Командний Кубок міста з легкоатлетичного кросу

02.04.2015  ЦПКіВ м. Чернігів

1КДЮСШ “Україна”267
2СДЮШОР з лижного спорту228
3КДЮСШ-2″Спартак”179
4КДЮСШ-1 МОН168
5КПНЗ ДЮСШ “Атлет”167
6КДЮСШ “Спартак”70

Результаты командного Кубка міста (скачати)

500 метрів  2002 р.н. і молодше.
Місце абс.Прізвище,імяРік народженняКомандаФСТРезультатРозрядОчкиТренер
1Миджин Дмитро24.10.2002“Атлет”У1.36.424Шульга О.П.
2Сироватко Максим01.02.2003КДЮСШ-2С1.37.9ОсТеремець О.В.
3Добродій Дмитро09.02.2002ОКДЮСШС1.39.121Луценко В.В.
4Зиберт Данило10.07.2002СДЮШОР л/сУ1.39.618Зоц Ж.С.
5Лишко Ярослав03.04.2002КДЮСШ-2С1.40.415Філіпови
6Лях Микита18.032003СДЮШОР л/сУ1.41.013Даниленко М.М.
7Мирний данило09.12.2002КДЮСШ-2С1.41.911Філіпови
8Буковський Данило08.04.2002КДЮСШ-1МОН1.42,09Красільник Т.С.
9Шумар Іван04.07.2003ОКДЮСШС1.42.37Луценко В.В.
10Коношевич Володимир19.022003СДЮШОР л/сУ1.43.15Зоц Ж.С.
11Дідок Денис23.07.2002КДЮСШ-2С1.43.7ОсТеремець О.В.
12Мороз Олександр11.11.2002“Атлет”У1.44.43Шульга О.П.
13Баклан Тарас09.08.2002КДЮСШ-1МОН1.44.72Ридзель Ю.М.
14Козак Марк11.042003СДЮШОР л/сУ1.45.71Зоц Ж.С.
15Ніколаєнко Кирило26.01.2002“Атлет”У1.45.80Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
16Гречанюк Владислав27.02.2003КДЮСШ-1МОН1.45.90Антонова В.Г.
17Чугай Владислав31.12.2002СДЮШОР л/сУ1.50.4ОсЗоц Ж.С.
18Троян Євгеній25.05.2003КДЮСШ-2С1.51.0ОсФіліпови
19Барбаш Максим24.06.2003КДЮСШ-1МОН1.52.60Антонова В.Г.
20Білоцерківець Владислав10.05.2004“Атлет”У1.52.80Корецька С.М.
21Дубровський Андрій12.04.2004КДЮСШ-1МОН1.53.00Антонова В.Г.
22Писарев михайло27.03.2003КДЮСШ-2С1.53.3ОсФіліпови
23Хоменко Олександр09.05.2003КДЮСШ-1МОН1.53.60Ридзель Ю.М.
24Тупик Дмитро31.07.2004СДЮШОР л/сУ1.55.5ОсДаниленко М.М.
25Аксюта Володимир11.09.2001СДЮШОР л/сУ1.55.70Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
26Гук Віталій24.03.2005“Атлет”У1.58.50Корецька С.М.
27Огняник Данило09.08.2002КДЮСШ-1МОН1.58.70Ридзель Ю.М.
28Остапенко Кирил28.08.2002КДЮСШ-2С1.59.5ОсФіліпови
29Гавриленко Максим17.06.2003КДЮСШ-2С2.00.2ОсТеремець О.В.
30Паламарчук Олексій2004СДЮШОР л/сУ2.01.40Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
31Комаров Микола19.05.2004СДЮШОР л/сУ2.01.6ОсЛісогор М.А.,Лісогор В.І.
32Костирко Єгор2004КДЮСШУ2.02.60Дятлова Ю.В.
