Фінальні змагання серії Гран-Прі “Хто ти, майбутній Олімпієць?”

30 травня 2016 року

ОНСЦ “Чернігів”

Особисті результати:

№ з\пПрізвище, ім. я спортсменаДата народженняФСТДЮСШРезультатРозрядОчкиПрізвище, І.П. тренера
Дівчата 2003 р.н. та мол.

біг 60м

       
1Рибалко Софія24.06.2003УКДЮСШ8.1ІІІ473Кривоус Н.В.
2Войтенко Ольга04.02.2004МОННосівка8.5І юн Бочок В.А.
3Буряк Лілія11.03.2003УАтлет8.6І юн335Шульга О.П.
4Дворніченко Яна20.07.2003УАтлет8.9І юн271Шульга О.П.
5Авраменко Анна10.09.2003КОДЮСШ9.0ІІ юн252Синявська Ю.Г.
6Грищенко Карина29.03.2003КОДЮСШ9.0ІІ юн252Синявська Ю.Г.
7Маслак Анастасія03.12.2003УКДЮСШ9.1ІІ юн235Плотіцини
8Бондар Ангеліна14.07.2003МОНКДЮСШ №19.1ІІ юн Беркут Н.П.
9Тонконог Діана09.10.2004МОННосівка9.1ІІ юн Бочок В.А.
10Кудіярова Анастасія20.01.2004УКДЮСШ9.1ІІ юн235Плотіцини
11Чугай Єлізавета31.10.2003УАтлет9.3ІІ юн Шульга О.П.
12Кондратенко Анастасія2003МОНКДЮСШ №19.3ІІ юн202Антонова В.Г.
13Караконстантинова Вероніка26.07.2006МОНКДЮСШ №29.8ІІІ юн Шевчук О.Л.
14Радіонова Вікторія2005УАтлет10.2б\р Корецька С.М.
15Мельник Анастасія2006УКДЮСШ10.3б\р Мельник О.М.
16Буряк Дарья2003УКДЮСШ10.3б\р Кривоус Н.В.
17Олійніченко Вікторія2005УКДЮСШ11.0б\р Мельник О.М.
18Середа Софія22.11.2007УАтлет11.4б\р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
19Філоненко Анна09.09.2009УАтлет12.8б\р Скакун Н.А.
п\кШульга Євгенія13.09.1994УАтлет7.4ІІІ Вятіорець С.Є., Середа С.С.
п\кСтецкова Тетяна2000МОНКДЮСШ №18.4І юн Красільник Т.С.
п\кЖигалова Марина2000УАтлет8.7І юн Корецька С.М.
п\кКорицька Настя2000УАтлет9.0ІІ юн Корецька С.М.
п\кСавченко Валерія27.08.2000УАтлет9.5ІІ юн Вятіорець С.Є., Середа С.С.
п\кБулах Катя2000УАтлет10.2б\р Корецька С.М.
п\кБашурова Ксенія2000УКДЮСШ10.6б\р Мельник О.М.
Дівчата 2003 р.н. та мол.

біг 300м

       
1Грищенко Карина29.03.2003КОДЮСШ47.7ІІІ309Синявська Ю.Г.
2Войтенко Ольга04.02.2004МОННосівка48.7І юн Бочок В.А.
3Кондратенко Анастасія2003МОНКДЮСШ №149.9І юн249Антонова В.Г.
4Тонконог Діана09.10.2004МОННосівка50.2ІІ юн241Бочок В.А.
5Примаченко Настя2004МОНКДЮСШ №150.9ІІ юн225Красільник Т.С.
6Чугай Єлізавета31.10.2003УАтлет52.2ІІ юн197Шульга О.П.
7Лугіна Вікторія14.02.2005УКДЮСШ52.6ІІ юн189Лагункова Н.М.
8Караконстантинова Вероніка26.07.2006МОНКДЮСШ №255.8ІІІ юн Шевчук О.Л.
9Буряк Дарья2003УКДЮСШ57.0б\р Кривоус Н.В.
10Зуб Анастасія14.04.2005МОНКДЮСШ №158.5б\р95Антонова В.Г.
11Дзюба Марія03.07.2005МОНКДЮСШ №159.4б\р Антонова В.Г.
12Середа Софія22.11.2007УАтлет1.10.4б\р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Дівчата 2003 р.н. та мол.

біг 600м

       
1Дворніченко Яна20.07.2003УАтлет1.58.2б\р276Шульга О.П.
2Ткаченко Анна2007УКДЮСШ2.04.4б\р216Кривоус Н.В.
3Кононець Настя14.01.2004МОННосівка2.05.3б\р208Шиша Н.О.
4Мельник Анастасія2006УКДЮСШ2.10.9б\р170Мельник О.М.
5Радіонова Вікторія2005УАтлет2.11.4б\р160Корецька С.М.
6Жданова Валерія2005МОНКДЮСШ №12.28.0б\р68Красільник Т.С.
7Соловйова Дарья21.11.2004УАтлет2.37.2б\р276Шульга О.П.
Дівчата 2003 р.н. та мол.

довжина

       
1Буряк Лілія11.03.2003УАтлет4.78ІІІ323Шульга О.П.
2Кудіярова Анастасія20.01.2004УКДЮСШ4.48І юн247Плотіцини
3Іщенко Лілія11.03.2003УКДЮСШ4.42І юн233Плотіцини
4Маслак Анастасія03.12.2003УКДЮСШ4.16ІІ юн176Плотіцини
5Бондар Ангеліна14.07.2003МОНКДЮСШ №14.01ІІ юн145Беркут Н.П.
6Грищенко Карина29.03.2003КОДЮСШ3.93ІІ юн130Синявська Ю.Г.
7Авраменко Анна10.09.2003КОДЮСШ3.91ІІ юн Синявська Ю.Г.
8Козаченко Софія15.08.2003УКДЮСШ3.70ІІІ юн Плотіцини
9Красільник Віолета2005МОНКДЮСШ №13.42б\р Красільник Т.С.
10Радіонова Вікторія2005УАтлет3.27б\р Корецька С.М.
11Зуб Анастасія14.04.2005МОНКДЮСШ №13.18б\р Антонова В.Г.
Дівчата 2001-2002 рр.н.

біг 60м

       
1Басанько Елеонора24.12.2001УКДЮСШ8.3ІІІ412Плотіцини
2Маркова Анна12.10.2002УКДЮСШ8.4І юн385Кривоус Н.В.
3Сила Ксенія30.12.2002УАтлет8.6І юн335Вятіорець С.Є., Середа С.С.
4Митькіна Вероніка26.09.2002УКДЮСШ8.8І юн291Плотіцини
5Коробко Катя24.03.2002МОНКДЮСШ №29.0ІІ юн Шевчук О.Л.
6Суспіна Анастасія17.07.2001УАтлет9.1ІІ юн235Вятіорець С.Є., Середа С.С.
7Гавсієвич Єлізавета23.03.2002УКДЮСШ9.1ІІ юн235Кривоус Н.В.
8Руса Ірина11.01.2002УАтлет9.2ІІ юн Шульга О.П.
9Лемеш Анастасія11.11.2002УКДЮСШ9.2ІІ юн Плотіцини
10Лебідь Дарья12.02.2001СКДЮСШ-29.6ІІІ юн Філіпови
Дівчата 2001-2002 рр.н.

біг 300м

       
1Маркова Анна12.10.2002УКДЮСШ47.8ІІІ306Кривоус Н.В.
2Коробко Катя24.03.2002МОНКДЮСШ №248.7І юн280Шевчук О.Л.
3Руса Ірина11.01.2002УАтлет49.6І юн256Шульга О.П.
4Сила Ксенія30.12.2002УАтлет50.2ІІ юн  241Вятіорець С.Є., Середа С.С.
5Гавсієвич Єлізавета23.03.2002УКДЮСШ51.3ІІ юн216Кривоус Н.В.
6Грек Анна2001УКДЮСШ51.8ІІ юн Мельник О.М.
п\кСтецкова Тетяна2000МОНКДЮСШ №144.7ІІІ Красільник Т.С.
п\кЖигалова Марина2000УАтлет47.5ІІІ Корецька С.М.
п\кКорицька Настя2000УАтлет53.4ІІІ юн Корецька С.М.
п\кБулах Катя2000УАтлет1.05.4б\р Корецька С.М.
Дівчата 2001-2002 рр.н.

