Відкритий командний Чемпіонат області з легкої атлетики серед  чоловіків і жінок, юніорів та юніорок.

 

15 травня 2014 рік 

м. Славутич, л/а стадіон.

Протоколы соревнований (скачать)

 

<<< Особисті результати >>>

Біг на 100м, чоловіки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1445Кравець Максим08.04.1984Чернігів, ОКДЮСШ «С»11.0Ф-10.7КМС24Луценко В.В.
2266Йовчик Олександр01.07.1992ЧернігівКДЮСШ «У»11.1Ф-10.7КМСОс.Кузьомко Л.М.Рябов В.В.
32203Луценко Іван07.03.1987Чернігів ОКДЮСШ «С»11.0Ф-10.8КМСОс.Луценко В.В.
4370Ступак Ігор15.09.1991ЧернігівКДЮСШ «У»11.0Ф-11.2ІОс.Кузьомко Л.М.
52242Тритяченко Олександр23.10.1993ПрилукиОКДЮСШ «С»11.1Ф-11.2І21Салівон Р.П.Демешко С.В.
6964Пустовгар Олександр17.05.1994ЧернігівКДЮСШ «У»11.4ІІОс.Кузьомко Л.М.
797Дяченко Роман1989Ніжинський р-нДЮСШ  «К»11.9Ф-DNSІІІ0Сахно В.К.

 

Біг на 100м, юніори

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
12221Поздняков Олексій01.04.1995ПрилукиОКДЮСШ «С»10.6Ф-10.5КМС24Марченко М.С.Салівон Р.П.
2420Шпеко Богдан23.05.1997Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос»11.8Ф-11.4ІІ21Дубоносова Н.М.
3961Дубовик Віктор22.09.1995Чернігів,КДЮСШ -2 «С»11.7Ф-11.5ІІОс.Бр.Філіпових
4961Савенко Олександр28.01.1996Чернігів ЧНТУ11.7Ф-11.7ІІІОс.Шмаргун М.І.
576Бойко Віталій24.12.1995ЧернігівКДЮСШ «У»12.0Ф-11.9ІІІОс.Лагункова Н.М.
668Кириленко Микола19.12.1995Чернігів ЧНТУ11.8Ф-12.0ІІІОс.Шмаргун М.І.
736Литвиненко Євген07.12.1995Чернігів ЧНТУ12.4І-юнОс.Шмаргун М.І.
8346Ішутко Володимир23.10.1996ЧернігівКДЮСШ «У»12.5І-юнОс.Лагункова Н.М.
9810Гашко Едгард19.06.1998ЧернігівКДЮСШ «У»13.0ІІ-юнОс.Бр. Плотіцини
106Самуілов Владислав17.07.2000Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»14.0ІІІ-юнОс.Шульга О.П.
1133Звонок Євгеній03.10.1999Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»14.2б/рОс.Шульга О.П.
12397Салата Олександр01.10.2000Щорський р-нДЮСШ МОН14.5б/р0Бережной В.Д.
1317Гурбик Андрій17.05.1995Чернігів,КДЮСШ -2 «С»DNSОс.Бр.Філіпових
14229Лузан Дмитро16.11.1996Чернігів,КДЮСШ -2 «С»DQОс.Бр.Філіпових

 

Біг на 200м, чоловіки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
12203Луценко Іван07.03.1987Чернігів ОКДЮСШ «С»22.8ІОс.Луценко В.В.
22207Єрмоленко Андрій1991Щорський р-нДЮСШ МОН23.0ІІ24Сердюк В.І.Дубоносов В.
397Дяченко Роман1989Ніжинський р-нДЮСШ  «К»24.6ІІІ21Сахно В.К.