33Гусарьов Кирило24.01.2002КДЮСШ-2С2.03.30Філіпови
34Касьян Володимир14.08.2002СДЮШОР л/сУ2.03.7ОсДаниленко М.М.
35Нікішин Дмитро28.03.2002“Атлет”У2.05.40Трохимець В.М.
36Радіонов Олег07.07.2007“Атлет”У2.07.60Корецька С.М.
37Автунич Володимир14.10.2004СДЮШОР л/сУ2.08.50Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
38Логвінов Максим22.01.2005“Атлет”У2.11.50Корецька С.М.
39Фещенко Дмитро28.03.2002“Атлет”У2.11.90Шульга О.П.
40Соляник Денис10.05.2002КДЮСШ-1МОН2.12.90Ридзель Ю.М.
41Ющенко Дмитро11.08.2003КДЮСШ-2С2.16.0ОсТеремець О.В.
42Прядко Дмитро03.01.2003КДЮСШ-2С2.18.4ОсТеремець О.В.
43Лушніков Іван07.07.2002КДЮСШУ2.19.00Дятлова Ю.В.
44Бугай Павло2004СДЮШОР л/сУ2.21.00Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
45Венжега Євген27.03.2004КДЮСШ-1МОН2.21.5Ос.Антонова В.Г.
46Скобелєв Максим15.08.2003КДЮСШ-1МОН2.22.6Ос.Антонова В.Г.
47Троян Дмитро20.08.2004СДЮШОР л/сУ2.26.0Ос.Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
48Барбаш Вадим16.08.2004СДЮШОР л/сУ2.26.40Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
Куліда Артем18.12.2002“Атлет”УDNS0Корецька С.М.
Дмитрук Андрій16.12.2004“Атлет”УDNS0Корецька С.М.
Колько Дмитро25.10.2002“Атлет”УDNS0Шульга О.П.
500 метрів  2000-2001 р.н.
1Вовк Данило16.05.2001“Атлет”У1.19.724Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
2Бочок Артем2001СДЮШОР л/сУ1.21.921Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
3Слісаренко Максим16.04.2000КДЮСШС1.22.618Масюк А.М.
4Кириленко Іван28.02.2000КДЮСШ-2С1.25.315Філіпови
5Пугач Руслан26.03.2001“Атлет”У1.25.613Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
6Землинський Богдан18.10.2000“Атлет”У1.27.411Шульга О.П.
7Сапон Дмитро28.04.2001СДЮШОР л/сУ1.29.59Зоц Ж.С.
8Довгий Денис12.06.2001“Атлет”У1.30.57Шульга О.П.
9Ващенко Артем29.03.2000КДЮСШ-1МОН1.31.75Антонова В.Г.
10Самусь Дмитро14.11.2001СДЮШОР л/сУ1.34.13Даниленко М.М.
11Неділя Володимир20.06.2000“Атлет”У1.34.9Ос.Шульга О.П.
12Самуїлов Владислав17.07.2000“Атлет”У1.35.72Шульга О.П.
13Волков Олександр19.05.2000КДЮСШС1.35.81Масюк А.М.
14Мишура Олег16.12.2001КДЮСШ-1МОН1.35.80Красільник Т.С.
15Масляний Антон01.01.2001СДЮШОР л/сУ1.35.90Даниленко М.М.
16Колупайко Віталій2001СДЮШОР л/сУ1.36.10Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
17Папірник Нікіта13.02.2001“Атлет”У1.39.9Ос.Шульга О.П.
18Довгошей Олександр22.06.2000“Атлет”У1.41.70Шульга О.П.
19Гринь Микита24.10.2000СДЮШОР л/сУ1.42.1Ос.Даниленко М.М.
20Ходяков Ярослав01.01.2001“Атлет”У1.43.80Шульга О.П.
21Сабун Павло02.07.2001“Атлет”У1.45.10Бондаренко В.О.
22Курійко Нікіта30.01.2000“Атлет”У1.45.30Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
23Улько Артур21.09.2000КДЮСШС1.45.80Масюк А.М.
24Калітвінов Максим24.05.2001“Атлет”У1.45.90Шульга О.П.
25Краснопольский Данило10.01.2001“Атлет”У1.46.10Загребельний О.І.
26Руденко Микита03.05.2001ДЮСШ-21.47.30Луценко І.В.
27Семеняко Олександр31.10.2000“Атлет”У1.47.50Загребельний О.І.
28Юхневич Микита14.09.2000СДЮШОР л/сУ1.48.6Ос.Даниленко М.М.
29Доценко Денис19.02.2001“Атлет”У1.57.80Трохимець В. М.
30Плеса Андрій07.05.2001“Атлет”У2.01.50Загребельний О.І.
31Свириденко Олександр23.01.2001КДЮСШ-1МОН2.23.70Ридзель Ю.М.
32Довженок Артем04.12.2001СДЮШОР л/сУ2.24.4Ос.Даниленко М.М.
Сапон Сергій04.09.2000КДЮСШ-2СDNS0Філіпови
Дидалев Гліб21.06.2000“Атлет”УDNS0Шульга О.П.
Близнюк Денис11.06.2000“Атлет”УDNS0Трохимець В. М.
Сидоренко Володимир30.07.2000“Атлет”УDNS0Загребельний О.І.
Чернобай Микола07.03.2000КДЮСШСDNS0Масюк А.М.
Немирич Артем16.09.2001КДЮСШСDNS0Масюк А.М.
Хаценко Дмитро07.12.2001КДЮСШ-1МОНDNS0Красільник Т.С.
Беребенець Ростислав20.03.2000“Атлет”УDNS0Загребельний О.І.
 1000 метров 1998-99 г.р.
1Мироненко Костянтин26.09.1998КДЮСШ-1МОН2,52,4ІІІ24Красільник Т.С.
2Ахмедов Валентин20.03.1998ДЮСШ олімпУ3,05,7І юнОсЗайнагатдінов Д .М
3Крюков Денис29.07.1999КДЮСШУ3,12,0І юн21Лагункова Н.М
4Коптель Вадим16.06.1998“Атлет”У3,13,0І юн18Овчаренко І.М
5Ничипоренко Микола19.12.1999СДЮШОР л/сУ3,15,5І юн15Зоц Ж.С
6Глухов Віталій24.05.1998ДЮСШ олімпУ3,16,4І юнОсЗайнагатдінов Д .М
7Лях Володимир14.05.1999СДЮШОР л/сУ3,17,1 ІІ юн13Даниленко М.М.
8Гайда Едуард20.07.1999КДЮСШУ3,18,8 ІІ юн11Лагункова Н.М
9Каптель Данило05.10.1999“Атлет”У3,20,2 ІІ юн9Бондаренко В.О
10Гарига Олександр27.05.1999“Атлет”У3,20,6 ІІ юн7Загребельний О.І.
11Риженко  Роман05.03.1998“Атлет”У3,25,7 ІІ юн5Бондаренко В.О
12Карнаух Олексій18.10.1999СДЮШОР л/сУ3,29,2 ІІ юн3Зоц Ж.С
13Швець Валерій20.06.1905СДЮШОР л/сУ3,30,1 ІІ юн2Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
14Железняк Раміз12.12.1999“Атлет”У3,30,8 ІІ юн1Бондаренко В.О
15Кільовий Дмитро04.05.1998“Атлет”У3,35,1 ІІ юн0Трохимець В. М.
16Пресний Максим29,07,1998СДЮШОР л/сУ3,41,0ІІІ юн0Даниленко М.М.
Коваль Денис04.04.1998КДЮСШСDNS0Масюк А.М.
Петровський Максим04.10.1999“Атлет”УDNS0Бондаренко В.О
Машин Олег25.11.1999“Атлет”УDNS0Загребельний О.І.
