Відділ з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації
Обласна федерація легкої атлетики
Чемпіонат області з легкої атлетики в приміщенні
20 грудня 2012 р. м. Бровари, Київська обл.
Особисті результати
Біг на 60м з/б, юнаки 1996 р.н. і молодші
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 287 | Музиченко Дмитро | Прилуки,ДЮСШ МОН | 11.05.1996 | 9.4 Ф – 9.4 | І-юн. | Ракетський А.І. |
2 | 973 | Сташук Ярослав | Козелецький р-н, МОН | 09.12.1996 | 9.4 Ф – 9.5 | І-юн. | Шарак О.В. |
3 | 826 | Черненко Максим | Прилуки,ДЮСШ МОН | 1996 | 9.7 Ф – 9.8 | І-юн. | Ракетський А.І. |
4 | 39 | Бреус Артем | Менський р-н, ДЮСШ МОН | 04.09.1997 | 9.9 | І-юн. | Терпицька І.Л. |
5 | 698 | Черненко Кирило | МОН | 06.07.1997 | 10.0 | І-юн. | Мачульний Є.В. |
6 | 293 | Степаненко Вадим | Прилуцький р-н ДЮСШ МОН | 27.02.1998 | 10.3 | ІІ-юн. | Кравченко Г.Н. |
7 | 293 | Парган Максим | Прилуцький р-н ДЮСШ МОН | 18.03.1997 | 10.6 | ІІ-юн. | Чекалін С.П. |
8 | 4 | Івахненко Євген | Прилуки,ДЮСШ МОН | 18.06.1999 | 11.5
| б/р | Ракетський А.І. |
Біг на 60м, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 900 | Костюченко Сергій | Менський р-н, ДЮСШ МОН | 20.02.1990 | 6.8 Ф-6.8 | І | Терпицька І.Л. |
2 | 445 | Кравець Максим | Чернігів, ОКДЮСШ «С» | 08.04.1984 | 7.0 Ф-6.9 | І | Луценко В.В. |
3 | 967 | Горбач Олександр | Чернігів, КДЮСШ «У» | 26.02.1990 | 6.9 Ф-7.0 | І | Кузьомко Л.М. |
4 | 75 | Ступак Ігор | Чернігів, КДЮСШ «У» | 15.09.1991 | 7.0 Ф-7.0 | ІІ | Кузьомко Л.М. |
5 | 6 | Йовчик Олександр | Чернігів, КДЮСШ «У» | 01.07.1992 | 7.0 Ф-7.2 | ІІ | Кузьомко Л.М. |
6 | 230 | Стоцький Вадим | Чернігів , ЧНПУ | 1991 | 7.1 | ІІ | Кузьомко Л.М. |
7 | 964 | Манукян Качаван | Чернігів , ЧНПУ | 26.01.1993 | 7.2 | ІІІ | Кузьомко Л.М. |
8 | 28 | Матвійчук Павло | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 1993 | 7.2 | ІІІ | Овчаренко І.М. |
9 | 713 | Тритяченко Олександр | Прилуки, КДЮСШ «С» | 20.10.1993 | 7.2 | ІІІ | Салівон Р.І., Марченко М.С. |
10 | 16 | Молько Артем | Чернігів, КДЮСШ-2 «С» | 05.02.1995 | 7.3 | ІІІ | Філіпова В.І. |
11 | 978 | Дворніков Андрій | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 06.01.1995 | 7.3 | ІІІ | Кузьомко Л.М. Вятіорець С.Є.
|
12 | 1 | Приходько Дмитро | Чернігів, ОКДЮСШ «С» | 14.04.1994 | 7.3 | ІІІ | Луценко В.В. |
13 | 244 | Дяченко Роман | Ніжинський р-н «К | 1989 | 7.3 | ІІІ | Сахно В.К |
14 | 961 | Пустовгар Олександр | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 17.05.1994 | 7.3 | ІІІ | Вятіорець С.Е. Середа С.С. |
15 | 472 | Єгорченко Денис | Чернігів, КДЮСШ-2 «С» | 13.01.1991 | 7.3 | ІІІ | Філіпов В.В. Філіпова В.І. |
16 | 21 | Киданчук Петро | Чернігів, КДЮСШ «У» | 1989 | 7.4 | ІІІ | Бр. Плотіцини |
17 | 287 | Дубовик Віктор | Чернігів, КДЮСШ-2 «С» | 25.09.1995 | 7.4 | ІІІ | Дудко Т.А. |
18 | 215 | Цокота Владислав | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 08.07.1995 | 7.4 | ІІІ | Вятіорець С.Е. Середа С.С. |
19 | 150 | Гончаров Сергій | Чернігів , ЧНПУ | 1992 | 7.4 | ІІІ | Кузьомко Л.М. |
20 | 2226 | Пузирний Олександр | Чернігів, ОКДЮСШ «С» | 03.10.1995 | 7.5 | ІІІ | Луценко В.В. |
21 | 457 | Олійник Антон | Ніжинський р-н «К | 1993 | 7.5 | ІІІ | Хоменко Д.О. |
22 | 94 | Резвін Андрій | Ніжинський р-н «К | 1991 | 7.5 | ІІІ | Сахно В.К. |
23 | 160 | Черняк Сергій | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 1994 | 7.5 | ІІІ | Овчаренко І.М. |
24 | 12 | Синіцин Денис | Чернігів, КДЮСШ-2 «С» | 23.02.1992 | 7.5 | ІІІ | Філіпов В.В. Філіпова В.І. |
25 | 810 | Позняк Василь | Чернігів, КДЮСШ «У» | 1995 | 7.6 | І-юн. | Бр. Плотіцини |
26 | 175 | Кулік Дмитро | Чернігів, КДЮСШ-2 «С» | 22.05.1995 | 7.8 | І-юн. | Бр. Філіппови |
27 | 88 | Матюха Леон | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 1995 | 7.9 | ІІ-юн. | Буланов О.М. |
Біг на 60м, юнаки 1996 р.н. і молодші
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 2034 | Мартиненко Олексій | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 30.01.1997 | 7.3 Ф-7.3 | ІІІ | Шарак О.В. |
2 | 479 | Гарига Максим | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 06.10.1996 | 7.4 Ф-7.4 | ІІІ | Коновалова Л.В. Філіпова В.І. |
3 | 13 | Гавриленко Єгор | Чернігів КДЮСШ «У» | 1996 | 7.5 Ф-7.6 | ІІІ | Бр. Плотіцини |
4 | 25 | Бреус Артем | Менський р-н ДЮСШ МОН | 04.09.1997 | 7.5 Ф-7.6 | ІІІ | Терпицька І.Л. |
5 | 39 | Сташук Ярослав | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 09.12.1996 | 7.5 | ІІІ | Шарак О.В. |
6 | 207 | Сторубльов Артем | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 1998 | 7.6 | І-юн. | Іванько Ю.Б. |
7 | 357 | Паляниця Дмитро | Прилуцький р-н ДЮСШ МОН | 05.04.1997 | 7.6 | І-юн. | Жук Є.В. |
8 | 721 | Сила Ярослав | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 19.05.1997 | 7.6 | І-юн. | Вятіорець С.Е., Середа С.С. |
9 | 733 | Крищенко Максим | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 1996 | 7.6 | І-юн. | Шарак О.В. |
10 | 416 | Малинка Костянтин | Прилуки ДЮСШ МОН | 1997 | 7.6 | І-юн. | Бобровська О.А. |
11 | 965 | Бугай Олександр | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 22.01.1997 | 7.7 | І-юн. | Вятіорець С.Е. Середа С.С. |
12 | 523 | Забіяка Сергій | Прилуки ДЮСШ МОН | 1996 | 7.7 | І-юн. | Бобровська О.А |
13 | 394 | Мироненко Костянтин | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 26.09.1998 | 7.7 | І-юн. | Красільник Т.С. |
14 | 353 | Вялець Денис | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 12.01.1997 | 7.7 | І-юн. | Антонова В.Г. |
15 | 724 | Боголій Денис | Козелецький р-н, ДЮСШ МОН | 1996 | 7.7 | І-юн. | Шарак О.В. |
16 | 45 | Істомін Святослав | Ніжин КДЮСШ МОН | 15.03.1999 | 7.8 | І-юн. | Кремез О.М. Кремез М.П. |
17 | 710 | Кущ Віктор | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 30.08.1998 | 7.9 | ІІ-юн. | Сергієнко В.А. |
18 | 356 | Семенов Андрій | Прилуцький р-н ДЮСШ МОН | 1996 | 7.9 | ІІ-юн. | Куц А.С. |
19 | 10 | Дєментов Богдан | Чернігів КДЮСШ «У» | 1997 | 7.9 | ІІ-юн. | Бр. Плотіцини |
20 | 100 | Пилипчук Борис | Ніжинський р-н «К | 1997 | 8.0 | ІІ-юн. | Хоменко Д.О. |
21 | 13 | Шаріко Дмитро | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 22.07.1999 | 8.0 | ІІ-юн. | Кривоус Н.В. |
22 | 172 | Тосенко Демід | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 26.01.1999 | 8.1 | ІІ-юн. | Філіпов В.В. Філіпова В.І. |
23 | 990 | Багмет Олег | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 19.04.1997 | 8.1 | ІІ-юн. | Вятіорець С.Е. Середа С.С. |
24 | 541 | Бунін Олександр | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 18.05.1997 | 8.1 | ІІ-юн. | Луценко В.В. |
25 | 13 | Горбачов Владислав | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 18.05.1998 | 8.1 | ІІ-юн. | Антонова В.Г. |
26 | 39 | Ковалевський Кирил | Ніжин КДЮСШ МОН | 04.09.1999 | 8.2 | ІІІ-юн. | Кремез О.М. Кремез М.П. |
27 | 705 | Суботін Ярослав | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 05.05.1997 | 8.2 | ІІІ-юн. | Гриченко Н.В. |
28 | 4 | Немченко Тарас | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 1998 | 8.2 | ІІІ-юн. | Шульга О.П. |