 

Біг на 200м, юніори

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1420Шпеко Богдан23.05.1997Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос»23.9ІІІ24Дубоносова Н.М.
268Кириленко Микола19.12.1995Чернігів ЧНТУ24.8ІІІОс.Шмаргун М.І.
3961Савенко Олександр28.01.1996Чернігів ЧНТУ25.1ІІІОс.Шмаргун М.І.
476Бойко Віталій24.12.1995ЧернігівКДЮСШ «У»25.5ІІІОс.Лагункова Н.М.
536Литвиненко Євген07.12.1995Чернігів ЧНТУ25.8І-юнОс.Шмаргун М.І.
6119Воєдило Микола19.12.1997Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос»25.8І-юн0Дубоносова Н.М.
717Петрушевиць Руслан08.07.1999Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»26.0І-юнОс.Шульга О.П.
8810Гашко Едгард19.06.1998ЧернігівКДЮСШ «У»27.5ІІ-юнОс.Бр. Плотіцини
910Землинський Богдан18.10.2000Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»27.6ІІІ-юнОс.Шульга О.П.
109Долгошей Олександр22.06.2000Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»29.2б/рОс.Шульга О.П.
1133Звонок Євгеній03.10.1999Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»31.5б/рОс.Шульга О.П.

 

Біг на 400м, чоловіки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1955Якименко Віталій1985ПрилукиОКДЮСШ «С»51.8ІІ24Марченко М. С.
22242Тритяченко Олександр23.10.1993ПрилукиОКДЮСШ «С»52.3ІІ21Салівон Р.П.Демешко С.В.
3432Рудік Максим19.03.1983Чернігів «У»56.2І-юнОс.Нікітенко О.І.Нікітенко Д.Н.Шульга О.П.
4740Гочаров Сергій25.02.1992ЧернігівКДЮСШ «У»58.5І-юнОс.Кузьомко Л.М.

 

Біг на 400м, юніори

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1970Дворніков Андрій06.01.1995Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У»51.0ІІ24ВятіорецьС.Є.Середа С.С.
2213Галушка Максим26.06.1999Чернігів, КДЮСШ-1 МОН55.9ІІІ21Хорт Т.М.
3220Савченко Євген17.02.1995ПрилукиОКДЮСШ «С»1.00.1ІІ-юн0Салівон Р.П.Демешко С.В.
4397Салата Олександр01.10.2000Щорський р-нДЮСШ МОН1.15.1б/р0Бережной В.Д.

 

Біг на 800м, чоловіки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1255Морачевський Василь12.06.1994ЧернігівКДЮСШ «У»2.04.3ІІ24Рябов В.В.

 

Біг на 800м,юніори

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1384Корогод Дмитро30.07.1996Чернігів, КДЮСШ-1 МОН2.03.9ІІ24Хорт Т.М.Бр.Філіпових
21086Музика Максим12.06.1995ЧернігівКДЮСШ «У»2.06.4ІІОс.Рябов В.В.
348Зубок Владислав18.12.1987Чернігів ОКДЮСШ «С»2.12.5ІІІОс.Луценко В.В.
424Білоногов Олександр21.07.1997Ріпкінський р-нДЮСШ «К»2.12.5ІІІ21Дубоносова Н.М.
521Черевач Антон21.06.1998ПрилукиОКДЮСШ «С»2.13.3ІІІ18Салівон Р.П.Демешко С.В.
646Андрійча Сергій12.09.1995Чернігів ОКДЮСШ «С»2.18.5ІІІОс.Луценко В.В.
7183Горбань Андрій17.02.1995ЧернігівКДЮСШ «У»2.22.0І-юнОс.Лагункова Н. М.
824Протченко Владислав09.09.1999Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос»2.23.2І-юн0Дубоносова Н.М.
913Лиходід Дмитро20.11.1998Ніжинський р-нДЮСШ  «К»2.24.9І-юн0Сахно В.К.
106Самуілов Владислав17.07.2000Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»2.42.5ІІІ-юнОс.Шульга О.П.

 

Біг на 1500м, чоловіки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
12280Кисіль Роман1994Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»4.34.4ІІІОс.Сердюк В.І.Кисіль В.М.
2456Романенко Олександр26.09.1984Ніжинський р-нДЮСШ  «К»4.34.8ІІІ24Сахно В.К.
3584Хоменко Дмитро06.11.1982Ніжинський р-нДЮСШ  «К»4.45.3ІІІ21Сахно В.К.
439Харченко Олександр18.06.1994Чернігів,КДЮСШ -2 «С»5.17.0ІІ-юнОс.Бр.Філіпових

 

Біг на 1500м, юніори

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
12203Кривопуск Юрій28.09.1995Чернігів ОКДЮСШ «С»4.28.0ІІІ24Луценко В.В.Луценко І.В.Лучко В.
227Гурбик Андрій07.05.1995Чернігів,КДЮСШ -2 «С»5.51.5б/рОс.Бр.Філіпових

 

Біг на 3000м, чоловіки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
12209Голуб Владислав25.10.1991Чернігів,КДЮСШ -2 «С»10.13.4ІІІ24Бр.Філіпових
2584Хоменко Дмитро06.11.1982Ніжинський р-нДЮСШ  «К»10.18.8ІІІ21Сахно В.К.
3175Кулік Дмитро22.03.1994Чернігів,КДЮСШ -2 «С»13.43.0б/рОс.Бр.Філіпових

 

Біг на 3000м, юніори

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1127Бурда Антон1995Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У»10.42.0І-юнОс.Овчаренко І.М.
211Бабинець Володимр1996Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У»10.53.5ІІ-юнОс.Овчаренко І.М.

 

Стрибки у довжину,чоловіки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
12228Єгорченко Денис13.01.1991Чернігів,КДЮСШ -2 «С»6.22ІІІ24Бр.Філіпових

 

Стрибки у довжину,юніори

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
143Воєдило Микола19.12.1997Ріпкінський р-нДЮСШ «К»5.59І-юн24Дубоносова Н.М.
210Землинський Богдан18.10.2000Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»4.93ІІ-юн21Шульга О.П.
317Петрушевець Руслан08.07.1999Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»4.46ІІІ-юнОс.Шульга О.П.
49Догошей Олександр22.06.2000Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»4.41ІІІ-юнОс.Шульга О.П.

 

Потрійний стрибок ,чоловіки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
12228Єгорченко Денис13.01.1991Чернігів,КДЮСШ -2 «С»11.88І-юнОс.Бр.Філіпових

 

Естафета 4 х 100м чоловіки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
12228Пустовгар Олександр
Йовчик Олександр
Ступак Ігор
Єгорченко Денис
17.05.1994
01.07.1992
15.09.1991
13.01.1991
Чернігів46.8І-юн0Кузьомко Л.М
Бр.Філіпових
2420Воєдило Микола
Протченко Владислав
Білоногов Олександр
Шпеко Богдан
19.09.1999
09.09.1999
21.07.1997
23.05.1997
Ріпкінський р-н
ДЮСШ «К»
50.4І-юн0Дубоносова Н.М.

 

Естафета 4 х 400м чоловіки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
12221Тритяченко Олександр
Якименко Віталій
Савченко Євген
Поздняков Олексій
23.10.1993
1985
17.02.1995
01.04.1995
Прилуки
КДЮСШ «С»
3.45.9ІІІ48Салівон Р.П.
Марченко М.С.
213Дяченко Роман
Лиходід Дмитро
Романенко Олександр
Хоменко Дмитро
1989
20.11.1998
26.09.1984
06.11.1982
Ніжинський р-н
ДЮСШ  «К»
3.56.8ІІ-юн0Сахно В.К.

 

Біг на 100м, жінки

МісцеНомерСпортсменКомандаДата народженняРезультатРозрядочкиТренери
1990Шульга Євгенія13.09.1994Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У»11.6Ф-12.1КМС24Вятіорець С.Є.Середа С.С.
247Рідзель Ірина25.08.1993ЧернігівКДЮСШ «У»13.9Ф-14.2ІІІОс.Кузьомко Л.М.

 

Біг на 100м, юніорки

МісцеНомерСпортсменКомандаДата народженняРезультатРозрядочкиТренери
12237Савченко Ірина01.06.1996ПрилукиОКДЮСШ «С»12.6Ф-12.7ІІ24Салівон Р.П.Марченко М.С.
267Гресь Світлана17.07.1999Носівський р-н13.8Ф-13.4ІІІ21Шиша Н. О.
3518Нагорна Дарина17.05.1999ЧернігівКДЮСШ-1 МОН13.5Ф-13.6ІІІОс.Антонова В.Г.
4590Ручко Христина15.05.1999ЧернігівКДЮСШ-1 МОН13.6Ф-13.7ІІІОс.Кривоус Н. В.
5465Захарченко Тетяна24.07.1997Щорський р-нДЮСШ МОН14.3І-юн0Івлєв В.Ю.
6481Бережна Олександра29.07.1999Щорський р-нДЮСШ МОН14.5І-юн0Івлєв В.Ю.
7200Дирда Аліна07.05.2000Носівський р-н14.5І-юн0Шиша Н. О.
8887Дорошенко Анна07.08.2000Носівський р-нДЮСШ14.6І-юн0Папіна О.П.
9961Кадькало Ольга29.09.1996Чернігів ЧНТУ14,9ІІ-юнОс.Шмаргун М.І.
10510Махонюк Діана17.02.1999ЧернігівКДЮСШ-1 МОН15.2ІІ-юнОс.Антонова В.Г.
11974Гук Діана07.01.2000Носівський р-нДЮСШ15.9ІІІ-юн0Папіна О.П.

 

Біг на 200м, юніорки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1102Жмурко Анна24.10.1996ЧернігівКДЮСШ «У»27.0ІІ24Лагункова Н. М.
2841Юхно Ірина12.07.1999Носівський р-нДЮСШ28.1ІІІ21Папіна О.П.
3590Ручко Христина15.05.1999ЧернігівКДЮСШ-1 МОН29.1І-юнОс.Кривоус Н. В.
4220Пустовгар Валерія09.01.1999Носівський р-нДЮСШ31.7ІІ-юн0Папіна О.П.
510Сирбу Анастасія01.05.2000ЧернігівКДЮСШ-1 МОН33.1ІІІ-юнОс.Кривоус Н. В.
6961Кадькало Ольга29.09.1996Чернігів ЧНТУ33..5ІІІ-юнОс.Шмаргун М.І.

 

Біг на 400м, жінки

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманлаРезультатРозрядочкиТренери
12228Закатова Ярослава30.07.1994Чернігів,КДЮСШ -2 «С»58.0І24Бр.ФіліповихМарченко М.С
231Дерій Ольга29.08.1994Чернігів ОКДЮСШ «С»1.05.4ІІІ21Луценко В.В.

 

Біг на 400м, юніорки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1102Жмурко Анна24.10.1996ЧернігівКДЮСШ «У»1.01.5ІІ24Лагункова Н. М.Клюєв А.О
283Жигун Яна25.02.1998Носівський р-нДЮСШ1.04.3ІІІ21Папіна О.П.
348Лиходій Тетяна23.05.1999Чернігів ОКДЮСШ «С»1.09.0І-юнОс.Луценко В.В.
4248Однолько Яна08.11.1997ЧернігівКДЮСШ «У»1.11.8І-юнОс.Лагункова Н.М.
5465Захарченко Тетяна27.07.1997Щорський р-нДЮСШ МОН1.11.9І-юн0Івлєв В.Ю.

 

Біг на 800м, жінки

МісцеНомерСпортсменДата народженняКомандаРезультатРозрядочкиТренери
11082Миколенко Марія1994ПрилукиШВСМ «С»2.20.6І24Марченко М.С.

 

Біг на 800м, юніорки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1130Дима Зінаіда18.03.1998Ріпкінський р-нДЮСШ «К»2.43.6ІІІ24Дубоносова Н.М.
237Бушко Надія24.06.1996Чернігів ЧНТУ3.05.8І-юнОс.Шмаргун М.І.

 

Біг на 1500м, жінки

МісцеНомерСпортсменДата народженняКомандаРезультатРозрядочкиТренери
11084Завгородня Ольга1983ПрилукиШВСМ «С»4.39.2І24Марченко М.С.
215Чоботар Анастасія11.05.1993ЧернігівКДЮСШ «У»5.15.0ІІ21Лагункова Н.М.Клюєв А. О.Рябов В.В.

 

Біг на 1500м, юніорки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1515Ващенко Марія11.06.1996ЧернігівКДЮСШ «У»4.59.6ІІ24Лагункова Н. М.Клюєв А.ОФіліпов В.В.

 

Біг на 3000м, жінки

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
15Філіпова Ольга27.06.1997Чернігів,КДЮСШ -2 «С»12.07.2ІІІ24Бр.Філіпових
217Хорева Олена08.10.1992ЧернігівКДЮСШ «У»12.15.8ІІІ21Рябов. В.В.
3147Шестак Тетяна25.07.1994Чернігів,КДЮСШ -2 «С»12.30.0ІІІ18Бр.Філіпових

 

Стрибки у довжину, жінки

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
12228Мельникова Наталія17.02.1993Чернігів,КДЮСШ -2 «С»5.28.ІІОс.Бр.Філіпових

 

 Стрибки у довжину, юніорки

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
12239Красуцька Анна20.07.1995ПрилукиШВСМ «С»5.59ІІ24Марченко М.С.Салівон Р.П.
22228Данилевська Наталія15.08.1996Чернігів,КДЮСШ -2 «С»4.78ІІІОс.Бр.Філіпових
3130Дима Зінаіда18.03.1998Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос»4.29І-юн0Дубоносова Н.М.
4887Дорошенко Анна07.08.2000Носівський р-нДЮСШ4.10ІІ-юн0Папіна О.П.
5481Бережна Олександра29.07.1999Щорський р-нДЮСШ МОНxхх0Івлєв В.Ю.

 

Потрійний стрибок, жінки

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
12228Мельникова Наталія17.02.1993Чернігів,КДЮСШ -2 «С»10.87ІІІОс.Бр.Філіпових

 

Потрійний стрибок, юніорки

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
12239Красуцька Анна20.07.1995ПрилукиШВСМ «С»12.26І24Марченко М.С.Салівон Р.П.
2481Бережна Олександра29.07.1999Щорський р-нДЮСШ МОН9.11ІІ-юн0Івлєв В.Ю.
32228Данилевська Наталія15.08.1996Чернігів,КДЮСШ -2 «С»хххОс.Бр.Філіпових

 

Естафета 4х100м,жінки

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
12228Данилевська Наталія
Мельникова Наталія
Закатова Ярослава
Рідзель Ірина
15.08.1996
17.02.1993
30.07.1994
25.08.1993
Чернігів54.4ІІІ48Бр.Філіпових
Кузьомко Л.М.
2481Захарченко Тетяна
Бережна Олександра
Солтинська Оксана
Матейкович Анна
24.07.1997
29.07.1999
Щорський р-н
ДЮСШ МОН
1.00.8ІІ-юн0Бережной В.Д.

 

Головний суддя змагань                                                         Рябов В.В.
Головний секретар змагань                                                    Антонова В.Г.



 15 травня 2014 рік
м. Чернігів,
стадіон імені Ю.О.Гагаріна 

<<< Особисті результати >>>

Стрибки у висоту,чоловіки

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
113Лещук Денис16.04.1992Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У»170ІІІ24Порядіна В.В.

 

Штовхання ядра (7.260 кг), чоловіки

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
11Попов Роман12.10.1993ЧернігівКДЮСШ «У»15.87КМС24Олійник В.М
22198Зеленський Сергій12.04.1993Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У»12.93ІІ21Середа О.А.
32214Дячок Іван07.05.1997Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»11.42ІІ18Середа О.А
42222Алєксєєв Владислав02.12.1995Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»9.86ІІІ15Середа О.А

 

Штовхання ядра (6 кг), юніори

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
113Шурхал Юрій07.05.1997Чернігів  ДЮСШ«К»9.93ІІІОс.Порядіна В.В.

 

Метання диска (2 кг), чоловіки

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
11Попов Роман12.10.1993ЧернігівКДЮСШ «У»45.70І24Олійник В.М

 

Метання диска (2 кг), юніори

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
12222Алєксєєв Владислав02.12.1995Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У»40.58ІІ24Середа О.А.
22203Ракуненко Денис28.07.1997Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»37.24ІІІ21Середа О.А
32214Бородуха Юрій10.04.1997Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»32.66ІІІ18Середа О.А.
433Шурхал Юрій20.05.1997Чернігів,ДЮСШ «К»32.12ІІІОс.Порядіна В.В.
52230Журба Вадим11.09.1999Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»47.96Іп/к1 кгСереда О.А

 

Метання списа (800г), чоловіки

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
17Фельфнер Віктор15.02.1985Бахмацький р-н52.88ІІ24Небощицький Г.О.
29Шевченко Максим13.11.1992Чернігів,КДЮСШ   «У»51.68ІІ21Олійник В.М
32192Прокопенко Андрій13.12.1994Бахмацький р-нДЮСШ МОН50.00ІІ18Небощицький Г.О.
42Строган Віталій05.07.1991Чернігів,КДЮСШ   «У»48.70ІІІОс.Олійник В.М
545Грінько Олексій16.10.1992ЧернігівДЮСШ «К»47.62ІІІОс.Порядіна В.В.
655Терехно Дмитро1992Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У»45.70ІІІОс.Порядіна В.В.
766Ніколайчук Олександр15.05.1992ЧернігівДЮСШ «К»41.15ІІІОс.Порядіна В.В.

 

Метання списа (800г), юніори

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
178Муцкий Вадим1995Чернігів ЧНТУ55.14ІІОс.Шмаргун М.І.

 

Штовхання ядра(4кг), жінки

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
1971Соколенко Вікторія05.04.1995Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»10.52ІІ24Середа О.АТаратухіна Н.П.
232Наумчик Альона01.10.1999Менський р-н ДЮСШ «К»10.36ІІОс.Таратухіна Н.П.
31Максименко Наталія18.04.1999Менський р-н ДЮСШ «К»8.54ІІІОс.Таратухіна Н.П.

 

Метання диска( 1кг), юніорки

МісцеНомерСпортсмен  РезультатРозрядочкиТренери
132Наумчик Альона01.10.1999Менський р-н ДЮСШ «К»32.52ІІІОс.Таратухіна Н.П.
234Ковальова Олеся28.03.1995ЧернігівДЮСШ «К»27.76І-юн24Порядіна В.В.
31Максименко Наталія18.04.1999Менський р-н ДЮСШ «К»27.75І-юнОс.Таратухіна Н.П.
4971Соколенко Вікторія05.04.1995Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»21.72ІІ-юн21Середа О.А Таратухіна Н.П.
5481Терещенко Наталія2001Щорський р-нДЮСШ МОН18.05ІІІ-юнп/кКарпенко О.М.
6484Садова Катерина13.03.1999Щорський р-нДЮСШ МОН14.42б/рп/кІвлєв В.Ю.

 

Метання списа( 600г), жінки

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
150Ткаченко Яна13.03.1993Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У»41.00І24Порядіна В.В.
253Костирко Світлана1993ЧернігівДЮСШ «К»35.01ІІІ21Порядіна В.В.

 

Метання списа( 500г), юніорки

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
12199Небощицька Вікторія10.01.1996Бахмацький р-нДЮСШ МОН39.59І24Небощицький Г.О.
255Пилипенко Катерина30.01.1995Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»27.90ІІІ21Порядіна В.В.
357Носенко Катерина09.11.1995ЧернігівДЮСШ «К»26.96ІІІ18Порядіна В.В.
465Щукіна Тетяна25.01.1995ЧернігівДЮСШ «К»23.67І-юнОс.Порядіна В.В.

 

Головний суддя змагань                                                                                   Порядіна В.В.

Головний секретар змагань                                                                              Сакун  С.М.

 

Командні результати

І група
МісцеКомандаОчки
1м. Чернігів402
2м. Прилуки276
ІІ група
1Менський р-н132
2Ніжинський р-н87
3Щорський р-н24
ІІІ група
1Ріпкінський р-н114
2Носівський р-н63

 

Головний суддя змагань                                                    Рябов В.В.

Головний секретар змагань                                              Антонова В.Г.

 

 

7 комментариев

  1. Спортсмен :

    Опубликуйте фотографии

  2. Саня :

    там не до фотографий было, дождь постоянно лил)

  3. puma :

    Фото есть на этой ссылке ://www.0462.ua/photo/224

Leave a Comment