Відділ з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Обласна федерація легкої атлетики

Чемпіонат області з легкої атлетики в приміщенні

 

 

20  грудня 2012 р.                                                                        м. Бровари, Київська обл.

 

Особисті результати

 

Біг на 60м з/б, юнаки 1996 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1287Музиченко ДмитроПрилуки,ДЮСШ МОН11.05.19969.4

Ф – 9.4

І-юн.Ракетський А.І.
2973Сташук ЯрославКозелецький р-н, МОН09.12.19969.4

Ф – 9.5

І-юн.Шарак О.В.
3826Черненко МаксимПрилуки,ДЮСШ МОН19969.7

Ф – 9.8

І-юн.Ракетський А.І.
439Бреус АртемМенський р-н, ДЮСШ МОН04.09.19979.9І-юн.Терпицька І.Л.
5698Черненко КирилоМОН06.07.199710.0І-юн.Мачульний Є.В.
6293Степаненко ВадимПрилуцький р-н ДЮСШ МОН27.02.199810.3ІІ-юн.Кравченко Г.Н.
7293Парган МаксимПрилуцький р-н ДЮСШ МОН18.03.199710.6ІІ-юн.Чекалін С.П.
84Івахненко ЄвгенПрилуки,ДЮСШ МОН18.06.199911.5

 

б/рРакетський А.І.

 

Біг на 60м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1900Костюченко СергійМенський р-н, ДЮСШ МОН20.02.19906.8

Ф-6.8

ІТерпицька І.Л.
2445Кравець МаксимЧернігів, ОКДЮСШ «С»08.04.19847.0

Ф-6.9

ІЛуценко В.В.
3967Горбач ОлександрЧернігів,

КДЮСШ «У»

26.02.19906.9

Ф-7.0

ІКузьомко Л.М.
475Ступак ІгорЧернігів,

КДЮСШ «У»

15.09.19917.0

Ф-7.0

ІІКузьомко Л.М.
56Йовчик ОлександрЧернігів,

КДЮСШ «У»

01.07.19927.0

Ф-7.2

ІІКузьомко Л.М.
6230Стоцький ВадимЧернігів , ЧНПУ19917.1ІІКузьомко Л.М.
7964Манукян КачаванЧернігів , ЧНПУ26.01.19937.2ІІІКузьомко Л.М.
828Матвійчук ПавлоЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

19937.2ІІІОвчаренко І.М.
9713Тритяченко ОлександрПрилуки,

КДЮСШ «С»

20.10.19937.2ІІІСалівон Р.І.,

Марченко М.С.

1016Молько АртемЧернігів,

КДЮСШ-2 «С»

05.02.19957.3ІІІФіліпова В.І.
11978Дворніков АндрійЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

06.01.19957.3ІІІКузьомко Л.М.

Вятіорець С.Є.

 

121Приходько ДмитроЧернігів, ОКДЮСШ «С»14.04.19947.3ІІІЛуценко В.В.
13244Дяченко РоманНіжинський р-н «К19897.3ІІІСахно В.К
14961Пустовгар ОлександрЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

17.05.19947.3ІІІВятіорець С.Е.

Середа С.С.

15472Єгорченко ДенисЧернігів,

КДЮСШ-2 «С»

13.01.19917.3ІІІФіліпов В.В.

Філіпова В.І.

1621Киданчук ПетроЧернігів, КДЮСШ «У»19897.4ІІІБр. Плотіцини
17287Дубовик ВікторЧернігів,

КДЮСШ-2 «С»

25.09.19957.4ІІІДудко Т.А.
18215Цокота ВладиславЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

08.07.19957.4ІІІВятіорець С.Е.

Середа С.С.

19150Гончаров СергійЧернігів , ЧНПУ19927.4ІІІКузьомко Л.М.
202226Пузирний ОлександрЧернігів, ОКДЮСШ «С»03.10.19957.5ІІІЛуценко В.В.
21457Олійник АнтонНіжинський р-н «К19937.5ІІІХоменко Д.О.
2294Резвін АндрійНіжинський р-н «К19917.5ІІІСахно В.К.
23160Черняк СергійЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

19947.5ІІІОвчаренко І.М.
2412Синіцин ДенисЧернігів,

КДЮСШ-2 «С»

23.02.19927.5ІІІФіліпов В.В.

Філіпова В.І.

25810Позняк ВасильЧернігів, КДЮСШ «У»19957.6І-юн.Бр. Плотіцини
26175Кулік ДмитроЧернігів,

КДЮСШ-2 «С»

22.05.19957.8І-юн.Бр. Філіппови
2788Матюха ЛеонЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

19957.9ІІ-юн.Буланов О.М.

 

Біг на 60м, юнаки 1996 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

12034Мартиненко ОлексійКозелецький р-н ДЮСШ МОН30.01.19977.3

Ф-7.3

ІІІШарак О.В.
2479Гарига МаксимЧернігів КДЮСШ-2  «С»06.10.19967.4

Ф-7.4

ІІІКоновалова Л.В.

Філіпова В.І.

313Гавриленко ЄгорЧернігів

КДЮСШ «У»

19967.5

Ф-7.6

ІІІБр. Плотіцини
425Бреус АртемМенський р-н ДЮСШ МОН04.09.19977.5

Ф-7.6

ІІІТерпицька І.Л.
539Сташук ЯрославКозелецький р-н ДЮСШ МОН09.12.19967.5ІІІШарак О.В.
6207Сторубльов АртемБахмацький р-н ДЮСШ МОН19987.6І-юн.Іванько Ю.Б.
7357Паляниця ДмитроПрилуцький р-н ДЮСШ МОН05.04.19977.6І-юн.Жук Є.В.
8721Сила ЯрославЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

19.05.19977.6І-юн.Вятіорець С.Е.,

Середа С.С.

9733Крищенко МаксимКозелецький р-н ДЮСШ МОН19967.6І-юн.Шарак О.В.
10416Малинка КостянтинПрилуки

ДЮСШ МОН

19977.6І-юн.Бобровська О.А.
11965Бугай ОлександрЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

22.01.19977.7І-юн.Вятіорець С.Е.

Середа С.С.

12523Забіяка СергійПрилуки

ДЮСШ МОН

19967.7І-юн.Бобровська О.А
13394Мироненко КостянтинЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

26.09.19987.7І-юн.Красільник Т.С.
14353Вялець ДенисЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

12.01.19977.7І-юн.Антонова В.Г.
15724Боголій ДенисКозелецький р-н, ДЮСШ МОН19967.7І-юн.Шарак О.В.
1645Істомін СвятославНіжин

КДЮСШ МОН

15.03.19997.8І-юн.Кремез О.М.

Кремез М.П.

17710Кущ ВікторКозелецький р-н ДЮСШ МОН30.08.19987.9ІІ-юн.Сергієнко В.А.
18356Семенов АндрійПрилуцький р-н ДЮСШ МОН19967.9ІІ-юн.Куц А.С.
1910Дєментов БогданЧернігів

КДЮСШ «У»

19977.9ІІ-юн.Бр. Плотіцини
20100Пилипчук БорисНіжинський р-н «К19978.0ІІ-юн.Хоменко Д.О.
2113Шаріко ДмитроЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

22.07.19998.0ІІ-юн.Кривоус Н.В.
22172Тосенко ДемідЧернігів

КДЮСШ-2 «С»

26.01.19998.1ІІ-юн.Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

23990Багмет ОлегЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

19.04.19978.1ІІ-юн.Вятіорець С.Е.

Середа С.С.

24541Бунін ОлександрЧернігів ОКДЮСШ «С»18.05.19978.1ІІ-юн.Луценко В.В.
2513Горбачов ВладиславЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

18.05.19988.1ІІ-юн.Антонова В.Г.
2639Ковалевський КирилНіжин

КДЮСШ МОН

04.09.19998.2ІІІ-юн.Кремез О.М.

Кремез М.П.

27705Суботін ЯрославКозелецький р-н ДЮСШ МОН05.05.19978.2ІІІ-юн.Гриченко Н.В.
284Немченко ТарасЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

19988.2ІІІ-юн.Шульга О.П.
29739Ішутко ВолодимирЧернігів ОКДЮСШ «С»23.10.19968.2ІІІ-юн.Луценко В.В.,
30295Артаманов АртемНіжин

КДЮСШ МОН

28.12.19988.3ІІІ-юн.Кремез О.М.

Кремез М.П.

31350Гончаров РостиславПрилуки

ДЮСШ МОН

20.04.20008.4ІІІ-юн.Мачульний Є.В
329797Картавцев СергійНосівський р-н.

ДЮСШ

20.02.19998.4ІІІ-юн.Бочок В.А.
33366Кісельов СергійПрилуцький р-н ДЮСШ МОН22.10.19978.4ІІІ-юн.Чекалін С.П.
3475Давиденко КирилПрилуки

ДЮСШ МОН

17.03.19998.6ІІІ-юн.Мачульний Є.В
35355Шевченко ОлександрВасильків

Київська Обл.

04.03.19978.6ІІІ-юн.Денисенко А.
36174Бучера ВладиславЧернігів

КДЮСШ-2 «С»

03.03.20008.6ІІІ-юн.Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

37760Карась ВалентинКозелецький р-н ДЮСШ МОН19978.6ІІІ-юн.Шарак О.В.
38353Парфенов ДанилоПрилуки

ДЮСШ МОН

18.03.19998.7б/рРакетський А.І.
39171Морозов АртемЧернігів

КДЮСШ-2 «С»

24.12.19988.7б/рФіліпов В.В.

Філіпова В.І.

40369Рацин ВладиславПрилуцький р-н ДЮСШ МОН19998.8б/р—–
41631Гриченко ЄвгенКозелецький р-н ДЮСШ МОН12.08.20008.8б/рГриченко Н.В.
42350Кісімов ОлександрПрилуцький р-н ДЮСШ МОН22.07.19998.9б/рЧекалін С.П.
43170Купрієнко АртемЧернігів

КДЮСШ-2 «С»

30.07.19998.9б/рФіліпов В.В.

Філіпова В.І.

4432Ярмоленко ЮрійНосівський р-н11.04.20009.2б/рБорисенко О.В.
45516Сергієнко ВладиславЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

30.01.20009.2б/рВятіорець С.Е.,

Середа С.С.

46126Шестокол БогданВасильків

Київська Обл.

16.08.19989.2б/рДенисенко А.
4734Коробський ДмитроЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

18.09.19999.2б/рШульга О.П.
4813Ворчило ПавлоЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

25.10.19989.3б/рШульга О.П.
49887Гуленко СергійНосівський р-н.

ДЮСШ

11.05.20019.4б/рПапіна О.П.
50990Оніщенко РоманЧернігів ОКДЮСШ «С»19999.4б/рМасюк А.М.
51462Федченко ЮрійЩорськй р-н

ДЮСШ «К»

19989.5б/рЛаходінов Є.О.
5215Солонець АртурНосівський р-н

ДЮСШ

16.02.20019.6б/рПапіна О.П.
533Олешко ПавлоНосівський р-н

ДЮСШ

20029.6б/рШиша Н.О.
5478Білодід МаксимНосівський р-н

ДЮСШ

200110.0б/рШиша Н.О.
55203Кравченко ВладиславНосівський р-н

ДЮСШ

200010.2б/рШиша Н.О.
56650Назаренко ІгорКозелецький р-н ДЮСШ МОН29.04.200210.3б/рЦадеха
57709Музиченко ДмитроКозелецький р-н ДЮСШ МОН13.02.200210.7б/рЦадеха
5818Рудік ДенисНіжин

КДЮСШ МОН

20.10.19967.2

Ф-DNS

ІІІКремез О.М.

Кремез М.П.

59967Вовк ДанилоЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

16.05.2001DQб/рКорецька С.М.

 

Біг на 300 м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1967Горбач ОлександрЧернігів,

КДЮСШ «У»

26.02.199036.9ІІКузьомко Л.М.
22207Єрмоленко АндрійЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

23.12.199137.0ІІСердюк В.І.
375Ступак ІгорЧернігів

КДЮСШ «У»

15.09.199137.2ІІКузьомко Л.М.
42209Голуб ВладиславЧернігів

КДЮСШ-2 «С»

25.10.199137.5ІІФіліпов В.В.

Філіпова В.І.

5978Дворніков АндрійЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

06.01.199537.5ІІКузьомко Л.М.

Вятіорець С.Е.

 

6244Дяченко РоманНіжинський р-н

ДЮСШ  «К»

198938.5ІІІСахно В.К
7150Гончаров СергійЧернігів , ЧНПУ199238.7ІІІКузьомко Л.М.
894Резвін АндрійНіжинський р-н

ДЮСШ «К»

199139.1ІІІСахно В.К
9457Олійник АнтонНіжинський р-н

ДЮСШ «К»

199339.1ІІІХоменко Д.О.
101263Стоцький ВадимЧернігів

КДЮСШ «У»

199139.3 Кузьомко Л.М.
11964Манукян КачаванЧернігів , ЧНПУ26.01.199339.3ІІІКузьомко Л.М.
1216Молько АртемЧернігів

КДЮСШ-2 «С»

05.02.199539.6ІІІФіліпова В.І.
13472Єгорченко ДенисЧернігів

КДЮСШ-2 «С»

13.01.199139.9ІІІФіліпов В.В.

Філіпова В.І.

14175Кулік ДмитроЧернігів

КДЮСШ-2 «С»

22.05.199539.9ІІІФіліпов В.В.

Філіпова В.І.

151Приходько ДмитроЧернігів

ОКДЮСШ «С»

14.04.199439.9ІІІЛуценко В.В.,
1628Матвійчук ПавлоЧернігів ДЮСШ

«Атлет» «У»

199340.5ІІІОвчаренко І.М.
17256Хоменко ДмитроНіжинський р-н «К»198240.8ІІІСахно В.К
18961Пустовгар ОлександрЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

17.05.199441.1І-юн.Вятіорець С.Е.,

Середа С.С.

19194Музика МаксимЧернігів,

КДЮСШ «У»

12.06.199541.1І-юн.Рябов В.В.
20518Ткаченко СергійЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

199541.5І-юн.Білащенко О.М.
21160Черняк СергійЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

199441.8І-юн.Овчаренко І.М.
22112Краснай ДенисЧернігів,

КДЮСШ-2 «С»

27.05.199342.0І-юн.Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

23215Цокота ВладиславЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

08.07.199542.2ІІ-юн.Вятіорець С.Е.,

Середа С.С.

24525Бойченко ВладиславПрилуки

ДЮСШ МОН

199542.4ІІ-юн.Бобровська О.А.
2531Брачун ОлегЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

199442.6ІІ-юн.Овчаренко І.М.
26965Козлов СергійЧернігів, ОКДЮСШ «С»199543.2ІІ-юн.Масюк А.М.
2777Секера ДмитроНіжинський р-н

ДЮСШ  «К»

1994DQб/рСахно В.К

 

Біг на 300 м, юнаки 1996р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1479Гарига МаксимЧернігів

КДЮСШ-2  «С»

06.10.199639.0ІІІКоновалова Л.В.

Філіпова В.І.

22034Мартиненко ОлексійКозелецький р-н, ДЮСШ МОН30.01.199739.8ІІІШарак О.В.
325Бреус АртемМенський р-н ДЮСШ МОН04.09.199740.4ІІІТерпицька І.Л.
4721Сила ЯрославЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

19.05.199740.5ІІІВятіорець С.Е.

Середа С.С.

522Савенко ОлександрНіжинський р-н

ДЮСШ «К

199640.8ІІІХоменко Д.О.
6287Музиченко ДмитроПрилуки

ДЮСШ МОН

11.05.199640.8ІІІРакетський А.І.
7965Бугай ОлександрЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

22.01.199740.9ІІІВятіорець С.Е.,

Середа С.С.

813Гавриленко ЄгорЧернігів

КДЮСШ «У»

199641.0І-юн.Бр. Плотіцини
9356Семенов АндрійПрилуцький р-н ДЮСШ МОН22.01.199841.5І-юн.Куц. А.С.
10357Паляниця ДмитроПрилуцький р-н ДЮСШ МОН05.04.199742.2ІІ-юн.Жук Є В.
11207Сторубльов АртемБахмацький р-н ДЮСШ МОН199842.6ІІ-юн.Іванько Ю.Б.
12523Забіяка СергійПрилуки

ДЮСШ МОН

199642.8ІІ-юн.Бобровська О.А
13538Підлісецький МаксимЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

18.04.199642.9ІІ-юн.Білащенко О.М.
14826Черненко МаксимПрилуки

ДЮСШ МОН

199643.1ІІ-юн.Ракетський А.І.
15100Пилипчук БорисНіжинський р-н «К199743.3ІІ-юн.Хоменко Д.О.
1613Полюшко ВладиславЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

09.09.199743.4ІІ-юн.Білащенко О.М.
17964Паляниця ОлександрПрилуки

ДЮСШ МОН

06.01.199843.5ІІ-юн.Мачульний Є.В
18710Кущ ВікторКозелецький р-н ДЮСШ МОН30.08.199843.5ІІ-юн.Сергієнко В.А.
19468Сахута ПавлоЩорський р-н

ДЮСШ МОН

199643.7ІІ-юн.Медведьова Н.М.
2071Черненко КирилоПрилуки

ДЮСШ МОН

06.07.199743.7ІІ-юн.Мачульний Є.В
21416Малинка КостянтинПрилуки

ДЮСШ МОН

199743.8ІІ-юн.Бобровська О.А.
2239Лінейко АнддрійНіжинський р-н

ДЮСШ  «К»

199744.0ІІ-юн.Хоменко Д.О.
2313Горбачов ВладиславЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

18.05.199844.1ІІІ-юн.Антонова В.Г.
24541Бунін ОлександрЧернігів ОКДЮСШ «С»18.05.199744.1ІІІ-юн.Луценко В.В.
25705Суботін ЯрославКозелецький р-н ДЮСШ МОН05.05.199744.8ІІІ-юн.Гриченко Н.В.
26464Шульга МихайлоЩорський р-н ДЮСШ МОН199845.0ІІІ-юн.Лаходінов  Є.А.
279797Картавцев СергійНосівський р-н20.02.199946.0ІІІ-юн.Бочок В.А.
2813Шаріко ДмитроЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

22.07.199946.1ІІІ-юн.Кривоус Н.В.
29350Бочаров РостиславПрилуки

ДЮСШ МОН

20.04.200046.2ІІІ-юн.Мачульний Є.В
30175Бочок ЄгенЧернігів

КДЮСШ-2  «С»

26.03.199747.1ІІІ-юн.Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

31353Вялець ДенисЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

12.01.199747.2ІІІ-юн.Антонова В.Г.
32990Багмет ОлегЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

19.04.199747.6б/рВятіорець С.Є

Середа С.С.

33479Воробей ВячеславЩорський р-н ДЮСШ «К»29.04.199748.0б/рКостеневич К.В.
34631Гриченко ЄвгенКозелецький р-н ДЮСШ МОН12.08.200049.1б/рГриченко Н.В.
35969Чернобай МиколаЧернігів ОКДЮСШ «С»200049.7б/рМасюк А.М.
36171Морозов АртемЧернігів КДЮСШ-2  «С»24.12.199850.5б/рФіліпов В.В.

Філіпова В.І.

3775Давиденко КирилПрилуки

ДЮСШ МОН

17.09.199950.7б/рМачульний Є.В
38170Купрієнко АртемПрилуки

ДЮСШ МОН

30.07.199951.2б/рМачульний Є.В
39484Медведьов РусланЩорський р-н

ДЮСШ МОН

200051.6б/рМедведьова Н.М.
40967Вовк ДанилоЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

16.05.200152.0б/рКорецька С.М.
41462Федченко ЮрійЩорський р-н ДЮСШ МОН199852.5б/рЛаходінов  Є.А.
42990Оніщенко РоманЧернігів ОКДЮСШ «С»199954.7б/рМасюк А.М.
4332Ярмоленко Юрійц 11.04.200054.8б/рБорисенко О.В.
44516Сергієнко ВладиславЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

30.01.200055.6б/рВятіорець С.Є.

Середа С.С.

45295Артамонов АртемНіжин,

КДЮСШ МОН

28.12.1998DNSб/рКремез О.М.

Кремез М.П.

 

Біг на 600 м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1870Дубоносов ВіталійРіпкінський р-н «У»19851.24.5—-Сердюк В.І.,

Дубоносова Н.М.

22207Єрмоленко АндрійЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

23.12.19911.25.1—-Сердюк В.І.
320Помилой ОлександрЧернігів

КДЮСШ «У»

28.10.19901.28.2—-Рябов В.В.
4112Краснай ДенисЧернігів

КДЮСШ-2 «С»

27.05.19931.33.4—-Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

5518Ткаченко СергійЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

19951.34.4—-Білащенко О.В.
639Шарий ЄвгенійНіжинський р-н

ДЮСШ «К»

19951.37.7—-Сахно В.К
7488Чех ВолодимирЧернігів,

КДЮСШ «У»

16.06.19951.38.0—-Лагункова Н.М.

 

Біг на 600 м, юнаки 1996 р.н.і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1364Тараско ПавлоЧернігів ОКДЮСШ «С»29.01.19971.28.6—-Луценко В.В.
2179Роговий ВладиславБахмацький р-н

ДЮСШ МОН

03.12.19971.30.6—-Білич О.Л.
322Короп  КостянтинНіжинський р-н ДЮСШ «К»19961.31.4—-Хоменко Д.О.
4175Мироненко КостянтинЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

26.09.19981.33.9—-Красільник Т.С.
572Єрофєев АндрійНіжинський р-н ДЮСШ «К»19961.40.5—-Хоменко Д.О.
6208Лутченко МикитаЧернігів ОКДЮСШ «С»17.09.19981.44.4—-Луценко В.В.
7242Білоногов ОлександрРіпкінський р-н, ДЮСШ «К»21.07.19971.44.6—-Дубоносова Н.М.
8631Телушков СергійЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

27.03.19981.52.7—–Антонова В.Г.
915Білан МихайлоЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

15.02.20002.00.2—–Кривоус Н.В.
10397Пахомов ЛеонідЩорський р-н

ДЮСШ «К»

19.10.19982.09.4——Бережной В.Д.
11487Толіман ДмитроЩорський р-н

ДЮСШ «К»

09.05.1999DNS—–Костеневич К.В.

 

Біг на 1000 м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1974Голуб ВладиславЧернігів КДЮСШ-2  «С»25.10.19912.35.8—-Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

2256Хоменко ДмитроНіжинський р-н

ДЮСШ «К

19822.45.7—–Сахно В.К.
315Кровлайдіс СергійЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

19782.46.1—–Сердюк В.І.
4391Бабак  ЄвгенійЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

19942.46.3—–Бережной В.Д.

Сердюк В.І.

577Секера ДмитроНіжинський р-н ДЮСШ «К»19942.46.6—-Сахно В.К.
689Суклітов ІванЧернігів

КДЮСШ «У»

23.08.19952.47.8—–Клюєв А.О.

 

7785Романенко ОлександрНіжинський р-н, ДЮСШ «К»19842.50.4—-Сахно В.К.
877Вакулко ЯрославНіжинський р-н ДЮСШ «К»19942.50.6—-Сахно В.К.
9518Ткаченко СергійЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

19952.55.7—–Білащенко О.В.
10194Музика МаксимЧернігів

КДЮСШ «У»

12.06.19952.56.2—-Рябов В.В.
11123Шевченко РоманНіжинський р-н ДЮСШ «К»19933.07.9—-Сахно В.К.

 

Біг на 1000 м, юнаки 1996 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1179Веремій ПавлоЧернігів КДЮСШ-2  «С»24.04.19962.49.0—–Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

22236Дьогтяр ОлександрПрилуки

КДЮСШ «С»

12.01.19962.50.0—–Салівон Р.І.,

Марченко М.С.

3368Івахненко АртемПрилуцький р-н ДЮСШ МОН18.04.19983.00.0—–Куц А.С.
4700Бражник ОлександрКозелецький р-н ДЮСШ МОН11.09.19983.16.1—–Шарак О.В.
544Воробєй ВячеславЩорський р-н

ДЮСШ  «К»

24.09.19973.18.0—–Костеневич К.В.
6538Підлісецький ВалерійЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

19973.20.0—–Білащенко О.В.
7534Савченко РоманЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

19963.21.0—–Білащенко О.В.
8213Галушка МаксимЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

19993.25.0—–Хорт Т.М.
9713Білецький ДенисКозелецький р-н ДЮСШ МОН10.01.20003.37.0—–Гриченко Н.В.
1013Полюшко ВладиславЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

19973.40.2—–Білащенко О.В.
11297Дубніков ЄвгенНіжин

КДЮСШ МОН

17.10.19993.41.5.—–КремезО.М.,

Кремез М.П.

12179Роговий ВладиславБахмацький р-н ДЮСШ МОН19973.46.2—–Білич О.Л.
13464Шульга МихайлоЩорський р-н

ДЮСШ «К»

1998DNF—–Лаходінов Є.О.

 

Біг на 3000 м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1975Олійник ПавлоЧернігів

ШВСМ «У»

09.05.19888.30.0КМССердюк В.І.,

Бережной В.Д.

215Кровлайдіс СергійЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

19789.17.8ІІСердюк В.І.
3256Хоменко ДмитроНіжинський р-н, ДЮСШ «К»19829.38.4ІІІСахно В.К.
4977Сахно ВолодимирНіжин

ДЮСШ  «К»

19709.40.4ІІІТараско О.І.
588Сараб ЄвгенЧернігів, «С»18.09.19889.47.2ІІІЛуценко В.В.,

Рябов В.В.

6222Кравченко СергійПрилуки

КДЮСШ «С»

04.03.19949.49.1ІІІСалівон Р.І.,

Марченко М.С.

7255Морачевський ВасильЧернігів

КДЮСШ «У»

12.06.199410.13.6ІІІРябов В.В.
8123Шевченко РоманНіжинський р-н ДЮСШ «К»199310.19.4ІІІСахно В.К.
990Лубенський ОлександрЧернігів

ЧНПУ «У»

09.05.199310.20.0ІІІРябов В.В.

 

Біг на 3000 м, юнаки 1995 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1516Корогод ДмитроЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

30.07.199610.21.8І-юн.Хорт Т.М.
2663Сергієнко ОлегКозелецький р-н, ДЮСШ МОН10.09.199610.30.8І-юн.Сергієнко В.А.
313Підлісецький МаксимЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

199610.35.0І-юн.Білащенко О.В.
4363Бездір БогданПрилуцький р-н ДЮСШ МОН17.08.199912.29.0б/рЧекалін С.П.
5359Сердюченко ДмитроПрилуцький р-н ДЮСШ МОН21.05.199912.45.8б/рЧекалін С.П.

 

Стрибки у довжину, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1472Єгорченко ДенисЧернігів

КДЮСШ-2 «С»

13.01.19916.32ІІФіліпов В.В. Філіпова В.І.
213Синіцин ДенисЧернігів

КДЮСШ-2 «С»

23.02.19925.87ІІІФіліпов В.В. Філіпова В.І.
3350Григорьєв ЄвгенПрилуки

ДЮСШ МОН

21.05.19955.81ІІІРакетський А.І.
464Бондаренко ВладиславМенський р-н

ДЮСШ «К»

26.03.19955.76І-юн.Таратухіна Н.П.
5965Козлов СергійЧернігів ОКДЮСШ «С»19955.35І-юн.Масюк А.М.
631Брачун ОлегЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

19945.01ІІ-юн.Овчаренко І.М.

 

Стрибки у довжину, юнаки 1996 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

139Сташук ЯрославКозелецький р-н ДЮСШ МОН09.12.19965.59І-юн.Шарак О.В.
222Короп КостянтинНіжинський р-н

ДЮСШ «К»

19995.37І-юн.Хоменко Д.О.
3479Скоробагатько ДмитроЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

19965.28ІІ-юн.Білащенко О.В.
4320Легкий УстинМенський р-н

ДЮСШ «К»

08.06.19975.24ІІ-юн.Таратухіна Н.П.
5398Акуленко ІгорЩорськй р-н

ДЮСШ «К»

26.01.19965.07ІІ-юн.Бережной В.Д
6296Угрін ВладиславМенський р-н

ДЮСШ «К»

15.08.19984.94ІІ-юн.Таратухіна Н.П.
711Котченко ОлексійМенський р-н

«ДЮСШ «К»

07.10.19984.89ІІ-юн.Таратухіна Н.П.
815Ткаченко ЮрійМенський р-н

«ДЮСШ «К»

15.04.19974.83ІІ-юн.Таратухіна Н.П.
933Якименко ІгорМенський р-н

«ДЮСШ «К»

16.02.20004.63ІІІ-юн.Таратухіна Н.П
1013Шаріко ДмитроЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

22.07.19994.54ІІІ-юн.Кривоус Н.В.
11172Немченко ТарасЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

19984.52ІІІ-юн.Шульга О.П.
12134Тосенко ДемідЧернігів

КДЮСШ-2 «С»

26.01.19994.47ІІІ-юн.Філіпов В.В. Філіпова В.І.
13353Парфьонов ДанилоПрилуки

ДЮСШ  МОН

18.03.19994.42ІІІ-юн.Ракетський А.І.
1423Юрченко ЮрійКозелецький р-н ДЮСШ МОН12.02.20004.25ІІІ-юн.Сергієнко В.А.
15174Бугера ВладиславЧернігів КДЮСШ-2  «С»03.03.20004.12ІІІ-юн.Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

1654Шалірук ДенисКозелецький р-н ДЮСШ МОН03.12.19994.01ІІІ-юн.Сергієнко В.А.
1734Ворчило ПавлоЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

25.10.19983.95б/рШульга О.П.
18484Медведьов РусланЩорський р-н

ДЮСШ «К»

20003.91б/рМедведьова Н.М,
19969Чернобай МиколаЧернігів ОКДЮСШ «С»20003.81б/рМасюк А.М.
2034Коробський дмитроЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

18.09.19993.62б/рШульга О.П.
2111Лавський ВладиславМенський р-н

«ДЮСШ «К»

16.03.2000Х Таратухіна Н.П.

 

Стрибки у висоту, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

125Лещук ДенисЧернігів

ДЮСШ  «К»

16.04.1992170ІІІПорядіна В.В.
212Бондаренко ВладиславМенський р-,

ДЮСШ «К»

26.03.1995170ІІІТаратухіна Н.П.
345Григорьєв ЄгенПрилуки

ДЮСШ МОН

1995150ІІ-юн.Ракетський А.І.
432Дідур ОлександрПрилуки

ДЮСШ МОН

1995145ІІ-юн.Ракетський А.І.

 

Стрибки у висоту, юнаки 1996 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

123Рудік ДенисНіжин

КДЮСШ МОН

1996170ІІІКремезО.М.,

Кремез М.П.

2369Степаненко ВадимПрилуцька районна ДЮСШ27.02.1996165ІІІКравченко Г.М.
39Скоробагатько ДмитроЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

15.11.1996165ІІІБілащенко О.В.
4356Липка БогданПрилуцький р-н МОН04.10.1997155І-юн.Чекалін С.П.
5366Парган МаксимПрилуцький р-н МОН18.03.1997155І-юн.Чекалін С.П.
614Угрин ВладиславМенський р-н

ДЮСШ «К»

15.08.1998155І-юн.Таратухіна Н.П.
756Ткаченко ЮрійМенський р-н

ДЮСШ «К»

15.04.1997150ІІ-юн.Таратухіна Н.П.
811Лавський ВладиславМенський р-н

ДЮСШ «К»

16.03.2000145ІІ-юн.Таратухіна Н.П.
922Черненко КирилПрилуки

ДЮСШ МОН

1998145ІІ-юн.Кравченко Г.Л.
1045Івахненко ЄвгенПрилуцька районна ДЮСШ1999145ІІ-юн.Кравченко Г.М.
11353Рацин ВладиславПрилуцька районна ДЮСШ02.01.1999140ІІ-юн.Кравченко Г.М.

 

Штовхання ядра(7,260кг), чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

11Попов РоманЧернігів

КДЮСШ «У»

18.10.199315.48ІОлійник В.М.

Сакун С.М.

22Руденко АндрійМенський р-н

ДЮСШ «К»

198714.88ІТаратухіна Н.П.
367Допірчук ЯрославЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

08.08.198913.59ІСереда О.А.
4987Сивенко ЄвгенЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

04.04.199313.05ІІСереда О.А.
556Зеленський СергійЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

12.04.199311.88ІІСереда О.А.
634Костюченко ГеоргійБровари

Київська обл.

199511.82ІІРевенко Т.М.

Костюченко В.Г.

716Бондаренко ВладиславМенський р-н ДЮСШ «К»26.03.199511.15ІІІТаратухіна Н.П.
85Прядко ОлександрЧернігів

КДЮСШ «У»

15.07.199210.59ІІІОлійник В.М.

Сакун С.М.

997Гончар ЮрійЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

05.07.199310.40ІІІСереда О.А.
1056Шурубенко ВасильЧернігів

КДЮСШ «У»

 

25.04.199310.35ІІІСереда О.А.
11456Соловей ІванЧернігів,

КДЮСШ «У»

 

10.03.19959.20ІІІСереда О.А.
12967Ракуненко ДенисЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

28.07.19979.15ІІІСереда О.А.

Герасименко О.М.

1390Школьний РусланЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

12.07.19939.13ІІІСереда О.А.
142168Бородуха ЮрійЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

10.04.19978.85І-юн.Середа О.А.

Герасименко О.М.

 

Штовхання ядра (5,0кг), юнаки 1996 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1151Манжай ДмитроМенський р-н ДЮСШ МОН15.04.199713.91ІІІТерпицька І.Л.
2967Ракуненко ДенисЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

28.07.199712.22І-юн.Середа О.А.

Герасименко О.М.

33Гресько ВадимБровари

Київська обл.

199711.52І-юн.Костюченко В.Г.

Фесенко О.О.

4973Позній ВладиславКозелецький р-н,

ДЮСШ

199611.48І-юн.Шарак О.В.
5460Горовий ОлександрБахмацький р-н ДЮСШ МОН199611.17І-юн.Малашенко І.О.
62168Бородуха ЮрійЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

10.04.199711.05І-юн.Середа О.А.

Герасименко О.М.

731Шаховал Сергій 09.04.199810.93І-юн.Савченко А.В.
845Кравченко ДмитроНіжин

ДЮСШ МОН

04.02.19999.98ІІ-юн.Кремез О.М. Кремез М.П.
9356Костенко ВячеславПрилуцький р-н

ДЮСШ МОН

19979.83ІІ-юн.Васенко М.О.
1015Лучко ОлександрНіжин

ДЮСШ МОН

27.08.19979.81ІІ-юн.Кремез О.М. Кремез М.П.
11394Акуленко ІгорЩорський р-н

ДЮСШ МОН

26.01.19969.31ІІ-юн.Бережной В.Д.
12478Сергієв ЄвгенЩорський р-н ДЮСШ «К»29.07.19998.75ІІІ-юн.Костеневич К.В.
1376Юрченко ЮрійКозелецький р-н

ДЮСШ МОН

12.02.20008.51ІІІ-юн.Сергієнко В.А.
1411Струць ВладиславБахмацький р-н ДЮСШ МОН19987.11б/рМалашенко І.О.

 

Біг на 60м з/б, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1291Закатова ЯрославаЧернігів

КДЮСШ-2 «С»

30.07.19949.2ІІФіліпова.В.І.

Філіпов.В.В.

2962Джиба ГаннаЧернігів

КДЮСШ-2 «С»

28.03.19929.8ІІФіліпова В.І. Філіпов.В.В.

 

Біг на 60м з/б, дівчата 1996 р.н.і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1134Лимар ОленаПрилуки

ДЮСШ МОН

30.11.19979.3ІІРакетський А.І.
2990Журило ОльгаМенський р-н, ДЮСШ МОН20.02.199710.2І-юн.Терпицька І.Л.
31263Назарін ЮліяПрилуцький р-н МОН10.01.199910.6ІІІ-юн.Чекалін С.П.
42049Ращупкіна ОленаПрилуки

ДЮСШ МОН

13.09.199613.1б/рРакетський А.І.

 

Біг на 60м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1266Шульга ЄвгеніяЧернігів

КДЮСШ «У»

13.09.19947.6

Ф-7.5

КМСКузьомко Л.М.

Вятіорець С.Є.

2962Синявська ЮліяЧернігів

КДЮСШ «У»

27.03.19917.7

Ф-7.6

ІКузьомко Л.М.
3466Закатова КатеринаЧернігів

КДЮСШ-2 «С»

30.07.19948.1

Ф-7.9

ІІФіліпова В.І.

Філіпов В.В.

415Мельникова НаталіяЧернігів

КДЮСШ-2 «С»

17.02.19938.3

Ф-8.3

І-юн.Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

5111Руднідська ОлександраПрилуки

КДЮСШ «С»

17.10.19948.8І-юн.Демешко С.В.
6652Ридзель ІринаЧернігів

ЧНПУ «У»

19938.8І-юн.Кузьомко Л.М.
7987Щербата ВікторіяЧернігів ДЮСШ

«Атлет «У»

19938.9І-юн.Овчаренко І.М.

 

Біг на 60м, дівчата1996 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

12Мазур НаталкаЧернігів

КДЮСШ «У»

19967.7

Ф-7.8

ІБр. Плотіцини
238Савченко ІринаПрилуки, КДЮСШ «С»

 

01.06.19968.1

Ф-8.0

ІІСалівон Р.П.,

Марченко М.С.

3627Титаренко ВікторіяЧернігів КДЮСШ-1,МОН18.06.19988.1

Ф-8.1

ІІІАнтонова В.Г.
4179Карпенко ЛюдмилаЧернігів КДЮСШ-1,МОН30.06.19978.3

Ф-8.4

І-юн.Кривоус Н.В.
5692Редько ІваннаКоропський р-н ДЮСШ «К»21.05.19998.3

Ф-8.5

І-юн.Лучко В.Л.
6355Кунах ЮліяВасильків

Київська обл..

13.03.19998.4І-юн.Денисенко А.
711Веленчук АлінаНосівський р-н

ДЮСШ «К»

08.055.19998.5І-юн.Бочок В.А.
8507Чернікова МаринаПрилуки

ДЮСШ МОН

19968.6І-юн.Бобровська О.А.
9209Гриценко МаріяБахмацький р-н,

ДЮСШ МОН

20008.6І-юн.Білич О.А.
103Мещерська МаріяНосівський р-н29.11.19988.6І-юн.Шиша Н.О.
1115Жигун ЯнаНосівський р-н25.02.19988.7І-юн.Папіна О.П.
12730Фігура КаринаКоропський р-н ДЮСШ «К»14.11.19968.8І-юн.Лучко В.Л.
132228Данилевська НаталіяЧернігів

КДЮСШ-2 «С»

15.08.19968.8І-юн.Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

14516Півень ІринаЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

31.08.20008.8І-юн.Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

15107Буряк МаріяНосівський р-н.03.06.20018.8І-юн.Бочок В.А.
16130Ігнатчик АнастасіяБахмацький р-н,20008.9ІІ-юн.Білич О.Л.
1715Кортак ВалеріяЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

10.01.20018.9ІІ-юн.Шульга О.П.
18243Кондратенко ВікторіяБахмацький р-н20008.9ІІ-юн.Білич О.Л.
19989Кравченко АнгелінаЧернігів, ОКДЮСШ «С»19978.9ІІ-юн.Масюк А.М.
2072Литвиненко ВітаКоропський р-н ДЮСШ «К»08.01.19978.9ІІ-юн.Лучко В.Л.
21488Ковальковська АнастасіяЩорський р-н

ДЮСШ МОН

19998.9ІІ-юн.Медведьова Н.М.
22151Резнікова СвітланаНосівський р-н04.07.19998.9ІІ-юн.Бочок В.А.
23714Лобан ЮліяКозелецький р-н ДЮСШ МОН07.08.20008.9ІІ-юн.Шарак О.В.
24696Левченко ГаннаКозелецький р-н ДЮСШ МОН19988.9ІІ-юн.Шарак О.В.
25887Юхно ІннаНосівський р-н12.07.19999.0ІІ-юн.Папіна О.П.
2669Ковтун КатеринаНіжинський р-н

ДЮСШ «К»

19969.0ІІ-юн.Хоменко Д.О.
2749Батюк ГаннаЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

22.11.19989.1ІІ-юн.Кривоус Н.В.
289797Гармаш АльонаНосівський р-н22.11.19999.1ІІ-юн.Бочок В.А.
29159Васечко ОленаБахмацький р-н19979.1ІІ-юн.Білич О.Л.
30720Сморшок АльонаКозелецький р-н ДЮСШ МОН19969.1ІІ-юн.Шарак О.В.
31712Журавель ДаринаКозелецький р-н ДЮСШ МОН19999.1ІІ-юн.Шарак О.В.
32272Осипчук АльонаБахмацький р-н19999.1ІІ-юн.Білич О.Л.
33143Мороз ТетянаЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

05.11.19999.3ІІ-юн.Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

34521Баглій ВладиславаЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

02.06.19999.3ІІ-юн.Антонова В. Г.
353Дирда АлінаНосівський р-н07.05.20009.3ІІ-юн.Шиша Н.О.
3635Артеменко Ганна 28.02.20019.3ІІ-юн.Борисенко О.В.
37281Пилипенко КарінаБахмацький р-н

ДЮСШ МОН

19979.4ІІ-юн.Іванько Ю.Б.
385Веременко АнастасіяНосівський р-н.05.10.20009.4ІІ-юн.Бочок В.А.
39128Омельченко АнастасіяНосівський р-н.14.10.19999.5ІІІ-юн.Бочок В.А.
40725Фільова ІннаКозелецький р-н ДЮСШ МОН19999.5ІІІ-юн.Шарак О.В.
41222Митько ДаринаНосівський р-н19999.5ІІІ-юн.Бочок В.А.
42761Єрко АлінаКозелецький р-н ДЮСШ МОН19979.5ІІІ-юн.Шарак О.В.
43215Кулик ОлександраЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

12.12.20009.5ІІІ-юн.Шульга О.П.
4415Куфаєва ОлександраЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

21.03.19999.6ІІІ-юн.Антонова В. Г.
452Ішутіна АнастасіяНосівський р-н23.05.19989.6ІІІ-юн.Бочок В.А.
46589Михно МаріяНосівський р-н04.12.19999.6ІІІ-юн.Папіна О.П.
47580Сирбу АнастасіяЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

01.05.20009.6ІІІ-юн.Кривоус Н.В.
48126Клименко РусланаВасильків

Київська обл..

04.09.19989.7ІІІ-юн.Денисенко А.
49719Ведмідь ІринаКозелецький р-н ДЮСШ МОН19989.8ІІІ-юн.Шарак О.В.
60213Москаленко АнастасіяЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

20009.8ІІІ-юн.Хорт Т.М.
61489Бойко ОльгаЩорський р-н

ДЮСШ МОН

19989.9ІІІ-юн.Івлєв В.Ю.
6278Мокровуз ГаннаНосівський р-н01.02.200010.2б/рШиша Н.О.
63150Солонець ЮліяНосівський р-н06.04.200310.5б/рПапіна О.П.
649797Колош СніжанаНосівський р-н.22.01.200310.6б/рБочок В.А.
65203Чирва ГаннаНосівський р-н20.10.200110.7б/рШиша Н.О.
66240Петренко КатеринаБахмацький р-н2000DQб/рБілич О.Л.

 

Біг на 300 м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1266Синявська ЮліяЧернігів

КДЮСШ «У»

27.03.199142.1ІІКузьомко Л.М.
2562Литвиненко ЮліяЧернігів

КДЮСШ «У»

17.02.199143.2ІІРябов В.В.
3291Закатова ЯрославаЧернігів,

КДЮСШ-2 «С»

30.07.199443.6ІІФіліпова.В.І.

Філіпов.В.В.

4466Закатова КатеринаЧернігів

КДЮСШ-2 «С»

30.07.199444.5

 

ІІІФіліпова В.І.

Філіпов В.В.

547Ридзель ІринаЧернігів

ЧНПУ «У»

199345.0ІІІКузьомко Л.М.
6987Щербата ВікторіяЧернігів ДЮСШ

« Атлет» «У»

199345.3ІІІОвчаренко І.М.
7356Недошківська НінаМенський р-н

ДЮСШ «К»

27.01.1994DNSб/рТаратухіна Н.П.
8275Омельченко НаталіяМенський р-н

ДЮСШ «К»

15.04.1994DNSб/рТаратухіна Н.П.

 

Біг на 300 м, дівчата 1996 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

138Савченко ІринаПрилуки

КДЮСШ «С»

 

01.06.199645.3ІІІСалівон Р.П.

Марченко М.С.

2692Редько ІваннаКоропський р-н ДЮСШ «К»21.05.199946.1І-юн.Лучко В.Л.
3179Карпенко ЛюдмилаЧернігів КДЮСШ-1,МОН30.06.199746.5І-юн.Кривоус Н.В.
4969Слісаренко КатеринаЧернігів

ДЮСШ Атлет «У»

28.11.199747.0І-юн.Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

511Веленчук АлінаНосівський р-н

ДЮСШ «К»

08.055.199947.8І-юн.Бочок В.А.
637Шишигіна ДіанаПрилуки,

ДЮСШ МОН

199848.5І-юн.Бобровська О.А.
772Литвиненко ВітаКоропський р-н ДЮСШ «К»08.01.199748.9І-юн.Лучко В.Л.
815Жигун ЯнаНосівський р-н25.02.199849.1І-юн.Папіна О.П.
964Олійник ЯнаНіжинський р-н

ДЮСШ «К»

199850.1ІІ-юн.Хоменко Д.О.
107Тимченко АнастасіяНіжинський р-н

ДЮСШ «К»

199850.4ІІ-юн.Хоменко Д.О
11503Московкіна АльонаПрилуки,

ДЮСШ МОН

199650.5ІІ-юн.Бобровська О.А.
12107Буряк МаріяНосівський р-н.03.06.200150.7ІІ-юн.Бочок В.А.
13516Півень ІринаЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

31.08.200050.8ІІ-юн.Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

14151Резнікова СвітланаНосівський р-н.04.07.199950.8ІІ-юн.Бочок В.А.
15253Пилипенко КарінаБахмацький р-н,

ДЮСШ МОН

199751.1ІІ-юн.Іванько Ю.Б.
1654Дупло СвітланаЧернігів ДЮСШ

«Атлет» «У»

199751.6ІІ-юн.Овчаренко І.М.
17150Юхно ІринаНосівський р-н12.07.199951.8ІІ-юн.Папіна О.П.
1849Батюк ГаннаЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

22.11.199852.2ІІ-юн.Кривоус Н.В.
19143Мороз ТетянаЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

05.11.199952.6ІІ-юн.Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

20521Баглій ВладиславаЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

02.06.199952.9ІІ ІІ-юн.-юн.Антонова В. Г.
21213Бічук АльонаНіжинський р-н

ДЮСШ «К»

199753.1ІІ-юн.Сахно В.К.
22989Кравченко АнгелінаЧернігів ОКДЮСШ «С»199753.2ІІ-юн.Масюк А.М.
23159Васечко ОленаБахмацький р-н199753.2ІІ-юн.Білич О.Л.
24580Сирбу АнастасіяЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

01.05.200053.6ІІ-юн.Кривоус Н.В.
25130Ігнатчик АнастасіяБахмацький р-н200054.0ІІ-юн.Білич О.Л.
26272Осипчук АльонаБахмацький р-н199954.0ІІ-юн.Білич О.Л.
2715Куфаєва ОлександраЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

21.03.199954.3ІІІ-юн.Антонова В. Г.
28507Чернікова МаринаПрилуки

ДЮСШ МОН

199654.3ІІІ-юн.Бобровська О.А.
29489Бойко ОльгаЩорський р-н

ДЮСШ МОН

199854.8ІІІ-юн.Івлєв В.Ю.
3010Ісаєнко АльонаЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

07.01.199754.9ІІІ-юн.Кривоус Н.В.
31663Петренко ТетянаКозелецький р-н, ДЮСШ МОН199755.2ІІІ-юн.Сергієнко В.А.
3235Артеменко Ганна 28.02.200155.6ІІІ-юн.Борисенко О.В.
33213Москаленко АнастасіяЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

200057.8ІІІ-юн.Хорт Т.М.
342049Ращупкіна ОленаПрилуки

ДЮСШ МОН

13.09.199658.0ІІІ-юн.Ракетський А.І.
35240Петренко КатеринаБахмацький р-н,20001.02.8б/рБілич О.Л.
36671Примачок МаріяКозелецький р-н ДЮСШ МОН08.04.20011.08.7б/рЦадеха
37488Ковальковська АнастасіяЩорський р-н

ДЮСШ МОН

1999DNSб/рМедведьова Н.М.
3869Погребна ОлександраНіжинський р-н

ДЮСШ «К»

1997DNSб/рХоменко Д.О.
39275Омельченко АнастасіяМенський р-н

ДЮСШ «К»

14.10.1999DNSб/рТаратухіна Н.П.

 

Біг на 600 м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1562Литвиненко ЮліяЧернігів

КДЮСШ «У»

17.02.19911.41.5—-Рябов В.В.
2515Гомбалевська ДаринаЧернігів

КДЮСШ «У»

04.01.19911.46.5—-Рябов В.В.
3243Кондратенко ВікторіяБахмацький р-н ДЮСШ МОН1994DNS—-Білич О.Л.

 

Біг на 600 м, дівчата 1996 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

12242Стененко ЯнаПрилуки

КДЮСШ «С»

07.07.19961.45.6—-Марченко М.Г.

Салівон Р.Г.

2972Слісаренко КатеринаЧернігів

ДЮСШ Атлет «У»

28.11.19971.50.0—-Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

3213Неволько МаріяБахмацький р-н ДЮСШ МОН19972.01.1—-Білич О.Л.
4467Захарченко ТетянаЩорський р-н

ДЮСШ МОН

19972.02.1—-Івлєв В.Ю.
5487Погорелко АнастасіяЩорський р-н

ДЮСШ МОН

30.06.20012.04.1—-Бережной В.Д.
639Примаченко ВікторіяЧернігів

КДЮСШ-1 МОН

24.10.19982.05.5—-Антонова В. Г.
7169Пиркал КатеринаБахмацький р-н ДЮСШ МОН19992.06.8—-Білич О.Л.
8417Олійник ДаянаРіпкінський р-н

ДЮСШ «К»

14.07.20012.09.6—-Дубоносова Н.М.

 

Біг на 1000 м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1842Олійник СвітланаЧернігів

ШВСМ «С»

31.03.19853.03.2—-Сердюк В.І.

Мирошніченко В.М.

2486Дятлова ЮліяЧернігів

ШВСМ «У»

18.07.19903.03.3—-Лагункова Н.М.

Клюєв А.О.

3663Куздоб АлінаЧернігів,

КДЮСШ-2 «С»

01.08.19913.09.7—-Філіпов В.В

Філіпова В.І.

4420Чоботар АнастасіяЧернігів

КДЮСШ «У»

11.05.19933.11.0—-Лагункова Н.М.

Клюєв А.О.

Рябов В.В.

515Май АлінаЧернігів

ДЮСШ Атлет«У»

19943.39.4—-Овчаренко І.М.
6478Бичок НаталіяЧернігів

КДЮСШ-2 «С»

04.09.1994DNS—-Філіпова О.В.

 

Біг на 1000 м, дівчата 1996 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

182Гавриш АлінаНіжин

КДЮСШ МОН

19.01.19983.20.2—-Кремез О.М.

Кремез М.П.

2247Дима ЗінаїдаРіпкінський р-н, ДЮСШ «К»18.03.19983.33.8—-Сердюк В.І.,

Дубоносова Н.М.

3178Молько НаталіяЧернігів

КДЮСШ-2 «С»

01.09.19973.38.0—-Філіпов В.В

Філіпова В.І.

464Подлісецька ВікторіяКоропський р-н

ДЮСШ «К»

12.03.19993.39.0—-Лучко В.Л.
59Козуб КарінаКоропський р-н

ДЮСШ «К»

02.08..19993.40.4—-Лучко В.Л.
617Козуб КрістінаКоропський р-н

ДЮСШ «К»

02.08..19993.41.4—-Лучко В.Л.
720Овсякова КатеринаПрилуцьки р-н ДЮСШ МОН23.02.19983.39.9—-Куц А.С.
8253Дупло СвітланаЧернігів

ДЮСШ Атлет «У»

1997DNS—-Овчаренко І.М.
9213Хомич ДаринаНіжинський р-н ДЮСШ «К»1996DNS—-Сахно В.К.

 

Біг на 3000 м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1842Олійник СвітланаЧернігів

ШВСМ «С»

31.03.198510.27.7ІІСердюк В.І.

Мирошніченко В.М.

2965Куздоб ВікторіяЧернігів

КДЮСШ-2 «С»

01.08.199111.12.2ІІФіліпов В.В

Філіпова В.І.

 

Стрибки у довжину, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

187Мельникова НаталіяЧернігів

КДЮСШ-2 «С»

17.02.19934.94ІІІФіліпов В.В

Філіпова В.І.

230Чуйко МаринаПрилуки

КДЮСШ «С»

30.07.19954.50ІІІМарченко М.Г.

Салівон Р.П.

 

Стрибки у довжину, дівчата 1996 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

138Мазур НаталіяЧернігів

КДЮСШ «У»

19965.13ІІБр. Плотіцини
22228Данилевська НаталіяЧернігів

КДЮСШ-2 «С»

15.08.19964.60ІІІФіліпов В.В

Філіпова В.І.

347Клименко РусланаВасильків

Київс. обл

04.09.19984.38І-юн.Денисенко А.Н.
4355Кунах ЮліяВасильків

Київс. обл

13.03.19994.18І-юн.Денисенко А.Н.
51Слобода МаріяМенський р-н

ДЮСШ «К»

21.02.20013.87І-юн.Таратухіна Н.П.
6215Кулик ОлександраЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

12.12.20003.77ІІІ-юн.Шульга О.П.
715Кортак ВалеріяЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

10.01.20013.64ІІІ-юн.Шульга О.П.
849Лобан ЮліяКозелецький р-н

ДЮСШ МОН

07.08.20003.60ІІІ-юн.Шарак О.В.
967Проценко ЮліяПрилуцький р-н

ДЮСШ МОН

26.07.19973.51ІІІ-юн.Васенко М.О.
10345Журавель ДіанаКозелецький р-н

ДЮСШ МОН

1999Х Шарак О.В.

 

Стрибки у висоту, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

164Слобода ДаринаМенський р-н

ДЮСШ «К»

19.06.1995155ІІТаратухіна Н.П.

 

 

Стрибки у висоту, дівчата 1996 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

15Журило ОльгаМенський р-н ДЮСШ МОН20.02.1997150ІІТерпицька І.Л.
2368Назарін ЮліяПрилуцький р-н ДЮСШ МОН10.01.1999140ІІІЧекалін С.П.
39Андрущенко ЯрославаПрилуцький р-н ДЮСШ МОН12.02.1999130І-юн.Чекалін С.П.
464Слобода МаріяМенський р-н

«ДЮСШ К»

2001130І-юн.Таратухіна Н.П.
512Ткаченко ЮліяМенський р-н

«ДЮСШ К»

16.05.1996130І-юн.Таратухіна Н.П.
655Сидор ТамараПрилуцький р-н ДЮСШ МОН1999120ІІ-юнЧекалін С.П.
735Ращупкіна ОленаПрилуки

ДЮСШ МОН

13.09.1996115ІІІ-юн.Ракетський А.І.

 

Штовхання ядра(4,0кг), жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

197Самко МаринаНіжинський р-н

ДЮСШ «К»

199511.64ІІІСахно В.К.
2100Слобода ДаринаМенський р-н

ДЮСШ «К»

19.06.19959.30ІІІТаратухіна Н.П.

 

Штовхання ядра (3,0кг), дівчата 1996 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

156Наумчик ОленаМенський р-н

ДЮСШ «К»

01.10.199911.58ІІІТаратухіна Н.П.
246Полоз ОленаМенський р-н

ДЮСШ «К»

12.03.199911.54ІІІТаратухіна Н.П.
334Калашник ОльгаНіжин

ДЮСШ МОН

30.04.19999.43І-юн.Кремез О.М.

Кремез М.П.

422Василенко МаріяНіжин

ДЮСШ МОН

18.02.19979.30І-юн.Кремез О.М.

Кремез М.П.

512Лазаренко ВалеріяЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

20.11.19968.69І-юн.Середа О.А.
616Далте АнастасіяМенський р-н

ДЮСШ «К»

16.10.20008.36І-юн.Таратухіна Н.П.
7234Кондрашевська КарінаНіжин

ДЮСШ МОН

18.03.19978.33І-юн.Кремез О.М.

Кремез М.П.

82Кочура АнастасіяЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

15.04.19978.08І-юн.Середа О.А.
911Петренко ТетянаКозелецький р-н ДЮСШ МОН19977.67ІІ-юнСергієнко В.А.
1023Білоштан МаріяБахмацький р-н

ДЮСШ «К»

20007.50ІІ-юнМалашенко І.О.
1145Бреус КатеринаМенський р-н

ДЮСШ «К»

24.10.19977.35ІІ-юнТаратухіна Н.П.
1212Шелест АнастасіяНосівський р-н25.12.19997.17ІІ-юнШиша Н.О.
1378Мокровуз КатеринаНосівський р-н01.01.19986.22ІІІ-юнШиша Н.О.
1461Гринішина НаталіяБровари

Київська обл.

199810.64  п/кІІІРевенко Т.М.

Костюченко В.Г.

153Острик ГалинаБровари

Київська обл.

19978.66     п/кІ-юн.Костюченко В.Г.

Ревенко В.О.

 

Головний суддя змагань                                                                                                        (Рябов В.В.)

 

Головний секретар змагань                                                                                                (Антонова В.Г.)

 

6 комментариев

  1. Куц Анатолий Семенович :

    Все хорошо Только в прижках в высоту Степаненко,Рацин, Ивахненко Прилукская районная ДЮСШ,а не городская,а их тренер Кравченко Григорий Николаевич

    • Владимир :

      Кравченку Г.Н. нужно научиться правильно заполнять стартовые карточки, а не указывать только фамилию спортсмена.

  2. Тихий :

    Большое спасибо за результаты! Огорчает одно – как много участников у детей, и как мало среди взрослых.

  3. vetal6 :

    Еще пару лет таких условий и взрослых участников не будет

  4. vetal6 :

    Мы будем всю жизнь выступать))))

Leave a Reply to Владимир