ПРОТОКОЛИ

Чемпіонату Чернігівської області серед ДЮСШ

23-24.04.2014р.                                                                                                     м.Корюківка, м.Чернігів

Біг 100м (дівчата) 1999р.н і молодші

Місце              П.І   Р.Н  ДЮСШ     ТренерРезультат
1Ручко Христина1999КДЮСШ-1Кривоус Н.В13,8 ф-13,7
2Нагорна Дар’я1999КДЮСШ-1Антонова В.Г13,9 ф-13,8
3Стецкова Тетяна2000КДЮСШ-1Красильник Т.С14,2 ф-14,0
4БережнаОлександра1999Щорс ДЮСШІвлєв В.Ю14,2 ф-14,1
5Півень Ірина2000ДЮСШ «Атлет»Вятіорець С.Є Середа С.С14,4
6КондратенкоВІкторія2000Бахмацька ДЮСШБілич О.Л14,4
7Ніколаенко Кристина1999Щорс ДЮСШІвлєв В.Ю14,5
8Шарило Тетяна2000КДЮСШ-1Антонова В.Г14,6
9Семко Дар’я2002Щорс ДЮСШБережний В.Д14,6
10Шурига Діана2000КДЮСШ-1Хорт Т.М14,7
11Безручко Євгенія1999Щорс ДЮСШКарпенко О.М15,1
12Пиркал Катерина2000Бахмац. ДЮСШБілич О.Л15,1
13Джола Дарина2000ДЮСШ «Атлет»Вятіорець С.Є Середа С.С15,5
14Прокопенко  Валерія2000ДЮСШ «Атлет»Вятіорець С.Є Середа С.С15,5
15Науменко Яна2000Щорс ДЮСШЛахадинов Є.О15,6
16Сирбу Анастасія2000КДЮСШ-1Кривоус Н.В15,6
17Олійник Альона1999КорюківкаЛисік Р.Г15,7
18Лук’янець Аліна2002Щорс ДЮСШЛахадинов Є.О15,9
19Щербатюк Анастасія1999КорюківкаЛисік Р.Г16,6
20Олійник Богдана2000КорюківкаЛисік Р.Г16,7
21Гончарук Ольга2000КДЮСШ-1Красільник Т.С16,9
22Ларченко Марина2000КорюківкаМакаренкоМ.А17,4
23Ларченко Ірина2000КорюківкаМакаренкоМ.А17,7

 

Біг  100м  (жінки)      1997-1998р.н

1Максименко Катерина1998КДЮСШ-1Кривоус Н.В.12,5Ф-12,7
2Карпенко Людмила1997КДЮСШ «С»Луценко В.В.,Кривоус Н.В.13,3Ф-13,3
3Журило Ольга1997Менська ДЮСШТерлицька І.Л13,7Ф-13,7
4Савенко ТетянаЩорс ДЮСШКарпенкоО.М.14,4Ф-14,4
5Захарченко Тетяна1997Щорс ДЮСШІвлєв В.Ю.14,5
6Бойко Ольга1998Щорс ДЮСШІвлєв В.Ю15,1
7Назаренко Олександра1997КорюківкаЛисік Р.Г.16,2
8Неволько Марія1997Бахмач ДЮСШБілич О.Л.
п/кШульга Євгенія1994ДЮСШ «Атлет»ВятіорецьС.Є., Середа С.С.12,0

 

Біг  200м  (дівчата)      1999р.н., і молодші

1Ручко Христина1999КДЮСШ-1Кривоус Н.В.29,3
2Стецкова Тетяна2000КДЮСШ-1Красільник Т.С.29,3
3Нагорна Дар’я1999КДЮСШ-1Антонова В.Г.30,4
4КовальковськаАнастасія1999ЩорсДЮСШМєдвєдьоваН.М30,4
5НіколаєнкоКрістіна1999ЩорсДЮСШІвлєв В.Ю.30,6
6Шурига Діана2000КДЮСШ-1Хорт Т.М.30,9
7БережнаОлександра1999Щорс ДЮСШІвлєв В.Ю.31,2
8Півень Ірина2000ДЮСШ «Атлет»Вятіорець С.Є., Середа С.С.31,5
9Шарило Тетяна2000КДЮСШ-1Антонова В.Г.32,2
10Сирбу Анастасія2000КДЮСШ-1Кривоус Н.В.32,9
11Безручко ЄвгеніяЩорсДЮСШКарпенко О.М.33,0
12Джола Дарина2000ДЮСШ «Атлет»Вятіорець С.Є., Середа С.С.34,4
13Лук’янець Аліна2002ЩорсДЮСШЛахадинов Є.О.34,9
14Осипчук Альона1999БахмачДЮСШБілич О.Л.33,1
15Ларченко Марина2000КорюківкаМакаренко М.А.39,6
16Ларченко Ірина2000КорюківкаМакаренко М.А.39,7
н/зОлійник Богдана2000КорюківкаМакаренко М.А

 

Біг  200м  (жінки)      1997-1998р.н

1МаксименкоКатерна1998КДЮСШ-1Кривоус Н.В.27,3
2Савенко ТетянаЩорсДЮСШКарпенко О.М.31,5
3Бойко Ольга1998ЩорсДЮСШІвлєв В.Ю.33,3
4Шульга Євгенія1994ДЮСШ «Атлет»ВятіорецьС.Є.,Середа С.С.25,6

 

Біг  400м  (дівчата)      1999р.н., і молодші

1Редько Іванна1999КоропДЮСШЛучко В.Л.1.04,9
2Кондратенко Вікторія2000БахмачДЮСШБілич О.Л.1.08,1
3Ковальковська Анастасія1999ЩорсДЮСШМєдвєдьоваН.М.1.09,2
4Прокопенко Валерія2000ДЮСШ «Атлет»ВятіорецьС.Є.,Середа С.С.1.11,4
5Семко Дар’я2002ЩорсДЮСШБережний В.Д.1.14,9

 

Біг  400м  (жінки)      1997-1998р.н

1Юрченко Карина1997КДЮСШ-1Антонова В.Г.1.05,4
2Захарченко Тетяна1997ЩорсДЮСШІвлєв В.Ю.1.09,5
3Павленко Карина1997КорюківкаЛисік Р.Г.1.13,7
п/кЗакатова Ярослава1994Спартак -2Філіпови,Марченко М.С.58,8

 

 Біг  800м  (дівчата)      1999р.н., і молодші

1Лиходій Тетяна1999Кдюсш«С»Луценко В.В,І.В.2.52,5
2Петренко Катерина2000Бахмач ДЮСШБілич О.Л.3.02,7

 

Біг  800м  (дівчата)      1997-98р.н.

1Слісаренко Катерина1997КДЮСШ-1Антонова В.Г.2.24,3

 

Біг  1500м  (дівчата)      1999р.н., і молодші

1Науменко Яна2000ЩорсДЮСШЛахадинов Є.О.5.43,7
2Чалик  Дарина2001КорюківкаСимончук С.О.5.44,0

 

Штовхання ядра (дівчата)    1999рі молодші

1Наумчик Олена1999Мена «Колорс»12,59
2Лупинос Катерина2000Мена «Колос»11,80
3Данте Анастасія1999ДЮСШ «Колос»10,12
4Максименко Наталія1999Обл. «Колос»9,23
5Слобода Марія2001Мена «Колос»8,35
6Новоградська Дар’я2000Ніжин8,23
7Савченко Валерія2000ДЮСШ «Атлет »7,27
8Кравченко Катерина20035,78

 

Штовхання ядра (жінки)  1997-98р.н.

1Зінченко Дарина1998Ніжин10,49
2Василенко Марія1997Ніжин10,28

 

Метання диска (дівчата)    1999рі молодші

1Наумчик Олена1999ДЮСШ «Колос»30,66
2Лупинос Катерина2000ДЮСШ «Колос»29,64
3Далте Анастасія1999ДЮСШ «Колос»25,23
4Максименко Наталія1999ДЮСШ «Колос»23,65
5Новоградська Дар’я2000Ніжин22.69
6Карацюба Яна2000Бахмач16,13

 

Метання диска (дівчата)  1997-98р.н.

1Кондрашевська Карина1997Ніжин25,40
2Зінченко Дарина1998Ніжин24,43
3Василенко Марія1997Ніжин22,25
4Кіяшко Дарина1997Бахмач19,43

 

Метання спису (дівчата)    1999рі молодші

1Левадська Олександра2000ДЮСШ «Атлет»25,13
2Кочергіна Марія2000Ніжин21,85
3Карацюба Яна2000Бахмач20,05
4Муцька Карина2002ДЮСШ «Атлет»17,48
5Кравченко Катерина2003Чернігів16,12
6Волкова Ірина2002Чернігів12,32

     

Метання спису (жінки)  1997-98р.н.

1Щукіна Тетяна1998ДЮСШ «Колос»25,95
2Кіяшко Дарина1997Бахмач24,93

 

Естафета (дівчата)   100х200х300х400м.

МісцеКомандарезультат
1КДЮСШ-12.33,5
2Щорс ДЮСШ2.50,9
3Бахмацький р-н ДЮСШ2.51,5
4ДЮСШ «Атлет»2.55,1
5М.Корюківка2.58,7

 

Біг  100м  (юнаки)      1999р.н і молодші

1Красільник Ярослав1999КДЮСШ-1Красільник Т.С11,3 ф-11.3
2Жидок Денис1999Короп ДЮСШЛучко В.Л12,2 ф-12,2
3Соколенко Артем1999КДЮСШ-1Красільник Т.С12,3 ф-12,4
4ПетрушевецьРуслан1999ДЮСШ «Атлет»Шульга О.П12,9
5МордашкоЯрослав1999МенськаДЮСШТерлицька І.Л13,0
6Йилдирим Деніз1999ДЮСШ «Атлет»Корецька С.М13,0
7Довгий Денис2001ДЮСШ «Атлет»Шульга О.П13,1
8Лукаш Максим2000МенськаДЮСШТерлицька І.Л13,1
9ЗемлинськийБогдан2000ДЮСШ «Атлет»Шульга О.П13,3
10Вовк Данило2001ДЮСШ «Атлет»Корецька С.М13,3
11Малуха Олександр1999МенськаДЮСШТерлицька І.Л13,5
12Самуілов Влад2000ДЮСШ «Атлет»Шульга О.П14,0
13ГолованьВолодимир2001ДЮСШ «Атлет»Корецька С.М14,2
14Сергієнко Владислав2000ДЮСШ «Атлет»Вятіорець С.Є., Середа С.С.14,3
15Салата Олександр2000Щорс ДЮСШБережний В.Д.14,4
16Геращенко Павло1999КДЮСШ-1Хорт Т.М.12.0 ф-DNS

 

Біг  100м  (чоловіки)      1997-1998р.н

1Сила Ярослав1997ДЮСШ «Атлет»Вятіорець С.Є., Середа С.С.11,5Ф-11,8
2Чатов Олександр1998ЩорсДЮСШЛахадінов Є.О.12,2Ф-11,9
3В’ялець Денис1997КДЮСШ-1Антонова В.Г.12,0Ф-12,0
4Бреус Артем1997Менська ДЮСШТерлицька І.Л12,0Ф-12,0
5Гречуха Олексій1998Менська ДЮСШТерлицька І.Л12,2
6Давидов Андрій1997КорюківкаШгук Д.А.12,5
7Гавриш Максим1997ЩорсДЮСШЛахадиноаЄ.О.12,7
8Аврамов Артем1997ЩорсДЮСШМєдвєдьоваН12,7
9Куценко Микола1997ЩорсДЮСШБережний В.Д.12,7
10Бойко Богдан1998ЩорсДЮСШМєдвєдьоваН.12,9
11Єрмаков Сергій1997КорюківкаШгук Д.А.12,9
12Петрикей Олексій1998КорюківкаШгук Д.А.13,3
13Єрмоленко Артем1998ЩорсДЮСШМєдвєдьоваН.13,7
н/зМанжай Дмитро1997МенськаДЮСШТерлицька І.ЛDNS
п/кГорбач Олександр1990ДЮСШ «Атлет»Вятіорець С.Є., Середа С.С.11,6

 

Біг  200м  (Юнаки)      1999р.н., і молодші

1Геращенко Павло1999Кдюсш-1Хорт Т.М.26,1
2ЧернобайМикола2000Кдюсш«С»Масюк А.М.27,0
3Лукаш Максим2000МенськаДЮСШТерлицька І.Л.27,3
4Йилдирим Деніз1999ДЮСШ «Атлет»Корецька С.М.27.4
5Довгий Денис2001ДЮСШ «Атлет»Шульга О.П.28,3
6Малуха Олександр2001МенськаДЮСШТерлицька І.Л.28,5
7ГолованьВолодимир2001ДЮСШ «Атлет»Корецька С.М30,1
8Сергієнко Владислав2000ДЮСШ «Атлет»ВятіорецьС.Є., Середа С.С.30,2
9Самуілов Влад2000ДЮСШ «Атлет»Шульга О.П.30,9
10Мєдвєдьов Руслан2000ЩорсДЮСШМєдвєдьоваН.М.32,5
н/зКрасільник Ярослав1999КДЮСШ-1Красільник Т.С.DNS

 

Біг  200м  (чоловіки)      1997-1998р.н

1Чатов Олександр1998ЩорсДЮСШЛахадинов Є.О.25,0
2В’ялець Денис1997КДЮСШ-1Антонова В.Г.25,6
3Сентябрьов Дмитро1998ЩорсДЮСШМєдвєдьоваН.М.27,2
4Абрамов Артем1997ЩорсДЮСШМєдвєдьоваН.М.27,3
5Бойко Богдан1998ЩорсДЮСШМєдвєдьоваН.М.27,5
6Гавриш Максим1997ЩорсДЮСШЛахадинов Є.О.28,0
7АврамчукВ’ячеслав1997КорюківкаШгук Д.А.28,7

 

Біг  400м  (юнаки)      1999р.н., і молодші

1Галушка Максим1999КДЮСШ-1Хорт Т.М.56,5
2Чернобай Микола2000ОКДЮСШ «С»Масюк А.М.59,4
3Петрушевець Руслан1999АтлетШульга О.П.1.00,2
4Слісаренко Максим2000ОКДЮСШ «С»Масюк А.М.1.04,5
5Вовк Данило2001ДЮСШ «Атлет»Корецька С.М.1.07,4
6Салата Алексанр2000ЩорсДЮСШБережний В.Д.1.10,2
7Бугай Антон2000КорюківкаЛисік Р.Г.1.12,3
8Медведьов Руслан2000ЩорсДЮСШМедведьоваН.М1.14,6
9Білан Михайло2000КДЮСШ-1Кривоус Н.В.1.15,5

 

Біг  400м  (юнаки)      1997-1998р.н

1Сила Ярослав1997ДЮСШ «Атлет»ВятіорецьС.Є.,Середа С.С.53,0
2МироненкоКонстантин1998КДЮСШ-1Красільник Т.С.53,5
3Сентябрьов Дмитро1998ЩорсДЮСШМедведьоваН.М59,7
4Чалик Олександр1998КорюківкаСимончук С.О.1.06,1

 

Біг  800м  (юнаки)      1999р.н., і молодші

1Козлов Єгор2000КорюківкаСимончук С.О.2.31,0
2Землинський Богдан2000ДЮСШ«Атлет»Шульга О.П.2.35,9
3Ісатченко Іван2000КорюківкаСимончук С.О.2.37,7
4Анищенко Денис2001ЩорсДЮСШЛахадинов Є.О.2.38,7

 

Біг  800м  (юнаки)      1997-1998р.н

1Тараско Павло1997ОКДЮСШ «С»ЛуценкоВ.В.,Приходько В.М.2.01,3
2Роговий Владислав1997БахмачДЮСШБілич О.Л.2.11,1
3Лойченко Ростислав1998ОКДЮСШ «С»ЛуценкоВ.В.2.29,8
4Петрикей Олексій1998КорюківкаЛисік Р.Г.DNS
п/кКорогод Дмитро1996КДЮСШ-1Філіпови,Хорт Т.М.2.08,2

 

Біг  1500м  (юнаки)      1999р.н., і молодші

1Козлов Єгор2000КорюківкаСимончук С.О.5.22,5

 

Біг  1500м  (чоловіки)      1997-98р.н.

1Зубок Владислав1997ОКДЮСШ «С»ЛуценкоВ.В.4.48,9
2Куценко Микола1997ЩорсДЮСШБережний В.Д.4.53,2
3Драгук Дмитро1997КорюківкаСимончук С.О.5.12,2
4Солодкий Євген1998КорюківкаСимончук С.О.5.17,1
5Чалик Олександр1998КорюківкаСимончук С.О.5.26,3
6Єрмоленко Артем1998ЩорсДЮСШМедведьова Н5.27,0

 

Штовхання ядра (юнаки)      1999р.н., і молодші (4 кг.)

1Кравченко Дмитро1999Ніжин14,53
2Журба Вадим1999ДЮСШ«Атлет»11,16
3Бойко Богдан2001Носівка7,63
4Стаценко Андрій1999Ніжин7,03

 

Штовхання ядра (юнаки)     1997-98р.н. (5 кг)

1Манжай Дмитро1997Мена ДЮСШ15,95
2Ракуненко Денис1997ДЮСШ«Атлет»14,27
3Дячок Іван1997ДЮСШ«Атлет»13,70
4Лучко Олександр1997Ніжин12,91
5Бородуха Юрій1997ДЮСШ«Атлет»12,00
6Шаховал Сергій1998Носівка11,68
7Кошовий Іван1997Корюківка10,07
8Дубовський Олександр1998Мена ДЮСШ10,00
9Вірич Юрій1997ІнвоСпорт9,55
10Богдан Андрій1998Корюківка9,14
п/кАлєксєєв ВладиславДЮСШ«Атлет»11,51
п/кПопов Роман15,91

 

Метання спису (юнаки)      1999р.н., і молодші (600гр)

1Городненко Олег199938,27

 

Метання спису (чоловіки)     1997-98р.н. (700гр)

1Тертишник Антон1997Носівка49,70
2Кисіль Іван1998БахмачДЮСШ44,24
3Загорулька Єгор1997БахмачДЮСШ39,88
4Петрикей Олексій1998Корюківка32,27
5Кузьменко Богдан1997Носівка27,90

 

Метання диску (юнаки)      1999р.н., і молодші (1кг)

1Журба Вадим1999ДЮСШ«Атлет»40,05
2Кравченко Дмитро1999Ніжин39,92
3Стаценко Андрій1999Ніжин24,39

 

Метання диску (чоловіки)     1997-98р.н. (1.5кг)

1Ракуненко Денис1997ДЮСШ«Атлет»46,75
2Манжай Дмитро1997Мена ДЮСШ37,49
3Бородуха Юрій1997ДЮСШ«Атлет»36,53
4Шаховал Сергій1998Носівка36,10
5Журба Вадим1999ДЮСШ«Атлет»34,94
6Шурхал Юрій1997ДЮСШ «Колос»33,64
7Лучко Олександр1997Ніжин32,97
8Логін Владисла1998Носівка24,78
9Богдан Андрій1998Корюківка24,34
10Кошовий Іван1997Корюківка21,96
11Кузьменко Богдан1997Носівка21,17
п/кАлєксєєв Владислав1995ДЮСШ«Атлет»40,10

 

Естафета (чоловіки)   100х200х300х400м.

МісцеКомандарезультат
1КДЮСШ-12.09,1
2ДЮСШ «Атлет»2.16,1
3ОКДЮСШ «С»2.16,9
4Менська ДЮСШ2.17,7
5Щорс ДЮСШ2.24,0
6м.Корюківка2.44,1

 

 

Один комментарий

  1. ОЛЕКСАНДРА :

    Адміністратор,я,Олександра ЛеваДСЬКА – котра зайняла 1-ше місце в метанні спису.Прошу виправити мою фамілію!

Leave a Comment