біг 600м

       
1Суспіна Анастасія17.07.2001УАтлет1.57.2б\р283Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2Грек Анна2001УКДЮСШ2.00.1б\р258Мельник О.М.
3Вінніченко Анастасія06.01.2002МОНКДЮСШ №12.07.6б\р189Антонова В.Г.
п\кСавченко Валерія27.08.2000УАтлет1.51.9б\р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
п\кШарило Тетяна19.02.2000МОНКДЮСШ №1DNF Антонова В.Г.
Дівчата 2001-2002 рр.н.

довжина

       
1Сила Ксенія30.12.2002УАтлет4.54І юн  262Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2Басанько Елеонора24.12.2001УКДЮСШ4.53І юн259Плотіцини
3Гавсієвич Єлізавета23.03.2002УКДЮСШ4.29І юн204Кривоус Н.В.
4Грек Анна2001УКДЮСШ4.28І юн201Мельник О.М.
5Суспіна Анастасія17.07.2001УАтлет4.08ІІ юн159Вятіорець С.Є., Середа С.С.
6Сагайдачна Олена2002УКДЮСШ3.97ІІ юн137Плотіцини
7Сом Валерія10.01.2002УКДЮСШ3.84ІІ юн Плотіцини
8Лебідь Дарья12.02.2001СКДЮСШ-23.28б\р Філіпови
п\кКорицька Настя2000УАтлет3.84ІІ юн Корецька С.М.
п\кБулах Катя2000УАтлет3.21б\р Корецька С.М.
Юнаки 2003 р.н. та мол.

біг 60м

       
1Сироватко Максим01.02.2003МОНКДЮСШ-28.0ІІ юн197Шевчук О.Л.
2Тарасенко Віталій04.12.2004СОКДЮСШ8.2ІІ юн156Луценко І.В.
3Гавриленко Максим26.06.2003МОНКДЮСШ-28.3ІІІ юн138Шевчук О.Л.
4Колодін Нікіта2003МОНКДЮСШ-28.4ІІІ юн122Хорт Т.М.
5Саволій Денис2003МОНКДЮСШ-28.5ІІІ юн107Хорт Т.М.
6Сторожок Максим2003УАтлет8.6ІІІ юн93Корецька С.М.
7Романько Ілля2003УАтлет8.6ІІІ юн93Корецька С.М.
8Касян Богдан01.01.2004МОННосівка8.6ІІІ юн Бочок В.А.
9Петренко Руслан11.08.2005МОНКДЮСШ-19.0б\р Беркут Н.П.
10Полевик Артем2005УКДЮСШ9.2б\р Кривоус Н.В.
11Жолобецький Іван2006МОНКДЮСШ-29.3б\р Хорт Т.М.
12Бабушкін Олександр2005УКДЮСШ9.5б\р Кривоус Н.В.
13Сядуро Микола31.08.2005МОНКДЮСШ-19.5б\р Лисенко М.В.
14Триголосов Денис2005УКДЮСШ9.7б\р Мельник О.М.
15Гук Віталій2005УАтлет10.0б\р Корецька С.М.
16Іванов Євген2005УАтлет10.1б\р Корецька С.М.
17Билюба Артем2005УКДЮСШ10.6б\р Мельник О.М.
18Антонов Кирило05.10.2006МОНКДЮСШ-111.4б\р Антонова В.Г.
19-20Вінніченко Олександр16.05.2008МОНКДЮСШ-112.2б\р Антонова В.Г.
19-20Ковтуненко Богдан2009УКДЮСШ12.2б\р Мельник О.М.
Юнаки 2003 р.н. та мол.

біг 300м

       
1Сироватко Максим01.02.2003МОНКДЮСШ-243.0ІІ юн191Шевчук О.Л.
2Тарасенко Віталій04.12.2004СОКДЮСШ43.1ІІ юн188Луценко І.В.
3Касян Богдан01.01.2004МОННосівка46.7б\р  103Бочок В.А.
4Мельник Тарас30.01.2003МОННосівка48.3б\р Шиша Н.О.
5Романько Ілля2003УАтлет48.4б\р71Корецька С.М.
6Петренко Руслан11.08.2005МОНКДЮСШ-150.7б\р40Беркут Н.П.
7Сядуро Микола31.08.2005МОНКДЮСШ-152.8б\р Лисенко М.В.
8Музика Микола17.03.2003МОНКДЮСШ-153.6б\р12Беркут Н.П.
9Крайнюк Дмитро28.08.2003МОНКДЮСШ-154.8б\р Беркут Н.П.
10Комаров Микола19.05.2004МОНКДЮСШ-155.8б\р Беркут Н.П.
11Брикін Вадим11.02.2004МОНКДЮСШ-156.9б\р Беркут Н.П.
12Билюба Артем2005УКДЮСШ1.07.5б\р Мельник О.М.
Юнаки 2003 р.н. та мол.

