Измененные результаты (скачать)
Командні результати
Місце | Команди | Очки | |||
І група | |||||
1 | Чернігів | 516 | |||
2 | Прилуки | 421 | |||
3 | Ніжин | 207 | |||
ІІ група | |||||
1 | Бахмацький р-н | 438 | |||
2 | Менський р-н | 339 | |||
3 | Прилуцький р-н | 308 | |||
4 | Щорський р-н | 252 | |||
5 | Корюківський р-н | 189 | |||
6 | Козелецький р-н | 124 | |||
7 | Н-Сіверський р-н | 112 | |||
ІІІ група | |||||
1 | Носівський р-н | 270 | |||
2 | Коропський р-н | 79 |
Особисті результати
100м юнаки 1998-99 р.н. | ||||||||||||
Місце абс. | Старт. номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Очки | Тренери | ||||
1 | 1055 | Красільник Ярослав | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 09.10.1999 | 11.1 Ф-11.1 | І | 24 | Красільник Т.С. | ||||
2 | 88 | Жидок Денис | Коропський р-н, К, ДЮСШ | 30.05.1999 | 11.3 Ф-11.2 | ІІ | 21 | Лучко В.Л. | ||||
3 | 242 | Коптель Вадим | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 00.00.1998 | 12.0 Ф-12.4 | ІІІ | Ос | Овчаренко І.М. | ||||
204 | Сартанія Дмитро | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 10.11.1998 | 12.4 Ф-DNS | І-юн | Ос | Корецька С.М. | |||||
416 | Малинка Костянтин | Прилуки МОН ДЮСШ | 11.03.1998 | 12.6 Ф-DNS | ІІ-юн | 0 | Бобровська О.А. | |||||
129 | Крюков Денис | Чернігів,У, КДЮСШ | 29.07.1999 | 12.8 Ф-DNS | ІІ-юн | Ос | Дятлова Ю.М. Лагункова Н.М. | |||||
445 | Кравець Максим | Чернігів, “С” ОШВСМ | 08.04.1994 | 11.0 | І | п/к | Луценко В.В. | |||||
20 | Рудік Максим | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 19.03.1982 | 11.8 | ІІІ | п/к | Шульга О.П. | |||||
100м юнаки 2000 – 01 р.н. | ||||||||||||
1 | 22 | Довгий Денис | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 12.06.2001 | 11.8 Ф-12.2 | ІІ | 24 | Шульга О.П. | ||||
2 | 172 | Кириленко Іван | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 28.02.2000 | 12.3 Ф-12.4 | І-юн | 21 | Філіпови | ||||
3 | 962 | Вовк Данило | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 16.05.2001 | 12.3 Ф-12.6 | І-юн | 18 | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
4 | 1007 | Джулай Денис | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 25.12.2000 | 12.4 Ф-12.8 | І-юн | 15 | Борисенко О.В. | ||||
5 | 74 | Чередниченко Олександр | Коропський р-н, К, ДЮСШ | 26.05.2001 | 12.6 Ф-12.8 | ІІ-юн | 13 | Лучко В.Л. | ||||
6 | 356 | Волощук Андрій | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 26.02.2001 | 12.8 | ІІ-юн | 11 | Чекалін С.П. | ||||
7 | 462 | Ващенко Артем | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 29.03.2000 | 12.8 | ІІ-юн | Ос | Антонова В.Г. | ||||
8 | 169 | Бугера Владислав | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 03.03.2000 | 13.3 | ІІІ-юн | Ос | Філіпови | ||||
9 | 13 | Ходяков Ярослав | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 01.01.2001 | 13.9 | ІІІ-юн | Ос | Шульга О.П. | ||||
10 | 990 | Ніколаєнко Кирило | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 26.01.2002 | 15.5 | б/р | Ос | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
11 | 510 | Барбаш Максим | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 24.06.2003 | 16.1 | б/р | Ос | Антонова В.Г. | ||||
12 | 22 | Фещенко Дмитро | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 28.03.2002 | 16.3 | б/р | Ос | Шульга О.П. | ||||
13 | 503 | Бутенко Олег | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 27.02.2003 | 17.1 | б/р | Ос | Антонова В.Г. | ||||
355 | Фурса Артур | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 00.00.2000 | 12.7 Ф-DNS | ІІ-юн | 0 | Кравченко Г.М. | |||||
200м юнаки 1998-99 р.н. | ||||||||||||
1 | 88 | Жидок Денис | Коропський р-н, К, ДЮСШ | 30.05.1999 | 23.3 | ІІ | 24 | Лучко В.Л. | ||||
2 | 242 | Коптель Вадим | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 00.00.1998 | 25.0 | ІІІ | 21 | Овчаренко І.М. | ||||
3 | 359 | Соломаха Василій | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 00.00.1999 | 25.2 | ІІІ | 18 | Кравченко Г.М. | ||||
4 | 416 | Малинка Костянтин | Прилуки МОН ДЮСШ | 11.03.1998 | 26.0 | І-юн | 15 | Бобровська О.А. | ||||
5 | 1465 | Картавцев Сергій | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 20.02.1999 | 26.1 | І-юн | 13 | Бочок В.А. | ||||
6 | 489 | Сентябрьов Дмитро | Щорський р-н МОН ДЮСШ | 05.08.1998 | 26.6 | ІІ-юн | 11 | Медведьова Н.М. | ||||
7 | 129 | Крюков Денис | Чернігів,У, КДЮСШ | 29.07.1999 | 26.8 | ІІ-юн | Ос | Дятлова Ю.М. Лагункова Н.М. | ||||
445 | Кравець Максим | Чернігів, “С” ОШВСМ | 08.04.1994 | 22.9 | ІІ | п/к | Луценко В.В. | |||||
20 | Рудік Максим | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 19.03.1982 | 23.9 | ІІІ | п/к | Шульга О.П. | |||||
200 м юнаки 2000 -01 р.н. | ||||||||||||
1 | 172 | Кириленко Іван | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 28.02.2000 | 25.7 | І-юн | 24 | Філіпови | ||||
2 | 1007 | Джулай Денис | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 25.12.2000 | 25.9 | І-юн | 21 | Борисенко О.В. | ||||
3 | 22 | Довгий Денис | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 12.06.2001 | 26.0 | І-юн | 18 | Шульга О.П. | ||||
4 | 355 | Фурса Артур | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 00.00.2000 | 26.2 | І-юн | 15 | Кравченко Г.М. | ||||
5 | 462 | Ващенко Артем | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 29.03.2000 | 27.2 | ІІ-юн | Ос | Антонова В.Г. | ||||
6 | 356 | Волощук Андрій | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 26.02.2001 | 27.4 | ІІ-юн | 13 | Чекалін С.П. | ||||
7 | 483 | Анищенко Денис | Щорський р-н МОН ДЮСШ | 09.06.2001 | 28.0 | ІІІ-юн | 11 | Лахадінов Є.О. | ||||
