаБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ09.03.200317,00б/р18Небощицький Г.О.
Головний суддя змагань                                                                          (Рябов В.В.)
Головний секретар змагань                                                                    (Антонова В.Г.)

 

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment