16-17 квітня 2015 року в м. м. Корюківка та Чернігів відбувся Чемпіонат області з легкої атлетики серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл присвячений Міжнародному дню спорту заради розвитку і миру.

В змаганнях прийняло участь близько 400 спортсменів з  20 дитячо-юнацьких спортивних шкіл області.

Завдяки добре підготовленому стадіону в м.Корюківка змагання пройшли на високому організаційному рівні.

Переможці та призери, а їх було 144 у двох вікових групах, в особистому та командному заліках були нагороджені грамотами, медалями та кубками, які надали обласне Управління освіти і науки облдержадміністрації та Чернігівський обласний осередок національного олімпійського комітету України.

В командній першості перемогу здобула КДЮСШ № 1 м. Чернігова (МОН), друге місце – Бахмацька ДЮСШ ФСТ «Колос», третє місце – ДЮСШ м. Прилук (МОН).

Всі учасники та організатори вдячні керівництву Корюківської ПАТ «Слов’янські шпалери», райдержадміністрації, районній раді та відділу освіти за підготовку проведення змагань.

   ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ СЕРЕД ДЮСШ.
16-17 квітня 2015 р.

Результати (скачати)   

Особисті результати.

 

100 м  юнаки 2000 р. н. і мол.   
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаРезульт.
112Довгий ДенисЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет” 12.6 Ф-12.2
2160Кириленко ІванЧернігів, С, КДЮСШ -212.3 Ф -12.3
3365Гончаров РостиславПрилуки, МОН, ДЮСШ12.4 Ф -12.4
4372Буряк ЄвгенПрилуки, МОН, ДЮСШ12.6 Ф- 12.6
518Ковальчук ВладиславБорзна МОН ДЮСШ 12.7
6964Вовк ДанилоЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет” 12.7
722Довгошей ОлександрЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет” 12.8
811Землинський БогданЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет” 12.8
912Яковлев МикитаКорюківка, ДЮСШ 12.9
1068Чередниченко ОлександрКоропський р-н, К, ДЮСШ 12.9
111007Джулай ДенисНосівка. МОН, ДЮСШ 12.9
12366Волощук АндрійПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 13.0
1335Ващенко АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 1 13.1
1417Калітвінов МаксимЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет” 13.4
1511Легкий ПетроМенський р-н, К, ДЮСШ 13.5
16350Челінога ДмитроПрилуки, МОН, ДЮСШ13,6
179Неділя ВолодимирЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”13,7
1821Дидалев ГлебЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”13,7
19359Каленіченко АртурПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ13,9
202Ніколайчук БогданКорюковка, ДЮСШ13,9
21357Корнух ЯрославПрилуки, МОН, ДЮСШ14,1
229Ємець ВладиславМенський р-н, К, ДЮСШ14,4
2310Карпенко ДмитроКорюківка, ДЮСШ15
241130Рутта ОлегМенський р-н, К, ДЮСШ15,4
251126Бродський ЯнМенський р-н, К, ДЮСШ15,7
261129Обушний КирилМенський р-н, К, ДЮСШ16,3
278Колоток ІгорМенський р-н, МОН, ДЮСШ16,4
28303Барбаш АнтонЧернігів, МОН, КДЮСШ- 116,5
127Василенко СергійЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”11,6
1Чухрай ОлексійЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”11,7
961Дубовик ВікторЧернігів, С, КДЮСШ -211,8
100 м  юнаки 1998-1999 р. н.    
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаРезульт.
188Жидок ДенисКоропський р-н, К, ДЮСШ11.6 Ф-11,3
21055Красільник ЯрославЧернігів, МОН, КДЮСШ- 111.3 Ф-11.3
3369Галібаренко АртемПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ12.1 Ф- 11.9
42212Гречуха ОлексійМенський р-н, МОН, ДЮСШ12.3
5104Гайда ЕдуардЧернігів,У, КДЮСШ12.4
6129Крюков ДенисЧернігів,У, КДЮСШ12.4
729Лемешко ЯрославБорзна МОН ДЮСШ12.4
839Соколенко АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 112.5
9183Байдала ОлександрЧернігів,У, КДЮСШ12.7
1089Овчаренко ІгорьМенський р-н, МОН, ДЮСШ13.3
111130Мажуга ОлександрМенський р-н, МОН, ДЮСШ13.8
93Фесенко ДмитроБорзна МОН ДЮСШ12.5
200м юнаки 2000 р. н. і мол.   
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаРезульт.
1366Гончаров РостиславПрилуки, МОН, ДЮСШ26.2
212Довгий ДенисЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”27.1
3160Кириленко ІванЧернігів, С, КДЮСШ -227.4
435Ващенко АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 127.6
5366Волощук АндрійПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ28.2
61122Вернигор АндрійМенський р-н, К, ДЮСШ28.2
722Довгошей ОлександрЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”28.6
8350Чепінога ДмитроПрилуки, МОН, ДЮСШ29.6
9100Парфілов ВладиславНіжин,МОН,ДЮСШ29.7
10488Ткаченко РусланЩорский р-н, МОН, ДЮСШ30.3
11359Каленіченко АртурПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ30.4
1217Калітвінов МаксимЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”31.5
13303Барбаш МаксимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 135.6
1468Чередниченко ОлександрКоропський р-н, К, ДЮСШDNS
200 м  юнаки 1998-1999 р. н. і мол.  
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаРезульт.
11055Красільник ЯрославЧернігів, МОН, КДЮСШ- 124.2
2369Галібаренко АртемПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ25.8
3342Коптель ВадимЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”26.0
429Соколенко АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 126.3
51465Картавцев СергійНосівка. МОН, ДЮСШ26.6
6129Крюков ДенисЧернігів,У, КДЮСШ26.9
7464Бойко БогданЩорский р-н, МОН, ДЮСШ27.3
8484Сентебрьов ДмитроЩорский р-н, МОН, ДЮСШ27.5
127Василенко СергійЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”24.3
961Дубовик ВікторЧернігів, С, КДЮСШ -224.6
1Чухрай ОлексійЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”25.4
400м юнаки 2000 р. н. і мол.   
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаРезульт.
1964Вовк ДанилоЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”59.3
2152Акольмаз ЄлеозарН-Сіверський р-н, КДЮСШ1.00.3
328Мазур ДмитроНіжин, МОН, ДЮСШ1.03.8
4355Пономаренко ВадимПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ1.04.3
5488Ткаченко РусланЩорский р-н, МОН, ДЮСШ1.04.7
68Кутер СергійБорзна, МОН, ДЮСШ1.05.6
7483Медведьов РусланЩорский р-н, МОН, ДЮСШ1.05.7
8100Голован ДмитроБорзна, МОН, ДЮСШ1.09.3
9125Шнип ІлляН-Сіверський р-н, КДЮСШ1.15.9
105Реховський ПавлоН-Сіверський р-н, КДЮСШ1.20.0
1166Солодин ДмитроН-Сіверський р-н, КДЮСШ1.26.3
400 м  юнаки 1998-1999 р. н. і мол.  
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаРезульт.
111Весіковський НазарБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ54.9
2484Сентебрьов ДмитроЩорский р-н, МОН, ДЮСШ1.00.6
385Пустовіт АндрійБорзна, МОН, ДЮСШ1.06.4
361Сердюченко ДмитроПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШDQ
93Фесенко ДмитроБорзна, МОН, ДЮСШ59.1
31Рибецький ДенисЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”1.01.9
 800м юнаки 2000 р. н. і мол.   
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаРезульт.
142Козлов ЄгорКорюківка, ДЮСШ2.24.7
2142Лисиця ДмитроН-Сіверський р-н, КДЮСШ2.26.2
3239Смаглюк ВолодимирБахмацький р-н , Колос, ДЮСШ2.26.7
411Землинський БогданЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”2.27.3
51454Солонець АртурНосівка, МОН, ДЮСШ2.28.6
693Бренз ДанилоН-Сіверський р-н, КДЮСШ2.31.4
714Самуілов ВладиславЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”2.43.2
8357Корнух ЯрославПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ2.44.2
946Тимошенко МаксимЩорский р-н, МОН, ДЮСШ2.50.9
1042Каленков КирилЩорский р-н, МОН, ДЮСШ3.09.8
1141Молнар РусланЩорский р-н, МОН, ДЮСШ3.18.0
800 м  юнаки 1998-1999 р. н. і мол.  
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаРезульт.
1209Мироненко КонстянтинЧернігів, МОН, КДЮСШ- 12.08.8
222Спащенко ЄвченБахмацький р-н , Колос, ДЮСШ2.11.6
3366Рацин ВладиславПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ2.22.2
42Динник ТарасБорзна,МОН, ДЮСШ2.32.8
597Сивак ОлексійБорзна, МОН, ДЮСШ2.36.6
598Корогод ДмитроЧернігів, С, КДЮСШ -22.03.5
1500м юнаки 2000 р. н. і мол.   
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаРезульт.
12Слісаренко МаксимЧернігів, С, ОКДЮСШ4.48.7
2155Рева ЄвгенН-Сіверський р-н, КДЮСШ4.50.0
342Козлов ЄгорКорюковка, ДЮСШ5.12.7
4462Анищенко ДенисЩорский р-н, МОН, ДЮСШ5.17.2
510Карпенко ДмитроКорюківка, ДЮСШ5.28.9
6359Середута МиколаПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ5.37.9
77Бугай АнтонКорюківка, ДЮСШ6.00.3
82Шутько ГригорійБорзна, МОН, ДЮСШ6.02.4
1500м юнаки 1998-1999 р.н.   
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаРезульт.
1479Доненко ДмитроБахмацький р-н , Колос, ДЮСШ4.54.9
2177Прокофьєв ПавлоБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ4.56.9
316Чалик ОлександрКорюківка, ДЮСШ5.03.4
442Сотник ЄвгенКорюківка, ДЮСШ5.12.6
5178Зозуля ОлександрБахмацький р-н , МОН,ДЮСШ5.21.6
6361Сердюченко ДмитроПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ5.23.6
758Преоюраженський МикитаН-Сіверський р-н КДЮСШ5.34.7
877Секера ДмитроН-Сіверський р-н КДЮСШ4.34.0
93Кравченко ЯрославЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”5.07.3
10129Чудівський СергійЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”5.12.8
Стрибки у довжину юнаки 2000 р.н. і мол.  
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаРезульт.
126Лавський ВладиславМенський р-н, К, ДЮСШ5.78
288Мажуга АртурЧернігів, С, КДЮСШ -25.29
3100Парфілов ВладиславНіжин, МОН, ДЮСШ5.25
4160Кириленко ІванЧернігів, С, КДЮСШ -25.17
59Неділя ВолодимирЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”4.70
621Дидалев ГлебЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”4.56
711Легкий ПетроМенський р-н, К, ДЮСШ4.56
89Ємець ВладиславМенський р-н, К, ДЮСШ4.55
918Ковальчук ВладиславБорзна, МОН, ДЮСШ4.42
10355Пономаренко ВадимПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ4.30
1114Самуілов ВладиславЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”4.29
12489Салата ОлександрЩорский р-н, МОН, ДЮСШ4.00
13483Медведьов РусланЩорский р-н, МОН, ДЮСШ3.97
148Мордашко БогданМенський р-н, МОН, ДЮСШ3.95
15100Головань ВладиславБорзна, МОН, ДЮСШ3.90
161129Обушний КирилМенський р-н, К, ДЮСШ3.67
171130Рутта ОлегМенський р-н, К, ДЮСШ3.22
181126Брудський ЯнМенський р-н, К, ДЮСШ3.18
198Колоток ІгорМенський р-н, МОН, ДЮСШ3.12
Стрибки у довжину юнаки 1998-1999 р.н.   
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаРезульт.
175Паляниця ОлександрПрилуки, МОН, ДЮСШ5.64
21465Картавцев СергійНосівка, МОН, ДЮСШ5.62
31049Мордашко ЯрославМенський р-н, МОН, ДЮСШ5.61
4367Івахненко ЄвгенПрилуки, МОН, ДЮСШ5.22
5363Нощенко СтаніславПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ5.02
685Пустовіт АндрійБорзна, МОН, ДЮСШ4.88
7327Буряк ЄвгенПрилуки, МОН, ДЮСШ4.80
8464Бойко БогданЩорский р-н, МОН, ДЮСШ4.78
929Лемешко ЯрославБорзна, МОН, ДЮСШ4.63
366Рацин ВладиславПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШDNS
2228Єгорченко ДенисЧернігів, С, КДЮСШ -26.14
Штовхання ядра юнаки 2000 р.н. і мол.  
123Зелений ЄвгенКорюківка, ДЮСШ11.07
2351Тищенко ВладиславПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ10.29
376Нікіфоренко ВасильКорюківка, ДЮСШ9.68
4215Ільченко ВіталійБахмацький р-н , К, ДЮСШ9.56
532Харковник АртемМенський р-н, К, ДЮСШ9.48
6239Гриценко ВадимБахмацький р-н , К, ДЮСШ9.45
711Шарій АртемБахмацький р-н , К, ДЮСШ8.81
82202Криворучко МиколаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”7.27
94Тищенко БогданМенський р-н, К, ДЮСШ6.05
105Коряк ВалерійМенський р-н, К, ДЮСШ5.99
Штовхання ядра юнаки 1998-1999 р.н.  
19Дєдух ВячеславБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ13.95
21Кравченко ДмитроНіжин, МОН, ДЮСШ13.70
32Шаховал СергійНосівка, МОН, ДЮСШ11.80
42230Журба ВадимЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”11.79
5100Прокопенко МаксимБахмацький р-н , К, ДЮСШ11.74
614Мельник ОлександрБахмацький р-н , К, ДЮСШ11.61
7333Дюдюк ВладиславБахмацький р-н , К, ДЮСШ10.96
845Стосенко АндрійКорюківка, ДЮСШ10.87
946Корень ЄвгенійКорюківка, ДЮСШ10.67
1047Богдан АндрійКорюківка, ДЮСШ9.93
1149Петрикей ОлексійКорюківка, ДЮСШ9.84
1250Олійник ТимофійКорюківка, ДЮСШ9.17
1313Павленко АртемНосівка, МОН, ДЮСШ9.10
142Лемішко ЄвгенБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ8.81
1555Метла ВікторКорюківка, ДЮСШ5.56
 Метання диску юнаки 2000 р.н. і мол.  
1239Гриценко ВадимБахмацький р-н , К, ДЮСШ30.66
232Харковник АртемМенський р-н, К, ДЮСШ30.18
323Нікіфоренко ВасильКорюківка, ДЮСШ28.05
4215Ільченко ВіталійБахмацький р-н , К, ДЮСШ26.55
52202Криворучко МиколаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”25.88
611Шарій АртемБахмацький р-н , К, ДЮСШ24.68
74Коряк ВалерійБахмацький р-н , К, ДЮСШ17.89
81127Тищенко БогданБахмацький р-н , К, ДЮСШ17.14
 Метання диску 1998-1999 р.н.   
12230Журба ВадимЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”44.93
21Шаховал СергійНосівка, МОН, ДЮСШ33.28
34Кравченко ДмитроНіжин, МОН, ДЮСШ32.50
4100Прокопенко МаксимБахмацький р-н , К, ДЮСШ30.90
556Богдан АндрійКорюківка, ДЮСШ27.47
6333Дюдюк ВладиславБахмацький р-н , К, ДЮСШ24.98
714Мельник ОлександрБахмацький р-н , К, ДЮСШ24.89
 Метання спису 2000 р.н. і мол.   
17Остапчук ІлляБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ38.28
28Гейко БогданНосівка, МОН, ДЮСШ36.30
39Зелений ЄвгенКорюківка, ДЮСШ30.09
449Стахорський ВладиславБорзна, МОН, ДЮСШ30.07
52Олексієнко ВладиславНосівка, МОН, ДЮСШ26.10
 Метання спису 1998-1999 р.н.    
17Кисіль ІванБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ57.50
25Глушко РоманНосівка, МОН, ДЮСШ49.30
39Дедух ВячеславБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ49.02
410Кебкал ОлександрНосівка, МОН, ДЮСШ43.86
519Паросітько ВадимБорзна, МОН, ДЮСШ35.03
621Петрикей ОлексійКорюківка, ДЮСШ33.97
725Олійник ТимофійКорюківка, ДЮСШ31.65
82Лемішко ЄвгенБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ30.48
 Естафета юнаки 100+200+300+400 м  
1209Мироненко КонстянтинЧернігів, МОН, КДЮСШ- 12.16.2
Соколенко Артем
Красільник Ярослав
Ващенко Артем
222Прокопенко МаксимБахмацький р-н , К, ДЮСШ2.20.1
Удовичко Дмитро
Доненко Дмитро
Вісіковський Назар
3964Вовк ДанилоЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”2.21.8
Довгий Денис
Землінський Богдан
Коптель Вадим
475Івахненко ЄвгенПрилуки, МОН, ДЮСШ2.23.8
Буряк Євген
Гончаров Ростислав
Поляниця Олександр
5336Волощук АндрійПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ2.25.6
Галібаренко Артем
Тищенко Владислав
Рацин Владислав
62212Овчаренко ІгорьМенський р-н, МОН, ДЮСШ2.26.9
Макуха Олександр
Мордашко Ярослав
Гречуха Олексій
7484Щорский р-н, МОН, ДЮСШ2.30.7
82Ковальчук ВладиславБорзна, МОН, ДЮСШ2.31.3
Пустовіт Андрій
Сивак Олексій
Динник Тарас
9155Бренз ДанилоН-Сіверський р-н.КДЮСШ2.32.9
Акольмаз Єлеозар
Лисиця Дмитро
Рева Євген
101122Лавський ВладиславМенський р-н, К, ДЮСШ2.33.4
Легкий Петро
Ємець Владислав
Вернигор Андрій
1142Зелений ЄвгенКорюківка, ДЮСШ2.37.6
Яковлев Микита
Сотник Євген
Карпенко Дмитро
 100м дівчата   2000 р.н. і мол.  
15Капленко НадіяНіжин, МОН, ДЮСШ13.4 Ф-13.5
235Стецкова ТетянаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 113.7 Ф -13.7
3448Шарило ТетянаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 114.3 Ф-14.4
449Рибалко СофіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 114.3 Ф -14.6
5243Гриценко МаріяБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ14.4
6358Драчук ЯнаПрилуки, МОН, ДЮСШ14.4
727Ільіна АнастасіяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”14.6
8356Тарасенко АльбінаПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ14.8
97050Дирда АлінаНосівка, МОН, ДЮСШ14.8
10357Пустоногова АннаПрилуки, МОН, ДЮСШ14.8
11687Маркова АннаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 115.0
128Хомко АнастасіяКорюківка, ДЮСШ15.1
13369Михайліченко НадіяПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ15.3
1412Рябчун АнастасіяКорюківка, ДЮСШ15.4
15380Сирбу АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 115.5
16518Шурига ДіанаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 115.5
17574Суспіна АнастасіяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”15.7
18970Шевченко КатеринаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”15.9
19211Лепеха ВалеріяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”15.9
2029Помоз ЮліяЧернігів,У, КДЮСШ16.4
21363Забігайло КатеринаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 116.4
2236Литвиненко ОленаМенський р-н, МОН, ДЮСШ16.6
2315Авраменко ВладаКорюківка, ДЮСШ17.0
24265Городна КатеринаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 117.4
259Толствова  АлінаКорюківка, ДЮСШ17.6
2613Ларченко МаринаКорюківка, ДЮСШ17.7
273Олійний БогданаКорюківка, ДЮСШ17.7
284Огієнко МаринаКорюківка, ДЮСШ18.1
2911Богдановська КатеринаКорюківка, ДЮСШ18.9
968Прокопенко ВалеріяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”DQ
 100м дівчата 1998-1999 р.н.  
1595Максименко КатеринаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 113.3 Ф-13.2
251Титаренко ВікторіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 113.5 Ф-13.6
375Шишиліна ДіанаПрилуки, МОН, ДЮСШ13.9 Ф-13.7
469Гресь СвітланаНосівка, МОН, ДЮСШ13.9 Ф-13.9
5362Розбіцька МаринаПрилуки, МОН, ДЮСШ14.0
6364Хахно КатеринаПрилуки, МОН, ДЮСШ14.0
787Роскот АнастасіяНіжин, МОН, ДЮСШ14.3
8200Мищерська МаріяНосівка, МОН, ДЮСШ14.4
9481Баєва КатеринаЩорский р-н, МОН, ДЮСШ14.5
10370Вербняк  ОксанаПрилуки, МОН, ДЮСШ14.7
11365Онопрієнко ДіанаПрилуки, МОН, ДЮСШ14.7
12482Ніколаєнко КрістінаЩорский р-н, МОН, ДЮСШ14.8
133Кола АнастасіяБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ14.8
14627Клюй КаринаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 114.9
15351Труш АннаПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ15.1
16578Черняк АннаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 115.2
17965Гнип АннаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”15.3
18255Білоконь АлінаЩорский р-н, МОН, ДЮСШ15.5
19355Назарін ЮліяПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ15.5
8Пархоменко ВікторіяБахмацький р-н , МОН, ДЮСШDNS
990Шульга ЄвгеніяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”12.2
 200м дівчата   2000 р.н. і мол.  
1235Стецкова ТетянаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 129.7
2358Драчук ЯнаПрилуки, МОН, ДЮСШ30.2
31301Сіренко КаринаНосівка, МОН, ДЮСШ30.5
4546Слобода МаряМенський р-н, К, ДЮСШ31.2
5448Шарило ТетянаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 131.8
6207Прокопенко АлінаБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ32.0
74Буряк ЛіліяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”32.4
81129Котова АнастасіяМенський р-н, К, ДЮСШ32.7
10518Шурига ДіанаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 132.8
11687Маркова АннаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 132.9
12363Забігайло КатеринаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 135.2
13369Михайліченко НадіяПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ35.4
1429Помоз ЮліяЧернігів,У, КДЮСШ36.0
157Поташна МаргаритаКорюківка, ДЮСШ37.0
16265Городна КатеринаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 138.3
173Олійник БогданнаКорюківка, ДЮСШ38.9
182Васюк СвітланаКорюківка, ДЮСШ39.8
191Юрнюк ВікторіяКорюківка, ДЮСШ40.0
2013Ларченко МаринаКорюківка, ДЮСШ40.9
356Тарасенко АльбінаПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШDNS
 200м дівчата   1998-1999 р.н. і мол.  
175Шишиліна ДіанаПрилуки, МОН, ДЮСШ29.6
2595Максименко КатеринаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 129.7
397Юхно ІринаНосівка, МОН, ДЮСШ29.7
4580Ручко ХристинаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 130.4
5362Розбіцька МаринаПрилуки, МОН, ДЮСШ30.7
6364Хахно КатеринаПрилуки, МОН, ДЮСШ31.3
7370Вербняк  ОксанаПрилуки, МОН, ДЮСШ31.5
81520Пустовгар ВалеріяНосівка, МОН, ДЮСШ31.8
987Роскот АнастасіяНіжин, МОН, ДЮСШ31.8
10482Ніколаєнко КрістінаЩорский р-н, МОН, ДЮСШ32.9
11576Мороз ЄвгеніяЧернігів,У, КДЮСШ34.2
51Титаренко ВікторіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 1DNS
17Закатова КатеринаЧернігів, С, КДЮСШ -229.9
 400м дівчата   2000 р.н. і мол.  
1968Прокопенко ВалеріяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”1.08.0
2380Сирбу АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 11.18.8
35Купрієнко ДаринаН-Сіверський р-н.КДЮСШ1.20.4
4970Шевченко КатеринаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”1.21.6
5211Лепеха ВалеріяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”1.22.6
10Бузіян АнастасіяКорюківка, ДЮСШDNS
 400м дівчата   1998-1999 р.н. і мол.  
183Жигун ЯнаНосівка, МОН, ДЮСШ1.02.6
297Юхно ІринаНосівка, МОН, ДЮСШ1.04.6
3582Нагорна ДаринаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 11.05.7
454Скудная АннаН-Сіверський р-н.КДЮСШ1.09.6
5577Васильченко ЛіліяЧернігів,У, КДЮСШ1.12.3
6965Гнип АннаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”1.14.0
73Копа АнастасіяБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ1.15.0
831Краслянська АннаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”1.17.3
98Пархоменко ВікторіяБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ1.20.2
10141Лисиця АннаН-Сіверський р-н.КДЮСШ1.22.6
1111Бережна ВалеріяН-Сіверський р-н.КДЮСШ1.24.9
990Шульга ЄвгеніяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”1.00.3
17Закатова КатеринаЧернігів, С, КДЮСШ -21.01.2
2228Закатова ЯрославаЧернігів, С, КДЮСШ -21.05.5
 800м дівчата   2000 р.н. і мол.  
15Щербина АнастасіяНіжин, МОН, ДЮСШ2.44.4
216Чалик ДаринаКорюківка, ДЮСШ2.46.2
36Лукяниця РусланаБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ2.47.3
4313Пилипенко АнгелінаБахмач,К,ДМК”Гармонія”2.47.7
521Красногор НадіяБорзна, МОН, ДЮСШ2.49.0
6248Димент ІланаЧернігів,У, КДЮСШ2.51.0
7972Савченко ВалеріяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”2.53.0
8159Акальмаз СусанаН-Сіверський р-н.КДЮСШ2.53.2
9269Ткаченко СофіяБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ2.57.8
10267Петренко АннаБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ2.59.6
1192Карпухіна КариноН-Сіверський р-н.КДЮСШ3.05.0
12368Каїка АнджелаПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ3.08.2
13246Петренко КатеринаБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ3.11.5
 800м дівчата   1998-1999 р.н. і мол.  
1148Редько ІваннаКоропський р-н, К, ДЮСШ2.38.9
2481Баєва КатеринаЩорский р-н, МОН, ДЮСШ2.48.4
3579Левченко АнастасіяЧернігів,У, КДЮСШ2.50.2
4362Бабій АннаПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ3.14.1
18Колпакова АлінаБорзна, МОН, ДЮСШDNF
20Павленко КаринаЧернігів, С, КДЮСШ -2DNF
 1500м дівчата   2000 р.н. і мол. 
1160Козіонова КсеніяН-Сіверський р-н.КДЮСШ5.52.2
240Науменко ЯнаЩорский р-н, МОН, ДЮСШ6.05.0
3169Козіонова ВікторіяН-Сіверський р-н.КДЮСШ6.09.7
414Прокопенко КарінаБахмацький р-н , К, ДЮСШ6.23.2
5574Суспіна АнастасіяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”6.26.4
485Семко ДаринаЩорский р-н, МОН, ДЮСШDNF
 1500м дівчата   1998-1999 р.н. і мол.   
1333Неїзжала ТетянаБахмацький р-н , К, ДЮСШ6.12.0
2579Ясь ДаринаЧернігів,У, КДЮСШ6.25.6
3364Овсякова КатеринаПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ6.40.3
4148Клименко КаринаН-Сіверський р-н.КДЮСШ6.47.8
5368Фабрицій АлінаПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ7.18.5
 Стрибки у довжину дівчата 2000 р.н. і мол.  
11054Чернікова АлінаПрилуки, МОН, ДЮСШ4.68
2546Слобода МаріяМенський р-н, К, ДЮСШ4.47
3485Семко ДаринаЩорский р-н, МОН, ДЮСШ4.30
422Кочергіна МаріяНіжин, МОН, ДЮСШ4.18
549Рибалко СофіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 14.15
61Котова АнастасіяМенський р-н, К, ДЮСШ4.11
712Рябчун АнастасіяКорюківка, ДЮСШ3.81
8357Постоногова АннаПрилуки, МОН, ДЮСШ3.76
913Ермоленко ЗарінаКорюківка, ДЮСШ3.63
1015Авраменко ВладаКорюківка, ДЮСШ3.50
114Буряк ЛіліяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”3.49
1210Юрнюк ВікторіяКорюківка, ДЮСШ3.02
1336Литвиненко ОленаМенський р-н, МОН, ДЮСШХХХ
 Стрибки у довжину дівчата 1998-1999 р.н.  
135Почек ЮліяПрилуки, МОН, ДЮСШ4.79
25Самойлено МаріяПрилуки, МОН, ДЮСШ4.63
3580Ручко ХристинаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 14.14
445Івасенко АлінаНіжин, МОН, ДЮСШ3.86
5627Клюй КаринаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 13.69
69Гресь СвітланаНосівка, МОН, ДЮСШDNS
 Штовхання ядра дівчата 2000 р.н. і мол.  
11Лупинос КатеринаМенський р-н, К, ДЮСШ13.68
22Котова АнастасіяМенський р-н, К, ДЮСШ10.79
361Новоградська ДаринаНіжин, МОН, ДЮСШ9.61
4546Слобода МаріяМенський р-н, К, ДЮСШ8.98
5541Терещенко НаталіяЩорский р-н, МОН, ДЮСШ8.54
6100Коломійченко РусланаНіжин, МОН, ДЮСШ8.15
7972Савченко ВалеріяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”7.90
8468Хоминська ВалеріяЩорский р-н, МОН, ДЮСШ7.73
9486Калашнікова ОленаЩорский р-н, МОН, ДЮСШ5.86
108Соломинник ВікторіяМенський р-н, МОН, ДЮСШ5.14
 Штовхання ядра дівчата 1998-1999 р.н.
11Зінченко ДаринаНіжин, МОН, ДЮСШ10.58
216Далте АнастасіяМенський р-н, К, ДЮСШ10.49
3255Білоконь АлінаЩорский р-н, МОН, ДЮСШ9.69
4265Садова КатнринаЩорский р-н, МОН, ДЮСШ6.86
535Щукіна ТетянаЧернігів, К, ДЮСШ5.99
 Метання диску дівчата 2000 р.н. і мол.
11Лупинос КатеринаМенський р-н, К, ДЮСШ31.55
261Новоградська ДаринаНіжин, МОН, ДЮСШ27.12
3541Терещенко НаталіяЩорский р-н, МОН, ДЮСШ20.03
4468Хоминська ВалеріяЩорский р-н, МОН, ДЮСШ19.47
5100Коломійченко РусланаНіжин, МОН, ДЮСШ17.75
63Ломко ОльгаБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ16.85
7486Калашнікова ОленаЩорский р-н, МОН, ДЮСШ15.10
84Карацюба ЯнаБахмацький р-н , МОН, ДЮСШХХХ
 Метання диску дівчата 1998-1999 р.н.
11Зінченко ДаринаНіжин, МОН, ДЮСШ27.40
216Далте АнастасіяМенський р-н, К, ДЮСШ25.92
3255Білоконь АлінаЩорский р-н, МОН, ДЮСШ21.43
4265Садова КатнринаЩорский р-н, МОН, ДЮСШ16.95
 Метання спису дівчата 2000 р.н. і.мол.
14Карацюба ЯнаБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ26.86
235Артеменко АннаНосівка, МОН, ДЮСШ25.54
322Кочергіна МаріяНіжин, МОН, ДЮСШ25.00
4154Солдатова АнастасіяН-Сіверський р-н.КДЮСШ21.33
538Муцька КаринаЧернігів, К, ДЮСШ21.03
614Винник ВікторіяБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ20.00
72Коваль ІринаНосівка, МОН, ДЮСШ19.80
83Мосьпан ДаринаБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ19.00
910Волкова ІринаЧернігів, К, ДЮСШ16.16
1Ломко ОльгаБахмацький р-н , МОН, ДЮСШDNS
 Метання спису дівчата 1998-1999 р.н.
12Косташ КаринаНосівка, МОН, ДЮСШ27.00
235Щукіна ТетянаЧернігів, К, ДЮСШ25.00
 Естафета дівчата 100+200+300+400 м
1582Ручко ХристинаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 12.39.1
Максименко Катерина
Нагорна Дарина
Рибалко Софія
25Чернікова АлінаПрилуки, МОН, ДЮСШ2.44.5
Розбіцька Марина
Шишиліна Діана
Самойлено Марія
3968Гнип АннаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”2.45.7
Ілліна Анастасія
Прокопенко Валерія
Савченко Валерія
46Кочергіна МаріяНіжин, МОН, ДЮСШ2.49.3
Роскот Анастасія
Капленко Надія
Щербина Анастасія
53Прокопенко АлінаБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ2.52.1
Петренко Анна
Копа Анастасія
Пархоменко Вікторія
6579Мороз ЄвгеніяЧернігів,У, КДЮСШ2.54.1
Помоз Юлія
Димент Ілана
Левченко Анастасія
7485Щорский р-н, МОН, ДЮСШ3.03.9
8159Карпухіна КаринаН-Сіверський р-н.КДЮСШ3.06.0
Казіонова Вікторія
Бережна Валерія
Акольмаз Сусанна
9364Назарін ЮліяПрилуцький р-н, МОН, ДЮСШ3.06.7
Труш А
Михайліченко Н
Овсякова Катерина
1010Хомко АнастасіяКорюківка, ДЮСШ3.19.2
Рябчун Анастасія
Єрмоленко Заріна
Поташна Маргарита
Головний суддя змагань                                                                          (Рябов В.В.)
Головний секретар змагань                                                                    (Антонова В.Г.)
 

11 комментариев

  1. track and field :

    Дякуємо!

  2. Vlad_D :

    Извините пожлст, мож я чёт недопонимаю, но ГДЕ “названия” тренеров?!
    =0

  3. alex :

    Мне очень интересно, КАК команда Бахмачского района ,имея только два призовых места умудрилась занять второе обще командное место.

  4. alex :

    Извините не два а три призовых места (эстафета мал.)

    • Тренер :

      может посмотрите внимательнее)))

    • Тренер :

      второе командное место заняла дюсш ,,Колос,, г.Бахмач а не Бахмацкий район,это во -первых,во-вторых в протоколах ошибки,некоторые колосовские написаны как Мон бахмацкий район,и у них не ,,три призовых места ” как вы гворите,а перчисляю:1 место на 1500 у юношей,1 место на 1500 у девушек,1 место на 400 метров у юношей,2 место на 800 у юношей,3 место на 800 у юношей младших,1 место в метании диска у юношей младших,2 место в эстафете,так в чем ваш вопрос собственно?

  5. Тренер :

    просто они перепутали ,допустим пишут так:Смаглюк Володимир Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ,а на самом деле не Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ .а Бахмацький р-н , К, ДЮСШ,это видимо вас и запутало) хотя очки посчитали все правильно

    • alex :

      Вообще то я написал из того что увидел в напечатанных протоколах. Обидеть никого не хотел.

      • ТРЕНЕР :

        та никаких обид)) они тем более уже исправили,просто в бахмаче 2 дюсш: МОН и КОЛОС и часто всех пишут МОН и все

Leave a Reply to Тренер