8 | 169 | Мишко Ярослав | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 03.04.2002 | 28.4 | ІІІ-юн | Ос | Філіпови | ||||
9 | 265 | Салата Олександр | Щорський р-н МОН ДЮСШ | 01.10.2000 | 29.3 | б/р | 9 | Бережной В.Д. | ||||
10 | 357 | Кудлай Павло | Прилуки МОН ДЮСШ | 12.07.2001 | 30.0 | б/р | 7 | Мачульний Є.В. | ||||
11 | 32 | Захарченко Вадим | Ніжин МОН ДЮСШ | 03.11.2001 | 30.6 | б/р | 5 | Івасенко Н.М. | ||||
12 | 990 | Ніколаєнко Кирило | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 26.01.2002 | 34.5 | б/р | Ос | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
13 | 510 | Барбаш Максим | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 24.06.2003 | 35.1 | б/р | Ос | Антонова В.Г. | ||||
14 | 22 | Фещенко Дмитро | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 28.03.2002 | 36.5 | б/р | Ос | Шульга О.П. | ||||
15 | 503 | Бутенко Олег | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 27.02.2003 | 38.5 | б/р | Ос | Антонова В.Г. | ||||
400м юнаки 1998-99 р.н. | ||||||||||||
1 | 11 | Вісіковський Назар | Бахмацький р-н “К” ДЮСШ | 05.07.1999 | 52.9 | ІІ | 24 | Севастьянов В.Ю. | ||||
2 | 489 | Сентябрьов Дмитро | Щорський р-н МОН ДЮСШ | 05.08.1998 | 59.8 | ІІ-юн | 21 | Медведьова Н.М. | ||||
3 | 164 | Куприєнко Артем | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 30.07.1999 | 1.01.6 | ІІІ-юн | 18 | Філіпови | ||||
4 | 2244 | Якименко Віталій | Прилуки МОН ДЮСШ | 08.10.1985 | 52.2 | ІІ | п/к | Марченко М.С., Завгородня О.Л. | ||||
5 | 31 | Василенко Сергій | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 00.00.1997 | 53.8 | ІІІ | п/к | Овчаренко І.М. | ||||
6 | 48 | Кривопуск Юрій | Чернігів, “С” ОШВСМ | 28.04.1995 | 58.1 | І-юн | п/к | Луценко В.В. | ||||
400м юнаки 2000 – 01 р.н. | ||||||||||||
1 | 962 | Вовк Данило | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 16.05.2001 | 57.5 | І-юн | 24 | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
2 | 247 | Стрижков Антон | Бахмацький р-н “К” ДЮСШ | 23.02.2000 | 58.7 | І-юн | 21 | Севастьянов В.Ю. | ||||
3 | 152 | Акольмаз Елезар | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 09.03.2001 | 1.01.5 | ІІ-юн | 18 | Клименко В.В. | ||||
4 | 462 | Ткаченко Руслан | Щорський р-н МОН ДЮСШ | 25.01.2000 | 1.04.3 | б/р | 15 | Медведьова Н.М. | ||||
5 | 366 | Гончаров Ростислав | Прилуки МОН ДЮСШ | 28.04.2000 | 1.05.2 | б/р | 13 | Мачульний Є.В. | ||||
800м юнаки 1998-99 р.н. | ||||||||||||
1 | 209 | Мироненко Костянтин | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 26.09.1998 | 2.04.5 | ІІ | 24 | Красільник Т.С. | ||||
2 | 2243 | Черевач Антон | Прилуки “С” ОКДЮСШ | 21.06.1998 | 2.07.0 | ІІ | 21 | Салівон Р.П., Демешко С.В. | ||||
3 | 213 | Галушка Максим | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 26.06.1999 | 2.14.3 | ІІІ | 18 | Хорт Т.М. | ||||
4 | 357 | Болотов Вячеслав | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 21.10.1999 | 2.42.7 | ІІІ-юн | 15 | Кравченко Г.М. | ||||
5 | 682 | Тараско Павло | Київ “С” | 29.01.1997 | 2.01.8 | ІІ | п/к | Приходько В.М., Луценко В.В. | ||||
800м юнаки 2000 – 01 р.н. | ||||||||||||
1 | 142 | Лисиця Дмитро | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 25.10.2000 | 2.18.5 | ІІІ | 24 | Клименко В.В. | ||||
2 | 483 | Анищенко Денис | Щорський р-н МОН ДЮСШ | 09.06.2001 | 2.33.0 | ІІ-юн | 21 | Лахадінов Є.О. | ||||
1500м юнаки 1998-99 р.н. | ||||||||||||
1 | 12 | Прокофьев Павло | Бахмацький р-н “К” ДЮСШ | 17.06.1998 | 4.32.0 | ІІІ | 24 | Стрижков А.А. | ||||
1500м юнаки 2000 – 01 р.н. | ||||||||||||
1 | 9 | Слісаренко Максим | Чернігів “С” ОКДЮСШ | 16.04.2000 | 4.37.8 | ІІІ | 24 | Масюк А.М. | ||||
2 | 155 | Рева Євгеній | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 23.04.2000 | 4.43.0 | ІІІ | 21 | Клименко В.В. | ||||
3 | 482 | Медведьов Руслан | Щорський р-н МОН ДЮСШ | 17.09.2000 | 5.40.0 | ІІІ-юн | 18 | Медведьова Н.М. | ||||
3000м юнаки 1998-99 р.н. | ||||||||||||
1 | 479 | Доненко Дмитро | Бахмацький р-н “К” ДЮСШ | 09.05.1999 | 9.59.6 | ІІІ | 24 | Севастьянов В.Ю. | ||||
48 | Кривопуск Юрій | Чернігів, “С” ОШВСМ | 28.04.1995 | 10.00 | ІІІ | п/к | Луценко В.В. | |||||
129 | Чудівський Сергій | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 00.00.1997 | 10.31.0 | І-юн | п/к | Овчаренко І.М. | |||||
Стрибки у довжину юнаки 1998 – 99 р.н. | ||||||||||||
1 | 1465 | Картавцев Сергій | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 20.02.1999 | 5.55 | І-юн | 24 | Бочок В.А. | ||||
2 | 8 | Мордашко Ярослав | Менський р-н “К” ДЮСШ | 19.08.1999 | 5.51 | І-юн | 21 | Терпицька І.Л. | ||||
3 | 485 | Бойко Богдан | Щорський р-н МОН ДЮСШ | 21.01.1998 | 5.40 | І-юн | 18 | Медведьова Н.М. | ||||
4 | 374 | Ивахненко Євген | Прилуки МОН ДЮСШ | 18.06.1999 | 5.32 | І-юн | 15 | Ракетський А.І. | ||||
5 | 21 | Кравченко Антон | Прилуки “С” ОКДЮСШ | 11.04.1998 | 5.07 | ІІ-юн | 13 | Салівон Р.П., Демешко С.В. | ||||
6 | 164 | Куприєнко Артем | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 30.07.1999 | 4.83 | ІІ-юн | Ос | Філіпови | ||||
Стрибки у довжину юнаки 2000 – 01 р.н. | ||||||||||||
1 | 88 | Мажуга Артур | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 04.05.2000 | 5.38 | І-юн | 24 | Шевчук О.Л. | ||||
2 | 7 | Парфілов Владислав | Ніжин МОН ДЮСШ | 09.11.2000 | 5.33 | І-юн | 21 | Кремез О.М., Кремез М.П. | ||||
3 | 462 | Ткаченко Руслан | Щорський р-н МОН ДЮСШ | 25.01.2000 | 5.05 | ІІ-юн | 18 | Медведьова Н.М. | ||||
4 | 372 | Буряк Євген | Прилуки МОН ДЮСШ | 09.06.2000 | 4.92 | ІІ-юн | 15 | Ракетський А.І. | ||||
5 | 9 | Ємець Владислав | Менський р-н “К” ДЮСШ | 18.04.2001 | 4.84 | ІІ-юн | 13 | Таратухіна Н.П. | ||||
6 | 45 | Кудлай Павло | Прилуки МОН ДЮСШ | 12.07.2001 | 4.46 | ІІІ-юн | 11 | Мачульний Є.В. | ||||
7 | 265 | Салата Олександр | Щорський р-н МОН ДЮСШ | 01.10.2000 | 4.09 | ІІІ-юн | 9 | Бережной В.Д. | ||||
8 | 32 | Захарченко Вадим | Ніжин МОН ДЮСШ | 03.11.2001 | 4.08 | ІІІ-юн | 7 | Івасенко Н.М. | ||||
9 | 15 | Бродський Ян | Менський р-н “К” ДЮСШ | 18.03.2005 | 3.83 | б/р | Ос | Таратухіна Н.П. | ||||
10 | 169 | Мишко Ярослав | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 03.04.2002 | 3.81 | б/р | Ос | Філіпови | ||||
11 | 47 | Коврига Сергій | Менський р-н “К” ДЮСШ | 00.00.2004 | 3.45 | б/р | Ос | Таратухіна Н.П. | ||||
12 | 50 | Обушний Кирил | Менський р-н “К” ДЮСШ | 00.00.2004 | 3.37 | б/р | Ос | Таратухіна Н.П. | ||||
13 | 52 | Сапон Сергій | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 04.09.2000 | 3.36 | б/р | Ос | Філіпови | ||||
14 | 172 | Кириленко Іван | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 28.02.2000 | 5.10 Ф – DNS | І-юн | Ос | Філіпови | ||||
15 | 990 | Ніколаєнко Кирило | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 26.01.2002 | Х | б/р | Ос | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
Потрійний юнаки 1998 – 99 р.н. | ||||||||||||
1 | 8 | Мордашко Ярослав | Менський р-н МОН ДЮСШ | 19.08.1999 | 11.62 | ІІ-юн | 24 | Терпицька І.Л. | ||||
2 | 374 | Івахненко Євген | Прилуки МОН ДЮСШ | 18.06.1999 | 11.45 | ІІ-юн | 21 | Ракетський А.І. | ||||
3 | 485 | Бойко Богдан | Щорський р-н МОН ДЮСШ | 21.01.1998 | 10.93 | ІІІ-юн | 18 | Медведьова Н.М. | ||||
4 | 21 | Кравченко Антон | Прилуки “С” ОКДЮСШ | 11.04.1998 | Х | 0 | Салівон Р.П., Демешко С.В. | |||||
Потрійний юнаки 2000 – 01 р.н. | ||||||||||||
1 | 7 | Парфілов Владислав | Ніжин МОН ДЮСШ | 09.11.2000 | 11.48 | ІІ-юн | 24 | Кремез О.М. Кремез М.П. | ||||
2 | 372 | Буряк Євген | Прилуки МОН ДЮСШ | 09.06.2000 | 10.76 | ІІІ-юн | 21 | Ракетський А.І. | ||||
3 | 5 | Чепінога Дмитро | Прилуки МОН ДЮСШ | 04.05.2001 | 10.40 | ІІІ-юн | 18 | Мачульний Є.В. | ||||
4 | 9 | Ємець Владислав | Менський р-н “К” ДЮСШ | 18.04.2001 | 9.63 | б/р | 15 | Таратухіна Н.П. | ||||
Стрибки у висоту юнаки 1998 – 99 р.н. | ||||||||||||
1 | 70 | Рацин Владислав | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 04.01.1999 | 170 | ІІІ | 24 | Кравченко Г.М. | ||||
2 | 71 | Нощенко Станіслав | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 10.04.1999 | 165 | ІІІ | 21 | Гавриленко В.П. | ||||
3 | 14 | Легкий Петро | Менський р-н “К” ДЮСШ | 00.00.2001 | 135 | ІІІ-юн | 18 | Таратухіна Н.П. | ||||
Стрибки у висоту юнаки 2000 – 01 р.н. | ||||||||||||
1 | 74 | Пономаренко Вадим | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 22.04.2000 | 160 | І-юн | 24 | Куц А.С. | ||||
2 | 73 | Тищенко Владислав | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 05.04.2001 | 145 | ІІ-юн | 21 | Кравченко Г.М. | ||||
3 | 5 | Тимофеєв Микола | Менський р-н “К” ДЮСШ | 22.05.2001 | 135 | ІІІ-юн | Ос | Таратухіна Н.П. | ||||
4 | 1130 | Рутта Олег | Менський р-н “К” ДЮСШ | 00.00.2003 | 135 | ІІ-юн | 18 | Таратухіна Н.П. | ||||
Штовхання ядра юнаки 1998 – 99 р.н. | ||||||||||||
1 | 1 | Кравченко Дмитро | Ніжин, МОН, ДЮСШ | 04.02.1999 | 13.60 | ІІІ | 24 | Кремез О.М. Кремез М.П. | ||||
2 | 2230 | Журба Вадим | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 11.09.1999 | 12.88 | ІІІ | 21 | Середа О.А. | ||||
3 | 777 | Дюдюк Владислав | Бахмацький р-н , “К”, ДЮСШ | 20.09.1999 | 10.70 | ІІ-юн | 18 | Севастьянов В.Ю. | ||||
4 | 78 | Олійник Тимофій | Корюківський р-н ДЮСШ | 01.03.1999 | 10.48 | ІІ-юн | 15 | Кукуюк М.Д., Лисік Р.Г. | ||||
5 | 79 | Мілейко Костянтин | Корюківський р-н ДЮСШ | 15.06.1999 | 10.29 | ІІ-юн | 13 | Кукуюк М.Д., Лисік Р.Г. | ||||
6 | 80 | Заєць Степан | Корюківський р-н ДЮСШ | 19.11.1999 | 9.32 | ІІІ-юн | 11 | Кукуюк М.Д., Лисік Р.Г. | ||||
7 | 87 | Максюта Антон | Корюківський р-н ДЮСШ | 19.05.1999 | 9.07 | ІІІ-юн | 9 | Кукуюк М.Д., Лисік Р.Г. | ||||
8 | 34 | Дрозд Богдан | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 05.06.1999 | 8.82 | ІІІ-юн | 7 | Шарак О.В. | ||||
9 | 280 | Ребенок Віталій | Чернігів,У, ДЮСШ Інваспорт | 27.11.1998 | 7.55 | б/р | Ос | Середа О.А. | ||||
Штовхання ядра юнаки 2000 – 01 р.н. | ||||||||||||
1 | 6 | Юрченко Юрій | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 12.02.2000 | 12.53 | І-юн | 24 | Сергієнко В.А. | ||||
2 | 43 | Зелений Євген | Корюківський р-н ДЮСШ | 02.03.2000 | 12.10 | І-юн | 21 | Кукуюк М.Д., Лисік Р.Г. | ||||
3 | 23 | Павленко Анатолій | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 04.07.2000 | 11.53 | І-юн | Ос | Шарак О.В. | ||||
4 | 14 | Яковлев Микита | Корюківський р-н ДЮСШ | 27.06.2000 | 11.10 | І-юн | 18 | Кукуюк М.Д., Лисік Р.Г. | ||||
5 | 24 | Пономаренко Вадим | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 22.04.2000 | 10.74 | ІІ-юн | 15 | Куц А.С. | ||||
6 | 99 | Тищенко Владислав | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 05.04.2001 | 10.60 | ІІ-юн | 13 | Кравченко Г.М. | ||||
7 | 90 | Гриценко Вадим | Бахмацький р-н , “К”, ДЮСШ | 31.05.2000 | 10.08 | ІІ-юн | 11 | Севастьянов В.Ю. | ||||
8 | 32 | Харковник Артем | Менський р-н “К” ДЮСШ | 09.03.2002 | 9.90 | ІІ-юн | 9 | Таратухіна Н.П. | ||||
9 | 23 | Карпенко Дмитро | Корюківський р-н ДЮСШ | 21.09.2001 | 9.22 | ІІІ-юн | 7 | Кукуюк М.Д., Лисік Р.Г. | ||||
10 | 12 | Ільченко Віталій | Бахмацький р-н , “К”, ДЮСШ | 26.09.2000 | 9.22 | ІІІ-юн | 5 | Севастьянов В.Ю. | ||||
11 | 15 | Нікіфоренко Василій | Корюківський р-н ДЮСШ | 27.07.2001 | 9.20 | ІІІ-юн | 3 | Кукуюк М.Д., Лисік Р.Г. | ||||
12 | 2230 | Криворучко Микола | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 22.05.2002 | 7.77 | б/р | Ос | Середа О.А. | ||||
13 | 77 | Биковець Олександр | Чернігів,К, ОДЮСШ | 12.11.2002 | 6.15 | б/р | Ос | Порядіна В.В. | ||||