біг 600м

       
1Музика Микола17.03.2003МОНКДЮСШ-11.54.6б\р87Беркут Н.П.
2Гречанюк Владислав27.02.2003МОНКДЮСШ-11.54.8б\р85Антонова В.Г.
3Писарев Михайло27.03.2003СКДЮСШ-21.56.6б\р73Філіпови
4Жолобецький Іван2006МОНКДЮСШ-22.04.7б\р30Хорт Т.М.
5Комаров Микола19.05.2004МОНКДЮСШ-12.07.6б\р19Беркут Н.П.
6Мироненко Денис2005УКДЮСШ2.17.0б\р Мельник О.М.
7Триголосов Денис2005УКДЮСШ2.28.7б\р Мельник О.М.
8Малюга Дмитро2005УКДЮСШ2.28.8б\р Мельник О.М.
Юнаки 2003 р.н. та мол.

довжина

       
1Сироватко Максим01.02.2003МОНКДЮСШ-24.88ІІ юн163Шевчук О.Л.
2Гавриленко Максим26.06.2003МОНКДЮСШ-24.56ІІІ юн110Шевчук О.Л.
3Писарев Михайло27.03.2003СКДЮСШ-24.40ІІІ юн87Філіпови
4Саволій Денис2003МОНКДЮСШ-24.35ІІІ юн80Хорт Т.М.
5Романько Ілля2003УАтлет4.22ІІІ юн Корецька С.М.
6Музика Микола17.03.2003МОНКДЮСШ-14.17ІІІ юн56Беркут Н.П.
7Петренко Руслан11.08.2005МОНКДЮСШ-14.14ІІІ юн Беркут Н.П.
8Колодін Нікіта2003МОНКДЮСШ-24.13ІІІ юн Хорт Т.М.
9Малюга Дмитро2005УКДЮСШ3.80б\р Мельник О.М.
10Сядуро Микола31.08.2005МОНКДЮСШ-13.62б\р Лисенко М.В.
11Крайнюк Дмитро28.08.2003МОНКДЮСШ-13.53б\р Беркут Н.П.
12Комаров Микола19.05.2004МОНКДЮСШ-13.48б\р Беркут Н.П.
13Брикін Вадим11.02.2004МОНКДЮСШ-13.40б\р Беркут Н.П.
14Іванов Євген2005УАтлет3.31б\р Корецька С.М.
15Гук Віталій2005УАтлет3.11б\р Корецька С.М.
Юнаки 2001-2002 рр.н.

біг 60м

       
1Довгий Денис20.06.2001УАтлет7.2ІІІ Шульга О.П.
2Вовк Данило16.05.2001УАтлет7.3ІІІ416Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3Кучеренко Богдан23.07.2001CОКДЮСШ           7.6ІІІ304Луценко В.В.
4Каранда Микита2002МОНКДЮСШ-27.7І юн273Хорт Т.М.
5Бован Олексій21.08.2001CОКДЮСШ           7.8І юн245Луценко І.В.
6Маруженко Богдан2001УАтлет7.8І юн245Корецька С.М.
7Єрмольченко Єгор17.11.2002УКДЮСШ7.9І юн220Плотіцини
8Осаревич Вячеслав18.05.2001УАтлет8.1ІІ юн175Вятіорець С.Є., Середа С.С.
9Мельник Максим23.11.2002МОННосівка8.3ІІІ юн Бочок В.А., Поночовний Ю.В.
10Шпитальний Богдан05.03.2002УАтлет8.5ІІІ юн Вятіорець С.Є., Середа С.С.
11Сова Дмитро2002МОНКДЮСШ-29.0б\р Хорт Т.М.
12Андрієнко Денис18.12.2002МОНКДЮСШ-19.1б\р Беркут Н.П.
13Ніколаєнко Кирило26.01.2002УАтлет9.2б\р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
14Андреєв Олексій09.08.2002МОНКДЮСШ-110.2б\р Беркут Н.П.
Добродей Дмитро 22.09.2002CОКДЮСШ           DQ Луценко В.В.
п\кДворников Андрій06.01.1995УАтлет7.1ІІІ Вятіорець С.Є., Середа С.С.
п\кРудик Максим1982УАтлет7.4ІІІ Шульга О.П.
п\кЗемлинський Богдан18.10.2000УАтлет7.6ІІІ Шульга О.П.
п\кЙилдирим Деніз1999УАтлет7.7І юн Корецька С.М.
п\кЧернев Костянтин09.07.2000УАтлет7.8І юн Шульга О.П.
п\кСлиш Олександр12.10.2000УАтлет8.2ІІ юн Шульга О.П.
Юнаки 2001-2002 рр.н.