Коваленко Роман08.10.1998ДЮСШ олімпУDNSОсЗайнагатдінов Д .М
Запорожець Владислав01.12.1999“Атлет”УDNS0Бондаренко В.О
Купрієнко Артем30.07.1999КДЮСШ-2СDNS0Філіпови
Бондарев Дмитро15.07.1998ДЮСШ олімпУDNSОсЗайнагатдінов Д .М
Галушко Максим26.06.1999КДЮСШ-2МОНDNSОсХорт Т.М
Сидоров Олександр06.12.1999“Атлет”УDNS0Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
         
 3000 метров 1997 г.р. и старше
1Музика Максим12.06.1995КДЮСШУ10,01,6ІІІ24Рябов В.В.
2Кривопуск Юрій28.09.1995ОКДЮСШС10,01,8ІІІ21Луценко В.В.
3Корогод Дмитро30.07.1996КДЮСШ-2С10,01,9ІІІ18Філіппови
4Сараб Євгеній18.09.1988Атлант-V2У10,10,2ІІІОсРябов В.В.
5Лубенский Александр09.05.1993КДЮСШУ10,59,2І юн15Рябов В.В.
6Яременко Володимир08.08.1994КДЮСШ-2С10,59,4І юн13Філіппови
7Горбань Андрій17.02.1995КДЮСШУ11,02,1І юн11Лагункова Н.М
8Ворона Юрій05.07.1996“Атлет”У11,16,6ІІ юн9Бондаренко В.О
9Городиський Віктор10.08.1995КДЮСШ-2С11,31,9ІІ юн7Філіппови
10Рибецький Денис24.10.1996“Атлет”У11,36,6ІІ юн5Овчаренко І.М.
11Антоненко Микола16.12.1996КДЮСШУ11,40,0ІІ юн3Лагункова Н.М .,Клюєв А.О
12Андрейча Сергей12.09.1995ОКДЮСШС11,44,0ІІ юн2Луценко В.В.
13Хрущ Дмитро26.08.1997КДЮСШУ11,48,1ІІ юн1Рябов В.В.
14Гавриленко Петро16.08.1960Атлант-V2У12,00,0ІІ юнОсРябов В.В.
15Андарак Владислав25.11.1996КДЮСШ-1МОН12,52,9ІІІ юн0Ридзель Ю.М.
16Гурбик Андрій07.05.1995КДЮСШ-2С12,55,2ІІІ юн0Філіпови
17Пономарчук Юрій23.01.1997КДЮСШ-2С13,21,4ІІІ юн0Філіпови
18Артюх Олександр20.05.1997КДЮСШ-1МОН13,33,6б/р0Ридзель Ю.М.
19Дубовик Віктор25.09.1995КДЮСШ-2С13,35,0б/р0Філіпови
20Татарчук Антон26.02.1997КДЮСШ-1МОН13,47,5б/р0Ридзель Ю.М.
21 Печенін Олексій16.12.1996“Атлет”У13,59,3б/р0Трохимець В. М. Бондаренко В.О
22Позняк Василь28.06.1997КДЮСШ-1МОН14,17,0б/р0Ридзель Ю.М.
23Хархун Владислав30.04.1997КДЮСШ-1МОН15,35,0б/р0Ридзель Ю.М.
Дворніков Андрій06.01.1995“Атлет”УDNS0Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
Чудивський Сергій21.06.1997“Атлет”УDNS0Овчаренко І.М.
Бабинець Володимир23.06.1996“Атлет”УDNS0Овчаренко І.М.
Яловець Сергій06.03.1996“Атлет”УDNS0Загребельний О.І.
Сабун Артем06.07.1994“Атлет”УDNS0Бондаренко В.О
Рудич Ярослав30.01.1995“Атлет”УDNS0Метла М.І
Ольховик Юрій04.09.1997КДЮСШСDNSОсМасюк А.М.
Іванченко Максим16.04.2000КДЮСШСDNSОсМасюк А.М.
Зубок Владислав18.12.1997ОКДЮСШСDNS0Луценко В.В.
 300 метров 2002 г.р. и младше
Місце абс.Прізвище,імяРік народженняКомандаФСТРезультатРозрядОчкиТренер
1Рибалко Софія24.06.2003КДЮСШ-1МОН54,524Кривоус Н.В
2Буряк Лілія11.03.2003“Атлет”У56,221Шульга О.П.
3Маркова Анна12.10.2002КДЮСШ-1МОН59,918Кривоус Н.В
4Дворниченко Яна20.07.2003“Атлет”У1,00,615Шульга О.П.
5Скрипко Ганна12.11.2003СДЮШОР л/сУ1,01,313Зоц Ж.С
6Сила Ксенія30.12.2002“Атлет”У1,02,011Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
7Копитько Анастасія21.03.2004“Атлет”У1,02,19Корецька С.М
8Вінніченко Анастасія06.01.2002КДЮСШ-1МОН1,02,27Антонова В.Г.
9Стось Валерія01.12.2003“Атлет”У1,03,35Корецька С.М
10Логунець Тетяна25.01.2002“Атлет”У1,03,43Шульга О.П.
11Остапенко Дарина11.11.2002КДЮСШ-2С1,04,22Філіпови
12Сай Анастасія05.11.2003КДЮСШУ1,05,31Дятлова Ю.В
13Примаченко Анастасія02.04.2002“Атлет”У1,05,40Шульга О.П.
14Нагаєва Марія08.02.2002“Атлет”У1,05,50Шульга О.П.
15Кулик Аліна19.08.2002КДЮСШ-1МОН1,05,60Кривоус Н.В
16Білоус Інна14.07.2002“Атлет”У1,05,70Шульга О.П.
17Калита Ірина17.06.2003КДЮСШ-1МОН1,06,10Антонова В.Г.
18Селезень Людмила17.11.2003“Атлет”У1,06,20Шульга О.П.
19Гавсієвич Єлізавета23.03.2002КДЮСШ-1МОН1,06,50Кривоус Н.В
20Степанець Анастасія18.04.2003СДЮШОР л/сУ1,06,7ОсДаниленко М.М.
21Ткаченко Анна09.10.2007КДЮСШ-1МОН1,07,00Кривоус Н.В
22Литвиненко Олександра22.03.2003КДЮСШ-1МОН1,07,20Антонова В.Г.
23Назаренко Ольга16.02.2002СДЮШОР л/сУ1,07,30Даниленко М.М.
24Давиденко Світлана14.03.2003КДЮСШ-1МОН1,08,2ОсАнтонова В.Г.
25Забігайло Катерина25.06.1905КДЮСШ-1МОН1,09,40Кривоус Н.В
26Пінчук Анастасія20.07.2003КДЮСШ-1МОН1,09,6ОсАнтонова В.Г.
27Бурдело Єва21.06.2003КДЮСШ-1МОН1,10,00Антонова В.Г.
28Савельєва Вікторія24.09.2002КДЮСШ-1МОН1,10,5ОсАнтонова В.Г.
29Белоус Ольга18.04.2004КДЮСШУ1,10,70Дятлова Ю.В
30Бордонос Катерина17.04.2003КДЮСШ-1МОН1,11,2ОсАнтонова В.Г.
31Іванова Ольга12.12.2002КДЮСШ-1МОН1,11,40Антонова В.Г.
32Жукотська Анастасія21.05.2003КДЮСШ-2С1,12,2ОсФіліпови
33Василенко Ангеліна30.10.2003КДЮСШ-1МОН1,12,80Ридзель Ю.М.
34Іващенко Катерина24.11.2003КДЮСШ-2С1,13,5ОсФіліпови
35Радіонова Вікторія13.06.2005“Атлет”У1,14,3,0Корецька С.М
36Пожарська Наталія20.07.2003КДЮСШ-2С1,14,4ОсФіліпови
37Філон Аліна05.11.2002КДЮСШ-1МОН1,14,90Ридзель Ю.М.
38Мирзаева Карина05.03.2003СДЮШОР л/сУ1,15,1ОсДаниленко М.М.
39Савенко Анастасія13.01.2002“Атлет”У1,15,50Шульга О.П.
40Лебедєва Анастасія27.11.2002КДЮСШ-1МОН1,16,70Ридзель Ю.М.
41Клименко Єва01.02.2004КДЮСШУ1,16,90Дятлова Ю.В
42Назаренко Яна22.01.2003КДЮСШ-2С1,17,1ОсФіліпови
43Дорошенко Яна18.02.2005СДЮШОР л/сУ1,17,80Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
44Самоненко Єлізавета05.01.2003КДЮСШ-1МОН1,17,90Ридзель Ю.М.
45Джур Марина02.05.2004КДЮСШУ1,18,20Дятлова Ю.В
46Стаканова Діана27.11.2002КДЮСШ-2С1,18,3ОсФіліпови
47Ушакова Марина31.05.2003СДЮШОР л/сУ1,18,4ОсДаниленко М.М.
48Сапачова Кристина05.08.2002КДЮСШ-1МОН1,19,80Ридзель Ю.М.
49Кир’янова Анастасія25.08.2003КДЮСШ-2С1,20,1ОсФіліпови
50Комаровська Валерія27.12.2004“Атлет”У1,25,7ОсКорецька С.М
51Савченко Олена03.06.2004КДЮСШУ1,28,40Дятлова Ю.В
Шульженко Анастасія01.01.2002КДЮСШСDNF0Масюк А.М.
Городна Катерина10.07.2003КДЮСШ-1МОНDNF0Кривоус Н.В
Мигда Анна10.01.2002КДЮСШСDNS0Масюк А.М.
Сичевська Анастасія11.02.2002“Атлет”УDNS0Шульга О.П.
Краснюк Кристина10.04.2002“Атлет”УDNS0Шульга О.П.
Ступницька Яна19.11.2001“Атлет”УDNS0Шульга О.П.
 500 метров 2000-2001 г.р.
1Стецькова Тетяна09.03.2000КДЮСШ-1МОН1,30,8ІІ24Красільник Т.С.
2Прокопенко Валерія26.05.200“Атлет”У1,33,1ІІ21Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
3Квачан Анна25.02.2001СДЮШОР л/сУ1,35,4ІІ18Зоц Ж.С
4Костюк юлія10.08.2001СДЮШОР л/сУ1,36,4ІІ15Зоц Ж.С
5Шурига Діана28.02.2000КДЮСШ-2С1,38,7ІІОсХорт Т.М
6Немилистива Юлія02.06.2001СДЮШОР л/сУ1,39,2ІІ13Даниленко М.М.
7Сапон Марія28.04.2001СДЮШОР л/сУ1,40,3ІІІОсЗоц Ж.С
8Каверзнева Юлія23.06.1905СДЮШОР л/сУ1,41,7ІІІ11Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
9Димент Ілана27.08.2000КДЮСШУ1,41,8ІІІ9Лагункова Н.М
10Міщенко Вікторія22.11.2001КДЮСШ-1МОН1,44,7ІІІ7Антонова В.Г.
11Суспіна Анастасія17.07.2001“Атлет”У1,47,0ІІІ5Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
12Сирбу Анастасія01.05.2000КДЮСШ-1МОН1,47,4ІІІ3Кривоус Н.В
13Городна Анна05.08.2001КДЮСШ-1МОН1,49,5ІІІ2Кривоус Н.В
14Ашихмина Альона13.09.2001КДЮСШ-2С1,49,7ІІІ1Філіпови
15Коваль Олеся17.07.2001ОКДЮСШС1,51,7І юн0Луценко В.В
16Шевченко Катерина17.07.2001“Атлет”У1,52,1І юн0Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
17Лепеха Валерія28.09.2001“Атлет”У1,52,5І юн0Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
18Помоз Юлія22.06.1905КДЮСШУ1,53,2І юн0Дятлова Ю.В
19Михайленко Ольга15.03.2001КДЮСШ-1МОН1,54,5І юн0Лисенко К.В
20Кулік Аліна30.10.2001“Атлет”У1,55,9І юнОсШульга О.П.