Метання диску юнаки 1998 – 99 р.н. | ||||||||||||
1 | 2230 | Журба Вадим | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 11.09.1999 | 52.70 | КМС | 24 | Середа О.А. | ||||
2 | 34 | Дрозд Богдан | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 05.06.1999 | 33.00 | І-юн | 21 | Шарак О.В. | ||||
3 | 1 | Кравченко Дмитро | Ніжин, МОН, ДЮСШ | 04.03.1999 | 30.00 | ІІ-юн | 18 | Кремез О.М. Кремез М.П. | ||||
4 | 777 | Дюдюк Владислав | Бахмацький р-н , “К”, ДЮСШ | 20.09.1999 | 27.80 | ІІІ-юн | 15 | Севастьянов В.Ю. | ||||
5 | 7 | Городненко Олег | Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ | 00.00.1999 | 21.07 | б/р | 13 | Небощицький Г.О. | ||||
6 | 280 | Ребенок Віталій | Чернігів,У, ДЮСШ Інваспорт | 27.11.1998 | 18.80 | б/р | Ос | Середа О.А. | ||||
Метання диску юнаки 2000 – 01 р.н. | ||||||||||||
1 | 239 | Гриценко Вадим | Бахмацький р-н , “К”, ДЮСШ | 31.05.2000 | 31.13 | ІІ-юн | 24 | Севастьянов В.Ю. | ||||
2 | 43 | Зелений Євген | Корюківський р-н ДЮСШ | 02.03.2000 | 30.72 | ІІ-юн | 21 | Кукуюк М.Д., Лисік Р.Г. | ||||
3 | 32 | Харковник Артем | Менський р-н “К” ДЮСШ | 09.03.2002 | 30.15 | ІІ-юн | 18 | Таратухіна Н.П. | ||||
4 | 23 | Павленко Анатолій | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 04.07.2000 | 29.06 | ІІ-юн | 15 | Шарак О.В. | ||||
5 | 6 | Юрченко Юрій | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 12.02.2000 | 28.31 | ІІІ-юн | 13 | Сергієнко В.А. | ||||
6 | 14 | Яковлев Микита | Корюківський р-н ДЮСШ | 27.06.2000 | 25.39 | ІІІ-юн | 11 | Кукуюк М.Д., Лисік Р.Г. | ||||
7 | 15 | Нікіфоренко Василій | Корюківський р-н ДЮСШ | 27.07.2001 | 24.86 | б/р | 9 | Кукуюк М.Д., Лисік Р.Г. | ||||
8 | 12 | Ільченко Віталій | Бахмацький р-н , “К”, ДЮСШ | 26.09.2000 | 23.50 | б/р | 7 | Севастьянов В.Ю. | ||||
9 | 22.30 | Криворучко Микола | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 22.05.2002 | 22.61 | б/р | Ос | Середа О.А. | ||||
10 | 56 | Катеринич Микола | Чернігів,У, ДЮСШ Інваспорт | 19.12.2001 | 21.17 | б/р | Ос | Середа О.А. | ||||
11 | 77 | Биковець Олександр | Чернігів,К, ОДЮСШ | 12.11.2002 | 16.82 | б/р | Ос | Порядіна В.В. | ||||
12 | 78 | Олексієнко Олег | Чернігів,К, ОДЮСШ | 00.00.2004 | 10.86 | б/р | Ос | Порядіна В.В. | ||||
Метання спису юнаки 1998 – 99 р.н. | ||||||||||||
1 | 7 | Кисіль Іван | Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ | 19.01.1998 | 51.05 | ІІ | 24 | Небощицький Г.О. | ||||
2 | 5 | Глушко Роман | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 01.09.1998 | 45.91 | ІІІ | 21 | Тертишник М І | ||||
3 | 7 | Городненко Олег | Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ | 00.00.1999 | 38.68 | І-юн | 18 | Небощицький Г.О. | ||||
4 | 78 | Олійник Тимофій | Корюківський р-н ДЮСШ | 01.03.1999 | 32.40 | ІІ-юн | 15 | Кукуюк М.Д., Лисік Р.Г. | ||||
5 | 67 | Мілейко Костянтин | Корюківський р-н ДЮСШ | 15.06.1999 | 26.10 | ІІІ-юн | 13 | Кукуюк М.Д., Лисік Р.Г. | ||||
6 | 2201 | Волоха Руслан | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 21.01.1999 | 25.20 | ІІІ-юн | 11 | Тертишник М І | ||||
56 | Максюта Антон | Корюківський р-н ДЮСШ | 19.05.1999 | Х | 0 | Кукуюк М.Д., Лисік Р.Г. | ||||||
Метання спису юнаки 2000 – 01 р.н. | ||||||||||||
1 | 93 | Супрун Олег | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 25.01.2000 | 50.00 | ІІ | 24 | Тертишник М І | ||||
2 | 14 | Яковлев Микита | Корюківський р-н ДЮСШ | 27.06.2000 | 36.66 | І-юн | Ос | Кукуюк М.Д., Лисік Р.Г. | ||||
3 | 1 | Остапчук Ілля | Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ | 02.01.2001 | 36.30 | ІІ-юн | 21 | Небощицький Г.О. | ||||
4 | 5 | Бондаренко Вячеслав | Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ | 00.00.2000 | 35.00 | ІІ-юн | 18 | Небощицький Г.О. | ||||
5 | 43 | Зелений Євген | Корюківський р-н ДЮСШ | 02.03.2000 | 34.48 | ІІ-юн | Ос | Кукуюк М.Д., Лисік Р.Г. | ||||
6 | 34 | Шамрук Денис | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 03.12.2000 | 32.10 | ІІ-юн | 15 | Сергієнко В.А. | ||||
7 | 23 | Павленко Анатолій | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 04.07.2000 | 29.62 | ІІ-юн | 13 | Шарак О.В. | ||||
8 | 78 | Яма Богдан | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 08.02.2002 | 28.60 | ІІ-юн | 11 | Тертишник М І | ||||
9 | 23 | Карпенко Дмитро | Корюківський р-н ДЮСШ | 21.09.2001 | 25.75 | ІІІ-юн | 9 | Кукуюк М.Д., Лисік Р.Г. | ||||
10 | 24 | Пономаренко Вадим | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 22.04.2000 | 24.68 | ІІІ-юн | 7 | Куц А.С. | ||||
11 | 89 | Гарбуз Микита | Корюківський р-н ДЮСШ | 19.11.2001 | 24.30 | ІІІ-юн | 5 | Кукуюк М.Д., Лисік Р.Г. | ||||
12 | 78 | Гвоздь Станіслав | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 03.04.2000 | 22.30 | б/р | 3 | Сергієнко В.А. | ||||
13 | 7070 | Олексієнко Владислав | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 09.02.2002 | 21.74 | б/р | 2 | Тертишник М І | ||||
14 | 2209 | Шелест Олександр | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 13.09.2002 | 18.40 | б/р | Ос | Тертишник М І | ||||
15 | 2219 | Флячук Андрій | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 06.03.2002 | 17.50 | б/р | Ос | Тертишник М І | ||||
16 | 12 | Ладоха Владислав | Чернігів,К, ОДЮСШ | 12.09.2004 | 12.47 | б/р | Ос | Порядіна В.В. | ||||
Естафета 100+200+300+400м юнаки | ||||||||||||
1 | 11 | Прокофьев Павло | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 2.12.7 | б/р | 48 | Севастьянов В.Ю. | |||||
Стрижков Антон | ||||||||||||
Доненко Дмитро | ||||||||||||
Вісіковський Назар | ||||||||||||
2 | 37 | Кравченко Антон | Прилуки МОН ДЮСШ | 2.16.4 | б/р | 42 | Салівон Р.П. | |||||
Буряк Євген | Ракетський А.І. | |||||||||||
Івахненко Євген | ||||||||||||
Черевач Антон | ||||||||||||
3 | 962 | Вовк Данило | Чернігів-2 | 2.17.7 | б/р | Ос. | Вятіорець С.Є. Середа С.С. | |||||
Коптель Вадим | Овчаренко І.М. | |||||||||||
Довгий Денис | Шульга О.П. | |||||||||||
Сартанія Дмитро | Корецька С. І. | |||||||||||
4 | 209 | Мироненко Костянтин | Чернігів-1 | 2.18.4 | б/р | 36 | Красільник Т.С. | |||||
Красільник Ярослав | ||||||||||||
Куприєнко Артем | Філіпова В.І. | |||||||||||
Кириленко Іван | ||||||||||||
5 | 359 | Волощук Андрій | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 2.25.4 | б/р | 30 | Чекалін С.П. | |||||
Соломаха Василій | ||||||||||||
Болотов Вячеслав | ||||||||||||
Фурса Артем | ||||||||||||
6 | 489 | Салата Олександр | Щорський р-н МОН ДЮСШ | 2.32.1 | б/р | 26 | Медведьова Н.М. | |||||
Анищенко Денис | ||||||||||||
Ткаченко Руслан | ||||||||||||
Сентябрьов Дмитро | ||||||||||||
100м дівчата 1998 – 99 р.н. | ||||||||||||
1 | 574 | Буленок Анастасія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 08.08.1999 | 14.0 Ф-13.9 | ІІІ | 24 | Вятіорець С.Є. Середа С.С | ||||
2 | 87 | Роскот Анастасія | Ніжин, МОН, ДЮСШ | 09.03.1999 | 14.0 Ф-14.0 | ІІІ | 21 | Кремез О.М. Кремез М.П. | ||||
3 | 1462 | Халабуда Альона | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 26.05.1999 | 14.4 Ф-14.4 | І-юн | 18 | Бочок В.А. | ||||
4 | 239 | Костенко Ірина | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 05.10.1999 | 14.6 Ф-14.6 | І-юн | 15 | Мартиненко Г.П. | ||||
5 | 962 | Гнип Анна | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 27.11.1999 | 14.9 Ф-15.1 | ІІ-юн | Ос. | Вятіорець С.Є. Середа С.С | ||||
6 | 534 | Мельник Анастасія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 19.01.1999 | 15.2 | ІІ-юн | Ос. | Антонова В.Г. | ||||
577 | Мороз Євгенія | Чернігів,У, КДЮСШ | 26.10.1998 | 15.1 Ф-DNS | ІІ-юн | Ос. | Дятлова Ю.М. Лагункова Н.М. | |||||
46 | Дерій Ольга | Чернігів, “С” ОКДЮСШ | 00.00.1994 | 13.3 | ІІІ | п/к | Луценко В.В. | |||||
100м дівчата 2000 – 01 р.н. | ||||||||||||
1 | 1115 | Буряк Марія | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 03.06.2001 | 12.9 Ф-13.0 | ІІ | 24 | Бочок В.А. | ||||
2 | 5 | Капленко Надія | Ніжин, МОН, ДЮСШ | 05.10.2001 | 13.3 Ф-13.3 | ІІІ | 21 | Кремез О.М. Кремез М.П. | ||||
3 | 181 | Метка Валерія | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 05.01.2000 | 13.1 Ф-13.4 | ІІІ | 18 | Бочок В.А. Косован О.В. | ||||
4 | 35 | Стецкова Тетяна | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 09.03.2000 | 13.4 Ф-13.6 | ІІІ | 15 | Красільник Т.С. | ||||
5 | 358 | Драчук Яна | Прилуки МОН ДЮСШ | 23.06.2001 | 13.8 Ф-13.8 | ІІІ | 13 | Мачульний Є.В. | ||||
6 | 964 | Прокопенко Валерія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 26.05.2000 | 13.7 | ІІІ | Ос. | Вятіорець С.Є. Середа С.С | ||||
7 | 100 | Гриценко Марія | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 08.01.2000 | 13.9 | ІІІ | 11 | Білич О.Л. | ||||
8 | 448 | Шарило Тетяна | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 19.02.2000 | 14.0 | ІІІ | Ос. | Антонова В.Г. | ||||
10 | 10 | Басанько Елеонора | Чернігів,У, КДЮСШ | 24.12.2001 | 14.1 | І-юн | Ос. | Плотіцини | ||||
11 | 69 | Прокопенко Аліна | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 28.02.2001 | 14.2 | І-юн | Ос. | Малашенко І.О. | ||||
12 | 687 | Маркова Анна | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 12.10.2002 | 14.5 | І-юн | Ос. | Кривоус Н.В. | ||||
13 | 265 | Рибалко Софія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 24.06.2003 | 14.7 | І-юн | Ос. | Кривоус Н.В. | ||||
14 | 11 | Буряк Лілія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 11.03.2003 | 14.8 | І-юн | Ос. | Шульга О.П. | ||||
15 | 488 | Науменко Яна | Щорський р-н МОН ДЮСШ | 17.04.2000 | 14.9 | ІІ-юн | Ос. | Лахадінов Є.О. | ||||
16 | 13 | Філон Марія | Чернігів “К” ОДЮСШ | 21.09.2002 | 15.0 | ІІ-юн | Ос. | Синявська Ю.Г. | ||||
17 | 1 | Краснюк Крістіна | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 10.04.2002 | 15.1 | ІІ-юн | Ос. | Шульга О.П. | ||||
18 | 968 | Лепеха Валерія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 28.09.2001 | 15.2 | ІІ-юн | Ос. | Вятіорець С.Є. Середа С.С | ||||
19 | 10 | Ковалевська Діана | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 06.12.2000 | 15.2 | ІІ-юн | Ос. | Шульга О.П. | ||||
20 | 662 | Шуміліна Вікторія | Чернігів, С, КДЮСШ -2 | 17.09.2001 | 15.3 | ІІ-юн | Ос. | Філіпови | ||||
21 | 1005 | Короленко Ліна | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 27.09.2002 | 15.3 | ІІ-юн | 9 | Борисенко О.В. | ||||
22 | 972 | Савченко Валерія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 27.07.2000 | 15.3 | ІІ-юн | Ос. | Середа О.А. | ||||
23 | 2230 | Вереша Ольга | Чернігів,У, КДЮСШ | 26.12.2001 | 15.4 | ІІ-юн | Ос. | Плотіцини | ||||
24 | 967 | Сила Ксенія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 30.12.2002 | 15.4 | ІІ-юн | Ос. | Вятіорець С.Є. Середа С.С | ||||
25 | 3 | Руса Ірина | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 11.01.2002 | 15.4 | ІІ-юн | Ос. | Шульга О.П. | ||||
26 | 366 | Тарасенко Ярослава | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 00.00.2001 | 15.5 | ІІ-юн | 7 | Гавриленко В.Г. | ||||
27 | 362 | Лепець Лілія | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 00.00.2001 | 15.5 | ІІ-юн | 5 | Гавриленко В.Г. | ||||
28 | 378 | Городна Анна | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 05.08.2001 | 15.6 | ІІ-юн | Ос. | Кривоус Н.В. | ||||
29 | 966 | Копитько Анастасія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 21.03.2004 | 15.6 | ІІ-юн | Ос. | Корецька С.М. | ||||
30 | 534 | Давиденко Світлана | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 14.03.2003 | 15.7 | ІІІ-юн | Ос. | Антонова В.Г. | ||||
31 | 15 | Грещенко Карина | Чернігів “К” ОДЮСШ | 29.03.2003 | 15.8 | ІІІ-юн | Ос. | Синявська Ю.Г. | ||||
32 | 968 | Стось Валерія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 01.12.2003 | 16.3 | б/р | Ос. | Корецька С.М. | ||||
33 | 521 | Калита Ірина | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 17.06.2003 | 16.9 | б/р | Ос. | Антонова В.Г. | ||||
34 | 469 | Савельєва Вікторія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 24.09.2002 | 17.0 | б/р | Ос. | Антонова В.Г. | ||||
35 | 4 | Селезень Людмила | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 17.11.2003 | 17.7 | б/р | Ос. | Шульга О.П. | ||||
200м дівчата 1998 – 99 р.н. | ||||||||||||
1 | 97 | Юхно Ірина | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 12.07.1999 | 28.9 | ІІІ | 24 | Папіна О.П. | ||||
2 | 574 | Буленок Анастасія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 08.08.1999 | 30.4 | І-юн | 21 | Вятіорець С.Є. Середа С.С | ||||
3 | 87 | Роскот Анастасія | Ніжин, МОН, ДЮСШ | 09.03.1999 | 30.9 | ІІ-юн | 18 | Кремез О.М. Кремез М.П. | ||||
46 | Дерій Ольга | Чернігів, “С” ОКДЮСШ | 00.00.1994 | 27.5 | ІІІ | п/к | Луценко В.В. | |||||
48 | Кравцова Анна | Чернігів, “С” ОКДЮСШ | 19.04.1994 | 27.9 | ІІІ | п/к | Луценко В.В. | |||||
200м дівчата 2000 – 01 р.н. | ||||||||||||
1 | 5 | Капленко Надія | Ніжин, МОН, ДЮСШ | 05.10.2001 | 28.3 | ІІІ | 24 | Кремез О.М. Кремез М.П. | ||||
2 | 358 | Драчук Яна | Прилуки МОН ДЮСШ | 23.06.2001 | 28.9 | ІІІ | 21 | Мачульний Є.В. | ||||
3 | 448 | Шарило Тетяна | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 19.02.2000 | 29.7 | І-юн | 18 | Антонова В.Г. | ||||
4 | 687 | Маркова Анна | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 12.10.2002 | 31.2 | ІІ-юн | Ос. | Кривоус Н.В. | ||||
5 | 1464 | Митько Дарина | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 11.02.2000 | 31.9 | ІІ-юн | 15 | Бочок В.А. | ||||
6 | 967 | Сила Ксенія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 30.12.2002 | 32.4 | ІІІ-юн | Ос. | Вятіорець С.Є. Середа С.С | ||||
7 | 378 | Городна Анна | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 05.08.2001 | 32.7 | ІІІ-юн | Ос. | Кривоус Н.В. | ||||
8 | 10 | Ковалевська Діана | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 06.12.2000 | 33.4 | ІІІ-юн | Ос. | Шульга О.П. | ||||
9 | 521 | Калита Ірина | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 17.06.2003 | 35.8 | б/р | Ос. | Антонова В.Г. | ||||
10 | 469 | Савельєва Вікторія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 24.09.2002 | 36.6 | б/р | Ос. | Антонова В.Г. | ||||
400м дівчата 1998 – 99 р.н. | ||||||||||||
1 | 97 | Юхно Ірина | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 12.07.1999 | 1.03.2 | ІІІ | 24 | Папіна О.П. | ||||
2 | 148 | Редько Іванна | Коропський р-н, К, ДЮСШ | 21.05.1999 | 1.03.5 | ІІІ | 21 | Лучко В.Л. | ||||
3 | 35 | Нагорна Дар’я | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 17.05.1999 | 1.04.1 | ІІІ | 18 | Антонова В.Г. | ||||
4 | 83 | Пустовгар Валерія | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 09.01.1999 | 1.11.0 | ІІ-юн | 15 | Папіна О.П. | ||||
5 | 962 | Гнип Анна | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 27.11.1999 | 1.13.1 | ІІ-юн | Ос. | Вятіорець С.Є. Середа С.С | ||||
6 | 141 | Лисиця Анна | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 19.06.1999 | 1.21.7 | б/р | 13 | Клименко В.В. | ||||
400м дівчата 2000 – 01 р.н. | ||||||||||||
1 | 1301 | Сіренко Карина | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 06.02.2001 | 1.05.3 | ІІІ | 24 | Папіна О.П. | ||||
2 | 14 | Петренко Анна | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 28.12.2002 | 1.09.6 | І-юн | 21 | Білич О.Л. | ||||
3 | 468 | Семко Дар’я | Щорський р-н МОН ДЮСШ | 27.09.2002 | 1.11.2 | І-юн | 18 | Бережной В.Д. | ||||
4 | 357 | Постоногова Анна | Прилуки МОН ДЮСШ | 07.08.2001 | 1.11.9 | І-юн | 15 | Мачульний Є.В. | ||||
5 | 380 | Сирбу Анастасія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 01.05.2000 | 1.15.0 | ІІ-юн | Ос. | Кривоус Н.В. | ||||
6 | 968 | Лепеха Валерія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 28.09.2001 | 1.18.9 | ІІІ-юн | Ос. | Вятіорець С.Є. Середа С.С | ||||
7 | 986 | Стось Валерія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 01.12.2003 | 1.20.3 | б/р | Ос. | Корецька С.М. | ||||
800м дівчата 1998 – 99 р.н. | ||||||||||||
1 | 481 | Баєва Катерина | Щорс МОН ДЮСШ | 10.06.1999 | 2.35.3 | ІІІ-юн | 24 | Івлєв В.Ю. | ||||
2 | 8 | Мельник Ольга | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 19.06.1999 | 3.32.3 | б/р | 21 | Кравченко Г.М. | ||||
800м дівчата 2000 – 01 р.н. | ||||||||||||
1 | 9 | Щербина Анастасія | Ніжин, МОН, ДЮСШ | 15.05.2000 | 2.39.5 | ІІІ-юн | 24 | Кремез О.М. Кремез М.П. | ||||
2 | 964 | Прокопенко Валерія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 26.05.2000 | 2.41.5 | ІІІ-юн | 21 | Вятіорець С.Є. Середа С.С | ||||
3 | 972 | Савченко Валерія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 27.07.2000 | 2.41.7 | ІІІ-юн | Ос. | Середа О.А. | ||||
4 | 99 | Дімент Ілана | Чернігів, У, КДЮСШ | 27.08.2000 | 2.44.3 | ІІІ-юн | 18 | Лагункова Н.М. | ||||
5 | 968 | Копитько Анастасія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 21.03.2004 | 2.56.2 | б/р | Ос. | Корецька С.М. | ||||
6 | 1111 | Лукяниця Руслана | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 02.04.2002 | 3.00.9 | б/р | 16 | Іванько Ю.Б. | ||||
1500м дівчата 1998 – 99 р.н. | ||||||||||||
1 | 579 | Мельченко Анастасія | Чернігів, У, КДЮСШ | 09.07.1998 | 5.40.2 | ІІІ | 24 | Лагункова Н.М. | ||||