29 | 739 | Ішутко Володимир | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 23.10.1996 | 8.2 | ІІІ-юн. | Луценко В.В., |
30 | 295 | Артаманов Артем | Ніжин КДЮСШ МОН | 28.12.1998 | 8.3 | ІІІ-юн. | Кремез О.М. Кремез М.П. |
31 | 350 | Гончаров Ростислав | Прилуки ДЮСШ МОН | 20.04.2000 | 8.4 | ІІІ-юн. | Мачульний Є.В |
32 | 9797 | Картавцев Сергій | Носівський р-н. ДЮСШ | 20.02.1999 | 8.4 | ІІІ-юн. | Бочок В.А. |
33 | 366 | Кісельов Сергій | Прилуцький р-н ДЮСШ МОН | 22.10.1997 | 8.4 | ІІІ-юн. | Чекалін С.П. |
34 | 75 | Давиденко Кирил | Прилуки ДЮСШ МОН | 17.03.1999 | 8.6 | ІІІ-юн. | Мачульний Є.В |
35 | 355 | Шевченко Олександр | Васильків Київська Обл. | 04.03.1997 | 8.6 | ІІІ-юн. | Денисенко А. |
36 | 174 | Бучера Владислав | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 03.03.2000 | 8.6 | ІІІ-юн. | Філіпов В.В. Філіпова В.І. |
37 | 760 | Карась Валентин | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 1997 | 8.6 | ІІІ-юн. | Шарак О.В. |
38 | 353 | Парфенов Данило | Прилуки ДЮСШ МОН | 18.03.1999 | 8.7 | б/р | Ракетський А.І. |
39 | 171 | Морозов Артем | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 24.12.1998 | 8.7 | б/р | Філіпов В.В. Філіпова В.І. |
40 | 369 | Рацин Владислав | Прилуцький р-н ДЮСШ МОН | 1999 | 8.8 | б/р | —– |
41 | 631 | Гриченко Євген | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 12.08.2000 | 8.8 | б/р | Гриченко Н.В. |
42 | 350 | Кісімов Олександр | Прилуцький р-н ДЮСШ МОН | 22.07.1999 | 8.9 | б/р | Чекалін С.П. |
43 | 170 | Купрієнко Артем | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 30.07.1999 | 8.9 | б/р | Філіпов В.В. Філіпова В.І. |
44 | 32 | Ярмоленко Юрій | Носівський р-н | 11.04.2000 | 9.2 | б/р | Борисенко О.В. |
45 | 516 | Сергієнко Владислав | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 30.01.2000 | 9.2 | б/р | Вятіорець С.Е., Середа С.С. |
46 | 126 | Шестокол Богдан | Васильків Київська Обл. | 16.08.1998 | 9.2 | б/р | Денисенко А. |
47 | 34 | Коробський Дмитро | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 18.09.1999 | 9.2 | б/р | Шульга О.П. |
48 | 13 | Ворчило Павло | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 25.10.1998 | 9.3 | б/р | Шульга О.П. |
49 | 887 | Гуленко Сергій | Носівський р-н. ДЮСШ | 11.05.2001 | 9.4 | б/р | Папіна О.П. |
50 | 990 | Оніщенко Роман | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 1999 | 9.4 | б/р | Масюк А.М. |
51 | 462 | Федченко Юрій | Щорськй р-н ДЮСШ «К» | 1998 | 9.5 | б/р | Лаходінов Є.О. |
52 | 15 | Солонець Артур | Носівський р-н ДЮСШ | 16.02.2001 | 9.6 | б/р | Папіна О.П. |
53 | 3 | Олешко Павло | Носівський р-н ДЮСШ | 2002 | 9.6 | б/р | Шиша Н.О. |
54 | 78 | Білодід Максим | Носівський р-н ДЮСШ | 2001 | 10.0 | б/р | Шиша Н.О. |
55 | 203 | Кравченко Владислав | Носівський р-н ДЮСШ | 2000 | 10.2 | б/р | Шиша Н.О. |
56 | 650 | Назаренко Ігор | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 29.04.2002 | 10.3 | б/р | Цадеха |
57 | 709 | Музиченко Дмитро | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 13.02.2002 | 10.7 | б/р | Цадеха |
58 | 18 | Рудік Денис | Ніжин КДЮСШ МОН | 20.10.1996 | 7.2 Ф-DNS | ІІІ | Кремез О.М. Кремез М.П. |
59 | 967 | Вовк Данило | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 16.05.2001 | DQ | б/р | Корецька С.М. |
Біг на 300 м, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 967 | Горбач Олександр | Чернігів, КДЮСШ «У» | 26.02.1990 | 36.9 | ІІ | Кузьомко Л.М. |
2 | 2207 | Єрмоленко Андрій | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 23.12.1991 | 37.0 | ІІ | Сердюк В.І. |
3 | 75 | Ступак Ігор | Чернігів КДЮСШ «У» | 15.09.1991 | 37.2 | ІІ | Кузьомко Л.М. |
4 | 2209 | Голуб Владислав | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 25.10.1991 | 37.5 | ІІ | Філіпов В.В. Філіпова В.І. |
5 | 978 | Дворніков Андрій | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 06.01.1995 | 37.5 | ІІ | Кузьомко Л.М. Вятіорець С.Е.
|
6 | 244 | Дяченко Роман | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 1989 | 38.5 | ІІІ | Сахно В.К |
7 | 150 | Гончаров Сергій | Чернігів , ЧНПУ | 1992 | 38.7 | ІІІ | Кузьомко Л.М. |
8 | 94 | Резвін Андрій | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 1991 | 39.1 | ІІІ | Сахно В.К |
9 | 457 | Олійник Антон | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 1993 | 39.1 | ІІІ | Хоменко Д.О. |
10 | 1263 | Стоцький Вадим | Чернігів КДЮСШ «У» | 1991 | 39.3 | Кузьомко Л.М. | |
11 | 964 | Манукян Качаван | Чернігів , ЧНПУ | 26.01.1993 | 39.3 | ІІІ | Кузьомко Л.М. |
12 | 16 | Молько Артем | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 05.02.1995 | 39.6 | ІІІ | Філіпова В.І. |
13 | 472 | Єгорченко Денис | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 13.01.1991 | 39.9 | ІІІ | Філіпов В.В. Філіпова В.І. |
14 | 175 | Кулік Дмитро | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 22.05.1995 | 39.9 | ІІІ | Філіпов В.В. Філіпова В.І. |
15 | 1 | Приходько Дмитро | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 14.04.1994 | 39.9 | ІІІ | Луценко В.В., |
16 | 28 | Матвійчук Павло | Чернігів ДЮСШ «Атлет» «У» | 1993 | 40.5 | ІІІ | Овчаренко І.М. |
17 | 256 | Хоменко Дмитро | Ніжинський р-н «К» | 1982 | 40.8 | ІІІ | Сахно В.К |
18 | 961 | Пустовгар Олександр | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 17.05.1994 | 41.1 | І-юн. | Вятіорець С.Е., Середа С.С. |
19 | 194 | Музика Максим | Чернігів, КДЮСШ «У» | 12.06.1995 | 41.1 | І-юн. | Рябов В.В. |
20 | 518 | Ткаченко Сергій | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 1995 | 41.5 | І-юн. | Білащенко О.М. |
21 | 160 | Черняк Сергій | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 1994 | 41.8 | І-юн. | Овчаренко І.М. |
22 | 112 | Краснай Денис | Чернігів, КДЮСШ-2 «С» | 27.05.1993 | 42.0 | І-юн. | Філіпов В.В. Філіпова В.І. |
23 | 215 | Цокота Владислав | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 08.07.1995 | 42.2 | ІІ-юн. | Вятіорець С.Е., Середа С.С. |
24 | 525 | Бойченко Владислав | Прилуки ДЮСШ МОН | 1995 | 42.4 | ІІ-юн. | Бобровська О.А. |
25 | 31 | Брачун Олег | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 1994 | 42.6 | ІІ-юн. | Овчаренко І.М. |
26 | 965 | Козлов Сергій | Чернігів, ОКДЮСШ «С» | 1995 | 43.2 | ІІ-юн. | Масюк А.М. |
27 | 77 | Секера Дмитро | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 1994 | DQ | б/р | Сахно В.К |
Біг на 300 м, юнаки 1996р.н. і молодші
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 479 | Гарига Максим | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 06.10.1996 | 39.0 | ІІІ | Коновалова Л.В. Філіпова В.І. |
2 | 2034 | Мартиненко Олексій | Козелецький р-н, ДЮСШ МОН | 30.01.1997 | 39.8 | ІІІ | Шарак О.В. |
3 | 25 | Бреус Артем | Менський р-н ДЮСШ МОН | 04.09.1997 | 40.4 | ІІІ | Терпицька І.Л. |
4 | 721 | Сила Ярослав | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 19.05.1997 | 40.5 | ІІІ | Вятіорець С.Е. Середа С.С. |
5 | 22 | Савенко Олександр | Ніжинський р-н ДЮСШ «К | 1996 | 40.8 | ІІІ | Хоменко Д.О. |
6 | 287 | Музиченко Дмитро | Прилуки ДЮСШ МОН | 11.05.1996 | 40.8 | ІІІ | Ракетський А.І. |
7 | 965 | Бугай Олександр | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 22.01.1997 | 40.9 | ІІІ | Вятіорець С.Е., Середа С.С. |