21Лавенецька Анна15.08.2000КДЮСШ-1МОН1,58,7І юн0Лисенко К.В
22Ткач Влада08.09.2001ОКДЮСШС1.59.7І юн0Луценко В.В
23Позняк Олександра31.12.2001“Атлет”У2,06,4ІІ юн0Шульга О.П.
24Ступницьа Яна19.11.2001“Атлет”У2,16,9ІІ юн0Шульга О.П.
Шарило Тетяна17.02.2000КДЮСШ-1МОНDNF0Антонова В.Г.
Летошко Валерія20.06.2000КДЮСШСDNFОсМасюк А.М.
Савченко Валерія27.08.2000“Атлет”УDNS0Середа О.А
 500 метров 1998-1999 г.р.
1Нагорна Дарина17.05.1999КДЮСШ-1МОН1,32,5ІІ24Антонова В.Г.
2Соловей Ірина1999СДЮШОР л/сУ1,35,2ІІ21Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
3Левченко Анастасія09.07.1998КДЮСШУ1,35,8ІІ18Лагункова Н.М
4Васильченко Лілія25.09.1999КДЮСШУ1,38,2ІІ15Лагункова Н.М
5Черняк Анна05.07.1999КДЮСШ-1МОН1.44,0ІІІ13Кривоус Н.В
6Ясь Дарина12.12.1998КДЮСШУ1.45.7ІІІ11Лагункова Н.М
7Гнип Анна27.11.1999“Атлет”У1.47.4ІІІ9Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
8Мороз Евгения26.10.1998КДЮСШУ1.47.6ІІІ7Лагункова Н.М
9Іванець Вікторія01.05.1999“Атлет”У1.47.8ІІІ5Трохимець В.М.
10Краслянська Анна18.10.1999“Атлет”У1.49.1ІІІ3Овчаренко І.М.
11Мажуга Олександра19.12.1999КДЮСШ-1МОН1.49.5ІІІ2Кривоус Н.В
12Костирко Аліна03.06.1998КДЮСШУ1.50.3І юн1Лагункова Н.М Дятлова Ю.В.
13Барбаш Вероніка18.06.1998КДЮСШУ1.53.0І юн0Дятлова Ю.В.
14Клюй Карина03.08.1999КДЮСШ-1МОН1.54.5І юнОс.Антонова В.Г.
Москаленко Дарина12.01.1998“Атлет”УDNF0Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
Малашенко Вікторія01.01.1998КДЮСШУDNF0Лагункова Н.М
Заруденська Юлія24.09.1998“Атлет”УDNS0Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
 1000 метров 1997 г.р. и младше
1Жмурко Анна24.10.1996КДЮСШУ3.09,0І24Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.
2Ващенко Мария11.06.1996КДЮСШУ3.11,2ІІ21Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.
3Слісаренко Катерина28.11.1997КДЮСШ-1МОН3.21.0ІІ18Антонова В.Г.
4Зубок Олена1997СДЮШОР л/сУ3.33.8ІІІ15Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
5Однолько Яна08.11.1997КДЮСШУ3.34,5ІІІ13Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.
6Закатова Ярослава30.07.1994КДЮСШ-2С3.35.8ІІІ11Філіпови
7Попок Анастасія02.08.1997СДЮШОР л/сУ3.46.7ІІІ9Даниленко М.М.
8Усік Яна29.12.1996“Атлет”У3.50.2І юн7Овчаренко І.М.
9Шейн Кристина13.06.1997КДЮСШ-1МОН3.57.0І юн5Ридзель Ю.М.
10Хорева Олена08.10.1992КДЮСШУ4.03.2І юн3Рябов В.В.
11Іващенко Анна22.12.1996КДЮСШ-2С4.04.5І юн2Філіпови
12Воропай Юлія13.01.1997КДЮСШ-1МОН4.11.4ІІ юн1Ридзель Ю.М.
13Мойсеєнко Анна05.05.1997КДЮСШ-1МОН4.16.0ІІ юн0Ридзель Ю.М.
14Данилевска Наталія15.08.1996КДЮСШ-2С4.38.0ІІІ юн0Філіпови
15Шестак Тетяна28.07.1994КДЮСШ-2С4.47.4ІІІ юн0Філіпови
Закатова Катерина30.07.1994КДЮСШ-2СDNS0Філіпови
Козачек Ірина10.07.1997“Атлет”УDNS0Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
Пискун Ольга30.08.1997КДЮСШ-1МОНDNS0Ридзель Ю.М.
Петрова Оксана11.02.1997КДЮСШ-1МОНDNS0Ридзель Ю.М.
Гриб Надія27.06.1997КДЮСШ-1МОНDNS0Ридзель Ю.М.
Чоботар Анастасія11.05.1993КДЮСШУDNS0Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.
Естафета 500м +500м жін.+1000м+1000м чол.
Місце абс.Прізвище,імяРік народженняКомандаФСТРезультатРозрядОчкиТренер
1Жмурко Анна24.10.1996КДЮСШУ8.58.096Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.
Ващенко Марія11.06.1996КДЮСШУЛагункова Н.М.,Клюєв А.О.
Лубенський Олександр09.05.1993КДЮСШУРябов В.В.
Музика Максим12.06.1995КДЮСШУРябов В.В.
2Закатова Катерина30.07.1994КДЮСШ-2С9.26.884Філіппови
Закатова Ярослава30.07.1994КДЮСШ-2С
Єгорченко Денис13.01.1991КДЮСШ-2С
Корогод Дмитро30.07.1996КДЮСШ-2С
3Левченко Анастасія09.07.1998КДЮСШУ9.59.4Ос.Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.
Однолько Яна08.11.1997КДЮСШУ
Антоненко Микола
Горбань Андрій17.02.1995КДЮСШУ
4Зубок Олена1997СДЮШОР л/сУ10.16.076Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
Соловей Ірина1999СДЮШОР л/сУ
Колупайко Віталій2001СДЮШОР л/сУ
Бочок Артем2001СДЮШОР л/сУ
5Попок Анастасія02.08.1997СДЮШОР л/сУ10.42.0Ос.Даниленко М.М.
Немилистива Юлія02.06.2001СДЮШОР л/сУ
Мех Володимир
Самусь Дмитро14.11.2001СДЮШОР л/сУ
6Іващенко Анна22.12.1996КДЮСШ-2С11.05.2Ос.Філіпови
Данилевска Наталія15.08.1996КДЮСШ-2С
Яременко Володимир08.08.1994КДЮСШ-2С
Дубовик Віктор25.09.1995КДЮСШ-2С
 Гол.суддя змагань   Рябов В.В.
        
 Гол. cекретар   Антонова В.Г.

 

 

3 комментария

  1. Шульга :

    Незрозуміло, яке місце зайняла команда ОКДЮСШ С (в протоколах з результатами змагань є учасники з цієї команди, їм нараховані очки, а в командних результатах такої команди немає !!!)

  2. Шульга :

    Якась містика з цим кросом, за календарем вони мають назву “Кубок Чернігова з легкоатлетичного кросу”, за програмою змагань також, а ось результати змагань уже “Командного Кубка міста з легкооатлетичного кросу” Так в яких змаганнях ми брали участь?

Leave a Comment