2 | 333 | Неїзжало Тетяна | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 26.12.1998 | 6.02.1 | І-юн | 21 | Севастьянов Ю.В. | ||||
3 | 248 | Яcь Дарина | Чернігів, У, КДЮСШ | 12.12.1998 | 6.20.4 | ІІ-юн | Ос. | Дятлова Ю.В. Лагункова Н.М. | ||||
1500м дівчата 2000 – 01 р.н. | ||||||||||||
1 | 717 | Пилипенко Ангеліна | Бахмацький р-н ДМК “Гармонія” | 01.12.2000 | 5.36.4 | ІІІ | 24 | Михайлов Б.В. | ||||
2 | 160 | Казіонова Ксенія | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 23.05.2001 | 5.38.9 | ІІІ | 21 | Клименко В.В. | ||||
3 | 488 | Науменко Яна | Щорський р-н МОН ДЮСШ | 17.04.2000 | 5.49.9 | І-юн | 18 | Лахадінов Є.О. | ||||
4 | 169 | Казіонова Вікторія | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 23.05.2001 | 5.56.5 | І-юн | 15 | Клименко В.В. | ||||
5 | 25 | Дворніченко Яна | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 20.07.2003 | 6.03.5 | І-юн | Ос. | Шульга О.П. | ||||
6 | 965 | Суспіна Анастасія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 17.07.2001 | 6.06.7 | ІІ-юн | Ос. | Вятіорець С.Є. Середа С.С | ||||
7 | 45 | Вінніченко Анастасія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 06.01.2002 | 6.23.6 | ІІ-юн | Ос. | Антонова В.Г. | ||||
11 | Авраменко Анна | Чернігів “К” ОДЮСШ | 10.09.2003 | DNF | Ос. | Синявська Ю.Г. | ||||||
3000м дівчата 1998 – 99 р.н. | ||||||||||||
1 | 777 | Хопта Валерія | Бахмацький р-н “К” ДЮСШ | 09.03.1999 | 14.28.6 | ІІ-юн | Ос. | Севастьянов Ю.В. | ||||
Стрибки у довжину дівчата 1998 – 99 р.н. | ||||||||||||
1 | 5 | Самойленко Марія | Прилуки МОН ДЮСШ | 09.01.1999 | 4.68 | І-юн | 24 | Бобровська О.А. | ||||
2 | 48 | Ручко Христина | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 15.05.1999 | 4.66 | І-юн | Ос. | Кривоус Н.В. | ||||
3 | 1462 | Халабуда Альона | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 26.05.1999 | 3.79 | ІІІ-юн | 21 | Бочок В.А. | ||||
4 | 25 | Почек Юлія | Прилуки МОН ДЮСШ | 00.00.1999 | 3.61 | ІІІ-юн | 18 | Бобровська О.А | ||||
Стрибки у довжину дівчата 2000 – 01 р.н. | ||||||||||||
1 | 1115 | Буряк Марія | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 03.06.2001 | 4.98 | ІІІ | 24 | Бочок В.А. | ||||
2 | 1054 | Чернікова Аліна | Прилуки МОН ДЮСШ | 25.07.2001 | 4.90 | ІІІ | 21 | Бобровська О.А | ||||
3 | 37 | Погоріла Аліна | Прилуки МОН ДЮСШ | 10.02.2001 | 4.63 | І-юн | 18 | Бобровська О.А | ||||
4 | 468 | Семко Дар’я | Щорський р-н МОН ДЮСШ | 27.09.2002 | 4.40 | І-юн | 15 | Бережной В.Д. | ||||
5 | 265 | Рибалко Софія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 24.06.2003 | 4.38 | І-юн | Ос. | Кривоус Н.В. | ||||
6 | 10 | Басанько Елеонора | Чернігів,У, КДЮСШ | 24.12.2001 | 4.19 | ІІ-юн | Ос. | Плотіцини | ||||
7 | 965 | Суспіна Анастасія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 17.07.2001 | 3.87 | ІІ-юн | Ос. | Вятіорець С.Є. Середа С.С | ||||
8 | 968 | Лепеха Валерія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 28.09.2001 | 3.86 | ІІ-юн | Ос. | Вятіорець С.Є. Середа С.С | ||||
9 | 13 | Філон Марія | Чернігів “К” ОДЮСШ | 21.09.2002 | 3.84 | ІІ-юн | Ос. | Синявська Ю.Г. | ||||
10 | 11 | Буряк Лілія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 11.03.2003 | 3.78 | ІІІ-юн | Ос. | Шульга О.П. | ||||
11 | 968 | Стось Валерія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 01.12.2003 | 3.69 | ІІІ-юн | Ос. | Корецька С.М. | ||||
12 | 118 | Авраменко Анна | Чернігів “К” ОДЮСШ | 10.09.2003 | 3.60 | ІІІ-юн | Ос. | Синявська Ю.Г. | ||||
13 | 2230 | Вареша Ольга | Чернігів,У, КДЮСШ | 26.12.2001 | 3.58 | ІІІ-юн | Ос. | Плотіцини | ||||
14 | 662 | Шуміліна Вікторія | Чернігів, С, КДЮСШ -2 | 17.09.2001 | 3.45 | б/р | Ос. | Філіпови | ||||
15 | 567 | Дорошенко Поліна | Менський р-н “К” ДЮСШ | 00.00.2003 | 3.44 | б/р | 13 | Таратухіна Н.П. | ||||
16 | 15 | Грищенко Карина | Чернігів “К” ОДЮСШ | 29.03.2003 | 3.02 | б/р | Ос. | Синявська Ю.Г. | ||||
17 | 4 | Селезень Людмила | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 17.11.2003 | 2.91 | б/р | Ос. | Шульга О.П. | ||||
967 | Сила Ксенія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 30.12.2002 | Х | Ос. | Вятіорець С.Є. Середа С.С | ||||||
Потрійний дівчата 1998-99 р.н. | ||||||||||||
1 | 5 | Самойленко Марія | Прилуки МОН ДЮСШ | 09.01.1999 | 9.88 | І-юн | 24 | Бобровська О.А. | ||||
48 | Ручко Христина | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 15.05.1999 | Х | Ос. | Кривоус Н.В. | ||||||
Потрійний дівчата 2000-01 р.н. | ||||||||||||
1 | 1054 | Чернікова Аліна | Прилуки МОН ДЮСШ | 25.07.2001 | 10.53 | ІІІ | 24 | Бобровська О.А | ||||
2 | 37 | Погоріла Аліна | Прилуки МОН ДЮСШ | 10.02.2001 | 9.91 | І-юн | 21 | Бобровська О.А | ||||
3 | 357 | Постоногова Анна | Прилуки МОН ДЮСШ | 07.08.2001 | 8.95 | ІІ-юн | 18 | Мачульний Є.В. | ||||
4 | 567 | Дорошенко Поліна | Менський р-н “К” ДЮСШ | 00.00.2003 | 8.12 | ІІІ-юн | 15 | Таратухіна Н.П. | ||||
Стрибки у висоту дівчата 1998 – 99 р.н. | ||||||||||||
1 | 55 | Андрущенко Ярослава | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 12.02.1999 | 140 | ІІІ | 24 | Гавриленко В.Г. | ||||
2 | 556 | Назарін Юлія | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 10.01.1999 | 140 | ІІІ | 21 | Чекалін С.П. | ||||
3 | 33 | Полоз Олена | Менський р-н “К” ДЮСШ | 12.03.1999 | 130 | І-юн | 18 | Таратухіна Н.П. | ||||
Стрибки у висоту дівчата 2000 – 01 р.н. | ||||||||||||
1 | 546 | Слобода Марія | Менський р-н “К” ДЮСШ | 21.02.2001 | 165 | І | 24 | Таратухіна Н.П. | ||||
2 | 1 | Котова Анастасія | Менський р-н “К” ДЮСШ | 21.11.2002 | 150 | ІІ | 21 | Таратухіна Н.П. | ||||
3 | 7 | Лепець Стефані | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 29.03.2002 | 145 | ІІІ | 18 | Гавриленко В.Г. | ||||
4 | 9 | Засік Катерина | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 21.05.2002 | 120 | ІІ-юн | 15 | Гавриленко В.Г. | ||||
5 | 99 | Майстренко Вікторія | Менський р-н “К” ДЮСШ | 21.10.2004 | 120 | ІІ-юн | Ос | Таратухіна Н.П. | ||||
Штовхання ядра дівчата 1998 – 99 р.н. | ||||||||||||
1 | 33 | Полоз Олена | Менський р-н “К” ДЮСШ | 12.03.1999 | 12.72 | ІІ | 24 | Таратухіна Н.П. | ||||
2 | 2 | Наумчик Альона | Менський р-н “К” ДЮСШ | 01.10.1999 | 12.56 | ІІ | 21 | Таратухіна Н.П. | ||||
3 | 18 | Максименко Наталка | Менський р-н “К” ДЮСШ | 00.00.1999 | 10.82 | ІІІ | 18 | Таратухіна Н.П. | ||||
4 | 69 | Далте Анастасія | Менський р-н “К” ДЮСШ | 16.10.1999 | 10.07 | ІІІ | 15 | Таратухіна Н.П. | ||||
5 | 78 | Самко Інна | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 23.01.1998 | 9.81 | ІІІ | 13 | .Шарак О.В. | ||||
6 | 255 | Білоконь Аліна | Щорський р-н МОН ДЮСШ | 05.01.1999 | 9.38 | І-юн | 11 | .Івлєв В.Ю. | ||||
Штовхання ядра дівчата 2000 – 01 р.н. | ||||||||||||
1 | 3 | Лупинос Катерина | Менський р-н “К” ДЮСШ | 01.02.2000 | 12.62 | ІІ | 24 | Таратухіна Н.П. | ||||
2 | 1 | Котова Анастасія | Менський р-н “К” ДЮСШ | 21.11.2002 | 10.62 | ІІІ | 21 | Таратухіна Н.П. | ||||
3 | 546 | Слобода Марія | Менський р-н “К” ДЮСШ | 21.02.2001 | 9.36 | І-юн | 18 | Таратухіна Н.П. | ||||
4 | 464 | Терещенко Наталія | Щорський р-н МОН ДЮСШ | 06.09.2001 | 8.32 | І-юн | 15 | Карпенко А.М. | ||||
5 | 486 | Хоминська Валерія | Щорський р-н, МОН, ДЮСШ | 16.06.2000 | 8.11 | І-юн | 13 | Карпенко О.М. | ||||
6 | 484 | Калашнікова Альона | Щорський р-н, МОН, ДЮСШ | 18.02.2001 | 7.22 | ІІ-юн | 11 | Карпенко О.М. | ||||
7 | 54 | Кравченко Каатерина | Чернігів,К, ОДЮСШ | 29.11.2003 | 6.44 | ІІІ-юн | Ос | Порядіна В.В. | ||||
8 | 23 | Кожедуб Євгенія | Корюківський р-н ДЮСШ | 29.09.2001 | 6.40 | ІІІ-юн | 9 | Лисік Р.Г. | ||||
9 | 49 | Любас Анастасія | Чернігів,К, ОДЮСШ | 28.09.2000 | 6.14 | ІІІ-юн | Ос | Порядіна В.В. | ||||
10 | 9 | Муцька Карина | Чернігів,К, ОДЮСШ | 04.05.2002 | 5.52 | б/р | Ос | Порядіна В.В. | ||||
Метання диску дівчата 1998 – 99 р.н. | ||||||||||||
1 | 33 | Полоз Олена | Менський р-н “К” ДЮСШ | 12.03.1999 | 33.34 | ІІІ | 24 | Таратухіна Н.П. | ||||
2 | 2 | Наумчик Альона | Менський р-н “К” ДЮСШ | 01.10.1999 | 30.00 | ІІІ | 21 | Таратухіна Н.П. | ||||
3 | 69 | Далте Анастасія | Менський р-н “К” ДЮСШ | 16.10.1999 | 25.90 | І-юн | 18 | Таратухіна Н.П. | ||||
4 | 255 | Білоконь Аліна | Щорський р-н МОН ДЮСШ | 05.01.1999 | 22.10 | ІІ-юн | 15 | .Івлєв В.Ю. | ||||
Метання диску дівчата 2000 – 01 р.н. | ||||||||||||
1 | 3 | Лупинос Катерина | Менський р-н “К” ДЮСШ | 01.02.2000 | 30.11 | ІІІ | 24 | Таратухіна Н.П. | ||||
2 | 486 | Хоминська Валерія | Щорський р-н, МОН, ДЮСШ | 16.06.2000 | 22.79 | ІІ-юн | 21 | Карпенко О.М. | ||||
3 | 9 | Карацюба Яна | Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ | 25.10.2000 | 22.18 | ІІ-юн | 18 | Небощицький Г.О. | ||||
4 | 967 | Шевченко Катерина | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 17.07.2001 | 20.90 | ІІ-юн | Ос | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
5 | 485 | Терещенко Наталія | Щорський р-н, МОН, ДЮСШ | 06.09.2001 | 18.92 | ІІІ-юн | 15 | Карпенко О.М. | ||||
6 | 49 | Любас Анастасія | Чернігів,К, ОДЮСШ | 28.09.2000 | 18.70 | ІІІ-юн | Ос | Порядіна В.В. | ||||
7 | 54 | Кравченко Катерина | Чернігів,К, ОДЮСШ | 29.11.2003 | 18.30 | ІІІ-юн | Ос | Порядіна В.В. | ||||
8 | 484 | Калашнікова Альона | Щорський р-н, МОН, ДЮСШ | 18.02.2001 | 16.12 | б/р | 13 | Карпенко О.М. | ||||
Метання спису дівчата 1998-99 р.н. | ||||||||||||
1 | 35 | Самко Інна | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 23.10.1999 | 28.30 | ІІІ | Ос | .Шарак О.В. | ||||
Метання спису дівчата 2000 – 01 р.н. | ||||||||||||
1 | 9 | Карацюба Яна | Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ | 25.10.2000 | 22.18 | І-юн | 24 | Небощицький Г.О. | ||||
2 | 200 | Чирва Аліна | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 20.10.2001 | 20.20 | ІІ-юн | 21 | Шиша Н.О | ||||
3 | 546 | Слобода Марія | Менський р-н “К” ДЮСШ | 21.02.2001 | 18.50 | ІІІ-юн | 18 | Таратухіна Н.П. | ||||
4 | 1 | Котова Анастасія | Менський р-н “К” ДЮСШ | 21.11.2002 | 17.61 | ІІІ-юн | 15 | Таратухіна Н.П. | ||||
5 | 9 | Муцька Карина | Чернігів,К, ОДЮСШ | 04.05.2002 | 16.00 | ІІІ-юн | Ос | Порядіна В.В. | ||||
6 | 10 | Волкова Ірина | Чернігів,К, ОДЮСШ | 10.01.2002 | 14.80 | б/р | Ос | Порядіна В.В. | ||||
Естафета 100+200+300+400м дівчата | ||||||||||||
1 | 35 | Ручко Христина | Чернігів-1 | 2.32.6 | ІІ-юн | 48 | Кривоус Н.В. | |||||
Стецкова Тетяна | Красільник Т.С. | |||||||||||
Нагорна Дар’я | Антонова В.Г. | |||||||||||
Шарило Тетяна | ||||||||||||
2 | 964 | Прокопенко Валерія | Чернігів-2 | 2.38.2 | б/р | Ос. | Вятіорець С.Є. Середа С.С. | |||||
Савченко Валерія | Середа О.А. | |||||||||||
Буленок Анастасія | ||||||||||||
Буряк Лілія | Шульга О.П. | |||||||||||
3 | 14 | Гриценко Марія | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 2.42.7 | б/р | 42 | ||||||
Костенко Ірина | ||||||||||||
Лукьяниця Руслана | ||||||||||||
Петренко Анна | ||||||||||||
4 | 5 | Чернікова Аліна | Прилуки МОН ДЮСШ | 2.46.4 | б/р | 36 | Бобровська О.А. | |||||
Драчук Яна | Мачульний Є.В. | |||||||||||
Пустоногова Анна | ||||||||||||
Самойленко Марія | ||||||||||||
5 | 22 | Дворніченко Яна | Чернігів-3 | 3.03.1 | б/р | Ос. | Шульга О.П. | |||||
Руса Ірина | ||||||||||||
Лепеха Валерія | Вятігорець С.Є. Середа С.С. | |||||||||||
Сила Ксенія |
Ошибка в результатах, Рыбалко София в забеге на 100м проиграла, Шарило Т.буквально метр, как это может быть 0,7сек. в протоколе