біг 300м

       
1Вовк Данило16.05.2001УАтлет37.8ІІІ414Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2Каранда Микита2002МОНКДЮСШ-240.0ІІІ301Хорт Т.М.
3Довгий Денис20.06.2001УАтлет40.2І юн Шульга О.П.
4Бован Олексій21.08.2001CОКДЮСШ          40.3І юн288Луценко І.В.
5Кучеренко Богдан23.07.2001CОКДЮСШ          40.6І юн275Луценко В.В.
6Добродей Дмитро 22.09.2002CОКДЮСШ          42.0ІІ юн223Луценко В.В.
7Осаревич Вячеслав18.05.2001УАтлет43.5ІІ юн176Вятіорець С.Є., Середа С.С.
8Ніколаєнко Кирило26.01.2002УАтлет50.7б\р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
п\кДворников Андрій06.01.1995УАтлет36.1ІІІ Вятіорець С.Є., Середа С.С.
п\кКорогод Дмитро30.07.1996СКДЮСШ-238.1ІІІ Філіпови
п\кРудик Макисм1982УАтлет38.7ІІІ Шульга О.П.
п\кЧернев Костянтин09.07.2000УАтлет42.7ІІ юн Шульга О.П.
п\кСлиш Олександр12.10.2000УАтлет44.2ІІІ юн Шульга О.П.
Юнаки 2001-2002 рр.н.

біг 600м

       
1Маруженко Богдан2001УАтлет1.43.6б\р Корецька С.М.
2Брика Богдан01.06.2001УАтлет1.44.0б\р186Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3Мельник Максим23.11.2002МОННосівка1.45.0б\р Бочок В.А., Поночовний Ю.В.
4Мишко Ярослав03.04.2002СКДЮСШ-21.46.0б\р163Філіпови
5Шпитальний Богдан05.03.2002УАтлет1.56.0б\р77Вятіорець С.Є., Середа С.С.
6Лисенко Олег04.05.2005МОНКДЮСШ №11.58.0б\р Лисенко К.В.
Устинов Дмитро2001УКДЮСШDNS Мельник О.М.
п\кКорогод Дмитро30.07.1996СКДЮСШ-21.25.9б\р Філіпови
п\кЗемлинський Богдан18.10.2000УАтлетDNF Шульга О.П.
Юнаки 2001-2002 рр.н.

довжина

       
1Вовк Данило16.05.2001УАтлет5.65І юн318Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2Кучеренко Богдан23.07.2001CОКДЮСШ          5.38І юн259Луценко В.В.
3Маруженко Богдан2001УАтлет5.13ІІ юн209Корецька С.М.
4Джиба Владислав09.02.2001СКДЮСШ-24.98ІІ юн181Філіпови
5Добродей Дмитро 22.09.2002CОКДЮСШ          4.90ІІ юн166Луценко В.В.
6Мишко Ярослав03.04.2002СКДЮСШ-24.87ІІ юн Філіпови
7Єрмольченко Єгор17.11.2002УКДЮСШ4.79ІІ юн147Плотіцини
8Грищенко Владислав2002УКДЮСШ4.72ІІІ юн136Мельник О.М.
9Сова Дмитро2002МОНКДЮСШ-24.67ІІІ юн Хорт Т.М.
10Ніколаєнко Кирило26.01.2002УАтлет3.90б\р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
11Андреєв Олексій09.08.2002МОНКДЮСШ №13.07б\р Беркут Н.П.
п\кРудик Макисм1982УАтлет5.55І юн Шульга О.П.
п\кЗемлинський Богдан18.10.2000УАтлет5.15ІІ юн Шульга О.П.
п\кЙилдирим Деніз1999УАтлет4.91ІІ юн Корецька С.М.

 

 

Головний суддя _________________________Масюк А.М.

 

 

 

Секретар ________________________________Філіпова В.І.

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment