ПРОТОКОЛ

Чемпіонату області з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків 2001 р.н. і мол.

05.05.2014 р.                                м. Чернігів, стадіон «Юність»

 

Результаты (скачать)

<<< Юнаки >>>

Місце

Нагрудн.

номер

Прізвище, ім’я

Дата народження

Команда60 мДовжинаМ’яч600 мСума очокТренер
РОРОРОРО
1369Тищенко Владислав05.04.2001Прилуцький р-нДЮСШ МОН8.41224.6913143.50801.54.885418Кравченко Г.М.
21007Джулай Денис25.12.2001Носівський р-нДЮСШ8.31384.459444.50851.53.595412Борисенко О.В.Савченко А.В.
325Довгий Денис12.06.2001Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У»8.6934.459440.10621.54.190339Шульга О.П.
428Рудник Денис19.06.2001Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У»8.51074.256732.50281.58.064266Шульга О.П.
52230Солонець Артур16.02.2001Носівський р-нДЮСШ8.9583.842040.50641.51.3111253Папіна О.П.
6366Каленіченко Артур22.04.2001Прилуцький р-нДЮСШ МОН8.7803.943044.00822.13.32194Куц А.С.
7363Волощук Андрій26.02.2001Прилуцький р-нДЮСШ МОН8.51073.60130.50201.59.357185Чекалін С.П.
8368Христюк Володимир04.01.2001Прилуцький р-нДЮСШ МОН9.4183.882442.00712.01.744157Куц А.С.
923Рябець Богдан20.02.2001Ріпкінський р-нДЮСШ «К»9.231х043.00772.02.540148Дубоносова Н.М.
10364Козаченко Богдан29.07.2001ПрилукиДЮСШ МОН8.9583.831937.50502.07.818145Мачульний Е.В.
11198Качан Олександр16.07.2001ЧернігівКДЮСШ-2 «С»9.5123.963237.80512.03.336Ос.131Дудко Т.М.
12521Ющенко Максим15.01.2001ЧернігівКДЮСШ-1 МОН9.1403.37037.50502.03.037 Ос.127Антонова В.Г.
13355Федун Вячеслав11.11.2001Прилуцький р-нДЮСШ МОН9.3243.61240.00622.06.323111Гавриленко В.Г.
14367Мамич Микола05.19.2001ПрилукиДЮСШ МОН9.3243.65441.0067095Ракетський А.І.
15356Тютюнник Дмитро25.08.2001Прилуцький р-нДЮСШ МОН9.5123.45036.30452.09.21370Васенко М.О.
16534Скорина Владислав15.10.2002ЧернігівКДЮСШ-1 МОН9.673.40034.90382.13.8746Ос.Лещук Д.А.
1769Мархай Вадим02.02.2003Носівський р-нДЮСШ9.813.33036.50452.33.4046Шиша Н.О
1817Розенко Карим22.06.2002ЧернігівКДЮСШ -2 «С»10.202.94036.00432.31.2043 Ос.Дудко Т.М.
19184Ткаченко Микола22.05.2001ЧернігівКДЮСШ-2 «С»10.103.63335.00382.24.9041Ос.Бр. Філіпови
20278Молько Максим25.06.2003ЧернігівКДЮСШ -2 «С»10.102.94034.5036036Ос.Бр. Філіпови
21462Трейтяк Владислав15.08.2003ЧернігівКДЮСШ-1 МОН10.003.13034.00342.37.2034Ос.Лисенко К.В.
22167Мирний Данило09.12.2002ЧернігівКДЮСШ-2 «С»9.4183.43029.0015033Ос.Бр. Філіпови
2313Базилевич Артем08.10.2003ЧернігівДЮСШ «К»9.813.9531х0031Ос.Синявська Ю.Г.
2439Сова Дмитро22.09.2002ЧернігівКДЮСШ-1 МОН10.003.741129.00152.13.8127Ос.Хорт Т.М.
25149СамойленкоВладислав02.01.2001Чернігів10.203.20033.00302.18.8030Ос.Шувалов О.В.
26277Гусаров Артем2001ЧернігівКДЮСШ-2 «С»9.733.28029.8518021Ос.Бр. Філіпови
278Немих Олександр20.04.2004ЧернігівКДЮСШ-1 МОН9.813.40030.15192.28.5020Ос.Лисенко К.В.
289Охріменко Станіслав04.01.2001Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У»9.733.36029.2516019Ос.Шульга О.П.
29172Руденко Богдан22.05.2002ЧернігівКДЮСШ-2 «С»10.003.24030.0018018Ос.Бр. Філіпови
30200Корнілов Дмитро04.10.2002Носівський р-нДЮСШ10.103.30029.00152.14.6015Ос.Шиша Н.О
31284Шестопал Влад08.05.2002ЧернігівКДЮСШ-2 «С»10.003.47029.00152.24.7015Ос.Дудко Т.М.
327777Павлюченко Сергій15.05.2003Носівський р-нДЮСШ10.003.63324.0012.24.004Папіна О.П.
33417Кордик Андрій25.06.2002Ріпкінський р-нДЮСШ «К»10.203.25024.0012.16.701Дубоносова Н.М
3423Михайленко Андрій17.03.2003ЧернігівКДЮСШ-1 МОН10.503.07024.5012.42.001Лещук Д.А.
35473Дмитрук Данило22.11.2003ЧернігівКДЮСШ-1 МОН10.30288020.0002.37.300
Ос.
Лисенко К.В.
36503Коваль Олексій14.05.2004ЧернігівКДЮСШ-1 МОН11.302.150х02.37.700
Ос.
Лещук Д.А
3725Андронов Микола19.12.2002ЧернігівДЮСШ «К»10.20х0х000Ос.Синявська Ю.Г.
3815Москаленко Денис09.02.2003ЧернігівДЮСШ «К»10.40х0х000Ос.Синявська Ю.Г.
3923Козлов Данило14.01.2004ЧернігівДЮСШ «К»10.30х0х000Ос.Синявська Ю.Г.
4024Яременко Денис02.01.2003ЧернігівДЮСШ «К»10.502.920х000Ос.Синявська Ю.Г.
41193Биковець Олександр12.11.2002ЧернігівДЮСШ «К»11.202.70020.00000Ос.Порядіна В.В.
42664Гаймал Денис10.10.2005ЧернігівДЮСШ «К»11.302.42021.00000Ос.Порядіна В.В.
43826Філімоненко Леонід06.08.2004ЧернігівДЮСШ «К»12.502.13021.00000Ос.Порядіна В.В.
44161Іващенко Владислав14.05.2000ЧернігівКДЮСШ «С»9.2313.130х0031п\кБр. Філіпови

 

<<< Дiвчата >>>

Місце

Нагрудн.

номер

Прізвище, ім’я

Дата народження

Команда60 мДовжинаМ’яч500 мСума очокТренер
РОРОРОРО
11115Буряк Марія03.06.2001Носівський р-нДЮСШ8.43854.3722221621.30.03421011Бочок В.А.
237Чернікова Аліна25.07.2001ПрилукиДЮСШ МОН9.12354.49250331491.35.6258892БобровськаО.А.
32202Сіренко Каріна06.02.2001Носівський р-нДЮСШ9.12354.0314922681.32.8297749Папіна О.П.
435Артеменко Анна28.02.2001Носівський р-нДЮСШ9.32033.96135351651.43.7167670Савченко А.В.
5372Барабаш Аліна07.07.2002ПрилукиДЮСШ МОН9.41883.6581271021.37.2237608Салівон Д.ПДемешко С.В
671Погоріла Аліна10.02.2001ПрилукиДЮСШ МОН9.81374.0615625881.42.3181562БобровськаО.А.
7130Олійник Даяна14.07.2001Ріпкінський р-нДЮСШ «К»9.51743.749623741.39.4211555Дубоносова Н.М
8362Тарасенко Альбіна04.11.2001Прилуцький р-нДЮСШ МОН9.91263.769924811.45.6150456Чекалін С.П
9397Семко Дарина2002Щорський р-нДЮСШ МОН9.71483.6581х01.42.0184413Бережной В.Д.
 1096Левченко Ліза05.12.2002ЧернігівДЮСШ МОН9.61612.94014241.40.9195380Лисенко К.В.
1135Михайленко Ольга15.03.2001ЧернігівДЮСШ МОН9.81373.607321621.52.697369Лисенко К.В.
12350Брухно Тетяна16.02.2003ПрилукиДЮСШ МОН9.51743.9713720560367Ракетський А.У.
13146Верещака Анна20.07.2002ЧернігівКДЮСШ «С»9.81373.282922681.48.0130364Дудко Т.М.
1410Городна Анна05.08.2001ЧернігівКДЮСШ-1 МОН9.91263.434821621.51.2107343Кривоус Н.В.
15580Маркова Анна2002ЧернігівКДЮСШ-1 МОН9.71483.505815281.51.1107341Кривоус Н.В.
16365Дубовик Яна15.07.2002ПрилукиДЮСШ МОН9.51743.546424810319Мачульний Е.В.
17351Катка Анжела07.06.2002Прилуцький р-нДЮСШ МОН10.2962.88018441.42.6178318Куц А.С.
181457Войтенко Ольга04.02.2004 Носівський р-нДЮСШ9.81373.212118441.51.3106308Бочок В.А.
19370Малиш Олена25.04.2001ПрилукиДЮСШ МОН9.71483.8812117380307Ракетський А.І.
20469Атрощенко Діана31.12.202ЧернігівКДЮСШ-1 МОН9.61613.1717271020280Лисенко К.В.
21150Драчук Яна23.06.2001ПрилукиДЮСШ МОН9.32033.485513180276Мачульний Е.В.
221005Короленко Ангеліна27.09.2002Носівський р-нДЮСШ9.81373.32341061.52.499276Борисенко О.В.
23398Чумак Олександра2003Щорський р-нДЮСШ МОН10.5723.02324811.49.8117273Бережной В.Д.
24803Кеня Аліна16.07.2001ЧернігівКДЮСШ «С»10.5722.91018441.45.6150266Дудко Т.М.
2516Волкова Ірина10.01.2002Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У»10.3882.64020561.49.5119263Порядіна В.В.
265Погребняк Анжела15.04.2001ПрилукиДЮСШ МОН9.81373.66831738    –0258   ос.Мачульний Е.В.
