Відкритий Чемпіонат області з легкої атлетики в приміщенні серед дорослих, юніорів та юнаків
15 січня 2015 рік
м. Бровари , л/а манеж
<<< Командні результати >>>
І група | ||
Місце | Команда | Очки |
1 | м. Чернігів | 288 |
2 | м.Прилуки | 276 |
м.Ніжин | Особ. | |
ІІ група | ||
1 | Менський р-н | 228 |
2 | Козелецький р-н | 225 |
3 | Прилуцький р-н | 166 |
4 | м.Бахмач «К» | 156 |
5 | Корюківський р-н | 135 |
6 | Бахмацький р-н МОН | 128 |
7 | Щорський р-н | 92 |
8 | Н-Сіверський р-н | 74 |
9 | Борзнянський р-н | 40 |
Ніжинський р-н | Особ. | |
ІІІ група | ||
1 | Носівський р-н-2 | 111 |
2 | Коропський р-н | 42 |
3 | Ріпкінський р-н | 39 |
4 | Носівський р-н-1 | 36 |
5 | Куликівський р-н | 10 |
<<< Особисті результати >>>
Біг на 60м з/б, юніори
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 75 | Сташук Ярослав | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 1997 | 9.0 | ІІІ | 24 | Шарак О.В. |
2? | 370 | Черненко Максим | ПримукиДЮСШ МОН | 11.08.1996 | 9.0 | ІІІ | 21 | Ракетський А.І. |
Біг на 60м з/б, юнаки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 372 | Буряк Євген | ПримукиДЮСШ МОН | 09.06.2000 | 10.5 | ІІ-юн | 24 | Ракетський А.І. |
2 | 481 | Медведьов Руслан | Щорський р-нДЮСШ МОН | 17.09.2000 | 11.5 | б/р | 0 | Медведьова Н.М. |
Біг на 60м, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 476 | Костюченко Сергій | Менський р-н, ДЮСШ МОН | 20.02.1990 | 6.8Ф-6.7 | КМС | 24 | Таратухіна Н.П. |
2 | 445 | Кравець Максим | ЧернігівОШВСМ «С» | 08.04.1984 | 6.8Ф-6.8 | І | Ос. | Луценко В.В. |
3 | 2203 | Луценко Іван | ЧернігівОШВСМ «С» | 07.03.1987 | 6.9Ф-6.9 | І | 21 | Луценко В.В. |
4 | 961 | Дубовик Віктор | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 25.09.1995 | 7.1Ф-7.1 | ІІ | Ос. | Бр. Філіпових |
5 | 990 | Дворніков Андрій | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 06.01.1995 | 7.2 | ІІ | Ос. | Вятіорець С.Є.Середа С.С. |
6 | 2228 | Єгорченко Денис | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 13.01.1991 | 7.2 | ІІ | Ос. | Бр. Філіпових |
7 | 967 | Цокота Влад | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 08.07.1995 | 7.5 | ІІІ | Ос. | Вятіорець С.Є.Середа С.С. |
8 | 20 | Рудік Максим | Чернігів «У» | 19.03.1982 | 7.7 | ІІІ | Ос. | Шульга О.П.Нікітенко Д.Н. |
9 | 503 | Бердовський Валерій | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 12.02.1990 | 8.4 | ІІ-юн | Ос. | Антонова В.Г. |
Біг на 60м, юніори
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 355 | Шкуренко Олександр | Прилуцький р-нДЮСШ МОН | 01.11.1997 | 7.4Ф-7.3 | ІІ | 24 | Чекалін С.П. |
2 | 968 | Сила Ярослав | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 19.05.1997 | 7.3Ф-7.3 | ІІ | Ос. | Вятіорець С.Є.Середа С.С. |
3 | 714 | Крищенко Максим | Чернігів –Козелецький р-н | 29.07.1996 | 7.2Ф-7.4 | ІІ | 21 | Кузьомко Л.М.Шарак |
4 | 287 | Музиченко Дмитро | ПрилукиДЮСШ МОН | 05.11.1996 | 7.4Ф-7.5 | ІІ | Ос. | Ракетський А.І. |
5 | 1 | Василенко Сергій | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 18.07.1996 | 7.4 | ІІ | Ос. | Овчаренко О.В. |
6 | 100 | Фесенко Дмитро | Борзнянський р-нДЮСШ МОН | 1996 | 7.6 | ІІІ | 18 | Романенко Р.О. |
7 | 15 | Пономарчук Юрій | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 23.01.1997 | 7.7 | ІІІ | Ос. | Бр. Філіпових |
8 | 2221 | Бреус Артем | Менський р-нДЮСШ МОН | 04.09.1997 | 7.8 | ІІІ | 15 | Терпицька І.Л. |
Біг на 60м, юнаки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 972 | Красільник Ярослав | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 09.10.1999 | 6.8Ф- 6.9 | І | 24 | Красільник Т.С |
2 | 88 | Жидок Денис | Коропський р-нДЮСШ «К» | 30.055.1999 | 7.1Ф-7.0 | І | 21 | Лучко В.Л. |
3 | 225 | Барало Дмитро | БровариБВУФК МОН | 15.09.1998 | 7.1Ф-7.2 | ІІ | Ос. | Панасенко Л.О. |
4 | 720 | Кущ Віктор | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 1998 | 7.2Ф-7.4 | ІІ | 18 | Шарак О.В. |
5 | 182 | Пономаренко Євген | БровариБВУФК МОН | 16.07.1999 | 7.3 | ІІ | Ос. | Панасенко Л.О. |
6 | 213 | Галушка Максим | ЧернігівКДЮСШ-2 МОН | 26.06.1999 | 7.6 | ІІІ | Ос. | Хорт Т.М. |
7 | 724 | Носелевець Віталій | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 1998 | 7.7 | ІІІ | 15 | Шарак О.В. |
8 | 372 | Гончаров Ростислав | ПрилукиДЮСШ МОН | 28.04.2000 | 7.7 | ІІІ | 13 | Мачульний Є.В. |
9 | 160 | Кириленко Іван | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 28.02.2000 | 7.8 | ІІІ | Ос. | Бр. Філіпових |
10 | 8 | Сторобльов Артем | Бахмацький р-нДЮСШ | 1998 | 7.8 | ІІІ | 11 | Іванько Ю.Б.Малашенко І.О. |
11 | 2212 | Гречуха Олексій | Менський р-нДЮСШ МОН | 1999 | 7.8 | ІІІ | 9 | Терпицька І.Л. |
12 | 1462 | Картавцев Сергій | Носівський р-н-2КПНЗ ДЮСШ | 20.02.1999 | 7.8 | ІІІ | 7 | Бочок В.А. |
13 | 6 | Землинський Богдан | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 18.10.2000 | 7.9 | І-юн | Ос. | Шульга О.П. |
14 | 990 | Вовк Данило | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 16.05.2001 | 7.9 | І-юн | Ос. | Вятіорець С.Є.Середа С.С. |
15 | 965 | Чернобай Микола | Чернігів, ОКДЮСШ «С» | 07.03.2000 | 7.9 | І-юн | Ос. | Масюк А.М. |
16 | 1005 | Джулай Денис | Носівський р-н-1 | 25.12.2000 | 7.9 | І-юн | 5 | Савченко А.В. |
17 | 3 | Коптель Вадим | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 16.06.1998 | 7.9 | І-юн | Ос. | Овчаренко О.В. |
18 | 5 | Сапон Сергій | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 04.09.2000 | 7.9 | І-юн | Ос. | Бр. Філіпових |
19 | 97 | Динник Тарас | Борзнянський р-нДЮСШ МОН | 1998 | 8.0 | І-юн | 4 | Романенко Р.О. |
20 | 12 | Довгий Денис | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 12.06.2001 | 8.1 | І-юн | Ос. | Шульга О.П. |
21 | 152 | Акальмаз Еллізар | Н-Сіверський р-нДЮСШ | 09.03.2001 | 8.2 | І-юн | 3 | Клименко В.В. |
22 | 1007 | Павленко Артем | Носівський р-н-1 ДЮСШ МОН | 07.11.1999 | 8.2 | І-юн | Ос. | Борисенко О.В. |
23 | 970 | Пугач Руслан | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 26.03.2001 | 8.3 | ІІ-юн | Ос. | Вятіорець С.Є.Середа С.С. |
24 | 369 | Волощук Андрій | Прилуцький р-нДЮСШ МОН | 26.02.2001 | 8.3 | ІІ-юн | 2 | Чекалін С.П. |
25 | 32 | Мазур Дмитро | НіжинДЮСШ МОН | 02.10.2001 | 8.3 | ІІ-юн | Ос. | Кремез О.М.Кремез М.П. |
26 | 662 | Гурський Єгор | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 229.09.2001 | 8.4 | ІІ-юн | Ос. | Бр. Філіпових |
27 | 9 | Руднік Денис | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 19.06.2001 | 8.4 | ІІ-юн | Ос. | Шульга О.П. |
28 | 2 | Головень Владислав | Борзнянський р-нДЮСШ МОН | 2000 | 8.4 | ІІ-юн | Ос. | Яковенко О.В. |
29 | 162 | Мишко Ярослав | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 03.04.2002 | 8.5 | ІІ-юн | Ос. | Бр. Філіпових |
30 | 462 | Кириндась Іван | ЧернігівКДЮСШ-2 МОН | 11.04.2002 | 8.6 | ІІ-юн | Ос. | Хорт Т.М. |
31 | 85 | Кутер Сергій | Борзнянський р-нДЮСШ МОН | 2001 | 8.6 | ІІ-юн | 0 | Романенко Р.О. |
32 | 10 | Ващенко Артем | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 29.03.2000 | 8.6 | ІІ-юн | Ос. | Антонова В.Г. |
33 | 177 | Ярош Дмитро | Бахмацький р-нДЮСШ | 2001 | 8.6 | ІІ-юн | 0 | Іванько Ю.В. |
34 | 164 | Мирний Данило | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 09.12.2002 | 8.8 | ІІІ-юн | Ос. | Бр. Філіпових |
35 | 69 | Олешко Павло | Носівський р-н-2 ДЮСШ МОН | 2002 | 8.8 | ІІІ-юн | Ос. | Шиша Н.О. |
36 | 93 | Стахорський Влад | Борзнянський р-нДЮСШ МОН | 2000 | 8.8 | ІІІ-юн | 0 | Романенко Р.О. |
37 | 93 | Мельник Тарас | Носівський р-н-2 ДЮСШ МОН | 2002 | 8.8 | ІІІ-юн | Ос. | Шиша Н.О. |
38 | 95 | Данилко Сергій | Носівський р-н-2 ДЮСШ МОН | 2002 | 8.9 | ІІІ-юн | 0 | Шиша Н.О. |
39 | 29 | Гусаров Артем | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 17.03.2001 | 8.9 | ІІІ-юн | Ос. | Бр. Філіпових |
40 | 15 | Шилов Юрій | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 26.06.2000 | 9.0 | ІІІ-юн | Ос. | Антонова В.Г. |
41 | 13 | Остапенко Кирил | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 17.03.2001 | 9.2 | б/р | Ос. | Бр. Філіпових |
42 | 1114 | Касьян Богдан | Носівський р-н-2КПНЗ ДЮСШ | 01.01.2004 | 9.2 | б/р | Ос. | Бочок В.А. |
43 | 84 | Нечепа Роман | Носівський р-н-2 ДЮСШ МОН | 2003 | 9.2 | б/р | Ос. | Шиша Н.О. |
44 | 216 | Гречанюк Владислав | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 27.02.2003 | 9.3 | б/р | Ос. | Антонова В.Г. |
45 | 5050 | Павлюченко Сергій | Носівський р-н-2КПНЗ ДЮСШ | 15.05.2003 | 9.3 | б/р | Ос. | Папіна О.П. |
46 | 255 | Кобезький Сергій | Бахмацький р-нДЮСШ МОН | 14.05.2002 | 9.3 | б/р | 0 | Білич О.Л. |
47 | 78 | Бойко Богдан | Носівський р-н-2 ДЮСШ МОН | 2001 | 9.4 | б/р | 0 | Шиша Н.О. |
48 | 2250 | Мельник Максим | Носівський р-н-2КПНЗ ДЮСШ | 23.11.2002 | 9.4 | б/р | Ос. | Бочок В.А. |
49 | 3540 | Пасіка Владислав | Носівський р-н-2КПНЗ ДЮСШ | 30.04.2003 | 9.5 | б/р | Ос. | Папіна О.П. |
50 | 582 | Барбаш Максим | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 26.03.2003 | 9.8 | б/р | Ос. | Антонова В.Г. |
51 | 9797 | Брайчук Іван | Носівський р-н-2КПНЗ ДЮСШ | 04.07.2003 | 9.8 | б/р | Ос. | Папіна О.П. |
Біг на 400м, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2203 | Луценко Іван | ЧернігівОШВСМ «С» | 07.03.1987 | 52.6 | ІІ | 24 | Луценко В.В. |
2 | 2224 | Якименко Віталій | ПрилукиОКДЮСШ «С» | 1985 | 53.1 | ІІ | 21 | Марченко М.ССалівон Р.П |
3 | 97 | Дяченко Роман | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 23.11.1989 | 53.5 | ІІ | Ос. | Сахно В.КХоменко Д.О. |
4 | 990 | Дворніков Андрій | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 06.01.1995 | 53.6 | ІІ | Ос. | Вятіорець С.Є.Середа С.С. |
5 | 445 | Кравець Максим | ЧернігівОШВСМ «С» | 08.04.1984 | 54.3 | ІІІ | Ос. | Луценко В.В. |
6 | 961 | Дубовик Віктор | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 25.09.1995 | 56.0 | ІІІ | Ос. | Бр. Філіпових |
7 | 20 | Рудік Максим | Чернігів «У» | 19.03.1982 | 56.3 | ІІІ | Ос. | Шульга О.П.Нікітенко Д.Н. |
8 | 39 | Шарий Євгеній | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 05.08.1995 | 1.01.7 | ІІ-юн | Ос. | Сахно В.КХоменко Д.О. |
Біг на 400м, юніори
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 598 | Корогод Дмитро | Чернігів КДЮСШ -2 «С» | 30.07.1996 | 54.9 | ІІІ | 24 | Бр. Філіпових |
2 | 968 | Сила Ярослав | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 19.05.1997 | 55.2 | ІІІ | 21 | Вятіорець С.Є.Середа С.С. |
3 | 355 | Шкуренко Олександр | Прилуцький р-нДЮСШ МОН | 01.11.1997 | 56.9 | ІІІ | 18 | Чекалін С.П. |
4 | 1 | Василенко Сергій | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 18.07.1996 | 57.3 | І-юн | Ос. | Овчаренко О.В. |
5 | 242 | Білоногов Олександр | Ріпкінський р-нДЮСШ «К» | 21.07.1997 | 58.4 | І-юн | 15 | Дубоносова Н.М. |
6 | 100 | Фесенко Дмитро | Борзнянський р-нДЮСШ МОН | 1996 | 59.0 | І-юн | 13 | Романенко Р.О. |
7 | 62 | Бойко Віталій | Чернігів, КДЮСШ «У» | 24.12.1995 | 59.4 | І-юн | Ос. | Лагункова Н.МКлюєв А.О |
8 | 2221 | Бреус Артем | Менський р-нДЮСШ МОН | 04.09.1997 | 1.01.5 | ІІ-юн | 11 | Терпицька І.Л |
9 | 248 | Аксьоненко Ярослав | Чернігів, КДЮСШ «У» | 05.06.1997 | 1.02.4 | ІІ-юн | Ос. | Лагункова Н.МКлюєв А.О |
Біг на 400м, юнаки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 11 | Вісіковський Назар | Бахмацький р-нДЮСШ «К» | 05.07.1999 | 56.7 | ІІІ | 24 | Севастьянов В.Ю. |
2 | 372 | Гончаров Ростислав | ПрилукиДЮСШ МОН | 28.04.2000 | 57.6 | І-юн | 21 | Мачульний Є.В. |
3 | 213 | Галушка Максим | ЧернігівКДЮСШ-2 МОН | 26.06.1999 | 57.9 | І-юн | Ос. | Хорт Т.М. |
4 | 2243 | Черевач Антон | ПрилукиОКДЮСШ «С» | 1998 | 58.1 | І-юн | 18 | Салівон Р.П.Демешко С.В. |
5 | 75 | Паляниця Олександр | ПрилукиДЮСШ МОН | 06.01.1998 | 58.6 | І-юн | 15 | Мачульний Є.В. |
6 | 482 | Сентябрьов Дмитро | Щорський р-нДЮСШ МОН | 05.07.1998 | 59.7 | І-юн | 13 | Медведьова Н.М. |
7 | 359 | Івахненко Артем | Прилуцький р-нДЮСШ МОН | 18.04.1998 | 1.00.0 | І-юн | 11 | Куц А.С. |
8 | 247 | Стрижков Антон | Бахмацький р-нДЮСШ «К» | 23.02.2000 | 1.00.1 | ІІ-юн | 9 | Севастьянов В.Ю. |
9 | 3 | Коптель Вадим | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 16.06.1998 | 1.01.8 | ІІ-юн | Ос. | Овчаренко О.В. |
10 | 8 | Сторубльов Артем | Бахмацький р-нДЮСШ | 1998 | 1.02.3 | ІІ-юн | 7 | Іванько Ю.Б.Малашенко І.О. |
11 | 2212 | Гречуха Олексій | Менський р-нДЮСШ МОН | 1999 | 1.03.2 | ІІІ-юн | 5 | Терпицька І.Л. |
12 | 97 | Динник Тарас | Борзнянський р-нДЮСШ МОН | 1998 | 1.03.5 | ІІІ-юн | 4 | Романенко Р.О. |
13 | 142 | Лисиця Дмитро | Н-Сіверський р-нДЮСШ | 25.10.2000 | 1.06.7 | б/р | 0 | Клименко В.В. |
14 | 2 | Головень Владислав | Борзнянський р-нДЮСШ МОН | 2000 | 1.08.9 | б/р | 0 | Яковенко О.В. |
15 | 93 | Стахорський Влад | Борзнянський р-нДЮСШ МОН | 2000 | 1.08.9 | б/р | 0 | Романенко Р.О. |
16 | 85 | Кутер Сергій | Борзнянський р-нДЮСШ МОН | 2001 | 1.10.0 | б/р | 0 | Романенко Р.О. |
17 | 177 | Ярош Дмитро | Бахмацький р-нДЮСШ МОН | 2001 | 1.13.0 | б/р | 0 | Іванько Ю.В. |
18 | 90 | Шнип Ілля | Н-Сіверський р-нДЮСШ | 25.10.2000 | 1.17.5 | б/р | 0 | Клименко В.В. |
19 | 255 | Кобезький Сергій | Бахмацький р-нДЮСШ МОН | 14.05.2002 | 1.18.6 | б/р | 0 | Білич О.Л. |
Біг на 800м, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 1086 | Музика Максим | ЧернігівКДЮСШ «У» | 12.06.1994 | 2.04.0 | ІІ | 24 | Рябов В.В. |
2 | 255 | Морачевський Василь | ЧернігівКДЮСШ «У» | 12.06.1994 | 2.05.4 | ІІ | 21 | Рябов В.В. |
3 | 584 | Хоменко Дмитро | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 06.11.1982 | 2.18.5 | ІІІ | Ос | Сахно В.К. |
4 | 39 | Шарий Євгеній | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 05.08.1995 | 2.26.8 | І-юн | Ос. | Сахно В.КХоменко Д.О. |
Біг на 800м, юніори
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 598 | Корогод Дмитро | ЧернігівКДЮСШ -2 «С» | 30.07.1996 | 2.04.2 | ІІ | 24 | Бр. Філіпових |
2 | 208 | Зубок Владислав | Чернігів, ОКДЮСШ «С» | 18.12.1997 | 2.13.3 | ІІІ | Ос. | Луценко В.В. |
Біг на 800м, юнаки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 209 | Мироненко Костянтин | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 26.09.1998 | 2.08.0 | ІІ | 24 | Красільник Т.С. |
2 | 22 | Спащенко Євген | Бахмацький р-нДЮСШ «К» | 22.03.1999 | 2.10.4 | ІІ | 21 | Севастьянов В.Ю. |
3 | 2243 | Черевач Антон | ПрилукиОКДЮСШ «С» | 1998 | 2.11.6 | ІІІ | 18 | Салівон Р.П.Демешко С.В. |
4 | 482 | Сентябрьов Дмитро | Щорський р-нДЮСШ МОН | 05.07.1998 | 2.22.0 | І-юн | 15 | Медведьова Н.М. |
5 | 955 | Приходько Богдан | ПрилукиОКДЮСШ «С» | 1999 | 2.29.8 | ІІ-юн | 13 | Салівон Р.П.Демешко С.В. |
6 | 155 | Рева Євгеній | Н-Сіверський р-нДЮСШ | 04.23..2000 | 2.32.5 | ІІ-юн | 11 | Клименко В.В. |
7 | 7550 | Солонець Артур | Носівський р-н-2КПНЗ ДЮСШ | 16.02.2001 | 2.32.7 | ІІ-юн | 9 | Папіна О.П. |
8 | 712 | Суінов Рустам | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 1999 | 2.38.2 | ІІІ-юн | 7 | Шарак О.В. |
9 | 49 | Пустовіт Андрій | Борзнянський р-нДЮСШ МОН | 1999 | 2.38.5 | ІІІ-юн | 5 | Яковенко О.В. |
10 | 38 | Саржан Тарас | Куликівський р-нЧО ДЮСШ «К» | 08.02.1999 | 2.46.5 | ІІІ-юн | 4 | Смолянко Т.В. |
11 | 72 | Любен Дмитро | Н-Сіверський р-нДЮСШ | 2000 | 2.49.7 | ІІІ-юн | 3 | Клименко В.В. |
12 | 21 | Самуілов Владислав | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 17.07.2000 | 2.54.9 | б/р | Ос. | Шульга О.П. |
13 | 18 | Сивак Олексій | Борзнянський р-нДЮСШ МОН | 1999 | 3.04.5 | б/р | 0 | Романенко Р.О. |
14 | 247 | Ковальов Руслан | Ріпкінський р-нДЮСШ «К» | 08.08.2001 | 3.18.6 | б/р | 0 | Дубоносова Н.М. |
69 | Андросенко Андрій | Н-Сіверський р-нДЮСШ | 1999 | DNF | 0 | Клименко В.В. |
Біг на 1500м,чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 53 | Олійник Павло | Чернігів, ШВСМ, «Д» | 09.05.1988 | 4.07.6 | І | 24 | Сердюк В.І. Бережний В.Д. |
2 | 46 | Кривопуск Юрій | Чернігів, ОКДЮСШ «С» | 12.09.1995 | 4.24.0 | ІІ | Ос | Луценко В.В. |
3 | 624 | Скок Андрій | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 1993 | 4.27.0 | ІІ | 21 | Шарак О.В |
4 | 584 | Хоменко Дмитро | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 06.11.1982 | 4.32.8 | ІІІ | Ос | Сахно В.К. |
5 | 34 | Яременко Володимир | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 08.08.1994 | 4.54.1 | І-юн | Ос. | Бр. Філіпових |
6 | 49 | Михайлов Борис | БахмачДМК«Гармонія» | 12.02.1961 | 5.22.2 | ІІ-юн | Ос. | Михайлов Б.В. |
Біг на 1500м, юніори
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2236 | Дьогтяр Олександр | ПрилукиОКДЮСШ «С» | 12.01.1995 | 4.27.2 | ІІІ | 24 | Салівон Р.П.Демешко С.В. |
2 | 698 | Придатко Дмитро | ПрилукиДЮСШ «С» | 01.11.1997 | 4.52.2 | І-юн | 21 | Мачульний Є В. |
3 | 31 | Чудівський Сергій | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 21.06.1997 | 5.00.6 | І-юн | Ос. | Овчаренко І.М. |
4 | 121 | Голован Артем | Н-Сіверський р-н | 1997 | 5.05.3 | ІІ-юн | 18 | Клименко В.В. |
Біг на 1500м, юнаки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 82 | Бражник Олександр | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 1998 | 4.28.4 | ІІІ | 24 | Шарак О.В |
2 | 989 | Слісаренко Максим | ЧернігівОКДЮСШ «С» | 16.04.2000 | 4.55.7 | І-юн | Ос. | Масюк А.М. |
3 | 479 | Доненко Дмитро | Бахмацький р-нДЮСШ «К» | 09.05.1999 | 4.58.7 | ІІ-юн | 21 | Севастьянов В.Ю. |
4 | 448 | Роговенко Євгеній | Щорський р-н ДЮСШ МОН | 27.07.1999 | 5.17.5 | ІІ-юн | 18 | Бережной В.Д. |
5 | 635 | Кошовий Євгеній | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 2000 | 5.28.8 | ІІІ-юн | Ос. | Сергієнко В.А. |
6 | 642 | Семистрюк Олексій | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 2000 | 5.32.6 | ІІІ-юн | Ос. | Сергієнко В.А. |
Біг на 3000м, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 53 | Олійник Павло | Чернігів, ШВСМ, «Д» | 09.05.1988 | 8.41.0 | І | 24 | Сердюк В.І. Бережний В.Д. |
2 | 222 | Кравченко Сергій | Прилуки-Корюків.ДЮСШ «К» | 04.03.1994 | 8.49.9 | І | 21 | Салівон Р.П.Семенок Ю.Н. |
3 | 584 | Хоменко Дмитро | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 06.11.1982 | 10.02.8 | ІІІ | Ос | Сахно В.К. |
4 | 210 | Сараб Євген | Чернігів | 18.09.1988 | 10.06.4 | ІІІ | Ос | Рябов В.В. |
5 | 39 | Лубенський Олександр | ЧернігівКДЮСШ «У» | 09.05.1993 | 10.09.2 | ІІІ | Ос | Рябов В.В. |
6 | 1413 | Гармаш Віктор | Носівка | 03.01.1966 | 10.11 | ІІІ | Ос | Самостійно |
7 | 39 | Деркач Тарас | Борзнянський р-нДЮСШ МОН | 1995 | 10.48.2 | І-юн | 0 | Романенко Р.О. |
8 | 49 | Михайлов Борис | БахмачДМК«Гармонія» | 12.02.1961 | 11.24.1 | ІІ-юн | 0 | Михайлов Б.В. |
Біг на 3000м, юніори
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 579 | Антоненко Микола | Чернігів, КДЮСШ «У» | 16.12.1996 | 10.21.5 | І-юн | Ос. | Лагункова Н.МКлюєв А.О |
Біг на 3000м, юнаки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 479 | Доненко Дмитро | Бахмацький р-нДЮСШ «К» | 09.05.1999 | 11.19.0 | ІІ-юн | 24 | Севастьянов В.Ю. |
2 | 643 | Большаков Олександр | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 2000 | 11.32.0 | ІІ-юн | 21 | Сергієнко В.А. |
3 | 29 | Сотник Євген | Корюківський р-н | 09.01.1999 | 11.47.0 | б/р | 18 | Шпук Д.А. |
4 | 369 | Сердюченко Дмитро | Прилуцький р-нДЮСШ МОН | 21.05.1999 | 11.50.0 | б/р | 15 | Чекалін С.П. |
947 | Лиходід Дмитро | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 20.10.1998 | DNF | Ос | Сахно В.К. |
Стрибки у довжину, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2228 | Єгорченко Денис | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 13.01.1991 | 6.30 | ІІ | 24 | Бр.Філіпових |
2 | 185 | Муцький Вадим | Куликівський р-нЧО ДЮСШ «К» | 15.12.1995 | 5.62 | І-юн | 0 | Столянко Т.В. |
3 | 503 | Бердовський Валерій | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 12.02.1990 | 4.96 | ІІ-юн | Ос. | Антонова В.Г. |
Стрибки у довжину, юніори
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 35 | Савик Максим | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 1997 | 6.00 | ІІІ | 24 | Шарак О.В |
Стрибки у довжину, юнаки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 26 | Лавський Владислав | Менський р-н, ДЮСШ «К» | 16.03.2000 | 6.06 | ІІІ | 24 | Таратухіна Н.П. |
2 | 89 | Мордашко Ярослав | Менський р-н, ДЮСШ МОН | 19.08.1999 | 5.77 | І-юн | 21 | Терпицька І.Л. |
3 | 75 | Паляниця Олександр | ПрилукиДЮСШ МОН | 06.01.1998 | 5.62 | І-юн | 18 | Мачульний Є.В. |
4 | 1462 | Картавцев Сергій | Носівський р-н-2КПНЗ ДЮСШ | 20.02.1999 | 5.46 | І-юн | 15 | Бочок В.А |
5 | 21 | Кравченко Антон | ПрилукиОКДЮСШ «С» | 11.04.1998 | 4.81 | ІІ-юн | 13 | Салівон Р.П.Демешко С.В. |
6 | 8 | Старорубльов Артем | Бахмацький р-нДЮСШ | 1998 | 4.79 | ІІ-юн | 11 | Іванько Ю.Б.Малашенко І.О. |
7 | 61 | Парфілов Владислав | НіжинДЮСШ МОН | 09.11.2000 | 4.59 | ІІІ-юн | Ос. | Кремез О.М.Кремез М.П. |
8 | 462 | Кириндась Іван | ЧернігівКДЮСШ-2 МОН | 11.04.2002 | 4.42 | ІІІ-юн | Ос. | Хорт Т.М. |
9 | 177 | Яриш Дмитро | Бахмацький р-нДЮСШ МОН | 2001 | 4.31 | ІІІ-юн | 9 | Іванько Ю Б. |
10 | 38 | Саржан Тарас | Куликівський р-нЧО ДЮСШ «К» | 08.02.1999 | 4.09 | ІІІ-юн | 7 | Столянко Т.В. |
Потрійний стрибок, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2228 | Єгорченко Денис | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 13.01.1991 | 12.65 | ІІІ | 24 | Бр.Філіпових |
2 | 967 | Цокота Влад | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 19.05.1997 | 11.82 | І-юн | Ос. | Вятіорець С.Є.Середа С.С. |
3 | 503 | Бердовський Валерій | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 12.02.1990 | 10.02 | ІІІ-юн | Ос. | Антонова В.Г. |
Потрійний стрибок, юніори
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 287 | Музиченко Дмитро | Прилуки-1ДЮСШ МОН | 05.11.1996 | 11.41 | ІІ-юн | 24 | Ракетський А.І. |
Потрійний стрибок, юнаки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 26 | Лавський Владислав | Менський р-н, ДЮСШ «К» | 16.03.2000 | 12.01 | І-юн | Ос. | Таратухіна Н.П. |
2 | 372 | Буряк Євген | ПрилукиДЮСШ МОН | 09.06.2000 | 10.23 | ІІІ-юн | 24 | Ракетський А.І. |
3 | 21 | Кравченко Антон | ПрилукиОКДЮСШ «С» | 11.04.1998 | 10.14 | ІІІ-юн | 21 | Салівон Р.П.Демешко С.В. |
Стрибки у висоту, юніори
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 355 | Шкуренко Олександр | Прилуцький р-н ДЮСШ МОН | 01.11.1997 | 155 | І-юн | 24 | Чекалін С.П. |
2 | 370 | Парфенов Данило | ПрилукиДЮСШ МОН | 18.03.1996 | 150 | ІІ-юн | 21 | Ракетський А.І. |
Стрибки у висоту, юнаки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 26 | Лавський Владислав | Менський р-н, ДЮСШ «К» | 16.03.2000 | 190 | ІІ | 24 | Таратухіна Н.П. |
2 | 368 | Іващенко Станіслав | Прилуцький р-н ДЮСШ МОН | 10.04.1999 | 165 | ІІІ | 21 | Гавриленко В.Г. |
3 | 356 | Рацин Владислав | Прилуцький р-н ДЮСШ МОН | 02.01.1999 | 160 | І-юн | 18 | Кравченко Г.Л. |
4 | 9 | Дробязко Андрій | Менський р-н, ДЮСШ МОН | 13.12.1999 | 150 | ІІ-юн | 15 | Терпицька І.Л. |
5 | 372 | Буряк Євген | ПрилукиДЮСШ МОН | 09.06.2000 | 140 | ІІ-юн | Ос. | Ракетський А.І. |
6 | 369 | Волощук Андрій | Прилуцький р-н ДЮСШ МОН | 26.02.2001 | 140 | ІІ-юн | 13 | Чекалін С.П. |
7 | 10 | Капленко Богдан | Прилуцький р-н ДЮСШ МОН | 01.08.2001 | 140 | ІІ-юн | 11 | Жук Є.В. |
Штовхання ядра (7.260 кг), чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 337 | Багач Микола | Бровари | 24.06.1993 | 18.33 | МС | Ос | Багач О.М. |
2 | 1 | Попов Роман | Чернігів, КДЮСШ «У» | 12.03.1993 | 15.70 | КМС | 24 | Олійник В.М. |
3 | 275 | Обухов Роман | БровариЦШВСМ МОН | 05.04.1994 | 15.50 | КМС | Ос | Паламарчук І.А. |
4 | 2203 | Сивенко Євгеній | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 04.04.1993 | 13.60 | І | Ос | Середа О.А. |
5 | 4 | Кошовий Павло | Чернігів-Корюків. КДЮСШ «У» | 08.03.1992 | 13.40 | І | 21 | Олійник В.М. |
6 | 2 | Прядко Олександр | Чернігів, КДЮСШ «У» | 15.07.1992 | 10.20 | ІІІ | Ос | Олійник В.М. |
7 | 661 | Пісков Юрій | Бровариінваспорт | 26.088.1969 | 10.22 | ІІІ | Ос | Багач О.М. |
8 | 2192 | Прокопенко Андрій | Бахмацький р-н,ДЮСШ МОН | 13.12.1994 | 10.15 | ІІІ | 18 | Небощицький Г.О. |
Штовхання ядра (6 кг), юніори
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2203 | Ракуненко Денис | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 28.07.1997 | 13.16 | ІІІ | 24 | Середа О.А. |
2 | 2222 | Дячок Іван | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 11.09.1997 | 12.99 | ІІІ | 21 | Середа О.А. |
3 | 135 | Гресько Владислав | БВУФК | 24.01.1997 | 12.85 | ІІІ | Ос | Ревенко М.Г. |
4 | 571 | Майстренко Владислав | Бровариінваспорт | 20.11.1996 | 12.62 | ІІІ | Ос. | Багач О.М. |
5 | 379 | Бородуха Юрій | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 10.04.1997 | 12.37 | ІІІ | Ос. | Середа О.А. |
6 | 377 | Вірич Юрій | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 22.05.1997 | 11.84 | І-юн | Ос. | Середа О.А.Кухаренко М.Л. |
7 | 56 | Шурхал Юрій | Чернігів,ДЮСШ «К» | 20.05.1997 | 11.30 | І-юн | Ос. | Порядіна В.В. |
Штовхання ядра (5 кг), юнаки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 1 | Кравченко Дмитро | м.НіжинДЮСШ МОН | 04.02.1999 | 13.76 | ІІІ | 24 | Кремез О.М.Кремез М.П. |
2 | 2191 | Дедух Вячеслав | Бахмацький р-н,ДЮСШ МОН | 03.06.1998 | 13.62 | ІІІ | 21 | Небощицький Г.О. |
3 | 2230 | Журба Вадим | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 11.09.1999 | 13.00 | ІІІ | Ос | Середа О.А. |
4 | 100 | Прокопенко Максим | Бахмацький р-н,ДЮСШ «К» | 27.07.1998 | 12.48 | ІІІ | 18 | Севастьянов В.Ю. |
5 | 14 | Мельник Олександр | Бахмацький р-н,ДЮСШ «К» | 14.10.1998 | 11.90 | І-юн | 15 | Севастьянов В.Ю. |
6 | 90 | Юрченко Юрій | Козелецький р-н ДЮСШ | 12.02.2000 | 11.20 | І-юн | 13 | Сергієнко В.А. |
7 | 34 | Шовковий Богдан | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 15.04.1998 | 10.90 | ІІ-юн | 11 | Хоменко Д.О. |
8 | 56 | Зелений Євген | Корюківський р-н | 24.06.1999 | 10.83 | ІІ-юн | 9 | Кукуюк М.Д. |
9 | 2219 | Лепель Олексій | Носівський р-н-2ДЮСШ МОН | 07.02.1999 | 10.40 | ІІ-юн | 7 | Римко В.О.Тертишник М.І. |
10 | 366 | Труш Олександр | Прилуцький р-нДЮСШ МОН | 28.06.1998 | 10.07 | ІІ-юн | 5 | Чекалін С.П. |
11 | 77 | Павленко Анатолій | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 2000 | 9.97 | ІІ-юн | 4 | Шарак О.В. |
12 | 89 | Петрікей Олексій | Корюківський р-н | 14.04.1998 | 9.80 | ІІ-юн | 3 | Кукуюк М.Д. |
13 | 9797 | Супрун Олег | Носівський р-н-2ДЮСШ МОН | 25.01.2000 | 9.56 | ІІ-юн | 2 | Римко В.О.Тертишник М.І. |
14 | 23 | Богдан Андрій | Корюківський р-н | 23.10.1998 | 9.50 | ІІ-юн | 0 | Кукуюк М.Д. |
15 | 351 | Рудько Сергій | Прилуцький р-нДЮСШ МОН | 02.04.1999 | 9.38 | ІІІ-юн | 0 | Гавриленко В.Г. |
16 | 239 | Гриценко Вадим | Бахмацький р-н,ДЮСШ «К» | 31.05.2000 | 9.00 | ІІІ-юн | 0 | Севастьянов В.Ю. |
17 | 66 | Мілейко Костянтин | Корюківський р-н | 06.15.1999 | 9.00 | ІІІ-юн | 0 | Кукуюк М.Д. |
18 | 362 | Грязний Ярослав | Прилуцький р-нДЮСШ МОН | 19.10.1999 | 8.88 | ІІІ-юн | 0 | Чекалін С.П. |
19 | 45 | Бойко Богдан | Носівський р-н-2ДЮСШ МОН | 2001 | 8.58 | ІІІ-юн | 0 | Шиша Н.О. |
20 | 78 | Павленко Артем | Носівський р-н-2ДЮСШ МОН | 02.11.1999 | 8.28 | ІІІ-юн | 0 | Борисенко О.В. |
21 | 17 | Харковник Артем | Менський р-н, ДЮСШ «К» | 09.03.2002 | 8.06 | ІІІ-юн | 0 | Таратухіна Н.П. |
Біг на 300м, юнаки 2000р.н. і мол. /виставкові/
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 965 | Чернобай Микола | Чернігів, ОКДЮСШ «С» | 07.03.2000 | 40.5 | ІІІ | Ос. | Масюк А.М. |
2 | 160 | Кириленко Іван | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 28.02.2000 | 42.2 | ІІ-юн | Ос. | Бр. Філіпових |
3 | 990 | Вовк Данило | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 16.05.2001 | 42.7 | ІІ-юн | Ос. | Вятіорець С.Є.Середа С.С. |
4 | 148 | Чередниченко Олександр | Коропський р-нДЮСШ «К» | 2001 | 45.1 | ІІІ-юн | Ос. | Лучко В.Л. |
5 | 32 | Мазур Дмитро | НіжинДЮСШ МОН | 02.10.2001 | 46.2 | ІІІ-юн | Ос. | Кремез О.М.Кремез М.П. |
6 | 6 | Землинський Богдан | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 18.10.2000 | 46.4 | ІІІ-юн | Ос. | Шульга О.П. |
7 | 8 | Казера Євгеній | Н-Сіверський р-нДЮСШ | 2000ра Євгенійлександр | 46.4 | ІІІ-юн | Ос. | Бренз.А.Н. |
8 | 369 | Волощук Андрій | Прилуцький р-нДЮСШ МОН | 26.02.2001 | 46.8 | ІІІ-юн | Ос. | Чекалін С.П. |
9 | 152 | Акальмаз Еллізар | Н-Сіверський р-нДЮСШ | 09.03.2001 | 46.9 | ІІІ-юн | Ос. | Клименко В.В. |
10 | 12 | Довгий Денис | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 12.06.2001 | 47.1 | ІІІ-юн | Ос. | Шульга О.П. |
11 | 9 | Руднік Денис | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 19.06.2001 | 47.4 | ІІІ-юн | Ос. | Шульга О.П. |
12 | 93 | Бренз Данило | Н-Сіверський р-нДЮСШ | 04.09.2002ра Євгенійлександр | 47.4 | ІІІ-юн | Ос. | Бренз.А.Н. |
13 | 481 | Медведьов Руслан | Щорський р-нДЮСШ МОН | 17.09.2000 | 47.7 | б/р | Ос. | Медведьова Н.М. |
14 | 970 | Пугач Руслан | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 26.03.2001 | 48.2 | б/р | Ос. | Вятіорець С.Є.Середа С.С. |
15 | 21 | Самуілов Владислав | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 17.07.2000 | 48.6 | б/р | Ос. | Шульга О.П. |
16 | 159 | Булєєв Максим | Н-Сіверський р-нДЮСШ | 2001ра Євгенійлександр | 49.4 | б/р | Ос. | Бренз.А.Н. |
17 | 162 | Самойленко Владислав | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 02.01.2001 | 50.1 | б/р | Ос. | Бр. Філіпових |
18 | 1114 | Касьян Богдан | Носівський р-н-2КПНЗ ДЮСШ | 01.01.2004 | 50.1 | б/р | Ос. | Бочок В.А. |
19 | 2250 | Мельник Максим | Носівський р-н-2КПНЗ ДЮСШ | 23.11.2002 | 53.0 | б/р | Ос. | Бочок В.А. |
20 | 5050 | Павлюченко Сергій | Носівський р-н-2КПНЗ ДЮСШ | 15.05.2003 | 53.4 | б/р | Ос. | Папіна О.П. |
21 | 78 | Бойко Богдан | Носівський р-н-2 ДЮСШ МОН | 19.10.2001 | 58.0 | б/р | Ос. | Шиша Н.О. |
22 | 5 | Котов Владислав | Н-Сіверський р-нДЮСШ | 18.10.2001ра Євгенійлександр | 58.9 | б/р | Ос. | Бренз.А.Н. |
23 | 7 | Реховский Павел | Н-Сіверський р-нДЮСШ | 04.07.2002ра Євгенійлександр | 1.01.7 | б/р | Ос. | Клименко В.В. |
Біг на 60м з/б, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 285 | Семеряка Людмила | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 21.01.1993 | 12.7 | ІІІ-юн | Ос. | Сахно В.К.Хоменко Д.О. |
Біг на 60м з/б, юніорки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 285 | Ращупкіна Олена | ПрилукиДЮСШ МОН | 15.09.1996 | 13.3 | б/р | 0 | Ракетський А.І. |
Біг на 60м з/б, дівчата
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 37 | Шишігіна Діана | ПрилукиДЮСШ МОН | 1998 | 10.2 | ІІІ | 24 | Бобровська |
2 | 546 | Слобода Марія | Менський р-н, ДЮСШ «К» | 21.02.2001 | 10.3 | І-юн | 21 | Таратухіна Н.П. |
3 | 368 | Назарін Юлія | Прилуцький р-нДЮСШ МОН | 10.01.1999 | 11.4 | ІІ-юн | 18 | Чекалін С.П. |
4 | 1 | Котова Анастасія | Менський р-н, ДЮСШ «К» | 21.11.2002 | 12.9 | б/р | 0 | Таратухіна Н.П. |
Біг на 60м, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2228 | Закатова Катя | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 30.07.1994 | 8.7 | ІІІ | 24 | Бр.Філіпових |
2 | 285 | Семеряка Людмила | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 21.01.1993 | 9.7 | ІІ-юн | Ос. | Сахно В.К.Хоменко Д.О. |
Біг на 60м, юніорки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2237 | Савченко Ірина | ПрилукиОКДЮСШ «С» | 01.06.1996 | 8.0Ф-7.9 | ІІ | 24 | Салівон Р.П.Демешко С.В. |
2 | 989 | Василенко Ірина | Чернігів, ОКДЮСШ «С» | 25.07.1997 | 9.4Ф-8.3 | ІІІ | Ос. | Масюк А.М. |
3 | 48 | Матвієнко Тетяна | Чернігів, ОКДЮСШ «С» | 15.11.1997 | 9.2Ф-9.1 | І-юн | Ос. | Луценко І.В. |
4 | 2231 | Атрощенко Валерія | Чернігів, ОКДЮСШ «С» | 03.02.1997 | 9.7Ф-9.6 | ІІ-юн | Ос. | Луценко І.В. |
5 | 46 | Селюк Лаурита | Чернігів, ОКДЮСШ «С» | 1.08.1997 | 9.2Ф-н/я | І-юн | Ос. | Луценко І.В. |
Біг на 60м, дівчата
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 226 | Корабльова Яна | БровариБВУФК МОН | 15.03.1999 | 7.8Ф-7.8 | ІІ | Ос. | Панасенко Л.О. |
2 | 595 | Максименко Катерина | Чернігів, КДЮСШ-1 МОН | 22.11.1998 | 7.9Ф-7.9 | ІІ | Ос | Кривоус Н.В. |
3 | 1115 | Буряк Марія | Носівський р-н-2КПНЗ ДЮСШ | 03.06.2001 | 7.8Ф-8.0 | ІІ | 24 | Бочок В.А. |
4 | 51 | Титаренко Вікторія | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 18.06.1998 | 8.1 | ІІ | Ос | Антонова В.Г. |
5 | 364 | Хахно Катерина | ПримукиДЮСШ МОН | 07.12.1999 | 8.4 | ІІІ | Ос | Мачульний Є.В. |
6 | 15 | Стецкова Тетяна | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 09.03.2000 | 8.4 | ІІІ | Ос | Красільник Т.С. |
7 | 68 | Редько Іванна | Корпський р-нДЮСШ «К» | 21.05.1999 | 8.4 | ІІІ | 21 | Лучко В.Л. |
8 | 37 | Шишигіна Діана | ПримукиДЮСШ МОН | 1998 | 8.4 | ІІІ | 18 | Бобровська В.А. |
9 | 7777 | Сіренко Каріна | Носівський р-н-2КПНЗ ДЮСШ | 06.02.2001 | 8.5 | ІІІ | 15 | Папіна О.П. |
10 | 209 | Гриценко Марія | Бахмацькиий р-нДЮСШ МОН | 08.01.2000 | 8.5 | ІІІ | 13 | Білич О.Л. |
11 | 668 | Лобан Юлія | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 2000 | 8.6 | ІІІ | 11 | Шарак О.В. |
12 | 996 | Півень Ірина | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 31.08.2000 | 8.6 | ІІІ | Ос. | Вятіорець С.Є.Середа С.С. |
13 | 36 | Басанько Еленора | ЧернігівКДЮСШ «У» | 24.12.2001 | 8.7 | ІІІ | Ос | Бр.Плотіциних |
14 | 969 | Буленок Анастасія | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 08.08.1999 | 8.7 | ІІІ | Ос. | Вятіорець С.Є.Середа С.С. |
15 | 6511 | Пустовгар Валерія | Носівський р-н-1КПНЗ ДЮСШ | 09.01.1999 | 8.8 | І-юн | 9 | Папіна О.П. |
16 | 84 | Мещерська Марія | Носівський р-н-1КПНЗ ДЮСШ | 28.11.1998 | 8.8 | І-юн | 7 | Шиша Н.О. |
17 | 1301 | Дорошенко Анна | Носівський р-н-1КПНЗ ДЮСШ | 07.08.2000 | 8.8 | І-юн | 5 | Папіна О.П. |
18 | 485 | Ніколаєнко Крістіна | Щорський р-н ДЮСШ МОН | 19.01.1999 | 8.9 | І-юн | 4 | Івлєв В.Ю. |
19 | 69 | Дирда Аліна | Носівський р-н-1КПНЗ ДЮСШ | 07.05.2000 | 8.9 | І-юн | 3 | Шиша Н.О. |
20 | 265 | Рибалко Софія | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 24.06.2003 | 8.9 | І-юн | Ос. | Кривоус Н.В. |
21 | 1464 | Войтенко Ольга | Носівський р-н-2КПНЗ ДЮСШ | 04.02.2004 | 9.0 | І-юн | 2 | Бочок В.А. |
22 | 363 | Труш Анна | Прилуцький р-нДЮСШ МОН | 23.03.1999 | 9.0 | І-юн | 0 | Чекалін С.П. |
23 | 386 | Ручко Анна | Чернігів, КДЮСШ-1 МОН | 15.05.1999 | 9.0 | І-юн | Ос | Кривоус Н.В. |
24 | 39 | Сом Валерія | ЧернігівКДЮСШ «У» | 10.01.2002 | 9.1 | І-юн | Ос | Бр.Плотіциних |
25 | 6 | Черевко Анастасія | НіжинДЮСШ МОН | 06.02.2003 | 9.1 | І-юн | Ос. | Кремез О.М.Кремез М.П. |
26 | 178 | Байло Ірина | Бахмацький р-нДЮСШ МОН | 2001 | 9.1 | І-юн | 0 | Іванько Ю.В. |
27 | 631 | Шарило Тетяна | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 19.02.2000 | 9.1 | І-юн | Ос | Антонова В.Г. |
28 | 169 | Петренко Катерина | Бахмацький р-нДЮСШ МОН | 20.04.2000 | 9.1 | І-юн | 0 | Білич О.Л. |
29 | 240 | Пиркал Катерина | Бахмацький р-нДЮСШ МОН | 08.12.1999 | 9.1 | І-юн | 0 | Білич О.Л. |
30 | 510 | Махонюк Діана | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 17.02.1999 | 9.1 | І-юн | Ос | Антонова В.Г. |
31 | 716 | Постоногова Анна | ПримукиДЮСШ МОН | 07.08.2001 | 9.2 | І-юн | 0 | Мачульний Є.В. |
32 | 27 | Картак Валерія | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У | 10.01.2001 | 9.2 | І-юн | Ос. | Шульга О.П. |
33 | 14 | Сагайдачна Олена | ЧернігівКДЮСШ «У» | 03.10.2002 | 9.2 | І-юн | Ос | Бр.Плотіциних |
34 | 15 | Клюй Каріна | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 03.08.1999 | 9.2 | І-юн | Ос | Антонова В.Г. |
35 | 16 | Онісіле Катерина | ЧернігівКДЮСШ «У» | 17.03.2002 | 9.2 | І-юн | Ос | Бр.Плотіциних |
36 | 1007 | Короленко Ліна | Носівський р-н-1КПНЗ ДЮСШ | 27.09.2002 | 9.2 | І-юн | Ос | Борисенко О.В. |
37 | 542 | Мінаєва Олена | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 07.05.1999 | 9.2 | І-юн | Ос. | Кривоус Н.В. |
38 | 177 | Іщенко Лілія | ЧернігівКДЮСШ «У» | 11.01.2003 | 9.2 | І-юн | Ос | Бр.Плотіциних |
39 | 503 | Мельник Анастасія | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 19.01.1999 | 9.2 | І-юн | Ос | Антонова В.Г. |
40 | 1010 | Флісак Катерина | Носівський р-н-1КПНЗ ДЮСШ | 17.03.2002 | 9.3 | ІІ-юн | Ос | Папіна О.П. |
41 | 1745 | Тонконог Діана | Носівський р-н-1КПНЗ ДЮСШ | 09.10.2004 | 9.3 | ІІ-юн | Ос | Бочок В.А. |
42 | 28 | Ковалевська Діана | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У | 16.12.2000 | 9.4 | ІІ-юн | Ос. | Шульга О.П. |
43 | 167 | Пиркова Богдана | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 15.05.1999 | 9.4 | ІІ-юн | Ос. | Сахно В.К.Хоменко Д.О. |
44 | 2610 | Омельченко Анастасія | Носівський р-н-1КПНЗ ДЮСШ | 13.10.1999 | 9.4 | ІІ-юн | Ос | Бочок В.А. |
45 | 578 | Черняк Анна | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 05.07.1999 | 9.4 | ІІ-юн | Ос. | Кривоус Н.В. |
46 | 473 | Михайленко Ольга | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 15.03.2001 | 9.5 | ІІ-юн | Ос | Лисенко К.В. |
47 | 255 | Петренко Анна | Бахмацький р-нДЮСШ МОН | 12.06.2002 | 9.5 | ІІ-юн | Ос | Білич О.Л. |
48 | 363 | Сирбу Анастасія | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 01.05.2000 | 9.5 | ІІ-юн | Ос. | Кривоус Н.В. |
49 | 662 | Остапенко Ольга | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 24.10.1999 | 9.6 | ІІ-юн | Ос | Бр.Філіпових |
50 | 166 | Горбовець Марія | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 03.10.2001 | 9.6 | ІІ-юн | Ос | Бр.Філіпових |
51 | 577 | Мороз Євгенія | Чернігів, КДЮСШ «У» | 26.10.1998 | 9.6 | ІІ-юн | Ос | Лагункова Н.М.Дятлова Ю.В. |
52 | 377 | Савченко Валерія | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У | 27.08.2000 | 9.6 | ІІ-юн | Ос | Середа О.А. |
53 | 200 | Самокіша Тетяна | Носівський р-н-1КПНЗ ДЮСШ | 29.08.2001 | 9.7 | ІІ-юн | Ос | Шиша Н.О. |
54 | 1454 | Солонець Марина | Носівський р-н-1КПНЗ ДЮСШ | 06.04.2003 | 9.7 | ІІ-юн | Ос | Папіна О.П. |
55 | 810 | Циганок Інга | Чернігів, КДЮСШ «У» | 06.03..2003 | 9.7 | ІІ-юн | Ос | Бр.Плотіциних |
56 | 39 | Муцька Вікторія | Куликівський р-нЧО ДЮСШ «К» | 03.03.2002 | 9.7 | ІІ-юн | Ос | Столянко Т.В. |
57 | 207 | Прокопенко Аліна | Бахмацький р-нДЮСШ МОН | 2001 | 9.8 | ІІІ-юн | Ос | Малашенко І.О. |
58 | 2209 | Грабовська Анастасія | Носівський р-н-1КПНЗ ДЮСШ | 20.06.2002 | 9.8 | ІІІ-юн | Ос | Папіна О.П. |
59 | 1300 | Матвієнко Анна | Носівський р-н-2КПНЗ ДЮСШ | 27.05.2004 | 9.8 | ІІІ-юн | Ос | Бочок В.А. |
60 | 95 | Кононець Анастасія | Носівський р-н-2КПНЗ ДЮСШ | 29.08.2001 | 9.8 | ІІІ-юн | 0 | Шиша Н.О. |
61 | 580 | Забігайло Катерина | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 08.01.2003 | 9.9 | ІІІ-юн | Ос. | Кривоус Н.В. |
62 | 13 | Кравченко Надія | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 17.01.2002 | 9.9 | ІІІ-юн | Ос | Бр.Філіпових |
63 | 964 | Суспіна Євгенія | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 17.07.2001 | 9.9 | ІІІ-юн | Ос. | Вятіорець С.Є.Середа С.С. |
64 | 26 | Примаченко Анастасія | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У | 02.04.2002 | 10.0 | ІІІ-юн | Ос. | Шульга О.П. |
65 | 381 | Розумна Наталія | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 08.02.2003 | 10.1 | ІІІ-юн | Ос. | Кривоус Н.В. |
66 | 167 | Сліпченко Вероніка | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 11.02.2002 | 10.1 | ІІІ-юн | Ос | Бр.Філіпових |
67 | 2230 | Демянчук Анна | Носівський р-н-2КПНЗ ДЮСШ | 09.01.2002 | 10.1 | ІІІ-юн | Ос | Папіна О.П. |
68 | 1520 | Зайцева Ольга | Носівський р-н-2КПНЗ ДЮСШ | 24.07.2001 | 10.1 | ІІІ-юн | Ос | Папіна О.П. |
69 | 39 | Кулик Аліна | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 19.08.2002 | 10.1 | ІІІ-юн | Ос. | Кривоус Н.В. |
70 | 97 | Ромашко Люба | Носівський р-н-2КПНЗ ДЮСШ | 15.01.2003 | 10.2 | ІІІ-юн | Ос | Шиша Н.О. |
71 | 231 | Пангрієва Альона | Бахмацький р-нДЮСШ МОН | 2000 | 10.4 | б/р | 0 | Малашенко І.О. |
72 | 469 | Філон Аліна | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 05.11.2002 | 10.7 | б/р | Ос | Рідзель Ю.М. |
73 | 472 | Василенко Ангеліна | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 30.10.2003 | 11.0 | б/р | Ос | Рідзель Ю.М. |
74 | 7 | Копа Анастасія | Бахмацький р-нДЮСШ МОН | 1999 | DQ | 0 | Іванько Ю.В. |
Біг на 400м, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2221 | Дятлова Юлія | ЧернігівОШВСМ «У» | 18.07.90 | 59.1 | І | 24 | Лагункова Н.М.Клюєв А. О.Рябов В.В. |
2 | 2228 | Закатова Ярослава | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 30.07.1994 | 1.01.2 | ІІ | 21 | Бр.Філіпових |
3 | 48 | Дерій Ольга | Чернігів, ОКДЮСШ «С» | 29.08.1994 | 1.04.8 | ІІІ | Ос. | Луценко В.В. |
4 | 2035 | Разумейко Оксана | Чернігів, КДЮСШ-1 МОН | 10.04.1995 | 1.06..1995Оксанаяівчата5 | ІІІ | Ос. | Антонова В.Г. |
Біг на 400м, юніорки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2238 | Жмурко Анна | Чернігів, КДЮСШ «У» | 24.10.1996 | 1.00.0 | І | 24 | Лагункова Н.М.Клюєв А.О. |
2 | 285 | Ращупкіна Олена | ПрилукиДЮСШ МОН | 15.09.1996 | 1.09.4 | І-юн | Ос. | Ракетський А.І. |
3 | 7 | Павленко Каріна | Корюківський р-н | 04.04.1997 | 1.10.3 | І-юн | 21 | Лисік Р.Г. |
Біг на 400м, дівчата
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 83 | Жигун Яна | Носівський р-н-2КПНЗ ДЮСШ | 25.02.1998 | 1.04.3 | ІІІ | 24 | Папіна О.П. |
2 | 68 | Редько Іванна | Корпський р-нДЮСШ «К» | 21.05.1999 | 1.04.5 | ІІІ | 21 | Лучко В.Л. |
3 | 1115 | Буряк Марія | Носівський р-н-2КПНЗ ДЮСШ | 03.06.2001 | 1.06.9 | ІІІ | 18 | Бочок В.А. |
4 | 97 | Юхно Ірина | Носівський р-н-2КПНЗ ДЮСШ | 12.07.1999 | 1.07.3 | І-юн | 15 | Папіна О.П. |
5 | 29 | Красногор Надія | Бахмацький р-нДЮСШ МОН | 2000 | 1.13.0 | ІІ-юн | 13 | Яковенко О.В. |
6 | 7 | Копа Анастасія | Бахмацький р-нДЮСШ МОН | 1999 | 1.14.0 | ІІ-юн | 11 | Іванько Ю.В. |
7 | 696 | Кожа Діана | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 2000 | 1.14.6 | ІІ-юн | 9 | Шарак О.В. |
8 | 969 | Буленок Анастасія | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 08.08.1999 | 1.14.6 | ІІ-юн | Ос. | Вятіорець С.Є.Середа С.С. |
9 | 169 | Петренко Катерина | Бахмацький р-нДЮСШ МОН | 20.04.2000 | 1.17.7 | ІІ-юн | 7 | Білич О.Л. |
10 | 579 | Ясь Дарина | Чернігів, КДЮСШ «У» | 12.12.1998 | 1.17.7 | ІІ-юн | 5 | Лагункова Н.М.Дятлова Ю.В. |
11 | 255 | Петренко Анна | Бахмацький р-нДЮСШ МОН | 12.06.2002 | 1.18.3 | ІІІ-юн | Ос | Білич О.Л. |
12 | 256 | Філомончук Анастасія | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 23.01.1999 | 1.19.3 | ІІІ-юн | Ос. | Сахно В.К.Хоменко Д.О. |
13 | 12 | Байло Ірина | Бахмацькиий р-нДЮСШ МОН | 2001 | 1.21.8 | ІІІ-юн | 4 | Іванько Ю.В. |
14 | 141 | Лисиця Анна | Н-Сіверський р-нКДЮСШ | 19.06.1999 | 1.26.5 | б/р | 3 | Клименко В.В. |
15 | 167 | Висовень Альона | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 31.03.1999 | DNF | Ос. | Сахно В.К.Хоменко Д.О. |
Біг на 800м, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2221 | Дятлова Юлія | ЧернігівОШВСМ «У» | 18.07.90 | 2.14.0 | КМС | 24 | Лагункова Н.М.Клюєв А. О.Рябов В.В. |
Біг на 800м, юніорки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2238 | Жмурко Анна | Чернігів, КДЮСШ «У» | 24.10.1996 | 2.16.5 | І | Ос. | Лагункова Н.М.Клюєв А.О. |
2 | 627 | Слісаренко Катерина | Чернігів, КДЮСШ-1,МОН | 28.11.1997 | 2.30.2 | ІІ | Ос. | Антонова В.Г. |
Біг на 800м, дівчата
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 489 | Баєва Катерина | Щорський р-нДЮСШ МОН | 10.06.1999 | 2.44.0 | ІІІ | 24 | Івлєв В.Ю. |
2 | 576 | Левченко Анастасія | Чернігів Козелецький р-нКДЮСШ «У» | 09.08.1998 | 2.55.0 | ІІІ | 21 | Лагункова Н.М.Дятлова Ю.В. |
3 | 577 | Димент Ілана | Чернігів, КДЮСШ «У | 27.08.2000 | 2.56.4 | І-юн | Ос | Лагункова Н.М.Клюєв А. О |
4 | 377 | Савченко Валерія | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 27.08.2000 | 3.01.5 | І-юн | Ос. | Вятіорець С.Є.Середа С.С. |
5 | 169 | Казіонова Вікторія | Н-Сіверський р-нКДЮСШ | 23.05.2001 | 3.03.6 | І-юн | 18 | Клименко В.В. |
6 | 22 | Черевко Ольга | НіжинДЮСШ МОН | 20.10.2000 | 3.10.5 | ІІ-юн | Ос. | Кремез О.М.Кремез М.П. |
7 | 964 | Суспіна Анастасія | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 17.07.2001 | 3.12.8 | ІІ-юн | Ос. | Вятіорець С.Є.Середа С.С. |
Біг на 1500м, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 103 | Чоботар Анастасія | Чернігів, КДЮСШ «У» | 11.05.1993 | 4.49.5 | І | 24 | Лагункова Н.М.Клюєв А.О. |
2 | 965 | Шульга Євгенія | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 13.09.1994 | 6.36.9 | ІІ-юн | Ос. | Вятіорець С.Є.Середа С.С. |
842 | Олійник Світлана | ЧернігівОШВСМ «У» | 30.03.1985 | DNS | Ос. | Сердюк В.І. |
Біг на 1500м, юніорки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 492 | Однолько Яна | Чернігів, КДЮСШ «У» | 02.11.1997 | 5.06.1 | ІІ | 24 | Лагункова Н.М.Клюєв А.О. |
Біг на 1500м, дівчата
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 419 | Олійник Даяна | Ріпкінський р-нДЮСШ «К» | 14.07.2001 | 5.59.0 | І-юн | 24 | Дубоносова Н.М |
3 | 100 | Прокопенко Каріна | Бахмацький р-нДЮСШ «К» | 23.06.2000 | 6.00.0 | І-юн | 21 | Севастьянов В.Д. |
4 | 160 | Казіонова Ксенія | Н-Сіверський р-нКДЮСШ | 23.05.2001 | 6.15.0 | І-юн | 18 | Клименко В.В. |
5 | 725 | Чайка Яна | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 2000 | 6.56.1 | ІІІ-юн | 15 | Шарак О.В. |
Біг на 3000м, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2226 | Ващенко Марія | ЧернігівКДЮСШ «У» | 11.06.1996 | 10.28.2 | І | 24 | Лагункова Н.М.Клюєв А.О.Філіпов В.В. |
2 | 842 | Олійник Світлана | ЧернігівОШВСМ «У» | 30.03.1985 | 10.38.4 | І | 21 | Сердюк В.І. |
3 | 20 | Макаренко Марина | Корюківський р-н | 26.03.1991 | 13.30.0 | І-юн | 18 | Ворчак А.В. |
Біг на 3000м, дівчата
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 333 | Неїзжала Тетяна | Бахмацький р-нДЮСШ «К» | 26.12.1998 | 13.18.0 | І-юн | 24 | Севастьянов В.Д. |
2 | 351 | Овсякова Катерина | Прилуцький р-нДЮСШ МОН | 23.02.1998 | 14.32.1 | ІІ-юн | 21 | Куц А.С. |
Стрибки у довжину, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 466 | Мельникова Наталія | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 17.02.1993 | 4.97 | ІІІ | 24 | Бр.Філіпових |
Стрибки у довжину, юніорки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 989 | Василенко Ірина | Чернігів, ОКДЮСШ «С» | 25.05.1997 | 3.45 | б/р | Ос. | Масюк А.Л. |
Стрибки у довжину, дівчата
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 50 | Почек Юлія | ПрилукиДЮСШ МОН | 10.07.1999 | 4.88 | ІІІ | 24 | Бобровська О.А. |
2 | 5 | Самойленко Марія | ПрилукиДЮСШ МОН | 09.01.1999 | 4.74 | ІІІ | 21 | Бобровська О.А. |
3 | 1115 | Буряк Марія | Носівський р-н-2КПНЗ ДЮСШ | 03.06.2001 | 4.72 | ІІІ | 18 | Бочок В.А. |
4 | 362 | Чернікова Аліна | ПрилукиДЮСШ МОН | 25.07.2001 | 4.60 | І-юн | 15 | Бобровська О.А |
5 | 736 | Слобода Марія | Менський р-н, ДЮСШ «К» | 21.02.2001 | 4.48 | І-юн | Ос | Таратухіна Н.П. |
6 | 483 | Бережна Олександа | Щорський р-н ДЮСШ МОН | 29.07.1999 | 4.32 | І-юн | 13 | Івлєв В.Ю. |
7 | 3 | Погоріла Аліна | ПрилукиДЮСШ МОН | 10.02.2001 | 4.25 | І-юн | 11 | Бобровська О.А |
8 | 216 | Росомаха Яна | Чернігів, КДЮСШ-1,МОН | 01.12.1999 | 4.20 | І-юн | Ос | Антонова В.Г. |
9 | 49 | Рибалко Софія | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 24.03.2003 | 4.18 | ІІ-юн | Ос | Кривоус Н.В. |
10 | 7777 | Сіренко Каріна | Носівський р-н-2КПНЗ ДЮСШ | 06.02.2001 | 4.00 | ІІ-юн | 9 | Папіна О.П. |
11 | 35 | Артеменко Анна | Носівський р-н-1КПНЗ ДЮСШ | 28.02.2001. | 3.96 | ІІ-юн | 7 | Савченко А.В. |
12 | 45 | Бойко Ірина | Бахмацький р-нДЮСШ МОН | 2001 | 3.90 | ІІ-юн | 5 | Іванько Ю В. |
13 | 209 | Гриценко Марія | Бахмацький р-нДЮСШ МОН | 08.01.2000 | 3.89 | ІІ-юн | 4 | Білич О.Л. |
14 | 39 | Муцька Вікторія | Куликівський р-нЧО ДЮСШ «К» | 03.03.2002 | 3.83 | ІІ-юн | 3 | Столянко Т.В. |
15 | 7 | Копа Анастасіія | Бахмацький р-нДЮСШ МОН | 1999 | 3.78 | ІІІ-юн | 2 | Іванько Ю.Б. |
16 | 240 | Пиркал Катерина | Бахмацький р-нДЮСШ МОН | 08.12.1999 | 3.73 | ІІІ-юн | 0 | Білич О.Л. |
17 | 1301 | Дорошенко Анна | Носівський р-н-1КПНЗ ДЮСШ | 07.08.2000 | 3.70 | ІІІ-юн | 0 | Папіна О.П. |
18 | 14 | Сагайдачна Олена | Чернігів, КДЮСШ «У» | 03.10.2002 | 3.60 | ІІІ-юн | Ос | Бр.Плотіциних |
19 | 39 | Сом Валерія | Чернігів, КДЮСШ «У» | 10.01.2002 | 3.58 | ІІІ-юн | Ос | Бр.Плотіциних |
20 | 177 | Іщенко Лілія | Чернігів, КДЮСШ «У» | 11.01.2003 | 3.56 | ІІІ-юн | Ос | Бр.Плотіциних |
21 | 810 | Циганок Інна | Чернігів, КДЮСШ «У | 06.03.2003 | 3.25 | б/р | Ос | Бр.Плотіциних |
22 | 99 | Майстренко Вікторія | Менський р-н, ДЮСШ «К» | 23.10.2004 | 3.18 | б/р | Ос | Таратухіна Н.П. |
23 | 26 | Примаченко Анастасія | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У | 02.04.2002 | ХХХ | Ос. | Шульга О.П. | |
24 | 16 | Онісіле Катерина | ЧернігівКДЮСШ «У» | 17.03.2002 | ХХХ | Ос | Бр.Плотіциних | |
25 | 469 | Філон Аліна | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 05.11.2002 | ХХХ | Ос | Рідзель Ю.М. | |
26 | 472 | Василенко Ангеліна | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 30.10.2003 | ХХХ | Ос | Рідзель Ю.М. | |
996 | Півень Ірина | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 31.08.2000 | DNS | Ос. | Вятіорець С.Є.Середа С.С. |
Потрійний стрибок, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2035 | Разумейко Оксана | Чернігів, КДЮСШ-1 МОН | 10.04.1995 | 9.86.1995Оксанаяівчата | І-юн | Ос. | Антонова В.Г. |
Потрійний стрибок, дівчата
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 50 | Почек Юлія | ПрилукиДЮСШ МОН | 10.07.1999 | 10.67 | ІІІ | 24 | Бобровська О.А. |
2 | 3 | Погоріла Аліна | Прилуки-2ДЮСШ МОН | 10.02.2001 | 9.93 | І-юн | 21 | Бобровська О.А |
3 | 5 | Самойленко Марія | ПрилукиДЮСШ МОН | 09.01.1999 | 9.90 | І-юн | 18 | Бобровська О.А. |
4 | 483 | Бережна Олександра | Щорський р-н ДЮСШ МОН | 29.07.1999 | 9.42 | ІІ-юн | 15 | Івлєв В.Ю. |
5 | 362 | Чернікова Аліна | ПрилукиДЮСШ МОН | 25.07.2001 | 9.24 | ІІ-юн | 13 | Бобровська О.А |
Стрибок у висоту, юніорки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 285 | Ращупкіна Олена | ПрилукиДЮСШ МОН | 15.09.1996 | 135 | І-юн | 24 | Ракетський А.І. |
Стрибок у висоту, дівчата
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 3 | Слобода Марія | Менський р-н, ДЮСШ «К» | 21.02.2001 | 155 | ІІ | 24 | Таратухіна Н.П. |
2 | 5 | Котова Анастасія | Менський р-н, ДЮСШ «К» | 29.11.2002 | 140 | ІІІ | 21 | Таратухіна Н.П. |
3 | 369 | Назарін Юлія | Прилуцький р-нДЮСШ МОН | 10.01.1999 | 135 | І-юн | 18 | Чекалін С.П. |
4 | 351 | Тарасенко Альбіна | Прилуцький р-нДЮСШ МОН | 04.01.2001 | 130 | І-юн | 15 | Чекалін С.П. |
5 | 359 | Ленець Стефа | Прилуцький р-нДЮСШ МОН | 29.03.2002 | 130 | І-юн | 13 | Гавриленко В.Г. |
6 | 99 | Майстренко Вікторія | Менський р-н, ДЮСШ «К» | 23.10.2004 | 125 | ІІ-юн | 11 | Таратухіна Н.П. |
7 | 291 | Барабаш Ірина | Бахмацький р-нДЮСШ МОН | 08.12.1999 | 125 | ІІ-юн | 9 | Білич О.Л. |
8 | 716 | Постоногова Анна | ПрилукиДЮСШ МОН | 07.08.2001 | 120 | ІІ-юн | 7 | Мачульний Є.В. |
9 | 363 | Труш Анна | Прилуцький р-нДЮСШ МОН | 23.03.1999 | 115 | ІІІ-юн | 5 | Чекалін С.П. |
10 | 207 | Прокопенко Аліна | Бахмацький р-нДЮСШ МОН | 2001 | 115 | ІІІ-юн | 4 | Малащенко І.О. |
Штовхання ядра(4кг),жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 735 | Слобода Дарина | Менський р-н ДЮСШ «К» | 24.06.1995 | 11.90 | ІІ | 24 | Таратухіна Н.П. |
2 | 970 | Соколенко Вікторія | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 05.04.1995 | 9.70 | ІІІ | 21 | Середа О.А.Таратухіна Н.П. |
Штовхання ядра(4кг),юніорки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2199 | Небощицька Вікторія | Бахмацький р-нДЮСШ МОН | 10.01.1996 | 10.42 | ІІ | 24 | Небощицький Г.О. |
2 | 44 | Єременко Анастасія | Корюківський р-н | 29.04.1996 | 8.62 | ІІІ | 21 | Кукуюк М.Д. |
Штовхання ядра(3кг),дівчата
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 3 | Лупинос Катерина | Менський р-н ДЮСШ «К» | 01.02.2000 | 13.43 | І | 24 | Таратухіна Н.П. |
2 | 16 | Далте Анастасія | Менський р-н ДЮСШ «К» | 16.10.1999 | 10.80 | ІІІ | 21 | Таратухіна Н.П. |
3 | 5 | Котова Анастасія | Менський р-н ДЮСШ «К» | 29.11.2002 | 10.25 | ІІІ | 18 | Таратухіна Н.П. |
4 | 1 | Максименко Наталія | Менський р-н ДЮСШ «К» | 18.04.1999 | 10.15 | ІІІ | 15 | Таратухіна Н.П. |
5 | 100 | Новоградська Дарина | НіжинДЮСШ МОН | 28.03.2000 | 10.10 | ІІІ | 13 | Кремез О.М.Кремез М.П. |
6 | 33 | Лобан Юлія | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 2000 | 9.93 | ІІІ | 11 | Шарак О.В. |
7 | 377 | Савченко Валерія | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 27.08.2000 | 8.37 | І-юн | Ос. | Середа С.С. |
8 | 484 | Терещенко Наталія | Щорський р-н ДЮСШ МОН | 06.09.2001 | 8.20 | І-юн | 9 | Карпенко О.Н. |
9 | 488 | Хоменська Валерія | Щорський р-н ДЮСШ МОН | 06.06.2002 | 7.64 | ІІ-юн | 7 | Карпенко О.Н. |
Біг на 300м, дівчата 2000р.н. і мол. /виставкові/
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 5 | Капленко Надія | НіжинДЮСШ МОН | 05.10.2001 | 45.9 | ІІІ | Ос. | Кремез О.М.Кремез М.П. |
2 | 15 | Стецкова Тетяна | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 09.03.2000 | 46.9 | І-юн | Ос | Красільник Т.С. |
3 | 364 | Хахно Катерина | ПримукиДЮСШ МОН | 07.12.2000 | 50.8 | ІІ-юн | Ос | Мачульний Є.В. |
4 | 15 | Басанько Елеонора | Чернігів КДЮСШ «У» | 24.12.2001 | 51.8 | ІІ-юн | Ос | Бр.Плотіциних |
5 | 36 | Оніселе Катерина | Чернігів КДЮСШ «У» | 17.03.2002 | 52.1 | ІІ-юн | Ос | Бр.Плотіциних |
6 | 9 | Акальмаз Сусана | Н-Сіверський р-нДЮСШ | 2002 | 52.3 | ІІ-юн | Ос | Бренз А.Н. |
7 | 580 | Забігайло Катерина | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 08.01.2003 | 52.9 | ІІ-юн | Ос. | Кривоус Н.В. |
8 | 28 | Ковалевська Діана | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У | 16.12.2000 | 53.7 | ІІ-юн | Ос. | Шульга О.П. |
9 | 27 | Картак Валерія | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У | 10.01.2001 | 55.0 | ІІІ-юн | Ос. | Шульга О.П. |
10 | 1464 | Войтенко Ольга | Носівський р-н-2КПНЗ ДЮСШ | 04.02.2004 | 55.4 | ІІІ-юн | Ос | Бочок В.А. |
11 | 363 | Сирбу Анастасія | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 01.05.2000 | 55.6 | ІІІ-юн | Ос. | Кривоус Н.В. |
12 | 473 | Михайленко Ольга | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 15.03.2001 | 56.3 | ІІІ-юн | Ос | Лисенко К.В. |
13 | 662 | Ашихміна Олена | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 13.09.2001 | 57.6 | ІІІ-юн | Ос | Бр.Філіпових |
14 | 95 | Кононець Анастасія | Носівський р-н-1КПНЗ ДЮСШ | 14.01.2004 | 57.7 | ІІІ-юн | Ос | Шиша Н.О. |
15 | 69 | Комар Дарина | Н-Сіверський р-нДЮСШ | 2002 | 57.8 | ІІІ-юн | Ос | Бренз А.Н. |
16 | 631 | Шарило Тетяна | ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН | 19.02.2000 | 58.0 | ІІІ-юн | Ос | Антонова В.Г. |
17 | 381 | Розумна Наталія | Чернігів, КДЮСШ-1 МОН | 08.02.2003 | 59.9 | б/р | Ос | Кривоус Н.В. |
18 | 1745 | Тонконог Діана | Носівський р-н-1КПНЗ ДЮСШ | 09.10.2002 | 1.00.3 | б/р | Ос | Бочок В.А. |
19 | 1300 | Матвієнко Анна | Носівський р-н-1КПНЗ ДЮСШ | 27.05.2004 | 1.00.8 | б/р | Ос | Бочок В.А. |
20 | 6 | Черевко Анастасія | НіжинДЮСШ МОН | 06.02.2003 | 1.00.9 | б/р | Ос. | Кремез О.М.Кремез М.П. |
21 | 121 | Воробей Уляна | Н-Сіверський р-нДЮСШ | 2002 | 1.05.1 | б/р | Ос | Бренз А.Н. |
22 | 578 | Черняк Анна | Чернігів, КДЮСШ-1 МОН | 05.07.1999 | 53.5 | ІІ-юн | п/к | Кривоус Н.В. |
23 | 2610 | Омельченко Анастасія | Носівський р-н-1КПНЗ ДЮСШ | 13.10.1999 | 56.5 | ІІІ-юн | п/к | Бочок В.А. |
Головний суддя змагань (Рябов В.В)
Головний секретар змагань (Антонова В.Г.)
Печальные результаты.
Скажите а куда делся 4 результат у девочек на 60 м.
А где взялся результат : 222 Кравченко Сергій Прилуки-Корюків.ДЮСШ «К» 04.03.1994 8.49.9 І 21 Салівон Р.П.Семенок Ю.Н.? Может это должно было быть 9.49.9. т.к. возле Паши Олейника никто рядом не бежал! разве что, когда он их на круг обходил!:)
Согласен, Паша обходил всех больше чем на круг….наверное просто нужен комуто І р…, и этот вопрос нужно задать Рябову В.В. (гл. судья соревн.)
За прошлый год Кравченко Сергей Прилуки, стартовал один раз за год и так же на зимнем чемпионате области и показал результат 9.45,6 сек. и занял 3 место.