8 | 13 | Гавриленко Єгор | Чернігів КДЮСШ «У» | 1996 | 41.0 | І-юн. | Бр. Плотіцини |
9 | 356 | Семенов Андрій | Прилуцький р-н ДЮСШ МОН | 22.01.1998 | 41.5 | І-юн. | Куц. А.С. |
10 | 357 | Паляниця Дмитро | Прилуцький р-н ДЮСШ МОН | 05.04.1997 | 42.2 | ІІ-юн. | Жук Є В. |
11 | 207 | Сторубльов Артем | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 1998 | 42.6 | ІІ-юн. | Іванько Ю.Б. |
12 | 523 | Забіяка Сергій | Прилуки ДЮСШ МОН | 1996 | 42.8 | ІІ-юн. | Бобровська О.А |
13 | 538 | Підлісецький Максим | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 18.04.1996 | 42.9 | ІІ-юн. | Білащенко О.М. |
14 | 826 | Черненко Максим | Прилуки ДЮСШ МОН | 1996 | 43.1 | ІІ-юн. | Ракетський А.І. |
15 | 100 | Пилипчук Борис | Ніжинський р-н «К | 1997 | 43.3 | ІІ-юн. | Хоменко Д.О. |
16 | 13 | Полюшко Владислав | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 09.09.1997 | 43.4 | ІІ-юн. | Білащенко О.М. |
17 | 964 | Паляниця Олександр | Прилуки ДЮСШ МОН | 06.01.1998 | 43.5 | ІІ-юн. | Мачульний Є.В |
18 | 710 | Кущ Віктор | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 30.08.1998 | 43.5 | ІІ-юн. | Сергієнко В.А. |
19 | 468 | Сахута Павло | Щорський р-н ДЮСШ МОН | 1996 | 43.7 | ІІ-юн. | Медведьова Н.М. |
20 | 71 | Черненко Кирило | Прилуки ДЮСШ МОН | 06.07.1997 | 43.7 | ІІ-юн. | Мачульний Є.В |
21 | 416 | Малинка Костянтин | Прилуки ДЮСШ МОН | 1997 | 43.8 | ІІ-юн. | Бобровська О.А. |
22 | 39 | Лінейко Анддрій | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 1997 | 44.0 | ІІ-юн. | Хоменко Д.О. |
23 | 13 | Горбачов Владислав | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 18.05.1998 | 44.1 | ІІІ-юн. | Антонова В.Г. |
24 | 541 | Бунін Олександр | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 18.05.1997 | 44.1 | ІІІ-юн. | Луценко В.В. |
25 | 705 | Суботін Ярослав | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 05.05.1997 | 44.8 | ІІІ-юн. | Гриченко Н.В. |
26 | 464 | Шульга Михайло | Щорський р-н ДЮСШ МОН | 1998 | 45.0 | ІІІ-юн. | Лаходінов Є.А. |
27 | 9797 | Картавцев Сергій | Носівський р-н | 20.02.1999 | 46.0 | ІІІ-юн. | Бочок В.А. |
28 | 13 | Шаріко Дмитро | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 22.07.1999 | 46.1 | ІІІ-юн. | Кривоус Н.В. |
29 | 350 | Бочаров Ростислав | Прилуки ДЮСШ МОН | 20.04.2000 | 46.2 | ІІІ-юн. | Мачульний Є.В |
30 | 175 | Бочок Єген | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 26.03.1997 | 47.1 | ІІІ-юн. | Філіпов В.В. Філіпова В.І. |
31 | 353 | Вялець Денис | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 12.01.1997 | 47.2 | ІІІ-юн. | Антонова В.Г. |
32 | 990 | Багмет Олег | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 19.04.1997 | 47.6 | б/р | Вятіорець С.Є Середа С.С. |
33 | 479 | Воробей Вячеслав | Щорський р-н ДЮСШ «К» | 29.04.1997 | 48.0 | б/р | Костеневич К.В. |
34 | 631 | Гриченко Євген | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 12.08.2000 | 49.1 | б/р | Гриченко Н.В. |
35 | 969 | Чернобай Микола | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 2000 | 49.7 | б/р | Масюк А.М. |
36 | 171 | Морозов Артем | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 24.12.1998 | 50.5 | б/р | Філіпов В.В. Філіпова В.І. |
37 | 75 | Давиденко Кирил | Прилуки ДЮСШ МОН | 17.09.1999 | 50.7 | б/р | Мачульний Є.В |
38 | 170 | Купрієнко Артем | Прилуки ДЮСШ МОН | 30.07.1999 | 51.2 | б/р | Мачульний Є.В |
39 | 484 | Медведьов Руслан | Щорський р-н ДЮСШ МОН | 2000 | 51.6 | б/р | Медведьова Н.М. |
40 | 967 | Вовк Данило | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 16.05.2001 | 52.0 | б/р | Корецька С.М. |
41 | 462 | Федченко Юрій | Щорський р-н ДЮСШ МОН | 1998 | 52.5 | б/р | Лаходінов Є.А. |
42 | 990 | Оніщенко Роман | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 1999 | 54.7 | б/р | Масюк А.М. |
43 | 32 | Ярмоленко Юрійц | 11.04.2000 | 54.8 | б/р | Борисенко О.В. | |
44 | 516 | Сергієнко Владислав | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 30.01.2000 | 55.6 | б/р | Вятіорець С.Є. Середа С.С. |
45 | 295 | Артамонов Артем | Ніжин, КДЮСШ МОН | 28.12.1998 | DNS | б/р | Кремез О.М. Кремез М.П. |
Біг на 600 м, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 870 | Дубоносов Віталій | Ріпкінський р-н «У» | 1985 | 1.24.5 | —- | Сердюк В.І., Дубоносова Н.М. |
2 | 2207 | Єрмоленко Андрій | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 23.12.1991 | 1.25.1 | —- | Сердюк В.І. |
3 | 20 | Помилой Олександр | Чернігів КДЮСШ «У» | 28.10.1990 | 1.28.2 | —- | Рябов В.В. |
4 | 112 | Краснай Денис | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 27.05.1993 | 1.33.4 | —- | Філіпов В.В. Філіпова В.І. |
5 | 518 | Ткаченко Сергій | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 1995 | 1.34.4 | —- | Білащенко О.В. |
6 | 39 | Шарий Євгеній | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 1995 | 1.37.7 | —- | Сахно В.К |
7 | 488 | Чех Володимир | Чернігів, КДЮСШ «У» | 16.06.1995 | 1.38.0 | —- | Лагункова Н.М. |
Біг на 600 м, юнаки 1996 р.н.і молодші
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 364 | Тараско Павло | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 29.01.1997 | 1.28.6 | —- | Луценко В.В. |
2 | 179 | Роговий Владислав | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 03.12.1997 | 1.30.6 | —- | Білич О.Л. |
3 | 22 | Короп Костянтин | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 1996 | 1.31.4 | —- | Хоменко Д.О. |
4 | 175 | Мироненко Костянтин | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 26.09.1998 | 1.33.9 | —- | Красільник Т.С. |
5 | 72 | Єрофєев Андрій | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 1996 | 1.40.5 | —- | Хоменко Д.О. |
6 | 208 | Лутченко Микита | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 17.09.1998 | 1.44.4 | —- | Луценко В.В. |
7 | 242 | Білоногов Олександр | Ріпкінський р-н, ДЮСШ «К» | 21.07.1997 | 1.44.6 | —- | Дубоносова Н.М. |
8 | 631 | Телушков Сергій | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 27.03.1998 | 1.52.7 | —– | Антонова В.Г. |
9 | 15 | Білан Михайло | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 15.02.2000 | 2.00.2 | —– | Кривоус Н.В. |
10 | 397 | Пахомов Леонід | Щорський р-н ДЮСШ «К» | 19.10.1998 | 2.09.4 | —— | Бережной В.Д. |
11 | 487 | Толіман Дмитро | Щорський р-н ДЮСШ «К» | 09.05.1999 | DNS | —– | Костеневич К.В. |
Біг на 1000 м, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 974 | Голуб Владислав | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 25.10.1991 | 2.35.8 | —- | Філіпов В.В. Філіпова В.І. |
2 | 256 | Хоменко Дмитро | Ніжинський р-н ДЮСШ «К | 1982 | 2.45.7 | —– | Сахно В.К. |
3 | 15 | Кровлайдіс Сергій | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 1978 | 2.46.1 | —– | Сердюк В.І. |
4 | 391 | Бабак Євгеній | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 1994 | 2.46.3 | —– | Бережной В.Д. Сердюк В.І. |
5 | 77 | Секера Дмитро | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 1994 | 2.46.6 | —- | Сахно В.К. |
6 | 89 | Суклітов Іван | Чернігів КДЮСШ «У» | 23.08.1995 | 2.47.8 | —– | Клюєв А.О.
|
7 | 785 | Романенко Олександр | Ніжинський р-н, ДЮСШ «К» | 1984 | 2.50.4 | —- | Сахно В.К. |
8 | 77 | Вакулко Ярослав | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 1994 | 2.50.6 | —- | Сахно В.К. |
9 | 518 | Ткаченко Сергій | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 1995 | 2.55.7 | —– | Білащенко О.В. |
10 | 194 | Музика Максим | Чернігів КДЮСШ «У» | 12.06.1995 | 2.56.2 | —- | Рябов В.В. |
11 | 123 | Шевченко Роман | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 1993 | 3.07.9 | —- | Сахно В.К. |
Біг на 1000 м, юнаки 1996 р.н. і молодші
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 179 | Веремій Павло | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 24.04.1996 | 2.49.0 | —– | Філіпов В.В. Філіпова В.І. |
2 | 2236 | Дьогтяр Олександр | Прилуки КДЮСШ «С» | 12.01.1996 | 2.50.0 | —– | Салівон Р.І., Марченко М.С. |
3 | 368 | Івахненко Артем | Прилуцький р-н ДЮСШ МОН | 18.04.1998 | 3.00.0 | —– | Куц А.С. |
4 | 700 | Бражник Олександр | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 11.09.1998 | 3.16.1 | —– | Шарак О.В. |
5 | 44 | Воробєй Вячеслав | Щорський р-н ДЮСШ «К» | 24.09.1997 | 3.18.0 | —– | Костеневич К.В. |
6 | 538 | Підлісецький Валерій | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 1997 | 3.20.0 | —– | Білащенко О.В. |
7 | 534 | Савченко Роман | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 1996 | 3.21.0 | —– | Білащенко О.В. |
8 | 213 | Галушка Максим | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 1999 | 3.25.0 | —– | Хорт Т.М. |
9 | 713 | Білецький Денис | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 10.01.2000 | 3.37.0 | —– | Гриченко Н.В. |
10 | 13 | Полюшко Владислав | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 1997 | 3.40.2 | —– | Білащенко О.В. |
11 | 297 | Дубніков Євген | Ніжин КДЮСШ МОН | 17.10.1999 | 3.41.5. | —– | КремезО.М., Кремез М.П. |
12 | 179 | Роговий Владислав | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 1997 | 3.46.2 | —– | Білич О.Л. |
13 | 464 | Шульга Михайло | Щорський р-н ДЮСШ «К» | 1998 | DNF | —– | Лаходінов Є.О. |
Біг на 3000 м, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 975 | Олійник Павло | Чернігів ШВСМ «У» | 09.05.1988 | 8.30.0 | КМС | Сердюк В.І., Бережной В.Д. |
2 | 15 | Кровлайдіс Сергій | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 1978 | 9.17.8 | ІІ | Сердюк В.І. |
3 | 256 | Хоменко Дмитро | Ніжинський р-н, ДЮСШ «К» | 1982 | 9.38.4 | ІІІ | Сахно В.К. |
4 | 977 | Сахно Володимир | Ніжин ДЮСШ «К» | 1970 | 9.40.4 | ІІІ | Тараско О.І. |
5 | 88 | Сараб Євген | Чернігів, «С» | 18.09.1988 | 9.47.2 | ІІІ | Луценко В.В., Рябов В.В. |
6 | 222 | Кравченко Сергій | Прилуки КДЮСШ «С» | 04.03.1994 | 9.49.1 | ІІІ | Салівон Р.І., Марченко М.С. |
7 | 255 | Морачевський Василь | Чернігів КДЮСШ «У» | 12.06.1994 | 10.13.6 | ІІІ | Рябов В.В. |
8 | 123 | Шевченко Роман | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 1993 | 10.19.4 | ІІІ | Сахно В.К. |
9 | 90 | Лубенський Олександр | Чернігів ЧНПУ «У» | 09.05.1993 | 10.20.0 | ІІІ | Рябов В.В. |
Біг на 3000 м, юнаки 1995 р.н. і молодші
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 516 | Корогод Дмитро | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 30.07.1996 | 10.21.8 | І-юн. | Хорт Т.М. |
2 | 663 | Сергієнко Олег | Козелецький р-н, ДЮСШ МОН | 10.09.1996 | 10.30.8 | І-юн. | Сергієнко В.А. |
3 | 13 | Підлісецький Максим | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 1996 | 10.35.0 | І-юн. | Білащенко О.В. |
4 | 363 | Бездір Богдан | Прилуцький р-н ДЮСШ МОН | 17.08.1999 | 12.29.0 | б/р | Чекалін С.П. |
5 | 359 | Сердюченко Дмитро | Прилуцький р-н ДЮСШ МОН | 21.05.1999 | 12.45.8 | б/р | Чекалін С.П. |
Стрибки у довжину, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 472 | Єгорченко Денис | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 13.01.1991 | 6.32 | ІІ | Філіпов В.В. Філіпова В.І. |
2 | 13 | Синіцин Денис | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 23.02.1992 | 5.87 | ІІІ | Філіпов В.В. Філіпова В.І. |
3 | 350 | Григорьєв Євген | Прилуки ДЮСШ МОН | 21.05.1995 | 5.81 | ІІІ | Ракетський А.І. |
4 | 64 | Бондаренко Владислав | Менський р-н ДЮСШ «К» | 26.03.1995 | 5.76 | І-юн. | Таратухіна Н.П. |
5 | 965 | Козлов Сергій | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 1995 | 5.35 | І-юн. | Масюк А.М. |
6 | 31 | Брачун Олег | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 1994 | 5.01 | ІІ-юн. | Овчаренко І.М. |
Стрибки у довжину, юнаки 1996 р.н. і молодші
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 39 | Сташук Ярослав | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 09.12.1996 | 5.59 | І-юн. | Шарак О.В. |
2 | 22 | Короп Костянтин | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 1999 | 5.37 | І-юн. | Хоменко Д.О. |
3 | 479 | Скоробагатько Дмитро | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 1996 | 5.28 | ІІ-юн. | Білащенко О.В. |
4 | 320 | Легкий Устин | Менський р-н ДЮСШ «К» | 08.06.1997 | 5.24 | ІІ-юн. | Таратухіна Н.П. |
5 | 398 | Акуленко Ігор | Щорськй р-н ДЮСШ «К» | 26.01.1996 | 5.07 | ІІ-юн. | Бережной В.Д |
6 | 296 | Угрін Владислав | Менський р-н ДЮСШ «К» | 15.08.1998 | 4.94 | ІІ-юн. | Таратухіна Н.П. |
7 | 11 | Котченко Олексій | Менський р-н «ДЮСШ «К» | 07.10.1998 | 4.89 | ІІ-юн. | Таратухіна Н.П. |
8 | 15 | Ткаченко Юрій | Менський р-н «ДЮСШ «К» | 15.04.1997 | 4.83 | ІІ-юн. | Таратухіна Н.П. |
9 | 33 | Якименко Ігор | Менський р-н «ДЮСШ «К» | 16.02.2000 | 4.63 | ІІІ-юн. | Таратухіна Н.П |
10 | 13 | Шаріко Дмитро | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 22.07.1999 | 4.54 | ІІІ-юн. | Кривоус Н.В. |
11 | 172 | Немченко Тарас | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 1998 | 4.52 | ІІІ-юн. | Шульга О.П. |
12 | 134 | Тосенко Демід | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 26.01.1999 | 4.47 | ІІІ-юн. | Філіпов В.В. Філіпова В.І. |
13 | 353 | Парфьонов Данило | Прилуки ДЮСШ МОН | 18.03.1999 | 4.42 | ІІІ-юн. | Ракетський А.І. |
14 | 23 | Юрченко Юрій | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 12.02.2000 | 4.25 | ІІІ-юн. | Сергієнко В.А. |
15 | 174 | Бугера Владислав | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 03.03.2000 | 4.12 | ІІІ-юн. | Філіпов В.В. Філіпова В.І. |
16 | 54 | Шалірук Денис | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 03.12.1999 | 4.01 | ІІІ-юн. | Сергієнко В.А. |
17 | 34 | Ворчило Павло | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 25.10.1998 | 3.95 | б/р | Шульга О.П. |
18 | 484 | Медведьов Руслан | Щорський р-н ДЮСШ «К» | 2000 | 3.91 | б/р | Медведьова Н.М, |
19 | 969 | Чернобай Микола | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 2000 | 3.81 | б/р | Масюк А.М. |
20 | 34 | Коробський дмитро | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 18.09.1999 | 3.62 | б/р | Шульга О.П. |
21 | 11 | Лавський Владислав | Менський р-н «ДЮСШ «К» | 16.03.2000 | Х | Таратухіна Н.П. |
Стрибки у висоту, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 25 | Лещук Денис | Чернігів ДЮСШ «К» | 16.04.1992 | 170 | ІІІ | Порядіна В.В. |
2 | 12 | Бондаренко Владислав | Менський р-, ДЮСШ «К» | 26.03.1995 | 170 | ІІІ | Таратухіна Н.П. |
3 | 45 | Григорьєв Єген | Прилуки ДЮСШ МОН | 1995 | 150 | ІІ-юн. | Ракетський А.І. |
4 | 32 | Дідур Олександр | Прилуки ДЮСШ МОН | 1995 | 145 | ІІ-юн. | Ракетський А.І. |
Стрибки у висоту, юнаки 1996 р.н. і молодші
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 23 | Рудік Денис | Ніжин КДЮСШ МОН | 1996 | 170 | ІІІ | КремезО.М., Кремез М.П. |
2 | 369 | Степаненко Вадим | Прилуцька районна ДЮСШ | 27.02.1996 | 165 | ІІІ | Кравченко Г.М. |
3 | 9 | Скоробагатько Дмитро | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 15.11.1996 | 165 | ІІІ | Білащенко О.В. |
4 | 356 | Липка Богдан | Прилуцький р-н МОН | 04.10.1997 | 155 | І-юн. | Чекалін С.П. |
5 | 366 | Парган Максим | Прилуцький р-н МОН | 18.03.1997 | 155 | І-юн. | Чекалін С.П. |
6 | 14 | Угрин Владислав | Менський р-н ДЮСШ «К» | 15.08.1998 | 155 | І-юн. | Таратухіна Н.П. |
7 | 56 | Ткаченко Юрій | Менський р-н ДЮСШ «К» | 15.04.1997 | 150 | ІІ-юн. | Таратухіна Н.П. |
8 | 11 | Лавський Владислав | Менський р-н ДЮСШ «К» | 16.03.2000 | 145 | ІІ-юн. | Таратухіна Н.П. |
9 | 22 | Черненко Кирил | Прилуки ДЮСШ МОН | 1998 | 145 | ІІ-юн. | Кравченко Г.Л. |
10 | 45 | Івахненко Євген | Прилуцька районна ДЮСШ | 1999 | 145 | ІІ-юн. | Кравченко Г.М. |
11 | 353 | Рацин Владислав | Прилуцька районна ДЮСШ | 02.01.1999 | 140 | ІІ-юн. | Кравченко Г.М. |
Штовхання ядра(7,260кг), чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 1 | Попов Роман | Чернігів КДЮСШ «У» | 18.10.1993 | 15.48 | І | Олійник В.М. Сакун С.М. |
2 | 2 | Руденко Андрій | Менський р-н ДЮСШ «К» | 1987 | 14.88 | І | Таратухіна Н.П. |
3 | 67 | Допірчук Ярослав | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 08.08.1989 | 13.59 | І | Середа О.А. |
4 | 987 | Сивенко Євген | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 04.04.1993 | 13.05 | ІІ | Середа О.А. |
5 | 56 | Зеленський Сергій | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 12.04.1993 | 11.88 | ІІ | Середа О.А. |
6 | 34 | Костюченко Георгій | Бровари Київська обл. | 1995 | 11.82 | ІІ | Ревенко Т.М. Костюченко В.Г. |
7 | 16 | Бондаренко Владислав | Менський р-н ДЮСШ «К» | 26.03.1995 | 11.15 | ІІІ | Таратухіна Н.П. |
8 | 5 | Прядко Олександр | Чернігів КДЮСШ «У» | 15.07.1992 | 10.59 | ІІІ | Олійник В.М. Сакун С.М. |
9 | 97 | Гончар Юрій | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 05.07.1993 | 10.40 | ІІІ | Середа О.А. |
10 | 56 | Шурубенко Василь | Чернігів КДЮСШ «У»
| 25.04.1993 | 10.35 | ІІІ | Середа О.А. |
11 | 456 | Соловей Іван | Чернігів, КДЮСШ «У»
| 10.03.1995 | 9.20 | ІІІ | Середа О.А. |
12 | 967 | Ракуненко Денис | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 28.07.1997 | 9.15 | ІІІ | Середа О.А. Герасименко О.М. |
13 | 90 | Школьний Руслан | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 12.07.1993 | 9.13 | ІІІ | Середа О.А. |
14 | 2168 | Бородуха Юрій | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 10.04.1997 | 8.85 | І-юн. | Середа О.А. Герасименко О.М. |
Штовхання ядра (5,0кг), юнаки 1996 р.н. і молодші
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 151 | Манжай Дмитро | Менський р-н ДЮСШ МОН | 15.04.1997 | 13.91 | ІІІ | Терпицька І.Л. |
2 | 967 | Ракуненко Денис | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 28.07.1997 | 12.22 | І-юн. | Середа О.А. Герасименко О.М. |
3 | 3 | Гресько Вадим | Бровари Київська обл. | 1997 | 11.52 | І-юн. | Костюченко В.Г. Фесенко О.О. |
4 | 973 | Позній Владислав | Козелецький р-н, ДЮСШ | 1996 | 11.48 | І-юн. | Шарак О.В. |
5 | 460 | Горовий Олександр | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 1996 | 11.17 | І-юн. | Малашенко І.О. |
6 | 2168 | Бородуха Юрій | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 10.04.1997 | 11.05 | І-юн. | Середа О.А. Герасименко О.М. |
7 | 31 | Шаховал Сергій | 09.04.1998 | 10.93 | І-юн. | Савченко А.В. | |
8 | 45 | Кравченко Дмитро | Ніжин ДЮСШ МОН | 04.02.1999 | 9.98 | ІІ-юн. | Кремез О.М. Кремез М.П. |
9 | 356 | Костенко Вячеслав | Прилуцький р-н ДЮСШ МОН | 1997 | 9.83 | ІІ-юн. | Васенко М.О. |
10 | 15 | Лучко Олександр | Ніжин ДЮСШ МОН | 27.08.1997 | 9.81 | ІІ-юн. | Кремез О.М. Кремез М.П. |
11 | 394 | Акуленко Ігор | Щорський р-н ДЮСШ МОН | 26.01.1996 | 9.31 | ІІ-юн. | Бережной В.Д. |
12 | 478 | Сергієв Євген | Щорський р-н ДЮСШ «К» | 29.07.1999 | 8.75 | ІІІ-юн. | Костеневич К.В. |
13 | 76 | Юрченко Юрій | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 12.02.2000 | 8.51 | ІІІ-юн. | Сергієнко В.А. |
14 | 11 | Струць Владислав | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 1998 | 7.11 | б/р | Малашенко І.О. |
Біг на 60м з/б, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 291 | Закатова Ярослава | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 30.07.1994 | 9.2 | ІІ | Філіпова.В.І. Філіпов.В.В. |
2 | 962 | Джиба Ганна | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 28.03.1992 | 9.8 | ІІ | Філіпова В.І. Філіпов.В.В. |
Біг на 60м з/б, дівчата 1996 р.н.і молодші
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 134 | Лимар Олена | Прилуки ДЮСШ МОН | 30.11.1997 | 9.3 | ІІ | Ракетський А.І. |
2 | 990 | Журило Ольга | Менський р-н, ДЮСШ МОН | 20.02.1997 | 10.2 | І-юн. | Терпицька І.Л. |
3 | 1263 | Назарін Юлія | Прилуцький р-н МОН | 10.01.1999 | 10.6 | ІІІ-юн. | Чекалін С.П. |
4 | 2049 | Ращупкіна Олена | Прилуки ДЮСШ МОН | 13.09.1996 | 13.1 | б/р | Ракетський А.І. |
Біг на 60м, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 266 | Шульга Євгенія | Чернігів КДЮСШ «У» | 13.09.1994 | 7.6 Ф-7.5 | КМС | Кузьомко Л.М. Вятіорець С.Є. |
2 | 962 | Синявська Юлія | Чернігів КДЮСШ «У» | 27.03.1991 | 7.7 Ф-7.6 | І | Кузьомко Л.М. |
3 | 466 | Закатова Катерина | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 30.07.1994 | 8.1 Ф-7.9 | ІІ | Філіпова В.І. Філіпов В.В. |
4 | 15 | Мельникова Наталія | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 17.02.1993 | 8.3 Ф-8.3 | І-юн. | Філіпов В.В. Філіпова В.І. |
5 | 111 | Руднідська Олександра | Прилуки КДЮСШ «С» | 17.10.1994 | 8.8 | І-юн. | Демешко С.В. |
6 | 652 | Ридзель Ірина | Чернігів ЧНПУ «У» | 1993 | 8.8 | І-юн. | Кузьомко Л.М. |
7 | 987 | Щербата Вікторія | Чернігів ДЮСШ «Атлет «У» | 1993 | 8.9 | І-юн. | Овчаренко І.М. |
Біг на 60м, дівчата1996 р.н. і молодші
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 2 | Мазур Наталка | Чернігів КДЮСШ «У» | 1996 | 7.7 Ф-7.8 | І | Бр. Плотіцини |
2 | 38 | Савченко Ірина | Прилуки, КДЮСШ «С»
| 01.06.1996 | 8.1 Ф-8.0 | ІІ | Салівон Р.П., Марченко М.С. |
3 | 627 | Титаренко Вікторія | Чернігів КДЮСШ-1,МОН | 18.06.1998 | 8.1 Ф-8.1 | ІІІ | Антонова В.Г. |
4 | 179 | Карпенко Людмила | Чернігів КДЮСШ-1,МОН | 30.06.1997 | 8.3 Ф-8.4 | І-юн. | Кривоус Н.В. |
5 | 692 | Редько Іванна | Коропський р-н ДЮСШ «К» | 21.05.1999 | 8.3 Ф-8.5 | І-юн. | Лучко В.Л. |
6 | 355 | Кунах Юлія | Васильків Київська обл.. | 13.03.1999 | 8.4 | І-юн. | Денисенко А. |
7 | 11 | Веленчук Аліна | Носівський р-н ДЮСШ «К» | 08.055.1999 | 8.5 | І-юн. | Бочок В.А. |
8 | 507 | Чернікова Марина | Прилуки ДЮСШ МОН | 1996 | 8.6 | І-юн. | Бобровська О.А. |
9 | 209 | Гриценко Марія | Бахмацький р-н, ДЮСШ МОН | 2000 | 8.6 | І-юн. | Білич О.А. |
10 | 3 | Мещерська Марія | Носівський р-н | 29.11.1998 | 8.6 | І-юн. | Шиша Н.О. |
11 | 15 | Жигун Яна | Носівський р-н | 25.02.1998 | 8.7 | І-юн. | Папіна О.П. |
12 | 730 | Фігура Карина | Коропський р-н ДЮСШ «К» | 14.11.1996 | 8.8 | І-юн. | Лучко В.Л. |
13 | 2228 | Данилевська Наталія | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 15.08.1996 | 8.8 | І-юн. | Філіпов В.В. Філіпова В.І. |
14 | 516 | Півень Ірина | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 31.08.2000 | 8.8 | І-юн. | Вятіорець С.Є. Середа С.С. |
15 | 107 | Буряк Марія | Носівський р-н. | 03.06.2001 | 8.8 | І-юн. | Бочок В.А. |
16 | 130 | Ігнатчик Анастасія | Бахмацький р-н, | 2000 | 8.9 | ІІ-юн. | Білич О.Л. |
17 | 15 | Кортак Валерія | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 10.01.2001 | 8.9 | ІІ-юн. | Шульга О.П. |
18 | 243 | Кондратенко Вікторія | Бахмацький р-н | 2000 | 8.9 | ІІ-юн. | Білич О.Л. |
19 | 989 | Кравченко Ангеліна | Чернігів, ОКДЮСШ «С» | 1997 | 8.9 | ІІ-юн. | Масюк А.М. |
20 | 72 | Литвиненко Віта | Коропський р-н ДЮСШ «К» | 08.01.1997 | 8.9 | ІІ-юн. | Лучко В.Л. |
21 | 488 | Ковальковська Анастасія | Щорський р-н ДЮСШ МОН | 1999 | 8.9 | ІІ-юн. | Медведьова Н.М. |
22 | 151 | Резнікова Світлана | Носівський р-н | 04.07.1999 | 8.9 | ІІ-юн. | Бочок В.А. |
23 | 714 | Лобан Юлія | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 07.08.2000 | 8.9 | ІІ-юн. | Шарак О.В. |
24 | 696 | Левченко Ганна | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 1998 | 8.9 | ІІ-юн. | Шарак О.В. |
25 | 887 | Юхно Інна | Носівський р-н | 12.07.1999 | 9.0 | ІІ-юн. | Папіна О.П. |
26 | 69 | Ковтун Катерина | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 1996 | 9.0 | ІІ-юн. | Хоменко Д.О. |
27 | 49 | Батюк Ганна | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 22.11.1998 | 9.1 | ІІ-юн. | Кривоус Н.В. |
28 | 9797 | Гармаш Альона | Носівський р-н | 22.11.1999 | 9.1 | ІІ-юн. | Бочок В.А. |
29 | 159 | Васечко Олена | Бахмацький р-н | 1997 | 9.1 | ІІ-юн. | Білич О.Л. |
30 | 720 | Сморшок Альона | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 1996 | 9.1 | ІІ-юн. | Шарак О.В. |
31 | 712 | Журавель Дарина | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 1999 | 9.1 | ІІ-юн. | Шарак О.В. |
32 | 272 | Осипчук Альона | Бахмацький р-н | 1999 | 9.1 | ІІ-юн. | Білич О.Л. |
33 | 143 | Мороз Тетяна | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 05.11.1999 | 9.3 | ІІ-юн. | Вятіорець С.Є. Середа С.С. |
34 | 521 | Баглій Владислава | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 02.06.1999 | 9.3 | ІІ-юн. | Антонова В. Г. |
35 | 3 | Дирда Аліна | Носівський р-н | 07.05.2000 | 9.3 | ІІ-юн. | Шиша Н.О. |
36 | 35 | Артеменко Ганна | 28.02.2001 | 9.3 | ІІ-юн. | Борисенко О.В. | |
37 | 281 | Пилипенко Каріна | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 1997 | 9.4 | ІІ-юн. | Іванько Ю.Б. |
38 | 5 | Веременко Анастасія | Носівський р-н. | 05.10.2000 | 9.4 | ІІ-юн. | Бочок В.А. |
39 | 128 | Омельченко Анастасія | Носівський р-н. | 14.10.1999 | 9.5 | ІІІ-юн. | Бочок В.А. |
40 | 725 | Фільова Інна | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 1999 | 9.5 | ІІІ-юн. | Шарак О.В. |
41 | 222 | Митько Дарина | Носівський р-н | 1999 | 9.5 | ІІІ-юн. | Бочок В.А. |
42 | 761 | Єрко Аліна | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 1997 | 9.5 | ІІІ-юн. | Шарак О.В. |
43 | 215 | Кулик Олександра | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 12.12.2000 | 9.5 | ІІІ-юн. | Шульга О.П. |
44 | 15 | Куфаєва Олександра | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 21.03.1999 | 9.6 | ІІІ-юн. | Антонова В. Г. |
45 | 2 | Ішутіна Анастасія | Носівський р-н | 23.05.1998 | 9.6 | ІІІ-юн. | Бочок В.А. |
46 | 589 | Михно Марія | Носівський р-н | 04.12.1999 | 9.6 | ІІІ-юн. | Папіна О.П. |
47 | 580 | Сирбу Анастасія | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 01.05.2000 | 9.6 | ІІІ-юн. | Кривоус Н.В. |
48 | 126 | Клименко Руслана | Васильків Київська обл.. | 04.09.1998 | 9.7 | ІІІ-юн. | Денисенко А. |
49 | 719 | Ведмідь Ірина | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 1998 | 9.8 | ІІІ-юн. | Шарак О.В. |
60 | 213 | Москаленко Анастасія | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 2000 | 9.8 | ІІІ-юн. | Хорт Т.М. |
61 | 489 | Бойко Ольга | Щорський р-н ДЮСШ МОН | 1998 | 9.9 | ІІІ-юн. | Івлєв В.Ю. |
62 | 78 | Мокровуз Ганна | Носівський р-н | 01.02.2000 | 10.2 | б/р | Шиша Н.О. |
63 | 150 | Солонець Юлія | Носівський р-н | 06.04.2003 | 10.5 | б/р | Папіна О.П. |
64 | 9797 | Колош Сніжана | Носівський р-н. | 22.01.2003 | 10.6 | б/р | Бочок В.А. |
65 | 203 | Чирва Ганна | Носівський р-н | 20.10.2001 | 10.7 | б/р | Шиша Н.О. |
66 | 240 | Петренко Катерина | Бахмацький р-н | 2000 | DQ | б/р | Білич О.Л. |
Біг на 300 м, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 266 | Синявська Юлія | Чернігів КДЮСШ «У» | 27.03.1991 | 42.1 | ІІ | Кузьомко Л.М. |
2 | 562 | Литвиненко Юлія | Чернігів КДЮСШ «У» | 17.02.1991 | 43.2 | ІІ | Рябов В.В. |
3 | 291 | Закатова Ярослава | Чернігів, КДЮСШ-2 «С» | 30.07.1994 | 43.6 | ІІ | Філіпова.В.І. Філіпов.В.В. |
4 | 466 | Закатова Катерина | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 30.07.1994 | 44.5
| ІІІ | Філіпова В.І. Філіпов В.В. |
5 | 47 | Ридзель Ірина | Чернігів ЧНПУ «У» | 1993 | 45.0 | ІІІ | Кузьомко Л.М. |
6 | 987 | Щербата Вікторія | Чернігів ДЮСШ « Атлет» «У» | 1993 | 45.3 | ІІІ | Овчаренко І.М. |
7 | 356 | Недошківська Ніна | Менський р-н ДЮСШ «К» | 27.01.1994 | DNS | б/р | Таратухіна Н.П. |
8 | 275 | Омельченко Наталія | Менський р-н ДЮСШ «К» | 15.04.1994 | DNS | б/р | Таратухіна Н.П. |
Біг на 300 м, дівчата 1996 р.н. і молодші
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 38 | Савченко Ірина | Прилуки КДЮСШ «С»
| 01.06.1996 | 45.3 | ІІІ | Салівон Р.П. Марченко М.С. |
2 | 692 | Редько Іванна | Коропський р-н ДЮСШ «К» | 21.05.1999 | 46.1 | І-юн. | Лучко В.Л. |
3 | 179 | Карпенко Людмила | Чернігів КДЮСШ-1,МОН | 30.06.1997 | 46.5 | І-юн. | Кривоус Н.В. |
4 | 969 | Слісаренко Катерина | Чернігів ДЮСШ Атлет «У» | 28.11.1997 | 47.0 | І-юн. | Вятіорець С.Є. Середа С.С. |
5 | 11 | Веленчук Аліна | Носівський р-н ДЮСШ «К» | 08.055.1999 | 47.8 | І-юн. | Бочок В.А. |
6 | 37 | Шишигіна Діана | Прилуки, ДЮСШ МОН | 1998 | 48.5 | І-юн. | Бобровська О.А. |
7 | 72 | Литвиненко Віта | Коропський р-н ДЮСШ «К» | 08.01.1997 | 48.9 | І-юн. | Лучко В.Л. |
8 | 15 | Жигун Яна | Носівський р-н | 25.02.1998 | 49.1 | І-юн. | Папіна О.П. |
9 | 64 | Олійник Яна | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 1998 | 50.1 | ІІ-юн. | Хоменко Д.О. |
10 | 7 | Тимченко Анастасія | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 1998 | 50.4 | ІІ-юн. | Хоменко Д.О |
11 | 503 | Московкіна Альона | Прилуки, ДЮСШ МОН | 1996 | 50.5 | ІІ-юн. | Бобровська О.А. |
12 | 107 | Буряк Марія | Носівський р-н. | 03.06.2001 | 50.7 | ІІ-юн. | Бочок В.А. |
13 | 516 | Півень Ірина | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 31.08.2000 | 50.8 | ІІ-юн. | Вятіорець С.Є. Середа С.С. |
14 | 151 | Резнікова Світлана | Носівський р-н. | 04.07.1999 | 50.8 | ІІ-юн. | Бочок В.А. |
15 | 253 | Пилипенко Каріна | Бахмацький р-н, ДЮСШ МОН | 1997 | 51.1 | ІІ-юн. | Іванько Ю.Б. |
16 | 54 | Дупло Світлана | Чернігів ДЮСШ «Атлет» «У» | 1997 | 51.6 | ІІ-юн. | Овчаренко І.М. |
17 | 150 | Юхно Ірина | Носівський р-н | 12.07.1999 | 51.8 | ІІ-юн. | Папіна О.П. |
18 | 49 | Батюк Ганна | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 22.11.1998 | 52.2 | ІІ-юн. | Кривоус Н.В. |
19 | 143 | Мороз Тетяна | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 05.11.1999 | 52.6 | ІІ-юн. | Вятіорець С.Є. Середа С.С. |
20 | 521 | Баглій Владислава | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 02.06.1999 | 52.9 | ІІ ІІ-юн.-юн. | Антонова В. Г. |
21 | 213 | Бічук Альона | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 1997 | 53.1 | ІІ-юн. | Сахно В.К. |
22 | 989 | Кравченко Ангеліна | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 1997 | 53.2 | ІІ-юн. | Масюк А.М. |
23 | 159 | Васечко Олена | Бахмацький р-н | 1997 | 53.2 | ІІ-юн. | Білич О.Л. |
24 | 580 | Сирбу Анастасія | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 01.05.2000 | 53.6 | ІІ-юн. | Кривоус Н.В. |
25 | 130 | Ігнатчик Анастасія | Бахмацький р-н | 2000 | 54.0 | ІІ-юн. | Білич О.Л. |
26 | 272 | Осипчук Альона | Бахмацький р-н | 1999 | 54.0 | ІІ-юн. | Білич О.Л. |
27 | 15 | Куфаєва Олександра | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 21.03.1999 | 54.3 | ІІІ-юн. | Антонова В. Г. |
28 | 507 | Чернікова Марина | Прилуки ДЮСШ МОН | 1996 | 54.3 | ІІІ-юн. | Бобровська О.А. |
29 | 489 | Бойко Ольга | Щорський р-н ДЮСШ МОН | 1998 | 54.8 | ІІІ-юн. | Івлєв В.Ю. |
30 | 10 | Ісаєнко Альона | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 07.01.1997 | 54.9 | ІІІ-юн. | Кривоус Н.В. |
31 | 663 | Петренко Тетяна | Козелецький р-н, ДЮСШ МОН | 1997 | 55.2 | ІІІ-юн. | Сергієнко В.А. |
32 | 35 | Артеменко Ганна | 28.02.2001 | 55.6 | ІІІ-юн. | Борисенко О.В. | |
33 | 213 | Москаленко Анастасія | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 2000 | 57.8 | ІІІ-юн. | Хорт Т.М. |
34 | 2049 | Ращупкіна Олена | Прилуки ДЮСШ МОН | 13.09.1996 | 58.0 | ІІІ-юн. | Ракетський А.І. |
35 | 240 | Петренко Катерина | Бахмацький р-н, | 2000 | 1.02.8 | б/р | Білич О.Л. |
36 | 671 | Примачок Марія | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 08.04.2001 | 1.08.7 | б/р | Цадеха |
37 | 488 | Ковальковська Анастасія | Щорський р-н ДЮСШ МОН | 1999 | DNS | б/р | Медведьова Н.М. |
38 | 69 | Погребна Олександра | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 1997 | DNS | б/р | Хоменко Д.О. |
39 | 275 | Омельченко Анастасія | Менський р-н ДЮСШ «К» | 14.10.1999 | DNS | б/р | Таратухіна Н.П. |
Біг на 600 м, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 562 | Литвиненко Юлія | Чернігів КДЮСШ «У» | 17.02.1991 | 1.41.5 | —- | Рябов В.В. |
2 | 515 | Гомбалевська Дарина | Чернігів КДЮСШ «У» | 04.01.1991 | 1.46.5 | —- | Рябов В.В. |
3 | 243 | Кондратенко Вікторія | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 1994 | DNS | —- | Білич О.Л. |
Біг на 600 м, дівчата 1996 р.н. і молодші
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 2242 | Стененко Яна | Прилуки КДЮСШ «С» | 07.07.1996 | 1.45.6 | —- | Марченко М.Г. Салівон Р.Г. |
2 | 972 | Слісаренко Катерина | Чернігів ДЮСШ Атлет «У» | 28.11.1997 | 1.50.0 | —- | Вятіорець С.Є. Середа С.С. |
3 | 213 | Неволько Марія | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 1997 | 2.01.1 | —- | Білич О.Л. |
4 | 467 | Захарченко Тетяна | Щорський р-н ДЮСШ МОН | 1997 | 2.02.1 | —- | Івлєв В.Ю. |
5 | 487 | Погорелко Анастасія | Щорський р-н ДЮСШ МОН | 30.06.2001 | 2.04.1 | —- | Бережной В.Д. |
6 | 39 | Примаченко Вікторія | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 24.10.1998 | 2.05.5 | —- | Антонова В. Г. |
7 | 169 | Пиркал Катерина | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 1999 | 2.06.8 | —- | Білич О.Л. |
8 | 417 | Олійник Даяна | Ріпкінський р-н ДЮСШ «К» | 14.07.2001 | 2.09.6 | —- | Дубоносова Н.М. |
Біг на 1000 м, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 842 | Олійник Світлана | Чернігів ШВСМ «С» | 31.03.1985 | 3.03.2 | —- | Сердюк В.І. Мирошніченко В.М. |
2 | 486 | Дятлова Юлія | Чернігів ШВСМ «У» | 18.07.1990 | 3.03.3 | —- | Лагункова Н.М. Клюєв А.О. |
3 | 663 | Куздоб Аліна | Чернігів, КДЮСШ-2 «С» | 01.08.1991 | 3.09.7 | —- | Філіпов В.В Філіпова В.І. |
4 | 420 | Чоботар Анастасія | Чернігів КДЮСШ «У» | 11.05.1993 | 3.11.0 | —- | Лагункова Н.М. Клюєв А.О. Рябов В.В. |
5 | 15 | Май Аліна | Чернігів ДЮСШ Атлет«У» | 1994 | 3.39.4 | —- | Овчаренко І.М. |
6 | 478 | Бичок Наталія | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 04.09.1994 | DNS | —- | Філіпова О.В. |
Біг на 1000 м, дівчата 1996 р.н. і молодші
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 82 | Гавриш Аліна | Ніжин КДЮСШ МОН | 19.01.1998 | 3.20.2 | —- | Кремез О.М. Кремез М.П. |
2 | 247 | Дима Зінаїда | Ріпкінський р-н, ДЮСШ «К» | 18.03.1998 | 3.33.8 | —- | Сердюк В.І., Дубоносова Н.М. |
3 | 178 | Молько Наталія | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 01.09.1997 | 3.38.0 | —- | Філіпов В.В Філіпова В.І. |
4 | 64 | Подлісецька Вікторія | Коропський р-н ДЮСШ «К» | 12.03.1999 | 3.39.0 | —- | Лучко В.Л. |
5 | 9 | Козуб Каріна | Коропський р-н ДЮСШ «К» | 02.08..1999 | 3.40.4 | —- | Лучко В.Л. |
6 | 17 | Козуб Крістіна | Коропський р-н ДЮСШ «К» | 02.08..1999 | 3.41.4 | —- | Лучко В.Л. |
7 | 20 | Овсякова Катерина | Прилуцьки р-н ДЮСШ МОН | 23.02.1998 | 3.39.9 | —- | Куц А.С. |
8 | 253 | Дупло Світлана | Чернігів ДЮСШ Атлет «У» | 1997 | DNS | —- | Овчаренко І.М. |
9 | 213 | Хомич Дарина | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 1996 | DNS | —- | Сахно В.К. |
Біг на 3000 м, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 842 | Олійник Світлана | Чернігів ШВСМ «С» | 31.03.1985 | 10.27.7 | ІІ | Сердюк В.І. Мирошніченко В.М. |
2 | 965 | Куздоб Вікторія | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 01.08.1991 | 11.12.2 | ІІ | Філіпов В.В Філіпова В.І. |
Стрибки у довжину, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 87 | Мельникова Наталія | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 17.02.1993 | 4.94 | ІІІ | Філіпов В.В Філіпова В.І. |
2 | 30 | Чуйко Марина | Прилуки КДЮСШ «С» | 30.07.1995 | 4.50 | ІІІ | Марченко М.Г. Салівон Р.П. |
Стрибки у довжину, дівчата 1996 р.н. і молодші
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 38 | Мазур Наталія | Чернігів КДЮСШ «У» | 1996 | 5.13 | ІІ | Бр. Плотіцини |
2 | 2228 | Данилевська Наталія | Чернігів КДЮСШ-2 «С» | 15.08.1996 | 4.60 | ІІІ | Філіпов В.В Філіпова В.І. |
3 | 47 | Клименко Руслана | Васильків Київс. обл | 04.09.1998 | 4.38 | І-юн. | Денисенко А.Н. |
4 | 355 | Кунах Юлія | Васильків Київс. обл | 13.03.1999 | 4.18 | І-юн. | Денисенко А.Н. |
5 | 1 | Слобода Марія | Менський р-н ДЮСШ «К» | 21.02.2001 | 3.87 | І-юн. | Таратухіна Н.П. |
6 | 215 | Кулик Олександра | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 12.12.2000 | 3.77 | ІІІ-юн. | Шульга О.П. |
7 | 15 | Кортак Валерія | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 10.01.2001 | 3.64 | ІІІ-юн. | Шульга О.П. |
8 | 49 | Лобан Юлія | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 07.08.2000 | 3.60 | ІІІ-юн. | Шарак О.В. |
9 | 67 | Проценко Юлія | Прилуцький р-н ДЮСШ МОН | 26.07.1997 | 3.51 | ІІІ-юн. | Васенко М.О. |
10 | 345 | Журавель Діана | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 1999 | Х | Шарак О.В. |
Стрибки у висоту, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 64 | Слобода Дарина | Менський р-н ДЮСШ «К» | 19.06.1995 | 155 | ІІ | Таратухіна Н.П. |
Стрибки у висоту, дівчата 1996 р.н. і молодші
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 5 | Журило Ольга | Менський р-н ДЮСШ МОН | 20.02.1997 | 150 | ІІ | Терпицька І.Л. |
2 | 368 | Назарін Юлія | Прилуцький р-н ДЮСШ МОН | 10.01.1999 | 140 | ІІІ | Чекалін С.П. |
3 | 9 | Андрущенко Ярослава | Прилуцький р-н ДЮСШ МОН | 12.02.1999 | 130 | І-юн. | Чекалін С.П. |
4 | 64 | Слобода Марія | Менський р-н «ДЮСШ К» | 2001 | 130 | І-юн. | Таратухіна Н.П. |
5 | 12 | Ткаченко Юлія | Менський р-н «ДЮСШ К» | 16.05.1996 | 130 | І-юн. | Таратухіна Н.П. |
6 | 55 | Сидор Тамара | Прилуцький р-н ДЮСШ МОН | 1999 | 120 | ІІ-юн | Чекалін С.П. |
7 | 35 | Ращупкіна Олена | Прилуки ДЮСШ МОН | 13.09.1996 | 115 | ІІІ-юн. | Ракетський А.І. |
Штовхання ядра(4,0кг), жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 97 | Самко Марина | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 1995 | 11.64 | ІІІ | Сахно В.К. |
2 | 100 | Слобода Дарина | Менський р-н ДЮСШ «К» | 19.06.1995 | 9.30 | ІІІ | Таратухіна Н.П. |
Штовхання ядра (3,0кг), дівчата 1996 р.н. і молодші
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | Тренери |
1 | 56 | Наумчик Олена | Менський р-н ДЮСШ «К» | 01.10.1999 | 11.58 | ІІІ | Таратухіна Н.П. |
2 | 46 | Полоз Олена | Менський р-н ДЮСШ «К» | 12.03.1999 | 11.54 | ІІІ | Таратухіна Н.П. |
3 | 34 | Калашник Ольга | Ніжин ДЮСШ МОН | 30.04.1999 | 9.43 | І-юн. | Кремез О.М. Кремез М.П. |
4 | 22 | Василенко Марія | Ніжин ДЮСШ МОН | 18.02.1997 | 9.30 | І-юн. | Кремез О.М. Кремез М.П. |
5 | 12 | Лазаренко Валерія | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 20.11.1996 | 8.69 | І-юн. | Середа О.А. |
6 | 16 | Далте Анастасія | Менський р-н ДЮСШ «К» | 16.10.2000 | 8.36 | І-юн. | Таратухіна Н.П. |
7 | 234 | Кондрашевська Каріна | Ніжин ДЮСШ МОН | 18.03.1997 | 8.33 | І-юн. | Кремез О.М. Кремез М.П. |
8 | 2 | Кочура Анастасія | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 15.04.1997 | 8.08 | І-юн. | Середа О.А. |
9 | 11 | Петренко Тетяна | Козелецький р-н ДЮСШ МОН | 1997 | 7.67 | ІІ-юн | Сергієнко В.А. |
10 | 23 | Білоштан Марія | Бахмацький р-н ДЮСШ «К» | 2000 | 7.50 | ІІ-юн | Малашенко І.О. |
11 | 45 | Бреус Катерина | Менський р-н ДЮСШ «К» | 24.10.1997 | 7.35 | ІІ-юн | Таратухіна Н.П. |
12 | 12 | Шелест Анастасія | Носівський р-н | 25.12.1999 | 7.17 | ІІ-юн | Шиша Н.О. |
13 | 78 | Мокровуз Катерина | Носівський р-н | 01.01.1998 | 6.22 | ІІІ-юн | Шиша Н.О. |
14 | 61 | Гринішина Наталія | Бровари Київська обл. | 1998 | 10.64 п/к | ІІІ | Ревенко Т.М. Костюченко В.Г. |
15 | 3 | Острик Галина | Бровари Київська обл. | 1997 | 8.66 п/к | І-юн. | Костюченко В.Г. Ревенко В.О. |
Головний суддя змагань (Рябов В.В.)
Головний секретар змагань (Антонова В.Г.)
Все хорошо Только в прижках в высоту Степаненко,Рацин, Ивахненко Прилукская районная ДЮСШ,а не городская,а их тренер Кравченко Григорий Николаевич
Кравченку Г.Н. нужно научиться правильно заполнять стартовые карточки, а не указывать только фамилию спортсмена.
Большое спасибо за результаты! Огорчает одно – как много участников у детей, и как мало среди взрослых.
Еще пару лет таких условий и взрослых участников не будет
Только, мы с тобой, Виталя, останемся))))
Мы будем всю жизнь выступать))))