2775Пустоногова Анна07.08.2001ПрилукиДЮСШ МОН9.81373.566418440248Мачульний Е.В.
2844Муцька Каріна04.05.2002Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У»10.01152.73024812.11.213209ос.Порядіна В.В.
2929Глотова Тетяна17.12.2004Чернігів10.7572.79014231.51.3106186
30369Сидорко Дарина16.07.2002ПрилукиДЮСШ МОН10.3883.465217380178Ракетський А.І.
3115Картак Валерія10.01.2001Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У»9.51742.940  –00174Шульга О.П.
32371Росохацька Марина22.10.2002ПрилукиДЮСШ МОН10.4793.505815280165Ракетський А.І.
33189Ковтун Дарина29.03.2002ЧернігівКДЮСШ «С»10.7573.06619502.02.939142Дудко Т.М.
34581Бровко Анастасія23.08.2002ЧернігівКДЮСШ «С»11.0392.87013181.55.580137Дудко Т.М
35164Черняєва Валерія08.12.2000ЧернігівКДЮСШ «С»11.6163.272825880132-п/кБр. Філіпови
3611Авраменко Анна10.09.2003ЧернігівДЮСШ «К»10.0115000115Синявська Ю.Г.
371462Дузя Єлізавета20.06.2003Носівський р-нДЮСШ10.8513.07718442.12.610112Ос.Бочок В.А.
38367Бурлука Аліна20.01.2003ПрилукиДЮСШ МОН10.7573.323413180109Ос.Ракетський А.І.
392240Тонконог Діана09.10.2004Носівський р-нДЮСШ10.5723.06615280106ОсБочок В.А.
40185Любченко Валерія03.05.2001ЧернігівДЮСШ «Колос»10.11062.75000106Ос.Синявська Ю.Г.
4114Філон Марія21.09.2002ЧернігівДЮСШ «Колос»10.2962.50 00096ОсСинявська Ю.Г.
42399Солтинська Оксана2002Щорський р-нДЮСШ МОН11.882.44018442.03.54092Бережной В.Д.
43662Остапенко Дарина11.11.2002Чернігів11.4192.8101633052
4419Криволап Кароліна18.10.2002ЧернігівДЮСШ «Колос»10.94500045ОсСинявська Ю.Г.
4567Ромашко Любов15.11.2003Носівський р-нДЮСШ11.5163.0231010039Шиша. Н.О.
4612Грищенко Каріна29.03.2003ЧернігівДЮСШ «К»11.22800038Ос.Синявська Ю.Г.
4721Дударь Валерія06.05.2004ЧернігівДЮСШ «К»11.51600016Ос.Синявська Ю.Г.
4822Пильник Ірина01.10.2003ЧернігівДЮСШ «К»11.61100011 Ос.Синявська Ю.Г.
4920Дударь Вікторія06.05.2004ЧернігівДЮСШ «К»11.780008Ос.Синявська Ю.Г.
5017Зубок Поліна18.06.2004ЧернігівДЮСШ «»12.400000Ос.Синявська Ю.Г.
5118Менайлова Валерія12.09.2003ЧернігівДЮСШ «К»12.500000Ос.Синявська Ю.Г.

 

 

<<< Командні результати >>>

МісцеКоманди Очки
1Носівський р-н91
2Прилуцький р-н61
3м.Прилуки53
4м. Чернігів40
5Ріпкінський р-н14
6Щорський р-н5

 

Головний суддя змагань                                                           (Рябов В.В.)

 

Головний секретар змагань                                                  (Антонова В.Г.)

 

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment